CiviCRM - en to uk translation catalogue (16323 entries)

en:  (MTD)
uk:  (з початку місяця)

en:  (copy created by %1 on %2)
uk: (копія створена %1 на % 2)

en:  (multiple participants)
uk: (декілька учасників)

en:  - any reporter -
uk: - будь-який доповідач -

en:  - any status -
uk: - будь-який стан -

en:  - none -
uk: - немає -

en:  AM or PM
uk: До Обіду чи Після Обіду

en:  Amount Before Tax:
uk: Сума до відрахування податків:

en:  Amount before Tax :
uk: Сума до сплати податку:

en:  Click <a id='quickconfig' href='#'>here</a> if you want to configure the Fixed Contribution Options below as part of a Price Set, with the added flexibility and complexity that entails.
uk: Натисніть <a id = 'quickconfig' href='#'>тут</a>, якщо Ви хочете налаштувати фіксовані опції внеску, як частину набору цін з додатковою гнучкістю і складністю, що слідують.

en:  OR you can search the <a href='%1'>Archived %2</a>
uk: АБО пошукати <a href='%1'>%2 у архіві</a>

en:  Petition has been deleted.
uk: Петиція була видалена.

en:  Please note that the Authorize.net payment processor only allows recurring contributions and auto-renew memberships with payment intervals from 7-365 days or 1-12 months (i.e. not greater than 1 year).
uk: Зверніть увагу, що платіжна система Authorize.net дозволяє тільки повторні внески та автоматичне продовження членства з інтервалом оплати від 7-365 днів або 1-12 місяців (тобто, не більше 1 року).

en:  Pledge total has changed due to payment adjustments. Original pledge amount was %1.
uk: Загальна сума платіжного зобов’язання була змінена через коригування платежів. Початкова сума платіжного зобов’язання складала %1.

en:  Settings - Debugging and Error Handling
uk: Налаштування - Відладка і обробка помилок

en:  Store Name is not set for this payment processor
uk: Назва магазину не налаштована для цієї платіжної системи

en:  There are %1 more Participant(s) registered by this participant.
uk: Існує %1 додаткових учасників, зареєстрованих цим учасником.

en:  URL is not set for this payment processor
uk: URL не налаштований для цієї платіжної системи

en:  You can add another Campaign.
uk: Ви можете додати іншу кампанію.

en:  You can add another Financial Account Type.
uk: Ви можете додати інший тип фінансового акаунту.

en:  You can add another Petition.
uk: Ви можете додати іншу петицію.

en:  You can add another price set field.
uk: Ви можете додати ще одне поле налаштованої ціни

en:  You can cancel the recurring contribution option by <a href="%1">visiting this web page</a>.
uk: Ви можете відключити опцію регулярного внеску <a href="%1">, visiting this web page</a>.

en:  You will receive a second email as soon as the review process is complete.
uk: Ви отримаєте другий електронний лист, як тільки процес перевірки буде завершено.

en:  am or pm
uk: до обіду чи після обіду

en:  can not be used as a Result Column for profile searches.
uk: не може бути використана як "Колонка Результатів" для пошуку у профілях.

en:  day
uk: день

en:  day of week
uk: день тижня

en:  during the batch merge process with safe mode.
uk: в результаті пакетного процесу в безпечному режимі.

en:  field. Profiles with a mixture of field types can not include Searchable or Results Column fields. If you save this field now, the Seachable and Results Column settings will be removed for all fields in this profile. Do you want to continue?
uk: поле. Профілі з різними типами полів не можуть включати поля "охоплені пошуком" та "Колонка Результатів". Якщо Ви збережете це поле зараз, опції  "охоплені пошуком" та "Колонка Результатів" будуть видалені для усіх полів цього профілю. Ви бажаєте продовжити?

en:  fields can not be marked as Searchable in a profile.
uk: поля не можуть бути позначені як "Охоплені пошуком" у Профілі.

en:  for %1 installments
uk: для %1 чергових платежів

en:  for %1 installments.
uk: для %1 виплат.

en:  for a total of %1 installment(s)
uk: для загальної кількості %1 черговий платіж (платежі)

en:  hour
uk: година

en:  is already registered for this event
uk: вже зареєстрований на цей захід

en:  minute
uk: хвилина

en:  month
uk: місяць

en:  of the Assignee Contact
uk: Уповноваженого представника контакту

en:  of the Source Contact
uk: Головного контакту

en:  of the Target Contact
uk: Цільового контакту

en:  second
uk: секунда

en:  year
uk: рік

en: "%1" report has been successfully created. You are currently viewing the new report instance.
uk: "%1" звіт був успішно створений. Зараз Ви переглядаєте новий екземпляр звіту.

en: "%1" report has been updated.
uk: Звіт "%1" оновлено.

en: "Counted?" controls whether a person with that status is counted as participant for the purpose of controlling the Maximum Number of Participants.
uk: Параметр "Враховується?" контролює, чи враховується особа з цим статусом як учасник, з метою дотримання Максимальної кількості учасників.

en: "Public Pages" will make the content of this mailing viewable everyone who has the permission "view public CiviMail content". Note that even people who did not receive the mailing would be able to find it via search engines.
uk: Опція "Публічні сторінки" зробить вміст цього повідомлення доступним для перегляду будь-кому, хто має дозвіл "перегляд публічного вмісту CiviПошта". Зауважте, що навіть особи, Які не отримують цю розсилку, зможуть знайти її через пошукові системи.

en: "User and User Admin Only" means that only users that received the mailing or administrators can view this email on your website; users must be logged in to view the message.
uk: Опція "Лише користувачі і адміністратори" означає, що побачити це повідомлення на Вашому веб-сайті зможуть лише користувачі, які підписані на цю розсилку, або адміністратори. Щоб побачити повідомлення, користувачі повинні увійти до системи.

en: # Activities
uk: # Заходи

en: # Completed
uk: # Завершено

en: # Completed Contributions
uk: # Завершені внески

en: # Completed Soft Credits
uk: # завершені пільгові кредити

en: % Change
uk: % зміни

en: % Downgraded Donors
uk: % спаду донорів

en: % Lapsed Donors
uk: % недійсних донорів

en: % Maintained Donors
uk: % підтримуваних донорів

en: % New Donors
uk: % нових донорів

en: % Upgraded Donors
uk: % оновлених донорів

en: % of Total
uk: % від суми

en: %1 - %2 of %3
uk: %1 - %2 з %3

en: %1 - CiviCRM Profile Fields
uk: %1 - поля профілю CiviCRM

en: %1 - Gateway requires curl with SSL support
uk: %1 - Шлюз потребує SSL підтримки

en: %1 - HTML Form Snippet
uk: %1 - HTML форма Сніппету

en: %1 - Multiple Choice Options
uk: %1 - Опції мультивибору

en: %1 - Participants
uk: %1 - Учасники

en: %1 - Price Fields
uk: %1 - Поля ціни

en: %1 - Price Options
uk: %1 - Опції ціни

en: %1 - Template
uk: %1 - Шаблон

en: %1 - due on %2
uk: %1 - підлягає оплаті %2

en: %1 - due on %2 (overdue)
uk: %1 - підлягає оплаті %2 (прострочена заборгованість)

en: %1 : Offline registration (by %2)
uk: %1: Оф-лайн реєстрація (за допомогою %2)

en: %1 Access Control
uk: %1 Управління доступом

en: %1 Activity
uk: %1 Захід

en: %1 Address
uk: Адреса %1

en: %1 Breakdown
uk: %1 Розбивка

en: %1 Contacts Updated
uk: %1 контактів оновлено

en: %1 Created
uk: %1 створено

en: %1 Disabled
uk: %1 деактивовано

en: %1 Donation
uk: %1 Пожертва

en: %1 Enabled
uk: %1 активовано

en: %1 Event registration(s) have been cancelled.
uk: %1 реєстрація (-цій) на захід було відмінено.

en: %1 From must be a number (with or without decimal point).
uk: %1 Від має бути числовим значеннямм (з або без десятковою точкою).

en: %1 From must be an integer (whole number).
uk: %1 Від має бути цілим (ціле число).

en: %1 From must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
uk: %1 Від має бути у відповідному грошовому форматі (десяткова точка/кома/пробіл дозволяються).

en: %1 Help
uk: Довідка про «%1»

en: %1 Integration Settings
uk: Налаштування інтеграції %1

en: %1 Membership
uk: Членство %1

en: %1 Membership Signup: Credit card or direct debit (by %2)
uk: Подання на членство %1: Кредитна картка або прямий внесок (від %2)

en: %1 Membership: Offline signup (by %2)
uk: Членство %1: Подання оф-лайн (від %2)

en: %1 Option
uk: Опція %1

en: %1 Options
uk: Налаштування списку «%1»

en: %1 Questions
uk: %1 питань

en: %1 Related Case | %1 Related Cases
uk[0]: %1 пов'язана справа
uk[1]: %1 пов'язаних справ
uk[2]: %1 пов'язаних справ
uk[3]: %1 пов'язаних справ

en: %1 Reports
uk: %1 Звіти

en: %1 Rules
uk: %1 правила

en: %1 Saved
uk: %1 Збережено

en: %1 Selected records only
uk: Лише %1 обраних записів

en: %1 Smart Group Criteria
uk: Критерії Смарт Групи %1

en: %1 Tags Merged
uk:  %1 Тегів Об'єднано

en: %1 Tags Selected
uk: %1 Теги вибрано

en: %1 To must be a number (with or without decimal point).
uk: %1 має бути числовим значенням (з або без десятковою точкою).

en: %1 To must be an integer (whole number).
uk: %1 має бути цілим (ціле число).

en: %1 To must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
uk: %1 має бути у відповідному грошовому форматі (десяткова точка/кома/пробіл дозволяються).

en: %1 Updated
uk: %1 оновлено

en: %1 User: %2; user id: %3
uk: Користувач %1: %2; id користувача: %3

en: %1 already exist.
uk: %1 вже існує.

en: %1 already used.
uk: %1 вже використовується.

en: %1 amount can not be less than zero. Please select the options accordingly.
uk: %1 кількість не може бути меншою ніж нуль. Будь ласка, оберіть правильні значення.

en: %1 available
uk: доступний %1

en: %1 contacts are currently eligible to inherit this relationship.
uk: %1 контактів на даний час можуть успадкувати ці відносини.

en: %1 contacts have already been assigned to this event. They were not added a second time.
uk: %1 контактів уже пов'язані з цією подією. Вони не будуть додані вдруге.

en: %1 could not be parsed
uk: Не можна розпізнати %1

en: %1 created
uk: Створено %1

en: %1 does not exists or is empty
uk: %1 не існує або порожній

en: %1 every %2 %3 for %4 installments.
uk: %1 кожен %2 %3 для %4 чергових внесків.

en: %1 for this %2.
uk: %1 для даних %2.

en: %1 for this country.
uk: %1 для даної країни.

en: %1 for this county.
uk: %1 для даної країни.

en: %1 for this state.
uk: %1 для даної області.

en: %1 has been created.
uk: Створено запис «%1»

en: %1 has been moved to the custom set <a href='%3'>%2</a>.
uk: %1 був переміщений до набору, що налаштовується, <a href='%3'>%2</a>.

en: %1 has been moved to the trash. | %count contacts moved to trash.
uk[0]: %count контакт перенесений у кошик.
uk[1]: %count контактів перенесені у кошик.
uk[2]: %count контактів перенесені у кошик.
uk[3]: %count контактів перенесені у кошик.

en: %1 has been permanently deleted. | %count contacts permanently deleted.
uk[0]: %count контакт видалений назавжди.
uk[1]: %count контактів видалені назавжди.
uk[2]: %count контактів видалені назавжди.
uk[3]: %count контактів видалені назавжди.

en: %1 has been restored from the trash. | %count contacts restored from trash.
uk[0]: %count контакт був відновлений з кошику.
uk[1]: %count контактів відновлено з кошику.
uk[2]: %count контактів відновлено з кошику.
uk[3]: %count контактів відновлено з кошику.

en: %1 has been updated.
uk: Запис «%1» оновлено.

en: %1 has joined or been added to these group(s).
uk: %1 вступив або був доданий до цієї групи (груп).

en: %1 has no contacts which match your search criteria. You can <a href='%2'>add contacts here.</a>
uk: %1 не містить контактів, що задовольняють Вашим параметрам пошуку. Ви можете <a href='%2'>додати контакти тут.</a>

en: %1 has not been saved.
uk: %1 не було збережено.

en: %1 is a required field.
uk: «%1» є обов'язковим полем.

en: %1 is already used for Discount Name.
uk: %1 вже використовується в імені знижки

en: %1 is currently included in these Smart group(s) (e.g. saved searches).
uk: %1 на даний час входить до цієї Смарт-групи (груп) (напр., збережені пошуки).

en: %1 is included in these Parent group(s) based on belonging to group(s) which are their
            children.
uk: %1 включено до цієї Батьківської групи (груп) оскільки належить до груп, що є її Дочірніми групами.

en: %1 is no longer part of these group(s).
uk: %1 більше не є членом цієї групи (груп).

en: %1 is not a valid operator
uk: %1 не є дійсним оператором

en: %1 membership for %2 has been added.
uk: Для %2 створено членство рівня «%1».

en: %1 membership for %2 has been renewed.
uk: Членство рівня «%1» для %2 оновлено.

en: %1 more
uk: іще %1

en: %1 must be a number (with or without decimal point).
uk: %1 має бути числовим значенням (з або без десятковою точкою).

en: %1 must be an integer (whole number).
uk: %1 має бути цілим (ціле число).

en: %1 must be in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
uk: %1 має бути у відповідному грошовому форматі (десяткова точка/кома/пробіл дозволяються).

en: %1 must be valid Website.
uk: %1 повинен бути дійсним веб-сайтом.

en: %1 must contain a color value e.g. #ffffff.
uk: % 1 має містити значення кольору, наприклад, #ffffff.

en: %1 must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
uk: %1 повинен бути у правильному грошовому форматі. (точка/кома/пробіл дозволені).

en: %1 not found.
uk: '%1 не знайдено

en: %1 of %2 records - %3 remaining
uk: %1 з %2 записів - %3 залишилось

en: %1 option has been deleted.
uk: %1 опція була видалена.

en: %1 out of %2
uk: %1 з %2

en: %1 pairs of duplicates were merged
uk: %1 пар повторів було об'єднано

en: %1 pairs of duplicates were skipped due to conflict
uk: %1 пар повторів були пропущені через конфлікти

en: %1 processor doesn't support updating subscription billing details.
uk: %1 процесор не підтримує оновлення платіжної інформації про підписку.

en: %1 pt
uk: %1 пт

en: %1 reserved.
uk: %1 зарезервовано.

en: %1 status has been updated to %2.
uk: %1 статус був оновлений до %2.

en: %1 sub-menu items will also be deleted.
uk: %1 підпункти меню також будуть видалені.

en: %1 tags
uk: %1 теги

en: %1 user account registration option?
uk: Опція реєстрації облікового запису %1 користувача?

en: %1 version and user table name.
uk: Версія %1 та таблиця імен користувачів.

en: %1 voters did not release.
uk: %1 виборців не було звільнено.

en: %1 voters has been released.
uk: %1 виборців було звільнено.

en: %1 wants you to know about %2
uk: %1 бажає повідомити Вам про %2

en: %1: About
uk: %1: Про

en: %1: Connect
uk: %1: Підключитися

en: %1: Disconnect
uk: %1: Відключитися

en: %1: Documentation (External)
uk: %1: Документація (Зовнішня)

en: %1: Logs (External)
uk: %1: Журнали (Зовнішні)

en: %1: Please check that your date range is in correct chronological order.
uk: %1: перевірте, чи ваш діапазон дат у правильному хронологічному порядку.

en: %1: Reconnect
uk: %1: Перепідключення

en: %1: SMS Reply will not be sent.
uk: %1: СМС-відповідь не буде надіслана.

en: %1: Settings (External)
uk: %1: Налаштування (Зовнішні)

en: %1: Support (External)
uk: %1: Підтримка (Зовнішня)

en: %1: Welcome (External)
uk: %1: Привітаня (Зовнішні)

en: %2 can be edited by %1.
uk: % 2 може редагуватись % 1.

en: %2 can be viewed by %1.
uk: %2 може переглядатись %1.

en: %2. This Membership Type is used in an <a href='%1'>Online Contribution page</a>. Uncheck this membership type in the Memberships tab.
uk: %2. Цей тип членства пов'язаний із <a href='%1'>Он-лайн Сторінкою Внесків</a>. Змініть вибір цього типу членства на вкладці Членства.

en: %3. There are some contacts who have this membership type assigned to them. Search for contacts with this membership type from <a href='%1'>Find Members</a>. If you are still getting this message after deleting these memberships, there may be contacts in the Trash (deleted) with this membership type. Try using <a href="%2">Advanced Search</a> and checking "Search in Trash".
uk: %3. Існують деякі контакти, які мають цей тип членства. Знайти контакти з цим типом членства можна через<a href='%1'>Пошук Членів</a>. Якщо Ви все ще отримуєте це повідомлення після видалення цих членств, можуть існувати контакти у Кошику (видалені) з цим типом членства. Спробуйте <a href="%2">Розширений пошук</a> та оберіть "Шукати в Кошику".

en: %count %2 %3 relationship created | %count %2 %3 relationships created
uk[0]: Створено %count відносини %2 %3
uk[1]: Створено %count відносин %2 %3
uk[2]: Створено %count відносин %2 %3
uk[3]: Створено %count відносин %2 %3

en: %count Contact | %count Contacts
uk[0]: %count Контакт
uk[1]: %count Контакти
uk[2]: %count Контактів
uk[3]: %count Контактів

en: %count Result | %count Results
uk[0]: %count результат
uk[1]: %count результатів
uk[2]: %count результатів
uk[3]: %count результатів

en: %count activity deleted. | %count activities deleted.
uk[0]: %count діяльність була видалена
uk[1]: %count діяльностей були видалені
uk[2]: %count діяльностей були видалені
uk[3]: %count діяльностей були видалені

en: %count activity un-tagged | %count activities un-tagged
uk[0]: Для %cзаходу мітку видалено
uk[1]: Для %cзаходів мітку видалено
uk[2]: Для %c заходів мітку видалено
uk[3]: Для %c заходів мітку видалено

en: %count case moved to trash. | %count cases moved to trash.
uk[0]: %count справа видалена до кошику.
uk[1]: %count справи видалені до кошику.
uk[2]: %count справ видалені до кошику.
uk[3]: %count справ видалені до кошику.

en: %count case permanently deleted. | %count cases permanently deleted.
uk[0]: %count справа видалена назавжди.
uk[1]: %count справи видалені назавжди.
uk[2]: %count справ видалені назавжди.
uk[3]: %count справ видалені назавжди.

en: %count case restored from trash. | %count cases restored from trash.
uk[0]: %count справа відновлена з кошику.
uk[1]: %count справи відновлені з кошику.
uk[2]: %count справ відновлені з кошику.
uk[3]: %count справ відновлені з кошику.

en: %count contact added to group | %count contacts added to group
uk[0]: %count контакт доданий до групи
uk[1]: %count контактів додано до групи
uk[2]: %count контактів додані до групи
uk[3]: %count контактів додані до групи

en: %count contact already had this tag | %count contacts already had this tag
uk[0]: %count контакт вже має цю мітку
uk[1]: %count контакти вже мають цю мітку
uk[2]: %count контактів уже мають цю мітку
uk[3]: %count контактів уже мають цю мітку

en: %count contact has been reserved. | %count contacts have been reserved.
uk[0]: Було зарезервовано %count контакт.
uk[1]: Було зарезервовано %count контакти.
uk[2]: Було зарезервовано %count контактів.
uk[3]: Було зарезервовано %count контактів.

en: %count contact removed from '%2' | %count contacts removed from '%2'
uk[0]: %count контакт видалено з групи «%2»
uk[1]: %count контактів видалено з групи «%2»
uk[2]: %count контактів видалено з групи «%2»
uk[3]: %count контактів видалено з групи «%2»

en: %count contact tagged | %count contacts tagged
uk[0]: %count контакт помічений
uk[1]: %count контактів помічено
uk[2]: %count контактів помічені
uk[3]: %count контактів помічені

en: %count contact un-tagged | %count contacts un-tagged
uk[0]: Для %count контакту мітки видалено
uk[1]: Для %count контактів мітки видалено
uk[2]: Для %count контактів мітки видалено
uk[3]: Для %count контактів мітки видалено

en: %count contact was already in group | %count contacts were already in group
uk[0]: %count контакт уже був у групі
uk[1]: %count контактів уже були в групі
uk[2]: %count контактів уже були в групі
uk[3]: %count контактів уже були в групі

en: %count contribution deleted. | %count contributions deleted.
uk[0]: %count внесок видалений.
uk[1]: %count внески видалені.
uk[2]: %count внесків видалені.
uk[3]: %count внесків видалені.

en: %count duplicate relationship | %count duplicate relationships
uk[0]: %count повторювані відносини
uk[1]: %count повторюваних відносин
uk[2]: %count повторюваних відносин
uk[3]: %count повторюваних відносин

en: %count email was found on hold and updated. | %count emails were found on hold and updated.
uk[0]: %count електронний лист знаходився в режимі утримання та оновлений.
uk[1]: %count електронних листів знаходилися в режимі утримання та оновлені.
uk[2]: %count електронних листів знаходилися в режимі утримання та оновлені.
uk[3]: %count електронних листів знаходилися в режимі утримання та оновлені.

en: %count grant deleted. | %count grants deleted.
uk[0]: %count грант видалений
uk[1]: %count гранти видалені
uk[2]: %count грантів видалені
uk[3]: %count грантів видалені

en: %count invalid relationship record | %count invalid relationship records
uk[0]: %count неправильний запис відносин
uk[1]: %count неправильних записи відносин
uk[2]: %count неправильних записів відносин
uk[3]: %count неправильних записів відносин

en: %count membership deleted. | %count memberships deleted.
uk[0]: %count членство видалене
uk[1]: %count членства видалені
uk[2]: %count членств видалені
uk[3]: %count членств видалені

en: %count month | %count months
uk[0]: %count місяць
uk[1]: %count місяців
uk[2]: %count місяців
uk[3]: %count місяців

en: %count participant deleted. | %count participants deleted.
uk[0]: %count учасник видалений
uk[1]: %count учасники видалені
uk[2]: %count учасників видалені
uk[3]: %count учасників видалені

en: %count pledge deleted. | %count pledges deleted.
uk[0]: %count зобов'язання видалене
uk[1]: %count зобов'язання видалені
uk[2]: %count зобов'язань видалені
uk[3]: %count зобов'язань видалені

en: %count relationship record was not created due to an invalid contact type. | %count relationship records were not created due to invalid contact types.
uk[0]: %count запис взаємовідносин не був створений через невірний тип контакту.
uk[1]: %count записів взаємовідносин не були створені через невірні типи контактів.
uk[2]: %count записів взаємовідносин не були створені через невірні типи контактів.
uk[3]: %count записів взаємовідносин не були створені через невірні типи контактів.

en: %count relationship was not created because the contact is not of the right type for this relationship | %count relationships were not created because the contact is not of the right type for this relationship
uk[0]: %count відносини не було створено, оскільки контакт має невідповідний тип для цих відносин
uk[1]: %count відносин не було створено, оскільки контакт має невідповідний тип для цих відносин
uk[2]: %count відносин не було створено, оскільки контакт має невідповідний тип для цих відносин
uk[3]: %count відносин не було створено, оскільки контакт має невідповідний тип для цих відносин

en: %count was skipped because the contact is already %2 %3 | %count were skipped because the contacts are already %2 %3
uk[0]: %count був пропущений, оскільки контакти вже %2 %3
uk[1]: %count було пропущено, оскільки контакти вже %2 %3
uk[2]: %count було пропущено, оскільки контакти вже %2 %3
uk[3]: %count було пропущено, оскільки контакти вже %2 %3

en: %count year | %count years
uk[0]: %count рік
uk[1]: %count років
uk[2]: %count років
uk[3]: %count років

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено жодного дійсного допису із цією назвою.

en: %title day
uk: %title день

en: %title month
uk: %title місяць

en: %title week
uk: %title тиждень

en: %title year
uk: %title рік

en: %title year + month
uk: %title рік + місяць

en: &lt; Previous
uk: &lt; Попередній

en: &lt;&lt; First
uk: &lt;&lt; Перший

en: &quot;All of the information that you provide to us or any of our representatives and service providers will be held in strictest confidence. It will not be used for any purpose other than to help you, and for any other purpose that you authorize in writing, or which is required by law.&quot;
uk: Будь-яка інформація, що Ви передаєте нам, або нашим представникам та провайдерам буде зберігатися у цілковитій таємниці. Вона не буде використовуватися у будь яких цілях крім того, щоб допомогти Вам та крім тих цілей, про які Ви письмово попередили нас або які можуть вимагатися згідно закону.

en: &quot;May I now ask you some screening questions?&quot;
uk: Чи можу я поставити Вам декілька уточнювальних запитань?

en: &quot;Please tell me what you would like to discuss.&quot;
uk: Будь ласка, скажіть нам, щоб Ви хотіли обговорити.

en: '%1' batch has been saved.
uk: "%1" пакету було збережено.

en: '%1' cannot be deleted because the information is used for special system purposes.
uk: "%1" не може бути видалений, тому що ця інформація використовується для особливих системних цілей.

en: '%1' directory does not exist
uk: Тека "%1" не існує

en: '%1' has been deleted.
uk: «%1» було видалено.

en: '%1' have been saved.
uk: «%1» було збережено.

en: '%1' information has been saved.
uk: «%1» було збережено.

en: '%1' survey has been deleted.
uk: '%1' опитування було видалено.

en: 'Admin' field should only have 'Admin' visibility options.
uk: Поле "Адмін" повинно мати лише опції видимості "Адмін"

en: 'Children' of that individual
uk: "Діти" цієї індивідуальної особи

en: 'Create Personal Campaign Page' link text
uk: Текст посилання на 'Створення персональної сторінки кампаній'

en: 'Employees' of that organization
uk: "Співробітники" цієї організації

en: 'Household Members' of that household
uk: "Член Домогосподарства" у цьому домогосподарстві

en: 'Opt out via email' - displays an email address for recipients to opt out of receiving emails from your organization.
uk: "Відмова від підписки через е-мейл" - відображає е-мейл адреси отримувачів, які повинні бути виключені з розсилки електронних повідомлень Вашої організації.

en: 'Opt out via web page' - creates a link for recipients to click if they want to opt out of receiving emails from your organization. Alternatively, you can include the 'Opt out via email' token.
uk: "Відмова від підписки через веб-сайт" - створює посилання для отримувачів, якщо вони бажають відмовитися від розсилки електронинх повідомлень Вашої організації. Як альтернативу, Ви можете передбачити можливість "Відмова від підписки через е-мейл".

en: 'Results Column' cannot be checked for %1 fields.
uk: "Стовпець Результатів" не можна перевірити  для %1 полів.

en: 'Tell a friend' maximum recipients limit
uk: Максимальний ліміт отримувачів для функціоналу 'Розкажи другу'

en: 'Unsubscribe via email' - displays an email address for recipients to unsubscribe from the specific mailing list used to send this message.
uk: "Відписатися через Е-мейл" - відображає електронні адреси отримувачів, яких слід відписати від певної поштової розсилки, яка надходила на ці адреси.

en: 'Unsubscribe via web page' - creates a link for recipients to unsubscribe from the specific mailing list used to send this message. Alternatively, you can include the 'Unsubscribe via email' token or one of the Opt-out tokens.
uk: "Відписатися через Веб-сторінку" - створює посилання для отримувача для відписки від певної поштової розсилки, яка надходила на цю адресу. Як альтернативу, Ви можете додати токен (мітку) "Відписатися через Е-мейл", або одну з інших міток Відписки.

en: (%1 recipients)
uk: (%1 отримувачів)

en: (Contribute at least X to be eligible for this gift.)
uk: (Зробіть внесок хоча б на Х суму, щоб мати право на цей подарунок.)

en: (Copy)
uk: (Копія)

en: (Copy)
uk: (Копіювати)

en: (Filed on case %1)
uk: (Віднесено до справи %1)

en: (Job parameters and command line syntax documentation...)
uk: (Документація параметрів завдання та синтакс командного рядка...)

en: (Last Month)
uk: (Минулого місяця)

en: (Learn more...)
uk: (Докладніше...)

en: (Multilingual support currently cannot be enabled on installations with enabled logging.)
uk: (Багатомовна підтримка зараз не може бути активована для інсталяцій з активованим протоколюванням.)

en: (Not Available)
uk: (Не доступно)

en: (Note: Although files should be readable, it is best if they are not listable or browseable.)
uk: (Примітка: Хоча файли мають бути доступними для читання, краще, якщо їх список та перегляд не є доступними)

en: (OR Membership ID if update mode.)
uk: (АБО ID членства, якщо діє режим оновлення.)

en: (Preview Area)
uk: (Зона попереднього перегляду)

en: (Recurring Contribution)
uk: Повторні внески

en: (Recurring)
uk: (Періодичний)

en: (Refer to the Mapping and Geocoding section in the Installation and Basic Setup Chapter)
uk: (Зверніться до розділу Картування та геокодування у главі Встановлення та основні настройки)

en: (Sum of all weights should be greater than or equal to threshold: %1).
uk: (Сума всіх величин повинна бути більною, або дорівнювати межі: %1).

en: (This contact has been merged to <a href="%1">%2</a>)
uk: (Цей контакт було з'єднано з <a href="%1">%2</a> )

en: (YTD)
uk: (з початку року)

en: (bottom of page)
uk: (кінець сторінки)

en: (built-in)
uk: (вбудований)

en: (contribute at least %1 to be eligible for this membership)
uk: (внесіть, як мінімум, %1, щоб мати право на членство)

en: (current month)
uk: (поточний місяць)

en: (current year)
uk: (поточний рік)

en: (deleted contacts)
uk: (видалені контакти)

en: (display name not available)
uk: (ім'я, що відображено, не доступне)

en: (filtered from %1 total entries)
uk: (відфільтровано з загальної кількості записів %1)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
uk: (відфільтровано із загальної кількості записів _MAX_)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
uk: (відфільтровано з _MAX_ загального числа записів)

en: (includes %1 of %2)
uk: (включає% 1 з% 2)

en: (including yourself)
uk: (включаючи Вас)

en: (max %1)
uk: (макс. %1)

en: (more)
uk: (більше)

en: (no fee)
uk: (безкоштовно)

en: (no subject)
uk: (не вказаний суб'єкт)

en: (not assigned)
uk: (не призначено)

en: (not available)
uk: (недоступний)

en: (ongoing)
uk: (на даний час)

en: (opened %1)
uk: (відкрито %1)

en: (original currency)
uk: (оригінальна валюта)

en: (preferred)
uk: (головний)

en: (recipients)
uk: (одержувачі)

en: (s)
uk: (-ів)

en: (signature)
uk: (підпис)

en: (since inception)
uk: (з самого початку)

en: (step %1 of %2)
uk: (крок %1 з %2)

en: (test)
uk: (пробний)

en: (this is not the current revision)
uk: (це не поточна версія перегляду)

en: (this is the current revision)
uk: (поточна версія перегляду)

en: (this will take a few minutes)
uk: (на це знадобиться кілька хвилин)

en: (top of page)
uk: (початок сторінки)

en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: + Add New Field
uk: + Додати нове поле

en: , or Merge this contact with an existing contact
uk: , або Поєднати цей контакт з існуючим контактом

en: - Activity Fields -
uk: - Поля діяльності -

en: - All Contacts -
uk: - Всі контакти -

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: - Contact Fields -
uk: - Поля контакту -

en: - Contribution Fields -
uk: - Поля для внеску -

en: - N/A -
uk: - Недоступно -

en: - None -
uk: -жоден-

en: - Participant Fields -
uk: - Поля Учасника -

en: - Select Financial Account Relationship -
uk: - Вибрати фінансові відносини облікового запису -

en: - Select Organization -
uk: Виберіть Організацію

en: - Select Relationship Type-
uk: - Обрати тип відносин -

en: - Status -
uk: - Статус -

en: - Test Type -
uk: - Тип тесту -

en: - actions -
uk: - дії -

en: - all activity type(s) -
uk: - усі типи діяльностей -

en: - all languages -
uk: - усі мови -

en: - any %1 -
uk: - будь-який %1 -

en: - any -
uk: - будь-який -

en: - any contact type -
uk: - будь-який вид запису -

en: - any group -
uk: - будь-яка група -

en: - any interviewer -
uk: - будь-який інтерв'юєр -

en: - any tag -
uk: - будь яка мітка -

en: - any visibility -
uk: - будь-яка видимість -

en: - choose language -
uk: - вибрати мову -

en: - default -
uk: - за умовчанням -

en: - default input format -
uk: - формат введення за умовчанням -

en: - default view -
uk: - вигляд за умовчанням -

en: - do not import -
uk: - не імпортувати -

en: - first select relationship type -
uk: - спершу обрати тип взаємовідносин -

en: - no grouping -
uk: - немає групування -

en: - none -
uk: - відсутній -

en: - prefix -
uk: -префікс-

en: - related contact info -
uk: - інформація, що має відношення до контакту -

en: - same as for main contact -
uk: - так само, як для головного контакту -

en: - select %1 -
uk: - вибрати %1 -

en: - select -
uk: - вибрати -

en: - select Parent -
uk: - обрати батьків -

en: - select case -
uk: обрати справу

en: - select contact -
uk: - обрати контакт -

en: - select contacts -
uk: - вибрати контакти -

en: - select field -
uk: - поле вибору -

en: - select group -
uk: - виберіть групу -

en: - select label -
uk: - обрати ярлик -

en: - select membership type -
uk: - оберіть вид членства -

en: - select profile -
uk: -обрати профіль-

en: - select record type -
uk: - обрати тип записів -

en: - select role -
uk: - виберіть роль -

en: - select set of custom fields -
uk: Виберіть набір саморобних полів

en: - suffix -
uk: -суфікс-

en: -- Select --
uk: -- Вибрати --

en: -day of week-
uk: -день тижня-

en: -day-
uk: -день-

en: -hour-
uk: -година-

en: -min-
uk: -хвилина-

en: -month-
uk: -місяць-

en: -operator-
uk: - оператор -

en: -sec-
uk: -секунда-

en: -select product-
uk: -обрати продукт-

en: -select-
uk: -вибрати-

en: -year-
uk: -рік-

en: 1 Day | %count Days
uk[0]: 1 день
uk[1]: %count дні
uk[2]: %count днів
uk[3]: %count днів

en: 1 activity already did not have this tag | %count activities already did not have this tag
uk[0]: 1 захід вже не має цієї мітки
uk[1]: %count заходів вже не мають цієї мітки
uk[2]: %count заходів вже не мають цієї мітки
uk[3]: %count заходів вже не мають цієї мітки

en: 1 activity already had this tag | %count activities already had this tag
uk[0]: 1 діяльність вже має цей тег
uk[1]: %count діяльностей вже мають цей тег
uk[2]: %count діяльностей вже мають цей тег
uk[3]: %count діяльностей вже мають цю мітку

en: 1 contact already did not have this tag | %count contacts already did not have this tag
uk[0]: %count контакт вже не має цієї мітки
uk[1]: %count контактів вже не мають цієї мітки
uk[2]: %count контактів вже не мають цієї мітки
uk[3]: %count контактів вже не мають цієї мітки

en: 1 contact was already not in this group | %count contacts were already not in this group
uk[0]: 1 контакт уже не був наявний в цій групі
uk[1]: %count контактів уже не були наявні в цій групі
uk[2]: %count контактів уже не були наявні в цій групі
uk[3]: %count контактів уже не були наявні в цій групі

en: 1 contribution could not be deleted. | %count contributions could not be deleted.
uk[0]: 1 внесок не може бути видалений.
uk[1]: 1% внески не можуть бути видалені
uk[2]: 1% внески не можуть бути видалені
uk[3]: 1% внески не можуть бути видалені

en: 1 contribution will not be deleted. | %count contributions will not be deleted.
uk[0]: 1 внесок не може бути видалений
uk[1]: 1% внески не будуть видалені
uk[2]: 1% внески не будуть видалені
uk[3]: 1% внески не будуть видалені

en: 1 could not be deleted. | %count could not be deleted.
uk[0]: 1 неможливо видалити.
uk[1]: %c неможливо видалити.
uk[2]: %c неможливо видалити.
uk[3]: %count неможливо видалити.

en: 1 could not be restored. | %count could not be restored.
uk[0]: 1 не може бути відновлена.
uk[1]: %count не можуть бути відновлені.
uk[2]: %count не можуть бути відновлені.
uk[3]: %count не можуть бути відновлені.

en: 1 extension is up-to-date: | %count extensions are up-to-date:
uk[0]: 1 оновлення є актуальним:
uk[1]: %count розширень оновлено:
uk[2]: %count розширень оновлено:
uk[3]: %count розширень оновлено:

en: 1 respondent did not release. | %count respondents did not release.
uk[0]: 1% респондент видалений.
uk[1]: 1% респондентів видалено.
uk[2]: %cреспонденти видалено.
uk[3]: %cреспонденти видалено.

en: 1. Manage Roles
uk: 1. Керування ролями

en: 12 Hours
uk: 12 годин

en: 2. Assign Users to CiviCRM ACL Roles
uk: 2. Присвоїти користувачам ACL-ролі CiviCRM

en: 24 Hours
uk: 24 години

en: 3. Manage ACLs
uk: 3. Керування переліками ACL

en: 3rd-party Service
uk: Послуги 3-ї сторони

en: 5395 with Logo
uk: 5395 з логотипом

en: << Remove
uk: << Видалити

en: <a class='action-item crm-hover-button' onclick='adjustPayment();'>adjust payment amount</a>
uk: <a class='action-item crm-hover-button' onclick='adjustPayment();'>Налаштувати суму платежу 1

en: <a href="%1">Directories</a> may use absolute paths, relative paths, or variables. Absolute paths are more difficult to maintain. To maximize portability, consider using a variable in each directory (eg "<tt>[cms.root]</tt>" or "<tt>[civicrm.files]</tt>").
uk: <a href="%1">Каталоги</a> може використовувати абсолютні шляхи, відносні шляхи або змінні. Абсолютні шляхи важче підтримувати. Щоб максимізувати портативність, розгляньте можливість використання змінної в кожному каталозі (наприклад, <tt>[cms.root]</tt> або <tt>[civicrm.files]</tt>).

en: <a href="%1">Resource URLs</a> may use absolute paths, relative paths, or variables. Absolute paths are more difficult to maintain. To maximize portability, consider using a variable in each URL (eg "<tt>[cms.root]</tt>" or "<tt>[civicrm.files]</tt>").
uk: <a href="%1">URL-адреси ресурсів</a> можуть використовувати абсолютні шляхи, відносні шляхи або змінні. Абсолютні шляхи важче підтримувати. Щоб максимізувати портативність, розгляньте можливість використання змінної в кожному URL (наприклад, "<tt> [cms.root] </tt>" або "<tt>[civicrm.files] </tt>").

en: <a href="%1">wkhtmltopdf is an alternative utility for generating PDF's</a> which may provide better performance especially if you are generating a large number of PDF letters or receipts. Your system administrator will need to download and install this utility, and enter the executable path here.
uk: <a href="%1">wkhtmltopdf - це альтернативна утиліта для створення файлів PDF's</a>, яка може забезпечити кращу ефективність роботи, особливо, якщо Ви генеруєте значну кількість PDF-листів чи квитанцій. Ваш системний адміністратор повинен завантажити та встановити цю утиліту, та ввести виконуваний шлях тут.

en: <b>%1</b> file(s) in %2 directory are not writable. Listed file(s) might be used during the import to log the errors occurred during Import process. Contact your site administrator for assistance.
uk: <b>%1</b> file(s) in % директорії неможливо записати. Перераховані файли можуть бути використані під час імпорту для визначення помилок (багів), які виникли під час процесу імпорту. Зверніться до адміністратора Вашого сайту за допомогою.

en: <div class="status messages">None found.
uk: <div class="status messages">Жодної не знайдено.

en: <p>You may also want to check the directory for <a href="%2/%1" target="_blank">native %1 modules</a> that may be useful for you (CMS-specific modules are not listed here).
uk: <p>Вам може знадобитися перевірити теку на наявність <a href="%2/%1" target="_blank">звичайних модулів %1</a>, які можуть бути корисними для Вас (тут не наведені CMS-специфічні модулі).

en: <strong>%1 (%2)</strong> has been successfully subscribed to the <strong>%3</strong> mailing list.
uk: <strong>%1 (%2)</strong> успішно підписано на розсилку <strong>«%3»</strong>.

en: <strong>%1 - your email address '%2' has been successfully verified.</strong>
uk: <strong>%1 - адресу Вашої електронної пошти '%2' було успішно підтверджено.</strong>

en: <strong>%1</strong> can view and update information about <strong>%2</strong>.
uk: <strong>%1</strong>може переглядати та оновлювати інформацію про <strong>%2</strong>

en: <strong>%1</strong> can view information about <strong>%2</strong>.
uk: <strong>%1</strong>може переглядати інформацію про <strong>%2</strong>

en: <strong>Automated refunds for cancellations are NOT currently supported.</strong> Participants who have paid for an event will be notified that cancellations are not refundable.
uk: <strong>Автоматичні відшкодування за скасування зараз НЕ підтримуються.</strong>Учасники, які заплатили за захід, будуть сповіщені про те, що скасування не відшкодовується.

en: <strong>Check Availability</strong>
uk: <strong>Перевірка Наявності</strong>

en: <strong>CiviCampaign</strong> - Lets you link together events, mailings, activities, and contributions under one "umbrella" so that you can track the progress of all your efforts towards one programmatic goal or campaign.
uk: <strong>CiviКампанія</strong> - Дозволяє Вам пов'язати між собою події, поштові розсилки, діяльності та внески під однією "парасолькою", що дає Вам можливість відслідковувати прогрес усіх Ваших зусиль відповідно до програмної мети або кампанії.

en: <strong>CiviCase</strong> - Integrated case management component, including a dashboard with "my cases", automated case timelines and configurable audit reports.
uk: <strong>CiviСправа</strong> - Інтегрований компонент для керування справами, який включає Панель керування з "моїми справами", автоматичним плануванням часу виконання справ та персоналізованими звітами аудиту виконання.

en: <strong>CiviContribute</strong> - An online fundraising and donor management component which enables you to track and manage contributions to your organization. It also allows you to quickly and easily create customized web pages to accept online donations.
uk: <strong>CiviВнески</strong> - це компонент для он-лайн збору коштів та керування спонсорами, який дозволяє Вам відслідкувати та керувати внесками до Вашої організації. Він також дозволяє Вам легко та швидко створювати персоналізовані веб-сторінки для прийому внесків он-лайн.

en: <strong>CiviContribute</strong> - When you want to collect information from Contributors via online contribution pages, you can create a profile and link it to to your contribution page as a 'custom page element' (<a href='%1'>Configure Online Contribution Pages</a>).
uk: <strong>CiviВнески</strong> - Якщо Ви бажаєте зібрати інформацію про Спонсорів через он-лайн сторінку Внесків, Ви можете створити профіль і пов'язати його з Вашою сторінкою внесків як "елемент сторінки, що налаштовується" (<a href='%1'>Налаштувати Он-лайн Сторінки Внесків</a>).

en: <strong>CiviEvent</strong> - Provides integrated online event registration and management for paid and free events. It allows you to quickly and easily create customized web pages to for event registration, and then track participants.
uk: <strong>CiviЗахід</strong> - Забезпечує інтеграцію он-лайн реєстрації на події та керування подіями з платною чи безкоштовною участю. Він дозволяє Вам швидко та просто створювати персоналізовані веб-сторінки для реєстрації на події, а потім відслідковувати учасників.

en: <strong>CiviGrant</strong> - Designed to be used by organizations that distribute funds to others, for example foundations, grant givers, etc.
uk: <strong>CiviГрант</strong> - Розроблений для роботи організацій, які надають гранти іншим, наприклад, фундацій, грантових програм тощо.

en: <strong>CiviMail</strong> - A robust mass-mailing component which allows you to engage your constituents with personalized email blasts and newsletters.
uk: <strong>CiviПошта</strong> - Надійний модуль для масових розсилок, який дозволяє Вам надсилати громадянам персоналізовані електронні листи під час акцій, або регулярні розсилки-бюлетені.

en: <strong>CiviMember</strong> - A flexible membership management component which includes convenient online signup and renewal.
uk: <strong>CiviЧленство</strong> - гнучкий модуль для керування усіма питаннями членства, який містить зручний он-лайн інтерфейс підписки та подовження членства.

en: <strong>CiviPledge</strong> - Record and track pledges received from contributors. Send pledge acknowledgements and payment reminders. Configure online contribution pages to support self-service pledging and pledge payments.
uk: <strong>CiviЗастава</strong> - Записує та відслідковує платіжні зобов'язання, отримані від жертводавців. Надсилає підтвердження отримання платіжних зобов'язань та нагадування про оплату. Налаштовує Інтернет-сторінки внесків для підтримки служби самообслуговування при роботі з платіжними зобов'язаннями та платежами по зобов'язаннях.

en: <strong>Contact Edit Forms</strong> - Allow <strong>authenticated users</strong> to edit their own contact info with a Profile using the following path: <em>%1/%2</em>. (This example links to an edit form for Profile ID 3.)
uk: <strong>Форми Редагування контактів</strong> - Дозволяють <strong>авторизованим користувачам</strong> редагувати власну контактну інформацію з допомогою Профілю за таким посиланням: <em>%1/%2</em>. (Цей приклад дає посилання на форму редагування для профілю з ID 3).

en: <strong>Contact Search and Listings</strong> - When you want to provide a search form and search result listings for some or all of your contacts you can create a profile with the desired search fields and link users to the path for that search form. When creating a link to search and listings profiles, add the corresponding profile ID to the end of your query string using the 'gid' parameter. For example, the link to display a search and listings page for a Profile with ID = 3 would be:
uk: <strong>Пошук та Переліки Контактів </strong> - Якщо Ви бажаєте надати форму пошуку та перелік результатів пошуку для деяких чи усіх контактів, Ви можете створити профіль з потрібними полями пошуку і надати користувачам посилання для переходу до цієї форми пошуку. При створенні посилання на профілі пошуку та переліку результатів, додайте відповідний ID профілю в кінці вашого рядка запиту з використанням параметра "gid". Наприклад, посилання для відображення сторінки пошуку та переліку результатів для Профілю з ID = 3 буде такий:

en: <strong>Contact Signup Forms</strong> - Create link(s) to 'new contact' input form(s) for your Profiles using the following path: <em>%1/%2</em>. (This example links to an input form for Profile ID 3.)
uk: <strong>Форми реєстрації контактів</strong> - Створіть посилання на форму введення "новий контакт" для Вашіх Профілів, використовуючи такий шлях: <em>%1/%2</em>. (Цей приклад дає посилання на форму введення для профілю з ID 3).

en: <strong>Delivery has not yet begun for this mailing.</strong> If the scheduled delivery date and time is past, ask the system administrator or technical support contact for your site to verify that the automated mailer task ('cron job') is running - and how frequently.
uk: <strong>Для цієї розсилки доставка ще не розпочалась</strong> Якщо заплановані дата і час доставки вже минули, попрохайте системного адміністратора чи службу підтримки з'єднатися з Вашим сайтом, щоб перевірити, чи працюють автоматичні служби ("крон-служби") - і з якою періодичністю.

en: <strong>EXAMPLE:</strong> 'Team Leaders' (<em>ACL Role</em>) can 'Edit' (<em>Operation</em>) all contacts in the 'Active Volunteers Group' (<em>Data</em>).
uk: <strong>ПРИКЛАД:</strong> "Керівник групи" (<em>Роль ACL</em>) може "Редагувати" (<em>Операція</em>) усі контакти у "Групі активних волонтерів" (<em>Дані</em>).

en: <strong>EXAMPLE:</strong> When creating a set of custom fields used to collect <strong>Employment History</strong> - you might have fields for Job Title, Start Date, End Date, and Reason for Leaving. Checking the "multiple records" box allows you to collect information for multiple jobs.
uk: <strong>ПРИКЛАД:</strong> При створенні набору полів, що налаштовуються, для збору <strong>Історії Працевлаштувань</strong> - Ви можете мати поля для Посади, Дати початку, Дати Закінчення роботи та Причин звільнення. Включення перемикача "множинних записів" дозволить Вам зібрати інформацію про декілька працевлаштувань.

en: <strong>Employee <-> Employer relationship</strong> is created anytime the 'Current Employer' field is filled in, either in the Contact Summary form or via a Profile. When filled in, it will create an Organisation if one does not already exist with that name.
uk: <strong>Відносини "Робітник<-> Роботодавець"</strong> створюються кожного разу, коли заповнюється поле "Поточний роботодавець", або у контактній формі, або через профіль. Якщо поле заповнюється, буде створена організація з цією назвою, якщо вона ще не існує.

en: <strong>Export PRIMARY fields</strong> provides the most commonly used data values. This includes primary address information, preferred phone and email.
uk: <strong>Експорт ОСНОВНИХ полів</strong> надає найбільш часто вживані дані. Вони включають інформацію про основну адресу, переважний телефонний номер та електронну адресу.

en: <strong>Fill:</strong> Fills in additional contact data only. Database fields which currently have values are left as-is.
uk: <strong>Доповнити:</strong> Додає лише нові дані. Поля бази даних, Які зараз мають значення, залишаються без змін.

en: <strong>Fixed Membership - 3 Months Duration:</strong> A person signs up on February 15th, 2008. Their membership start date is set to February 1, 2008 - and the end date is April 30, 2008.
uk: <strong>Членство з певної дати на 3 місяці:</strong> Особа подає на членство 15 лютого 2008 р. Дата початку її членства встановлюється на 1 лютого 2008 р., а дата закінчення &#151; 30 квітня 2008 р.

en: <strong>Fixed Membership Period - 1 Year Duration:</strong> Fixed period start date is set to January 1. A person signs up for membership on February 15th, 2008. Their membership start date is set to January 1, 2008 - and the end date is December 31, 2008.
uk: <strong>Членство з певної дати на 1 рік:</strong> Дата початку встановлена як 1 січня. Особа подає на членство 15 лютого 2008 р. Дата початку її членства встановлюється на 1 січня 2008 р., а дата закінчення &#151; 31 грудня 2008 р.

en: <strong>HTML Form Snippet</strong> - If you want more control over form layout, or want to add Profile input forms to non-CiviCRM blocks, pages and/or sites...click the HTML Form Snippet action link for a Profile below - and copy and paste the HTML form code into any web page.
uk: <strong>Сніппети форми HTML</strong> - Якщо Вам потрібно більше можливостей керування розміткою форми, або Ви бажаєте додати форми введення профілю до блоків, відмінних від CiviCRM, сторінок, веб-сайтів тощо - натисніть посилання "Сніппети форми HTML" у Профілі нижче - скопіюйте HTML-код відповідної форми і вставте його у будь-яку веб-сторінку.

en: <strong>Household relationship</strong> enables household members to have the 'household address' applied to their record. Again, if a Household already exists then the individual will have a relationship created with it, if none exists then a new household will be created.
uk: <strong>Відносини "Домогосподарство"</strong> дозволяють членам домогосподарства мати "адресу домогосподарства", яка буде присутня у їхніх записах. Знову ж, якщо Домогосподарство вже існує, індивідуальна особа отримає зв'язок з ним, якщо не існує - буде створено нове домогосподарство.

en: <strong>Import has completed successfully.</strong> The information below summarizes the results.
uk: <strong>Імпорт завершено успішно.</strong> Інформація нижче дає підсумок результатів.

en: <strong>Importing Contact Subtypes</strong> - If your file contains a mix of "subtypes" belonging to a built-in type, select the built-in ("parent") type here. You will then be able to map a Contact Subtype field from your file which sets the subtype for each row. EXAMPLE: If you are importing a mixture of Individuals who are "Students" and "Parents" and "Staff" subtypes, select "Individual" here AND include a column in your import file which contains the subtype for each row.
uk: <strong>Імпорт Підтипів Контактів</strong> - якщо Ваш файл містить декілька "підтипів", що належать вбудованому типу, оберіть тут вбудований ("батьківський") тип. Тоді Ви зможете визначити поле "Підтипи Контактів" з Вашого файлу, яке встановлює підтип для кожного рядка. ПРИКЛАД: Якщо Ви імпортуєте одночасно декілька Осіб, серед яких є підтипи "Студенти", "Батьки" та "Персонал", оберіть тут "Особа" ТА включіть до файлу імпорту колонку, яка буде містити підтипи для кожного рядка.

en: <strong>NOTE: Super Admin</strong> and <strong>Administrator</strong> roles will have all permissions in CiviCRM.
uk: ПРИМІТКА: Ролі <strong>Супер-Адміністратор</strong> та <strong>Адміністратор</strong> будуть мати усі дозволи у CiviCRM.

en: <strong>No Duplicate Checking:</strong> Inserts all valid records without comparing them to existing contact records for possible duplicates.
uk: <strong>Без перевірки повторів:</strong> Вставляє усі дійсні записи без їхнього порівняння до існуючих контактних записів на можливі повтори.

en: <strong>Resolving "Pay Later" registrations for online registrations:</strong> Participants who registered online whose status is changed from <em>Pending Pay Later</em> to <em>Registered</em> or <em>Attended</em> will receive a confirmation email and their payment status will be set to completed. If this is not you want to do, you can change their participant status by editing their event registration record directly.
uk: <strong>Опрацювання реєстрацій "Оплатити Пізніше" для онлайн-реєстрацій: </strong> Учасники, які зареєструвалися в режимі он-лайн, статус яких змінився з <em> На Очікування Оплати Пізніше</em> на <em> Зареєстровані</em> або <em>Прийнято Участь </em>, отримають підтвердження електронною поштою та статус оплати буде встановлено як здійснена. Якщо це не те, що потрібно, можна змінити статус учасника, редагуючи безпосередньо запис про реєстрацію на захід.

en: <strong>Rolling Membership Period - 1 Year Duration:</strong> A person signs up on February 15th, 2008. Their membership start date is February 15th, 2008 - and the end date is February 14th, 2009.
uk: <strong>Членство з наступного дня на 1 рік:</strong> Особа подає на членство 15 лютого 2008 р. Дата початку її членства встановлюється на 15 лютого 2008 р., а дата закінчення &#151; 14 лютого 2009 р.

en: <strong>Skip:</strong> Reports and then Skips duplicate import file rows - leaving the matching record in the database as-is (default).
uk: <strong>Пропустити:</strong> Повідомляє і потім Пропускає повтор рядка у файлі імпорту - при цьому залишаючи співпадаючий запис у базі даних без змін (за умовчанням).

en: <strong>Special statuses:</strong> Participants whose status is changed to any of the following will be automatically notified via email: %1
uk: <strong>Спеціальні статуси: </strong> Учасники, статус яких змінено на один з наступних, будуть автоматично повідомлені про це електронною поштою:%1

en: <strong>This feature should NOT be enabled for production sites.</strong><br />Set this value to <strong>Yes</strong> if you want to display a backtrace listing when a fatal error is encountered.
uk: <strong>Ця функція НЕ повинна бути активована для готових сайтів.</strong><br />Задайте для цього значення <strong>Так</strong>, якщо Ви бажаєте використовувати зворотний перелік, коли трапляється фатальна помилка.

en: <strong>This feature should NOT be enabled for production sites.</strong><br />Set this value to <strong>Yes</strong> if you want to use one of CiviCRM's debugging tools.
uk: <strong>Ця функція НЕ повинна бути активована для готових сайтів.</strong><br />Задайте для цього значення <strong>Так</strong>, якщо Ви бажаєте використовувати один з інструментів CiviCRM для відладки.

en: <strong>Trouble-shooting Tip</strong> - If you find that your SMS are not being sent, ask the system administrator or technical support contact for your site to verify that the automated task (&quot;cron job&quot;) is running - and how frequently.
uk: <strong>Порада у вирішення проблем</strong> - якщо Ви встановите, що СМС не відправляються, попрохайте системного адміністратора чи службу підтримки з'єднатися з Вашим сайтом, щоб перевірити, чи працюють автоматичні служби ("крон-служби") - і з якою періодичністю.

en: <strong>Update:</strong> Updates database fields with available import data. Fields in the database which are NOT included in the import row are left as-is.
uk: <strong>Оновити:</strong> Оновлює поля бази даних з наявними даними імпорту. Поля у базі даних, які НЕ включені до рядку імпорту, залишаються без змін.

en: <strong>User Screens</strong> - One or several profiles can be linked to either the <strong>new user registration</strong> and/or view and edit screens for <strong>existing user accounts</strong>.
uk: <strong>Вікна користувача</strong> - один чи декілька профілів можуть бути пов'язані або з <strong>реєстрацією нового користувача</strong>, або з вікнами перегляду/редагування для <strong>існуючого облікового запису користувача</strong>.

en: <tr><td> "%1" </td><td> "%2" </td></tr>
uk:  <tr><td>"%1"</td><td>"%2"</td></tr>

en: A "WYSIWYG" (What You See Is What You Get) is a rich-text editor, like a mini word-processor, for editing HTML content in CiviCRM.
uk: WYSIWYG ("Що бачиш, те й маєш") - це багатофункціональний редакторяк міні-текстовий процесор, для редагування HTML-вмісту в CiviCRM.

en: A "string value" or regular expression to be redacted (replaced).
uk: "Значення рядку" або звичайний вираз, який треба редагувати (замінити).

en: A Case Type describes a group of related tasks, interactions, or processes.
uk: Тип справи описує групу пов'язаних задач, взаємодій або процесів.

en: A Contact with that ID does not exist: %1
uk: Контакт з таким ID не існує: %1

en: A Survey Detail Report <a href='%1'>%2</a> has been created.
uk: Звіт про деталі опитування <a href='%1'>%2</a> було створено.

en: A View Only field cannot be required
uk: Поле "Лише переклад" не може бути обов'язковим

en: A cancellation email has been sent to %1.
uk: Повідомлення про скасування відправлено на %1.

en: A comma-separated list will automatically be turned into an array for multivalue operations, or you can explicitly use the js array format above.
uk: Перелік, розділений комами, буде автоматично перетворений у матрицю для операторів з декількома змінними, або Ви можете безпосередньо явно використовувати формат js-матриці, наведений вище.

en: A confirmation email has been sent to %1
uk: До %1 було надіслано підтвердження

en: A confirmation email has been sent to %1.
uk: До %1 було надіслано підтвердження.

en: A confirmation email has been sent to ALL participants
uk: Підтвердження надіслано УСІМ учасникам.

en: A contribution / membership signup was made on behalf of the organization listed below.
uk: Внесок / реєстрація членства був зроблений від імені організації, зазначеної нижче.

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contacts(s).
uk: Копія діяльності була успішно відправлена до уповноваженого контакта (ів).

en: A copy of the contribution page has been created
uk: Була створена копія сторінки внесків

en: A copy of the extension (%1) is in a system folder (%2). The system copy will be preserved, but the new copy will be used.
uk: Копія розширення (%1) знаходиться у системній папці (%2). Системна копія буде збережена, проте використовуватися буде нова копія.

en: A copy of the follow-up activity has also been sent to follow-up assignee contacts(s).
uk: Копія подальшого заходу була також відправлена наступнику уповноваженого контакту (-ів).

en: A copy of the price set has been created
uk: Була створена копія набору цін

en: A copy of this activity will be emailed to each Assignee.
uk: Копія цієї Діяльності буде відправлена електронним листом кожному, кому вона призначена.

en: A copy of this report can be automatically generated and delivered via email to specified recipients. Use the settings in this section to control Subject of the email containing the report, as well as the recipient list (To and Cc fields). Separate multiple 'To' or 'CC' email addresses with commas.
uk: Копія даного звіту може бути автоматично згенерована та відправлена електронною поштою вказаним отримувачам. Скористайтеся налаштуваннями у цій секції для управління темою електронного листа, що містить звіт, а також списком отримувачів (поля "Кому" та "Копія"). Відокремлюйте електронні адреси отримувачів оригіналу та копії листа комами.

en: A cron job is required to execute scheduled jobs automatically.
uk: Для запуску завдань за розкладом потрібно створити задачу для cron.

en: A default mailbox must be configured for email bounce processing.
uk: Поштові скриньки за замовчуванням повинні бути налаштовані для обробки повернених емейлів.

en: A description of this bounce type
uk: Опис виду відхилення

en: A direct SQL query in the form of a SELECT query. For example:
uk: Прямий SQL-запит у формі ОБРАННЯ запитів. Наприклад:

en: A duplicate matching rule with this name already exists. Please select another name.
uk: Правило пошуку повторів з таким іменем вже існує. Будь ласка, оберіть інше ім'я.

en: A field of the same label exists in the destination group
uk: Поле з таким самим ярликом вже існує в цій групі

en: A file must be selected
uk: Необхідно обрати файл

en: A financial type with this name already exists. Please select another name.
uk: Тип фінансування з такою назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву.

en: A followup activity has been scheduled.
uk: Наступна діяльність була запланована.

en: A group of contacts
uk: Група контактів

en: A job size smaller than the batch limit will negate the effect of the batch limit.
uk: Об'єм завдання, менший ніж обмеження серії, буде перекривати обмеження серії.

en: A link to this %1 is automatically included in the email sent to friends. If you ALSO want to include a link providing general information about your organization, enter that link here (e.g <em>http://www.example.org/</em>)
uk: Посилання на цей %1 автоматично включається в електронне повідомлення, що надсилається друзям. Якщо ви ДОДАТКОВО бажаєте додати посилання на загальну інформацію про Вашу організацію, введіть його сюди (напр., <em>http://www.example.org/</em>).

en: A long running CiviCRM task is currently in progress. This message will be refreshed till the task is completed
uk: Довготривале завдання CiviCRM зараз у процесі виконання. Це повідомлення буде постійно оновлюватися, доки процес не завершиться

en: A membership confirmation and receipt has been sent to %1.
uk: Підтвердження членства та квитанція було надіслано до %1.

en: A membership status with this label already exists. Please select another label.
uk: Статус членства з цією міткою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу мітку.

en: A membership type with this name already exists. Please select another name.
uk: Тип членства з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву.

en: A minimum amount of %1 should be selected from Contribution(s).
uk: Потрібно вибрати мінімальну суму %1   Внеску(ів)

en: A minimum amount of %1 should be selected from Event Fee(s).
uk: Мінімальна сума  % 1 повинна бути вибрана з Плати за Подію(ї).

en: A new %1 permission has been added. It is not granted by default. If you use SMS, you may wish to review your permissions.
uk: Додано новий дозвіл% 1. За замовчуванням він не надається. Якщо Ви користуєтесь SMS, то зможете переглянути Ваші дозволи.

en: A new permission has been added called %1 This Permission is now used to control access to the Manage Tags screen
uk: Новий дозвіл додано під назвою% 1 Цей дозвіл тепер використовується для керування доступом до екрану  "Керування тегами"

en: A new permission, "%1", has been added. It is not granted by default. If your users create reports, you may wish to review their permissions.
uk: Додано новий дозвіл "% 1". За замовчуванням він не надається. Якщо користувачі створюють звіти, Ви можете захотіти переглянути їхні дозволи.

en: A new set of batch permissions has been added called "%1", "%2", "%3" and "%4". These permissions are now used to control access to the Accounting Batches tasks. If your users need to be able to Reopen or Close batches you may need to give them additional permissions. <a href=%5>Read more</a>
uk: Було додано новий набір дозволів для вервечок, під назвами "%1", "%2", "%3" та "%4". Ці дозволи тепер використовуються для доступу до бухгалтерських завдань. Якщо користувачам необхідна можливість Перевідкривати та Закривати вервечки, можливо Вам знадобиться надати їм додаткові дозволи. <a href=%5>Читати більше</a>

en: A notification email has been sent to the site administrator, and you will receive another notification from them as soon as the review process is complete.
uk: Електронний лист-сповіщення був відправлений адміністратору сайту, і Ви отримаєте ще одне сповіщення від нього, як тільки процес перевірки буде завершено.

en: A notification email has been sent to the site administrator.
uk: Електронний лист-сповіщення було відправлене адміністратору сайту.

en: A notification email has been sent to the supporter.
uk: Лист-сповіщення було відправлено електронною поштою спонсору.

en: A person is already registered for this event.
uk: Особа вже зареєстрована на цей захід.

en: A person with this email address is already registered for this event.
uk: Особа з цією електронною адресою вже зареєстрована на цей захід.

en: A product with this name already exists. Please select another name.
uk: Продукт з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву.

en: A profile
uk: Профіль

en: A receipt has been emailed to the contributor.
uk: Чек було відправлено електронню поштою людині, яка зробила внесок.

en: A record already exists with the same information.
uk: Запис з такою інформацією вже існує.

en: A recurring payment (subscription) request will be submitted to the selected payment processor. If the request is successful, this membership will be automatically renewed on the last day of the membership period until the recurring payment is cancelled. Membership payment receipt emails will include a link for the member to cancel the auto-renewal.
uk: ДО обраного процесора платежів буде направлено запит на повторювані платежі (підписку). Якщо запит успішний, це членство буде автоматично подовжене у останній день періоду членства, поки повторювані платежі не будуть відмінені. Е-мейли з квитанцією про сплату за членство будуть містити посилання для члена для відміни автоматичного подовження.

en: A registration confirmation email has also been sent to %1
uk: На адресу %1 було надіслано електронного листа з підтверджнням.

en: A registration confirmation email will be sent to %1 once the transaction is processed successfully.
uk: Електронний лист з підтвердженням реєстрації буде надісланий на %1, щойно транзакція буде успішно завершена.

en: A renewal confirmation and receipt has been sent to %1.
uk: Підтвердження подовження та квитанція було надіслано до %1.

en: A repeating set will be created with the following dates.
uk: Буде створено набір повторень з наступними датами.

en: A set of custom data fields
uk: Набір саморобних полів даних

en: A short description of the activity..
uk: Стислий опис заходу.

en: A spreadsheet-like file with the contact data in each row. Data fields are separated by commas. You can export to a "CSV" file from most spreadsheet applications, many database managers, as well as other contact management and address book applications. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this. Save this file to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and then choose that file as your Import Upload File.
uk: Файли типу електронних таблиць з контактними даними у кожному рядку. Поля даних розділяються комами. Ви можете експортувати файли у формат "CSV" з більшості програм, що працюють з електронними таблицями, а також з інших програм Менеджерів контактів чи Адресних книг. Зверніться до документації відповідної програми, якщо Ви не впевнені, яким чином це можна зробити. Збережіть файл на Ваш локальний диск (або доступний диск у локальній мережі) - і потім оберіть цей файл як Файл імпорту для відвантаження.

en: A test message will be sent to %1 people:
uk: Тестове повідомлення буде надіслане %1 людям

en: A to B
uk: А до Б

en: A valid Notify Email address must be specified
uk: Потрібно вказати правильну адресу електронної пошти для сповіщення

en: A valid Receipt From Email address must be specified if Email Receipt to Contributor is enabled
uk: Якщо активовано опцію "Надіслати внескодавцю електронну квитанцію", потрібно вказати дійсну електронну адресу відправника

en: A valid file must be uploaded.
uk: Має бути завантажений правильний файл.

en: A/B Test Results
uk: Результати АБ-тесту

en: A/B testing allows you to send two test mailings to a random subset of your recipients. After collecting and comparing metrics, the more successful mailing will be sent to the remaining recipients.
uk: А/Б тестування дозволяє Вам надіслати дві тестові розсилки підмножині отримувачів, обраній випадковим чином. Після збору і порівняння кількісних параметрів такої розсилки, решті отримувачів буде надіслана більш вдала розсилка.

en: A6 Badge Portrait 150x106
uk: A6 Портрет бейджа 150x106

en: AB Test Created Date
uk: Дата створення AБ-тесту

en: ACL Contact Cache ID
uk: ID кешу контакту ACL

en: ACL Entity
uk: Суб'єкт ACL

en: ACL Entity ID
uk: ID суб'єкту ACL

en: ACL Entity Role is Active
uk: Роль суб'єкту ACL є активною

en: ACL Group ID
uk: ID групи ACL

en: ACL Group/Role
uk: Група/Роль ACL

en: ACL ID
uk: ID ACL

en: ACL Is Active?
uk: ACL є активним?

en: ACL Name
uk: ACL Ім'я

en: ACL Object
uk: Об'єкт ACL

en: ACL Object ID
uk: ID об'єкту ACL

en: ACL Operation
uk: Операція ACL

en: ACL Role
uk: ACL Роль

en: ACL Role ID
uk: ID ролі ACL

en: ACL Table
uk: Таблиця ACL

en: ACL Type
uk: Вид ACL

en: ACL Type(s)
uk: Вид(и) ACL

en: ACLs (Access Control Lists) allow you control access to CiviCRM data. An ACL consists of an <strong>Operation</strong> (e.g. 'View' or 'Edit'), a <strong>set of Data</strong> that the operation can be performed on (e.g. a group of contacts), and a <strong>Role</strong> that has permission to do this operation. Refer to the %1 for more info.
uk: Списки контролю доступу (ACLs - Access Control Lists) дозволяють Вам контролювати доступ до даних CiviCRM. ACL складається з <strong>Операції</strong> (напр., "Перегляд" або "Редагування"), <strong>набору даних</strong>, до якого може бути застосована дана операція (напр., група або контакт), та <strong>Ролі</strong>, яка має дозвіл на проведення цієї операції. Зверніться за детальною інформацією до %1.

en: ACLs allow you to control access to CiviCRM data. An ACL consists of an <strong>Operation</strong> (e.g. 'View' or 'Edit'), a <strong>set of data</strong> that the operation can be performed on (e.g. a group of contacts), and a <strong>Role</strong> that has permission to do this operation. Refer to the %1 for more info.
uk: Списки ACL дозволяють Вам керувати доступом до даних CiviCRM. ACL складається із <strong>Операції</strong> (напр., "Перегляд" або "Редагування"), <strong>набору даних</strong>, до яких може бути застосована операція (напр., група або контакти) та <strong>Ролі</strong>, яка має дозвіл виконувати цю операцію. За більш детальною інформацією, зверніться до %1.

en: ACLs define permission to do an operation on a set of data, and grant that permission to a CiviCRM ACL Role. Use this link to create or edit the ACLs for your site.
uk: Переліки ACL визначають дозволи з виконання операції для набору даних, і надають такий дозвіл ACL-Ролі у CiviCRM. Використовуйте це посилання, щоб створювати чи редагувати списки ACL на Вашому сайті.

en: ADC referral
uk: ADC напрямки

en: AMOUNT DUE:
uk: Сума, що підлягає оплаті:

en: AND
uk: ТА

en: AOL Terms of Service complaint
uk: Скарга за умовами надання послуг AOL

en: API Action
uk: Захід API

en: API Action:
uk: Дія АРІ:

en: API Call Action
uk: Дія виклику АРІ

en: API Call Entity
uk: Модуль виклику API

en: API Entity
uk: Суб'єкт API

en: API Entity:
uk: Суб'єкт API:

en: API Login
uk: Логін АРІ

en: API Parameters
uk: Параметри АРІ

en: API Params
uk: Параметри АРІ

en: API Type
uk: Вид АРІ

en: API Type:
uk: Вид АРІ:

en: API Url
uk: Url AРІ

en: API Url:
uk: Адреса AРІ:

en: API call:
uk: Виклик АРІ:

en: APILogin is not set for this payment processor
uk: APILogin не налаштований для цього методу оплати

en: Abbreviate Province?
uk: Скорочення назви провінції?

en: Abkhaz
uk: Абхазька

en: Able to create a new database.
uk: Можу створювати нову базу даних.

en: Abort the queue-runner
uk: Перервати виконання черги

en: Aborted
uk: Перервано

en: About
uk: Опис

en: About Profiles
uk: Про Профілі

en: About is a required field.
uk: «Опис» є обов'язковим полем

en: Absolute URL of the location where the civicrm module or component has been installed.
uk: Абсолютна Інтернет-адреса, за якою був встановлений модуль чи компонент CiviCRM.

en: Absolute date cannot be earlier than the current time.
uk: Фінальна дата не може бути раніше ніж теперішній час.

en: Accept and track pledges (for recurring gifts).
uk: Прийом та відслідковування платіжних зобов'язань (для повторюваних дарунків).

en: Accepted Credit Card Type(s)
uk: Допустимі типи платіжних карток

en: Accepted Credit Cards
uk: Приймаються кредитні картки

en: Accepted Rate
uk: Показник погоджень

en: Access
uk: Доступ

en: Access Arguments
uk: Аргументи доступу

en: Access Callback
uk: Доступ до обратного зв'язку

en: Access Control
uk: Отримати доступ

en: Access Control Documentation
uk: Документація з керування доступом

en: Access Control by Financial Type
uk: Контроль доступу фінансовим типом

en: Access Denied
uk: Доступ заборонено

en: Access Keys
uk: Комбінації клавіш

en: Access Keys:
uk: Комбінації клавіш:

en: Access contacts in the trash
uk: Доступ до видалених контактів у корзині

en: Access the data using an HTTP GET request from a specific URL. (This is the 'ICAL' icon on the Manage Events page.)
uk: Отримати доступ до даних з використанням запиту HTTP GET за певною інтернет-адресою. (Значок "ICAL" на сторінки Керування подіями).

en: Access the drop-down menus here to select how frequently your %1 occurs.
uk: Увійдіть тут до випадаючих меню, щоб обрати частоту повторення для Вашого %1.

en: Account Creation
uk: Створення облікового запису

en: Account Holder
uk: Власник рахунку

en: Account Relationship
uk: ВІдносини облікового запису

en: Account Type
uk: Тип облікового запису

en: Account Type (Code)
uk: Тип Номеру (рахунку)

en: Account Type Code
uk: Тип Номеру рахунку

en: Account creation required
uk: Необхідне створення облікового запису

en: Accounting Batch
uk: Пакетна фінансова операція

en: Accounting Batch - %1
uk: Пакетні фінансові операції - %1

en: Accounting Batch Processing
uk: Обробка пакетної фінансової операції

en: Accounting Batches
uk: Пакетні фінансові операції

en: Accounting Code
uk: Номер рахунку

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Accounts Payable
uk: Рахунки для сплати

en: Accounts Receivable
uk: Рахунки для прийняття внесків

en: Accounts Receivable Account is
uk: Рахунок для прийняття внесків - це

en: Acctg Code
uk: Acctg код

en: Accuracy and coverage, as well as terms of service for both geocoding and mapping may vary by provider and location. Some providers may offer or require paid subscriptions depending on volume of requests and type of organization using the service. You should investigate each provider and select the best option for your requirements and usage patterns.
uk: Точність та покриття, а також умови користування сервісом геокодування і картографічної інформації можуть змінюватися в залежності від провайдера та місцезнаходження. Деякі провайдери пропонують або вимагають використання платної підписки, в залежності від об'єму запитів та типу організації, що використовує даний сервіс. Ви можете вивчити умови кожного провайдера та обрати того, який найкращим чином відповідає Вашим вимогам та запланованому використанню.

en: Acknowledgement sent?
uk: Підтвердження надіслано?

en: Acknowledgment Date
uk: Дата підтвердження

en: Acknowledgment Sent
uk: Підтвердження відправлене

en: Action
uk: Дія

en: Action Condition
uk: Статус дії

en: Action Date And Time
uk: Дата та Час Дії

en: Action Mapping Entity
uk: Об'єкт схеми активності

en: Action Mapping Entity Value
uk: Значення об'єкта схеми активності

en: Action Mapping ID
uk: ID схеми активності

en: Action Schedule ID
uk: ID плану заходу

en: Action(s)
uk: Дія(ї)

en: Action:
uk: Дія:

en: Actions
uk: Дії

en: Activate the page (you can de-activate it later)
uk: Активувати сторінку (Ви можете деактивувати її пізніше)

en: Active
uk: Активний

en: Active Memberships
uk: Активні Членства

en: Active On
uk: Дійсний до

en: Active Period
uk: Активний період

en: Active Recurring Contributions
uk: Активні Періодичні Внески

en: Active Relationship?
uk: Активний зв'язок?

en: Active Role?
uk: Активна Роль?

en: Active volunteers.
uk: Активний волонтер

en: Active?
uk: Увімкнено?

en: Activities
uk: Події

en: Activities %%StatusMessage%%
uk: Діяльність %% Статус повідомлення %%

en: Activities are 'interactions with contacts' which you want to record and track. CiviCRM has several reserved (e.g. 'built-in') activity types (meetings, phone calls, emails sent). Create additional 'activity types' here if you need to record other types of activities. For example, you might want to add 'Job Interview', or 'Site Audit', etc.
uk: Діяльності - це "взаємодії з контактами", які Ви бажаєте записувати і зберігати. CiviCRM має декілька зарезервованих (вбудованих) типів діяльностей (зібрання, телефонні дзвінки, розсилання електронних листів). Тут Ви можете створювати додаткові "типи діяльностей", якщо Вам необхідно протоколювати інші типи діяльностей. Наприклад, Ви можете додати тип "Співбесіда на роботу", "Аудит підрозділу" тощо.

en: Activities are 'interactions with contacts' which you want to record and track. This list is sorted by component and then by weight within the component.
uk: Події – це «взаємодії з контактами», які ви хочете записувати й відслідковувати. Цей перелік упорядкований за розділами CiviCRM, і додатково – за вагами всередині розділів.

en: Activities from the %1 activity set have been added to this case.
uk: Діяльність від %1 цього набору діяльності була додана до цієї справи.

en: Activities which are Followup Activities
uk: Заходи, які є подальшими

en: Activities which are not Followup Activities
uk: Заходи, які не є подальшими

en: Activities which have Followup Activities
uk: Заходи, після яких передбачені подальші заходи

en: Activities without Followup Activities
uk: Заходи, після яких не передбачені подальші заходи

en: Activity
uk: Подія

en: Activity %1 has been saved. %2 %3
uk: Подія «%1» була збережена. %2 %3

en: Activity Assignee
uk: Уповноважений за діяльністю

en: Activity Assignees
uk: Уповноважені за діяльністю

en: Activity Audit
uk: Перевірка діяльності

en: Activity Auto-generated?
uk: Чи ця діяльність автосгенерована?

en: Activity Contact ID
uk: ID контакту діяльності

en: Activity Contacts
uk: Діяльність контактів

en: Activity Date
uk: Дата діяльності

en: Activity Date Time
uk: Дата Час Діяльності

en: Activity Dates - From
uk: Дати діяльності - Від

en: Activity Details
uk: Деталі діяльності

en: Activity Details %1 '%2'
uk: Деталі діяльності %1 %2

en: Activity Details Report
uk: Звіт про деталі діяльності

en: Activity Duration %1 %2
uk: Тривалість діяльності %1 %2

en: Activity Filter
uk: Фільтр Діяльностей

en: Activity ID
uk: ID Діяльності

en: Activity Import
uk: Імпорт діяльності

en: Activity Links
uk: Посилання діяльності

en: Activity Medium
uk: Середовище діяльності

en: Activity Medium %1 %2
uk: Спосіб діяльності %1 %2

en: Activity Priority
uk: Пріоритет Активності

en: Activity Profile
uk: Профіль діяльності

en: Activity Record
uk: Запис діяльності

en: Activity Reporter
uk: Відповідальний за звітування щодо діяльності

en: Activity Reporter %1 '%2'
uk: Відповідальний за звіт діяльності %1 "%2"

en: Activity Result - %1
uk: Результат діяльності - %1

en: Activity Revision History
uk: Діяльність історії змін

en: Activity Search
uk: Пошук Діяльності

en: Activity Separation
uk: Відокремлення

en: Activity Separation is a required field.
uk: Відокремлення Активності є обов'язковим полем

en: Activity Source
uk: Джерело події

en: Activity Status
uk: Статус діяльності

en: Activity Subject
uk: Тема Діяльности

en: Activity Subject %1 '%2'
uk: Тема діяльності %1 "%2"

en: Activity Summary
uk: Резюме діяльності

en: Activity Summary Report
uk: Підсумковий звіт про діяльність

en: Activity Tag %1
uk: Закладка діяльності %1

en: Activity Tag(s)
uk: Мітка(ки) Діяльності

en: Activity Targets
uk: Цілі Діяльності

en: Activity Text
uk: Текст Активності

en: Activity Text (%1)
uk: Текст Активності (%1)

en: Activity Type
uk: Вид діяльності

en: Activity Type %1 %2
uk: Тип діяльності %1 %2

en: Activity Type ID
uk: ID типу діяльності

en: Activity Type Label
uk: Мітка типу діяльності

en: Activity Type is a required field
uk: Вид діяльності є необхідним полем для заповнення

en: Activity Types
uk: Типи активності

en: Activity assigned to
uk: Діяльність призначена

en: Activity created by
uk: Діяльність створена

en: Activity default assignee
uk: Уповноважений по активності за замовчуванням

en: Activity has been filed to %1 case.
uk: Діяльність була віднесена до справи %1.

en: Activity is a Test
uk: Діяльність є тестовою

en: Activity is a Test?
uk: Діяльність є тестовою?

en: Activity is in the Trash
uk: Діяльність була переміщена в корзину

en: Activity tagged | %count activities tagged
uk[0]: Діяльність була помічена тегами
uk[1]: Діяльність була помічена тегами
uk[2]: %count діяльностей були помічені тегами
uk[3]: %count діяльностей були позначені

en: Activity targeted to
uk: Діяльність спрямована на

en: Activity type
uk: Тип заходу

en: Activity type %1, found in case configuration file, is not present in the database %2
uk: Тип діяльності %1, знайдений у файлі конфігурації справи, не існує в базі даних %2

en: Activity type of the last activity
uk: Тип активності останньої активності

en: Activity type of the last completed activity
uk: Тип діяльності останнього завершеного заходу

en: Activity's Location in a text string.
uk: Місце проведення заходу у текстовій строці.

en: Actual Amount
uk: Фактична сума

en: Actual Cost
uk: Актуальн Вартість

en: Actual Cost of Product
uk: Фактична Вартість Продукту

en: Actual Number of Items
uk: Фактична Кількість Елементів

en: Actual Participant Count
uk: Дійсна кількість учасників

en: Actual Total Amount
uk: Фактична Загальна Сума

en: Actual date only
uk: Виключно актуальна дата

en: Actual participant count
uk: Дійсне число підрахунку учасників

en: Add
uk: Додати

en: Add %1
uk: Додати %1

en: Add %1 Record
uk: Додати %1 запис

en: Add %1 back into %2?
uk: Додати %1 назад у %2?

en: Add 'Do Not...' Contact(s) Preferences
uk: Додати преференції контакту (контактів) "Не..."

en: Add >>
uk: Додати >>

en: Add ACL
uk: Додати ACL

en: Add Activity
uk: Додати сферу діяльності

en: Add Association Rule
uk: Додати асоціативне правило

en: Add BCC
uk: Додати приховану копію

en: Add CC
uk: Додати копію

en: Add Campaign
uk: Додати проект

en: Add Cancel Button
uk: Додати кнопку "Скасувати"

en: Add Case
uk: Додати до справи

en: Add Child
uk: Додати підкатегорію

en: Add Client
uk: Додати Клієнта

en: Add Client To Case
uk: Додати Клієнта до Справи

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: Add Contact To Existing Group
uk: Додати запис до наявної групи

en: Add Contact To Group
uk: Додати контакт до групи

en: Add Contact Type
uk: Додати тип контакту

en: Add Contact to CiviCRM Group
uk: Додати контакт до групи CiviCRM

en: Add Contacts to %1
uk: Додати учасників до «%1»

en: Add Contacts to A Group
uk: Додати записи до групи

en: Add Contacts to Group
uk: Додати контакти до групи

en: Add Contacts: %1
uk: Додати контакти: %1

en: Add Contribution
uk: Додати внесок

en: Add Contribution Page
uk: Додати сторінку внесків

en: Add Custom Field
uk: Додати саморобне поле

en: Add Discount Set to Fee Table
uk: Додати перелік знижок до таблиці з цінами

en: Add Event
uk: Додати захід

en: Add Event Registration
uk: Додати реєстрацію на захід

en: Add Event Template
uk: Додати шаблон заходу

en: Add Field
uk: Додати поле

en: Add Financial Account
uk: Додати Фінансовий рахунок

en: Add Financial Type
uk: Додати фінансовий тип

en: Add Group
uk: Додати Групу

en: Add IM
uk: Додати ІМ

en: Add Label Format
uk: Додати формат мітки

en: Add Language
uk: Додати мову

en: Add Mail Account
uk: Додати електронну адресу

en: Add Mailing Component
uk: Додати компонент розсилки

en: Add Membership
uk: Додати членство

en: Add Membership Status
uk: Додати статус членства

en: Add Membership Type
uk: Додати Тип членства

en: Add Menu Item
uk: Додати пункт меню.

en: Add Message Template
uk: Додати шаблон повідомлення

en: Add New
uk: Додати ще

en: Add New Record
uk: Додати новий запис

en: Add New Scheduled Job
uk: Додати нове заплановане завдання

en: Add Note
uk: Додати примітку

en: Add OpenID
uk: Додати OpenID

en: Add Option
uk: Додати Опцію

en: Add Option Group
uk: Додати групу налаштувань

en: Add PDF Page Format
uk: Додати PDF-формат

en: Add Parameter
uk: Додати параметр

en: Add Parent
uk: Додати батьків

en: Add Participant Status
uk: Додати статус учасника

en: Add Payment Processor
uk: Додати платіжний процесор

en: Add Petition
uk: Додати петицію

en: Add Pledge
uk: Додати зобов'язання

en: Add Premium
uk: Додати премію

en: Add Premium to Contribution Page
uk: Додати Премію до Сторінки з Внесками

en: Add Price Field
uk: Додати Поле ціни

en: Add Products to This Page
uk: Додати продукти на дану сторінку

en: Add Profile
uk: Додати Профіль

en: Add Relationship
uk: Додати відносини

en: Add Relationship Type
uk: Додати тип відносин

en: Add Relationship for %1
uk: Додати відносини для %1

en: Add Reminder
uk: Додати нагадування

en: Add Respondent Reservation(s)
uk: Додати резервування респондентів

en: Add Role Assignment
uk: Додати призначення Ролі

en: Add SMS Provider
uk: Додати СМС-провайдера

en: Add Selected Options
uk: Додати Обрані Опції

en: Add Set of Custom Fields
uk: Додати набір саморобних полів

en: Add Set of Price Fields
uk: Додати Набір Полів Цін

en: Add Survey
uk: Додати опитування

en: Add Tag
uk: Додати тег

en: Add Tag Set
uk: Додати набір тегів

en: Add Tags
uk: Додати  теги

en: Add Timeline
uk: Додати термін виконання

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Add Voter Reservation
uk: Додати резервування виборців

en: Add a new language to this installation.
uk: Додати нову мову до цієї інсталяції

en: Add a new record in each tab (Activities, Tags,..etc)
uk: Додати нові записи до кожної вкладки (Діяльності, Мітки тощо)

en: Add activity
uk: Додати діяльність

en: Add activity type
uk: Додати тип діяльності

en: Add address
uk: Додати адресу

en: Add all contacts to %1 group?
uk: Додати усі контакти до %1 групи?

en: Add another IM
uk: Додати ще одну адресу ІМ

en: Add another Open Id
uk: Додати інший Відкритий ID

en: Add another phone number
uk: Додати інший номер телефону

en: Add another website
uk: Додати ще один веб-сайт

en: Add any existing fields needed by dragging them into the profile form builder.
uk: Додайте будь-які необхідні з існуючих полів, перетягнувши їх у конструктор форми профілю.

en: Add association rule
uk: Додати асоціативне правило

en: Add client relationship
uk: Додати відносини клієнта

en: Add contacts to a group?
uk: Додати записи до групи?

en: Add data in a profile form.
uk: Додайте дані у форму профілю.

en: Add email
uk: Додати електронну адресу

en: Add file:
uk: Додати файл:

en: Add imported records to a new group
uk: Додати імпортовані записи до нової групи

en: Add imported records to existing group(s)
uk: Додати імпортовані записи до існуючих груп

en: Add members to %1
uk: Додати членів до %1

en: Add menu items at any level to support specific work-flows. For example, if your organization uses profile(s) for data entry, you can add menu items linking to those profiles. New menu items can also link to external (non-CiviCRM) web pages and web applications. Click 'New Menu Item' to add an item at any level.
uk: Додавати пункти меню будь-якого рівня для підтримки особливих робочих процесів. Наприклад, якщо Ваша організація використовує профіль (профілі) для ввведення даних, Ви можете додати пункти меню, які пов'язані з цими профілями. Нові пункти меню також можуть бути пов'язаними з зовнішніми (не пов'язаними з CiviCRM) веб-сторінками та веб-програмами. Натисніть "Новий пункт меню", щоб додати пункт на будь-який рівень меню.

en: Add new
uk: Додати новий

en: Add new role
uk: Додати нову роль

en: Add or edit IM
uk: Додати чи редагувати ІМ

en: Add or edit OpenID
uk: Додати чи редагувати OpenID

en: Add or edit email
uk: Додати або редагувати електронну адресу

en: Add or edit phone
uk: Додати чи редагувати телефон

en: Add or edit website
uk: Додати або редагувати веб-сайт

en: Add phone
uk: Додати телефон

en: Add relationship - to %1
uk: Додати відносини до %1

en: Add respondent(s) to a new group
uk: Додати респондента (-ів) у нову групу

en: Add respondent(s) to existing group(s)
uk: Додати респондента (-ів) до існуючої групи (груп)

en: Add role
uk: Додати роль

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Add spaces or punctuation to layout by surrounding them with brackets.
uk: Додавайте пробіли та пунктуацію до схеми, включаючи їх у дужки.

en: Add status rules, before configuring membership
uk: Додайте правила статусів перед налаштуванням членства

en: Add the %1 set of scheduled activities to this case?
uk: Додати %1 набір запланованих заходів до цієї справи?

en: Add this contact to one or more groups...
uk: Додати цей контакт до однієї чи декількох груп...

en: Add this widget to any web page by copying and pasting the code below.
uk: Додайте цей віджет на будь-яку веб-сторінку скопіювавши і вставивши код, вказаний нижче.

en: Add to %1
uk: Додати  до %1

en: Add to Group
uk: Додати до групи

en: Add to Group: %1
uk: Додати до групи: %1

en: Add to My Reports
uk: Додати до моїх звітів

en: Add to My Reports?
uk: Додати до моїх звітів?

en: Add to Smart Group
uk: Додати до Смарт-групи

en: Add to a group
uk: Додати до групи

en: Add website
uk: Додати веб-сайт

en: Add your custom field(s) to this profile as profile fields.
uk: Додайте Ваше автоматичне поле до цього профілю як поле профілю.

en: Add your field(s) this custom field group.
uk: Додайте Ваше поле в цей автоматичне поле групи.

en: Add, Update, or Disable Payment Processors
uk: Додавання, Оновлення і Вимкнення Платіжних систем

en: Add, remove or change the order of columns by editing the corresponding <a href="%1" target="_blank">Bulk Entry profile</a>.
uk: Додати, видалити або змінити порядок колонок редагувавши відповідно <a href="%1" target="_blank">Масове введення профілю</a>.

en: Add...
uk: Додати...

en: Add/remove association rules and configure settings. Also perform manual synchronization.
uk: Додайте/видаліть асоціативні правила та налаштуйте параметри. Також проведіть ручну синхронізацію.

en: Added
uk: Додано

en: Added '%1'
uk: Додано "%1"

en: Added (by %1)
uk: Додано (%1)

en: Added Contact to %1 | Added Contacts to %1
uk[0]: Запис додано до «%1»
uk[1]: Записи додані до «%1»
uk[2]: Записи додані до «%1»
uk[3]: Записи додані до «%1»

en: Added Date
uk: Додана дата

en: Added Tag <em>%1</em>
uk: Додано мітку «%1»

en: Added by
uk: Ким додано

en: Added to Group
uk: Додано до Групи

en: Additional Contribution
uk: Додатковий внесок

en: Additional Contribution is required.
uk: Додатковий внесок необхідний.

en: Additional Details
uk: Додаткова інформація

en: Additional Details:
uk: Додаткові подробиці:

en: Additional Fields
uk: Додаткові поля

en: Additional Group for Export
uk: Додаткова група для експорту

en: Additional Information
uk: Додаткова інформація

en: Additional Participant Email(s)
uk: Е-мейл(и) додаткових учасників

en: Additional Payment Receipt or Refund Notification
uk: Додаткова платіжна квитанція або повідомлення про відшкодування

en: Additional Receipt Message
uk: Додаткове повідомлення щодо квитанції

en: Additional Reminder Days
uk: Додаткові дні нагадувань

en: Additional Text Color
uk: Додатковий Колір Тексту

en: Additional message or instructions to include in confirmation email.
uk: Додаткове повідомлення або інструкції включити в електронного листа-підтвердження.

en: Additional payment recorded for event or membership fee.
uk: Зроблено запис про додатковий платіж щодо заходу або членського внеску.

en: Address
uk: Адреса

en: Address Deleted
uk: Адреса видалена

en: Address Display
uk: Відображення адреси

en: Address Editing
uk: Редагування адрес

en: Address Fields
uk: Поля адреси

en: Address Format
uk: Формат адреси

en: Address Format ID
uk: ID формату адреси

en: Address ID
uk: ID адреси

en: Address Location
uk: Розташування адреси

en: Address Location Type
uk: Вид розміщення адреси

en: Address Name
uk: Адреса

en: Address Settings
uk: Налаштування адреси

en: Address Standardization
uk: Стандартизація адрес.

en: Address Standardization Provider.
uk: Провайдер стандартизації адреси.

en: Address Tokens
uk: Маркери адреси

en: Address belongs to %1
uk: Адреса належить до %1

en: Address field values are taken from the contact's <strong>primary</strong> location.
uk: Значення поля адреси буде взято з <strong>основного</strong> розміщення контакту.

en: Address not found in USPS database.
uk: Адреса не знайдена в базі даних USPS.

en: Addressee
uk: Ім'я отримувача

en: Addressee Custom
uk: Індивідуально налаштований адресат

en: Addressee ID
uk: ID адресата

en: Addressee Type
uk: Вид Адресат

en: Addresses
uk: Адреси

en: Addresses Evaluated: %1
uk: Проаналізовано Адрес: %1

en: Addresses Geocoded: %1
uk: Отримані геокоди адрес: %1

en: Addressing Options
uk: Варіанти Адресації

en: Adds users to a matching CiviCRM group on account creation, update, or login for each of their Drupal roles.
uk: Додати користувачів у відповідну групу CiviCRM при створенні, оновлені чи вході в акаунт для кожної з їх ролей у Drupal.

en: Adjust Pledge Payment Schedule
uk: Скоригувати графік оплати платіжного зобов’язання

en: Adjust Pledge Payment Schedule?
uk: Провести коригування графіку оплати застави?

en: Adjust Recurring Start Date
uk: Коригувати регулярну дату початку

en: Adjust Total Pledge Amount
uk: Провести коригування загальної суми платіжного зобов’язання

en: Adjust Total Pledge Amount?
uk: Провести корегування загальної суми застави?

en: Adjust scheduled amount
uk: Коригувати заплановану суму

en: Adjust search behaviors including wildcards, and data to include in quick search results. Adjusting search settings can improve performance for larger datasets.
uk: Налаштуйте параметри пошуку, включаючи знаки "довільного символу", та дані, що включаються у результати швидкого пошуку. Налаштування параметрів пошуку може прискорити роботу для великих масивів даних.

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Administer CiviCRM
uk: Адміністрування CiviCRM

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Administration Documentation
uk: Документація адміністратора

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Administrator Only?
uk: Лише для адміністраторів?

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: Adult Day Care Referral
uk: Реферрал денної допомоги людям похилого віку

en: Advanced
uk: Додатковий

en: Advanced Filter
uk: Розширений Фільтр

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: Advanced Search Options
uk: Параметри розширеного пошуку

en: Advanced Search returns your results as Contact records by default. However, you may want to get another record type instead. For example, you may want to see all the Activity records which match your search criteria.
uk: За умовчанням, Розширений пошук надає результати, які є Контактними записами. Однак, за необхідності Ви натомість можете отримати інший тип записів. Наприклад, Ви можете переглянути усі записи Діяльностей, які відповідають Вашим параметрам пошуку.

en: Afar
uk: Афарська

en: Afrikaans
uk: Африкаанська

en: After
uk: Після

en: After Premiums
uk: Після премій

en: After adding your event, create links to the listing page by copying the URL provided in the 'Participant Listing' section of the Configure Event page.
uk: Після додавання Вашої заходи, створити посилання на сторінку зі списком, скопіювавши URL, наведені в розділі "учасником інформація про компанію" в Налаштування подій.

en: After importing contacts, you may also want to import <strong>contributions, membership info and/or event participation</strong> data for these contacts. If so, first make sure that the corresponding CiviCRM component is enabled from Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; Enable CiviCRM Components. Enable CiviContribute, CiviMember, and/or CiviEvent. Then navigate to the Import option found in each component's menu (e.g. CiviContribute &raquo; Import Contributions).
uk: Після імпорту контактів, Ви також маєте змогу імпортувати дані про <strong>внески, членство та/або участь у заходах</strong> для цих контактів. Для цього, спочатку переконайтеся, що відповідний компонент CiviCRM активований через Адміністрування CiviCRM &raquo; Системні Налаштування &raquo; Активувати компоненти CiviCRM. Активуйте CiviВнески, CiviЧленство, та/або CiviЗахід. Потім перейдіть до опцій імпорту, які є у меню кожного компонента (напр., CiviВнески &raquo; Імпортувати Внески).

en: After logging in, you can use this form to promote your fundraising page
uk: Після входження у систему Ви зможете скористатися цією формою для рекламування Вашої сторінки зі збору коштів

en: After menu element
uk: Під рядком

en: After selecting %1 as the winner, one must schedule the delivery for the final mailing.
uk: Після вибору «%1» переможцем, слід призначити час подальшої розсилки.

en: After the application has a major failure or reset.
uk: Після того, як додаток має значну помилку або перезавантаження.

en: After the application has changed permission requirements.
uk: Після того як додаток змінив вимоги дозволів.

en: After the application has migrated to a new URL.
uk: Після того як ваш додаток перейшов на новий URL.

en: After you click <strong>Next</strong> - the total number of selected recipients will be displayed on the next screen. Use this as a 'reality-check' to help you confirm that you've targeted (and excluded) the desired recipients.
uk: Після того, як Ви натиснете кнопку <strong>
    Далі</strong> - у наступному вікні відобразиться загальне число обраних отримувачів. Цей перелік допоможе Вам переконатися, що Ви відмітили (та виключили) усіх потрібних отримувачів.

en: After your site has migrated to a new URL.
uk: Після того як ваша сторінка перейшла на новий URL.

en: Age
uk: Вік

en: Age at Event
uk: Вік під час події

en: Aggregate Amount
uk: Підсумкова сума

en: Aggregate Amount Pledged
uk: Підсумкова сума наданих застав

en: Aggregates time spent on case and / or non-case activities by activity type and contact.
uk: Підсумовує час, витрачений на кейсові та / або не пов'язані з кейсами заходи за типом діяльності та контактами.

en: Agreement
uk: Угода

en: Akan
uk: Акан

en: Albanian
uk: Албанська

en: All
uk: Всі

en: All Activities
uk: Усі заходи

en: All Cases With Recently Performed Activities
uk: Всі справи з нещодавно виконаною діяльністю

en: All Cases With Upcoming Activities
uk: Всі справи з найближчою діяльністю

en: All Cases with Upcoming Activities
uk: Всі справи з найближчою діяльністю

en: All Contact Types
uk: Усі типи контактів

en: All Contacts
uk: Усі контакти

en: All Custom Groups
uk: Всі налаштовані групи

en: All Events
uk: Всі заходи

en: All Groups
uk: Всі групи

en: All Prior to Previous
uk: Всі попередні

en: All Profiles
uk: Усі профілі

en: All Tags
uk: Усі мітки

en: All contacts that have signed a CiviCampaign petition will be added to this group. The group will be created if it does not exist (it is required for email verification).
uk: Усі контакти, що підписали петицію CiviКампанія, будуть додані до цієї групи. Якщо група не існує, вона буде створена (це необхідно для верифікації електронної адреси).

en: All extensions are up-to-date:
uk: Всі розширення оновлено:

en: All membership types in the price set have the auto-renew feature enabled (Administer > CiviMember > Membership Types)
uk: Усі типи членства у ціновому наборі мають дозволену функцію автоматичного поновлення (Адміністрування > CiviЧленство > Типи членства)

en: All membership types in the price set have the same duration (e.g. they are one year memberships).
uk: Усі типи членства у ціновому наборі мають однакову тривалість (наприклад, усі ці членства тривають один рік).

en: All other options for this 'Public' field have 'Admin' visibility. There should at least be one 'Public' option, or make the field 'Admin' only.
uk: Усі інші опції цього "Публічного" поля мають видимість "Адмін". Повинна бути принаймі одна "Публічна" опція, або зробити поле лише "Адмін"

en: All others in the series will remain unchanged.
uk: Усі інші в серії залишаться не зміненими.

en: All records previously tagged %1 are now tagged %2.
uk: Усі записи, що раніше мали тег "%1", зараз мають тег "%2".

en: All recurring contributions
uk: Всі періодичні внески

en: All recurring contributions regardless of payments
uk: Всі регулярні внески незалежно від платежів

en: All report instances are automatically included in the Report Listing page. Check this box to also add this report to the navigation menu.
uk: Усі екземпляри звітів автоматично включаються до сторінки переліку звітів. Встановіть прапорець у цій клітинці, щоб також додати даний звіт до меню навігації.

en: All voters held by you are already released for this survey.
uk: Усі виборці, зарезервовані Вами, вже були звільнені для цього опитування.

en: Allow 'Tell a friend' functionality
uk: Дозволити використання функціоналу 'Розкажи другу'

en: Allow API access even if Access CiviCRM is not granted
uk: Дозволити доступ до АРІ, навіть якщо доступ до CiviCRM не наданий

en: Allow Edits to Recurring Donation Start Date?
uk: Дозволити редагування початкової дати регулярного благодійного внеску?

en: Allow Edits to Recurring Donation Start date?
uk: Дозволити редагування початкової дати регулярного благодійного внеску?

en: Allow Multiple Records
uk: Дозволити декілька записів

en: Allow Multiple Registrations
uk: Дозволити множинні реєстрації

en: Allow Online Registration
uk: Дозволити он-лайн реєстрацію

en: Allow Other Amounts
uk: Дозволити інші суми

en: Allow Partial Payment
uk: Дозволити часткові платежі

en: Allow Searching on Field?
uk: Дозволити пошук за полем?

en: Allow Self-service Cancellation or Transfer
uk: Дозволити самостійне Скасування або Зміна

en: Allow Self-service Cancellation or Transfer?
uk: Дозволити самостійні Відміни або Зміни?

en: Allow Shared Email
uk: Дозволити спільний Е-мейл.

en: Allow User to enable multilingual
uk: Дозволити користувачам активувати багатомовний режим

en: Allow constituents to create their own personal fundraising pages linked to this contribution page.
uk: Дозволити громадянам створювати власні сторінки з фанд-рейзингу, які будуть пов’зані з цією сторінкою внесків.

en: Allow constituents to create their own personal fundraising pages linked to this event.
uk: Дозволити конституентам створювати власні персональні сторінки зі збору коштів, які будуть зв'язані посиланнями з цією подією.

en: Allow duplicate contact to be created
uk: Дозволити створити повторний запис

en: Allow entering data into contact reference fields
uk: Дозволити введення даних у поля посилань контакту

en: Allow frequency intervals
uk: Дозволити визначати періодичність інтервалів

en: Allow individuals to contribute and / or signup for membership on behalf of an organization?
uk: Дозволити фізичним особам робити внески та/або оформляти членство від імені організації?

en: Allow mail from logged in contact
uk: Дозволити листи від зареєстрованих користувачів

en: Allow multiple registrations from the same email address requires a profile of type 'Individual'
uk: Для отримання дозволу множинних реєстрацій з тієї ж електронної адреси, профіль повинен мати тип "Індивідуальний"

en: Allow other amounts
uk: Дозволити інші суми

en: Allow self-service cancellation or transfer?
uk: Дозволити самостійне скасування або зміну?

en: Allow users to create, edit and copy event-related profile forms used for online event registration.
uk: Дозволити користувачам створювати, редагувати або копіювати форми профілів, пов'язаних з подією, що використовувались для онлайн реєстрації події.

en: Allow users to view/ download their own invoices
uk: Дозволити користувачам переглядати / завантажувати власні накладні

en: Allowed to login?
uk: Дозволено вхід у систему?

en: Alphabetical order
uk: Алфавітний порядок

en: Alphabetize Options
uk: Розмістити опції в алфавітному порядку

en: Alphanumeric
uk: Буквенно-цифровий

en: Already selected
uk: Вже обрано

en: Also Registered by this Participant
uk: Також зареєстровано цим учасником

en: Also include
uk: Також включити

en: Also include contacts where
uk: Також додати контакти де

en: Also look for a node and use the node author
uk: Також пошукайте ноду та використайте автора ноди

en: Altered Contact
uk: Змінений контакт

en: Altered by
uk: Змінено

en: Alternatively, you can use a price set.
uk: Як альтернативу, ви можете використати опцію встановлення ціни.

en: Alternatively, you may add new files using drag/drop.
uk: Як варіант, Ви можете додати нові файли, скориставшись функцією переміщення.

en: Alternatively, you may select a header or footer which includes the required tokens.
uk: Крім того, ви можете вибрати верхній або нижній колонтитул, який включає в себе необхідні маркери.

en: Always
uk: Завжди

en: Always Show Smart Groups
uk: Завжди показувати Смарт-групи

en: Always use this Page Format with the new template?
uk: Завжди використовувати цей Формат сторінки з новими шаблонами?

en: Always use this Page Format with the selected Template
uk: Завжди використовувати цей Формат сторінки з обраним Шаблоном

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Amount
uk: Сума

en: Amount %1
uk: Сума %1

en: Amount (%1)
uk: Сума (%1)

en: Amount Before Tax:
uk: Сума до оподаткування:

en: Amount Between
uk: Сума у межах

en: Amount Contributed to Date
uk: Сума внесків на даний момент

en: Amount Due
uk: Сума, що підлягає оплаті

en: Amount Due:
uk: Сума, що підлягає оплаті:

en: Amount Label
uk: Етикетка, на якій вказано Суму

en: Amount Received
uk: Сума надходжень

en: Amount Requested(orig. currency)
uk: Запрошувана сума (в оригінальній валюті)

en: Amount Requested<br />(original currency)
uk: Сума, на яку було зроблено запит (в оригінальній валюті)

en: Amount Statistics
uk: Статистика по сумам

en: Amount before Tax
uk: Сума до податку

en: Amount cannot be empty.
uk: Кількість не може бути порожньою

en: Amount granted
uk: Сума, що була надана грантом

en: Amount is required field.
uk: Поле, в якому потрібно зазначити суму.

en: Amount must be positive
uk: Сума повинна бути додатною

en: Amount of<br>Current Payment
uk: Сума <br>Поточного платежу

en: Amount requested for grant in original currency (if different).
uk: Сума гранту в оригінальній валюті (якщо валюта відрізняється від національної)

en: Amount with %1 :
uk: Сума з %1 :

en: Amounts
uk: Суми

en: An HTML formatted version of this message will be sent to contacts whose Email Format preference is 'HTML' or 'Both'.
uk: Версія цього повідомлення з HTML-форматуванням буде надіслана контактам, чиї переваги у форматі отриманих електронних листів встановлені як "HTML" або "Обидва".

en: An acknowledgment email has been sent to %1.<br />
uk: Підтвердження було відправлене електронною поштою на %1.<br />

en: An auto_increment_increment value greater than 1 is not currently supported. Please see issue CRM-7923 for further details and potential workaround.
uk: Значення auto_increment_increment, більше ніж 1, на даний момент не підтримується. Будь ласка, передивіться публікацію CRM-7923 для отримання додаткової інформації та можливого тимчасового вирішення проблеми.

en: An email confirmation with these payment instructions has been sent to %1 and to %2.
uk: Підтвердження електронною поштою з даними платіжними інструкціями був відправлений на %1 і на 2%.

en: An email confirmation with these payment instructions has been sent to %1.
uk: Підтвердження електронною поштою з даними платіжними інструкціями був відправлений на %1.

en: An email receipt has also been sent to %1
uk: Квитанція була також надіслана електронною поштою на %1.

en: An email receipt has also been sent to %1 and to %2
uk: Квитанція була також надіслана електронною поштою на %1 та на %2.

en: An email receipt will be sent to %1 and to %2 once the transaction is processed successfully.
uk: Квитанція буде надіслана електронною поштою на %1 та на %2, щойно операція буде успішно завершена.

en: An email receipt will be sent to %1 once the transaction is processed successfully.
uk: Квитанція буде надіслана електронною поштою на %1, щойно операція буде успішно завершена.

en: An email with event details has been sent to %1.
uk: До %1 було надіслано електронного листа з детальним описом заходи.

en: An error occurred when CiviCRM attempted to send an email (via %1). If you received this error after submitting on online contribution or event registration - the transaction was completed, but we were unable to send the email receipt.
uk: Під час спроби CiviCRM відправити е-мейл (через %1) сталася помилка. Якщо Ви отримали цю помилку після додавання чи реєстрації події он-лайн - операція була завершена, але ми не змогли надіслати підтвердження отримання електронного повідомлення.

en: An error occurred while processing your request.
uk: Сталася помилка при обробці Вашого запиту.

en: An extension container has been defined with a blank URL.
uk: Виявлено сховище розширення із порожньою електронною адресою розміщення.

en: An extension container has been defined with a blank directory.
uk: Виявлено сховище розширення із порожнім каталогом.

en: Annual Options
uk: Річні опції

en: Anonymous
uk: Анонімний

en: Another %1 record
uk: Ще один %1 запис

en: Another Address
uk: Наступна Адреса

en: Another search field
uk: Інше поле пошуку

en: Any
uk: Будь-який

en: Any Role
uk: Будь-яка роль

en: Any governmental entity.
uk: Будь-яка державна установа

en: Any not-for-profit organization.
uk: Будь-яка неприбуткова організація.

en: Api Chaining
uk: Api мережі

en: Api Joins
uk: З'єднання Api

en: Api Key
uk: Ключ api

en: Api Type
uk: Вид Арі

en: Applicant
uk: Заявник

en: Application List Unavailable
uk: Список програм недоступний

en: Application received date
uk: Дата отримання заяви

en: Approval
uk: Затвердження

en: Approval Needed
uk: Потрібно надати дозвіл

en: Approval Note
uk: Примітки Затвердження

en: Approval Req Text
uk: Потрібно Затвердження тексту

en: Approval Required?
uk: Необхідне затвердження?

en: Approval Status
uk: Статус підтвердження

en: Approval Statuses
uk: Статуси схвалення

en: Approval message
uk: Повідомлення про затвердження

en: Approval required
uk: Потрібне схвалення

en: Approve
uk: Затвердити

en: Approve Personal Campaign Page
uk: Затвердити персональну сторінку кампаній

en: Approve/Reject
uk: Затвердження/Відмова

en: Approve/Reject Mailing
uk: Затвердження/Відмова поштової розсилки

en: Approve/Reject Note
uk: Примітка Затвердження/Відмови

en: Approved
uk: Схвалено

en: Approved By
uk: Затвердженно

en: Approved mailing
uk: Затверджена поштова розсилка

en: Apt.
uk: квартира

en: Apt/Unit/Suite
uk: Квартира/будинок/апартаменти

en: Arabic
uk: Арабська

en: Aragonese
uk: Арагонська

en: Archive
uk: Архів

en: Archive Mailing
uk: Архівувати поштову розсилку

en: Archived
uk: Архівовано.

en: Are contributions of this type tax-deductible?
uk: Чи знижують податкові зобов'язання внески цього виду?

en: Are monies received into this account tax-deductible?
uk: Є кошти, отримані на цей рахунок податковими відрахуваннями?

en: Are the access credentials correct?
uk: Чи вірно вказані параметри доступу?

en: Are users required to complete this field?
uk: Вимагати від користувачів обов'язкового заповнення цього поля?

en: Are you sure you are ready to upgrade now?
uk: Ви впевнені, що готові до оновлення зараз?

en: Are you sure you want delete this report? This action cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити даний звіт? Цю дію не можна скасувати.

en: Are you sure you want to add back into %1?
uk: Ви впевнені, що хочете знову приєднатися до %1?

en: Are you sure you want to archive this mailing?
uk: Ви впевнені, що хочете направити цю розсилку до архіву?

en: Are you sure you want to be removed from the mailing list(s) shown below:
uk: Ви впевнені, що хочете відписатися від цих розсилок?

en: Are you sure you want to cancel this mailing?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати цю розсилку?

en: Are you sure you want to cancel your registration for this event?
uk: Ви впевнені, що бажаєте скасувати Вашу реєстрацію на цей захід?

en: Are you sure you want to close and export this batch?
uk: Ви впевені, що хочете закрити та експортувати цю групу?

en: Are you sure you want to close this batch?
uk: Ви впевнені, що хочете закрити цю групу?

en: Are you sure you want to close:
uk: Ви впевнені, що бажаєте закрити?

en: Are you sure you want to confirm subscription for %1?
uk: Ви впевнені, що бажаєте підтвердити підписку до %1?

en: Are you sure you want to continue?
uk: Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: Are you sure you want to delete
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити

en: Are you sure you want to delete <b>%1</b>?
uk: Дійсно видалити <b>«%1 »</b>?

en: Are you sure you want to delete Campaign Page '%1'?
uk: Чи Ви впевнені що хочете видалити Сторінку Кампанії '%1'?

en: Are you sure you want to delete attached file.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити прикріплений файл?

en: Are you sure you want to delete attached file?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити прикріплений файл?

en: Are you sure you want to delete the %1 survey?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити %1 опитування?

en: Are you sure you want to delete the contact record and all related information for <strong>%1</strong>?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити контактний запис та усю відповідну інформацію для

en: Are you sure you want to delete the group %1?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити групу %1?

en: Are you sure you want to delete the note '%1'?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити примітку %1?

en: Are you sure you want to delete the selected Activities?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити обрані Діяльності?

en: Are you sure you want to delete the selected Grants? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions associated with these grants.
uk: Ви впевнені, що Ви хочете видалити обрані гранти? Ця операція не може бути скасованою, підтверджуючи її Ви також видалите всі транзакції пов'язані з цими грантами.

en: Are you sure you want to delete the selected cases? This will move the case(s) and all associated activities to the Trash.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити обрані справи? Така дія перемістить справи та всю асоційовану діяльність до кошику.

en: Are you sure you want to delete the selected contact(s)?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити обраний контакт(и)?

en: Are you sure you want to delete the selected contributions? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these contributions.
uk: Ви впевнені, що Ви хочете видалити обрані внески? Ця операція не може бути скасованою, підтверджуючи її Ви також видалите всі транзакції пов'язані з цими внесками.

en: Are you sure you want to delete the selected memberships? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these memberships.
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити обрані членства? Ця операція видалення є незворотною та видалить усі транзакції та діяльності, пов'язані з цими членствами.

en: Are you sure you want to delete the selected participations? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions and activity associated with these participations.
uk: Чи впевнені ви, що бажаєте видалити обраних учасників? Цю дію не можна скасувати. Вона видалить усі записи, пов'язані з цими учасниками.

en: Are you sure you want to delete the selected pledges? This delete operation cannot be undone and will delete all transactions associated with these pledges.
uk: Ви впевнені, що Ви бажаєте видалити обрані платіжні зобов’язання? Дана операція не може бути скасованою. Підтвердивши дану операцію, Ви також видалите усі транзакції, пов'язані з цими платіжними зобов’язаннями.

en: Are you sure you want to delete this Campaign Page ?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити дану сторінку кампаній?

en: Are you sure you want to delete this Campaign?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити дану кампанію?

en: Are you sure you want to delete this Contribution page?
uk: Чи Ви точно хочете видалити цю Сторінку Внеску?

en: Are you sure you want to delete this Grant?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей грант?

en: Are you sure you want to delete this Personal Campaign Page?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити дану персональну сторінку кампаній?

en: Are you sure you want to delete this Petition?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити дану петицію?

en: Are you sure you want to delete this Relationship?
uk: Ви впевнені, що Ви хочете видалити цей тип відносин?

en: Are you sure you want to delete this Rule?
uk: Ви впевнені в тому, що хочете видалити це Правило?

en: Are you sure you want to delete this address?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю адресу?

en: Are you sure you want to delete this case?
uk: Ви впевенні, що хочете видалити цю справу?

en: Are you sure you want to delete this mailing?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю розсилку?

en: Are you sure you want to delete this mapping?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити цю схему?

en: Are you sure you want to delete this menu item:
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей пункт меню?

en: Are you sure you want to delete this premium?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю премію?

en: Are you sure you want to delete this price set?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей набір цін?

en: Are you sure you want to delete this record?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей запис?

en: Are you sure you want to delete this?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити це?

en: Are you sure you want to delete:
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити?

en: Are you sure you want to disable '%1' Price Set?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути набір цін "%1"?

en: Are you sure you want to disable the '%1' option ?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути опцію "%1"?

en: Are you sure you want to disable this ACL Role Assignment?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути це призначення ролі ACL?

en: Are you sure you want to disable this ACL?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей ACL?

en: Are you sure you want to disable this CiviCRM Profile field?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути це поле профілю CiviCRM?

en: Are you sure you want to disable this Contact Type?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей тип контакту?

en: Are you sure you want to disable this Event?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цю подію?

en: Are you sure you want to disable this Group?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цю групу?

en: Are you sure you want to disable this Option?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цю опцію?

en: Are you sure you want to disable this Participant Status?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей Статус учасника?

en: Are you sure you want to disable this component?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей компонент?

en: Are you sure you want to disable this custom data field?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути це поле даних, яке встановлюється користувачем?

en: Are you sure you want to disable this custom data group? Any profile fields that are linked to custom fields of this group will be disabled.
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цю групу даних, встановлювану користувачем? Усі поля профілів, що пов'язані з полями цієї групи, встановлюваними користувачем, будуть вимкнені.

en: Are you sure you want to disable this financial account?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей фінансовий рахунок?

en: Are you sure you want to disable this financial type?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей фінансовий тип?

en: Are you sure you want to disable this location type?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей тип локації?

en: Are you sure you want to disable this membership status rule?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей правило статусу членства?

en: Are you sure you want to disable this membership type?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей тип членства?

en: Are you sure you want to disable this message tempate?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей шаблон повідомлення?

en: Are you sure you want to disable this payment processor type?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей тип процесору платежів?

en: Are you sure you want to disable this payment processor?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей процесор платежів?

en: Are you sure you want to disable this premium? This action will remove the premium from any contribution pages that currently offer it. However it will not delete the premium record - so you can re-enable it and add it back to your contribution page(s) at a later time.
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цю премію? Ця дія видалить цю премію з усіх сторінок внесків, які зараз її пропонують. Однак, це не видалить запис цієї премії - тому Ви зможете повторно її активувати і повернути на Ваші сторінки внесків у будь-який час.

en: Are you sure you want to disable this price field?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути це поле ціни?

en: Are you sure you want to disable this profile?
uk: Ви впевнені, що хочете вимкнути цей профіль?

en: Are you sure you want to disable this record?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей запис?

en: Are you sure you want to disable this relationship type?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути цей тип зв'язків?

en: Are you sure you want to disable this relationship?
uk: Ви впевнені, що Ви хочете виключити цей тип відносин?

en: Are you sure you want to disable this?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути це?

en: Are you sure you want to disconnect "%1?". Doing so may permanently destroy data linkage.
uk: Ви впевнені, що хочете від'єднати "% 1?" Це може призвести до знищення зв'язків даних.

en: Are you sure you want to end this relationship?
uk: Ви впевнені, що хочете закінчити цей тип відносин?

en: Are you sure you want to make a copy of this Contribution page?
uk: Чи Ви точно хочете скопіювати цю Сторінку Внеску?

en: Are you sure you want to make a copy of this Event?
uk: Ви впевнені, що хочете зробити копію цієї події?

en: Are you sure you want to make a copy of this Profile?
uk: Ви впевнені, що бажаєте зробити копію цього Профілю?

en: Are you sure you want to make a copy of this price set?
uk: Ви впевнені, що хочете зробити копію цього профілю ціни?

en: Are you sure you want to mark this pair of contacts as NOT duplicates?
uk: Ви впевнені, що бажаєте позначити цю пару як НЕ повторювану?

en: Are you sure you want to mark this recurring contribution as cancelled?
uk: Ви впевнені, що бажаєте позначити цей повторюваний внесок як відмінений?

en: Are you sure you want to permanently delete this mailing?
uk: Ви впевнені, що хочете назавжди видалити цю розсилку?

en: Are you sure you want to re-open:
uk: Ви впевнені, що хочете відновити:

en: Are you sure you want to reconnect \"%1\"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте перепідключитись до \"%1\"?

en: Are you sure you want to remove this dedupe exception.
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей виняток при об'єднанні повторів?

en: Are you sure you want to remove this premium product from this Contribution page?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити даний преміальний продукт з цієї сторінки внесків?

en: Are you sure you want to remove this product form this page?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей продукт із цієї сторінки?

en: Are you sure you want to restore the selected cases? This operation will retrieve the case(s) and all associated activities from Trash.
uk: Ви впевнені, що хочете відновити обрані справи? Ця дія відновить справи та всю асоційовану діяльність з кошику.

en: Are you sure you want to restore the selected contact(s)? The contact(s) and all related data will be fully restored.
uk: Ви впевнені, що бажаєте відновити обраний контакт(и)? Контакт(и) будуть повністю відновлені.

en: Are you sure you want to resubscribe: %1 (%2)
uk: Ви впевнені, що хочете повторно підписатися: %1 (%2)?

en: Are you sure you want to revert all changes?
uk: Ви впевнені, що бажаєте повернути усі ці зміни?

en: Are you sure you want to revert this template to the default for this workflow? You will lose any customizations you have made.
uk: Ви впевнені, що бажаєте повернути цей шаблон до формату за умовчанням даного робочого циклу? Ви втратите усі власноруч зроблені налаштування.

en: Are you sure you want to revert this?
uk: Ви впевнені, що бажаєте повернути попередні налаштування?

en: Are you sure you want to set status to Cancelled for the selected participants?
uk: Чи впевнені ви, що бажаєте встановити статус обраних учасників на «Скасований»?

en: Are you sure you want to unhold email of selected contact(s)?.
uk: Ви впевнені, що бажаєте зняти з утримування електронні адреси обраних контактів?

en: Are you sure you want to unsubscribe from %1?
uk: Ви впевнені, що хочете відписатися від %1?

en: Are you sure you would like to execute this job?
uk: Ви впевнені, що бажаєте виконати це завдання?

en: Are you sure you would like to make a copy of the Label Format titled <strong>%1</strong>?
uk: Ви впевнені, що бажаєте зробити копію Формату мітки з ім'ям <strong>%1</strong>?

en: Area Code
uk: Код області

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Arranging adult day care for senior individuals
uk: Організація дорослий дитячий сад для літніх осіб

en: Arrays in js format, e.g. [1, 2, 3, 'foo', 'bar', 'baz'].
uk: Матриці у форматі js, наприклад

en: As a result, actions like retrieving the CiviCRM news feed will fail. Talk to your server administrator or hosting company to rectify this.
uk: У результаті, заходи на кшталт отримання стрічки новин CiviCRM не будуть виконані. Зверніться до Вашого адміністратора сервера або хостінгової компанії для усунення даної проблеми.

en: As you are printing one label per membership your merge settings are being ignored
uk: Оскільки Ви друкуєте одну наліпку на членство, Ваші налаштування щодо злиття бідуть проігноровані

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Assamese
uk: Асамська

en: Assess
uk: Оцінити

en: Assess A/B results on an on-going basis
uk: Оцінити результати по ходу розсилки

en: Assess A/B test at:
uk: Час оцінки результату:

en: Asset
uk: Актив

en: Asset Account is
uk: Рахунок активів - це

en: Assign
uk: Призначити

en: Assign %1
uk: Призначити %1

en: Assign ACL Role
uk: Призначити Роль ACL.

en: Assign Account
uk: Призначити рахунок

en: Assign Case Role
uk: Призначити Роль у Справі

en: Assign To
uk: Призначити

en: Assign Transaction
uk: Призначити транзакцию

en: Assign Users to Roles
uk: Призначити користувачам ролі

en: Assign a unique name to each of your mailings. Select a naming convention that will help keep your mailings organized and easy to find when you want to review and compare mailing results. For example, if you do a monthly general-interest newsletter - you might use the following naming convention:
uk: Надайте унікальну назву кожній своїй розсилці. Оберіть такі умови створення імен, які допоможуть підтримувати Ваші розсилки у порядку, і легко знаходити потрібне при перевірці і порівнянні результатів розсилок. Наприклад, якщо Ви розсилаєте щомісячний бюлетень з загальних питань - Ви можете використати наступні угоди щодо назв:

en: Assign a unique name to each of your mass messages. Select a naming convention that will help keep your messages organized.
uk: Призначте унікальне ім'я кожній своїй масовій розсилці повідомлень. Оберіть умовні позначення при найменуванні, що допоможуть Вам упорядкувати свої повідомлення.

en: Assign to
uk: Призначити

en: Assign to Another Client
uk: Змінити замовника

en: Assign to Batch
uk: Призначти пакет

en: Assign to Creator
uk: Призначити Ініціатору

en: Assigned
uk: Призначено

en: Assigned Activities
uk: Пов'язані діяльності

en: Assigned Financial Accounts
uk: Призначена Фінансова звітність

en: Assigned name prefix, if any (e.g. 'Ms.', 'Dr.', 'Hon.' etc.).
uk: Звертання, якщо є (напр., "Пан", "Пані", "ВЕльмишановний" тощо).

en: Assigned name suffix, if any (e.g. 'II', 'Jr.', 'Sr.' etc.).
uk: Суфікс у звертанні, якщо є (напр., "ІІ", "Мол.", "Старш." тощо).

en: Assigned to
uk: Кому призначено

en: Assigned to Contact
uk: Приписаний до контакту

en: Assignee Contact ID
uk: ID уповноваженого представника контакту

en: Assignee Email
uk: Адреса електронної пошти уповноваженого представника

en: Assignee Name
uk: Ім'я уповноваженого представника

en: Assignee Phone
uk: Номер телефону уповноваженого представника

en: Associated Multi-Org Group
uk: Пов'язана Мульти-організаційна Група

en: Associated Organization
uk: Пов'язана організація

en: Associated contribution is updated on membership type change.
uk: Прив'язаний внесок оновлюється при зміні типу членства

en: Associated recurring contribution cannot be updated on membership type change.
uk: Прив'язаний  періодичний внесок не може бути оновлений при зміні типу членства.

en: Association Rule
uk: Асоціативне правило

en: At least one contribution field needs to be mapped for update during update mode.
uk: Щонайменше одне поле внеску має бути зазначене для оновлення в режимі оновлення даних.

en: At least one fee should be entered for your Discount Set. If you do not see the table to enter discount fees, click the "Add Discount Set to Fee Table" button.
uk: Принаймні, одна плата повинна бути введена для встановлення знижки. Якщо ви не бачите таблицю для введення збору знижки, натисніть на кнопку "Додати встановку знижки платній таблиці".

en: At least one payment option needs to be checked.
uk: Принаймні один спосіб оплати має бути перевірений.

en: At least one pledge frequency option needs to be checked.
uk: Потрібно перевірити щонайменше одну частотну опцію фінансового зобов'язання.

en: At least one recurring frequency option needs to be checked.
uk: Потрібно перевірити щонайменше одну періодичну частотну опцію.

en: At least one value must be selected if Honor Section is active
uk: Потрібно обрати хоча б одне значення, якщо розділ винагороди/пошани є активним

en: At time of writing, this is not a problem. However, future extensions and improvements could rely on these fields, so it may be useful to back-fill them.
uk: На момент написання цього повідомлення, це не є проблемою. Однак, майбутні розширення та вдосконалення можуть посилатися  на ці поля, тому може бути корисним їх заповнити.

en: Attach File
uk: Прикріпити файл

en: Attached
uk: Додано

en: Attached File
uk: Вкладений файл

en: Attachment failed
uk: Не вдалося прикріпити

en: Attachment(s)
uk: Вкладення

en: Attachment(s):
uk: Вкладення:

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Attended
uk: Відвідав

en: Attendee
uk: Учасник

en: Authenticated
uk: Автентифіковано

en: Authentication?
uk: Автентифікація?

en: Author
uk: Автор

en: Author Only
uk: Лише для авторів

en: Authorization token
uk: Авторизаційний токен

en: Auto
uk: Авто

en: Auto Renew
uk: Автоматичне оновлення

en: Auto Renew Options
uk: Опції автоматичного оновлення

en: Auto Renew?
uk: Автоматичне оновлення?

en: Auto Responder
uk: Автовідповідач

en: Auto-Respond
uk: Автовідповідач

en: Auto-Respond Message
uk: Автовідповідач на повідомлення

en: Auto-Respond to Replies
uk: Автоматично відповідати на відповіді

en: Auto-Select Current User
uk: Автоматично вбраний поточний користувач

en: Auto-renew
uk: Автоматичне оновлення

en: Auto-renew Memberships - You can offer constituents the option to have their membership renewed automatically AND use the membership price set feature if:
uk: Автоматичне поновлення членства - Ви можете забезпечити конституентів опцією автоматичного поновлення їх членства ТА використовувати функцію цінового набору членства, якщо:

en: Auto-renew Memberships Only
uk: Виключно членства з автоматичним поновленням

en: Auto-renew Option
uk: Опція автоматичного подовження

en: Auto-renew active
uk: Автоматичне оновлення активне

en: Auto-renew error
uk: Помилка автооновлення

en: Auto-renew required
uk: Потрібне автоматичне поновлення

en: Auto-renew?
uk: Подовжити автоматично?

en: Auto-renewal membership cancelled
uk: Автоматичне поновлення членства було скасоване

en: Auto-respond to replies
uk: Автоматично відповідати на відповіді

en: Auto-responder
uk: Автовідповідач

en: Autocomplete Contact Search
uk: Автозаповнення пошуку контактів

en: Autocomplete text field
uk: Поле автозаповнення тексту

en: Autocomplete-Select
uk: Обрати опцію Автозаповнення

en: Automatic
uk: Автоматичний

en: Automatic Batch
uk: Автоматичний пакетний процес

en: Automatic Receipting
uk: Автоматичне надання квитанцій

en: Automatic Synchronization Method
uk: Метод автоматичної синхронізації

en: Automatic renewal of %1 membership cancelled.
uk: Атоматичне поновлення %1 членства було скасоване.

en: Automatic renewals are not supported by the currently available payment processors when the membership duration is greater than 1 year / 12 months.
uk: автоматичні подовження не підтримуються наявними на даний час платіжними системами, якщо тривалість членства перевищує 1 рік / 12 місяців.

en: Automatically Generated
uk: Автоматично Згенерований

en: Automatically email a confirmation and receipt to %1?
uk: Надсилати автоматично електронною поштою підтвердження та квитанцію на %1?

en: Automatically email a confirmation to %1?
uk: Автоматично відправити підтвердження електронною поштою на адресу %1?

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to
uk: Автоматично надсилати підтвердження членства та квитанцію до

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to %1?
uk: Надсилати автоматично електронною поштою підтвердження членства та квитанцію на %1?

en: Automatically email a membership confirmation and receipt to %1? OR if the payment is from a different contact, this email will only go to them.
uk: Автоматично надсилати підтвердження членства та квитанцію на %1? АБО якщо цей платіж здійснено іншим контактом, цей емейл буде надіслано лише йому.

en: Automatically email a receipt for this payment to
uk: Надсилати автоматично електронною поштою квитанцію за даний внесок на

en: Automatically email a receipt for this payment to %1?
uk: Надсилати автоматично електронною поштою квитанцію за даний внесок на %1?

en: Automatically email a receipt to %1?
uk: Автоматично відправити квитанцію електронною поштою на адресу %1?

en: Automatically email an acknowledgment of this pledge to %1?
uk: Автоматично відправити підтвердження цього платіжного зобов’язання електронною поштою до %1?

en: Automatically email invoice when user purchases online
uk: Автоматично надсилати квитанцію електронною поштою, коли користувач робить замовлення он-лайн

en: Automatically renewing membership payments (if enabled for this page)
uk: Членські внески із автоматичним поновленням (якщо опція дозволена для даної сторінки)

en: Autorenew Membership Cancellation Notification
uk: Повідомлення про відміну автоматичного подовження членства

en: Available
uk: Наявно

en: Available Currencies
uk: Доступні валюти

en: Available Languages
uk: Доступні мови

en: Available for Dashboard?
uk: Доступно для панелі інструментів?

en: Avaric
uk: Аварська

en: Average
uk: Середнє значення

en: Average (Soft Credits)
uk: Середнє значення (пільгові кредити)

en: Average Soft Credit
uk: Середня сума пільгового кредиту

en: Avery 5395 compatible labels with logo (4 up by 2, 59.2mm x 85.7mm)
uk: Ярлики, сумісні з Avery 5395, з логотипом (4 по 2; 59,2мм x 85,7мм)

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Avg
uk: Середнє значення

en: Avg Amount
uk: Середня сума

en: Avg Soft Credit Amount
uk: Середня сума завдячення

en: Awaiting approval
uk: Очікує схвалення

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: B to A
uk: Б до А

en: BCC
uk: ВСС

en: BCC Confirmation To
uk: Прихована копія

en: BCC Receipt To
uk: Надіслати приховану копію квитанції до

en: BCC Receipts
uk: Приховані копії квитанцій

en: Back to "%1" event information
uk: Назад до інформації про захід «%1»

en: Back to Activities
uk: Назад до Діяльностей

en: Back to Activity
uk: Назад до Діяльності

en: Back to CiviMail
uk: Назад до CiviПошта

en: Back to Listings
uk: Назад до списку

en: Back to Logging Summary
uk: Назад до резюме протоколювання

en: Back to Mailing
uk: Повернутись до розсилки

en: Back to Profile Listings
uk: Повернутися до переліків профілю.

en: Back to Report
uk: Назад до Звіту

en: Back to Scheduled Jobs Listing
uk: Назад до переліку запланованих завдань

en: Back to Search
uk: Назад до пошуку

en: Back up your database before continuing.
uk: Зробіть резервну копію вашої бази даних перед продовженням.

en: Backdrop Database Details
uk: Інформація про базу даних Backdrop

en: Backdrop Database Settings
uk: Налаштування бази даних Backdrop

en: Backdrop user permissions have been automatically set - giving anonymous and authenticated users access to public CiviCRM forms and features. We recommend that you <a %1>review these permissions</a> to ensure that they are appropriate for your requirements (<a %2>learn more...</a>)
uk: Дозволи користувачів Backdrop встановлені автоматично - анонімним та аутентифікованим користувачам надається доступ до публічних форм та функцій CiviCRM. Ми рекомендуємо Вам <a %1>переглянути ці дозволи</a>, щоб переконатися, що вони відповідають Вашим вимогам (<a %2>дізнатися більше...</a>)

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background Color Top Area
uk: Колір фону, верхня частина

en: Backing up your database before importing is recommended, as there is no Undo for this. Are you sure you want to import now?
uk: Рекомендується створювати резервні копії бази даних, перш ніж імпортувати, оскільки цю дію неможливо відмінити. Дійсно імпортувати зараз?

en: Bad menu record in database
uk: Неправильне меню в базі даних

en: Balance
uk: Баланс

en: Balance Amount
uk: Баланс

en: Balance Due
uk: Дебетове сальдо

en: Balance Owed
uk: Залишок боргу

en: Bambara
uk: Бамбара

en: Bank Account Number
uk: Номер банківського рахунку

en: Bank Identification Number
uk: Ідентифікаційний номер банку

en: Bank Name
uk: Ім'я банку

en: Banking Fees
uk: Сплата за банкинг

en: Bar
uk: Стовпчиковий

en: Bar Chart
uk: Гістограма - Стовпчикова діаграма

en: Bar Color
uk: Колір індикатора

en: Base
uk: База

en: Base URL for extension resources (images, stylesheets, etc).
uk: Основна Інтернет-адреса для ресурсів розширень (зображень, файлів стилів тощо).

en: Based On
uk: Засновано на

en: Based on current data, approximately %1 contacts will receive a copy of the mailing.
uk: На основі поточних даних приблизно %1 контактів отримають копію поштової розсилки.

en: Bashkir
uk: Башкирська

en: Basic Contact Type
uk: Основний тип контакту

en: Basic Criteria
uk: Основні Критерії

en: Basque
uk: Баскська

en: Batch %1
uk: Пакет %1

en: Batch Complete
uk: Пакет Повний

en: Batch Created Date
uk: Дата створення пакету

en: Batch Data
uk: Пакетні дані

en: Batch Data Entry
uk: Запис пакетних даних

en: Batch Data Entry for Contributions
uk: Запис пакетних даних для внесків

en: Batch Data Entry for Memberships
uk: Запис пакетних даних для членств

en: Batch Data Entry for Pledge Payments
uk: Запис пакетних даних для платежів за фінансовим зобов'язанням

en: Batch Deleted
uk: Пакет видалено

en: Batch Description
uk: Опис пакету

en: Batch Exported Date
uk: Дата експортування пакету

en: Batch ID
uk: ID пакету

en: Batch Limit
uk: Обмеження партії

en: Batch Merge All Duplicates
uk: Пакетне об'єднання всіх повторів

en: Batch Merge Duplicate Contacts
uk: Пакетне злиття повторюваних контактів

en: Batch Merge Selected Duplicates
uk: Пакетне об'єднання обраних дублікатів

en: Batch Merge Task in progress
uk: Завдання Пакетного Об'єднання у процесі виконання

en: Batch Mode
uk: Пакетний режим

en: Batch Modified Date
uk: Дата внесення змін до пакету

en: Batch Name
uk: Назва пакету

en: Batch Name %1 %2
uk: Назва пакету %1 %2

en: Batch Number of Items
uk: Кількість елементів пакетних даних

en: Batch Payment Method
uk: Метод пакетного платежу

en: Batch Processed.
uk: Пакет оброблено.

en: Batch Processing
uk: Обробка пакету

en: Batch Status
uk: Пакетний статус

en: Batch Title
uk: Назва пакету

en: Batch Total
uk: Загальна кількість пакетів

en: Batch Type
uk: Пакетний тип

en: Bcc Confirm
uk: Всс підтвердити

en: Be sure addres name is enabled %link
uk: Переконайтеся, що назва адреси є дозволеною %link

en: Because you set an End Date for a lifetime membership, This must be set to "Override Permanently"
uk: Оскільки ви встановлюєте кінцеву дату для довічного членства, Це має бути встановлено як "Перевизначати Постійно"

en: Because your session timed out, we have reset the search page.
uk: Оскільки Ваша сесія закінчилася, ми перезавантажили сторінку пошуку.

en: Become a supporter by creating a Personal Campaign Page:
uk: Стати спонсором шляхом створення персональної сторінки кампанії:

en: Before Premiums
uk: Перед преміями

en: Before menu element
uk: Над рядком

en: Before we can add your signature, you must validate your email address by clicking on the activation link in the confirmation e-mail. Sometimes our confirmation emails get flagged as spam and are moved to your bulk folder.
uk: Перш ніж ми зможемо додати Ваш підпис, Ви повинні підтвердити адресу Вашої електронної пошти, натиснувши на лінк активації, що міститься в електронному листі підтвердження.

en: Before we can add your signature, you must validate your email address by clicking on the activation link in the confirmation e-mail. Sometimes our confirmation emails get flagged as spam and are moved to your spam folder.
uk: Перш ніж ми зможемо додати Ваш підпис, Ви повинні підтвердити адресу Вашої електронної пошти, натиснувши на лінк активації, що міститься в електронному листі підтвердження. Іноді наші листи підтвердження помічаються як спам та опиняються у Вашій папці зі спамом.

en: Beginning Date
uk: Дата початку

en: Beginning site move process...
uk: Початковий сайт почав процес...

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Below is a sample of the first %1 recipients.
uk: Нижче для зразку наведені перші %1 отримувачів.

en: Below you will find a receipt for this contribution.
uk: Нижче наводимо дані про ваш внесок.

en: Benefits Specialist
uk: Cпеціаліст з питань виплат

en: Benefits Specialist is
uk: Спеціаліст з питань виплат - це

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Between %1 and %2
uk: Між %1 та %2

en: Bihari
uk: Біхарі

en: Billing
uk: Виписка рахунку

en: Billing Address
uk: Платіжна адреса

en: Billing Address location
uk: Розташування Платіжної адреси

en: Billing First Name
uk: Платіжне ім'я

en: Billing Last Name
uk: Прізвище, що вноситься в платіж

en: Billing Middle Name
uk: По батькові, що вноситься в платіж

en: Billing Mode
uk: Метод надання платежу

en: Billing Name and Address
uk: Назва та Розрахункова Адреса Платежу

en: Billing address required
uk: Потрібна платіжна адреса

en: Billing details for the recurring contribution of %1, every %2 %3 have been updated.
uk: Платіжна інформація про Ваше автоматично продовжене %1, і кожне %2 %3 членство була оновлена.

en: Billing details for your automatically renewed %1 membership have been updated.
uk: Платіжна інформація про Ваше автоматично подовження членства %1 була оновлена.

en: Billing details for your recurring contribution of %1, every %2 %3 have been updated.
uk: Платіжна інформація для Вашого регулярного внеску, що складає %1, кожні %2 %3, була оновлена.

en: Billing location for this contact
uk: Платіжна адреса для цього контакту

en: Birth Date
uk: Дата народження

en: Birth Date (if present)
uk: День народження (якщо наявний)

en: Birth and deceased dates. Only year, month and day fields are supported.
uk: Дата народження та смерті. Підтримуються тільки поля року, місяця та дня.

en: Birthdate
uk: Дата народження

en: Bislama
uk: Біслама

en: Blank column at the Begining
uk: Порожня колонка на початку

en: Blank column at the End
uk: Порожня колонка у кінці

en: Body
uk: Текст повідомлення

en: Body - HTML
uk: Тіло - HTML

en: Body - HTML Format
uk: Основний Текст повідомлення - формат HTML

en: Body - TEXT Format
uk: Основний Текст повідомлення - ТЕКСТОВИЙ формат

en: Body - Text
uk: Тіло - Текст

en: Body HTML
uk: Html-формат основного тексту

en: Body Html
uk: Html-формат основного тексту

en: Body Only
uk: Лише основний текст

en: Body Text
uk: Основний текст

en: Body and Subject
uk: Основний Текст та Тема

en: Bold
uk: Жирний шрифт

en: Bookkeeping Transactions Report
uk: Звіт обліку грошових переказів

en: Boolfield is locked
uk: Boolfield заблоковано

en: Boolfield is unlocked
uk: Boolfield розблоковано

en: Border Color
uk: Колір по краю

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Both
uk: Обидва

en: Bottom Margin
uk: Нижнє поле

en: Bounce
uk: Відскок

en: Bounce Count
uk: Підрахунок відмов

en: Bounce Date
uk: Дата відмов

en: Bounce ID
uk: Відмова ID

en: Bounce Pattern
uk: Закономірність відхилення розсилок

en: Bounce Pattern ID
uk: Зразок відмов ID

en: Bounce Patterns
uk: Закономірності відхилення розсилок

en: Bounce Processing
uk: Обробка відхилених повідомлень

en: Bounce Processing <strong>(Default)</strong>
uk: Обробка відхилених електронних листів <strong>(За умовчанням)</strong>

en: Bounce Rate
uk: Показник відмов

en: Bounce Reason
uk: Причина відмови

en: Bounce Report for mailings
uk: Звіт по поштових відмовах

en: Bounce Type
uk: Тип відмови

en: Bounce Type Description
uk: Опис типу відмови

en: Bounce Type ID
uk: Тип відмов ID

en: Bounce Type Name
uk: Назва типу відмов

en: Bounce Types
uk: Тип відмови

en: Bounce type(s)
uk: Тип відмови(мов)

en: Bounced
uk: Відмова сервера

en: Bounces
uk: Поштові відмови

en: Breadcrumb
uk: Крихти хліба

en: Breton
uk: Бретонська

en: Browse Sent Mailings
uk: Переглянути надіслану поштову розсилку

en: Browse events of type '%1'
uk: Переглянути події виду «%1»

en: Browse more events
uk: Переглянути більше подій

en: Browse to the <strong>TEXT</strong> message file you have prepared for this SMS.
uk: Перейдіть до розташування <strong>ТЕКСТОВОГО</strong> файлу повідомлення, який Ви підготували для СМС.

en: Browse to the <strong>file</strong> you want to upload.
uk: Оберіть розташування <strong>файлу</strong>, який Ви бажаєте завантажити.

en: Browse/Upload Image
uk: Знайти/завантажити картинку

en: Browseable Directories
uk: Відкриті каталоги

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Bulk
uk: Розсилка

en: Bulk Email
uk: Загальна розсилка

en: Bulk Email Sent.
uk: Загальна розсилка відправлена.

en: Bulk Mailing for Email %1?
uk: Групова розсилка для Емейлу %1?

en: Bulk Mailings
uk: Масові розсилки

en: Bulk Mailings?
uk: Загальна розсилка?

en: Burmese
uk: Бірманська

en: Button Background Color
uk: Колір кнопки

en: Button Text Color
uk: Колір кнопки тексту

en: Button Text must be less than 64 characters.
uk: Текст кнопки повинен бути меншим за 64 символи.

en: Button Title
uk: Назва кнопки

en: Button URL
uk: Кнопка URL

en: By Distance from a Location
uk: На Відстані від Розміщення

en: By Relationship
uk: За Відносинами

en: By changing the relative URLs included in the snippet to absolute URLs (e.g. change "/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD" to "https://yourdomain.com/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD") you will be able to use the snippet on any website.
uk: Змінюючи відносні URL, включені в сніппет, на абсолютні URL (наприклад, змінивши "/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD" на "https://yourdomain.com/sites/all/modules/civicrm/bower_components/jquery/dist/jquery.min.js?r=dXCgD"), ви зможете використовувати сніппет на будь-якому веб-сайті.

en: By default, CiviCRM now disables the ability to import directly from SQL. To use this feature, you must explicitly grant permission 'import SQL datasource'.
uk: За замовчуванням CiviCRM відключає можливість імпорту безпосередньо з SQL. Щоб використовувати цю функцію, ви повинні чітко надати дозвіл "імпортувати SQL-дані".

en: By default, CiviCRM uses the primary email address of the logged in user as the FROM address when sending emails to contacts. However, users with Administer CiviCRM permission can configure one or more general email addresses that can be selected as an alternative. EXAMPLE: "Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;
uk: За умовчанням, при розсиланні повідомлень CiviCRM використовує як головну електронну адресу е-мейл користувача, що увійшов у систему, як адресу ВІД КОГО. Однак, користувачі з правами Адміністратора у CiviCRM можуть задати одну чи декілька електронних адрес, які потім можна обирати як альтернативні. ПРИКЛАД: "Обслуговування Клієнтів" <clientservices@example.org>.

en: By default, CiviCRM uses the primary email address of the logged in user as the FROM address when sending emails to contacts. However, you can use this page to define one or more general Email Addresses that can be selected as an alternative. EXAMPLE: <em>"Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;</em>
uk: За умовчанням, при розсиланні електронних листів контактів, CiviCRM використовує основну електронну адресу залогованого користувача, як адресу ВІД КОГО. Однак, Ви можете використовувати цю сторінку для визначення однієї чи більше загальних електронних адрес, які можуть бути обрані як альтернативні. ПРИКЛАД: <em>"Послуги клієнтам" &lt;clientservices@example.org&gt;</em>

en: By default, CiviCRM uses the provider which are set active and the default provider is selected. User with administer CiviCRM permission can add a new Provider
uk: За умовчанням, програма CiviCRM використовує провайдера, який встановлено як діючий та стандартний провайдер. Користувачі з дозволами адміністраторів CiviCRM можуть додавати нових провайдерів.

en: By default, CiviCRM will generate front-facing pages using the home page at %1 as its base. If you want to use a different template for CiviCRM pages, set the path here.
uk: За умовчанням, CiviCRM буде створювати сторінки для інтерфейсу з користувачем, використовуючи за основу домашню сторінку за адресою %1. Якщо Ви бажаєте використовувати відмінний шаблон для сторінок CiviCRM, встановіть шлях тут.

en: By default, both methods get all events whose starting date is greater than or equal to the current date. However, you can modify this by passing additional parameters in the URL:
uk: За умовчанням, обидва методи дозволяють отримати усі заходи, дата початку яких дорівнює, або є більшою, ніж поточна дата. Однак, Ви можете змінити це шляхом передачі більшої кількості параметрів у інтернет-посиланні:

en: By default, your event will use the Unsupervised duplicate matching rule to match participants in anonymous registrations with existing individuals. You may select another rule to use for this event instead. Make sure that your included profile(s) contain the fields needed by your matching rule.
uk: За умовчанням, Ваша подія буде використовувати Правило співставлення повторів (дублікатів) у Некерованому режимі, для співставлення учасників у анонімних реєстраціях з існуючими особами. Замість цього, Ви можете обрати інше правило для використання у цій події. При цьому слід переконатися, що додані профілі містять поля, необхідні для такого правила співставлення.

en: By definition a relationship is active if any of these conditions occurs: (1) Start Date <= Current Date <= End Date (2) Start Date <= Current Date and End Date is not defined (3) Start Date is not defined and Current Date <= End Date
uk: За визначенням, зв'язок активний, якщо виникає будь-яка з цих умов: (1) Дата початку <= Поточна дата <= Дата закінчення (2) Дата початку <= Поточна дата і Дата завершення не визначена (3) Дата початку не визначена, і Поточна дата <= Дата завершення

en: By relationship to case client
uk: Клієнт за зв'язком з справою

en: Bypass email confirmation
uk: Підтвердження email допуску

en: CAUTION: The following features are NOT available for custom fields in 'multiple record' custom set:
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Наступні функції НЕ доступні для полів, що налаштовуються, у наборах "множинні записи":

en: CC
uk: СС

en: CC Confirmation To
uk: СС підтвердження

en: CC Receipt To
uk: Надіслати копію квитанції до

en: CC Receipts
uk: Копії квитанцій

en: CMS Unique Identifier
uk: Унікальний ідентифікатор CMS

en: CMS User
uk: CMS користувач

en: CMS User?
uk: CMS користувач?

en: CREDIT ADVICE
uk: Кредитна порада

en: CREDIT NOTE
uk: Кредитове авізо

en: CRM_Utils_Mail_Incoming: Unable to handle message part of type "%1".
uk: CRM_Utils_Mail_Incoming: Не вдається обробити частину повідомлення типу "% 1".

en: Cache ID
uk: Кеш ID

en: Cache Key
uk: Кеш-ключ

en: Cache Minutes
uk: Кеш хвилини

en: Cache Modified Date
uk: Кеш зміненої дати

en: Cache dashlet for
uk: Оновлювати через

en: Cache has been cleared and menu has been rebuilt successfully.
uk: Кеш успішно очищено, меню оновлено.

en: Calculated end date (either end date or date all installments will be made)
uk: Підрахована дата завершення (або дата завершення, або дата, коли будуть зроблені усі регулярні внески)

en: Calendar
uk: Календар

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Campaign %1 %2
uk: Кампанія %1 %2

en: Campaign %1 has been saved.
uk: Проект «%1» збережено.

en: Campaign Contribution
uk: Внесок Кампанії

en: Campaign Created Date
uk: Дата створення кампанії

en: Campaign Description
uk: Опис кампанії

en: Campaign End Date
uk: Дата завершення кампанії

en: Campaign Ends
uk: Кінець кампанії

en: Campaign External ID
uk: Зовнішній ID кампанії

en: Campaign Goals
uk: Цілі кампанії

en: Campaign Group ID
uk: ID групи кампанії

en: Campaign Group Type
uk: Тип групи кампанії

en: Campaign ID
uk: ID Кампанії

en: Campaign Modified Date
uk: Дата редагування кампанії

en: Campaign Start Date
uk: Дата початку кампанії

en: Campaign Status
uk: Статус кампанії

en: Campaign Title
uk: Назва Кампанії

en: Campaign Type
uk: Вид Кампанії

en: Campaign ended on %1
uk: Кампанія завершується на %1

en: Campaign ends on %1
uk: Кампанія завершується %1

en: Campaign has been deleted.
uk: Проект видалено.

en: Campaign is ongoing
uk: Кампанія триває

en: Campaign starts on %1
uk: Кампанія розпочинається %1

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Can I access/create InnoDB tables in the database?
uk: Чи можу я увійти/створити таблиці InnoDB у базі даних?

en: Can I access/create the database?
uk: Чи можу я увійти/створити базу даних?

en: Can I create lock tables in the database?
uk: Чи можу я створювати таблиці блокувань у базі даних?

en: Can I create temporary tables in the database?
uk: Чи можу я створювати тимчасові таблиці у базі даних?

en: Can I create triggers in the database?
uk: Чи можу я створювати тригери у базі даних?

en: Can not set this field Required and View Only at the same time.
uk: Не можливо налаштувати це поле для функцій "Необхідно" та "Тільки для перегляду" одночасно.

en: Can the 'owner' of a Personal Campaign Page use the Tell-a-Friend function to send emails to people inviting them to visit their page and make a contribution? NOTE: Tell a Friend emails will automatically include a link to the sender's campaign page.
uk: Чи може "власник" Персональної сторінки кампанії використовувати функцію "Розказати друзям" для того, щоб надсилати електронні листи людям, запрошуючи їх відвідати сторінку та зробити внески? Примітка: Електронні листи "Розказати друзям" будуть автоматично містити посилання на сторінку кампанії відправника.

en: Can the 'owner' of a Personal Campaign Page use the Tell-a-Friend function to send emails to people inviting them to visit their page and register or contribute? NOTE: Tell a Friend emails will automatically include a link to the sender's campaign page.
uk: Чи може "власник" персональної сторінки кампаній використовувати функцію "Розкажи другу" для того, щоб надсилати людям електронні листи, які запрошують їх відвідати сторінку та зробити внески? ПРИМІТКА: Електронні листи із функцією "Розкажи другу" будуть автоматично включати у себе посилання на сторінку кампаній відправника.

en: Can they also set an interval (e.g. every '3' months)?
uk: Чи можуть вони самостійно визначати інтервал (наприклад, кожні "3" місяці)?

en: Can this membership type be used for self-service signups ('Public'), or is it only for CiviCRM users with 'Edit Contributions' permission ('Admin').
uk: Чи може цей тип членства використовуватиcь для самореєстрації ("Публічний"), або ж він лише для користувачів CiviCRM з дозволом "Редагувати Внески" ("Адмін").

en: Can users also set an interval (e.g. every '3' months)?
uk: Чи можуть користувачі також визначати інтервал (наприклад, кожні "3" місяці)?

en: Can you search on this field in the Advanced and component search forms? Also determines whether you can include this field as a display column and / or filter in related detail reports.
uk: Чи зможете Ви проводити пошук у цьому полі у формах пошуку Розширений та Пошук компонентів? Також визначає, чи зможете Ви включити це поле як стовпець відображення та/або фільтр у детальний звіт.

en: Can't find the a MySQL server on '%1'.
uk: Не вдається знайти сервер MySQL на '%1'.

en: Can't find your form? Make sure it is active.
uk: Не можете знайти свою форму? Переконайтеся, що вона активна.

en: Can't set default option for an unchecked membership type.
uk: Неможливо встановити вибір за умовчанням для типів членства, які не обрані

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Auto Renew Subscription
uk: Скасувати підписку щодо автоматичного подовження

en: Cancel Auto-renewal
uk: Скасувати автоматичне оновлення

en: Cancel Automatic Membership Renewal
uk: Скасувати автоматичне поновлення членства

en: Cancel Button Text
uk: Текст Кнопки "Скасувати"

en: Cancel Date
uk: Дата скасування

en: Cancel Mailing
uk: Скасувати поштову розсилку

en: Cancel Pledge
uk: Скасувати заставу

en: Cancel Reason
uk: Скасувати Пояснення

en: Cancel Recurring Contribution
uk: Скасувати повторний внесок

en: Cancel Redirect
uk: Скасувати переадресування

en: Cancel Redirect URL
uk: Скасувати переадресування URL

en: Cancel Registration
uk: Скасувати реєстрацію

en: Cancel Registration for Event Participation
uk: Скасувати реєстрацію учасника заходи.

en: Cancel Registrations
uk: Скасувати Реєстрації

en: Cancel Related Membership
uk: Скасувати пов'язане членство

en: Cancel registration
uk: Скасувати реєстрацію

en: Canceled
uk: Відмінено

en: Cancellation Date
uk: Дата скасування

en: Cancellation Reason
uk: Причина скасування

en: Cancellation or Refund Information
uk: Інформацію про причину скасування / відшкодування

en: Cancellation or Transfer Time Limit
uk: Ліміт часу для Скасування або Змін

en: Cancellation or transfer time limit (hours)
uk: Ліміт часу (годин) на скасування або зміни

en: Cancellations are not refundable.
uk: Скасування не відшкодовується.

en: Cancelled
uk: Відмінено

en: Cancelled Date
uk: Скасована дата

en: Cancelled/Refunded
uk: Відмінено/Повернуто

en: Cancelling this pledge will also cancel any scheduled (and not completed) pledge payments.
uk: Скасування цього платіжного зобов’язання також призведе до скасування будь-яких запланованих (та незавершених) платежів по цьому платіжному зобов’язанню.

en: Cannot
uk: Не можливо

en: Cannot Delete
uk: Неможливо Видалити

en: Cannot add or update profile field "%1" with combination of Household or Organization or any subtypes of Household or Organization.
uk: Неможливо додати або оновити поле "%1" з комбінацією Домашнє господарство та Організація, чи будь-якими підтипами Домашніх господарств та Організацій.

en: Cannot add or update profile field Contact Subtype as profile type is not one of Individual, Household or Organization.
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю Підтип Контакту, оскільки тип профілю не є одним з Індивідуальний, Домашнє господарство або Організація.

en: Cannot add or update profile field type "%1" with combination of "%2".
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу "%1" з комбінацією "%2".

en: Cannot add or update profile field type "%1" with combination of subtype other than "%1".
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу "%1" з комбінацією підтипу, відмінного від "%1".

en: Cannot add or update profile field type Activity with combination Participant or Membership or Contribution
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу Діяльність з комбінацією Учасник або Членство або Внесок

en: Cannot add or update profile field type Contribution with combination of Activity or Membership or Participant or Household or Organization
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу Внесок з комбінацією Діяльність або Членство або Учасник або Домашнє господарство або Організація

en: Cannot add or update profile field type Household with combination of Individual or Organization or Activity
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу Домашнє господарство з комбінацією Індивідуальне або Організація або Діяльність.

en: Cannot add or update profile field type Individual with combination of Household or Organization
uk: Не можливо додати чи оновити поле типу Індивідуальна особа з комбінацією Домашнє господарство або Організація

en: Cannot add or update profile field type Membership with combination of Activity or Participant or Contribution or Household or Organization
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу Членство з комбінацією Діяльність або Учасник або Внесок або Домашнє господарство або Організація

en: Cannot add or update profile field type Organization with combination of Household or Individual or Activity
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу Організація з комбінацією Домашнє господарство або Індивідуальне або Діяльність.

en: Cannot add or update profile field type Participant with combination of Activity or Membership or Contribution or Household or Organization.
uk: Неможливо додати або оновити поле профілю типу Учасник з комбінацією Діяльність або Членство або Внесок або Домогосподарство або Організація.

en: Cannot change contribution status from %1 to %2.
uk: Неможливо змінити статус внеску від %1 дo %2.

en: Cannot combine other option with 'Any'.
uk: Не можливо поєднати інші опції разом з "Будь-який"

en: Cannot create custom table because %1 is already a core table.
uk: Неможливо створити персоналізовану таблицю, оскільки %1 вже є основною таблицею.

en: Cannot delete Premium
uk: Неможливо видалити Премію

en: Cannot determine the version of MySQL installed. Please ensure at least version %1 is installed.
uk: Не вдалося визначити інстальовану версію MySQL. Будь ласка, переконайтеся, що встановлена, як мінімум, версія %1 або пізніша.

en: Cannot enable this UF field since the used custom field is disabled.
uk: Неможливо використати це поле UF, оскільки індивідуально налаштоване поле не використовується.

en: Cannot find participant ID
uk: Неможливо знайти ID учасника

en: Cannot have same groups in Include Group(s) and Exclude Group(s).
uk: Не можна мати одні й ті ж групи у Групі (Групах) Включення та Групі (Групах) виключення.

en: Cannot have same sms in Include mailing(s) and Exclude mailing(s).
uk: Не можна мати одні й ті ж СМС у Розсилці (Розсилках) Включення та Розсилці (Розсилках) виключення.

en: Cannot have two clauses with different types: %1, %2
uk: Не можна мати два артикула різних типів: %1, %2

en: Cannot merge a contact with itself.
uk: Неможливо об'єднати контакт із самим собою.

en: Cannot merge because one contact (ID %1) has been deleted.
uk: Неможливо об'єднати, оскільки один контакт (ID %1) було видалено

en: Cannot open link. Unrecognized mode.
uk: Неможливо відкрити посилання. Нерозпізнаний режим перегляду.

en: Cannot send a test email because your user record does not have a valid email address.
uk: Неможливо надіслати пробне повідомлення, оскільки Ваш запис користувача не містить дійсної електронної адреси.

en: Cannot set this field "Active" since the selected custom field is disabled.
uk: Неможливо призначити цьому полю статус "Активне", оскільки обране поле налаштування вимкнене.

en: Cannot uninstall this extension - there is at least one payment processor using the payment processor type provided by it.
uk: Неможливо видалити розширення - принаймні, один процесор платежів зараз використовує тип процесору платежів, який забезпечується цим розширенням.

en: Canvass
uk: Зустрічі з виборцями

en: Capacity
uk: Об'єм

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Card Number %1 %2
uk: Номер Картки %1 %2

en: Card Type
uk: Вид карти

en: Card Type %1 %2
uk: Тип Картки %1 %2

en: Card Type ID
uk: Іденитифікатор Типу Картки

en: Card declined by bank. Please try with a different card.
uk: Карта отримала відмову банку. Будь ласка, спробуйте іншу карту.

en: Card expiration date cannot be a past date.
uk: Дата закінчення терміну дії картки не може бути такою, що вже минула.

en: Card reported lost or stolen. This incident will be reported.
uk: Карта заявлена як втрачена або вкрадена. Про цей випадок буде повідомлено.

en: Cart ID
uk: ID кошика

en: Cascade Type
uk: Вид каскаду

en: Case
uk: Справа

en: Case %1 All Cases
uk: Справа %1 Всі Справи

en: Case %1 My Cases
uk: Справа %1 Мої Справи

en: Case %1 copied from contact id %2 to contact id %3 via merge. New Case ID is %4.
uk: Справа %1 скопійована з ID номеру контакту %2 до ID номера контакту %3 шляхом використання функції злиття. Новий ID номер справи %4.

en: Case %1 merged into case %2
uk: Справа %1 була з'єднана з справою %2

en: Case %1 reassigned client from %2 to %3. New Case ID is %4.
uk: Справа %1 перепризначує виконавця %2 до виконавця %3. Новий ID номер справи %4.

en: Case Activities
uk: Діяльність справи

en: Case Activity
uk: Діяльність індивідуальних справ

en: Case Activity ID
uk: ID діяльністі по завданню

en: Case Contact ID
uk: ID завдання контакту

en: Case Deleted
uk: Справа була видалена

en: Case Detail Report
uk: Деталізований звіт по справі

en: Case Details
uk: Деталі справи

en: Case End
uk: Кінець справи

en: Case ID
uk: № справи

en: Case Id not found.
uk: ID номер кейсу не був знайдений

en: Case Manager
uk: Менеджер Справ

en: Case Resources
uk: Ресурс справи

en: Case Role
uk: Роль Справи

en: Case Role has been deleted successfully.
uk: Роль для індивідуальної справи була успішно видалена.

en: Case Role(s)
uk: Роль (-і) у справі

en: Case Roles
uk: Ролі справи

en: Case Search
uk: Пошук справ

en: Case Start
uk: Початок справи

en: Case Start Date changed successfully.
uk: Початкова дата справи була успішно змінена.

en: Case Status
uk: Статус справи

en: Case Statuses
uk: Статус Справи

en: Case Summary
uk: Резюме справи

en: Case Summary Report
uk: Короткий звіт за справою

en: Case Tag(s)
uk: Теги справи

en: Case Tags
uk: Теги справ

en: Case Tags %1
uk: Теги справи %1

en: Case Time Spent Report
uk: Звіт по часу, витраченому за справою

en: Case Type
uk: Вид Справи

en: Case Type Definition
uk: Визначення типу справи

en: Case Type Description
uk: Опис типу справи

en: Case Type ID
uk: ID Типу справи

en: Case Type Is Active
uk: Тип справи активний

en: Case Type Is Reserved
uk: Тип справи зарезерований

en: Case Type Name
uk: Найменування типу справи

en: Case Type Title
uk: Титл типу справи

en: Case Type changed successfully.
uk: Тип справи був успішно змінений

en: Case Types
uk: Типи справ

en: Case opened successfully.
uk: Справа була успішно відкрита.

en: Case status changed from %1 to %2
uk: Статус справи змінився з %1 до %2

en: Case type "%1" corresponds to XML file ("%2") The XML file should be named "%3".
uk: Вид справи "%1" відповідає XML-файлу ("%2"). Файл XML має називатися "%3".

en: Case type "%1" has duplicate XML files ("%2" and "%3")
uk: Вид справи "%1" має дублікати XML-файлів ("%2" і "%3").

en: Case type changed from %1 to %2
uk: Тип корпусу змінено з % 1 на % 2

en: Cases
uk: Справи

en: Cases - Send Copy of an Activity
uk: Справи - Надіслати копію Діяльності

en: Cases Only
uk: Лише справи

en: Cases?
uk: Справи?

en: Cash
uk: Готівка

en: Catalan; Valencian
uk: Каталонська; Валенсійська

en: Category
uk: Категорія

en: Cc Confirm
uk: Сс підтвердити

en: Center
uk: У центрі

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Chain API Call
uk: Ланцюговий виклик АРІ

en: Chains allow you to execute api calls on the results of this one.
uk: Мережі дозволяють виконувати дзвінки api за результатами цього.

en: Chamorro
uk: Чаморро

en: Change All Statuses
uk: Змінити усі статуси

en: Change Billing Details
uk: Змінити платіжну адресу

en: Change Case Start Date
uk: Змінити Дату початку Справи

en: Change Case Status
uk: Змінити статус справи

en: Change Case Subject
uk: Змінити тему справи

en: Change Case Tags
uk: Змінити Мітки Справи

en: Change Case Type
uk: Змінити Тип Справи

en: Change Custom Data
uk: Змінити індивідуальні дані

en: Change Date
uk: Дата зміни

en: Change Log
uk: Зміни

en: Change Log:
uk: Змінити протоколювання:

en: Change Membership Status
uk: Змінити статус членства

en: Change Membership Status.
uk: Змінити статус членства.

en: Change Membership Type
uk: Змінити тип членства

en: Change Membership Type.
uk: Змінити тип членства.

en: Change Registration
uk: Змінити реєстрацію

en: Change Selections
uk: Змінити опції для вибору

en: Change To
uk: Змінено на

en: Change all occurrences of a word or phrase in CiviCRM screens (e.g. replace all occurrences of 'Contribution' with 'Donation').
uk: Змініть усі випадки, коли слово чи фраза зустрічаються у вікнах CiviCRM (наприклад, замінити усі слова "Внески" на "Пожертви")

en: Change applies to every %1 in the series.
uk: Зміни стосуються кожної %1 у серії.

en: Change applies to this %1 and all that come after it.
uk: Зміни стосуються цієї %1 та усіх, які слідують після неї.

en: Change case start date (creates activity record)
uk: Змінити дату початку справи )(створити запис діяльності)

en: Change case status (creates activity record)
uk: Змінити статус справи (створити запис діяльності)

en: Change case type (creates activity record)
uk: Змінити тип справи (створити запис діяльності)

en: Change language
uk: Змінити мову

en: Change or remove the price set used for this contribution page.
uk: Змінити чи видалити набір цін, що використовується цією сторінкою внесків.

en: Change or remove the price set used for this event template.
uk: Змінити чи видалити набір цін, який використовується для даного шаблону заходу.

en: Change or remove the price set used for this event.
uk: Змінити чи видалити набір цін, які використовуються цим заходом.

en: Change report search criteria
uk: Змінити пошукові критерії звіту

en: Change selections for %1
uk: Змінити обрані параметри для %1

en: Change the content and appearance of your page
uk: Змінити зміст та зовнішній вигляд Вашої сторінки

en: Change the permissions for a menu item. Right-click and select 'Edit'.
uk: Змінювати дозволи для пунктів меню. Клацніть правою кнопкою миші і оберіть "Редагувати".

en: Change this if you want to use a different profile for additional participants.
uk: Змініть це, якщо ви хочете використовувати інший профіль для додаткових учасників.

en: Change to <a href='%1'>%2</a> made by <a href='%3'>%4</a> on %5:
uk: Зміна на <a href='%1'>%2</a> зроблена <a href='%3'>%4</a> від %5:

en: Changed By
uk: Ким змінено

en: Changed From
uk: Змінена з

en: Changed To
uk: Змінено на

en: Changes Not Saved.
uk: Зміни не були збережені.

en: Changes Saved
uk: Зміни збережено

en: Changes to an existing event registration.
uk: Змінює на реєстрацію до існуючої події.

en: Changes to date or time will <em>not</em> be applied to others in the series.
uk: Зміни дати та часу <em>не</em> будуть застосовані до інших у серії.

en: Changes you make to the menu are saved immediately.
uk: Зроблені Вами зміни зберігаються відразу.

en: Changing should improve data-quality for organizations working in multiple timezones. However, if you do change, then you may need to re-test any customizations or processes that reference these fields. Changing is <em>suggested</em> but not <em>required</em>.
uk: Зміна повинна покращити якість даних для організацій, що працюють в декількох часових поясах. Однак, якщо Ви таки зміните, то Вам може знадобитися повторне тестування будь-яких налаштувань або процесів, які посилаються на ці поля. Зміна <em>пропонована</em>, але не <em>необхідна</em>.

en: Changing the Value field will unlink records which have been marked with this option. This change can not be undone except by restoring the previous value.
uk: Зміна поля Значення ліквідує зв'язки із записами, які були позначені цією опцією. Ця зміна не зможе бути повернута, за виключенням повернення попереднього значення.

en: Changing the parameters here affects the input and display for specific fields types. Setting the default date format for the entire site is a Localisation setting. See <a href="%1">Administer > Localization > Date Formats</a>
uk: Зміна цих параметрів впливає на введення і відображення певних типів полів. Встановлення формату дати за умовчанням для всього сайту є Локалізаційним налаштуванням. Перегляньте <a href="%1">Адміністрування > Локалізація > Формати дат</a>

en: Chargeback
uk: Відкликання платежу

en: Chargeback Account is
uk: Обліковий запис про оплату є

en: Chart
uk: Діаграма

en: Chart Layout
uk: Макет діаграми

en: Chart Style
uk: Вигляд графіка

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Check
uk: Перевірка

en: Check 'Access Control' if you want to use this group to assign access permissions to a set of contacts. %1
uk: Оберіть "Керування доступом" якщо Ви бажаєте використати цю групу, щоб призначити дозволи групі контактів %1.

en: Check 'Mailing List' if you are using this group as a mailing list in the %1.
uk: Оберіть "Перелік розсилок", якщо Ви використовуєте цю групу як перелік розсилок у %1.

en: Check 'Required' to force ALL users to contribute/signup on behalf of an organization.
uk: Відмітьте 'Потрібно' для того, аби змусити ВСІХ користувачів робити внески/реєструватися від імені організації.

en: Check <a href="%1">this page</a> for more information.
uk: Для більшої інформації, зверніться до <a href="%1">this page</a> .

en: Check <strong>Search Results</strong> to use this profile to display an alternate set of results columns for CiviCRM Basic and Advanced Search.
uk: Обрати <strong>Результати Пошуку</strong> для того, щоб цей профіль відображав змінний набір колонок результатів при Простому чи Розширеному пошуку CiviCRM.

en: Check <strong>Standalone Form or Directory</strong> if you want it to use this profile for custom forms, or contact listing and view screens (from the civicrm/profile path).
uk: Оберіть <strong>Відокремлена Форма чи Директорія </strong> якщо Ви бажаєте використовувати цей профіль для форм, визначених користувачем, переліків контактів чи вікон перегляду (зі шляхом civicrm/profile).

en: Check <strong>User Registration</strong> if you want this Profile to be included in the New Account registration form.
uk: Оберіть <strong>Реєстрація Користувача</strong>, якщо Ви бажаєте, щоб цей Профіль був включений до реєстраційної форми Нового облікового запису.

en: Check <strong>View/Edit User Account</strong> to include it in the view and edit screens for existing user accounts.
uk: Оберіть <strong>Переглянути/Редагувати обліковий запис користувача</strong> для його включення до вікон "Переглянути" та "Редагувати" для існуючих облікових записів користувачів.

en: Check Custom Field
uk: Оберіть Індивідуально налаштоване поле

en: Check Info
uk: Перевірити інформацію

en: Check Number
uk: № оплати

en: Check Requirements and Install CiviCRM
uk: Перевірте вимоги та проведіть інсталяцію програми CiviCRM

en: Check boxes/radio buttons
uk: Кнопки-прапорці/кнопки-перемикачі

en: Check for Matching Contact(s)
uk: Перевірити контакт(и) на співпадіння

en: Check for Similar Contacts
uk: Перевірити подібні контакти

en: Check number
uk: Номер чеку

en: Check the 'Enable Widget' box. Then review and modify the form values as needed. Save your settings and preview the current appearance of the widget by clicking the 'Save and Preview' button. Then 'Select' and copy the 'Widget Code' into any web page.
uk: Увімкніть перемикач "Активувати віджет". Далі перегляньте та змініть значення форми у міру необхідності. Збережіть налаштування і перегляньте поточний вигляд віджета, натиснувши кнопку "Зберегти та переглянути". Після цього натисніть "Вибрати" і скопіюйте "Код віджету" на будь-яку веб-сторінку.

en: Check this box and click 'Save' to switch this installation from multi- to single-language.
uk: Увімкніть цей перемикач та натисніть "Зберегти", щоб змінити режим цієї інсталяції з багато- на одномовний.

en: Check this box and click 'Save' to switch this installation from single- to multi-language, then add further languages.
uk: Увімкніть цей перемикач та натисніть "Зберегти", щоб змінити режим цієї інсталяції з одномовного на багатомовний, а потім оберіть інші мови..

en: Check this box if someone other than the member is paying for this membership (i.e. a gift membership or gift subscription), and you want to link the payment to the person who is actually paying.  You will be able to select an existing contact or enter a new one. The resulting contribution record will be linked to the payer, and a soft credit for that contribution will be linked to this contact (the member).
uk: Включить цей перемикач, якщо хтось, відмінний від члена, сплачує за це членство (наприклад, подарункове членство чи подарункова підписка), і Ви бажаєте пов'язати цей платіж з персоною, яка безпосередньо здійснює платіж. Ви зможете  обрати існуючий контакт, або ввести новий. В результаті, запис про внесок буде пов'язано з платником, і з цих контактом (членом) буде пов'язано пільговий кредит.

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: "Contact ID", "Participant Role").
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо перший рядок Вашого файлу складається з назв полів (Наприклад: "ID контакту", "Роль учасника").

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: 'First Name','Last Name','Email')
uk: Включіть даний перемикач, якщо перший рядок Вашого файлу складається з імен полів (Приклад: "Ім'я", "Прізвище", "Е-мейл").

en: Check this box if this status is for use by administrative staff only. If checked, this status is never automatically assigned by CiviMember. It is assigned to a contact's Membership by checking the <strong>Status Override</strong> flag when adding or editing the Membership record. Start and End Event settings are ignored for Administrator statuses. EXAMPLE: This setting can be useful for special case statuses like 'Non-expiring', 'Barred' or 'Expelled', etc.
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо даний статус призначений лише для адміністративного персоналу. Якщо увімкнено, цей статус не буде автоматично призначатися модулем CiviЧленство. ВІн надається Членству контакту шляхом увімкнення перемикача <strong>Змінити статус</strong> під час додавання чи редагування запису Членства. Налаштування Початку та Закінчення події ігноруються для статусів Адміністраторів. ПРИКЛАД: Це налаштування може бути корисним для спеціальних статусів "Не має терміну закінчення", "Захищений", "Виключений" тощо.

en: Check this box if you are including both Membership Signup/Renewal AND a Contribution Amount section, AND you want the membership fee to be charged separately from any additional contribution amount.
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви додаєте як розділ Реєстрації/Подовження членства. ТАК І розділ Суми Внеску, А ТАКОЖ бажаєте, що членський внесок розцінювався окремо від будь-яких додаткових сум внесків.

en: Check this box if you are including both Membership Signup/Renewal AND a Contribution Amount section, AND you want the membership fee to be handled as a separate transaction.
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви включаєте як розділ Підпис на/Подовження Членства ТАК і розділ Сума внеску, ТА бажаєте, щоб членські внески оброблялися як окремі транзакції.

en: Check this box if you want an electronic receipt to be sent automatically to the contributor's email address.
uk: Поставте прапорець у цій клітинці, якщо Ви бажаєте відправляти в автоматичному режимі електронну квитанцію на адресу електронної пошти особи, що зробила внесок.

en: Check this box if you want only the title for this fieldset to be displayed when the page is initially loaded (fields are hidden) on advanced search.
uk: Ввімкніть цей перемикач, якщо Ви хочете, щоб відображалася лише назва цього набору полів коли сторінка вперше завантажена (поля будуть приховані) при Складному пошуку.

en: Check this box if you want only the title for this fieldset to be displayed when the page is initially loaded (fields are hidden).
uk: Ввімкніть цей перемикач, якщо Ви хочете, щоб відображалася лише назва цього набору полів коли сторінка вперше завантажена (поля будуть приховані).

en: Check this box if you want to allow registered participants to either cancel their registration OR transfer it to another participant. If this feature is enabled, event confirmation emails will include a link to a Cancel or Transfer form.
uk: Виберіть цей параметр, якщо Ви хочете дозволити зареєстрованим учасникам скасувати їхню реєстрацію або змінити її на іншого учасника. Якщо ця функція буде дозволена, електронні листи щодо підтвердження події будуть містити посилання на Скасування або Зміну форми.

en: Check this box if you want to assign latitude and longitude manually rather than letting your mapping provider assign it. This is useful for addresses in locations where your mapping provider is not able to provide accurate geocoding.
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви бажаєте встановлювати географічну широту і довжину вручну, а не за допомогою провайдера картографічної інформації. Це особливо корисно для тих адрес, за якими Ваш провайдер не може правильно розрахувати координати.

en: Check this box if you want to give users the option to enter their own contribution amount. Your page will then include a text field labeled <strong>Other Amount</strong>.
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви бажаєте надати користувачам можливість вводити свої власні суми внесків. Ваша сторінка буде включати текстове поле, позначене як <strong>Інша сума</strong>.

en: Check this box if you want to give users the option to make a Pledge (a commitment to contribute a fixed amount on a recurring basis).
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви бажаєте дати користувачам можливість внесення платіжного зобов’язання (зобов'язання виділяти фіксовану суму на постійній періодичній основі).

en: Check this box if you want to give users the option to make recurring contributions. This feature requires that you use a payment processor which supports recurring billing / subscriptions functionality.
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви бажаєте надати користувачам можливість робити повторювані внески. Ця функція вимагає використання платіжної системи, яка підтримує обробку повторюваних платежів/підписок.

en: Check this box if you want to give users the option to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
uk: Виберіть цей параметр, якщо Ви хочете надати користувачам можливість проводити оплату в офлайн режимі  (наприклад, надіслати підтвердження оплати по елекронній пошті або здійснити оплату кредитною карткою).

en: Check this box if you want to include a link in the listings to Edit profile fields. Only users with permission to edit the contact will see this link.
uk: Встановіть цей перемикач, якщо Ви бажаєте включити до переліку посилання на Редагування полів профілю. Це посилання побачать лише користувачі, які мають дозвіл редагувати контакти.

en: Check this box if you want to include a link in the listings to view contacts' %1 user account information (e.g. their 'My Account' page). This link will only be included for contacts who have a user account on your website.
uk: Встановіть цей перемикач, якщо Ви бажаєте включити до переліків посилання для перегляду облікового запису користувача контакту %1 (напр., сторінка "Мій обліковий запис"). Це посилання буде включено лише для контактів, які мають облікові записи на Вашому веб-сайті.

en: Check this box if you want to offer discounted fees based on registration date (e.g. 'early-registration discounts').
uk: Встановіть цей прапорець, якщо ви хочете, щоб пропонувалось зі знижкою зборів за датою реєстрації (наприклад, «Знижки за раннє реєстрація").

en: Check this box if you want to search for tagged activities or cases (in addition to contact records).
uk: Увімкніть цей перемикач, якщо Ви бажаєте провести пошук діяльностей або справ з мітками (на додачу до контактних записів).

en: Check this box to add a separator line between this menu item and the one below it.
uk: Увімкніть цей перемикач, щоб додати роздільний рядок між пунктом меню і нижчерозташованим пунктом.

en: Check this box to allow a user to register multiple participants using the same email address. Alternatively, if you want additional participants to be registered <strong>without requiring an email address to be entered for each person</strong> - check the "Register multiple participants" option, AND include a profile in this registration form which <strong>includes First Name and Last Name fields</strong>.
uk: Увімкніть цей перемикач, щоб дозволити користувачам реєструвати декілька учасників за однією електронною адресою. Як варіант, якщо Ви бажаєте, щоб додаткові учасники були зареєстровані <strong>без вимоги вводити електронну адресу для кожної особи</strong> - оберіть опцію "Реєструвати декілька учасників", ТА включить у у цю реєстраційну форму профіль, який містить <strong>поля Імені та Прізвища</strong>.

en: Check this box to allow users to join a waitlist if the event is full. If a space becomes available, the first participant from the waitlist will move to 'Pending from waitlist' status, and will be sent an email with a link to complete their registration (including paying event fees - if any).
uk: Встановіть цей прапорець, щоб дозволити користувачам приєднуватися до листа очікування, якщо подія у повному обсязі. Якщо з'являється вільне місце, перший учасник з листа очікування буде рухатися в "очікуванні з листа очікування" статусу, і буде відправлено листа з посиланням для завершення їх реєстрації (у тому числі сплачують внески подій - якщо такі є).

en: Check this box to enter or update payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
uk: Увімкніть цей перемикач для введення або оновлення інформації щодо платежу. Ви також матимете змогу створити індивідуальну квитанцію.

en: Check this box to enter payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
uk: Виберіть цей параметр для введення інформації щодо платежу. Ви також матимете змогу згенерувати чек.

en: Check this box to require administrative approval for all the participants who self-register, prior to being able to complete the registration process. Participants will be placed in 'Awaiting Approval' status. You can review and approve participants from 'Find Participants' - select the 'Participant status - change' task. Approved participants will move to 'Pending from approval' status, and will be sent an email with a link to complete their registration (including paying event fees - if any).
uk: Виберіть цей параметр,  щоб вимагати схвалення адміністраціїдля всіх учасників, які самі реєструються, до завершення процесу реєстраці. Учасники отримають статус "Очікує Схвалення". Ви можете переглянути та затвердити учасників з опції "Знайти Учасників"- виберіть задачу "Змінити Статус Учасника". Затверджені учасники отримають статус "Очікує схвалення" і повідомлення з посиланням на завершення їх реєстрації (у тому числі сплату внеску на захід - якщо такі є).

en: Check this box to require users who select the pay later option to provide billing name and address.
uk: Встановіть цей прапорець, щоб вимагати від користувачів, які вибирають опцію "оплатіть пізніше", щоб забезпечити найменування рахунку та адресу.

en: Check this option if you want to link this address to another contact's address. For example, you might want to link a person's "Work" address to their employer's address. Or, you might want to link their "Home" address to a Household record. Changes made to the linked address will automatically be applied to this address. For example, if you use an employer (organization) address for an individual's work address - any updates to the employer address will also be applied to the individual's work address.
uk: Оберіть цю функцію, якщо Ви бажаєте пов'язати цю адресу з адресою іншого контакту. Наприклад, Ви можете пов'язати "Робочу" адресу особи з адресою її роботодавця. Або, Ви можете пов'язати її домашню адресу з записом Домогосподарства. Зміни, зроблені у пов'язаній адресі, автоматично будуть застосовані у цій адресі. Наприклад, якщо Ви використовуєте адресу роботодавця (організації) як робочу - будь-які оновлення адреси роботодавця також будуть відображені у робочій адреси індивідуальної особи.

en: Check to enable the Event Cart checkout workflow.
uk: Увімкніть, щоб активувати робочий процес перевірки корзини події.

en: Check your spelling, or try fewer letters for the target contact name.
uk: Перевірте правопис або спробуйте ввести менше літер імені контакту, яке Ви шукаєте.

en: Check your spelling.
uk: Перевірте правильність написання.

en: CheckBox
uk: Параметр (позначка)

en: Checkbox(es)
uk: Галочки

en: Checking for similar contacts...
uk: Перевірити контакти на співпадіння

en: Checking this box allows you to enter multiple sets of values for a given contact.
uk: Якщо відмітити цей перемикач, це дозволить введення множинних наборів даних для даного контакту.

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Checkout securely. Pay without sharing your financial information.
uk: Оформлюйте замовлення надійно. Оплачуйте, не поширюючи свою фінансову інформацію.

en: Checkout with PayPal
uk: Оформити замовлення з PayPal

en: Checks for CiviCRM version updates. Important for keeping the database secure. Also sends anonymous usage statistics to civicrm.org to to assist in prioritizing ongoing development efforts.
uk: Здійснює перевірку оновлень версії CiviCRM. Важливий для збереження бази даних. Також надсилає анонімну статистику використання на civicrm.org, щоб допомогти визначити пріоритетність поточних зусиль щодо розвитку.

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Cheque #
uk: Номер чеку

en: Chichewa; Chewa; Nyanja
uk: Чева; Ньянджа

en: Child
uk: Дитина/нащадок

en: Child Group
uk: Дитяча група

en: Child of
uk: Дочірня для

en: Chinese (China)
uk: Китайська (Китай)

en: Chinese (Taiwan)
uk: Китайська (Тайвань)

en: Choose
uk: Оберіть

en: Choose Data Source
uk: Обрати джерело інформації

en: Choose Date Range
uk: Виберіть діапазон дати

en: Choose Icon
uk: Оберіть Іконку

en: Choose Location
uk: Оберіть розташування

en: Choose Recipient(s)
uk: Оберіть Отримувача (Отримувачів)

en: Choose Relationship Type and Target %1
uk: Виберіть вид відносин і об'єкт %1

en: Choose a CiviCRM Group and a Drupal Role below.
uk: Оберіть групу CiviCRM та роль у Drupal, що слідує нижче.

en: Choose a CiviMember Membership Type and a Drupal Role below. This will associate that Membership with the Role. If you would like the have the same Membership be associated with more than one role, you will need to add a second association rule after you have completed this one.
uk: Оберіть тип членства CiviЧленство та роль у Друпал нижче. Ця дія дозволить асоціювати дане членство із роллю. Якщо Ви бажаєте, щоб одне і те саме членство було асоційоване із більше, ніж однією роллю, Вам потрібно буде додати друге асоціативне правило після завершення додавання цього першого правила.

en: Choose a field not in this list
uk: Оберіть поле поза межами цього переліку.

en: Choose a parameter from the list, or select "other" for manual entry.
uk: Оберіть параметр з переліку, або оберіть "інші", щоб ввести його вручну.

en: Choose a specific date to limit/end the repetition.
uk: Оберіть конкретну дату, щоб обмежити/завершити повторення.

en: Choose country first
uk: Спершу оберіть країну

en: Choose how you communicate with this contact, e.g. on formal or familiar terms.
uk: Оберіть спосіб комунікації з даним контактом, наприклад у формальній чи дружній манері.

en: Choose price set
uk: Виберіть набір цін

en: Choose state first
uk: Спершу оберіть область

en: Choose the field to add to the profile.
uk: Оберіть поле для додавання у профіль.

en: Choose the mapping provider that has the best coverage for the majority of your contact addresses.
uk: Оберіть провайдера картографічної інформації, який пропонує найкраще покриття для більшості з Ваших контактних адрес.

en: Choose the method by which this transaction was paid.
uk: Оберіть метод, який використовувався для проведення даної транзакції.

en: Choose where to link this field
uk: Виберіть зв'язок для цього поля

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: City
uk: Місто

en: City (Home)
uk: Місто (домашнє)

en: City / Suburb
uk: Місто / Передмістя

en: City OR Postal Code are required to search by distance.
uk: Місто або Поштовий Код необхідно шукати за параметром "відстань"

en: City.
uk: Місто.

en: CiviCRM  Recurring Contributions
uk: Повторювані внески CiviCRM

en: CiviCRM  Soft Credits
uk: Пільгові кредити CiviCRM

en: CiviCRM %1 requires MySQL thread stack >= %2k
uk: CiviCRM %1 потребує розміру стеку треду MySQL >= %2k

en: CiviCRM %1 requires MySQL trigger privileges.
uk: CiviCRM %1 потребує тригерних привілеїв MySQL

en: CiviCRM %3 requires PHP version %1 (or newer), but the current system uses %2
uk: CiviCRM %3 потребує версії PHP %1 (або новішої), однак поточна система використовує %2

en: CiviCRM Activities
uk: Заходи CiviCRM

en: CiviCRM Activity
uk: CiviCRM Діяльність

en: CiviCRM Activity Assignments
uk: Призначення заходу CiviCRM

en: CiviCRM Activity Search
uk: CiviCRM Пошук діяльності

en: CiviCRM Activity Targets
uk: Цілі заходу CiviCRM

en: CiviCRM Address
uk: Адреса CiviCRM

en: CiviCRM Assignee Contact ID
uk: ID уповноваженого представника контакту CiviCRM

en: CiviCRM Campaign Engine
uk: Механізм CiviCRM Кампаній

en: CiviCRM Case Search
uk: CiviCRM пошук індивідуальних справ

en: CiviCRM Contact
uk: Контакт CiviCRM

en: CiviCRM Contact A
uk: Контакт А CiviCRM

en: CiviCRM Contact B
uk: Контакт Б CiviCRM

en: CiviCRM Contact Dashboard
uk: CiviCRM Контактна панель інструментів

en: CiviCRM Contact Display
uk: Показ контакту CiviCRM

en: CiviCRM Contact ID
uk: ID контакту CiviCRM

en: CiviCRM Contact Listing
uk: CiviCRM перелік контакту

en: CiviCRM Contact Search
uk: CiviCRM Пошук контакту

en: CiviCRM Contact Type %1
uk: Тип контакту CiviCRM %1

en: CiviCRM Contact, with custom fields
uk: Контакт CiviCRM, з полями, що налаштовуються

en: CiviCRM Contacts
uk: Контакти CiviCRM

en: CiviCRM Contribution Engine
uk: Механізм Внеску CiviCRM

en: CiviCRM Contribution Search
uk: CiviCRM пошук внесків

en: CiviCRM Contributions
uk: Внески CiviCRM

en: CiviCRM Create New Record
uk: CiviCRM створити Новий Запис

en: CiviCRM Custom Search
uk: CiviCRM індивідуально налаштований пошук

en: CiviCRM Custom:
uk: Налаштування користувача CiviCRM:

en: CiviCRM Database Details
uk: Детальна інформація щодо бази даних CiviCRM

en: CiviCRM Database Settings
uk: Налаштування бази даних CiviCRM

en: CiviCRM Email
uk: Адреса електронної пошти CiviCRM

en: CiviCRM Event Engine
uk: Механізм заходи CiviCRM

en: CiviCRM Event Search
uk: CiviCRM пошук заходи

en: CiviCRM Events
uk: Події CiviCRM

en: CiviCRM Extensions
uk: Розширення CiviCRM

en: CiviCRM Extensions Directory
uk: Тека розширень CiviCRM

en: CiviCRM Full-text Search
uk: CiviCRM Повний текстовий пошук

en: CiviCRM Grant Search
uk: CiviCRM пошук грантів

en: CiviCRM Group
uk: Група CiviCRM

en: CiviCRM Groups
uk: Групи CiviCRM

en: CiviCRM Home
uk: CiviCRM - Головна

en: CiviCRM Installed
uk: Програму CiviCRM інстальовано

en: CiviCRM Installer
uk: Інсталятор програми CiviCRM

en: CiviCRM Language Switcher
uk: CiviCRM Перемикач мови

en: CiviCRM Locations
uk: Місця знаходження CiviCRM

en: CiviCRM Mailing  Delivered
uk: Поштова розсилка CiviCRM доставлена

en: CiviCRM Mailing Bounced
uk: Повернення ненадісланого листа поштової розсилки CiviCRM

en: CiviCRM Mailing Click Throughs
uk: Переходи за посиланням у поштовій розсилці CiviCRM

en: CiviCRM Mailing Click Throughs URL
uk: Електронна адреса розміщення сторінки переходів за посиланням у поштовій розсилці CiviCRM

en: CiviCRM Mailing Engine
uk: Знаряддя CiviCRM Розсилки

en: CiviCRM Mailing Forwards
uk: Переадресації поштових розсилок CiviCRM

en: CiviCRM Mailing Job
uk: Завдання з відправки поштової розсилки CiviCRM

en: CiviCRM Mailing Opened
uk: Лист з поштової розсилки CiviCRM відкрито

en: CiviCRM Mailing Replied
uk: Відповідь на лист з поштової розсилки CiviCRM відправлено

en: CiviCRM Mailing Search
uk: CiviCRM пошук пошти

en: CiviCRM Mailing Unsubscribe
uk: Відписка від поштових розсилок CiviCRM

en: CiviCRM Mailings
uk: Поштові розсилки CiviCRM

en: CiviCRM Member
uk: Член CiviCRM

en: CiviCRM Member Search
uk: CIviCRM пошук членів

en: CiviCRM Membership Engine
uk: Двигун Членства CiviCRM

en: CiviCRM Memberships
uk: Членства CiviCRM

en: CiviCRM Participant Search
uk: CiviCRM  пошук учасників

en: CiviCRM Participants
uk: Учасники CiviCRM

en: CiviCRM Phone Details
uk: Дані про контактні телефони CiviCRM

en: CiviCRM Pledge Engine
uk: Модуль надання платіжних зобов’язань CiviCRM

en: CiviCRM Pledge Search
uk: CiviCRM пошук попереднього внеску

en: CiviCRM Profile Field
uk: Поле профілю CiviCRM

en: CiviCRM Profile Fields
uk: Поля Профілю CiviCRM

en: CiviCRM Profile Group
uk: Група Профілю CiviCRM

en: CiviCRM Profile Group Preview
uk: Попередній перегляд Групи Профілю CiviCRM

en: CiviCRM Profile Listings
uk: CiviCRM список профіль

en: CiviCRM Profile(s) allow you to aggregate groups of fields and include them in your site as input forms, contact display pages, and search and listings features. They provide a powerful set of tools for you to collect information from constituents and selectively share contact information.
uk: Профіль (Профілі) CiviCRM дозволяють Вам збирати групи полів та включати їх до Вашого сайту як форми вводу, сторінки контактної інформації та форми пошуку та переліків результатів. Вони надають Вам потужний набір інструментів для збору інформації від членів та вибірклво поширювати контактну інформацію.

en: CiviCRM Quick Add
uk: CiviCRM Швидке додавання

en: CiviCRM Recent Items
uk: Нещодавні користувачі CiviCRM

en: CiviCRM Relationships
uk: Відносини CiviCRM

en: CiviCRM Report Engine
uk: Платформа CiviCRM звітів

en: CiviCRM Respondent Search
uk: CiviCRM пошук респондентів

en: CiviCRM Source Contact
uk: Головний контакт CiviCRM

en: CiviCRM Source Record Contact
uk: Контакт джерела запису у CiviCRM

en: CiviCRM System Status
uk: Статус системи CiviCRM

en: CiviCRM Tags
uk: Теги CiviCRM

en: CiviCRM Target Contact ID
uk: ID цільового контакту CiviCRM

en: CiviCRM Upcoming Events
uk: CiviCRM майбутні заходи

en: CiviCRM Update Check
uk: Перевірка оновлень CiviCRM

en: CiviCRM Upgrade Tasks
uk: Завдання на оновлення CiviCRM

en: CiviCRM Version
uk: Версія програми CiviCRM

en: CiviCRM Website
uk: Веб-сайт CiviCRM

en: CiviCRM allows you to indicate which contact each activity record belongs to using either the unique CiviCRM-assigned Contact ID, a unique External ID which you assign, OR your configured Unsupervised Duplicate Matching Rule set (which uses email addresses by default). You must include at least one of these values as a column in your import file. If you are synchronizing (or migrating) contacts from another application to CiviCRM, and that application has assigned a unique ID to each contact, you can import that value into CiviCRM's External ID field. Then you can use that unique key as the 'match to contact' value when importing related data such as Activities.
uk: Програма CiviCRM надає можливість визначити, якому контакту належить кожний запис діяльності, з використанням унікального ID контакту, призначеного CiviCRM, унікального зовнішнього ідентифікатора, який призначається Вами, АБО налаштованого Вами набору правил некерованого співставлення дублікатів (яке за умовчанням використовує для співставлення адреси електронної пошти). Ви повинні включити принаймні одне з цих значень у вигляді стовпця в імпортованому Вами файлі. Якщо Ви синхронізуєте (або переносите) контакти з іншої програми до CiviCRM, і ця інша програма призначила унікальний код кожному контакту, Ви можете імпортувати це значення у поле зовнішнього ідентифікатора у CiviCRM. Потім Ви зможете використовувати цей унікальний ключ у якості значення для 'співставлення контактів' в процесі імпортування пов'язаних даних, таких як Діяльності.

en: CiviCRM comes with 3 basic (built-in) contact types: Individual, Household, and Organization. You can create additional contact types based on these basic types to further differentiate contacts (for example you might create Student, Parent, Staff, and /or Volunteer "subtypes" from the basic Individual type...). You can also re-name the built-in types. Contact subtypes are especially useful when you need to collect and display different sets of custom data for different types of contacts.
uk: CiviCRM встановлюється з 3 основними (вбудованими) типами контактів: Індивідуальний, Домогосподарство та Організація. Ви можете створювати додаткові типи контактів на основі цих типів, для більш детальної диференціації контактів (наприклад, Ви можете створити "підтипи" Студент, Батько, Штатний співробітник та/або Волонтер, використовуючи основний тип Індивідуальний). Також Ви можете перейменувати вбудовані типи. Підтипи контактів особливо корисні, якщо Вам необхідно збирати та відображати різні набори персоналізованих даних для різних типів контактів.

en: CiviCRM comes with 3 basic (built-in) contact types: Individual, Household, and Organization. You can create additional contact types based on these types to further differentiate contacts (for example you might create Student, Parent, Staff, and /or Volunteer types from the basic Individual type...).
uk: CiviCRM встановлюється з 3 основними (вбудованими) типами контактів: Індивідуальний, Домогосподарство та Організація. Ви можете створювати додаткові типи контактів на основі цих типів, для більш детальної диференціації контактів (наприклад, Ви можете створити "підтипи" Студент, Батько, Штатний співробітник та/або Волонтер, використовуючи основний тип Індивідуальний).

en: CiviCRM contact not found for %mail
uk: Контакт CiviCRM не знайдено для %пошти

en: CiviCRM data from previous installation does not exist in %1.
uk: У «%1» не виявлено дані з попередньої установки CiviCRM

en: CiviCRM data from previous installation exists in '%1'.
uk: У «%1» виявлено дані з попередньої установки CiviCRM

en: CiviCRM extensions allow you to install additional features for your site. This page will automatically list the available "native" extensions from the <a href="%2" target="_blank">CiviCRM.org extensions directory</a> which are compatible with this version of CiviCRM. If you install Custom Searches, Reports or Payment Processor extensions - these will automatically be available on the corresponding menus and screens.
uk: Розширення CiviCRM дозволяють Вам встановлювати додаткові функції для Вашого сайту. На цій сторінці автоматично перераховані  доступні "звичайні" розширення, які знаходяться у <a href="%2" target="_blank">теці розширень CiviCRM.org</a>, і які сумісні з даною версією CiviCRM. Якщо Ви встановлюєте розширення Складного пошуку, Звітів чи Платіжних процесорів - вони автоматично стануть доступними у відповідних меню та вікнах.

en: CiviCRM has already been installed. <ul><li>To <strong>start over</strong>, you must delete or rename the existing CiviCRM settings file - <strong>civicrm.settings.php</strong> - from <strong>%1</strong>.</li><li>To <strong>upgrade an existing installation</strong>, refer to the online documentation: %2.</li></ul>
uk: CiviCRM вже встановлено. 1  2 Щоб запустити знову
    3, потрібно видалити чи перейменувати існуючий файл налаштувань CiviCRM - 4civicrm.settings.php4 - від 5% 1  5.2 6
    Для оновлення існуючої установки7, зверніться до онлайн-документації:% 2.61

en: CiviCRM has been successfully installed
uk: Програму CiviCRM було успішно інстальовано

en: CiviCRM has been translated to many languages, thanks to its community of translators. By selecting another language, the installer may be available in that language. The initial configuration of the basic data will also be set to that language (ex: individual prefixes, suffixes, activity types, etc.). <a href="%1">Learn more about using CiviCRM in other languages.</a>
uk: Програма CiviCRM була перекладена багатьма мовами завдяки зусиллям власної спільноти перекладачів. Обираючи іншу мову, Ви отримуєте можливість використати інсталятор програми, викладений тією ж самою мовою. Початкова конфігурація базових даних також буде переведена на цю мову (наприклад: індивідуальні префікси, суфікси, типи діяльності, тощо). <a href="%1">Дізнайтеся більше про використання програми CiviCRM, викладеної іншими мовами.</a>

en: CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in one record. This record has not been imported. | CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in %count records. These records have not been imported.
uk[0]: Програма CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування в одному запису. Цей запис не був імпортований.
uk[1]: Програма CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count записах. Ці записи не були імпортовані.
uk[2]: Програма CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count записах. Ці записи не були імпортовані.
uk[3]: Програма CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count записах. Ці записи не були імпортовані.

en: CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in one record. This record have not been imported. | CiviCRM has detected invalid data and/or formatting errors in %count records. These records have not been imported.
uk[0]: CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count запису. Цей запис не був оновлений.
uk[1]: CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count записах. Ці записи не були оновлені.
uk[2]: CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count записах. Ці записи не були оновлені.
uk[3]: CiviCRM виявила невірні дані та/або помилки форматування у %count записах. Ці записи не були оновлені.

en: CiviCRM has detected invalid data or formatting errors in %1 records. If you continue, these records will be skipped.  You can download a file with just these problem records: <a href='%2'>Download Errors</a>.  If you wish, you can then correct them in the original import file, cancel this import, and begin again at step 1.
uk: CiviCRM виявив недійсні дані або помилки форматування в %1 записах. Якщо Ви продовжите, ці записи буде пропущено. Ви можете завантажити файл лише з цими проблемними  записами: <a href='%2'>Завантажити помилки</a>. Якщо Ви бажаєте, Ви можете виправити їх в оригінальному файлі імпорту, скасувати цей  імпорт і почати знову з кроку 1.

en: CiviCRM has detected invalid data or formatting errors in %1 records. If you continue, these records will be skipped. OR, you can download a file with just these problem records - <a href='%2'>Download Errors</a>. Then correct them in the original import file, cancel this import and begin again at step 1.
uk: CiviCRM виявила невірні дані чи помилки форматування у %1 записах. Якщо Ви продовжите, ці записи будуть пропущені. АБО, Ви можете завантажити файл лише з цими проблемними записами, натиснувши <a href='%2'>Завантажити помилки</a>. Потім виправте їх в оригінальному файлі імпорту, відмініть цей імпорт і почніть знову з кроку 1.

en: CiviCRM has detected mismatched contact ID. This record has not been updated. | CiviCRM has detected mismatched contact IDs. These records have not been updated.
uk[0]: Програма CiviCRM виявила невідповідний ID контакту. Цей запис не було оновлено.
uk[1]: Програма CiviCRM виявила невідповідні ID контактів. Ці записи не були оновлені.
uk[2]: Програма CiviCRM виявила невідповідні ID контактів. Ці записи не були оновлені.
uk[3]: Програма CiviCRM виявила невідповідні ID контактів. Ці записи не були оновлені.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM contact record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM contact records.
uk[0]: CiviCRM виявила %count запис, який повторює існуючі контактні записи CiviCRM.
uk[1]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі контактні записи CiviCRM.
uk[2]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі контактні записи CiviCRM.
uk[3]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі контактні записи CiviCRM.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM contribution record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM contribution records.
uk[0]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи внесків CiviCRM.
uk[1]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи внесків CiviCRM.
uk[2]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи внесків CiviCRM.
uk[3]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи внесків CiviCRM.

en: CiviCRM has detected one record which is a duplicate of existing CiviCRM participant record. | CiviCRM has detected %count records which are duplicates of existing CiviCRM participant records.
uk[0]: CiviCRM виявила один запис, який повторює існуючі записи учасників CiviCRM.
uk[1]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи учасників CiviCRM.
uk[2]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи учасників CiviCRM.
uk[3]: CiviCRM виявила %count записів, які повторюють існуючі записи учасників CiviCRM.

en: CiviCRM home page
uk: Домашня сторінка CiviCRM

en: CiviCRM includes an optional plugin for interfacing with the United States Postal Services (USPS) Address Standardization web service. You must register to use the USPS service at <a href='%1' target='_blank'>%1</a>. If you are approved, they will provide you with a User ID and the URL for the service.
uk: CiviCRM містить опціональний плагін для інтерфейсу з веб-сервісом Стандартизації адреси Поштової служби США (USPS). Для використання сервісу USPS Вам слід зареєструватися на <a href='%1' target='_blank'>%1</a>. Якщо Ваша реєстрація підтверджена, Вам буде надано ID користувача та URL для цього сервісу.

en: CiviCRM includes several optional components which give you more tools to connect with and engage your constituents.
uk: CiviCRM включає декілька опційних компонентів, які надають Вам більше засобів для зв'язку з Вашими виборцями та їхнього залучення.

en: CiviCRM is openly available under the <a href='%1'>GNU AGPL License</a>.
uk: CiviCRM відкрито поширюється на основі ліцензії <a href='%1'>GNU AGPL License</a>.

en: CiviCRM is pre-configured with standard options for individual contact name suffixes (Jr., Sr., II etc.). Customize these options and add new ones as needed for your installation.
uk: CiviCRM має попередньо встановлені опції суфіксів імен імені контактів (мол., старш., ІІ тощо). Ви можете налаштовувати ці опції і додавати нові, як необхідно для Вашої інсталяції.

en: CiviCRM is pre-configured with standard options for individual contact prefixes (Ms., Mr., Dr. etc.). Customize these options and add new ones as needed for your installation.
uk: CiviCRM має попередньо встановлені опції префіксу звернення (пан, пані, д-р тощо). Ви можете налаштовувати ці опції і додавати нові, як необхідно для Вашої інсталяції.

en: CiviCRM needs a minimum of %1 MB allocated to PHP, but recommends %2 MB.
uk: Програма CiviCRM потребує мінімум %1 МБ виділеної пам'яті для PHP, проте рекомендованою кількістю є %2 МБ.

en: CiviCRM no longer integrates with the "%1 Default Editor." Your wysiwyg setting has been reset to the built-in CKEditor. <a %2>Learn more...</a>
uk: CiviCRM більше не інтегрується з "Редактором за замовчуванням %1". Ваш параметр wysiwyg був скинутий на вбудований CKEditor. <a %2>Детальніше...</a>

en: CiviCRM now includes the easy-to-use CKEditor Configurator. To customize the features and display of your wysiwyg editor, visit the <a %1>Display Preferences</a> page. <a %2>Learn more...</a>
uk: CiviCRM тепер містить простий у використанні Конфігуратор CKEditor. Щоб налаштувати функції та відображення редактора Wysiwyg, відвідайте сторінку <a %1>Параметри відображення</a>. <a %2>Детальніше...</a>

en: CiviCRM offers several options to send emails. You can send a test email to check your settings by clicking "Save and Send Test Email". If you're unsure of the correct values, check with your system administrator, ISP or hosting provider.
uk: CiviCRM дозволяє надсилати пошту кількома способами. Для перевірки налаштувань можна відправити пробне повідомлення кнопкою "Зберегти й надіслати пробне повідомлення". Якщо вам невідомі правильні налаштування, зверніться до адміністратора, надавача доступу в інтернет чи власника сервера.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Password</strong> as displayed in your LIVE account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
uk: CiviCRM вимагає, щоб Ви використовували <strong>Сертифікати АРІ на основі підпису</strong> для PayPal Pro та Express. Введіть свій <strong>Пароль API</strong>, як він відображається у Вашому ЖИВОМУ обліковому записі у вікні <strong>Профіль - переглянути підпис АРІ</strong>.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Password</strong> as displayed in your TEST (sandbox) account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
uk:  CiviCRM вимагає, щоб Ви використовували <strong>Сертифікати АРІ на основі підпису</strong> для PayPal Pro та Express. Введіть свій <strong>Пароль API</strong>, як він відображається у Вашому ТЕСТОВОМУ обліковому записі ("пісочниці") у вікні <strong>Профіль - переглянути підпис АРІ</strong>.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Signature</strong> as displayed in your LIVE account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
uk: CiviCRM вимагає, щоб Ви використовували <strong>Сертифікати АРІ на основі підпису</strong> для PayPal Pro та Express. Введіть свій <strong>Підпис API</strong>, як він відображається у Вашому ЖИВОМУ обліковому записі у вікні <strong>Профіль - переглянути підпис АРІ</strong>.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Signature</strong> as displayed in your TEST (sandbox) account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
uk:  CiviCRM вимагає, щоб Ви використовували <strong>Сертифікати АРІ на основі підпису</strong> для PayPal Pro та Express. Введіть свій <strong>Підпис API</strong>, як він відображається у Вашому ТЕСТОВОМУ обліковому записі ("пісочниці") у вікні <strong>Профіль - переглянути підпис АРІ</strong>.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Username</strong> as displayed in your LIVE account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
uk: CiviCRM вимагає, щоб Ви використовували <strong>Сертифікати АРІ на основі підпису</strong> для PayPal Pro та Express. Введіть своє <strong>Ім'я користувача API</strong>, як воно відображається у Вашому ЖИВОМУ обліковому записі у вікні <strong>Профіль - переглянути підпис АРІ</strong>.

en: CiviCRM requires that you use the <strong>Signature-based API Credentials</strong> for PayPal Pro and Express. Enter your <strong>API Username</strong> as displayed in your TEST (sandbox) account's <strong>Profile - View API Signature</strong> screen.
uk:  CiviCRM вимагає, щоб Ви використовували <strong>Сертифікати АРІ на основі підпису</strong> для PayPal Pro та Express. Введіть своє <strong>Ім'я користувача API</strong>, як воно відображається у Вашому ТЕСТОВОМУ обліковому записі ("пісочниці") у вікні <strong>Профіль - переглянути підпис АРІ</strong>.

en: CiviCRM stores configurable choices for various drop-down fields as 'option groups'. You can click <strong>Options</strong> to view the available choices.
uk: CiviCRM зберігає вибір налаштувань для різноманітних випадаючих полів як "групи опцій". Ви можете натиснути на <strong>Опції</strong>, щоб переглянути доступні можливості вибору.

en: CiviCRM stores its content in a MySQL database. Please provide the username and password to connect to the server here.  If this account has permission to create databases, then we will create the database for you; otherwise, you must give the name of a database that already exists.
uk: Програма CiviCRM зберігає власний контент у базі даних MySQL. Будь ласка, вкажіть ім'я користувача та пароль, щоб з'єднатися з даним сервером. Якщо даний обліковий запис має дозвіл на створення бази даних, тоді ми створимо базу даних для Вас; в іншому випадку, Ви повинні будете надати назву вже існуючої бази даних.

en: CiviCRM task in progress
uk: Завдання CiviCRM у процесі виконання

en: CiviCRM versions prior to %1 cannot be upgraded directly to %2. This upgrade will need to be done in stages. First download an intermediate version (the LTS may be a good choice) and upgrade to that before proceeding to this version.
uk: Версії CiviCRM до %1 не можуть бути оновлені безпосередньо до %2. Це оновлення потрібно здійснювати поетапно. Спочатку завантажте проміжну версію (LTS може бути гарним вибором) і оновіть її для переходу до цієї версії.

en: CiviCRM will attempt to split street addresses into separate elements (street number, street name and unit/apt) to help you make lists and reports where you need to sort by street number (and/or separate addresses with odd and even numbers). For most addresses, this is done for you automatically. However, you can manually edit these elements, and potentially handle addresses that are in unusual formats, by clicking 'Edit Address Elements'.
uk: CiviCRM намагається розділити адреси на декілька елементів (номер будинку, назва вулиці, номер блоку/квартири) для зручності при необхідності складання переліків, де адреси сортуються за номером будинку (та/або окремо для парних і непарних номерів). Для більшості адрес це відбувається автоматично. Однак, Ви можете редагувати ці елементи вручну, і таким чином обробляти адреси, що мають незвичайні формати, натискаючи "Редагувати елементи адреси"

en: CiviCRM will check each user record for a contact record. A new contact record will be created for each user where one does not already exist.
uk: CiviCRM перевіряє кожен запис користувача щодо контактного запису. Для кожного користувача буде створений новий контактний запис, якщо він ще не існує.

en: CiviCRM will in the future require the extension %1 for CiviCRM Reports to work correctly with the Financial Type ACLs. The extension can be downloaded <a href="%2">here</a>
uk: У майбутньому CiviCRM потребуватиме розширення% 1 для звітів CiviCRM для коректної роботи з ACL фінансового типу. Розширення можна завантажити<a href="%2"> тут</a>

en: CiviCRM.org - Growing and Sustaining Relationships
uk: CiviCRM.org – розширює та підтримує відносини

en: CiviCase
uk: CiviСправа

en: CiviCase Dashboard
uk: Панель інструментів CiviСправа

en: CiviCase Engine
uk: Платформа CiviСправа

en: CiviCase Setup documentation
uk: Документації для встановлення модулю CiviСправа

en: CiviCase configuration files can also be stored in this custom path.
uk: Файли конфігурації CiviСправа також можуть зберігатися за допомогою цього персоналізованого шляху.

en: CiviContribute
uk: CiviВнески

en: CiviContribute Alert: Possible Duplicate Contact Record
uk: Попередження модулю CiviВнески: Можливий дуплікат контакту

en: CiviContribute Component Settings
uk: Налаштування компоненту CiviВнески

en: CiviContribute allows you to configure any number of <strong>Premiums</strong> which can be offered to contributors as incentives / thank-you gifts. Premiums may be tangible items (i.e. a coffee mug or t-shirt), or they may be a membership or subscription with a pre-determined duration.
uk: Модуль CiviВнески дозволяє налаштувати будь-яку кількість <strong>премій</strong>, які можуть бути запропоновані в якості заохочень / подарунків на знак подяки. Преміями можуть бути матеріальні об'єкти (наприклад, чашка або футболка), або це може бути членство, або підписка на певний визначений термін.

en: CiviContribute allows you to create and maintain any number of Online Contribution Pages. You can create different pages for different programs or campaigns, and you can customize text, amounts, types of information collected from contributors, etc.
uk: CiviContribute дозволяє створювати та підтримувати будь-яку кількість Сторінок Онлайн-Внесків. Ви можете створювати різні сторінки для різних програм або кампаній, а також можна налаштувати текст, кількість, тип інформації, отриманої від вкладників, тощо.

en: CiviContribute allows you to create customized page(s) for collecting online contributions. You can also input and track offline contributions. To enter contributions manually for individual contacts, use <a href='%1'>Find Contacts</a> to locate the contact. Then click <strong>View</strong> to go to their summary page and click on the <strong>New Contribution</strong> link. You can also <a href='%2'>import batches of offline contributions</a> from other sources.
uk: Модуль CiviВнески дозволяє Вам створювати індивідуально налаштовану сторінку(-ки)  для залучення он-лайн внесків. Ви можете також вводити та відслідковувати он-лайн внески. Для того, щоб ввести внески вручну для індивідуальних контактів, використовуйте  <a href='%1'> Знайти Контакти </a> для того, щоб знайти контакт. Потім, натисніть <strong> Переглянути </strong>, щоб перейти до звітної сторінки, та натисніть посилання <strong> Новий внесок </strong>. Ви також можете <a href='%2'> імпортувати пакети оф-лайн внесків </a> з інших джерел.

en: CiviContribute widgets allow you and your supporters to easily promote this fund-raising campaign. Widget code can be added to any web page.  It will provide a real-time display of current contribution results and a direct link to this contribution page.
uk: Віджети CiviContribute дозволяють Вам та вашим партнерам легко просувати цю кампанію зі збору коштів. Віджет код можна додати до будь-якої веб-сторінки. Це забезпечить відображення результатів поточного внеску в реальному часі та пряме посилання на цю сторінку внеску.

en: CiviEvent
uk: CiviЗаходи

en: CiviEvent Cart Checkout
uk: Перевірка кошика CiviЗахід

en: CiviEvent Dashboard
uk: Панель керування CiviЗахід

en: CiviEvent Public Calendar
uk: Календар Публічних Заходів CiviЗахід

en: CiviEvent allows you to create customized page(s) for constituents to learn about events and optionally register online. You can create <a href='%1'><strong>new events</strong></a> and <a href='%2'><strong>manage existing events</strong></a>.
uk: CiviЗахід дозволяє Вам створювати персонально налаштовані сторінки для учасників, для ознайомлення з подіями, і опціонально - для реєстрації он-лайн. Ви можете створбвати <a href='%1'><strong>нові заходи</strong></a> та <a href='%2'><strong>керувати існуючими подіями</strong></a>.

en: CiviEvent also creates an RSS 2.0 formatted feed which can be subscribed to people using RSS readers and can be displayed in most modern browsers. The RSS Feed URL for CiviEvent on this site:
uk: CiviЗахід також створює стрічку у форматі RSS 2.0, на яку можуть підписатися люди, які використовують RSS-рідери, і вона може відображатися у більшості браузерів. Інтернет-адреса RSS-стрічки для CiviЗахід на цьому сайті:

en: CiviEvent provides a page which lists your current and future public events in a table layout for display in a browser. Point people to this page using the following URL:
uk: CiviЗахід надає сторінку, де у формі таблиці перераховані усі поточні та заплановані заходи, яку можна переглядати у браузері. Спрямовуйте людей на цю сторінку за допомогою наступного Інтернет-посилання:

en: CiviGrant allows you to input and track grants to Organizations, Individuals or Households. The grantee must first be entered as a contact in CiviCRM. Use <a href='%1'>Find Contacts</a> to see if there's already a record for the grantee. Once you've located or created the contact record, click <strong>View</strong> to go to their summary page, select the <strong>Grants</strong> tab and click <strong>New Grant</strong>.
uk: CiviГрант дозволяє Вам надавати та відслідковувати гранти для Організацій, Фізичних осіб, а також Домогосподарств. Грантоотримувач має бути визначений як контакт в CiviCRM. Використовуйте посилання "Знайти контакти" для того, щоб переглянути, чи є вже запис про цього грантоотримувача. Після того, як Ви створили або зберегли запис контакту, натисніть Переглянути для того, щоб перейти на загальну сторінку, виберіть опцію Гранти та натисніть Новий грант.

en: CiviGroup Roles Sync installed. You will need to specify sync rules !1.
uk: Програму CiviGroup Roles Sync інстальовано. Вам потрібно буде вказати правила синхронізації !1.

en: CiviMail
uk: CiviПошта

en: CiviMail Approval Status
uk: Статус підтвердження CiviПошта

en: CiviMail Mailings
uk: Розсилки CiviПошта

en: CiviMail Report: %1
uk: Звіт CiviПошта: %1

en: CiviMail component
uk: Компонент CiviПошта

en: CiviMail dedupes e-mail addresses by default
uk: За умовчанням, CiviПошта буде виключати повтори електронних адрес

en: CiviMail email messages must include an <strong>opt-out</strong> link ("Opt out via web page"), and the <strong>postal address</strong> of your organization. These elements help reduce the chances of your email being categorized as SPAM. They can be included in the main message body OR in a re-usable <strong>message footer</strong>. Refer to the online documentation for details on how to include required links and contact information as well as sample messages.
uk: Електронні повідомлення CiviПошта повинні містити посилання для <strong>відмови</strong> від підписки ("Відписатися через веб-сторінку"), та <strong>поштову адресу</strong> Вашої організації. Ці елементи допоможуть знизити вірогідність того, що Ваші електронні листи будуть розпізнані як СПАМ. Їх можна додати у основний текст повідомлення чи у змінюваний <strong>нижній колонтитул</strong>. Зверніться до он-лайн документації за деталями, як включити необхідні посилання та контактну інформацію, а також прикладами таких повідомлень.

en: CiviMail mailings must include the sending organization's address. This is done by putting the %1 token in either the body or footer of the mailing. This token may also be used in regular 'Email - send now' messages and in other Message Templates. The token is replaced by the address entered below when the message is sent.
uk: Повідомлення CiviПошта повинні містити адресу організації-відправника. Це досягається шляхом вставлення токену %1 до основного тексту, або нижнього колонтитулу листа. Цей токен також можна використати у стандартних листах "Емейл - надіслати зараз", а також в інших Шаблонах Повідомлень. Токен замінюється на адресу, яка введена нижче, під час відправлення повідомлення.

en: CiviMail no longer forces CKEditor to add html/head/body tags to email content because some sites place these in the message header/footer. This was added in 4.7.5 and is now disabled by default.
uk: CiviПошта більше не змушує CKРедактор додавати теги html / head / body до змісту електронного повідомлення, оскільки деякі сайти розміщують їх у заголовку / колонтитулі повідомлення. Це було додано в 4.7.5 і тепер відключено за замовчуванням.

en: CiviMail will not send an empty mail body, Skipping: %1
uk: CiviПошта не буде надсилати повідомлення з відсутнім текстом, пропущено: %1

en: CiviMail will not send email to a non-existent contact: %1
uk: CiviПошта не буде надсилати повідомлення неіснуючим контактам: %1

en: CiviMember Membership Type and Drupal Role values were not numeric.
uk: Значення типу членства CiviЧленство та ролі у Друпал не були числовими.

en: CiviMember Membership Types or Status Rules have not been configured. Please do so on the "Administer CiviCRM" page.
uk: Типи членств CiviЧленство та правила статусів не були налаштовані. Будь ласка, зробіть відповідні налаштування на сторінці "Адміністрування CiviCRM".

en: CiviMember Memberships and Drupal Roles have been synchronized using available rules. Note: if no association rules exist then synchronization has not been completed.
uk: Членства модулю CiviЧленство та ролі у Друпал були синхронізовані із використанням наявних правил. Примітка: синхронізація не була завершена, якщо не встановлено жодного правила асоціації.

en: CiviMember Roles Sync
uk: CiviЧленство Roles Sync

en: CiviMember Status Rules
uk: Правила статусу CiviЧленство

en: CiviMember allows you to create customized membership types as well as page(s) for online membership sign-up and renewal. Administrators can create or modify Membership Types <a href='%2'>here</a>, and configure Online Contribution Pages which include membership sign-up <a href='%1'>here</a>.
uk: CiviЧленство дозволяє Вам створювати спеціальні типи членства, як і сторінку (сторінки) для реєстрації чи подовження членства он-лайн. Адміністратори можуть створюівати або змінювати Типи Членства <a href='%2'>тут</a>, і налаштовувати Он-лайн Сторінки Внесків, які включають реєстрацію членів, <a href='%1'>тут</a>.

en: CiviMember automatically calculates the current status of each contact's membership based on the status names and rules configured here. The status 'rule' tells CiviMember what status to assign based on the start and end dates of a given membership. For example, the default <strong>Grace</strong> status rule says: 'assign Grace status if the membership period ended sometime within the past month.'
uk: CiviЧленство автоматично розраховує поточний статус членства кожного контакту на основі імен статусів та правил, налаштованих тут. "Правило" статусу повідомляє до CiviЧленство, який статус треба призначити, на основі дат початку та закінчення певного членства. Наприклад, правило за умовчанням для статусу <strong>Почесне</strong> встановлює: "Призначити Почесний статус, якщо період членства завершився минулого місяця".

en: CiviReport
uk: CiviЗвіт

en: Class
uk: Підтвердження

en: Class Name
uk: Ім'я класу

en: Class already exists in Database.
uk: Такий клас вже існує у базі даних.

en: Class used
uk: Клас, що використовується

en: Clean-up Temporary Data and Files
uk: Очистити тимчасові дані та файли

en: Cleanup Setting
uk: Налаштування очищення

en: Cleanup reports menu
uk: Очистити меню звітів

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear all search criteria
uk: Очистити усі критерії пошуку

en: Clear search
uk: Очистити пошук

en: Clear selection
uk: Очистити виділення

en: Cleared all CiviCRM caches (database, menu, templates)
uk: Усі кеші CiviCRM очищені (бази даних, меню, шаблонів)

en: Click "Edit Contact" to add more %1 records
uk: Натисніть "Редагувати Контакт" для додавання ще %1 записів

en: Click &quot;%2&quot; below to register your pledge. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
uk: Натисніть &quot;%2&quot; нижче, щоб зареєструвати бажану суму внеску. Ви зможете змінити або скасувати майбутні сплати у будь-який час, увійшовши в свій обліковий запис або зв'язавшись з нами за 1%.

en: Click 'Delete' if you want to continue.
uk: Натисніть "Видалити", якщо Ви бажаєте продовжити.

en: Click 'Import Now' if you are ready to proceed.
uk: Натисніть "Імпортувати зараз", якщо Ви готові продовжити.

en: Click <a %1>Add Case</a> to add a case record for this contact.
uk: Натисніть  <a %1> Додати Справу </a> для того, щоб додати запис справи до цього контакту.

en: Click <a %1>Add Event Registration</a> to register this contact for an event.
uk: Натисніть  <a %1>Додати реєстрацію на захід</a>, щоб зареєструвати цей контакт на дану подію.

en: Click <a %1>Add Grant</a> to record a Grant for this contact.
uk: Натисніть <a %1>Додати Грнант</a> для збереження гранту для цього контакту.

en: Click <a %1>Record Contribution</a> to record a new contribution received from this contact.
uk: Натисніть <a %1>Запис внеску</a>, щоб записати новий внесок, отриманий від даного контакту.

en: Click <a %1>Submit Credit Card Contribution</a> to process a new contribution on behalf of the contributor using their credit card.
uk: Натисніть <a %1>Оплатити внесок кредитною карткою</a>, щоб обробити новий внесок від імені вкладника, використовуючи його кредитну картку.

en: Click <a %1>Submit Credit Card Event Registration</a> to process a new New Registration on behalf of the participant using their credit card.
uk: Натисніть  <a %1>Почати реєстрацію з допомогою кредитної картки</a>, щоб обробити нову реєстрацію від імені учасника, використовуючи його кредитну картку.

en: Click <a href='%1'>New Contribution Page</a> to create and configure a new online contribution page using the step-by-step wizard.
uk: Натисніть <a href=%1> Нова сторінка внесків </a>, щоб створити та налаштувати нову он-лайн сторінку внесків, використовуючи Майстра для покрокового налаштування.

en: Click <a id='memQuickconfig' href='#'>here</a> if you want to configure the Membership Types below as part of a Price Set, with the added flexibility and complexity that entails.
uk: Натисніть <a id ='memQuickconfig' href='#'>тут</a>, якщо Ви хочете налаштувати Типи Членства нижче як частину Набору Цін з відповідним збільшенням гнучкості та складності.

en: Click <a id='quickconfig' href='#'>here</a> if you want to configure the Regular Fees below as part of a Price Set, with the added flexibility and complexity that entails.
uk: Натисніть <a id ='memQuickconfig' href='#'>тут</a>, якщо Ви хочете налаштувати Встановлення ціни нижче як частину Набору Цін з відповідним збільшенням гнучкості та складності.

en: Click <strong>Advanced Search</strong> to search by address, demographics, custom fields, notes, and/or relationships. If you are using CiviContribute, CiviEvent or CiviMember - you can also search based on information stored by these components. For example - you can find all contacts who live in a specific city AND have contributed at least %1 within the past 6 months.
uk: Оберіть <strong>Розширений пошук</strong> для пошуку за адресою, демографічними показниками, довільними полями та/або відносинами. Якщо Ви використовуєте модулі CiviВнески, CiviЗахід або CiviЧленство - Ви також можете проводити пошук на основі інформації, що міститься у цих модулях. Наприклад, Ви можете знайти усі контакти, які живуть у певному місті ТА робили внески щонайменше %1 за минулі 6 місяців.

en: Click <strong>Configure</strong> to view and modify settings, amounts, and text for existing pages.
uk: Натисніть <strong> Налаштування </strong> для того, щоб переглянути та модифікувати налаштування, суми, та текст для існуючих сторінок.

en: Click <strong>Continue Later</strong> if you're not ready to schedule or send this Mass SMS.
uk: Натисніть <strong>Продовжити пізніше</strong>, якщо Ви не готові запланувати час відправлення чи відправити зараз СМС-розсилку.

en: Click <strong>Merge</strong> to move data from the Duplicate Contact on the left into the Main Contact. In addition to the contact data (address, phone, email...), you may choose to move all or some of the related activity records (groups, contributions, memberships, etc.).
uk: Натисніть <strong>Об'єднати</strong> для переміщення інформації з Повторного Контакту ліворуч до Основного Контакту. Крім контактної інформації (адреса, телефон, електронна пошта), Ви можете перенести повністю чи частково пов'язані записи (групи, внески, членство тощо).

en: Click <strong>Merge</strong> to move data from the Duplicate Contact on the left into the Main Contact. In addition to the contact data (address, phone, email...), you may choose to move all or some of the related records (groups, activities, tags, etc.).
uk: Натисніть <strong>Об'єднати</strong> для переміщення інформації з Повторного Контакту ліворуч до Основного Контакту. Крім контактної інформації (адреса, телефон, електронна пошта), Ви можете перенести повністю чи частково пов'язані записи (групи, внески, діяльності, мітки тощо).

en: Click <strong>Save & Preview</strong> to save any changes to your settings, and preview the widget again on this page.
uk: Натисніть <strong>Save & Preview</strong>, щоб зберегти зміни в налаштуваннях і попередньо переглянути віджет знову на цій сторінці.

en: Click <strong>Save & Preview</strong> to save your settings and preview the widget on this page.
uk: Натисніть <strong>Save & Preview</strong>, щоб зберегти налаштування та переглянути віджет на цій сторінці.

en: Click <strong>Select fields for export</strong> and then <strong>Continue</strong> to choose a subset of fields for export. This option allows you to export multiple specific locations (Home, Work, etc.) as well as custom data. You can also save your selections as a 'field mapping' so you can use it again later.
uk: Натисніть <strong>Обрати поля для експорту</strong> і потім <strong>Продовжити</strong>, щоб вибрати підмножину полів для експорту. Ця опція дозволяє Вам експортувати обрані множинні розташування (Дім, Робота тощо), а також дані, задані користувачами. Ви також можете зберегти Ваші налаштування як "схеми полів", і використовувати їх у майбутньому.

en: Click <strong>Submit Mass SMS/strong> to add this to the Mass SMS mailing queue. An automated task which runs periodically on your server processes mailings in the queue, and starts actually sending out your Mass SMS.
uk: Натисніть <strong>Направити масове СМС</strong> для того, щоб додати цю масову розсилку до черги відправлення СМС. Автоматична служба, що періодично запускається на Вашому сервері, обробляє розсилки у черзі та починає дійсне відправлення вашої СМС-розсилки.

en: Click <strong>Test-drive</strong> to try out the page in <strong>test mode</strong>. This allows you to go through the full contribution process using a dummy credit card on a test server.
uk: Натисніть <strong> Тестовий режим </strong>, щоб перевірити роботу сторінки в </strong> тестовому режимі </strong>. Це дозволить Вам повністю переглянути Ваш процес внесків, використовуючи несправжню кредитну карту на тестовому сервері.

en: Click <strong>Update Participant(s)</strong> below to save all your changes.
uk: Натисніть <strong>Оновити учасника(-ів)</strong> нижче для збереження усіх змін.

en: Click <strong>record response</strong> button to update values for each respondent as needed.
uk: Натисніть кнопку <strong>записати відповідь</strong>, щоб оновити дані для кожного респондента потрібним чином.

en: Click <strong>record response</strong> button to update values for each respondent as needed. <br />Click <strong>Release Respondents >></strong> button below to release any respondents for whom you haven't recorded a response. <br />Click <strong>Reserve More Respondents >></strong> button if you need to get more respondents to interview.
uk: Натисніть кнопку <strong>записати відповідь</strong>, щоб оновити дані для кожного респондента потрібним чином. <br />Натисніть кнопку <strong>Звільнити респондентів >></strong>, що знаходиться нижче, щоб звільнити усіх респондентів, для яких Ви не записали відповідь. <br />Натисніть кнопку <strong>Зарезервувати більше респондентів >></strong>, якщо Вам потрібно провести опитування більшої кількості респондентів.

en: Click Count
uk: Підрахунок переходів за посиланням

en: Click Date
uk: Дата

en: Click Delete to move this &quot;%1&quot; activity to the Trash.
uk: Натисніть Видалити для того, щоб відправити цю діяльність у смітник.

en: Click Delete to move this case and all associated activities to the Trash.
uk: Натисність Видалити для того, щоб відправити справу та всю асоційовану з нею діяльність у кошик.

en: Click OK to override and update expected values.
uk: Натисніть кнопку ОК, щоб скасувати, і змініть передбачувані значення.

en: Click OK to save this Pledge record AND send an acknowledgment to %1 now.
uk: Натисніть ОК, щоб зберегти даний запис про заставу ТА надіслати підтвердження до %1 зараз.

en: Click OK to save this contribution record AND send a receipt to the contributor now
uk: Натисніть ОК, щоб зберегти даний запис про внесок І надіслати квитанцію вкладнику зараз

en: Click OK to save this payment record AND send a receipt to the contributor now
uk: Натисніть ОК, щоб зберегти даний запис про платіж ТА відправити квитанцію особі, що зробила внесок, зараз

en: Click Restore to retrieve this &quot;%1&quot; activity from the Trash.
uk: Натисність Відновити, щоб поновити цю діяльність із смітника.

en: Click Restore to retrieve this case and all associated activities from the Trash.
uk: Натисність Відновити для відновлення справи для всієї асоційованої діяльності з кошику.

en: Click Validate & Process below when you've entered all items for the batch. You can also Save & Continue Later at any time.
uk: Натисніть Перевірити та Обробити нижче, після того, як Ви введете усі елементи даних для пакету. Ви також можете Зберегти та Продовжити пізніше у будь-який час.

en: Click arrow to view pledge payments.
uk: Натисніть стрілку, щоб переглянути платежі за фінансовим зобов'язанням.

en: Click here for new profile
uk: Натисніть тут, щоб створити новий профіль.

en: Click here to configure the panes.
uk: Натисніть тут для налаштування панелей екрану.

en: Click here to do this for a different person.
uk: Натисніть тут, щоб виконати цю дію щодо іншої особи.

en: Click here to register a different person for this event.
uk: Натисніть тут для реєстрації іншої людини на цей захід.

en: Click here to return to editing the street address as a single field. Addresses which don't fit the expected format for address elements can still be saved by entering them in the single 'Street Address' field.
uk: Натисніть тут, щоб повернутися до редагування адреси як єдиного поля. Адреси, що не відповідають очікуваному формату своїх елементів, все ж можуть бути збережені, якщо ввести їх до єдиного поля "Поштова адреса".

en: Click here to transfer or cancel your registration.
uk: Натисніть тут, щоб передати чи скасувати реєстрацію.

en: Click on each included link to make sure they go to the expected web pages.
uk: Натисніть на кожне включене посилання та переконайтеся, що вони ведуть на потрібні веб-сторінки.

en: Click on the activity subject for more information.
uk: Натисніть на суб'єкт діяльності для більш детальної інформації.

en: Click on the event name for more information.
uk: Натисніть на назву заходи для отримання детальної інформації.

en: Click or paste this link into your browser
uk: Натисніть або скопіюйте цей лінк до Вашого браузера

en: Click or paste this link into your browser and follow the prompts
uk: Натисніть або скопіюйте цей лінк до Вашого браузера та слідуйте підказкам

en: Click or paste this link into your browser to go to your page
uk: Натисніть або скопіюйте це посилання до Вашого браузера, щоб перейти на Вашу сторінку

en: Click the "Confirm Registration" button to begin, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
uk: Натисніть на кнопку "Підтвердити реєстрацію", щоб почати, або натисніть "Скасувати реєстрацію", якщо Ви більше не бажаєте відвідати цей захід.

en: Click the "Confirm Registration" button to complete your registration in %1, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
uk: Натисніть на кнопку "Підтвердити реєстрацію", щоб підтвердити Вашу реєстрацію, або натисніть "Скасувати реєстрацію", якщо Ви більше не бажаєте відвідати цей захід.

en: Click the <strong>Continue</strong> button to checkout to %1, where you will select your payment method and complete the registration.
uk: Натисніть кнопку <strong>Продовжити</strong>, щоб увійти до %1, де Ви зможете обрати свій спосіб оплати і завершити реєстрацію.

en: Click the PayPal button to continue.
uk: Натисніть кнопку PayPal, щоб продовжити.

en: Click this button if you want to view and or modify the search criteria used to define the members of this smart group.
uk: Натисніть цю кнопку, якщо Ви бажаєте переглянути чи модифікувати параметри пошуку, використані для визначення членів цієї смарт-групи.

en: Click this link
uk: Натисніть це посилання

en: Click this link and follow the prompts
uk: Натисніть це посилання та слідуйте підказкам

en: Click through Rate
uk: Відсоток переходів за посиланням

en: Click through URL
uk: Відкрите посилання

en: Click to Open Rate
uk: Показник релевантності поштової розсилки

en: Click to copy %1 from row one to all rows.
uk: Натисніть для копіювання %1 з першого рядка до всіх інших рядків.

en: Click to edit
uk: Натисніть для редагування

en: Click to refresh recipient count
uk: Натисніть, щоб оновити кількість одержувачів

en: Click-Throughs
uk: Переходи за посиланнями

en: Click-through Summary
uk: Звіт по переходам за посиланнями

en: Click-throughs
uk: Переходи за посиланнями

en: Clicked
uk: Натиснуте посилання

en: Clicks
uk: Переходи

en: Clicks: %1
uk: Переходи за посиланням: %1

en: Client
uk: Підопічний

en: Client Name or Email
uk: Ім'я клієнта або е-мейл

en: Client Relationship
uk: Відносини клієнта

en: Client contact does not exist: %1
uk: Контакт клієнту не існує: %1

en: Clients:
uk: Клієнти:

en: Clone Tag
uk: Повторити мітку

en: Close
uk: Закрити

en: Close All
uk: Закрити Усі

en: Close Batch
uk: Закрити групу

en: Close accounting batches created by user (with Access to CiviContribute)
uk: Закрити облікові батчі, створені користувачем (з Доступом до CiviContribute)

en: Close all accounting batches (with Access to CiviContribute)
uk: Закрити усі облікові батчі (з доступом до CiviContribute)

en: Closed
uk: Закрито

en: Code
uk: Код

en: Code Docs
uk: Документація з коду

en: Collapse Custom Group?
uk: Згорнути саморобну групу?

en: Collapse Group Display
uk: Згорнути відображення групи

en: Collapse all tabs
uk: Зменшити усі вкладки

en: Collapse this set in Advanced Search
uk: Не виділяти цей набір під час Розширеного Пошуку

en: Collapse this set on initial display
uk: Не показувати цей набір у вікні привітання

en: Collapsed on Page
uk: Згорнуте на сторінці

en: Collapsed on Search
uk: Згорнути під час пошуку

en: Color
uk: Колір

en: Column
uk: Колонка

en: Column Headers
uk: Заголовки Стовпців

en: Column Names
uk: Назви Стовпців

en: Column No
uk: Номер колонки

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Combine tags into one
uk: Об'єднати теги в один

en: Comma-Separated Values (CSV)
uk: Значення розділені комою (CSV)

en: Command
uk: Команда

en: Command parameters
uk: Параметри команди

en: Command/Parameters
uk: Команда/Параметри

en: Comment
uk: Коментар

en: Comments
uk: Коментарі

en: Committed Amount
uk: Внесена сума

en: Commonly Used Specifiers
uk: Визначники загального користування

en: Communication Language
uk: Мова комунікації

en: Communication Preferences
uk: Налаштування комунікації

en: Communication Style
uk: Стиль комунікації

en: Communication language
uk: Мова спілкуваня

en: Communication preferences - alter
uk: Налаштування комунікації - змінити

en: Communications
uk: Комунікації

en: Company
uk: Компанія

en: Compatible with
uk: Сумісний із

en: Complete
uk: Завершено

en: Complete Description
uk: Повний опис

en: Complete OR Partial Email
uk: Повна АБО часткова електронна адреса

en: Complete OR Partial Name
uk: Повне АБО часткове ім'я

en: Complete OR partial Contribution Page title.
uk: Повна або часткова назва сторінки внесків

en: Complete OR partial Event name.
uk: Повне АБО часткове ім'я заходи.

en: Complete OR partial batch name.
uk: Повна АБО часткова назва пакету.

en: Complete OR partial contact name.
uk: Повне АБО часткове ім'я контакту.

en: Complete OR partial creator name.
uk: Повне АБО часткове ім'я розробника.

en: Complete OR partial group name.
uk: Повне АБО часткове ім'я групи.

en: Complete all required fields first
uk: Спочатку заповніть усі необхідні поля

en: Complete street address(es) have been saved. However we were unable to split the address in the %1 address block(s) into address elements (street number, street name, street unit) due to an unrecognized address format. You can set the address elements manually by clicking 'Edit Address Elements' next to the Street Address field while in edit mode.
uk: Повна поштова адреса(и) була збережена. Втім, не вдалося розбити %1 блоків адреси на елементи (номер вулиці, назва вулиці, номер будинку) через те, що не вдалося розпізнати формат. Ви можете визначити елементи адреси вручну, натиснувши "Редагувати елементи адреси", коли Ви знаходитись в режимі редагування.

en: Complete?
uk: Завершено?

en: Completed
uk: Завершено

en: Completed Date
uk: Термін завершення

en: Completed at
uk: Завершено

en: Completed mailing
uk: Завершена поштова розсилка

en: Component
uk: Компонент

en: Component Name
uk: Ім'я компоненту

en: Component Type
uk: Тип компоненту

en: Component name
uk: Ім'я компоненту

en: Compose
uk: Скласти

en: Compose (A)
uk: Створити (А)

en: Compose (B)
uk: Створити (Б)

en: Compose On-screen
uk: Розташувати у вікні

en: Compose a message on-screen for general use in emails or document output, or upload a pre-composed document for mail-merge.
uk: Створіть повідомлення на екрані для загального користування в електронних листах або виводі документів або завантажте попередньо зібраний документ для об'єднання пошти.

en: Conference
uk: Конференція

en: Conference Slot
uk: Слот конференції

en: Conference Slots
uk: Слоти конференцій

en: Configuration Checklist
uk: Перевірочний перелік конфігурації

en: Configuration file could not be retrieved for case type = '%1' %2.
uk: Файл конфігурації не може бути відновлений для типу справи = %1, %2

en: Configure
uk: Управляти

en: Configure CKEditor
uk: Налаштувати CKEditor

en: Configure CiviCRM for your country and language.
uk: Налаштуйте CiviCRM для вашої країни та мови.

en: Configure Contact Search behavior.
uk: Налаштування поведінки пошуку контактів.

en: Configure Default Mailbox
uk: Налаштувати поштовий ящик за замовчуванням

en: Configure Event
uk: Налаштувати захід

en: Configure Page - %1
uk: Налаштувати Сторінку - %1

en: Configure Survey
uk: Налаштувати опитування

en: Configure Survey - %1
uk: Налаштувати опитування - %1

en: Configure Widget
uk: Налаштувати віджет

en: Configure a mapping provider (e.g. Google or Yahoo) to display maps for contact addresses and event locations.
uk: Налаштуйте провайдер карт (напр., Google або Yahoo) для відображення карт для адрес контактів та розміщення подій.

en: Configure custom fields to collect and store custom data which is not included in the standard CiviCRM forms.
uk: Налаштування персоналізованих полів для збирання та зберігання персоналізованих даних, Які не включені у стандартні форми CiviCRM.

en: Configure directories in your file system for temporary uploads, images, custom files and custom templates.
uk: Налаштуйте теки Вашої файлової системи для тимчасового зберігання відвантажених файлів, зображень, файлів користувачів та персоналізованих шаблонів.

en: Configure how many events should be shown on the dashboard. This overrides the default value of 10 entries.
uk: Налаштуйте, скільки подій повинно відображатися на Панелі керування. Це значення буде переважати значення за умовчанням (10 елементів).

en: Configure input and display formats for Date fields.
uk: Налаштування та відображення формату полів дати.

en: Configure link to...
uk: Налаштуйте посилання для...

en: Configure mailing labels for your site using tokens, which are replaced by contact field values when the labels are generated. Place your cursor within the Mailing Labels box where you want to the token to be inserted. Then click the "Insert Tokens" link to see a list of available tokens (including custom fields). Insert the token by clicking the desired token name.
uk: Налаштовуйте мітки пошти для Вашого сайту, з використанням маркерів, які заміщуються значеннями полів контакту під час створення мітки.
    Помістіть курсор всередині блоку Поштові Мітки, де ви бажаєте вставити маркер. Потім натисніть "Вставити маркер", щоб переглянути список доступних маркерів (включаючи персоналізовані поля). Вставте маркер натисканням на бажану назву маркеру.

en: Configure membership renewal reminders using <a href="%1">Schedule Reminders</a>.
uk: Налаштовуйте нагадування про подовження членства з використанням модуля <a href="%1">Запланувати Нагадування</a>.

en: Configure membership renewal reminders using <a href="%1">Schedule Reminders</a>. If you have previously configured renewal reminder templates, you can re-use them with your new scheduled reminders.
uk: Налаштовуйте нагадування про подовження членства за допомогою модуля <a href="%1">Запланувати Нагадування</a>. Якщо у Вас є попередньо налаштовані шаблони нагадувань про подовження, Ви також можете їх використовувати у своїх нових запланованих нагадуваннях.

en: Configure screen and form elements for Viewing Contacts, Editing Contacts, Advanced Search, Contact Dashboard and WYSIWYG Editor.
uk: Налаштувати елементи вікна та форм для Перегляду контактів, Редагування контактів, Розширеного пошуку, Контрольної панелі контактів та Редактора WYSIWYG.

en: Configure this event
uk: Налаштувати цей захід

en: Configure this event.
uk: Налаштувати цей захід.

en: Configure up to five fields to evaluate when searching for 'suspected' duplicate contact records.
uk: Визначте до п'яти полів для перевірки при пошуку на можливі повтори у записах контактів.

en: Configure up to five fields to evaluate when searching for 'suspected' duplicate contact records. For each field, set a numeric <strong>Weight</strong> which determines the relative importance of a match on that field.
uk: Задайте до п'яти полів для перевірки під час пошуку на "підозрілі" повтори контактних записів. Для кожного поля введіть числове значення <strong>Ваги</strong>, які визначатимуть відносну важливість співпадання за цим полем.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm %1
uk: Підтвердіть %1

en: Confirm Action
uk: Підтвердити дію

en: Confirm Changes
uk: Підтвердить зміну

en: Confirm Custom Group Delete
uk: Підтвердити видалення індивідуально налаштованого поля

en: Confirm From Email
uk: Підтвердить електронну пошту

en: Confirm From Name
uk: Підтвердить Ім'я

en: Confirm Group Delete
uk: Підтвердити видалення групи

en: Confirm Password
uk: Підтвердити пароль

en: Confirm Payment
uk: Підтвердити платіж

en: Confirm Price Field Delete
uk: Підтвердіть видалення поля ціни

en: Confirm Registration
uk: Підтвердити реєстрацію

en: Confirm Text
uk: Підтвердить текст

en: Confirm Timestamp
uk: Підтвердити відмітку часу

en: Confirm Your Registration
uk: Підтвердіть Вашу реєстрацію

en: Confirm Your Registration Information
uk: Підтвердить вашу реєстраційну інформацію

en: Confirm action
uk: Підтвердити дію

en: Confirm your registration for %1
uk: Підтвердіть Вашу реєстрацію на %1

en: Confirm your registration for %1.
uk: Підтвердіть Вашу реєстрацію на %1.

en: Confirmation Email
uk: Підтвердження електронною поштою

en: Confirmation Email Text
uk: Підтвердження тексту електронною поштою

en: Confirmation Message
uk: Повідомлення підтвердження

en: Confirmation Page?
uk: Сторінка підтвердження?

en: Confirmation Screen
uk: Вікно підтвердження

en: Confirmation Title
uk: Назва підтвердження

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Conflicts
uk: Суперечності

en: Congratulations! Your upgrade was successful!
uk: Вітаємо! Оновлення успішно завершене!

en: Connect
uk: Підключитися

en: Connected
uk: Підключений

en: Connected Repeating Events
uk: Пов'язати повторювані заходи

en: Connecting...
uk: Підключення ...

en: Connections provide a simplified way to link your CiviCRM installation to an external service.
uk: Підключення дають можливість у простіший спосіб підключити ваш CiviCRM до інших сервісів.

en: Consider cancelling the pledge instead if you want to maintain an audit trail and avoid losing payment data. To set the pledge status to Cancelled and cancel any not-yet-paid pledge payments, first click Cancel on this form. Then click the more &gt; link from the pledge listing, and select the Cancel action.
uk: Можливо, доречним буде натомість скасувати платіжне зобов’язання, якщо Ви бажаєте зберегти журнал аудиту та уникнути втрати даних про платежі. Щоб змінити статус платіжного зобов’язання на "Скасовано" та відмінити усі ще не здійснені платежі, спочатку натисніть Скасувати у цій формі. Потім натисніть на посилання "Додатково &gt; " з переліку платіжного зобов’язання, та виберіть дію Скасувати.

en: Consider modifying the membership status instead if you want to maintain an audit trail and avoid losing payment data. You can set the status to Cancelled by editing the membership and clicking the Status Override checkbox.
uk: Замість цього, може бути доречним змінити статус членства, якщо Ви плануєте виконати перевірочне опитування та уникнути втрат платіжних даних. Ви можете встановити статус на "Відмінено" при редагуванні членства і вмиканні перемикача Змінити Статус.

en: Const Id
uk: Id константи

en: Constituent Engagement
uk: Залучення громадян

en: Constituent Name
uk: Ім'я конституента

en: Constituent Relationship Management (CiviCRM !1). Allows sites to manage contacts, relationships and groups, and track contact activities, contributions, memberships and events. For more information please refer to the <a href="!2">CiviCRM web-site</a> which includes project information, documentation and support resources and more.
uk: Керування взаємовідносинами з конституентами (CiviCRM !1). Дозволяє сайтам керувати контактами, взаємовідносинами та групами, а також відслідковувати заходи, внески, членства та події контактів. Для додаткової інформації, будь ласка, завітайте на <a href="!2">веб-сайт CiviCRM</a>, де розміщена проектна інформація, документація, допоміжні джерела та багато іншого.

en: Constituent Report (Detail)
uk: Звіт по громадянах (детальний)

en: Constituent Report (Summary)
uk: Звіт по громадянах  (короткий)

en: Constituent Type
uk: Тип конституента

en: Contact
uk: Контакт

en: Contact %%StatusMessage%%
uk: Запис %%StatusMessage%%

en: Contact 1
uk: Запис 1

en: Contact 2
uk: Запис 2

en: Contact 2 (Duplicate)
uk: Запис 2 (повтор)

en: Contact A
uk: Контакт А

en: Contact A Full Name
uk: Контакт А Повне ім'я

en: Contact A has Permission Over Contact B
uk: Контакт А має більше дозволів, ніж контакт Б

en: Contact Activities
uk: Діяльність контакту

en: Contact Address Fields - Selection Values
uk: Поля адрес контакту - значення для вибору

en: Contact B
uk: Контакт Б

en: Contact B Full Name
uk: Контакт В Повне ім'я

en: Contact B has Permission Over Contact A
uk: Контакт Б має більше дозволів, ніж контакт А

en: Contact Created
uk: Контакт створено

en: Contact Dashboard
uk: Панель керування Контактами

en: Contact Date Reminder Options
uk: Опції нагадування дати контакту

en: Contact Deleted by Merge
uk: Контакт видалено об'єднанням

en: Contact Demographics Report
uk: Звіт демографічної ситуації по контактах

en: Contact Details
uk: Деталі контакту

en: Contact Edit Options
uk: Опції редагування контакту

en: Contact Email
uk: Контактна електронна пошта

en: Contact Group Status
uk: Статус групи контактів

en: Contact Hash
uk: Хеш Контакту

en: Contact ID
uk: № у CiviCRM

en: Contact ID %1 has been deleted.
uk: Запис № %1 було видалено.

en: Contact ID %1 has been merged and deleted.
uk: ID Контакту %1 був об'єднаний з іншим та видалений.

en: Contact ID %1 has been merged into Contact ID %2 and deleted.
uk: ID Контакту %1 був об'єднаний з ID Контактом %2 та видалений.

en: Contact ID %1 is a match for %2 user %3 but has already been matched to %4
uk: ID Контакту %1 відповідає користувачу %2 та %3, але вже була знайдена відповідність до %4

en: Contact ID A
uk: ID контакту А

en: Contact ID B
uk: ID контакту Б

en: Contact ID or External Identifier
uk: ID Контакту чи Зовнішний Ідентифікатор

en: Contact Image
uk: Фото контакту

en: Contact Info
uk: Контактна інформація

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Contact Job title
uk: Контактна назва роботи

en: Contact Logging Report (Detail)
uk: Звіт протоколювання контакту (Детально)

en: Contact Logging Report (Summary)
uk: Звіт протоколювання контакту (Резюме)

en: Contact Merge
uk: Об’єднання контакту

en: Contact Merged
uk: Контакт об'єднаний з іншим

en: Contact Modified
uk: Контакт змінено

en: Contact Multi Records %%StatusMessage%%
uk: Зв’язатися з множинними контактами %%StatusMessage%%

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Contact Name (in sort format)
uk: Ім'я контакту (у форматі сортування)

en: Contact Notes
uk: Примітки про контакт

en: Contact Page
uk: Сторінка контакту

en: Contact Phone
uk: Контактний номер телефону

en: Contact Prefix
uk: Префікс звернення

en: Contact Profile
uk: Профіль контакту

en: Contact Records for Contributors
uk: Записи контактів по внесках

en: Contact Records for Event Participants
uk: Контактні записи учасника заходи

en: Contact Records for Members
uk: Контактні записи Членів

en: Contact Reference
uk: Посилання на контакт

en: Contact Reference Autocomplete Options
uk: Опції Автозаповнення контактних посилань

en: Contact Relationships
uk: Відносини контакту.

en: Contact Saved
uk: Контакт збережений

en: Contact Search
uk: Пошук контактів

en: Contact Smart Group View Options
uk: Опції перегляду контакту в Смарт-групі

en: Contact Source
uk: Джерело контакту

en: Contact Status
uk: Статус контакту

en: Contact Sub Type
uk: Субтип контакту

en: Contact Subtype
uk: Підтип контакту

en: Contact Subtype %1
uk: Субтип контакту %1

en: Contact Subtype (Contact A)
uk: Субтип контакту (Контакт А)

en: Contact Subtype (Contact B)
uk: Субтип контакту (Контакт Б)

en: Contact Subtype A
uk: Підтип контакту А

en: Contact Subtype B
uk: Підтип контакту Б

en: Contact Subtype field of 1 contact has not been updated. | Contact Subtype field of %count contacts has not been updated.
uk[0]: Поле підтипу контакту для 1 контакту не було оновлене.
uk[1]: Поле підтипу контакту для %count контактів не було оновлене.
uk[2]: Поле підтипу контакту для %count контактів не було оновлене.
uk[3]: Поле підтипу контакту для %count контактів не було оновлене.

en: Contact Suffix
uk: Суфікс звернення

en: Contact Summary
uk: Обліковий запис

en: Contact Summary:
uk: Стислий виклад контактів

en: Contact Tags
uk: Мітки контакту

en: Contact Type
uk: Вид контакту

en: Contact Type (Contact A)
uk: Тип контакту (Контакт А)

en: Contact Type (Contact B)
uk: Тип контакту (Контакт Б)

en: Contact Type A
uk: Тип контакту А

en: Contact Type B
uk: Тип контакту Б

en: Contact Type Description
uk: Опис типу контакту

en: Contact Type ID
uk: ID типу контакту

en: Contact Type Image URL
uk: Електронна адреса розміщення зображення типу контакту

en: Contact Type Is Active?
uk: Вид контакту є діючим?

en: Contact Type Label
uk: Мітка типу контакту

en: Contact Type Mismatch
uk: Невідповідність Типів Контактів

en: Contact Type for Contact A
uk: Вид контакту для контакта А

en: Contact Type for Contact B
uk: Вид контакту для контакту Б

en: Contact Type is Reserved?
uk: Вид контакту є зарезервованим?

en: Contact Type(s)
uk: Вид (и) контакту

en: Contact Type: %1
uk: Вид контакту: %1

en: Contact View Options
uk: Переглянути опції контакту

en: Contact and Campaign
uk: Контакт та кампанія

en: Contact and Financial Type
uk: Контакт та фінансовий тип

en: Contact and Payment Method
uk: Контакт і спосіб оплати

en: Contact and Recurring
uk: Контакт та періодичні виплати

en: Contact has been added to '%1'.
uk: Контакт був доданий до «%1».

en: Contact has been created
uk: Контакт було створено

en: Contact has been deleted
uk: Контакт було видалено

en: Contact has been updated
uk: Контакт було оновлено

en: Contact has been viewed
uk: Контакт було переглянуто

en: Contact identifier from external system
uk: Ідентифікатор контакту зі зовнішньої системи

en: Contact image deleted successfully
uk: Фото контакту успішно видалене

en: Contact is Deceased
uk: Контакт помер

en: Contact is in Trash
uk: Контакт у Корзині

en: Contact modification report for the logging infrastructure (detail).
uk: Звіт про зміни контактів для протоколювання інфраструктури (детальний).

en: Contact modification report for the logging infrastructure (summary).
uk: Звіт про зміни контактів для протоколювання інфраструктури (резюме).

en: Contact type
uk: Тип контакту

en: Contact type names should not use reserved keywords.
uk: Іена типів контактів не повинні містити зарезервованих слів.

en: Contact us for information about contributions prior to those listed above.
uk: Зв'яжіться з нами для отримання інформації про внески, зроблені раніше тих, що перераховані вище.

en: Contact was merged into another contact
uk: Контакт було об'єднано в інший контакт

en: Contact who should be added to the group
uk: Контакт, який має бути доданий до групи

en: Contact who should be removed from the group
uk: Контакт, який має бути видалений із групи

en: Contact will be added to selected group.
uk: Контакт буде додано до обраної групи.

en: Contact will be removed from selected group.
uk: Контакт буде видалено із обраної групи.

en: Contact with no email must have a name.
uk: Контакт з відсутньою адресою електронної пошти повинен мати ім'я.

en: Contact with no name must have an email.
uk: Контакт без імені повинен мати адресу електронної пошти.

en: Contact your site administrator for help creating reports.
uk: Зверніться до адміністратора Вашого сайту для отримання допомоги у створенні звітів.

en: Contact your site administrator if you need to use a SMS Provider which is not in the dropdown list.
uk: Зверніться до адміністратора Вашого сайту, якщо Ви хочете СМС-провайдера, якого немає у випадаючому списку.

en: Contact's Gender
uk: Стать контакту

en: Contact's Groups
uk: Контакти групи

en: Contact's first name.
uk: Ім'я контакту.

en: Contact's last name.
uk: Прізвище контакту.

en: Contact's middle name.
uk: Друге ім'я контакту.

en: Contact(s)
uk: Контакт (-и)

en: Contacts
uk: Контакти

en: Contacts %%StatusMessage%%
uk: %%StatusMessage%% Договорів

en: Contacts AND Cases
uk: Контакти ТА Справи

en: Contacts Added
uk: Контакти додано

en: Contacts Merged
uk: Контакти об’єднано

en: Contacts created on this site are added to this group
uk: Контакти, створені на цьому сайті, додаються до цієї групи.

en: Contacts in Group: %1
uk: Контакти в групі: %1

en: Contacts in the <strong>%1</strong> group are listed below.
uk: Контакти у групі <strong>%1</strong> перелічені нижче.

en: Contacts in this Group
uk: Контакти у цій групі

en: Contacts in this group are assigned Administrator role permissions.
uk: Контактам у цій групи надані дозволи для Ролі "Адміністратори".

en: Contacts may only have one website of each type at most.
uk: Можна записати лише одну адресу кожного виду

en: Contacts with 'Do not SMS' will be excluded from receiving Bulk SMS messages, and the Send SMS activity will be disabled.
uk: Контакти з відміткою "Не надсилати СМС" будуть виключені з масових розсилок СМС, та Діяльність "Надсилати СМС" для них буде відключена.

en: Contacts with 'Do not email' will be excluded from receiving CiviMail mailings, and the Send Email activity will be disabled for them. However they will still receive email for contribution receipts and event registration confirmations.
uk: Контакти з відміткою "Не надсилати електронні повідомлення" будуть виключені з розсилок CiviПошта, та Діяльність "Надсилати Електронні повідомлення" для них буде відключена. Однак, вони будуть отримувати квитанції про сплату внесків та підтвердження реєстрації на заходи.

en: Contacts with 'Do not mail' will be excluded when mailing labels are created.
uk: Контакти з відміткою "Не надсилати пошту" будуть виключені при створенні поштових ярликів.

en: Contacts with a Relationship Type of:
uk: Контакт з Типом відносин з:

en: Contacts with any of the checked privacy options are EXCLUDED from your search results by default. EXAMPLE: If you select 'Do not phone', and search for contacts with an address in a specific city - then contacts in that city who have 'Do not phone' selected as a privacy option will be excluded from the search results.
uk: Контакти з будь-якою увімкненою опцією приватності ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ з результатів Вашого пошуку за умовчанням. ПРИКЛАД: Якщо Ви обрали "Не телефонувати" і шукаєте контакти з адресою у певному місті - контакти у цьому місті, які обрали опцію приватності "Не телефонувати" не увійдуть до переліку результатів пошуку.

en: Contacts with no preferred language
uk: Контакти без мови, якій надається перевага

en: Contains
uk: Містить

en: Content
uk: Зміст

en: Content / Components
uk: Вміст / Компоненти

en: Content and format for mailing labels.
uk: Вміст і формат поштових міток.

en: Contents of the Return-Path header.
uk: Зміст заголовку шляхку повернення.

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue Later
uk: Продовжити пізніше

en: Continue Mailing
uk: Продовжити розсилання пошти

en: Contribute
uk: Зробити внесок

en: Contribute %1 Instead
uk: Зробити натомість внесок у розмірі %1

en: Contribute Now
uk: Зробити внесок зараз

en: Contribute!
uk: Зробіть внесок!

en: Contribution
uk: Внесок

en: Contribution #
uk: Номер внеску

en: Contribution %%StatusMessage%%
uk: Внесок %%Повідомленн про Стан%%

en: Contribution Aggregate
uk: Сукупність внесків

en: Contribution Aggregate by Relationship
uk: Сукупність внесків за Відносинами

en: Contribution Amount
uk: Сума внеску

en: Contribution Amount Stats
uk: Статистика по сумі внесків

en: Contribution Amounts
uk: Суми внесків

en: Contribution Amounts Label
uk: Мітка сум внесків

en: Contribution Amounts section enabled
uk: Розділ щодо Суми внеску активовано

en: Contribution Avg
uk: Середнє значення внеску

en: Contribution Bulk Entry
uk: Масове введення внесків

en: Contribution Currency
uk: Валюта внеску

en: Contribution Dashboard
uk: Панель керування внесками

en: Contribution Date
uk: Дата Внеску

en: Contribution Detail Report
uk: Детальний звіт по внесках

en: Contribution Grouping
uk: Групування внесків

en: Contribution Honor Roll
uk: Список внесків (honor)?

en: Contribution ID
uk: ID внеску

en: Contribution Information
uk: Відомості про внесок

en: Contribution Invoice
uk: Інвойс внеску

en: Contribution Invoice: %1
uk: Інвойс внеску: %1

en: Contribution Label
uk: Маркування внеску

en: Contribution Links
uk: Посилання стосовно внесків

en: Contribution Logging Report (Detail)
uk: Звіт протоколювання внесків (Детально)

en: Contribution Logging Report (Summary)
uk: Звіт протоколювання внесків (Резюме)

en: Contribution Note
uk: Запис про Внесок

en: Contribution Note %1 %2
uk: Запис про Внесок %1 %2

en: Contribution OR Soft Credit?
uk: Внесок АБО пільговий кредит?

en: Contribution Ordinality
uk: Розпорядження по внеску

en: Contribution Page
uk: Сторінка внесків

en: Contribution Page / Event
uk: Сторінка внесків / Подія

en: Contribution Page Configuration
uk: Конфігурація сторінки внесків

en: Contribution Page Created Date
uk: Сторінка Внеску Дата Створення

en: Contribution Page Currency
uk: Валюта сторінки внесків

en: Contribution Page End Date
uk: Сторінка Внеску Дата Завершення

en: Contribution Page Introduction Text
uk: Вступний текст на сторінці внесків

en: Contribution Page Start Date
uk: Сторінка Внеску Дата Початку

en: Contribution Page Title
uk: Титул сторінки внесків

en: Contribution Pages
uk: Сторінки внесків

en: Contribution Product ID
uk: ID продуктів внеску

en: Contribution Receipt
uk: Квитанція внеску

en: Contribution Receipt Not Sent
uk: Квитанцію за внесок не було надіслано

en: Contribution Receipt Sent
uk: Квитанцію за внесок надіслано

en: Contribution Recurring
uk: Періодичний внесок

en: Contribution Reports
uk: Звіти про внески

en: Contribution Soft Credit ID
uk: ID внеску пільгового кредиту

en: Contribution Status
uk: Статус внесків

en: Contribution Status ID
uk: ID статусу внеску

en: Contribution Summary
uk: Короткий опис внесків

en: Contribution Summary Report
uk: Короткий звіт по внесках

en: Contribution Thank-you Not Sent
uk: Подяку за внесок не було надіслано

en: Contribution Thank-you Sent
uk: Подяку за внесок надіслано

en: Contribution Total
uk: Загальний Внесок

en: Contribution Transaction ID
uk: ID транзакції внеску

en: Contribution Type
uk: Тип внеску

en: Contribution Widget
uk: Віджет внесків

en: Contribution amount cannot be more than %1.
uk: Сума внеску не може бути більшою за %1.

en: Contribution amount must be at least %1
uk: Сума внеску має становити принаймні %1

en: Contribution and Membership Details
uk: Інформація щодо внесків та членства

en: Contribution can not be less than zero. Please select the options accordingly
uk: Сума внеску не може бути меншою за нуль. Будь ласка, виберіть відповідний варіант

en: Contribution details for any type of contribution, plus associated membership information for contributions which are in payment for memberships.
uk: Деталізована інформація по будь якому типу внесків, плюс інформація про асоційоване членство для внесків, які мають бути зроблені як членський платіж.

en: Contribution import files must contain data needed to <strong>match the contribution to the contributor</strong>. This 'matching' can be handled in several different ways:
uk: Файли імпорту внесків мають містити інформацію, яка потрібна для <strong> знаходження відповідних внесків, зроблених учасниками <strong>. Така "відповідність" може виокремлена різними методами:

en: Contribution import requires that the Contributors already exist as contact records in your CiviCRM database. If you need to import contributions for contributors who haven't been added to CiviCRM yet, you will do this in 2 steps. First, use <strong>Import Contacts</strong> to add the contact records. If possible, include a unique 'External ID' for each new contact which you can then use to match contributions to contributors. Then return to this screen and import the contribution records.
uk: Імпорт внесків вимагає, щоб Вкладники вже існували як  контакти  у вашій базі даних CiviCRM. Якщо вам потрібно імпортувати внески для вкладників, які ще не були додані до CiviCRM, ви зробите це в 2 кроки. Спочатку скористайтеся пунктом <strong>Імпортувати контакти </strong>, щоб додати записи контактів. Якщо можливо, вкажіть унікальний "Зовнішній Ідентифікатор" для кожного нового контакту, який потім можна використовувати для відповідності між внесками та вкладниками. Потім поверніться до цього екрану  і імпортуйте записи про внески.

en: Contribution is Pay Later?
uk: Внесок в кредит?

en: Contribution is Recurring?
uk: Внесок є регулярним?

en: Contribution is a Test?
uk: Внесок є тестовим?

en: Contribution submitted by a staff person using contributor's credit card
uk: Внесок, здійснений працівником, який використовує кредитну картку вкладника

en: Contribution submitted by a staff person using member's credit card for renewal
uk: Внесок, здійснений працівником, який використовує членську кредитну картку для поновлення

en: Contribution submitted by a staff person using member's credit card for signup
uk: Внесок, здійснений працівником, який використовує членську кредитну картку для реєстрації

en: Contribution was made through this personal campaign page.
uk: Внесок було зроблено через цю особисту сторінку кампанії.

en: Contributions
uk: Внески

en: Contributions - Duplicate Organization Alert
uk: Внески - продублювати інформаційне повідомлення про Організацію

en: Contributions - Invoice
uk: Внески - Інвойс

en: Contributions - Receipt (off-line)
uk: Внески - Підтвердження (оф-лайн)

en: Contributions - Receipt (on-line)
uk: Внески - Підтвердження (он-лайн)

en: Contributions - Recurring Billing Updates
uk: Внески - Повторювані оновлення платіжних реквізитів

en: Contributions - Recurring Cancellation Notification
uk: Внески - Повторювані повідомлення про відміну

en: Contributions - Recurring Start and End Notification
uk: Внески - Повторювані повідомлення Початку та Закінчення

en: Contributions - Recurring Updates
uk: Внески - Повторювані оновлення

en: Contributions Charts
uk: Діаграми внесків

en: Contributions OR Soft Credits?
uk: Внески АБО пільгові кредити?

en: Contributions OR Soft Credits? - Soft Credits Only
uk: Внески АБО пільгові кредити? - Виключно пільгові кредити

en: Contributions Only
uk: Тільки внески.

en: Contributions and Soft Credits
uk: Внески та пільгові кредити

en: Contributions by Household Report
uk: Звіт по внесках домогосподарств

en: Contributions by Organization Report
uk: Звіт по внесках від організацій

en: Contributions made in Year X and not Year Y
uk: Внески, зроблені за рік Х, але не за рік У

en: Contributions made in honor of %1
uk: Внески, зроблені на честь %1

en: Contributions made in your honor
uk: Внески, зроблені на Ваше ім'я

en: Contributions received from %1 since inception.
uk: Внески, отримані від 1% з моменту створення.

en: Contributor
uk: Грошедавець

en: Contributor Contact Type
uk: Тип Контакту Вкладника

en: Contributor Group(s)
uk: Група(и) внескодавця

en: Contributor Name
uk: Ім'я внескодавця

en: Contributor Name or Email
uk: Ім'я або ел. пошта внескодавця

en: Contributor Profiles
uk: Профіль вкладника

en: Contributor Tag(s)
uk: Мітки внескодавця

en: Contributor's Email
uk: Адреса електронної пошти вкладника

en: Contributor's Phone
uk: Номер телефону вкладника

en: Controls display of the smart groups that a contact is part of in each contact's "Groups" tab. "Show on Demand" provides the best performance, and is recommended for most sites.
uk: Керування відображенням смарт-груп, до яких належить контакт, у вкладці "Групи" кожного контакту. "Показувати за вимогою" забезпечує найкращу роботу, і рекомендується для більшості сайтів.

en: Copy
uk: Копія

en: Copy %1
uk: Копія %1

en: Copy %1 of %2
uk: Копіювати %1 з %2

en: Copy Event
uk: Копіювати захід

en: Copy Label Format
uk: Копіювати формат мітки

en: Copy Price Set
uk: Скопіювати набір цін

en: Copy To Case
uk: Скопіювати до справи

en: Copy of
uk: Копія

en: Copy of %1
uk: Копія %1

en: Copy of Contribution Receipt
uk: Копія квитанції внеску

en: Copy this link to share directly with your network!
uk: Скопіюйте цей лінк, щоб поділитися безпосередньо із Вашою мережею!

en: Copy to Case
uk: Скопіювати до справи

en: Cornish
uk: Корнська

en: Corsican
uk: Корсіканська

en: Cost
uk: Вартість

en: Cost of Sales
uk: Вартість продаж

en: Cost of Sales Account is
uk: Рахунок вартості продажів - це

en: Could Not Find Custom Field Details for %1, %2, %3
uk: Не можна знайти подробиці поля, встановленого користувачем, для %1, %2, %3

en: Could Not Remove
uk: Неможливо видалити

en: Could not connect to MailStore for
uk: Неможливо з'єднатися з MailStore

en: Could not connect to the database server.
uk: Не вдалося з'єднатися із сервером бази даних.

en: Could not create a database trigger.
uk: Не вдалося створити тригер бази даних.

en: Could not create a table in the database.
uk: Не вдалося створити таблицю у базі даних.

en: Could not create a temp table.
uk: Не вдалося створити тимчасову таблицю.

en: Could not determine if MySQL has InnoDB support. Assuming no
uk: Не вдалося визначити, чи підтримує MySQL роботу InnoDB. Зроблено припущення, що ні

en: Could not determine if MySQL has InnoDB support. Assuming no.
uk: Не вдалося визначити, чи підтримує MySQL роботу InnoDB. Зроблено припущення, що ні.

en: Could not find %1 in path tree
uk: Не можливо знайти %1 в директорії

en: Could not find Interviewer Id.
uk: Не вдалося знайти Id інтерв'юєра.

en: Could not find Interviewer.
uk: Не вдалося знайти інтерв'юєра.

en: Could not find Survey Id.
uk: Не вдалося знайти Id опитування.

en: Could not find Survey.
uk: Не вдалося знайти опитування.

en: Could not find a mailing id
uk: Не можливо знайти ID розсилки

en: Could not find a valid Activity Type ID for Inbound Email
uk: Не вдалося знайти правильний ID Типу Діяльності для вхідних електронних листів.

en: Could not find an email address.
uk: Не вдалося знайти адреси електронної пошти.

en: Could not find contacts for release voters resevation Or Missing Interviewer contact.
uk: Не вдалося знайти контакти для звільнення зарезервованих громадян, АБО відсутній контакт інтерв'юєра.

en: Could not find contacts for reservation.
uk: Не вдалося знайти контакти для резервування.

en: Could not find contacts for voter reservation Or Missing Interviewer contact.
uk: Не вдалося знайти контакти для резервування виборців АБО контакт інтерв'юєра відсутній.

en: Could not find custom field for %1, %2, %3
uk: Не можливо знайти поле, встановлене користувачем, для %1, %2, %3

en: Could not find payment processor meta information
uk: Не вдалося знайти мета-інформацію про платіжний процесор

en: Could not find respondents to release.
uk: Не вдалося знайти респондентів для звільнення.

en: Could not find source page id.
uk: Не вдалося знайти id сторінки джерела.

en: Could not find survey for %1 respondents.
uk: Не вдалося знайти опитування для %1 респондентів.

en: Could not find template for the instance.
uk: Не вдалося знайти шаблон для екземпляру.

en: Could not find the report template. Make sure the report template is registered and / or url is correct.
uk: Не вдалося знайти шаблон звіту. Переконайтеся, що даний шаблон звіту є зареєстрованим та / або електронна адреса розміщення є вірною.

en: Could not find the required contact id parameter (id=) for viewing a contact record with a Profile.
uk: Не вдалося знайти відповідного ID параметру контакту (id=) для перегляду запису контакту з профілем.

en: Could not find valid value for %1
uk: Не можливо знайти вірне значення для %1

en: Could not find valid value for %1 (%2)
uk: Не вдалося знайти вірне значення для %1 (%2)

en: Could not get a contact id and/or contact type
uk: Неможливо встановити ID контакту або тип контакту

en: Could not get a contact_id and/or contact_type
uk: Не можливо отримати ID контакту або/чи тип контакту

en: Could not get a valid contact subtype for contact type '%1'
uk: Не можливо отримати дійсний підтип контакту для типу контакту %1

en: Could not get information about the thread_stack of the database.
uk: Не вдалося отримати інформацію про thread_stack бази даних.

en: Could not get the contact ID
uk: Не вдалося отримати ID контакту

en: Could not initiate connection to payment gateway
uk: Неможливо ініціювати зв'язок із шлюзом оплати.

en: Could not login to the database.
uk: Не вдалося увійти до бази даних.

en: Could not move custom file to custom upload directory
uk: Не вдається перемістити індивідуально налаштований файл до індивідуальної директорії завантаження.

en: Could not obtain a write lock for the database table.
uk: Не вдалося отримати блокування операцію запису для таблиці бази даних.

en: Could not query database server variables.
uk: Не вдалося зробити запит на змінні параметри сервера бази даних.

en: Could not release the lock for the database table.
uk: Не вдалося зняти блокування для таблиці бази даних.

en: Could not select the database.
uk: Не вдалося обрати базу даних.

en: Could not update the Recurring contribution details
uk: Не вдалося оновити інформацію про повторний внесок

en: Count
uk: Кількість

en: Count data for smart groups is not currently calculated. You may click Update Smart Groups to generate it. Be aware this can cause significant server load
uk: Кількість даних для смарт-груп наразі не обчислюється. Ви можете натиснути кнопку Оновити смарт-групи, щоб розпочати процес. Майте на увазі, що це може призвести до значного завантаження сервера

en: Counted
uk: Пораховані

en: Counted?
uk: Підраховано?

en: Country
uk: Країна

en: Country (Home)
uk: Країна (проживання)

en: Country AND State/Province are required to search by distance.
uk: Для пошуку за параметром "відстань" необхідно вказати Країну та Область/район.

en: Country ID
uk: ID країни

en: Country ISO Code
uk: Код ISO країни

en: Country Phone Prefix
uk: Префікс номеру телефону країни

en: Country name (e.g. Canada).
uk: Назва країни (наприклад, Канада).

en: County
uk: Округ

en: County Abbreviation
uk: Абревіатура округу

en: County ID
uk: ID округу

en: County does not match the selected State/Province
uk: Країна не співпадає з обраними областю/районом

en: County name. If you want to include the county in your screen displays, the <strong>County</strong> checkbox should be set under <strong>Address Editing &raquo; Address Fields</strong> on this screen, and county names must be added to the civicrm_county table in your database.
uk: Назва округу. Якщо Ви бажаєте включити округ для відображення на Ваших дисплеях, у розділі  <strong>Редагування адреси &raquo; Поля адреси</strong> повинен бути увімкнений перемикач <strong>Округ</strong>, а назви округів повинні бути додані до таблиці civicrm_county у Вашій базі даних.

en: Courier
uk: Кур'єр

en: Cover Sheet for %1
uk: Титульний лист для %1

en: Create
uk: Створити

en: Create Batch
uk: Створити Пакетний процес

en: Create CMS User?
uk: Створити користувача CMS?

en: Create Date
uk: Створити Дату

en: Create Membership
uk: Створити членство

en: Create Missing Log Tables
uk: Створити відсутні таблиці логів

en: Create New
uk: Створити Новий

en: Create New Group
uk: Створити нову групу

en: Create PDF Letter
uk: Створити PDF лист

en: Create Profile
uk: Створити профіль

en: Create Related Membership
uk: Створити пов'язане членство

en: Create Report
uk: Створити звіт

en: Create User Record
uk: Створити Запис користувача

en: Create User Record for %1
uk: Створити запис користувача для %1

en: Create a Personal Campaign Page
uk: Створити персональну сторінку кампаній

en: Create a Personal Campaign Page for another campaign:
uk: Створити персональну сторінку кампанії для ще однієї кампанії:

en: Create a custom field group which is 'Used for' <strong>Participants</strong>.
uk: Створення групу користувацького поля, як "Використано для" <STRONG> Учасники </ STRONG>.

en: Create a new contact record in CiviCRM
uk: Створити новий контактний запис у

en: Create a new set of options
uk: Створити новий набір опцій

en: Create a new tag and assign it to imported records
uk: Створити нову мітку та позначити нею внесені записи

en: Create a profile (e.g. 'Participant Information').
uk: Створити профіль (наприклад, «Учасник інформації»).

en: Create an account?
uk: Створити акаунт?

en: Create an accounting batch (with Access to CiviContribute and View Own/All Manual Batches)
uk: Створити фінансове пакетне завдання (з Дозволом Доступу до модулю CiviВнесок та Перегляду своїх/усіх пакетних завдань, введених вручну)

en: Create an option row for each membership type you want to offer as a choice. The option Label and Amount columns will be automatically filled with the selected membership type name and associated fee. However you can over-ride these values as needed. For example, you can create an option for a special discount on a particular membership.
uk: Створіть рядок опцій для кожного типу членства, які Ви бажаєте запропонувати на вибір. Мітка та Розмір опцій будуть автоматично заповнюватися даними про обрану назву типу членства та відповідним членським внеском. Однак Ви можете замінити ці значення за необхідності. Наприклад, Ви можете створити можливість спеціальних знижок для певних типів членства.

en: Create and edit rules, change the supervised and unsupervised rules
uk: Створення і редагування правил, зміна керованих і некерованих правил.

en: Create and rename tags
uk: Створити та перейменувати теги

en: Create and update grants
uk: Створення і оновлення грантів

en: Create and update memberships
uk: Створення і редагування членства

en: Create and update pledges
uk: Створення і оновлення платіжних зобов'язань

en: Create date
uk: Створити дату

en: Create events, view all events, and view participant records (for visible contacts)
uk: Створення подій, перегляд усіх подій, а також перегляд записів учасників (для видимих контактів)

en: Create link between %1 - %2 (CaseID: %3) and %4 - %5 (CaseID: %6)
uk: Створити зв'язок між % 1 -% 2 (CaseID: % 3) і % 4 -% 5 (CaseID: % 6)

en: Create links to the listing page by copying the following URL, and adding it to the Event Description below and / or as a menu item or links elsewhere on your site:
uk: Створить посилання на сторінку зі списком, скопіювавши наступний URL, і додайте його в опис заходи нижче і / або в якості елемента меню або посилання в інших місцях на вашому сайті:

en: Create missing log tables now? This may take few minutes.
uk: Створити відсутні таблиці логів зараз? Це може зайняти декілька хвилин.

en: Create new campaign, survey and petition types and their status
uk: Створення нових типів кампаній, опитувань і петицій, а також їхніх статусів.

en: Create new campaigns, surveys and petitions, reserve respondents
uk: Створення нових кампаній, опитувань і петицій, резервування респондентів.

en: Create new groups, edit group settings (e.g. group name, visibility...), delete groups
uk: Створення нових груп, редагування налаштувань груп (наприклад, назв, видимості груп), видалення груп

en: Create new location
uk: Створити нове розташування

en: Create new result set
uk: Створити новий набір результатів

en: Create new tag under this one
uk: Створити новий тег під цим

en: Create notes for contacts
uk: Створити нотатки для контактів

en: Create one activity with all contacts together
uk: Один запис для всіх учасників

en: Create predefined tags in the main tree, or click the <strong>+</strong> to add a set for free tagging.
uk: Створіть попередньо визначені мітки в головному дереві або клацніть <strong> + </strong>, щоб додати набір для позначення.

en: Create report from this template
uk: Створити звіт з використанням даного шаблону

en: Create reports for your users from any of the report templates listed below. Click on a template title to get started. Click Existing Report(s) to see any reports that have already been created from that template.
uk: Створіть звіти для ваших користувачів, обравши будь-який шаблон звіту з наведеного нижче переліку. Натисніть на назву шаблону, щоб розпочати роботу. Натисніть Існуючий звіт(-и), щоб переглянути усі звіти, які вже були створені з використанням даного шаблону.

en: Create separate activities for each contact
uk: Окремі записи для кожного учасника

en: Create your own fundraising page
uk: Створіть Вашу власну сторінку для збору коштів

en: Create your search by selecting the criteria (record type and field), the comparison operator, and entering the value you want to search for. You can define one or many criteria as a set: <em>Include contacts where... State IS Washington AND City IS Seattle AND Birth Date is later than (>) Jan 1, 1985</em>
uk: Для створення пошукового запиту, оберіть критерії (тип та поле запису), оператор порівняння, та введіть вміст, який Ви шукаєте. Ви можете визначати один чи декілька критеріїв як набір: <em>Включити контакти, де... Область ДОРІВНЮЄ Київська ТА Місто ДОРІВНЮЄ Бровари ТА Дата Народження пізніше (>) ніж 1 січня 1985</em>

en: Created
uk: Створено

en: Created By
uk: Ким створено

en: Created By Contact ID
uk: Створено Контактом з ID

en: Created By:
uk: Ким створено:

en: Created Date
uk: Дата створення

en: Created Date:
uk: Створена Дата:

en: Created ID
uk: Створити ID

en: Created On
uk: Створені

en: Created by
uk: Ким створено

en: Created contact
uk: Створений контакт

en: Created date cannot be greater than current date
uk: Дата створення не може перевищувати поточну дату.

en: Created mailing
uk: Створена поштова розсилка

en: Created or Sent by
uk: Створено чи Надіслано

en: Creates a Text Link for various activity actions.
uk: Створює текстове посилання на дії у різних заходах.

en: Creates a Text Link for various contact actions.
uk: Створює текстове посилання для різних заходів контакту.

en: Creates a Text Link for various contribution actions.
uk: Створює текстове посилання для різних заходів, пов'язаних з внесками.

en: Creates a Text Link for various event actions.
uk: Створює текстове посилання для різних заходів події.

en: Creates a Text Link for various participant actions.
uk: Створює текстове посилання для різних учасників події.

en: Creates a Text Link for various relationship actions.
uk: Створює текстове посилання на дії у різних взаємовідносинах.

en: Creating your own campaign page is simple. Fill in some basic information below, which will allow you to manage your page and invite friends to support you. Then click 'Continue' to personalize and announce your page.
uk: Створити власну сторінку кампаній дуже легко. Потрібно заповнити основну інформацію нижче, що дозволить Вам керувати Вашою сторінкою та запрошувати друзів підтримати Вас. Потім натисніть "Продовжити" для персоналізації та оприлюднення Вашої сторінки.

en: Creating your own fundraising page is simple. Fill in some basic information below, which will allow you to manage your page and invite friends to make a contribution. Then click 'Continue' to personalize and announce your page.
uk: Створити Вашу власну сторінку з фанд-рейзингу дуже легко. Потрібно заповнити основну інформацію нижче, що дозволить Вам редагувати Вашу сторінку та запрошувати друзів зробити внески. Потім, натисніть "Продовжити" для персоналізації та публікування Вашої сторінки.

en: Credit Amount:
uk: Сума кредиту:

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Credit Card Contribution
uk: Внесок за допомогою кредитної картки

en: Credit Card Information
uk: Інформація Кредитної Карти

en: Credit Card Payment
uk: Оплата кредитною карткою

en: Credit Card Pledge Payment
uk: Оплата платіжного зобов’язання кредитною карткою

en: Credit Card Type
uk: Тип кредитної картки

en: Credit Liability Account is
uk: Кредитний рахунок пасивів - це

en: Credit Note ID
uk: ID кредит-ноти

en: Credit Note Number:
uk: Номер кредитового авізо:

en: Credit Note#:
uk: Кредитове авізо #:

en: Credit card payment is not for Refund payments use
uk: Оплата кредитною карткою не призначена для платежів з відшкодування

en: Credit card type not supported by Realex:
uk: Вид Кредитної картки не підтримується системою Realex:

en: Credit to a Personal Campaign Page
uk: Кредит на персональну сторінку кампанії

en: Credit/Contra Revenue Account is
uk: Кредитний/Контрактний дохід рахунку є

en: Cree
uk: Крі

en: Criteria
uk: Критерії

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Cron Flush
uk: Очищення Крону

en: Cron Not Running
uk: Cron не запущено

en: Cron Running OK
uk: Йде запуск Cron

en: Cumulative
uk: Кумулятивний

en: Curl is not installed
uk: Curl не було інстальовано

en: Currencies
uk: Валюта

en: Currencies Enabled
uk: Активовані валюти

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency ID
uk: ID валюти

en: Currency Name
uk: Назва валюти

en: Currency Numeric Code
uk: Цифровий код валюти

en: Currency Symbol
uk: Символ валюти

en: Currency Type
uk: Тип Валюти

en: Currency used for the Contribution
uk: Валюта, у якій зроблено грошовий внесок

en: Current
uk: Поточний

en: Current #
uk: Поточне число

en: Current Attachment(s)
uk: Наявні вкладення

en: Current Campaigns
uk: Поточні кампанії

en: Current Codes
uk: Поточні коди

en: Current Cycle End Date
uk: Дата завершення поточного циклу

en: Current Cycle Start Date
uk: Дата початку поточного циклу

en: Current Employee
uk: Поточний працівник

en: Current Employee?
uk: Зайнятість на даний момент?

en: Current Employer
uk: Поточний роботодавець

en: Current Employer ID
uk: ID Поточного роботодавця

en: Current Employer Report
uk: Поточний звіт роботодавця

en: Current Fiscal Year-To-Date
uk: З початку звітного року

en: Current Member?
uk: Поточний Член?

en: Current Membership?
uk: Дійсний член?

en: Current Month-To-Date
uk: З початку місяця

en: Current Relationships
uk: Поточні відносини

en: Current Selections
uk: Поточні опції для вибору

en: Current Start Date
uk: Дата початку на сьогодні

en: Current Status
uk: Поточний статус

en: Current Total
uk: Загалом на сьогодні

en: Current Year-to-Date
uk: З початку року

en: Current and inactive memberships for %1 are listed below.
uk: Поточні та Неактивні членства для %1 перелічені нижче.

en: Current calendar month to-date
uk: Цього календарного місяця дотепер

en: Current calendar year to-date
uk: Цього календарного року дотепер

en: Current employer name as configured in the individual contact edit form. You will probably want this on a separate line, so use the Enter key to create a line-break after the name fields.
uk: Назва поточного роботодавця, як налаштовано у формі редагування контакту індивідуальної особи. Бажано мати це ім'я на окремому рядку, тому використовуйте клавішу Enter, щоб створити один додатковий рядок після полів імені.

en: Current filter criteria didn't have any target contact to add to group
uk: Поточні критерії фільтрування не дають жодного цільового контакту, щоб додати його до групи

en: Current month's revenue?
uk: Дохід за поточний місяць?

en: Current quarter to-date
uk: Цього кватралу дотепер

en: Current week to-date
uk: Цього тижня дотепер

en: Current<br />Participant
uk: Поточний <br />Учасник

en: Custom
uk: Саморобний

en: Custom  %1 is a required field if %1 is of type Customized.
uk: Саморобний %1 є обов'язковим полем, якщо %1 належить до типу «Саморобний».

en: Custom %1
uk: Саморобна %1

en: Custom %1 is a required field if %1 is of type Customized.
uk: Автоматичне налаштування %1 це обов'язкове поле якщо %1 належить до типу автоматичного налаштування.

en: Custom Addressee
uk: Змінити отримувача

en: Custom Data
uk: Саморобні дані

en: Custom Data Field
uk: Поле даних користувача

en: Custom Data Fields
uk: Поля індивідуально налаштованої інформації

en: Custom Data Type
uk: Вид даних, що задається користувачем

en: Custom Email Greeting
uk: Особливе привітання ел. поштою

en: Custom Email Greeting.
uk: Особливе привітання ел. поштою

en: Custom Field
uk: Саморобне поле

en: Custom Field Attributes
uk: Властивості саморобного поля

en: Custom Field Default
uk: Персоналізовані поля за умовчанням

en: Custom Field Formatting
uk: Форматування саморобного поля

en: Custom Field ID
uk: № саморобного поля

en: Custom Field Is Active?
uk: Увімкнути саморобне поле?

en: Custom Field Is Required?
uk: Саморобне поле обов'язкове?

en: Custom Field Javascript
uk: Javascript поля з індивідуальними налаштуваннями

en: Custom Field Label
uk: Назва саморобного поля

en: Custom Field Move: %1
uk: Переміщення індивідуально налаштованого поля: %1

en: Custom Field Name
uk: Назва саморобного поля

en: Custom Field Post Text
uk: Післямова до саморобного поля

en: Custom Field Pre Text
uk: Передмова до саморобного поля

en: Custom Fields
uk: Саморобні поля

en: Custom Fields for this Set
uk: Саморобні поля цього набору

en: Custom Files
uk: Файли користувачів

en: Custom Files Directory
uk: Каталог Спеціальних Файлів

en: Custom Group
uk: Саморобнаа група

en: Custom Group Created Date
uk: Дата створення саморобної групи

en: Custom Group Extends
uk: Розширення групи з індивідуальними налаштуваннями

en: Custom Group ID
uk: № саморобної групи

en: Custom Group Is Active?
uk: Увімкнути саморобну групу?

en: Custom Group Is Public?
uk: Саморобна група є видимою?

en: Custom Group Multiple Values Listing
uk: Перелік множинних значень Групи, яка налаштовується

en: Custom Group Name
uk: Ім'я саморобної групи

en: Custom Group Post Text
uk: Післямова до саморобної групи

en: Custom Group Pre Text
uk: Передмова до саморобної групи

en: Custom Group Style
uk: Стиль групи з індивідуальними налаштуваннями

en: Custom Group Subtype
uk: Субтип групи з індивідуальними налаштуваннями

en: Custom Group Subtype List
uk: Перелік субтипів групи з індивідуальними налаштуваннями

en: Custom Group Title
uk: Назва саморобної групи

en: Custom Groups
uk: Саморобні групи

en: Custom Link to a Drupal Node
uk: Окреме посилання на нод Друпала

en: Custom Option
uk: Опція користувача

en: Custom PHP Path Directory
uk: Тека шляхів РНР, налаштованих користувачами

en: Custom Postal Greeting
uk: Особливе привітання в листі

en: Custom Postal greeting.
uk: Особливе привітання в листі

en: Custom Search
uk: Саморобний пошук

en: Custom Search Path
uk: Шлях для пошуку, що задається користувачем

en: Custom Templates
uk: Шаблони, налаштовані користувачами

en: Custom data is stored in custom fields. Custom fields are organized into logically related custom data sets (e.g. Volunteer Info). Use custom fields to collect and store custom data which are not included in the standard CiviCRM forms. You can create one or many sets of custom fields.
uk: Дані, що можуть змінюватися, зберігаються у полях, що можуть налаштовуватися. Ці поля організовані у вигляді логічно пов'язаних наборів даних користувачів (напр., Інформація про Волонтерів). Використовуйте поля, що налаштовуються, для збирання та зберігання даних користувачів, що не включені до стандартних форм CiviCRM. Ви можете створити один чи декілька наборів даних користувачів.

en: Custom field '%1' already exists in Database.
uk: Саморобне поле «%1» вже існує в базі даних.

en: Custom field '%1' has been saved.
uk: Саморобне поле «%1» було збережене.

en: Custom fields and a Personal Campaign Page field can be added if needed.
uk: Налаштовані поля та поле Персональної сторінки кампанії можуть бути додані при потребі.

en: Custom group '%1' already exists in Database.
uk: Група, що налаштовується, "%1" вже існує в Базі даних

en: Custom searches are developed and contributed by members of the CiviCRM community.
uk: Опції пошуку з можливістю налаштування розробляються та впроваджуються членами спільноти CiviCRM.

en: Custom tokens (based on custom data) can be added for organizations as well. These tokens will not be displayed in the list of available tokens, but can be added manually. The format is %1 – where 12 is the ID of the custom data field. To find the custom data field ID, go Administer > Customize Data & Screens > Custom Fields and click ‘edit’ on the field you want to use. Look at the URL. The last part of the URL will be an equal sign and a number (=12). The number (12 in this example) is the id of that custom field.
uk: Для організацій також можуть бути додані Персоналізовані маркери (на основі даних користувачів). Ці маркери не будуть відображатися у переліку доступних маркерів, але можуть додаватися вручну. Формат є наступним: %1 - де 12 - це ID персоналізованого поля даних. Щоб знайти ID персоналізованого поля даних, перейдіть до Адміністрування > Персоналізація даних та вікон > Персоналізовані поля, потім натисніть "редагувати" на полі, яки Ви бажаєте використати. Подивіться його URL. Остання частина цього URL буде знак "дорівнює" та число (=12). Це число (12 в цьому прикладі) є ID персоналізованого поля.

en: Customer:
uk: Клієнт:

en: Customize Data and Screens
uk: Налаштування даних і вікон

en: Customize Data, Forms and Screens
uk: Персоналізація даних, форм та вікон

en: Customize the CiviCRM navigation menu bar for your users here.
uk: Тут Ви можете персоналізувати меню навігації CiviCRM для Ваших користувачів.

en: Customized
uk: Налаштовано користувачем

en: Customizing CSS
uk: Персоналізація CSS

en: Cycle Day
uk: Цикл День

en: Czech
uk: Чеська

en: DUE DATE: %1
uk: Термін сплати: %1

en: Daily
uk: Щодня

en: Danish
uk: Данська

en: Dashboard
uk: Панель інструментів

en: Dashboard - %1
uk: Панель інструментів - %1

en: Dashboard Caching
uk: Кешування контрольної панелі

en: Dashboard Contact
uk: Контакт панелі інструментів

en: Dashboard Contact ID
uk: ID контакту панелі інструментів

en: Dashboard entries
uk: Елементи Контрольної панелі

en: Dashlet Name
uk: Назва Модулю Панелі керування

en: Dashlet Permission
uk: Дозвіл Модулю Панелі керування

en: Dashlet Permission Operator
uk: Оператор Модулю Панелі керування

en: Dashlet Title
uk: Назва Модулю Панелі керування

en: Dashlet URL
uk: Інтернет-посилання Модулю Панелі керування

en: Dashlet is Active?
uk: Модуль Панелі керування є активним?

en: DashletID
uk: ID Модулю Панелі керування

en: Data
uk: Інформація

en: Data Entry
uk: Введення даних

en: Data Entry Batches
uk: Записи пакетних даних

en: Data Source
uk: Джерело інформації

en: Data Type
uk: Вид інформації

en: Database Error Code:
uk: Код Помилки бази даних:

en: Database In Unexpected Version
uk: База даних в непередбачуваній версії

en: Database Log Report
uk: Звіт протоколу бази даних

en: Database Partially Upgraded
uk: База даних частково оновлена

en: Database Upgrade Required
uk: Необхідно оновити базу даних

en: Database Upgrades
uk: Оновлення бази даних

en: Database Version Invalid
uk: Версія бази даних невірна

en: Database Version Missing
uk: Версія бази даних відсутня

en: Database Version and Connection Settings
uk: Версія бази даних та налаштування з'єднання

en: Database cache tables cleared.
uk: Кеш таблиць бази даних був очищений.

en: Database check failed - the database looks to have been partially upgraded. You may want to reload the database with the backup and try the upgrade process again.
uk: Помилка перевірки бази даних - схоже, що база даних була оновлена частково. Ви можете завантажити базу даних знову, зі збереженням файлу відновлення, та спробувати оновити базу даних ще раз.

en: Database check failed - the database looks to have been partially upgraded. You must reload the database with the backup and try the <a href='%1'>upgrade process</a> again.
uk: Не вдалося перевірити базу даних - можливо, база даних була оновлена частково. Можливо, Вам слід перезавантажити базу даних з резервного файлу і спробувати запустити <a href='%1'>процес оновлення</a> знову.

en: Database field length
uk: Довжина поля бази даних

en: Database is marked with invalid version format. You may want to investigate this before you proceed further.
uk: База даних

en: Database version and connection settings have been verified and look correct!
uk: Версія бази даних та налаштування з'єднання були перевірені, і схоже на те, що вони є коректними!

en: Date
uk: Дата

en: Date Added
uk: Додана дата

en: Date Added to CiviCRM
uk: Додана дата до CiviCRM

en: Date Class
uk: Клас даних

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Date Deceased
uk: Дата смерті

en: Date Display
uk: Відображення дати

en: Date Display Formats
uk: Формати відображення дати

en: Date Field
uk: Поле для дати

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Date Formats
uk: Формати дат

en: Date Input Fields
uk: Поля введення дат

en: Date Pending
uk: Дата очікує

en: Date Preference ID
uk: ID опцій дати

en: Date Preference Name
uk: Назва опцій дати

en: Date Range
uk: Діапазон дат

en: Date Received
uk: Дата отримання

en: Date Removed
uk: Дату видалено.

en: Date Renewal Entered
uk: Введена дата подовження

en: Date Sent
uk: Дата надіслана

en: Date and Time
uk: Дата і Час

en: Date and time for activity: scheduled. participant: registered.
uk: Дата та час діяльності: заплановано. Учасник: зареєстрований.

en: Date and time. Used for scheduling mailings.
uk: Дата і час. Використовується для планування розсилки.

en: Date e-mail opened
uk: Дата відкриття електронного листа

en: Date for activities including contributions: receive, receipt, cancel. membership: join, start, renew. case: start, end.
uk: Дата проведення діяльностей, включаючи внески: отримання, квитанція, скасування. Членство: приєднатися, почати, оновлювати Справа: початок, кінець

en: Date forwaded
uk: Дата переадресації

en: Date is not set
uk: Дата не налаштована

en: Date of Birth
uk: Дата народження

en: Date of bounce
uk: Дата повернення ненадісланого листа

en: Date of click through
uk: Дата переходу за посиланням

en: Date of delivery
uk: Дата доставки

en: Date of first pledge payment.
uk: Дата першого платежу за фінансовим зобов'язанням.

en: Date of reply
uk: Дата відповіді

en: Date of unsubscribe
uk: Дата відписки

en: Date on which the grant decision was finalized.
uk: Дата коли було фіналізовано рішення по гранту.

en: Date on which the grant money was transferred.
uk: Дата, коли були переказані гроші по гранту.

en: Date that a receipt was sent to the contributor.
uk: Дата, коли квитанція була надіслана вкладнику.

en: Date that a thank-you message was sent to the contributor.
uk: Дата, коли вкладнику було надіслано повідомлення з подякою.

en: Date this field becomes effective (optional).  Used for price set fields that are made available starting on a specific date.
uk: Дата, коли це поле стає актуальним (опціонально). Використовується для наборів цін, які стають доступними, починаючи з певної дати.

en: Date this field expires (optional).  Used for price set fields that are no longer available after a specific date (e.g. early-bird pricing).
uk: Дата, коли це поле припиняє діяльність (опціонально). Використовується для набору цін, які стануть недійсними після певної дати (напр., знижки при ранньому замовленні).

en: Date user clicked a link in the e-mail
uk: Дата, коли користувач натиснув на посилання в електронному листі

en: Date user e-mail bounced
uk: Дата, коли з електронної адреси користувача повернувся ненадісланий лист

en: Date user e-mail delivered
uk: Дата доставки листа на електронну адресу користувача

en: Date user forwarded the e-mail
uk: Дата переадресації користувачем електронного листа

en: Date user replied
uk: Дата відповіді користувача

en: Date user unsubscribed
uk: Дата відписки користувача

en: Date when an acknowledgment of the pledge was sent.
uk: Дата відправлення підтвердження про отримання платіжного зобов’язання.

en: Date when pledge was made by the contributor.
uk: Дата, коли застава була внесена заставодавцем.

en: Date(s)
uk: Дата (Дати)

en: Date:
uk: Дата:

en: Dates may be up to
uk: Дати можуть бути до

en: Day
uk: День

en: Day of Contribution
uk: День внеску

en: Day of month installments paid
uk: День здійснення чергового внеску

en: Day prior to yesterday
uk: Післявчора

en: Day, Week, Month, Year
uk: День, Тиждень, Місяць, Рік

en: Days
uk: Дні

en: Days after the last one sent, up to the maximum number of reminders.
uk: Через кілька днів після того, як надіслано останнє нагадування, аж до максимального числа нагадувань.

en: Days prior to each scheduled payment due date.
uk: Кількість днів, що залишилося до кожного запланованого терміну сплати.

en: De-activate the page (you can re-activate it later)
uk: Деактивувати сторінку (Ви зможете повторно активувати її пізніше)

en: Debit Card
uk: Дебетова картка

en: Debug (%1)
uk: Відладка (%1)

en: Debug Mode Enabled
uk: Увімкнено режим відладки

en: Debug output is triggered by adding specific name-value pairs to the CiviCRM query string:
uk: Інформація для виведення під час відладки вмикається шляхом додавання специфічних пар "ім'я-значення" до рядку запиту CiviCRM.

en: Debugging
uk: Відладка

en: Deceased
uk: Помер

en: Deceased Date
uk: Дата смерті

en: Deceased Membership status is missing or not active. <a href='%1'>Click here to check</a>.
uk: Проблемний статус Членства не знайдено або він не активний. <a href='%1'>Натисніть тудля перевірки</a>.

en: Decimal Delimiter can not have more than 1 character.
uk: Роздільник десяткових розрядів не може мати більш, ніж 1 символ.

en: Decision date
uk: Дата прийняття рішення

en: Declaration Time
uk: Час декларації

en: Deductible Financial Account?
uk: Від'ємний фінансовий рахунок?

en: Deductible?
uk: Податкова знижка

en: Dedupe Exception ID
uk: № винятку об'єднання повторів

en: Dedupe Rule
uk: Правило позбавлення повторів

en: Dedupe Rule Group
uk: Група правила позбавлення повторів

en: Dedupe Rule ID
uk: ID правила позбавлення повторів

en: Dedupe by email
uk: Вилучити повтори на основі електронної адреси

en: Default
uk: За умовчанням

en: Default API Site URL
uk: API сайт URL за умовчанням

en: Default Amount
uk: Стандартна сума

en: Default Discount Fee ID
uk: За умовчанням Знижка Плати ID

en: Default Fee ID
uk: За умовчанням Плата ID

en: Default Financial Account
uk: За умовчанням фінансового рахунку

en: Default Financial Type
uk: Фінансовий тип за умовчанням

en: Default Language for users
uk: Мова за умовчанням для користувачів

en: Default Live Button URL
uk: Live-кнопка URL за умовчанням

en: Default Live Recurring Payments URL
uk: Live-періодичні платежі за умовчанням

en: Default Live Site URL
uk: Live-сайт URL за умовчанням

en: Default Location Type?
uk: Вид розташування за умовчанням?

en: Default Number Of Contacts
uk: Кількість контактів за умовчанням

en: Default Option?
uk: Опція за умовчнням?

en: Default Organization Address
uk: Адреса організації за умовчанням

en: Default Role
uk: Роль за замовчуванням

en: Default Status?
uk: Статус за умовчанням?

en: Default Test API URL
uk: Тест API URL за умовчанням

en: Default Test Button URL
uk: Тест кнопка URL за умовчанням

en: Default Test Recurring Payment URL
uk: URL тест типового платежу за умовчанням

en: Default Test Site URL
uk: Тест сайт URL за умовчанням

en: Default Value
uk: Значення за умовчанням

en: Default assignee
uk: Уповноважений за замовчуванням

en: Default currency assigned to contributions and other monetary transactions.
uk: Валюта за умовчанням, присвоєна внескам та іншим грошовим транзакціям.

en: Default domain email address and from name.
uk: Електронна адреса та ім'я відправника за умовчанням

en: Default language (if any) for contact records.
uk: Мова за замовчуванням (якщо така є) для контактних записів.

en: Default number of contacts
uk: Кількість контактів за умовчанням

en: Default version of the following System Workflow Message Templates have been modified: <ul><li>Additional Payment Receipt or Refund Notification</li><li>Contribution Invoice</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
uk: Було змінено версію за замовчуванням наступних Шаблонів робочого циклу системи: <ul><li>Додаткова квитанція про оплату або сповіщення про повернення</li><li>Рахунок-фактура по внеску</li></ul>Якщо Ви змінювали ці шаблони, будь ласка, перегляньте нові версії за замовчуванням та застосуйте зміни належним чином до Ваших копій (Адміністрування>Комунікації>Шаблони повідомлень> Повідомлення робочого циклу системи).

en: Default version of the following System Workflow Message Templates have been modified: <ul><li>Contribution Invoice</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
uk: Виправлено версію за замовчуванням наступних Шаблонів повідомлень робочого циклу системи: <ul><li> Рахунок-фактура по внеску</li></ul>Якщо Ви вносили зміни у ці шаблони, будь ласка, перегляньте нові версії за замовчуванням та застосуйте оновлення як потрібно для Ваших копій (Адміністрування > Комунікації> Шаблони повідомлень>Повідомлення робочого циклу системи).

en: Default version of the following System Workflow Message Templates have been modified: <ul><li>Personal Campaign Pages - Owner Notification</li></ul> If you have modified these templates, please review the new default versions and implement updates as needed to your copies (Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages).
uk: Версії за замовчуванням для наступних Шаблонів повідомлень про перебіг системних процесів були змінені: <ul><li>Персональні сторінки кампанії - Сповіщення власника</li></ul> Якщо Ви змінили ці шаблони, будь ласка, ознайомтеся з новими версіями за замовчуванням та, за необхідності, оновіть Ваші копії (Адміністрування > Комунікації > Шаблони повідомлень > Повідомлення про перебіг системних процесів).

en: Default?
uk: За умовчанням?

en: Deferred Account
uk: Відкладений рахунок

en: Deferred Account ID
uk: Ідентифікатор відкладеного рахунку

en: Deferred Accounting Code
uk: Відкладений обліковий код

en: Deferred Financial Account
uk: Відкласти фінансовий рахунок

en: Deferred Revenue - Event Fee
uk: Відкладений дохід - плата за захід

en: Deferred Revenue - Member Dues
uk: Відкладений дохід - Членські збори

en: Deferred Revenue Account is
uk: Обліковий запис відкладених доходів - це

en: Deferred Revenue Details
uk: Деталі про відкладені доходи

en: Deferred Revenue Details Report
uk: Звіт про деталі відкладених доходів

en: Deferred Transaction Amount
uk: Сума відкладеної транзакції

en: Deferred Transaction Date
uk: Дата відкладеної транзакції

en: Define Mailing
uk: Визначити розсилки

en: Define case types, access deleted cases
uk: Визначте типи завдань, доступ до видалених завдань

en: Define general email address(es) that can be used as the FROM address when sending email to contacts from within CiviCRM (e.g. info@example.org)
uk: Визначте загальну електронну адресу (адреси), які можуть використовуватися як адреса ВІД КОГО при відправлення електронних листів контактам всередині CiviCRM (напр., info@example.org)

en: Define participant roles for events here (e.g. Attendee, Host, Speaker...). You can then assign roles and search for participants by role.
uk: Тут Ви можете задати ролі учасників у подіях (напр., Відвідувач, Приймаюча сторона, Доповідач тощо). Потім Ви можете присвоювати ролі, і проводити пошук учасників за роллю.

en: Define statuses for event participants here (e.g. Registered, Attended, Cancelled...). You can then assign statuses and search for participants by status.
uk: Тут Ви можете задати статуси учасників у подіях (напр., Зареєстровані, Ті, хто прийняв участь, Ті, хто відмінив участь тощо). Потім Ви можете присвоювати статуси, і проводити пошук учасників за статусом.

en: Defines if you can select this tag.
uk: Визначає, чи можна обрати цю мітку.

en: Definition order
uk: Порядок визначення

en: Delete
uk: Знищити

en: Delete %1
uk: Видалити %1

en: Delete %1 Type
uk: Видалити тип %1

en: Delete %1 from %2? (remove contact AND delete their record of having been in this group).
uk: Видалити %1 з %2? (видалити контакт ТА видалити пов'язаний з цим запис про перебування у даній групі).

en: Delete %1 from %2? (this group will no longer be listed under Past Groups).
uk: Видалити %1 з %2? (дана група більше не буде присутньою у переліку Колишніх груп).

en: Delete %1 from %2? (this group will no longer be listed under Pending Groups)
uk: Видалити %1 з %2? (дана група більше не буде присутньою у переліку Груп із статусом очікування)

en: Delete %1?
uk: Видалити %1?

en: Delete (to trash)
uk: Видалити (у смітник)

en: Delete ACL
uk: Видалити ACL

en: Delete ACL Role Assignment
uk: Видалити ACL призначення ролей

en: Delete Activities
uk: Видалити діяльність

en: Delete Activity
uk: Видалити діяльність

en: Delete Address Block
uk: Видалити адресний блок

en: Delete All
uk: Видалити все

en: Delete All Attachment(s)
uk: Видалити усі вкладення

en: Delete Attached File
uk: Видалити прикріплений файл

en: Delete Batch
uk: Видалити пакет

en: Delete Campaign
uk: Видалити кампанію

en: Delete Campaign Page
uk: Видалити Сторінку Кампанії

en: Delete Case
uk: Видалити справу

en: Delete CiviCRM Profile
uk: Видалити профіль CiviCRM.

en: Delete CiviCRM Profile Group
uk: Видалити Групу Профілю CiviCRM

en: Delete Comment
uk: Видалити Коментар

en: Delete Contact
uk: Видалити контакт

en: Delete Contact Image
uk: Видалити фото контакта

en: Delete Contact Type
uk: Видалити тип контакту

en: Delete Contact(s)
uk: Видалити контакт (и)

en: Delete Contacts must also be granted in order for this to work.
uk: Для виконання цього завдання також повинен бути наданий дозвіл "Видалення контактів"

en: Delete Contribution
uk: Видалити Внесок

en: Delete Contribution Page
uk: Видалити Сторінку Внесків

en: Delete Contributions
uk: Видалити внески

en: Delete Credit Card
uk: Видалити кредитну картку

en: Delete Custom Field
uk: Знищити поле

en: Delete Custom Group
uk: Видалити саморобні поля

en: Delete Custom Set
uk: Видалити набір інформації користувачів

en: Delete Data Entry Batch
uk: Видалити запис пакетних даних

en: Delete DedupeRule
uk: Видалити правило пошуку повторів

en: Delete Draft
uk: Видалити проект

en: Delete Email
uk: Видалити адресу електронної пошти

en: Delete Email Block
uk: Видалити блок електронної адреси

en: Delete Event
uk: Видалити захід

en: Delete Event Template
uk: Видалити шаблон заходу

en: Delete Failed
uk: Не вдалося видалити

en: Delete File
uk: Видалити файл

en: Delete Financial Type
uk: Видалити Фінансовий Тип

en: Delete Financial Type Account
uk: Видалити Фінансовий Тип рахунку

en: Delete Grant
uk: Видалити грант

en: Delete Grants
uk: Видалити гранти

en: Delete Group
uk: Видалити групу

en: Delete IM
uk: Видалити інтернет-пейджер

en: Delete IM Block
uk: Видалити ІМ блок

en: Delete Label Format
uk: Видалити формат мітки

en: Delete Location Type
uk: Видалити тип локації

en: Delete Mail Settings
uk: Видалити налаштування пошти

en: Delete Mailing
uk: Видалити поштову розсилку

en: Delete Mapping
uk: Видалити схему

en: Delete Membership
uk: Видалити Членство

en: Delete Membership Status
uk: Видалити статус членства

en: Delete Membership Type
uk: Видалити тип членства

en: Delete Memberships
uk: Видалити членства

en: Delete Message Template
uk: Видалити шаблон повідомлення

en: Delete Multiple Choice Option
uk: Видалити Варіант Широкого Вибору

en: Delete Note
uk: Видалити примітку

en: Delete OpenID
uk: Видалити OpenID

en: Delete OpenID Block
uk: Видалити блок "Відкритий ID"

en: Delete Option "%1"
uk: Видалити опцію "%1"

en: Delete Option Group
uk: Видалити групу опцій

en: Delete PDF Page Format
uk: Видалити формат PDF-сторінки

en: Delete Page - %1
uk: Видалити Сторінку - %1

en: Delete Participant Status
uk: Видалити статус учасника

en: Delete Participation
uk: Видалити участь

en: Delete Participations
uk: Видалити учасників

en: Delete Payment Method
uk: Видалити метод оплати

en: Delete Payment Procesor Type
uk: Видалити тип процесора платежів

en: Delete Payment Processor
uk: Видалити процесор платежів

en: Delete Payment ProcessorType
uk: Видалити тип процесору платежів

en: Delete Permanently
uk: Знищити

en: Delete Personal Campaign Page
uk: Видалити персональну сторінку кампаній

en: Delete Petition
uk: Видалити петицію

en: Delete Phone Block
uk: Видалити блок телефонів

en: Delete Pledge
uk: Видалити заставу

en: Delete Pledges
uk: Видалити платіжні зобов’язання

en: Delete Premium
uk: Видалити Премію

en: Delete Price
uk: Видалити ціну

en: Delete Price Field
uk: Видалити поле ціни

en: Delete Price Set
uk: Видалити встановлену ціну

en: Delete Profile Field
uk: Знищити поле

en: Delete Provider
uk: Видалити провайдера

en: Delete Relationship
uk: Видалити відносини

en: Delete Relationship for %1
uk: Видалити відносини для %1

en: Delete Reletionship Type
uk: Видалити тип відносин

en: Delete Report Template
uk: Видалити шаблон звіту

en: Delete Schedule Reminders
uk: Видалити заплановані нагадування

en: Delete Scheduled Job
uk: Видалити заплановане завдання

en: Delete Set
uk: Видалити набір

en: Delete Status
uk: Видалити статус

en: Delete Survey
uk: Видалити опитування

en: Delete Website
uk: Видалити веб-сайт

en: Delete Website Block
uk: Видалити блок веб-сайту

en: Delete accounting batches created by user
uk: Видалити пакетні фінансові операції, які створені користувачами

en: Delete action is missing expected survey ID.
uk: Видалена дія не має ID очікуваного опитування.

en: Delete activities
uk: Видалити діяльності

en: Delete all accounting batches
uk: Видалити усі пакетні фінансові операції

en: Delete attachment
uk: Видалити вкладення

en: Delete cases
uk: Видалити справи

en: Delete contacts
uk: Видалити контакти

en: Delete contributions
uk: Видалити внески

en: Delete failed tasks
uk: Видалити невдалі завдання

en: Delete grants
uk: Видалити гранти

en: Delete memberships
uk: Видалити членства

en: Delete menu items that you don't use. Right-click and select 'Delete'.
uk: Видаляти пункти меню. Клацніть правою кнопкою миші та оберіть "Видалити".

en: Delete only this participant record.
uk: Видалити лише цей запис учасника.

en: Delete participants and events that you can edit
uk: Видалити тих учасників і заходи, яких Ви можете редагувати

en: Delete participants from event
uk: Видалити учасників з події

en: Delete permanently
uk: Знищити

en: Delete phone
uk: Видалити номер телефону

en: Delete pledges
uk: Видалити платіжні зобов'язання

en: Delete report
uk: Видалити звіт

en: Delete this address
uk: Видалити цю адресу

en: Delete this message template
uk: Видалити цей шаблон повідомлення

en: Delete this participant record along with associated participant record(s).
uk: Видалити запис цього учасника разом із пов'язаними записами учасників.

en: Deleted
uk: Видалено

en: Deleted %1 tags.
uk: Видалено %1  тегів

en: Deleted Activities
uk: Видалені діяльності

en: Deleted contact
uk: Видалений контакт

en: Deleted?
uk: Видалено?

en: Deleting a financial type cannot be undone.
uk: Видалення фінансового типу не може бути відмінено.

en: Deleting a financial type cannot be undone. Unbalanced transactions may be created if you delete this account.
uk: Видалення фінансового типу не може бути скасовано. Незбалансовані угоди можуть бути створені, якщо ви видалите цей рахунок.

en: Deleting an attachment will completely remove it from server.
uk: Видалення вкладення призведе до його повного видалення із серверу.

en: Deleting this group will NOT delete the member contact records. However, all contact subscription information and history for this group will be deleted.
uk: Видалення цієї групи НЕ видалить контактні записи її членів. Однак, уся контактна інформація для підписок та історія цієї групи будуть видалені.

en: Deleting...
uk: Видалення...

en: Deletion Error
uk: Помилка видалення

en: Deletion failed
uk: Не вдалося видалити

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Delivered ID
uk: Доставлене ID

en: Delivery
uk: Доставка

en: Delivery Status
uk: Статус доставки

en: Delivery Summary
uk: Звіт про доставку

en: Demographic breakdown for case clients (and or non-case contacts) in your database. Includes custom contact fields.
uk: Демографічне розподілення клієнтів у справі (або не пов'язаних зі справою контактів) у ВАшій базі даних. Включає контактні поля, що налаштовуються користувачем.

en: Demographics
uk: Демографія

en: Deny ACL?
uk: Відхилити ACL?

en: Depending on how you want to use the iCalendar data - you can:
uk: В залежності від того, як Ви бажаєте використовувати дані iCalendar - Ви можете:

en: Depending on the CiviCRM setup, email and postal greetings (see below) may be automatically adapted accordingly; or the information can be used in other ways.
uk: В залежності від налаштування програми CiviCRM, привітання у електронних та звичайних листах (дивіться нижче) може бути встановлене автоматично. Також ця інформація може бути використана з іншими цілями.

en: Deposit Bank Account
uk: Депозитний банківський рахунок

en: Descending
uk: За спаданням

en: Description
uk: Опис

en: Description is included at the top of the activity edit and view pages for this type of activity.
uk: Для цього типу діяльності опис включений вгорі сторінок редагування та перегляду цього типу діяльності.

en: Description of new group
uk: Опис нової групи

en: Description of the Group
uk: Опис групи

en: Description of the Tag
uk: Опис мітки

en: Description of the relationship
uk: Опис відносин

en: Description of this membership type for internal use. May include eligibility, benefits, terms, etc.
uk: Опис цього типу членства для внутрішнього використання. Може містити вимоги до вступу, переваги, умови тощо.

en: Description:
uk: Опис:

en: Descriptive Title for this Footer.
uk: Інформативне ім'я цього нижнього колонтитулу.

en: Descriptive Title for this Header
uk: Інформативне ім'я цього заголовка

en: Descriptive name assigned to a contact or event address. EXAMPLES: 'College address' for a person. 'Johnson Pavilion' for an event.
uk: Інформативне ім'я, присвоєне адресі контакту чи події. ПРИКЛАДИ: "Адреса коледжу" для особи. "Павільйон Джонсона" для заходу.

en: Descriptive title of message - used for template selection.
uk: Інформативний заголовок повідомлення - який буде використовуватися для вибору шаблону.

en: Destination
uk: Призначення

en: Destination Queue
uk: Черга призначення

en: Detailed Log Data
uk: Детальна інформація журналу реєстрації

en: Detailed report for canvassing, phone-banking, walk lists or other surveys.
uk: Деталізований звіт по агітаційній діяльності, банку телефонів, маршрутам зустрічей з виборцями (walk lists) або іншим опитування.

en: Details
uk: Подробиці

en: Details Only
uk: Лише Деталі

en: Details Updated
uk: Деталі були оновлені

en: Details and Notes regarding the activity.
uk: Подробиці та примітки щодо діяльності.

en: Determine if the event is free or paid. For paid events, set the payment processor, fee level(s) and discounts. Give online registrants the option to 'pay later' (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
uk: Визначте, подія безкоштовна або платна. Для платних заходів, встановити процесор оплати, рівень плати(и) та знижки. Дайте параметр Інтернет Адміністраторів "заплатити пізніше" (наприклад, пошти в чек, колл в кредитної картки, і т.і.).

en: Determine the contacts in your database who should receive this Mass SMS by first selecting one or more <strong>Included Groups</strong>. (Groups must be assigned the <strong>Mailing List</strong> type to be available on this screen - you can update this for an existing group from <strong>Manage Groups &raquo; Settings</strong>.)
uk: Оберіть у Вашій базі даних, яким слід надіслати масові СМС, спочатку обравши одну або декілька <strong>Включених груп</strong>. (Групам повинен бути присвоєний тип <strong>Перелік розсилки</strong> для того, щоб вони відображувалися у вікні - Ви можете оновити це налаштування для існуючих груп у розділі <strong>Керування групами > Налаштування</strong>.)

en: Determine whether an online registration page is available. If so, configure registration, confirmation and thank you page elements and confirmation email details.
uk: Визначити, чи доступна сторінка он-лайн-реєстрації. Якщо це так, налаштувати реєстрацію, підтвердження і елементи сторінки подяки і деталі підтвердження електронною поштою.

en: Determines whether your criteria are combined with AND statements, or combined with OR statements. For example, you may want to find all individuals who are in the Volunteers group AND who have a Volunteer Training activity recorded for them. In this case use the AND operator. If you need to find everyone who is in the Volunteers group OR has a Volunteer Training activity recorded, use the OR operator.
uk: Визначає, чи повинні Ваші параметри бути поєднані логічними виразами ТА чи АБО. Наприклад, Ви бажаєте знайти усіх індивідуальних осіб, які є у групі Волонтерів ТА мають записи про Тренінгову волонтерську діяльність. В цьому випадку використовуйте оператор ТА. Якщо Вам необхідно знайти усіх, хто є у групі Волонтерів АБО має записи про Тренінгову волонтерську діяльність, використовуйте оператор АБО.

en: Developer
uk: Розробникам

en: Development
uk: Розробка

en: Development stage
uk: Етап розробки

en: Did not find a message template with id of %1.
uk: Не вдалося знайти шаблон повідомлення з ID %1.

en: Did you mean to search by Name/Email instead?
uk: Ви мали на увазі пошук за назвою/електронною поштою?

en: Direct Mail
uk: Пряма кореспонденція

en: Direct member is:
uk: Прямий член - це:

en: Directories
uk: Теки

en: Directory %1 is not writable.  Please change your file permissions.
uk: Каталог %1 недоступний для запису. Будь ласка, змініть права доступу до файлу.

en: Directory Cleanup
uk: Очищення теки

en: Directory Paths: Make them portable
uk: Шляхи каталогу: Зробіть їх портативними

en: Directory Unwritable
uk: Каталог не доступний для записів

en: Directory not writable | Directories not writable
uk[0]: Каталог не для запису
uk[1]: Каталог не для запису
uk[2]: Каталог не для запису
uk[3]: Каталоги не доступні для запису

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable "%1"?
uk: Вимкнути "%1"?

en: Disable %1
uk: Деактивувати %1

en: Disable %1?
uk: Вимкнути %1?

en: Disable ACL
uk: Ввимкнути ACL

en: Disable ACL Role Assignment
uk: Деактивувати ACL призначення ролей

en: Disable Campaign
uk: Припинити кампанію

en: Disable CiviCRM Profile Field
uk: Відімкнути поле профілю CiviCRM

en: Disable CiviCRM Profile Group
uk: Вимкнути Групу Профілю CiviCRM

en: Disable Contact Type
uk: Вимкнути тип контакту

en: Disable Custom Field
uk: Деактивувати індивідуально налаштоване поле

en: Disable Custom Set
uk: Деактивувати набір інформації користувачів

en: Disable Debug Mode
uk: Вимкнути Режим Налагодження

en: Disable Event
uk: Припинити захід

en: Disable Financial Type
uk: Відключити Фінансовий Тип

en: Disable Group
uk: Деактивувати Групу

en: Disable Label Format
uk: Вимкнути формат мітки

en: Disable Location Type
uk: Вимкнути тип локації

en: Disable Mailing Component
uk: Вимкнути компонент розсилки

en: Disable Membership Status
uk: Вимкнути статус членства

en: Disable Membership Type
uk: Вимкнути тип членства

en: Disable Multiple Choice Option
uk: Деактивувати опцію мультивибору

en: Disable Outbound Email
uk: Вимкнути надсилання повідомлень

en: Disable Payment Processor
uk: Вимкнути процесор платежів

en: Disable Payment ProcessorType
uk:  Вимкнути тип процесору платежів

en: Disable Petition
uk: Припинити петицію

en: Disable Premium
uk: Скасувати премію

en: Disable Price
uk: Деактивувати ціну

en: Disable Price Option
uk: Деактивувати опції ціни

en: Disable Price Set
uk: Деактивувати набір цін

en: Disable Provider
uk: Вимкнути провайдера

en: Disable Relationship
uk: Декактивувати відносини

en: Disable Relationship Type
uk: Вимкнути тип відносин

en: Disable Scheduled Job
uk: Вимкнути заплановане завдання

en: Disable Status
uk: Вимкнути статус

en: Disable Survey
uk: Припинити опитування

en: Disable USPS address validation during import?
uk: Вимкнути перевірку адреси USPS під час імпорту?

en: Disable automatic synchronization. You will have to use the "Manually Synchronize" form to synchronize memberships and roles yourself.
uk: Вимкнути автоматичну синхронізацію. Вам доведеться використовувати форму "Ручної синхронізації" для синхронізації членств та ролей власноруч.

en: Disable check for mandatory tokens
uk: Вимкнути перевірку обов'язкових маркерів

en: Disable debug mode now?
uk: Вимкнути Режим Налагодження зараз?

en: Disable expired relationships
uk: Вимикає відносини, що втратили чинність

en: Disable the email confirmation for unverified contacts?
uk: Вимкнути опцію підтвердження електронної пошти для неперевірених контактів?

en: Disable this message template
uk: Вимкнути цей шаблон повідомлення

en: Disable this option to remove the field from the profile without deleting it.
uk: Вимкніть цю опцію, щоб прибрати поле з профілю, не видаляючи його.

en: Disabled
uk: Деактивований

en: Disabled (Missing)
uk: Вимкнено (Відсутній)

en: Disabled Statuses
uk: Вимкнені статуси

en: Disables relationships that have expired (ie. those relationships whose end date is in the past).
uk: Вимикає відносини, які втратили чинність (напр., такі відносини, дата завершення яких знаходится в минулому).

en: Disambiguation: Joins are different from api chaining in that joins execute as a single SELECT query, and only work for api "get" operations.
uk: Неоднозначність: приєднання відрізняються від API ланцюжка тим, що приєднання працюють як єдиний запит ОБРАТИ, і працюють лише для API операцій "отримання".

en: Disambiguation: api chains are different from joins in that chaining executes a separate api call for every result returned from the main call.
uk: Неоднозначність:  api мережа відрізняються від об'єднань в тому, що мережа виконує окремий api дзвінок для кожного результату, поверненого з основного дзвінка.

en: Disconnect
uk: Відключитися

en: Disconnected
uk: Відключено

en: Disconnecting...
uk: Відключення...

en: Discount Amount
uk: Сума знижки

en: Discount End Date
uk: Дата кінця знижки

en: Discount ID
uk: ID Знижки

en: Discount Set
uk: Фіксована скідка

en: Discount Start Date
uk: Дата початку знижки

en: Discounted Fees
uk: Знижені платежі

en: Discounts
uk: Знижки

en: Discounts Account is
uk: Рахунок знижок - це

en: Discounts by Signup Date?
uk: Знижки за нами?

en: Display Amount?
uk: Відображати суму?

en: Display Fee
uk: Показати платню

en: Display In Honor Roll
uk: Відображати в почесному списку

en: Display Membership Fee
uk: Відображує членські внески

en: Display Minimum Contribution Amount?
uk: Вивести на екран мінімальну Суму внеску?

en: Display Minimum Contribution?
uk: Відображати мінімальний внесок?

en: Display Name
uk: Назва

en: Display Options
uk: Опції відображення

en: Display Preferences
uk: Налаштування вигляду

en: Display Results As
uk: Відобразити результати як

en: Display Results as Relationship
uk: Відобразити результати у вигляді відносин

en: Display Results have been Reset
uk: Відображення результатів було оновлено

en: Display Settings For Results
uk: Параметри відображення для результатів

en: Display Style
uk: Спосіб відображення

en: Display Style 'Tab with table' is only supported for multiple-record custom field sets.
uk: Відображення стилю "Вкладка з таблицею" підтримується тільки для наборів індивідуально налаштованих полів з декількома записами.

en: Display Style should be Inline for this Class
uk: Стиль відображення повинний відповідати даному класу

en: Display Tag?
uk: Відображати тег?

en: Display amount next to each option? If no, then the amount should be in the option description.
uk: Якщо так, біля кожного поля вибору відображатиметься відповідна сума.

en: Display clicks from each mailing
uk: Відобразити переходи за посиланнями для кожної розсилки

en: Display contacts who opened emails from a mailing
uk: Відобразити контакти, які відкривали електронні листи із надісланої розсилки

en: Display debug output with results.
uk: Відобразити вікно відладки з результатами.

en: Display image and thumbnail from these locations on the web:
uk: Вивести зображення та його зменшений варіант з цієї інтернет-адреси:

en: Display in Honor Roll?
uk: Відображати в почесному списку

en: Display in Table controls which columns are included in the listing of custom data records. If your custom data set has a large number of fields, uncheck this box to exclude less important fields from the listing. All fields will still be included when viewing a single record. You may also want to exclude Note type fields from the table listing.
uk: Відображення у таблиці контролює те, які колонки будуть включені у перелік записів даних користувачів. Якщо Ваш набір персоналізованих даних має велику кількість полів, вимкніть цей перемикач, щоб виключити менш важливі поля з переліку. Усі поля будуть все одно включені під час перегляду одного окремого запису. Ви також можете за бажанням виключити з переліку таблиці поля типу Примітка.

en: Display in Table?
uk: Відобразити у таблиці?

en: Display label for this status.
uk: Відображати мітку для цього статусу.

en: Display name for this Membership status (e.g. New, Current, Grace, Expired...).
uk: Відображає назву цього статусу Членства (наприклад, Нове, Поточне, Відкладене, Закінчилося тощо).

en: Display name format for individual contact display names.
uk: Показувати назву формату для імен, які відображаються для індивідуальних контактів.

en: Display text for link from Event Information to Event Registration pages (e.g. 'Register Now!').
uk: Показати текст посилання з інформації про заходи до сторінки реєстрації  заходи (наприклад, «Реєстрація!»).

en: Display the membership fee along with the membership name and description for each membership option?
uk: Відображати членський внесок разом з назвою членства та описом кожної опції членства?

en: Displaying contacts where:
uk: Відображає контакти, де:

en: Displaying results as "%1" is not available without search criteria from the pane you just closed.
uk: Відображення результатів у вигляді "%1" неможливе без параметрів пошуку на панелі, яку Ви щойно закрили.

en: Displays a detailed list of contributions grouped by household which includes contributions made by members of the household.
uk: Відображає детальний перелік внесків, згрупований за домогосподарствами, і включає внески, зроблені членами домогосподарства.

en: Displays a detailed list of contributions grouped by organization, which includes contributions made by employees for the organisation.
uk: Відображає деталізований список внесків, які згруповані по організаціям, та які включають внески зроблені працівниками цих організацій.

en: Distance
uk: Відстань

en: Distribute funds to others, for example foundations, grant givers, etc.
uk: Надання грантів іншим суб'єктам, наприклад, фундації, програми грантової підтримки тощо.

en: Distribution
uk: Розподіл

en: Divehi; Dhivehi; Maldivian;
uk: Діверхі; Дхівехі; Мальдівська

en: Do NOT select a Contact Subtype if your import file contains a mixture of subtypes. In that case, select the built-in ("parent") type, and make sure you'll file includes include a column which sets the subtype for each row.
uk: НЕ обирайте Підтип Контакту, якщо файл імпорту містить різні підтипи. В цьому випадку, оберіть вбудований ("батьківський") тип та переконайтеся, що Ваш файл має колонку, яка визначає підтип для кожного рядка.

en: Do Not E-mail
uk: Не відправляти електронні листи

en: Do Not Email
uk: Не надсилати електронну пошту

en: Do Not Mail
uk: Не надсилати електронну пошту

en: Do Not Phone
uk: Не дзвонити

en: Do Not SMS
uk: Не надсилайте SMS

en: Do Not Sms
uk: Не надсилати СМС

en: Do Not Trade
uk: Не торгувати

en: Do Not mail
uk: Не надсилати електронну пошту

en: Do not SMS
uk:  Не бажаю отримувати СМС

en: Do not Trade
uk: Не для обміну

en: Do not bulk email
uk: Відмова від масових розсилок електронною поштою

en: Do not display an image
uk: Не показувати зображення

en: Do not email
uk: Не надсилати електронних листів

en: Do not enable this feature if you are using this profile as an HTML Form Snippet embedded in a non-CiviCRM web page. reCAPTCHA requires dynamic page generation. Submitting a stand-alone form with reCAPTCHA included will always result in a reCAPTCHA validation error.
uk: Не активуйте цю функцію, якщо Ви використовуєте цей профіль як HTML-Сніппет форму, вбудовану у веб-сторінку не на платформі CiviCRM. reCAPTCHA вимагає динамічної генерації сторінок. Намагання створити відокремлену форму профілю з функцією reCAPTCHA завжди призводитиме до помилки перевірки reCAPTCHA.

en: Do not mail
uk: Не надсилати пошту

en: Do not make custom fields required unless you want to force all users to enter a value anytime they add or edit this type of record. You can always make the field required when used in a specific Profile form.
uk: Не робіть поля з індивідуальними налаштуваннями обов'язковим для заповнення окрім тих випадків, якщо Ви хочете примусити усіх користувачів вводити певне значення кожного разу, коли вони додають чи редагують цей тип запису. Ви завжди можете зробити це поле обов'язковим для заповнення, коли воно використовується у спеціальній формі профілю.

en: Do not merge
uk: Не об'єднувати

en: Do not notify assignees for
uk: Не сповіщати виконавців для

en: Do not phone
uk: Не дзвонити

en: Do not print labels for contacts with "Do Not Mail" privacy option checked
uk: Не друкувати ярлики для контактів, де включена опція "Не надсилати листи"

en: Do not record
uk: Не записувати

en: Do not redact emails
uk: Не приховувати електронну пошту

en: Do not run this job before this date / time. The run frequency selected above will apply thereafter.
uk: Не виконуйте цю роботу до цієї дати / часу. Вибрана вище повторюваність запуску застосується пізніше.

en: Do not select field %1 with Group by %2.
uk: Не обирайте поле %1 разом із групою за %2.

en: Do not sms
uk: Не надсилати СМС

en: Do not trade
uk: Не передавати третім особам

en: Do you really want to remove this Smart Group?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю смарт групу?

en: Do you want a registration confirmation email sent automatically to the user? This email includes event date(s), location and contact information. For paid events, this email is also a receipt for their payment.
uk: Ви хочете отримати підтвердження електронною поштою реєстрації,  яка автоматично відправляється користувачеві? Це повідомлення містить дату заходи (ій), місцезнаходження, контактні дані. Для платних заходів, цей лист також квитанція про їх виплату.

en: Do you want to <a %1>edit the existing activity</a>?
uk: Чи ти хочеш <a %1> редагувати існуючу активність</a> ?

en: Do you want to continue?
uk: Ви бажаєте продовжити?

en: Do you want to delete the message template '%1'?
uk: Ви хочете видалити шаблон «%1»?

en: Do you want to include this field in the Profile's Search form?
uk: Ви бажаєте включити це поле у форму пошуку Профілів?

en: Do you want to release respondents for '%1' ?
uk: Ви бажаєте звільнити респондентів для '%1' ?

en: Do you want to reserve respondents for '%1' ?
uk: Ви бажаєте зарезервувати респондентів для '%1' ?

en: Docs
uk: Документація

en: Document Body
uk: Головна частина документу

en: Document Type
uk: Вид документа

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
uk: Чи дозволяє подія багаторазову реєстрацію тій ж адреси електронної пошти?

en: Does MySQL thread_stack meet minimum (%1k)
uk: Чи відповідає MySQL thread_stack мінімально допустимому значенню (%1k)

en: Does contact A have permission over contact B?
uk: Контакт А має ширший дозвіл за В?

en: Does contact B have permission over contact A?
uk: Контакт В має ширший дозвіл за А?

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Does the CiviCRM path contain PATH_SEPARATOR?
uk: Чи міститься PATH_SEPARATOR у шляху до CiviCRM?

en: Does the contact have a %1 Account?
uk: Чи має цей контакт Обліковий запис %1?

en: Does the database have data from a previous installation?
uk: Чи є у базі даних записи з попередньої установки?

en: Does the mailing track Open Rate?
uk: Чи відслідковує поштова розсилка показник відкриття листів?

en: Does the mailing track click throughs?
uk: Чи відслідковує поштова розсилка переходи за посиланнями?

en: Does the server exist?
uk: Чи існує даний сервер?

en: Does the webserver know where files are stored?
uk: Чи знає веб-сервер, де зберігаються файли?

en: Does this Custom Field Set allow multiple records?
uk: Чи цей профіль індивідуально налаштованої інформації дозволяє мати кілька записів?

en: Does this Payment Processor Type support recurring donations?
uk: Цей тип процесору платежів підтримує повторювані пожертвування?

en: Does this account hold taxes collected?
uk: Чи проводить цей обліковий запис податків, що збираються?

en: Does this contact not want to be emailed?
uk: Даний контакт не хоче, щоб йому відправлялись електронні листи?

en: Does this contact not want to be mailed?
uk: Даний контакт не хоче, щоб йому відправлялись листи поштою?

en: Does this contact not want to be phoned?
uk: Даний контакт не хоче, щоб йому телефонували?

en: Does this contact not want to receive messages?
uk: Даний контакт не хоче отримувати СМС-повідомлення?

en: Does this contact not want trade?
uk: Даний контакт не хоче займатися комерційною діяльністю?

en: Does your SMTP server require authentication (user name + password)?
uk: Чи вимагає Ваш SMTP-сервер автентифікацію (ім'я користувача і пароль)?

en: Domain
uk: Домен

en: Domain (organization) address
uk: Адреса домену (організації)

en: Domain (organization) email
uk: Електронна пошта домену (організації)

en: Domain (organization) phone
uk: Телефон домену (організації)

en: Domain Description
uk: Опис домену

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Domain Name
uk: Ім'я домену

en: Domain address - displays your organization's postal address.
uk: Адреса Домену - відображає поштову адресу Вашої організації.

en: Domain information for '%1' has been saved.
uk: Інформація про домен для %1 була збережена.

en: Domain name
uk: Ім'я домену

en: Don't Link this Field
uk: Не зв'язуйте це поле

en: Don't check for presence of mandatory tokens (domain address; unsubscribe/opt-out) before sending mailings. WARNING: Mandatory tokens are a safe-guard which facilitate compliance with the US CAN-SPAM Act. They should only be disabled if your organization adopts other mechanisms for compliance or if your organization is not subject to CAN-SPAM.
uk: Не перевіряти присутність обов'язкових маркерів (доменна адреса; відписка/виключення) перед відправкою пошти. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Обов'язкові маркери є засобами безпеки, що полегшують відповідність з Актом CAN-SPAM США. Вони можуть бути вимкнені тільки у випадку, коли Ваша організація застосовує інші механізми відповідності Акту, або не підпадає під дію Акту CAN-SPAM.

en: Don't list my contribution in the honor roll.
uk: Не враховувати мій внесок в списку пошани.

en: Don't override
uk: Не змінювати

en: Donate Link Text
uk: Текст посилання на пожертву

en: Donate Now
uk: Зробити пожертву зараз

en: Donation
uk: Пожертвування

en: Donation Button
uk: Кнопка пожертви

en: Donations
uk: Внески

en: Done
uk: Готово

en: Done with Preview
uk: Закрити перегляд

en: Donor Email
uk: Адреса електронної пошти донора

en: Donor Name
uk: Ім'я донора

en: Donor Phone
uk: Номер телефону донора

en: Donor-advised Fund
uk: Фонд, узгоджений донорами

en: Donors
uk: Донорів

en: Download
uk: Завантажити

en: Download Batch
uk: Скачати пакет

en: Download CiviCRM.
uk: Завантажити CiviCRM.

en: Download Document
uk: Джерело документа

en: Download Duplicates
uk: Завантажити Повтори

en: Download Errors
uk: Завантажити помилки

en: Download Extension
uk: Завантажити розширення

en: Download File
uk: Завантажити файл

en: Download Mismatched Contacts
uk: Завантажити контакти з невідповідними

en: Download an iCalendar file (with a *.ics extension) to your local computer.
uk: Завантажити файл iCalendar (з розширенням *.ics) на свій комп'ютер.

en: Download and Install
uk: Завантажити й установити

en: Download and Install "%1"?
uk: Завантажити й установити «%1»?

en: Download iCalendar File
uk: Завантажити файл iCalendar

en: Download iCalendar File:
uk: Завантажити файл iCalendar

en: Download iCalendar entry for this event.
uk: Завантажити запис iCalendar для цього заходу.

en: Download location
uk: Завантажити розміщення

en: Downloaded Invoice
uk: Завантажити інвойс

en: Downloaded Invoice.
uk: Завантажений інвойс.

en: Downloading this extension will provide you with new functionality. Please make sure that the extension you're installing or upgrading comes from a trusted source.
uk: Завантаження цього розширення надасть вам нові можливості. Будь ласка, переконайтеся, що розширення, яке ви встановлюєте, походить з надійного джерела.

en: Downloading...
uk: Завантаження...

en: Dr.
uk: Доктор

en: Draft / Unscheduled
uk: Чернетки / Незаплановані

en: Drilldown Report
uk: Деталізований звіт

en: Drilldown Report ID
uk: ID розгорнутого звіту

en: Drop-down (select list)
uk: Вибір зі списку

en: Dropdown Options
uk: Опції випадаючого меню

en: Drupal Database Details
uk: Детальна інформація щодо бази даних Drupal

en: Drupal Database Settings
uk: Налаштування бази даних Drupal

en: Drupal Role
uk: Роль у Drupal

en: Drupal User
uk: Користувач Drupal

en: Drupal User Registration
uk: Регістрація користувача Drupal

en: Drupal session table cleared.
uk: Таблиця сесії друпал була очищена.

en: Drupal user account registration option?
uk: Опція реєстрації облікового запису користувача Друпал?

en: Drupal user permissions have been automatically set - giving anonymous and authenticated users access to public CiviCRM forms and features. We recommend that you <a %1>review these permissions</a> to ensure that they are appropriate for your requirements (<a %2>learn more...</a>)
uk: Дозволи користувачів Drupal встановлені автоматично - анонімним та аутентифікованим користувачам надається доступ до публічних форм та функцій CiviCRM. Ми рекомендуємо Вам <a %1>переглянути ці дозволи</a>, щоб переконатися, що вони відповідають Вашим вимогам (<a %2>дізнатися більше...</a>)

en: Drupal-only. Rules module must be enabled (beta feature - use with caution).
uk: Тільки для Друпал. Повинен бути активований модуль правил (бета-версія - використовувати з обережністю).

en: Due Date
uk: Термін виконання

en: Dummy Payment Processor
uk: Умовний платіжний процесор

en: Duplicate
uk: Повтор

en: Duplicate Contacts
uk: Контакти, що повторюються

en: Duplicate Import Contribution Mapping Name
uk: Повторювана назва схеми імпорту внесків

en: Duplicate Import Mapping Name
uk: Повторювана назва схеми імпорту

en: Duplicate Import Membership Mapping Name
uk: Назва схеми імпорту дублікатів членства

en: Duplicate Import Participant Mapping Name
uk: Повторювана назва схеми імпорту учасників

en: Duplicate Matching
uk: Повторна відповідність

en: Duplicate Matching Rule
uk: Правило уникнення повторів

en: Duplicate Membership?
uk: Повторюване членство?

en: Duplicate Option label
uk: Дублювати опцію ярлику

en: Duplicate Option values
uk: Дублювати опцію значень

en: Duplicate Rows
uk: Повтор рядків

en: Duplicate Rules
uk: Правила пошуку повторів

en: Duplicate Template Name.
uk: Повторювана назва шаблону

en: Duplicate label value
uk: Дублювати значення ярлика

en: Duplicate matching rule
uk: Правило уникнення повторів

en: Duplicate value for External ID.
uk: Дублювання значення зовнішнього ідентифікатора.

en: Duplicate weight value
uk: Дублювати значення ваги

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration (Days)
uk: Тривалість (у днях)

en: Duration (min)
uk: Тривалість (хв.)

en: Duration Interval
uk: Інтервал Тривалості

en: Duration Unit
uk: Тривалість

en: Duration of subscription or service (e.g. 12-month subscription).
uk: Тривалість підписки або послуги (наприклад - підписка на 12 місяців).

en: Duration of this membership (e.g. 30 days, 2 months, 5 years, 1 lifetime)
uk: Тривалість цього членства (наприклад, 30 днів, 2 місяці, 5 років, 1 довічний)

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: Dynamic
uk: Динамічний

en: Dynamic Form Creator
uk: Конструктор динамічних форм

en: Dzongkha
uk: Дзонг-ке

en: ERROR: Title is not Set
uk: Помилка: Ім'я не виставлене

en: EXAMPLE:
uk: ПРИКЛАД:

en: EXAMPLE: A price set with 3 price fields. National membership (with 3 price options - radio button style), Regional membership (checkbox), and an optional magazine subscription.
uk: ПРИКЛАД: Набір цін з 3-ма полями цін. Національно членство (з 3-ма опціями цін - обираються перемикачем), Регіональне членство (перемикач - галочка) та опціональна підписка на часопис.

en: EXAMPLE: An organization that has a National office and 5 regional offices puts constituents in each region into their own group. Then they create a "National" group which is assigned as the "Parent" for all regional groups. The National office can now send mailings (for example) to the "National" group - knowing that all contacts in the regional groups will be included.
uk: ПРИКЛАД: Організація, що має Національний офіс та 5 регіональних відділень, розподіляє своїх регіональних членів у їхні власні групи. Потім вони створюють "Національну" групу, яка призначається "Батьківською" для усіх регіональних груп. Тепер національний офіс може відправляти розсилки (для прикладу) до членів "Національної" групи - і бути впевненим, що усі регіональні групи також будуть включені.

en: EXAMPLE: Given the default event types, this URL will retrieve all events with start dates on or after January 1, 2007 whose event type is 'Fundraiser':
uk: ПРИКЛАД: Використовуючи типи подій за умовчанням, ця Інтернет-адреса надасть усі заходи з датою початку 1 січня 2007 р., або пізніше, чий тип подіє є "Збір коштів":

en: EXAMPLE: If you are using CiviEvent, and you want to collect information from people registering for your events, select "Participants". If the information is specific to one type of participant (e.g. event volunteers), select "Participants (role)" and then select the role (e.g. 'Volunteer').
uk: ПРИКЛАД: Якщо Ви використовуєте CiviЗахід та бажаєте зібрати інформацію про людей, які реєструються на Ваші заходи, оберіть "Учасники". Якщо інформація стосується певного типу учасників (напр., волонтери заходу), оберіть "Учасник (роль)" та оберіть роль (напр., "Волонтер").

en: EXAMPLE: If you set a length of 8 on 'Street Address', then '101 Delaplane Ave.' would match '101 Delaplain St.' because the first 8 characters are the same. If Length is left blank, then the comparison is done on the entire field value.
uk: ПРИКЛАД: Якщо Ви встановлюєте довжину 8 для "Поштової Адреси", тоді "Бульв. Делаплан, 101" буде співпадати з "Бульв. Дежавю, 101", оскільки перші 8 символів співпадають. Якщо параметр "довжина" не задана, порівняння проводиться за усім вмістом поля.

en: EXAMPLE: If you want your message to begin with "Dear " followed by the recipient's first name, you can use the %1 token in your message. <em>Dear %1</em>
uk: ПРИКЛАД: Якщо Ви бажаєте, щоб Ваше повідомлення починалося словами "Шановний/на" і після нього - ім'я отримувача, використовуйте у своєму повідомленні токен %1: <em>Шановний/на %1</em>

en: EXAMPLES
uk: ПРИКЛАДИ:

en: EXCLUDE Recipients of These Message(s)
uk: ВИКЛЮЧИТИ отримувачів даного повідомлення (повідомлень)

en: Each
uk: Кожна

en: Each CiviCRM ACL Role is assigned a set of permissions. Use this link to create or edit the different roles needed for your site.
uk: Кожній ACL-ролі у CiviCRM присвоєний набір дозволів. Використовуйте це посилання для створення чи редагування різних ролей, потрібних для Вашого сайту.

en: Each anniversary
uk: Кожні роковини

en: Each file must be less than %1M in size. You can also add a short description.
uk: Розмір кожного з файлів не повинен перевищувати %1 Мб. Ви також можете додати короткий опис.

en: Each financial type relates to a number of <a href="%1">financial accounts</a> to track income, accounts receivable, and fees.</p>
uk: Кожен фінансовий тип відноситься до числа <a href="%1"> фінансова звітність </a>, щоб відстежувати доходи, дебіторська заборгованість і збори. </ P>

en: Edit
uk: Змінити

en: Edit %1
uk: Редагувати %1

en: Edit %1 Smart Group Criteria
uk: Редагувати Критерії Смарт Групи %1

en: Edit '!1'
uk: Редагувати '!1'

en: Edit <strong>Premiums Settings</strong> to customize the title and introductory message (e.g ...in appreciation of your support, you will be able to select from a number of exciting thank-you gifts...). You can optionally provide a contact email address and/or phone number for inquiries.
uk: Редагувати <strong>Налаштування премій</strong>, щоб визначити їхню назву і вступне повідомлення (наприклад, "... на знак вдячності за Вашу підтримку, Ви зможете обрати один з чудових подарунків..."). Можна вказати контактну адресу електронної пошти та/або номер телефону для довідок.

en: Edit ACL
uk: Редагувати ACL

en: Edit ACL &ndash; %1
uk: Редагувати ACL &ndash; %1

en: Edit ACL Role Assignment
uk: Редагувати ACL призначення ролей

en: Edit API keys
uk: Редагувати API ключі

en: Edit Address Elements
uk: Редагувати Елементи Адреси

en: Edit Batch
uk: Редагувати Пакет

en: Edit Campaign
uk: Редагувати кампанію

en: Edit CiviCRM Profile Field
uk: Редагувати поле профілю CiviCRM

en: Edit CiviCRM Profile Group
uk: Редагувати Групи Профілю CiviCRM

en: Edit Comment
uk: Редагувати Коментар

en: Edit Complete Street Address
uk: Редагувати повну поштову адресу

en: Edit Contact
uk: Редагувати контакт

en: Edit Contact (View Contact Summary Page)
uk: Редагувати контакт (переглянуте сторінку звідної інформації контакту)

en: Edit Contact Details
uk: Редагувати інформацію контакта

en: Edit Contact Information
uk: Редагувати контактну інформацію

en: Edit Contact Name
uk: Редагувати ім'я контакту

en: Edit Contact Type
uk: Редагувати тип контакту

en: Edit Contribution
uk: Редагувати Внесок

en: Edit Credit Card
uk: Змінити кредитну картку

en: Edit Custom Field
uk: Змінити саморобне поле

en: Edit Custom Set
uk: Редагувати набір інформації користувачів

en: Edit Data Entry Batch
uk: Редагувати запис пакетних даних

en: Edit Date Type
uk: Редагувати тип дати

en: Edit DedupeRule
uk: Редагувати правило пошуку повторів

en: Edit Details
uk: Редагувати Деталі

en: Edit Domain Information
uk: Редагувати Інформацію про Домен

en: Edit Event Template
uk: Редагувати шаблон заходу

en: Edit Field
uk: Налаштувати поле

en: Edit Financial Type
uk: Редагувати фінансовий тип

en: Edit Financial Type Account
uk: Редагувати Фінансовий Тип рахунку

en: Edit Grant
uk: Редагувати грант

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Edit Label Format
uk: Редагувати формат мітки

en: Edit Link
uk: Посилання для Редагування

en: Edit Location Type
uk: Редагувати тип локації

en: Edit Mail Settings
uk: Редагувати налаштування пошти

en: Edit Mailing Component
uk: Редагувати компонент розсилки

en: Edit Mapping
uk: Редагувати схему

en: Edit Membership
uk: Змінити

en: Edit Membership Status
uk: Редагувати статус членства

en: Edit Membership Type
uk: Редагувати тип учасника

en: Edit Message Template
uk: Редагувати шаблон повідомлення

en: Edit Multiple Choice Option
uk: Змінити варіанти вибору

en: Edit Multiple Choice Options
uk: Змінити варіанти вибору

en: Edit Note
uk: Редагувати примітку

en: Edit Option
uk: Змінити

en: Edit Option Group
uk: Редагувати групу опцій

en: Edit Options
uk: Змінити список

en: Edit PDF Page Format
uk: Редагувати формат PDF-сторінки

en: Edit Participant Status
uk: Редагувати статус учасника

en: Edit Participant Status Options
uk: Редагувати опції статусу учасника

en: Edit Participation
uk: Редагувати участь

en: Edit Payment
uk: Редагувати Оплату

en: Edit Payment Method
uk: Рудагувати метод оплати

en: Edit Payment Procesor Type
uk: Редагувати тип процесора платежів

en: Edit Payment Processor
uk: Редагувати процесор платежів

en: Edit Payment ProcessorType
uk: Редагувати тип процесору платежів

en: Edit Personal Campaign Page
uk: Редагувати персональну сторінку кампаній

en: Edit Petition
uk: Редагувати петицію

en: Edit Pledge
uk: Редагувати заставу

en: Edit Premium
uk: Редагувати Премію

en: Edit Price
uk: Редагувати ціну

en: Edit Price Field
uk: Властивості набору цін

en: Edit Price Option
uk: Редагувати опції ціни

en: Edit Price Options
uk: Змінити суми

en: Edit Price Set
uk: Редагувати набір цін

en: Edit Profile
uk: Редагувати профіль

en: Edit Provider
uk: Редагувати провайдера

en: Edit Recipient Options
uk: Опції редагування одержувачів

en: Edit Recurring Payment
uk: Редагувати періодичний платіж

en: Edit Relationship
uk: Редагувати відносини

en: Edit Relationship Type
uk: Редагувати тип відносин

en: Edit Relationship for %1
uk: Редагувати відносини для %1

en: Edit Report Template
uk: Редагувати шаблон звіту

en: Edit Rule
uk: Змінити правило

en: Edit Schedule Reminders
uk: Редагувати заплановані нагадування

en: Edit Scheduled Job
uk: Редагувати заплановане завдання

en: Edit Scheduled Payment
uk: Редагувати запланований платіж

en: Edit Scheduled Pledge Payment
uk: Редагувати запланований платіж за фінансовим зобов'язанням

en: Edit Search Criteria
uk: Редагувати критерії пошуку

en: Edit Set
uk: Редагувати набір

en: Edit Settings
uk: Змінити налаштування

en: Edit Smart Group
uk: Редагувати Смарт-групу

en: Edit Smart Group Criteria
uk: Редагувати критерії смарт-групи

en: Edit Smart Group Search Criteria for %1
uk: Редагувати параметри пошуку смарт-групи для %1

en: Edit Street Address
uk: Редагувати Поштову адресу

en: Edit Survey
uk: Редагувати опитування

en: Edit Tags
uk: Редагувати мітки

en: Edit Widget Colors
uk: Змінити кольори віджету

en: Edit Your Page
uk: Відредагуйте Вашу сторінку

en: Edit Your Personal Campaign Page
uk: Редагування Вашої персональної сторінки кампаній

en: Edit accounting batches created by user
uk: Редагувати пакетні фінансові операції, які були створені користувачами

en: Edit activity
uk: Редагувати діяльність

en: Edit address
uk: Редагувати адресу

en: Edit all accounting batches
uk: Редагувати усі пакетні фінансові операції

en: Edit all inbound email activities (for visible contacts) basic information and content.
uk: Редагуйте основні відомості та контент всіх дій з вхідною  електронною поштою (для видимих контактів).

en: Edit all inbound email activities (for visible contacts) basic information. Content editing not allowed.
uk: Редагувати усі дії з вхідною електронною поштою (для видимих контактів). Не дозволяється редагування змісту.

en: Edit all private reports
uk: Редагувати всі особисті звіти

en: Edit all reports that have been marked as reserved
uk: Редагування усіх звітів, які були позначені як зарезервовані

en: Edit and disable Reserved Groups (Needs Edit Groups)
uk: Редагування і вимкнення Зарезервованих груп (Групи, що потребують редагування)

en: Edit association rule
uk: Редагувати асоціативне правило

en: Edit communication preferences
uk: Редагувати преференції комунікації

en: Edit data in a profile form.
uk: Редагувати  дані у форму профілю.

en: Edit demographics
uk: Редагувати демографічні дані

en: Edit events even without specific ACL granted
uk: Редагування подій навіть без надання спеціальних ACL-дозволів

en: Edit flag was not numeric.
uk: Прапорець редагування не був числовим значенням.

en: Edit global settings for this custom field.
uk: Редагувати глобальні налаштування для цього поля з індивідуальними налаштуваннями.

en: Edit info
uk: Редагувати інформацію

en: Edit name
uk: Редагувати ім'я

en: Edit settings
uk: Змінити налаштування

en: Edit this message template
uk: Редагувати цей шаблон повідомлення

en: Edit this relationship.
uk: Редагувати дані взаємовідносини.

en: Edit user's own API keys
uk: Редагувати API ключі користувача

en: Editing Contacts
uk: Редагування контактів

en: Editing Master Address
uk: Редагування Головної Адреси

en: Eg: if you choose '2' then the lead booker can bring 2 guests; there would be a limit of 3 participants in total per booking.
uk: Наприклад: якщо Ви обираєте '2', то головний реєструвальник може привести 2 гостей; повинен бути ліміт - загалом 3 учасників на бронювання.

en: Either filter on at least one relationship type, or de-select Staff Member and Relationship from the list of fields.
uk: Або встановіть фільтр хоча б на один тип взаємовідносин, або скасуйте вибір штатного співробітника та взаємовідносини зі списку полів.

en: Elavon - recurring payments not implemented
uk: Евалон - регулярні платежі не здійснюються

en: Elavon / Nova Virtual Merchant
uk: Elavon / Віртуальний Торговий Шлюз Nova

en: Elavon / Nova Virtual Merchant Gateway requires curl with SSL support
uk: Евалон/Віртульаний Торговий Шлюз Нова потребує SSL підтримки

en: Elavon Payment Processor
uk: Платіжний процесор Elavon

en: Email
uk: Eлектронна пошта

en: Email %1
uk: Електронний лист %1

en: Email %1 is primary?
uk:  Емейл  %1  є головним?

en: Email (Contact A)
uk: Адреса електронної пошти (Контакт А)

en: Email (Contact B)
uk: Адреса електронної пошти (Контакт Б)

en: Email (Main)
uk: Електронна адреса (основна)

en: Email (reserved)
uk: Електронна адреса (зарезервована)

en: Email - schedule/send via CiviMail
uk: Емейл - запланувати/надіслати через CiviПошта

en: Email - send now (to %1 or less)
uk: Електронна пошта – надіслати зараз (до %1 адрес)

en: Email - unhold addresses
uk: Електронна пошта - приховати адреси

en: Email 1
uk: Емейл 1

en: Email 2
uk: Електронна адреса №2

en: Email Address
uk: Електронна пошта

en: Email Address of Receipt Sender
uk: Адреса електронної пошти відправника квитанції

en: Email Delivery
uk: Доставка електронної пошти

en: Email Delivery Settings
uk: Налаштування доставки електронних листів

en: Email Disabled
uk: Електронна пошта вимкнена

en: Email Domain
uk: Домен електронної адреси

en: Email Error
uk: Помилка електронної пошти

en: Email Greeting
uk: Звертання ел. поштою

en: Email Greeting Custom
uk: Особливе привітання ел. поштою

en: Email Greeting ID
uk: ID вітіння Е-мейлу

en: Email Greeting Type
uk: Вид Електронного привітання

en: Email Hold
uk: Електронна пошта на утриманні

en: Email ID
uk: ID електронної пошти

en: Email Invoice
uk: Відправити інвойс електронною поштою

en: Email Location Type
uk: Вид розміщення електронної адреси

en: Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Email On Hold
uk: Режим утримання електронної пошти

en: Email Receipt to Contributor?
uk: Чи надіслати Е-мейл з квитанцією про отримання людині, яка зробила внесок?

en: Email Receipts
uk: Чеки, надіслані по Email

en: Email Report Instance To
uk: Відправити екземпляр звіту електронною поштою на адресу

en: Email Screen
uk: Вікно Е-мейл

en: Email Selection Method
uk: Вибір методу електронної пошти

en: Email Sent
uk: Електронний лист відправлено

en: Email Settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Email a Contact
uk: Надіслати електронний лист контакту

en: Email a complete copy of this activity record to other people involved with the case. Click the top left box to select all.
uk: Надішліть електронною поштою копії запису цієї діяльності для всіх інших людей, що залучені до цієї справи. Натисність лівий верхній перемикач, щоб вибрати всіх.

en: Email address deleted.
uk: Адресу електронної пошти видалено.

en: Email address domain (the part after @).
uk: Домен Е-мейл адреси (частина після @).

en: Email address is not valid
uk: Електронна адреса не дійсна

en: Email domain must use a valid internet domain format (e.g. 'example.org').
uk: Домен електронної адреси повинен мати дійсний формат домену Інтернет (наприклад, 'example.org').

en: Email field should be included in profile if you want to use Group(s) when Profile double-opt in process is enabled.
uk: До форми слід додати поле електронної пошти, якщо ви хочете дозволити приєднатися до груп, а в налаштуваннях СівіПошти увімкнене підтвердження поштової скриньки.

en: Email has NOT been sent to %1 contact(s) - communication preferences specify DO NOT EMAIL OR valid Email is NOT present.
uk: Е-мейли не були надіслані до %1 контактів - їхні налаштування вказують НЕ НАДСИЛАТИ Е-МЕЙЛИ, або чинна електронна адреса відсутня.

en: Email has been sent to : %1
uk: До %1 було надіслано електронного листа.

en: Email is not valid.
uk: Електронна пошта не дійсна.

en: Email on hold
uk: Електронна пошта в режимі очікування

en: Email on hold - generally due to bouncing.
uk: Поштова скринька не приймає листи.

en: Email only
uk: Лише електронні листи

en: Email sent.
uk: Електронний лист відправлений.

en: Email was NOT sent to %1 contacts (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased).
uk: Email НЕ було надіслано %1 контактних осіб (в базі даних відсутня адреса електронної пошти, або в параметрах зв'язку зазначено НЕ НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ, або контактна особа померла).

en: Email will NOT be sent to %count contact - (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased). | Email will NOT be sent to %count contacts - (no email address on file, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or contact is deceased).
uk[0]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контакту (відсутня електронна адреса, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати повідомлення, або проблемна адреса).
uk[1]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контактів (відсутня електронна адреса, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати повідомлення, або проблемна адреса).
uk[2]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контактів (відсутня електронна адреса, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати повідомлення, або проблемна адреса).
uk[3]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контактів (відсутня електронна адреса, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати повідомлення, або проблемна адреса).

en: Email will NOT be sent to %count contact. | Email will NOT be sent to %count contacts.
uk[0]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контакту.
uk[1]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контактів.
uk[2]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контактів.
uk[3]: Електронний лист НЕ може бути надісланий до %count контактів.

en: Email-to-Activity
uk: Е-мейл-Діяльності

en: Email-to-Activity Processing
uk: Обробка процесів "Е-мейл - подія"

en: Email:
uk: Адреса Електронної Пошти:

en: Emailed Invoice
uk: Інвойс, відправлений електронною поштою

en: Emailed Invoice.
uk: Інвойс, відправлений електронною поштою.

en: Emails Restored
uk: Електронні листи відновлено

en: Emergency
uk: Надзвичайні умови

en: Employee <-> Employer and Household relationships both have special characteristics.
uk: Типи "Робітник<-> Роботодавець" та "Домогосподарство" мають особливі параметри.

en: Employee Name
uk: Ім'я працівника

en: Employee Since
uk: Працівник, починаючи з

en: Employee of
uk: Працівник у

en: Employer
uk: Роботодавець

en: Employer Name
uk: Назва роботодавця

en: Employer of
uk: Роботодавець для

en: Employment relationship.
uk: Відносини зайнятості

en: Empties template cache and/or temporary upload file folders.
uk: Очищає теки кешу для шаблону та/або тимчасові теки для відвантаження файлів.

en: Empty Tag Set
uk: Порожній набір тегів

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable "%1"?
uk: Увімкнути "%1"?

en: Enable <a href='%1'>case types</a>.
uk: Включити опцію типів справ.

en: Enable ACL
uk: Ввімкнути ACL

en: Enable ACL Role Assignment
uk: Активувати ACL призначення ролей

en: Enable Campaign
uk: Активувати кампанію

en: Enable CiviCRM Profile Field
uk: Ввімкнути поле профілю CiviCRM

en: Enable CiviCRM Profile Group
uk: Увімкнути Групу Профілю CiviCRM

en: Enable CiviContribute, CiviPledge, CiviEvent, CiviMember, CiviMail, CiviCase, CiviReport and/or CiviGrant components.
uk: Активувати компоненти CiviВнески, CiviЗобов'язання, CiviЗахід, CiviЧленство, CiviПошта, CiviСправа, CiviЗвіт та/або CiviГрант.

en: Enable CiviMail to create activities on delivery
uk: Активувати функцію CiviПошта для створення діяльностей при доставці повідомлення

en: Enable CiviMail to generate Message-ID header
uk: Активувати функцію CiviПошта для генерації верхнього колонтитулу, що містить ID повідомлення

en: Enable Components
uk: Активувати компоненти

en: Enable Contact Type
uk: Активувати тип контакту

en: Enable Custom Field
uk: Активувати індивідуально налаштоване поле

en: Enable Custom Set
uk: Активувати набір інформації користувачів

en: Enable Double Opt-in for Profile Group(s) field
uk: Активувати подвійну підписку для полів профілів групи (груп)

en: Enable Double Opt-in for Profiles which use the "Add to Group" setting
uk: Активувати Подвійну підписку для профілів, які використовують налаштування "Додати до групи".

en: Enable Event
uk: Включити захід

en: Enable Financial Type
uk: Включити Фінансовий Тип

en: Enable Group
uk: Активувати Групу

en: Enable Label Format
uk: Активувати формат мітки

en: Enable Location Type
uk: Активувати тип локації

en: Enable Mailing Component
uk: Увімкнути компонент розсилки

en: Enable Membership Status
uk: Увімкнути статус членства

en: Enable Membership Type
uk: Увімкнути тип членства

en: Enable Multi Site Configuration
uk: Активувати конфігурацію множинних сайтів

en: Enable Multiple Choice Option
uk: Увімкнути Варіант Широкого Вибору

en: Enable Multiple Languages
uk: Активувати декілька мов

en: Enable Pay Later option?
uk: Включити опцію заплатити пізніше?

en: Enable Payment Processor
uk: Активувати процесор платежів

en: Enable Payment ProcessorType
uk: Активувати тип процесору платежів

en: Enable Personal Campaign Pages
uk: Особиста кампанія

en: Enable Personal Campaign Pages?
uk: Активувати персональні сторінки кампаній?

en: Enable Personal Campaign Pages? (for this contribution page)
uk: Активувати персональні сторінки кампаній? (для даної сторінки внесків)

en: Enable Personal Campaign Pages? (for this event)
uk: Активувати персональні сторінки кампаній? (для даної події)

en: Enable Petition
uk: Активувати петицію

en: Enable Popup Forms
uk: Активувати виринаючі форми

en: Enable Premium
uk: Включити Премію

en: Enable Price
uk: Активувати ціну

en: Enable Price Option
uk: Активувати опції ціни

en: Enable Price Set
uk: Активувати набір цін

en: Enable Provider
uk: Увімкнути провайдера

en: Enable Relationship
uk: Активувати відносини

en: Enable Relationship Type
uk: Активувати тип відносин

en: Enable Scheduled Job
uk: Активувати заплановане завдання

en: Enable Status
uk: Активувати статус

en: Enable Survey
uk: Активувати опитування

en: Enable Widget?
uk: Активувати Віджет?

en: Enable components
uk: Активувати компоненти

en: Enable debugging features including display of template variables and backtracing.
uk: Активація функцій відладки, включаючи вивід тимчасових змінних та відслідковування зворотних логів.

en: Enable global server wide lock for CiviMail
uk: Активувати глобальне розширенне блокування серверу для CiviПошта

en: Enable mapping for this profile?
uk: Показати на карті?

en: Enable multiple bulk email address for a contact.
uk: Активувати існування множинних масових електронних адреси для контакту.

en: Enable repetition.
uk: Дозволити повторення.

en: Enable the Premiums section for this Online Contribution Page, and customize the title and introductory message (e.g ...in appreciation of your support, you will be able to select from a number of exciting thank-you gifts...). You can optionally provide a contact email address and/or phone number for inquiries. Then select and review the premiums that you want to offer on this contribution page.
uk: Активуйте секцію премій для даної он-лайн сторінки внесків, а також налаштуйте заголовок і вступне повідомлення (наприклад, "... на знак вдячності за Вашу підтримку, Ви можете обрати один з цих чудових подарунків ..."). Можна вказати контактну адресу електронної пошти та / або номер телефону для довідок. Потім оберіть і перегляньте премії, які Ви хочете запропонувати на цій сторінці внесків.

en: Enable the required CiviCRM components.(CiviContribute, CiviEvent etc.)
uk: Активуйте необхідні компоненти CiviCRM (CiviВнески, CiviЗахід тощо).

en: Enable this message template
uk: Активувати цей шаблон повідомлення

en: Enable workflow support for CiviMail
uk: Увімкнути поточну підтримку для CiviПошта

en: Enable/Disable this checkbox to add/remove cancel button on the profile form.
uk: Увімкнути / вимкнути цей перемикач, щоб додати / видалити кнопку скасування у формі профілю.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabled (Missing)
uk: Увімкнено (Відсутній)

en: Enabled?
uk: Увімкнено?

en: Enabling Access Control by Financial Types is only required if you need users in one role to access some financial transactions but not ones with certain financial types.</p>
    <p>For example, Planned Giving bequests may be highly confidential and not appropriate for staff organizing events to see, even though they need to be able to administer the payments for ticket purchases.</p>
    <p>After enabling, you will be able to set create, view, edit, and delete permissions separately for each financial type by navigating to Administer > Users and Permissions > Permissions (Access Control), and clicking on the Access Control link for your CMS.
uk: Активізація контролю доступу фінансовими типами необхідна лише тоді, коли вам потрібні користувачі в одній ролі для доступу до деяких фінансових транзакцій, але не з тими, що мають певні фінансові типи.</p>
    <p>Наприклад, заплановані передачі заповіту можуть бути дуже конфіденційними та не підходять для того, щоб співробітники, які організовують події, могли їх бачити, хоча вони повинні мати можливість керувати платежами покупки квитків.</p>
    <p>Після активації ви зможете встановлювати створення, перегляд, редагування та видалення дозволів окремо для кожного фінансового типу, перейшовши до розділу Адміністрування> Користувачі та Дозволи> Дозволи (Контроль доступу) та натискаючи посилання Управління доступом для своєї системи управління контентом.

en: Enabling Waitlisting and Registration Approval
uk: Активація підтвердження на занесення до Переліку очікування та Реєстрації.

en: Enabling a widget for this contribution page allows you and your supporters to easily promote a fund-raising campaign by embedding a chunk of dynamic content in any web page. CiviContribute widgets display real-time progress toward your fund-raising goals, and include a 'Contribute' button which links people directly to the associated online contribution page.
uk: Активація віджету для цієї сторінки внесків дозволяє Вам і Вашим партнерам легко зробити промоцію кампанії по збору коштів за допомогою використання динамічного змісту на будь-якій веб-сторінці. Віджети модулю CiviВнески відображають в реальному часі прогрес у досягненні Вашої мети при зборі коштів, і включають в себе кнопку "Зробити внесок", яка надає посилання безпосередньо на відповідну он-лайн сторінку внесків.

en: Enabling multiple languages changes the schema of your database, so make sure you know what you are doing when enabling this function; making a database backup is strongly recommended.
uk: Активація декількох мов змінює схему Вашої бази даних, тому Ви повинні усвідомлювати наслідки; настійливо рекомендується зробити резервну копію бази даних.

en: Encounter Medium
uk: Контакт з середовищем

en: End
uk: Закінчення

en: End Action
uk: Кінець акції

en: End Date
uk: Дата закінчення

en: End Event
uk: Завершення подї

en: End Event Adjust Interval
uk: Зміна інтервалу завершення події

en: End Event Adjust Unit
uk: Одиниця налаштування завершення Заходу

en: End Event Adjustment
uk: Налаштування закінчення заходу

en: End Frequency Interval
uk: Одиниця інтервалів у кінці

en: End Frequency Unit
uk: Одиниця повторів у кінці

en: End Offset
uk: Закінчення відтермінування

en: End date
uk: Дата завершення

en: End date for premium
uk: Кінцева дата щодо премії

en: End date must be the same or later than start date.
uk: Дата закінчення повинна бути така ж, або пізніше дати початку.

en: End date should be after current entity's start date
uk: Дата закінчення повинна бути після дати початку даного суб'єкту

en: Ends
uk: Закінчується

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Engagement Index
uk: Параметр залучення

en: Engagement Level
uk: Рівень залученості

en: English (Australia)
uk: Англійська (Австралія)

en: English (Canada)
uk: Англійська (Канада)

en: English (United Kingdom)
uk: Англійська (Сполучене Королівство)

en: English (United States)
uk: Англійська (Сполучені Штати)

en: English ordinal suffix for the day of the month ('st', 'nd', 'rd', 'th')
uk: суфікс числа місяця ("-ше", "-ге", "-тє", "-те")

en: Ensure you are still logged in and have permission to access this feature.
uk: Переконайтеся, що Ви все ще авторизовані у системі та маєте дозвіл на доступ до цієї функції.

en: Enter <strong>pj-ql-01</strong>. This is the User Name associated with the shared PayJunction test account.
uk: Введіть <strong>pj-ql-01</strong>. Це - ім'я користувача, пов'язане з тестовим рахунком PayJunction для загального користування.

en: Enter <strong>pj-ql-01p</strong>. This is the Password associated with the shared PayJunction test account.
uk: Введіть <strong>pj-ql-01</strong>. Це - пароль, пов'язаний з тестовим рахунком PayJunction для загального користування.

en: Enter a comma-delimited list of color, size, etc. options for the product if applicable. Contributors will be presented a drop-down menu of these options when they select this product.
uk: Введіть розділений комами список, який буде містити інформацію про колір, розмір тощо варіантів продукту, якщо така опція потрібна. Люди, які роблять внески, зможуть побачити випадаюче меню цих опцій, коли вони обератимуть цей продукт.

en: Enter a contact name.
uk: Введіть ім'я контакту.

en: Enter a descriptive name for this address block such as "Summer Home", "School Address", etc.
uk: Введіть інформативне ім'я для цього блоку адрес, таке як "Літній дім", "Шкільна адреса" тощо.

en: Enter a descriptive name for this permission (e.g. 'Edit Advisory Board Contacts').
uk: Введіть описове ім'я для цього дозволу (напр., "Редагування контактів дорадчої комісії").

en: Enter a message to accompany this contribution.
uk: Введіть повідомлення, яке буде відображатись разом з цим внеском.

en: Enter a message you want included at the beginning of emailed receipts. This message will be inserted at the top of the "Contributions - Receipt (on-line)" System Workflow Message.
uk: Введіть повідомлення, яке Ви бажаєте додати на початку електронних листів із квитанціями. Дане повідомлення буде вставлене зверху електронного повідомлення про перебіг робочого процесу системи "Внески - Квитанції (он-лайн)".

en: Enter a message you want included at the beginning of the confirmation email. EXAMPLE: 'Thanks for registering for this event.'
uk: Введіть повідомлення, яке Ви хочете відобразити на початку електронного листа-підтвердження. ПРИКЛАД: "Дякуємо за реєстрацію на цей захід"

en: Enter a message you want included at the beginning of the confirmation email. EXAMPLE: 'We have made the changes you requested to your registration.'
uk: Введіть повідомлення, яке слід включити на початку е-мейлу підтвердження. ПРИКЛАД: "Ми зробили зміни, які Ви замовили для Вашої реєстрації".

en: Enter a message you want included at the beginning of the emailed receipt. EXAMPLE: 'Thanks for supporting our organization with your membership.'
uk: Введіть повідомлення, яке повинно бути включене на початку квитанції підтвердження електронною поштою. ПРИКЛАД: "Дякуємо за підтримку нашої організації завдяки Вашому членству."

en: Enter a name and description for your Saved Search
uk: Введіть Ім'я та опис для ВАшого Збереженого пошуку

en: Enter a new organization
uk: Введіть назву нової організації

en: Enter a positive integer
uk: Введіть додатне ціле число

en: Enter a unique name and a description for your new group here. Then click 'Continue' to find contacts to add to your new group.
uk: Введіть унікальну назву та опис Вашої нової групи тут. Потім натисніть "Продовжити" для пошуку контактів, які слід додати до нової групи.

en: Enter a valid URL
uk: Введіть дійсне Інтернет-посилання

en: Enter a valid web address beginning with 'http://' or 'https://'.
uk: Введіть правильну wеb адресу починаючи з http:// або https://.

en: Enter a value here if you want to increment the number of registered participants per unit against the maximum number of participants allowed for this event.
uk: Введіть тут значення, якщо Ви бажаєте збільшувати число зареєстрованих учасників на одиницю проти максимального числа учасників, дозволеного для даного заходу.

en: Enter a value here if you want to increment the number of registered participants per unit against the maximum number of participants allowed for this event. For example, if this price field is for a table at a fundraiser which seats eight people, you would set Participant Count to 8.
uk: Введіть тут значення, ящо Ви бажаєте збільшувати число зареєстрованих на одиницю проти максимального числа учасників, дозволеного для даного заходу. Наприклад, якщо це поле відповідає столу для збирачів коштів, за яким сидить вісім чоловік, встановіть Лічільник Учасників на 8.

en: Enter an account type code for this account. Account type codes are required for QuickBooks integration and will be included in all accounting batch exports.
uk: Введіть код типу рахунку для цього облікового запису. Коди типу рахунку необхідні для інтеграції QuickBooks і будуть включені у всі експортовані Пакетні фінансові операції.

en: Enter an optional goal amount for this contribution page (e.g. for this 'campaign'). If you enable a contribution widget for this page, the widget will track progress against this goal. Otherwise, the goal will display as 'no limit'.
uk: Зазначте орієнтовну цільову суму для цієї сторінки внесків (напр., для цієї 'кампанії'). Якщо Ви активуєте міні-додаток для внеску на цій сторінці, він відслідковуватиме стан і порівнюватиме його з поставленою метою. В іншому випадку мета буде відображатися як така, що 'не має обмежень'.

en: Enter at least one result option.
uk: Введіть хоча б одну опцію результатів.

en: Enter content for the about message. You may include HTML formatting tags. You can also include images, as long as they are already uploaded to a server&mdash;reference them using complete URLs.
uk: Введіть зміст повідомлення, що вгорі. Ви  можете включати теги форматування HTML. Можна також включати зображення, якщо вони вже завантажені на сервер&mdash;посилайтеся на них, використовуючи повні URL-адреси.

en: Enter content for the introductory message. This will be displayed below the Premiums section title. You may include HTML formatting tags. You can also include images, as long as they are already uploaded to a server&mdash;reference them using complete URLs.
uk: Введіть зміст вступного повідомлення. Це буде показано під заголовком розділу "Премії". Ви можете включити теги форматування HTML. Можна також включати зображення, якщо вони вже завантажені на сервер&mdash ; посилайтеся на них, використовуючи абсолютні URL-адреси.

en: Enter content for the introductory message. This will be displayed below the page title. You can include images, as long as they are already uploaded to a server: click the "Image" button in the button bar.
uk: Введіть зміст  вступного повідомлення. Це буде показано під заголовком сторінки. Можна включати зображення, якщо вони вже завантажені на сервер: натисніть кнопку "Зображення" на панелі кнопок.

en: Enter descriptive name for this matching rule.
uk: Введіть інформативне ім'я для цього правила порівняння.

en: Enter e-mail address of recipient. (Use a comma to separate multiple e-mail addresses.)
uk: Введіть електронну адресу отримувача. (Використовуйте кому для відокремлення у разі зазначення одразу декількох електронних адрес.)

en: Enter link(s) and/or text that you want to appear at the bottom of the thank-you page. You can use this content area to encourage contributors to visit a tell-a-friend page or take some other action.
uk: Додайте лінк(и) та/або текст, який буде відображатися внизу сторінки з подякою. Ви можете використовувати цю область сторінки для того, аби заохочувати тих, хто робить внески, до відвідування сторінки "Розказати друзям",  або до інших дій.

en: Enter name to save message template
uk: Введіть ім'я для того, щоб зберегті шаблон повідомлення

en: Enter note or message to be displayed on PDF invoice or credit notes
uk: Введіть примітку або повідомлення, які будуть відображатися на PDF-сторінках кредитових авізо.

en: Enter optional 'add-on' code after the dash ('plus 4' code for U.S. addresses).
uk: Введіть опціональний "додатковий" код після риски (для адрес у США - "плюс 4").

en: Enter prefix to be display on PDF for invoice
uk: Введіть префікс, який буде відображатися на PDF-сторінках квитанцій.

en: Enter records
uk: Ввести записи

en: Enter subject for the email
uk: Введіть тему електронного листа

en: Enter text (and optional HTML layout tags) for the thank-you message that will appear at the top of the thank-you page.
uk: Введіть текст (та опціонально - розміточні вказівники HTML або теги) для повідомлення з подякою, яке буде відображено зверху сторінки подяки.

en: Enter text (and optional HTML layout) for the thank-you block that will appear at the top of the Thank-you page.
uk: Введіть текст (та, за бажанням, розмітку сторінки HTML) для розділу з подякою, який буде відображено уверху сторінки подяки.

en: Enter the "class path" for this custom search here.
uk: Введіть "шлях класу" для цього пошуку, що задається користувачем, тут.

en: Enter the FROM email address to be used in receipt emails.
uk: Введіть електронну адресу ВІДПРАВНИКА для використання при надсиланні електронних листів з квитанціями.

en: Enter the FROM name to be used in receipt emails.
uk: Введіть ім'я ВІДПРАВНИКА для використання при надсиланні електронних листів з квитанціями.

en: Enter the Merchant Account Email Address linked to your LIVE PayPal Merchant Account.
uk: Введіть електронну адресу Транзитного рахунку продавця, прив'язану до Вашого ЖИВОГО Транзитного рахунку продавця PayPal.

en: Enter the Merchant Account Email Address linked to your PayPal Sandbox merchant account (NOT your Developer Central login - unless it's the same).
uk: Введіть електронну адресу Транзитного рахунку продавця, прив'язану до Вашого тестового (в режимі "пісочниці") Транзитного рахунку продавця PayPal (НЕ Ваш Основний логін розробника - якщо вони не співпадають).

en: Enter the Password associated with your LIVE merchant account.
uk: Введіть пароль, пов'язаний з Вашим ЖИВИМ Транзитним рахунком продавця.

en: Enter the SMTP server (machine) name, such as "smtp.example.com".  If the server uses SSL, add "ssl://" to the beginning of the server name, such as "ssl://smtp.example.com".
uk: Введіть ім'я сервера SMTP, наприклад, «smtp.example.com».  Якщо сервер використовує SSL, додайте «ssl://» на початку імені сервера, наприклад, «ssl://smtp.example.com».

en: Enter the Sendmail Path. EXAMPLE: /usr/sbin/sendmail
uk: Введіть шлях відправлення пошти. ПРИКЛАД:

en: Enter the User Name associated with your LIVE merchant account.
uk: Введіть Ім'я користувача, пов'язане з Вашим ЖИВИМ Транзитним рахунком продавця.

en: Enter the cancellation or refunded date, or you can skip this field and the cancellation date or refunded date will be automatically set to TODAY.
uk: Введіть дату скасування або відшкодування платежу, або Ви можете пропустити це поле і тоді, дата скасування або відшкодування платежу буде автоматично визначена як СЬОГОДНІ.

en: Enter the character used to separate data columns in your import file. By default, the field will populate with the separator defined in your global settings. Common values include a comma, semicolon, or pipe character. To import a tab separated file, enter "tab" (without quotes) in the field.
uk: Введіть символ, який використовується для розділення стовпців даних у Вашому файлі імпортування. За умовчанням, поле буде заповнене знаком розділення, призначеним Вашими глобальними налаштуваннями. Найбільш поширеними символами є кома, крапка з комою та пряма риска. Для імпортування файлу з розділенням засобами символу табуляції введіть у поле слово "tab" (без лапок).

en: Enter the corresponding account code used in your accounting system. This code will be available for contribution export, and included in accounting batch exports.
uk: Введіть відповідний код рахунку, використовуваного у вашій системі бухгалтерського обліку. Цей код буде поставлятися на експорт внесків, а також буде  включений в пакетах експорту бухгалтерського обліку.

en: Enter the destination URL. Generally you should use relative URLs for CiviCRM pages (e.g. links to profiles). Use complete URLs for external pages. Leave this field empty if you are creating a menu section that does not have a clickable destination.
uk: Введіть Інтернет-адресу отримувача. В загальному випадку, слід використовувати відповідні URL-и для сторінок CiviCRM (наприклад, посилання на профілі). Використовуйте повні URL-и для зовнішніх сторінок. Залиште це поле порожнім, якщо Ви створюєте розділ меню, який не містить клікабельних цільових адрес.

en: Enter the name of the organization or entity which owns this CiviCRM domain. Use the %1 token to include this value in mailing content. It is used in the default Opt-out Message.
uk: Введіть назву організації чи установи, яка володіє цим доменом CiviCRM. Використовуйте токен %1 щоб включити цю інформацію до розсилки. Вона використовується в Повідомленні про відмову від розсилки за умовчанням.

en: Enter the name you want listed with this contribution. You can use a nick name like 'The Jones Family' or 'Sarah and Sam'.
uk: Введіть ім'я, на яке ви хочете отримувати листи з цього вкладу. Ви можете використовувати псевдонім, як наприклад "Родина Джонсів» або «Сара і Сем».

en: Enter the path and class for a custom PHP error-handling function if you want to override built-in CiviCRM error handling for your site.
uk: Введіть шлях та клас для персоналізованої РНР-функції обробки помилок, якщо Ви бажаєте оминути вбудовану в CiviCRM обробку помилок для цього сайту.

en: Enter up to fifteen (15) multiple choice options in this table (click 'another choice' for each additional choice). If you need more than ten options, you can create an unlimited number of additional choices using the Edit Price Options link after saving this new field. Enter a description of the option in the 'Label' column, and the associated price in the 'Amount' column. Click the 'Default' radio button to the left of an option if you want that to be selected by default.
uk: Введіть до п'ятнадцяти (15) опцій множинного вибору в цю таблицю (натисніть "ще одна опція вибору" для кожної додаткової опції). Якщо Ви потребуєте більше, ніж п'ятнадцять опцій, Ви можете створити необмежену кількість додаткових опцій вибору, використовуючи посилання Редагувати опції цін після збереження цього нового поля. Введіть опис опції у стовпець "Мітка", а відповідну ціну - у стовпець "Сума". Встановіть кнопку-перемикач у положення "За умовчанням" ліворуч від опції, якщо Ви бажаєте, щоб вона була вибором за умовчанням.

en: Enter up to ten (10) multiple choice options in this table (click 'another choice' for each additional choice). If you need more than ten options, you can create an unlimited number of additional choices using the Edit Multiple Choice Options link after saving this new field. If desired, you can mark one of the choices as the default choice. The option 'label' is displayed on the form, while the option 'value' is stored in the contact record. The label and value may be the same or different. Inactive options are hidden when the field is presented.
uk: Введіть до десяти (10) опцій множинного вибору в цю таблицю (натисніть "ще одна опція" для кожної додаткової опції). Якщо Ви потребуєте більше, ніж десять опцій, Ви можете створити необмежену кількість додаткових опцій вибору, використовуючи посилання "Редагувати опції множинного вибору" після збереження цього нового поля. За необхідності, Ви можете позначити один з виборів як вибір за умовчанням. Опція "мітка" відображується у формі, тоді як опція "значення" зберігається у контактному записі. "Мітка" та "Значення" можуть співпадати чи відрізнятися. Неактивні опції приховуються коли поле виводиться на екран.

en: Enter up to ten (10) multiple choice options in this table (click 'another choice' for each additional choice).You can use existing result set options by selecting survey result set.
uk: Введіть до десяти (10) опцій багатоваріантного вибору у цій таблиці (натисніть "інший вибір" для кожного додаткого вибору). Ви можете використовувати існуючі опції набору результатів, вибравши набір результатів опитування.

en: Enter valid email address.
uk: Введіть дійсну електронну адресу

en: Enter values for the fields you wish to update. Leave fields blank to preserve existing values.
uk: Введіть значення для полів, які Ви хочете оновити. Залиште поля пустими, якщо Ви хочете залишити ту ж саму інформацію.

en: Enter your email address and check the box next to each mailing list you want to join. Then click the <strong>Subscribe</strong> button. You will receive a confirmation request via email for each selected list. Activate your subscription to each list by responding to the corresponding confirmation email.
uk: Введіть адресу електронної пошти, позначте списки розсилки, до яких ви бажаєте приєднатися і натисніть кнопку <strong>Підписатися</strong>. Ви отримаєте на пошту окремий запит для кожного обраного списку. Для підтвердження підписки на кілька списків слід відповісти на кожне повідомлення.

en: Enter your email address and click <strong>Subscribe</strong>. You will receive a confirmation request via email shortly. Your subscription will be activated after you respond to that email.
uk: Введіть свою електронну адресу і натисніть <strong>Підписатися</strong>. Найближчим часом Ви отримаєте підтвердження на електронну пошту. Ваша підписка буде активована після Вашої відповіді на цей лист.

en: Entity
uk: Сутність

en: Entity End Date
uk: Дата закінчення події

en: Entity File ID
uk: ID файлу об'єкта

en: Entity Financial Account ID
uk: Об'єкт фінансового рахунку ID

en: Entity Financial Transaction ID
uk: Об'єкт фінансової транзакції ID

en: Entity ID
uk: ID суб'єкта

en: Entity ID
uk: ID об'єкта

en: Entity Name
uk: Ім'я Суб'єкта

en: Entity Recipient
uk: Отримувач суб'єкта

en: Entity Role
uk: Роль суб'єкту

en: Entity Start Date
uk: Дата початку події

en: Entity Status
uk: Статус суб'єкта

en: Entity Table
uk: Таблиця учасників

en: Entity Tag ID
uk: ID мітки суб'єкта

en: Entity Type
uk: Вид суб'єкта

en: Entity Value
uk: Значення суб'єкта

en: Entity:
uk: Суб'єкт:

en: EntityBatch ID
uk: ID пакету об'єкта

en: EntityBatch Table
uk: Таблиця пакету об'єкта

en: Envelope #10
uk: Конверт №10

en: Envelope #11
uk: Конверт №11

en: Envelope #12
uk: Конверт №12

en: Envelope #14
uk: Конверт №14

en: Envelope #9
uk: Конверт №9

en: Envelope ISO B4
uk: Конверт ISO B4

en: Envelope ISO B5
uk: Конверт ISO B5

en: Envelope ISO B6
uk: Конверт ISO B6

en: Envelope ISO C3
uk: Конверт ISO С3

en: Envelope ISO C4
uk: Конверт ISO С4

en: Envelope ISO C5
uk: Конверт ISO С5

en: Envelope ISO C6
uk: Конверт ISO С6

en: Envelope ISO DL
uk: Конверт ISO DL

en: Environment
uk: Оточення

en: Error
uk: Помилка

en: Error Code:
uk: Код помилки:

en: Error Details
uk: Подробиці щодо помилки

en: Error Field
uk: Помилка поля

en: Error Mode
uk: Режим помилок

en: Error Value
uk: Помилка значення

en: Error checking username. Please reload the form and try again.
uk: Помилка під час перевірки імені користувача. Будь ласка, перезавантажте форму та спробуйте ще раз.

en: Error in SMTP transaction
uk: Помилка SMTP операції

en: Error loading module file (%1). Please restore the file or disable the module.
uk: Помилка завантаження модульного файлу (%1). Будь ласка, відновіть цей файл або відключіть цей модуль.

en: Error message:
uk: Повідомлення про помилку:

en: Error parsing XML result - error code = %1 at line %2 char %3
uk: Помилка парсування результатів XML - помилка коду = %1 у рядку %2 символ %3

en: Error type: Could not find a valid session key.
uk: Вид помилки: Не можливо знайти дійсний ключ для сесії.

en: Error: Both Geocode mapping as well as Street Address Parsing are disabled. You must configure one or both options to use this script.
uk: Помилка: Опції "Картографічне геокодування" і "Аатоматичний аналіз поштової адреси" неактивні. Вам слід активувати одну чи обидві ці опції для використання даного скрипту.

en: Error: Unable to sync role %role
uk: Помилка: Неможливо синхронізувати роль %роль

en: Error: You need to enable Street Address Parsing under Administer > Localization > Address Settings.
uk: Помилка: Вам необхідно активувати Аатоматичний аналіз поштових адрес у меню Адміністрування > Локалізація > Налаштування адрес.

en: Error: You need to set a mapping provider under Administer > System Settings > Mapping and Geocoding
uk: Помилка: Вам потрібно налаштувати картографічний провайдер у меню Адміністрування > Системні налаштування > Картографія та геокодування

en: Error?
uk: Помилка?

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estimate recipient count
uk: Оцінити кількість одержувачів

en: Estimating...
uk: Оцінка

en: Estonian
uk: Естонська

en: Evening Sessions
uk: Вечірні сесії

en: Event
uk: Захід

en: Event %%StatusMessage%%
uk: Подія%% Статус Повідомлення%%

en: Event Aggregate
uk: Сукупність Заходів

en: Event Availability : %1
uk: Доступність заходи: %1

en: Event Badge
uk: Бейдж з нагоди події

en: Event Cart ID
uk: Номер гаманця заходу

en: Event Configuration
uk: Налаштування заходи

en: Event Confirmation
uk: Реєстрація на захід

en: Event Contacts:
uk: Дані для зв'язку:

en: Event Created Date
uk:  Дата створення заходу

en: Event Dashboard
uk: Панель керування Події

en: Event Date
uk: Дата заходи

en: Event Date(s)
uk: Дата

en: Event Deleted
uk: Захід видалено

en: Event Fee
uk: Внесок на захід

en: Event Fee(s)
uk: Оплата(ти) заходу

en: Event Fee(s) can not be less than zero. Please select the options accordingly
uk: Оплата(-и) за участь у заходи не може бути менше за нуль. Будь ласка, оберіть відповідний варіант.

en: Event ID
uk: № заходу

en: Event In Cart
uk: Подія у Кошику

en: Event Income
uk: Дохід від події

en: Event Income Report (Detail)
uk: Звіт по дохідності заходу (детальний)

en: Event Income Report (Summary)
uk: Звіт по дохідності заходу (короткий)

en: Event Info
uk: Інформація стосовно заходу

en: Event Info Page
uk: Сторінка про захід

en: Event Information
uk: Відомості про захід

en: Event Information and Location
uk: Відомості про захід

en: Event Information and Settings
uk: Інформація про захід та налаштування

en: Event Level
uk: Рівень заходи

en: Event Link
uk: Посилання на захід

en: Event Links
uk: Сторінки

en: Event Name Badge
uk: Бейдж з назвою Заходу

en: Event Page
uk: Сторінка заходу

en: Event Participant Report (List)
uk: Звіт по учасниках заходу (перелік)

en: Event Participants
uk: Учасники заходу

en: Event Queue
uk: Черга подій

en: Event Queue ID
uk: Ідентифікатор Черги Події

en: Event Recipients
uk: Отримувачі Заходу

en: Event Registration
uk: Реєстрація на захід

en: Event Registration Cancelled for %1
uk: Реєстрація на захід для %1 скасована

en: Event Registration Invoice: %1
uk: Рахунок за реєстрацію на захід: %1

en: Event Registration Link Text
uk:  Текст посилання реєстрації подій

en: Event Registration Page
uk: Сторінка реєстрації на захід

en: Event Registration Transferred for %1
uk: Реєстрація на захід була змінена на 1%.

en: Event Registration for %1
uk: Реєстрація на захід для %1

en: Event Source
uk: Джерело заходу

en: Event Template
uk: Шаблон заходу

en: Event Template Name
uk: Назва шаблону заходу

en: Event Template Title
uk: Назва шаблону заходу

en: Event Title
uk: Назва заходу

en: Event Title OR Event ID (a unique integer assigned by CiviEvent, displayed in the Manage Events listing)
uk: Назву або ID заходу (унікальне ціле число, присвоєне модулем CiviЗахід, яке відображається у переліку Керування подіями)

en: Event Total
uk: Підсумки Заходу

en: Event Type
uk: Вид заходу

en: Event Type
uk: Тип події

en: Event is currently full, but you can register and be a part of waiting list.
uk: Подія в даний час повна, але ви можете зареєструватися і бути частиною листа очікування.

en: Event registration for %1 has been added.
uk: Реєстрація на захід для %1 була додана.

en: Event registration has expired for %1
uk: Реєстрація на захід для %1 втратила чинність.

en: Event registration information for %1 has been updated.
uk: Реєстраційні дані для %1 оновлено.

en: Event-Full Message
uk: Повідомлення про повну подію.

en: Events
uk: Заходи

en: Events - Pending Registration Expiration Notice
uk: Заходи - Повідомлення про наближення терміну реєстрації

en: Events - Receipt only
uk: Заходи - лише підтвердження

en: Events - Registration Cancellation Notice
uk: Заходи - Повідомлення про відміну реєстрації

en: Events - Registration Confirmation Invite
uk: Заходи - Запрошення на підтвердження реєстрації

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (off-line)
uk: Заходи - Підтвердження та Схвалення Реєстрації (оф-лайн)

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (on-line)
uk: Заходи - Підтвердження та Схвалення Реєстрації (он-лайн)

en: Events - Registration Transferred Notice
uk: Події - Сповіщення про передачу реєстрації

en: Events by Dates
uk: Дати подій

en: Every
uk: Кожен

en: Every %1
uk: Кожна %1

en: Every contact in CiviCRM has a unique ID number. This number will never change and is the most accurate way of identifying a contact.
uk: Кожен контакт у CiviCRM має унікальний номер ID. Цей номер ніколи не змінюється та є найбільш точним шляхом для ідентифікації контакту.

en: Every time cron job is run
uk: Кожного разу при виконанні завдання планувальника

en: Everyone
uk: Всі

en: Everyone (includes anonymous)
uk: Усі (включаючи анонімних користувачів)

en: Ewe
uk: Еве

en: Exact Match
uk: Точне співпадіння

en: Example
uk: Приклад

en: Example: If the api entity is Email, you can also fetch the display name of the contact this email belongs to.
uk: Приклад: Якщо API об'єктом є Емейл, Ви також можете взяти відображене ім'я контакту, якому належить цей емейл.

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the next scheduled payment is adjusted to 40.
uk: Наприклад: Якщо Ви зазначили платіж 60, коли запланована сума становить 50, то наступна запланована сума оплати становитиме 40.

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the total pledge amount will be increased by 10.
uk: Наприклад: Якщо Ви ввели платіж 60, коли запланована сума становить 50, то загальна сума платіжного зобов’язання збільшиться на 10.

en: Example: If you want to repeat an %1 6 times, then set 6 as a value for this field.
uk: Приклад: Якщо Ви хочете повторити %1 6 разів, у такому випадку встановіть значення 6 для цього поля.

en: Example: If your %1 repeats 8th of every month then you would select 8.
uk: Приклад: Якщо Ваш %1 повторюється 8го числа кожного місяця, Ви обрали б 8.

en: Example: When creating a contact, you can chain the Email.create api to add email addresses for them.
uk: Приклад: Створюючи контакт, ви можете налаштовувати електронну адресу "email.create api", щоб додати адреси електронної пошти для них.

en: Example: You can select Monday, Wednesday and Friday for your %1 to occur on alternate weekdays.
uk: Приклад: Ви можете обрати понеділок, середу та п'ятницю як альтернативний варіант для повторення Вашого %1.

en: Example: You would select options "1 month", if your %1 occurs every month.
uk: Приклад: Ви обрали б опцію "1 місяць", якщо Ваш %1 повторюється кожного місяця.

en: Examples
uk: Приклади

en: Exclude
uk: Виключити

en: Exclude Completed Activities
uk: Виключити завершені заходи

en: Exclude Date(s)
uk: Виключити дату (-и)

en: Exclude Dates
uk: Виключити дати

en: Exclude Group(s)
uk: Виключити групу(и)

en: Exclude Groups
uk: Виключити групи

en: Exclude Messages
uk: Виключити Повідомлення

en: Exclude Pay Later Contributions
uk: Вилучити кредитні внески

en: Exclude Recurring Contributions
uk: Вилучити регулярні внески

en: Exclude cases
uk: Виключити справи

en: Exclude contacts with "do not mail" privacy, no street address, or who are deceased.
uk: Виключити контакти з налаштуванням приватності "не надсилати пошту", а також без поштової адреси, або проблемні.

en: Exclude email addresses assigned to the specified location
uk: Виключити адреси електронної пошти, закріплені за вказаним розташуванням

en: Exclude non-case
uk: Виключити не справи

en: Exclude:
uk: Виключити:

en: Excluded
uk: Виключено

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute API call and display results
uk: Виконати виклик АРІ і відобразити результати

en: Execute Now
uk: Виконати зараз

en: Execute Scheduled Job
uk: Виконати заплановане завдання

en: Execute Scheduled Job Now
uk: Виконати заплановане завдання зараз

en: Execute real-time monetary transactions
uk: Виконати грошові операції в режимі реального часу

en: Executed
uk: Виконано

en: Execution status
uk: Статус виконання

en: Executive
uk: Формат карток 63x100 мм

en: Exhibition
uk: Виставка

en: Existing Connections
uk: Існуючі підключення

en: Existing Report(s)
uk: Існуючий звіт(-и)

en: Existing report(s) from this template
uk: Існуючий звіт(-и), створений з цього шаблону

en: Expand all tabs
uk: Розгорнути усі вкладки

en: Expected
uk: Очікувана

en: Expected Number of Items
uk: Очікувана Кількість Елементів

en: Expected Total
uk: Очікувана загальна сума

en: Expected Total Amount
uk: Очікувана Загальна Сума

en: Expected exactly one response
uk: Очікувалась рівно одна відповідь

en: Expected one case-type
uk: Очікуваний один тип справи

en: Expense Account is
uk: Рахунок для витрат - це

en: Expenses
uk: Витрати

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Expiration Date
uk: Закінчення терміну дії

en: Expiration Time
uk: Час закінчення терміну дії

en: Expire On
uk: Закінчується

en: Expired
uk: Термін дії завершився

en: Expired / Inactive Memberships
uk: Завершені / Неактивні членства

en: Expired Codes
uk: Коди із закінченим терміном дії

en: Expired Date
uk: Термін закінчення

en: Expired Status
uk: Не дійсний статус

en: Expires
uk: Термін дії закінчується

en: Expiry Date
uk: Термін придатності

en: Explanatory text displayed at the beginning of the form.
uk: Пояснювальний текст виводиться на початку форми.

en: Explanatory text displayed at the beginning of this group of fields.
uk: Пояснювальний текст, який відображається на початку цієї групи полів.

en: Explanatory text displayed at the beginning of this sets of fields.
uk: Пояснювальний текст відображається на початку цього набору полів.

en: Explanatory text displayed at the end of the form.
uk: Пояснювальний текст виводиться в кінці форми.

en: Explanatory text displayed below this group of fields.
uk: Пояснювальний текст, який відображається нижче цієї групи полів.

en: Explanatory text displayed below this set of fields.
uk: Пояснювальний текст знизу цього набору полів.

en: Explanatory text displayed on back-end forms. Pre help is displayed inline on the form (above the field). Post help is displayed in a pop-up - users click the help balloon to view help text.
uk: Пояснювальний текст виводиться у кінцевих формах. Попередня довідка відображається прямо на формі (вище поля). Довідка зо вимогою виводиться у виринаючому вікні - щоб побачити текст довідки, користувачам слід натиснути на символ знаку запитання у кінці поля.

en: Explanatory text displayed to users at the beginning of this field.
uk: Пояснювальний текст відображається для користувачів на початку цього поля.

en: Explanatory text displayed to users below this field.
uk: Пояснювальний текст відображається для користувачів  під цим полем.

en: Explanatory text displayed to users for this field (can include HTML formatting tags).
uk: Пояснювальний текст, що повідомляється користувачам для цього поля (може включати теги форматування HTML).

en: Explanatory text for profile.
uk: Пояснювальний текст для профілю.

en: Explorer
uk: Експлорер

en: Export Accounting Batch
uk: Експортувати Пакетну фінансову операцію

en: Export Activity
uk: Експортувати діяльність

en: Export Batch
uk: Експортувати групу

en: Export Case
uk: Експортувати справи

en: Export Contact
uk: Експортувати контакти

en: Export Contribution
uk: Експортувати внески

en: Export Document
uk: Експортувати документ

en: Export Membership
uk: Експортувати Членство

en: Export Options
uk: Опції експортування

en: Export PRIMARY fields
uk: Експортувати першочергові поля

en: Export Participant
uk: Експортувати учасників

en: Export Pledge
uk: Експортувати платіжні зобов'язання

en: Export Type
uk: Експортувати тип

en: Export accounting batches created by user
uk: Експорт пакетних фінансових операцій, які створені користувачами

en: Export activities
uk: Експортувати діяльності

en: Export all accounting batches
uk: Експорт усіх пакетних фінансових операцій

en: Export as CSV
uk: Експортувати як CSV

en: Export cases
uk: Експортувати справи

en: Export contacts
uk: Експортувати контакти

en: Export contributions
uk: Експорт внесків

en: Export grants
uk: Експортувати гранти

en: Export letters and other printable documents.
uk: Експортувати листи та інші друковані документи.

en: Export members
uk: Експортувати учасників

en: Export participants
uk: Експортувати учасників

en: Export pledges
uk: Експортувати платіжні зобов’язання

en: Export to CSV
uk: Експорт до CSV

en: Export to IIF
uk: Експортувати IIF

en: Export to csv
uk: Експортувати до CSV

en: Export:
uk: Експортувати:

en: Exported
uk: Експортовано

en: Expose Frequency Interval?
uk: Інтервал частоти розповсюджень?

en: Expose Publicly
uk: Розкрити публічно

en: Expose Publicly and for Listings
uk: Розкрити публічно та для Переліків

en: Exposed?
uk: Викрито?

en: Ext.
uk: Код

en: Extend Membership by
uk: Розширити членство до

en: Extend the membership end date by this many membership periods. Make sure the appropriate corresponding fee is entered below.
uk: Зміщує кінцеву дату членства на це число декількох термінів членства. Переконайтеся, що відповідна плата введена нижче.

en: Extended Data
uk: Розширені дані

en: Extension Disabled
uk: Розширення вимкнене

en: Extension Enabled
uk: Розширення увімкнено

en: Extension ID
uk: ID розширення

en: Extension Installed
uk: Розширення встановлене

en: Extension Missing
uk: Відсутнє Розширення

en: Extension Uninstalled
uk: Розширення видалене

en: Extension Update Available | %count Extension Updates Available
uk[0]: Доступне оновлення розширення
uk[1]: Доступно %count оновленння розширеннь
uk[2]: Доступно %count оновлень розширень
uk[3]: Доступно %count оновлень розширень

en: Extension Upgrade Failed
uk: Не вдалося оновити розширення

en: Extension Upgraded
uk: Розширення оновлене

en: Extension Upgrades Pending
uk: Оновлення Розширення Очікується

en: Extension download error
uk: Помилка завантаження розширення

en: Extension is Active?
uk: Розширення є активним?

en: Extension name (key)
uk: Ім'я розширення (ключ)

en: Extension upgrades should be run as soon as possible.
uk: Оновлення розширень слід запускати якомога швидше.

en: Extensions
uk: Розширення

en: Extensions URL
uk: Інтернет-адреса розширень

en: Extensions check disabled
uk: Перевірка розширень вимкнена

en: Extensions directory incorrect
uk: Неправильний каталог розширень

en: Extensions url missing
uk: URL розширень відсутній

en: External ID
uk: Зовнішній ID

en: External ID already exists in Database.
uk: Зовнішній ID вже був занесений в датабазу.

en: External ID conflicts with record %1
uk: Зовнішній ідентифікатор конфліктує із записом %1

en: External Identifier
uk: Зовнішній показник

en: External Link
uk: Зовнішнє посилання

en: Extra information to control grouping
uk: Додаткова інформація для керування групуванням

en: FK to civicrm_option_value for the report template
uk: FK до civicrm_option_value для шаблону звіту

en: FK to instance ID drilldown to
uk: FK для перегляду ідентифікатора примірника

en: FK to navigation ID
uk: FK до ідентифікатора навігації

en: FROM email address (this must be a valid email account with your SMTP email service provider).
uk: За допомогою електронної пошти (це має бути дійсним обліковим записом електронної пошти з вашого SMTP постачальника послуг електронної пошти).

en: FROM name for email.
uk: З ім'ям для електронної пошти.

en: FROM...
uk: ВІД...

en: Failed
uk: Завершилось невдачею

en: Failed Recurring Contribution Retry Date
uk: Дата повторної спроби зробити невиконаний періодичний внесок

en: Failed reading data from %1 during installation
uk: Не вдалося прочитати дані з %1 під час інсталяції

en: Failed retry date
uk: Дата невдалої повторної спроби

en: Failed to clean temp dir: %1
uk: НЕ вдалося очистити тимчасову директорію: %1

en: Failed to determine URL for extension (%1). Please update <a href="%2">Resource URLs</a>.
uk: Не вдалося визначити електронну адресу розміщення для розширення (%1). Будь ласка, оновіть дані про <a href="%2">електронні адреси розміщення джерела</a>.

en: Failed to determine file path for payment processor (%1) while running "%2"
uk: Не вдалося визначити шлях до файлу системи обробки платежів (%1) під час запуску "%2"

en: Failed to find or create queueing table
uk: Не вдалося знайти чи створити таблицю очікування

en: Failed to load file (%3) for payment processor (%1) while running "%2"
uk: Не вдалося завантажити файл (%3) для системи обробки платежів (%1) під час запуску "%2"

en: Failed to make directory (%1) at "%2". Please update the settings or file permissions.
uk: Не вдалося створити каталог (%1) у "%2". Будь ласка, оновіть налаштування або дозволи на файл.

en: Failed to read extension (%1). Please refresh the extension list.
uk: Не вдалося прочитати розширення (%1). Будь ласка, оновіть перелік розширень.

en: Failed to retrieve schema
uk: Не вдалося отримати схему.

en: Failure
uk: Помилка

en: Failure Count
uk: Кількість Відмов

en: Failure Retry Date
uk: Дата Повторення Помилки

en: Fallback behavior for unhandled errors
uk: Резервна поведінка для необроблених помилок

en: Familiar
uk: Дружній

en: Faroese
uk: Фарерська

en: Fattorini Name Badge 100x65
uk: Fattorini Іменний бейдж 100x65

en: Fax
uk: Факс

en: Fee
uk: Плата

en: Fee Amount
uk: Сума грошового збору

en: Fee Currency
uk: Валюта оплати

en: Fee Label
uk: Ярлик внеску

en: Fee Level
uk: Рівень грошового збору

en: Fee Level is a required field.
uk: Рівень оплати є необхідним полем.

en: Fee level
uk: Рівень оплати

en: Fees
uk: Оплата

en: Female
uk: Жіноча

en: Fetch Bounces
uk: Зібрати відмови

en: Fetches bounces from mailings and writes them to mailing statistics
uk: Зібрати поштові відмови та записати їх до статистики поштових розсилок

en: Fetching Matches
uk: Збір збігів

en: Field
uk: Поле

en: Field "%1" is required.
uk: Поле "%1" є необхідним.

en: Field "body_html" or "body_text" is required.
uk: Поле "body_html" або "body_text" не потрібно.

en: Field Column Name
uk: Назва колонки поля

en: Field Data Format
uk: Формат даних поля

en: Field Display
uk: Відображення поля

en: Field End Date
uk: Дата закінчення поля

en: Field Filter
uk: Фільтр поля

en: Field Label
uk: Назва поля

en: Field Length
uk: Довжина поля

en: Field Mapping
uk: Схема імпорту/експорту визначених полів

en: Field Name
uk: Поле

en: Field Not Added
uk: Поле не додане

en: Field Note Columns
uk: Колонки приміток поля

en: Field Note Rows
uk: Рядки приміток поля

en: Field Option Group
uk: Група опцій поля

en: Field Options Per Line
uk: Опції поля по кожній лінії

en: Field Post Help
uk: Поле допомоги

en: Field Pre Help
uk: Підпис над полем

en: Field Separator
uk: Роздільник полів

en: Field Start Date
uk: Дата початку поля

en: Field Time Format
uk: Формат часу поля

en: Field Type
uk: Вид поля

en: Field is Viewable
uk: Поле є доступним для перегляду

en: Field with 'Admin' visibility should only contain 'Admin' options.
uk: Поле з видимістю "Адміністратор" має містити лише опції для "Адміністратора".

en: Field(s)
uk: Поле(я)

en: Fields
uk: Поля

en: Fields about the contact you want to collect.
uk: Поля, що стосуються контакту, який Ви бажаєте отримати.

en: Fields about the petition.
uk: Поля, що стосуються петиції.

en: Fields for this Set
uk: Поля для цього набору

en: Fields to return
uk: Поля для повернення

en: Fields which are part of a custom data set that supports multiple records will be listed below the standard single-record fields when in profile edit view. Use this option to determine which fields you want displayed in that listing
uk: Поля, що є частиною наборів даних, заданих користувачами, допускають відображення множинних записів нижче полю з одним записом в режимі редагування/перегляду профілю. Використовуйте цю опцію для визначення полів, які будуть відображатися в цьому переліку.

en: Fields with 'Public' visibility will be displayed on your Event Information page AND will be available in the online registration (self-service) form. For some events you may want to allow staff to select special options with special pricing and / or discounts (using negative price set field values). Select 'Admin' visibility for these Price Fields. They will only be included when staff or volunteers are registering participants from the back-office 'Register Event Participants' screen. If the parent price field visibility is ‘Public’ then it should be possible to set individual price options as 'Admin', but it should have at least one 'Public' option. If the parent price field visibility is 'Admin', then all the price field options should be set to 'Admin', including any new options added to the form.
uk: Поля з "Публічною" видимістю відображатимуться на сторінці "Інформація про захід", І будуть доступні у формі онлайн-реєстрації (самостійної). Для деяких подій  Ви можете дозволити співробітникам вибрати спеціальні опції зі спеціальними цінами та / або знижками (використовуючи негативні значення полів встановлених цін). Виберіть видимість "Адмін" для цих Цінових полів. Вони будуть включені лише тоді, коли співробітники або волонтери реєструють учасників з екрану бек-офісу "Реєстрація учасників". Якщо видимість вихідного цінового поля є "Публічною", тоді повинна бути можливість встановити окремі опції ціни як "Адмін", але вона повинна мати принаймні одну опцію "Публічний". Якщо видимість вихідного цінового поля  "Admin", то усі опції цінового поля повинні бути встановлені на "Admin", включаючи будь-які нові опції, що додаються  до форми.

en: Fijian
uk: Фіджійська

en: File
uk: Файл

en: File '%1' presents a security risk and should be deleted.
uk: Файл '%1' становить загрозу безпеці і має бути видалений.

en: File Contents
uk: Зміст файла

en: File Description
uk: Опис файла

en: File ID
uk: ID файла

en: File On Case
uk: Файл на індивідуальна справу

en: File Type
uk: Вид файла

en: File Upload Date
uk: Дата завантаження файла

en: File format must be comma-separated-values (CSV).
uk: Формат файлу повинен бути "з розділенням комою"

en: File format must be comma-separated-values (CSV). File must be UTF8 encoded if it contains special characters (e.g. accented letters, etc.).
uk: Формат файлу повинен бути "з розділенням комою" (CSV). Файл повинен мати кодування UTF8, якщо він містить спеціальні символи (літери з наголосами тощо).

en: File must be in UTF-8 encoding
uk: Файл повинен мати кодування UTF-8

en: File on Case
uk: Віднести до справи

en: File on case
uk: Додати до справи

en: File permissions
uk: Повноваження доступу до файлів

en: File size should be less than %1 MByte(s)
uk: Розмір файлу має бути меншим за %1 мегабайт (и)

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
uk: Розмір файлу повинен бути менш ніж %1 Мегабайтів (%2 байтів)

en: File size should be less than 1 MByte
uk: Розмір файлу повинен бути меншим за 1 Мбайт

en: File system path where image files are uploaded. Currently, this path is used for images associated with premiums (CiviContribute thank-you gifts).
uk: Системний шлях для файлів, куди відвантажують зображення. На даний час, цей шлях використовується для зображень, пов'язаних з приміями (подарунки на знак подяки у CiviВнески).

en: File system path where temporary CiviCRM files - such as import data files - are uploaded.
uk: Системний шлях для файлів, куди відвантажують тимчасові файли CiviCRM, зокрема, файли даних імпорту.

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple activities.
uk: Поле (я) з типом ФАЙЛ в обраному профілі не підтримуться для Оновлення кількох активностей

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple contacts.
uk: Поле (я) з типом ФАЙЛ не підтримуються для  Оновлення декількох контактів

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple contributions.
uk: Тип поля (ів) ФАЙЛ в обраному профілі не підтримується для пакетного оновлення внесків.

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple memberships.
uk: Поле (я) типу ФАЙЛ у вибраному профілі не підтримується для Оновлення декількох членств.

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple participants.
uk: Поле (я) типу ФАЙЛ у вибраному профілі не підтримується для Оновлення декількох учасників.

en: File type field(s) in the selected profile are not supported for Update multiple records.
uk: Поле(я) з типом ФАЙЛ  в обраному профілі не підтримуються для Пакетного оновлення даних

en: Filed Activities
uk: Діяльності, занесені у файл

en: Files
uk: Файли

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV). Most applications will allow you to export records in CSV format. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this.
uk: Файли для імпорту повинні відповідати формату "значення-відокремленні-комою" (CSV). Більшість програмних додатків дозволяють експортувати файли в форматі CSV. Зверніться до посібника користувача у разі якщо Ви не впевнені в тому, як це зробити.

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV). Most applications will allow you to export records in this format. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this. Save this file to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and you are now ready for step 1 (Upload Data).
uk: Файли для імпорту повинні мати формат "з розділенням комою" (CSV). Більшість програм дозволяє експортувати записи в цьому форматі. Зверніться до документації Вашої програми, якщо Ви не певні, як це зробити. Збережіть цей файл на Ваш локальний диск (чи диск загального користування у Вашій мережі) - і тоді Ви будете готові до етапу 1 (Відвантаження даних).

en: Fill
uk: Доповнити

en: Fill in a row for each membership type you want to offer as an option (click 'another choice' for each additional choice). Click the help icon for more info on membership price sets.
uk: Заповніть рядок для кожноготипу членства, які Ви бажаєте запропонувати як опції (натисніть "інший вибір" для кожного додаткового вибору). Натисніть значок допомоги для отримання більшої інформації про членські набори цін.

en: Filter
uk: Відсіяти

en: Filter Contact Language
uk: Мова фільтрування контактів

en: Filter Contacts
uk: Відсіяти записи

en: Filter List
uk: Список фільтрів

en: Filter Results
uk: Фільтр Результатів

en: Filter by Activity
uk: Відсіяти за діяльністю

en: Filter by Case
uk: Відсіяти за справою

en: Filter by Group
uk: Обмежити пошук межами Групи

en: Filter contact search results for this field using Contact get API parameters. EXAMPLE: To list Students in group 3:
uk: Відфільтруйте результати пошуку контактів для цього поля, використовуючи параметри Пошуку контактів API. ПРИКЛАД: Для отримання переліку студентів у групі 3:

en: Filter search by group type(s).
uk: Обмежити пошук типом груп(и)

en: Filter search by visibility.
uk: Обмежити пошук за критерієм видимості

en: Filter with Group only allow with group by Contact
uk: Фільтруйте лише за групою, залиште допуск для групи за контактом

en: Filter(s)
uk: Фільтр(и)

en: Filters
uk: Фільтри

en: Final
uk: Обрано

en: Final (%1)
uk: Завершення (%1)

en: Final Mailing
uk: Решта розсилки

en: Financial Account
uk: Фінансовий рахунок

en: Financial Account Code - Credit
uk: Код фінансового рахунку - Кредит

en: Financial Account Code - Debit
uk: Код фінансового рахунку - Дебет

en: Financial Account Description
uk: Опис фінансового рахунку

en: Financial Account ID
uk: Фінансовий рахунок

en: Financial Account Name
uk: Ім'я фінансового рахунку

en: Financial Account Name - Credit
uk: Назва фінансового рахунку - Кредит

en: Financial Account Name - Debit
uk: Назва фінансового рахунку - Дебет

en: Financial Account Owner
uk: Власник фінансового рахунку

en: Financial Account Owner - Credit
uk: Власник фінансового рахунку - кредит

en: Financial Account Owner - Debit
uk: Власник фінансового рахунку - дебет

en: Financial Account Relationship
uk: Фінансові відносини облікового запису

en: Financial Account Tax Rate
uk:  Податкова ставка інансовий рахунок

en: Financial Account Type
uk: Вид Фінансового рахунку

en: Financial Account Types
uk: Тип Фінансового рахунку

en: Financial Account is Active
uk: Активний фінансовий рахунок

en: Financial Account of account relationship of 'Expense Account is' is not configured for Financial Type :
uk: Фінансовий звіт про зв'язок "Рахунку витрат" не налаштований для цього Фінансового Типу :

en: Financial Accounts
uk: Фінансові рахунки

en: Financial Batch
uk: Фінансовий пакет

en: Financial Currency
uk: Фінансова валюта

en: Financial Fee Amount
uk: Фінансова сума грошового збору

en: Financial Item Created Date
uk: Дата створення фінансової позиції

en: Financial Item Currency
uk: Валюта фінансової позиції

en: Financial Item Description
uk: Опис фінансової позиції

en: Financial Item ID
uk: Ідентифікатор Фінансової Одиниці

en: Financial Item Status
uk: Статус Фінансової позиції

en: Financial Item Status ID
uk: Фінансова позиція ID статусу

en: Financial Item Transaction Date
uk: Дата транзакції фінансової позиції

en: Financial Net Amount
uk: Фінансовий чистий дохід

en: Financial Page - %1
uk: Фінансова сторінка - %1

en: Financial Total Amount
uk: Фінансова загальна сума

en: Financial Transaction Date
uk: Дата фінансової транзакції

en: Financial Transaction ID
uk: Фінансова транзакція ID

en: Financial Transaction Status
uk: Статус фінансової транзакції

en: Financial Type
uk: Вид внеску

en: Financial Type - %1
uk: Фінансовий тип - %1

en: Financial Type Account
uk: Типи фінансових рахунків

en: Financial Type Accounts
uk: Типи фінансових рахунків

en: Financial Type Is Active?
uk: Фінансовий Тип активний?

en: Financial Type is Reserved?
uk: Фінансовий Тип зарезервований?

en: Financial Type is a Required field.
uk: Фінансовий тип є необхідним полем.

en: Financial Type is a required field
uk: Фінансовий тип є необхідним полем

en: Financial Type is required for product having cost.
uk: Фінансовий тип є обов'язковим параметром для продукту, який має певну вартість.

en: Financial accounts correspond to those in your accounting system.  <a href="%1">Financial types</a>, <a href="%2">payment methods</a>, and <a href="%3">premiums</a> are associated with financial accounts so that they can result in the proper double-entry transactions to export to your accounting system.
uk: Фінансові рахунки відповідають рахункам у Вашій системі бухгалтерського обліку. <a href="%1"> Фінансові типи </a>, <a href="%2"> способи оплати </a> і <a href="%3"> премії </a> є пов'язані з фінансовими рахунками таким чином, що вони забезпечують правильність відповідних транзакцій за системою подвійного запису для експорту до Вашої системи бухгалтерського обліку.

en: Financial types are used to categorize contributions for reporting and accounting purposes. These are also referred to as <strong>Funds</strong>. You may set up as many types as needed. Each type can carry an accounting code which can be used to map contributions to codes in your accounting system. Commonly used financial types are: Donation, Campaign Contribution, Membership Dues...
uk: Фінансові типи використовуються для того, щоб категоризувати внески з метою подальшого створення звітів та для бухгалтерських цілей. Вони також можуть бути визначені як <strong> Фонди </strong>. Ви можете визначити стільки типів, скільки потрібно. Кожен тип може мати обліковий код, який може бути використаний для співставлення внесків до кодів у Вашій системі бухгалтерського обліку. Часто використовані фінансові типи це: Пожертвування, Внески на кампанію, Членські внески, тощо.

en: Financial types are used to categorize contributions for reporting and accounting purposes. You may set up as many as needed, including commonly used types such as Donation, Campaign Contribution or Membership Dues.  Additionally, financial types can account for the inventory and expense of <a href="%1">premiums</a>.
uk: Фінансові типи використовуються для категоризації внесків для звітності та бухгалтерського обліку. Ви можете встановити стільки, скільки необхідно, в тому числі часто використовуваних типів, таких як дарування, Внесок кампанії або членських внесків. Крім того, фінансові типи можуть пояснити інвентаризації та рахунок <a href="%1"> премій </a>

en: Find
uk: Знайти

en: Find Activities
uk: Знайти події

en: Find Campaign Pages
uk: Знайти сторінки кампаній

en: Find Campaigns
uk: Знайти кампанії

en: Find Cases
uk: Знайти справи

en: Find Contacts
uk: Знайти контакти

en: Find Contacts to Add to this Group
uk: Знайти Контакти для додавання до цієї Групи

en: Find Contacts within this Group
uk: Знайти Контакти в межах цієї Групи

en: Find Contribution Amounts by Tag
uk: Знайти розмір внеску за тегом

en: Find Contribution Pages
uk: Знайти сторінки внесків

en: Find Contributions
uk: Пошук внесків

en: Find Deleted Cases
uk: Знайти видалені справи

en: Find Events
uk: Знайти заходи

en: Find Grants
uk: Знайти гранти

en: Find Groups
uk: Знайти групи

en: Find Mass SMS
uk: Знайти СМС-розсилки

en: Find Memberships
uk: Пошук членів

en: Find My Cases
uk: Знайти мої справи

en: Find Participants
uk: Пошук учасників

en: Find Pay Later Contributions
uk: Знайти Кредитні Внески

en: Find Petition
uk: Знайти петицію

en: Find Pledges
uk: Знайти платіжні зобов’язання

en: Find Recurring Contributions
uk: Знайти регулярні внески

en: Find Respondents
uk: Знайти респондентів

en: Find Respondents To %1
uk: Знайти респондентів до %1

en: Find Survey
uk: Знайти опитування

en: Find Target %1
uk: Знайти Об'єкт  %1

en: Find contacts by partial or full name or email, type of contact, group, and/or tag. You can then view or edit contact details, print a contact list, or use the <strong>- more actions -</strong> drop down list to assign tags, add contacts to groups, create smart groups, export contact data to a spreadsheet, and more.
uk: Знайти контакти за частковим або повним імям, типом контакту, групою та/або тегами. Після цього Ви зможете переглянути чи відредагувати контактну інформацію, роздрукувати перелік контактів, або за допомогою випадаючого меню <strong>- більше дій -</strong> призначати теги, додавати контакти чи групи, створювати смарт-групи, експортувати контактні дані до електронної таблиці та інше.

en: Find contacts within
uk: Знайти контакти на відстані

en: Find mailing by language.
uk: Знайти розсилку за мовою.

en: Find mailings by mailing name. You can enter a partial or complete name.
uk: Знайти розсилку за назвою. Ви можете ввести часткову або повну назву.

en: Find mailings by the name of the person who created or sent them. You can enter a complete OR partial name (last name, first name format).
uk: Знайти розсилку за ім’ям особи, що її створила або надсилала. Ви можете ввести часткове або повне ім’я (формат Ім’я, Прізвище).

en: Find more cases
uk: Знайти більше справ

en: Find more event participants
uk: Знайти більше учасників заходи

en: Find more members
uk: Знайти додаткових членів

en: Find more pledges
uk: Знайти більше платіжних зобов'язань

en: Find out more about this event
uk: Дізнатися більше про цей захід

en: Find records with tags (regular or tagset tag) which contain a complete or partial word or phrase. EXAMPLE: If you have several tags that contain the word 'Donor', you can find contacts tagged with any of them by entering 'Donor' in this field.
uk: Знайти записи з тегами (звичайними чи наборами тегів), які містять часткове або повне слово чи фразу. ПРИКЛАД: Якщо у Вас є кілька тегів, які містять слово "Спонсор", Ви можете знайти контакти, помічені будь-яким з них, якщо введете у це поле "Спонсор".

en: Finnish
uk: Фінська

en: Firewalls and Proxies
uk: Firewall'и та проксі

en: First
uk: Перший

en: First Contribution Amount
uk: Сума першого внеску

en: First Contribution Date
uk: Дата першого внеску

en: First Data - recurring payments not implemented
uk: Перші дані - регулярні платежі не здійснюються

en: First Dupe Contact ID
uk: Перший дуплікований ID контакту

en: First Name
uk: Ім'я

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
uk: Ім'я або Прізвище АБО електронний лист АБО Відкритий ID в полі Основне Розташування має бути вставлений.

en: First Name:
uk: Ім'я:

en: First by Contributor
uk: Перший від Вкладника

en: First day of current continuous membership period. Start Date will be automatically set based on Membership Type if you don't select a date.
uk: Перший день поточного тривалого членства. Дата Початку буде встановлена автоматично на основі Типу Членства, якщо Ви її не встановите.

en: First installment payment
uk: Перший черговий внесок

en: First row contains column headers
uk: Перший рядок містить заголовок стовпчика

en: FirstData (aka linkpoint)
uk: "FirstData" (синонім "linkpoint")

en: Fiscal Year Beginning
uk: Початок фіскального року

en: Fiscal Year Starting
uk: Початок фіскального року

en: Fiscal Year-To-Date
uk: Поточний фіскальний рік

en: Fiscal Years
uk: Фінансовий рік

en: Fixed
uk: З певної дати

en: Fixed Contribution Options
uk: Встановлені параметри внесків

en: Fixed Date for Reminder
uk: Фіксована дата для нагадування

en: Fixed Period Rollover Day
uk: День чергової пролонгації на фіксований період

en: Fixed Period Start Day
uk: ​​Встановлений термін початку події

en: Fixed Start
uk: Фіксований початок

en: Flip Selected Duplicates
uk: Перемкнути обрані дублікати

en: Flip between original and duplicate contacts.
uk: Перемикання між оригінальним і повторним контактом.

en: Flip between the original and duplicate contacts.
uk: Перемикання між оригінальним і повторюваним контактом

en: Flip horizontal
uk: Відобразити горизонтально

en: Flip vertical
uk: Відобразити вертикально

en: Folder '%1' exists?
uk: Чи існує папка '%1'?

en: Folder to poll from when using IMAP (will default to INBOX when empty), path to poll from when using Maildir, etc..
uk: Тека для опитування з неї, при використанні IMAP (за умовчанням буде INBOX, якщо вона порожня), шлях для опитування з використанням Maildir та ін.

en: Folio
uk: Формат Фоліо - піваркуша

en: Follow recipient preferred language
uk: Слідкуйте за бажаною мовою одержувача

en: Follow up
uk: Контроль виконання

en: Follow up Interval
uk: Наступний інтервал

en: Follow-up Activity type is a required field.
uk: "Відслідковувати тип діяльності" - є обов'язковим полем.

en: Following is the list of contacts whose address is not parsed:
uk: У переліку наведено адреси, аналіз яких не дав результатів:

en: Followup Activity
uk: Стежити за діяльністю

en: Followup date is a required field.
uk: Наступна дата є обов'язковим полем.

en: Font Name
uk: Назва шрифту

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font Style
uk: Стиль шрифту

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Footer Content
uk: Зміст нижнього колонтитула

en: Footer Message
uk: Повідомлення у нижньому колонтитулі

en: Footer Text
uk: Текст нижнього колонтитула

en: For 'inline' display custom sets, this title will appear as the fieldset legend. If you choose the 'tab' display style (which is available for Contact record custom fields), the title will be used for the navigation tab.
uk: Для лінійного відображення наборів, що налаштовуються, це ім'я буде відображатися як легенда набору полів. Якщо ви оберете стиль відображення "вкладки" (доступний для контактних полів, які налаштовуються), ім'я буде використовуватися у вкладці навігації.

en: For Activities, the reminder recipients can be contacts Assigned to the activity, contacts who created the activity (Activity Source), OR contacts whom the activity is with (Activity Targets). Alternatively you can direct the reminder to specific contacts (Choose Recipients), or to a group of contacts.
uk: Для подій, отримувачами нагадувань можуть бути контакти, яким призначено завдання, контакти, які створили цю діяльність (Джерела діяльності), або контакти, які задіяні в події (Цілі діяльності). Крім цього, ви можете спрямувати нагадування певним контактам (Обрати отримувачів), або групі контактів.

en: For Chart view, please select at least one field from %1 OR %2.
uk: Для перегляду діаграми, будь ласка, оберіть хоча б одне поле з %1 АБО %2.

en: For Duplicate Contacts
uk: Для контактів, що повторюються

en: For Events, you can limit or additionally include recipients by participant role (e.g. Volunteer, Speaker, etc.), choose specific contacts, or choose a group.
uk: Для Подій, Ви можете обмежити, або включити додатково отримувачів за роллю учасника (напр., Волонтер, Доповідач тощо), обирати певні контакти, чи обирати групу.

en: For Membership and Contact reminders, you can limit or additionally include recipients by choosing specific contacts, or choosing a group.
uk: Для нагадувань щодо членства, та нагадувань контактам, Ви можете обмежити, або додатково включати отримувачів шляхом вибору певних контактів, або вибору групи.

en: For a full list of options see the php <a %1>money_format documentation</a>.
uk: Повний список параметрів дивіться у php <a %1>грошовому форматі  документації </a>.

en: For auto-renewing memberships the emails are sent when each payment is received
uk: Для членств з автоматичним поновленням емейли надсилаються тоді, коли отримується кожен платіж

en: For best results, the Country field should precede the State-Province field in your Profile form. You can use the up and down arrows on field listing page for this profile to change the order of these fields or manually edit weight for Country/State-Province Field.
uk: Для досягнення кращих результатів поле Країна повинне передувати полям Область-Район у Вашій формі Профілю. Можна використовувати стрілки вгору та вниз на сторінці переліку цього профілю для зміни порядку цих полів, або вручну змінити відносні ваги для полів Країна/Область-Район.

en: For each import, you can either INSERT new contribution records, or UPDATE existing records. You can not do both types of operations in a single import session.
uk: При кожній операції з імпортування Ви можете або ВСТАВИТИ нові записи про внески, або ОНОВИТИ існуючі записи. Ви не можете виконати обидва типи операцій одночасно впродовж одного сеансу імпортування.

en: For each import, you can either INSERT new event registration (participant) records, or UPDATE existing records. You can not do both types of operations in a single import session.
uk: Для кожного імпорту, Ви можете або ВСТАВИТИ нові записи про реєстрацію (учасника), або ОНОВИТИ існуючі записи. Ви не можете виконати обидва типи операцій під час однієї сесіх імпорту.

en: For each import, you can either INSERT new membership records, or UPDATE existing records. You can not do both types of operations in a single import session.
uk: Для кожної операції імпорту, Ви можете або ВСТАВИТИ новий запис членства, або ОНОВИТИ існуючі записи. Ви не можете виконувати обидва типи операцій під час оного сеансу імпорту.

en: For example, in order to process a payment through Authorize.net, CiviCRM must make a request to https://secure2.authorize.net/gateway/transact.dll. Using https to connect to secure2.authorize.net insures that the connection is encrypted, but it's possible that CiviCRM is actually connecting to an attacker and the attacker is connecting to secure2.authorize.net.
uk: Наприклад, щоб обробляти платежі через Authorize.net, система CiviCRM повинна надсилати запити до https://secure2.authorize.net/gateway/transact.dll. Використання https для з'єднання з  secure2.authorize.net гарантує, що з'єднання є зашифрованим, однак є можливість, що CiviCRM насправді з'єднується з атакуючим сайтом, який, у свою чергу, з'єднується із secure2.authorize.net.

en: For existing pages
uk: Для існуючих сторінок

en: For export to QuickBooks, export your Chart of Accounts and open in low level text editor. You will be able to see the Account Type Code for each account. Generally, they will be from the following list: BANK, AR, OCASSET, FIXASSET, OASSET, AP, OCLIAB, LTLIAB, EQUITY, INC, COGS, EXP, EXEXP (though there may be others in your version of QuickBooks).
uk: Для експорту до QuickBooks, експортуйте свій графік рахунків і відкрийте текстовий редактор низького рівня. Ви зможете побачити тип коду облікового запису для кожного облікового запису. Зазвичай, вони будуть з наступного списку: BANK, AR, OCASSET, FIXASSET, OASSET, AP, OCLIAB, LTLIAB, EQUITY, INC, COGS, EXP, EXEXP (хоча у вашій версії QuickBooks можуть бути інші типи облікових записів).

en: For further discussion, please visit %1
uk: Для  подальшого обговорення відвідайте сторінку % ​1

en: For in-depth details about entities and actions, see the <a href='%1' target='%2'>API Explorer</a>.
uk: Детальні відомості про об'єкти та дії дивиться у <a href='%1' target='%2'>Оглядач API </a>.

en: For information about this premium, contact:
uk: Для отримання інформації про цю премію, зверніться:

en: For more information please refer to the <a href="!1">CiviCRM web-site</a> which includes project information, documentation and support resources and more.
uk: Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завітайте на <a href="!1">веб-сайт CiviCRM</a>, де розміщена проектна інформація, документація, допоміжні джерела та багато іншого.

en: For more information see %1.
uk: Для більш детальної інформації, дивіться %1.

en: For more information, visit:
uk: Для більш детальної інформації, відвідайте:

en: For offline contributions you can record a bank transfer ID or other identifier if applicable.
uk: Для здійснення внесків автономно, Ви можете записати код банківського переказу або інший ідентифікатор, якщо такий є.

en: For transmission
uk: Для передачі

en: For-profit organization.
uk: Комерційна організація

en: Force Merge Selected Duplicates
uk: Зумисне об'єднання обраних дублікатів

en: Force SSL
uk: Примусовий SSL

en: Force Secure URLs (SSL)
uk: Інтернет-адреси з посиленою безпекою (SSL)

en: Form Snippet
uk: Сніппет-Форма

en: Formal
uk: Формальний

en: Formal Title
uk: Офіційне звернення

en: Format
uk: Формат

en: Format addresses in mailing labels, input forms and screen display.
uk: Формат адрес на поштових наліпках, формах введення та відображення у вікнах.

en: Format addresses in mailing labels, input forms and screen display. Configure optional Address Standardization provider.
uk: Формат адрес у поштових наліпках, формах введення та відображення у вікнах. Налаштування опціонального провайдера стандартизації адреси.

en: Format for displaying addresses in the Contact Summary and Event Information screens.
uk: Формат відображення адрес у вікнах "Коротка інформація по контактах" та "Інформація про подію".

en: Format for displaying monetary amounts with currency symbol.
uk: Формат для відображення грошових сум із символом валюти.

en: Format for displaying monetary values without the currency symbol.
uk: Формат для відображення грошових значень із символом валюти.

en: Format:
uk: Формат:

en: Formatting
uk: Форматування

en: Forward
uk: Переслати

en: Forward Compatibility: Enable "mysqli"
uk: Перехідна сумісність: активувати "mysqli"

en: Forward ID
uk: Переслати ID

en: Forward Mailing: %1
uk: Пересилання розсилки: %1

en: Forward Replies
uk: Перенаправити відповіді

en: Forward URL (Action)
uk: Переслати URL (Дія)

en: Forward replies
uk: Перенаправити відповіді

en: Forward this email (link)
uk: Перенаправити цей електронний лист (лінк)

en: Forwarded
uk: Перенаправлено

en: Forwarded Email
uk: Пересланий Електронний лист

en: Forwarded to Email
uk: Перенаправлено на електронну пошту

en: Forwards
uk: Пересилання

en: Found %1, %2, %3
uk: Знайдені %1, %2, %3

en: Foundation Affiliate
uk: Партнер фонду

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Free HTML
uk: Безкоштовний HTML

en: French (Canada)
uk: Французька (Канада)

en: French (France)
uk: Французька (Франція)

en: Frequency
uk: Частота

en: Frequency Interval
uk: Інтервал частоти

en: Frequency Intervals
uk: Інтервали Частоти

en: Frequency Unit
uk: Одиниця частоти

en: Frequency Units
uk: Одиниці Частоти

en: Frequency interval
uk: Інтервал частот

en: Frequency must be a whole number (EXAMPLE: Every 3 months).
uk: Частота має дорівнювати цілому числу (НАПРИКЛАД: 1 раз на 3 місяці).

en: Frequency of subscription or service (e.g. journal delivered every two months).
uk: Частота підписки або послуги (наприклад - журнал буде доставлятися кожні два місяці).

en: Frequency unit
uk: Одиниця частоти

en: Friend ID
uk: ID друга

en: Friend's Email
uk: Е-мейл друга

en: Friend's First Name
uk: Ім'я друга

en: Friend's Last Name
uk: Прізвише друга

en: From
uk: Від

en: From (A)
uk: Від (А)

en: From (B)
uk: Від (Б)

en: From Address
uk: Адреса відправника

en: From Email
uk: Електронна адреса відправника

en: From Email Address
uk: Електронна адреса відправника

en: From Email Address is required
uk: Адреса відправника електронного листа є необхідним полем

en: From Email Addresses
uk: Електронна адреса відправника

en: From Email of the mailing
uk: Електронна адреса відправника поштової розсилки

en: From End of Previous
uk: З кінця минулого

en: From Start Of Current
uk: З початку поточного

en: From Template
uk: На основі шаблона

en: From end of previous calendar month
uk: З кінця минулого календарного місяця

en: From end of previous calendar year
uk: З кінця минулого календарного року

en: From end of previous quarter
uk: З кінця минулого кварталу

en: From end of previous week
uk: З кінця минулого тижня

en: From start of current calendar month
uk: З початку поточного календарного місяця

en: From start of current calendar year
uk: З початку поточного календарного року

en: From start of current day
uk: З початку поточного дня

en: From start of current quarter
uk: З початку поточного кварталу

en: From start of current week
uk: З початку поточного тижня

en: Fula; Fulah; Pulaar; Pular
uk: Фула; Фулах; Пулар

en: Fulfilled
uk: Виконано

en: Fulfilled Date
uk: Дата Виконання

en: Full Currency Name
uk: Повна назва валюти

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Full Name of the Contact with prefixes and suffixes
uk: Повне ім'я контакту із префіксами та суфіксами

en: Full Phone Number
uk: Повний номер телефону

en: Full Street Address
uk: Повна поштова адреса

en: Full Street Address without Country, State or Postcode
uk: Повна адреса без зазначення назви країни, штату/області чи поштового індексу

en: Full currency name
uk: Повна назва валюти

en: Full street address (e.g. 110 Main Street).
uk: Повна поштова адреса (наприклад, Вул. Головна, 110).

en: Full-text Search
uk: Пошук за повним текстом

en: Fullscreen URL
uk: Посилання на повноекранний режим

en: Fundraiser
uk: Збір коштів

en: Further advice will be displayed at the end of the upgrade.
uk: Подальші поради відображатимуться наприкінці оновлення.

en: Future versions of CiviCRM may require the PHP extension "%2". To ensure that your system will be compatible, please install it in advance. For more explanation, see <a href="%1">the announcement</a>.
uk: Майбутні версії CiviCRM можуть вимагати розширення PHP "%2". Щоб забезпечити сумісність вашої системи, встановіть його заздалегідь. Для отримання додаткової інформації дивіться <a href="%1">оголошення </a>.

en: GMT Name of Timezone
uk: GMT Назва часової зони

en: GMT Offset
uk: GMT Відтермінування

en: GOTV (Voter Tracking)
uk: GOTV (Система відстежування виборців)

en: GOTV campaign contacts
uk: Контакти кампанії GOTV

en: Galician
uk: Галісійська

en: Gender
uk: Стать

en: General
uk: Загальне

en: General Link
uk: Загальний лінк

en: General Membership (contribute at least $100.00 to be eligible for this membership)
uk: Загальне Членство (внесіть, як мінімум $100,00, щоб мати право на членство)

en: General Membership - $100.00
uk: Загальне членство - $100,00

en: General Monthly Newsletter: 200709
uk: Загальний щомісячний бюлетень: 200709

en: Generally you will create a separate price field for each non-overlapping "class" of membership (e.g. National membership vs. Local Chapter membership).
uk: Зазвичай Вам необхідно створити окремі поля цін для кожжного класу членства, що не перекриваються (напр., Національне членство на відміну від членів Місцевого осередку).

en: Generate PDFs for printing (only)
uk: Згенерувати PDF файли для друку (виключно)

en: Generate Report
uk: Згенерувати звіт

en: Generate your API Login and Transaction Key by logging in to your Merchant Account and navigating to <strong>Settings &raquo; General Security Settings</strong>.
uk: Щоб створити Ваш логін АРІ та ключ транзакцій, увійдіть у Ваш Транзитний рахунок продавця та перейдіть до <strong>Налаштування &raquo; Загальні налаштування безпеки</strong>.

en: Generates and sends out reports via email
uk: Створює та розсилає звіти електронною поштою

en: Geocode addresses during import?
uk: Геокодування адрес під час імпортування?

en: Geocode and Parse Addresses
uk: Визначити геокоординати та проаналізувати адреси

en: Geocoding
uk: Визначення географічних координат

en: Georgian
uk: Грузинська

en: German
uk: Німецька

en: German (Swiss)
uk: Німецька (Швеція)

en: Get Directions FROM:
uk: Отримати скерування ВІД:

en: Get RSS 2.0 feed for current and future public events.
uk: Отримати RSS 2.0 стрічку для поточних та запланованих публічних подій.

en: Gift
uk: Дарунок

en: Give option
uk: Надати опцію

en: Give option, but not required
uk: Вкажіть опцію (не обов'язково)

en: Give the user a choice of installments (e.g. donate every month for 6 months)? If not, recurring donations will continue indefinitely.
uk: Надає користувачу вибір опції регулярного платежу (наприклад, робити внесок кожні 6 місяців). Якщо не вибрати цю опцію, то повторювані внески будуть робитися без чіткого визначення часу.

en: Given API command is not defined.
uk: Надана команда АРІ не визначена.

en: Given the importance of auditability, extension developers are strongly discouraged from writing code to add, update or delete entries in the civicrm_financial_item, civicrm_entity_financial_trxn, and civicrm_financial_trxn tables. Before publishing an extension on civicrm.org that does any of this, please ask for a special bookkeeping code review for the extension.
uk: З огляду на важливість перевірки, розробникам розширень не рекомендується писати код або додавати, оновлювати чи видаляти елементи у civicrm_financial_item, civicrm_entity_financial_trxn та civicrm_financial_trxn таблицях. Перед публікацією розширення на civicrm.org, яке містить щось з цього, будь ласка, попросіть спеціальний звіт бухгалтерського коду для розширення.

en: Given two date ranges, shows contacts who contributed in both the date ranges with the amount contributed in each and the percentage increase / decrease.
uk: Якщо задані два часових проміжка, виводиться інформація про контакти, які зробили внески в кожному часовому проміжку, та суму внеску, а також відсоток збільшення/зменшення.

en: Global CSV separator character. Modify this setting to enable import and export of different kinds of CSV files (for example: ',' ';' ':' '|' ).
uk: Загальний роздільник файлів CSV. Змініть це налаштування для забезпечення імпорту і експорту інших типів файлів CSV (напр.,

en: Go
uk: Перейти

en: Go Back
uk: Повернутись назад

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; FROM Email Addresses</a> to add or edit general email addresses. Make sure these email addresses are valid email accounts with your email service provider.
uk: Перейдіть до <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM > Комунікація > Електронна адреса ВІДПРАВНИКА</a> щоб додавати чи редагувати загальні електронні адреси. Переконайтеся, що ці адреси є дійсними обліковими записами Вашого провайдера електронної пошти.

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; SMS Providers</a> to add or edit SMS Provider.
uk: Перейдіть до <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM > Системні налаштування > СМС-провайдери</a> щоб додавати чи редагувати СМС-провайдера.

en: Go to <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; SMS Providers</a> to add or edit the provider. Make sure these Providers are valid.
uk: Перейдіть до <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM > Системні налаштування > СМС-провайдер</a> щоб додавати чи редагувати провайдерів. Переконайтеся, що ці провайдери є дійсними.

en: Go to <a href='%1'>Settings - Outbound Mail</a> to enable the usage of the logged in contact's email address as the from email
uk: Перейдіть до пункту <a href='%1'>Налаштування - Вихідна пошта</a>, щоб дозволити використання електронної адреси залогованого контакту як від електронної пошти

en: Go to <strong><a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; Label Formats</a></strong> to add or edit labels or set the default label format.
uk: Перейдіть до <strong><a href="%1">Адміністрування CiviCRM > Конфігурація > Формати ярликів </a></strong> для додавання чи редагування ярликів або встановлення формату ярликів за умовчанням.

en: Go to <strong><a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; Print Page (PDF) Formats</a></strong> to add or edit formats or set the default format.
uk: Перейдіть до <strong><a href="%1">Адміністрування CiviCRM > Комунікація > Формати сторінок для друку (PDF) </a></strong> для додавання чи редагування або встановлення формату за умовчанням.

en: Go to a web page where you can make your payment online
uk: Зайдіть на веб-сторінку, де Ви зможете здійснити он-лайн платіж

en: Go to contact summary
uk: Перейти до перегляду стислої контактної інформації

en: Go to your page
uk: Перейдіть до Вашої сторінки

en: Goal
uk: Ціль

en: Goal Amount
uk: Цільова сума

en: Goal Amount should be a numeric value
uk: Цільова сума повинна бути цифровим значенням

en: Goal Amount should be a numeric value greater than zero.
uk: Цільова сума повинна бути цифровим значенням, більшим за нуль.

en: Goal Revenue
uk: Цільовий дохід

en: Goal Total
uk: Необхідна сума

en: Goes through contact records and updates email and postal greetings, or addressee value
uk: Перебирає контактні записи та оновлює електронні та поштові привітання, або параметри адресата.

en: Government Entity
uk: Державна Установа

en: Grace
uk: Відтермінування

en: Grand Total
uk: Загальна сума

en: Grant
uk: Дозволити

en: Grant Application Received Date is NULL
uk: Невірна дата подачі документів по гранту

en: Grant Currency
uk: Валюта гранту

en: Grant Decision Date is NULL
uk: Невірна дата прийняття рішення по гранту

en: Grant Due Date
uk: Дата виконання гранту

en: Grant Due Date is NULL
uk: Невірна кінцева дата виконання гранту

en: Grant ID
uk: ID Гранта

en: Grant Money Transfer Date is NULL
uk: Невірна дата переказу грошей по гранту

en: Grant Money transfer date
uk: Дата переказу грошей по гранту

en: Grant Note
uk: Замітки по гранту

en: Grant Rationale
uk: Обґрунтування гранту

en: Grant Report Received = %1
uk: Звіт по Гранту Отримано  = %1

en: Grant Report Received?
uk: Чи отримано грантовий звіт?

en: Grant Status(s)
uk: Статус гранту (грантів)

en: Grant Type(s)
uk: Тип гранту (грантів)

en: Grant access to CiviCRM components and other CiviCRM permissions.
uk: Надати доступ до компонентів CiviCRM та інших дозволів CiviCRM.

en: Grant report received
uk: Звіт по гранту отриманий

en: Granted
uk: Грант наданий

en: Grants
uk: Гранти

en: Grants Summary
uk: Резюме гранту

en: Greek, Modern
uk: Грецька, сучасна

en: Greeting
uk: Привітання

en: Greeting %1 %2
uk: Привітання %1 %2

en: Group
uk: Група

en: Group '%1' already exists.
uk: Група %1 вже існує.

en: Group - add contacts
uk: Група - додати контакти

en: Group - create smart group
uk: Група - створити смарт-групу

en: Group - remove contacts
uk: Група - видалити контакти

en: Group - update smart group
uk: ГРупа - оновити смарт-групу

en: Group Cache Date
uk: Кешовані дані групи

en: Group Children
uk: Нащадки групи

en: Group Contact Cache ID
uk: ID кешу контакту групи

en: Group Contact ID
uk: ID контакту групи

en: Group Contact Status
uk: Статус контакту групи

en: Group Contacts
uk: Контакти групи

en: Group Deleted
uk: Група видалена

en: Group Description
uk: Опис групи

en: Group Enabled
uk: Група увімкнена

en: Group ID
uk: ID групи

en: Group Listings
uk: Перелік груп

en: Group Membership Action
uk: Дія членства в групі

en: Group Membership Action Date
uk: Дата дії членства в групі

en: Group Membership History ID
uk: ID історії членства в групі

en: Group Membership Status
uk: Статус членства в групі

en: Group Membership Tracking
uk: Відслідковування членства в групі

en: Group Name
uk: Ім'я групи

en: Group Name:
uk: Назва групи:

en: Group Nesting
uk: Упорядкування груп

en: Group Nesting ID
uk: ID упорядкування групи

en: Group Options
uk: Групи опцій

en: Group Organization
uk: Група Організація

en: Group Organization ID
uk: ID групи організації

en: Group Parents
uk: Батьки групи

en: Group Payment Deleted
uk: Видалено платіж групи

en: Group Percentage
uk: Група відсотку

en: Group Saved
uk: Група збережена

en: Group Search
uk: Пошук Груп

en: Group Settings: %1
uk: Налаштування групи: %1

en: Group Source
uk: Джерело групи

en: Group Status
uk: Статус групи

en: Group Status %1
uk: Статус групи %1

en: Group Title
uk: Назва групи

en: Group Type
uk: Вид групи

en: Group Type(s)
uk: Вид(и) Груп

en: Group Types
uk: Типи Груп

en: Group Visibility
uk: Видимість груп

en: Group Visibility Setting
uk: Налаштування видимості групи

en: Group Where Clause
uk: Група "Де Умова"

en: Group by
uk: Групувати за

en: Group by columns
uk: Згрупувати за колонками

en: Group contributions by
uk: Групові внески, зроблені

en: Group is Hidden
uk: Група є прихованою

en: Group is Reserved
uk: Група є зарезервованою

en: Group is empty.
uk: Група порожня.

en: Group type filtering uses <strong>AND</strong> logic. If you check both 'Mailing List' and 'Access Control' types - only groups which have both types assigned will be returned.
uk: Фільтрація за типом групи використовує логічне <strong>ТА</strong>. Якщо ви обираєте одночасно типи "Переліки розсилки" та "Керування доступом" - будуть показані лише групи, яким присвоєно обидва типи.

en: Group(s)
uk: Група (и)

en: Group(s) %1 %2
uk: Група (-и) %1 %2

en: Grouping(s)
uk: Класифікація за групою (групами)

en: Groups
uk: Групи

en: Groups Included in Mailing
uk: Групи, включені у розсилку

en: Groups and totals contributions by criteria including contact, time period, financial type, contributor location, etc.
uk: Групи і загальні показники внесків за критеріями, включаючи контакт, період часу, фінансовий тип, розташування суб'єкта внеску тощо.

en: Groups and totals pledges by criteria including contact, time period, pledge status, location, etc.
uk: Групи і загальні показники платежів за критеріями, включаючи контакт, період часу, фінансовий тип, розташування суб'єкта внеску тощо.

en: Groups of contacts which are used for <strong>access control</strong> must be assigned that type.
uk: Групи контактів, що використовуються для <strong>керування доступом</strong> повинні мати такий тип.

en: Groups which are used as mailing lists should be assigned the 'Mailing List' type.
uk: Групи контактів, що використовуються як переліки розсилок, повинні мати тип "Перелік розсилок".

en: Guess client's feelings and needs.
uk: Вгадайте почуття клієнта та його потреби.

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: HONOR ROLL
uk: ДОШКА ПОШАНИ

en: HTML Form Snippet
uk: HTML форма Сніппету

en: HTML Form Snippet for this Profile
uk: HTML форма Сніппету для цього Прпофілю

en: HTML Format
uk: Формат HTML

en: HTML Listing
uk: Перелік HTML

en: HTML Message
uk: Повідомлення HTML

en: HTML listing of current and future public events.
uk: HTML-перелік поточних та запланованих публічних подій.

en: HTML mailing message
uk: Поштове повідомлення HTML

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, different email programs may interpret HTML formats differently - so use this option cautiously unless you have a template format that has been tested with different web and desktop email programs.
uk: Повідомлення з HTML мають більший візуальний ефект, дозволяють Вам додавати зображення та можуть містити більше інформації, якщо Ви додаєте посилання на веб-сторінки. Однак різні програми поштових клієнтів можуть відтворювати HTML формат по-різному - тому використовуйте цю можливість з обережністю, якщо у Вас немає шаблонного формату, який перевірений на багатьох програмах електронної пошти - як тих, що працюють он-лайн, так і тих, що встановлюються на комп'ютер.

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, different email programs may interpret HTML formats differently, so use this option cautiously unless you have a template format that has been tested with different web and desktop email programs.
uk:  HTML повідомлення мають більший візуальний вплив, дозволяють включати зображення, та можуть бути більш читабельними, якщо Ви включаєте посилання на сторінки веб-сайту. Проте, різні програми електронної пошти можуть інтерпретувати HTML-формати по-різному, тому використовуйте цю опцію обережно, якщо у Вас немає шаблону формату, який був протестований з різними  веб  та десктопними програмами програмами електронної пошти.

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, you can also configure a simple sms.
uk: Повідомлення з HTML мають більший візуальний вплив, дозволяють Вам додавати зображення та можуть містити більше інформації, якщо Ви додаєте посилання на веб-сторінки. Однак, Ви також можете створювати прості СМС.

en: HTTPS is not set up on this machine
uk: HTTPS не встановлений на цьому сервері

en: Haitian; Haitian Creole
uk: Гаїтянська; Гаїтянська креольська

en: Hanging Badge 3-3/4" x 4-3"/4
uk: Бейдж підвісний 3-3/4" x 4-3"/4

en: Has a Followup Activity?
uk: Містить наступну подію?

en: Has this contact been deleted?
uk: Чи був даний контакт видалений?

en: Has this contact opted out of bulk mail?
uk: Даний контакт відмовився від участі у масових розсилках?

en: Has this event been made active?
uk: Чи є дана подія діючою?

en: Has this event been made public?
uk: Чи є дана подія публічною?

en: Hashed Mailing URL's
uk: Інтернет-адреси хешованих електронних листів

en: Hausa
uk: Хауса

en: Have you registered this site at CiviCRM.org? If not, please help strengthen the CiviCRM ecosystem by taking a few minutes to <a %1>fill out the site registration form</a>. The information collected will help us prioritize improvements, target our communications and build the community. If you have a technical role for this site, be sure to check Keep in Touch to receive technical updates (a low volume mailing list).
uk: Ви зареєстрували цей сайт на CiviCRM.org? Якщо ні, будь ласка, допоможіть зміцнити екосистему CiviCRM та витратьте декілька хвилин на <a %1>заповнення реєстраційної форми сайту</a>. Зібрана інформація допоможе нам розподілити пріоритети щодо вдосконалення системи, визначити цілі нашої комунікації та розбудовувати нашу спільноту. Якщо Ви виконуєте технічну роль на цьому сайті, обов'язково поставте прапорець в опції "Бути на зв'язку", щоб отримувати технічні оновлення (невелика за обсягом поштова розсилка).

en: Head of Household for
uk: Голова Домогосподарства у

en: Head of Household is
uk: Голова Домогосподарства це

en: Head of household.
uk: Голова Домогосподарства.

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Header Financial Account?
uk: Тема Фінансового рахунку?

en: Header and Footer
uk: Верхній и Нижній колонтитул

en: Headers
uk: Заголовки

en: Health Services Coordinator
uk: Координатор у сфері здоров'я

en: Health Services Coordinator is
uk: Координатор у сфері здоров'я - це

en: Hebrew (modern)
uk: Іврит (сучасний)

en: Height (rows)
uk: Висота (рядків)

en: Hello
uk: Привіт

en: Help
uk: Допомога

en: Help Description
uk: Опис допомоги

en: Help Post
uk: Допомога після

en: Help Post-Form
uk: Форма наступної допомоги

en: Help Pre
uk: Попередня допомога

en: Help Pre-Form
uk: Форма попередньої допомоги

en: Help Text
uk: Текст Довідки

en: Help homeless individuals obtain temporary and long-term housing
uk: Допомога бездомним отримати тимчасове і довгострокове житло

en: Help spread the word
uk: Допоможіть поширити новину

en: Help us spread the word about this event. Use the space below to personalize your email message - let your friends know why you're attending. Then fill in the name(s) and email address(es) and click 'Send Your Message'.
uk: Допоможіть нам поширити інформацію про цю подію.  Ви можете використати виділене внизу місце для персонофікації Вашого електронного листа - нехай Ваші друзі знають, чому Ви плануєте відвідати цю подію. Після цього, введіть ім'я та електронну адресу і натисніть "Відправити повідомлення".

en: Help us spread the word and leverage the power of your contribution by telling your friends. Use the space below to personalize your email message - let your friends know why you support us. Then fill in the name(s) and email address(es) and click 'Send Your Message'.
uk: Допоможіть нам поширити інформацію та посилити силу Вашого внеску - розкажіть про нас Вашим друзям. Ви можете використати виділене внизу місце для персонофікації Вашого електронного листа - нехай Ваші друзі знають, чому Ви підтримуєте нас. Після цього, введіть ім'я та електронну адресу і натисніть "Відправити повідомлення".

en: Helps you to analyze the income generated by an event. The report can include details by participant type, status and payment method.
uk: Допомагає Вам проаналізувати дохід отриманий від заходу. Звіт може містити деталізовану інформацію, розподілену за типом учасників, статусом та платіжним методом.

en: Helvetica
uk: Гельветика

en: Herero
uk: Гереро

en: Hidden
uk: Приховано

en: Hidden permanently
uk: Приховано назавжди

en: Hidden until %1
uk: Приховано до %1

en: Hide
uk: Сховати

en: Hide Breadcrumb?
uk: Приховати Навігаційний ланцюг?

en: Hide Smart Groups
uk: Приховати Смарт-групи

en: Hide comments for this note.
uk: Приховати коментарі для цієї примітки.

en: High-value supporter of our organization.
uk: Значний підтримувач нашої організації.

en: Hindi
uk: Гінді

en: Hiri Motu
uk: Гірі-моту

en: Hold Date
uk: Зарезервувати дату

en: Hold Threshold
uk: Межа утримання

en: Hold date
uk: Зарезервувати дату

en: Hold reset date
uk: Зарезервуйте скинуту дату

en: Home
uk: Головна сторінка

en: Home Mobile
uk: Мобільний телефон

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: Homeless Services Coordinator
uk: Координатор у сфері надання допомоги бездомним

en: Homeless Services Coordinator is
uk: Координатор у сфері надання допомоги бездомним - це

en: Homepage Link Color
uk: Колір Лінку на Домашню Сторінку

en: Homepage Url
uk: Домашня сторінка Url

en: Honor Roll
uk: Дошка пошани

en: Honor Roll Name
uk: Ім'я у почесному списку

en: Honor Types
uk: Типи винагороди/пошани

en: Honoree
uk: Лауреат

en: Honoree Individual
uk: Фізична особа-лауреат

en: Honoree Introductory Message
uk: Вступне повідомлення щодо особи, на чию честь робиться внесок (лауреата)

en: Honoree Profile
uk: Профіль лауреата

en: Honoree Section Enabled
uk: Активувати розділ з інформацією про особу, на чию честь робиться внесок (лауреата)

en: Honoree Section Title
uk: Назва розділу з інформацією про особу, на чию честь робиться внесок (лауреата)

en: Horizontal Spacing
uk: Горизонтальний проміжок

en: Host
uk: Місце проведення

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Household
uk: Сім'я

en: Household Member is
uk: Член Домогосподарства це

en: Household Member of
uk: Член Домогосподарства у

en: Household Name
uk: Назва сім'ї

en: Household Name and State
uk: Назва та Стан Домогосподарства

en: Household Primary Contact ID
uk: ID основного контакту домогосподарства

en: Household membership.
uk: Членство у Домогосподарстві.

en: Housing Support
uk: Домашня підтримка

en: How many people are you registering?
uk: Скільки людей Ви реєструєте?

en: How many recipients can they send emails to at one time? You may want to limit this to prevent large mail blasts from being sent.
uk: Скільком отримувачам вони можуть надіслати листи за один раз? Ви можете обмежити це задля попередження розсилки величезної кількості електронних листів.

en: How many times has theis recurring contribution failed?
uk: Скільки разів траплялися невдалі спроби зробити цей періодичний внесок?

en: How often should the contents of this dashlet be automatically refreshed? Users can manually reload by clicking the refresh button on their dashboards.
uk: Як часто слід змінювати вміст цього модуля автоматично? Користувачі можуть перезавантажувати вручну, натиснувши кнопку оновлення на  панелях керування.

en: How should this change affect others in the series?
uk: Яким чином ця зміна повинна торкнутися інших у цій серії?

en: How this mail account will be used. Only one box may be used for bounce processing. It will also be used as the envelope email when sending mass mailings.
uk: Як буде використовуватися цей поштовий обліковий запис. Для обробки повернень (bounces) може використовуватися лише одна поштова скринька. Вона також буде використовуватися як зовнішній Е-мейл при розсилках масових повідомлень.

en: Html Type
uk: Вид Html

en: Hungarian
uk: Угорська

en: I am contributing on behalf of an organization.
uk: Я здійснюю внесок від імені організації.

en: I can't create new databases and the database '%1' doesn't exist.
uk: Я не можу створювати нові бази даних, а база даних '%1' не існує.

en: I can't tell what webserver you are running
uk: Я не можу сказати, який веб-сервер Ви використовуєте.

en: I pledge to contribute this amount every
uk: Я обіцяю вносити дану суму кожний

en: I pledge to contribute this amount every %1 %2s for %3 installments.
uk: Я обіцяю вносити дану суму кожні %1 %2s для %3 в розстрочку.

en: I pledge to contribute this amount every %2 for %3 installments.
uk: Я обіцяю вносити дану суму кожні %2 для %3 в розстрочку.

en: I want this membership to be renewed automatically every %1 %2(s).
uk: Я хочу, щоб це членство оновлювалося автоматично кожні %1 %2(і).

en: I want to
uk: Я бажаю

en: I want to contribute this amount every
uk: Я хочу робити цей внесок кожен

en: I want to contribute this amount every %1
uk: Я хочу робити цей внесок кожен %1

en: I want to contribute this amount every %1 %2s for %3 installments.
uk: Я хочу робити внесок на цю суму кожні %1 %2 для %3 чергових платежів.

en: I want to contribute this amount every %1 for %2 installments.
uk: Я хочу робити внесок на цю суму кожні %1 для %2 чергових платежів.

en: I want to make a one-time contribution
uk: Я хочу зробити разовий внесок

en: I will send payment by check
uk: Я надішлю оплату чеком

en: ICalendar Downloads and Feeds
uk: Завантаження і стрічка iCalendar

en: ID
uk: №

en: IM
uk: Служба повідомлень

en: IM Location
uk: Розміщення ІМ

en: IM Location Type
uk: Вид розміщення ІМ

en: IM Provider
uk: IM Провайдер

en: IM Screen Name
uk: Назва вікна провайдера Миттєвих повідомлень (МП)

en: IM Type
uk: Вид служби повідомлень

en: IM provider ID
uk: ID провайдера МП

en: IMPORTANT
uk: ВАЖЛИВО

en: IMPORTANT: Keep in mind that this message will be included in ALL of the following types of receipts related to this online contribution page
uk: ВАЖЛИВО: Зауважте, що дане повідомлення буде включене до УСІХ наступних типів квитанцій, пов'язаних з цією сторінкою он-лайн внесків

en: IMPORTANT: Replacements are case-sensitive whether 'Exact Match' is checked or not.
uk: ВАЖЛИВО: Заміна є чутливою до реєстру літер, незалежно від того, обрана опція "Точне співпадання", або ні.

en: IMPORTANT: The Drupal permissions for 'access all custom data' and 'profile listings and forms' override and disable specific ACL settings for custom field groups and profiles respectively. Do not enable those Drupal permissions for a Drupal role if you want to use CiviCRM ACL's to control access.
uk: ВАЖЛИВО: Дозволи Друпал для "Доступ до усіх даних з налаштувань" та "Переліки та форми профілів" скасовують та відміняють налаштування ACL для налаштованих профілів і груп, відповідно. Не активуйте ці дозволи для ролей Друпал, якщо Ви бажаєте використовувати списки ACL CiviCRM для керування доступом.

en: IMPORTANT: This page does NOT control credit card/payment method choices for sites and/or contributors using the PayPal Express service (e.g. where billing information is collected on the Payment Processor's website).
uk: ВАЖЛИВО: Ця сторінка НЕ має впливу на вибори методу оплати/кредитної картки для сайтів та/або внесків, що використовують сервіс PayPal Express (тобто, там, де інформація про рахунки збирається на веб-сайті платіжного процесора).

en: IMPORTANT: You must enable a Mapping Provider in order to use the Proximity Search feature (Administer > System Settings > Mapping and Geocoding).
uk: ВАЖЛИВО: Ви повинні активувати Картографічний провайдер, щоб використовувати Пошук за ступенем близькості (Адміністрування > Системні налаштування > Картографія та геокодування).

en: INCLUDE Recipients of These Message(s)
uk: ВКЛЮЧИТИ отримувачів даного повідомлення (повідомлень)

en: INVOICE
uk: Рахунок-фактура

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: ISO C0
uk: ISO С0

en: ISO C1
uk: ISO С1

en: ISO C10
uk: ISO С10

en: ISO C2
uk: ISO С2

en: ISO C3
uk: ISO С3

en: ISO C4
uk: ISO С4

en: ISO C5
uk: ISO С5

en: ISO C6
uk: ISO С6

en: ISO C7
uk: ISO С7

en: ISO C8
uk: ISO С8

en: ISO C9
uk: ISO С9

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Icon
uk: Іконка

en: Ido
uk: Ідо

en: If "Also include" or "Limit to" are selected, you must specify at least one %1
uk: Якщо обрані "Також включити" або "обмежити", Вам необхідно зазначити принаймні одного %1

en: If (in rare cases) that contact has no email address, then CiviCRM will send the email from the default "from" email address configured for this domain. And finally, if that email address has not been configured, then CiviCRM will send the email from the email address associated with the currently logged in user who creates this activity.
uk: Якщо (у рідкісних випадках) цей контакт не має електронної пошти, то CiviCRM надішле електронне повідомлення з  та "Від" адреси електронної пошти за замовчуванням, налаштованої для цього домену. І, нарешті, якщо ця адреса електронної пошти не була налаштована, то CiviCRM надішле електронну пошту з адреси, пов'язаної з поточним зареєстрованим користувачем, який створює цю діяльність.

en: If CiviCRM's membership end-date is different from when the payment processor will next collect a payment, various problems can occur. Members may experience a gap in their membership, and the renewal date may get changed from what is manually entered. Use care when modifying the End Date value, and check the associated recurring payment in your payment processor system so they always match.
uk: Якщо кінцева дата членства у CiviCRM відрізняється віт тієї, коли платіжний процесор наступного разу буде знімати платню, можуть трапитися різні проблеми. У членів може спостерігатися перерви у членстві, і дата автоматичного подовження може відрізнятися від дати, встановленої вручну. Змінюйте значення кінцевої дати з обережністю, і перевірте пов'язані повторювані платежі у Вашій системі обробки платежів так, щоб вони завжди співпадали.

en: If Unused
uk: Якщо не використовується

en: If a contact in the import file appears to be a duplicate of an existing CiviCRM contact...
uk: Якщо є можливість, що контакт у файлі імпорту є повтором існуючого контакту CiviCRM...

en: If a membership type is selected, a membership will be created or renewed when users select this option. Leave this blank if you are using this for non-membership options (e.g. magazine subscription).
uk: Якщо обраний Тип членства, членство буде створено чи продовжено коли користувачі оберуть цю опцію. Залиште порожнім, якщо Ви використовуєте цю форму для опцій, не пов'язаних з членством (напр., підписка на часопис).

en: If a payment is due now, you can record <a href='%1'>a check, EFT, or cash payment for this pledge</a> OR <a href='%2'>submit a credit card payment</a>.
uk: Якщо платіж підлягає здійсненню зараз, Ви можете зареєструвати <a href='%1'>чек, електронний переказ грошових засобів, або оплату готівкою за цією заставою</a> АБО <a href='%2'>здійснити оплату кредитною карткою</a>.

en: If a payment is due now, you can record <a href='%1'>a check, EFT, or cash payment for this pledge</a>.
uk: Якщо платіж підлягає здійсненню зараз, Ви можете зареєструвати <a href='%1'>чек, електронний переказ грошових засобів, або оплату готівкою за цією заставою</a>.

en: If a recipient replies to this mailing, forward the reply to the FROM Email address specified for the mailing.
uk: Якщо отримувач відповідає на цю розсилку, пересилати відповідь до електронної адреси відправника, визначеної для розсилки.

en: If a recipient replies to this mailing, send an automated reply using the selected message.
uk: Якщо отримувач відповідає на цю розсилку, надіслати автоматичну відповідь з використанням обраного повідомлення.

en: If all records in the file belong to the same subtype, then select that subtype from the "Subtype" field. All records will be automatically assigned to that subtype. In this case you do NOT need to include a Subtype column in the file.
uk: Якщо усі записи у файлі належать до одного підтипу, оберіть підтип у полі "Підтип". Усім записам буде автоматично присвоєно цей підтип. В цьому випадку Вам не треба включати колонку Підтип до файлу.

en: If checked, an administrator will need to approve new personal campaign pages before they are available to the public. We recommend using the "Notify Email" feature if you are requiring approval to ensure that the appropriate staff person is informed when a new Personal Campaign page is 'Waiting Review'.
uk: Якщо ввімкнути цей параметр, адміністратор повинен буде спершу підтвердити нові персональні сторінки кампанії перед тим, як вони стануть доступними он-лайн. Ми рекомендуємо використовувати опцію "Повідомити через електронну пошту", якщо Ви хочете бути впевнені в тому, що відповідальний за це працівник проінформований про те, що нова Сторінка Кампанії очікує на "Перегляд".

en: If checked, user must signup for one of the displayed membership options before continuing.
uk: Якщо увімкнено, користувач повинен обрати один з відображених типів членства перед продовженням.

en: If checked, users can view but not edit this field.
uk: Якщо перемикач встановлений, користувачі зможуть переглядати, але не редагувати це поле.

en: If enabled, CiviCRM sends PDF receipt as an attachment during event signup or online contribution.
uk: Якщо активовано, CiviCRM надсилає квитанції у вигляді PDF-вкладення під час реєстрації на подію чи виконання он-лайн внеску.

en: If enabled, CiviCRM will allow users to submit profiles from external sites. This is disabled by default to limit abuse.
uk: Якщо активовано, CiviCRM дозволить користувачам подавати профілі з зовнішніх сайтів. Це  відключено за замовчуванням, щоб обмежити зловживання.

en: If enabled, a Map link is included on the profile listings rows and detail screens for any contacts whose records include sufficient location data for your mapping provider.
uk: З умови активації, посилання "Показати на карті" включається до переліку рядків профілю та вікон з детальною інформацією для усіх контактів, чиї записи містять достатню інформацію про розміщення для провайдеру картографічної інформації.

en: If enabled, all actions will be logged with a complete record of changes.
uk: Якщо активовано, усі дії будуть заноситися в лог з повним записом змін.

en: If import files are NOT encoded as UTF-8, specify an alternate character encoding for these files. The default of <strong>Windows-1252</strong> will work for Excel-created .CSV files on many computers.
uk: Якщо імпортовані файли НЕ МАЮТЬ кодування  UTF-8, зазначте альтернативне кодування для цих файлів. Значення за умовчанням <strong>Windows-1252</strong> підійде для файлів .CSV, створених у Excel, для більшості комп'ютерів.

en: If individual contacts are separately modified, added, or removed, then the final list may change.
uk: Якщо контакти фізичних осіб змінюються, додаються чи видаляються окремо, в цьому випадку кінцевий перелік може змінитися.

en: If reserved, only users with 'administer reserved groups' permission can disable, delete, or change settings for this group. The reserved flag does NOT affect users ability to add or remove contacts from a group.
uk: Якщо зарезервовано, лише користувачі з дозволами "резервної групи адміністраторів" зможуть відімкнути, видалити або змінити налаштування для цієї групи. Перемикач опції резервування НЕ впливає на здатність користувачів додавати чи видаляти контакти з групи.

en: If reserved, only users with 'administer reserved reports' permission can modify this report instance.
uk: У разі резервування, до даного екземпляру звіту зможуть вносити зміни виключно користувачі із дозволом "адмініструвати зарезервовані звіти".

en: If set to Yes, this report will appear in the My Reports section of the reports listing page and will only be visible by you.
uk: Якщо встановити Так, цей звіт появиться у розділі  "Мої Звіти" на сторінці звітності і буде видимим лише для вас.

en: If set, new contacts that are created when signing a petition are assigned a tag of this name.
uk: Якщо обрано цей пункт, новим контактам, створеним під час підписання петиції, присвоюється мітка з цим іменем.

en: If space becomes available you will receive an email with a link to a web page where you can complete your registration.
uk: Якщо з'явиться вільне місце, Ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де Ви зможете завершити свою реєстрацію.

en: If the 'Email Verification' option is enabled, users will receive a welcome email from Drupal with login information. Otherwise they will select a Password inline, and if administrator approval is not required they will be automatically logged in as soon as the transaction is completed.
uk: Якщо опція "Перевірка електронної адреси" ввімкнена, користувачі отримують електронного листа із запрошенням від Друпал з інформацією про вхід до облікового запису. В іншому випадку, вони обирають пароль під час реєстрації, і якщо підтвердження адміністратором не потрібне, вони автоматично входять до системи як тільки транзакція завершена.

en: If the contact you were trying to add is listed below, click their name to view or edit their record
uk: Якщо контакт, який Ви намагалися додати, вказаний нижче, натисніть його ім’я, щоб переглянути або змінити їх запис

en: If the form is submitted with errors (i.e. required field not completed...) - the default behavior is to display the errors within the 'built-in' profile form. You can override this behavior - specifying your own error page - by adding a hidden <strong>errorURL</strong> input field.
uk: Якщо відправлена форма має помилки (наприклад, обов'язкові поля не заповнені) - реакція за умовчанням полягаю у відображенні помилок у "вбудованій" формі профілю. Ви можете замінити цю реакцію - задавши свою власну сторінку помилок, додавши приховане поле вводу адреси <strong>errorURL</strong>.

en: If the page 'Separate Membership Payment' is NOT enabled AND the Contribution Amount is enabled so that user's can opt to give more than the minimum membership fee - then the display looks like this:
uk: Якщо для сторінки "Окрема сплата за членство" НЕ увімкнено, А ТАКОЖ увімкнено Суму внеску, тобто користувач має можливість сплатити більше, ніж мінімальний членський внесок - тоді вікно виглядає наступним чином:

en: If the page is configured with 'Separate Membership Payment' enabled - then just the fee amount is displayed:
uk: Якщо для сторінки увімкнено "Окрема Сплата за Членство" - тоді відображається лише сума внеску.

en: If the web page you are pasting the snippet code to is hosted in a different domain from your CiviCRM site, you may NOT be able to include Country and State fields in the form (the script which dynamically loads the states based on selected country may not be able to execute across domains).
uk: Якщо веб-сторінка, куди Ви вставляєте сніппет-код, розміщена на домені, відмінному від Вашого сайту CiviCRM, Ви НЕ зможете додати до форми поля Країна та Область (скрипт, що динамічно завантажує області залежно від обраної країни, може не виконуватися при роботі з різними доменами).

en: If they are included in a report as a display column, only the first set of values are shown.
uk: Якщо вони включаються у звіт як колонка для відображення, показаний буде лише один набір даних.

en: If this campaign has specific start and end dates, embedded widgets will display the link to your Home Page instead of the Contribute button once the campaign is over.
uk: Якщо ця кампанія має конкретні дати початку і закінчення, коли кампанія закінчиться, вставлені віджети будуть містити посилання на Вашу головну сторінку замість кнопки Зробити внесок.

en: If this group is used in CiviCRM profiles, those fields will be reset.
uk: Якщо ця група використовується у профілях CiviCRM, ці поля будуть очищені.

en: If this is NOT what you want to do, you can check "Discounts by Signup Date" again.
uk: Якщо це НЕ те, що ви хочете робити, ви можете перевірити "Знижки за нами" знову.

en: If this is a paid event and you want users to be able to register and pay online, select a payment processor to use.
uk: Якщо це оплачена подія, і ви хочете, щоб користувачі змогли зареєструватися та сплатити он-лайн, виберіть платіжні системи для використання.

en: If this is enabled a logged in user can send email from their own email address as well as the configured
      <a href="%1"><strong>FROM Email addresses</strong></a>.  This applies to actions such as send Email, Email invoice.. If this setting
      is disabled then only the system configured FROM Email addresses will be available for selection.
uk: Це дозволить користувачу, який увійшов у систему, надсилати листи та виставляти рахунки з власної адреси та з загальної <a href="%1"><strong>адреси відправлення листів</strong></a>. У разі заборони, доступною буде лише загальна адреса.

en: If this option is NOT checked and you include a Contribution Amount section, then a single transaction is processed for their contribution amount which must at least cover the selected membership fee.
uk: Якщо ця функція НЕ увімкнута, а також Ви додаєте розділ Розміру Внеску, тоді єдина транзакція обробляється за розміром її внеску, який повинен, принаймні, компенсувати обраний членський внесок.

en: If this option is checked, a "thermometer" showing progress toward your goal will be included on the page.
uk: Якщо ця опція включена, то "термометр", який показуватиме прогрес на шляху до Вашої цілі, буде доданий до цієї сторінки.

en: If this option is checked, an "honor roll" will be displayed with the names (or nicknames) of the people who donated through your fundraising page. (Donors will have the option to remain anonymous. Their names will NOT be listed.)
uk: Якщо обрати цю опцію, то "почесний список" буде відображатися з ім'ями (або ніками) тих учасників, які зробили внески через Вашу сторінку фандрейзингу. (Донори матимуть опцію залишатися анонімними. Такі ім'я не будуть включатися до списку).

en: If this option is checked, an "honor roll" will be displayed with the names (or nicknames) of the people who supported you. (Donors will have the option to remain anonymous. Their names will NOT be listed.)
uk: Якщо обрати цю опцію, "дошка пошани" буде відображатися разом із іменами (або ніками) людей, які підтримали Вас. (У донорів буде право залишитися анонімними. Їх імена НЕ будуть відображатися на дошці пошани.)

en: If this option is checked, you will receive an email notification when people contribute to your campaign.
uk: Якщо дана опція відмічена прапорцем, Ви будете отримувати сповіщення електронною поштою, коли люди робитимуть внески на користь Вашої кампанії.

en: If this recurring payment uses a processor which has support for integrated cancellation, click "Cancel" on this form, and use the "Cancel Auto-renew Subscription" action (click "more" in the membership listing row).
uk: Якщо цей повторюваний платіж використовує процесор, який підтримує вбудовану відміну, натисніть "Скасувати" на цій формі, і використовуйте дію "Скасувати автоматичне подовження підписки" (натисніть "Детальніше" у рядку переліку членств).

en: If this relationship has start and/or end dates, specify them here.
uk: Якщо цез взаємозвязок має терміни початку та/або закінчення, будь ласка, введіть їх тут.

en: If this remains unresolved, then some important screens may fail to load.
uk: Якщо це залишається невирішеним, то деякі важливі екрани можуть не завантажуватися.

en: If you allow users to select a Participant Status by including that field on a profile - only statuses with 'Public' visibility are listed.
uk: Якщо Ви дозволяєте користувачам обирати статус учасника шляхом включення цього поля у профіль - будуть перелічені лише статуси з видимістю "Публічна".

en: If you already have an account <a href='%1'>please login</a> before completing this form.
uk: Якщо Ви вже маєте обліковий запис, <a href='%1'>будь ласка, увійдіть до системи</a> перед заповненням цієї форми.

en: If you are INSERTING new contributions, you will need to include a column in your data file containing the values used to link the contribution to an existing contact. You can use the 'Internal Contact ID', an 'External Identifier' (if you are using those in your contact records), OR the property defined in your Unsupervised Duplicate Matching rule (which is Email Address by default).
uk: Якщо Ви ВСТАВЛЯЄТЕ нові записи про внески, Вам потрібно включити у Ваш файл даних колонку, яка містить у собі значення, що використовуються для зв'язки внеску з існуючим контактом. Ви можете використати "Внутрішній ID контакту", "Зовнішній ідентифікатор" (якщо Ви використовуєте ці опції у Ваших облікових записах контактів), АБО ознаку, визначену Вами у Правилі некерованого співставлення повторів (дублікатів) (якою за умовчанням є адреса електронної пошти).

en: If you are INSERTING new membership records, you will need to include a column in your data file containing the values used to link the membership to an existing contact. You can use the 'Internal Contact ID', an 'External Identifier' (if you are using those in your contact records), OR the property defined in your Unsupervised Duplicate Matching rule (which is Email Address by default).
uk: Якщо Ви ВСТАВЛЯЄТЕ новий запис членства, Вам слід включити колонку у Ваш файл даних, яка буде містити значення, що використовуються для пов'язування членства з існуючим контактом. Ви можете використовувати "Внутрішній ID контакту", "Зовнішній ідентифікатор" (якщо Ви використовуєте його у своїх записах контактів), АБО властивість, визначену у Вашому Правилі Співставлення некерованих повторностей.

en: If you are INSERTING new participant records, you will need to include a column in your data file containing the values used to link the event registration to an existing contact. You can use the 'Internal Contact ID', an 'External Identifier' (if you are using those in your contact records), OR the property defined in your Unsupervised Duplicate Matching rule (which is Email Address by default).
uk: Якщо Ви ВСТАВЛЯЄТЕ новий запис учасника, Вам необхідно включити стовпець у Ваш файл даних, який буде містити значення для співставлення між реєстрацією на захід та існуючим контактом. Ви можете використовувати "Внутрішній ID контакту", "Завнішній ідентифікатор" (якщо Ви їх використовуєте у Ваших контактних записах), або ознаку, задану Вашим некерованим правилом для співставлення повторів (якою, за умовчанням, є електронною адресою).

en: If you are UPDATING existing memberships, you will need to include a column containing the unique CiviCRM-assigned membership ID to match to the existing membership records.
uk: Якщо Ви ВСТАВЛЯЄТЕ існуюче членство, Вам буде необхідно включити колонку, яка містить ID членства, призначений CiviCRM, для співставлення з існуючими записами членства.

en: If you are UPDATING existing participants, you will need to include a column containing the unique CiviCRM-assigned participant ID to match to the existing participant record.
uk: Якщо Ви ОНОВЛЮЄТЕ новий запис учасника, Вам необхідно включити стовпець у Ваш файл даних, який буде містити унікальний ID, призначений CiviCRM, для співставлення між реєстрацією на захід та існуючим контактом.

en: If you are accepting offline payment from this participant, check <strong>Record Payment</strong>. You will be able to fill in the payment information, and optionally send a receipt.
uk: Якщо Ви приймаєте оф-лайн платежі від цього учасника, перевірте <strong>Запис про оплату</strong>. Ви зможете заповнити платіжну інформацію, та опціонально, відправити квитанцію.

en: If you are displaying the search results as contacts, you can modify the columns displayed by creating a Profile containing a different set of contact fields and then selecting that Profile here. For example you may want to include columns for Gender and Date of Birth, while eliminating Country.
uk: Ви можете модифікувати стовпці, які виводяться у результатах Вашого пошуку, створивши Профіль, що містить різноманітний набір контактних полів, а потім обираючи цей Профіль тут. Наприклад, Ви можете додати стовпці для Статі та Дати народження і при цьому вилучити Країну.

en: If you are moving participants from "On waitlist" to "Pending from waitlist" status, make sure there are available spaces for the event. An email with a link to confirm their registration will be automatically sent. However, they will only be allowed to complete their registration if the event is not full (e.g. the number of registered participants is less than the maximum number of participants configured for the event).
uk: Якщо Ви змінюєте статус учасника з "У Переліку очікування" на "Вихід з Переліку очікування", переконайтеся, що для цієї подіє у наявності є вільні місця. Електронного листа з посиланням для підтвердження їхньої реєстрації буде надіслано автоматично. Однак, вони зможуть завершити свою реєстрацію лише у випадку, що подія іще не заповнена (тобто, кількість зареєстрованих учасників менше, ніж максимальне число учасників, встановлене для цієї події).

en: If you are planning on using this field in front-end profile, event registration or contribution forms, you should 'Limit List to Group' or configure an 'Advanced Filter'  (so that you do not unintentionally expose your entire set of contacts). Users must have either 'access contact reference fields' OR 'access CiviCRM' permission in order to use contact reference autocomplete fields. You can assign 'access contact reference fields' to the anonymous role if you want un-authenticated visitors to use this field. Use <a href='%1'>Search Preferences - Contact Reference Options</a> to control the fields included in the search results.
uk: Якщо Ви плануєте використовувати це поле у профілі служби з роботи з клієнтами, формах реєстрації чи внесків, Вам слід "Обмежити перелік межами Групи" або налаштувати "Розширений фільтр" (щоб Ви ненавмисно не розповсюдили увесь Ваш набір контактів). Користувачі повинні мати дозволи "Доступ до полів довідок контактів", або "Доступ до CiviCRM", щоб мати змогу використовувати довідник з автозаповнення контактів. Ви можете призначити "доступ до полів довідки контактів" для Ролі анонімного користувача, якщо Ви бажаєте, щоб користувачі використовували це поле без авторизації. Використовуйте <a href='%1'>Налаштування пошуку - Опції довідників контактів</a> для керування полями, що увійдуть до результатів пошуку.

en: If you are searching by activity name, check your spelling or use fewer letters.
uk: Якщо Ви шукаєте за ім'ям Діяльності, перевірте правопис чи використайте менше літер.

en: If you are searching by pledger name, check your spelling or use fewer letters.
uk: Якщо Ви шукаєте за ім'ям заставодавця, перевірте правильність написання або введіть меншу кількість літер.

en: If you are searching within a date  range, try a wider range of values.
uk: Якщо Ви шукаєте в межах діапазону дат, спробуйте ширший діапазон значень.

en: If you are searching within a date or amount range, try a wider range of values.
uk: Якщо Ви шукаєте за датою або сумою, спробуйте розширити діапазон пошукових значень.

en: If you are using mail-merge tokens, check that they have been replaced with expected values.
uk: Якщо Ви використовуєте вставлені у текст мітки (токени), перевірте, щоб вони були замінені відповідними значеннями.

en: If you are using the CiviMail component to send mailings to contacts, this field provides additional control over which email address is used. By default, CiviMail sends mail to each contact's preferred email address. If the contact has multiple locations, then the preferred email of the primary location is used. However, if the contact prefers to have CiviMail ('bulk') mailings set to an alternate email address - check the 'Use for Bulk Mailings' box next to that email address.
uk: Якщо Ви використовуєте компонент CiviПошта для відправлення розсилок, це поле надає можливість встановити електронна адресу, яка буде для цього використовуватися. За умовчанням, CiviПошта надсилає повідомлення на основну адресу кожного контакту. Якщо контакт має кілька розміщень, використовується основна адреса головного розміщення. Однак, якщо контакт бажає спрямувати розсилку від модулю CiviПошта ("загальну") на альтернативну адресу - встановіть перемикач у полі "Використовувати для загальної розсилки" поряд з цією електронною адресою.

en: If you are using the profile as a contact signup and editing form - this option controls what happens if the data matches an existing contact record. Using this option user can update the matching record or create a duplicate record or otherwise he will get a 'duplicate record' warning, and their input will not be saved. Contact matching is based on your configured 'Strict' rule for identifying duplicate contacts.
uk: Якщо Ви використовуєте профіль як форму для реєстрації та редагування контактів - ця опція визначає, що відбувається, коли дані збігаються з існуючим контактним записом. З цією опцію, користувач може оновити контакт, що співпадає, або створити повторюваний запис, однак він отримає попередження "повторюваний запис", і введені дані не будуть збережені. Порівняння контактів засновується на визначеному Вами "Строгому" правилі встановлення повторних контактів.

en: If you are using this profile as a contact signup form, using it in an online contribution page OR an event registration page, anonymous users will be given the option to create a %1 User Account as part of completing the form.
uk: Якщо Ви використовуєте цей профіль як форму реєстрації контакту, використовуючи його у он-лайн сторінці Внесків АБО Реєстрації Заходів, анонімним користувачам буде надана можливість створити Обліковий Запис %1 як етап під час заповнення форми.

en: If you are using this profile as a contact signup or edit form, and want to redirect the user to a static URL after they've submitted the form, you can also use contact tokens in URL - enter the complete URL here. If this field is left blank, the built-in Profile form will be redisplayed with a generic status message - 'Your contact information has been saved.'
uk: Якщо Ви використовуєте цей профіль як форму реєстрації чи редагування контактів та бажаєте спрямувати користувачів на статичний URL після того, як вони відправили форму, Ви також можете використати токен контакту у цьому URL - введіть тут повний URL. Якщо це поле залишити порожнім, буде показано вбудована форма профілю із стандартним повідомлення - "Ваша контактна інформація була збережена".

en: If you are using this profile as a contact signup or edit form, and want to redirect the user to a static URL if they click the Cancel button - enter the complete URL here. If this field is left blank, the built-in Profile form will be redisplayed.
uk: Якщо Ви використовуєте цей профіль як форму реєстрації чи редагування контакту, та бажаєте спрямувати користувача на статичний URL, якщо він натисне "Скасувати" - введіть повний URL тут. Якщо це поле залишити порожнім, буде повторно показана вбудована форма Профілю.

en: If you are using this profile as a search form, you can choose to include proximity searching. When enabled, a proximity search block will be added to the search criteria. This block will contain fields to set the proximity start address, and a field to set a 'Radius' (distance from that address).
uk: Якщо Ви використовуєте цей профіль як форму пошуку, Ви можете обрати пошук за ступенем близькості. Блок пошук за ступенем близькості, коли активований, додається до параметрів пошуку. Цей блок містить поля для встановлення початкової адреси та поле для встановлення "Радіусу" (дистанції від адреси).

en: If you choose Redirect to Database, all emails will be recorded as archived mailings instead of being sent out. They can be found in the civicrm_mailing_spool table in the CiviCRM database.
uk: Якщо Ви виберете "Перенаправити до бази даних", усі Е-мейли будуть записані як архівована кореспонденція, замість того, щоб бути надісланими. Їх можна знайти у таблиці civicrm_mailing_spool у базі даних CiviCRM.

en: If you choose to compose on the screen, a basic WYSIWYG (what-you-see-is-what-you-get) editor is provided which you can use create simple HTML messages. However, if you are planning on creating HTML messages with complex layouts, it is best to use an HTML editor on your local computer. Then locate and upload the saved file(s) by clicking the <strong>Browse</strong> button.
uk: Якщо Ви вирішите створювати на екрані, передбачено базовий редактор WYSIWYG (what-you-see-is-what-you-get), який можна використовувати для створення простих HTML-повідомлень. Однак, якщо ви плануєте створювати HTML-повідомлення зі складними макетами, краще використовувати редактор HTML на локальному комп'ютері. Потім розмістіть і завантажте збережений файл (и), натиснувши кнопку <strong>Browse</strong>.

en: If you create only an <strong>HTML</strong> version, CiviMail will automatically create a <strong>TEXT</strong> version for your recipients who have chosen NOT to receive HTML email.
uk: Якщо Ви створюєте лише <strong>HTML</strong> версію, CiviПошта автоматично утворить <strong>ТЕКСТОВУ</strong> версію для тих отримувачів, які обрали НЕ отримувати електронні листи у форматі HTML.

en: If you disable the profile - it will be removed from these forms and/or modules. Do you want to continue?
uk: Якщо Ви вимкнете цей профіль - він буде видалений з цих форм та/або модулів. Бажаєте продовжити?

en: If you disable this contributions will be processed immediately after submitting the contribution form.
uk: Якщо Ви вимикаєте дану опцію, внески будуть оброблені негайно після надсилання форми внеску.

en: If you disable this option, the CiviCRM interface will be limited to traditional browsing. Opening a form will refresh the page rather than opening a popup dialog.
uk: Якщо Ви вимкнете цю опцію, інтерфейс CiviCRM буде обмежений традиційним переглядом у  браузері. Відкриття форми буде оновлювати сторінку, а не відкривати діалог у виринаючому вікні.

en: If you do not see the "Cancel Auto-renew Subscription" action, you will need to cancel the associated Recurring Contribution record from the Contributions tab. <strong>In this case you must also manually cancel the recurring payment from the payment processor website</strong>.
uk: Якщо Ви не бачите дію "Скасувати автоматичне подовження підписки", Вам необхідно відмінити пов'язаний запис Повторюваний Внесок на вкладці Внески. <strong>У цьому випадку Вам також необхідно вручну скасувати повторюваний платіж на веб-сайті процесора платежів</strong>.

en: If you do not want this option to increment the participant count for the event you can still restrict how many times this particular option can be chosen.  Leave this field empty and enter a value in the adjacent Max Participants box.  For example, if you leave this empty and set the adjacent Max Participant = 20, only 20 registrants can choose this option before it becomes unavailable to online registrants.
uk: Якщо Ви не бажаєте, щоб ця функція збільшувала число учасників заходу, Ви можете обмежити число разів, коли ця конкретна функція може бути обрана. Залиште поле порожнім та введіть значення у сусіднє поле "Максимальна кількість учасників". Наприклад, якщо Ви залишите його порожнім та встановите "Максимальна кількість учасників" = 20, лише 20 користувачів зможуть обрати цю функцію до того, як вона стане неактивною для тих, хто реєструється он-лайн.

en: If you do not want users to send outbound mail from CiviCRM, select "Disable Outbound Email". NOTE: If you disable outbound email, and you are using Online Contribution pages or online Event Registration - you will need to disable automated receipts and registration confirmations.
uk: Якщо Ви не бажаєте, щоб користувачі надсилали вихідні повідомлення через CiviCRM, оберіть "Вимкнути вихідну пошту". ПРИМІТКА: Якщо Ви вимкнете вихідну пошту, і при цьому використовуєте сторінки он-лайн внесків, або он-лайн реєстрації на події - Вам буде необхідно вимкнути автоматичне надсилання квитанцій та підтверджень реєстрації.

en: If you enter a payment which is different than the scheduled amount, choose one of these options:
uk: Якщо Ви вводите оплату, яка відрізняється від запланованої суми, виберіть один з наступних варіантів:

en: If you enter an amount which is different than the current scheduled amount, choose one of these options:
uk: Якщо Ви вводите суму, яка відрізняється від поточної запланованої суми, виберіть один з наступних варіантів:

en: If you find that you are creating multiple events with similar settings, you may want to use the <a href="%1">Event Templates</a> feature to streamline your workflow.
uk: Якщо вам необхідно створити кілька подій з подібними налаштуваннями, ви можете використовувати <a href="%1"> Шаблони подій</a> для прискорення робочого процесу.

en: If you have a PayPal account, you can click the PayPal button to continue. Otherwise, fill in the credit card and billing information on this form and click <strong>Continue</strong> at the bottom of the page.
uk: Якщо у вас є обліковий запис PayPal, ви можете натиснути кнопку PayPal, щоб продовжити. В іншому випадку, внесіть дані про кредитну картку та платіжну інформацію у цю форму та натисніть <strong>Продовжити</strong> внизу сторінки.

en: If you have chosen to <strong>Allow Other Amounts</strong>, you can use the fields above to control minimum and/or maximum acceptable values (e.g. don't allow contribution amounts less than %1).
uk: Якщо Ви вибрали  <strong>Дозволити інші суми</strong>, Ви можете використовувати перераховані вище поля для контролю мінімально і / або максимально допустимих значень (наприклад, Ваш внесок має складати не менше ніж %1).

en: If you have questions please contact us at %1
uk: Якщо у Вас є питання, будь ласка, зв'яжіться з нами за %1

en: If you have questions please contact us at %1.
uk: Якщо у Вас є запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами за %1.

en: If you have selected one of the dedupe options besides "no duplicate checking," CiviCRM will use a predefined dedupe rule to determine possible matches for your imported records. Existing dedupe rules may be reviewed, and new rules created, by visiting Contacts > Find and Merge Duplicate Contacts.
uk: Якщо Ви обрали одну з інших опцій усунення дублювання даних, окрім "не перевіряти наявність дублікатів", програма CiviCRM буде використовувати попередньо встановлене правило усунення дублювання даних для визначення можливих співпадінь в імпортованих Вами записах. Існуючі правила усунення дублювання даних можуть бути переглянуті і нові правила можуть бути створені, якщо перейти до меню Контакти > Знайти та об'єднати дублікати контактів.

en: If you have sent other Mass SMS - you can additionally Include (or Exclude) contacts who received those Mass SMS. CiviCRM will eliminate any duplications so that contacts who are in an Included Group AND were recipients of an Included Mailing will only be sent one copy of this SMS.
uk: Якщо Ви раніше робили масові розсилки СМС - Ви додатково можете Включити (або Виключити) контакти, які отримували такі СМС-розсилки. CiviCRM видалить будь-які повтори, тому контакти, що знаходяться у Групі Включених ТА отримувачі Включених Розсилок отримають лише один примірник цього СМС.

en: If you have sent other Mass SMS - you can additionally Include (or Exclude) contacts who received those SMS. CiviCRM will eliminate any duplications so that contacts who are in an Included Group AND were recipients of an Included Mailing will only be sent one copy of this Mass SMS.
uk: Якщо Ви раніше робили масові розсилки СМС - Ви додатково можете Включити (або Виключити) контакти, які отримували такі СМС-розсилки. CiviCRM видалить будь-які повтори, тому контакти, що знаходяться у Групі Включених ТА були отримувачами Включених Розсилок отримають лише один примірник цього СМС.

en: If you haven't already configured custom fields and a profile for this, you can save this screen without selecting a Profile, complete the steps below and then return to <strong>Manage Events</strong> and select your new profile.
uk: Якщо Ви ще не налаштували поля користувача і профіль, Ви можете зберегти це вікно без вибору профілю, виконайте дії, вказані нижче, і потім поверніться до <strong> Керування подіями </ STRONG> та виберіть новий профіль.

en: If you haven't already configured custom fields and a profile to collect data you need for this form, you can create them here using the steps below.
uk: Якщо Ви ще не здійснили конфігурацію полів з індивідуальними налаштуваннями та профілю для збору даних, які потрібні Вам для цієї форми, Ви можете створити їх тут, виконавши вказані нижче дії.

en: If you haven't received an email from us, check your spam folder, it might have been wrongly classified.
uk: Якщо Ви не отримали від нас електронного листа, перевірте Вашу папку зі спамом, бо електронний лист міг бути невірно класифікований.

en: If you haven't received an email within a few minutes, please check your spam folder.
uk: Якщо Ви не отримали електронного листа впродовж кількох хвилин, будь ласка, перевірте Вашу папку зі спамом.

en: If you know in advance the number of transactions in this batch, you may specify it now.
uk: Якщо ви заздалегідь знаєте кількість угод у цьому пакеті, ви можете зазначити її тут.

en: If you know in advance the total amount in this batch, you may specify it now.
uk: Якщо ви заздалегідь знаєте загальну суму у цьому пакеті, ви можете вказати її тут.

en: If you modify the defaults, make sure that your web server has write access to the directories.
uk: Якщо ви змінюєте значення за замовчанням, переконайтеся, що ваш веб-сервер має доступ до запису до каталогів.

en: If you need additional options - you can add them after you Save your current entries.
uk: Якщо Ви потребуєте додаткових виборів - можете додати їх після того, як Ви збережете наявні.

en: If you need to create new custom fields, you can also do that within the profile editor. Then add the new custom field(s) to this profile by dragging them into the form builder.
uk: Якщо Вам потрібно створити нові поля з індивідуальними налаштуваннями, Ви також можете зробити це за допомогою редактора профілю. Потім додайте нове поле (-я) з індивідуальними налаштуваннями до цього профілю, перетягнувши його у конструктор форми профілю.

en: If you need to import <strong>Multi-value Custom Data</strong> for contacts (such as employment or education history), you will need to do that as a separate step from <a href="%1">here</a>.
uk: Якщо Вам потрібно імпортувати <strong>Дані користувачів із множиною значень</strong> для контактів (такі як історія працевлаштування або отримана освіта), Ви повинні будете зробити це у вигляді окремої дії <a href="%1">звідси</a>.

en: If you need to include a special message for this member, enter it here. Otherwise, the confirmation email will include the standard receipt message configured under System Message Templates.
uk: Якщо необхідно включити спеціальне повідомлення для цього члена, введіть його тут. В іншому випадку, електронний лист-підтвердження буде містити стандартне повідомлення-квитанцію за Шаблоном системних повідомлень.

en: If you need to make a dashlet NOT available, AND remove it from existing user dashboards - you can do that from the 'Configure' screen on your dashboard. Click the 'x' on the right side of the dashlet's icon.
uk: Якщо Ви бажаєте зробити певний Модуль на Панелі керування НЕ доступним, ТА прибрати його з існуючих Панелей керування користувачів - Ви можете це зробити у вікні "Налаштувати" на панелі інструментів. Натисніть 'х' з правого боку від іконки відповідного Модулю Панелі керування.

en: If you no longer want to use this price set, click the contribution page title below, and modify the Amounts or Membership tab configuration.
uk: Якщо Ви більше не бажаєте використовувати цей набір цін, натисніть на назву сторінки внесків нижче та змініть налаштування у вкладках Сума або Членство.

en: If you no longer want to use this price set, click the event template title below, and modify the fees for that event.
uk: Якщо Ви більше не бажаєте використовувати цей ціновий набір, натисніть назву шаблону події нижче та змініть комісійні платежі для цієї події.

en: If you no longer want to use this price set, click the event title below, and modify the fees for that event.
uk: Якщо Ви більше не бажаєте використовувати цей набір цін, натисніть Назву заходу нижче та змініть платежі для цього заходу.

en: If you only insert one shortcode, you can choose to override all page content with the content of the shortcode.
uk: Якщо ви вставляєте лише один короткий код, ви можете змінити весь вміст сторінки вмістом короткого коду.

en: If you plan on using this price set for membership signup and renewal, you can not also use it for Events or Contributions. However, a membership price set may include additional fields for non-membership options that require an additional fee (e.g. magazine subscription).
uk: Якщо Ви плануєте використовувати цей набір цін для вступних внесків чи продовження членства, Ви не можете також використовувати його для Заходів чи Внесків. Однак, набір цін щодо членства може мати додаткові поля опцій для не-членів, які вимагають додаткової плати (напр., підписка на часопис).

en: If you select "Override Permanently", The status you assign will remain in force, unless it is again modified on this screen. If you select "Override Until Selected Date", it will behave same as "Override Permanently" but will revert to "No" once the selected date is reached. As long as the Membership Override is active, the automated membership status update script will NOT update this membership record.
uk: Якщо Ви оберете "Перевизначати Постійно", статус, який Ви призначили, залишатиметься в силі, поки він знову не буде змінений на цьому екрані. Якщо Ви оберете "Перевизначити до Вибраної Дати", статус буде вести себе так само, як "Перевизначати Постійно", але повернеться до "Ні" після настання вибраної дати. Поки активне Перевизначення Членства, автоматизований скрипт оновлення статусу членства НЕ буде оновлювати цей запис про членство

en: If you select a default online contribution page for self-service membership renewals, a "renew" link pointing to that page will be displayed on the Contact Dashboard for memberships which were entered offline. You will need to ensure that the membership block for the selected online contribution page includes any currently available memberships.
uk: Якщо Ви обрали веб-сторінку за умовчанням для внесків для поновлення членства, на Панелі керування контактами буде відображатися посилання для "поновлення" членства для тих членств, які були введені оф-лайн. Ви повинні пересвідчитися, що блок типів членства для обраної веб-сторінки внесків містить усі типи членства, доступні на даний час.

en: If you select a membership type, a membership will be created or renewed when users select this option. Leave this column blank for non-membership options (e.g. magazine subscription).
uk: Якщо Ви обираєте Тип членства, членство буде створено чи продовжено коли користувачі оберуть цю опцію. Залиште порожнім, якщо Ви використовуєте цю форму для опцій, не пов'язаних з членством (напр., підписка на часопис).

en: If you select multiple privacy options, your choices are combined with OR statements by default. EXAMPLE: If you select 'Do not phone' and 'Do not email', results will include contacts who have either or both preferences. If you want to return only contacts with both preferences, select the AND operator.
uk: Якщо Ви обираєте декілька опцій приватності, Ваші варіанти за умовчанням поєднуються на основі логічного АБО. ПРИКЛАД: Якщо Ви обираєте "Не телефонувати" та "Не надсилати е-мейли", результати будуть містити контакти, які мають одну чи обидві опції. Якщо Ви бажаєте отримати лише контакти з обома опціями, оберіть оператор ТА.

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed).
uk: Якщо Ви видалите цього учасника, з'явиться достатньо місць для Вашої групи (Вас не буде додано до переліку очікування).

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed). Please go back to the main registration page and reduce the number of additional people. You will also need to complete payment information.
uk: Якщо Ви видалите цього учасника, у заходу з'явиться достатньо місць для Вашої групи (Вас не буде додано до переліку очікування). Будь ласка, поверніться до головної сторінки реєстрації та зменшість кількість додаткових осіб. Також Вам необхідно заповнити інформацію щодо оплати.

en: If you skip this participant there will be enough spaces in the event for your group (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
uk: Якщо Ви видалите цього учасника, з'явиться достатньо місць для Вашої групи (Вас не буде додано до переліку очікування). Реєстрація на цей захід потребує підтвердження. Після того, як Ваша реєстрація буде переглянута, Ви отримаєте електронне повідомлення.

en: If you specify a payment method then this batch will be limited to exporting only transactions paid with that method.
uk: Якщо ви вкажете спосіб оплати, ця пакетна операція буде обмежена експортом лише тих транзакцій, які сплачені за допомогою цього способу.

en: If you think this may be a duplicate contact which should be merged with an existing record - Go to "Contacts >> Find and Merge Duplicate Contacts". Use the strict rule for Organizations to find the potential duplicates and merge them if appropriate.
uk: Якщо Ви вважаєте, що даний контакт є дублікатом, який потрібно об'єднати із вже існуючим обліковим записом - перейдіть до "Контакти > Знайти та об'єднати повторювані контакти". Використовуйте жорстке правило для організацій, щоб знайти потенційні дублікати та об'єднати їх, якщо це потрібно.

en: If you think you may be importing additional data from the same data source, check 'Save this field mapping' at the bottom of the page before continuing. The saved mapping can then be easily reused the next time data is imported.
uk: Якщо Ви очікуєте, що будете імпортувати додаткові дані з того ж джерела даних, оберіть "Зберегти цю схему імпоту/експорту полів" знизу сторінки перед продовженням. Збережений шлях потім можна легко використати повторно наступного разу, коли імпортуються дані.

en: If you uncheck "Discounts by Signup Date" and Save this form, any existing discount sets will be deleted.
uk: Якщо ви знімете "Знижки від Зареєстровано" і збережіть цю форму, ніякі набори знижки будуть видалені.

en: If you use a payment processor service where credit card and billing information is collected <strong>on your site</strong> it is strongly recommended that you create or obtain an <strong>SSL certificate</strong> and configure your webserver to support SSL connections. Consult your hosting provider or web-server documentation for more information on obtaining and installing SSL certificates.
uk: Якщо Ви використовуєте платіжний процесор, у якому інформація по кредитних картках та рахунках зберігається <strong>на вашому сайті</strong>вам настійливо рекомендується створити чи отримати <strong>сертифікат SSL</strong>, та налаштувати Ваш веб-сервер для підтримки SSL-зв'язку. Проконсультуйтеся з Вашим провайдером хостингу, або документацією веб-сервера, як отримати та встановлювати SSL-сертифікати.

en: If you use this option, you may want to use a table layout to format the output from the contribution token(s). In this case select the 'Table Cell' separator, and each contribution instance will be placed in it's own table cell. Alternatively, you can use the simple 'Comma' separator which will simply separate the contribution amounts and / or dates with commas (e.g. 'Thank you for your generous contributions of $150.00, $200.00, $450.00 this year.').
uk: Якщо Ви використовуєте дану опцію, можливо, Вам також захочеться скористатися макетом таблиці для форматування вихідних відповідно до токенів (міток) внесків.
    У цьому випадку оберіть роздільник "Клітинка таблиці", і тоді кожний випадок внеску буде розміщено в окремій клітинці таблиці.
    Як варіант, Ви також можете скористатися простим роздільником "Кома", який просто розділить суми внесків
    та / або дати комами (наприклад, "Дякуємо Вам за Ваші щедрі внески на суму $150.00, $200.00, $450.00 цього року.").

en: If you want Administrator of your organization to receive each PCP Notification receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org) First Email will be sent to PCP user for support.
uk: Якщо Ви хочете, щоб адміністратор Вашої організації отримував кожну квитанцію-повідомлення ПСК, введіть тут одну або більше адрес електронної пошти. Якщо Ви зазначаєте декілька електронних адрес, то вони мають бути відмежовані комою (наприклад, jane@example.org, paula@example.org). Перший електронний лист буде надісланий користувачу ПСК для підтримки.

en: If you want collect additional information during event registration, you will need to configure one or more CiviCRM Profiles - which are collections of standard or custom fields. For event registration, you often want to collect an email address and / or participants' first and last names. You may also need to collect additional information specific to a person's <strong>participation</strong> in an Event. Examples include meal and/or volunteer preferences.
uk: Якщо ви хочете зібрати додаткову інформацію при реєстрацію подій, вам потрібно буде налаштувати один або декілька CiviCRM профілів - як колекції стандартних або персоналізованих полів. Для реєстрації подій, Вам може знадобитися зібрати адреси електронної пошти та/або імена та прізвища учасників. Вам також може знадобитися зібрати додаткову інформацію стосовно <strong>участі</strong> у Події, наприклад, харчування та/або готовності працювати як волонтер.

en: If you want collect additional information from contributors, you can include one or two CiviCRM Profiles&mdash;which are collections of standard or custom fields&mdash;in this contribution page. For example, you may need to collect information about the person (e.g. name and address if these are not already required by your payment processor, interest in subscribing to a newsletter or volunteering). You might also want to collect information specific to this contribution (e.g. target one or several projects or funds to support with this contribution).
uk: Якщо ви бажаєте зібрати додаткову інформацію від вкладників, ви можете включити один або два профілі CiviCRM&mdash; що є  збірками стандартних або спеціальних полів&mdash; на цій сторінці внесків. Наприклад, вам може знадобитися зібрати інформацію про особу (наприклад, ім'я та адресу, якщо вони ще не потрібні ващому платіжному процесору, зацікавленість у підписці на інформаційний бюлетень або волонтерство). Ви також можете захотіти зібрати інформацію, специфічну для цього внеску (наприклад, виділити один або кілька проектів чи фондів, що будуть підтримуватись цим внеском).

en: If you want content displayed at the bottom of the contribution page, enter it here.
uk: Якщо Ви хочете, щоб зміст відображався внизу сторінки внесків, введіть його тут.

en: If you want member(s) of your organization to receive a BLIND carbon copy of each emailed receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
uk: Якщо Ви хочете, щоб співробітник(и) Вашої організації отримували ПРИХОВАНІ копії електронних квитанцій, зазначте тут одну чи кілька електронних адрес. Кілька електронних адрес підряд потрібно відділяти комою (напр., jane@example.org, paula@example org).

en: If you want member(s) of your organization to receive a carbon copy of each emailed receipt, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
uk: Якщо Ви хочете, щоб співробітник(и) Вашої організації отримували копії електронних квитанцій, зазначте тут одну чи кілька електронних адрес. Кілька електронних адрес підряд потрібно відділяти комою (напр., jane@example.org, paula@example org).

en: If you want member(s) of your organization to receive a notification email whenever this Profile form is used to enter or update contact information, enter one or more email addresses here. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org). The first email address listed will be used as the FROM address in the notifications.
uk: Якщо Ви бажаєте, щоб член(и) вашої організації отримували електронні повідомлення, коли цей Профіль використовується для введення чи оновлення контактної інформації, введіть одну чи більше електронних адрес тут. Декілька електронних адрес повинні бути розділені комами (напр., jane@example.org, paula@example.org). Перша електронна адреса буде використана як адреса ВІД КОГО у повідомленнях.

en: If you want to FIND (include) contacts with a particular privacy option set, then click the 'Include' radio button.
uk: Якщо Ви бажаєте ЗНАЙТИ (включити) контакти з певними встановленими опціями приватності, увімкніть перемикач "включити".

en: If you want to allow contributors to specify a person whom they are honoring with their gift, check this box. An optional Honoree section will be included in the form. Honoree information is automatically saved and linked with the contribution record.
uk: Якщо Ви хочете дозволити особам, які роблять внесок, визначати, на чию честь вони роблять внесок, увімкніть цей перемикач. На вибір в цій формі буде запропоновано розділ з переліком осіб, на чию честь можна зробити внесок. Інформацію про цих осіб буде автоматично збережено та прив'язано до запису про внесок.

en: If you want to enable the 'Contribution Amounts section', you need to either 'Allow Other Amounts' and/or enter at least one row in the 'Fixed Contribution Amounts' table.
uk: Якщо Ви бажаєте активувати розділ "Сума внеску", Вам необхідно або "Дозволити інші суми", та/або додати щонайменше один рядок в таблицю 'Фіксовані суми внеску'.

en: If you want to include the county in your mailing labels, the <strong>County</strong> checkbox must be checked in the Address Editing section on this screen, and county names must be added to the civicrm_county table in your database.
uk: Якщо Ви бажаєте включити у Ваші поштові мітки округ, необхідно, щоб перемикач <strong>Округ</strong> у розділі Редагування адреси у цьому вікні був увімкнений, а імена округів повинні бути доданими до таблиці civicrm_county у Вашій базі даних.

en: If you want to limit the number of participants who can chose this option, enter that number here. This limit is separate from the maximum number of participants allowed to register for the event (you can set that number from Configure Event > Info and Settings).
uk: Якщо Ви бажаєте обмежити кількість учасників, які можуть обрати цю опцію, введіть тут це число. Ця межа відрізняється від максимальної кількості учасників, які можуть зареєструватися на захід (Ви можете встановити це число через Налаштування Заходу > Інформація та Налаштування).

en: If you want to provide a default value for this field, enter it here. For date fields, format is YYYY-MM-DD.
uk: Якщо Ви бажаєте задати для цього поля значення за умовчанням, введіть його тут. Для полів дат формат наступний: Рік-Місяць-День.

en: If you want to provide an Online Registration page for this event, check the first box below and then complete the fields on this form.
uk: Якщо ви хочете забезпечити он-лайн сторінку реєстрації для цієї події, перевірте першу скриньку нижче, а потім заповніть поля на цій формі.

en: If you want to provide an Online Registration page for this event, check the first box below and then complete the fields on this form. You can offer online registration for both Paid and Free events. Paid events require that you have configured a <a href="%1">payment processor</a> for your site.
uk: Якщо ви хочете забезпечити он-лайн сторінку реєстрації для цієї події, перевірте першу скриньку нижче, а потім заповніть поля на цій формі. Ви можете запропонувати реєстрацію он-лайн для платних і безкоштовні заходів. Платні заходи вимагають, щоб ви налаштували <a href="%1"> платіжної системи </a> для вашого сайту.

en: If you want to set a specific limit on the maximum number of records, enter that number. Otherwise leave this field blank.
uk: Якщо Ви бажаєте встановити певний ліміт на максимальне число записів, введіть це число. Або залиште це поле порожнім.

en: If you would like to add personal message to email please add it here. (If sending to more then one receipient the same message will be sent to each contact.)
uk: Якщо Ви бажаєте додати персональне повідомлення до електронного листа, будь ласка, додайте його тут. (у разі надсилання електронного листа до більше ніж одного отримувача одне і те саме персональне повідомлення буде відправлено до кожного контакту.)

en: If you would like to create an account on this site, check the box below and enter a Username
uk: Якщо Ви бажаєте створити обліковий запис на цьому сайті, поставте прапорець у клітинці нижче і введіть ім'я користувача

en: If you're not sure which processor to use - we recommend reviewing terms, limitations and coverage areas on each processor's website before proceeding.
uk: Якщо Ви не впевнені, який тип процесору слід використовувати - ми рекомендуємо, перед продовженням, переглянути визначення, обмеження та області охоплення на веб-сайті для кожного процесору.

en: If you're sure this record is not a duplicate, click the 'Save Matching Contact' button below.
uk: Якщо ви впевнені, що цей запис не повтор, натисніть «Зберегти повторюваний запис».

en: If you've changed search criteria for this 'smart group' and want to save your changes, select <strong>Group - update smart group</strong> from the '- more actions -' drop-down menu
uk: Якщо Ви змінили параметри пошуку для цієї "смарт групи" і бажаєте зберегти ці зміни, оберіть <strong>Група - Оновити Смарт Групу</strong> у випадаючому меню "- більше дій -".

en: If you've stored a unique <strong>External Identifier</strong> for each contact in CiviCRM, you can include that value as a column in your import file. Contributions will then be matched to contributors using their External ID.
uk: Якщо Ви відмічали унікальний <strong> Зовнішній Ідентифікатор </strong> для кожного контакту в CiviCRM, Ви можете включити це значення як колонку для Ваших імпортованих файлів, тоді внески будуть відповідати учасникам, що їх зробили, використовуючи Зовнішній Ідентифікатор.

en: If you've stored a unique <strong>External Identifier</strong> for each contact in CiviCRM, you can include that value as a column in your import file. Memberships will then be matched to contact records using their External ID.
uk: Якщо Ви зберегли унікальний <strong> Зовнішній Ідентифікатор </strong> для кожного контакту в CiviCRM, Ви можете включити це значення як колонку до Вашого імпортованого файлу. Тоді членства будуть відповідати контактним записам за допомогою Зовнішнього Ідентифікатору.

en: If you've stored a unique <strong>External Identifier</strong> for each contact in CiviCRM, you can include that value as a column in your import file. Participant data will then be matched to contact records using their External ID. Please note that you must use an "On Duplicate Entries" setting of "Skip" or "No Duplicate Checking" to be able to upload using the External ID field.
uk: Якщо Ви зберегли унікальний <strong>Зовнішній ідентифікатор</strong> для кожного контакту у CiviCRM, Ви можете включити це значення як стовпець у Вашому файлі імпорту. Дані учасника потім будуть співставлені з контактними записами, з використанням їхніх Зовнішніх ID. Будь ласка, зауважте, що Вам знадобиться використати налаштування "Для дуплікованих записів" або "Не проводити перевірку дублікатів", для того, щоб зробити відвантаження з використанням поля зовнішнього ID.

en: If your SMTP server requires authentication, enter your Username and Password here.
uk: Якщо Ваш SMTP-сервер вимагає автентифікацію, введіть ім'я користувача і пароль тут.

en: If your desired processor is not in the list, check the <a href="%1">Extensions Directory</a> for more payment processors you can download. If you still can't find it, consider partnering with a developer and contributing a new extension.
uk: Якщо необхідного Вам процесору немає у переліку, перевірте <a href="%1">Теку розширень</a> для отримання інформації про більшу кількість платіжних процесорів, які Ви можете завантажити. Якщо Ви все ж не можете знайти потрібний процесор, Вам слід розглянути доцільність об'єднання зусиль з розробниками для створення нового розширення.

en: If your mysql server is running on other port than default 3306, provide server info as server:port (i.e. localhost:1234)
uk: Якщо ваш сервер mysql працює на іншому порту, ніж  3306 за замовчуванням, надайте інформацію про сервер як сервер : порт (напр. localhost:1234)

en: If your organization has modified the default versions of System Workflow message templates, then the changes and bug fixes included in an upgrade will need to be merged with your modified versions.
uk: Якщо Ваша організація змінювала версії за умовчанням шаблонів повідомлень системних процесів, тоді ці зміни, а також виправлення коду, включені у оновлення, повинні бути об'єднані з Вашою модифікованою версією.

en: If your page is enabled, click <strong>Live Page</strong> to view to the page in <strong>live mode</strong>.
uk: Якщо Ваша сторінка активована, натисніть <strong> Активна сторінка </strong> для того, щоб переглянути сторінку в <strong> реальному режимі </strong>.

en: If your site uses Contact Subtypes, you can assign this set of custom fields to a specific subtype (e.g. 'Student'), OR you can select '- Any -' which makes the fields available to contacts of the parent type (e.g. 'Individual') as well as to any subtypes.
uk: Якщо Ваш сайт використовує Підтипи Контактів, Ви можете прив'язати цей набір полів, що налаштовуються, з певним підтипом (напр., "Студент"). АБО, Ви можете обрати "- Будь-який -", що зробить поля доступними для контактів батьківського типу (напр., "Особа"), а також будь-якому підтипу.

en: Igbo
uk: Ігбо

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore Mismatch & Process the Batch?
uk: Ігнорувати неспівпадіння та обробити пакет?

en: Ignore Severity
uk: Ігнорувати тяжкість

en: Illegal stack size. Use values between 1 and %1.
uk: Незаконний розмір стека. Використовуйте значення від 1 до %1.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Deleted
uk: Зображення видалене

en: Image File Name
uk: Назва Файл-Картинки

en: Image URL is Required
uk: Потрібна електронна адреса розміщення зображення

en: Image Url
uk: Зображення

en: Image could not be uploaded due to invalid type extension.
uk: Малюнок не може бути завантажений через неправильне розширення файлу.

en: Images
uk: Зображення

en: Images Directory
uk: Каталог Зображень

en: Import Activity
uk: Імпортувати події

en: Import Contact
uk: Імпортувати контакт

en: Import Contribution
uk: Імпортувати внески

en: Import Data (row %1)
uk: Імпортувати дані (рядок %1)

en: Import Data File
uk: Імпортувати файли данних

en: Import Field Separator
uk: Роздільник полів

en: Import File Format
uk: Формат файлу імпорту

en: Import Membership
uk: Імпортувати членства

en: Import Now
uk: Імпортувати зараз

en: Import Options
uk: Опції Імпорту

en: Import Participant
uk: Імпортувати учасників

en: Import Wizard
uk: Майстер Імпорту

en: Import contacts and activities
uk: Імпорт контактів і діяльностей

en: Import mode
uk: Режим імпорту

en: Import to Groups
uk: Імпортувати до Груп

en: Important Notes
uk: Важливі примітки

en: Importing Multi-value Custom Data
uk: Імпортування користувацьких даних із множиною значень

en: In
uk: В

en: In Date
uk: Дійсний

en: In Global Settings
uk: У глобальних налаштуваннях

en: In Honor of
uk: На честь

en: In Memory of
uk: Пам'яті

en: In Person
uk: Особисто

en: In Progress
uk: У процесі

en: In Public Honor Roll?
uk: У загальному почесному списку?

en: In Support of
uk: На підтримку

en: In addition to the settings on this screen, there are a number of settings you can add to your sites's settings file (civicrm.settings.php) to provide additional debugging information.
uk: Крім налаштувань у цьому вікні, існує значна кількість налаштувань, які Ви можете додавати до Вашого файлу для налаштування сайту (civicrm.settings.php), щоб забезпечити отримання додаткової відладочної інформації.

en: In addition, you must include a Primary Email Address field in the profile.
uk: Крім того, Ви повинні включити у профіль поле для Основної Електронної Адреси.

en: In all cases, the check for an existing matching contact uses the default "Individual Strict Duplicate Matching Rule" (match on email address). If you are concerned with existing contact data being over-written by anonymous visitors, you can modify this rule to make matches less likely (or even impossible). For example, if you NEVER want anonymous input to match (i.e. always create a new contact record) - edit that rule and set the 'weight threshold' higher than 10. You will then need to run Find Duplicates periodically using a different rule, and merge any duplicate records with their associated memberships, contributions, etc.
uk: В усіх випадках перевірка на наявність дублювання контактів використовує за умовчанням "Індивідуальне жорстке правило пошуку дублікатів" (перевірка за електронною адресою). Якщо Ви бажаєте уникнути ситуації, коли існуючі контактні дані будуть переписані анонімними відвідувачами, Ви можете змінити це правило таким чином, щоб співпадіння стали менш вірогідними (чи навіть неможливими). Наприклад, якщо Ви бажаєте, щоб дані, введені анонімно, НІКОЛИ не співпадали (тобто, щоб завжди створювався новий обліковий запис контакту) відредагуйте це правило та встановіть обмежувальний 'Поріг ваги' на рівні вище 10. Вам потрібно буде періодично запускати функцію Пошуку дублікатів з використанням іншого правила та об'єднувати будь-які дублікати записів із асоційованими з ними членствами, внесками тощо.

en: In order for reminders to be sent:
uk: Для відправки нагадувань:

en: In order to use this functionality, the installation's database user must have privileges to create triggers (in MySQL 5.0 – and in MySQL 5.1 if binary logging is enabled – this means the SUPER privilege). This install either does not seem to have the required privilege enabled.
uk: Щоб скористатися цією функцією, користувач інсталяційної бази даних повинен мати привілеї для створення перемикачі (у MySQL 5.0 – та у MySQL 5.1, якщо активоване бінарне логування – це означає необхідність найвищої (SUPER) привілеї. Здається, ця інсталяція не має активованого необхідного рівня привілеї.

en: In the case of Drupal, this will cause all CiviCRM error messages to appear in the watchdog (assuming you have Drupal's watchdog enabled)
uk: При використанні Друпал, це спричинить те, що усі повідомлення CiviCRM будуть з'являтися у сторожовому режимі (у припущенні, що Ви активували сторожовий (watchdog) режим Друпал)

en: In the form of CCYYMMDD.
uk: У форматі CCYYMMDD.

en: In the form of DD (01 - 31).
uk: У форматі DD (01 - 31).

en: In the form of MM (01 - 12).
uk: У форматі MM (01 - 12).

en: In the form of WW (01 - 53).
uk: У форматі WW (01 - 53).

en: In the form of YYYY.
uk: У форматі YYYY.

en: In the form of YYYYMM.
uk: У форматі YYYYMM.

en: In the process of setting up CiviCRM components or configuring pages and profiles, you might have created test contributions, activities, participants, pledges, etc.
uk: У процесі встановлення компонентів CiviCRM або налаштування сторінок і профілів, Ви могли створити тестові внески, діяльності, учасників, платіжних зобов’язань тощо.

en: In this step, you will configure the page title, financial type (donation, campaign contribution, etc.), goal amount, and introductory message. You will be able to go back and modify all aspects of this page at any time after completing the setup wizard.
uk: На цьому етапі Ви налаштуєте назву сторінки, фінансовий тип (добровільна пожертва, внесок на кампанію тощо), цільову суму та вступний текст повідомлення. Ви матимете змогу повернутися та змінити всі компоненти цієї сторінки будь-коли після завершення налаштувань "порадником".

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Inactive Recurring Contributions
uk: Неактивні періодичні внески

en: Inactive Relationships
uk: Неактивні відносини

en: Inbound Email
uk: Вхідний Е-мейл

en: Inbound Email.
uk: Вхідний Е-мейл.

en: Inbound SMS
uk: Вхідне СМС

en: Inches
uk: Дюйми

en: Include
uk: Включити

en: Include %1 user account information links in search results?
uk: Додати посилання інформації профілю користувача %1 до результатів пошуку?

en: Include / Exclude Search
uk: Включити / Виключити з пошуку

en: Include Both
uk: Включити обидва варіанти

en: Include Cancel Button
uk: Включити Кнопку "Скасувати"

en: Include Cancel Button?
uk: Включити Кнопку "Скасувати"

en: Include Case Activities
uk: Включіть "Активність завдань"

en: Include Drupal user account information links in search results?
uk: Включити посилання на інформацію облікових записів користувачів до результатів пошуку?

en: Include Event templates?
uk: Включити шаблони подій?

en: Include Group(s)
uk: Включити групу(и)

en: Include Groups
uk: Включити групи

en: Include ICal Invite to Activity Assignees
uk: Включити ICal-запрошення підписантам цієї діяльності

en: Include Map to Event Location
uk: Включити карту для показу місця заходу

en: Include Messages
uk: Включити Повідомлення

en: Include Profile
uk: Включити профіль

en: Include Profiles
uk: Включити профілі

en: Include Proximity Search?
uk: Включити пошук з урахуванням відстані між ключовими словами?

en: Include Repeating Events
uk: Додати повторювані події.

en: Include Report in Navigation Menu?
uk: Включити звіт у меню навігації?

en: Include Tags on Other Types of Records
uk: Включити мітки для інших типів записів

en: Include Template
uk: Включити шаблон

en: Include a Membership Signup section in this Online Contribution page?
uk: Включити розділ Реєстрація Членства до даної он-лайн сторінки внесків?

en: Include a Picture or an Image
uk: Включити Фото чи Зображення

en: Include additional fields on this registration form by selecting and configuring a CiviCRM Profile to be included at the bottom of the page.
uk: Включайте додаткові поля до цієї реєстраційної форми шляхом вибору та налаштування профілю CiviCRM, який додається, знизу цієї сторінки.

en: Include additional fields on this registration form by selecting and configuring a CiviCRM Profile to be included at the top of the page (immediately after the introductory message).
uk: Включайте додаткові поля до цієї реєстраційної форми шляхом вибору та налаштування профілю CiviCRM, який додається, вгорі цієї сторінки (відразу після ввідного повідомлення)..

en: Include by Privacy Option(s)
uk: Включити за опціями приватності

en: Include contacts where
uk: Включити контакти, в яких

en: Include double-quotes (&quot;) around the name and angle-brackets (&lt; &gt;) around the email address.<br />EXAMPLE: <em>&quot;Client Services&quot; &lt;clientservices@example.org&gt;</em>
uk: Включіть ім'я у подвійні лапки (&quot;), і е-мейл адресу у лапки-"шеврони" (&lt; &gt;).<br />ПРИКЛАД: <em>&quot;Client Services&quot; &lt;clientservices@example.org&gt;</em>

en: Include in multi-record listing?
uk: Включити до переліку множинних записів?

en: Include map presenting event location on event information page? (A map provider must be configured under <a href='%1'>Administer > System Settings > Mapping and Geocoding</a>)
uk: Включити карту, яка представляє розташування події, на сторінці інформації про захід? (Провайдер карт повинен бути налаштований відповідно до <a href='%1'> Адміністрування> Системні налаштування> Картографічна інформація і геокодування</a>)

en: Include my name and message
uk: Включити моє ім'я та повідомлення

en: Include participants from all events in the %1 series
uk: Додати учасників усіх подій до складу 1% серій

en: Include profile edit links in search results?
uk: Додати лінки редагування профілю до пошукових результатів?

en: Include reCAPTCHA?
uk: Додати reCAPTCHA?

en: Include tags used for %1
uk: Включити мітки, використані для %1

en: Include the data fields used for contact 'matching' based on your configured <strong>Unsupervised Duplicate Matching</strong> rules. For the default duplicate matching rules, you would include a column in each row with the contributors' Email Address.
uk: Містить поля даних, які використовуються для порівняння контакту на "співпадіння" на основі налаштованих Вами правил <strong>Некерованого пошуку повторів</strong>. Для правил пошуку повторів, встановлених за умовчанням, Вам необхідно включити колонку до кожного рядка з адресами електронної пошти внескодавців.

en: Include these membership types
uk: Включити ці типи членства

en: Include this link to your fundraising page in your emails
uk: Включити це посилання до Вашої сторінки зі збору коштів у Ваших електронних листах

en: Include:
uk: Включити

en: Included
uk: Включено

en: Includes %1 amount of %2
uk: Містить суму %1 з %2

en: Income
uk: Дохід

en: Income Account is
uk: Рахунок доходів - це

en: Income Count Summary Report
uk: Короткий звіт підрахунку доходів

en: Income Statistics
uk: Статистика доходів

en: Income and benefits stabilization
uk: Стабілізація доходів і виплат

en: Incomplete Transaction
uk: Незавершена операція

en: Incomplete. Click to configure result set.
uk: Не завершено. Натисніть, щоб здійснити конфігурацію набору результатів.

en: Incorrect greeting value id %1, or no default greeting for this contact type and greeting type.
uk: Неправильне значення привітання id %1, або відсутнє привітання за умовчанням для цього типу контакту або типу привітання.

en: Individual
uk: Людина

en: Individual Display Name Format
uk: Формат відображення індивідуального імені

en: Individual Name Fields
uk: Поля імені індивідуальної особи

en: Individual Prefix
uk: Особистий префікс

en: Individual Sort Name Format
uk: Формат відображення індивідуального імені сортування

en: Individual Suffix
uk: Особистий суфікс

en: Individual contact prefixes
uk: Особисті контактні префікси

en: Individual contact suffixes
uk: Особисті контактні суфікси

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Info &amp; Settings
uk: Інформація &amp; налаштування.

en: Info Page Link
uk: Посилання на інформаційну сторінку

en: Info and Settings
uk: Інформація та налаштування

en: Inform Mailing
uk: Повідомлення про поштову розсилку

en: Inform scheduler about the mailing
uk: Повідомити планувальнику про поштову розсилку

en: Initial Amount Help Text
uk: Допоміжний текст для початкової суми

en: Initial Amount Label
uk: Ярлик для початкової суми

en: Initial Date Range
uk: Діапазон початкової дати

en: Initial Date Range:
uk: Початковий діапазон дати:

en: Initial Reminder Day
uk: День попереднього нагадування

en: Initializing...
uk: Ініціалізація

en: Inline
uk: Вбудований

en: Input Field Type
uk: Вид поля вхідної інформації

en: Input file must be in CSV format
uk: Вхідний файл має бути у форматі CSV

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert new Membership
uk: Додати нове членство

en: Insert new contributions
uk: Додати нові внески

en: Inserts activity for a contact or a case by retrieving inbound emails from a mail directory
uk: Вставляє діяльність до контакту або справи шляхом доставки вхідних листів з директорії пошти.

en: Install
uk: Встановити

en: Install "%1"?
uk: Встановити "%1"?

en: Installation Error
uk: Помилка при інсталяції

en: Installation Guide
uk: Керівництво з інсталяції

en: Installing CiviCRM...
uk: Інсталяція програми CiviCRM...

en: Installment Amount
uk: Сума Виплат

en: Installments
uk: Чергові внески

en: Installments should be greater than zero.
uk: Суми чергових внесків повинні бути більше нуля.

en: Instance is Reserved
uk: Екземпляр зарезервовано

en: Instant Messenger
uk: Служба повідомлень

en: Instant Messenger %1
uk: Миттєвий Месенджер  %1

en: Instant Messenger %1 is primary?
uk: Миттєвий Месенджер %1 є головним?

en: Instant Messenger (IM) screen-names
uk: Імена вікон у системі Миттєвих Повідомлень (МП)

en: Instant Messenger 2
uk: Інтернет-пейджер №2

en: Instant Messenger ID
uk: ID інтернет-пейджера

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Instructions added to Confirmation and Thank-you pages when the user selects the 'pay later' option (e.g. 'Mail your check to ... within 3 business days.').
uk: Інструкції додані до Підтвердження і сторінок з подякою, коли користувач вибирає функцію "заплатити пізніше" (наприклад, "Надішліть Ваш чек ... протягом 3 робочих днів.").

en: Instructions added to Confirmation and Thank-you pages, as well as the confirmation email, when the user selects the 'pay later' option (e.g. 'Mail your check to ... within 3 business days.').
uk: Інструкції додані до Підтвердження і сторінок з подякою, а також підтвердження електронною поштою, коли користувач вибирає функцію "заплатити пізніше" (наприклад, "Надішліть Ваш чек ... протягом 3 робочих днів.").

en: Instructions for interviewers
uk: Інструкції для інтерв'юєрів

en: Insufficient access rights - cannot merge
uk: Недостатньо прав доступу - неможливо об'єднати

en: Integer
uk: Ціле

en: Integrated case management for human service providers
uk: Інтегроване керування справами для служб, що надають послуги населенню

en: Intended Recipients
uk: Визначенні отримувачі

en: Interlingua
uk: Інтерлінгва

en: Interlingue
uk: Окциденталь

en: Internet Access Required
uk: Необхідний доступ до Інтернету

en: Interval
uk: Інтервал

en: Interval (number of units)
uk: Інтервал (кількість одиниць)

en: Interval of Subscription for %1 installment(s)
uk: Інтервал підписки для %1 чергового внеску (ів).

en: Interview Respondents
uk: Провести опитування респондентів

en: Interviewed
uk: Інтерв'ю проведено

en: Interviewer
uk: Інтерв'юєр

en: Interviewer Name
uk: Ім'я інтерв'юєра

en: Intro
uk: Вступне слово

en: Intro Content
uk: Зміст вступного повідомлення

en: Intro Text
uk: Вступний текст

en: Introduce the campaign and why you're supporting it. This text will appear at the top of your personal page AND at the top of the main campaign contribution page when people make a contribution through your page.
uk: Представляє кампанію та пояснює чому Ви її підтримуєте. Цей текст буде відображатися у верхній частині Вашої персональної сторінки і у верхній частині головної стоірнки внесків для кампанії, коли учасники будуть робити внески через Вашу сторінку.

en: Introduce the campaign and why you're supporting it. This text will appear at the top of your personal page AND at the top of the main contribution or event registration page.
uk: Презентуйте Вашу кампанію та поясніть, чому Ви її підтримуєте. Даний текст буде відображатися зверху Вашої персональної сторінки ТА зверху головної сторінки внесків або реєстрації на подію.

en: Introduce yourself and your role within our organization.
uk: Скажіть про себе та свою роль в організації.

en: Introduction
uk: Вступ

en: Introductory Message
uk: Вступне повідомлення

en: Introductory Message - New Memberships
uk: Вступне повідомлення - Нове членство

en: Introductory Message - Renewals
uk: Вступне повідомлення - Поновлення

en: Introductory Text
uk: Вступний текст

en: Introductory message / instructions for online event registration page (may include HTML formatting tags).
uk: Вступні повідомлення / інструкція для он-лайн сторнки реєстрації на захід (може включати теги HTML форматування).

en: Inuktitut
uk: Інуктитут

en: Inupiaq
uk: Інупіак

en: Invalid Activity Id (aid).
uk: Недійсний ідентифікатор активності (допомога).

en: Invalid Base Directory
uk: Недійсний базовий каталог

en: Invalid Base URL
uk: Недійсна базова електронна адреса розміщення

en: Invalid Membership
uk: Неправильне членство

en: Invalid Message template
uk: Неправильний шаблон повідомлення

en: Invalid Pledge Payment Rows (skipped)
uk: Неправильні рядки виплат по зобов'язанням (пропущено)

en: Invalid Price Fields
uk: Недійсні Цінові Поля

en: Invalid Rows (skipped)
uk: Неправильні рядки (пропущено)

en: Invalid Subtype
uk: Неправильний Підтип

en: Invalid action specified in URL
uk: В URL задана неправильна дія

en: Invalid className: %1
uk: Неправильне значення className: %1

en: Invalid component ID (%1)
uk: Невірний компонент ID  (% 1)

en: Invalid date "%1" (must have form yyyy-mm-dd).
uk: Неправильний формат дати "%1" (дата повинна мати вигляд рррр-мм-дд).

en: Invalid date query "%1" in URL (valid syntax is yyyymm).
uk: Неправильний запит адреси "%1" в URL (правильний синтаксис - рік/місяць)

en: Invalid day name
uk: Недійсна назва дня

en: Invalid day of the month
uk: Недійсний день місяця

en: Invalid default value for country.
uk: Неправильне значення для цієї країни.

en: Invalid document file format
uk: Недійсний формат файлу документа

en: Invalid entity type
uk: Неправильний тип суб'єкта.

en: Invalid form parameters.
uk: Непрвильні параметри відправника

en: Invalid hook invocation
uk: Неправильне звернення перехвату

en: Invalid option
uk: Недійсна опція

en: Invalid parameter was given to _civicrm_member_roles_get_data(). Param: "!1".
uk: Було застосовано неприпустимий параметр до _civicrm_member_roles_get_data(). Param: "!1".

en: Invalid relationship type
uk: Направильний тип відносин

en: Invalid string passed as severity level.
uk: Недійсний рядок передано як рівень важкості.

en: Invalid token code
uk: Неправильний код мітки

en: Invalid value passed to delete function.
uk: Пройшло неправильне значення для видалення функції.

en: Invoice
uk: Рахунок-фактура

en: Invoice Date:
uk: Дата накладної:

en: Invoice ID
uk: ID чеку

en: Invoice ID or Transaction ID or Contribution ID are required to match to the existing contribution records in Update mode.
uk: Необхідно, щоб Код інвойсу, Код Транзакції чи Код Внеску збігався з існуючими записами внеску в режимі Оновлення.

en: Invoice Number
uk: Номер Рахунку-Фактури

en: Invoice Number:
uk: Номер накладної:

en: Invoice Prefix
uk: Префікс квитанції

en: Invoice Reference
uk: Посилання на Рахунок-Фактуру

en: Invoices - print or email
uk: Рахунки- друк чи електронна пошта

en: Invoices / Credit Notes
uk: Інвойси / кредит-ноти

en: Irish
uk: Ірландська

en: Is
uk: Є

en: Is Active
uk: Активний

en: Is Active?
uk: Чи активний?

en: Is Amount Block Active?
uk: Чи є блок суми активним?

en: Is Automaticaly created
uk: Створено в автоматичному режимі

en: Is Billing Address
uk: Є адресою для виставлення рахунків

en: Is Billing Email
uk: Є адресою електронної пошти для виставлення рахунків

en: Is Billing Email?
uk: Є електронною поштою для виставлення рахунків?

en: Is Billing Phone
uk: Є номером телефону для виставлення рахунків

en: Is Calendar Year
uk: Є календарним роком

en: Is Campaign Active?
uk: Чи є кампанія діючою?

en: Is Contribution Page Shared?
uk: Чи є сторінка внесків сторінкою спільного використання?

en: Is Credit Card Only?
uk:  Виключно кредитна картка?

en: Is Dashlet Active?
uk: Модуль Панелі керування є активним?

en: Is Dashlet Reserved?
uk: Модуль Панелі керування є зарезервованим?

en: Is Deceased
uk: Помер

en: Is Default Mail Settings?
uk: Є налаштуваннями пошти за умовчанням?

en: Is Default Price Field Option?
uk: Є опцією поля ціни за умовчанням?

en: Is Default Survey
uk: Це опитування за умовчанням

en: Is Default?
uk: Встановлено за умовчанням?

en: Is Deleted
uk: Видалений

en: Is Domain Setting?
uk: Є налаштуванням домену?

en: Is Empty
uk: Порожнє

en: Is Event Public
uk: Публічна подія

en: Is Held
uk: Зарезервований

en: Is IM Billing?
uk: Інстант-месенджер є засобом для виставлення рахунків?

en: Is Interview Conducted?
uk: Чи проведено інтерв'ю?

en: Is Label Reserved?
uk: Ярлик зарезервований?

en: Is Mailing Archived?
uk:     Розсилка в архіві?

en: Is Manager
uk: Є менеджером

en: Is Monetary
uk: Є грошовим

en: Is Not
uk: Не є

en: Is Null
uk: Є нульовим значенням

en: Is Online Registration
uk: Он-лайн реєстрація

en: Is Online Registration On
uk: Чи є опція он-лайн реєстрації увімкненою

en: Is Online Registration enabled for the event?
uk: Чи увімкнена опція он-лайн реєстрації для участі у події?

en: Is Page Active?
uk: Чи є сторінка активною?

en: Is Pay Later
uk: Заплатити пізніше?

en: Is Payment?
uk: Чи є платіж?

en: Is Premium Active?
uk: Чи є премія діючою?

en: Is Price Set Quick Config?
uk: Чи діє спрощене налаштування цінового набору?

en: Is Primary Address
uk: Є переважним місцем проживання

en: Is Primary Email
uk: Є основною адресою електронної пошти

en: Is Primary Phone
uk: Є основним номером телефону

en: Is Public
uk: Є публічною

en: Is Recurring
uk: Є періодичним

en: Is Relationship Active
uk: Відносини є діючими

en: Is Required
uk: Є обов'язковим

en: Is Reserved
uk: Зарезервовано

en: Is Reserved?
uk: Зарезервовано?

en: Is Selected
uk: Вибраний

en: Is Starred
uk: Помічений зірочкою

en: Is Tax Deductible?
uk: Знижує оподаткування?

en: Is Tax?
uk: Податок?

en: Is Tax? must be set for respective financial account
uk: Цей податок? повинен бути встановлений для відповідного фінансового рахунку

en: Is Tax? must be set for this financial account
uk: Цей податок? повинен бути встановлений для цього фінансового рахунку

en: Is Test
uk: Це тест

en: Is Test Processor?
uk: Це тестовий процесор?

en: Is Test?
uk: Це тест?

en: Is a Followup Activity?
uk: Є наступною подією?

en: Is a current member
uk: Є поточним членом

en: Is a non-current member
uk: Не є поточним членом

en: Is active?
uk: Увімкнено?

en: Is an Event Template
uk: Є шаблоном заходу

en: Is auto_increment_increment set to 1
uk: Чи встановлено auto_increment_increment на 1

en: Is between
uk: Знаходиться між

en: Is billing block required
uk: Чи потрібнj блокування фактури

en: Is confirm email
uk: Це підтверджують по електронній пошті

en: Is deceased
uk: Помер

en: Is deleted
uk: Видалено

en: Is empty (Null)
uk: Є пустим значенням (Нуль)

en: Is equal to
uk: Дорівнює значенню

en: Is equal to Active
uk: Дорівнює Активному

en: Is equal to Inactive
uk: Дорівнює Неактивному

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим за, або дорівнює

en: Is it not possible to filter on soft contribution type when not including soft credits.
uk: Неможливо відсіяти за видом завдячень, не включивши їх.

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим за, або дорівнює

en: Is not between
uk: Не знаходиться між

en: Is not empty (Null)
uk: Не є пустим значенням (Нуль)

en: Is not equal to
uk: Не дорівнює значенню

en: Is not one of
uk: Не є одним з

en: Is one of
uk: Є одним з

en: Is shared through social media
uk: Обмінені через соціальні медіа

en: Is the %1 folder writeable?
uk: Чи є папка %1 доступною для запису?

en: Is the <code>utf8mb4</code> character set supported?
uk: Чи підтримується кодування <code>utf8mb4</code>?

en: Is the Group Active
uk: Чи є група діючою

en: Is the Membership pay later?
uk: Чи буде членский внесок оплачено пізніше?

en: Is the Premiums section enabled for this Online Contributions page?
uk: Чи активований розділ премій для даної он-лайн сторінки внесків?

en: Is the Relationship active?
uk: Чи є відносини діючими?

en: Is the activity a test entry?
uk: Чи є запис про захід тестовим?

en: Is the activity created by the system?
uk: Чи був цей захід створений системою?

en: Is the booking confirmation screen enabled?
uk: Активувати вікно з підтвердженням бронювання?

en: Is the contact deceased?
uk: Чи помер даний контакт?

en: Is the contribution a test entry?
uk: Чи є цей запис про внесок тестовим?

en: Is the mailing completely sent?
uk: Чи повністю відправлена поштова розсилка?

en: Is the membership status overridden?
uk: Чи був замінений статус членства?

en: Is the provided database name valid?
uk: Чи дійсна дана назва бази даних?

en: Is the recurring contribution a test entry?
uk: Чи є цей запис про періодичний внесок тестовим?

en: Is this CiviCRM Profile active?
uk: Чи є цей профіль CiviCRM активним?

en: Is this Custom Data Set active?
uk: Чи цей профіль індивідуально налаштованої інформації активний?

en: Is this Custom Data Set public?
uk: Цей Набір Спеціальних Даних публічний?

en: Is this Event Active?
uk: Ця подія активна?

en: Is this Field Searchable?
uk: Чи відкрите це поле для пошуку?

en: Is this Label Format the default?
uk: Зробити цей формат мітки форматом за умовчанням?

en: Is this Online Contribution Page Active?
uk: Увімкнути сторінку?

en: Is this PDF Page Format the default?
uk: Цей формат PDF-сторінки є форматом за умовчанням?

en: Is this Payment Processor Type active?
uk: Цей тип процесору платежів активний?

en: Is this Payment Processor Type the default?
uk: Цей тип процесору платежів є типом за умовчанням?

en: Is this Payment Processor active?
uk: Цей процесор платежів активний?

en: Is this Payment Processor the default?
uk: Зробити цей процесор платежів за умовчанням?

en: Is this Scheduled Job active?
uk: Увімкнути це завдання?

en: Is this a PAID event?
uk: Це ПЛАТНА подія?

en: Is this a default provider?
uk: Це провайдер за умовчанням?

en: Is this a template configuration (for use by other/future queues)?
uk: Це конфігурація шаблону (для використання іншими/майбутніми чергами)?

en: Is this a test membership?
uk: Чи є це членство тестовим?

en: Is this account to be used as the default account for its financial account type when associating financial accounts with financial types?
uk: Чи є це рахунок, який буде використовуватися в якості облікового запису за умовчанням для його типу фінансового рахунку при спілкуванні фінансової звітності з фінансовим типом?

en: Is this activity a current revision in versioning chain?
uk: Чи ця діяльність є

en: Is this address the contact's billing address?
uk: Чи є ця адреса адресою для виставлення рахунків?

en: Is this address the contact's billing email?
uk: Чи є дана адреса контактною адресою електронної пошти для виставлення рахунків?

en: Is this address the contact's primary address?
uk: Чи є ця адреса переважним місцем проживання контакту?

en: Is this address the contact's primary email?
uk: Чи є дана адреса основною адресою електронної пошти контакту?

en: Is this field hidden from public search ('User and User Admin Only'), or is it visible to the public and potentially searchable in the Profile Search form ('Expose Publicly' or 'Expose Publicly and for Listings')?  ('User and User Admin Only') fields can still be used for Edit and Create mode.
uk: Це поле приховане від інших користувачів ("Лише Користувач та Адміністратор користувача"), чи воно є видимим для інших і може бути охоплено пошуком у формі пошуку Профілю ("Розкрити публічно" або "Розкрити публічно та для переліків")? Поля ("Лише Користувач та Адміністратор користувача") все ще можуть використовуватись для режиму Створення та Редагування.

en: Is this field included as a column in the search results table? This setting applies only to fields with 'Public Pages' or 'Public Pages and Listings' visibility.
uk: Чи включене це поле як стовпець у таблиці результатів пошуку? Це налаштування стосується лише полів з видимістю "Публічні сторінки" та "Публічні сторінки та переліки".

en: Is this field set by PHP code (via a custom hook). This field will not be updated by CiviCRM.
uk: Чи задається це поле кодом РНР (через користувацьке підключення). Це поле не буде оновлюватися CiviCRM.

en: Is this petition active?
uk: Чи є ця петиція діючою?

en: Is this provider active?
uk: Цього провайдера активовано?

en: Is this status enabled.
uk: Чи є цей статус активованим.

en: Is this survey active?
uk: Це опитування є діючим?

en: Is this the contact's billing phone?
uk: Чи є даний номер контактним номером телефону для виставлення рахунків?

en: Is this the contact's primary phone?
uk: Чи є даний номер основним контактним номером телефону?

en: Is this the default petition?
uk: Чи є це петицією за умовчанням?

en: Is this the default survey?
uk: Це опитування за умовчанням?

en: Is this the test mailing?
uk: Чи є ця поштова розсилка тестовою?

en: Is your Personal Campaign Page active? You can activate/de-activate it any time during it's lifecycle.
uk: Чи активована ваша Персональна Сторінка Кампанії? Ви можете активувати/деактувати її в будь-який час.

en: Issue warning and do not save
uk: Надіслати попередження і не зберігати

en: It appears that this transaction is a duplicate.  Have you already submitted the form once?  If so there may have been a connection problem.  Check your email for a receipt from Authorize.net.  If you do not receive a receipt within 2 hours you can try your transaction again.  If you continue to have problems please contact the site administrator.
uk: Виявлено, що ця транзакція є повтором. Чи відправляли Ви цю форму раніше? Якщо так, могла статися проблема зв’язку. Перевірте Вашу пошту, чи надійшло підтвердження від Authorize.net. Якщо Ви не отримаєте підтвердження упродовж 2 годин, Ви можете спробувати повторити цю транзакцію. Якщо проблема з’явиться знову, зверніться до адміністратора сайту.

en: It appears that this transaction is a duplicate. Have you already submitted the form once? If so there may have been a connection problem. Check your email for a receipt for this transaction.  If you do not receive a receipt within 2 hours you can try your transaction again.  If you continue to have problems please contact the site administrator.
uk: Виявлено, що ця транзакція є повтором. Чи відправляли Ви цю форму раніше? Якщо так, могла статися проблема зв’язку. Перевірте Вашу пошту, чи надійшло підтвердження цієї транзакції. Якщо Ви не отримаєте підтвердження упродовж 2 годин, Ви можете спробувати повторити цю транзакцію. Якщо проблема з’явиться знову, зверніться до адміністратора сайту.

en: It appears you have no contacts with email addresses from the selected recipients.
uk: Схоже, що у Вас відсутні контакти з електронними адресами серед обраних отримувачів.

en: It is recommended, though not yet required, to configure your MySQL server for utf8mb4 support. You will need the following MySQL server configuration: innodb_large_prefix=true innodb_file_format=barracuda innodb_file_per_table=true
uk: Ми радимо, хоча і не вимагаємо, налаштувати на вашому MySQL-сервері підтримку utf8mb4. Буде потрібне таке налаштування MySQL-сервера: innodb_large_prefix=true innodb_file_format=barracuda innodb_file_per_table=true

en: It looks like there are enough spaces in this event for your group (you will not be wait listed).
uk: Здається, у цьому заході для Вашої групи існує достатня кількість вільних місць (Ви не будете додані до переліку очікування).

en: It looks like this participant is already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've received this message in error, please contact the site administrator.
uk: Схоже, що цей учасник уже зареєстрований на захід. Якщо Ви хочете змінити вашу реєстрацію, або отримали це повідомлення помилково, будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: It looks like you are already registered for this event.  You may proceed if you want to create an additional registration.
uk: Схоже, що ви вже зареєстровані на цей захід. Ви можете продовжити, якщо хочете створити додаткову реєстрацію.

en: It looks like you are already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've gotten this message in error, please contact the site administrator.
uk: Схоже, що ви вже зареєстровані на цей захід. Якщо ви хочете змінити вашу реєстрацію, або отримали це повідомлення помилково, зверніться до адміністратора сайту.

en: It looks like you are already registered for this event. If you want to change your registration, or you feel that you've received this message in error, please contact the site administrator.
uk: Схоже, що Ви вже зареєстровані на цей захід. Якщо Ви хочете змінити вашу реєстрацію, або Ви думаєте, що Ви отримали це повідомлення помилково, будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed).
uk: Здається, Ви зараз реєструєте групу з %1 учасників. Ця подія має %2 вільних місць (Вас не буде додано до переліку очікування).

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed). Please go back to the main registration page and reduce the number of additional people. You will also need to complete payment information.
uk: Здається, Ви зараз реєструєте групу з %1 учасників. Ця подія має %2 вільних місць (Вас не буде додано до переліку очікування). Будь ласка, поверніться на головну сторінку реєстрації та зменшіть кількість додаткових осіб. Також Вам необхідно заповнити інформацію щодо оплати.

en: It looks like you are now registering a group of %1 participants. The event has %2 available spaces (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
uk: Здається, Ви зараз реєструєте групу з %1 учасників. Ця подія має %2 вільних місць (Вас не буде додано до переліку очікування). Реєстрація на цей захід потребує підтвердження. Після того, як Ваша реєстрація буде переглянута, Ви отримаєте електронне повідомлення.

en: It looks like you are registering more participants then there are spaces available. All participants will be added to the waiting list. You will be notified if spaces become available.
uk: Здається, Ви намагаєтесь зареєструвати більше учасників, ніж наявна кількість вільних місць. Усі учасники будуть додані до переліку очікування. Якщо з'являться вільні місця, Ви отримаєте повідомлення.

en: It looks like you may have posted and / or distributed the flash version of the Contribution widget. We won't be supporting the flash version in next release. You should try and get all sites using the flash widget to update to the improved HTML widget code below as soon as possible.
uk: Схоже, що Ви, можливо, розмістили і / або розповсюдили флеш-версію віджету внеску. Ми не будемо підтримувати флеш-версію в наступному релізі. При першій же нагоді Ви повинні спробувати і зайти на всі сайти за допомогою флеш-віджета для оновлення до поліпшеного коду віджету HTML, що поданий нижче.

en: It looks there are enough spaces in this event for your group (you will not be wait listed). Registration for this event requires approval. You will receive an email once your registration has been reviewed.
uk: Здається, у цій заходи для Вашої групи існує достатня кількість вільних місць (Ви не будете додані до переліку очікування). Реєстрація на цей захід потебує підтвердження. Коли Ваша реєстрація буде переглянута, Ви отримаєте повідомлення.

en: It's a good idea to test your mailing by sending it to yourself and/or a selected group of people in your organization.
uk: Має сенс перевірити роботу Вашої розсилки, надіславши її собі та/або певній групі користувачів у межах Вашої організації.

en: Italian
uk: Італійська

en: Italic
uk: Курсивний шрифт

en: Item
uk: Позиція

en: Item Count
uk: Кількість одиниць

en: JSON support
uk: Підтримка JSON

en: JSON support not included in PHP.
uk: Підтримка JSON не включена у PHP.

en: Japanese
uk: Японська

en: Javanese
uk: Яванська

en: Job Description
uk: Опис завдання

en: Job Frequency
uk: Частота виконання завдання

en: Job ID
uk: ID завдання

en: Job Is Active?
uk: Завдання є діючим?

en: Job Log ID
uk: ID протоколу завдань

en: Job Name
uk: Назва завдання

en: Job Title
uk: Посада

en: Job has not been executed as it is a %1 (non-production) environment.
uk: Робота не виконана, оскільки вона є середовищем% 1 (не робочим).

en: Join Date
uk: Дата приєднання

en: Join Us
uk: Приєднуйтесь до нас

en: Join a Group
uk: Приєднатися до групи

en: Join on:
uk: Приєднуйтесь:

en: Join this api call to return values from or filter on a related entity.
uk: Приєднуйся до цього API-дзвінка, щоб повернути  або фільтрувати значення на пов'язаних об'єктах.

en: Join your local chapter
uk: приєднатися до Вашого місцевого осередку

en: Joining these group(s) is pending confirmation by this contact.
uk: Вступ до даної групи (груп) повинен бути підтверджений цим контактом.

en: Jr.
uk: Молодший

en: Kalaallisut, Greenlandic
uk: Ґренландська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kanuri
uk: Канурі

en: Kashmiri
uk: Кашмірська

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Key
uk: Ключ

en: Key is not set for this payment processor
uk: Для цього методу платежу не налаштований ключ

en: Khmer
uk: Кхмерська

en: Kikuyu, Gikuyu
uk: Кікуйю, Гікуйю

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Kinyarwanda
uk: Руандійська

en: Kirghiz, Kyrgyz
uk: Киргизька, Киргиз

en: Kirundi
uk: Кірунді

en: Komi
uk: Комі

en: Kongo
uk: Конго

en: Korean
uk: Корейська

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Kwanyama, Kuanyama
uk: Кваньяма

en: LESS Credit to invoice(s)
uk: Зменшення кредиту до накладної (-их)

en: LYBUNT Report
uk: LYBUNT Звіт

en: LYBUNT means last year but not this year. Provides a list of constituents who donated last year but did not donate during the time period you specify as the current year.
uk: LYBUNT означає: "минулого року, але не в цей рік". Надає інформацію про список громадян, які зробили внески минулого року, але не зробили внески у проміжок часу, визначений Вами як поточний рік.

en: Label
uk: Мітка

en: Label Format
uk: Формат значка

en: Label Format Option Group not found in database.
uk: Група опцій "Формат мітки" не знайдена у базі даних.

en: Label Format does not fit in database.
uk: Формат мітки не підходить до бази даних.

en: Label Formats
uk: Формати ярликів

en: Label Height
uk: Висота значка

en: Label Is Active?
uk: Ярлик є активним?

en: Label Type
uk: Вид значка

en: Label Width
uk: Ширина значка

en: Label already exists in Database.
uk: Мітка вже існує в базі даних.

en: Label and value cannot be empty.
uk: Ярлик та значення не можуть бути порожніми

en: Label cannot be empty.
uk: Ярлик не може бути порожній

en: Label for Signature
uk: Ярлик для підпису

en: Label for Subject
uk: Ярлик для суб'єкту

en: Label for User Name if used
uk: Ярлик для імені користувача, якщо використовується

en: Label for password
uk: Ярлик для паролю

en: Label for the relationship from Contact A to Contact B. EXAMPLE: Contact A is 'Parent of' Contact B.
uk: Мітка для зв'язку Контакту А до контакту Б. ПРИКЛАД: Контакт А є "батьківським" контактом по відношенню до контакту Б.

en: Label for the relationship from Contact B to Contact A. EXAMPLE: Contact B is 'Child of' Contact A. You may leave this blank for relationships where the name is the same in both directions (e.g. Spouse).
uk: Мітка для зв'язку Контакту Б до контакту А. ПРИКЛАД: Контакт Б є "нащадком" по відношенню до контакту А. Ви можете залишити це поле порожнім для відносин, для яких тип відносин є однаковим у обох напрямках (напр., Одружені).

en: Label is Default?
uk: Ярлик за умовчанням?

en: Labels Per Column
uk: Значків на стовпець

en: Labels Per Row
uk: Значків на рядок

en: Landscape
uk: Пейзаж (Горизонтальний)

en: Language
uk: Мова

en: Language Customizations
uk: Індивідуальні налаштування мови

en: Language and Currency
uk: Мова та валюта

en: Language and Region Settings
uk: Налаштування регіону та мови

en: Language of basic data:
uk: Мова базових даних:

en: Languages
uk: Мови

en: Languages available to users of this installation.
uk: Мови, доступні користувачам цієї інсталіції.

en: Lao
uk: Лаоська

en: Lapsed Memberships
uk: Недійсний список членства

en: Last
uk: Останній

en: Last &gt;&gt;
uk: Останній &gt;&gt;

en: Last 12 months including today
uk: Останні 12 місяців, в тому числі сьогодні

en: Last 2
uk: Останній 2

en: Last 2 years including today
uk: Останні 2 роки, в тому числі сьогодні

en: Last 3
uk: Останній 3

en: Last 3 years including today
uk: Останні 3 роки, в тому числі сьогодні

en: Last 30 days including today
uk: Останні 30 днів, в тому числі сьогодні

en: Last 4 digits of the card
uk: Останні 4 цифри картки.

en: Last 60 days including today
uk: Останні 60 днів, в тому числі сьогодні

en: Last 7 days including today
uk: Останні 7 днів, в тому числі сьогодні

en: Last 90 days including today
uk: Останні 90 днів, в тому числі сьогодні

en: Last Action Date
uk: Дата останнього заходу

en: Last Change by
uk: Востаннє змінено

en: Last Completed Action Date
uk: Дата останньої завершеної активності

en: Last Contribution Processed
uk: Останній внесок оброблений

en: Last Modified By:
uk: Останнє редагування:

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Last Name, First Name
uk: Прізвище, ім'я

en: Last Name:
uk: Прізвище:

en: Last Reminder
uk: Останнє нагадування

en: Last Run
uk: Останній запуск

en: Last Year Total
uk: Всього за минулий рік

en: Last cron run at %1.
uk: Останній cron запускався %1.

en: Last name, First name
uk: Прізвище, ім'я

en: Latest membership period expiration date. End Date will be automatically set based on Membership Type if you don't select a date.
uk: Дата закінчення останнього періоду членства. Дата Закінчення буде встановлена автоматично на основі Типу Членства, якщо Ви її не встановите.

en: Latin
uk: Латинська

en: Latitude
uk: Широта

en: Latitude and longitude may be automatically populated by enabling a Mapping Provider.
uk: Широта і довгота можуть бути заповнені автоматично при активації Провайдера картографічної інформації.

en: Latitude of the Address for mapping
uk: Географічна широта вказаної адреси для нанесення позначки на карту

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Learn more about a script that can automatically update contact addressee and greeting options.
uk: Дізнатися більше про скрипт, який може автоматично оновлювати адресата контакту та опції привітання.

en: Learn more.
uk: Дізнайтеся більше

en: Learn more...
uk: Дізнатися більше...

en: Lease Time
uk: Час оренди

en: Leave blank for default
uk: Залиште порожнім, щоб залишити значення за умовчанням

en: Leave blank for unlimited. This limit is not implemented by all browsers and rich text editors.
uk: Залиште пустим для необмеженої кількості. Ліміт не застосовується усіма браузерами та редакторами форматованого тексту.

en: Leave blank to run as soon as possible.
uk: Залиште порожнім, щоб запустити якомога швидше.

en: Leave blank to run at next run frequency.
uk: Залиште порожнім, щоб запустити на наступному повторі запуску.

en: Leave the Membership Type blank for additional non-membership options (e.g. magazine subscription).
uk: Залиште Тип членства порожнім для додаткових опцій для не-членів (напр., підписка на часопис).

en: Leave undefined
uk: Залишити невизначеним

en: Ledger
uk: Формат Гросбух, 279 × 432 мм

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left Margin
uk: Ліве поле

en: Left Message
uk: Залишити повідомлення

en: Left Padding
uk: Заповнення ліворуч

en: Legal
uk: Формат Стандарт, 216 х 355 мм

en: Legal Identifier
uk: Юридичний показник

en: Legal Name
uk: Юридична назва

en: Length
uk: Довжина

en: Letter
uk: Формат Лист

en: Letter Mail
uk: Поштовий лист

en: Liability
uk: Зобов'язання

en: License
uk: Ліцензія

en: Life Time
uk: Тривалість життя

en: LifeTime
uk: Всього

en: Lifetime Total
uk: Всього за тривалість життя

en: Lifetime total
uk: Всього за весь час

en: Like
uk: Подібне

en: Limburgish, Limburgan, Limburger
uk: Лімбурзька

en: Limit Dashboard Results
uk: Обмежити результати панелі інструментів

en: Limit Group
uk: Обмежити Групу

en: Limit List to Group
uk: Обмежити перелік Групою

en: Limit Options
uk: Опції обмеження

en: Limit Rows per Page in Dashboard
uk: Обмежити кількість рядків на одну сторінку у панелі інструментів

en: Limit To
uk: Обмежити до

en: Limit To Current User
uk: Обмеження до поточного користувача

en: Limit listings to a specific Group?
uk: Обмежити відображення певною групою?

en: Limit or Add Recipients
uk: Обмежити або Додати отримувачів

en: Limit the number of additional participants that can be registered in a single booking.
uk: Обмежте кількість додаткових учасників які можуть бути зареєстровані в одноразовому бронюванні.

en: Limit to
uk: Обмежити до

en: Line Item Entity
uk: Суб'єкт позиції рядка

en: Line Item Entity Type
uk: Вид суб'єкта позиції рядка

en: Line Item ID
uk: ID позиції рядка

en: Line Item Label
uk: Ярлик позиції рядка

en: Line Item Participant Count
uk: Підрахунок учасників позиції рядка

en: Line Item Quantity
uk: Кількість позиції рядка

en: Line Item Total
uk: Сума позиції рядка

en: Line Number
uk: Номер лінї

en: Lingala
uk: Лінґала

en: Link
uk: Лінк

en: Link Cases
uk: Зв'язати Справи

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Link To Case
uk: Лінк на справу

en: Link this field
uk: Зв'яжіть це поле

en: Link this field to its CiviCRM Contact
uk: Зв'яжіть це поле із власним контактом CiviCRM

en: Link this field to its event page
uk: Зв'яжіть це поле із власною сторінкою події

en: Link this field to its user
uk: Зв'яжіть це поле із власним користувачем

en: Link to
uk: Посилання на

en: Link to Delete Activity
uk: Посилання на видалення заходу

en: Link to Delete Contact
uk: Посилання на видалення контакту

en: Link to Delete Contribution
uk: Посилання на видалення внеску

en: Link to Delete Event
uk: Посилання на видалення події

en: Link to Delete Participant
uk: Посилання на видалення учасника

en: Link to Delete Relationship
uk: Посилання на видалення відносин

en: Link to Edit Activity
uk: Посилання на редагування заходу

en: Link to Edit Contact
uk: Посилання на редагування контакту

en: Link to Edit Contribution
uk: Посилання на редагування внеску

en: Link to Edit Event Participants
uk: Посилання на редагування учасників події

en: Link to Edit Participant
uk: Посилання на редагування учасника

en: Link to Edit Relationship A-B
uk: Посилання на редагування взаємовідносин А-Б

en: Link to Edit Relationship B-A
uk: Посилання на редагування взаємовідносин Б-А

en: Link to Event Configuration
uk: Посилання на налаштування події

en: Link to Event Page
uk: Посилання на сторінку подій

en: Link to Event Participants
uk: Посилання на учасників події

en: Link to Event Registration
uk: Посилання на реєстрацію для участі у події

en: Link to Participant Listing
uk: Посилання на перелік учасників

en: Link to Registration Page
uk: Посилання на сторінку реєстрації

en: Link to View Activity
uk: Посилання на перегляд заходу

en: Link to View Contact
uk: Посилання на перегляд контакту

en: Link to View Contribution
uk: Посилання на перегляд внеску

en: Link to View Participant
uk: Посилання на перегляд учасника

en: Link to View Relationship A-B
uk: Посилання на перегляд взаємовідносин А-Б

en: Link to View Relationship B-A
uk: Посилання на перегляд взаємовідносин Б-А

en: Link to a Custom Node
uk: Посилання на окремий нод

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Activity ID will be appended to the end of the link.
uk: Посилання на ноду Drupal або Перегляд, з базового шляху. ID заходу буде прикріплено у кінці посилання.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Contact ID will be appended to the end of the link.
uk: Посилання на ноду Drupal або Перегляд, з базового шляху. ID контакту буде прикріплено у кінці посилання.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Contribution ID will be appended to the end of the link.
uk: Посилання на ноду Drupal або Перегляд, з базового шляху. ID внеску буде прикріплено у кінці посилання.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Event ID will be appended to the end of the link.
uk: Посилання на ноду Drupal або Перегляд, з базового шляху. ID події буде прикріплено у кінці посилання.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Participant ID will be appended to the end of the link.
uk: Посилання на ноду Drupal або Перегляд, з базового шляху. ID учасника буде прикріплено у кінці посилання.

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The relationship ID will be appended to the end of the link.
uk: Посилання на ноду Drupal або Перегляд, з базового шляху. ID відносин буде прикріплено у кінці посилання.

en: Link together events, mailings, activities, and contributions. Create surveys and online petitions.
uk: Поєднання разом подій, поштових розсилок, діяльностей та внесків. Створення опитувань та он-лайн петицій.

en: Linked to Contribution Page
uk: Зв'язано зі сторінкою внесків

en: Links
uk: Посилання

en: Links Text
uk: Зв'язка тексту

en: List %1 participants
uk: Перелік %1 учасників

en: List All Duplicates
uk: Перерахувати всі дублікати

en: List Association Rule(s)
uk: Скласти перелік асоціативних правил

en: List Custom Options
uk: Список індивідуально налаштованих опцій

en: List all activity(s) for this row.
uk: Створити повний перелік заходу (заходів) для цього ряду.

en: List all contribution(s) for this date unit.
uk: Створити повний перелік внеску (-ів) для даної дати.

en: List all direct contribution(s) from this contact.
uk: Створити повний перелік прямого внеску (-ів) від даного контакту.

en: List all revisions
uk: Створити список всіх переглядів

en: List contact's donation history, grouped by year, along with contributions attributed to any of the contact's related contacts.
uk: Виводить перелік історії внесків контактів, сортовані за роками, включаючи внески від контактів, пов'язаних з цим контактом.

en: List counted participants
uk: Перелік учасників, що увійшли в підрахунок

en: List more Grants
uk: Переглянути ще гранти

en: List my contribution
uk: Внести до списку мій внесок

en: List my contribution anonymously
uk: Додати мій внесок до списку зі статусом "анонімно"

en: List my support anonymously
uk: Відображати мій внесок у списку як анонімний

en: List of Languages
uk: Перелік мов

en: List of all dates of activities of Type
uk: Повний перелік дат заходів даного типу

en: List of log entries for:
uk: Перелік записів протоколу для:

en: List of names
uk: Перелік імен

en: List of pledges including amount pledged, pledge status, next payment date, balance due, total amount paid etc.
uk: Список платіжних зобов'язань,  в тому числі суми, за якими було зроблено платіж, статус зобов'язань, наступна дата платежу, дебетове сальдо, загальна сума виплат тощо.

en: List participants for this event (all statuses)
uk: Перелік учасників у цій заходи (усі статуси)

en: List the signatures
uk: Внести підписи до переліку

en: List uncounted participants
uk: Перелік учасників, що не увійшли в підрахунок

en: Listed contact(s) have been added to the selected group.
uk: Перелічений контакт (-и) був доданий до обраної групи.

en: Listing of current and upcoming public events.
uk: Перелік поточних та запланованих публічних заходів

en: Lists Summary of Memberships for this date unit.
uk: Наводить перелік зведених даних про членство на цю дату.

en: Lists detailed contribution(s) for this record.
uk: Створює перелік деталізованого внеску (-ів) для даного запису.

en: Lists specific contributions by criteria including contact, time period, financial type, contributor location, etc. Contribution summary report points to this report for contribution details.
uk: Перераховує певні внески за критеріями, включаючи інформацію про контакт, часовий проміжок, тип внесків, розташування суб'єкту внеску тощо. Короткий звіт по внесках включається в колонку деталізованої інформації по внесках.

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Live
uk: Наживо

en: Live API URL
uk: Оновлювана Веб-адреса АРІ

en: Live Button URL
uk: Оновлювана Веб-адреса кнопки

en: Live Mode
uk: Активний режим

en: Live Page
uk: Активна сторінка

en: Live Recurring Payments URL
uk: Оновлювана Веб-адреса повторних платежів

en: Live Site URL
uk: Оновлювана Веб-адреса сайту

en: Load Mapping
uk: Завантажити схему

en: Loading
uk: Завантаження

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Loads all variables available to the current page template into a pop-up window. To trigger, add <em>&smartyDebug=1</em> to any CiviCRM URL query string. Make sure you have pop-up blocking disabled in your browser for the CiviCRM site URL.
uk: Завантажує усі доступні змінні для шаблону поточної сторінки до виринаючого вікна. Для вмикання, додайте <em>&smartyDebug=1</em> до будь-якого рядка запиту Інтернет-посилання CiviCRM. Переконайтеся, що блокування виринаючих вікон у Вашому браузері вимкнене для Інтернет-адрес сайту CiviCRM.

en: Local path
uk: Локальний шлях

en: Localization
uk: Локалізація

en: Localization settings include user language, default currency and available countries for address input.
uk: Налаштування локалізації включають мову користувача, валюту за умовчанням та доступні країни для введення адреси.

en: Localpart
uk: Локальна частина

en: Location
uk: Розташування

en: Location Block ID
uk: ID блоку розташування

en: Location Type
uk: Вид розташування

en: Location Type ID
uk: ID типу розташування

en: Location Type is Active?
uk: Вид розташування є діючим?

en: Location Type is Reserved?
uk: Вид розташування є зарезервованим?

en: Location search uses the PRIMARY location for each contact by default.
uk: Пошук за розміщенням використовує ОСНОВНЕ розміщення для кожного контакту за умовчанням.

en: Location type
uk: Тип місцезнаходження

en: Location type ID
uk: ID типу розташування

en: Location types provide convenient labels to differentiate contacts' location(s). Administrators may define as many additional types as appropriate for your constituents (examples might be Main Office, School, Vacation Home...).
uk: Типи місцезнаходження надають зручні мітки для розрізнення розміщення контактів (контакту). Адміністратори можуть задати стільки додаткових типів, скільки необхідно для мешкаців Вашого округу (для прикладу - Головний офіс, Школа, Дача тощо).

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Log Contact ID
uk: ID контакту журналу реєстрації

en: Log Date (When)
uk: Дата запису (Коли)

en: Log Host
uk: Хост журналу реєстрації

en: Log ID
uk: ID протоколу

en: Log Timestamp
uk: Відмітка часу журналу реєстрації

en: Log Type
uk: Тип журналу реєстрації

en: Log Type Table
uk: Таблиця типів журналів реєстрації

en: Log of contact and activity records created or updated in a given date range.
uk: Протокол записів контактів та діяльностей, створених чи оновлених за певний проміжок часу.

en: Logging
uk: Логування

en: Logging Details
uk: Деталі протоколювання

en: Login to your account
uk: Увійдіть до Вашого облікового запису

en: Login to your account at
uk: Увійдіть до Вашого облікового запису на

en: Logo
uk: Логотип

en: Long-term housing plan
uk: Довгостроковий план житла

en: Longitude
uk: Довгота

en: Longitude of the Address for mapping
uk: Географічна довгота вказаної адреси для нанесення позначки на карту

en: Low
uk: Низький

en: Luba-Katanga
uk: Луба-Катанга

en: Luganda
uk: Луганда

en: Luxembourgish, Letzeburgesch
uk: Люксембурзька

en: Lybunt Report
uk: Звіт про донорів, що надали допомогу минулого року, проте, на жаль, не цього року

en: MD5 Hash
uk: Хеш MD5

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Mail Account
uk: Поштовий обліковий запис

en: Mail Account Password
uk: Пароль облікового запису пошти

en: Mail Account Username
uk: Ім'я користувача облікового запису пошти

en: Mail Account Uses SSL
uk: Обліковий запис пошти використовує SSL

en: Mail Bounce Report
uk: Звіт по поштових відмовах

en: Mail Bounce: %1
uk: Поштова відмова: %1

en: Mail Click-Through Report
uk: Звіт переходів за посиланням у поштовій розсилці

en: Mail Detail Report
uk: Деталізований звіт по поштових розсилках

en: Mail Error
uk: Помилка під час відправки листа

en: Mail Folder
uk: Папка для пошти

en: Mail Not Sent
uk: Повідомлення не надіслане.

en: Mail Opened Report
uk: Звіт про відкриття листів

en: Mail Opened: %1
uk: Листа відкрито: %1

en: Mail Port
uk: Порт пошти

en: Mail Protocol
uk: Протокол пошти

en: Mail Reports
uk: Звіти за поштовими розсилками

en: Mail Sent
uk: Повідомлення надіслане.

en: Mail Server
uk: Поштовий сервер

en: Mail Setting Deleted.
uk: Налаштування пошти видалені.

en: Mail Settings ID
uk: ID налаштувань пошти

en: Mail Settings Name
uk: Назва налаштувань пошти

en: Mail Summary
uk: Короткий звіт по поштових розсилках

en: Mail Summary Report
uk: Короткий звіт по поштовій розсилці

en: Mail routing error
uk: Помилка роутинга пошти

en: Mailer Configuration
uk: Налаштування поштаря

en: Mailing
uk: Розсилка

en: Mailing A
uk: Розсилка А

en: Mailing Approval Note
uk: Примітка про Затвердження Розсилки

en: Mailing Approval Status
uk: Статус Затвердження Розсилки

en: Mailing Approval URL
uk: URL Затвердження Розсилки

en: Mailing Approved Date
uk: Дата затвердження розсилки

en: Mailing B
uk: Розсилка Б

en: Mailing Completed
uk: Розсилку завершено

en: Mailing Component Body HTML
uk: Компонент розсилки тіла HTML

en: Mailing Component ID
uk: Компонент розсилки ID

en: Mailing Component Is Active?
uk: Компонент розсилки активний?

en: Mailing Component Type
uk: Тип компонента розсилки

en: Mailing Component is Default?
uk: Компонент розсилки не виконаний?

en: Mailing Confirmation ID
uk: Компонент розсилки ID

en: Mailing Created Date
uk: Дата створення розсилки

en: Mailing Creator (Email)
uk: Автор Розсилки (Електронна пошта)

en: Mailing Creator (Name)
uk: Автор Розсилки (Ім'я)

en: Mailing Date
uk: Дата розсилки

en: Mailing Delivery
uk: Доставка Пошти

en: Mailing Error
uk: Помилка поштової розсилки

en: Mailing Event Queue ID
uk: Чергова подія щодо поштової розсилки ID

en: Mailing Footer
uk: Нижній колонтитул листа

en: Mailing Footer - HTML
uk: Нижній колонтитул поштової розсилки - HTML

en: Mailing Footer - Plaintext
uk: Нижній колонтитул поштової розсилки - простий текст

en: Mailing From Email
uk: Електронна адреса відправника пошти

en: Mailing From Name
uk: Ім’я відправника пошти

en: Mailing Group Entity
uk: Об'єкт поштової групи

en: Mailing Group Entity Table
uk: Об'єкт таблиця поштової групи

en: Mailing Group ID
uk: Поштова група ID

en: Mailing Group Search
uk: Пошук поштових груп

en: Mailing Group Search Arguments
uk: Аргумент пошуку поштових груп

en: Mailing Group Type
uk: Тип поштової групи

en: Mailing Group(s)
uk: Група (и) Розсилки

en: Mailing HTML
uk: HTML Розсилки

en: Mailing HTML:
uk: Розсилка у форматі HTML:

en: Mailing Hash
uk: Хеш поштової розсилки

en: Mailing Header
uk: Заголовок листа

en: Mailing Header - HTML
uk: Верхній колонтитул поштової розсилки - HTML

en: Mailing Header - Plaintext
uk: Верхній колонтитул поштової розсилки - простий текст

en: Mailing ID
uk: ID поштової розсилки

en: Mailing ID (A)
uk: Поштова розсилка ID (А)

en: Mailing ID (B)
uk: № АБ-розсилки (Б)

en: Mailing ID (C)
uk: Поштова розсилка ID (C)

en: Mailing Job
uk: Робоча розсилка

en: Mailing Job End Date
uk: Дата кінця робочої розсилки

en: Mailing Job ID
uk: ID завдання поштової розсилки

en: Mailing Job Is Test?
uk: Робоча розсилка тестована?

en: Mailing Job Limit
uk: Межа завдання розсилки

en: Mailing Job Offset
uk: Час відкладання завдання розсилки

en: Mailing Job Start Date
uk: Дата початку робочої розсилки

en: Mailing Job Status
uk: Cтатус завдання з розсилки

en: Mailing Job Type
uk: Тип робочої розсилки

en: Mailing Label
uk: Поштова наліпка

en: Mailing Label Format
uk: Формат Поштових ярликів

en: Mailing Label Tokens
uk: Маркери міток пошти

en: Mailing Language
uk: Мова Розсилки

en: Mailing List
uk: Список розсилки

en: Mailing List Subscription
uk: Підписка на розсилки

en: Mailing Name
uk: Назва розсилки

en: Mailing Name(s)
uk: Назва (Назви) розсилок

en: Mailing Name.
uk: Назва розсилки.

en: Mailing Opened ID
uk: ID відкритої розсилки

en: Mailing Recipient
uk: Отримувач Розсилки

en: Mailing Recipients
uk: Отримувачі розсилки

en: Mailing Recipients ID
uk: ID отримувача розсилки

en: Mailing Report
uk: Звіт про розсилку

en: Mailing Resubscribe
uk: Повторна підписка на розсилку

en: Mailing Scheduled Date
uk: Запланована дата відправлення розсилки

en: Mailing Sender
uk: Відправник Розсилки

en: Mailing Settings
uk: Налаштування розсилки

en: Mailing Status
uk: Статус розсилки

en: Mailing Subject
uk: Предмет розсилки

en: Mailing Subscribe Hash
uk: Підписка електронної розсилки хеша

en: Mailing Subscribe ID
uk: Підписка електронної розсилки ID

en: Mailing Subscribe Timestamp
uk: Підписка електронної розсилки відмітки часу

en: Mailing Text:
uk: Розсилка у текстовому форматі

en: Mailing Type
uk: Тип розсилки

en: Mailing URL (Edit)
uk: URL Розсилки (Редагувати)

en: Mailing URL (Schedule)
uk: URL Розсилки (Запланувати)

en: Mailing URL (View)
uk: URL Розсилки (Перегляд)

en: Mailing Visibility
uk: Видимість Розсилки

en: Mailing bounced ID
uk: ID повернення ненадісланого листа поштової розсилки

en: Mailing click through ID
uk: ID переходу за посиланням у поштовій розсилці

en: Mailing content has been uploaded
uk: Контент поштової розсилки було завантажено

en: Mailing content uploaded
uk: Контент поштової розсилки завантажено

en: Mailing delivered ID
uk: ID доставленої поштової розсилки

en: Mailing group
uk: Поштова група

en: Mailing has been approved/rejected
uk: Поштову розсилку було затверджено/відхилено

en: Mailing has been completed
uk: Поштову розсилку було завершено

en: Mailing has been created
uk: Поштову розсилку було створено

en: Mailing has been queued
uk: Поштову розсилку було поставлено у чергу

en: Mailing has been scheduled
uk: Поштову розсилку було заплановано

en: Mailing has been updated
uk: Поштову розсилку було оновлено

en: Mailing is forwarded successfully to %count email address. | Mailing is forwarded successfully to %count email addresses.
uk[0]: Розсилка успішно переслана до %count електронної адреси
uk[1]: Розсилка успішно переслана до %count електронних адрес
uk[2]: Розсилка успішно переслана до %count електронних адрес
uk[3]: Розсилка успішно переслана до %count електронних адрес

en: Mailing is not forwarded to the given email address. | Mailing is not forwarded to the given email addresses.
uk[0]: Розсилка не була переслана до визначеної електронної адреси
uk[1]: Розсилка не була переслана до визначених електронних адрес
uk[2]: Розсилка не була переслана до визначених електронних адрес
uk[3]: Розсилка не була переслана до визначених електронних адрес

en: Mailing labels - print
uk: Поштові наліпки - друкувати

en: Mailing name
uk: Назва розсилки

en: Mailing opened ID
uk: ID відкриття листа з поштової розсилки

en: Mailing permalink
uk: Постійне посилання поштового повідомлення

en: Mailing reply ID
uk: ID відповіді на лист поштової розсилки

en: Mailing unsubscribeded ID
uk: ID відписки від поштової розсилки

en: Mailing:
uk: Поштова розсилка:

en: Mailing: Trackable Opens
uk: Розсилка: Відкрито відслідковування

en: Mailing: Trackable Replies
uk: Розсилка: Відслідковування відповідей

en: Mailing: Trackable URL Clicks
uk: Розсилка: Переходи за URL, що відслідковуються

en: MailingAB ID
uk: № АБ-розсилки

en: Mailings
uk: Розсилки

en: Mailings %%StatusMessage%%
uk: Розсилки %%StatusMessage%%

en: Mailings sent to %1
uk: Розсилки відправлені % 1

en: Main
uk: Головний

en: Main Information
uk: Основна інформація

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Main Tag List
uk: Головний список міток

en: Main Tag Tree
uk: Головне дерево тегів

en: Main Text Color
uk: Колір основного тексту

en: Main office location
uk: Розташування Головного офісу

en: Major Donor
uk: Основний спонсор

en: Make CiviCRM aware of multiple domains. You should configure a domain group if enabled
uk: Повідомити CiviCRM про декілька доменів. Якщо активовано, Вам слід налаштувати групу доменів

en: Make Contribution
uk: Зробити Внесок

en: Make Mailing Labels
uk: Налаштувати поштові ярлички

en: Make Name Badges
uk: Зробити імена бейджів

en: Make Payment
uk: Здійснити платіж

en: Make Pledge Payment(s):
uk: Зробити платіж (платежі) за фінансовим зобов'язанням:

en: Make Thank-you Letters
uk: Створити листи подяки

en: Make a Copy
uk: Зробити копію

en: Make a Copy of CiviCRM Contribution Page
uk: Скопіювати Сторінку Внеску CiviCRM

en: Make a Copy of CiviCRM Profile Group
uk: Зробити копію Групи Профілю CiviCRM

en: Make a Copy of Price Set
uk: Зробити копію профіля ціни

en: Make a contribution
uk: Зробити внесок

en: Make it easy for participants to spread the word about this event to friends and colleagues.
uk: Зробити це легко для учасників, щоб поширити слово про цей захід друзям і колегам.

en: Make sure at least one parent group is set.
uk: Будь ласка, вневніться в тому, що хоча б одна група "батьків" була налаштована.

en: Make sure the CAPTCHA feature is NOT enabled for this profile when you are grabbing the HTML code. CAPTCHA requires dynamic page generation. Submitting an HTML Snippet profile form with CAPTCHA included will ALWAYS result in a CAPTCHA validation error - which means that the information entered by the user can not be saved.
uk: Переконайтеся, що функція CAPTCHA НЕ активована для цього профілю, коли використовуєте HTML-код. CAPTCHA вимагає динамічної генерації сторінок. Використання форми профілю із HTML Сніппетами з функцією CAPTCHA буде ЗАВЖДИ спричиняти помилку перевірки CAPTCHA - а отже, інформація, введена користувачем, не зможе бути збереженою.

en: Make sure you have enough privileges in the access control system.
uk: Переконайтеся, що Ви маєте достатні права доступу в системі керування.

en: Make this option value 'selected' by default?
uk: Зробити це значення опції таким, що "обирається" за умовчанням?

en: Malagasy
uk: Малагасійська

en: Malay
uk: Малайська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Male
uk: Чоловіча

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Manage - Scheduled Jobs
uk: Керування - Заплановані завдання

en: Manage ACL Roles
uk: Керування ролями ACL

en: Manage Case
uk: Керування Справами

en: Manage Case #%1
uk: Керування Випадком № %1

en: Manage Contribution Page
uk: Керувати сторінками внесків

en: Manage Contribution Pages
uk: Керування сторінками внесків

en: Manage Event Templates
uk: Керувати шаблонами подій

en: Manage Events
uk: Керування заходами

en: Manage Groups
uk: Керування групами

en: Manage Personal Campaign Pages
uk: Керування Персональними сторінками кампаній

en: Manage event participant statuses below. Enable selected statuses to allow event waitlisting and/or participant approval.
uk: Нижче ви можете керувати статусами учасників. Активуйте обрані статуси, щоб дозволити занесення у перелік очікування на подію, та схвалення на участь у події.

en: Manage report templates
uk: Керування шаблонами звітів

en: Manage the rules used to identify potentially duplicate contact records. Scan for duplicates using a selected rule and merge duplicate contact data as needed.
uk: Обирайте правила, які  дозволяють визначати потенційні повтори у контактних записах. Проскануйте записи на предмет повторів, використовуючи обране правило, та за необхідності об'єднайте контактну інформацію.

en: Manage the rules used to identify potentially duplicate contact records. Scan for duplicates using a selected rule and merge duplicate contact data as needed. Click <strong>Edit Rule</strong> to review or modify the rules for each type of contact. You will generally want to maintain both 'Supervised' and 'Unsupervised' rules for each contact type.
uk: Обирайте правила, які  дозволяють визначати потенційні повтори у контактних записах. Проскануйте повтори, використовуючи обране правило, та об'єднайте контактні дані за необхідності. Натисніть <strong>Редагувати Правило</strong>, щоб переглянути чи змінити правила для кожного типу контактів. Ви можете встановити як "Керовані", так і "Некеровані"  правила для кожного типу контактів.

en: Managed ID
uk: Керований ID

en: Manager
uk: Керуючий

en: Managing Your Page
uk: Управління Вашою сторінкою

en: Mandatory fields (first name and last name, OR email address) are missing from this form.
uk: У цій формі пропущені обов'язкові поля (ім'я та прізвище, АБО електронна адреса).

en: Manual Assignment of Related Membership
uk: Ручне завдання пов'язаного членства

en: Manual Batch
uk: Ручний пакетний процес

en: Manual Recipients
uk: Ручне налаштування отримувачів

en: Manual Synchronization:
uk: Ручна синхронізація:

en: Manual contribution amount
uk: Сума внеску встановлена вручну

en: Manual membership and price
uk: Ручний режим членства та цін

en: Manually Synchronize
uk: Синхронізувати вручну

en: Manx
uk: Менська

en: Map
uk: Карта

en: Map %1 Address
uk: Подивитися Адресу %1 на мапі

en: Map Contact
uk: Виділити контакт

en: Map Enabled
uk: Мапа увімкнута

en: Map Link
uk: Посилання на Карту

en: Map Location(s)
uk: Відображати розташування

en: Map Primary Address
uk: Показати адресу на карті

en: Map Profile
uk: Профіль відображення

en: Map contacts
uk: Відображення контактів

en: Map event location
uk: Картувати локацію заходи

en: Map these contacts
uk: Розграфити (Показаті на карті) ці контакти

en: Map this Address
uk: Показати цю адресу на карті

en: Map this Location
uk: Показати це розміщення на карті

en: Mapper for Field %1
uk: Планувальник для поля %1

en: Mapping Field ID
uk: ID схеми поля

en: Mapping ID
uk: ID схеми

en: Mapping Provider
uk: Провайдер картографічної інформації

en: Mapping Type
uk: Вид картування/схеми

en: Mapping and Geocoding
uk: Картографічна інформація та геокодування

en: Mapping features require PHP version 5 or greater
uk: Робота з картами потребує РНР версії 5 чи вище

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Mark All
uk: Позначити Всі

en: Mark Target Contact(s) for this Relationship
uk: Позначте цільовий контакт(и) для цих відносин

en: Mark as Dedupe Exception
uk: Позначити як виняток при видаленні повторів

en: Mark the target contact(s) for this relationship if it appears below. Otherwise you may modify the search name above and click Search again.
uk: Позначте цільовий контакт(и) для цих відносин, якщо він з'явиться нижче. В іншому випадку, Ви можете змінити ім'я для пошуку, і знову натиснути кнопку Пошук.

en: Mark this pair as not a duplicate.
uk: Позначити цю пару як не повторювану.

en: Marked as duplicates.
uk: Позначено як повторюване.

en: Marked as non duplicates.
uk: Позначено як не повторюване.

en: Market Value
uk: Ринкова Вартість

en: Markup
uk: Розмітка

en: Marshallese
uk: Маршальська

en: Mask
uk: Замаскувати

en: Masked Account Number
uk: Прихований номер рахунку

en: Mass SMS
uk: Масова розсилка СМС

en: Master Address Belongs To
uk: Головна адреса належить

en: Master control for access to the main CiviCRM backend and API. Give to trusted roles only.
uk: Майстер управління  доступом  до головного бекенду CiviCRM та API. Надавати лише довіреним ролям.

en: Match Fields
uk: Співставлення полів

en: Match Value or Expression
uk: Порівняти значення чи вираз

en: Matched Gift
uk: Підібраний дарунок

en: Matched values are replaced with this prefix plus a unique code. EX: If replacement prefix for &quot;Vancouver&quot; is <em>city_</em>, occurrences will be replaced with <em>city_39121</em>.
uk: Знайдені відповідні значення замінюються цим префіксом плюс унікальний код. ПРИКЛАД: Якщо префікс для заміщення для &quot;Vancouver&quot; є <em>city_</em>, випадки співпадання будуть замінені на <em>city_39121</em>.

en: Matching CiviCRM Field
uk: Пошук відповідності полів CiviCRM

en: Matching Contributions to Contributors
uk: Знайти відповідні внески зроблені учасниками

en: Matching Memberships to Contacts
uk: Співставлення Членства та Контактів

en: Matching Participant Data to Contacts
uk: Співставлення даних учасників і контактів

en: Matching Rule for %1 Contacts
uk: Правило порівняння для %1 Контактів

en: Matching this contact based on the de-dupe rule would cause an external ID conflict
uk: Підбір цього контакту за правилом вилучення повторів призведе до конфлікту зовнішнього ID

en: Matching to Contacts for Inserts and Updates
uk: Приведені контакти для вставки і поновлення

en: Max
uk: Максимально

en: Max Age
uk: Максимальний вік

en: Max Instances
uk: Максимальна кількість елементів

en: Max Number Of Contacts
uk: Максимальна кількість контактів

en: Max Number of Participants
uk: Максимальне число учасників

en: Max Participant
uk: Максимальне число учасників

en: Max Participants
uk: Максимальне число учасників

en: Max Related
uk: Максимально пов'язане

en: Max Related Members for Type
uk: Максимально пов'язані з цим типом члени

en: Max Value
uk: Максимальне значення

en: Max participants should be a positive number
uk: Максимальний рахунок учасників має бути в додатних числах

en: Max related
uk: Максимальне число пов'язаних

en: Maximum
uk: Максимум

en: Maximum Additional Participants
uk: Максимальна кількість Додаткових Учасників

en: Maximum Exceeded
uk: Перевищено максимум

en: Maximum Multiple Records
uk: Максимальна множина записів

en: Maximum Number of Reminders
uk: Максимальна кількість нагадувань

en: Maximum Participants
uk: Максимальне число учасників

en: Maximum Records
uk: Максимальне число записів

en: Maximum Related Memberships
uk: Максимальна кількість пов'язаних членств

en: Maximum Reminders Send
uk: Надіслано максимально допустиму кількість нагадувань

en: Maximum Upload File Size: %1 MB
uk: Максимальний розмір Завантажуваного файлу: %1 Мб

en: Maximum additional participants
uk: Максимальна кількість додаткових учасників

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Maximum number of additional participants per registration
uk: Максимальна кількість додаткових учасників на реєстрацію

en: Maximum number of contacts
uk: Максимальна кількість контактів

en: Maximum number of contacts that can be reserved for an interviewer at one time.
uk: Максимальна кількість контактів, яка може бути зарезервована для інтерв'юєра за один раз.

en: Maximum number of items in a batch.
uk: Максимальна кількість елементів в партії

en: Maximum number of multiple records
uk: Максимальна кількість записів

en: Maximum number of related memberships (leave blank for unlimited).
uk: Максимальне число пов'язаних членств (залиште порожнім для необмеженого).

en: Maximum reserved at one time
uk: Максимальна кількість резервувань за один раз

en: Maximum reserved at one time should be a positive number
uk: Максимальна кількість резервувань за один раз повинна бути додатним числом

en: Maximum total number of contacts that can be in a reserved state for an interviewer.
uk: Максимальна кількість контактів, яка може бути у зарезервованому статусі для одного інтерв'юєра.

en: Median
uk: Середній

en: Medical evaluation
uk: Медична оцінка

en: Medium
uk: Засіб зв'язку

en: Meeting
uk: Зустріч

en: Member
uk: Член

en: Member Contact Type
uk: Тип Контакту Члена

en: Member Count
uk: Підрахунок членів

en: Member Dashboard
uk: Панель керування Членами

en: Member Dues
uk: Членські внески

en: Member Group(s)
uk: Членська Група (и)

en: Member Name
uk: Ім'я Члена

en: Member Name or Email
uk: Ім'я або Е-мейл члена

en: Member Since
uk: Є членом з

en: Member Since %2 %1
uk: Член з %2 %1

en: Member Since / Member Type
uk: Член Від/ Тип членства

en: Member Tag(s)
uk: Тег(и) Членів

en: Members
uk: Члени

en: Members as of %1 %2
uk: Члени на дати %1 %2

en: Members assigned this membership type belong to which organization (e.g. this is for membership in 'Save the Whales - Northwest Chapter'). NOTE: This organization/group/chapter must exist as a CiviCRM Organization type contact.
uk: До якої організації належать члени цього типу членства (наприклад, це члени з "Зберегти Китів - Північне відділення"). ПРИМІТКА: Оргагнізація/група/відділення повинні існувати як тип контакту CiviCRM.

en: Members by Type
uk: Члени за типом

en: Members of <a href="%1">%2</a>
uk: Члени <a href="%1">%2</a>

en: Membership
uk: Членство

en: Membership #
uk: Членський номер

en: Membership Added
uk: Членство додано

en: Membership Autorenewal Billing Updates
uk: Автоматично оновити платіжну інформацію Членства

en: Membership Block Display Minimum Fee
uk: Відображення мінімальної вартості блоку типів членства

en: Membership Block Entity Table
uk: Таблиця випадків блоку типів членства

en: Membership Block ID
uk: ID блоку типів членства

en: Membership Block Is Separate Payment
uk: Блок типів членства у окремих платежах

en: Membership Block Membership Types
uk: Типи випадків блоку типів членства

en: Membership Block New Text
uk: Новий текст блоку типів членства

en: Membership Block New Title
uk: Нова назва блоку типів членства

en: Membership Block Renewal Text
uk: Текст відновлення блоку типів членства

en: Membership Block Renewal Title
uk: Назва відновлення блоку типів членства

en: Membership Bulk Entry
uk: Масове введення членств

en: Membership Change Date
uk: Дата Зміни Членства

en: Membership Confirmation and Receipt
uk: Підтвердження членства та квитанція

en: Membership Deleted
uk: Членство видалене

en: Membership Detail Report
uk: Докладний звіт про членство

en: Membership Fee
uk: Членський внесок

en: Membership Fee Total
uk: Загальна Членська Платня

en: Membership Fields
uk: Поля Членства

en: Membership ID
uk: ID Членства

en: Membership Information
uk: Інформація щодо членства

en: Membership Invalid
uk: Членство недійсне

en: Membership Lapse Date
uk: Дата закінчення терміну дії членства

en: Membership Letter (PDF)
uk: Лист щодо членства (PDF)

en: Membership Log End Date
uk: Кінцева дата членського логу

en: Membership Log ID
uk: ID членського логу

en: Membership Log Start Date
uk: Початкова дата членського логу

en: Membership Num Terms
uk: Чисельні дані по членству

en: Membership Options
uk: Оції членства

en: Membership Organization
uk: Організація членства

en: Membership Organization and Type
uk: Організація та тип членства

en: Membership Owner ID
uk: ID власника членства

en: Membership Payment ID
uk: ID сплати за членство

en: Membership Payment and Receipt
uk: Сплата за членство і квитанція

en: Membership Period
uk: Термін членства

en: Membership Renewal
uk: Подовження членства

en: Membership Renewal Confirmation and Receipt
uk: Підтвердження подовження членства та квитанція

en: Membership Renewal Reminder
uk: Нагадування про Подовження членства

en: Membership Renewal using a credit card requires a Membership fee. Since there is no fee associated with the selected membership type, you can use the normal renewal mode.
uk: Подовження членства з використанням кредитної картки потребує встанвлення Плати за членство. Оскільки з обраним типом членства не пов'язано жодної плати, Ви можете використовувати стандартний режим подовження.

en: Membership Report (Detail)
uk: Звіт по членству (детальний)

en: Membership Report (Lapsed)
uk: Звіт по членствах (які закінчилися)

en: Membership Report (Summary)
uk: Звіт по членству (короткий)

en: Membership Section Enabled?
uk: Активовано Розділ Членства?

en: Membership Settings
uk: Налаштування членства

en: Membership Signup
uk: Заявка на Членство

en: Membership Source
uk: Джерело членства

en: Membership Start Date
uk: Дата Початку Членства

en: Membership Status Error
uk: Помилка статусу членства

en: Membership Status ID
uk: ID статусу членства

en: Membership Status Is NOT Overriden
uk: Статус Членства НЕ перевизначено

en: Membership Status Is Override?
uk: Статус членства перевизначено?

en: Membership Status Is Overriden
uk: Статус Членства перевизначено

en: Membership Status Is Overriden?
uk: Статус Членства перевизначено?

en: Membership Summary
uk: Підсумок Членства

en: Membership Summary Report
uk: Короткий звіт по членству

en: Membership Transaction #
uk: Транзакція членства №

en: Membership Type
uk: Вид Члена

en: Membership Type Duration Interval
uk: Інтервал терміну типу членства

en: Membership Type Duration Unit
uk: Одиниця терміну типу членства

en: Membership Type Not Deleted
uk: Тип членства не видалений

en: Membership Type Plan
uk: Облік початку членства

en: Membership Type Receipt Text
uk: Текст квитанції типу членства

en: Membership Type Relationship
uk: Зв'язки типу членства

en: Membership Type Renewal Text
uk: Текст поновлення типу членства

en: Membership Type:
uk: Тип членства:

en: Membership Types
uk: Типи членства

en: Membership Types Default
uk: Типи членства за умовчанням

en: Membership Types Label
uk: Ярлик типу членства

en: Membership for %1 has been updated.
uk: Членство для %1 було оновлено.

en: Membership import files must contain data needed to <strong>match the membership to the contact record</strong>. This 'matching' can be handled in several different ways:
uk: Файли імпорту членства повинні містити інформацію, яка потрібна для <strong> співставлення відповідності членства і контактних записів<strong>. Така "відповідність" може виокремлена різними методами:

en: Membership import requires that each person, household or organization already exists as a contact record in your CiviCRM database. If you need to import memberships for contact records which haven't been added to CiviCRM yet - you will do this in 2 steps. First, use <strong>Import Contacts</strong> to add the contact records. If possible, include a unique 'External ID' for each new contact which you can then use to match memberships to contacts. Then return to this screen and import the membership records.
uk: Опція імпорту членства потребує, щоб кожна особа, домогосподарство чи організація вже існували як контактні записи у Вашій базі даних CiviCRM. Якщо Вам треба імпортувати членства контактних записів, які ще не були додані до системи CiviCRM - це можливо зробити у 2 кроки. По-перше, використати <strong> Імпортувати Контакти </strong> для того, щоб додати записи контактів. Якщо можливо, включіть унікальний "Зовнішній ID" для кожного нового контакту, який Ви можете використовувати потім, щоб привести у відповідність членство до учасників. Потім повернутись до цього вікна та імпортувати записи членства.

en: Membership is Auto-Renew
uk: Членство подовжується автоматично

en: Membership is Auto-Renew and Cancelled
uk: Автоматичне поновлення членства скасовано

en: Membership is Auto-Renew and Ended
uk: Автоматичне поновлення членства завершилось

en: Membership is Auto-Renew and Failed
uk: Автоматичне поновлення членства завершилось невдало

en: Membership is Auto-Renew and In Progress
uk: Автоматичне поновлення членства в процесі виконання

en: Membership is NOT Auto-Renew
uk: Членство НЕ подовжується автоматично

en: Membership is NOT Pay Later
uk: Членство НЕ є типом, який сплачується пізніше

en: Membership is Pay Later
uk: Членство буде оплачене пізніше

en: Membership is a Test
uk: Членство є тестовим

en: Membership is a Test?
uk: Членство є тестовим?

en: Membership is automatically granted to:
uk: Членство автоматично надається для:

en: Membership payment amount.
uk: Сума Членського платежу.

en: Membership payment amount. A contribution record will be created for this amount.
uk: Сума членського платежу. Для цієї суми буде створено запис внеску.

en: Membership renewed automatically
uk: Членство оновлене автоматично

en: Membership section introductory text - displayed to renewing members.
uk: Увідний текст розділу членство - для тих, хто подовжує членство.

en: Membership section introductory text - for new member signups.
uk: Увідний текст розділу членство - для реєстрації нових членів.

en: Membership section title - displayed to renewing members.
uk: Назва розділу членство - для тих, хто подовжує членство.

en: Membership section title - for new member signups.
uk: Назва розділу членство - для реєстрації нових членів.

en: Membership signups on or after this date cover the following calendar year as well. Example: If the rollover day is November 30, membership period for signups during December will cover the following year.
uk: Членства, зареєстровані на цю дату або пізніше, також поширюються на наступний календарний рік. Приклад: якщо день початку нового терміну - це 30 листопада, термін членства для тих, хто зареєструвався у грудні, буде поширюватися на наступний рік.

en: Membership signups on or after this day of the month cover the rest of the month plus the specified number of months.
uk: Членства, зареєстровані на цю дату місяця або пізніше, також поширюються на залишок місяця, плюс визначене число місяців.

en: Membership status is normally assigned and updated automatically based on your configured membership status rules. However, if you want to assign a status manually and bypass automated status setting, choose either "Override Permanently" or "Override Until Selected Date", Then you can select from the available status options.
uk: Статус членства зазвичай призначається і оновлюється автоматично на основі налаштованих правил членства. Однак, якщо ви хочете призначити статус вручну і обходити автоматичне налаштування статусу, виберіть або "Перевизначати Постійно" або "Перевизначати до Вибраної Дати", потім можна вибрати з доступних параметрів стану.

en: Membership type is a required field.
uk: Тип членства є обов'язковим полем.

en: Membership types are used to categorize memberships. You can define an unlimited number of types. Each type incorporates a 'name' (Gold Member, Honor Society Member...), a description, a minimum fee (can be $0), and a duration (can be 'lifetime'). Each member type is specifically linked to the membership entity (organization) - e.g. Bay Area Chapter.
uk: Типи членства використовуються для виокремлення категорій членів. Ви можете задати необмежене число типів. Кожен тип містить "назву" (Золотий член, Почесний член товариства тощо), опис, мінімальний внесок (може становити $0) та тривалість (наприклад, довічна). Кожен тип членства певним чином пов’язаний з суб’єктом (організацією) членства - наприклад, Відділення у Одеській області.

en: Membership will renew automatically.
uk: Членство буде оновлено автоматично.

en: Memberships
uk: Членство

en: Memberships - Auto-renew Billing Updates
uk: Членство - Автоматично оновити платіжну інформацію

en: Memberships - Auto-renew Cancellation Notification
uk: Членство - Автоматично оновити повідомлення про анулювання

en: Memberships - Receipt (on-line)
uk: Членство - Підтвердження отримання (он-лайн)

en: Memberships - Signup and Renewal Receipts (off-line)
uk: Членство - Підтвердження заяв та подовжень (оф-лайн)

en: Memberships can be automatically granted to related contacts by selecting a Relationship Type.
uk: Членство може бути автоматично надано відповідним контактам шляхом обрання Типу Відносин.

en: Memory (Linear)
uk: Пам'ять (лінійна)

en: Memory allocated (PHP config option 'memory_limit')
uk: Виділена кількість пам'яті (опція налаштування PHP 'memory_limit')

en: Mental health evaluation
uk: Оцінка психічного здоров'я

en: Menu '%1' has been saved.
uk: Меню «%1» було збережене.

en: Menu ID
uk: ID меню

en: Menu Item
uk: Пункт меню

en: Menu Title
uk: Назва меню

en: Menu has been rebuilt
uk: Меню було переналаштоване

en: Merchant Account Email
uk: Електронна адреса рахунку Продавця

en: Merchant ID is not set for this payment processor
uk: Коммерційний ID не налаштований для цієї платіжної системи

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Merge %1 contacts
uk: Об'єднати %1 контакти

en: Merge All Contacts with the Same Address
uk: Об'єднати усі контакти з однаковою адресою.

en: Merge Case
uk: Об'єднати справи

en: Merge Complete
uk: Об’єднання завершене

en: Merge Contacts with the Same Address will combine any records having the same address (street address, city, postal code, country) into a single record. If a household record already exists in which multiple individuals share an address, the household will be exported as the combined record. If no household record exists, the records will be combined and the Addressee field will list the contact names, comma-separated.
uk: Операція об'єднання контактів з однаковою адресою об'єднає усі записи з цією адресою (номер дому та назва вулиці, назва міста, поштовий індекс, країна) у єдиний обліковий запис. Якщо вже існує обліковий запис домогосподарства, у якому декілька осіб мають однакову адресу, таке домогосподарство буде експортоване у вигляді комбінованого запису. Якщо не існує жодного облікового запису домогосподарства, записи будуть скомбіновані, а поле адресата міститиме перелік імен контактів, розділених комами.

en: Merge Household Members into their Households
uk: Об'днати членів сім'ї в профіль їхніх сімей

en: Merge Household Members into their Households will export the household record for any contacts sharing a household address.
uk: Об'єднання членів Домашнього господарства у їхнє Домашнє господарство експортує запис Домашнє господарство для кожного контакту, що має ту ж адресу, що і Домашнє господарство.

en: Merge Options
uk: Опції Об'єднання

en: Merge Tags
uk: Об'єднати теги

en: Merge and View Result
uk: Об’єднати та переглянути результат

en: Merge and go to Listing
uk: Об'єднати та перейти до списку

en: Merge and go to Next Pair
uk: Об'єднати та перейти до наступної пари

en: Merge contacts
uk: Об'єднати контакти

en: Merge labels for contacts belonging to the same household
uk: Поєднувати ярлики для контактів, що належать до однієї сім'ї

en: Merge labels for contacts with the same address
uk: Поєднувати ярлики для контактів з тією ж самою адресою

en: Merge operation requires selecting two contacts.
uk: Для операції об'єднання необхідно виділити два контакти.

en: Merging Duplicates..
uk: Злиття дублікатів..

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message Formats
uk: Формати повідомлень

en: Message Mode
uk: Режим повідомлення

en: Message Name
uk: Назва повідомлення

en: Message Sent | Messages Sent
uk[0]: Повідомлення надіслане
uk[1]: Повідомлення надіслано
uk[2]: Повідомлення надіслані
uk[3]: Повідомлення надіслані

en: Message Subject
uk: Тема повідомленя

en: Message Template Format
uk: Формат шаблону повідомлення

en: Message Template HTML
uk: HTML код шаблону повідомлення

en: Message Template ID
uk: ID шаблону повідомлення

en: Message Template Is Default?
uk: Є шаблоном повідомлення за умовчанням?

en: Message Template Is Reserved?
uk: Шаблон повідомлення зарезервований?

en: Message Template Subject
uk: Тема шаблону повідомлення

en: Message Template Text
uk: Текст шаблону повідомлення

en: Message Template Title
uk: Назва шаблону повідомлення

en: Message Template Workflow for Cases
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Справ

en: Message Template Workflow for Contributions
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Внесків

en: Message Template Workflow for Events
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Заходів

en: Message Template Workflow for Memberships
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Членства

en: Message Template Workflow for Meta Templates
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Заходів для Мета-Шаблонів

en: Message Template Workflow for Petition
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Петицій

en: Message Template Workflow for Pledges
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Платіжних зобов'язань

en: Message Template Workflow for Profiles
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для Профілів

en: Message Template Workflow for Tell-a-Friend
uk: Робочий процес шаблону повідомлення для форми "Повідомити другу"

en: Message Template is used for SMS?
uk: Шаблон повідомлення використовується для написання СМС-повідомлень?

en: Message Text
uk: Текст повідомлення

en: Message Title
uk: Назва заготовки

en: Message Tokens
uk: Токени (Мітки) Повідомлення

en: Message caught by a content filter
uk: Повідомлення перехоплено фільтром вмісту

en: Message if Event Is Full
uk: Повідомити, якщо подія заповнена

en: Message template with id of %1 does not have a default to revert to.
uk: Шаблон повідомлення з ID %1 не має значення за умовчанням до якого можна повернутись.

en: Message templates allow you to easily create similar emails or letters on a recurring basis. Messages used for membership renewal reminders, as well as event and activity related reminders should be created via <a href="%1">Schedule Reminders</a>.
uk: Шаблони повідомлень дозволяють Вам легко повторно використовувати електронні повідомлення або листи разом із схемою розмітки. Повідомлення, що використовуються для нагадування про поновлення членства, а також нагадування про події та дії, потрібно створювати за допомогою <a href="%1">Запланувати Нагадування</a>.

en: Messages used for membership renewal reminders, as well as event and activity related reminders generally use tokens specific to membership, participant or activity records. For example, a membership renewal reminder may include the membership type and end date tokens. The <a href="%1">Scheduled Reminders</a> screen includes these tokens in the "Insert Tokens" tool, so it is best to create reminder templates there.
uk: Повідомлення, які використовуються для нагадувань про подовження членства, а також нагадування, пов1язані з подіями та діяльностями, зазвичай використовують маркери, специфічні щодо записів членства, учасників або діяльностей. Наприклад, нагадування про подовження членства може включати маркери типу членства та кінцевої дати членства. Вікно <a href="%1">Заплановані нагадування</a> містить ці маркери в інструментів "Вставити маркер", тому краще за все створювати шаблони нагадувань у цьому вікні.

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Middle Name (if present)
uk: Середнє ім’я (якщо наявне)

en: Migrate Settings to %1
uk: Перемістити налаштування на %1

en: Miles
uk: Милі

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Mime Type
uk: Mime тип

en: Mime Type is now a required parameter for file upload
uk: Вид Mime тепер є обов'язковим параметром для завантаження файлу

en: Min
uk: Мін

en: Min Age
uk: Мінімальний вік

en: Min Contribution
uk: Міні внесок

en: Min Initial Amount
uk: Мінімальна початкова сума

en: Minimum Amount
uk: Мінімальна Сума

en: Minimum Amount should be less than Maximum Amount
uk: Мінімальна Сума має бути меншою за Максимальну Суму

en: Minimum Contribution
uk: Мінімальний Внесок

en: Minimum Contribution Amount
uk: Мінімальна сума внеску

en: Minimum Fee
uk: Мінімальний внесок

en: Minimum Initial Amount
uk: Мінімальна початкова сума

en: Minimum Multiple Records
uk: Мінімальна множина записів

en: Minimum fee required for this membership type. For free/complimentary memberships - set minimum fee to zero (0). NOTE: When using CiviCRM to process sales taxes this should be the tax exclusive amount.
uk: Для цього типу членства потрібна мінімальна плата. Для безкоштовного/дарованого членства, встановіть мінімальну плату нуль (0). ПРИМІТКА: При використанні CiviCRM для обробки податків на продаж, цей рахунок не повинен мати оподаткування.

en: Minimum: %1
uk: Мінімум: %1

en: Miscellaneous Settings
uk: Різні налаштування

en: Mismatched Rows (skipped)
uk: Невідповідні рядки (пропущено)

en: Mismatched or Invalid contact subtype found for this related contact.
uk: Неправильно обраний або невірний підтип контакту був знайдений для цього контакту.

en: Missing Interviewer contact.
uk: Відсутній контакт інтерв'юєра.

en: Missing Log Tables
uk: Відсутні таблиці логів

en: Missing Parameters
uk: Відсутні параметри

en: Missing input parameters
uk: Відсутні вхідні параметри

en: Missing mbstring Extension
uk: Відсутнє розширення mbstring

en: Missing required contact matching fields.
uk: Відсутній необхідний контакт, що відповідає заданим полям.

en: Missing required field: %1
uk: Відсутнє необхідне поле: %1

en: Missing required field: Provide Participant ID
uk: Відсутнє обов'язкове поле: вкажіть ID учасника

en: Missing required fields:
uk: Відсутні необхідні поля:

en: Missing required fields: Soft Credit
uk: Відсутні обов'язкові поля: Завдячення

en: Mixed profile not allowed for on behalf of registration/sign up.
uk: Змішаний профіль не дозволяється від імені реєстрація/запис до.

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Mobile Phone Providers
uk: Служба мобільного зв'язку

en: Mobile Provider
uk: Служба мобільного зв'язку

en: Mode
uk: Режим

en: Mode could not be updated, save only this %1?
uk: Режим не може бути оновлений, зберегти лише цей %1?

en: Modified By
uk: Модифіковано -

en: Modified Date
uk: Дата змінення

en: Module
uk: Модуль

en: Money
uk: Гроші

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Month
uk: Місяць

en: Month Beginning
uk: Початок місяця

en: Month and day (MMDD) on which a fixed period subscription or service will start. EXAMPLE: A fixed period subscription with Start Day set to 0101 means that the subscription period would be 1/1/06 - 12/31/06 for anyone signing up during 2006.
uk: Місяць та день (ммдн) в який визначена підписка або послуга розпочнеться. Наприклад: Визначений період підписки з днем початку заданий як 0101 означає, що період підписки для будь-кого хто підписався протягом 2006 року буде з 1/01/06 по 31/12/06.

en: Month and day on which a <strong>fixed</strong> period membership or subscription begins. Example: A fixed period membership with Start Day set to Jan 01 means that membership periods would be 1/1/06 - 12/31/06 for anyone signing up during 2006.
uk: Місяць та день, в який починається <strong>фіксований</strong> термін членства або підписки. Наприклад: Визначений період членства з днем початку, встановленим як 01 січня, означає, що термін членства для будь-кого хто підписався протягом 2006 року буде з 1/01/06 по 31/12/06.

en: Month and year only for credit card expiration.
uk: Місяць та рік лише для закінчення терміну дії кредитної картки.

en: Month dd, yyyy (December 12, 1998)
uk: місяць дд, рррр (Грудень 12, 1998)

en: Month prior to previous calendar month
uk: Місяць перед попереднім місяцем

en: Month/Year
uk: Місяць/рік

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Months
uk: Місяці

en: More information
uk: Більше інформації

en: More information on tokens...
uk: Більше інформації про токени...

en: Morning Sessions
uk: Ранкові сесії

en: Most Recent Activity
uk: Найбільш нещодавня діяльність

en: Most Recent Contribution
uk: Останній на даний момент внесок

en: Move
uk: Перемістити

en: Move Custom Field
uk: Перемістити індивідуально налаштоване поле

en: Move Tag
uk: Перемістити тег

en: Move Tags
uk: Перемістити теги

en: Move To Case
uk: Перейти до справи

en: Move down one row
uk: Перехід на один рядок вниз

en: Move related...
uk: Перенести пов'язане

en: Move to Case
uk: Перенести до справи

en: Move to Tagset
uk: Перейти до набору тегів

en: Move to a different tagset
uk: Перейти до іншого набору тегів

en: Move to bottom
uk: Перехід униз

en: Move to top
uk: Перехід нагору

en: Move up one row
uk: Перехід на один рядок вгору

en: Mr.
uk: Пан

en: Mrs.
uk: Пані

en: Ms.
uk: Пані

en: Multi-Select
uk: Вибрати декілька варіантів

en: Multi-line text box (textarea)
uk: Велике текстове поле (багаторядкове)

en: Multi-record listing
uk: Перелік множинних записів

en: Multi-value Custom Data
uk: Користувацькі дані із множиною значень

en: Multibyte support
uk: Підтримка мультибайтності

en: Multibyte support not enabled in PHP.
uk: Підтримка мультибайтності не увімкнена у PHP

en: Multiple Choice Option Sets
uk: Набір опцій мультивибору

en: Multiple Choice Options
uk: Опція множинного вибору

en: Multiple Contact Merge
uk: Злиття декількох контактів

en: Multiple Languages Support
uk: Підтримка багатомовності

en: Multiple Participants
uk: Декілька учасників

en: Multiple Privacy Options
uk: Численні опції приватності

en: Multiple activities (one per contact)
uk: Кілька активностей (по одній на контакт)

en: Multiple client per case
uk: Багато клієнтів на справу

en: Multiple people -- such as spouses, parents, or children -- may sometimes share the same email address.
uk: Кілька людей - подружжя, батьки, і діти - іноді мають одну і ту ж адресу електронної пошти.

en: Must Wait on List
uk: Повинні чекати на список

en: My Cases With Recently Performed Activities
uk: Мої справи з нещодавно виконаною діяльністю

en: My Cases With Upcoming Activities
uk: Мої справи з найближчою діяльністю

en: My Cases with Upcoming Activities
uk: Мої справи з найближчою діяльністю

en: My Contact Dashboard
uk: Моя контактна панель інструментів

en: My Contacts / Organizations
uk: Мої контакти/організації

en: My Field
uk: Моє поле

en: My Role
uk: Моя роль

en: My Title
uk: Моя назва

en: My billing address is the same as above
uk: Моя платіжна адреса збігається із зазначеною вище

en: MyISAM Database Engine
uk: Механізм бази даних MyISAM

en: MySQL "thread_stack" is %1 kb
uk: MySQL "thread_stack" дорівнює %1 кб

en: MySQL %1 Configuration
uk: Конфігурація %1 MySQL

en: MySQL database:
uk: База даних MySQL:

en: MySQL password:
uk: Пароль MySQL:

en: MySQL server auto_increment_increment is 1
uk: auto_increment_increment сервера MySQL дорівнює 1

en: MySQL server does have InnoDB support
uk: На сервері MySQL відсутня підтримка InnoDB

en: MySQL server:
uk: Сервер MySQL:

en: MySQL support
uk: Підтримка MySQL

en: MySQL support not included in PHP.
uk: Підтримка MySQL не включена у PHP.

en: MySQL username:
uk: Ім'я користувача MySQL:

en: MySQL version %1 or higher is required, you are running MySQL %2.
uk: Потрібна версія MySQL %1 або вище, Ви використовуєте версію MySQL %2.

en: MySQL version at least %1
uk: Версія MySQL щонайменше %1

en: Māori
uk: Маорі

en: NO
uk: НІ

en: NO BULK EMAILS (User Opt Out)
uk: Не надсилати масових електронних листів

en: NOT Personal Campaign Page Honor Roll
uk: Список пошани на НЕ персональній сторінці кампанії

en: NOTE: Alternatively, you can enable the <strong>Pay Later</strong> feature below without setting up a payment processor. All users will then be asked to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
uk: ПРИМІТКА: Крім того, ви можете включити <STRONG> оплатіть пізніше </ STRONG> функція нижче без створення платіжної системи. Усімі користувачам цього буде запропоновано представити Компенсація автономні (наприклад, пошти в чек, колл в кредитної картки, і т.д.).

en: NOTE: Alternatively, you can enable the <strong>Pay Later</strong> option below without setting up a payment processor. All users will then be asked to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
uk: Увага: Виберіть цей параметр, якщо Ви хочете надати користувачам можливість проводити оплату в офлайн режимі. Вибравши цей параметр, всі користувачі в подальшому матимуть опцію офлайн оплати (наприклад, надіслати підтвердження оплати по елекронній пошті або здійснити оплату кредитною карткою).

en: NOTE: Contacts selected on the search results are not relevant here; all contacts that meet the following criteria will be in the group.
uk: ПРИМІТКА: Контакти, обрані за результатами пошуку, тут не є відповідними; всі контакти, що відповідають наступним вимогам, будуть в групі.

en: NOTE: Even if only a few contacts have been selected from the search results, all contacts that meet the following criteria will be in the group.
uk: Навіть якщо з результатів пошуку було вибрано лише кілька контактів, всі контакти, які відповідають наступним критеріям, будуть в групі.

en: NOTE: For Event ACLs, the 'View' operation allows access to the event information screen. "Edit" allows users to register for the event if online registration is enabled.
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: Для Подій ACL, операція "Перегляд" надає доступ до вікна інформації про захід. "Редагування" дозволяє користувачу реєструвати захід, якщо он-лайн реєстрація ввімкнена.

en: NOTE: If there are multiple matching contacts, the first matching record is used.
uk: ПРИМІТКА: Якщо є декілька співпадаючих контактів, використовується перший співпадаючий запис.

en: NOTE: If you are using this contribution page for membership signup and renewals, the financial type configured in the membership type settings will be used when recording the membership payment. The financial type selected here will only be used if you are also collecting additional contributions (as configured on the Membership Settings page).
uk: ПРИМІТКА: Якщо Ви використовуєте дану сторінку внесків для реєстрації і подовження членства, при записі оплати членства буде використано фінансовий тип, обраний в налаштуваннях типу членства. Фінансовий тип, обраний тут, буде використовуватися, тільки якщо Ви також збираєте додаткові внески (як встановлено на сторінці "Налаштування членства").

en: NOTE: Profile ACL operations affect which modes a profile can be used in (i.e. Create a new contact, Edit your own contact record, View a contact record, etc.). The Create operation is required for profiles embedded in online contribution or event registration forms. None of the operations for Profile ACLs grant access to administration of profiles.
uk: ЗВУВАЖЕНЯ: Операції профілю ACL визначають, у яких режимах профіль може використовуватися (напр., Створити новий контакт, Редагувати Ваш власний контактний запис, Переглянути контактний запис тощо). Операція Створити необхідна для профілів, вбудованих в он-лайн форми внесків чи реєстрації подій. Жодна з операцій для ACL профілю не надає доступ до адміністрування профілю.

en: NOTE: Social media links will be automatically included if you have enabled 'Social media sharing' for this page (see the 'Title' tab).
uk: ПРИМІТКА: Лінки соціальних мереж будуть включені автоматично, якщо Ви увімкнули опцію "Поширення у соціальних мережах" для даної сторінки (дивіться вкладку "Заголовок").

en: NOTE: Some of these searches may rely on specific site configurations - and may not work as expected on your site.
uk: ПРИМІТКА: Деякі з цих пошуків можуть залежати від певних конфігурацій сайту - і можуть не працювати, як очікувалося, на Вашому сайті.

en: NOTE: The text entered here will be used for both TEXT and HTML versions of receipt emails so we do not recommend including HTML tags / formatting here.
uk: ПРИМІТКА: Введений тут текст буде використовуватися для обох версій електронного листа про отримання - TEXT та HTML, - тому ми не рекомендуємо використовувати тут теги / форматування HTML.

en: NOTE: This setting applies only to custom sets used for Contact records (e.g. Individuals, Households, Organizations, or ALL contact types).
uk: ПРИМІТКА: Ці настройки можливі лише для наборів, що налаштовуються у Контактних записах (напр., Особа, Домашнє господарство чи УСІ типи контактів).

en: NOTE: View Only fields can not be included in Profile Search forms.
uk: ПРИМІТКА: Поля "лише для перегляду" не можуть бути включені до форми пошуку Профілів.

en: NOTE: When this feature is enabled, all links in the message body (including mailtos) will be automatically re-written to route through your CiviCRM website prior to redirecting to the target page.
uk: УВАГА: Коли ця функція увімкнена, усі посилання усередині повідомлення (разом з адресами електронних пошт mailto) будуть переписані так, щоб проходити через ваш CiviCRM-сервер перед переходом до цільової сторінки.

en: Name
uk: Ім'я

en: Name (Frequency)/Description
uk: Ім'я (Частота)/Опис

en: Name (Status ID)
uk: Ім'я (ID статусу)

en: Name (for Honor Roll)
uk: Ім'я (для почесного списку)

en: Name Badge
uk: Бейдж з ім'ям

en: Name Badge Format
uk: Дайте назву формату бейджів

en: Name Only
uk: Лише Імена

en: Name Tent
uk: Іменне шатро

en: Name The SMS
uk: Назвати СМС

en: Name Tokens
uk: Маркери імен

en: Name Your SMS
uk: Назвіть Ваше СМС

en: Name already exists in Database.
uk: Таке ім'я вже є в базі даних.

en: Name and Address
uk: Назва та Адреса

en: Name and Address (reserved)
uk: Ім'я та адреса (зарезервована)

en: Name and Email
uk: Ім'я та електронна адреса

en: Name and Email (reserved)
uk: Ім'я та Електронна адреса (зарезервована)

en: Name badges - print
uk: Іменні бейджі - роздрукувати

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
uk: Назва повинна складатися лише з символів літер та цифр

en: Name cannot not start with a digit
uk: Ім'я не може починатися з цифри

en: Name for new group
uk: Назвати нову групу

en: Name is required to save Import Mapping
uk: Потрібно дати ім’я перед тим, як імпортувати схему

en: Name like: %1
uk: Ім'я подібне: %1

en: Name of Receipt Sender
uk: Ім'я відправника квитанції

en: Name of Tag
uk: Ім'я мітки

en: Name of combined tag
uk: Назва комбінованого тегу

en: Name of the premium (product, service, subscription, etc.) as it will be displayed to contributors.
uk: Назва премії (продукт, послуга, підписка тощо) в тому вигляді в якому вона буде відображатись для людей, що роблять внески.

en: Name of the protocol to use for polling.
uk: Назва протоколу для використання при опитуваннях.

en: Name of the queue
uk: Назва черги

en: Name of the queue which includes this item
uk: Ім'я черги, яка включає цю задачу

en: Name of the task runner
uk: Назва покажчика прогресу

en: Name of this group of settings.
uk: Ім'я цієї групи налаштувань.

en: Name of this status type, for use in the code.
uk: Ім'я цього типу статусу, для використання у коді.

en: Name or Email
uk: Ім'я або Е-мейл

en: Name or IP address of mail server machine.
uk: Ім'я або ІР-адреса комп'ютера поштового серверу.

en: Name or nickname contributor wants to be displayed in the Honor Roll. Enter "Anonymous" for anonymous contributions.
uk: Ім'я або нік людини, що робить внесок, має бути відображений в Списку Пошани. Введіть "Анонім" для анонімних внесків.

en: Name, Status and Register Date
uk: Ім'я, Статус та Дата реєстрації

en: Name/Email
uk: Ім'я/Електронна пошта

en: Namespace reserved for component.
uk: Місце для ведення ім'я зарезервоване для ім'я компоненту.

en: National Membership
uk: Національне членство

en: Nauru
uk: Науруанська

en: Navajo, Navaho
uk: Навахо

en: Navigate to a report instance and verify the report filters and display type (Tabular, Bar or Pie Chart). OR create a new report instance from the Reports menu &raquo; Create Reports from Templates.
uk: Перейдіть до потрібного звіту та перевірте фільтри звіту та тип відображення (Табличний, Стовпчикова чи Кругова Гістограма). АБО, створіть новий звіт у меню Звіти > Створити звіт на основі шаблону.

en: Navigation
uk: Навігація

en: Navigation ID
uk: ID навігації

en: Navigation Item Label
uk: Мітка елемента навігації

en: Navigation Item Machine Name
uk: Пункт навігації Назва серверу

en: Navigation Menu
uk: Меню навігації

en: Ndonga
uk: Ндонга

en: Negative
uk: Негативний

en: Negative Amounts
uk: Від'ємні суми

en: Negative Options
uk: Від'ємні Функції

en: Nepali
uk: Непальська

en: Net
uk: Чистий

en: Net Amount
uk: Сумма нетто

en: Network Error
uk: Помилка мережі

en: Never
uk: Ніколи

en: Never remind me again
uk: Ніколи не нагадуйте мені знову

en: New
uk: Новий

en: New %1
uk: Нов(ий/а) %1

en: New %1 Report
uk: Новий %1 звіт

en: New A/B Test
uk: Новий А/Б-тест

en: New ACL
uk: Новий ACL.

en: New Accounting Batch
uk: Нова Пакетна фінансова операція

en: New Activity
uk: Нова подія

en: New Case
uk: Нова Справа

en: New Case Type
uk: Новий вид справи

en: New CiviCRM Profile
uk: Новий Профіль

en: New Connections
uk: Нові підключення

en: New Contact
uk: Новий контакт

en: New Contribution
uk: Новий внесок

en: New Credit Card
uk: Нова кредитна картка

en: New Custom Field Set
uk: Новий набір саморобних полів

en: New Data Entry Batch
uk: Створити новий запис пакетних даних

en: New Donor
uk: Новий донор

en: New Email
uk: Новий електронний лист

en: New Event
uk: Новий захід

en: New Event Template
uk: Шаблон нової продії

en: New Field
uk: Нове поле

en: New Household
uk: Нове Домогосподарство

en: New Individual
uk: Нова людина

en: New Mailing Component
uk: Новий компонент розсилки

en: New Membership Status
uk: Новий статус членства

en: New Message Template
uk: Шаблон нового повідомлення

en: New Option Group
uk: Нова група опцій

en: New Option for '%1'
uk: Нова опція для '%1'

en: New Organization
uk: Нова організація

en: New Participant Status
uk: Новий статус учасника

en: New Payment Method
uk: Новий платіжний засіб

en: New Payment Procesor Type
uk: Новий тип процесора платежів

en: New Payment Processor
uk: Новий платіжний процесор

en: New Price Set
uk: Новий профіль цін

en: New Report
uk: Новий звіт

en: New Report Template
uk: Новий шаблон звіту

en: New Scheduled Job
uk: Нове заплановане завдання

en: New Start Date
uk: Нова початкова дата

en: New Status
uk: Новий Статус

en: New codebase version detected. You must visit <a href='%1'>upgrade screen</a> to upgrade the database.
uk: Наявна нова версія бази даних коду. Можливо, Вам слід перейти до <a href='%1'>Вікна оновлення</a> для оновлення бази даних.

en: New granular permissions called %1 and %2 have been added for %3 permission. These permissions help to limit user access per template
uk: Нові деталізовані дозволи, під назвами % 1 і% 2, додано для дозволу% 3. Ці дозволи дозволяють обмежити доступ користувача до шаблону

en: New personal campaign page
uk: Нова персональна сторінка кампаній

en: Newest
uk: Найновіше

en: Next
uk: Наступна

en: Next &gt;
uk: Наступний &gt;

en: Next 12 months including today
uk: Наступні 12 місяців, в тому числі сьогодні

en: Next 30 days including today
uk: Наступні 30 днів, в тому числі сьогодні

en: Next 60 days including today
uk: Наступні 60 днів, в тому числі сьогодні

en: Next 7 days including today
uk: Наступні 7 днів, в тому числі сьогодні

en: Next 90 days including today
uk: Наступні 90 днів, в тому числі сьогодні

en: Next Amount
uk: Наступна сума оплати

en: Next Contribution
uk: Наступний внесок

en: Next Contribution Date
uk: Дата наступного внеску

en: Next Group Refresh Time
uk: Наступний час оновлення групи

en: Next Pay Date
uk: Дата наступної оплати

en: Next Payment Amount
uk: Сума наступного платежу

en: Next Payment Date
uk: Дата наступного платежу

en: Next Payment Due
uk: Термін здійснення наступного платежу

en: Next Sched.
uk: Наступна запланована

en: Next Scheduled Activity
uk: Наступна запланована діяльність

en: Next Scheduled Contribution Date
uk: Дата наступного за розкладом внеску

en: Next Scheduled Recurring Contribution
uk: Наступний Запланований Періодичний Внесок

en: Next calendar month
uk: У наступному календарному місяці

en: Next calendar year
uk: У наступному календарному році

en: Next fiscal year
uk: У наступному фіскальному році

en: Next quarter
uk: У наступному кварталі

en: Next step
uk: Наступний крок

en: Next week
uk: На наступному тижні

en: Next/Previous buttons are not available for searches which are sorted by email, phone or address fields.
uk: Кнопки Далі/Назад не доступні для результатів пошуку, сортованих за електронною адресою, телефоном чи полями адреси.

en: Nickname
uk: Ім'я користувача (/прізвисько)

en: No
uk: Ні

en: No %1
uk: Жоден %1

en: No %1 match your search criteria. Suggestions:
uk: Жоден %1 не відповідає Вашому пошуковому запиту. Поради:

en: No %1 reports have been created.
uk: Жодного звіту з %1 не було створено.

en: No Accounting Batches match your search criteria.
uk: Жодна Пакетна фінансова операція не відповідає Вашим критеріям пошуку.

en: No Action Selected
uk: Не вибрана дія

en: No Batches Selected
uk: Не обрано пакету.

en: No Bulk Email(Is Opt Out)
uk: Не надсилати масових електронних листів (Відмова від участі у масовій розсилці)

en: No Bulk Emails (User Opt Out)
uk: Не надсилати масових електронних листів

en: No CiviCRM Profiles have been created yet. You can <a href='%1'>add one now</a>.
uk: Жодного профілю CiviCRM ще не створено. Ви можете <a href='%1'>додати такий профіль зараз</a>.

en: No Components have been enabled for your site that can be configured with the price sets. Click <a href='%1'>here</a> if you want to enable CiviEvent/CiviContribute for your site.
uk: Для Вашого сайту не активовано жодних компонентів, для яких можна сконфігурувати набори цін. Натисніть <a href='%1'>тут</a>, якщо Ви бажаєте активувати модулі CiviЗахід або CiviВнески для Вашого сайту.

en: No Contacts Selected
uk: Не обрано жодного контакту

en: No Contribution Price Sets have been configured / enabled for your site. Price sets allow you to configure more complex contribution options (e.g. "Contribute $25 more to receive our monthly magazine."). Click <a href='%1'>here</a> if you want to configure price sets for your site.
uk: Не було налаштовано/активовано жодного Набору цін для внесків для Вашого сайту. Опція Наборів цін дозволяє Вам налаштувати опції внесків більш детально (наприклад, "Зробити внесок у 25 грн для того, щоб отримати наш щомісячний журнал). Натисніть <a href='%1'>тут</a> якщо Ви бажаєте налаштувати Набори цін для Вашого сайту.

en: No Data Entry Batches have been created for this site.
uk: Для даного сайту не було створено жодного запису пакетних даних.

en: No Default value for Auto Responder.
uk: Немає Значення за замовчуванням для автовідповідача.

en: No Duplicate Checking
uk: Немає перевірки на повторення

en: No Duplicate emails?
uk: Не дублировати поштову адресу?

en: No Email Verification
uk: Адреса електронної пошти не підтверджена

en: No Emails to Restore
uk: Немає електронних листів для відновлення

en: No Fee Level(s) or Price Set is configured for this event.<br />Click <a href='%1'>CiviEvent >> Manage Event >> Configure >> Event Fees</a> to configure the Fee Level(s) or Price Set for this event.
uk: Немає такої Рівня(ів) Плати або Встановлення Ціни не налаштована для цієї події. <br /> Натисніть <a href='%1'> CiviЗахід >> Управління подій >> Налаштувати >> Подія платежі </a>, щоб налаштувати Рівень плати за(і) або Встановлення Ціни для цієї події.

en: No Membership Price Sets have been configured / enabled for your site. Price sets allow you to configure more complex membership signup and renewal options, including allowing constituents to sign up for multiple memberships at the same time. Click <a href='%1'>here</a> if you want to configure price sets for your site.
uk: Не було налаштовано/активовано жодного Набору цін для членства для Вашого сайту. Набори цін дозволяють Вам налаштувати більш складні опції реєстрації та подовження членства, включаючи можливість одночасно реєструвати кілька типів членства. Натисніть <a href='%1'>тут</a>, якщо Ви бажаєте налаштувати набори цін для Вашого сайту.

en: No Multi-Record Fields configured for this profile (gid=%1)
uk: Жодних Полів з Множинними Записами для цього профілю не налаштовано (gid=%1)

en: No Payment Processor has been configured / enabled for your site. If this is a <strong>paid event</strong> AND you want users to be able to <strong>register and pay online</strong>, you will need to <a href='%1'>configure a Payment Processor</a> first. Then return to this screen and assign the processor to this event.
uk: Для вашого сайту не встановлено або не налаштовано жодного Платіжного процесора. Якщо це <STRONG> платна подія </STRONG>, і Ви хочете, щоб користувачі змогли <STRONG> зареєструватися та сплатити он-лайн </STRONG>, Вам потрібно буде в першу чергу <a href='%1'> налаштувати Платіжний процесор</a>. Потім поверніться до цього вікна і призначте Платіжний процесор для цієї події.

en: No Payment Processor has been configured / enabled for your site. Unless you are only using CiviContribute to solicit non-monetary / in-kind contributions, you will need to <a href='%1'>configure a Payment Processor</a>. Then return to this screen and assign the processor to this Contribution Page.
uk: Жодний Платіжний процесор ще не був налаштований/увімкнений для Вашого сайту. За виключенням ситуації, коли Ви використовуєте CiviВнески тільки для того, щоб розсилати запити про негрошові пожертвування / внески, Вам необхідно <a href='%1'>налаштувати Платіжний процесор</a>. Потім поверніться до цього вікна і призначте процесор для даної Сторінки внесків.

en: No Price Set has been configured / enabled for your site. Price sets allow you to meet the complex demands of your event registration structure.(e.g. "Pay $15 more for lunch."). Click <a href='%1'>here</a> if you want to configure price sets for your site.
uk: Встановлення ціни не не налаштовано / включено для вашого сайту. Ціна комплекту дозволяє задовольнити складні вимоги вашої реєстрації подій структурі. (Наприклад, "заплатити $ 15 більше на обід."). Натисніть <a href='%1'> тут </a> якщо ви хочете налаштувати цінові набори для вашого сайту.

en: No Profile Available
uk: Немає доступних профілів

en: No Profile Configured
uk: Жодного Профілю не налаштовано

en: No Profile with a user account registration option has been configured / enabled for your site. You need to <a href='%1'>configure a Supporter profile</a> first. It will be used to collect or update basic information from users while they are creating a Personal Campaign Page.
uk: Не має жодного налаштованого / активованого профілю із включенням опції реєстрації облікового запису користувача для Вашого сайту. Вам потрібно спершу <a href='%1'>налаштувати профіль спонсора</a>. Він буде використовуватися для збору або оновлення базової інформації про користувачів у момент створення ними персональної сторінки кампаній.

en: No Recipients
uk: Немає одержувачів

en: No Reply
uk: Не має відповіді

en: No Scheduled Reminders have been created.
uk: Не було створено жодних запланованих повідомлень.

en: No Thank-you Label
uk: Мітка тексту "Ні, дякую"

en: No Thank-you Label is a required field.
uk: Мітка тексту "Ні, дякую" є обов'язковим полем.

en: No Thank-you Option
uk: Опція тексту "Ні, дякую"

en: No Thank-you Position
uk: Положення тексту "Ні, дякую"

en: No Thank-you Text
uk: Текст "Ні, дякую"

en: No Updates Saved
uk: Жодних оновлень не збережено

en: No account create option
uk: Відсутня опція створення облікового запису

en: No active instances of payment processor %1 were found.
uk: Немає активних зразків платіжної системи %1.

en: No active instances of payment processor '%1' were found.
uk: Немає активних зразків платіжної системи %1.

en: No active price fields found for this event!
uk: Не знайдено активних полів цін для цього заходу!

en: No auto-renew option
uk: Відсутня опція автоматичного поновлення

en: No available Contribution Pages match your search criteria. Suggestions:
uk: За Вашим пошуковим запитом не знайдено жодних відповідних сторінок внесків. Поради:

en: No available Events match your search criteria. Suggestions:
uk: Події, що відповідають Вашим критеріям пошуку, відсутні. Поради:

en: No available applications
uk: Немає доступних програм

en: No batches were selected.
uk: Не обрано жодного пакету.

en: No bulk emails (User Opt Out)
uk: Не надсилати масових електронних листів (Відмова Користувача)

en: No contacts are currently eligible to inherit this relationship.
uk: Жоден контакт на даний час не може успадкувати ці відносини.

en: No content to preview
uk: Немає контенту для перегляду

en: No contribution pages have been created yet. Click <a accesskey="N" href='%1'>here</a> to create a new contribution page.
uk: Не було створено жодної сторінки внесків. Натисність <a accesskey="N" href='%1'> тут </a>, щоб створити нову сторінку внесків.

en: No contributions have been recorded for this recurring contribution.
uk: Для цього переіодичного внеску не було зареєстровано жодних внесків.

en: No contributions have been recorded from this contact.
uk: Жодних внесків не зафіксовано від цього контакту.

en: No cron runs have been recorded.
uk: Немає даних про жоден запуск cron.

en: No custom data groups have been created yet. You can <a id="newCustomDataGroup" href='%1'>add one</a>.
uk: Ще не було створено жодної персоналізованої групи даних. Ви можете <a id="newCustomDataGroup" href='%1'>додати таку групу</a>.

en: No event registrations have been recorded for this contact.
uk: Для цього контакту відсутні записи щодо реєстрації на заходи.

en: No export format selected.
uk: Не обрано жодного формату експортування.

en: No extensions installed. <a %1>Browse available extensions</a>.
uk: Не встановлено жодного розширення. <a %1>Переглянути доступні розширення</a>.

en: No fields in this Profile have been configured as searchable. Ask the site administrator to check the Profile setup.
uk: Жодне з полів у цьому Профілі не було позначене як "охоплюване пошуком". Зверніться до Адміністратора для перевірки налаштувань Профілю.

en: No fields in this Profile have been configured to display as a result column in the search results table. Ask the site administrator to check the Profile setup.
uk: Жодне поле у цьому Профілі не було налаштовано на відображення як стовпець результатів у таблиці результатів пошуку.  Зверніться до Адміністратора для перевірки налаштувань Профілю.

en: No grants have been recorded for this contact.
uk: Не було зареєстровано одного гранту для цього контакту.

en: No link
uk: Відсутнє посилання

en: No mailboxes have been configured for Email to Activity Processing
uk: Жодних поштових скриньок не було задано для електронних адрес Обслуговування Діяльностей

en: No matches found for:
uk: Не знайдено жодних збігів для:

en: No matches found using the default Supervised deduping rule.
uk: Не знайдено жодного збігу за допомогою правила керування дедуптацією за замовчуванням.

en: No matching Data Entry Batches found for your search criteria.
uk: Не знайдено жодного запису пакетних даних згідно з Вашими пошуковими критеріями.

en: No matching Groups found for your search criteria. Suggestions:
uk: За Вашим пошуковим запитом не знайдено жодних відповідних Груп. Поради:

en: No matching contact found.
uk: Не було знайдено жодного відповідного контакту.

en: No matching results for
uk: Не знайдено відповідних результатів для

en: No memberships have been recorded for this contact.
uk: Цьому контакту не було призначено жодного членства.

en: No of contacts to find matches for
uk: Немає контактів для пошуку відповідностей

en: No participants were added.
uk: Жодних учасників не було додано.

en: No payments found for this %1 record
uk: Не знайдено оплати для цього запису про %1

en: No pledges have been recorded from this contact.
uk: Від цього контакту не було зареєстровано жодного платіжного зобов’язання.

en: No possible duplicates were found using %1 rule.
uk: Можливих повторів не знайдено з використанням правила %1.

en: No premium products have been created for your site. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Для Вашого сайту ще не було створено жодних премій. Ви можете <a href='%1'>додати премію</a>.

en: No price sets have been added yet.
uk: Ще не було додано жодного набору цін.

en: No processing status reported yet.
uk: Статус стану обробки ще не був повідомлений.

en: No recipients
uk: Нема отримувачів

en: No records of type '%1' found.
uk: Не знайдено жодного запису типу '%1'.

en: No records to export
uk: Немає записів для експорту

en: No reports have been created.
uk: Жодних звітів не створено.

en: No respondents are currently reserved for you to interview.
uk: На даний момент немає жодного зарезервованого респондента для проведення Вами інтерв'ю.

en: No response from the server. Check your internet connection and try reloading the page.
uk: Немає відповіді від сервера. Перевірте підключення до Інтернету і спробуйте перезавантажити сторінку.

en: No such message template: id=%1.
uk: Не існує такого шаблону повідомлення: ID = %1.

en: No survey sid parameter. Cannot process signature.
uk: Відсутній системний ідентифікатор опитування. Неможливо обробити підпис.

en: No tags have been created in this set.
uk: Для цього набору не було створено жодного тегу.

en: No thank you
uk: Ні, дякую

en: No updates have been saved.
uk: Оновлення не збережено.

en: No user/contact ID was specified, so the Profile cannot be used in edit mode.
uk: Не вказано жодного ID користувача або контакту, тому профіль не можна використовувати в режимі редагування.

en: No-show
uk: Не з'явився

en: Non Deductible Amount
uk: Сума, що не підлягає вирахуванню

en: Non-Production Environment
uk: Не робоче Середовище

en: Non-deductible Amount
uk: Сума, що не підлягає вирахуванню

en: Non-deductible portion of this contribution.
uk: Невід'ємна частина цього внеску.

en: Non-primary members only
uk: Лише неосновні члени

en: Non-production environment set
uk: Налаштування Не робочого середовища

en: Non-profit
uk: Неприбутковий

en: None
uk: Немає

en: None Found
uk: Нічого не знайдено

en: None Selected
uk: Нічого не вибрано

en: None available
uk: Жоден не доступний

en: None found.
uk: Нічого не знайдено.

en: None of the contacts in this group have an email address.
uk: Жоден з контактів у цій групі не має електронної адреси.

en: Normal
uk: Нормальний

en: Normal Group
uk: Звичайна

en: North Ndebele
uk: Північний Ндебеле

en: Northern Sami
uk: Північносаамська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька Нюношк

en: Not %1, or want to do this for a different person
uk: Ви не %1, або бажаєте зробити внесок від імені іншої особи

en: Not %1, or want to register a different person
uk: Натисніть тут, якщо ви не %1. Чи ви хочете зареєструвати іншу особу

en: Not Approved
uk: Не схвалено

en: Not Clicked
uk: Не натиснуте посилання

en: Not Empty
uk: Не порожнє

en: Not In
uk: Не знаходиться в

en: Not Like
uk: Не подібне

en: Not Now
uk: Не зараз

en: Not Null
uk: Не є нульовим значенням

en: Not Required
uk: Не є необхідним

en: Not Saved
uk: Не Збережено

en: Not a CMS User
uk: Не є CMS користувачем

en: Not checking remote URL for extensions since ext_repo_url is set to false.
uk: Не проводиться перевірка віддалених URL розширень, оскільки ext_repo_url встановлено у положення "ні".

en: Not completed
uk: Не завершено

en: Not expired
uk: Термін дії не завершився

en: Not offered
uk: Не надається

en: Not permitted to file activity %1 %2.
uk: Не дозволено для файлової діяльності %1 %2.

en: Not scheduled
uk: Не Запланована

en: Not selected
uk: Не вибрано

en: Not started
uk: Не розпочато

en: Not&nbsp;Counted
uk: Не&nbsp;підраховано

en: Not&nbsp;Counted&nbsp;Due&nbsp;To&nbsp;Role
uk: Не&nbsp;підраховано&nbsp;через&nbsp;&nbsp;роль

en: Not&nbsp;Counted&nbsp;Due&nbsp;To&nbsp;Status
uk: Не&nbsp;підраховано&nbsp;через&nbsp;&nbsp;статус

en: Note
uk: Примітка

en: Note Entity
uk: Суб'єкт примітки

en: Note Entity ID
uk: ID суб'єкта примітки

en: Note ID
uk: ID примітки

en: Note Modified By
uk: Примітка змінена

en: Note Text
uk: Текст нотатки

en: Note that %1 Access Control permissions take precedence over CiviCRM ACLs. If you wish to use CiviCRM ACLs, first disable the related permission in %1 Access control for a user role, and then gradually add ACLs to replace that permission for certain groups of contacts.
uk: Зауважте, що дозволи доступу %1 мають перевагу над ACL-списками CiviCRM. Якщо ви хочете використовувати ACL-списки CiviCRM, спочатку вимкніть дозвіл Контролю доступу %1 для ролі користувача, а потім поступово додавайте списки ACL для заміни цього дозволу для певних груп або осіб.

en: Note that a CiviCRM ACL Role is not related to the Drupal Role.
uk: Зауважте, що Роль ACL у CiviCRM не має відношення до ролі у Друпал.

en: Note that not all transactions are necessarily associated with a payment method.
uk: Зверніть увагу, що не всі транзакції обов'язково пов'язані із способом оплати.

en: Note that this help text is displayed on profile create/edit screens only.
uk: Зауважте, що цей довідниковий текст відображується лише у вікнах створення/редагування профілів.

en: Note(s)
uk: Примітка(и)

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: Body Only
uk: Примітка: Лише основний текст

en: Note: Body and Subject
uk: Примітка: Основний текст та Тема

en: Note: Please verify your configuration for Maximum File Size (in MB) <a href='%1'>Administrator >> System Settings >> Misc</a>. It should support 'upload_max_size' as defined in PHP.ini.Please check with your system administrator.
uk: Примітка: Будь ласка, перевірте Ваші налаштування щодо максимально допустимого розміру файлу (у мегабайтах) <a href='%1'>Адміністратор >> Системні налаштування >> Різне</a>. Налаштування повинні підтримувати 'upload_max_size', як зазначено у файлі PHP.ini. Будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим системним адміністратором.

en: Note: Revenue for these types of memberships will not be deferred as the financial type does not have a deferred revenue account setup for it. If you want the revenue to be deferred, please select a different Financial Type with a Deferred Revenue account setup for it, or setup a Deferred Revenue account for this Financial Type.
uk: Примітка. Дохід від цих типів членства не буде відкладеним, оскільки фінансовий тип не має  облікового запису для відкладеного доходу. Якщо ви хочете, щоб дохід був відкладеним, виберіть інший фінансовий тип із налаштуванням облікового запису "Відкладений прибуток" або налаштуйте обліковий запис "Відкладений прибуток" для цього фінансового типу.

en: Note: Revenue for this event registration will not be deferred as the financial type does not have a deferred revenue account setup for it. If you want the revenue to be deferred, please select a different Financial Type with a Deferred Revenue account setup for it, or setup a Deferred Revenue account for this Financial Type.
uk: Примітка: Дохід від реєстрації цієї події не буде відкладеним, оскільки фінансовий тип не має налаштування рахунку з відстроченим доходом. Якщо ви хочете, щоб дохід був відкладеним, виберіть інший фінансовий тип із налаштуванням облікового запису "Відкладений дохід" або налаштуйте обліковий запис "Відкладений дохід" для цього фінансового типу.

en: Note: Subject Only
uk: Примітка: Лише Тема

en: Note: The record %1 doesnot exists. Upon save a new record will be create
uk: Примітка: Запис %1 не існує. Після операції збереження, буде створено новий запис.

en: Note: This will modify the field system-wide, not just in this profile form.
uk: Примітка: Це призведе до модифікації поля у всій системі, а не тільки у даній формі профілю.

en: Note: Upload max filesize ('upload_max_filesize') should not exceed Post max size ('post_max_size') as defined in PHP.ini, please check with your system administrator.
uk: Примітка: Максимальний розмір файлу, що завантажується ('upload_max_filesize'), не повинен перевищувати максимального розміру файлу, що розміщується ('post_max_size'), відповідно до зазначеного у PHP.ini, будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим системним адміністратором.

en: Note: You cannot edit fields for a reserved rule.
uk: Примітка: Ви не можете редагувати поля для зарезервованого правила.

en: Note: if the correct payment instrument is not listed here (e.g. for in-kind donations) ask your administrator to add a new option to this list.
uk: Примітка: якщо відповідний платіжний засіб відсутній у цьому списку (наприклад, для пожертв у негрошовій формі), зверніться до Вашого адміністратора для того, щоб додати нову опцію до цього списку.

en: Note: if the correct payment method is not listed here (e.g. for in-kind donations) ask your administrator to add a new option to this list.
uk: Примітка: якщо відповідний спосіб оплати відсутній у цьому списку (наприклад, для пожертв у негрошовій формі), зверніться до Вашого адміністратора для того, щоб додати нову опцію до цього списку.

en: Note: this contact may be a duplicate of an existing record.
uk: Увага: цей контакт може бути дублікатом вже існуючого запису.

en: Notes
uk: Примітки

en: Notes for
uk: Примітки до

en: Notes or Standard Terms
uk: Зауваження щодо стандартних умов

en: Nothing to merge.
uk: Немає об'єктів для об'єднання

en: Notification Email
uk: Емейл-сповіщення

en: Notification will be sent to this email address whenever a Personal Campaign Page linked to this contribution page is either created or updated. The notification will include links to view the campaign page as well as the contact record of the creator of the page.
uk: Повідомлення будуть надіслані на цю адресу електронної пошти, коли Персональна Сторінка Кампанії, що пов’язана з цією сторінкою внесків, була створена або оновлена. Повідомлення міститимуть посилання для перегляду сторінки кампанії, а також контактий запис, що створив сторінку.

en: Notification will be sent to this email address whenever a Personal Campaign Page linked to this event is either created or updated. The notification will include links to view the campaign page as well as the contact record of the creator of the page.
uk: Сповіщення буде надсилатися на цю адресу електронної пошти кожного разу, коли створюється або оновлюється персональна сторінка кампаній, яка пов'язана з цією подією. Сповіщення міститиме посилання на перегляд сторінки кампаній, а також журнал записів про контакт, що створив сторінку.

en: Notifications are NOT available
uk: Сповіщення НЕ є доступними

en: Notifications are sent to ALL owners
uk: Сповіщення відправляються УСІМ власникам

en: Notify Activity Assignees
uk: Повідомляти підписантів цієї діяльності

en: Notify Contributor?
uk: Повідомити вкладника?

en: Notify Email
uk: Повідомлення на Е-мейл

en: Notify Owner?
uk: Сповістити Власника?

en: Notify me via email when someone donates to my page
uk: Сповістити мене засобами електронної пошти, коли хтось робить внесок для моєї сторінки

en: Notify on Profile Submit
uk: Повідомляти при подачі профілю на затвердження

en: Notify when profile form is submitted?
uk: Повідомляти коли форма профілю підтверджена?

en: Now you can move on to exploring, configuring and using the various optional components for fundraising and constituent engagement. The links below will take you to the online documentation for each component.
uk: Зараз Ви можете перейти до використання та налаштування різних опціональних компонентів для проведення збору коштів та залучення мешканців округу. Посилання, наведені нижче, скерують Вас на он-лайн документацію по кожному компоненту.

en: Number
uk: Номер

en: Number of Donors
uk: Кількість донорів

en: Number of Failures
uk: Кількість невдалих спроб

en: Number of Installments
uk: Кількість Виплат

en: Number of Items
uk: Кількість одиниць

en: Number of Terms
uk: Кількість термінів

en: Number of Transactions
uk: Кількість транзакцій

en: Number of Transactions should a positive number
uk: Кількість операцій повинно бути позитивним числом

en: Number of grants
uk: Кількість грантів

en: Number of installments must be a whole number.
uk: Кільість платежів має дорівнювати цілому числу.

en: Number of permitted retries. Set to zero (0) to disable.
uk: Кількість дозволених повторних спроб. Встановіть нуль (0), щоб вимкнути.

en: Number of seconds to wait before retrying a failed execution.
uk: Кількість секунд очікування перед повтором після невдалої спроби виконання.

en: Number of selected Activities: %1
uk: Кількість обраних Діяльностей: %1

en: Number of selected Mailing Recipients: %1
uk: Кількість обраних одержувачів розсилки:% 1

en: Number of selected cases: %1
uk: Кількість обраних справ: %1

en: Number of selected contacts: %1
uk: Кількість обраних контактів: %1

en: Number of selected contributions: %1
uk: Кількість обраних внесків: %1

en: Number of selected grants: %1
uk: Кількість обраних грантів: %1

en: Number of selected memberships: %1
uk: Кількість обраних членств: %1

en: Number of selected participants: %1
uk: Кількість обраних учасника(ів):  %1

en: Number of selected pledges: %1
uk: Кількість обраних застав: %1

en: Number of times execution has been attempted.
uk: Кількість спроб виконання.

en: Nuosu
uk: Носу

en: OK
uk: ОК

en: OR
uk: АБО

en: OR You can sign up by setting Status Override? to something other than "NO".
uk: АБО Ви можете зареєструватися, встановивши параметр «Перевизначення статусу»? до чогось іншого, ніж "НІ".

en: OR if the payment is from a different contact, this email will only go to them.
uk: АБО якщо цей платіж здійснено іншим контактом, цей емейл буде надіслано лише йому.

en: Objects a custom group extends to
uk: Об'єкти групи що налаштовується, поширюються на

en: Occitan (after 1500)
uk: Окситанська (після 1500)

en: Occurrences should be less than or equal to 30
uk: Кількість випадків повинна бути меншою або дорівнювати 30

en: Odd / Even Street Number
uk: Непарний / парний номер будинку

en: Offer Another Premium on this Contribution Page
uk: Запропонувати іншу премію на даній сторінці внесків

en: Offer a Waitlist?
uk: Пропонувати лист очікування?

en: Offer installments
uk: Запропонувати чергові внески

en: Offer the appropriate service from the list. If the service requires coordination, contact the Director.
uk: Оберіть відповідні послуги зі списку. Якщо ця послуга потребує координації, зв'яжіться з директором.

en: Offline Registration for Event: %2 by: %1
uk: Оф-лайн реєстрація на захід: %2 до: %1

en: Offset
uk: Затримка

en: Ojibwa
uk: Оджибве

en: Old Church Slavonic, Church Slavic, Church Slavonic, Old Bulgarian, Old Slavonic
uk: Староцерковнослов'янська, Церковнослов'янська, Давньоболгарська, Староболгарська, Старослов'янська

en: Old files
uk: Старі файли

en: Oldest
uk: Найстарше

en: On
uk: Увімкнене

en: On Behalf Of
uk: Від імені

en: On Behalf Of Organization
uk: Від імені Організації

en: On Duplicate Entries
uk: Повтор

en: On Hold
uk: Вимкнена

en: On Hold - Opt Out
uk: На очікування - Відписка

en: On Hold Bounce
uk: Відмова в режимі очікування

en: On Hold Opt Out
uk: Відписка в режимі очікування

en: On Hold for Email %1?
uk: Утримання для Емейлу %1?

en: On Hold?
uk: Поставити в режим очікування?

en: On behalf of Label
uk: Від імені Label

en: On hold
uk: В режимі очікування

en: On waitlist
uk: У переліку очікування

en: Once these statuses are enabled, the event Info and Settings screen will have controls to enable (and configure) waitlisting.
uk: Коли ці статуси будуть увімкнені, у вікнах Інформація про подію та Налаштування з'являться елементи керування для активації (і налаштування) переліків очікування.

en: Once these statuses are enabled, the event Online Registration screen will have controls to enable (and configure) participation approval.
uk: Коли ці статуси будуть увімкнені, у вікні Он-лайн реєстрації на подію з'являться елементи керування для активації (і налаштування) механізму схвалення на участь у події.

en: Once you have defined CiviCRM ACL Roles and granted ACLs to those Roles, use this link to assign users to role(s).
uk: Якщо Ви визначили ACL-ролі CiviCRM та надали списки ACL цим ролям, використовуйте це посилання для присвоєння ролі (ролей) користувачам:

en: Once you have finished your testing, it is a good idea to clean up by finding your test records and deleting them.
uk: Коли Ви завершуєте тестування, доброю практикою вважається очищення шляхом пошуку та їхнього видалення.

en: Once you have your certificate installed, test that is working by navigating to one of your online contribution pages and changing the URL prefix from 'http://' to 'https://'. If your browser loads the page and indicates a valid security certificate - then you can change this setting to <strong>Yes</strong> and CiviCRM will automatically redirect requests for all online contribution / member / event / admin pages to the corresponding SSL secured URLs.
uk: Після того, Як Ви встановите сертифікат, перевірте його роботу, зайшовши до однієї з он-лайн сторінок внесків, та змінивши префікс із  "http://" на "https://". Якщо Ваш браузер завантажить сторінку і підтвердить дійсний сертифікат безпеки, Ви можете змінити це налаштування на <strong>Так</strong>, і CiviCRM автоматично скерує усі запити на сторінки он-лайн внесків / членів / подій на відповідну Інтернет-адресу, захищену SSL

en: Once you switch to using a Price Set, you won't be able to switch back to your existing settings below except by re-entering them. Are you sure you want to switch to a Price Set?
uk: Як тільки Ви почнете використовувати Індикатор Цін, Ви не матимете змоги повернути попередні налаштування, якщо тільки не заново вводити їх. Ви впевенні, що хочете вибрати Індикатор Цін?

en: Once you've received your new account welcome email, you can <a href=%1>click here</a> to login and promote your campaign page.
uk: Як тільки Ви отримали електронний лист-привітання щодо реєстрації Вашого нового облікового запису, Ви можете <a href=%1>натиснути тут</a>, щоб увійти до системи та почати рекламування Вашої сторінки кампаній.

en: Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
uk: Коли Ваша реєстрація буде перевірена, Ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де Ви зможете завершити процес реєстрації.

en: One
uk: Один

en: One %1 should be marked as primary.
uk: %1 повинен бути визначений як основний.

en: One IM should be marked as primary.
uk: Одна адреса ІМ повинна бути визначена як основна.

en: One Message Not Sent | %count Messages Not Sent
uk[0]: %count повідомлення не надіслане
uk[1]: %count повідомлення не надіслано
uk[2]: %count повідомлень не надіслано
uk[3]: %count повідомлень не надіслано

en: One OpenID should be marked as primary.
uk: Один OpenID повинен бути позначений як основний.

en: One combined activity
uk: Одна об'єднана діяльність

en: One combined activity plus one file attachment
uk: Одна об'єднана діяльність плюс один доданий файл

en: One contact NOT added (already in this group). | %count contacts NOT added (already in this group).
uk[0]: %count контакт НЕ додано (вже існує в групі).
uk[1]: %count контакти НЕ додано (вже існують в групі).
uk[2]: %count контактів НЕ додано (вже існують в групі).
uk[3]: %count контактів НЕ додано (вже існують в групі).

en: One contact NOT tagged (already tagged to this tag). | %count contacts NOT tagged (already tagged to this tag).
uk[0]: %count контакт НЕ помічено цим тегом (уже має цей тег).
uk[1]: %count контакти НЕ помічено цим тегом (уже мають цей тег).
uk[2]: %count контактів НЕ помічено цим тегом (уже мають цей тег).
uk[3]: %count контактів НЕ помічено цим тегом (уже мають цей тег).

en: One contact added to this existing group. | %count contacts added to this existing group.
uk[0]: %count контакт доданий до цієї існуючої групи.
uk[1]: %count контакти додано до цієї існуючої групи.
uk[2]: %count контактів додано до цієї існуючої групи.
uk[3]: %count контактів додано до цієї існуючої групи.

en: One contact added to this new group. | %count contacts added to this new group.
uk[0]: %count контакт доданий до цієї нової групи.
uk[1]: %count контакти додано до цієї нової групи.
uk[2]: %count контактів додано до цієї нової групи.
uk[3]: %count контактів додано до цієї нової групи.

en: One contact is currently eligible to inherit this relationship.
uk: Один контакт на даний час може успадкувати ці відносини.

en: One contact is tagged with this tag. | %count contacts are tagged with this tag.
uk[0]: %count контакт помічений цим тегом.
uk[1]: %count контакти помічено цим тегом.
uk[2]: %count контактів помічено цим тегом.
uk[3]: %count контактів помічено цим тегом.

en: One contact merged. | %count contacts merged.
uk[0]: кільксть контактів об'єднана
uk[1]: кільксть контактів об'єднана
uk[2]: кільксть контактів об'єднана
uk[3]: %cкільксть контактів об'єднана

en: One contact was skipped. | %count contacts were skipped.
uk[0]: Один контакт пропущено
uk[1]: %кількість контактів пропущено
uk[2]: %кількість контактів пропущено
uk[3]: %кількість контактів пропущено

en: One email should be marked as primary.
uk: Одну електронну адресу треба позначити як основну.

en: One matching contact was found.  | %count matching contacts were found.<br />
uk[0]: Знайдено один контакт.
uk[1]: Знайдено %count контактів.
uk[2]: Знайдено %count контактів.
uk[3]: Знайдено %count контактів.

en: One message was sent successfully. | %count messages were sent successfully.
uk[0]: %count повідомлення успішно надіслане.
uk[1]: %count повідомлення успішно надіслані
uk[2]: %count повідомлень успішно надіслані
uk[3]:  повідомлень успішно надіслані.

en: One message was sent successfully.  | %count messages were sent successfully.
uk[0]: Повідомлення успішно надіслано.
uk[1]: %count повідомлень успішно надіслано.
uk[2]: %count повідомлень успішно надіслано.
uk[3]: %count повідомлень успішно надіслано.

en: One of the selected contacts has an address record that is shared with 1 other contact. | One or more selected contacts have address records which are shared with %count other contacts.
uk[0]: Один чи більше обраних контактів мають запис адреси, спільний з 1 іншим контактом.
uk[1]: Один чи більше обраних контактів мають запис адреси, спільний з %count іншими контактами.
uk[2]: Один чи більше обраних контактів мають запис адреси, спільний з %count іншими контактами.
uk[3]: Один чи більше обраних контактів мають запис адреси, спільний з %count іншими контактами.

en: One or more contact subtypes have been de-selected from the list for this contact. Any custom data associated with de-selected subtype will be removed as long as the contact does not have a contact subtype still selected. Click OK to proceed, or Cancel to review your changes before saving.
uk: Один або більше підтипів контактів були виключені з переліку для цього контакту. Будь-які персоналізовані дані, пов’язані з цими підтипами, будуть видалені, якщо тільки контакт не має обраного підтипу. Натисніть ТАК для продовження, або Скасувати, щоб переглянути Ваші зміни перед збереженням.

en: One or more line items have a different financial type than the contribution. Editing the financial type is not yet supported in this situation.
uk: Один або декілька елементів у рядку мають фінансові типи, які відрізняються від типу внеску. У цій ситуації редагування фінансового типу ще не підтримується.

en: One or more payment reminders can be emailed to this contributor based on the values entered in this section. If a 'Self-service Payments Page' has been selected, the reminder will include a link for the contributor to make their payment online.
uk: Одне або більше нагадувань про платежі може бути відправлене електронною поштою даному учаснику згідно зі значеннями, вказаними у цьому розділі. Якщо була обрана "Сторінка самообслуговування для здійснення платежів", нагадування міститиме для учасника лінк на сторінку для здійснення он-лайн платежів.

en: One phone should be marked as primary.
uk: Один телефон має бути позначений як основний.

en: One record selected for export. | %count records selected for export.
uk[0]: %count запис обраний для експорту
uk[1]: %count записів обрано для експорту
uk[2]: %count записи обрані для експорту
uk[3]: %count записи обрані для експорту

en: One relationship was not created because it already exists. | %count relationships were not created because they already exist.
uk[0]: %count відносини не були створені, оскільки вони вже існують
uk[1]: %count відносин не було створено, оскільки вони вже існують
uk[2]: %count відносин не було створено, оскільки вони вже існують
uk[3]: %count відносин не було створено, оскільки вони вже існують

en: One selected activity consists of more than one target contact. | %count selected activities consist of more than one target contact.
uk[0]: %count обрана діяльність включає більше, ніж один цільовий контакт.
uk[1]: %count обрані діяльності включать більше, ніж один цільовий контакт.
uk[2]: %count обраних діяльностей включать більше, ніж один цільовий контакт.
uk[3]: %count обраних діяльностей включать більше, ніж один цільовий контакт.

en: One-time online contributions
uk: Одноразові он-лайн внески

en: Ongoing
uk: Триває

en: Online Contribution
uk: Онлайн Внесок

en: Online Contribution (Live)
uk: Он-лайн внески (Реальні)

en: Online Contribution (Test-drive)
uk: Он-лайн внески (Тестовий режим)

en: Online Contribution Page
uk: Сторінка он-лайн внесків

en: Online Contribution:
uk: Он-лайн внески:

en: Online Contributions / Online Membership Signup / Online Event Registration
uk: Он-лайн Внески / Он-лайн подання на членство / Он-лайн реєстрація на події

en: Online Event Registration
uk: Он-лайн Реєстрація на Подію

en: Online Registration
uk: Он-лайн реєстрація

en: Online Registration (Live)
uk: Он-лайн реєстрація (наживо)

en: Online Registration (Test-drive)
uk: Он-лайн реєстрація (тестовий режим)

en: Online documentation.
uk: Он-лайн документація.

en: Online event registration and participant tracking.
uk: Реєстрація на події он-лайн та відслідковування учасників.

en: Online fundraising and donor management, as well as offline contribution processing and tracking.
uk: Проведення збору коштів он-лайн та керування інформацією про спонсорів, а також обробка внесків оф-лайн та їх відслідковування.

en: Online or offline contribution.
uk: Он-лайн або оф-лайн внески

en: Online or offline event registration.
uk: Он-лайн або оф-лайн реєстрація події.

en: Online or offline membership renewal.
uk: Он-лайн або оф-лайн подовження членства.

en: Online or offline membership signup.
uk: Он-лайн або оф-лайн заявка на членство.

en: Online registration enabled?
uk: Активувати он-лайн реєстрацію?

en: Online registration is not currently available for this event (contact the site administrator for assistance).
uk: Он-лайн-реєстрація в даний час не доступна для цієї події (зв'яжіться з адміністрацією сайту для допомоги).

en: Online signup and membership management.
uk: Подання на членство он-лайн та керування типами членства

en: Only %1 Registrations available.
uk: Доступно лише %1 реєстрацій.

en: Only 'View' and 'Edit' operations are valid for this type of data
uk: Тільки функції "Переглянути" та "Редагувати" можуть застосовуватися для цього типу інформації

en: Only 'get' action is supported.
uk: Підтримується лише дія "отримати".

en: Only Display Test Contributions
uk: Відображати лише тестові внески

en: Only My Cases
uk: Тільки мої справи

en: Only one %1 can be marked as primary.
uk: Тільки %1 може бути визначений як основний.

en: Only one IM can be marked as primary.
uk: Лише одна адреса ІМ може бути визначена як основна.

en: Only one OpenID can be marked as primary.
uk: Лише один OpenID може бути позначений як основний.

en: Only one email can be marked as primary.
uk: Лише одна електронна адреса може бути позначена як основна.

en: Only one field of each communication type (EG. phone) can use the primary location type.
uk: Лише одне поле кожного типу комунікації (наприклад, телефон) може використовувати основного типу розташування.

en: Only one phone can be marked as primary.
uk: Лише один телефон може бути позначений як основний.

en: Only send to email addresses assigned to the specified location
uk: Відправляти лише за тими адресами електронної пошти, які закріплені за вказаним розташуванням

en: Only this %1
uk: Лише ця %1

en: Oops! - The CiviCRM settings file (civicrm.settings.php) was not found in the expected location
uk: Помилка! - Не вдалося знайти файл налаштувань CiviCRM (civicrm.settings.php) в його звичайному місці знаходження

en: Oops! - The path for including CiviCRM code files is not set properly. Most likely there is an error in the <em>civicrm_root</em> setting in your CiviCRM settings file (!1).
uk: Помилка! - Шлях для включення кодових файлів CiviCRM не задано належним чином. Наймовірніше, наявна помилка у <em>civicrm_root</em> налаштуванні Вашого файлу налаштувань CiviCRM (!1).

en: Oops! CiviCRM is already installed
uk: Помилка! Програма CiviCRM вже інстальована

en: Oops! Could not create database %1
uk: Помилка! Не вдалося створити базу даних %1

en: Oops! Incorrect Backdrop version
uk: Помилка! Неправильна версія Backdrop

en: Oops! Incorrect CiviCRM version
uk: Помилка! Некоректна версія програми CiviCRM

en: Oops! Incorrect Drupal version
uk: Помилка! Некоректна версія Drupal

en: Oops! Please correct your install location
uk: Помилка! Будь ласка, виправте вказане Вами місце інсталяції

en: Oops, it looks like there is no valid membership status available for the given membership dates. You can <a href="%1">Configure Membership Status Rules</a>.
uk: Ой, здається, відсутній дійсний статус членства, який відповідає заданим датам членства. Ви можете <a href="%1">Налаштувати правила статусів членства</a>.

en: Oops, it looks like there is no valid membership status corresponding to the membership start and end dates for this membership. Contact the site administrator for assistance.
uk: Йой, здається, відсутній дійсний статус членства, який відповідає датам початку і закінчення для цього членства. Зверніться до адміністратора сайту за допомогою.

en: Oops. It looks like there is no response option configured.
uk: Помилка. Схоже на те, що немає жодного налаштованого варіанту відповіді.

en: Oops. It looks like there is no valid payment status for online payment.
uk: Помилка. Схоже на те, що відсутній діючий статус оплати для здійснення он-лайн-платежу.

en: Oops. It looks like you are trying to change the membership type while renewing the membership. Please click the "change membership type" link and select a Membership Type from the list.
uk: Ой. Здається, Ви намагаєтесь змінити тип членства при подовженні членства. Будь ласка, натисніть посилання "змінити тип членства" і оберіть Тип Членства з переліку.

en: Oops. It looks like you are trying to change the membership type while renewing the membership. Please click the "change membership type" link, and select a Membership Organization.
uk: Ой. Здається, Ви намагаєтесь змінити тип членства при подовженні членства. Будь ласка, натисніть посилання "змінити тип членства" і оберіть Організацію Членства.

en: Oops. It looks like you have an incorrect or incomplete link (URL). Please make sure you've copied the entire link, and try again. Contact the site administrator if this error persists.
uk: Ой! Здається, Ви навели неправильний або неповний лінк (URL). Будь ласка, переконайтеся, що Ви скопіювали повний лінк, і спробуйте ще раз. Зв’яжіться із адміністратором сайту, якщо ця помилка виникатиме і надалі.

en: Oops. One or more fields in this profile are configured to be Searchable and / or shown in a Results Column, AND you are trying to add a
uk: Одне чи більше полів у цьому профілі налаштовані як "Охоплені пошуком" та/або такі, що показуються у колонці результатів пошуку, ОДНАК Ви намагаєтеся додати

en: Oops. The membership you're trying to renew appears to be invalid. Contact your site administrator if you need assistance. If you continue, you will be issued a new membership.
uk: На жаль, членство, яке Ви намагаєтеся поновити, не є дійсним.  Якщо вам потрібна допомога, зверніться до адміністратора сайту. Якщо ви продовжите, Вам буде додано нове членство.

en: Oops. You cannot make a payment for this pledge - pledge status is %1.
uk: Ой! Ви не можете здійснити оплату по цьому фінансовому зобов'язанню - стан фінансового зобов'язання дорівнює %1.

en: Oops. Your %1 settings are incorrect. No test mail has been sent.
uk: Йой. Ваші налаштування %1 неправвильні. Пробне повідомлення не надіслано.

en: Open
uk: Відкрити

en: Open All
uk: Відкрити Усі

en: Open Case
uk: Відкрити Справу

en: Open Date
uk: Дата Відкриття

en: Open ID
uk: Відкритий ID

en: Open ID Location
uk: Розташування Відкритого ID

en: Open ID identifier
uk: ID відкритого ID

en: Open Pledges (Due Date - Amount)
uk: Відкриті фінансові зобов'язання (Термін оплати - Сума)

en: Open a new case
uk: Відкрити нову справу

en: Open tracking
uk: Відкрити Відслідковування

en: OpenID
uk: Відкритий ID

en: OpenID Location Type
uk: Вид розміщення OpenID

en: OpenID is not a valid URL.
uk: URL не відповідає ВідкритомуID

en: Opened
uk: Відкрито

en: Opened
uk: Відкрито

en: Opened Count
uk: Відкритий підрахунок

en: Opened Date
uk: Відкрита дата

en: Opening...
uk: Відкриття...

en: Opens
uk: Відкриті

en: Opens (WIP)
uk: Відкрити (ВІП)

en: Opens documentation in a new window.
uk: Відкриває документацію в новому вікні.

en: Opens/ Clicks
uk: Відкриттів/Кліків

en: Operation
uk: Операція

en: Operator
uk: Оператор

en: Operator:
uk: Оператор:

en: Opportunistic Flush
uk: Гнучке Очищення

en: Opt Out
uk: Відписка

en: Opt out via email
uk: Відписатися через електронну пошту

en: Opt out via web page
uk: Відписатися через веб сторінку

en: Opt-Out
uk: Відписка

en: Opt-Out (Action)
uk: Відмова (Дія)

en: Opt-Out URL (Action)
uk: URL -адреса Відмови (Дія)

en: Opt-Outs
uk: Відключили

en: Opt-out
uk: Відписатися

en: Opt-out Confirmation
uk: Підтвердження виключення з розсилки

en: Opt-out Message
uk: Відмовитись від розсилки повідомлень

en: Opt-out Requests
uk: Запити на вилучення з розсилок

en: Opt-outs
uk: Відмови

en: Opted Out of Bulk Mail
uk: Відмова від участі у масових розсилках

en: Opted to Pay Contribution Later, and is still pending payment.
uk: Обрано опцію зробити внесок пізніше після реєстрації, і внесок все ще не зроблено.

en: Opted to Pay Later after Registration, and is still pending payment.
uk: Обрано опцію заплатити пізніше після реєстрації, і платіж все ще не здійснено.

en: Opted-out
uk: Відмова від участі

en: Option "%1" has been deleted.
uk: Опція "%1" була видалена.

en: Option Amount
uk: Сума

en: Option Description
uk: Опис опції

en: Option Group Description
uk: Опис групи опцій

en: Option Group ID
uk: ID групи опцій

en: Option Group Is Active?
uk: Група опцій є діючою?

en: Option Group Is Locked
uk: Група опцій є заблокованою

en: Option Group Is Reserved?
uk: Група опцій зарезервована?

en: Option Group Name
uk: Ім'я групи опцій

en: Option Group title
uk: Назва групи опцій

en: Option Grouping Name
uk: Ім'я опції групування

en: Option Is Active
uk: Опція є діючою

en: Option Is Reserved?
uk: Опція зарезервована?

en: Option Label
uk: Назва

en: Option Name
uk: Ім'я опції

en: Option Type
uk: Вид опції

en: Option Value
uk: Опції значення

en: Option Value ID
uk: ID значення опції

en: Option Values with problematic Values
uk: Значення опцій з проблемними значеннями

en: Option Visibility
uk: Видимість опції

en: Option is Default?
uk: Є опцією за умовчанням?

en: Option is Header?
uk: Опція є верхнім колонтитулом?

en: Option label cannot be empty
uk: Опція ярлику не може бути порожньою

en: Option value cannot be empty
uk: Опція значення не може бути порожньою

en: OptionGroup settings
uk: Налаштування групи опцій

en: Optional
uk: Не обов'язково

en: Optional Constraints
uk: Опціональні обмеження

en: Optional adjustment period added or subtracted from the End Event. EXAMPLE: <strong>Grace</strong> status might end at 'end date' PLUS 1 month.
uk: Опціональний коректуючий період додається або віднімається від Закінчення Події. ПРИКЛАД: Статус <strong>Відкладене</strong> може закінчуватися "Датою Закінчення" ПЛЮС 1 місяць.

en: Optional adjustment period added or subtracted from the Start Event. EXAMPLE: <strong>Current</strong> status might begin at 'join date' PLUS 3 months (to distinguish Current from New members).
uk: Опціональний коректуючий період додається або віднімається від Початку Події. ПРИКЛАД: Статус <strong>Поточне</strong> може починатися з "Дати приєднання" ПЛЮС 3 місяці (щоб відрізнити Поточних від Нових членів).

en: Optional description of this domain (useful for sites with multiple domains).
uk: Опис цього домену, за необхідності (корисно для сайтів з кількома доменами).

en: Optional explanatory text for the Honoree section (displayed above the Honoree fields).
uk: Опціональне пояснення для розділу щодо особи, на чию честь робиться внесок (лауреата) (з'являтиметься над полями про лауреата)

en: Optional footer text for Thank-you screen (often used to include links to other pages/activities on your site).
uk: Додатковий текст нижнього колонтитула вікна подяки (часто використовується, щоб включити посилання на інші сторінки / події на вашому сайті).

en: Optional footer text for registration screen.
uk: Опції тексту колонтитулу для вікна реєстрації.

en: Optional identifier for the contribution source (campaign name, event, mailer, etc.).
uk: Вибірковий ідентифікатор джерела внеску (назва кампанії, захід, відправник і т.д.).

en: Optional instructions / message for Confirmation screen.
uk: Додаткові інструкції / повідомлення для вікна підтвердження.

en: Optional local part (e.g., 'civimail+' for addresses like civimail+s.1.2@example.com).
uk: Опціональна локальна частина (наприклад, 'civimail+' для адрес, подібних civimail+s.1.2@example.com).

en: Optional message for Thank-you screen (may include HTML formatting).
uk: Опціональне повідомлення для екрану подяки (може включати в себе HTML-форматування).

en: Optional page footer text for Confirmation screen.
uk: Додаткові інструкції / повідомлення для вікна підтвердження.

en: Optional product SKU or code. If used, this value will be included in contributor receipts.
uk: Опціональний продукт SKU або код. Якщо ця опція використовується, то це значення буде включено в квитанції по внесках.

en: Optionally hide the confirmation screen for free events.
uk: Опціонально можна приховати вікна підтвердження для безкоштовних подій.

en: Optionally set a maximum number of participants for this event.
uk: За бажанням можна вказати максимальну кількість учасників цього заходу.

en: Options
uk: Опції

en: Options Per Line
uk: Число стовпчиків

en: Options given here are days of a month from 1 - 31
uk: Опції, представлені тут, є днями місяця з 1 - 31

en: Or Provide Contact ID or External ID.
uk: Надайте або ID контакту, або зовнішній ID.

en: Or you can <a href='%1'>browse all %2 %3</a>.
uk: Або Ви можете <a href='%1'>переглянути усі %2 %3</a>.

en: Or you can <a href='%1'>browse all available Contribution Pages</a>.
uk: Або Ви можете <a href='%1'>переглянути усі доступні сторінки внесків</a>.

en: Or you can <a href='%1'>browse all available Current Events</a>.
uk: Або Ви можете <a href='%1'>переглянути усі доступні поточні заходи</a>.

en: Order
uk: Порядок

en: Order By >>
uk: Впорядкувати за >>

en: Order by Column
uk: Впорядкувати за колонками

en: Order by Order
uk: Сортувати за порядком

en: Order by Section
uk: Впорядкувати за секцією

en: Organization
uk: Установа

en: Organization Address and Contact Info
uk: Адреса організації та контактна інформація

en: Organization Contact ID
uk: ID контакту організації

en: Organization Contact Information
uk: Контактна інформація Організації

en: Organization Email
uk: Електронна пошта Організації

en: Organization Name
uk: Назва установи

en: Organization Profile
uk: Профіль організації

en: Organization name, email address for system-generated emails, organization address
uk: Назва організації, електронна пошта для повідомлень, що генеруються системою, адреса організації

en: Organize the tag hierarchy by clicking and dragging. Shift-click to select multiple tags to merge/move/delete.
uk: Організуйте ієрархію тегів, натиснувши і перетягнувши. Клацніть Shift, щоб вибрати кілька тегів для об'єднання / переміщення / видалення.

en: Organize your contacts
uk: Упорядкувати Ваші контакти

en: Organizing Your Data
uk: Впорядкування ваших даних

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Original
uk: Початкове значення

en: Original Installment Amount
uk: Початкова сума чергового внеску

en: Oriya
uk: Орія

en: Oromo
uk: Оромо

en: Ossetian, Ossetic
uk: Осетинська

en: Other
uk: Інші

en: Other Amount
uk: Інша сума

en: Other Name
uk: Інше ім'я

en: Other Panes
uk: Інші панелі

en: Other Relationships
uk: Інші відносини

en: Other Settings
uk: Інші налаштування

en: Other WYSIWYG editors are available for download from the <a %1>CiviCRM Extension Directory</a>.
uk: Інші редактори WYSIWYG доступні для завантаження з<a %1> каталогу розширень CiviCRM</a>.

en: Other Years
uk: Інші роки

en: Other location
uk: Інші розташування

en: Other menu data
uk: Інші дані меню

en: Other operators not available for this action.
uk: Для цієї дії інші оператори не доступні.

en: Otherwise, click the <strong>Continue</strong> button below to complete your registration.
uk: Або, натисніть розташовану нижче кнопку <strong>Продовжити</strong>, щоб завершити Вашу реєстрацію.

en: Otherwise, the registration link is hidden and the &quot;Event Full Message&quot' is displayed when the maximum number of registrations is reached. Only participants with status types marked as 'counted' are included when checking if the event is full.
uk: В іншому випадку, посилання реєстрації приховано і & Quot; Повне повідомлення і Quot "відображається, коли максимальне число реєстрацій буде досягнута. Тільки учасники з типами стану, марковані як "враховані" включені при перевірці, якщо подія у повному обсязі.

en: Out Date
uk: Недійсний

en: Outbound Email
uk: Вихідна пошта

en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
uk: Вихідна пошта (

en: Outbound Email Disabled
uk: Вихідний емейл вимкнено

en: Outbound SMS
uk: Вихідне СМС-повідомлення

en: Outbound emails have been disabled. Scheduled jobs will not run unless runInNonProductionEnvironment=TRUE is added as a parameter for a specific job
uk: Вихідні електронні повідомлення вимкнено. Заплановані завдання не будуть виконуватись, якщо runInNonProductionEnvironment = TRUE не буде додано як параметр для певного завдання.

en: Outbound mail has been disabled. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the OutBound Email.
uk: Зовнішня пошта відключена. Натисніть <a href='%1'>Адміністрування >> Системні Налаштування >> Зовнішня Пошта</a>, щоб налаштувати параметри відправлення електронної пошти.

en: Outgoing Phone Prefix
uk: Префікс номеру телефону при вихідних дзвінках

en: Overdue
uk: Затримується

en: Override End Date for Auto-renew Memberships
uk: Переписати кінцеву дату для автоматично подовжуваних членств

en: Override Geocoding
uk: Скасувати визначення географічних координат

en: Override Permanently
uk: Перевизначати Постійно

en: Override Status
uk: Змінити правило оновлення

en: Override Until Selected Date
uk: Перевизначати До Обраної Дати

en: Override Verp
uk: Змінити Verp

en: Override automatic geocoding
uk: Скасувати автоматичне визначення географічних координат

en: Override page content
uk: Змінити вміст сторінки

en: Override privacy setting? (Do not email / Do not mail)
uk: Скасувати налаштування приватності? (Не відправляти електронний лист / Не відправляти поштовий лист)

en: Override the default button text for the cancel button for this profile
uk: Перевизначити текст кнопки за замовчуванням для кнопки скасування для цього профілю

en: Override the default button text for the submit button for this profile
uk: Перевизначити текст кнопки за за мовчуванням  для кнопки надсилання для цього профілю

en: Owing
uk: Не сплачено

en: Owned By Contact ID
uk: Належить Contact ID

en: Owner
uk: Власник

en: Owner Email Notification
uk: Сповіщення власника електронною поштою

en: Owner Notification
uk: Сповіщення власника

en: Owner Notification is not set for this Personal Campaign Page. Please contact the site administrator if you need assistance.
uk: Сповіщення власника не налаштоване для даної персональної сторінки кампаній. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту, якщо Вам потрібна допомога.

en: Owner chooses whether to receive notifications
uk: Власник вирішує, отримувати йому сповіщення чи ні

en: PAYMENT ADVICE
uk: Платіжна порада

en: PCP Block
uk: Блок Персональної сторінки кампанії

en: PCP Block ID
uk: ID Блоку Персональної сторінки кампанії

en: PCP Page Type
uk: Тип сторінки ПСК

en: PCP Status
uk: Статус ПСК

en: PCP owner notifications
uk: Сповіщення власника ПСК

en: PCPs
uk: Персональні сторінки кампаній

en: PDF Format Option Group not found in database.
uk: Група опцій "PDF формат" не знайдена у базі даних.

en: PDF Invoice
uk: Інвойс у форматі PDF

en: PDF Page Format
uk: Формат сторінки PDF

en: PDF Page Format does not fit in database.
uk: Формат PDF сторінки не підходить до бази даних.

en: PDF Receipts
uk: Чеки у форматі PDF

en: PDF letter - print for participants
uk: PDF лист - роздрукувати для учасників

en: PHP Configuration
uk: Конфігурація PHP

en: PHP Out-of-Date
uk: Старий PHP

en: PHP Up-to-Date
uk: Останній PHP

en: PHP class name
uk: Ім'я класу РНР

en: PHP7 installed
uk: PHP7 встановлено

en: Pad inside each label.
uk: Наповнення всередині кожної мітки.

en: Page %1 of %2
uk: Сторінка %1 з %2

en: Page Arguments
uk: Аргументи сторінки

en: Page Break
uk: Розрив сторінки

en: Page Callback
uk: Зворотній зв'язок сторінки

en: Page Deleted
uk: Сторінка видалена

en: Page Disabled
uk: Сторінка деактивована

en: Page Enabled
uk: Сторінка активована

en: Page Format
uk: Формат сторінки

en: Page Text
uk: Текст сторінки

en: Page Title
uk: Назва Сторінки

en: Page Type
uk: Вид сторінки

en: Page format to use when creating PDF files using this template.
uk: Формат сторінки, який буде використовуватися при створенні PDF-файлів з використанням цього шаблону.

en: Page title for registration Thank-you screen.
uk: Назва сторінки для реєстрації вікна подяки.

en: Page title for screen where user reviews and confirms their registration information.
uk: Назва сторінки для вікна, де користувачі переглядають і підтверджують свої реєстраційні дані.

en: Pager
uk: Пейджер

en: Paid
uk: Сплачено

en: Paid Amount
uk: Внесена сума платежу

en: Paid By
uk: Оплачено

en: Paid Date
uk: Дата внесеної суми платежу

en: Paid Event
uk: Платний захід

en: Paid later via page ID: %1. %2
uk: Оплачено пізніше через сторінку з ідентифікатором: %1. %2

en: Panjabi, Punjabi
uk: Пенджабська

en: Paper Size
uk: Розмір паперу

en: Paper Size Option Group not found in database.
uk: Група опцій "Розмір паперу" не знайдена у базі даних.

en: Paper Size does not fit in database.
uk: Розмір паперу не знайдений у базі даних.

en: Parameter
uk: Параметр

en: Parameter Name
uk: Ім'я параметру

en: Parameter Value
uk: Значення параметру

en: Parent Activity ID
uk: ID батьківського заходу

en: Parent Campaign
uk: Батьківська кампанія

en: Parent Event
uk: Захід вищого рівня

en: Parent Event ID
uk: Номер заходу вищого рівня

en: Parent Group
uk: Батьківська група

en: Parent Groups
uk: Батьківські групи

en: Parent ID
uk: Батьківське ID

en: Parent Menu
uk: Головне меню

en: Parent Section
uk: Батьківський розділ

en: Parent Tag
uk: Батьківський тег

en: Parent of
uk: Батьківська для

en: Parent/child relationship.
uk: Батьківсько/дочірні відносини

en: Parse error in extension: %1
uk: Помилка аналізу розширення «%1»

en: Partial Payments Enabled
uk: Часткові платежі Включено

en: Partial matches will be replaced unless you click "Exact Match". EXAMPLE: replacing 'Contribution' with 'Donation' will also replace 'Contributions' with 'Donations' unless 'Exact Match' is checked.
uk: Часткові співпадання також будуть замінені, якщо Ви не натиснете "Точне співпадання". ПРИКЛАД: Заміна "Внесок" на "Пожертва" також замінить "Внески" на "Пожертви", якщо не обрана опція "Точне співпадання".

en: Partially paid
uk: Частково сплачено

en: Participant
uk: Учасник

en: Participant %1
uk: Учасник %1

en: Participant 1
uk: Учасник 1

en: Participant Confirmation
uk: Підтвердження учасника

en: Participant Contact Type
uk: Тип Контакту Учасника

en: Participant Count
uk: Підрахунок учасників

en: Participant Count must be greater than zero.
uk: Число кількості учасників повино бути більшим за нуль.

en: Participant Count should be a positive number
uk: Рахунок учасників має бути в додатних числах

en: Participant E-mail
uk: Адреса електронної пошти учасника

en: Participant Fee
uk: Грошові збори учасника

en: Participant Group(s)
uk: Група(и)  Учасника

en: Participant ID
uk: ID учасника

en: Participant Information
uk: Інформація учасника

en: Participant Information - Participant %1
uk: Інформація про учасника - учасник %1

en: Participant Limit
uk: Гранична Кількість Учасників

en: Participant Listing
uk: Відкритий список

en: Participant Listing is not enabled for this event. You can enable it from
uk: Учасник списку не включений для цієї події. Ви можете включити його від.

en: Participant Name
uk: Ім'я учасника

en: Participant Name or Email
uk: Ім'я учасника або е-мейл

en: Participant Role
uk: Роль учасника

en: Participant Role (label)
uk: Роль Учасника (мітка)

en: Participant Role Id
uk:  ID ролі учасника

en: Participant Source
uk: Походження учасника

en: Participant Status
uk: Статус учасника

en: Participant Status (ie. Registered, Attended, Cancelled, etc.)
uk: Статус учасника (наприклад, Зареєстрований, ВІдвідує, Відмінений тощо)

en: Participant Status (label)
uk: Статус Учасника (мітка)

en: Participant Status Class
uk: Клас статусу учасника

en: Participant Status Counts?
uk: Підрахунок статусів учасників?

en: Participant Status Id
uk: ID статусу учасника

en: Participant Status Is Reserved?>
uk: Зарезервувати статус учасника?

en: Participant Status Label
uk: Мітка статусу учасника

en: Participant Status Type ID
uk: ID типу статусу учасника

en: Participant Status Visibility
uk: Видимість статусу учасника

en: Participant Status is Active
uk: Статус учасника активний

en: Participant Tag(s)
uk: Мітки учасника

en: Participant Total
uk: Загальна кількість учасників

en: Participant count can not be greater than max participants.
uk: Підрахунок учасників не може бути вищим, ніж максимальне число учасників.

en: Participant import data MUST include the following columns:
uk: Дані учасника для імпорту ПОВИННІ містити наступні стовпці:

en: Participant import files must contain data needed to <strong>match the participant to a contact record in your CiviCRM database</strong>. This 'matching' can be handled in several different ways:
uk: Файли імпорту учасників повинні містити дані, необхідні для <strong>співставлення учасника і контактного запису у Вашій базі CiviCRM</strong>. Таке "співставлення" можна провести різними способами:

en: Participant import requires that each person, household or organization already exists as a contact record in your CiviCRM database. If you need to import participant information for contact records which haven't been added to CiviCRM yet - you will do this in 2 steps. First, use <strong>Import Contacts</strong> to add the contact records. If possible, include a unique 'External ID' for each new contact which you can then use to match participant info such as event registration to the corresponding contact record. Then return to this screen and import the participant records.
uk: При імпорті учасника необхідно, щоб кожна особа, домогосподарство чи організація вже існували як записи контактів у Вашій базі CiviCRM. Якщо Вам необхідно імпортувати інформацію учасника для запису конту, який ще не був доданий до CiviCRM - Ви можете зробити це у 2 кроки. Спочатку, використовуйте <strong>Імпортувати контакти</strong> для додавання записів.контактів. Якщо це можливо, включіть унікальний "зовнішній ID" для кожного нового запису контакта який Ви пізніше зможете використати для співставлення інформації учасників, зокрема, реєстрацій на заходи, з відповідним записом контакту. Потім поверніться до цього вікна та імпортуйте записи учасників.

en: Participant is %1
uk: Учасник %1

en: Participant is Pay Later?
uk: Учасник заплатить пізніше?

en: Participant is a Test?
uk: Учасник є тестовим?

en: Participant list Count Report
uk: Звіт Підрахунку Переліку  Учасників

en: Participant listing code file cannot be '%1'
uk: Код учасника у списку не може бути "% 1"

en: Participant listing links.
uk: Посилання на списки учасників.

en: Participant status - change
uk: Статус учасника - зміна

en: Participant status has been updated to '%1'. An email has been sent to %2.
uk: Статус учасника був оновлений до '%1'. Повідомлення було відправлено до %2.

en: Participant's Contact ID
uk: ID контакту учасника

en: Participants
uk: Учасники

en: Participants (Event Name)
uk: Учасники (Назва заходу)

en: Participants (Event Type)
uk: Учасники (Вид заходу)

en: Participants (Role)
uk: Учасники (Роль)

en: Participants : %1
uk: Учасники: %1

en: Participants Summary
uk: Резюме по учасниках

en: Participation in this event requires approval. Submit your registration request here. Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
uk: Участь у цьому заході потребує схвалення. Подай заявку і зареєструйся. Після того, як це буде схвалено, ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де зможете завершити процес реєстрації.

en: Partner of
uk: Партнер для

en: Partner relationship.
uk: Партнерські відносини.

en: Party Reg
uk: Партійний регістр

en: Pashto, Pushto
uk: Пушту

en: Password
uk: Пароль

en: Password Label
uk: Мітка паролю

en: Password and Confirm Password values are not the same.
uk: Значення Пароль та Підтвердження Паролю не є тотожними.

en: Password is not set for this payment processor
uk: Пароль не виставлений для цієї платіжної системи

en: Password is not set in the Administer &raquo; System Settings &raquo; Payment Processors.
uk: Пароль не зазначений у: Адміністрування > Системні налаштування > Платіжні системи.

en: Password to use when polling (for IMAP and POP3).
uk: Пароль для використання при опитуваннях (для IMAP and POP3).

en: Past Campaigns
uk: Минулі кампанії

en: Past Due
uk: Прострочення

en: Past Groups
uk: Колишні Групи

en: Path
uk: Шлях

en: Path Variables
uk: Змінні шляху

en: Path where CiviCRM extensions are stored.
uk: Шлях, де зберігаються розширення CiviCRM.

en: Path where documents and images which are attachments to contact records are stored (e.g. contact photos, resumes, contracts, etc.). These attachments are defined using 'file' type custom fields.
uk: Шлях, де зберігаються документи та зображення, що є вкладеннями до контактних записів (напр., фото контакту, резюме, договори тощо). Ці вкладення визначаються з використанням персоналізованого поля типу "файл".

en: Path where site specific PHP code files are stored if any. This directory is searched first if set.
uk: Шлях, де зберігаються сайт-специфічні файли з РНР-кодом, якщо вони наявні. Якщо встановлена, пошук у цій теці проводиться у першу чергу.

en: Path where site specific templates are stored if any. This directory is searched first if set. Custom JavaScript code can be added to templates by creating files named <em>templateFile.extra.tpl</em>.
uk: Шлях, де зберігаються сайт-специфічні шаблони, якщо вони наявні. Якщо встановлена, пошук у цій теці проводиться у першу чергу. Можна додати свій код JavaScript до шаблонів, шляхом створення файлів з назвою <em>templateFile.extra.tpl</em>.

en: Pattern
uk: Зразок

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pause mailing
uk: Призупинити розсилку

en: Paused
uk: Призупинено

en: Pay Later
uk: Заплатити пізніше

en: Pay Later Allowed
uk: Дозволено платити пізніше

en: Pay Later Instructions
uk: Інструкції щодо того, як оплатити пізніше

en: Pay Later Label
uk: Етикетка "Оплатити пізніше"

en: Pay Later Receipt
uk: Квитанція з відстрочкою оплати

en: Pay Later Receipt Text
uk: Платити пізніше текст для квитанції

en: Pay Later Text
uk: Заплатити пізніше текст

en: Pay Later?
uk: Сплачується пізніше?

en: Pay Method
uk: Метод оплати

en: Pay Now
uk: Оплатити зараз

en: Pay later label
uk: Етикетка "Оплатити пізніше"

en: Pay later option
uk: Опція "Оплатити пізніше"

en: Pay with Credit Card
uk: Платити з кредитної картки

en: PayJunction
uk: Payjunction

en: PayPal - Express
uk: PayPal - Експрес

en: PayPal - Website Payments Pro
uk: PayPal - Інтернет-платежі Про

en: PayPal - Website Payments Standard
uk: PayPal - Інтернет-платежі Стандарт

en: Payment
uk: Платіж

en: Payment %1
uk: Платіж %1

en: Payment Amount
uk: Сума платежу

en: Payment Amount (most recent)
uk: Сума платежу (останнього на даний момент)

en: Payment Date
uk: Дата платежу

en: Payment Details
uk: Подробиці платежу

en: Payment Due
uk: Термін здійснення платежу

en: Payment From
uk: Платіж від

en: Payment ID
uk: ID Платежу

en: Payment Information
uk: Платіжна інформація

en: Payment Instrument
uk: Платіжний Інструмент

en: Payment Key
uk: Ключ платежу

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Payment Method ID
uk: Спосіб Оплати ID

en: Payment Method is a required field.
uk: Метод Оплати є обов'язковим полем.

en: Payment Method should be Check when a check number is entered for a contribution.
uk: Потрібно, щоб було зазначено спосіб оплати. Перевірте номер чеку, який вводиться для внеску.

en: Payment Method:
uk: Спосіб оплати:

en: Payment Methods
uk: Методи оплати

en: Payment Options
uk: Опції платежу

en: Payment Processor
uk: Платіжна служба

en: Payment Processor Account
uk: Рахунки Платіжної системи

en: Payment Processor Deleted.
uk: Процесор платежів видалений.

en: Payment Processor Error
uk: Помилка у системі обробки платежів

en: Payment Processor Error message
uk: Повідомлення про помилку системи платежу

en: Payment Processor Error message :
uk: Повідомлення про помилку платіжної системи

en: Payment Processor Title
uk: Назва методу оплати

en: Payment Processor Type ID
uk: Тип платіжної системи ID

en: Payment Processor configurations for all payment processors that can be used in this installation of CiviCRM.
uk: Конфігурація платіжного процесору для усіх платіжних процесорів, які можуть використовуватися у цій інсталяції CiviCRM.

en: Payment Processor is a required field.
uk: "Платіжний процесор" є обов'язковим полем.

en: Payment Reminders
uk: Нагадування про платежі

en: Payment Schedule
uk: Графік платежів

en: Payment Start
uk: Початок виплат

en: Payment Status
uk: Статус платежу

en: Payment Summary
uk: Підсумок Оплати

en: Payment Token ID
uk: ID маркера платежа

en: Payment Type
uk: Тип оплати

en: Payment amount is less than the amount owed. Expected participant status is 'Partially paid'. Are you sure you want to set the participant status to %1? Click OK to continue, Cancel to change your entries.
uk: Розмір оплати нижчий, ніж необхідно. Очікуваний статус учасника є "частково оплаченим". Ви впевнені, що бажаєте встановити статус учасника "%1"? Натисніть Так для продовження, Відміна - для зміни Ваших записів.

en: Payment approval failed with message :
uk: Не вдалося підтвердити платіж за допомогою повідомлення:

en: Payment failed at payment processor
uk: Оплата не виконана у платіжній системі

en: Payment method is a required field
uk: Спосіб оплати є обов'язковим полем

en: Payment processor %1 has been saved.
uk: Процесор платежів %1 був збережений.

en: Payment processor is not set for this page
uk: Для цієї сторінки Платіжний процесор не виставлений

en: Payment processor overview
uk: Огляд платіжної системи

en: Payment/Transaction Date
uk: Дата Платежу/Транзакції

en: Payments
uk: Платежі

en: Payments Received
uk: Отримані платежі

en: Payments Start
uk: Початок виплат

en: Payments are due on day %1 of the %2.
uk: Платежі мають бути здійснені на день %1 %2.

en: Payments are due on the
uk: Датою здійснення платежів буде

en: Pending
uk: Триває

en: Pending (by %1)
uk: Очікування (%1)

en: Pending (incomplete transaction)
uk: В очікуванні (незавершена транзакція)

en: Pending (pay later)
uk: В очікуванні (оплата пізніше)

en: Pending Subscriptions
uk: Підписки в режимі очікування

en: Pending and Inactive Memberships
uk: Члени, які є Неактивними або На очікуванні

en: Pending from approval
uk: Очікує схвалення

en: Pending from waitlist
uk: В очікуванні від переліку очікування

en: Pending in cart
uk: В очікуванні, у кошику покупок

en: Pending participant expiration (hours)
uk: До закінчення терміну учасника (години)

en: Pending refund
uk: Відшкодування у статусі очікування

en: People can register for this event starting on
uk: Люди можуть зареєструватися на дану подію, починаючи з

en: Percentage Change
uk: Зміна відсотку

en: Perform all tasks in the Administer CiviCRM control panel and Import Contacts
uk: Виконання усіх задач за допомогою Панелі Адміністрування CiviCRM, а також імпорт контактів

en: Performance
uk: Показники

en: Performance warning: Missing indices
uk: Попередження ппродуктивності: відсутні показники

en: Period
uk: Період

en: Period Type
uk: Тип періоду

en: Period type should be Rolling when duration unit is Day
uk: Тип періоду повинен бути "Повторюваний", якщо одиниця тривалості становить "День".

en: Permanently Delete Contact
uk: Видалити контакт назавжди

en: Permission
uk: Дозвіл

en: Permission A has to access B
uk: Дозвіл А повинен мати доступ до В

en: Permission B has to access A
uk: Дозвіл В повинен мати доступ до А

en: Permission Denied
uk: Дозвіл заборонений

en: Permission Error
uk: Помилка дозволів

en: Permission Operator
uk: Хто видає дозвіл

en: Permission for <strong>%1</strong> to access information about <strong>%2</strong>
uk: Дозвіл для <strong>%1</strong> на доступ до інформації про <strong>%2</strong>

en: Permissioned Relationship
uk: Дозволений Зв'язок

en: Permissioned Relationships
uk: Дозволені Зв'язки

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Permissions for Anonymous Users
uk: Дозволи для анонімних користувачів

en: Permissions: Details
uk: Дозволи: Подробиці

en: Permissions: Summary
uk: Дозволи: Підсумки

en: Persian (Iran)
uk: Перська (Іран)

en: Personal Campaign Page
uk: Персональна сторінка кампанії

en: Personal Campaign Page Contribution Information
uk: Інформація про внески на особистій сторінці внесків кампанії

en: Personal Campaign Page Honor Roll
uk: Список пошани Персональної сторінки кампанії

en: Personal Campaign Page Honor Roll?
uk: Список пошани персональної  сторінки кампанії?

en: Personal Campaign Page ID
uk: ID персональної сторінки кампаній

en: Personal Campaign Page Nickname
uk: Нік персональної сторінки кампаній

en: Personal Campaign Page Notification
uk: Сповіщення щодо персональної сторінки кампаній

en: Personal Campaign Page Owner Notification
uk: Сповіщення власника персональної сторінки кампаній

en: Personal Campaign Page Personal Note
uk: Персональна примітка до персональної сторінки кампаній

en: Personal Campaign Page Report
uk: Звіт по Персональній сторінці кампанії

en: Personal Campaign Page Settings (%1)
uk: Налаштування персональної сторінки кампаній (%1)

en: Personal Campaign Page Status
uk: Статус персональної сторінки кампаній

en: Personal Campaign Page Title
uk: Назва Сторінки Персональної Кампанії

en: Personal Campaign Page?
uk: Персональна сторінка кампанії?

en: Personal Campaign Pages
uk: Персональні сторінки кампаній

en: Personal Campaign Pages (PCPs) allow your constituents to create their own fundraising page for your organization. This means that a donor, after donating to your organization, can elect to create a page with her own photo, text, and personal information. She can then send a link to the page to her friends, soliciting support for your organization. This is a powerful way to widely and quickly spread the message about your campaign.
uk: Персональні сторінки кампаній (ПСК) дозволяють Вашим членам створювати власні сторінки зі збору коштів для Вашої організації. Це означає, що донор, який зробив грошовий внесок у Вашу організацію, може далі створити сторінку із власною фотографією, текстом та особистою інформацією. Він або вона потім може відправити посилання на власну сторінку своїм друзям, таким чином залучаючи додаткову підтримку для Вашої організації. Це є дуже ефективний спосіб швидко та широко розповсюдити інформаційне повідомлення про Вашу кампанію.

en: Personal Campaign Pages - Admin Notification
uk: Персональна сторінка кампанії - повідомлення Адміністратора

en: Personal Campaign Pages - Owner Notification
uk: Персональні сторінки кампаній - Сповіщення власника

en: Personal Campaign Pages - Supporter Status Change Notification
uk: Персональна сторінка кампанії - повідомлення про зміну статусу Прихильника

en: Personal Campaign Pages - Supporter Welcome
uk: Персональна сторінка кампанії - Привітання Прихильника

en: Personal Campaign Pages are currently not enabled for this contribution page. However you can still support the campaign here.
uk: Персональні сторінки кампаній на даний момент деактивовані для даної сторінки внесків. Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію тут.

en: Personal Campaign Pages provide your constituents with the ability to promote this event or a related fundraising effort. When Personal Campaign Pages are enabled constituents will see a link after registering for this event which invites them to create their own page to promote the event (or promote a related online contribution page). Event registration fees (or contributions) from people who come in through a Personal Campaign Page are recorded as "soft credits" for the supporter who created that campaign page.
uk: Персональні сторінки кампаній забезпечують Вашим користувачам можливість рекламувати дану подію або пов'язану з нею діяльність зі збору коштів. Коли персональні сторінки кампаній будуть активовані, користувачі після проходження реєстрації на цю подію побачать посилання, що запрошує їх створити власну сторінку для рекламування події (або рекламування пов'язаної з цим сторінки он-лайн внесків). Грошові збори (або внески) під час реєстрації для участі у події, які надходять від людей, що завітали сюди через персональну сторінку кампаній, записуються як "пільгові кредити" від спонсорів, які створили цю сторінку кампаній.

en: Personal Campaign Preview
uk: Попередній перегляд персональної кампанії

en: Personal Campaign Title
uk: Назва персональної кампанії

en: Personal Campaigns
uk: Персональні кампанії

en: Personal Contribution Link
uk: Посилання на створення Персональної сторінки внесків

en: Personal Note
uk: Персональні примітки

en: Personal Note (for Honor Roll)
uk: Особиста примітка (для почесного списку)

en: Personal message submitted by contributor for display in the Honor Roll.
uk: Приватне повідомлення, надане вкладником для почесного списку.

en: Personalize the contents and appearance of your fundraising page here. You will be able to return to this page and make changes at any time.
uk: Ви можете персоналізувати контент та відображення Вашої сторінки фандрейзингу тут. Ви матимете змогу повернутися до цієї сторінки та внести зміни в будь-який час.

en: Personalize the contents and appearance of your personal campaign page here. You will be able to return to this page and make changes at any time.
uk: Ви можете персоналізувати зміст та зовнішній вигляд Вашої персональної сторінки кампаній тут. Ви матимете змогу повернутися до цієї сторінки та внести зміни у будь-який час.

en: Personalized email blasts and newsletters.
uk: Персоналізовані розсилки електронних листів для одноразових акцій та регулярних бюлетенів

en: Petition
uk: Петиція

en: Petition - need verification
uk: Петиції - потрібна верифікація

en: Petition - signature added
uk: Петиція - підпис додано

en: Petition Dashboard
uk: Панель інструментів петиції

en: Petition ID
uk: ID петиції

en: Petition Id and/or Activity Id is not of the type Positive.
uk: ID петиції або ID діяльності не є Додатнім.

en: Petition Signature
uk: Підпис під петицією

en: Petition Signers Group
uk: Група підписників петиції

en: Petition Title
uk: Назва петиції

en: Petition Type
uk: Тип петиції

en: Petition Type ID
uk: ID типу петиції

en: Petition has been saved.
uk: Петиція була збережена.

en: Petitions
uk: Петиції

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone %1
uk: Телефон %1

en: Phone %1 is primary?
uk: Телефон %1 є головним?

en: Phone (Contact A)
uk: Номер телефону (Контакт А)

en: Phone (Contact B)
uk: Номер телефону (Контакт Б)

en: Phone (Main)
uk: Телефон (основний)

en: Phone (called) Number
uk: Номер телефону (набраного)

en: Phone 2
uk: Номер телефону №2

en: Phone Call
uk: Телефонний дзвінок

en: Phone Ext (Contact A)
uk: Додатковий номер телефону (Контакт А)

en: Phone Ext (Contact B)
uk: Додатковий номер телефону (Контакт Б)

en: Phone Extension
uk: Телефонні коди

en: Phone Extension %1
uk: Розширення Телефон %1

en: Phone ID
uk: ID номеру телефону

en: Phone Location
uk: Розміщення телефону

en: Phone No
uk: Номер телефону

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone Numeric
uk: Телефон у вигляді чисел

en: Phone Type
uk: Вид телефону

en: Phone and Email
uk: Телефон та електронна пошта

en: Phone and Extension
uk: Телефон та код

en: Phone number contains
uk: Телефонний номер містить

en: Phone type
uk: Тип телефону

en: PhoneBank
uk: Банк Телефонів

en: Pick a premium to include on this Contribution Page. Use <a href='%1'>Manage Premiums</a> to create or enable additional premium choices for your site.
uk: Виберіть премію, яка має бути включена на дану сторінку внесків. Використовуйте <a href='%1'>Керування преміями</a>, щоб створити або включити додаткові варіанти премії для Вашого сайту.

en: Pie
uk: Круговий

en: Pie Chart
uk: Кругова діаграма

en: Place of residence
uk: Місце проживання

en: Place the 'No thank-you' radio button before OR after the list of premiums offered on this page.
uk: Помістіть перемикач "Ні, дякую" перед АБО після списку премій, що пропонуються на цій сторінці.

en: Place your cursor within the Message box where you want to the token to be inserted. Then click the &quot;Insert Tokens&quot; link in the upper right corner of the message box to see a list of available tokens. Insert the token by clicking the desired token name in the list (for example, click &quot;First Name&quot;).
uk: Перемістіть курсор на поле Повідомлення в місце, де слід вставити токен (мітку). Потім натисніть посилання "Вставити токен" у верхньому правому куті поля Повідомлення, щоб переглянути повний перелік доступних токенів. Вставте токен, обираючи необхідну назву у переліку (наприклад, "Ім'я").

en: Plain Text
uk: Тільки текст

en: Plain-Text Format
uk: Формат "тільки текст".

en: Plaintext mailing message
uk: Поштове повідомлення із простим текстом

en: Planned
uk: Заплановано

en: Please Enter the value for Original Word
uk: Будь ласка, введіть значення вихідного тексту

en: Please Enter the value for Replacement Word
uk: Будь ласка, введіть рядок для заміни слів

en: Please Select a Soft Credit Type
uk: Будь ласка, оберіть тип пільгового кредиту

en: Please Send Inquiries to Our Contact Email Address
uk: Будь ласка, надсилайте Ваші запитання на нашу контактну електронну адресу

en: Please add a profile with an email address if 'Send Confirmation Email?' is selected
uk: Будь ласка, додайте профіль з адресою електронної пошти, якщо вибрано "Відправити електронною поштою підтвердження?".

en: Please assign this permission to a Role.
uk: Будь ласка, призначте цей дозвіл певній ролі.

en: Please check your email inbox for the confirmation email. If you don't find it, verify if it isn't in your spam folder.
uk: Будь ласка, перевірте папку вхідних листів Вашої електронної пошти та знайдіть у ній електронний лист підтвердження. Якщо Ви не знайшли його там, перевірте, чи не потрапив цей лист у Вашу папку зі спамом.

en: Please choose another address to be primary before changing this one.
uk: Будь ласка, оберіть іншу адресу як основну перед змінами цієї.

en: Please clear your value if you want to use %1 operator.
uk: Будь ласка, очистіть значення якщо Ви хочете використовувати %1 оператора.

en: Please configure a <a href="%1">default mailbox</a> for CiviMail.
uk: Будь ласка, налаштуйте <a href="%1">поштову скриньку за замовчуванням</a> для CiviПошта.

en: Please contact our site administrator for more information
uk: Будь ласка, зверніться до адміністратора нашого сайту для додаткової інформації

en: Please correct errors before previewing.
uk: Будь ласка, виправте помилки перед попереднім переглядом.

en: Please correct errors before saving.
uk: Будь ласка, виправте помилки перед збереженням.

en: Please correct the following errors in the form fields below:
uk: Виправте, будь ласка, помилки у формі:

en: Please correct the following errors in the survey fields below:
uk: Будь-ласка виправте помилки вказані нижче у полях опитування

en: Please define the custom translation function first.
uk: Будь ласка, спочатку задайте функцію перекладу користувачем.

en: Please do not include entity parameter (entity is always 'contact')
uk: Будь ласка, не включайте параметр суб'єкту (суб'єкт є завжди "контактом")

en: Please do not pay on this advice. Deduct the amount of this Credit Note from your next payment to us
uk: Будь ласка, не платіть за цією порадою. Визначте суму, що підлягає оплаті цього кредитового авізо від вашого наступного платежу до нас

en: Please do not select GroupBy 'Activity Date' with GroupBy 'Contact'
uk: Будь ласка, не обирайте групу за "Датою діяльності" разом із групою за "Контактом"

en: Please do not select any Contact Fields with GroupBy 'Activity Date'
uk: Будь ласка, не обирайте будь-які поля контакту разом із групою за "Датою діяльності"

en: Please do not select more than one membership associated with the same organization.
uk: Будь ласка, не обирайте більше, ніж одне членство, пов'язане з однією й тією ж організацією.

en: Please do not use '/' in Event Title.
uk: Будь ласка, не використовуйте '/' в заголовку заходу

en: Please do not use '/' in Title
uk: Будь ласка, не використовуйте '/' в заголовку

en: Please do not use this task to send a lot of emails (greater than %1). Many countries have legal requirements when sending bulk emails and the CiviMail framework has opt out functionality and domain tokens to help meet these.
uk: Будь ласка, не використовуйте це завдання для надсилання великої кількості  електронних повідомлень  (більше 1%). Багато країн мають правові вимоги щодо масових розсилок, а система CiviMail має функцію вимкнення та маркери домену, які допомагають задовольнити ці вимоги.

en: Please enable 'Include Case Activities' to filter with Case Activity types.
uk: Будь ласка, активуйте "Включіть активність завдань", щоб фільтрувати за "Активністю завдань"

en: Please enable the contribution amount section to use this option.
uk: Будь ласка, активуйте розділ розміру внесків, щоб використовувати цю функцію.

en: Please ensure at least one contact group association is maintained.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що хоча б одна асоціація групи контактів підтримується.

en: Please ensure that fields selected in 'Display Columns' are also selected in 'Group by Columns' section.
uk: Переконайтеся, що поля, вибрані в «Відображати стовпці», також вибрані в розділі «Групувати за стовпцями».

en: Please ensure that the CiviCRM Contact exists
uk: Будь ласка, переконайтеся, що даний контакт CiviCRM існує

en: Please enter 1 (for Yes) or 0 (for No) if you want to set a default value.
uk: Будь ласка, введіть 1 (для Так) або 0 (для Ні) якщо Ви хочете налаштувати значення за умовчанням.

en: Please enter 1 or 0 as value.
uk: Будь ласка, введіть 1 або 0 як значення.

en: Please enter Confirmation Email FROM Email Address.
uk: Будь ласка, введіть Е-мейл підтвердження для електронної адреси "ВІД КОГО".

en: Please enter Confirmation Email FROM Name.
uk: Будь ласка, введіть підтвердження імені електронної пошти.

en: Please enter a <a href="%1">default FROM Email Address</a> (for system-generated emails).
uk: Будь ласка, введіть <a href="%1">електронну адресу ВІДПРАВНИКА за замовчуванням</a> (для системних повідомлень).

en: Please enter a Contribution Amount.
uk: Будь ласка, введіть суму внеску.

en: Please enter a Fixed Period Start Day for this subscription or service.
uk: Будь ласка, зазначте Фіксовану Дату Початку Періоду цієї підписки або послуги.

en: Please enter a Title for the registration Confirmation Page
uk: Будь ласка, введіть назву для реєстрації сторінки підтвердження

en: Please enter a Title for the registration Thank-you Page
uk: Будь ласка, введіть назву для реєстрації сторінки подяки

en: Please enter a Username to create an account.
uk: Будь ласка, введіть ім'я користувача для створення облікового запису.

en: Please enter a duration interval.
uk: Будь ласка, введіть інтервал тривалості.

en: Please enter a label for at least one fee level.
uk: Будь ласка, введіть мітку, принаймні, на один рівень.

en: Please enter a membership type name.
uk: Будь ласка, введіть назву типу членства.

en: Please enter a monetary value for the Minimum Contribution Amount.
uk: Будь ласка, вкажіть Мінімальну Суму Внеску у грошовому виразі.

en: Please enter a monetary value for the Minimum Fee.
uk: Будь ласка, введіть грошове значення для Мінімального внеску.

en: Please enter a monetary value for this field.
uk: Будь ласка, введіть грошове значення для цього поля.

en: Please enter a name to include in the Honor Roll, or select 'contribute anonymously'.
uk: Будь ласка, зазначте Ваше ім'я для того, аби воно було включене до Почесного Списку, чи оберіть "зробити внесок анонімно".

en: Please enter a number
uk: Будь ласка, введіть число.

en: Please enter a number for frequency (e.g. every "3" months).
uk: Будь ласка, вкажіть число для частоти (наприклад, кожні "3" місяці).

en: Please enter a number for how often you want to make this recurring contribution (EXAMPLE: Every 3 months).
uk: Будь ласка, вкажіть, як часто Ви хотіли б робити подібний внесок (НАПРИКЛАД: 1 раз на 3 місяці).

en: Please enter a password.
uk: Будь ласка, введіть пароль.

en: Please enter a positive integer
uk: Будь ласка, введіть додатне ціле число

en: Please enter a status that does NOT represent a current membership status.
uk: Будь ласка, введіть статус, який НЕ відноситься до будь-якого статусу членства.

en: Please enter a time.
uk: Будь ласка, введіть час.

en: Please enter a valid %1
uk: Будь ласка, введіть правильне значення %1

en: Please enter a valid Bank Identification Number (value must not contain punctuation characters).
uk: Будь ласка, введіть правильний банківський ідентифікаційний номер (значення не повинне містити знаків пунктуації).

en: Please enter a valid Card Number
uk: Будь ласка, введіть дійсний номер картки

en: Please enter a valid Card Verification Number
uk: Будь ласка, введіть дійсний верифікаційний номер платіжної картки

en: Please enter a valid Max Participants.
uk: Будь ласка, введіть правильне значення Максимальної кількості учасників.

en: Please enter a valid No. of reminders.
uk: Будь ласка, зазначте дійсну кількість нагадувань.

en: Please enter a valid Participants Count.
uk: Будь ласка, введіть дійсне значення Підрахунку Учасників

en: Please enter a valid Pledge Frequency Interval.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсний частотний інтервал між зобов'язаннями.

en: Please enter a valid URL.
uk: Будь ласка, введіть правильний URL.

en: Please enter a valid additional reminder day.
uk: Будь ласка, зазначте дійсну дату повторного нагадування.

en: Please enter a valid amount for this field.
uk: Будь ласка. введіть правильну кількість для цього поля.

en: Please enter a valid amount.
uk: Будь ласка, введіть правильну суму.

en: Please enter a valid credit card number.
uk: Будь ласка, введіть правильний номер кредитної картки.

en: Please enter a valid date (YYYY-MM-DD).
uk: Будь ласка, введіть правильну дату (YYYY-MM-DD).

en: Please enter a valid date as default value using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
uk: Будь ласка, введіть правильну дату як значення за умовчанням використовуючи формат рр-мм-дн. Наприклад, 2004-12-31.

en: Please enter a valid date using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
uk: Будь ласка, введіть правильну дату, використовуючи такий формат рр-мм-дн. Наприклад: 2004-12-31.

en: Please enter a valid date.
uk: Будь ласка, введіть правильну дату.

en: Please enter a valid domain for this mailbox account (the part after @).
uk: Будь ласка, введіть дійсний формат домену електронної адреси (частина адреси після @).

en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, вкажіть правильну адресу електронної пошти.

en: Please enter a valid fixed period rollover day
uk: Будь ласка, зазначте дійсний день повтору фіксованого періоду

en: Please enter a valid fixed period start day
uk: Будь ласка, зазначте дійсний день початку фіксованого періоду

en: Please enter a valid frequency day ie. 1 through 31.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсний частотний день, тобто від 1 до 31.

en: Please enter a valid frequency day ie. 1 through 7.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсний частотний день, тобто від 1 до 7.

en: Please enter a valid integer value.
uk: Будь ласка, введіть дійсне ціле значення.

en: Please enter a valid integer.
uk: Будь ласка, правильне значення одиниці вимірювання.

en: Please enter a valid limit.
uk: Будь ласка, введіть дійсний ліміт.

en: Please enter a valid link.
uk: Будь ласка, введіть дійсне веб-лінк.

en: Please enter a valid list of comma delimited email addresses
uk: Будь ласка, введіть правильні адреси електронної пошти, які розмежовані комами

en: Please enter a valid monetary value for Fee Amount.
uk: Будь ласка, введіть правильне грошове значення для Суми Комісії

en: Please enter a valid monetary value for Non-deductible Amount.
uk: Будь ласка, введіть правильне грошове значення для  Non-deductible Amount

en: Please enter a valid money value (e.g. %1).
uk: Будь ласка, введіть допустиме значення грошової одиниці (наприклад 1%).

en: Please enter a valid money value for this field (e.g. %1).
uk: Будь ласка, введіть допустиме значення грошової одиниці для цього поля (наприклад 1%).

en: Please enter a valid money value.
uk: Будь ласка, введіть правильне грошове значення.

en: Please enter a valid number of installments.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсну кількість чергових внесків.

en: Please enter a valid number of pledge installments.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсну кількість чергових внесків по заставі.

en: Please enter a valid number.
uk: Будь ласка, введіть правильне число.

en: Please enter a valid payment due day.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсну дату платежу.

en: Please enter a valid phone number.
uk: Будь ласка, вкажіть дійсний номер телефону.

en: Please enter a valid reminder day.
uk: Будь ласка, зазначте дійсну дату нагадування.

en: Please enter a valid value for your card security code. This is usually the last 3-4 digits on the card's signature panel.
uk: Будь ласка, введіть правильні значення з коду безпеки на вашій картці. Як правило, це останні 3-4 цифри на зворотній стороні карти (місце для підпису).

en: Please enter a valid value.
uk: Будь ласка, введіть правильне значення.

en: Please enter a value with a valid extension.
uk: Будь ласка, введіть значення з правильним розширенням.

en: Please enter a value.
uk: Будь ласка, введіть значення.

en: Please enter a whole number for Number of additional people.
uk: Будь ласка, введіть ціле число у поле Кількість додаткових осіб.

en: Please enter a whole number for how many periods to renew.
uk: Будь ласка, введіть повністю кількість термінів для подовження.

en: Please enter an amount for at least one fee level.
uk: Будь ласка, введіть суму, принаймні, на один рівень.

en: Please enter an integer for the number of terms.
uk: Будь ласка, вкажіть ціле число для кількості умов.

en: Please enter at least one friend's information, or click Cancel if you don't want to send emails at this time.
uk: Будь ласка, введіть будь-яку інформацію про Вашого друга, або натисніть "Скасувати", якщо Ви не хочете відсилати повідомлення саме зараз.

en: Please enter correct Data (in valid format).
uk: Будь ласка, введіть правильну інформацію (у правильному форматі).

en: Please enter integer value for weight
uk: Будь ласка, вкажіть ціле значення ваги

en: Please enter number.
uk: Будь ласка, введіть число.

en: Please enter only digits.
uk: Будь ласка, введіть лише цифри.

en: Please enter positive number
uk: Будь ласка, введіть додатне число

en: Please enter positive number as a distance
uk: Будь ласка, введіть відстань у вигляді додатного числа

en: Please enter the Actual Cost of Product.
uk: Будь ласка, вкажіть Фактичну Вартість Продукту.

en: Please enter the Duration Interval for this subscription or service.
uk: Будь ласка, зазначте Тривалість цієї підписки або послуги.

en: Please enter the Duration Unit for this subscription or service.
uk: Будь ласка, зазначте Одиницю Тривалості цієї підписки або послуги.

en: Please enter the Frequency Interval for this subscription or service.
uk: Будь ласка, зазначте Частотний Інтервал цієї підписки або послуги.

en: Please enter the Frequency Unit for this subscription or service.
uk: Будь ласка, зазначте Одиницю Частотності цієї підписки або послуги.

en: Please enter the Market Value for this product.
uk: Будь ласка, вкажіть Ринкову Вартість цього продукту.

en: Please enter the Member Since.
uk: Будь ласка, введіть "Є Членом з".

en: Please enter the Membership override end date.
uk: Введіть кінцеву дату перевизначення Членства.

en: Please enter the Membership status.
uk: Введіть статус Членства

en: Please enter the Pay Later instructions to be displayed to your users.
uk: Будь ласка, введіть інструкцію заплатити пізніше, що буде відображатися для користувачів.

en: Please enter the Pay Later prompt to be displayed on the Registration form.
uk: Будь ласка, введіть підказку заплатити пізніше, що буде відображатися в реєстраційній формі.

en: Please enter the associated Financial Type
uk: Будь ласка, введіть пов'язаний фінансовий тип

en: Please enter the contribution amount label.
uk: Будь ласка, введіть мітку суми внеску.

en: Please enter the contribution.
uk: Будь ласка, введіть внесок

en: Please enter the duration as number of minutes (integers only).
uk: Будь ласка, введіть значення тривалості як кількість хвилин (цілі цифри).

en: Please enter the engagement index as a number (integers only).
uk: Будь ласка, введіть показник залучення у вигляді числа (лише цілі).

en: Please enter the fee label for the paid event.
uk: Будь ласка, введіть мітку плата за подію

en: Please enter the financial Type.
uk: Будь ласка, введіть фінансовий тип.

en: Please enter the instructions to be sent to the contributor when they choose to 'pay later'.
uk: Будь ласка, додайте інструкції для людини, яка робить внесок, в разі, якщо вона обирає спосіб "оплатити пізніше".

en: Please enter the name of the organization or entity which owns this CiviCRM site.
uk: Будь ласка, вкажіть назву організації чи суб'єкта, який є власником цього сайту CiviCRM.

en: Please enter the number of hours (as an integer).
uk: Будь ласка, введіть кількість годин (цифрами).

en: Please enter the operator.
uk: Будь ласка, введіть оператора.

en: Please enter the same value again.
uk: Будь ласка, введіть те ж саме значення знову.

en: Please enter the soft credit amount.
uk: Будь ласка, введіть суму пільгового кредиту

en: Please enter the text for the 'pay later' checkbox displayed on the contribution form.
uk: Будь ласка, введіть текст у віконце "сплатити пізніше", яке знаходиться у формулярі про внесок.

en: Please enter the values correctly.
uk: Будь ласка, введіть значення правильно.

en: Please enter up to 5 email addresses to receive the mailing.
uk: Будь ласка, введіть до 5 електронних адрес для відправлення розсилки.

en: Please enter valid Contact ID
uk: Будь ласка, введіть дійсний ID контакту

en: Please enter valid Fixed Period Rollover Day
uk: Будь ласка, зазначте дійсний день повтору фіксованого періоду

en: Please enter valid Fixed Period Start Day
uk: Будь ласка, зазначте дійсний день початку фіксованого періоду

en: Please enter valid Pledge Frequency Interval
uk: Будь ласка, вкажіть дійсний частотний інтервал між фінансовими зобов'язаннями

en: Please enter valid last 4 digit card number.
uk: Будь ласка, введіть дійсні останні 4 цифри номеру картки

en: Please enter value for tax rate
uk: Будь ласка, введіть значення для ставки податку

en: Please enter your friend's email address.
uk: Будь ласка, введіть мейл-адресу Вашого друга.

en: Please enter your friend's first name.
uk: Будь ласка, введіть ім'я Вашого друга.

en: Please enter your friend's last name.
uk: Будь ласка, введіть прізвище Вашого друга.

en: Please enter your organization's <a href="%1">name and primary address</a>.
uk: Будь ласка, введіть <a href="%1">назву Вашої організації та основну адресу</a>.

en: Please enter your organization's <a href="%1">name, primary address </a> and <a href="%2">default FROM Email Address </a> (for system-generated emails).
uk: Введіть <a href="%1">назву, головну адресу</a> вашої установи,  і <a href="%2">вихідну адресу електронної пошти</a>  (для електронних листів, відправлених системою).

en: Please fix this field.
uk: Будь ласка, виправте помилки у цьому полі.

en: Please follow the proper format for From Email Address
uk: Будь ласка, використовуйте правильний формат для електронної адреси "Від кого".

en: Please go back to the main registration page, to complete payment information.
uk: Будь ласка, поверніться до головної сторінки реєстрації, щоб заповнити інформацію про оплату.

en: Please help us and let your friends, colleagues and followers know about our page
uk: Будь ласка, допоможіть нам та розкажіть іншим про цю подію

en: Please include a Profile for online registration of additional participants that contains an Email Address field and / or First Name + Last Name fields.
uk: Будь ласка, включіть для он-лайн реєстрації додаткових учасників такий профіль, який містить поле для Е-мейл адреси та / або поля для Імені та прізвища.

en: Please include a Profile for online registration that contains an Email Address field and / or First Name + Last Name fields.
uk: Будь ласка, включіть для он-лайн реєстрації такий профіль, який містить поле для Е-мейл адреси та / або поля для Імені та прізвища.

en: Please login if you have an account on this site with the link
uk: Будь ласка, ввійдіть до системи, якщо Ви маєте обліковий запис на цьому сайті з посиланям

en: Please mail your payment to
uk: Будь ласка, відправте Ваш платіж поштою на адресу

en: Please make sure fields selected in 'Group by Columns' section are also selected in 'Display Columns' section.
uk: Переконайтеся, що поля, вибрані в розділі «Групувати за стовпцями», також вибрані в розділі «Відображати стовпці».

en: Please narrow your search by entering a more complete target contact name.
uk: Слід звузити пошук, ввівши більш повне ім'я контакту, який розшукується.

en: Please note that the options which are marked or selected are sold out for participant being viewed.
uk: Будь ласка, зауважте, що опція, яка помічена, або виділена, вже продана іншому учаснику.

en: Please provide Text message.
uk: Будь ласка, введіть текстове повідомлення.

en: Please provide a Template Name.
uk: Будь ласка, введіть Назву шаблону

en: Please provide a Text
uk: Будь ласка, введіть текст

en: Please provide either HTML or TEXT format for the Body.
uk: Будь ласка, надайте повідомлення у текстовому або HTML форматію

en: Please remember that Drupal's "register for events" permission overrides CiviCRM's control over event information access.
uk: Будь ласка, пам'ятайте, що дозволи Друпал "Реєстр подій" скасовує керування CiviCRM's доступом до інформації про події.

en: Please renew my membership automatically.
uk: Оновлювати моє членство автоматично.

en: Please review the <a href='!1'>Drupal Installation Guide</a> and the <a href='!2'>Trouble-shooting page</a> for assistance. If you still need help installing, you can often find solutions to your issue by searching for the error message in the <a href='!3'>installation support section of the community forum</a>.</strong></p>
uk: Будь ласка, перегляньте <a href='!1'>Керівництво з інсталяції Drupal</a> та <a href='!2'>Сторінку з інформацією про виявлені помилки та їх усунення</a> для отримання допоміжної інформації. Якщо Вам потрібна додаткова інформація щодо інсталяції, у більшості випадків Ви зможете знайти шляхи вирішення Ваших проблем, шукаючи схожі повідомлення про помилки на <a href='!3'>форумі спільноти у розділі підтримки процесу інсталяції</a>.</strong></p>

en: Please search with 'Is Held' and 'Survey Id' filters to apply this action.
uk: Будь ласка, скористайтеся для пошуку фільтрами "Зарезервований" та "Id опитування", щоб застосувати цю дію.

en: Please search with 'Survey', to apply this action.
uk: Будь ласка, шукайте за 'Дослідженням', щоб застосувати цю дію.

en: Please see attached
uk: Будь ласка, перегляньте додатки

en: Please select %1
uk: Будь ласка, виберіть %1

en: Please select 'Is equal to' OR 'Is Less than or equal to' operator
uk: Будь ласка, оберіть знак операції "Дорівнює значенню" АБО "Є меншим чи дорівнює значенню"

en: Please select CiviCRM Group and Drupal Role.
uk: Будь ласка, оберіть групу CiviCRM та роль у Drupal.

en: Please select Transfer OR Cancel action.
uk: Будь ласка, оберіть Змінити АБО Скасувати дію.

en: Please select a Financial Type.
uk: Будь ласка, оберіть фінансовий тип.

en: Please select a Group (or ALL Groups).
uk: Будь ласка, виберіть Групу (або Всі групи).

en: Please select a Payment Method
uk: Будь ласка, оберіть метод оплати.

en: Please select a Personal Campaign Page, OR uncheck Display in Honor Roll and clear both the Honor Roll Name and the Personal Note field.
uk: Будь ласка, виберіть персональну сторінку кампанії АБО зніміть позначку Показувати в Почесному Списку і очистити поля Ім'я в почесному списку та Особиста примітка в почесному списку.

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
uk: Будь ласка, виберіть профіль (або Всі профілі).

en: Please select a Survey Result Set.
uk: Будь ласка, оберіть набір результатів опитування.

en: Please select a case from the list
uk: Будь ласка, оберіть справу із списку

en: Please select a contact
uk: Будь ласка, оберіть контакт

en: Please select a date format.
uk: Будь ласка, оберіть формат дати

en: Please select a default country that is in the list of available countries.
uk: Будь ласка, оберіть країну за умовчанням, яка присутня у переліку доступних країн.

en: Please select a different contact.
uk: Будь ласка, оберіть інший контакт

en: Please select a field name
uk: Будь ласка, оберіть назву поля

en: Please select a membership type.
uk: Будь ласка, оберіть тип членства.

en: Please select a period (e.g. months, years ...) for how often you want to make this recurring contribution (EXAMPLE: Every 3 MONTHS).
uk: Будь ласка, вкажіть строк (наприклад, місяць, рік ....), впродовж якого Ви би хотіли робити цей періодичний внесок (НАПРИКЛАД: 1 раз на 3 МІСЯЦІ).

en: Please select a profile to collect organization information on this contribution page.
uk: Будь ласка, оберіть профіль з метою зібрання інформації про організацію на цій сторінці внесків.

en: Please select a profile used for honoree
uk: Будь ласка, оберіть профіль, що використовується для лауреата

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
uk: Будь ласка, виберіть набір індивідуальних даних (або всі індивідуальні дані).

en: Please select a specific date field.
uk: Будь ласка, оберіть конкретне поле даних.

en: Please select a valid contact.
uk: Будь ласка, оберіть дійсний контакт

en: Please select a value
uk: Будь ласка, виберіть значення

en: Please select an Event (or ALL Events).
uk: Будь ласка, виберіть захід (або всі заходи).

en: Please select an action from the drop-down menu.
uk: Будь ласка, виберіть дію з меню, що випадає.

en: Please select an action from the menu.
uk: Будь ласка, виберіть дію з меню.

en: Please select an appropriate option as default.
uk: Будь ласка, виберіть відповідну опцію за умовчанням.

en: Please select an option for the premium image.
uk: Будь ласка, оберіть варіант преміум зображення

en: Please select appropriate value
uk: Будь ласка, оберіть відповідне значення.

en: Please select at least one Group by field.
uk: Будь ласка, оберіть хоча б одну групу за полем.

en: Please select at least one Membership Type to include in the Membership section of this page.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один Тип Членства для включення до розділу Членство на цій сторінці.

en: Please select at least one field.
uk: Будь ласка, виберіть хоча б одне поле.

en: Please select at least one membership option.
uk: Будь ласка, оберіть хоча б одну опцію членства.

en: Please select at least one option from price set.
uk: Буль ласка, оберіть хоча б одне значення з встановленої ціни.

en: Please select at least one privacy option.
uk: Будь ласка, оберіть хоча б одну опцію приватності.

en: Please select at least one tag.
uk: Будь ласка, виберіть хоча б одну мітку.

en: Please select entity value
uk: Будь ласка, оберіть суб'єкту

en: Please select financial type.
uk: Будь ласка, оберіть фінансовий тип.

en: Please select one of the memberships.
uk: Будь ласка, оберіть один з типів членства.

en: Please select one or more batches for this action.
uk: Будь ласка, виберіть один або більше пакетів для цієї дії

en: Please select one or more contact for this action
uk: Будь ласка, виберіть один або більше контактів для цієї дії

en: Please select one or more contributions for this action.
uk: Будь ласка, виберіть один або більше внесків для цієї дії.

en: Please select only online contributions with Pending status.
uk: Будь ласка, оберіть лише он-лайн внески зі статусом "Незавершені".

en: Please select some other case to link.
uk: Будь ласка, оберіть хоча б одну справу для створення лінку.

en: Please select the Amount Statistics
uk: Будь ласка, оберіть статистику по сумі

en: Please select the Period Type for this subscription or service.
uk: Будь ласка, оберіть Періодичність цієї підписки або послуги.

en: Please select valid shared contact or a contact with valid address.
uk: Будь ласка, оберіть дійсний спільний контакт чи контакт з дійсною адресою.

en: Please select whether the reminder is sent each year.
uk: Будь ласка, оберіть, чи це нагадування повинне надсилатися кожного року.

en: Please set a location type of %1
uk: Будь ласка, виберіть тип локації для %1

en: Please set the API URL. Please refer to the documentation for more details
uk: Будь ласка, налаштуйте API URL. Будь ласка, перегляньте документацію для отримання більш детальної інформації.

en: Please specify a username.
uk: Будь ласка, вкажіть ім'я користувача.

en: Please specify a valid email address.
uk: Будь ласка, вкажіть правильні адреси електронної пошти.

en: Please specify either start date or end date.
uk: Будь ласка, сформулюйте або дату початку або дату закінчення.

en: Please untar (uncompress) your downloaded copy of CiviCRM in the <strong>%1</strong> directory below your Drupal root directory.
uk: Будь ласка, розпакуйте (розархівуйте) Вашу завантажену копію програми CiviCRM у <strong>%1</strong> каталог, розташований під Вашим кореневим каталогом Drupal.

en: Please upload document
uk: Будь ласка, завантажте документ

en: Please use only alphanumeric, spaces, hyphens and dashes for event names.
uk: Будь ласка, використовуйте лише літери і, прогалини, дефіси і тире для імен подій.

en: Please use the <a href="%1">Record Payment</a> form if you have received an additional payment for this Partially paid contribution record.
uk: Будь ласка, використовуйте форму <a href="%1">Записати платіж</a>, якщо Ви отримали додатковий платіж для даного облікового запису про частково оплачений внесок.

en: Please verify the information below carefully. Click <strong>Go Back</strong> if you need to make changes.
uk: Будь ласка, ретельно перевірте інформацію нижче. Натисніть кнопку <strong>Назад</strong>, якщо Вам потрібно внести зміни.

en: Please verify the information below. <span class="bold">Then click 'Continue' to be added to the WAIT LIST for this event</span>. If space becomes available you will receive an email with a link to a web page where you can complete your registration.
uk: Будь ласка, перевірте інформацію, яка наведена нижче. <span class="bold">Потім натисніть "Продовжити" для додавання до ПЕРЕЛІКУ ОЧІКУВАННЯ на цей захід</span>. Якщо з'явиться вільне місце, Ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де Ви зможете завершити свою реєстрацію.

en: Please verify the information below. Click the <strong>Go Back</strong> button below if you need to make changes.
uk: Будь ласка, перевірте інформацію, яка наведена нижче. Якщо Ви бажаєте внести зміни, натисніть розташовану нижче кнопку <strong>Повернутися назад</strong>.

en: Please verify the information below. Then click 'Continue' to submit your registration. <span class="bold">Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.</span>
uk: Будь ласка, перевірте інформацію, яка наведена нижче. <span class="bold">Після її затвердження, Ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де Ви зможете завершити свою реєстрацію.</span>

en: Pledge
uk: Зобов'язання

en: Pledge Acknowledged
uk: Заставу підтверджено

en: Pledge Acknowledgement  Not Sent
uk: Підтвердження платіжного зобов'язання не надіслано

en: Pledge Acknowledgement Sent
uk: Підтвердження платіжного зобов'язання надіслано

en: Pledge Acknowledgment
uk: Підтвердження зобов'язання по платежу

en: Pledge Amount
uk: Сума платіжного зобов’язання

en: Pledge Amounts
uk: Суми платіжного зобов’язання

en: Pledge Block ID
uk: ID Блоку Платіжного зобов'язання

en: Pledge By
uk: Зобов'язався

en: Pledge Cancelled Date
uk: Дата скасування платіжного зобов’язання

en: Pledge Contribution Page Id
uk: ID Cторінки Внесків за Фінансовими Зобов'язаннями

en: Pledge Currency
uk: Валюта фінансового зобов'язання

en: Pledge Detail Report
uk: Звіт про деталі платежу

en: Pledge End Date
uk: Дата закінчення фінансового внеску

en: Pledge Frequency
uk: Частота сплати фінансових зобов'язань

en: Pledge Frequency Interval
uk: Частотний інтервал між фінансовими зобов'язаннями

en: Pledge Frequency Interval. is required field.
uk: Частотний інтервал зобов'язань є обов'язковим для заповнення полем.

en: Pledge Frequency Unit
uk: Одиниця частоти фінансових зобов'язань

en: Pledge Information
uk: Інформація про заставу

en: Pledge Installments field must be > 1.
uk: Поле з наведенням платежів по зобов'язанню повинно бути > 1.

en: Pledge Installments is required field.
uk: Платежі по зобов'язанням є обов'язковим для заповнення полем.

en: Pledge Made
uk: Взято зобов'язання

en: Pledge Made Date
uk: Дата надання платіжного зобов’язання

en: Pledge Modified Date
uk: Зміна дати фінансового зобов'язання

en: Pledge Number of Installments
uk: Кількість чергових внесків за фінансовими зобов'язаннями

en: Pledge Payment
uk: Платіж за фінансовим зобов'язанням

en: Pledge Payment Reminder
uk: Нагадування про оплату за фінансовим зобов'язанням

en: Pledge Payment Schedule has been updated.
uk: План погашення фінансового зобов'язання оновлено.

en: Pledge Payment Status
uk: Стан виконання обіцянки

en: Pledge Payments Applied
uk: Застосовані виплати по зобов'язанням

en: Pledge Received
uk: Отримана застава

en: Pledge Reminder
uk: Нагадування про зобов'язання по платежу

en: Pledge Search
uk: Пошук платіжного зобов’язання

en: Pledge Start Date
uk: Дата початку фінансового внеску

en: Pledge Status
uk: Статус фінансового зобов'язання

en: Pledge Summary
uk: Стислий звіт по заставі

en: Pledge Summary Report
uk: Короткий звіт по зобов'язанням

en: Pledge by
uk: Зобов'язався

en: Pledge day
uk: День виникнення фінансового зобов'язання

en: Pledge frequency interval field must be > 0
uk: Частотний інтервал фінансових зобов'язань повинен бути > 0

en: Pledge has been Cancelled and all scheduled (not completed) payments have been cancelled.<br />
uk: Заставу було анульовано та всі заплановані (незавершені) були скасовані.<br />

en: Pledge has been recorded and the payment schedule has been created.<br />
uk: Застава зареєстрована та створено план платежів.<br />

en: Pledge has been updated.<br />
uk: Інформацію по заставі оновлено.<br />

en: Pledge is a Test
uk: Застава - це тест

en: Pledge is a Test?
uk: Ця застава є тестовою?

en: Pledge payment status should be 'Pending' or  'Overdue'.
uk: Статус платежів за фінансовим зобов'язанням має бути "В процесі розгляду" або "Прострочений".

en: Pledged
uk: Обіцяно

en: Pledged Amount
uk: Сума наданого платіжного зобов’язання

en: Pledged For
uk: Сплачено до

en: Pledged but not Paid Report
uk: Звіт по існуючим зобов'язанням, за якими ще не було виплат

en: Pledger
uk: Заставодавець

en: Pledger Contact Type
uk: Тип Контакту Заствника

en: Pledger Group(s)
uk: Група (и) Заставника

en: Pledger Name
uk: Ім'я платника

en: Pledger Name or Email
uk: Ім'я або Е-мейл заставодавця

en: Pledger Tag(s)
uk: Тег(и)  Заставника

en: Pledges
uk: Платіжні зобов’язання

en: Pledges - Acknowledgement
uk: Платіжні зобов'язання - Підтвердження

en: Pledges - Payment Reminder
uk: Платіжні зобов'язання - Нагадування про сплату

en: Pledges are "Pending" until the first payment is received. Once a payment is received, status is "In Progress" until all scheduled payments are completed. Overdue pledges are ones with payment(s) past due.
uk: Платіжні зобов’язання перебувають в статусі "Очікування" до тих пір, поки не буде отримано перший платіж. Як тільки платіж отримано, встановлюється статус "Діюче" до тих пір, поки не будуть здійснені усі заплановані платежі. Прострочені платіжні зобов’язання - це платіжні зобов’язання з простроченими платежами.

en: Pledges consist of multiple scheduled payments. Select one-time contribution if you want to make your gift in a single payment.
uk: Зобов'язання можуть складатися з багатократних платежів, здійснених за графіком. Оберіть разовий внесок, якщо Ви хочете, аби Ваш внесок вуб разовим.

en: Pledges made in your honor.
uk: Застави, надані на Ваше ім'я.

en: Pledges received from %1 since inception.
uk: Платіжні зобов’язання, отримані від %1 з моменту створення.

en: Plugins for other address standardization services may be available from 3rd party developers. If installed, they will be included in the drop-down below.
uk: Плагіни для інших сервісів стандартизації можуть бути доступні від розробників третіх сторін. Після встановлення, вони будуть включені у випадаюче меню нижче.

en: Points
uk: Точки

en: Polish
uk: Польська

en: Populate counties
uk: Збільшити число країн

en: Port
uk: Порт

en: Portable Document Format (.pdf)
uk: Портативний формат документа (.pdf)

en: Portrait
uk: Портрет (Вертикальний)

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Portuguese (Portugal)
uk: Португальська (Португалія)

en: Positive
uk: Позитивний

en: Possible Duplicate Detected
uk: Знайдено можливі повтори

en: Post Code
uk: Поштовий код

en: Post Field Help
uk: Поле наступної допомоги

en: Post Help
uk: Наступна допомога

en: Post Option Help
uk: Опція наступної допомоги

en: Post Url
uk: Пост Url

en: Post-form Help
uk: Текст довідки після форми

en: Postal
uk: Поштовий індекс

en: Postal Code
uk: Поштовий код

en: Postal Code (Home)
uk: Поштовий індекс (домашній)

en: Postal Code Suffix
uk: Суфікс індекса

en: Postal Greeting
uk: Звертання звичайною поштою

en: Postal Greeting Custom
uk: Особливе привітання в листі

en: Postal Greeting ID
uk: ID вітання поштового листа

en: Postal Greeting Type
uk: Вид Поштового привітання

en: Postal Mail
uk: Поштова кореспонденція

en: Postal Mailing
uk: Відправлення Поштової Кореспонденції

en: Postal Mailing Export
uk: Експорт поштової розсилики

en: Postal code
uk: Поштовий код

en: Postal code greater than or equal to '%1'
uk: Поштовий код більше або дорівнює "%1"

en: Postal code less than or equal to '%1'
uk: Поштовий код менше або дорівнює "%1"

en: Postal code.
uk: Поштовий код.

en: Postcode
uk: Поштовий код

en: Postcode 1
uk: Поштовий код 1

en: Postcode 2
uk: Поштовий код 2

en: Powered by CiviCRM
uk: Працює на CiviCRM

en: Pre Field Help
uk: Допомога з Ціновим Полем

en: Pre Help
uk: Попередня допомога

en: Pre Option Help
uk: Опція попередньої допомоги

en: Pre-form Help
uk: Текст довідки перед формою

en: Prefer email addresses assigned to the specified location
uk: Надавати перевагу адресам електронної пошти, які закріплені за вказаним розташуванням

en: Preferences Date Options can only be updated
uk: Оновленими можуть бути лише опції бажаних дат

en: Preferred Communication
uk: Переважний спосіб спілкування

en: Preferred Communication Method
uk: Переважний спосіб спілкування

en: Preferred Communication Method %1 %2
uk: Переважний спосіб спілкування %1 %2

en: Preferred Language
uk: Бажана мова

en: Preferred Mail Format
uk: Бажаний формат пошти

en: Preferred Method(s)
uk: Методи, яким віддається перевага

en: Prefix
uk: Префікс

en: Premium
uk: Подарунок

en: Premium Contact Email
uk: Адреса електронної пошти преміального контакту

en: Premium Entity
uk: Суб'єкт виплати премії

en: Premium Fulfilled Date
uk: Премія дати виконання

en: Premium ID
uk: ID премії

en: Premium Image
uk: Зображення подарунку

en: Premium Information
uk: Подарунки

en: Premium Introductory Text
uk: Вступний текст щодо премії

en: Premium Option
uk: Опція премій

en: Premium Product
uk: Преміальний продукт

en: Premium Product ID
uk: ID преміум продукту

en: Premium comment
uk: Примітка до подарунку

en: Premium entity ID
uk: ID суб'єкту виплати премії

en: Premiums
uk: Премії

en: Premiums Contact Phone
uk: Контактний Номер Телефону щодо Премій

en: Premiums Inventory Account is
uk: Рахунок для обліку премій - це

en: Premiums Section Enabled?
uk: Активувати розділ щодо премій?

en: Premiums Settings
uk: Налаштування Премій

en: Premiums inventory
uk: Облік Премій

en: Preserve activity filters as a user preference
uk: Застосовувати обрані фільтри до решти даних

en: Prev Next Cache ID
uk: ID попереднього і наступного кешу

en: Prev Next Data
uk: Попередні і наступні дані

en: Prev Next Entity ID 1
uk: ID 1 попереднього і наступного об'єкта

en: Prev Next Entity ID 2
uk: ID 2 попереднього і наступного об'єкта

en: Prev Next Entity Table
uk: Таблиця попереднього і наступного об'єкта

en: Preview
uk: Перегляд

en: Preview %1
uk: Переглянути %1

en: Preview (%1)
uk: Переглянути (%1)

en: Preview (A)
uk: Попередний перегляд (А)

en: Preview (B)
uk: Попередній перегляд (Б)

en: Preview (all fields)
uk: Переглянути (всі поля)

en: Preview CiviCRM Profile Field
uk: Попередній перегляд поля профілю CiviCRM

en: Preview Custom Data
uk: Переглянути індивідуальну інформацію

en: Preview Custom Data Set
uk: Переглянути набір інформації користувачів

en: Preview Custom Field
uk: Переглянути відображення індивідуально налаштованого поля

en: Preview Document
uk: Попередній перегляд документа

en: Preview Field
uk: Переглянути

en: Preview Field Display
uk: Переглянути поле

en: Preview Form Field
uk: Переглянути форму поля

en: Preview Mailing
uk: Попередній перегляд розсилки

en: Preview Mode
uk: Режим попереднього перегляду

en: Preview Page - %1
uk: Попередній Перегляд Сторінки - %1.

en: Preview Premium
uk: Попередній пергляд Премії

en: Preview Price
uk: Переглянути ціну

en: Preview Price Set
uk: Переглянути набір цін

en: Preview SMS
uk: Попередній перегляд СМС

en: Preview Widget and Get Code
uk: Попередньо переглянути віджет і отримати код

en: Preview a List of Recipients
uk: Попередній перегляд списку одержувачів

en: Preview as HTML
uk: Переглянути як HTML

en: Preview as Plain Text
uk: Попередній перегляд тільки як текст

en: Preview only supports HTTP POST
uk: Попередній перегляд підтримує лише HTTP POST

en: Preview your Personal Campaign Page
uk: Попередньо переглянути Вашу персональну сторінку кампанії

en: Previewing...
uk: Попередній перегляд...

en: Previous
uk: Попередня

en: Previous 2
uk: Попередній 2

en: Previous 2 calendar months
uk: Попередні 2 календарні місяці

en: Previous 2 calendar years
uk: Попередні 2 календарні роки

en: Previous 2 days
uk: Попередні 2 дні

en: Previous 2 quarters
uk: Попередні 2 квартали

en: Previous 2 weeks
uk: Попередні 2 тижні

en: Previous calendar month
uk: Пропередній календарний місяць

en: Previous calendar year
uk: Пропередній календарний рік

en: Previous fiscal year
uk: Попередній фіскальний рік

en: Previous quarter
uk: Попередній квартал

en: Previous week
uk: Попередній тиждень

en: Price
uk: Ціна

en: Price Field
uk: Поле ціни

en: Price Field '%1' has been saved.
uk: Поле ціни %1 було збережено

en: Price Field End Date
uk: Дата закінчення поля ціни

en: Price Field ID
uk: ID поля ціни

en: Price Field Is Active?
uk: Поле ціни є активним?

en: Price Field Javascript
uk: Javascript поля ціни

en: Price Field Option
uk: Опції поля ціни

en: Price Field Option Visibility
uk: Варіант Видимості Цінового Поля

en: Price Field Options
uk: Опції поля цін

en: Price Field Options per Row
uk: Опції поля ціни для кожного рядка

en: Price Field Post Text
uk: Пост-текст у полі ціни

en: Price Field Pre Text
uk: Передмова до поля ціни

en: Price Field Quantity Required?
uk: Зазначення кількості у полі ціни є необхідним?

en: Price Field Show Amounts?
uk: Показати суми для поля ціни?

en: Price Field Start Date
uk: Дата початку поля ціни

en: Price Field Value ID
uk: ID значення поля ціни

en: Price Field Value is Active
uk: Значення поля ціни є діючим

en: Price Field Visibility
uk: Видимість поля ціни

en: Price Field is Required?
uk: Поле ціни є обов'язковим?

en: Price Fields
uk: Поля ціни

en: Price Option
uk: Опції ціни

en: Price Options
uk: Опції Цін

en: Price Set
uk: Набір цін

en: Price Set Details for Event Participants
uk: Подробиці Набору цін для учасників Заходу

en: Price Set Entity ID
uk: ID об'єкта набору цін

en: Price Set Extends
uk: Розширення цінового набору

en: Price Set Fields
uk: Поля для визначенної ціни

en: Price Set Is Active?
uk: Ціновий набір є діючим?

en: Price Set Is Reserved
uk: Ціновий набір зарезервовано

en: Price Set Javascript
uk: Javascript цінового набору

en: Price Set Post Help
uk: Подальша допомога при створенні цінового набору

en: Price Set Pre Help
uk: Попередня допомога при створенні цінового набору

en: Price Set Title
uk: Назва цінового набору

en: Price Sets
uk: Визначені ціни

en: Price is a required field
uk: Ціна - є необхідним полем

en: Price sets allow you to set up flexible multi-option pricing schemes for your contribution, event and membership pages. Use a price set if the standard pricing options are insufficient for your needs.
uk: Цінові набори дозволяють Вам встановлювати гнучкі схеми ціноутворення із декількома опціями для Ваших сторінок внесків, подій та членства. Використовуйте цінові набори, якщо стандартні опції ціноутворення не задовільняють Ваші потреби.

en: Primary
uk: Основний

en: Primary Address
uk: Основна адреса

en: Primary Address?
uk: Основна адреса?

en: Primary Contact(s) Listed
uk: Первинний контакт (-и) наведено у переліку

en: Primary Email
uk: Основна електронна пошта

en: Primary Member ID
uk: ID Основного Члена

en: Primary Member?
uk: Основний член?

en: Primary Members
uk: Основні члени

en: Primary Members Only
uk: Лише Основні Члени

en: Primary Membership
uk: Основне членство

en: Primary Phone
uk: Основний телефон

en: Primary location for this contact
uk: Основне розташування для цього контакту

en: Primary member counts (those who "own" the membership rather than receiving via relationship) are in [brackets].
uk: Кількість основних членів (ті, які "мають" членство, а не отримують його через відносини), наведена у [квадратних дужках].

en: Primary members only
uk: Лише основні учасники

en: Primary/Inherited?
uk: Основний/успадкований?

en: Primary?
uk: Першочергова?

en: Print
uk: Друк

en: Print Activities
uk: Інформація щодо друку

en: Print Case List
uk: Роздрукувати список справ

en: Print Contact List
uk: Надрукувати список контактів

en: Print Contribution Invoice
uk: Роздрукувати рахунок на внесок

en: Print Contribution Receipts
uk: Роздрукувати Чеки для Внеску

en: Print Contributions
uk: Роздрукувати Внески

en: Print Grant List
uk: Роздрукувати список грантів

en: Print Label ID
uk: ID ярлика для друку

en: Print Mailing Recipients
uk: Публікування Отримувачів Розсилки

en: Print Members
uk: Надрукувати членів

en: Print Name Badge
uk: Роздрукувати бейджі з іменами

en: Print Participant List
uk: Роздрукувати список учасників

en: Print Pledge List
uk: Роздрукувати перелік застав

en: Print Report
uk: Надрукувати звіт

en: Print Respondents
uk: Роздрукувати респондентів

en: Print Summary
uk: Інформація про друк

en: Print and Email Options
uk: Опції друку та електронної пошти

en: Print and email options
uk: Опції друку та електронної пошти

en: Print one label per Membership (rather than per contact)
uk: Друкувати одну наліпку на Членство (а не на один контакт)

en: Print report
uk: Друк звіту

en: Print selected rows
uk: Друкувати обрані рядки

en: Print to PDF
uk: Друк у форматі PDF

en: Print window
uk: Вікно друку

en: Print/Merge Document
uk: Друкувати/об'єднати документ

en: Print/Merge Document for %1
uk: Друкувати/об'єднати документ для %1

en: Print/merge document
uk: Друкувати/об'єднати документ

en: Print/merge document for memberships
uk: Друкувати/об'єднати документ для членств

en: Printer-Friendly View
uk: Попередній перегляд перед друком

en: Printer-friendly view of this page.
uk: Попередній вигляд друкованої версії цієї сторінки.

en: Prior to Previous
uk: Перед попереднім

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Privacy
uk: Приватність

en: Privacy Options
uk: Опції приватності

en: Privacy levels for notes
uk: Рівні приватності для приміток

en: Privacy:
uk: Приватність:

en: Private Files Readable
uk: Приватні файли є читабельними

en: Process Inbound Emails
uk: Обробити вхідні електронні листи

en: Process Invoice(s)
uk: Обробити рахунки

en: Process Pledges
uk: Обробити зобов'язання

en: Process Receipt(s)
uk: Обробити Чек(и)

en: Process Survey Respondents
uk: Обробити респондентів опитування

en: Processed %1 membership records. Updated %2 records.
uk: Оброблено %1 записів членства. Оновлено %2 записів.

en: Processing
uk: Обробка

en: Processing fee for this transaction (if applicable).
uk: Визначення комісії за дану операцію (якщо потрібно).

en: Processing...
uk: Обробка...

en: Processor Billing Mode
uk: Процесор методу надання платежу

en: Processor Description
uk: Процесор з умовчанням?

en: Processor Details for Live Payments
uk: Детальна інформація щодо живих платежів процесора

en: Processor Details for Test Payments
uk: Детальна інформація щодо тестових платежів процесора

en: Processor Is Default?
uk: Процесор встановлено за умовчанням?

en: Processor Supports Recurring?
uk: Процесор підтримки повторень?

en: Processor Type
uk: Тип платіжної системи

en: Processor Type Description
uk: Опис типу процесору

en: Processor Type Is Active?
uk: Тип процесора активний?

en: Processor Type Payment Type
uk: Тип процесора Тип оплати

en: Processor Type Supports Recurring?
uk: Тип процесора Підтримка повторюваних?

en: Processor Type is Default?
uk: Тип процесора за умовчанням?

en: Processor comparison and setup guide
uk: Порівняльні характеристики платіжного процесору та керівництво з установки.

en: Processor is Active?
uk: Процесор активний

en: Product
uk: Продукт

en: Product ID
uk: ID продукту

en: Product Name
uk: Назва Продукту

en: Product Option
uk: Вибір Продукту

en: Production
uk: Робоча версія

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile '%1' already exists in Database.
uk: Профіль "%1" вже існує в Базі даних.

en: Profile Added
uk: Профіль додано

en: Profile Cancel URL
uk: URL скасування профілю

en: Profile Deleted
uk: Форму видалено

en: Profile Description
uk: Опис профілю

en: Profile Entity ID
uk: ID суб'єкта профілю

en: Profile Entity Table
uk: Таблиця суб'єкта профілю

en: Profile Error
uk: Помилка Профілю

en: Profile Field
uk: Поле профілю

en: Profile Field Deleted
uk: Поле профілю видалене

en: Profile Field ID
uk: ID поля профілю

en: Profile Field Is Active
uk: Поле профілю є активним

en: Profile Field Is Required
uk: Поле профілю є обов'язковим

en: Profile Field Is Reserved
uk: Поле профілю є зарезервованим

en: Profile Field Is Searchable
uk: Поле профілю є доступним для пошуку

en: Profile Field Is a Filter
uk: Поле профілю є фільтром

en: Profile Field Label
uk: Ярлик поля профілю

en: Profile Field Name
uk: Назва поля профілю

en: Profile Field Phone Type
uk: Вид телефону поля профілю

en: Profile Field Post Help
uk: Подальша допомога поля профілю

en: Profile Field Pre Help
uk: Попередня допомога поля профілю

en: Profile Field Preview
uk: Попередній перегляд полів профілю.

en: Profile Field Saved
uk: Поле профілю збережене

en: Profile Field Supports Multiple
uk: Поле профілю підтримує декілька

en: Profile Field Type
uk: Вид поля профілю

en: Profile Field Visibility
uk: Видимість поля профілю

en: Profile Field Website Type
uk: Вид веб-сайту поля профілю

en: Profile Group Type
uk: Вид групи профілю

en: Profile ID
uk: ID профілю

en: Profile Is Active
uk: Профіль є діючим

en: Profile Is Reserved
uk: Профіль зарезервований

en: Profile Is View Only
uk: Профіль доступний тільки для перегляду

en: Profile Module
uk: Модуль профілю

en: Profile Name
uk: Назва Профілю

en: Profile Post Text
uk: Післямова до профілю

en: Profile Preview
uk: Попередній перегляд профілю.

en: Profile Required
uk: Необхідний профіль

en: Profile Saved
uk: Форму збережено

en: Profile Settings
uk: Налаштування Профілю

en: Profile Title
uk: Назва Профілю

en: Profile Use Data
uk: Дані про використання профілю

en: Profile Use is active
uk: Використання профілю є активним

en: Profile View - Permission Denied
uk: Перегляд профілю - у доступі відомвлено.

en: Profile does not contain the minimum required fields for an On Behalf Of Organization
uk: Профіль не містить мінімально необхідної кількості полів для Від імені організації

en: Profile for Additional Participants
uk: Профіль для додаткових учасників

en: Profile for bulk data entry is missing.
uk: Відсутній профіль масиву даних.

en: Profile is already having custom fields extending different group types, you can not add or update this custom field.
uk: Профіль уже має поля, що налаштовуються, розширюючи різні типи груп, Ви не можете додавати чи оновлювати ці поля, що налаштовуються.

en: Profile is not configured for the selected action.
uk: Профіль не налаштований для вибраної дії.

en: Profile is not configured with Email address.
uk: Профіль не налаштований з адресою електронної пошти.

en: Profile is using one or more activity fields, and is missing the activity Id (aid) in the URL.
uk: Профіль використовує одне або кілька полів активності, і в URL-адресі відсутній ідентифікатор активності (допомога).

en: Profile search, view and edit are not supported for Profiles which include fields for more than one record type.
uk: Пошук, перегляд і редагування не підтримується для профілів, які включають поля більш ніж одного виду записів.

en: Profile to be included above the billing information (but after the introductory message, amounts, and honoree section).
uk: Профіль, який має бути розміщений над платіжною інформацією (проте, після вступного повідомлення, сум коштів та розділу лауреата).

en: Profile to be included at the bottom of the page.
uk: Профіль, який має бути розміщений внизу сторінки.

en: Profile to be included in the honoree section
uk: Профіль, який має бути розміщений у розділі лауреата

en: Profiles
uk: Профілі

en: Profiles - Admin Notification
uk: Профілі - Повідомлення Адміністратора

en: Profiles allow you to aggregate groups of fields and include them in your site as input forms, contact display pages, and search and listings features.
uk: Профілі дозволяють Вам поєднувати групи полів та включати їх до Вашого сайту як форми введення, сторінки відображення та опції пошуку та відображення переліків.

en: Profiles can be used in many different ways (and a single profile can be used in multiple contexts)
uk: Профілі можна використовувати у різні способи (і один профіль може бути використаний у багатьох контекстах).

en: Profiles may be linked to specific modules, accessed via built-in CiviCRM URLs, or embedded into any web page using the HTML Form Snippet feature. Examples include:
uk: Профілі можна пов'язати з певними модулями, доступ до яких відбувається через URL-посилання, вбудовані у CiviCRM, чи вставлені у будь-яку веб-сторінку з використанням функцій сніппетів HTML-форм. Приклади включають:

en: Progress Bar
uk: Індикатор виконання завдання

en: Progress Bar Color
uk: Колір Індикатору Виконання

en: Promote this event with a personal campaign page
uk: Рекламувати цю подію за допомогою персональної сторінки кампаній

en: Promoting Your Page
uk: Рекламування Вашої сторінки

en: Prompted by
uk: Заохочувано

en: Proper action not specified for this custom value record profile
uk: Для цього профілю записів з індивідуальними даними користувача правильна дія не призначена.

en: Property
uk: Майно

en: Protocol
uk: Протокол

en: Provide a one-line summary of what this case is about.
uk: Надайте коротку інформацію про цю справу обсягом в один рядок.

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Введіть пароль для нового облікового запису в обидва поля.

en: Provider
uk: Провайдер

en: Provider Details
uk: Опис служби

en: Provides a detailed report for your walk/phonelist for targeted contacts
uk: Надає детальний звіт по переліку телефонів/адрес для візитів для помічених контактів

en: Provides a list of address and telephone information for constituent records in your system.
uk: Надає перелік адрес та телефонів по записах громадян у Вашій системі.

en: Provides a list of constituent activity including activity statistics for one/all contacts during a given date range(required)
uk: Надає список діяльності громадян, включаючи статистику діяльності для одного/всіх контактів в зазначеному часовому проміжку (необхідно вказати)

en: Provides a list of members along with their membership status and membership details (Join Date, Start Date, End Date). Can also display contributions (payments) associated with each membership.
uk: Надає список членів, включаючи їхній членський статус та деталізовану інформацію по членству (дата приєднання, дата початку, дата закінчення). Також може відображати внески (платежі) асоційовані з кожним членством.

en: Provides a list of memberships that lapsed or will lapse before the date you specify.
uk: Надає список членств, які вже не дійсні, або стануть недійсними на обрану Вами дату.

en: Provides a list of the top donors during a time period you define. You can include as many donors as you want (for example, top 100 of your donors).
uk: Надає список топ спонсорів за визначений Вами період часу. Ви можете включити таку кількість спонсорів, яку захочете (наприклад, топ 100 спонсорів).

en: Provides a summary of cases and their duration by date range, status, staff member and / or case role.
uk: Надає короткий опис справ та їхніх термінів за діапазоном дат, статусом, штатом виконавців та/або роллю справи.

en: Provides a summary of memberships by type and join date.
uk: Надає підсумок по членству за типом і датою приєднання.

en: Provides an overview of event income. You can include key information such as event ID, registration, attendance, and income generated to help you determine the success of an event.
uk: Надає загальний огляд доходів від заходу. Ви можете включити основну інформацію, зокрема: ID заходу, реєстрація, кількість відвідувань, та отриманий дохід - ця інформація допоможе Вам визначити успішність заходу.

en: Provides contact-related information on contributions, memberships, events and activities.
uk: Надає інформацію, що містить контактні дані щодо внесків, членства, заходів та діяльностей.

en: Provides detail list of employer employee relationships along with employment details Ex Join Date
uk: Надає деталізований перелік відносин "роботодавець-працівник" разом з подробицями про роботодавця на дату колишнього працевлаштування

en: Provides information about the status of recurring contributions
uk: Надає інформацію щодо статусу періодичних внесків

en: Provides lists of participants for an event.
uk: Надає список учасників заходу.

en: Provides reporting on Intended and Successful Deliveries, Unsubscribes and Opt-outs, Replies and Forwards.
uk: Надає звіт по запланованим або успішним доставкам, анулюванням підписок і відмовам, відповідям та переадресуванням.

en: Provides simple summary for each payment instrument for which there are recurring contributions (e.g. Credit Card, Standing Order, Direct Debit, etc., NULL), showing within a given date range.
uk: Надає простий підсумок для кожного платіжного інструменту, для якого існують періодичні внески (наприклад, кредитна картка, регулярне замовлення, пряме дебетування, тощо , NULL), що відображаються в межах певного часового діапазону.

en: Provides the %1 with suggested text for their personalized message to their friends.
uk: Надає для %1 пропонований текст персоналізованого повідомлення своїм друзям.

en: Proximity Search
uk: Пошук з урахуванням відстані між ключовими словами

en: Proximity search to a distance of %1 from %2
uk: Пошук на відстані від %1 до %2

en: Proximity searching requires you to set a valid geocoding provider
uk: Пошук на відстані вимагає встановлення діючого провайдера геокодування

en: Public
uk: Публічний

en: Public Event
uk: Відкритий захід

en: Public Events
uk: Публічна подія

en: Public Pages
uk: Загальнодоступні сторінки

en: Public Participant Listing
uk: Публічний перелік учасників

en: Public Title
uk: Публічна Назва

en: Public View
uk: Перегляд

en: Public field should at least have one public option.
uk: Публічне поле  повинно мати принаймні один публічний варіант.

en: Public url
uk: Загальнодоступний url

en: Public?
uk: Публічна?

en: Publication
uk: Оприлюднення

en: Punctuation and spaces are ignored.
uk: Пунктуація та пробіли ігноруються

en: Punctuation is not allowed in a Username with the exception of periods, hyphens and underscores.
uk: Не дозволяється використовувати в імені користувача розділові знаки, за винятком знаку ділення, дефісів і підкреслення.

en: Put in the API method name. You need to enter pieces of full API function name as described in the documentation.
uk: Введіть ім'я методу АРІ. Вам необхідно ввести фрагменти повного імені функції АРІ, як описано у документації.

en: QR code
uk: код QR

en: Quarter prior to previous quarter
uk: Квартал перед попереднім кварталом

en: Quarterly
uk: Щоквартально

en: Quarters
uk: Квартали

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Questions
uk: Запитання

en: Questions? Send email to
uk: Є запитання? Відправте електронний лист на адресу

en: Queue Item
uk: Задача в черзі

en: Queue Item ID
uk: Ідентифікатор елемента черги

en: Queue Items
uk: Задачі в черзі

en: Queue Monitor "%1"
uk: Монітор черги "%1"

en: Queue Name
uk: Ім'я в черзі

en: Queue Runner
uk: Черга ранеру

en: Queue item data
uk: Дані об'єктів черги

en: Queue runner must be configured before execution.
uk: Налаштуйте виконувач черги перед виконанням.

en: Queued mailing
uk: Поставлена у чергу поштова розсилка

en: Queues
uk: Черги

en: Quicksearch options can be edited on the <a %1>Search Preferences</a> screen.
uk: Властивості швидкого пошуку можна змінити на сторінці <a %1>Налаштування пошуку</a>.

en: REMAINING CREDIT
uk: Залишок кредиту

en: RSS 2.0 Feeds
uk: Стрічки RSS 2.0

en: Radio
uk: Радіо

en: Radio buttons
uk: Кнопки перемикання

en: Raised %1
uk: Зібрано %1

en: Raised %1 of %2
uk: Зібрано %1 з %2

en: Range
uk: Діапазон

en: Range One Amount
uk: Сума першого діапазону

en: Range One Stat
uk: Статистика першого діапазону

en: Range Two Amount
uk: Сума другого діапазону

en: Range Two Stat
uk: Статистика другого діапазону

en: Re-check requirements
uk: Повторно перевірити вимоги

en: Re-open
uk: Відкрити повторно

en: Re-open Batch
uk: Повторно відкрити пакет

en: Re-order menu items (including moving them from one branch of the menu 'tree' to another. Simply use your mouse to 'drag and drop' the menu item to the new location.
uk: Змінювати порядок пунктів меню (включаючи переміщення їх з однієї гілки "дерева" меню до іншої). За допомогою миші просто "перетягніть" потрібний пункт меню на нове місце.

en: Re-subscribe Confirmation
uk: Підтвердження Повторної підписки

en: Read more about this warning
uk: Дізнайтеся більше про це попередження

en: Read-Only Extensions
uk: Розширення Лише для Читання

en: Ready to add another.
uk: Готовність додати ще одне.

en: RealAuth requires curl with SSL support
uk: RealAuth потребує CURL з підтримкою SSL

en: Reason
uk: Причина

en: Reason the e-mail bounced
uk: Причина, через яку електронний лист не вдалося надіслати

en: Reassign %1
uk: Перепризначити %1

en: Reassign Case
uk: Перепризначити відповідальну особу за кейс

en: Reassigned Case
uk: Перепризначена Справа

en: Rebuild Smart Group Cache
uk: Переробити Кеш Смарт-групи

en: Rebuilds the smart group cache.
uk: Переробляє Кеш Смарт-групи

en: Receipt
uk: Квитанція

en: Receipt Date
uk: Дата підтвердження оплати

en: Receipt From
uk: Відправник

en: Receipt From Email
uk: Е-мейл відправника на квитанції

en: Receipt From Name
uk: Надходження від імені

en: Receipt From email
uk: Квитанція з електронної пошти

en: Receipt Message
uk: Повідомлення у квитанції

en: Receipt Sent
uk: Квитанція надіслана

en: Receipt Text
uk: Текст, який вказується при отриманні

en: Receipt bcc
uk: Прихована копія квитанції

en: Receipt cc
uk: Копія квитанції

en: Receipt date has been updated for %1 contributions.
uk: Дата отримання квитанції була оновлена ​​для %1 внесків.

en: Receipt sent?
uk: Квитанцію надіслано?

en: Receipts - print or email
uk: Квитанції - друк чи відправка

en: Receipts have been emailed to %1 contributions.
uk: Квитанції були відправлені електронною поштою на адресу %1 внесків.

en: Receive Date
uk: Дата Отримання

en: Received
uk: Отримано

en: Received Into
uk: Прийнятий в

en: Received date
uk: Дата отримання

en: Recent Contributions
uk: Нещодавні внески

en: Recent Grants
uk: Нещодавні гранти

en: Recent Items
uk: Нещодавні користувачі

en: Recent Memberships
uk: Недавні членства

en: Recent Pledges
uk: Нещодавні платіжні зобов’язання

en: Recent Registrations
uk: Недавні реєстрації

en: Recently Viewed:
uk: НЕдавно переглядалися:

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Recipient Email
uk: Електронна адреса отримувача

en: Recipient Listing
uk: Перелік Отримувачів

en: Recipient Manual
uk: Довідник отримувача

en: Recipient Roles
uk: Ролі отимувачів

en: Recipient is on vacation
uk: Отримувач знаходиться у відпустці

en: Recipient(s)
uk: Отримувач(і)

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Recipients language
uk: Мова отримувачів

en: Recipients of <a href="%1">%2</a>
uk: Отримувачі <a href="%1">%2</a>

en: Recipients' replies are sent to a CiviMail specific address instead of the sender's address so they can be stored within CiviCRM.
uk: Відповіді отримувачів надходять до спеціальної адреси у CiviПошта замість адреси відправника, і таким чином можуть бути збережені у CiviCRM.

en: Recognised webserver
uk: Впізнаний веб-сервер

en: Reconnect
uk: Перепідключення

en: Reconnected
uk: Повторно підключено

en: Reconnecting will change the connection details (such as callback URLs and permissions). This can be useful in a few cases, such as:
uk: Перепідключення змінить деталі підключення (такі як URLи зворотніх викликів та дозволи). Це може бути корисним в кількох випадках, таких як:

en: Reconnecting...
uk: Перепідключення...

en: Recontact Interval
uk: Інтервал між повторними контактами

en: Record
uk: Записати

en: Record %1 Responses
uk: Записати %1 відповіді

en: Record Activity
uk: Записати діяльність

en: Record Activity for Reminder?
uk: Записати захід для нагадування?

en: Record Activity:
uk: Додати:

en: Record Contribution (Check, Cash, EFT ...)
uk: Записати Внесок (чеком, готівкою, ETF ...)

en: Record Deleted
uk: Запис видалено

en: Record Membership Payment is required when you use a price set.
uk: Запис Членського Платежу є обов'язковим при використанні набору цін.

en: Record Membership Payment?
uk: Записати Оплату Членства?

en: Record Payment
uk: Записати платіж

en: Record Payment from a Different Contact?
uk: Пов'язати членство з іншою особою?

en: Record Payment?
uk: Записана оплата?

en: Record Refund
uk: Зареєструвати Повернення

en: Record Renewal Payment?
uk: Записати оплату за подовження?

en: Record Respondents Interview
uk: Записати інтерв'ю з респондентами

en: Record Responses for All
uk: Записати відповіді для всіх

en: Record Updated
uk: Запис оновлено

en: Record activity for automated email
uk: Записувати діяльність для автоматизованої електронної пошти

en: Record activity for automated email or SMS
uk: Записати діяльність по автоматичній розсильці Е-мейл чи СМС

en: Record and update backend event registrations
uk: Запис і оновлення кінцевих реєстрацій на захід

en: Record and update contributions
uk: Запис і оновлення внесків

en: Record backend contributions (with edit contributions) and view all contributions (for visible contacts)
uk: Запис внесків на кінцевих стадіях (з можливістю редагування внесків) та перегляд усіх внесків (для видимих контактів)

en: Record details about this activity here.
uk: Записувати інформацію про діяльність тут.

en: Record doesnot exist
uk: Запис не існує

en: Record doesnot exists
uk: Запис не існує

en: Record imported successfully but unable to parse the street address:
uk: Записи були успішно імпортовані, але не можливо розпізнати елементи деяких поштових адрес:

en: Record one or more web addresses (URLs) associated with this contact. Examples include personal web addresses like a Facebook or Twitter page, as well as links to a company or organization web site or page.
uk: Запишіть одну чи декілька інтернет-адрес (URL), пов'язаних з цим контактом. Для прикладу, це можуть бути персональні сторінки на Фейсбук чи Твіттер, а також посилання на веб-сайти чи сторінки організації чи компанії.

en: Record survey and petition responses from their reserved contacts
uk: Запис відповідей у опитуваннях і петиціях з їхніх зарезервованих контактів

en: Record that contacts voted
uk: Записати цей контакт, що проголосував

en: Record:
uk: Записати:

en: Records
uk: Записи

en: Records %%StatusMessage%%
uk: %%StatusMessage%% записів

en: Records Imported
uk: Записи імпортовано

en: Records imported successfully but unable to parse some of the street addresses
uk: Записи імпортовані успішно, але не можливо розпізнати деякі елементи поштових адрес

en: Recurring Contribution
uk: Періодичний Внесок

en: Recurring Contribution Amount
uk: Сума повторного внеску

en: Recurring Contribution Billing Details Updated
uk: Платіжну інформацію про повторні внески оновлено

en: Recurring Contribution Billing Updates
uk: Оновлена платіжна інформація про регулярний внесок

en: Recurring Contribution Cancel Date
uk: Дата Скасування Періодичного Внеску

en: Recurring Contribution Cancellation Notification
uk: Повідомлення про відміну регулярного внеску

en: Recurring Contribution End Date
uk: Дата Завершення Періодичного Внеску

en: Recurring Contribution ID
uk: ID періодичного внеску

en: Recurring Contribution Id
uk: Id регулярного внеску

en: Recurring Contribution Modified Date
uk: Дата зміни періодичного внеску

en: Recurring Contribution Notification
uk: Повідомлення щодо періодичного внеску

en: Recurring Contribution Start Date
uk: Дата Початку Періодичних Внесків

en: Recurring Contribution Start Date Default
uk: Дата початку періодичних внесків за замовчуванням

en: Recurring Contribution Status %1 '%2'
uk: Статус Періодичного Внеску %1 '%2'

en: Recurring Contribution Update Notification
uk: Повідомлення про коректування регулярного внеску

en: Recurring Contribution Updated
uk: Повторний внесок оновлено

en: Recurring Contribution Updated - decreased installment amount
uk: Регулярний внесок оновлено - зменшена сума чергового внеску

en: Recurring Contribution Updated - increased installment amount
uk: Регулярний внесок оновлено - збільшена сума чергового внеску

en: Recurring Contribution(s)
uk: Повторний внесок (-ки)

en: Recurring Contributions
uk: Регулярні внески

en: Recurring Contributions Report
uk: Звіт про повторювані внески

en: Recurring Contributions Summary
uk: Резюме регулярних внесків

en: Recurring Frequency
uk: Частота повторів

en: Recurring Frequency Units
uk: Одиниці частоти повторів

en: Recurring Installments?
uk: Повторювані чергові внески?

en: Recurring Payments URL
uk: URL платежі, які повторюються

en: Recurring contribution
uk: Періодичні внески

en: Recurring contribution amount has been updated from %1 to %2 for this subscription.
uk: Дана сума періодичного внеску була оновлена з %1 до %2 для цієї підписки.

en: Recurring contribution appears to have been re-assigned from id %1 to %2, continuing with %2.
uk: Схоже, що регулярний внесок був переназначений з %1 id на %2, продовжуючи з %2.

en: Recurring contribution could not be cancelled in the database.
uk: Періодичний внесок не може бути скасований в базі даних.

en: Recurring contribution has been updated to: %1, every %2 %3(s) for %4 installments.
uk: Даний періодичний внесок був оновлений до %1, і кожні %2 %3(s)  загальну суму платежу %4.

en: Recurring contribution installments have been updated from %1 to %2 for this subscription.
uk: Налаштування періодичного внеску було успішно оновлено з %1 до %2 для цієї підписки.

en: Recurring contribution is for %1, every %2 %3(s)
uk: Періодичний внесок призначений для %1, кожні %2 %3(-і)

en: Recurring contribution was cancelled successfully by the processor, but could not be marked as cancelled in the database.
uk: Періодичний внесок був успішно скасований by the processor, але не був позначений як скасований в базі даних.

en: Recurring contribution, but no database id
uk: Повторний внесок, але не наявний ID в базі даних

en: Recurring contributions with at least one payment
uk: Регулярні внески з хоча б одним платежем

en: Recurring online contributions (if enabled for this page)
uk: Повторювані он-лайн внески (якщо опція дозволена для даної сторінки)

en: Recurring payment will be processed this day of the month following submission of this contribution page.
uk: Регулярний платіж буде оброблено в цей день місяця після процесу подання цієї сторінки внеску.

en: Redact (hide) Client and Service Provider Data
uk: Приховати інформацію про клієнта та провайдера

en: Redact emails
uk: Приховати електронну пошту

en: Redaction Rule
uk: Правило знеособлення даних

en: Redirect
uk: Переадресування

en: Redirect URL
uk: Переадресувати URL

en: Redirect to Database
uk: Перенаправлення на базу даних

en: Refer to the %1 to learn about this process.
uk: Зверніться до %1, щоб дізнатися про цей процес.

en: Refer to the following documentation:
uk: Зверніться до наступної документації:

en: Refer to the online documentation for more details on creating %1 and %2.
uk: Зверніться до он-лайн інструкції користувача, щоб отримати більше інформації по створенню %1 та %2.

en: Refer to the online documentation for more information:
uk: Додаткову інформацію можна знайти в онлайн-документації:

en: Refer to the online user guide for more information.
uk: За більш детальною інформацією зверніться до он-лайн довідки.

en: Reference
uk: Посилання

en: Reference Date
uk: Вихідна дата

en: Reference a CiviCRM contact.
uk: Зробіть посилання на контакт CiviCRM.

en: Reference:
uk: Посилання :

en: Referral Program
uk: Реферальна програма

en: Refine search...
uk: Пошук за уточненими параметрами...

en: Reflect client's story back to them.
uk: Відображати історію клієнтів для них.

en: Refresh Duplicates
uk: Оновити повтори

en: Refresh Error
uk: Помилка оновлення

en: Refresh List of Duplicates
uk: Оновити перелік повторювань

en: Refresh recipient count
uk: Обновити кількість одержувачів

en: Refresh results
uk: Оновити результати

en: Refreshing...
uk: Оновлюється...

en: Refund
uk: Відшкодувати

en: Refund Amount
uk: Сума відшкодування

en: Refund Date
uk: Дата відшкодування

en: Refund Details
uk: Подробиці відшкодування боргу

en: Refund Transaction ID
uk: Відшкодування ID транзакції

en: Refund recorded for event or membership fee.
uk: Зроблено запис про відшкодування щодо заходу або членського внеску.

en: Refunded
uk: Відшкодовано

en: Regex
uk: Регулярний вираз

en: Register
uk: Зареєструватися

en: Register Date
uk: Зареєструвати дату

en: Register New %1
uk: Зареєструвати новий %1

en: Register Now
uk: Зареєструвати зараз

en: Register Participant
uk: Зареєструвати учасника

en: Register Participant %1 of %2
uk: Зареєструвати учасника %1 з %2

en: Register date
uk: Дата реєстрації

en: Register for Event
uk: Зареєструватися на захід

en: Register for events online
uk: Он-лайн реєстрація на події

en: Register multiple participants?
uk: Зареєструвати декількох учасників?

en: Register participants for event
uk: Зареєструвати учасника на захід

en: Register your site
uk: Зареєструйте Ваш сайт

en: Register your site at CiviCRM.org. Opens in a new window.
uk: Зареєструйте Ваш сайт на CiviCRM.org. Відкривається у новому вікні.

en: Register your site, join the community, and help CiviCRM remain a leading CRM for organizations worldwide.
uk: Зареєструйте Ваш сайт, приєднайтеся до спільноти, та допоможіть CiviCRM залишатися лідером серед CRM-систем для організацій по всьому світі.

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Registered By
uk: Зареєстровано:

en: Registered Email
uk: Зареєстрована електронна пошта

en: Registered Participant
uk: Зареєстрований учасник

en: Registered Templates
uk: Зареєстровані шаблони

en: Registered by Contact ID
uk: Зареєстровано з Ідентифікатором Контакту

en: Registered by Contact Name
uk: Зареєстровано з Контактним Ім'ям

en: Registered by ID
uk: ID реєстратора

en: Registered by Participant ID
uk: Зареєстровано ID учасника

en: Registered by Participant Name
uk: Зареєстровано на ім'я учасника

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Registration (Live)
uk: Реєстрація (жива)

en: Registration (Test-drive)
uk: Реєстрація (тестовий режим)

en: Registration Confirmation
uk: Підтвердження реєстрації

en: Registration Confirmation and Receipt
uk: Зареєструвати підтвердження та чек?

en: Registration Date
uk: Дата реєстрації

en: Registration Date and Time
uk: Дата і час реєстрації

en: Registration End Date
uk: Дата завершення реєстрації

en: Registration Error
uk: Помилка реєстрації

en: Registration Link
uk: Посилання на реєстрацію

en: Registration Link Text
uk: Текст з посиланням на реєстрацію

en: Registration Request Confirmation
uk: Підтвердження запиту на реєстрацію

en: Registration Saved
uk: Реєстрація збережена

en: Registration Screen
uk: Вікно реєстрації

en: Registration Start Date
uk: Дата початку реєстрації

en: Registration Transferred
uk: Реєстрація Змінена

en: Registration for this event begins on %1
uk: Реєстрація для цього заходу починається %1

en: Registration for this event cannot be cancelled or transferred %1 than %2 hours %3 the event's start time. Contact the event organizer if you have questions.
uk: Цю реєстрацію не можна передати чи скасувати %1 ніж %2 год. %3 початку. Зверніться до призвідника заходу по додаткові питання.

en: Registration for this event ended on %1
uk: Реєстрація на цей захід закінчилася %1

en: Registration for this event requires approval. Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
uk: Реєстрація на цей захід вимагає підтвердження. Після того, як Ваша реєстрація буде перевірена, Ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де Ви зможете завершити процес реєстрації.

en: Registration for this event requires approval. Once your registration(s) have been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
uk: Реєстрація на цей захід вимагає підтвердження. Після того, як Ваша реєстрація буде перевірена, Ви отримаєте електронного листа з посиланням на веб-сторінку, де Ви зможете завершити процес реєстрації.

en: Registration information for participant %1 has been saved.
uk: Реєстраційна інформація для учасника %! була збережена.

en: Registration information for participant 1 has been saved.
uk: Реєстраційна інформація для учасника 1 була збережена.

en: Registration is closed for this event
uk: Реєстрація на цей захід закрита

en: Regular Expression?
uk: Регулярний вираз?

en: Regular Fees
uk: Регулярні платежі

en: Regular Groups
uk: Звичайні Групи

en: Regular amount
uk: Чергова сума

en: Reject
uk: Відхилити

en: Reject Personal Campaign Page
uk: Відхилити персональну сторінку кампаній

en: Rejected
uk: Відмовлено

en: Rejoin Group
uk: Повторно приєднатися до групи

en: Rel ID
uk: ID зв'язку

en: Related
uk: Пов'язано

en: Related Cases
uk: Пов'язані справи

en: Related Contacts
uk: Пов'язаний контакт

en: Related Contacts/Memberships
uk: Пов'язані контакти/членства

en: Related Contributions
uk: Пов'язані Внески

en: Related Contributions and Recurring Contributions
uk: Прив'язані Внески та Періодичні Внески

en: Related Members Only
uk: Лише Пов'язані члени

en: Related Soft Contributions
uk: Пов'язані пільгові внески

en: Related membership for %1 has been created.
uk: Пов'язане членство для %1 було створене.

en: Related membership for %1 has been deleted.
uk: Пов'язане членство для %1 було видалене.

en: Relates a CiviCRM Contact to the Druapl User Record
uk: Пов'язує контакт CiviCRM із журналом записів користувача Drupal

en: Relationship
uk: Відносини

en: Relationship - Active and Current
uk: Відносини - Активні та Поточні

en: Relationship - Inactive or not Current
uk: Відносини - Неактивні або Недійсні

en: Relationship A to B
uk: Відносини А до Б

en: Relationship A-B
uk: Відносини A-B

en: Relationship A-B
uk: Взаємовідносини А-Б

en: Relationship B to A
uk: Відносини Б до А

en: Relationship B-A
uk: Відносини B-A

en: Relationship B-A
uk: Взаємовідносини Б-А

en: Relationship Dates Validity
uk: Правильність дати відносин

en: Relationship Description
uk: Опис відносин

en: Relationship Direction
uk: Напрямок відносин

en: Relationship End
uk: Закінчення відносин

en: Relationship End Date
uk: Дата закінчення відносин

en: Relationship Ended on or After
uk: Зв'язок закінчено на момент, або після

en: Relationship Ended on or Before
uk: Зв'язок закінчено, на момент, або раніше

en: Relationship ID
uk: ID відносин

en: Relationship Is Active
uk: Відносини активні

en: Relationship Recorded Start Date On or After
uk: Записана дата початку зв'язку, на момент, або після

en: Relationship Recorded Start Date On or Before
uk: Записана дата початку зв'язку, на момент, або раніше

en: Relationship Report
uk: Звіт по відносинах

en: Relationship Start
uk: Початок Відносин

en: Relationship Start Date
uk: Дата початку відносин

en: Relationship Status
uk: Статус відносин

en: Relationship Type
uk: Вид відносин

en: Relationship Type A-to-B
uk: Тип відносин А до Б

en: Relationship Type ID
uk: ID типу відносин

en: Relationship Type Label A to B
uk: Мітка типу відносин між А і Б

en: Relationship Type Label B to A
uk: Мітка типу відносин між Б і А

en: Relationship Type Name A to B
uk: Назва типу відносин між А і Б

en: Relationship Type Name B to A
uk: Назва типу відносин між Б та А

en: Relationship Type is Active
uk: Вид відносин є активним

en: Relationship Type is Reserved
uk: Вид відносин зарезервовано

en: Relationship With
uk: Відносини з

en: Relationship created. | %count relationships created.
uk[0]: Взаємовідносини створено.
uk[1]: %count взаємовідносин створено.
uk[2]: %count взаємовідносин створено.
uk[3]: %count взаємовідносин створено.

en: Relationship record has been updated.
uk: Запис про відносини був оновлений.

en: Relationship type %1, found in case configuration file, is not present in the database %2
uk: Тип відносин %1, знайдений у файлі конфігурації справи, не існує в базі даних %2

en: Relationship type ID
uk: ID типу відносин

en: Relationship types describe relationships between people, households and organizations. Relationship types labels describe the relationship from the perspective of each of the two entities (e.g. Parent &gt;-&lt; Child, Employer &gt;-&lt; Employee). For some types of relationships, the labels may be the same in both directions (e.g. Spouse &gt;-&lt; Spouse).
uk: Типи відносин описують відносини між особами, домогосподарствами і організаціями. Мітки типів відносин описують з точки зору кожного з двох суб'єктів (напр., Батьки &gt;-&lt; Діти, Робітник &gt;-&lt; Роботодавець). Для деяких типів відносин, мітка може бути однаковою в обох напрямах (Одружений &gt;-&lt; Одружена).

en: Relationship was active after
uk: Зв'язок був активним після

en: Relationship was active before
uk: Зв'язок був активним до

en: Relationship was active between
uk: Зв'язок був активним між

en: Relationships
uk: Відносини

en: Relative Date Filters
uk: Відносні фільтри дат

en: Relative Date Range
uk: Відносний діапазон дат

en: Relative month values are calculated based on the length of month(s) that they pass through.
                  The result will land on the same day of the month except for days 29-31 when the target month contains fewer days than the previous month.
                  For example, if a job is scheduled to run on August 31st, the following invocation will occur on October 1st, and then the 1st of every month thereafter.
                  To avoid this issue, please schedule Monthly and Quarterly jobs to run within the first 28 days of the month.
uk: Відносне значення місяця розраховуються на основі тривалості місяців (місяців), протягом яких вони проходять.
    Результат вийде в той же день місяця, крім днів 29-31, коли цільовий місяць містить менше днів, ніж попередній місяць.
    Наприклад, якщо робота запланована на 31 серпня, наступний виклик відбудеться 1 жовтня, а потім 1-го числа кожного наступного місяця.
    Щоб уникнути цієї проблеми, плануйте запланувати щомісячні та квартальні роботи протягом перших 28 днів місяця.

en: Release
uk: Звільнити

en: Release Frequency
uk: Частота звільнень

en: Release Frequency interval should be a positive number.
uk: Інтервал частоти звільнень повинен бути додатним числом.

en: Release Respondents
uk: Звільнити зарезервованих респондентів

en: Release Respondents >>
uk: Звільнити зарезервованих респондентів >>

en: Release Time
uk: Час випуску

en: Release Voters
uk: Звільнити виборців

en: Release reserved campaign contacts for surveys and petitions
uk: Звільнити контакти кампанії, зарезервовані для опитувань і петицій

en: Released
uk: Звільнено

en: Released on
uk: Випущено

en: Released.
uk: Звільнено.

en: Releases reserved survey respondents when they have been reserved for longer than the Release Frequency days specified for that survey.
uk: Звільняє зарезервованих респондентів опитування, якщо вони були зарезервовані на більший термін, ніж Частота звільнення (днів), встановлена для цього опитування.

en: Reload Page
uk: Перевантажити сторінку

en: Remind me again in a month
uk: Нагадайте ще раз через місяць

en: Remind me again in a week
uk: Нагадайте ще раз через тиждень

en: Reminder Date
uk: Дата нагадування

en: Reminder For
uk: Нагадування для

en: Reminder From Email
uk: Електронна пошта відправника нагадування

en: Reminder HTML
uk: HTML нагадування

en: Reminder Mapping
uk: Схема нагадування

en: Reminder Sent
uk: Нагадування надіслане

en: Reminder Subject
uk: Тема нагадування

en: Reminder Text
uk: Текст нагадування

en: Reminder for Both
uk: Нагадування для обох

en: Reminder from Name
uk: Ім'я відправника нагадування

en: Reminders Sent
uk: Відправлені нагадування

en: Reminders for each scheduled payment.
uk: Нагадування про всі заплановані платежі.

en: Remote Profiles Enabled
uk: Віддалені профілі активовано

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove %1
uk: Видалити %1

en: Remove %1 from %2? (status in this group will be changed to 'Removed').
uk: Видалити %1 з %2? (статус у цій групі буде змінений на 'Видалено').

en: Remove Case Role
uk: Видалити Роль у Справі

en: Remove Contact from CiviCRM Group
uk: Видалити контакт із групи CiviCRM

en: Remove Contacts from Group
uk: Видалити контакт з групи

en: Remove Dedupe Exception
uk: Видалити виняток при видалення повторів

en: Remove Exception
uk: Видалити виняток

en: Remove Parent?
uk: Видалити батьківську групу?

en: Remove Products from this Page
uk: Видалити продукти з даної сторінки

en: Remove Tags from Contacts
uk: Видалити мітки з контактів

en: Remove Tags from activities
uk: Видалити мітки із заходів

en: Remove Transaction
uk: Змінити транзакцію

en: Remove from Batch
uk: Видалити з пакету

en: Remove from Group
uk: Видалити з групи

en: Remove from search criteria
uk: Видалити з параметрів пошуку

en: Remove selected options
uk: Видалити Обрані Опції

en: Remove the page (this cannot be undone!)
uk: Видалити сторінку (ця операція є незворотньою!)

en: Remove this row
uk: Видалити цей рядок

en: Remove unsaved attachment
uk: Видалити незбережене вкладення

en: Removed
uk: Видалено

en: Removed '%1'
uk: Видалено "%1"

en: Removed (by %1)
uk: Видалено (%1)

en: Removed Contact From Group | Removed Contacts From Group
uk[0]: Видалений з групи контакт
uk[1]: Видалені з групи контакти
uk[2]: Видалені з групи контакти
uk[3]: Видалені з групи контакти

en: Removed Tag <em>%1</em>
uk: Видалено мітку «%1»

en: Removed directory %1
uk: Видалена директорія %1

en: Removes temporary data and files, and clears old data from cache tables. Recommend running this job every hour to help prevent database and file system bloat.
uk: Видаляє тимчасові дані та файли та очищує таблиці кешу від старих даних. Рекомендується запускати цю службу кожну годину для попередження розростання бази даних та системи.

en: Rename menu items. Move your cursor over the menu item and right-click with your mouse. Then select 'Rename'.
uk: Перейменовувати пункти меню. Наведіть курсор на потрібний пункт меню та клацніть по ньому правою кнопкою миші. Потім оберіть "Перейменувати".

en: Renew
uk: Оновлення

en: Renew Membership
uk: Поновити членство

en: Renew Membership Using Credit Card
uk: Поновлення членства з використанням Кредитної картки

en: Renew Now
uk: Подовжити зараз

en: Renew the existing membership instead
uk: Замість цього, оновити існуюче членство

en: Renew-Credit Card
uk: Поновити - Кредитна Картка

en: Renewal Membership Organization and Type
uk: Подовження Організації та Типу Членства

en: Renewal Message
uk: Повідомлення про подовження

en: Renewal Payment and Receipt
uk: Оплата продовження та квитанція

en: Renewal Reminder (non-auto-renew memberships only)
uk: Нагадування про поновлення (виключно членства без автоматичного поновлення)

en: Renewal Reminders
uk: Нагадування подовження

en: Renewal date must be the same or later than Member since (Join Date).
uk: Дата оновлення повинна бути однаковою або пізнішою, ніж Учасник від(Дата Приєднання).

en: Renewal extends membership end date by one membership period
uk: Подовження зміщує кінцеву дату членства на один термін членства.

en: Renewing will add the normal membership period to the End Date of the previous period for members whose status is Current or Grace. For Expired memberships, renewing will create a membership period commencing from the 'Date Renewal Entered'. This date can be adjusted including being set to the day after the previous End Date - if continuous membership is required.
uk: Подовження додасть нормальний період членства до Дати Закінчення попереднього періоду для членів, чий статус є Поточний або Відкладений. Для Завершених членств, подовження створить період, що почнеться з "Дати Введення Подовження". Ця дата може бути змінена, а також встановлена на день після попередньої Дати Закінчення - якщо необхідне безперервне членство.

en: Reopen accounting batches created by user (with Access to CiviContribute)
uk: Перевідкрити облікові батчі створені користувачем (з Доступом до CiviContribute)

en: Reopen all accounting batches (with Access to CiviContribute)
uk: Перевідкрити усі облікові батчі (з Доступом до CiviContribute)

en: Reopened
uk: Повторно відкрито

en: Repeat
uk: Повторити

en: Repeat %1
uk: Повторення %1

en: Repeat Configuration has been saved
uk: Налаштування повторів було збережено

en: Repeat Contributions Report
uk: Звіт по повторюваних внесках

en: Repeat Entity
uk: Суб'єкт повторів

en: Repeat?
uk: Повторити?

en: Repeating (%1 of %2)
uk: Повтори (%1 з %2)

en: Repeating Event
uk: Повторювана подія

en: Repeats
uk: Повторення

en: Repeats by day of the month
uk: Повторення за днем місяця

en: Repeats by day of the week
uk: Повторення за днем тижня

en: Repeats every
uk: Повторюється кожні

en: Repeats on
uk: Повторюється на дату

en: Repetition Condition
uk: Умови повторення

en: Repetition Frequency Interval
uk: Інтервал частоти повторів

en: Repetition Frequency Unit
uk: Одиниця частоти повторів

en: Repetition Number
uk: Число повторень

en: Replaced Word
uk: Замінене слово

en: Replacement
uk: Заміна

en: Replacement (prefix)
uk: Замінник (префікс)

en: Replacement Word
uk: Слово-замінник

en: Replied
uk: Відповідь надана

en: Replied
uk: Має відповідь

en: Replies
uk: Відповіді

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply (Action)
uk: Відповідь (Дія)

en: Reply Auto Responder is not set to any default value in <a %1>Headers, Footers, and Automated Messages</a>. This will disable the submit operation on any mailing created from CiviMail.
uk: Відповідь Автовідповідач не налаштовано для будь-якого значення за замовчуванням у <a %1>Headers, Footers і Automated Messages</a>. Це призведе до відключення операції надсилання будь-якої розсилки, створеної з CiviПошти.

en: Reply Auto-responder
uk: Відповісти на автовідповідач

en: Reply Email of the mailing
uk: Лист-відповідь поштової розсилки

en: Reply ID
uk: Ідентифікатор відповіді

en: Reply Timestamp
uk: Час відправки відповіді

en: Reply to Email
uk: Відповісти на електронний лист

en: Reply to this email (link)
uk: Відповісти на це електронний лист (лінк)

en: Reply-To
uk: Відповісти

en: Reply-To (A)
uk: Відповісти (А)

en: Reply-To (B)
uk: Відповісти (Б)

en: Reply-to email
uk: Лист-відповідь

en: Replyto Email
uk: Адреса для відповіді

en: Report
uk: Звіт

en: Report Class must be present before adding the report here, e.g. 'CRM_Report_Form_Contribute_Summary'
uk: Клас звіту має бути зазначений перед тим, як додати сюди звіт, наприклад, 'CRM_Report_Form_Contribute_Summary'

en: Report Description
uk: Опис звіту

en: Report Footer
uk: Нижній колонтитул звіту

en: Report Header
uk: Верхній колонтитул звіту

en: Report Instance Arguments
uk: Аргументи екземпляру звіту

en: Report Instance Assigned to Roles
uk: Екземпляр звіту закріплений за ролями

en: Report Instance Footer
uk: Нижній колонтитул екземпляру звіту

en: Report Instance Header
uk: Верхній колонтитул екземпляру звіту

en: Report Instance ID
uk: ID екземпляру звіту

en: Report Instance Permissions
uk: Дозволи екземпляру звіту

en: Report Instance Title
uk: Заголовок екземпляру звіту

en: Report Instance Title.
uk: Назва примірника звіту.

en: Report Instance description
uk: Опис екземпляру звіту

en: Report Instance description.
uk: Опис примірника звіту.

en: Report Instance email Subject
uk: Тема електронного листа з приводу екземпляру звіту

en: Report Instance is Active
uk: Екземпляр звіту є активним

en: Report Parameters
uk: Звітувати параметри

en: Report Template
uk: Шаблон звіту

en: Report Templates
uk: Шаблони звіту

en: Report Title
uk: Назва звіту

en: Report URL
uk: Електронна адреса розміщення звіту

en: Report Url must be like "contribute/summary"
uk: Електронна адреса розміщення звіту повинна мати вигляд на кшалт "внесок/зведена інформація"

en: Report description appear in the display screen.
uk: Опис звіту з'являється  у вікні відображення.

en: Report instance Name
uk: Назва екземпляру звіту

en: Report mail could not be sent.
uk: Не вдалося надіслати лист зі звітом.

en: Report mail has been sent.
uk: Лист зі звітом було надіслано.

en: Report template ID
uk: ID шаблону звіту

en: Report title appear in the display screen.
uk: Назва звіту з'являється у вікні відображення.

en: Report(s) created from the template: %1
uk: Звіт(-и) створені з використанням шаблону: %1

en: Reported By
uk: Повідомлена

en: Reporter
uk: Доповідач

en: Reporter/Role
uk: Доповідач/Роль

en: Reports
uk: Звіти

en: Reports for '%1'
uk: Звіти за '%1'

en: Req?
uk: (Це необхідно?)

en: Requested
uk: Зроблено запит

en: Require Approval
uk: Потрібне затвердження

en: Require Membership Signup
uk: Вимагає подання на Членство

en: Require participant approval?
uk: Потрібне затвердження учасника

en: Required
uk: Обов'язково

en: Required Elements
uk: Пов'язані елементи

en: Required Participant Data
uk: Обов'язкові дані учасника

en: Required Permission
uk: Необхідний дозвіл

en: Required information missing.
uk: Необхідна інформація відсутня.

en: Required tokens
uk: Обов'язкові жетони

en: Required tokens are missing.
uk: Обов'язкові жетони відсутні.

en: Required?
uk: Необхідно?

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Requires Approval
uk: Потрібне затвердження

en: Reservation Added
uk: Резервування додано

en: Reservation did not add for %count contact. | Reservation did not add for %count contacts.
uk[0]: Резервування не було додане для %count контакту.
uk[1]: Резервування не було додане для %count контактів.
uk[2]: Резервування не було додане для %count контактів.
uk[3]: Резервування не було додане для %count контактів.

en: Reserve
uk: Зарезервувати

en: Reserve Each Time
uk: Резервувати кожного разу

en: Reserve More Respondents >>
uk: Зарезервувати більше респондентів >>

en: Reserve Respondents
uk: Зарезервувати респондентів

en: Reserve and Interview
uk: Зарезервувати та провести інтерв'ю

en: Reserve campaign contacts for surveys and petitions
uk: Зарезервувати контакти кампанії для опитувань і петицій

en: Reserved
uk: Зарезервовано

en: Reserved Financial Account?
uk:  Податкова ставка фінансового рахунку

en: Reserved Group?
uk: Зарезервована група?

en: Reserved Profiles
uk: Зарезервовані профілі

en: Reserved Report?
uk: Зарезервований звіт?

en: Reserved respondents are released if they haven't been surveyed within this number of days. The Respondent Processor script must be run periodically to release respondents.
uk: Зарезервовані респонденти звільняються, якщо впродовж цієї кількості днів серед них не проводилося опитування.

en: Reserved tags can not be deleted. Users with 'administer reserved tags' permission can set or unset the reserved flag. You must uncheck 'Reserved' (and delete any child tags) before you can delete a tag.
uk: Зарезервовані теги не можуть бути видалені. Користувачі з дозволом "адміністрування зарезервованих тегів" можуть встановлювати або видаляти прапорець  для зарезервованих. Щоб видалити тег, потрібно видалити позначку "Зарезервовано" (і видалити будь-які дочірні теги).

en: Reserved.
uk: Зарезервовано.

en: Reserved:
uk: Зарезервовано:

en: Reserved?
uk: Зарезервовано?

en: Reset Case Timeline?
uk: Змінити термін справи?

en: Reset Date
uk: Переглянути дату

en: Reset Form
uk: Очистити

en: Reset Start Date
uk: Змінити дату початку

en: Reset all selections
uk: Скинути усі обрані поля

en: Reset to default for selected product
uk: Скинути значення за замовчуванням для обраного продукту

en: Resets all values in your client session. To trigger, add <em>%1</em>
uk: Скидає усі значення у Вашій клієнтській сесії. Для вмикання, додайте <em>%1</em>

en: Resolved
uk: Вирішено

en: Resource URL
uk: Інтернет-адреса ресурсу

en: Resource URLs
uk: Інтернет-адреси ресурсів

en: Resource URLs: Make them portable
uk: URL ресурсів: Зробіть їх портативними

en: Respondent Interview
uk: Інтерв'ю з респондентом

en: Respondent Name
uk: Ім'я респондента

en: Respondent Reservation
uk: Резервування респондента

en: Respondent Reserved.
uk: Респондент зарезервований.

en: Respondent Status
uk: Статус респондента

en: Respondent has been released. | %count respondents have been released.
uk[0]: Респондент був звільнений.
uk[1]: %count респонденти було звільнено.
uk[2]: %count респондентів були звільнені.
uk[3]: %count респондентів були звільнені.

en: Respondents
uk: Респонденти

en: Responding
uk: Відповідає

en: Response Codes
uk: Коди відповідей

en: Response Saved.
uk: Відповідь збережено.

en: Responses
uk: Відповіді

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore Cases
uk: Відновити справи

en: Restore CiviCRM Menu
uk: Відновити меню CiviCRM

en: Restore Contact
uk: Відновити контакт

en: Restore Contact(s)
uk: ВІдновити контакт (и)

en: Restore cases
uk: Відновити справи

en: Restore contacts from trash
uk: Відновити контакти з корзини

en: Restore from Trash
uk: Відновити з тимчасового сховища

en: Restored
uk: Відновлено

en: Restrictions:
uk: Обмеження:

en: Resubscribe
uk: Повторно підписатися

en: Resubscribe (Action)
uk: Підписатись знову (Дія)

en: Resubscribe Message
uk: Перепідписаться на повідомлення

en: Resubscribe URL (Action)
uk: Підписатись Знову URL (Дія)

en: Resubscribe via email
uk: Перепідписатися через електронну пошту

en: Resubscribe via web page
uk: Перепідписатися через веб сторінку

en: Result
uk: Результат

en: Result Options
uk: Опції результатів

en: Result Set
uk: Визначений результат

en: Result Set for
uk: Набір результатів для

en: Results
uk: Результати

en: Results Column
uk: Колонка результатів

en: Results Column?
uk: Видавати в пошуку?

en: Results Columns?
uk: Колонка результатів?

en: Results Display
uk: Відображення результатів

en: Results are displayed here.
uk: Результати відображаються тут.

en: Results may contain any of the selected options
uk: Результати можуть містити у собі будь-які з обраних опцій

en: Results must have all of the selected options
uk: Результати повинні містити у собі усі обрані опції

en: Resume
uk: Продовжити

en: Resume mailing
uk: Продовжити розсилку

en: Resumed
uk: Відновлено

en: Retrieves geocodes (lat and long) and / or parses street addresses (populates street number, street name, etc.)
uk: Отримує геокоди (довжина і широта) та/або аналізує елементи поштової адреси (заповнює номер будинку, назву вилиці тощо).

en: Retry Failed Attempt Date
uk: Дата повторної спроби після невдачі

en: Retry Interval
uk: Інтервал повторних спроб

en: Retry Limit
uk: Ліміт повторних спроб

en: Return Path
uk: Шлях повернення

en: Return Url
uk: Url повернення

en: Return Url Args
uk: Url Args повернення

en: Return Value
uk: Значення, яке повертається

en: Return to CiviCRM home page.
uk: Повернутися на домашню сторінку CiviCRM.

en: Return to Single Language
uk: Повернутися до однієї мови

en: Return to home page.
uk: Повернутися на домашню сторінку.

en: Return to this screen (<strong>Administer CiviCRM &raquo; CiviEvent &raquo; Manage Events &raquo; Configure &raquo; Online Registration</strong>) and select your profile.
uk: Поверніться до цього вікна (<strong>Адміністрування CiviCRM > CiviЗахід > Керування подіями > Налаштування > Он-лайн реєстрація</strong>) і виберіть Ваш профіль.

en: Return-Path
uk: Шлях повернення

en: Return-Path must use a valid email address format.
uk: Шлях повернення повинен використовувати дійсний формат електронної адреси.

en: Returning since contribution has already been handled.
uk: Повернення з моменту внеску вже було оброблено.

en: Returning since there is no contact attached to this contribution id.
uk: Повернення у зв'язку з відсутністю доданого контакту до цього ID внеску

en: Reuse an existing set
uk: Використовувати існуючий набір

en: Revenue
uk: Дохід

en: Revenue Account
uk: Рахунок доходів

en: Revenue Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку доходів

en: Revenue Accounting code
uk: Код обліку доходів

en: Revenue Goal
uk: Ціль доходу

en: Revenue Recognition Date
uk: Дата Визнання Доходу

en: Revenue Recognition Date cannot be processed unless there is a Deferred Revenue account setup for the Financial Type. Please remove Revenue Recognition Date, select a different Financial Type with a Deferred Revenue account setup for it, or setup a Deferred Revenue account for this Financial Type.
uk: Неможливо обробити Дату Розпізнавання Доходу, якщо не встановлено обліковий запис "Відкладений Дохід" для Фінансового Типу. Видаліть Дату Розпізнавання Доходу, виберіть інший Фінансовий Тип  з налаштуванням облікового запису "Відкладений Дохід" або налаштуйте обліковий запис "Відкладений Дохід" для цього Фінансового Типу.

en: Revert
uk: Повернути попередні налаштування

en: Revert %1?
uk: Повернути попередні налаштування %1?

en: Revert These Changes
uk: Повернути ці зміни

en: Revert this workflow message template to the system default
uk: Повернути формат цього шаблону системного повідомлення до формату за промовчанням

en: Revert to Default
uk: Скасувати зміни

en: Reverted
uk: Зворотно

en: Review and Schedule
uk: Перегляд і розсилання

en: Review the values shown below from the first 2 rows of your import file and select the matching CiviCRM database fields from the drop-down lists in the right-hand column. Select '- do not import -' for any columns in the import file that you want ignored.
uk: Перегляньте значення, показані нижче у перших 2 рядках Вашого файлу імпорту та оберіть поля бази даних CiviCRM, які співпадають, з випадаючого списку у колонці праворуч. Оберіть "- не імпортувати -" для будь-яких стовпців у файлі імпорту, які слід проігнорувати.

en: Review your contribution
uk: Продовжити

en: Review your customized <strong>LIVE</strong> online contribution page here. Use the following URL in links and buttons on any website to send visitors to this live page:
uk: Ви можете переглянути Вашу <strong>АКТИВНУ</strong> сторінку он-лайн внесків з індивідуальними налаштуваннями тут. Використовуйте цю електронну адресу розміщення у посиланнях та кнопках на будь-яких веб-сайтах для того, щоб перенаправити користувачів до даної активної - живої - сторінки:

en: Review your customized <strong>LIVE</strong> online event registration page here. Use the following URL in links and buttons on any website to send visitors to this live page
uk: Перегляньте Вашу персоналізовану <strong>АКТИВНУ</strong> он-лайн сторінку реєстрації подій тут. Використовуйте наступні посилання та кнопки на будь-якому веб-сайті для спрямування відвідувачів на цю "живу" сторінку

en: Revisions
uk: Ревізії

en: Rich Text
uk: Редактор розширеного форматування тексту

en: Rich Text Editor
uk: Редактор з розширеним форматуванням тексту

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Margin
uk: Праве поле

en: Role
uk: Роль

en: Role in Case
uk: Роль у справі

en: Role in Case  %1 '%2'
uk: Роль в справі %1 %2

en: Role is a required field
uk: Роль - є необхідним полем

en: Roles
uk: Ролі

en: Rolling
uk: З дня реєстрації

en: Romanian, Moldavian, Moldovan
uk: Румунська, Молдовська, Молдавська

en: Romansh
uk: Ретороманська

en: Rotate 180
uk: Поворот на 180

en: Rotate left
uk: Повернути ліворуч

en: Rotate right
uk: Повернути праворуч

en: Row(s) Listed
uk: Показано рядків

en: Rows imported successfully.
uk: Рядки імпортовано успішно.

en: Rows marked as pledge payments where the contributor and / or contribution amount could not be matched to a pending pledge payment. These contribution rows have been skipped (not imported).
uk: Рядки, які визначені як платежі по зобов'язанням, людина яка робить внесок або сума внеску не співпадає з непроплаченими платежами по зобов'язанням. Ці рядки внесків були пропущені (не імпортовані)ю

en: Rows per page:
uk: Рядків на сторінку:

en: Rows where a soft credit was successfully assigned to a contact.
uk: Рядки, де м'які кредити були успішно призначені за контактом.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM contact records.
uk: Рядки, що повторюють існуючі контактні записи CiviCRM.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM contribution records.
uk: Рядки, що повторюють існуючі записи внесків CiviCRM.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM participant records.
uk: Рядки, що повторюють існуючі записи учасників CiviCRM.

en: Rows with Errors
uk: Рядки з помилками

en: Rows with a pledge payment successfully applied.
uk: Рядки з виплатам по зобов'язанням, які були успішно застосовані.

en: Rows with a requested soft credit assignment where no matching contact was found (based on the supplied soft credit contact data). These contribution rows have been skipped (not imported).
uk: Рядки з призначенням завдячення, де не було знайдено жодного відповідного контакту (на основі наданої інформації по пільгових кредитах). Ці рядки внесків були пропущені (не були імпортовані).

en: Rows with invalid data in one or more fields (for example, invalid email address formatting). These rows will be skipped (not imported).
uk: Рядки з невірними даними в одному чи декількох полях (наприклад, невірний формат електронної адреси). Ці рядки будуть пропущені (не будуть імпортовані).

en: Rows with invalid data in one or more fields. These rows have been skipped (not imported).
uk: Рядки з невірними даними в одному чи декількох полях. Ці рядки будуть пропущені (не будуть імпортовані).

en: Rows with invalid data in one or more fields. These rows will be skipped (not imported).
uk: Рядки з невірними даними в одному чи декількох полях. Ці рядки будуть пропущені (не будуть імпортовані).

en: Rows with mismatched contact IDs... (NOT updated).
uk: Рядки з невідповідними ID контактів... (НЕ оновлено).

en: Rule Deleted
uk: Правило видалене

en: Rule Field
uk: Правити поле

en: Rule Group ID
uk: ID правила групи

en: Rule ID
uk: ID правила

en: Rule ID !1 was successfully deleted.
uk: Правило ID %1 було успішно видалено.

en: Rule Length
uk: Правити довжину

en: Rule Name
uk: Назва правила

en: Rule Name ("CiviMember Membership Type" --> "Drupal Role")
uk: Назва правила ("Тип членства CiviЧленство" --> "Роль у Друпал")

en: Rule Name ('CiviCRM Group' <--> 'Drupal Role')
uk: Назва правила ("Група CiviCRM" <--> "Роль у Drupal")

en: Rule Table
uk: Правити таблицю

en: Rule Usage
uk: Використання правил

en: Run
uk: Запуск

en: Run %1
uk: Запуск %1

en: Run Count
uk: Запустіть підрахунок

en: Run Upgrades
uk: Запустіть Оновлення

en: Run and refine the search criteria as necessary
uk: Запустіть та змініть критерії пошуку, якщо це необхідно.

en: Run extension upgrades now?
uk: Запустіть Оновлення Розширення зараз?

en: Run frequency
uk: Частота запусків

en: Run this report
uk: Запустити даний звіт

en: Runner
uk: Покажчик прогресу

en: Running
uk: Виконується

en: Russian
uk: Російська

en: SIC Code
uk: SIC код

en: SMS
uk: СМС

en: SMS - schedule/send
uk: SMS - запланувати/надіслати

en: SMS - send reply
uk: SMS - надіслати відповідь

en: SMS Content
uk: Вміст СМС

en: SMS Date
uk: Дата СМС

en: SMS Message
uk: СМС-повідомлення

en: SMS Name
uk: Назва СМС

en: SMS Provider
uk: СМС провайдер

en: SMS Provider API
uk: API СМС провайдера

en: SMS Provider API Params
uk: Параметри API СМС провайдера

en: SMS Provider API URL
uk: API URL СМС провайдера

en: SMS Provider ID
uk: ID СМС провайдера

en: SMS Provider Name
uk: Ім'я СМС провайдера

en: SMS Provider Password
uk: Пароль СМС провайдера

en: SMS Provider Title
uk: Заголовок СМС провайдера

en: SMS Provider Username
uk: Ім'я користувача СМС провайдера

en: SMS Provider is Active?
uk: СМС провайдер є діючим?

en: SMS Provider is Default?
uk: СМС провайдер встановлений за умовчанням?

en: SMS Reminder Text
uk: Текст нагадування у вигляді СМС-повідомлення

en: SMS Screen
uk: Вікно СМС

en: SMS Status
uk: Статус СМС

en: SMS Text:
uk: Текстове SMS:

en: SMS delivery
uk: Доставка СМС

en: SMS will NOT be sent to %count contact - (no phone number on file, or communication preferences specify DO NOT SMS, or contact is deceased). | SMS will NOT be sent to %count contacts - (no phone number on file, or communication preferences specify DO NOT SMS, or contact is deceased).
uk[0]: СМС НЕ може бути надіслане до %count контакту (відсутній номер телефону, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати СМС, або проблемний контакт).
uk[1]: СМС НЕ може бути надіслане до %count контактів (відсутній номер телефону, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати СМС, або проблемний контакт).
uk[2]: СМС НЕ може бути надіслане до %count контактів (відсутній номер телефону, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати СМС, або проблемний контакт).
uk[3]: СМС НЕ може бути надіслане до %count контактів (відсутній номер телефону, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати СМС, або проблемний контакт).

en: SMS will NOT be sent to %count contact. | SMS will NOT be sent to %count contacts.
uk[0]: СМС НЕ БУДЕ надіслане до %count контакту.
uk[1]: СМС НЕ БУДЕ надіслане до %count контактів.
uk[2]: СМС НЕ БУДЕ надіслане до %count контактів.
uk[3]: СМС НЕ БУДЕ надіслане до %count контактів.

en: SMS will NOT be sent to contacts of %count Activity - (there are more than one Target contact). | SMS will NOT be sent to contacts of %count Activities - (there are more than one Target contact).
uk[0]: СМС-повідомлення НЕ буде надіслане контактам з %count заходу - (існує більше, ніж один цільовий контакт).
uk[1]: СМС-повідомлення НЕ буде надіслане контактам з %count заходів - (існує більше, ніж один цільовий контакт).
uk[2]: СМС-повідомлення НЕ буде надіслане контактам з %count заходів - (існує більше, ніж один цільовий контакт).
uk[3]: СМС-повідомлення НЕ буде надіслане контактам з %count заходів - (існує більше, ніж один цільовий контакт).

en: SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activity as they are invalid for this task action. | SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activities as they are invalid for this task action.
uk[0]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраного заходу, оскільки їм не дозволено брати участь у цьому заході з виконання завдання.
uk[1]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраних заходів, оскільки їм не дозволено брати участь у цьому заході з виконання завдання.
uk[2]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраних заходів, оскільки їм не дозволено брати участь у цьому заході з виконання завдання.
uk[3]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраних заходів, оскільки їм не дозволено брати участь у цьому заході з виконання завдання.

en: SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activity. | SMS will NOT be sent to contacts of %count selected activities.
uk[0]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраного заходу.
uk[1]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраних заходів.
uk[2]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраних заходів.
uk[3]: СМС-повідомлення НЕ буде відправлене контактам з %count обраних заходів.

en: SMTP Configuration
uk: Налаштування SMTP

en: SMTP Password
uk: Пароль SMTP

en: SMTP Port
uk: Порт SMTP

en: SMTP Server
uk: Сервер SMTP

en: SMTP Username
uk: Ім'я користувача SMTP

en: SQL (Linear)
uk: SQL (лінійна)

en: SQL (Parallel)
uk: SQL (паралельна)

en: SQL Import
uk: Імпорт SQL

en: SQL Modes
uk: Режими SQL

en: SQL Query must be a SELECT query that returns one or more rows of data to be imported. Specify the database name(s) AND table name(s) in the query (e.g. "SELECT * FROM my_database.my_table WHERE date_entered BETWEEN '1999-01-01' AND '2000-07-31'").
uk: Запит SQL повинен бути виду SELECT і повертати один чи більше рядків даних, що будуть внесені. Задайте імена баз даних та таблиць у запиті (наприклад, "SELECT * FROM my_database.my_table WHERE date_entered BETWEEN '1999-01-01' AND '2000-07-31'").

en: SSL Merchant ID
uk: SSL ID Продавця

en: SSL User ID
uk: SSL ID Користувача

en: STEP 2: Please Check Your Email
uk: КРОК 2: Будь ласка, перевірте Вашу електронну пошту

en: SYBUNT Report
uk: Звіт ЯРАНЦ

en: SYBUNT means some year(s) but not this year. Provides a list of constituents who donated at some time in the history of your organization but did not donate during the time period you specify.
uk: ЯРАНЦ означає: "у якийсь рік (роки), але не цей рік". Надає список людей, які зробили внески в певний проміжок часу існування Вашої організації, але не зробили внесок в той період часу, що був визначений Вами.

en: Safe File Extension
uk: Безпечні розширення файлів

en: Safe Merge Selected Duplicates
uk: Безпечне об'єднання обраних дублікатів

en: Sales Tax Account is
uk: Обліковий запис податку з продажів є

en: Same email address?
uk: Та ж сама електронна адреса?

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Sample Header for HTML formatted content.
uk: Приклад заголовку для вмісту у форматі HTML.

en: Sample Header for TEXT formatted content.
uk: Приклад заголовку для вмісту у текстовому форматі.

en: Sango
uk: Санго

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Save
uk: Зберегти

en: Save & Continue Later
uk: Зберегти та Продовжити Пізніше

en: Save & Send Test Email
uk: Зберегти й надіслати пробне повідомлення

en: Save & Test
uk: Зберегти й перевірити

en: Save Anyway
uk: Зберегти в будь-якому випадку

en: Save As
uk: Зберегти Як

en: Save As New Template
uk: Зберегти як новий шаблон

en: Save Button
uk: Кнопка Збереження

en: Save Draft
uk: Зберегти проект

en: Save Failed
uk: Збереження завершилось невдачею

en: Save Matching Contact
uk: Зберегти повторюваний запис

en: Save Relationship
uk: Зберегти відносини

en: Save Report
uk: Зберегти звіт

en: Save Smart Group
uk: Зберегти Smart Групу

en: Save Template
uk: Зберегти шаблон

en: Save With Duplicate Household
uk: Зберігати сім'ї, що повторюються

en: Save a Copy
uk: Зберегти копію

en: Save a copy...
uk: Зберегти копію...

en: Save and Done
uk: Зберегти та закінчити

en: Save and New
uk: Зберегти та створити новий

en: Save and Next
uk: Зберегти та перейти далі

en: Save and Preview
uk: Збереження та попередній перегляд

en: Save and Record Payment
uk: Зберегти платіж та занести його у протокол.

en: Save as a new field mapping
uk: Зберегти як нову схему імпорту визначених полів

en: Save as non voted.
uk: Зберегти як не проголосоване.

en: Save as voted.
uk: Зберегти як проголосоване.

en: Save as:
uk: Зберегти як:

en: Save report search criteria
uk: Зберегти критерії пошуку звітів

en: Save the CSV file with your contributions and 'contact matching' data to your local hard drive (or an accessible drive on your network).  Now you are ready for step 1 (Upload Data).
uk: Збережіть  CSV файл з Вашими внесками та даними щодо "відповідності контатку"  на локальний жорсткий диск (або доступний диск у Вашій мережі). Тепер ви готові до кроку 1 (Завантаження Даних).

en: Save the CSV file with your membership data and 'contact matching' data to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and you are now ready for step 1 (Upload Data).
uk: Збережіть CSV-файл з Вашими даними про членство та "інформацію для співставлення контактів" на свій жорсткий диск (або на інший доступний диск у Вашій мережі) - тепер Ви готові перейти до етапу 1 (Відвантаження даних).

en: Save the CSV file with your participant data and 'contact matching' data to your local hard drive (or an accessible drive on your network) - and you are now ready for step 1 (Upload Data).
uk: Збережіть CSV-файл з Вашими даними про учасників та "інформацію для співставлення контактів" на свій жорсткий диск (або на доступний диск у Вашій мережі) - тепер Ви готові перейти до етапу 1 (Відвантаження даних).

en: Save the current mailing as a template.
uk: Зберегти поточні розсилки як шаблон.

en: Save this field mapping
uk: Зберегти цю схему імпорту визначених полів

en: Saved
uk: Збережено

en: Saved Field Mapping: %1
uk: Збережена схема імпорту/експорту полів: %1

en: Saved Search
uk: Збережені Пошуки

en: Saved Search ID
uk: ID збереженого пошуку

en: Saved mappings allow you to easily run the same import or export job multiple times. Mappings are created and updated as part of an Import or Export task. This screen allows you to rename or delete existing mappings.
uk: Збережені схеми дозволяють Вам легко запускати ті ж самі завдання імпорту чи експорту багато разів. Схеми створюються як частина завдань імпорту чи експорту. Це вікно дозволяє Вам перейменовувати і видаляти вже існуючі схеми.

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Schedule
uk: Запланувати

en: Schedule Follow-up
uk: Призначити наступну діяльність

en: Schedule Follow-up Activity
uk: Призначити наступну подію

en: Schedule Reminders
uk: Нагадування

en: Schedule is Active?
uk: План є діючим?

en: Schedule or Send
uk: Запланувати на певний час, або відправити

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Scheduled Activity Date
uk: Запланована дата заходу

en: Scheduled Amount
uk: Запланована сума

en: Scheduled Date
uk: Запланована дата

en: Scheduled Job Deleted.
uk: Заплановане завдання видалене.

en: Scheduled Jobs
uk: Заплановані завдання

en: Scheduled Reminder
uk: Заплановано нагадування

en: Scheduled Run Date
uk: Запланована дата запуску

en: Scheduled jobs have been executed according to individual timing settings. Please check log for messages.
uk: Заплановані завдання були виконані відповідно до індивідуально налаштованих термінів. Будь ласка, перевірте протокол для повідомлень.

en: Scheduled mailing
uk: Запланована поштова розсилка

en: Scheduled reminders allow you to automatically send messages to contacts regarding their memberships, participation in events, or other activities.
uk: Заплановані нагадування дозволяють Вам автоматично розсилати повідомлення контактам стосовно їхнього членства, участі у подіях або інших видах діяльності.

en: Scheduling and Sending Mass SMS
uk: Призначення термінів та відправлення Масових розсилок СМС.

en: Schema Version
uk: Схематична версія

en: Scottish Gaelic; Gaelic
uk: Шотландська Гельська; Гельська

en: Search
uk: Пошук

en: Search All Cases
uk: Шукати всі справи

en: Search All or by Date Range
uk: Шукати увесь вміст, або за діапазоном дат

en: Search Batches
uk: Пошук груп

en: Search Builder
uk: Пошуковий конструктор

en: Search Campaign Pages
uk: Шукати сторінки кампаній

en: Search Campaigns
uk: Шукати кампанії

en: Search Cases with Upcoming Activities
uk: Шукати справи з Майбутніми Активностями

en: Search Contribution
uk: Пошук Внеску

en: Search Criteria
uk: Критерії пошуку

en: Search Events
uk: Шукати подію

en: Search Fields
uk: Поля Пошуку

en: Search Filters
uk: Шукати фільтри

en: Search Groups
uk: Шукати групи

en: Search Mailings
uk: Пошук розсилок

en: Search Operator
uk: Оператор пошуку

en: Search Petition
uk: Шукати петицію

en: Search Petitions
uk: Шукати петиції

en: Search Profile
uk: Пошук профілю

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search Settings
uk: Налаштування пошуку

en: Search Survey
uk: Шукати опитування

en: Search Surveys
uk: Шукати опитування

en: Search Title
uk: Назва пошуку

en: Search Views
uk: Результати пошуку

en: Search as a Range
uk: Шукати як діапазон

en: Search by Range?
uk: Шукати за діапазоном?

en: Search documentation in the User Guide
uk: Документація щодо пошуку у довіднику користувача

en: Search for contacts using '%1'
uk: Пошук контактів з використанням «%1»

en: Search for the Personal Campaign Page by the fund-raiser's last name or email address.
uk: Шукати в Персональній Сторінці Кампанії за прізвищем фанд-рейзера або адресою електронної пошти

en: Search in Trash
uk: Шукати в корзині

en: Search results listings.
uk: Перелік результатів пошуку.

en: Search/Public Directory
uk: Пошук/Публічний каталог

en: Search:
uk: Пошук:

en: Searchable
uk: Відкрите для пошуку

en: Searchable?
uk: Відкрите для пошуку?

en: Searching...
uk: Здійснюється пошук...

en: Second
uk: Другий

en: Second Date Range
uk: Діапазон другої дати

en: Second Date Range:
uk: Другий діапазон дати:

en: Second Dupe Contact ID
uk: Другий дуплікований ID контакту

en: Second or Later by Contributor
uk: Другий або пізніший від Вкладника

en: Secret is not set for this payment processor
uk: Секретне питання не налаштоване для цієї платіжної системи

en: Section Header / Group By
uk: Верхній колонтитул секції / Згрупувати

en: Secure temporary housing
uk: Безпечне тимчасове житло

en: Security Code
uk: Код безпеки

en: Security Hash
uk: Хаш безпеки

en: Security Warning
uk: Попередження про небезпеку

en: See also:
uk: Подивіться також:

en: See log entries for this Scheduled Job
uk: Переглянути записи протоколу для цього запланованого завдання

en: Select
uk: Вибрати

en: Select "Any" to display memberships with auto-renew subscription irrespective of their status.
uk: Оберіть "Будь-які", щоб відобразити членства з підпискою на автоматичне поновлення незалежно від їх статусу.

en: Select "Cancelled" to display memberships with cancelled auto-renew subscriptions.
uk: Оберіть "Скасовані", щоб відобразити членства зі скасованою підпискою на автоматичне поновлення.

en: Select "Ended" to display memberships with an ended auto-renew subscription.
uk: Оберіть "Закінчились", щоб відобразити членства з закінченою підпискою на автоматичне поновлення.

en: Select "Event" if you want your supporters to encourage people in their network to also register for this event. Select "Contribution" if you want supporters to promote a related online fundraising campaign (by linking to an online contribution page).
uk: Оберіть "Подія", якщо Ви бажаєте, щоб Ваші спонсори заохочували людей у своїх мережах реєструватися на дану подію. Оберіть "Внесок", якщо Ви бажаєте, щоб спонсори рекламували пов'язану з подією он-лайн кампанію зі збору коштів (шляхом посилання на сторінку он-лайн внесків).

en: Select "Failed" to display memberships with failed subscription payment.
uk: Оберіть "Невдалі", щоб відобразити членства з невдалою оплатою підписки.

en: Select "In Progress" to display memberships with current auto-renew subscriptions.
uk: Оберіть "У процесі", щоб відобразити членство з поточною підпискою на автоматичне поновлення.

en: Select "No" to display only memberships without Status Override set (membership is subject to the normal status rules)
uk: Оберіть "Ні", щоб відображати лише членства без Перевизначеного Статусу (членства підпорядковуються звичайним правилам статусу)

en: Select "No" to display only related records (those who inherit membership through a relationship as defined in the membership type configuration).
uk: Оберіть "Ні" для відображення лише пов’язаних записів (тих, хто успадковує членство через відносини, як це визначено у налаштуваннях типів членства).

en: Select "None" to display memberships that have never had an auto-renew subscription.
uk: Оберіть "Жодне", щоб відобразити членства, які ніколи не мали підписки на автоматичне поновлення.

en: Select "Yes" to display only membership with Status Override set (membership is manually forced to a specific status)
uk: Оберіть "Так", щоб відображати лише членства з Перевизначеним Статусом (членству вручну призначається певний статус)

en: Select "Yes" to display only primary members (those contacts who have a membership directly attached to their record)
uk: Оберіть "Так" для відображення лише основних членів (контакти, для яких членство прямо пов’язане з їхнім контактним записом)

en: Select 'Also include' if you want to also send reminders to contacts who match this criteria. If you select 'Choose Recipients' - the chosen contacts will also receive the reminder (in ADDITION TO the contacts who match the criteria above).
uk: Оберіть "Також включити", якщо Ви бажаєте також надіслати нагадування контактам, які відповідають цим критеріям. Якщо Ви обрали "Обрати отримувачів" - нагадування отримають також обрані контакти (НА ДОДАЧУ до контактів, які відповідають переліченим вище критеріям).

en: Select 'CKEditor' for the built-in WYSIWYG option. You can customize the toolbar buttons and other settings by clicking "Configure CKEditor."
uk: Виберіть "CKEditor" для вбудованої опції WYSIWYG. Ви можете налаштувати кнопки панелі інструментів та інші параметри, натиснувши "Налаштувати CKEditor".

en: Select 'Inline' to include this set of fields in the main contact Add/Edit form and Contact Summary screens. Select 'Tab' or 'Tab with Table' to create a separate navigation tab for display and editing these values (generally for less frequently accessed and/or larger sets of fields). 'Tab with Table' is recommended for customs data sets which allow multiple records.
uk: Оберіть "Вбудувати" для включення цього набору полів в основну форму Додавання/редагування контакту та меню відображення основної інформації про контакт. Оберіть "Вкладка" або "Вкладка з таблицею", щоб створити окрему вкладку навігації для відображення та редагування цих значень (зазвичай використовується для рідше вживаних та/або більших наборів полів). "Вкладка з таблицею" рекомендована для наборів користувацьких даних, які допускають множину записів.

en: Select 'Limit to' if you want to only send reminders to contacts with the criteria selected above AND who ALSO match this criteria. If you select 'Choose Recipients' - only the chosen contacts will receive the reminder (AND only if they ALSO match the criteria above).
uk: Оберіть "Обмежити", якщо Ви бажаєте надсилати нагадування лише контактам з критеріями, переліченими вище, ТА які ТАКОЖ відповідають цим критеріям. Якщо Ви обираєте "Обрати отримувачів" - нагадування отримають лише обрані контакти (ТА лише в тому випадку, якщо вони ТАКОЖ відповідають переліченим вище критеріям).

en: Select 'New Saved Search' from the '- more actions -' drop-down menu and click 'Go'
uk: Оберіть "Новий Збережений Пошук" з випадаючого меню "- більше дій - " та натисніть "Вперед".

en: Select 'Rolling' if the subscription or service starts on the current day. Select 'Fixed' if the start date is a fixed month and day within the current year (set this value in the next field).
uk: Виберіть "Перехідна", якщо дата початку підписки або послуг є поточним днем. Виберіть "Призначена", якщо дата початку це визначений місяць або день в поточному році (виберіть це значення в наступному полі).

en: Select 'Textarea' if you want users to type text and/or HTML code into plain text fields.
uk: Виберіть "Текстове поле", якщо ви хочете, щоб користувачі вводили текст і / або HTML-код  у поля з простим текстовим форматом.

en: Select 'User and User Admin Only' if joining this group is controlled by authorized CiviCRM users only. If you want to allow contacts to join and remove themselves from this group via the Registration and Account Profile forms, select 'Public Pages'.
uk: Оберіть "Лише Користувачі та Адміністратори", якщо приєднання до цієї групи повинно керуватися лише уповноваженими користувачами CiviCRM. Якщо Ви бажаєте дозволити контактам самостійно приєднуватися та полишати групу через форми Реєстрації та Профілю Облікового запису, оберіть "Публічні сторінки".

en: Select 'rolling' if membership periods begin at date of signup. Select 'fixed' if membership periods begin on a set calendar date.
uk: Оберіть «З дня реєстрації», якщо термін членства починається з дати реєстрації. Оберіть «З певної дати», якщо термін членства починається з першого числа наступного терміну.

en: Select 'rolling' if membership periods begin at date of signup. Select 'fixed' if membership periods begin on a set calendar date. If membership duration is specified in years, you will be able to specify the exact month and day for memberships to start. If membership duration is specified in months, memberships will start on the 1st of the current month and run for the number of specified months.
uk: Оберіть «З дня реєстрації», якщо термін членства починається від дати реєстрації. Оберіть «З певної дати», якщо членство починається з певної календарної дати. Якщо тривалість членства визначена у роках, Ви зможете точно визначити місяць і день початку членства. Якщо тривалість членства визначена у місяцях, членство розпочнеться 1-го числа поточного місяця і буде тривати визначене число місяців.

en: Select <strong>Individual</strong> for Contact Type if each record in your file represents an individual person - even if the file also contains related Organization data (e.g. Employer Name, Employer Address, etc.).
uk: Оберіть <strong>Індивідуальна особа</strong> для Типу контакту, якщо кожен запис у Вашому файлі представляє індивідуальну особу - навіть якщо файл містить пов'язані дані Організації (напр., Назва Роботодавця, Адреса Роботодавця тощо).

en: Select Campaign
uk: Вибрати кампанію

en: Select Case
uk: Оберіть Справу

en: Select Case for Merge
uk: Обрати справу для злиття

en: Select Code
uk: Виберіть Код

en: Select Columns
uk: Обрати колонки

en: Select Contact
uk: Обрати Контакт

en: Select Date
uk: Вибрати дату

en: Select Fields to Export
uk: Обрати поля для експорту

en: Select Final Mailing (Test %1)
uk: Виберіть завершення розсилки (Teст % 1)

en: Select Format
uk: Обрати формат

en: Select Group
uk: Вибрати групу

en: Select Label
uk: Обрати ярлик

en: Select Location
uk: Обрати розташування

en: Select Mailer
uk: Обрати поштового клієнта

en: Select Membership Organization and then Membership Type.
uk: Оберіть Організацію Членства, а далі - Тип Членства.

en: Select Profile
uk: Обрати профіль

en: Select Recipients
uk: Обрати отримувачів

en: Select Records
uk: Оберіть Записи

en: Select Result Set
uk: Обрати набір результатів

en: Select SMS Provider
uk: Вибрати SMS Провайдера

en: Select Saved Mapping or Leave blank to create a new One.
uk: Оберіть збережену схему імпорту/експорту, або залишіть порожнім для створення нової схеми.

en: Select Saved Mapping, or leave blank to create a new mapping.
uk: Оберіть збережену схему, або залиште порожнім, щоб створити нову карту розміщення.

en: Select Tag(s)
uk: Обрати мітку(и)

en: Select Tagset
uk: Вибрати набір тегів

en: Select Year (for monthly breakdown)
uk: Оберіть Рік (для помісячної розбивки)

en: Select a CiviMember Membership Type
uk: Оберіть тип членства CiviЧленство

en: Select a Drupal Role
uk: Оберіть роль у Drupal

en: Select a Financial Type that has both a 'Cost of Sales Premiums Account' and a 'Premiums Inventory Account' if you want to generate accounting transactions to track the cost of premiums used.
uk: Оберіть фінансовий тип, який включає обидві опції - "Ціну продажі преміум облікових записів" та "Премії inventory account", якщо Ви хочете згенерувати грошові перекази для відслідковування ціни використаних премій.

en: Select a Membership Level
uk: Виберіть рівень участі

en: Select a Membership Renewal Level
uk: Виберіть рівень продовження членства

en: Select a Role to assign (grant) this permission to. Select the special role 'Everyone' if you want to grant this permission to ALL users. 'Anyone' includes anonymous (i.e. not logged in) users.
uk: Оберіть Роль, якій буде призначено (надано) цей дозвіл. Оберіть спеціальну роль "Кожному", якщо Ви хочете надати цей дозвіл ДЛЯ УСІХ користувачів. "Усім" включає анонімних (напр., які не увійшли до системи) користувачів.

en: Select a Role to assign (grant) this permission to. Select the special role 'Everyone' if you want to grant this permission to ALL users. 'Everyone' includes anonymous (i.e. not logged in) users. Select the special role 'Authenticated' if you want to grant it to any logged in user.
uk: Оберіть Роль для призначення (надання) дозволу. Оберіть спеціальну роль "Кожному", якщо Ви хочете надати цей дозвіл УСІМ користувачам. "Кожному" включає анонімних (напр., які не увійшли в систему) користувачів. Оберіть спеціальну роль "Автентифіковані" якщо Ви хочете надати цей дозвіл кожному користувачу, який увійшов у систему.

en: Select a different Custom Data Set for this field.
uk: Оберіть інший Набір Даних, що задаються Користувачем, для цього поля.

en: Select a financial type that is linked to both a 'Cost of Sales Premiums Account' and a 'Premiums Inventory Account' if you want to generate accounting transactions to track the cost of premiums used.
uk: Оберіть фінансовий тип, який включає обидві опції - "Ціну продажі преміум облікових записів" та "Премії inventory account", якщо Ви хочете згенерувати грошові перекази для відслідковування ціни використаних премій.

en: Select a group if you are using this profile for search and listings, AND you want to limit the listings to members of a specific group.
uk: Оберіть групу, якщо Ви використовуєте цей профіль для пошуку чи переліків. І ПРИ ЦЬОМУ Ви бажаєте обмежити переліки членами певної групи.

en: Select a group of contacts who should have this role when logged in to your site. Groups must be assigned the 'Access Control' type (Contacts &raquo; Manage Groups &raquo; Settings) to be included in this list.
uk: Оберіть групу контактів, які повинні мати цю роль, коли авторизуються на Вашому сайті. Групам повинен бути присвоєний тип "Керування доступом" (Контакти > Керування групами > Налаштування), щоб вони могли бути додані до цього переліку.

en: Select a label format from the dropdown list.
uk: Оберіть формат мітки з випадаючого меню.

en: Select a page format for PDF files created using this template if you wish to override the default format. Page formats define the paper size and margins.
uk: Оберіть формат сторінок для створеного файлу PDF з використанням цього шаблону, якщо Ви бажаєте змінити формат за умовчанням. Формат сторінки визначає розмір паперу та поля.

en: Select a page format from the list or configure your own format in the settings below.
uk: Оберіть формат сторінки зі списку чи задайте Ваш власний формат у налаштуваннях нижче.

en: Select a page format to use for the PDF file. Page formats define the paper size and margins.
uk: Оберіть формат сторінок для використання у файлі PDF. Формат сторінки визначає розмір паперу та поля.

en: Select a pre-configured Price Set to offer multiple individually priced options for contributions. Otherwise, select &quot;-none-&quot; and enter one or more fixed contribution options in the table below. Create or edit Price Sets <a href='%1'>here</a>.
uk: Оберіть попередньо налаштований Набір цін для того, що запропонувати індивідуальні опції цін для осіб, що роблять внески. В іншому випадку, оберіть &quot;-жодне-&quot та введіть одну або більше фіксованих опцій внесків в таблиці знизу. Створювати або редагувати опцію Наборів цін можна тут: <a href='%1'>here</a>.

en: Select a pre-configured Price Set to offer multiple individually priced options for event registrants. Otherwise, select &quot;-none-&quot; and enter one or more fee levels in the table below. Create or edit Price Sets <a href='%1'>here</a>.
uk: Оберіть попередньо налаштований Набір цін для того, що запропонувати індивідуальні опції цін для осіб, що реєструють захід. В іншому випадку, оберіть &quot;-жодне-&quot та введіть одну або більше фіксованих опцій внесків в таблиці знизу. Створювати або редагувати опцію Наборів цін можна тут: <a href='%1'>here</a>.

en: Select a pre-existing template, or upload a document for mail merge.
uk: Виберіть попередньо існуючий шаблон або завантажте документ для об'єднання повідомлень.

en: Select a specific Contact Subtype here ONLY if all you want all records in this import to be assigned to that subtype. EXAMPLE: If all records are of the <strong>Student</strong>, select that subtype here and it will be assigned to all import records.
uk: Оберіть певний Підтип Контактів тут ЛИШЕ за умови, якщо усім записам цього імпорту слід присвоїти цей підтип. ПРИКЛАД: Якщо усі записи належать до підтипу <strong>Студент</strong>, оберіть цей підтип тут і він буде присвоєний усім імпортованим записам.

en: Select a specific group of contacts, OR apply this permission to ALL groups.
uk: Оберіть певну групу контактів, АБО застосуйте цей дозвіл для УСІХ груп.

en: Select a specific group of custom fields, OR apply this permission to ALL custom fields.
uk: Оберіть певну групу налаштованих полів, АБО застосуйте цей дозвіл для УСІХ налаштованих полів.

en: Select a specific profile, OR apply this permission to ALL profiles.
uk: Оберіть певний профіль, АБО застосуйте цей дозвіл для УСІХ профілів.

en: Select a username; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Оберіть ім'я користувача; розділові знаки не допускаються, за винятком крапок, дефісів і знаків підкреслення.

en: Select all CiviMember Status Rule(s) that represent current status.
uk: Обрати усі правила (правило) статусу CiviЧленство, які представляють дійсний статус.

en: Select all CiviMember Status Rule(s) that represent expired status.
uk: Обрати усі правила (правило) CiviЧленство, які представляють не дійсний статус.

en: Select an ACL Role to assign.
uk: Оберіть роль ACL, яка має бути призначена.

en: Select an Online Contribution page that the user can access to make self-service pledge payments. (Only Online Contribution pages configured to include the Pledge option are listed.)
uk: Оберіть сторінку Он-лайн внесків, до якої матиме доступ користувач для здійснення платежів за фінансовим зобов'язанням в режимі самообслуговування. (У переліку присутні лише ті сторінки Он-лайн внесків, які налаштовані на включення опції Застава.)

en: Select an entity.
uk: Оберіть суб'єкт.

en: Select an event, OR apply this permission to ALL events.
uk: Оберіть певну подію, АБО застосуйте цей дозвіл для УСІХ подій.

en: Select an existing organization
uk: Оберіть існуючу організацію

en: Select an option to reveal honoree information fields.
uk: Оберіть опцію, щоб розкрити поля з інформацією про лауреата.

en: Select and configure one or more payment processing services for online contributions, events and / or membership fees.
uk: Оберіть і налаштуйте один або більше сервісів обробки платежів для прийому он-лайн внесків та/або оплати членства.

en: Select as Final
uk: Обрати переможцем

en: Select at least one membership option.
uk: Оберіть хоча б одну опцію членства.

en: Select at least one option from Contribution(s).
uk: Оберіть принаймні один варіант Внеску(ів).

en: Select at least one option from Membership Type(s).
uk: Оберіть хоча б одну опцію з типу членства

en: Select at most one option associated with the same membership type.
uk: Оберіть щонайбільше одну опцію пов’язану з тим же типом членства.

en: Select between Admin/Public for each option. 'Public' will show the option to all users accessing the price set. Use 'Admin' to limit the option to users with the 'CiviEvent: edit event participants’ permission (when viewing the field via the event registration pages) or the ‘CiviContribute: edit contributions’ permission (when accessing the field through a contribution page).
uk: Виберіть між Адмін/ Публічний для кожної опції. "Публічний" покаже опцію для всіх користувачів, які отримують доступ до встановленої ціни. Використовуйте 'Адмін', щоб обмежити опцію для користувачів за допомогою CiviЗахід: редагуйте дозвіл учасників заходу (при перегляді поля через сторінки реєстрації подій) або CiviВнесок: редагуйте дозвіл вкладників (при доступі до поля через сторінку внесків) .

en: Select color
uk: Вибрати колір

en: Select either of the dates.
uk: Виберіть одну із зазначених дат.

en: Select field
uk: Оберіть поле

en: Select fields for export
uk: Вибрати поля для експорту

en: Select list
uk: Обрати перелік

en: Select neither to show all members, regardless of whether they are the direct member or inherit it through a relationship,
uk: Не обирайте жодний варіант для відображення усіх членів, безвідносно до того, чи є вони прямими членами, чи успадковують його через відносини.

en: Select neither to show all memberships
uk: Оберіть не показувати всі членства

en: Select non-overlapping discount start date.
uk: Виберіть початку знижки, яка не перекривається.

en: Select one or more tags for details.
uk: Виберіть один чи більше тегів для деталей

en: Select recurring units supported for recurring payments.
uk: Виберіть повторювані ланки, що відповідають регулярним платежам.

en: Select saved mapping
uk: Обрати збережену схему полів

en: Select someone else ...
uk: Оберіть когось іншого ...

en: Select the <strong>tabs</strong>
              that should be displayed when viewing a contact record. EXAMPLE: If your organization does not keep track of
              'Relationships', then un-check this option to simplify the screen display. Tabs for Contributions, Pledges,
              Memberships, Events, Grants and Cases are also hidden if the corresponding component is not enabled. Go to
              <a href="%1">Administer > System Settings > Enable Components</a>
              to modify the components which are available for your site.
uk: Оберіть <strong>вкладки</strong>, які повинні відображатися при перегляді контактного запису. ПРИКЛАД: Якщо Ваша організація не відслідковує "Відносини", вимкніть цю опцію для спрощення перегляду вікна. Вкладки для Внесків, Заявлених внесків, Членства, Учасників, Подій та Зв'язків також приховані, якщо відповідний компонент не активований. Перйдіть до <a href="%1">Адміністрування > Системні налаштування > Активувати компоненти </a>, щоб змінити компоненти, Які будуть доступні на Вашому сайті.

en: Select the Activity Type.
uk: Виберіть тип діяльності.

en: Select the Product
uk: Обрати Продукт

en: Select the SMS provider for this mass message from the dropdown list.
uk: Оберіть провайдера СМС для цієї масової розсилки повідомлень з випадаючого переліку.

en: Select the appropriate Privacy Options.
uk: Виберіть бажані налаштування приватності

en: Select the appropriate financial type for this payment.
uk: Оберіть відповідний фінансовий тип для цього платежу.

en: Select the appropriate financial type for this transaction.
uk: Оберіть відповідний фінансовий тип для цієї транзакції.

en: Select the campaign for which survey is created.
uk: Виберіть кампанію, для якої створюється опитування.

en: Select the corresponding financial type for contributions made using this page (e.g. donation, capital campaign, etc.). Financial types (and associated accounting codes) are included when contributions are exported, so it can helpful to set up specific types for accounting purposes. You can add or modify contribution available types from Administer &gt; CiviContribute &gt; Financial Types.
uk: Оберіть відповідний фінансовий тип для внесків, зроблених з цієї сторінки (наприклад, пожертва, кампанія зі збору коштів тощо). Фінансові типи (та пов'язані з ними рахункові коди) додаються при експорті внесків, тому корисно буде налаштувати специфічні типи для цілей бухгалтерського обліку. Ви можете додати або змінити доступні типи внесків у розділі Адміністрування> CiviВнески> Фінансові типи.

en: Select the corresponding financial type for contributions made using this page.
uk: Оберіть відповідний фінансовий тип для тих внесків, які було зроблено за допомогою цієї сторінки.

en: Select the currency to be used for contributions submitted from this contribution page.
uk: Оберіть валюту, у якій будуть здійснюватися внески з даної сторінки внесків.

en: Select the currency to be used for event registration.
uk: Оберіть валюту, у яка буде використовуватись для рєестрації заходи

en: Select the fields to be included when editing a contact or event address.
uk: Оберіть поля для включення при редагуванні адреси контакту чи події.

en: Select the financial type assigned to fees for this membership type (for example 'Membership Fees'). This is required for all membership types - including free or complimentary memberships.
uk: Оберіть фінансовий тип, пов’язаний з внесками для цього типу членства (наприклад, "Членські внески"). Це необхідно для усіх типів членства - включаючи безкоштовні та почесні членства.

en: Select the format that is used for date fields in your import data.
uk: Оберіть формат, який використовується для поля дати у Вашому файлі імпорту.

en: Select the group
uk: Оберіть групу

en: Select the html type used to offer options for this field
uk: Оберіть тип html, який використовується для пропонування опцій для цього поля.

en: Select the interval for due date.
uk: Оберіть інтервал для дати оплати

en: Select the menu item corresponding to the section this item should be placed in. If this is a top-level menu, leave this field empty.
uk: Оберіть пункт меню, який відповідає розділу, в який слід його помістити. Якщо це меню найвищого рівня, залиште це поле порожнім.

en: Select the payment processor to be used for contributions submitted from this contribution page (unless you are soliciting non-monetary / in-kind contributions only).
uk: Обирайте платіжну систему, яка буде використовуватися для внесків, наданих з даної сторінки внесків (якщо тільки це не є матеріальні / негрошові внески).

en: Select the preferred method(s) of communicating with this contact.
uk: Оберіть основний метод(и) комунікації з цим контактом.

en: Select the related online contribution page that supporters of this event are promoting. Visitors to their Personal Campaign pages will be directed to the selected online contribution page to donate money.
uk: Оберіть пов'язану сторінку он-лайн внесків, яку мають рекламувати спонсори даної події. Відвідувачі персональних сторінок кампаній, створених спонсорами, будуть переадресовуватися на обрану сторінку он-лайн внесків для здійснення грошових пожертв.

en: Select the sections that should be included in the Basic and Advanced Search forms. EXAMPLE: If you don't track Relationships - then you do not need this section included in the advanced search form. Simplify the form by un-checking this option.
uk: Оберіть розділи, які повинні бути включені у форми Основного та Розширеного пошуку.
    ПРИКЛАД: Якщо Ви не ведете запис Відносин - Вам не потрібний цей розділ у формі Розширеного пошуку. Спростіть цю форму, вимкнувши цю опцію.

en: Select the sections that should be included in the Contact Dashboard. EXAMPLE: If you don't want constituents to view their own contribution history, un-check that option.
uk: Оберіть розділи, які повинні бути включені у Панель керування контактами. ПРИКЛАД: Якщо Ви не бажаєте, щоб виборці бачили свою власну історію внесків, вимкніть цю опцію.

en: Select the sections that should be included when adding or editing a contact record. EXAMPLE: If your organization does not record Gender and Birth Date for individuals, then simplify the form by un-checking this option. Drag interface allows you to change the order of the panes displayed on contact add/edit screen.
uk: Оберіть розділи, які повинні бути включені при додаванні чи редагуванні контактних записів.
    ПРИКЛАД: Якщо Ваша організація не веде записів Статі чи Дати народження для індивідуальних осіб, можна спростити форму,
    вимкнувши цю опцію. Інтерфейс "перетягни-і-відпусти" дозволяє Вам змінювати порядок розділів, які відображуються у вікні Додавання/Редагування контактів.

en: Select the source of the imported data. By default the following choices are possible:
uk: Оберіть джерело даних для імпорту. За умовчанням, доступні наступні варіанти:

en: Select the type of CiviCRM record and the field you want to include in this Profile.
uk: Оберіть тип запису CiviCRM та поля, які Ви бажаєте включити у цей Профіль.

en: Select the type of data this ACL operates on.
uk: Оберіть тип даних, з якими працює цей ACL.

en: Select the type of record that this set of custom fields is applicable for. You can configure custom data for a specific type of contact (e.g. Individuals but NOT Organizations), ANY type of contact, or other record types such as activities, contributions, memberships and event participants.
uk: Оберіть тип запису, для якого буде застосовуватися цей набір полів, що налаштовуються. Ви можете задати дані, які налаштовуються, для певного типу контакту (напр., Особи, але НЕ Організації), БУДЬ-ЯКОГО типу контакту, чи інших типів записів, таких як діяльності, внески, членства та учасники заходів.

en: Select valid date range
uk: Оберіть допустимий діапазон дат

en: Select which CiviMember Status Rules will be used for "Current" and "Expired" status. A "Current" status rule will add the above role to a user account. An "Expired" status rule will remove the above role from a user account.
uk: Оберіть правила статусу CiviЧленство, які застосовуватимуться для статусів "Дійсний" та "Не дійсний". Правило статусу "Дійсний" додасть вищезазначену роль до акаунту користувача. Правило статусу "Не дійсний" видалить вищезазначену роль з акаунту користувача.

en: Select which method CiviMember Roles Sync will use to automatically synchronize Memberships and Roles. If you choose user login/logout, you will have to run an initial "Manual Synchronization" after you create a new rule for it to be applied to all users and contacts. Leave the default setting if you are unsure which method to use.
uk: Оберіть метод, який програма CiviЧленство Roles Sync використовувати для автоматичної синхронізації членств та ролей. Якщо Ви оберете вхід/вихід користувача із системи, Вам потрібно буде зробити попередній запуск "Ручної синхронізації" після того, як Ви створете для неї нове правило, що застосовуватиметься до усіх користувачів та контактів. Залиште у дії налаштування за умовчанням, якщо Ви не впевнені, який метод слід використати.

en: Selectable:
uk: Можна обрати:

en: Selectable?
uk: Можна обирати?

en: Selected %1 Report has been deleted.
uk: Обраний %1 звіт було видалено.

en: Selected %1 type has been deleted.
uk: Обраний «%1» був видалений.

en: Selected %1 type has not been deleted.
uk: Обраний %1 тип не був видалений.

en: Selected ACL has been deleted.
uk: Обраний ACL був видалений.

en: Selected Activity cannot be deleted.
uk: Обрана діяльність не може бути видаленою.

en: Selected Contacts
uk: Обрані контакти

en: Selected Entity Role has been deleted.
uk: Обрана роль особи була видалена.

en: Selected Event is not Paid Event
uk: Обрана подіє не є платною подією

en: Selected Financial Account has been deleted.
uk: Обраний фінансовий рахунок видалено.

en: Selected Label Format has been deleted.
uk: Обраний формат значків був видалений

en: Selected Location type has been deleted.
uk: Обраний тип розміщення був видалений.

en: Selected Note has been deleted successfully.
uk: Обрана Примітка була успішно видалена.

en: Selected Option
uk: Виділена Опція

en: Selected PDF Page Format has been deleted.
uk: Обраний формат PDF-сторінки був видалений.

en: Selected Payment Processor type has been deleted.<br/>
uk: Обраний тип Платіжної системи був видалений.<br>

en: Selected Premium Product has been removed from this Contribution Page.
uk: Обраний Преміальний Продукт було видалено зі Сторінки Внесків.

en: Selected Premium Product type has been deleted.
uk: Обраний Вид Преміум Продукту видалено.

en: Selected Profile Field has been deleted.
uk: Обране поле Профілю було видалене.

en: Selected Provider has been deleted.
uk: Обраний провайдер був видалений.

en: Selected Relationship type has been deleted.
uk: Обраний тип відносин був видалений.

en: Selected Reminder has been deleted.
uk: Обране нагадування було видалене.

en: Selected Survey type has been deleted.
uk: Обраний тип опитування був видалений.

en: Selected case is already linked.
uk: Вибір лінку для справи.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
uk: Обраний тип контакту не може бути видалений. Переконайтеся, що цей тип контакту не має жодних пов'язаних налаштованих користувачами даних чи груп.

en: Selected contact type has been deleted.
uk: Обраний тип контакту був видалений.

en: Selected contact(s) do not have a valid Phone, or communication preferences specify DO NOT SMS, or they are deceased
uk: Обраний контакт (и) не мають правильного телефону, або налаштуваннях комунікації зазначено НЕ НАДСИЛАТИ СМС, або вони є проблемними.

en: Selected contact(s) do not have a valid email address, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or they are deceased or Primary email address is On Hold.
uk: Обраний контакт (и) не мають правильної електронної адреси, або налаштуваннях комунікації зазначено НЕ НАДСИЛАТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ, або вони померли або першочергова електронна адреса стоїть в режимі утримання.

en: Selected contacts have been marked as not duplicates
uk: Обрані контакти були позначені як не повторювані.

en: Selected fields will be displayed in autocomplete dropdown search results for 'Contact Reference' custom fields. Contact Name is always included. NOTE: You must assign 'access contact reference fields' permission to the anonymous role if you want to use custom contact reference fields in profiles on public pages. For most situations, you should use the 'Limit List to Group' setting when configuring a contact reference field which will be used in public forms to prevent exposing your entire contact list.
uk: Обрані поля будуть відображені у випадаючих результатах пошуку з автозаповненням для персоналізованих полях "Посилання контакту". Завжди включається Ім'я контакту. ПРИМІТКА: Вам слід надати дозвіл "доступ до полів посилань контактів" для анонімної ролі, якщо Ви бажаєте використовувати персоналізовані поля посилань контактів на публічних сторінках. У більшості ситуацій Вам слід використовувати установку "Обмежити перелік цією групою" під час налаштування поля посилань контакту, яке буде використовуватися у публічних формах, щоб запобігти розголошенню усього переліку контактів.

en: Selected fields will be displayed in back-office autocomplete dropdown search results (Quick Search, etc.). Contact Name is always included.
uk: Обрані поля будуть відображені у випадаючих результатах пошуку з автозаповненням для бек-офісу (Швидкий пошук, тощо). Завжди включається Ім'я контакту.

en: Selected financial type account has been deleted.
uk: Обраний тип фінансового акаунту був видалений.

en: Selected financial type account with 'Accounts Receivable Account is' account relationship cannot be deleted.
uk: Вибравши рахунок фінансового типу з "Дебіторська заборгованість Рахунок є" рахунком відносини не можуть бути видалені.

en: Selected financial type has been deleted.
uk: Обраний фінансовий тип був видалений.

en: Selected mailing has been deleted.
uk: Обрана розсилка була видалена.

en: Selected mapping has been deleted successfully.
uk: Обрана схема була успішно видалена.

en: Selected membership status has been deleted.
uk: Обраний статус членства був видалений.

en: Selected membership type has been deleted.
uk: Обраний тип членства був видалений.

en: Selected message template has been deleted.
uk: Обрані шаблони повідомлень були видалені.

en: Selected option group has been deleted.
uk: Обрана група опцій була видалена.

en: Selected option value has been deleted.
uk: Обране опціональне значення було видалене.

en: Selected participant status has <strong>NOT</strong> been deleted; there are still participants with this status.
uk: Обраний статус учасника <strong>НЕ</strong> був видалений; ще залишаються учасники з цим статусом.

en: Selected participant status has been deleted.
uk: Обраний статус учасника був видалений.

en: Selected participant was deleted successfully.
uk: Виділений запис учасника було успішно видалено.

en: Selected records must all be the same contact type (i.e. all Individuals).
uk: Усі обрані записи повинні бути одного контактного типу (напр., усі - індивідуальні особи).

en: Selected relationship has been deleted successfully.
uk: Обрані відносини були успішно видалені.

en: Selected report has been deleted.
uk: Обраний звіт було видалено.

en: Selecting Yes will set the report to be visible only to the user
      that clicked this option and saved the report settings form. If this is
      enabled, the permissions configuration for this report will be disabled.
uk: Вибравши Так, звіт буде видимим лише для користувачів,
    які натиснули цю опцію і зберегли форму налаштувань звіту. Якщо це є активовано, налаштування дозволів для цього звіту буде вимкнено.

en: Selection Method
uk: Вибір методу

en: Selection required
uk: Потрібно обрати критерій вибору

en: Selections
uk: Опції для вибору

en: Self-service Cancellation or Transfer Time
uk: Час самостійного Скасування або Зміни

en: Self-service Payments Page
uk: Сторінка самообслуговування для здійснення платежів

en: Send
uk: Відправка

en: Send A/B test at:
uk: Надіслати АБ-тести о:

en: Send A/B test immediately
uk: Надіслати АБ-тести негайно

en: Send Acknowledgment?
uk: Відправити підтвердження?

en: Send Confirmation
uk: Надіслати лист із підтвердженням

en: Send Confirmation Email?
uk: Надіслати лист із підтвердженням електронної пошти?

en: Send Confirmation and Receipt
uk: Відправити підтвердження та чек

en: Send Confirmation and Receipt?
uk: Відправити підтвердження та чек?

en: Send Confirmation?
uk: Надіслати лист із підтвердженням?

en: Send Email
uk: Відправити електронний лист

en: Send Email to Contacts
uk: Надіслати електроний лист контактам

en: Send Initial Reminder
uk: Надіслати перше нагадування

en: Send Letter
uk: Лист подяки

en: Send Mailing
uk: Надіслати поштову розсилку

en: Send Notification
uk: Відправити повідомлення

en: Send Pledge Acknowledgment.
uk: Відправити підтвердження зобов'язання по платежу

en: Send Pledge Reminder.
uk: Відправити нагадування про зобов'язання по платежу

en: Send Receipt
uk: Надіслати підтвердження

en: Send Receipt?
uk: Надіслати Чек?

en: Send SMS
uk: Відправити СМС

en: Send Scheduled Mailings
uk: Надіслати заплановані розсилки

en: Send Scheduled Reminders
uk: Надіслати заплановані нагадування

en: Send Scheduled SMS
uk: Розіслати заплановані СМС

en: Send Your Message
uk: ВІдправити Ваше повідомлення

en: Send a Copy
uk: Відправити копію

en: Send additional reminders
uk: Надіслати додаткове нагадування

en: Send an Email
uk: Надіслати повідомлення

en: Send an SMS
uk: Надіслати СМС

en: Send as
uk: Відправити як

en: Send at:
uk: Коли розіслати:

en: Send cancellation request to %1 ?
uk: ВІдправити запит щодо анулювання до %1?

en: Send e-mail receipt
uk: Надіслати підтвердження

en: Send email Receipt
uk: Відправити квитанцію електронною поштою

en: Send email Receipt?
uk: Надіслати квитанцію електронною поштою?

en: Send email to %1
uk: Відправити електронний лист до %1

en: Send email to family, friends and colleagues with a personal message about this campaign.
uk: Відправте електронний лист з персональним повідомленням про цю кампанію Вашій родині, друзям та колегам.

en: Send emails inviting your friends to support your campaign!
uk: Відправте Вашим друзям електронні листи із запрошенням підтримати Вашу кампанію!

en: Send emails where possible. Generate printable PDFs for all contacts.
uk: Якщо можна, відправити ел. поштою. Якщо ні – надрукувати для усіх контактів.

en: Send emails where possible. Generate printable PDFs for contacts who cannot receive email.
uk: Відправити електронні листи у тих випадках, де це можливо. Згенерувати придатні до друку PDF файли для тих контактів, які не можуть отримувати електронні листи.

en: Send emails with an attached PDF where possible. Generate printable PDFs for all contacts.
uk: Відправити електронні листи з прикріпленими до них PDF файлами у тих випадках, де це можливо. Згенерувати придатні до друку PDF файли для усіх контактів.

en: Send emails with an attached PDF where possible. Generate printable PDFs for contacts who cannot receive email.
uk: Якщо можна, відправити ел. поштою. Якщо ні – надрукувати тим, хто не має ел. пошти.

en: Send final mailing at:
uk: Надіслати кінцеву поштову розсилку

en: Send final mailing immediately
uk: Надіслати кінцеву адресу пошти негайно

en: Send immediately
uk: Розіслати зараз

en: Send information about a contribution campaign or event to a friend.
uk: Надіслати другу інформацію про кампанію внесків або захід.

en: Send payment reminder
uk: Надіслати нагадування про платіж

en: Send test
uk: Відправити тест

en: Send test email to group:
uk: Надіслати тестовий електронний лист до групи:

en: Send test email to:
uk: Відправити тестовий електронний лист до:

en: Send test message to %1
uk: Наслідати тестове повідомлення до %1

en: Send test message to group
uk: Надіслати тестове повідомлення до групи

en: Send to %1
uk: Надіслати до: %1

en: Send to these Friend(s)
uk: Надіслати другу (друзям)

en: Send up to
uk: Надіслано

en: Sender Email
uk: Електронна пошта відправника

en: Sender Name
uk: Ім'я відправника

en: Sending Emails (includes contribution receipts and event confirmations)
uk: Відправлення електронних листів (включає квитанції по внесках та підтвердження участі у подіях)

en: Sending...
uk: Відправка

en: Sendmail
uk: Служба Sendmail

en: Sendmail Argument
uk: Аргументи надісланої пошти

en: Sendmail Configuration
uk: Конфігурація відправлення пошти

en: Sendmail Path
uk: Шлях надісланої пошти

en: Sends out scheduled CiviMail mailings
uk: Розіслати заплановані розсилки CiviПошта

en: Sends out scheduled SMS
uk: Розіслати заплановані СМС

en: Sends out scheduled reminders via email
uk: Надіслати заплановані нагадування електронною поштою

en: Senior
uk: Старший

en: Senior Services Coordinator
uk: Старший координатор у сфері обслуговування

en: Senior Services Coordinator is
uk: Старший координатор у сфері обслуговування - це

en: Sent
uk: Відправлено

en: Sent By
uk: Надіслано

en: Sent Email Message
uk: Надіслати електронне повідомлення

en: Sent SMS Message
uk: Надіслане СМС-повідомлення

en: Separate Membership Payment
uk: Окрема сплата за членство

en: Separate Payment
uk: Окремий платіж

en: Separator
uk: Риска

en: Separator (grouped contributions)
uk: Розділитель (згруповані внески)

en: Separators
uk: Роздільники

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Sequential is more compact format, well-suited for json and smarty.
uk: Послідовний формат є більш компактним форматом, який добре підходить для json та smarty.

en: Serbian
uk: Сербська

en: Serialized queue data
uk: Дані серії черги

en: Server
uk: Сервер

en: Session Reset
uk: Перезавантаження сесії

en: Session has been reset.
uk: Сесія була поновлена.

en: Set
uk: Набір

en: Set Name
uk: Задати ім'я

en: Set Privacy Options
uk: Встановити опції приватності

en: Set Proximity Search as required if you want all searches using this profile to require the user to enter a start address and a radius.
uk: Встановіть Пошук за ступенем близькості як необхідний, якщо Ви бажаєте щоб усі пошукові запити з використанням цього профілю вимагали від користувача введення початкової адреси та радіусу.

en: Set Title
uk: Задати Назву

en: Set a date and time when you want CiviSMS to start sending this Mass SMS.
uk: Встановіть дату і час, коли CiviSMS має почати відправлення СМС-розсилки.

en: Set as primary
uk: Встановити як основний

en: Set event location and event contact information (email and phone).
uk: Встановить розташування заходу та контактну інформацію заходи (адреса електронної пошти та телефон).

en: Set event title, type (conference, performance etc.), description, start and end dates, maximum number of participants, and activate the event. Enable the public participant listing feature.
uk: Встановить назву заходи, тип (конференції, продуктивність і т.і.), опис, дату початку і закінчення, максимальну кількість учасників, і активуйте захід. Включить лістинг функції громадського учасника.

en: Set the Operator to "OR" if you've assigned multiple permissions and want access to be granted for any one of them. EXAMPLE: If you assign <em>access CiviContribute</em> and <em>administer CiviCRM</em> to a menu item, and set the Operator to "OR", users who have either of those permissions will have access.
uk: Встановіть оператор у положення "АБО", якщо Ви призначити декілька дозволів, і бажаєте, Щоб доступ надавався для будь-якого з них. ПРИКЛАД: Якщо Ви призначили <em>access CiviВнески</em> та <em>administer CiviCRM</em> пункту меню, і встановили значення оператора "АБО", доступ будуть мати користувачі, які мають будь-який з цих дозволів.

en: Set the membership end date this many membership periods from now. Make sure the appropriate corresponding fee is entered below.
uk: Встановлює кінцеву дату членства на дане число термінів членства. Переконайтеся, що відповідна плата введена нижче.

en: Set this organization as current employer
uk: Встановити цю установу поточним працедавцем

en: Set this organization as the current employer for this individual. Note: will disable any existing employer relationship for this individual.
uk: Встановити цю установу поточним працедавцем цієї людини. Увага: поточного працедавця буде змінено.

en: Set this value to <strong>Yes</strong> if you want CiviCRM error/debugging messages the appear in your CMS' error log.
uk: Втановіть цей параметр у значення <strong>Так</strong>, якщо Ви бажаєте, щоб повідомлення помилок/відладки CiviCRM з'являлися у Вашому протоколі помилок CMS.

en: Set this value to <strong>Yes</strong> if you want CiviCRM error/debugging messages to appear in the Drupal error logs
uk: Встановіть цей парметр у значення <strong>Так</strong>, якщо Ви бажаєте, щоб повідомлення про помилки/відладку CiviCRM також з'являлися у протоколах помилок Друпал.

en: Set this value to <strong>Yes</strong> if you want to use one of CiviCRM's debugging tools.
uk: Задайте для цього значення <strong>Так</strong>, якщо Ви бажаєте використовувати один з інструментів CiviCRM для відладки.

en: Set up a 'Dummy' Processor if you want to test Online Contribution pages or Event Registration pages prior to selecting and configuring a real payment processor. You can enter any values for User Name and Site URL.
uk: Встановіть "Імітаційний" процесор, якщо Ви бажаєте протестувати он-лайн сторінки внесків, або сторінки он-лайн реєстрації перед вибором і налаштуванням реального платіжного процесору. Ви можете ввести будь-які значення Імені користувача та Інтернет-адреси сайту.

en: Sets the default financial type for payments against this pledge.
uk: Встановлює фінансовий тип платежів по цій заставі.

en: Setting Created Date
uk: Дата створення налаштування

en: Setting ID
uk: ID налаштування

en: Setting Name
uk: Назва налаштування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings - %1 Integration
uk: Налаштування - Інтеграція %1

en: Settings - CiviMail
uk: Налаштування - CiviПошта

en: Settings - Cleanup Caches and Update Paths
uk: Налаштування - Очистити кеш та оновити шляхи до файлів

en: Settings - Date
uk: Налаштування - Дата

en: Settings - Date Preferences
uk: Налаштування - формат дати

en: Settings - Localization
uk: Налаштування - Локалізація

en: Settings - Mapping and Geocoding Providers
uk: Налаштування - Картування та геокодування

en: Settings - Outbound Mail
uk: Налаштування - Надсилання електронних листів

en: Settings - Payment Processor
uk: Налаштування - Обробник платежів

en: Settings - Resource URLs
uk: Налаштування - Інтернет-адреси ресурсів

en: Settings - SMS Provider
uk: Налаштування - СМС-провайдер

en: Settings - Scheduled Jobs
uk: Налаштування - Заплановані завдання

en: Settings - Scheduled Jobs Log
uk: Налаштування - Протокол запланованих завдань

en: Settings - Search Preferences
uk: Налаштування - Налаштування пошуку

en: Settings - Upload Directories
uk: Налаштування - Теки для відвантаження

en: Settings Saved
uk: Налаштування збережені

en: Settings for outbound email - either SMTP server, port and authentication or Sendmail path and argument.
uk: Налаштування вихідної пошти - або SMTP-сервер, порт та автентифікація, або шлях відправлення пошти та аргумент.

en: Setup
uk: Встановити

en: Setup a Personal Campaign Page - Step 2
uk: Налаштування персональної сторінки кампаній - Крок 2

en: Sex
uk: Стать

en: Share With
uk: Поділитися з

en: Shared Address
uk: Спільна адреса

en: Shared addresses will not be removed or altered but will no longer be shared.
uk: Обрані адреси не будуть видалені чи змінені, однак більше не будуть спільними.

en: Sheet Size
uk: Розмір аркушу

en: Sheet Size (w x h)
uk: Розмір аркушу (ш х в)

en: Shona
uk: Шонська

en: Should a person with this status be counted as a participant for the purpose of controlling the Maximum Number of Participants?
uk: Чи слід рахувати цього учасника в рамках обмеження числа учасників заходу?

en: Should the minimum contribution amount be automatically displayed after each premium description?
uk: Чи повинна сума мінімального внеску автоматично відображатися після опису кожної премії?

en: Should the new template always use the selected Page Format?
uk: Чи повинен новий шаблон завжди використовувати обраний Формат сторінки?

en: Should this status be considered a current membership in good standing. EXAMPLE: New, Current and Grace could all be considered 'current'.
uk: Чи повинен цей статус вважатися поточним членством фактично. ПРИКЛАД: Нові, Поточні та Відкладені статуси повинні вважатися "поточними".

en: Show %1 entries
uk: Показати записи %1

en: Show ALL Cases with Upcoming Activities
uk: Показати УСІ Справи з найближчими діяльностями

en: Show Captcha On Profile
uk: Показати Captcha у профілі

en: Show Criteria
uk: Показати критерії

en: Show Current and Upcoming Events
uk: Показати поточну або майбутню подію.

en: Show Edit Link?
uk: Показати посилання для редагування?

en: Show Honor Roll?
uk: Показувати Дошку Пошани?

en: Show Link to CMS User
uk: Показати посилання користувачу CMS

en: Show Location?
uk: Показати місце розташування?

en: Show My Cases
uk: Показати мої справи

en: Show My Cases with Upcoming Activities
uk: Показати мої справи з найближчою діяльністю

en: Show Recurring Donation Start Date?
uk: Показати початкову дату регулярного благодійного внеску?

en: Show Smart Groups on Demand
uk: Показати Смарт-групи за вимогою

en: Show _MENU_ entries
uk: Показати записи _MENU_

en: Show comments for this note.
uk: Показати коментарі для цієї сторінки.

en: Show large map
uk: Показати велику карту

en: Show my contribution in the public honor roll
uk: Показувати мій внесок у почесному списку

en: Show my support in the public honor roll
uk: Показувати мій внесок на публічній дошці пошани

en: Show no. of Top Donors
uk: Показати порядкові номери у списку найкращих донорів

en: Show/hide rows with the same data on each contact record.
uk: Показати/приховати рядки з однаковими даними на кожен контактний запис.

en: Showing %1 to %2 of %3 entries
uk: Показано від %1 до %2 з %3 записів

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
uk: Показано від 0 до 0 з 0 записів

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
uk: Показано записи від _START_ до _END_ з _TOTAL_

en: Showing field as it will be displayed in a form.
uk: Показує поле у тому вигляді, як воно буде виглядати у формі.

en: Showing only Contacts starting with: '%1'
uk: Показувати тільки контакти, що починаються: "%1"

en: Showing price set as it will be displayed within a form.
uk: Показує цей набір цін у тому вигляді, як він буде виглядати у формі.

en: Showing the custom data group (fieldset) as it will be displayed within an edit form.
uk: Показує набір саморобних полів у тому вигляді, як він виглядатиме у формі для заповнення.

en: Showing this field as it will be displayed in an edit form.
uk: Показує це поле у тому вигляді, як воно буде виглядати у формі для редагування.

en: Shows Bookkeeping Transactions Report
uk: Показує звіт Обліку грошових переказів

en: Shows activity statistics by type / date
uk: Показує статистику діяльності за типом/датою

en: Shows contributions made by contacts that have been soft-credited to other contacts.
uk: Показує внески, зроблені контактами, які були визначені як пільгові кредити для інших контактів.

en: Shows the Income Summary of events with Count.
uk: Показує Короткий звіт по доходах від заходів з підрахунком.

en: Shows the Participant list with Participant Count.
uk: Показує перелік учасників з підрахунком учасників.

en: Sibling of
uk: Брат/сестра для

en: Sibling relationship.
uk: Братерські відносини

en: Sic Code
uk: Sic код

en: Sign
uk: Підписати

en: Sign Petition
uk: Підписати петицію

en: Sign the Petition
uk: Підписати петицію

en: Sign up Button
uk: Кнопка підписки

en: Signature
uk: Підпис

en: Signature (HTML)
uk: Підпис (HTML)

en: Signature (Text)
uk: Підпис (текст)

en: Signature HTML
uk: Підпис HTML

en: Signature Html
uk: Html підпису

en: Signature Label
uk: Мітка підпису

en: Signature Text
uk: Текст підпису

en: Signature is not set in the Administer &raquo; System Settings &raquo; Payment Processors.
uk: Підпис не зазначений у: Адміністрування > Системні налаштування > Платіжні системи.

en: Signatures
uk: Підписи

en: Similar Contact Found
uk: Знайдено подібний контакт

en: Similar Contacts Found
uk: Знайдено подібні контакти

en: Simple Event Name Badge
uk: Простий бейдж з назвою заходу

en: Simple values such as numbers, true, false and null.
uk: Прості значення, такі як числа, true (вірно), false (невірно) та бути порожнім.

en: SimpleXML support
uk: ЕлементарнаXML підтримка

en: SimpleXML support not included in PHP.
uk: ЕлементарнаXML підтримка не входить у PHP

en: Sindhi
uk: Сіндхі

en: Single client per case
uk: Єдиний клієнт на справу

en: Single-line input field (text or numeric)
uk: Однорядкове поле вводу (текст або числа)

en: Sinhala, Sinhalese
uk: Сингальська

en: Site Administrators: This error may indicate that users are accessing this page using a domain or URL other than the configured Base URL. EXAMPLE: Base URL is http://example.org, but some users are accessing the page via http://www.example.org or a domain alias like http://myotherexample.org.
uk: Адміністраторам сайту: Ця помилка може вказувати на те, що користувачі намагаються переглянути цю сторінку використовуючи інший домен або URL за той, що базовим URL. Наприклад: http://example.org, але деякі користувачі намагаються перейти на цю сторінку вказуючи http://www.example.org.ua або домен на кшталт http://myotherexample.org

en: Site Configuration and Registration
uk: Конфігурація та реєстрація сайту.

en: Site Preferences
uk: Налаштування сайту

en: Site URL
uk: Сайт URL

en: Site URL is not set for this payment processor
uk: Сайт URL не налаштований для цієї платіжної системи

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip Participant
uk: Пропустити учасника

en: Skipped Donation
uk: Пропущена пожертва

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovene
uk: Словенська

en: Smart Group
uk: Смарт група

en: Smart Groups
uk: Смарт-групи

en: Smarty Debug Window
uk: Вікно розумної відладки Smarty

en: Sms Provider Internal Name
uk: Внутрішнє ім'я СМС-провайдера

en: Snippet type %1 is unrecognized
uk: Вид сніппету %1 не розпізнано.

en: Snooze Status Notifications Until
uk: Попередження статусу сповіщень до

en: Social Sharing
uk: Поширення через соціальні мережі

en: Social media links will be included on the Contribution Thank-you page, Tell-a-Friend page (if enabled), and in contribution receipt emails.
uk: Посилання на соціальні мережі будуть включені до сторінки інформації про подію, Сторінку подяки, Розказати друзям (якщо активовано), а також до електронних підтверджень внесків.

en: Social media links will be included on the Event Info page, Thank-you page, Tell-a-Friend page (if enabled), and in event confirmation emails.
uk: Посилання на соціальні мережі будуть включені до сторінки інформації про захід, Сторінку подяки, Розказати друзям (якщо активовано), а також до електронних підтверджень події.

en: Soft Contribution Currency
uk: Валюта завдячення

en: Soft Contribution Display on PCP
uk: Відображення завдячення у ПСК

en: Soft Contribution PCP Nickname
uk: Нік завдячення у ПСК

en: Soft Contribution PCP Note
uk: Примітка до завдячення у ПСК

en: Soft Credit
uk: Причетні особи

en: Soft Credit Aggregate
uk: Сукупність пільгових кредитів

en: Soft Credit Amount
uk: Сума пільгового кредиту

en: Soft Credit Amount Stats
uk: Статистика по сумі пільгових кредитів

en: Soft Credit Avg
uk: Середнє значення пільгових кредитів

en: Soft Credit Contact ID
uk: Завдячення Контакт ID

en: Soft Credit Email
uk: Електронна пошта Пільгового Кредиту

en: Soft Credit For
uk: Пільговий Кредит для

en: Soft Credit For Contact ID
uk: Завдячення Для Контакту ID

en: Soft Credit For Contribution ID
uk: Завдячення Для Внеску ID

en: Soft Credit Id
uk: Id пільгового кредиту

en: Soft Credit Name
uk: Назва Пільгового Кредиту

en: Soft Credit Phone
uk: Телефон Пільгового Кредиту

en: Soft Credit Report
uk: Звіт по Пільговому кредиту

en: Soft Credit Role
uk: Роль пільгових кредитів

en: Soft Credit To
uk: Причетна особа

en: Soft Credit Type
uk: Вид пільгового кредиту

en: Soft Credit Types
uk: Види завдячень

en: Soft Credit amount
uk: Сума пільгового кредиту

en: Soft Credits
uk: Причетність до внесків

en: Soft Credits Count
uk: Підрахунок пільгових кредитів

en: Soft Credits Only
uk: Тільки пільгові кредити.

en: Soft credit amount cannot be more than the total amount.
uk: Сума завдячення не може перевищувати загальну суму.

en: Soft credit amount should not be greater than the total amount
uk: Сума пільгового кредиту не може перевищувати загальну суму

en: Soft credits
uk: Причетність до внесків

en: Sold out
uk: Повністю розпродано

en: Sold out:
uk: Вже продані:

en: Solicited
uk: Запитуваний

en: Somali
uk: Сомалійська

en: Some Fields Excluded
uk: Деякі поля виключені

en: Some apis support a special syntax to allow other operators for "get" type actions. Choosing a different operator will automatically use this syntax, although it may not work with every api.
uk: Деякі АРІ підтримують спеціальний синтаксис, який дозволяє використання інших операторів для типів дій "отримати". При обранні іншого оператора буде автоматично використовуватися цей синтаксис, хоча він може і не працювати для кожної АРІ.

en: Some modules define permissions, but the CMS cannot store them: %1
uk: Деякі модулі задають дозволи, але CMS не може зберегти їх: %1

en: Some of the profile fields cannot be configured for this page.
uk: Деякі з полів профілю не можуть використовуватися для цієї сторінки.

en: Some of the selected activities are not editable.
uk: Дейкі з обраних діяльностей не можуть редагуватися.

en: Some old files could not be removed. Please remove them.
uk: Не вдалося видалити деякі старі файли. Видаліть їх

en: Some organizations find it useful to be able to connect Organization contacts to Groups (one-to-one relationship) to represent a multi-org hierarchy. The org contact holds info about the org itself (name, location, etc.) and the group holds other sub-groups/contacts related to that group (employees, alumni, online activists, members, etc.).
uk: Для деяких організацій є корисним поєднати контакти Організації з Групами (у взаємозв'язу "один-до-одного") для відтворення мульти-організаційної ієрархії. Контакт організації містить інфу про власне організацію (назва, розміщення тощо) а група містить інші підгрупи/контакти, пов'язані з групою (працівники, колишні працівники, он-лайн активісти, члени тощо).

en: Some organizations find it useful to create a hierarchy of groups. In CiviCRM, this is done by creating one or more "Parent" groups and then assigning other groups to them. When a user sends a mailing to a "Parent", or searches for contacts in a "Parent" - all contacts in the associated child groups are automatically included.
uk: Для деяких організацій є корисним утворити ієрархію груп. У CiviCRM це досягається створенням однієї чи декількох "Батьківських" груп, і наступною прив'язкою до них інших груп. Коли користувач направляє пошту, або проводить пошук у "Батьківській" групі - автоматично охоплюються усі контакти у дочірніх групах.

en: Someone has just donated to your personal campaign page
uk: Хтось щойно зробив пожертву на користь Вашої персональної сторінки кампаній

en: Sorry
uk: Вибачте

en: Sorry an error occurred
uk: Вибачте, сталася помилка

en: Sorry an error occurred and your information was not saved
uk: Вибачте, сталася помилка і Ваша інформація не була збережена

en: Sorry but we are not able to provide this at the moment.
uk: На жаль, зараз цей вміст не доступний.

en: Sorry, currently only %1 spaces are available for this option.
uk: Вибачте, в даний час тільки 1% місць доступний для цієї опції.

en: Sorry, currently only a single space is available for this option.
uk: Вибачте, в даний час тільки одне місце доступне для цієї опції.

en: Sorry, due to an error, we are unable to fulfill your request at the moment. You may want to contact your administrator or service provider with more details about what action you were performing when this occurred.
uk: На жаль, через помилку ми зараз не можемо виконати Ваш запит. Зверніться до свого адміністратора або постачальника послуг, щоб дізнатися більше про те, які дії ви виконували, коли це сталося.

en: Sorry, it looks like this event only has %2 spaces available, and you are trying to register %1 participants. Please change your selections accordingly.
uk: Вибачте, але, здається, подія має лише 2% доступних місць, а Ви намагаєтеся зареєструвати 1% учасників. Будь ласка, змініть Ваш вибір відповідно.

en: Sorry, this option is currently sold out.
uk: На жаль, ця опція на даний час недійсна.

en: Sort Name
uk: Сортувати за ім'ям

en: Sort name format for individual contact display names.
uk: Сортувати назви формату для відображуваних імен індивідуальних контактів.

en: Sorting
uk: Сортування

en: Source
uk: Джерело

en: Source Code
uk: Вихідний код

en: Source Contact
uk: Головний контакт

en: Source Contact ID
uk: ID Головного контакту

en: Source Email
uk: Головна адреса електронної пошти

en: Source Name
uk: Головне Ім'я

en: Source Phone
uk: Головний номер телефону

en: Source Record
uk: Запис джерела

en: Source Record ID
uk: ID джерела запису

en: Source Type
uk: Тип джерела

en: Source for this registration (if applicable).
uk: Джерело цієї реєстрації (якщо існує).

en: Source of the relationship
uk: Джерело відносин

en: Source of this membership. This value is searchable.
uk: Джерело даного членства. Поле охоплюється пошуком.

en: South Ndebele
uk: Південна Ндебеле

en: Southern Sotho
uk: Сесото

en: Space between labels.
uk: Пробіл між мітками.

en: Spanish; Castilian (Mexico)
uk: Іспанська; Кастильська (Мексика)

en: Spanish; Castilian (Puerto Rico)
uk: Іспанська; Кастильська (Пуерто-Рико)

en: Spanish; Castilian (Spain)
uk: Іспанська; Кастильська (Іспанія)

en: Speaker
uk: Доповідач

en: Special Relationships
uk: Особливі відносини

en: Special symbols include:
uk: Особливі символи включають:

en: Specific Calendar Date
uk: Певна календарна дата

en: Specific contact
uk: Спеціальний контакт

en: Specific day of Month
uk: Певний день місяця

en: Specify FROM Name and Email
uk: Задайте ім'я ВІДПРАВНИКА та Е-мейл

en: Specify SQL Query
uk: Уточніть SQL Query

en: Specify the Report if it is belongs to any component like "CiviContribute"
uk: Вкажіть звіт, якщо він належить до будь-якого компоненту на кшталт  "CiviВнески"

en: Spool ID
uk: Збережені ID

en: Spousal relationship.
uk: Шлюбні відносини

en: Spouse of
uk: У шлюбі з

en: Spread the word about this fundraising page (%1). Add your personal message below. A link to the fundraising page will be automatically included in the email.
uk: Розкажіть про цю сторінку кампанії зі збору коштів (%1). Додайте Ваше особисте повідомлення нижче. Посилання на сторінку про кампанію збору коштів буде автоматично додане до електронного повідомлення.

en: Sr.
uk: Сер

en: Stack Trace
uk: Проводити трекінг стеку

en: Staff Member
uk: Штатний співробітник

en: Staff Relationship
uk: Відношення до штату співробітників

en: Staging
uk: Тестова версія

en: Standalone
uk: Автономний

en: Standalone Form or Directory
uk: Відокремлена Форма чи Директорія

en: Start
uk: Початок

en: Start Action Condition
uk: Стан початку акції

en: Start Action Date
uk: Дата початку акції

en: Start Action Offset
uk: Відтермінування початку акції

en: Start Action Unit
uk: Одиниця початку акції

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Start Event
uk: Початок події

en: Start Event Adjust Interval
uk: Зміна інтервалу початку події

en: Start Event Adjust Unit
uk: Одиниця налаштування початку Заходу

en: Start Event Adjustment
uk: Зміщення набуття чинності

en: Start Offset
uk: Початок відтермінування

en: Start date
uk: Дата початку

en: Start date cannot be earlier than the current time.
uk: Дата початку не може бути раніше, ніж поточна дата.

en: Start date for premium
uk: Дата початку щодо премії

en: Start date must be set if end date is set.
uk: Дата початку повинна бути встановлена, якщо встановлена дата закінчення.

en: Start date must be the same or later than Member since.
uk: "Дата початку" повинна бути такою ж або пізнішою, ніж "Є Членом з".

en: Start scrolling
uk: Розпочати скролінг

en: Started
uk: Розпочато

en: Started at
uk: Розпочато

en: Starts
uk: Починається

en: Starts with
uk: Починається з

en: State
uk: Область

en: State (Home)
uk: Область (проживання)

en: State / Province
uk: Область / район

en: State Abbreviation
uk: Абревіатура області

en: State ID
uk: ID області

en: State or province <strong>abbreviation</strong>.
uk: <strong>Скорочення</strong> області чи району.

en: State or province <strong>full name</strong>.
uk: <strong>Повна назва</strong> області чи району.

en: State province
uk:  Район області

en: State/Prov
uk: Область/район

en: State/Province
uk: Область/район

en: State/Province %1 %2 %3
uk: Область/район %1 %2 %3

en: State/Province does not match the selected Country
uk: Назва області не співпадає з обраною країною

en: State/province listings are populated dynamically based on the selected Country for all standard contact address editing forms, as well as for <strong>Profile forms which include both a Country and a State/Province field</strong>.  This setting controls which countries' states and/or provinces are available in the State/Province selection field <strong>for Custom Fields</strong> or for Profile forms which do NOT include a Country field.
uk: Переліки штатів/провінцій (Область/район) заповняються динамічно, в залежності від обраної Країни, для усіх стандартних форм редагування контактної адреси, а також для <strong>форм Профілю, що включають як поле Країни, так і поле Штату/Провінції</strong>. Це налаштування контролює, які штати і провінції країни є доступними у полі вибору Штат/Провінція для <strong>персоналізованих полів</strong>, або для форм Профілю, які НЕ включають поле Країна.

en: Static
uk: Статичний

en: Statistics
uk: Статистика

en: Status
uk: Статус

en: Status Check Name
uk: Назва перевірки статусу

en: Status Class
uk: Клас Статус

en: Status ID
uk: Стан реєстрації

en: Status Label
uk: Мітка статусу

en: Status Override
uk: Статус Замінено

en: Status Override End Date
uk: Дата Закінчення Перевизначення Статусу

en: Status Override?
uk: Змінити Статус?

en: Status Preference ID
uk: ID опцій статусу

en: Status Preferences
uk: Опції статусу

en: Status Rules values were not numeric.
uk: Значення правил статусу не були числовими.

en: Status Type
uk: Тип Статусу

en: Status class is a required field
uk: Клас статусу є обов'язковим полем

en: Status of this membership.
uk: Статус членства

en: Status overridden?
uk: Статус анульовано?

en: Step 1
uk: Крок 1

en: Step 2
uk: Крок 2

en: Stop
uk: Припинити

en: Stop scrolling
uk: Припинити скролінг

en: Street
uk: Вулиця

en: Street Address
uk: Поштова адреса

en: Street Address (Home)
uk: Поштова адреса (домашня)

en: Street Address (if present)
uk: Поштова адреса (якщо наявна)

en: Street Address 1
uk: Поштова адреса 1

en: Street Address 2
uk: Поштова адреса 2

en: Street Address Parsing
uk: Аатоматичний аналіз поштової адреси

en: Street Addresses Parsed: %1
uk: Проаналізовано елементи поштових адрес: %1

en: Street Direction Prefix
uk: Префікс напрямку вулиці

en: Street Direction Suffix
uk: Суфікс напрямку вулиці

en: Street Editing
uk: Редагування вулиці

en: Street Name
uk: Назва вулиці

en: Street Number
uk: Номер будинку

en: Street Number Suffix
uk: Суфікс номера будинку

en: Street Number is even
uk: Номер будинку парний

en: Street Number is odd
uk: Номер будинку непарний

en: Street Type
uk: Вид поштової адреси

en: Street Unit
uk: Блок вулиці

en: Street address parsing
uk: Аналіз поштової адреси

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box
uk: Номер будинку, назва вулиці, квартира/під'їзд/блок - АБО абонентська скринька.

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box.
uk: Назва вулиці, номер будинку, квартири АБО абонентської скриньки.

en: Street#
uk: Вулиця#

en: Strings. You may include quotes around the string to ensure it's not interpreted otherwise, e.g. "false".
uk: Рядки. Ви можете взяти рядок у лапки, щоб уникнути іншої його інтерпретації, наприклад, як значення "false" ("невірно").

en: Student
uk: Студент

en: Style
uk: Стиль

en: Sub Total
uk: Сумарно

en: Sub Type
uk: Підтип

en: Sub-Type
uk: Підтип

en: SubTotal
uk: Разом

en: Subevent Slot Label ID
uk: ID ярлику слоту підподії

en: Subject
uk: Тема

en: Subject (A)
uk: Тема (А)

en: Subject (B)
uk: Тема (Б)

en: Subject Label
uk: Мітка теми

en: Subject Line
uk: Строка теми

en: Subject Line of the mailing
uk: Строка теми поштової розсилки

en: Subject Only
uk: Лише тема

en: Subject Tokens
uk: Токени (Мітки) для теми листа

en: Subject is a required field.
uk: Суб'єкт є полем, обов'язковим для заповнення.

en: Subject of email
uk: Тема електронного листа

en: Subject of the last activity in the case
uk: Тема останньої активності у справі

en: Subject of the last completed activity in the case
uk: Тема останнього завершеного заходу у цій справі

en: Subject, location, date/time and description fields are provided for all activity types. You can add custom fields for tracking additional information about activities <a href='%1'>here</a>.
uk: Для усіх типів діяльностей надаються поля Об'єкту, розміщення, дати/часу та опису. Ви можете додавати власні поля для відслідковування додаткової інформації щодо діяльностей <a href='%1'>тут</a>.

en: Subject: %1
uk: Тема: %1

en: Submit
uk: Надіслати

en: Submit Button Text
uk: Текст Кнопки "Надіслати"

en: Submit Credit Card Contribution
uk: Здійснити внесок кредитною карткою

en: Submit Credit Card Event Registration
uk: Почати реєстрацію на захід за допомогою кредитної картки

en: Submit Credit Card Membership
uk: Подати на членство з використанням кредитної картки

en: Submit Credit Card Payment by: %1
uk: Здійснити Оплату Кредитною Карткою до: %1

en: Submit Credit Card payment
uk: Надіслати платіж Кредитною карткою

en: Submit Mailing
uk: Зареєструвати розсилку

en: Submit Mass SMS
uk: Подати масові СМС

en: Submit Time
uk: Ввести час

en: Submit and Approve Mailing
uk: Зареєструвати і затвердити розсилку

en: Submit final mailing
uk: Зареєструвати завершення розсилкуи

en: Submitted For
uk: Подано для

en: Submitted For:
uk: Подано для

en: Submitted Form Values
uk: Подані форми значень

en: Submitted by %1
uk: Подано від %1

en: Submitted form values for this report
uk: Надіслані значення форми для цього звіту

en: Submitting...
uk: Реестрація

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscribe Message
uk: Повідомлення про підписку

en: Subscribe URL (Action)
uk: URL -адреса підтримка (Дія)

en: Subscribe to Green Times
uk: Підписка на "Green Times"

en: Subscribe to Mailing List - %1
uk: Підписатися на перелік розсилки - %1

en: Subscribe via web page
uk: Підписатися через веб сторінку

en: Subscribe/unsubscribe from mailing list group
uk: Підписка/відписка на групи поштових розсилок

en: Subscription Confirmation Request
uk: Запит на підтвердження розсилки

en: Subscription or Service Settings
uk: Підписка або налаштування послуг

en: Subscription payment failed - %1
uk: Не вдалося здійснити оплату підписки - %1

en: Subtotal
uk: Разом

en: Subtype
uk: Підтип

en: Success
uk: Успіх

en: Success Rate
uk: Частота досягнення

en: Successful
uk: Успішний

en: Successful Deliveries
uk: Успішні доставки

en: Successfully Copied
uk: Успішно скопійовано

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Suffix (if present)
uk: Суфікс (якщо наявний)

en: Suffix for PHP class name implementation
uk: Суфікс для  реалізації імені класу PHP

en: Suggested Message
uk: Запропоноване повідомлення

en: Suggestions:
uk: Рекомендації:

en: Summarizes amount raised and number of contributors for each Personal Campaign Page.
uk: Підсумовує зібрану суму і кількість людей, що зробили внесок для кожної  Персональної Сторінки Кампаній.

en: Summary
uk: Підсумок

en: Summary Overlay
uk: Вкладка-Резюме

en: Summary of All Cases
uk: Резюме всіх справ

en: Summary of Involvement
uk: Резюме по залученню

en: Summary statistics for mailings
uk: Звітна статистика по поштовій розсилці

en: Sundanese
uk: Сунданська

en: Supervised
uk: Кероване

en: Supplemental Address
uk: Додаткова адреса

en: Supplemental Address 1
uk: Додаткова адреса 1

en: Supplemental Address 2
uk: Додаткова адреса 2

en: Supplemental Address 3
uk: Додаткова адреса 3

en: Supplemental Street Address
uk: Додаткова поштова адреса

en: Supplemental Street Address such as Apartment or Suite Number or Department
uk: Додаткова поштова адреса, наприклад, із зазначенням номеру квартири, офісу чи кімнати у готелі, або назва відділу, департаменту, цеху тощо

en: Supplemental address 1 (line is skipped if empty).
uk: Додатковий рядок адреси (цей рядок буде пропущений, якщо він порожній).

en: Supplemental address 2 (line is skipped if empty).
uk: Додатковий рядок адреси 2 (цей рядок буде пропущений, якщо він порожній).

en: Supplemental address info, e.g. c/o, department name, building name, etc.
uk: Додаткова поштова інформація, зокрема, передача через посередника, назва департаменту, назва будівлі тощо.

en: Supplementary Address Field 1
uk: Поле 1 для додаткової адреси

en: Supplementary Address Field 2
uk: Поле 2 для додаткової адреси

en: Supplementary Address Field 3
uk: Додаткова адреса поле 3

en: Support
uk: Підтримки

en: Support Recurring Intervals
uk: Дотримуватися інтервалів між періодичними внесками

en: Support recurring intervals
uk: Підтримати періодичні інтервали

en: Supported Languages
uk: Мови, що підтримуються

en: Supported file formats: %1
uk: Підтримувані формати файлів: %1

en: Supported pledge frequencies
uk: Періодичність, з якою сплачується платіжне зобов'язання

en: Supported recurring units
uk: Періодичні частини, які забезпечуються

en: Supporter
uk: Прихильник

en: Supporter Contact Subtype
uk: Субтип контакту спонсора

en: Supporter Contact Type
uk: Тип контакту спонсора

en: Supporter Name
uk: Ім'я спонсора

en: Supporter Profile
uk: Профіль спонсора

en: Supporter profile is a required field.
uk: Профіль спонсора є обов'язковим полем.

en: Supporter profile is not set for this Personal Campaign Page or the profile is disabled. Please contact the site administrator if you need assistance.
uk: Профіль спонсора не налаштований для цієї персональної сторінки кампаній або профіль заблоковано. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту, якщо Вам потрібна допомога.

en: Supports Multiple Records
uk: Підтримує опцію множини записів

en: Survey
uk: Опитування

en: Survey - %1
uk: Опитування - %1

en: Survey / Petition
uk: Опитування / Петиція

en: Survey Dashboard
uk: Панель інструментів опитування

en: Survey Hold Duration
uk: Тривалість режиму очікування для опитування

en: Survey ID
uk: ID опитування

en: Survey Interviewer - %1
uk: Інтерв'юєр опитування - %1

en: Survey Is Active
uk: Опитування є діючим

en: Survey Modified On
uk: Опитування змінено на дату

en: Survey Report
uk: Звіт про опитування

en: Survey Report (Detail)
uk: Звіт по дослідженню (деталізований)

en: Survey Responses
uk: Продивитись відповіді

en: Survey Result
uk: Результат опитування

en: Survey Status - %1
uk: Статус опитування - %1

en: Survey Title
uk: Назва Опитування

en: Survey Title = %1
uk: Назва опитування = %1

en: Survey Type
uk: Тип опитування

en: Survey Type ID
uk: ID типу опитування

en: Survey(s)
uk: Опитування

en: Surveys
uk: Опитування

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Swap Target and Assignee Contacts
uk: Обміняти цільові контакти з уповноваженими представниками контактів

en: Swati
uk: Сваті

en: Swedish
uk: Шведська

en: Sybunt Report
uk: Звіт ЯРАНЦ

en: Symbolic name which referenced in the fields
uk: Символічне ім'я, на яке є посилання у полях

en: Synchronize %1 Users
uk: Синхронізувати %1 користувачів

en: Synchronize CiviMember Membership Types to Drupal Roles now
uk: Синхронізувати типи членства CiviЧленство із ролями у Друпал зараз

en: Synchronize Complete
uk: Синхронізація завершена

en: Synchronize Users to Contacts:
uk: Синхронізувати користувачів з контактами

en: Synchronize when Drupal cron is ran. This action will be performed on all users and contacts.
uk: Проводити синхронізацію, коли запускається Drupal cron. Дана процедура буде виконуватися щодо усіх користувачів та контактів.

en: Synchronize when membership is updated.
uk: Проводити синхронізацію під час оновлення членства.

en: Synchronize whenever a user logs in or logs out. This action is performed only on the user logging in or out.
uk: Проводити синхронізацію кожного разу, коли користувач входить або виходить із програми. Дана процедура буде виконуватися тільки в момент входу або виходу користувача із програми.

en: Syntax error: input should be valid JSON or a quoted string.
uk: Синтаксична помилка: введений рядок повинен бути дійсним рядком у форматі JSON, або бути взятим у лапки.

en: System Log ID
uk: ID системного журналу реєстрації

en: System Log Message
uk: Повідомлення системного журналу реєстрації

en: System Queue ID
uk: Ідентифікатор системної черги

en: System Settings
uk: Системні налаштування

en: System Status: Ok
uk: Стан системи: Ок

en: System Workflow Message Templates
uk: Шаблони повідомлень системних процесів

en: System Workflow Messages
uk: Повідомлення системних процесів

en: System default language
uk: Мова шаблону за замовчуваням

en: System workflow message templates are used to generate the emails sent to constituents and administrators for contribution receipts, event confirmations and many other workflows. You can customize the style and wording of these messages here.
uk: Шаблони повідомлень системних робочих процесів використовуються для створення електронних листів, які розсилаються мешканцям округу та адміністраторам стосовно квитанцій про внески, підтверджень подій та багатьох інших робочих процесів. Тут Ви можете персоналізувати стиль та текст цих повідомлень.

en: TIP - Matching Activities to Contact Records
uk: ПОРАДА - Співставлення Діяльності Контактним Записам

en: TOTAL
uk: Загалом

en: TOTAL %1
uk: Загалом %1

en: TOTAL %1 %2%
uk: Загалом %1 %2%

en: TOTAL NO %1
uk: Загальна кількість не %1

en: Tab
uk: Вкладка

en: Tab with table
uk: Вкладка з таблицею

en: Table Layout
uk: Макет таблиці

en: Table Name
uk: Ім'я таблиці

en: Tables For Select Clause
uk: Таблиці для вибору умови

en: Tables For Where Clause
uk: Таблиці для виразу "Де Умова"

en: Tabloid
uk: Формат Таблоид, 482x315 мм

en: Tabular
uk: Табличний

en: Tag
uk: Мітка

en: Tag %1 %2
uk: Помітити %1 %2

en: Tag '%1' already exists.
uk: Мітка %1 вже існує

en: Tag - add to activities
uk: Додати тег до діяльностей

en: Tag - add to contacts
uk: Мітка - додати до контактів

en: Tag - remove from activities
uk: Видалити теги з діяльностей

en: Tag - remove from contacts
uk: Мітка - видалити з контактів

en: Tag Activities
uk: Помітити події

en: Tag Activities (Remove)
uk: Помітити заходи (видалити)

en: Tag Contact
uk: Додати мітку

en: Tag Contact(s)
uk: Помітити Контакт(и)

en: Tag Contact(s) (Remove)
uk: Помітити Контакт(и) (Видалити)

en: Tag Contacts
uk: Присвоїти контактам мітки

en: Tag Created Date
uk: Помітити створену дату

en: Tag ID
uk: ID мітки

en: Tag Name
uk: Назва мітки

en: Tag Set
uk: Набір тегів

en: Tag Set for %1
uk: Набір тегів для %1

en: Tag Set for %1 (created %2 by %3).
uk: Набір тегів для %1 (створено %2 %3).

en: Tag Sets
uk: Набір міток

en: Tag Tree
uk: Дерево міток

en: Tag Used For
uk: Мітка, що використовується для

en: Tag for Unconfirmed Petition Signers
uk: Мітка для непідтверджених підписантів петиції

en: Tag imported records
uk: Позначити імпортовані записи мітками

en: Tag(s)
uk: Мітки

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Tagged %1
uk: Позначений як «%1»

en: Tagged %1 %2
uk: Позначений як %1 «%2»

en: Tagged Imported Contacts
uk: Імпортовані контакти, помічені тегами

en: Tags
uk: Мітки

en: Tags and Groups
uk: Мітки і Групи

en: Tags are a convenient way to categorize data (%1).
uk: Мітки ⁠— це зручний спосіб класифікувати дані (%1)

en: Tags can be assigned to any contact record, and are a convenient way to find contacts. You can create as many tags as needed to organize and segment your records.
uk: Мітки можкуть бути присвоєні будь-якому контактному запису, і є зручним способом пошуку контактів. Ви можете створити стільки міток, скільки необхідно для організації та сегментування Ваших записів.

en: Tagset
uk: Набір тегів

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Target
uk: Ціль

en: Target Birth Date
uk: Цільова дата народження

en: Target Contact
uk: Цільовий контакт

en: Target Contact Group
uk: Цільова Група контактів

en: Target Contact ID
uk: ID цільового контакту

en: Target Contact(s) in Group
uk: Цільовий контакт(и) у Групі

en: Target Email
uk: Цільова адреса електронної пошти

en: Target Entity
uk: Цільовий об'єкт

en: Target Entity ID
uk: ID цільового об'єкта

en: Target Gender
uk: Цільова стать

en: Target Name
uk: Цільове ім'я

en: Target Phone
uk: Цільовий номер телефону

en: Task
uk: Завдання

en: Tatar
uk: Татарська

en: Tax Amount
uk: Сума податку

en: Tax Display Settings
uk: Налаштування відображення податків

en: Tax Financial Account?
uk: Податковий Фінансовий рахунок?

en: Tax Label
uk: Ярлик податку

en: Tax Rate
uk: Ставка податку

en: Tax Rate Should be between 0 - 100
uk: Податкова ставка Повинна бути в діапазоні 0 - 100

en: Tax Term
uk: Умови сплати податків

en: Tax Total
uk: Загальна сума податків

en: Tax-Deductible?
uk: Податкова знижка?

en: Taxable accounts should have Financial Account Type set to Liability.
uk: Оподатковуваний рахунків повинні мати фінансовий тип акаунта набір до відповідальності.

en: Tell A Friend Limit
uk: Ліміт опції "Розповісти друзям"

en: Tell Friend is disable for this Personal Campaign Page
uk: Для цієї Персональної сторінки кампанії опція "Розказати друзям" деактивована

en: Tell Friends
uk: Розкажіть друзям

en: Tell a Friend
uk: Розказати друзям

en: Tell a Friend Enabled?
uk: Активувати "Розповісти друзям"?

en: Tell a Friend enabled?
uk: Активувати опцію "Розповісти друзям"?

en: Tell a Friend gives registering participants an easy way to spread the word about this event. The registration thank-you page will include a link to a form where they can enter their friends' email addresses, along with a personalized message. CiviCRM will record these solicitation activities, and will add the friends to your database.
uk: Опція "Розповісти друзям" надає Вашим зареєстрованим учасникам просту можливість поширити інформацію про цей захід. Сторінка подяки після реєстрації буде містити форму, де можна ввести електронні адреси друзів разом із персоналізованим повідомленням. CiviCRM врахує такі запити, і додасть друзів до Вашої бази даних.

en: Tell a Friend gives registering pledge signers an easy way to spread the word about this pledge. The registration thank-you page will include a link to a form where they can enter their friends' email addresses, along with a personalized message. CiviCRM will record these solicitation activities, and will add the friends to your database.
uk: Опція "Розповісти друзям" надає Вашим зареєстрованим особам, які взяли на себе платіжні зобов’язання, просту можливість поширити інформацію про таке зобов’язання. Сторінка подяки в кінці реєстрації буде містити форму, де можна ввести електронні адреси друзів разом із персоналізованим повідомленням. CiviCRM врахує такі запити, і додасть друзів до Вашої бази даних.

en: Tell a Friend gives your contributors an easy way to spread the word about this fundraising campaign. The contribution thank-you page will include a link to a form where they can enter their friends' email addresses, along with a personalized message. CiviCRM will record these solicitation activities, and will add the friends to your database.
uk: Опція "Розповісти друзям" надає Вашим спонсорам просту можливість поширити інформацію про цю кампанію зі збору коштів. Сторінка подяки спонсору буде містити форму, де можна ввести електронні адреси друзів разом із персоналізованим повідомленням. CiviCRM врахує такі запити, і додасть друзів до Вашої бази даних.

en: Tell people why this campaign is important to you.
uk: Скажіть людям, чому ця кампанія важлива для Вас.

en: Tell-a-Friend
uk: Розказати друзям

en: Tell-a-Friend Email
uk: Електронний лист "Розповісти другу"

en: Tell-a-Friend Limit
uk: Обмеження "Розповісти другу"

en: Telugu
uk: Телуґу

en: Template (A)
uk: Шаблон (А)

en: Template (B)
uk: Шаблон (Б)

en: Template Deleted
uk: Шаблон видалено

en: Template Not Found
uk: Шаблон не знайдено

en: Template Options (JSON)
uk: Параметри Шаблону (JSON)

en: Template Title
uk: Назва шаблону

en: Template Type
uk: Тип Шаблону

en: Template cache and upload directory have been cleared.
uk: Кеш шаблону та директорії завантажень був очищений.

en: Templates allow you to save and re-use messages with layouts. You can use them when sending email or letters to one or more contacts. If you are using CiviMail for enewsletters, newsletter templates take care of the layout so authors can focus on content.</p>
uk: Шаблони дозволяють Вам зберігати і використовувати повторно повідомлення зі схемами. Ви можете використовувати їх при відправленні електронних чи поштових листів одному чи декільком контактам. Якщо Ви використовуєте CiviПошта для розсилок електронних бюлетенів, такий шаблон забезпечує створення схеми документу, отже, автор може сконцентруватися на змісті повідомлення.</p>

en: Temporary Files
uk: Тимчасові файли

en: Temporary Files Directory
uk: Каталог Тимчасових Файлів

en: Terms:
uk: Умови:

en: Test
uk: Тест

en: Test A (%1)
uk: Teст A (%1)

en: Test API URL
uk: Тестова Веб-адреса АРІ

en: Test B (%1)
uk: Teст Б (%1)

en: Test Button URL
uk: Тестова Веб-адреса кнопки

en: Test Drive
uk: Тестовий режим

en: Test Email
uk: Тестовий електронний лист

en: Test Mailing A
uk: Розсилка А

en: Test Mailing B
uk: Розсилка Б

en: Test Membership?
uk: Тестове членство?

en: Test Records
uk: Тестові записи

en: Test Recurring Payments URL
uk: Тестова Веб-адреса повторюваних платежів

en: Test Site URL
uk: Веб-адреса тестового сайту

en: Test Type
uk: Тип тесту

en: Test different "From" lines
uk: Різні адреси відправника

en: Test different "Subject" lines
uk: Перевірка різних полів «Тема»

en: Test entirely different emails
uk: Перевірка зовсім різних листів

en: Test-drive
uk: Тест-драйв

en: Test-drive - Receipt Header
uk: Пробний запуск - Заголовок підтвердження отримання

en: Test-drive Email / Receipt
uk: Пробний запуск - Електронна пошта / квитанція

en: Test-drive Your Contribution Page
uk: Протестуйте Вашу сторінку внесків

en: Test-drive Your Event Registration Page
uk: Провести тестовий режим Вашої сторінки реєстрації події

en: Test-drive the entire contribution process&mdash;including custom fields, confirmation, thank-you page, and receipting. Transactions will be directed to your payment processor's test server. No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and a test contribution record will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed. Test contributions are not visible on the Contributions tab, but can be viewed by searching for 'Test Contributions' in the CiviContribute search form.
uk: Протестуйте весь процесу внеску&mdash; включаючи спеціальні поля, підтвердження, сторінку подяки та отримання. Транзакції будуть спрямовані на тестовий сервер Вашого платіжного процесора. Жодні реальні фінансові транзакції не надсилатимуться. Однак, буде створено або оновлено запис контакту, і тестовий внесок буде записано та збережено в базі даних. Використовуйте очевидні тестові контактні імена, щоб Ви змогли переглянути та видалити ці записи у разі необхідності. Тестові внески не відображаються у вкладці Внески, але їх можна переглянути, вибравши "Тестові Внески" у формі пошуку CiviContribute.

en: Test-drive the entire online registration process - including custom fields, confirmation, thank-you page, and receipting. Fee payment transactions will be directed to your payment processor's test server. <strong>No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and participant and contribution records will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed.</strong>
uk: Тестовий режим всього процесу реєстрації он-лайн - включаючи персоналізовані поля, підтвердження, сторінку подяки та створення квитанцій. Транзакції оплати вартості будуть спрямовані до тестового серверу Вашого платіжного процесору. <strong>Жодних реальних фінансових транзакцій не буде надіслано. Однак, будуть створені чи оновлені контактні записи, і записи учасників та внесків будуть занесені до бази даних. Використовуйте зрозумілі імена тестових контактів, які потім буде легко визначити та видалити за необхідності.</strong>

en: Testing
uk: Тестування

en: Testing Criteria
uk: Пробні крітерії

en: Text
uk: Текст

en: Text / Numeric Quantity
uk: Текст / Нумерична кількість

en: Text Link
uk: Текстове посилання

en: Text Message
uk: Текстове повідомлення

en: Text displayed next to the checkbox for the 'pay later' option on the contribution form. You may include HTML formatting tags.
uk: Текст відображений поряд з чек-боксом "заплатити пізніше". Ви можете включати HTML-теги, щоб додавати форматування.

en: Text displayed next to the checkbox on the contribution form.
uk: Текст, який з'являтиметься поруч з віконцем у формі для внесків.

en: Text displayed on the Event Information page when the maximum number of registrations is reached (unless you are offering a waitlist). If online registration is enabled, this message will also be displayed if users attempt to register.
uk: Текст, що відображається на сторінці інформації про захід, коли досягнута максимальна кількість реєстрацій (якщо ви не пропонуєте занесення до списку очікування). Якщо он-лайн-реєстрація включена, це повідомлення також буде відображатися, коли користувачі намагатимуться зареєструватися.

en: Text for the Registration Link
uk: Текст для посилання на реєстрацію

en: Text for the link inviting constituents to create a Personal Campaign Page. This link will appear on the Event registration Thank-you page as well as on each Personal Campaign Page. Leave blank if you do not want constituents to be prompted to create their own Personal Campaign Pages.
uk: Текст для посилання, що запрошує громадян створити персональну сторінку кампаній. Це посилання з'являтися на сторінці подяки за реєстрацію для участі у події, а також на кожній персональній сторінці кампаній. Залиште поле порожнім, якщо Ви не хочете, щоб громадяни отримували запрошення створити свою власну персональну сторінку кампаній.

en: Text for the link inviting constituents to create a Personal Contribution Page. This link will appear on the Contribution Thank-you page as well as on each Personal Campaign Page. Leave blank if you do not want constituents to be prompted to create their own Personal Campaign Pages.
uk: Текст для посилання-запрошення для громадян створити Персональну сторінку внесків. Це посилання з'явиться на сторінці подяки Внеску, а також на Персональній Сторінці Кампанії. 
    Залиште поле порожнім, якщо ви не хочете, щоб іншим було запропоновано створити свою власну особисту кампанію сторінки.

en: Text formatted message.
uk: Повідомлення у текстовому форматі.

en: Text message (SMS) sent.
uk: Текстове повідомлення (СМС) відправлено.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Text to display on the cancel button when used in create or edit mode
uk: Текст для відображення на кнопці скасування для використання в режимі створення чи редагування

en: Text to display on the submit button when used in create or edit mode
uk: Текст для відображення на кнопці надсилання при використанні в режимі створення або редагування

en: Textarea
uk: Поле для тексту

en: Thai
uk: Тайська

en: Thank You Date
uk: Дата надсилання подяки

en: Thank You Page
uk: Сторінка подяки

en: Thank You Text
uk: Текст Подяки

en: Thank You Title
uk: Назва сторінка подяки

en: Thank You for Registering
uk: Опція дякую за реєстрацію

en: Thank you for getting involved in our campaign!
uk: Дякуємо за Вашу участь у цій кампанії!

en: Thank you for signing the petition.
uk: Дякуємо Вам за підписання петиції.

en: Thank you for this contribution.
uk: Дуже дякуємо за постійну підтримку нашої роботи!

en: Thank you for your Pledge
uk: Дякуємо Вам за внесок

en: Thank you for your contribution/s
uk: Дякуємо Вам за Ваш внесок/внески

en: Thank you for your registration.
uk: Дякуємо за реєстрацію!

en: Thank you for your support
uk: Дякуємо Вам за Вашу підтримку

en: Thank you letter
uk: Лист подяки

en: Thank you.
uk: Дякуємо!

en: Thank your for your generous support.
uk: Дякуємо Вам за щедру допомогу.

en: Thank-you Date
uk: Дата подяки

en: Thank-you Footer
uk: Підпис або нижній колонтитул

en: Thank-you Letter Options
uk: Опції листа-подяки

en: Thank-you Letter for Contributions (PDF)
uk: Лист подяки за внески (у форматі PDF)

en: Thank-you Message
uk: Повідомлення на сторінці подяки

en: Thank-you Page Footer
uk: Нижній колонтитул на сторінці подяки

en: Thank-you Page Title
uk: Назва сторінки подяки

en: Thank-you Screen
uk: Вікно подяки

en: Thank-you Sent
uk: Подяку надіслано

en: Thank-you Text
uk: "Подяка" Текст

en: Thank-you Title
uk: Назва сторінка подяки

en: Thank-you and Receipting
uk: Подяка та отримання квитанцій

en: Thank-you date has been updated for %1 contributions.
uk: Дата надсилання подяки була оновлена ​​для 1% внесків.

en: Thank-you letters - print or email
uk: Листи подяки - друк чи відправка

en: Thank-you sent?
uk: Подяку надіслано?

en: ThankYou Text
uk: Текст подяки

en: ThankYou Title
uk: Заголовок подяки

en: Thanks
uk: Дякуємо!

en: Thanks and Receipt
uk: Дякуємо та Отримання

en: Thanks for Spreading the Word
uk: Дякую за поширення повідомлення

en: Thanks for choosing CiviCRM! Please follow the instructions below to install CiviCRM.
uk: Дякуємо за Ваш вибір на користь програми CiviCRM! Будь ласка, слідуйте інструкціям  нижче для інсталяції програми CiviCRM.

en: Thanks for creating a personal campaign page in support of %1.
uk: Дякуємо за створення персональної сторінки кампаній на підтримку %1.

en: Thanks for spreading the word about this event to your friends.
uk: Дякую за те, що розказали Вашим друзям про цю подію.

en: Thanks for supporting this campaign by spreading the word to your friends.
uk: Дякую за те, що підтримуєте цю кампанію, розповідаючи про неї своїм друзям.

en: Thanks for telling your friends about us and supporting our efforts. Together we can make a difference.
uk: Дякую за те, що розповіли своїм друзям про нас та підтримуєте нас. Разом ми можемо змінити речі довкола.

en: Thanks for your auto renew membership sign-up.
uk: Дякую Вам за Ваше автоматичне поновлення членства.

en: Thanks for your recurring contribution sign-up.
uk: Спасибі ща Вашу реєстрацію повторних внесків.

en: That username/password doesn't work
uk: Це ім'я користувача/пароль не спрацьовує

en: The "%1" option conflicts with the "%2" option. The "%2" option has been disabled.
uk: Вибір «%1» суперечить вибору  «%2», тому «%2» було відключено.

en: The "Contributions - Receipt (on-line)" System Workflow Message Template provides content and formatting for the receipt.
      You can modify it from <a href="%1">Administer > Communications > Message Templates > System Workflow Messages</a>. You can also provide
      specific messaging for contributions received via this contribution page using the "Receipt Message" field below.
uk: Шаблон електронного повідомлення про перебіг системного робочого процесу "Внески - Квитанції (он-лайн)" забезпечує зміст та форматування квитанції.
    Ви можете внести зміни, перейшовши до <a href="%1">Адміністрування > Комунікації > Шаблони повідомлень > Повідомлення про перебіг системного робочого процесу</a>. Ви також можете запровадити
    спеціальні повідомлення для внесків, отриманих через дану сторінку внесків, використовуючи поле "Повідомлення про отримання", розташоване нижче.

en: The %1 '%2' has been saved.
uk: %1 «%2» було збережено.

en: The %1 is not writable.  Please check your file permissions. | The following directories are not writable: %1.  Please check your file permissions.
uk[0]: %1 не для запису. Перевірти Ваші дозволи для файлу.
uk[1]: %1 не для запису. Перевірти Ваші дозволи для файлу.
uk[2]: %1 не для запису. Перевірти Ваші дозволи для файлу.
uk[3]: Наступні каталоги не для запису: %1. Перевірте права доступу до файлів.

en: The %1 payment processor is no longer bundled with CiviCRM. After upgrading you will need to install the extension to continue using it.
uk: Система платежу %1 більше не підтримується CiviCRM. Після оновлення ви повинні встановити розширення, щоб продовжувати використовувати її.

en: The %1 role was assigned one or more permissions that may prove dangerous for users of that role to have. Please reconsider assigning %2 to them.
uk: %1 ролі було надано один або більше дозволів, володіння якими може виявитися небезпечним для користувачів даної ролі. Будь ласка, повторно обміркуйте надання їм %2.

en: The '%1' cannot be deleted! You must Delete all Personal Campaign Page(s) related with this contribution page prior to deleting the page.
uk: "%1" не може бути видалено! Ви повинні видалити всі персональні сторінки (-у) кампанії, пов'язані з даною сторінкою внесків, перед тим, як видаляти цю сторінку.

en: The 'Supervised' rule for each contact type is automatically used to check for possible duplicates when contacts are added or edited via the user interface. Supervised Rules should be configured with a broader definition of what constitutes a duplicate.
uk: "Керовані" правила для кожного типу контактів використовуються автоматично під час перевірки на можливі повтори при додаванні або редагуванні контактів через інтерфейс користувача. Керовані правила повинні бути налаштовані з більш широким визначенням того, що є повторами.

en: The 'Unsupervised' rule for each contact type is automatically used when new contacts are created through online registrations including Events, Membership, Contributions and Profile pages. They are also selected by default when you Import contacts. They are generally configured with a narrow definition of what constitutes a duplicate.
uk: "Некеровані" правила для кожного типу контактів використовуються автоматично під час створення нових контактів через он-лайн реєстрацію, що включає сторінки Події, Членство, Внески та Профіль. Також вони діють за умовчанням, коли Ви імпортуєте контакти. Звичайно вони налаштовуються з вузьким визначенням того, що вважається повторами.

en: The <a href="%1">SMS Provider</a> has not been configured or is not active.
uk: СМС-провайдер  <a href="%1">СМС провайдер</a> не встановлений, або не активований.

en: The <a href="%1">default mailbox</a> has not been configured. You will find <a href="%2">more info in the online system administrator guide</a>
uk: <a href="%1">Поштова скринька за замовчуванням </a> не налаштована. Ви знайдете <a href="%2">більше інформації  в онлайн -керівництві для ситемного адміністратора</a>

en: The <strong>Contribution Summary</strong> table provides a summary of month and year-to-date contribution totals, and includes shortcuts to view the contribution details for these commonly used search periods. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Contributions</a>. You can search by Contributor Name, Amount Range, and a variety of other criteria.
uk: В таблиці переліку внесків <strong>Коротка інформація по внесках</strong> наводиться підсумок останніх місячних та річних загальних сум внесків, який включає в себе посилання, щоб можна було переглянути докладні відомості про внески в ці найбільш часто вживані періоди пошуку. Щоб запустити власний складний пошук - натисніть <a href='%1'>Знайти внески</a>. Ви можете проводити пошук за ім'ям внескодавця, кількісним діапазоном, а також за рядом інших критеріїв.

en: The <strong>URL</strong> for eWAY's LIVE Gateway.
uk: <strong>Інтернет-адреса</strong> для ЖИВОГО шлюзу eWAY.

en: The <strong>URL</strong> for eWAY's TEST Gateway.
uk: <strong>Інтернет-адреса</strong> для ТЕСТОВОГО шлюзу eWAY.

en: The Activity Import Wizard allows you to easily upload activity from other applications into CiviCRM. Contacts must already exist in your CiviCRM database prior to importing activities for them. Use Import Contacts to create contact records first, if necessary. Then you can match activities to contacts by Email Address, CiviCRM Contact ID, or an External Identifier (see the TIP below).
uk: Майстер Імпорту Діяльностей дозволяє Вам просто завантажувати Діяльності з інших програм до CiviCRM. Контакти повинні вже існувати у базі даних Вашої CiviCRM перед імпортуванням Діяльностей для них. Використовуйте Імпорт Контактів для створення переліку контактних записів спочатку, за необхідності. Потім Ви зможете співставити Діяльноситі Контактам за адресою електронної пошти,  ID контакту в CiviCRM чи за Зовнішнім Ідентифікатором (див. ПОРАДУ нижче).

en: The Activity's Duration in Minutes
uk: Тривалість заходу у хвилинах

en: The Campaign Page '%1' has been deleted.
uk: Сторінка кампаній '%1' була видалена.

en: The Campaign Page '%1' has been disabled.
uk: Сторінка кампаній '%1' була деактивована.

en: The Campaign Page '%1' has been enabled.
uk: Сторінка кампаній '%1' була активована.

en: The City or Suburb the address is at
uk: Назва міста чи передмістя, до якого відноситься вказана адреса

en: The CiviCRM module allows you to create contacts, or import them from other sources. You can record relationships between contacts, such as indicating they live in the same household. There are two types of groups of contacts. You can create static groups which have a set list of contacts. You can also create dynamic (smart) groups based on characteristics that contacts have in common. For example, you could create a group of all contacts who live in California AND who have volunteered for your organization within the past year. The CiviCRM module also allows for tagging for less formal categorization of contacts or groups. You can easily extend CiviCRM to record community member information which is specific to your community or organization using custom fields. For example, you can create a set of fields to track volunteer skills and preferences. CiviCRM profile gives you a way to allow community members ('users') to update their own information, as well as share some of that information with others. Finally, you can configure custom activity types such as volunteering or attending events.
uk: Модуль CiviCRM дозволяє Вам створювати контакти або імпортувати їх з інших джерел. Ви можете вести журнали взаємовідносин між контактами, наприклад, зазначивши, що вони живуть в одному будинку. Передбачено два типи груп контактів. Ви можете створювати статичні групи, які складаються з незмінного переліку контактів. Ви також можете створити динамічні (розумні) групи на базі спільних характеристик контактів. Наприклад, Ви можете створити групу, що складається з усіх контактів, які мешкають у штаті Каліфорнія ТА працювали волонтерами у вашій організації протягом останнього року. Модуль CiviCRM також забезпечує можливість тегування для проведення менш формальної розбивки контактів або груп на окремі категорії. Ви легко можете розширити можливості модулю CiviCRM, записуючи інформацію про членів спільноти, яка є характерною для вашої спільноти чи організації, завдяки використанню полів, що можна налаштовувати. Наприклад, Ви можете створити набір полів для відслідковування вмінь, навичок та вподобань волонтерів. Профіль CiviCRM забезпечує Вам спосіб дозволити членам спільноти ("користувачам") оновлювати інформацію про себе самостійно, а також ділитися частиною цієї інформації з іншими. Нарешті, Ви можете налаштувати додаткові типи діяльності, такі як волонтерство чи відвідування подій.

en: The CiviCRM module stores information on the universe of people associated with a community and on their interactions such as emails, donations, petitions, events, etc. It can act as a stand alone contact management system or it can be integrated with mass mailer, volunteer management, petition, and event finding. CiviCRM enables organizations to maintain all these activities in a single database, creating efficiencies and new opportunities for communities to better communicate and benefit from relationships with their community members.
uk: Модуль CiviCRM зберігає інформацію про всесвіт людей, пов'язаних зі спільнотою, а також про їх взаємодію, зокрема, засобами електронної пошти, пожертв, петицій, подій і т.д. Даний модуль може діяти як окрема система управління контактами, або його можна інтегрувати з програмами масової поштової розсилки, управління волонтерами, петиціями та пошуками подій. Модуль CiviCRM дозволяє організаціям вести та зберігати історію діяльності у єдиній базі даних, забезпечуючи ефективність та нові можливості для якнайкращої комунікації спільнот та отримання ними користі від взаємовідносин із власними членами.

en: The CiviCase XML file for this case-type prohibits editing the definition.
uk: Файл CiviСправа XML для даного типу справи забороняє редагувати визначення.

en: The Contact Name for sorting purposes, Last Name then First
uk: Ім'я контакту для здійснення сортування, спочатку прізвище, потім ім'я

en: The Contact Sub Type does not match the Contact type for this record
uk: Для цього запису підтип контакту не співпадає з типом контакту

en: The Contact Type '%1' has been saved.
uk: Тип контакту "%1" був збережений.

en: The Contribution's Status
uk: Статус внеску

en: The Country of the Address
uk: Країна, до якої відноситься вказана адреса

en: The County of the Address
uk: Графство, до якого відноситься вказана адреса

en: The Date a receipt for the contribution was sent.
uk: Дата надсилання підтвердження про оплату внеску.

en: The Date a thank you to the donor for the contribution was sent.
uk: Дата, коли спонсору була надіслана подяка за внесок

en: The Date and Time the activity is scheduled to happen.
uk: Дата та час, на які заплановано здійснення заходу.

en: The Date the Contribution was cancelled (if it was)
uk: Дата скасування внеску (за наявності скасування)

en: The Date the Contribution was received / paid
uk: Дата отримання / оплати внеску

en: The Date the participant Registered for the Event
uk: Дата реєстрації учасника для участі у події

en: The Date the recurring contribution ended.
uk: Дата закінчення періодичного внеску.

en: The Date the recurring contribution started.
uk: Дата початку періодичних внесків.

en: The Date the recurring contribution was cancelled.
uk: Дата скасування періодичного внеску.

en: The Date the recurring contribution was created.
uk: Дата створення періодичного внеску.

en: The Date the recurring contribution was modified.
uk: Дата внесення змін до періодичного внеску.

en: The Default Organization contact cannot be merged into another contact record. It is associated with the CiviCRM installation for this domain and contains information used for system functions. If you want to merge these records, you can: %1
uk: Контакт організації за умовчанням не може бути об'єднаним з іншим записом контакту. Він пов'язаний з інсталяцією CiviCRM на цьому домені і містить інформацію, яка має системні функції. Якщо Ви бажаєте об'єднати ці записи, Ви можете: %1

en: The Duplicate Contact record and all related information WILL BE DELETED after the Merge is complete.
uk: Повторний Контактний запис та уся пов'язана інформація БУДУТЬ ВИДАЛЕНІ після виконання операції Об'єднання.

en: The Event Summary table provides a summary of up to ten scheduled and recent <strong>Events</strong>. Click the <strong>Event name</strong> to view the event as it will be displayed to site visitors. Click the <strong>Participants count</strong> to see a list of participants. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Participants</a>. You can search by Participant Name, Event, Date Range and Status.
uk: Таблиця Короткого опису заходи надає коротку інформацію по десяти запланованих недавніх <strong>Подій</strong>. Натисніть <strong>Назву заходи</strong>, щоб переглянути цей захід у вигляді, як її бачитимуть відвідувачі сайту. Натисніть <strong>Число учасників</strong>, щоб побачити перелік учасників. Щоб проводити свої персонально налаштовані пошуки - натисніть <a href='%1'>Пошук учасників</a>. Ви можете проводити пошук за ім'ям учасника, подією, діапазоном дат і статусом.

en: The Event Type
uk: Тип події

en: The Event's End Date
uk: Дата закінчення події

en: The Event's Full Description
uk: Повний опис події

en: The Event's Online Registration End Date
uk: Дата завершення он-лайн реєстрації для участі у події

en: The Event's Online Registration Start Date
uk: Дата початку он-лайн реєстрації для участі у події

en: The Event's Start Date
uk: Дата початку події

en: The Event's Summary
uk: Стисла довідка про подію

en: The Event's Title
uk: Назва події

en: The FROM Email Address configured for this feature may not be a valid sender based on your email service provider rules.
uk: Е-мейл адреса ВІДПРАВНИКА, призначена для цього, може не бути дійсною адресою відправника через правила провайдера сервісу електронної пошти.

en: The Fee Level the Participant is registered for.
uk: Рівень грошового збору, на який зареєструвався учасник.

en: The Financial Account '%1' has been saved.
uk: Фінансовий рахунок «%1» збережено.

en: The Following Option Values contain value fields that do not match the Data Type of the Option Group</p>
            <p><table><tbody><th>Option Group</th><th>Option Value</th></tbody><tbody>
uk: Наступні значення опцій містять поля значень, які не відповідають Типу Даних Групи Опцій</p>
    <p><table><tbody><th>Група Опцій</th><th>Значення Опцій</th></tbody><tbody>

en: The Full Contribution minus Payment Processor Fees.
uk: Повна сума внеску за вирахуванням комісій платіжної системи.

en: The Group '%1' cannot be deleted! You must Delete all custom fields in this group prior to deleting the group.
uk: Група %1 не може бути видалена! Ви повинні видалити всі індивідуально налаштовані поля в цій групі перед тим, як видаляти саму групу.

en: The Group '%1' has been deleted.
uk: Набір «%1» було знищено.

en: The Group '%1' has been saved.
uk: Група «%1» була збережена.

en: The HTML Form Snippet code will display a form consisting of the active fields in this Profile. You can copy this HTML code and paste it into any block or page on your website where you want to collect contact information.
uk: Сніппет-код форми HTML відобразить форму, що складається з активних полів цього профілю. Ви можете копіювати цей HTML-код і вставити його у будь-який блок чи сторінку на БУДЬ-ЯКОМУ веб-сайті, де Ви бажаєте реєструвати контактну інформацію.

en: The HTML code below will display a form consisting of the active fields in this Profile. You can copy this HTML code and paste it into any block or page on your website where you want to collect contact information.
uk: HTML-код нижче відобразить форму, яка складається з активних полів Профілю. Ви можетое скопіювати HTML-код та вставити його в будь-який блок чи сторінку на вашому веб-сайті, де ви бажаєте збирати контактну інформацію.

en: The HTML footer for this mailing.
uk: Нижній колонтитул HTML для даної поштової розсилки.

en: The HTML header for this mailing.
uk: Верхній колонтитул HTML для даної поштової розсилки.

en: The HTML message is a required field.
uk: Повідомлення з HTML є обов'язковим полем.

en: The Import Wizard allows you to easily import contact records from other applications into CiviCRM. For example, if your organization has contacts in MS Access&reg; or Excel&reg;, and you want to start using CiviCRM to store these contacts, you can 'import' them here.
uk: Майстер Імпорту дозволяє Вам легко завантажувати контактні записи з інших програм до CiviCRM. Наприклад, якщо Ваша організація має базу контактів у MS Access&reg; or Excel&reg;, і Ви починаєте використовувати CiviCRM для зберігання цих контактів, Ви можете "імпортувати" їх тут.

en: The Import Wizard allows you to easily upload contact records from other applications into CiviCRM. For example, if your organization has contacts in MS Access&copy; or Excel&copy;, and you want to start using CiviCRM to store these contacts, you can 'import' them here.
uk: Майстер Імпорту дозволяє Вам легко завантажувати контактні записи з інших програм до CiviCRM. Наприклад, якщо Ваша організація має базу контактів у MS Access&copy; чи Excel&copy;, і Ви починаєте використовувати CiviCRM для зберігання цих контактів, Ви можете "імпортувати" їх тут.

en: The Interval of the Frequency Unit
uk: Інтервал одиниці частоти

en: The Location Type should be set if there is  %1 information.
uk: Вид локація повинен бути встановлений якщо є %1 інформації

en: The Location of the Address for the Contact
uk: Місцезнаходження адреси контакту

en: The Location of the Phone for the Contact
uk: Місцезнаходження номеру телефону контакту

en: The Mailing's End Date
uk: Дата завершення поштової розсилки

en: The Mailing's Scheduled Date
uk: Запланована дата поштової розсилки

en: The Mailing's Start Date
uk: Дата початку поштової розсилки

en: The Medium of this Activity (ie phone, e-mail, etc...
uk: Середовище даного заходу (тобто, телефон, електронна пошта тощо...

en: The Membership's End Date
uk: Дата закінчення членства

en: The Membership's Reminder Date
uk: Дата нагадування про членство

en: The Membership's Start Date
uk: Дата початку членства

en: The Message Template '%1' has been saved.
uk: Шаблон повідомлення "%1" був збережений.

en: The Next Contribution Date.
uk: Дата наступного внеску.

en: The Non Deductible Part of the Contribution
uk: Частина внеску, що не підлягає вирахуванню

en: The Open Case activity type is missing or disabled. Please have your site administrator check Administer > Option Lists > Activity Types for the CiviCase component.
uk: Тип діяльності "Відкрита справа" не існує або деактивований. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту. Натисніть Адміністрування - Списки опцій - Типи діяльності, щоб знайти компонент CiviСправа.

en: The Option Group '%1' has been saved.
uk: Група опцій "%1" була збережена.

en: The PHP Multibyte String extension is needed for CiviCRM to correctly handle user input among other functionality. Ask your system administrator to install it.
uk: Розширення PHP Multibyte String необхідне для того, щоб CiviCRM правильно обробляла введення користувача серед інших функціональних можливостей. Попросіть системного адміністратора встановити його.

en: The Page this Contribution came from
uk: Сторінка, з якої походить даний внесок

en: The Participant Listing feature is not currently enabled for this event.
uk: Функція створення списку учасників у даний час не включена для цієї події.

en: The Participant Status has been updated.
uk: Статус учасника був оновлений.

en: The Payment Instrument Used for the Contribution
uk: Платіжний засіб, що використовується для оплати внеску

en: The Payment Status for this participant is Completed. The Participant Status is set to Pending (pay later). Click Cancel if you want to review or modify these values before saving this record
uk: Статус Оплати для цього учасника Завершено. Статус Учасника встановлено як В Очікуванні (заплатити пізніше). Натисніть Скасувати, якщо Ви хочете переглянути або змінити ці значення перед збереженням цього запису

en: The Personal Campaign Page you have just visited is currently %1. However you can still support the campaign here.
uk: Персональна сторінка кампаній, яку Ви щойно відвідали, на даний момент є %1. Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію тут.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is currently inactive. However you can still support the campaign here.
uk: Персональна сторінка кампаній, яку Ви щойно відвідали, зараз є неактивною. Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію тут.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is no longer active (as of %1). However you can still support the campaign here.
uk: Персональна сторінка кампаній, яку Ви щойно відвідали, вже не є активною (станом на %1). Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію тут.

en: The Personal Campaign Page you have just visited is only active from %1 to %2. However you can still support the campaign here.
uk: Персональна сторінка кампаній, яку Ви щойно відвідали, зараз є активною лише з %1 до %2. Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію тут.

en: The Personal Campaign Page you have just visited will be active beginning on %1. However you can still support the campaign here.
uk: Персональна сторінка кампаній, яку Ви щойно відвідали, буде активовано починаючи з %1. Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію тут.

en: The Personal note form PCP
uk: Форма персональної примітки до персональної сторінки кампаній

en: The Premium '%1' has been saved.
uk: Подарунок «%1» збережено.

en: The Price Field '%1' has been deleted.
uk: Поле ціни %1 було видалене.

en: The Price Set '%1' has been deleted.
uk: Встановлена ціна %1 була видалена.

en: The Price Set '%1' has not been deleted! You must delete all price fields in this set prior to deleting the set.
uk: Встановлена ціна %1 не була видалена! Ви повинні видалити всі поля ціни в цьому розділі перед тим, як видалити весь розділ.

en: The Priority of this Activity
uk: Пріоритетність даного заходу

en: The Reason for the Contribution Cancellation
uk: Причина скасування внеску

en: The Recurring Payments URL is not currently used.
uk: Зараз Інтернет-адреса Повторюваних платежів не використовується.

en: The Relationship Type has been saved.
uk: Тип відносин був збережений.

en: The Relationship's End Date
uk: Дата завершення відносин

en: The Relationship's Start Date
uk: Дата початку відносин

en: The Reply SMS Could only be sent for activities with '%1' subject.
uk: СМС відповідь може бути надіслана лише для діяльностей з темою "%1".

en: The Report Footer HTML code will be output at the end of the document. You can add any additional footer text, replace the CiviCRM logo, or make other changes as needed.
uk: HTML код нижнього колонтитулу звіту відображатиметься у кінці документу. Ви можете вставити додатковий текст у нижній колонтитул, замінити у ньому логотип CiviCRM, а також внести інші необхідні зміни.

en: The Report Header contains HTML code that will be output at the beginning of the document whenever this report is printed or downloaded in PDF format. The default values will work for most situations. However you may want to enter the actual report title in the &lt;title&gt; tag (replacing 'CiviCRM Report'). You can include a logo by adding an &lt;img&gt; tag. You can also modify the look and feel of the printed report by including a custom CSS file (instead of print.css).
uk: Верхній колонтитул звіту містить HTML код, який буде відображатися на початку документу кожного разу, коли даний звіт буде роздруковуватися або скачуватися у форматі PDF. Значення, встановлені по замовчуванню, діятимуть у більшості ситуацій. Проте, можливо, Вам захочеться ввести актуальну назву звіту у тег &lt;title&gt; (замінивши таким чином назву 'CiviCRM Report'). Ви можете вставити логотип, додавши тег &lt;img&gt;. Ви також можете змінити зовнішній вигляд звіту, що роздруковується, додавши файл користувача CSS (замість файлу print.css).

en: The Role the Participant is registered for.
uk: Роль, на яку зареєструвався учасник.

en: The Role you select here is automatically assigned to people when they register online for this event (usually the default 'Attendee' role).
uk: Ваша Роль вибирається тут автоматично та присвоюється людям, коли вони реєструються на сайті для цієї події (зазвичай за умовчанням роль "учасник").

en: The Set '%1' has been saved.
uk: Профіль %1 був збережений.

en: The State or Province of the Address
uk: Назва області або району, до якої відноситься вказана адреса

en: The Status of the Membership
uk: Статус членства

en: The Status of the Participant's Booking and Attendance
uk: Статус бронювання та відвідуваності учасника

en: The Status of this Activity
uk: Статус даного заходу

en: The Status of this Contribution
uk: Статус внеску

en: The Sub-type for the Contact
uk: Субтип для контакту

en: The Supporter Profile is used to collect or update basic information (e.g. name and email address) from users while they are creating a Personal Campaign Page. The profile you select must be configured with 'Account creation required' (under Profile Settings &raquo; Advanced Settings). You must include an Email address field - and you may include any number of other fields in the profile. If you don't yet have an appropriate Profile configured, you will need to <a href='%1'>create one first</a>, and then return to this form to select it.
uk: Профіль спонсора використовується з метою збору або оновлення основної інформації (наприклад, ім'я або адреса електронної пошти) про користувачів у момент створення ними персональної сторінки кампаній. Налаштування обраного Вами профілю має включати у себе опцію 'Необхідно створити обліковий запис' (під налаштуваннями профілю &raquo; Додаткові налаштування). Ви повинні включити поле адреси електронної пошти - і Ви також можете додатково включити будь-яку кількість інших полів у профіль. Якщо Ви досі не маєте відповідного налаштованого Профілю, Вам потрібно буде <a href='%1'>спершу створити його</a>, а потім повернутися до цієї форми та обрати його.

en: The Survey type '%1' has been saved.
uk: Тип опитування '%1' був збережений.

en: The Total Contribution made by the Contact
uk: Загальний грошовий внесок, зроблений контактом

en: The Transaction ID of the  Recurring Contribution
uk: ID транзакції щодо здійснення періодичного внеску

en: The Type of Activity
uk: Тип заходу

en: The Type of Contribution made, ie Member Dues, Event Fees etc
uk: Тип зробленого внеску, тобто, членські внески, грошові збори за участь у події тощо

en: The Type of Membership
uk: Тип членства

en: The Type of Relationship, i.e. Employee of, Household Head for...
uk: Тип відносин, тобто співробітник компанії, голова домогосподарства для...

en: The Type, either Phone, Mobile, Fax or Pager
uk: Тип телефону: стаціонарний телефон, мобільний телефон, факс або пейджер

en: The URL for Authorize.net's LIVE Payment server. Use the default value unless otherwise advised by the processor.
uk: Інтернет-адреса для серверу ЖИВИХ платежів на Authorize.net. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не пропонується процесором.

en: The URL for Authorize.net's TEST Payment server. Use the default value unless otherwise advised by the processor.
uk: Інтернет-адреса для ТЕСТОВОГО платіжного процесору на Authorize.net. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не пропонується процесором.

en: The URL for First Data's Live Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by First Data):
uk: Інтернет-адреса для ЖИВОГО платіжного серверу First Data. Використовуйте значення за умовчанням (якщо інше не пропонується First Data).

en: The URL for First Data's TEST Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by First Data):
uk: Інтернет-адреса для ТЕСТОВОГО платіжного серверу First Data. Використовуйте значення за умовчанням (якщо інше не пропонується First Data).

en: The URL for PayJunction's Payment server. This is the same for TEST and LIVE transactions. Use the default value unless otherwise advised by PayJunction.
uk: Інтернет-адреса для платіжного серверу  PayJunction. Вона є однаковою для ТЕСТОВИХ та ЖИВИХ транзакцій. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не пропонується PayJunction.

en: The URL for PayPal Standard recurring payments. Use the default value unless otherwise indicated by PayPal.
uk: Інтернет-адреса для Стандартних повторюваних платежів PayPal. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не вимагається PayPal.

en: The URL for PayPal's LIVE API gateway server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
uk: Інтернет-адреса для ЖИВОГО шлюзового серверу PayPal. Використовуйте значення за умовчанням (якщо інше не пропонується процесором).

en: The URL for PayPal's LIVE Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
uk: Інтернет-адреса для ЖИВОГО платіжного серверу PayPal. Використовуйте значення за умовчанням (якщо інше не пропонується процесором).

en: The URL for PayPal's LIVE Payment server. Use the default value unless otherwise indicated by PayPal.
uk: Інтернет-адреса для ЖИВОГО платіжного серверу PayPal. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не вимагається PayPal.

en: The URL for PayPal's TEST API gateway server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
uk: Інтернет-адреса для ТЕСТОВОГО шлюзового серверу PayPal. Використовуйте значення за умовчанням (якщо інше не пропонується PayPal).

en: The URL for PayPal's TEST Payment server. Use the default value (unless otherwise advised by PayPal):
uk: Інтернет-адреса для ТЕСТОВОГО платіжного серверу PayPal. Використовуйте значення за умовчанням (якщо інше не пропонується PayPal).

en: The URL for PayPal's TEST Payment server. Use the default value unless otherwise indicated by PayPal.
uk: Інтернет-адреса для ТЕСТОВОГО платіжного серверу PayPal. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не вимагається PayPal.

en: The URL for displaying PayPal's 'Pay with PayPal' payment button image. Use the default value unless otherwise advised by PayPal.
uk: Інтернет-адреса для відображення графічної кнопки PayPal "Сплатизи за допомогою PayPal". Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не пропонується процесором.

en: The URL for recurring payments. Use the default value unless otherwise advised by the processor.
uk: Інтернет-адреса для повторних платежів. Використовуйте значення за умовчанням, якщо інше не пропонується процесором.

en: The Unique CiviCRM Generated Invoice ID
uk: Унікальний код інвойса, згенерований CiviCRM

en: The amount of the soft credit
uk: Сума пільгового кредиту

en: The amount the Participant has paid or will have to pay.
uk: Сума, яку оплатив або має оплатити учасник.

en: The amunt of the recurring contribution
uk: Сума періодичного внеску

en: The application, \"%1\", requests permission to access your system.
uk: Додаток «%1» запитує дозвіл на доступ до вашої системи.

en: The attached file has been deleted.
uk: Прикріплений файл був видалений.

en: The automatic renewal of your %1 membership has been cancelled as requested. This does not affect the status of your membership - you will receive a separate notification when your membership is up for renewal.
uk: Автоматичне продовження вашого членства % 1 було скасовано, як Ви просили. Це не впливає на стан вашого членства - ви будете отримувати окреме повідомлення, коли ваше членство відновиться.

en: The batch merge task is still in progress. This page will be refreshed automatically.
uk: Завдання Пакетного Об'єднання все ще у процесі виконання. Ця сторінка буде оновлена автоматично.

en: The body of the SMS cannot exceed %1 characters.
uk: Вміст СМС не може перевищувати %1 символів.

en: The changes have been reverted.
uk: Зміни були повернуті.

en: The changes have not been saved.
uk: Зміни не були збережені.

en: The check for new versions of CiviCRM has been disabled. <a %1>Re-enable the scheduled job</a> to receive important security update notifications.
uk: Перевірка наявності нових версій CiviCRM вимкнена. <a %1>Активуйте заплановане завдання</a>, щоб отримувати важливі сповіщення про безпеку.

en: The class name which implements this functionality.
uk: Ім'я класу, який активую цю функцію.

en: The code for adding this widget to web pages will be displayed here after you click <strong>Save and Preview</strong>.
uk: Код для додавання даного віджету на веб-сторінки буде зображений тут після того, як Ви натиснете <strong>Save and Preview</strong>.

en: The contact A
uk: Контакт А

en: The contact B
uk: Контакт Б

en: The contact might be the Membership Organization of a Membership Type. You will need to edit the Membership Type and change the Membership Organization before you can delete this contact.
uk: Контакт може мати Тип Членства "Членська організація". Вам потрібно буде редагувати поле Тип членства і змінити поле Членська Організація для того, щоб видалити цей контакт.

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
uk: Запис контакту, що пов'язаний з користувачем, який увійшов в систему - %1 - не може бути видалений.

en: The contact type selected for Update multiple contacts does not have a corresponding profile. Please set up a profile for %1s and try again.
uk: Вид контакту, обраний для Оновлення декількох контактів, не має відповідного профілю. Будь ласка, встановіть профіль для %1s та спробуйте знову.

en: The contact who is assigned the activity.
uk: Контакт, який зробив призначення щодо заходу.

en: The contact who is the activity's target.
uk: Контакт, який є ціллю заходу.

en: The contact who made this activity
uk: Контакт, який здійснив цей захід

en: The contact who scheduled this activity
uk: Контакт, який запланував цей захід

en: The contact(s) and all related data will be moved to trash and only users with the relevant permission will be able to restore it.
uk: Контакт(и) та усі зв'язані дані будуть переміщені до тимчасового сховища, і лише користувачі з відповідними правами доступу зможуть відновити їх.

en: The contact(s) and all related data will be permanently removed.
uk: Контакт(и) і усі зв'язані дані будут назавжди видалені.

en: The contribution amount covering the membership fee will use the financial type configured with the selected membership type (see the membership types configuration tool to review those settings). Any additional contribution will use the financial type configured for this online contribution page.
uk: Сума внеску на сплату членського внеску буде використовувати фінансовий тип, заданий обраним типом членства (див. засоби налаштування типів членства для перегляду цих налаштувань). Будь-які додаткові внески будуть використовувати фінансові типи, налаштовані для цієї сторінки он-лайн внеску.

en: The contribution page '%1' has been deleted.
uk: Сторінку внесків '%1' видалено.

en: The contribution record has been saved.
uk: Запис про внесок збережено.

en: The cost of the old and new membership types are different. You may want to edit the contribution associated with this membership to adjust its amount.
uk: Вартість старих та нових типів членства відрізняється. Ви можете відредагувати внесок, пов'язаний із цим членством, щоб змінити його суму.

en: The current status of your page is
uk: Поточним статусом Вашої сторінки є

en: The custom fatal error template setting has been removed.
uk: Файл налаштування шаблону помилки було видалено.

en: The custom fatal error template setting will be removed during the upgrade. You are currently using this custom template: %1 . Following the upgrade you will need to use the standard approach to overriding template files, as described in the documentation.
uk: Налаштування шаблону персоналізованої фатальної помилки буде видалено під час оновлення. Ви наразі використовуєте цей спеціальний шаблон: %1. Після оновлення ви повинні використовувати стандартний підхід до зміни файлів шаблонів, як описано у документації.

en: The custom field '%1' has been deleted.
uk: Саморобне поле «%1» було видалене.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
uk: Колонки з інформацією в імпортованому файлі відрізняються від збереженого у відповідній схемі імпорту/експорту. Будь ласка, перевірте чи Ви обрали правильний варіант збереженої схеми перед тим як продовжити.

en: The data type of the multiple choice option set you've selected does not match the data type assigned to this field.
uk: Обраний тип інформації в функції мультивибір опцій не відповідає типу інформації обраного для цього поля.

en: The database name provided is not valid. Please use only 0-9, a-z, A-Z, _ and - as characters in the name.
uk: Назва бази даних невірна. Будь ласка, використовуйте у  назві лише : 0-9, a-z, A-Z, _ та -

en: The database will be upgraded from %1 to %2.
uk: База даних буде оновлена з %1 до %2.

en: The database: '%1' does not exist.
uk: База даних: '%1' не існує.

en: The date this contribution was received.
uk: Дата, коли внесок було отримано.

en: The date this payment was received.
uk: Дата отримання даного платежу.

en: The date type '%1' has been saved.
uk: Тип дати "%1" був збережений.

en: The default Financial Type is configured when creating the "Premium" but it can be changed for each contribution page if required.
uk:  Фінансовий тип за замовчуванням налаштовується при створенні "Премії", але його може бути змінено для кожної сторінки внесків, якщо є необхідність.

en: The default copies of the message templates listed below will be updated to handle new features or correct a problem. Your installation has customized versions of these message templates, and you will need to apply the updates manually after running this upgrade. <a href='%1' style='color:white; text-decoration:underline; font-weight:bold;' target='_blank'>Click here</a> for detailed instructions. %2
uk: Копії шаблонів повідомлень за умовчанням, наведені у списку нижче, будуть оновлені для забезпечення роботи з новими функціями, або корекції помилок. Інстальована Вами програма містить персоналізовані шаблони повідомлень, тому після завершення процесу оновлення версії Вам необхідно буде задіяти оновлення вручну. <a href='%1' style='color:white; text-decoration:underline; font-weight:bold;' target='_blank'>Натисніть тут</a> для отримання детальних інструкцій. %2

en: The default number of rows per page for most reports is 50. However, this may be too many for a report which is included in the 'Home Dashboard'. You can reduce the number of rows included in each page when the report is part of the Dashboard by entering the desired row count here. Users will still be able to navigate through the full report using a pager.
uk: Стандартна кількість рядків на одну сторінку для більшості звітів дорівнює 50. Проте, такої кількості рядків може виявитися забагато для звіту, який включено до "Головної панелі інструментів". Ви можете зменшити кількість рядків на одну сторінку, коли звіт є складовою частиною панелі інструментів, ввівши бажану кількість рядків тут. Користувачі все одно матимуть можливість оперувати повним звітом за допомогою пейджера.

en: The default operator is equals (=), and is the only operator supported for "create" or "delete" actions.
uk: Оператор за умовчанням - символ "дорівнює" (=), він є єдиним оператором, який підтримується для дій "створити" чи "видалити".

en: The default rate used to calculate the taxes collected into this account (e.g. for tax rate of 8.27%, enter 8.27).
uk: Ставка за умовчанням, яка використовується для розрахунку податків, зібраних по даному рахунку (наприклад, для податкової ставки у розмірі 8,27%, введіть 8,27).

en: The default status is assigned when there are no matching status rules for a membership.
uk: Статус за умовчанням призначається, коли правила відповідності для членства відсутні.

en: The destination group extends a different entity type.
uk: Група призначення поширюється на інший тип суб'єкта.

en: The discount end date cannot be prior to the start date.
uk: Кінцева дата знижки не може бути раніше ніж дата початку.

en: The display name of the contact's organizations.
uk: Назва організацій контакта, що відображається у вікні.

en: The donor's information is listed below.  You can choose to contact them and convey your thanks if you wish.
uk: Інформація про донора наведена нижче. За бажанням, Ви можете зв'язатися з ним та висловити Вашу подяку.

en: The donor's name has been added to your honor roll unless they asked not to be included.
uk: Ім'я донора було додано до Вашої дошки пошани за умови, що донор не попросив приховати своє ім'я.

en: The e-mail address %1 is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %1 недійсна.

en: The email address %1 already has an account associated with it. <a href="%2">Have you forgotten your password?</a>
uk: Електронна адреса %1 вже має пов'язана з іншим акаунтом. <a href="%2">Ви забули свій пароль?</a>

en: The email address must be unique for each participant.
uk: Електронна адреса повинна бути унікальною для кожного учасника.

en: The environment of this CiviCRM instance is set to '%1'. Certain functionality like scheduled jobs has been disabled.
uk: Середовище цього прикладу  CiviCRM має значення "% 1". Певні функції, такі як заплановані завдання, вимкнено

en: The event linked to the Personal Campaign Page you have just visited is over (as of %1).
uk: Подія, пов'язана з персональною сторінкою кампаній, яку Ви щойно відвідали, вже завершилася (станом на %1).

en: The event you requested is currently unavailable (contact the site administrator for assistance).
uk: Подія, яку ви просили, в даний час недоступна (зв'яжіться з адміністрацією сайту для допомоги).

en: The event's default Participant Role (usually Attendee) will be assigned if you do not include a value for role. Valid values for Status and Role can be found in the CiviEvent section of the Administer CiviCRM screen. You can also import Fee Level, Registration Date and any other standard or custom Participant fields.
uk: Буде присвоєна роль учасника за умовчанням у події (зазвичай, Відвідувач), якщо Ви не включите значення для цієї ролі. Можливі значення параметрів Статус і Роль можна знайти у розділі CiviЗахід вікна Адміністрування CiviCRM. Ви також можете імпортувати Рівень оплати, Дату реєстрації та будь-які стандартні або персоналізовані поля учасника.

en: The existing option choices for %1 group are listed below. You can add, edit or delete them from this screen.
uk: Наявні опції вибору для %1 групи зазначені нижче. Ви можете додавати, редагувати або видаляти їх з цього вікна.

en: The extensions URL is not properly set. Please go to the <a href="%1">URL setting page</a> and correct it.
uk: URL розширень не налаштоване належним чином. Будь ласка, перейдіть до <a href="%1">сторінки налаштування URL</a> та виправте її.<br/>

en: The extensions URL is not properly set. Please go to the <a href="%1">URL setting page</a> and correct it.<br/>
uk: Електронна адреса розміщення розширень не налаштована належним чином. Будь ласка, перейдіть до <a href="%1">сторінки налаштування URL</a> та виправте її.<br/>

en: The extensions directory is not properly set. Please go to the <a href="%1">path setting page</a> and correct it.<br/>
uk: Каталог розширень не налаштований належним чином. Будь ласка, перейдіть до <a href="%1">сторінки налаштування шляху</a> та виправте її.<br/>

en: The fee charged by the Payment Processor for the transaction.
uk: Комісія, стягнена платіжною системою за проведення транзакції.

en: The fee selection has been changed for this participant
uk: Для цього учасника був змінений вибір оплати.

en: The field "%1" is already included.
uk: Поле "%1" вже включено.

en: The field label displayed on the form (over-ride the default field label here, if desired).
uk: Мітка поля відображається на формі (змініть мітку поля за умовчанням тут, за необхідності).

en: The financial type "%1" has been updated.
uk: Фінансовий тип "%1

en: The financial type Account has been saved.
uk: Тип фінансового акаунту "%1" був збережений.

en: The financial types associated with the old and new membership types are different. You may want to edit the contribution associated with this membership to adjust its financial type.
uk: Фінансові типи, пов'язані зі старими та новими типами членства, різні. Можливо, ви захочете відредагувати внесок, пов'язаний із цим членством, щоб змінити його фінансовий тип.

en: The first name and last name must be unique for each participant.
uk: Ім'я та прізвище повинні бути унікальними для кожного учасника.

en: The following Membership Types are associated with this organization. Click <strong>Members</strong> for a listing of all contacts who have memberships of that type. Click <strong>Edit</strong> to modify the settings for that type.
uk: Наступні Типи Членства пов’язані з Вашою організацією. Натисніть <strong>Члени</strong> для переліку всіх контактів, які мають членство даного типу. Натисніть <strong>Редагувати</strong> для змін налаштувань даного типу.

en: The following URL will display a list of registered participants for this event to users whose role includes "view event participants" permission: <a href="%1">%1</a>
uk: Наступний URL буде відображати список зареєстрованих учасників цієї події для користувачів. якы мають дозвіл, чия роль включає в себе "Перегляд учасників подій": <a href="%1">%1 </a>

en: The following URL will display a list of registered participants for this event: <a href="%1">%1</a>
uk: Наступний URL буде відображати список зареєстрованих учасників цієї події: <a href="%1">%1 </a>

en: The following contact had been sharing an address with a contact you just deleted. Their address will no longer be shared, but has not been removed or altered.
uk: Наступний контакт мав спільну адресу з контактом, якого Ви щойно видалили Їхні адреси більше не будуть спільними, однак не були видалені чи змінені.

en: The following contact(s) have address records which were shared with the address you removed from this contact. These address records are no longer shared - but they have not been removed or altered.
uk: Наступний контакт(и) має запис про адресу, що збігається з адресою, яку Ви видалили з цього контакту. Ці адреси більше не є спільними - однак вони не були видалені чи змінені.

en: The following contacts had been sharing addresses with a contact you just deleted. Their addressses will no longer be shared, but have not been removed or altered.
uk: Наступні контакти мали спільні адреси з контактом, якого Ви щойно видалили Їхні адреси більше не будуть спільними, однак не були видалені чи змінені.

en: The following credit card options will be offered to contributors using Online Contribution pages. You will need to verify which cards are accepted by your chosen Payment Processor and update these entries accordingly.
uk: Наступні опції кредитних карток будуть запропоновані особам, що роблять внески, з використанням он-лайн сторінок внесків. Вам необхідно пересвідчитися, які кредитні картки приймаються обраним Вами платіжним процесором, та відповідно оновити ці записи.

en: The following errors were detected in %1 message:
uk: У повідомленні %1 виявлені наступні помилки:

en: The following errors were detected in %1:
uk: У %1 були виявлені наступні помилки:

en: The following formats are accepted:
uk: Прийнятними є наступні параметри:

en: The following participants no longer have an event fee recorded. You can edit their registration and record a replacement contribution by clicking the links below:
uk: Наступні учасники більше не мають записів про розмір плати на заходи. Ви можете редагувати їхню реєстраційну інформацію і протоколювати заміщювальні внески, натиснувши наведені нижче посилання:

en: The following problems are preventing me from installing CiviCRM:
uk: Наступні проблеми не дозволяють мені встановити програму CiviCRM:

en: The following records already have the status
uk: Наступні записи вже мають статус

en: The following tables have an entry for this financial type: %1
uk: Наступні таблиці мають запис для цього фінансового типу: %1

en: The following tokens are available to control the format of individuals' contact names when they are included in <strong>mailing labels</strong>.
uk: Для керування форматом назви контактів індивідуальних осіб можна використовувати наступні маркери, Якщо вони включені у <strong>поштові мітки</strong>.

en: The following tokens are available to format Address display on Contact and Event screens.
uk: Для форматування адреси можна використати наступні маркери, відображені на дисплеях Контакт та Подія.

en: The format of this email address is not valid.
uk: Формат цієї мейл-адреси недійсний.

en: The found record | All %count records
uk[0]: %count запис
uk[1]: Усі %count записи
uk[2]: Усі %count записи
uk[3]: Усі %count записи

en: The general class of this status. Participant counts are grouped by class on the CiviEvent Dashboard. Participants with a 'Pending' class status will be moved to 'Expired' status if Pending Participant Hours has elapsed (when the ParticipantProcessor.php background processing script is run).
uk: Загальний клас цього статусу. На Панелі керування модулю CiviЗахід лічільники учасників згруповані за класами. Коли обнулиться лічильник "Кількість годин для очікування", учасники із статусом класу "В очікуванні" будуть переміщені до статусу "Закінчився термін очікування",  (якщо працює фоновий скрипт ParticipantProcessor.php).

en: The group status of the contact
uk: Груповий статус контакту

en: The iCalendar Feed URL for CiviEvent on this site:
uk: Інтернет-адреса стрічки iCalendar для CiviЗахіду на цьому сайті:

en: The import file should contain a row for each set of custom data fields. For example, if you are importing employment history for a group of contacts, each row might contain columns for Employer, Start Date, End Date, and Position. You will also need a column containing the CiviCRM Contact ID which is used to match each row to the corresponding (existing) CiviCRM contact record. NOTE: Contact IDs are included by default when exporting contacts from CiviCRM.
uk: Імпортований файл повинен містити рядок для кожного набору персоналізованих полів даних. Наприклад, якщо Ви імпортуєте історію працевлаштування для групи контактів, кожний рядок може містити колонки роботодавця, дату початку, дату завершення, а також посади. Вам також знадобиться колонка, що містить ID контакту CiviCRM, який використовується для співставлення кожного рядка з відповідним (існуючим) записом контакту CiviCRM. ПРИМІТКА: ID контактів включаються за замовчуванням під час експортування контактів з CiviCRM.

en: The information below previews the results of importing your data in CiviCRM. Review the totals to ensure that they represent your expected results.
uk: Інформація нижче дає попередній перегляд результатів імпорту Ваших даних до CiviCRM. Перегляньте усе, щоб упевнитися, що вони відповідають очікуваним результатам.

en: The information provided matched multiple existing database records based on the configured Duplicate Matching Rules for your site.
uk: Надана інформація співпала з декількома існуючими обліковими записами бази даних, якщо виходити з налаштованих для Вашого сайту правил співставлення дублікатів.

en: The information you provide will NOT be shared with any third party organisations.
uk: Інформація, що Ви надаєте, НЕ буде розголошена жодним організаціям третьої сторони.

en: The installer can only be run by a user with the permission to administer site configuration.
uk: Інсталятор може запускатись лише користувачем з наданим правом адміністрування конфігурації сайту

en: The invalid default value for State/Province data type
uk: Введено невірне значення за умовчанням для типу даних Область/район

en: The invalid value for State/Province data type
uk: Невірне значення для типу даних Область/район

en: The job size must be at least 1000 or set to 0 (unlimited).
uk: Обї'єм завдання повинен станивити не менше 1000, або дорівнювати 0 (необмежений).

en: The listed records(s) cannot be added to the group.
uk: Перелічений запис (-и) не може бути доданий до групи.

en: The local system includes old files which should not exist: "%1"
uk: Локальна система містить старі файли, які не повинні існувати: "% 1"

en: The location type '%1' has been saved.
uk: Тип розміщення "%1" був збережений.

en: The mail library returned the following error message:
uk: Поштова бібліотека повертає наступне повідомлення про помилку:

en: The mailing component '%1' has been saved.
uk: Компонент розсилки %1 був збережений

en: The mailing has been canceled.
uk: Розсилка була скасована.

en: The mailing has been paused. Active message deliveries may continue for a few minutes, but CiviMail will not begin delivery of any more batches.
uk: Розсилка була призупинена. Активне надсилання повідомлень може продовжуватись протягом декількох хвилин, але CiviПошта не почне надсилання інших вервечок.

en: The mailing has been resumed.
uk: Розсилку було відновлено.

en: The mailing must allow recipients to (a) unsubscribe from the mailing-list or (b) completely opt-out from all mailings. Please insert an unsubscribe or opt-out token.
uk: Розсилка повинна дозволяти отримувачам обрати, (а) відписатися від списку розсилки або ж (б) повністю відмовитися від усіх розсилок. Будь ласка, введіть жетон відписки або вилучення.

en: The mailing must include the street address of the organization. Please insert the %1 token.
uk: Розсилка повинна включати поштову адресу установи. Будь ласка, додайте поле «%1».

en: The mailing's ID in the database.
uk: ID поштової розсилки у базі даних.

en: The market value of this premium (e.g. retail price). For tax-deductible contributions, this amount will be used to set the non-deductible amount in the contribution record and receipt.
uk: Ринкова вартість цієї премії (наприклад, роздрібна ціна). Для внесків, які повинні бути оподатковані, ця сума використовується для відображення не оподаткованої частки в записі вкладу та квитанції.

en: The maximum number of %3 you can select for Update multiple %3 is %1. You have selected %2. Please select fewer %3 from your search results and try again.
uk: Максимальне число з % 3, яке можна вибрати для  групового Оновлення 3%,  є  1%. Ви обрали  %2. Виберіть менше %3 з результатів пошуку та повторіть спробу.

en: The maximum number of Activities you can select to send an email is %1. You have selected %2. Please select fewer Activities from your search results and try again.
uk: Максимальне число Діяльностей, які Ви можете обрати для відправлення електронної пошти, становить %1. Ви обрали %2. Будь ласка, оберіть менше Діяльностей з результатів пошуку та спробуйте знову.

en: The maximum number of activities you can select for Update multiple activities is %1. You have selected %2. Please select fewer Activities from your search results and try again.
uk: Максимальне число Діяльностей, які Ви можете обрати для Оновлення декількох діяльностей, становить %1. Ви обрали %2. Будь ласка, оберіть менше Діяльностей з результатів пошуку та спробуйте знову.

en: The maximum number of contacts is already reserved for this interviewer.
uk: Для цього інтерв'юєра вже зарезервована максимальна кількість контактів.

en: The maximum number of contacts you can select for Update multiple contacts is %1. You have selected %2. Please select fewer contacts from your search results and try again.
uk: Максимальне число контактів, які Ви можете обрати для Оновлення декількох контактів, є %1. Ви обрали %2. Будь ласка, оберіть менше контактів з результатів пошуку та спробуйте знову.

en: The maximum number of contributions you can select for Update multiple contributions is %1. You have selected %2. Please select fewer contributions from your search results and try again.
uk: Максимальне число внесків, які Ви можете обрати для Оновлення декількох внесків, є %1. Ви обрали %2. Будь ласка, оберіть менше внесків з результатів пошуку та спробуйте знову.

en: The maximum number of members you can select for Update multiple memberships is %1. You have selected %2. Please select fewer members from your search results and try again.
uk: Максимальна кількість учасників, яких ви можете вибрати для Оновлення декількох членств, - %1. Ви вибрали %2. Будь ласка, виберіть менше учасників із результатів пошуку та повторіть спробу.

en: The maximum record limit is reached
uk: Досягнено максимальний ліміт записів

en: The membership End Date is %1.
uk: Дата закінчення членства становить %1

en: The membership price set associated with this online contribution allows a user to select BOTH an auto-renew AND a non-auto-renew membership. This requires submitting multiple processor transactions, and is not supported for one or more of the payment processors enabled under the Amounts tab.
uk: Набір цін на членство, пов'язаний з цим інтернет-внеском, дозволяє користувачу обрати ЯК автоматичне подовження, ТАК І неавтоматичне подовження членства. Це вимагає проведення множинних процесорів транзакцій, і не підтримується для одного або декількох процессорів платежів, активованих на вкладці Рахунки.

en: The membership status '%1' has been saved.
uk: Статус членства %1 був збережений.

en: The membership type '%1' has been saved.
uk: Тип членства «%1» був збережений.

en: The menu color and position can be adjusted on the <a %1>Display Preferences</a> screen.
uk: Колір і розташування меню можна змінити на сторінці <a %1>Параметри відображення</a>.

en: The minimum contribution amount required to be eligible to select this premium. If you want to offer it to all contributors regardless of contribution amount, enter '0'. If display of minimum contribution amounts is enabled then this text is displayed:
uk: Необхідна мінімальна сума внеску, щоб мати право обирати цю премію. Якщо Ви хочете запропонувати премію для усіх, хто зробив внесок незалежно від мінімальної суми, то введіть "0". Якщо опція відображення мінімальних сум вкладу увімкнена, то відображається текст:

en: The most common SMTP port possibilities are 25, 465, and 587.  Check with your mail provider for the appropriate one.
uk: Найпоширеніші номери порта SMTP – 25, 465 та 587. Зверніться до вашої поштової служби, щоб дізнатися правильне значення.

en: The name for this credit card type as it is displayed to contributors. This may be the same value as the Name above, or a localised title.
uk: Назва для цього типу кредитної картки, яка відображається вкладникам. Вона може означати те ж саме, що і Назва вище, або це може бути локалізована назва.

en: The name for this credit card type as it should be provided to your payment processor.
uk: Назва для цього типу кредитної картки, як це має бути передбачено у Вашій платіжній системі.

en: The name of the organization or entity which owns this CiviCRM site or domain. This is the default organization contact record.
uk: Назва організації чи суб'єкта, що є власником цього сайту чи домену CiviCRM. Вона є контактним записом організації за умовчанням.

en: The name of this Price Set
uk: Назва цього набору цін

en: The new Participant Status has been saved.
uk: Статус учасника був збережений.

en: The new fields will be selectable from the "Params" and "Fields to return" lists.
uk: Нові поля будуть вибиратися з розділів "Параметри" та "Поля для повернення".

en: The new membership End Date is %1.
uk: Членство триває до %1.

en: The next scheduled payment will be adjusted up or down to make up the difference.
uk: Наступний запланована оплата буде рухатися вверх або вниз для того, щоб виділити різницю.

en: The next set of tasks involve planning and have multiple steps. You may want to check out the %2 section in the User and Administrator Guide before you begin. You will not be returned to this page after completing these tasks, but you can always get back here from the <a href="%1">Administer CiviCRM</a> menu.
uk: Наступний набір завдань передбачає планування та складається з декількох етапів. Вам може знадобитися ознайомитися з розділом %2 Керівництва користувача і адміністратора. Ви не будете скеровані на цю сторінку після виконання цих завдань, однак Ви можете будь-коли повернутися сюди з меню <a href="%1">Адміністрування CiviCRM</a>.

en: The number of days before a personalized (hashed) link will expire.
uk: Кількість днів до того, як персоналізоване (хешоване) посилання втратить чинність.

en: The numeric ID Contact that owns the membership
uk: Числове ID контакту, який є власником членства

en: The numeric ID click through record
uk: Числове ID журналу переходів за посиланням

en: The numeric ID of the  Recurring Contribution
uk: Числове ID періодичного внеску

en: The numeric ID of the Activity Instance
uk: Числове ID зразку заходу

en: The numeric ID of the Contact
uk: Числове ID контакту

en: The numeric ID of the Contact of the Participant
uk: Числове ID контакту учасника

en: The numeric ID of the Contribution
uk: Числове ID внеску

en: The numeric ID of the Event
uk: Числове ID події

en: The numeric ID of the Group
uk: Числове ID групи

en: The numeric ID of the Membership
uk: Числове ID членства

en: The numeric ID of the Parent Activity
uk: Числове ID батьківського заходу

en: The numeric ID of the Participant
uk: Числове ID учасника

en: The numeric ID of the Participant who registered this Participant
uk: Числове ID учасника, який зареєстрував даного учасника

en: The numeric ID of the Relationship
uk: Числове ID відносин

en: The numeric ID of the Soft Credit
uk: Числове ID пільгового кредиту

en: The numeric ID of the bounce record
uk: Числове ID журналу повернення ненадісланих листів

en: The numeric ID of the delivery record
uk: Числове ID журналу доставки

en: The numeric ID of the opened record
uk: Числове ID журналу відкриття листів

en: The numeric ID of the reply record
uk: Числове ID журналу відповідей

en: The numeric ID of the unsubscribe record
uk: Числове ID журналу відписок

en: The old paths and URLs may be retained in some database records. Use this form to clear caches or to reset paths to their defaults. If you need further customizations, then update the <a href="%1">Directories</a> and <a href="%2">Resource URLs</a>.
uk: Старі шляхи та URL-адреси можуть зберігатися в деяких записах бази даних. Використовуйте цю форму, щоб очистити кеш-пам'ять або відновити шляхи до їхніх значень за замовчуванням. Якщо вам потрібні додаткові налаштування, оновіть <a href="%1">URL-адреси каталогів</a> та <a href="%2">ресурсів</a>.

en: The option '%1' has been saved.
uk: Опція %1 була збережена

en: The option label is displayed to users.
uk: Вказана назва опції відображається користувачам.

en: The options for mailing visibility are:
uk: Опції щодо видимості розсилки:

en: The organization data collected from users is controlled by the Organization Profile selected below. You can use the default "On Behalf Of Organization" profile, or any other profile with type 'Contact' and/or 'Organization' (<a href="%1">Administer > Customize Data and Screens > Profiles</a>). The profile must include Organization Name and Email Address.
uk: Інформація про організацію, надана користувачами, контролюється за допомогою Профілю організації, який можна обрати нижче. Ви можете використовувати профіль за умовчанням "Від імені організації" або будь-який інший профіль із типом "Контакт" та/або "Організація"  (<a href="%1">Адміністрування > Персоналізація даних і вікон > Профілі</a>). Профіль має містити назву організації та її електронну пошту.

en: The page "%1" will open in a popup. If it does not appear automatically, check your browser for notifications.
uk: Сторінка  "%1" відкриється у спливаючому вікні. Якщо воно не з'являється автоматично, перевірте браузер на сповіщення.

en: The page you requested is currently unavailable.
uk: Сторінка, яку Ви намагаєтесь знайти, на даний час не доступна.

en: The path %1 contains PATH_SEPARATOR (the %2 character).
uk: Шлях %1 містить PATH_SEPARATOR (символ %2).

en: The payment record has been processed.
uk: Запис про платіж було оброблено.

en: The person who created the personal campaign page will be automatically notified via email when their page is approved so that they can begin promoting the campaign.
uk: Особа, яка створила персональну сторінку кампанії автоматично отримає підтвердження на свою електрону пошту. Таким чином, вони можуть розпочати роботу на промоушеном кампанії.

en: The personal campaign page you requested is currently unavailable.
uk: Задана Вами для завантаження персональна сторінка кампаній на даний момент є недоступною.

en: The personal campaign page you requested is currently unavailable. However you can still support the campaign by making a contribution here.
uk: Задана Вами для завантаження персональна сторінка кампаній зараз є недоступною. Проте, Ви все одно можете підтримати кампанію, зробивши Ваш внесок тут.

en: The plaintext footer for this mailing.
uk: Нижній колонтитул з простим текстом для даної поштової розсилки.

en: The plaintext header for this mailing.
uk: Верхній колонтитул з простим текстом для даної поштової розсилки.

en: The premium you have selected requires a minimum contribution of %1
uk: Обрана Вами премія потребує мінімального внеску, який становить %1

en: The premiums listed below are currently offered on this Contribution Page. If you have other premiums which are not already being offered on this page, you will see a link below to offer another premium. Use <a href='%1'>Contributions &raquo; Premiums</a> to create or enable additional premium choices which can be used on any Contribution page.
uk: Премії, перераховані нижче, пропонуються в даний час на цій сторінці внесків. Якщо у Вас є інші премії, які ще не пропонуються на цій сторінці, Ви побачите посилання нижче, щоб запропонувати іншу премію. Використовуйте <a href='%1'>Contributions &raquo; Premiums</a>, щоб створити або включити додаткові варіанти премій, які можуть бути використані на будь-якій сторінці внесків.

en: The product has been configured to use a default image.
uk: Продукт було налаштовано із зображенням за замовчуванням.

en: The query contains the forbidden %1 command.
uk: Запит містить заборонену %1 команду.

en: The record %1 doesnot exists
uk: Запис %1 не існує

en: The record will be deleted immediately. This action cannot be undone.
uk: Даний запис буде видалений негайно. Ця дія має незворотній характер.

en: The recurring contribution looks to have been cancelled already.
uk: Автоматичне продовження членства вже було відмінене.

en: The recurring contribution of %1, every %2 %3 has been cancelled.
uk: Регулярний внесок в сумі  %1, кожні %2 %3 був скасований.

en: The recurring start date cannot be prior to the current date.
uk: Регулярна початкова дата не може бути ранішою, ніж поточна дата.

en: The relationship end date cannot be prior to the start date.
uk: Кінцева дата відносин не може бути раніше ніж дата початку.

en: The report is attached as a CSV file.
uk: Звіт прикріплено у вигляді CSV файла.

en: The report is attached as a PDF file.
uk: Звіт прикріплено у вигляді PDF файла.

en: The requested Profile (gid=%1) is disabled OR it is not configured to be used for 'Profile' listings in its Settings OR there is no Profile with that ID OR you do not have permission to access this profile. Please contact the site administrator if you need assistance.
uk: Потрібний профіль (%1) вимкнений, або не налаштований для використання як список,  або не існує профілю з таким номером, або ви не маєте права на доступ до цього профілю. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту, якщо вам потрібна допомога.

en: The requested Profile (gid=%1) is not configured to be used for 'Profile' edit and view forms in its Settings. Contact the site administrator if you need assistance.
uk: Ця форма (№ %1) не налаштована на редагування і перегляд. Зверніться до адміністратора сайту, якщо вам потрібна допомога.

en: The requested Profile (gid=%1) requires record id while performing this action
uk: Потрібний Профіль (gid=%1) вимагає id запису під час виконання цієї дії.

en: The requested online contribution page is missing a required Contribution Amount section or Membership section or Price Set. Please check with the site administrator for assistance.
uk: На цій сторінці щодо внесків он-лайн бракує необхідного розділу щодо Суми Внеску, розділу щодо Членства або Набору цін. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту по допомогу.

en: The requested participant record does not exist (possibly the record was deleted).
uk: Запитуваний запис учасника не існує (можливо, цей запис було видалено).

en: The requested profile (gid=%1) is inactive or does not exist.
uk: Запитуваний профіль (gid=%1) не є діючим або не існує.

en: The rule '%1' has been deleted.
uk: Правило '%1' було видалено.

en: The rule '%1' has been saved.
uk: Правило "%1" було збережено.

en: The scheduled date and time is in the past
uk: Запланована дата і час в минулому.

en: The selected %1 option has <strong>not been deleted</strong> because it is currently in use. Please update these contacts to use a different format before deleting this option. %2
uk: Обрана опція %1 <strong>не була видалена</strong>, оскільки на даний час вона використовується. Будь ласка,оновіть ці контакти так, щоб вони використовували інший формат, перед видаленням цієї опції. %2

en: The selected activity has been moved to the Trash. You can view and / or restore deleted activities by checking "Deleted Activities" from the Case Activities search filter (under Manage Case).<br />
uk: Обрана діяльність була відправлена до корзини. Ви можете переглядати або відновидити видалену діяльність використовуючи опцію "Видалена діяльність", що знаходиться в пошуковому фільтрі "Діяльність справ" (під опцією керування справами).

en: The selected activity has been restored.<br />
uk: Обрана діяльність була відновлена.

en: The selected activity is invalid. | %count selected activities are invalid.
uk[0]: %count обрана діяльність є невірною.
uk[1]: %count обрані діяльності є невірними.
uk[2]: %count обраних діяльностей є невірними.
uk[3]: %count обраних діяльностей є невірними.

en: The selected case has been restored.
uk: Обрану справу було відновлено.

en: The selected contact does not have an email on hold. | None of the selected contacts have an email on hold.
uk[0]: Обраний контакт не має електронних листів на утримуванні.
uk[1]: Жоден з обраних контактів не має електронних листів на утримуванні.
uk[2]: Жоден з обраних контактів не має електронних листів на утримуванні.
uk[3]: Жоден з обраних контактів не має електронних листів на утримуванні.

en: The selected field already exists in this profile.
uk: Обране поле вже існує в цьому профілі.

en: The selected financial account cannot be deleted because at least one Accounts Receivable type account is required (to ensure that accounting transactions are in balance).
uk: Обраний фінансовий рахунок не може бути видален, оскільки необхідний принаймні один тип Рахунку на отримання (для забезпечення балансу транзакцій).

en: The selected financial account cannot be disabled because at least one Accounts Receivable type account is required (to ensure that accounting transactions are in balance).
uk: Обраний фінансовий рахунок не може бути вимкнений, оскільки необхідний принаймні один тип Рахунку на отримання (для забезпечення балансу транзакцій).

en: The selected pair of contacts are marked as non duplicates. If these records should be merged, you can remove this exception on the <a href="%1">Dedupe Exceptions</a> page.
uk: Ці записи позначені як не повтор. Якщо їх потрібно об'єднати, ви можете видалити виняток на сторінці <a href="%1">Винятки з правил видалення повторів</a>.

en: The selected profile is using a custom field which is not assigned to the "%1" being configured.
uk: Обраний профіль використовує поле з індивідуальними налаштуваннями, яке не закріплене за "%1", що проходить конфігурацію.

en: The selected profiles can collect enough information to match additional participants with existing contacts, but not all of the relevant fields are required.  This may result in duplicate contacts.
uk: Обрані профілі можуть зібрати достатню інформацію для співставлення реєстрацій з існуючими контактами, однак не всі відповідні поля є необхідними. Це може призвести до появи дублюючих контактів.

en: The selected profiles can collect enough information to match registrations with existing contacts, but not all of the relevant fields are required.  Anonymous registrations may result in duplicate contacts.
uk: Обрані профілі можуть зібрати достатню інформацію для співставлення реєстрацій з існуючими контактами, однак не всі відповідні поля є необхідними. Анонімні реєстрації можуть призвести до появи дублюючих контактів.

en: The selected profiles do not contain the fields necessary to match additional participants with existing contacts.  This means all additional participants will result in a new contact.
uk: Обрані профілі не містять полів, необхідних для співставлення додаткових учасників з існуючими контактами. Це означає, що для усіх анонімних реєстрацій будуть створені нові контакти.

en: The selected profiles do not contain the fields necessary to match registrations with existing contacts.  This means all anonymous registrations will result in a new contact.
uk: Обрані профілі не містять полів, необхідних для співставлення реєстрацій з існуючими контактами. Це означає, що для усіх анонімних реєстрацій будуть створені нові контакти.

en: The site administrator needs to enter a valid 'FROM Email Address' in <a href="%1">Administer CiviCRM &raquo; Communications &raquo; FROM Email Addresses</a>. The email address used may need to be a valid mail account with your email service provider.
uk: Адміністратор сайту повинен ввести дійсну електронну адресу ВІДПРАВНИКА у <a href="%1">Адміністрування CiviCRM >  Комунікація > Електронні адреси ВІДПРАВНИКІВ</a>. Ця електронна адреса

en: The status rules provided by default may be sufficient for your organization. However, you can easily change the status names and/or adjust the rules by clicking the Edit links below. Or you can <a href='%1'>add a new status and rule</a>.
uk: Правила статусів, визначені за умовчанням, можуть бути достатніми для Вашої організації. Однак, Ви легко можете змінювати назви статусів та/або змінювати правила, натискаючи посилання "Редагувати" знизу. Також Ви можете <a href='%1'>додавати нові статуси і правила</a>.

en: The street number you entered for the %1 address block(s) is not in an expected format. Street numbers may include numeric digit(s) followed by other characters. You can still enter the complete street address (unparsed) by clicking "Edit Complete Street Address".
uk: Номер будинку, який Ви ввели для %1 блоку(ів) адрес, не відповідає потрібному формату. Номера будинків можуть містити цифри, а за ними йдуть інші знаки. Ви можете ввести повну поштову адресу (яка не буде автоматично розділятися на сегменти), обравши "Редагувати повну назву вулиці".

en: The system administrator has disabled security settings (%1). Connections to remote applications are insecure.
uk: Системний адміністратор вимкнув параметри безпеки (%1). З'єднання з віддаленими програмами є небезпечними.

en: The system administrator has disabled this feature.
uk: Системний адміністратор відімкнув цю функцію.

en: The system did not record payment details for this payment and so could not process the transaction. Please report this error to the site administrator.
uk: Система не записувала платіжні реквізити для цього платежу, тому не змогла обробити транзакцію. Повідомте про цю помилку адміністратору сайту.

en: The tables "<em>civicrm_activity</em>" and "<em>civicrm_case</em>" were updated to support two new fields, "<em>created_date</em>" and "<em>modified_date</em>". For historical data, these fields may appear blank. (%1 records have NULL timestamps.)
uk: Таблиці "1civicrm_activity1" і "2civicrm_case2" були оновлені для підтримки двох нових полів, "<em>created_date</em>" і "<em>modified_date</em>". Для історичних даних ці поля можуть бути пустими. (% 1 записів мають значення NULL.)

en: The tag '%1' has been deleted.
uk: Мітку «%1» видалено.

en: The tag '%1' has been saved.
uk: Тег  '%1' збережно.

en: The tag set '%1' has been deleted.
uk: Набір тегів '%1' видалено

en: The test Credit Card number is %1 - this is the only credit card number that will work on the test gateway.
uk: Тестовий номер кредитної картки - %1. Це єдиний номер кредитної картки, який буде працювати на тестовому шлюзі.

en: The test Total Amount should end in <strong>%1</strong> or <strong>%2</strong> to get a successful response (e.g. $10.%1 or $10.%2) - all other amounts will return a failed response.
uk: Тестова загальна сума повинна закінчуватися <strong>%1</strong> або <strong>%2</strong>, щоб операця була успішною (напр., $10.%1, або $10.%2). Усі інші суми призведуть до невдачі у операції.

en: The text for the contribute button.
uk: Текст для кнопки внесків.

en: The text for the contribute or register button.
uk: Текст призначений для кнопки внесків або реєстрації.

en: The text that will display in the field with the link.
uk: Текст, який буде відображено у полі з посиланням.

en: The total amount of the pledge will be adjusted up or down to make up the difference. The payment schedule ( amounts / dates for future pending pledge payments ) is not changed.
uk: Загальна сума платіжного зобов’язання буде скоректована у бік збільшення або зменшення, таким чином, щоб виділити різницю. Графік платежів (сума / дата майбутніх платежів, що мають бути сплачені) залишається незмінною.

en: The type of website for the contact
uk: Тип веб-сайту для контакту

en: The update greeting job can be very resource intensive and is typically not necessary to run on a regular basis. If you do choose to enable the job, we recommend you do not run it with the force=1 option, which would rebuild greetings on all records. Leaving that option absent, or setting it to force=0, will only rebuild greetings for contacts that do not currently have a value stored. %1
uk: Завдання оновлення привітання споживає дуже багато ресурсів, і зазвичай немає необхідності запускати його регулярно. Якщо Ви активували, ми радимо не запускати його з опцією force=1, яка буде переробляти привітання у всіх записах. Якщо залишити цю опцію порожньою, або встановити force=0, це переробить привітання лише у контактах, які не мають збережених значень. %1

en: The updates have been saved.
uk: Оновлення були збережені.

en: The user account used by your web-server %1 needs to be granted write access to the following directory in order to configure the CiviCRM settings file:
uk: Обліковий запис користувача, який використовується Вашим веб-сервером %1, має отримати доступ на запис інформації у нижчезазначеному каталозі, щоб здійснити конфігурацію файлу налаштувань CiviCRM:

en: The username %1 is already taken. Please select another username.
uk: Ім'я користувача %1 вже використовується. Будь ласка, виберіть інше ім'я користувача.

en: The value of this premium is %1. This may affect the amount of the tax deduction you can claim. Consult your tax advisor for more information.
uk: Розмір цієї премії становить %1. Це може вплинути на суму податкового вирахування, на яке Ви можете претендувати. Зверніться до Вашого податкового консультанта для отримання додаткової інформації.

en: The webserver isn't letting me identify where files are stored.
uk: Веб-сервер не дозволяє мені визначити, де зберігаються файли.

en: The wkhtmltodfPath does not exist or is not valid
uk: wkhtmltodfPath не існує або недійсний

en: Then create front-end links to the Participant Listing page using the Menu Manager. Select <strong>Participant Listing Page</strong> and enter <strong>%1</strong> for the Event ID.
uk: Потім створіть фронтальні посилання на сторінку зі списками учасника за допомогою диспетчера меню. Виберіть список <STRONG> Учасник Сторінка </ STRONG> і введіть <STRONG>% 1 </ STRONG> для заходи з кодом.

en: Then select and review the premiums that you want to offer on this contribution page.
uk: Потім виберіть і перегляньте премії, які Ви хочете запропонувати на цій сторінці внесків.

en: There appears to be an inconsistency in the configuration of "Image Upload URL" and "Image Upload Directory".
uk: Схоже, існує невідповідність у налаштуванні "URL-адреси для завантаження зображень" та "Каталозі завантажень зображень".

en: There are %2 people currently on the waiting list for this event. You can <a href='%1'>view waitlisted registrations here</a>, or you can continue and register additional participants using this form.
uk: Є %2 осіб в даний час в списку очікування цієї події. Ви можете <a href='%1'>переглянути список очікування реєстрації тут</a>, або Ви можете продовжувати і зареєструвати додаткових учасників, використовуючи цю форму.

en: There are currently no %1.
uk: На даний час відсутні %1.

en: There are currently no Custom Searches
uk: На даний час немає Спеціальних Пошуків

en: There are currently no Personal Campaign Pages.
uk: На даний момент немає жодної персональної сторінки кампаній.

en: There are currently no Report Templates.
uk: На даний момент немає жодного шаблону звіту.

en: There are currently no Saved Searches. To create a Saved search:
uk: На даний момент немає Збережених Пошуків. Щоб зберегти пошук:

en: There are currently no participants registered for this event.
uk: На даний час немає учасників, які зареєструвалися на цей захід.

en: There are currently no saved import or export mappings. You create saved mappings as part of an Import or Export task.
uk: Зараз немає збережених схем імпорту чи експорту. Збережені схеми створюються як частина завдань імпорту чи експорту.

en: There are no ACLs entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Не введено жодного ACL. Ви можете <a href='%1'>додати його</a>.

en: There are no Activities to display.
uk: Відсутні Діяльності для відображення.

en: There are no Archived %2. You can archive %2 from <a href='%1'>Scheduled or Sent %2</a>.
uk: В архіві відсутні %2. Ви можете перенести до архіву %2 з розділу <a href='%1'>Заплановані або Надіслані %2</a>.

en: There are no Cases. Use <a href="%1">Find Cases</a> to expand your search.
uk: Немає жодної справи. Використовуйте функцію <a href="%1">Знайти справи</a> для того, щоб розширити Ваш пошук.

en: There are no Event Templates present. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: На даний час шаблонів події не представлено. Ви можете <a href='%1'>додати шаблон</a>.

en: There are no Financial Account entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Відомості про фінансовий рахунок не було введено. Ви можете <a href='%1'>додати їх</a>.

en: There are no Label Formats configured. You can<a href='%1'>add one</a>.
uk: Налаштовані формати міток відсутні. Ви можете <a href='%1'>додати формат</a>.

en: There are no Message Templates entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Немає введених шаблонів повідомлень. Ви можете <a href='%1'>додати шаблон</a>.

en: There are no Notes for this contact.
uk: Для даного контакту немає приміток.

en: There are no Option Groups entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Немає введених груп опцій. Ви можете <a href='%1'>додати групу опцій</a>.

en: There are no Payment Processors entered.
uk: Немає введених платіжних процесорів.

en: There are no Personal Campaign Pages which match your search criteria.
uk: Немає жодної персональної сторінки кампаній, яка співпадає з Вашими критеріями пошуку.

en: There are no Pledges for your record.
uk: Для ВАшого запису платіжні зобов’язання відсутні.

en: There are no Role Assignments. You can <a href='%1'>add one</a> now.
uk: Немає жодних призначень Ролі. Ви можете <a href='%1'> додати її </a>.

en: There are no SMS providers configured, or no SMS providers are set active
uk: Жодного СМС-провайдера не вказано, або жоден СМС-провайдер не активований

en: There are no Scheduled or Sent %1.
uk: Заплановані та Відправлені %1 відсутні.

en: There are no Unscheduled %1.
uk: Відсутні Незаплановані %1.

en: There are no User-driven Message Templates entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Немає введених шаблонів повідомлень для користувачів. Ви можете <a href='%1'>додати шаблон</a>.

en: There are no active Events to display.
uk: Активні заходи для відображення відсутні.

en: There are no active premiums for your site. You can <a href='%1'>create and/or enable premiums here</a>.
uk: Немає жодних активних премій для Вашого сайту. Ви можете <a href='%1'>створювати та/або активувати премії тут</a>.

en: There are no case records for this contact.
uk: Не існує записів справи для цього контакту.

en: There are no cases with activities scheduled in the past two weeks. Use %1 to expand your search.
uk: Не відкрито жодної справи з діяльністю, яка була запланована у минулі два тижні. Використовуйте %1 для того, щоб розширити Ваш пошук.

en: There are no comments for this note
uk: Немає коментарів для цієї примітки.

en: There are no configured membership statuses. You cannot add this membership until your membership statuses are correctly configured
uk: Відсутні налаштовані статуси членства. Ви не зможете додати це членство, поки не налаштуєте потрібним чином статуси для членств.

en: There are no contributions on record for you.
uk: Для Вас немає жодних внесків.

en: There are no custom data sets for activity type "%1". To create one, <a href="%2" target="%3">click here</a>.
uk: Відсутні набори даних користувача для типу діяльності "%1". Щоб створити такий набір, <a href="%2" target="%3">натисніть тут</a>.

en: There are no custom membership status entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Не введено жодного спеціального статусу членства. Ви можете <a href='%1'>додати такий статус</a>.

en: There are no events scheduled for the date range. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Події, заплановані для вказаного діапазону дат, відсутні. Ви можете <a href='%1'>додати таку подію</a>.

en: There are no extensions to display. Click the "Add New" tab to browse and install extensions posted on the <a href="%1">public CiviCRM Extensions Directory</a>. If you have downloaded extensions manually and don't see them here, try clicking the "Refresh" button.
uk: Відсутні розширення для відображення. Оберіть вкладку "Додати нове" для перегляду і встановлення розширень, розміщених у <a href="%1">директорії публічних розширень CiviCRM</a>. Якщо Ви завантажили розширення вручну, і не бачите їх тут, натисніть кнопку "Оновити".

en: There are no extensions to display. Please click "Refresh" to update information about available extensions.
uk: Відсутні жодні розширення для відображення. Будь ласка, натисніть "Оновити", щоб завантажити актуальну інформацію про наявні розширення.

en: There are no financial accounts assigned to this financial type. You can <a href='%1'>assign one</a>.
uk: Там немає фінансових рахунків, присвоєні цьому фінансовому типу. Ви можете <a href='%1'> призначити один </a>.

en: There are no financial accounts configured with Financial Account Type 'Asset' Type. <a href='%1'>Click here</a> if you want to configure financial accounts for your site.
uk: Немає фінансових облікових записів, налаштованих за допомогою типу фінансового облікового запису "Актив".  <a href='%1'>Натисніть тут</a>, якщо Ви бажаєте налаштувати фінансові облікови записи для Вашого сайту.

en: There are no financial types configured with a linked 'Revenue Account of' account. <a href='%1'>Click here</a> if you want to configure financial types for your site.
uk: Не має фінансових типів, які мають посилання на "ОблікДоходів" облікового  запису. Якщо Ви хочете створити фінансові типи для Вашого сайту, <a href='%1'> натистніть тут </a>.

en: There are no financial types configured with linked 'Cost of Sales Premiums' and 'Premiums Inventory Account' accounts. If you want to generate accounting transactions which track the cost of premiums used <a href='%1'>click here</a> to configure financial types and accounts.
uk: Не було створено фінансових типів, які мають лінки на "Ціна продажу Премій" і "Премії inventory account" облікові записи. Якщо Ви хочете згенерувати облік операцій з вартості використаних премій <a href='%1'> натистніть тут </a> , щоб налаштувати фінансові типи та облік.

en: There are no jobs configured.
uk: НАлаштовані завдання відсутні.

en: There are no live contribution records to display.
uk: Немає поточних внесків.

en: There are no membership types entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Не введено жодного типу членства. Ви можете <a href='%1'>додати такий тип</a>.

en: There are no memberships on record for you.
uk: За вашим запитом членство відсутні.

en: There are no open cases with activities scheduled in the next two weeks. Use %1 to expand your search.
uk: Не відкрито жодної справи з діяльністю, яка запланована на наступні два тижні. Використовуйте %1 для того, щоб розширити Ваш пошук.

en: There are no open cases with activities scheduled in the next two weeks. Use <a href="%1">Find Cases</a> to expand your search.
uk: Немає відкритих справ з запланованими діяльностями на наступні два тижня. Використовуйте функцію <a href="%1">Знайти справи</a> для того, щоб розширити Ваш пошук.

en: There are no option values entered. You can <a href="%1">add one</a>.
uk: Не введено жодного опціойного значення. Ви можете <a href="%1">додати таке значення</a>.

en: There are no premiums offered on this contribution page yet. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: На даній сторінці внесків поки-що немає жодних пропонованих премій. Ви можете <a href='%1'>add one</a>.

en: There are no public mailing list groups to display.
uk: Відсутні публічні групи переліків розсилок для відображення.

en: There are no records selected for Print.
uk: Не обрано жодних записів для Друку.

en: There are no records selected.
uk: Не обрано жодних записів.

en: There are no rules currently set.
uk: Зараз немає жодного налаштованого правила.

en: There are no rules currently set. Use the 'Add Association Rule' form to add one.
uk: На даний момент немає жодного встановленого правила.  Щоб додати нове правило, скористайтеся формою "Додати правило асоціації".

en: There are no scheduled activities assigned to you.
uk: Немає діяльностей, запланованих для Вас.

en: There are no scheduled job log entries.
uk: Записи у протоколі для запланованих завдань відсутні.

en: There are no survey types entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
uk: Не було введено жодного типу опитування. Ви можете <a href='%1'>додати такий тип</a>.

en: There are no tags currently assigned to this case.
uk: Немає тегів, які на даний час закріплені за цією справою.

en: There are no upcoming events.
uk: Немає заходів, що наближаються.

en: There are participants registered for repeating events being removed from the set. Those with participants will be converted to standalone events, and those without registration will be deleted.
uk: Наявні учасники, які зареєстровані для повторюваних подій, які зараз видаляються із набору. Події з учасниками будуть перетворені на обособлені події, а ті, що не мають зареєстрованих учасників, будуть видалені.

en: There are some issues that we recommend you look at before installing, however, you are still able to install the software.  Please see below for details.
uk: Існують деякі питання, які ми рекомендуємо Вам розглянути перед проведенням інсталяції, проте, Ви все одно маєте можливість інсталювати програмне забезпечення. Будь ласка, дивіться нижче для отримання більш детальної інформації.

en: There is a Payment Processor associated with selected Payment Processor type, hence it can not be deleted.
uk: снує Процесор Платежів, пов'язаний з обраним типом Процесорів Платежів, отже, він не може бути видалений.

en: There is a validation error with your HTML input. Your activity is a bit suspicious, hence aborting
uk: Виникла помилка під час перевірки вашого html коду. Ваша діяльність викликає занепокоєння, а тому має бути перервана

en: There is already an user associated with this email address. Please enter different email address.
uk: Для цієї адреси електронної пошти вже існує пов'язаний з нею користувач. Будь ласка, введіть іншу адресу електронної пошти.

en: There is an entry with the same label.
uk: Існує запис з тим же ярликом

en: There is an entry with the same value.
uk: Існує запис з тим самим значенням.

en: There is no '%1' folder.
uk: Папки '%1' не існує.

en: There is no Financial Type configured of Account Relation Revenue. <a href='%1'>Click here</a> if you want to configure financial type for your site.
uk: Для Доходу, пов'язаному з обліковим записом, не налаштовано жодного Фінансового типу. <a href='%1'>Натисніть тут</a>, якщо бажаєте налаштувати фінансовий тип для Вашого сайту.

en: There is no valid Membership Status available for selected membership dates.
uk: Відсутній доступний дійсний статус членства для обраних дат членства.

en: There is no valid SMTP server Setting Or SendMail path setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the OutBound Email.
uk: Відсутнє правильні налаштування SMTP сервера або шляху відправлення пошти. Натисніть <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM >> Глобальні Налаштування >> Відправлення пошти</a>, щоб налаштувати відправлення пошти.

en: There is no valid SMTP server Setting Or sendMail path setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the OutBound Email.
uk: Відсутнє правильні налаштування SMTP сервера або шляху відправлення пошти. Натисніть <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM >> Глобальні Налаштування >> Відправлення пошти</a>, щоб налаштувати відправлення пошти.

en: There is no valid default from email address configured for the domain. You can configure here <a href='%1'>Configure From Email Address.</a>
uk: Не існує дійсних налаштувань за умовчанням серед е-мейл адрес, сконфігурованих для даного домену. Ви можете налаштування їх тут: <a href='%1'>Налаштування е-мейл адреси відправника.</a>

en: There is no valid sendmail path setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the sendmail server.
uk: Відсутні дійсні налаштування шляху надсилання пошти. Натисніть <a href='%1'>Адміністрування >> Системні Налаштування >> Вихідна пошта</a> для налаштування серверу відправлення пошти.

en: There is no valid smtp server setting. Click <a href='%1'>Administer >> System Setting >> Outbound Email</a> to set the SMTP Server.
uk: Відсутнє правильне налаштування smtp сервера. Натисніть <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM >> Зовнішня Пошта</a>, щоб налаштувати SMTP сервер.

en: There is only enough space left on this event for %1 participant(s).
uk: У цій заходи для учасників залишилося тільки %1 вільних місць.

en: There was a problem verifying that this site is available on the public Internet.
uk: Проблема перевірки доступності сайту в публічній мережі Ітернет.

en: There was an error adding the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
uk: Під час додавання асоціативного правила сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error adding the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
uk: Під час додавання асоціативного правила сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error deleting the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
uk: Під час видалення асоціативного правила сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error deleting the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
uk: Під час видалення асоціативного правила сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error editing the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
uk: Під час редагування асоціативного правила сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error editing the association rule. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
uk: Під час редагування асоціативного правила сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error in obtaining the association rule for edit. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviGroup Roles Sync.
uk: Під час отримання асоціативного правила для редагування сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync (Синхронізація ролей учасників).

en: There was an error in obtaining the association rule for edit. Please check your database settings and try again. If you continue to get this error message then try to reinstall CiviMember Roles Sync.
uk: Під час отримання асоціативного правила для редагування сталася помилка. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування бази даних та спробуйте ще раз. Якщо Ви продовжуєте отримувати дане повідомлення про помилку, тоді спробуйте провести повторну інсталяцію програми CiviЧленство Roles Sync.

en: There was an error in your request
uk: Виявлена помилка у Вашому запиті

en: There was an error. CiviMember Memberships and Drupal Roles could not be synchronized.
uk: Сталася помилка. Не вдалося синхронізувати членства CiviЧленство та ролі у Drupal.

en: There was some problem updating the billing details.
uk: Виникли деякі проблеми при оновленні платіжної інформації.

en: There were no contributions during the selected year.
uk: Не було ніяких внесків протягом обраного року.

en: These Multiple Choice Options are shared by the following custom fields: %1
uk: Ця функція Множинного вибору поширюється на наступні поля, що налаштовуються: %1

en: These activity types will be excluded from automated email notifications to assignees.
uk: Виконавців цих видів завдань не буде повідомлено електронною поштою

en: These are developed and contributed by members of the CiviCRM community. Consider adding any custom searches which you use often to your Search menu (from Administer > Customize Data and Screens > Navigation Menu). As new custom searches become available they can be viewed (and installed if useful) from Administer > System Settings > Manage Extensions.
uk: Вони розробляються та надаються членами спільноти CiviCRM. Зважте на можливість додавати будь-який Спеціальний пошук, яким Ви часто користуєтесь, до Вашого меню Пошуку (через Адміністрування > Налаштувати Дані та Вікна > Меню навігації). Коли стають доступними нові типи Спеціального пошуку, вони з'являються (і можуть бути встановлені за необхідності) у меню Адміністрування > Системні Налаштувати > Керування розширеннями.

en: These constraints are due to the fact that when a constituent signs up for multiple memberships using a price set - a single recurring payment record is created which covers the total fees for all selected memberships.
uk: Ці обмеження пов'язані з тим фактом, що коли конституент підписується одночасно на декілька членств, використовуючи ціновий набір - створюється єдиний обліковий запис про регулярний платіж, який покриває загальну суму членських внесків для усіх обраних членств.

en: These optional components give you more tools to connect with and engage your supporters.
uk: Цей опціональний компонент надає Вам більше засобів для зв'язків з Вашими підтримувачами та їхнього залучення до участі.

en: These records have been filled in with the imported data.
uk: Ці записи були заповнені даними, що були імпортовані.

en: These records have been updated with the imported data.
uk: Ці записи були оновлені даними, що були імпортовані.

en: These records have not been imported.
uk: Ці записи не були імпортовані.

en: These relationships are Disabled OR have a past End Date.
uk: Ці відносини відключені, або їхня кінцева дата збігла.

en: These settings are used to configure properties for the CiviEvent component. Please read the %1 documentation, and make sure you understand it before modifying default values.
uk: Ці установки використовуються для налаштування властивостей компоненту CiviЗахід. Будь ласка, прочитайте документацію %1, та переконайтеся, що Ви точно знаєте, що робити, перед зміною значень за умовчанням.

en: These settings define the CMS variables that are used with CiviCRM.
uk: Ці налаштування визначають змінні CMS, які використовуються із CiviCRM.

en: These settings define the URLs used to access CiviCRM resources (CSS files, Javascript files, images, etc.).
uk: Ці параметри визначають URL-адреси, що використовуються для доступу до ресурсів CiviCRM (файли CSS, файли Javascript, зображення, тощо).

en: These variables are computed automatically using <tt>civicrm.settings.php</tt> and its options, such as <tt>CIVICRM_TEMPLATE_COMPILEDIR</tt>.
uk: Ці змінні обчислюються автоматично, використовуючи <tt>civicrm.settings.php</tt> та його опції, такі як <tt>CIVICRM TEMPLATE COMPILEDIR</tt>.

en: They can not be Exported
uk: Вони не можуть бути експортовані

en: They have been added to %1.
uk: Вони були додані до %1.

en: Things to check in a test mailing:
uk: Компоненти, які слід перевірити у тестовій розсилці:

en: Third
uk: Третій

en: This
uk: Цей

en: This %1 onwards
uk: Ця %1 та наступні

en: This CiviCRM profile field is view only.
uk: Це поле профілю CiviCRM лише для перегляду.

en: This Credit Note ID already exists in the database.
uk: ID кредит-ноти вже існує у базі даних.

en: This Invoice ID already exists in the database.
uk: В базі даних такий код Рахунку вже існує.

en: This Label already exists in the database for the selected contact type.
uk: Ця мітка вже існує у базі даних для обраного типу контактів.

en: This Label already exists in the database for this option group. Please select a different Label.
uk: Ця мітка вже існує у базі даних для цієї групи опцій. Будь ласка, оберіть інше значення.

en: This Membership is linked to a contribution. You must have 'delete in CiviContribute' permission in order to delete this record.
uk: Це членство пов'язане із Внеском. Ви повинні мати дозвіл "видаляти CiviВнески" для того, щоб видалити цей запис.

en: This MySQL database stores certain fields with data-type "DATETIME". To improve timezone support, you <em>may</em> want to change these from "DATETIME" to "TIMESTAMP".
uk: Ця база даних MySQL зберігає певні поля з типом даних "DATETIME". Щоб покращити підтримку часового поясу, Вам <em>можливо</em>захочете їх замінити з  "DATETIME" на "TIMESTAMP".

en: This MySQL server does not support the <code>utf8mb4</code> character set.
uk: Сервер MySQL не підтримує  кодування <code>utf8mb4</code>.

en: This Option is already full for this event.
uk: Ця опція для даної заходи вже заповнена

en: This Participant is linked to a contribution. You must have 'delete in CiviContribute' permission in order to delete this record.
uk: Цей учасник пов'язаний з внеском. Ви повинні мати дозвіл "видалення у CiviВнески" для того, щоб мати можливість видалити цей запис.

en: This Premium is linked to an <a href='%1'>Online Contribution page</a>. Please remove it before deleting this Premium.
uk: Ця Премія пов'язана зі сторінкою 1 Онлайн Внесок . 1 Видаліть її перш ніж видаляти цю Премію.

en: This Title already exists in Database.
uk: Така Назва вже існує у базі даних

en: This Transaction ID already exists in the database. Include the account number for checks.
uk: В базі даних такий ID-код транзакції вже існує. Додайте номер рахунку для включення до чеку.

en: This Value already exists in the database for this option group. Please select a different Value.
uk: Ця мітка вже існує у базі даних для цієї групи опцій. Будь ласка, оберіть інше значення.

en: This Year
uk: Цей рік

en: This account relationship already exits
uk: Ці відносини облікового запису вже існують.

en: This action cannot be undone.
uk: Ця дія не зможе бути повернута.

en: This activity cannot be edited or viewed via this profile.
uk: Цю активність не можна редагувати чи переглядати з цього профілю.

en: This address does not contain latitude/longitude information and cannot be mapped.
uk: Ця адреса не може містити інформацію про довжину/широту та не може бути позначена на карті.

en: This address is shared with %1 contact record(s). Modifying this address will automatically update the shared address for these contacts.
uk: Ця адреса є спільною з %1 контактним записом (записами). Зміна цієї адреси автоматично оновить спільні адреси цих контактів.

en: This applies to weekly, monthly and yearly payments.
uk: Це стосується щотижневих, щомісячних та щорічних платежів.

en: This calendar month
uk: Цей календарний місяць

en: This calendar year
uk: Цей календарний рік

en: This campaign is active from
uk: Дана кампанія є активною починаючи з

en: This contact can be edited by the other.
uk: Цей контакт може редагуватися іншим.

en: This contact can be viewed by the other.
uk: Цей контакт може переглядатись іншим.

en: This contact does not belong to any groups.
uk: Цей контакт не належить жодній групі

en: This contact does not currently belong to any groups.
uk: Цей контакт на даний момент не належить до жодної групи.

en: This contact does not currently belong to any smart groups.
uk: Цей контакт на даний момент не належить до жодної смарт-групи.

en: This contact has a pending or overdue pledge payment of %2 which is scheduled for %3. <a href="%1">Click here to enter a pledge payment</a>.
uk: Цей контакт має відстрочену або прострочену виплату на суму %2, заплановану на %3. <a href="%1">Натисніть тут, щоб увійти в меню оплати внеску</a>.

en: This contact has already been assigned to this event.
uk: Цей контакт вже пов'язаний з даною подією.

en: This contact has an address record which is shared with 1 other contact. | This contact has an address record which is shared with %count other contacts.
uk[0]: Цей контакт має запис адреси, спільний з 1 іншим контактом.
uk[1]: Цей контакт має запис адреси, спільний з %count іншими контактами.
uk[2]: Цей контакт має запис адреси, спільний з %count іншими контактами.
uk[3]: Цей контакт має запис адреси, спільний з %count іншими контактами.

en: This contact has an existing %1 membership at %2 with %3 status%4.
uk: Цей конаткт має членство у %2 рівня «%1», статусом «%3» до %4.

en: This contact has pending or overdue pledge payments. <a href="%1">Click here to view their Pledges tab</a> and verify whether this contribution should be applied as a pledge payment.
uk: Платежі за фінансовим зобов'язанням цього контакту знаходяться в процесі розгляду або є простроченими. <a href="%1">Натисніть тут, аби побачити облік їхніх фінансових зобов'язань</a> та переконайтесь, що цей внесок вважається платежем за фінансовим зобов'язанням.

en: This contact is a special one for the contact information associated with the CiviCRM installation for this domain. No one is allowed to delete it because the information is used for special system purposes.
uk: Цей контакт є особливим і призначений для зберігання контактної інформації, пов’язаної з установкою CiviCRM на цьому домені. Ніхто не може видалити його, тому що ця інформація використовується для системних цілей.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
uk: Це ім'я типу контакту вже існує у базі даних. Ім'я типу контакту повинне бути унікальним.

en: This contact(s) can not be permanently deleted because the contact record is linked to one or more live financial transactions. Deleting this contact would result in the loss of financial data.
uk: Цей контакт(и) не може бути повністю вилучений, тому що контактна запис пов'язана з однією або більше живих фінансових операцій. Видалення цього контакту призведе до втрати фінансових даних.

en: This contribution is being made thanks to the efforts of <strong>%1</strong>, who supports our campaign.
uk: Даний внесок здійснюється завдяки зусиллям <strong>%1</strong>, який підтримує нашу кампанію.

en: This contribution page has been configured for contribution on behalf of an organization and the selected onbehalf profile is either disabled or not found.
uk: Ця сторінка внесків була налаштована для внесків від імені організації і обраний від імені організації профіль або деактивований або не був взагалі знайдений.

en: This contribution page has been configured for contribution on behalf of honoree and the required fields of the selected honoree profile are disabled or doesn't exist.
uk: Цю сторінку внесків було налаштовано для внесків на користь одержувачів,а необхідні поля вибраного профілю одержувача деактивовані або не існують.

en: This contribution page has been configured for contribution on behalf of honoree and the selected honoree profile is either disabled or not found.
uk: Цю сторінку внесків було налаштовано для внесків на користь одержувачів, а вибраний профіль одержувача або деактивовано, або не знайдено.

en: This contribution page is configured to support separate contribution and membership payments. This %1 plugin does not currently support multiple simultaneous payments, or the option to "Execute real-time monetary transactions" is disabled. Please contact the site administrator and notify them of this error
uk: Ця сторінка внесків налаштована для підтримки окремих внесків та членських платежів. Цей плагін %1 на даний час не підтримує декілька одночасних платежів, або відключена опція "Виконувати грошові транзакції у реальному часі". Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту та повідомте йому про цю помилку.

en: This contributor must have a valid email address (and must not have the "Do Not Email" flag checked).
uk: Даний учасник повинен мати дійсну адресу електронної пошти (а також повинен мати знятий прапорець в опції "Не надсилати електронних листів").

en: This email address is included in automated contribution receipts if the contributor has selected a premium. It should be an appropriate contact mailbox for inquiries about premium fulfillment/shipping.
uk: Ця адреса електронної пошти включена до автоматизованих квитанцій внесків, якщо  особа, що робить внесок, обрала премію. Вона повинна бути дійсною контактною адресою для довідок про надання/доставку премій.

en: This event cannot be deleted because there are participant records linked to it. If you want to delete this event, you must first find the participants linked to this event and delete them. You can use use <a href='%1'> CiviEvent >> Find Participants page </a>.
uk: Цей захід не можна знищити, бо з ним пов'язані записи учасника. Слід спершу знайти учасників, пов'язаних з цим заходом, і видалити їх. Ви можете скористатися сторінкою <a href='%1'>Заходи >> Пошук учасників</a>.

en: This event currently has the maximum number of participants registered (%1). However, you can still override this limit and register additional participants using this form.
uk: Ця подія в даний час має максимальну кількість зареєстрованих учасників (1%). Тим не менш, Ви все ще можете змінити це обмеження і зареєструвати додаткових учасників, використовуючи цю форму.

en: This event has only %1 space(s) left. If you continue and register more than %1 people (including yourself ), the whole group will be wait listed. Or, you can reduce the number of people you are registering to %1 to avoid being put on the waiting list.
uk: Для цієї події залишилось лише %1 вільних місць. Якщо Ви продовжите і зареєструєте більше, ніж %1 осіб (включаючи Вас), усю групу буде занесено до списку очікування. Або, Ви можете зменшити кількість людей, яких Ви реєструєте, до %1, щоб уникнути списку очікування.

en: This event is currently full.
uk: Усі місця на цей захід заповнено.

en: This event is currently full. However you can register now and get added to a waiting list. You will be notified if spaces become available.
uk: Усі місця на цей захід заповнено. Однак, ви можете зареєструватися у списку очікування. Вас повідомлять, якщо з'явиться можливість взяти участь.

en: This event is currently full. You are registering for the waiting list. You will be notified if spaces become available.
uk: Ця подія на даний час заповнена. Ви занесені до переліку очікування. Якщо з'являться місця, Ви отримаєте повідомлено.

en: This event is full.
uk: У цьому заході закінчилися місця.

en: This event registration can not be transferred or cancelled. Contact the event organizer if you have questions.
uk: Цю реєстрацію не можна передати чи скасувати. Зверніться до призвідника заходу по додаткові питання.

en: This event registration is being made thanks to the efforts of <strong>%1</strong>, who supports our campaign.
uk: Реєстрація на дану подію відбувається завдяки зусиллям <strong>%1</strong>, який підтримує нашу кампанію.

en: This feature is not currently available.
uk: Ця функція тимчасово недоступна.

en: This feature requires PHP Version %1 or greater
uk: Ця функція потребує РНР версії %1 або вище

en: This feature requires the 'Allow User Registration' setting to be 'Yes' in Joomla Global Configuration >> System Settings.
uk: Ця функція вимагає, щоб параметр "Дозволити реєстрацію користувачів" була встановлена у положення "Так" у Глобальних налаштуваннях Джумла >> Системні налаштування.

en: This feature should NOT be enabled for production sites.
uk: Ця не повинна бути активна для готових сайтів.

en: This field enables you to alter certain sessions, skip holidays, or create gaps in the sequence for other reasons.
uk: Це поле дозволяє Вам змінювати певні сесії, пропускати свята, або створювати розриви у послідовностях через інші причини.

en: This field is disabled when searching for Draft/Unscheduled mailings.
uk: Це поле неактивне при пошуку серед Чернеток/Незапланованих повідомлень.

en: This field is inactive so it will not be displayed on profile form.
uk: Це поле є неактивним, тому воно не відображується у формі профілю.

en: This field is inactive so it will not display on edit form.
uk: Це поле неактивне, а отже не буде відображене у формі редагування.

en: This field is required.
uk:  Це обов'язкове поле.

en: This field is view only so it will not be displayed on profile form.
uk: Це поле має тип "лише для перегляду", тому воно не буде відображатися у формі профілю.

en: This field is view only so it will not display on edit form.
uk: Це поле доступне для перегляду тільки за умови не перешкоджання відображення форми редагування.

en: This financial account cannot be deleted since it is being used as a header account. Please remove it from being a header account before trying to delete it again.
uk: Цей фінансовий рахунок не може бути виключений, оскільки він використовується в якості облікового запису заголовка. Будь ласка, видаліть його від рахунку заголовка, перш ніж намагатися видалити його знову.

en: This financial account cannot have '%1' relationship.
uk: Ці фінансові облікові записи не можуть мати '%1' відносин.

en: This financial type will be assigned to payments made by participants when they register online. If using a price set below note that the contribution record will have this financial type, however line items will be processed using the actual financial type selected for the price set item.
uk: Цей фінансовий тип буде призначений платежам, зробленим учасниками під час он-лайн реєстрації. При використання набору цін, наведеного нижче, будь ласка, зауважте, що запис внеску буде мати цей фінансовий тип, однак позиції у рядках будуть оброблятися з використанням дійсного фінансового типу, обраного для даної позиції з набору цін.

en: This fiscal year
uk: Цей фіскальний рік

en: This flag is most commonly used to mark an email address that is bouncing. If you are using the CiviMail component, emails that bounce excessively are automatically placed on hold and mailings are not sent to this address as long as it is marked hold. You can also set (or unset) this option manually - but remember that emails will not be sent to this address as long as it is marked 'On Hold'.
uk: Цей перемикач переважно використовується, щоб позначити електронну адресу, яка не приймає кореспонденцію. Коли Ви використовуєте компонент CiviПошта, адреси, які постійно повертають повідомлення, автоматично переводяться в режим очікування, і пошта не надсилається на цю адресу, доки вона має позначена як "режим очікування". Також Ви можете встановлювати (або знімати) цю функцію вручну - однак пам'ятайте, що повідомлення не будуть надсилатися на таку адресу, поки вона помічена як "в режимі очікування".

en: This form <strong>will send email</strong> to contacts only in certain circumstances:
uk: Ця форма <strong> буде надсилати електронну пошту </strong> контактам лише за певних обставин:

en: This functionality cannot be enabled on multilingual installations.
uk: Ця функція не може бути активована для багатомовних інсталяцій.

en: This group currently has one member in it. | This group currently has %count members in it.
uk[0]: Ця група на даний час має %count члена.
uk[1]: Ця група на даний час має %count членів.
uk[2]: Ця група на даний час має %count членів.
uk[3]: Ця група на даний час має %count членів.

en: This installer can only be used for the Backdrop version of CiviCRM.
uk: Цей інсталятор можна використовувати лише в Backdrop версії CiviCRM.

en: This installer can only be used for the Drupal version of CiviCRM.
uk: Цей інсталятор може бути використаний виключно для інсталяції версії Drupal програми CiviCRM.

en: This installer can only be used for the WordPress version of CiviCRM.
uk: Даний інсталятор може використовуватися виключно для інсталяції версії WordPress програми CiviCRM.

en: This is a TEST transaction
uk: Це тестова транзакція

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to %1.
uk: Ми підтверджуємо, що отримали вашу заявку і віднесли її в категорію "%1".

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to <strong> %1</strong>.
uk: Ми підтверджуємо, що отримали вашу заявку і віднесли її в категорію "%1".

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to <strong>registered<strong>.
uk: Ми підтверджуємо, що отримали вашу заявку і віднесли її в категорію "Записано".

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to <strong>waitlisted</strong>.
uk: Ми підтверджуємо, що отримали вашу заявку і віднесли її в категорію "очікування".

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to registered.
uk: Ми підтверджуємо, що отримали вашу заявку і віднесли її в категорію "записано".

en: This is a confirmation that your registration has been received and your status has been updated to waitlisted.
uk: Ми підтверджуємо, що отримали вашу заявку і віднесли її в категорію "очікування".

en: This is a multilingual installation. It contains certain schema differences compared to regular installations of CiviCRM. Please <a href="%1">refer to the documentation</a> for details.
uk: Це багатомовна інсталяція. Вона містить певні відмінності у схемі, порівняно із стандартними інсталяціями CiviCRM. Будь ласка, <a href="%1">ознайомтеся із документацією</a> для отримання детальної інформації.

en: This is a preview of this product as it will appear on your Contributions page(s).
uk: Це попередній огляд даного продукту як він виглядатиме на сторінці(-ках) Ваших внесків.

en: This is a preview of your Personal Campaign Page in support of
uk: Це попередній перегляд Вашої персональної сторінки кампаній на підтримку

en: This is a reminder that the next payment on your pledge is due on %1.
uk: Це нагадування про те, що наступний платіж за Вашим фінансовим зобов'язанням має бути здійснений %1.

en: This is a required field
uk: Це поле є обов'язковим

en: This is a test-drive email. No live financial transaction has occurred.
uk: Це тестовий запуск електронної пошти. Ніякої справжньої фінансової операції не відбулося.

en: This is an automated reply from an un-attended mailbox. Please send any inquiries to the contact email address listed on our web-site.
uk: Це автоматична відповідь зі спеціальної електронної адреси. Будь ласка, надсилайте Ваші запитання на нашу контактну електронну адресу, вказану на нашому веб-сайті.

en: This is case is currently assigned to %1.
uk: Ця справа в даний час призначена за %1.

en: This is displayed for events which use Price Set field(s) to increment the number of participants counted against the event's maximum participant level. For example, someone may select a 'Table for 8' when registering for a fundraising dinner. This registration will increment the 'actual participant count' by 8, even though only one participant record is displayed in search results.
uk: Ця функція відображається для подій, які використовують поля Набору цін для збільшення кількості учасників порівняно з максимальним числом учасників для цієї події. Наприклад, можна обрати "Стіл для 8" під час реєстрації на участь у благодійному обіді, навіть якщо у результатах пошуку відображається тільки один запис учасника.

en: This is probably related to a problem in your Outbound Email Settings (Administer CiviCRM &raquo; System Settings &raquo; Outbound Email), OR the FROM email address specifically configured for your contribution page or event. Possible causes are:
uk: Очевидно, це пов'язано з проблемою у Ваших налаштуваннях зовнішніх е-мейл повідомлень (Адміністрування CiviCRM > Системні налаштування > Зовнішні е-мейли). АБО е-мейл адреса ВІДПРАВНИКА специфічно задана для Вашої сторінки внеску чи заходу. Можливі наступні причини:

en: This is the LIVE <strong>Certificate Path</strong> associated with your First Data account.
uk: Це - ЖИВИЙ <strong>Шлях до Сертифікату</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком First Data.

en: This is the LIVE <strong>Elavon Merchant ID</strong> associated with your Elavon account.
uk: Це - ЖИВИЙ <strong>ID рахунку продавця Elavon</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком Elavon.

en: This is the LIVE <strong>Elavon SSL PIN</strong> associated with your Elavon account.
uk: Це - ЖИВИЙ <strong>SSL PIN системи Elavon</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком Elavon.

en: This is the LIVE <strong>Elavon User ID</strong> associated with your Elavon account.
uk: Це - ЖИВИЙ <strong>ID користувача Elavon</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком Elavon.

en: This is the LIVE <strong>First Data Store Name</strong> associated with your First Data account (This is Certificate file number without the extension).
uk: Це - ЖИВЕ <strong>Ім'я магазину в системі First Data</strong>, яке пов'язане з Вашим рахунком First Data (Це - номер файлу сертифікату без розширення).

en: This is the LIVE <strong>eWAYCustomerID</strong> associated with your eWAY account.
uk: Це - ЖИВИЙ <strong>ID користувача eWAY</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком eWAY.

en: This is the TEST %1 used solely for testing.
uk: Це - ТЕСТОВИЙ %1, який використовується лише для перевірки.

en: This is the TEST <strong>Certificate Path</strong> associated with your First Data account.
uk: Це - ТЕСТОВИЙ <strong>Шлях до Сертифікату</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком First Data.

en: This is the TEST <strong>Elavon Merchant ID</strong> associated with your Elavon account.
uk: Це - ЖИВИЙ <strong>ID продавця Elavon</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком Elavon.

en: This is the TEST <strong>Elavon SSL PIN</strong> associated with your Elavon account.
uk: Це - ТЕСТОВИЙ <strong>SSL PIN системи Elavon</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком Elavon.

en: This is the TEST <strong>Elavon User ID</strong> associated with your Elavon account.
uk: Це - ТЕСТОВИЙ <strong>ID користувача Elavon</strong>, пов'язаний з Вашим рахунком Elavon.

en: This is the TEST <strong>First Data Store Name</strong> associated with your First Data account (This is Certificate file number without the extension).
uk: Це - ТЕСТОВЕ <strong>Ім'я магазину в системі First Data</strong>, яке пов'язане з Вашим рахунком First Data (Це - номер файлу сертифікату без розширення).

en: This is the communication language. If there are template translation or tokens, they will be localized accordingly. By default, the system default language will be used.
uk: Це мова спілкування. Якщо є шаблон перекладу або мітки, вони будуть розміщені відповідно. За замовчуванням, буде використана мова системи за замовчуванням.

en: This is the first step in creating a new online Contribution Page. You can create one or more different Contribution Pages for different purposes, audiences, campaigns, etc. Each page can have it's own introductory message, pre-configured contribution amounts, custom data collection fields, etc.
uk: Це перший етап у процесі створення нової Сторінки он-лайн внесків. Ви можете створити одну чи більше сторінок для внесків для різних цілей, користувачів, кампаній тощо. Для кожної сторінки можуть бути налаштовані власне вступне повідомлення, попередні налаштування сум внеску, поля для збору даних тощо.

en: This is the title that users will see when they are selecting an event template to clone for a new event. It is <em>not</em> the title of the event itself.
uk: Це назва, яку будуть бачити користувачі, коли вони виберуть шаблон подій, щоб клонувати нові заходи. Це <EM> не </EM> назва самого заходу.

en: This is used to collect or update basic information (e.g. name and email address) from users while they are creating a Personal Campaign Page. The profile you select must be configured with 'Account creation required' (under Profile Settings &raquo; Advanced Settings). You must include an Email address field&mdash;and you may include any number of other fields in the profile. If you don't yet have an appropriate Profile configured, you will need to <a href='%1'>create one first</a>, and then return to this form to select it.
uk: Це використовується для збору або оновлення основної інформації (наприклад, імені та адреси електронної пошти) від користувачів під час створення Сторінки "Особиста Кампанія". Вибраний Вами профіль має бути налаштований на "Необхідність створення облікового запису" (у розділі "Налаштування профілю"&raquo; Розширені Налаштування). Потрібно включити поле&mdash "Адреса електронної пошти"; і Ви можете включити в профіль будь-яку кількість інших полів. Якщо Ви ще не маєте відповідно налаштованого Профілю, вам необхідно буде<a href='%1'> спершу створити його</a> , а потім повернутися до цієї форми, щоб вибрати.

en: This label is displayed with the list of event fees. When using a Price Set, this label is the title for the section containing the price fields.
uk: Ця мітка відображається зі списком зборів подій. При використанні встановленої ціни, ця мітка дає назву для розділу, що містить поля цін.

en: This location is used by %1 other events. Modifying location information will change values for all events.
uk: Це розміщення використовується %1 іншими подіями. Зміна інформації про це розміщення торкнеться усіх подій.

en: This mailing has been submitted.
uk: Розсилку підготовлено.

en: This mailing was generated based on search results. The search results cannot be removed.
uk: Ця пошта була отримана на основі результатів пошуку. Результати пошуку не можуть бути видалені.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
uk: Ця дія може призвести до втрати великої кількості інформації та не може бути відмінена.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone. Please review the extension information below before you make final decision.
uk: Це може спричинити втрату значного об'єму даних, і ця дія не може бути відмінена. Будь ласка, переглянте інформацію про розширення, наведену нижче, п5еред тим, як прийняти остаточне рішення.

en: This membership type cannot be deleted due to following reason(s):
uk: Цей тип членства не можна видалити через наступну причину (причини):

en: This membership will be automatically renewed every %1 %2(s).
uk: Це членство буде оновлено автоматично кожні %1 %2(і).

en: This membership will be automatically renewed every %1 %2(s).
uk: Це членство буде оновлено автоматично кожні %1 %2(і).

en: This membership will be renewed automatically every %1 %2(s).
uk: Це членство буде оновлено автоматично кожні %1 %2(і).

en: This membership will be renewed automatically every %1.
uk: Дане членство буде автоматично поновлюватися кожні %1.

en: This message is displayed on the event information and event registration pages when the event is full AND the waitlist feature is enabled.
uk: Це повідомлення відображається на інформаційних подіях і сторинках  подій реєстрації при заходи є вичерпною і функція листа очікування включена.

en: This message is displayed to the %1 at the top of the Tell a Friend form. You may include HTML tags to add formatting or links.
uk: Це повідомлення відображається для %1 зверху форми "Розповісти друзям". Ви можете включати HTML-теги, щоб додавати форматування чи посилання.

en: This message is having a invalid token - %1: %2
uk: Це повідомлення містить неправильні токени - %1:%2

en: This message is missing a required token - {%1}: %2
uk: У цьому повідомленні відсутні обов'язкові токени -  {%1}: %2

en: This name already exists in database. Batch names must be unique.
uk: Це ім'я вже існує в базі даних. Імена пакетів повинні бути унікальні.

en: This operation cannot be undone.
uk: Ця операція не може бути відмінена.

en: This option controls who can view the contents of this email on your website. The link can be included by inserting the "Mailing permalink" token (place it in a link when composing in HTML mode).
uk: Ця опція встановлює, хто може переглядати вміст цього Е-мейлу на Вашому веб-сайті. Посилання можна включити, додавши токен "Mailing permalink" (під час створення листа у HTML-режимі розмістіть її у посиланні).

en: This option group is reserved for system use. You cannot add or delete options in this list.
uk: Ця група опцій зарезервована для системного використання. Ви не можете додавати чи видаляти опції у цьому переліку.

en: This option is designed to be set by the contact themselves when they don't want to receive bulk email from your organization (they set it using the opt-out action from a CiviMail mailing).   Please think before changing it, as it will override the preference they have set.
uk: Ця функція має бути визначена самими контактами, коли вони не бажають отримувати загальну електронну розсилку від Вашої організації (вони можуть зробити це, використовуючи дію "Відписатися" у всіх листах модулю CiviПошта). Будь ласка, майте це на увазі перед зміною цих налаштувань, оскільки вони скасують усі налаштування, встановлені користувачами.

en: This option is not recommended for large imports. Use the command-line geocoding script instead.
uk: Ця опція не рекомендована для великих обсягів імпорту. Замість цього, використовуйте скрипт геокодування у командному рядку.

en: This page does not have any price fields configured or you may not have permission for them. Please contact the site administrator for more details.
uk: Ця сторінка не має налаштованих полів ціни  або ви не можете мати дозвіл на них. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту, щоб отримати детальну інформацію.

en: This page includes a Profile with Membership fields - but the Membership Block is NOT enabled. Please notify the site administrator.
uk: Ця сторінка включає розділ щодо членства, але цей блок не активований. Будь ласка, повідомте про це адміністратора сайту.

en: This page is currently running in <strong>test-drive mode</strong>. If this is a paid event, transactions will be sent to your payment processor's test server. <strong>No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and test event registration and contribution records will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed. </strong> Refer to your payment processor's documentation for information on values to use for test credit card number, security code, postal code, etc.
uk: Ця сторінка зараз працює у <strong>тестовому режимі</strong>. Якщо це платна подія, транзакція буде переадресована на Ваш тестовий сервер платіжного процесору. <strong>Жодних реальних - живих - транзакцій не буде проведено. Однак, будуть створені чи оновлені контактні записи, і записи учасників та внесків будуть занесені до бази даних. Використовуйте зрозумілі імена тестових контактів, які потім буде легко визначити та видалити за необхідності.</strong> Зверніться до документації Вашого платіжного процесору, Щоб отримати значення параметрів для використання тестових номерів кредитних карток, коду безпеки, поштового коду тощо.

en: This page is currently running in <strong>test-drive mode</strong>. Transactions will be sent to your payment processor's test server. <strong>No live financial transactions will be submitted. However, a contact record will be created or updated and a test contribution record will be saved to the database. Use obvious test contact names so you can review and delete these records as needed. Test contributions are not visible on the Contributions tab, but can be viewed by searching for 'Test Contributions' in the CiviContribute search form.</strong> Refer to your payment processor's documentation for information on values to use for test credit card number, security code, postal code, etc.
uk: Ця сторінка в даний час працює в <strong>тестовому режимі</strong>. Операції будуть надіслані на тестовий сервер Вашої платіжної системи. <strong> Жодна реальна фінансова операція не буде проведена. Тим не менш, буде створений або оновлений облік контактів, а також у базі даних тестовий буде збережений облік внесків. Використовуйте зрозумілі тестові імена контактів, так щоб Ви могли переглядати і видаляти ці записи в міру необхідності. Тестових внесків не видно на вкладці Внески, але їх можна переглянуті за допомогою функції пошуку за "Тестовими внесками" у формі пошуку CiviВнески.</strong> Перегляньте документацію Вашої платіжної системи для отримання інформації про значення, які слід використовувати у якості тестового номеру кредитної картки, паролю, поштового індексу тощо.

en: This page is not related to the Personal Campaign Page you have just visited. However you can still make a contribution here.
uk: Ця сторінка не має відношення до персональної сторінки кампаній, яку Ви щойно відвідали. Проте, Ви все одно можете зробити тут Ваш внесок.

en: This page lists all case records for %1.
uk: На цій сторінці перераховані всі записи справ для %1.

en: This page lists all event registrations for %1 since inception.
uk: На цій сторінці наведені усі реєстрації на %1 з початку відкриття.

en: This page lists all grants for %1 since inception.
uk: Ця сторінка містить інформацію про всі гранти від самого початку.

en: This phone number is included in automated contribution receipts if the contributor has selected a premium. It should be an appropriate phone number for inquiries about premium fulfillment/shipping.
uk: Цей телефонний номер включений до автоматизованих квитанцій внесків, якщо  особа, що робить внесок, обрала премію. Це має бути дійсний телефонний номер для довідок про виплату/доставку премій.

en: This price set is used by the contribution page(s) listed below. Click the contribution page title to change or remove the price set.
uk: Цей набір цін використовується сторінкою (сторінками) внесків, переліченими нижче. Натисніть назву сторінки внеску для зміни чи видалення набору цін.

en: This price set is used by the event template(s) listed below. Click the event template title to change or remove the price set.
uk: Цей набір цін використовується шаблоном (шаблонами) подій, переліченими нижче. Натисніть назву шаблону заходу для зміни чи видалення набору цін.

en: This price set is used by the event(s) listed below. Click the event title to change or remove the price set.
uk: Цей набір цін використовується заходом (заходами), переліченими нижче. Натисніть назву заходу для зміни чи видалення набору цін.

en: This profile does not have the map feature turned on.
uk: Цей профіль не має особливості включеної карти.

en: This profile is configured for contact type '%1'. It cannot be used to edit contacts of other types.
uk: Цей профіль налаштований для типу контакту %1. Він не може бути використаний для редагування контактів інших типів.

en: This profile is currently used for %1.
uk: Цей профіль на даний час використовується для %1.

en: This profile no longer includes field "%1"! All references to the field have been removed.
uk: Даний профіль більше не містить у собі поле "%1"! Усі посилання на це поле були видалені.

en: This quarter
uk: Цей квартал

en: This query can be against a different database, but that database has to be on the same database server and the CiviCRM database user has to have the SELECT privilege (and any other privileges required to execute the query).
uk: Цей запит може бути спрямований на  іншу базу даних, але ця база повинна розміщуватися на тому ж сервері баз даних, і користувачі бази даних CiviCRM повинні мати привілею ОБИРАТИ (і усі інші привілеї, необхідні для виконання запиту).

en: This record already has the status
uk: Цей запис вже має статус

en: This record was modified by another user!
uk: Цей запис був змінений іншим користувачем!

en: This recurring contribution is linked to an auto-renew membership. If you cancel it, the associated membership will no longer renew automatically. However, the current membership status will not be affected.
uk: Цей повторюваний внесок пов'язаний із автоматично-поновлюваним членством. Якщо Ви його відміните, пов'язане членство більше не буде поновлюватися автоматично. Однак, поточний статус членства змінений не буде.

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 %2(s)
uk: Даний періодичний внесок буде автоматично оброблятися кожні %1 %2(-і)

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 %2s for a total %3 installments (including this initial contribution).
uk: Даний періодичний внесок буде автоматично оброблятися кожні %1 %2 для загальної кількості %3 чергових платежів (включаючи цей початковий внесок).

en: This recurring contribution will be automatically processed every %1 for a total %2 installments (including this initial contribution).
uk: Даний періодичний внесок буде автоматично оброблятися кожні %1 для загальної кількості %2 чергових платежі (включаючи цей початковий внесок).

en: This report can not be displayed because there are no relevant entries in the logging tables.
uk: Цей звіт не може відображатися, оскільки у таблицях журналів відсутні відповідні записи.

en: This report displays the current results for your A/B test. You can return to this page to view the latest statistics by navigating to "Manage A/B Tests" and clicking "Results".
uk: У цьому звіті відображаються поточні результати вашого АБ-тесту. Ви можете повернутися до цієї сторінки, щоб подивитися останні статистичні дані, перейшовши в "Управління АБ-тестами" і натиснути кнопку "Результати".

en: This reserved rule is pre-configured with matching fields to optimize dedupe scanning performance. It matches on:
uk: Для цього зарезервованого поля попередньо встановлені співпадаючі поля для оптимізації ефективності сканування на повтори. Воно відповідає:

en: This rule set is already exist in data base.
uk: Даний набір правил вже існує у базі даних.

en: This scheduled job does not have any log entries.
uk: Це заплановане завдання не має записів у протоколі.

en: This screen is particularly useful for managing events with Waitlisting and / or Registration Approval features enabled. In order to use these features you must first enable the related Participant Statuses (Administer &raquo; CiviEvent &raquo; Participant Statuses).
uk: Це вікно є особливо корисним для керування подіями, які мають увімкнену функцію затвердження Списків очікування та/або реєстрації. Щоб використовувати ці функції, Вам спочатку необхідно активувати Статуси учасників (Адміністрування&raquo; CiviЗахід &raquo; Статуси учасників).

en: This screen presents the list of most recent 1,000 scheduled jobs log entries.
uk: Це вікно містить перелік 1000 недавніх записів у протоколі про виконання запланованих завдань.

en: This screen shows all the Personal Campaign Pages created in the system and allows administrator to review them and change their status.
uk: Дане вікно показує усі персональні сторінки кампаній, створені у системі, та дозволяє адміністратору перевіряти їх та змінювати їх статус.

en: This screen shows the current CiviCRM navigation menu for your site - viewed as a 'tree'. The top-level menu items are listed vertically. Click the triangle to the left of any top-level item ('branch') to expand it and see the menu items underneath it. Remember that some menu items shown here will not be displayed in the live menu bar which appears at the top of each CiviCRM screen. Users will only see menu items which they have permissions for, and menu items associated with disabled components will also be hidden.
uk: У цьому вікні наведено поточне меню навігації CiviCRM для цього сайту - у вигляді "дерева". Пункти найвищого рівня наведені вертикально. Натисніть трикутник ліворуч від будь-якого пункту найвищого рівня ("розгалуження") для того, щоб він розгорнувся і стало видно підпункти меню всередині нього. Пам'ятайте, що деякі пункти меню, наведені тут, не будуть відображені у рядку живого меню, який знаходиться вгорі кожного вікна CiviCRM. Користувачі бачитимуть лише ті пункти меню, на які вони мають дозволи, крім того, будуть приховані пункти меню, пов'язані з вимкненими компонентами.

en: This setting forces a redirect of all online contribution / member / event and CiviCRM administrator page requests to SSL secured URLs (https).
uk: Це налаштування примусово вмикає переадресацію запитів сторінок внесків / членів / подій та адміністрування CiviCRM до Інтернет-адрес, Захищених SSL (

en: This setting is ignored if the profile is embedded in an online contribution, membership signup or event registration form. In this case a contact match always results in the transaction being linked to the matching contact.</p>
uk: Це налаштування ігнорується, якщо профіль вбудовано у форми он-лайн внесків, заявки на членства чи реєстрації заходів. У цьому випадку перевірка співпадання контакту завжди завершується тим, що операція пов'язується з співпадаючим контактом.

en: This setting will verify the SSL certificates received when making secure HTTPS connections to payment processors.
uk: Це налаштування буде перевіряти SSL-сертифікати, отримані при встановленні безпечного HTTPS-з'єднання з платіжним процесором.

en: This should match the <a href="%1">"CiviCRM Extensions Directory"</a> ("%2").
uk: Вона повинна відповідати <a href="%1">"Тека розширень CiviCRM"</a> ("%2").

en: This smart group will stay up-to-date with all contacts who meet the search criteria.
uk: Ця смерт-група буде постійно оновлюватися усіма контактами, які відповідають критеріям пошуку.

en: This system included an outdated, insecure script (%1). The file was automatically deleted.
uk: Дана система містила у собі застарілий, небезпечний скрипт (%1). Файл був автоматично видалений.

en: This system includes an outdated, insecure script (%1). Please delete it.
uk: Ця система містить у собі застарілий, небезпечний скрипт (%1). Будь ласка, видаліть його.

en: This system uses PHP version %1 which meets or exceeds the recommendation of %2.
uk: Ця система використовує PHP версії %1, яка відповідає або перевищує рекомендовану %2.

en: This system uses PHP version %1. This meets the minimum recommendations and you do not need to upgrade immediately, but the preferred version is %2.
uk: Ця система використовує PHP версію %1. Це відповідає мінімальним рекомендаціям і Вам не потрібно оновлювати версію негайно, проте бажаною є версія % 2.

en: This table provides a summary of <strong>Grant Totals</strong>, and includes shortcuts to view the Grant details for these commonly used search periods. Click the Grant Status to see a list of Contacts for that grant status. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Grants</a>. You can search by Contact Name, Amount, Grant type and a variety of other criteria.
uk: Ця таблиця містить коротку інформацію про <strong>Загальні обсяги грантів</strong>, та містить посилання для перегляду детальної інформації по грантах для цих часто використовуваних періодів пошуку. Натисніть "Статус гранту" для перегляду списку контактів, що мають цей статус гранту. Щоб запустити Ваш власний персоналізований пошук - натисніть <a href='%1'>Знайти гранти</a>. Ви можете проводити пошук за Ім'ям контакту, Сумою, Типом гранту та великою кількістю інших параметрів.

en: This table provides a summary of <strong>Membership Signup and Renewal Activity</strong>, and includes shortcuts to view the details for these commonly used search criteria. To run your own customized searches - click <a href='%1'>Find Members</a>. You can search by Member Name, Membership Type, Status, and Signup Date Ranges.
uk: Ця таблиця наводить короткий підсумок <strong>Діяльності з реєстрації та подовження членства</strong>, і включає в себе посилання для перегляду докладних відомостей про ці найпопулярніші критерії пошуку. Щоб створити свої власні індивідуальні пошуки - натисніть <a href='%1'>Знайти Членів</a>. Ви можете проводити пошук за ім'ям члена, типом членства, статусом, та датами реєстрації.

en: This tag cannot be deleted. You must delete all its child tags ('%1', etc) prior to deleting this tag.
uk: Цей тег не можна видалити. Спочатку необхідно видалити всі її дочірні теги ("% 1" тощо).

en: This tag will be removed from any currently tagged contacts, and users will no longer be able to assign contacts to this tag.
uk: Цю мітку буде видалено з усіх контактів, які зараз нею позначено, і користувачі більше не зможуть призначити її.

en: This title and the description below will be displayed to users in the reports list when they click the 'Reports Listing' menu. The title should reflect the report's default criteria. EXAMPLE: Activity Report - Current Month
uk: Дана назва та опис, наведений нижче, будуть виводитися користувам під час перегляду списку звітів, якщо вони оберуть у меню 'Скласти перелік звітів'. Назва повинна відображати стандартні налаштування критеріїв звіту. ПРИКЛАД: Звіт про проведені заходи - Поточний місяць

en: This title is already associated with the selected activity type. Please specify a unique title.
uk: Ця назва вже пов'язана з обраним типом діяльності. Будь ласка, вкажіть унікальну назву.

en: This title is already associated with the selected campaign and activity type. Please specify a unique title.
uk: Ця назва вже пов'язана з обраним типом кампанії та діяльності. Будь ласка, вкажіть унікальну назву.

en: This title is displayed to users in the Custom Search listings.
uk: Ця назва відображається користувачам у переліку Пошуків, які задані користувачем

en: This title will be displayed at the top of the page.<br />Please use only alphanumeric, spaces, hyphens and dashes for Title.
uk: Ця назва з'являтиметься зверху сторінки.<br />Будь ласка, використовуйте у назві лише буквено-цифрові значення, пробіли, дефіси та тире.

en: This title will be displayed at the top of the thank-you / transaction confirmation page.
uk: Ця назва з'являтиметься зверху сторінки з подякою, або сторінки з підтвердженням про транзакцію.

en: This title will be displayed at the top of the thank-you page.
uk: Цю назву буде відображено зверху сторінки подяки.

en: This token can only be used in send mailing context (body, header, footer)..
uk: Цей токен (мітка) може бути використаний лише у елементах електронного листа (заголовок, текст, нижній колонтитул).

en: This username is currently available.
uk: Це ім'я користувача зараз доступне.

en: This username is taken.
uk: Це ім'я користувача зайняте.

en: This value is selected by default when adding a new contact address.
uk: Це значення обране за умовчанням при додаванні нової адреси контакту.

en: This version of CiviCRM can only be used with Backdrop 1.x. Please ensure that '%1' exists if you are running Backdrop 1.0 and over.
uk: Ця версія CiviCRM може використовуватись лише з Backdrop 1.x. Якщо ви запускаєте Backdrop версії 1.0 і далі, переконайтесь, що існує '%1'.

en: This version of CiviCRM can only be used with Drupal 6.x or 7.x. Please ensure that '%1' exists if you are running Drupal 7.0 and over.
uk: Дана версія програми CiviCRM може використовуватися виключно у поєднанні з версією 6.x або 7.x Drupal. Будь ласка, переконайтеся, що '%1' існує, якщо Ви використовуєте Drupal 7.0 і вище.

en: This webserver is running an outdated version of PHP (%1). It is strongly recommended to upgrade to PHP %2 or later, as older versions can present a security risk. The preferred version is %3.
uk: Цей веб-сервер працює з застарілою версією PHP (% 1). Настійно рекомендується оновити до PHP% 2 або пізнішої версії, оскільки старі версії можуть бути ризикованими з погляду безпеки. Краща версія -% 3.

en: This week
uk: Цей тиждень

en: This will add links for all currently active reports to the "Reports" menu under the relevant component. If you have added report instances to other menus, they will be moved to "Reports".  Are you sure?
uk: Це додасть посилання на всі активні звіти до розділу меню "Звіти", розділені за відповідними напрямами. Якщо Ви додали звіти до інших меню, вони будуть перенесені у "Звітіи". Ви впевнені?

en: This will also remove the premium from any contribution pages that currently include it.
uk: Ця дія також видалить премію з будь-яких сторінок внесків, які, на даний момент, включені.

en: This will delete data from CiviCRM. Are you sure?
uk: Це видалить дані з CiviCRM. Ви впевнені?

en: This will immediately delete the file %1. This action cannot be undone.
uk: Це призведе до негайного видалення файлу %1. Ця дія має незворотній характер.

en: This will make your CiviCRM installation a single-language one again. THIS WILL DELETE ALL DATA RELATED TO LANGUAGES OTHER THAN THE DEFAULT ONE SELECTED ABOVE (and only that language will be preserved).
uk: Це зробить Вашу інсталяцію CiviCRM знову одномовною. ЦЯ ДІЯ ВИДАЛИТЬ УСІ ДАНІ СТОСОВНО МОВ, ВІДМІННИХ ВІД МОВИ ЗА УМОВЧАННЯМ, ЯКА ОБРАНА ВИЩЕ (і тількти ця мова буде зарезервована).

en: This will refresh the duplicates list. Click OK to proceed.
uk: Це оновить перелік повторювань. Натисніть ТАК для продовження.

en: This will remove the format from all Message Templates that use it. Do you want to continue?
uk: Ця дія видалить цей формат з усіх шаблонів повідомлень, які його використовують. Ви бажаєте продовжити?

en: This will run the batch merge process on the listed duplicates. The operation will run in safe mode - only records with no direct data conflicts will be merged. Click OK to proceed if you are sure you wish to run this operation.
uk: Це запустить пакетний процес злиття для перелічених повторів. Операція відбуватиметься у безпечному режимі - будуть об'єднані лише записи без прямих конфліктів даних. Натисніть ТАК для продовження, якщо Ви впевнені, що бажаєте продовжити цю операцію.

en: This will run the batch merge process on the selected duplicates. The operation will run in force merge mode - all selected duplicates will be merged into main contacts even in case of any conflicts. Click OK to proceed if you are sure you wish to run this operation.
uk: Це запустить пакетний процес об'єднання для обраних повторів. Операція відбуватиметься у безпечному режимі - будуть об'єднані лише записи без прямих конфліктів даних. Натисніть ТАК для продовження, якщо Ви впевнені, що бажаєте продовжити цю операцію.

en: This will run the batch merge process on the selected duplicates. The operation will run in safe mode - only records with no direct data conflicts will be merged. Click OK to proceed if you are sure you wish to run this operation.
uk: Це запустить пакетний процес злиття для перелічених повторів. Операція відбуватиметься у безпечному режимі - будуть об'єднані лише записи без прямих конфліктів даних. Натисніть ТАК для продовження, якщо Ви впевнені, що бажаєте продовжити цю операцію.

en: This will write to the database. Continue?
uk: Це створить запис у базі даних. Продовжити?

en: Thought you might be interested in checking out this event. I'm planning on attending.
uk: Думаю, що Вам буде цікаво відвідати цей захід сьогодні. Я планую відвідати.

en: Thought you might be interested in learning about and helping this organization. I think they do important work.
uk: Думаю, що Вам може бути цікаво дізнатися більше про цю організацію та надати їй допомогу. Мені здається, що вони роблять важливу роботу.

en: Thousands Separator and Decimal Delimiter can not be the same.
uk: Роздільник тисяч і роздільник десяткових розрядів не можуть бути одним символом.

en: Thousands Separator can not be empty. You can use a space character instead.
uk: Роздільник тисяч не може бути порожнім. Замість цього, Ви можете використовувати символ пробілу.

en: Three
uk: Три

en: Threshold
uk: Поріг (ліміт)

en: Threshold weight cannot be empty or zero.
uk: Граничне значення не може піти пустим чи нульовим

en: Thumbnail
uk: Ескіз

en: Thumbnail URL
uk: Мініатюрне зображення URL

en: Thumbnail URL is Required
uk: Потрібна електронна адреса розміщення ескізу

en: Tibetan Standard, Tibetan, Central
uk: Тибетська Стандарт, Тибетська, Центральна

en: Tigrinya
uk: Тигринья

en: Time
uk: Час

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Time Limit
uk: Ліміт часу

en: Time is required for this format.
uk: Час є необхідним для цього формату.

en: Time limit <strong>in hours</strong> for confirming/finishing registration by participants with any of the pending statuses. Enter 0 (or leave empty) to disable this feature.
uk: Обмеження за часом <STRONG> в годинах </ STRONG> для підтвердження / оздоблення реєстрацію учасників з будь-яким з відкладених станів. Введіть 0 (або залиште порожнім), щоб відключити цю функцію.

en: Timeline
uk: Розклад

en: Times New Roman
uk: Таймз Нью Роман

en: Timestamp
uk: Відмітка часу

en: Timestamp Mismatch
uk: Невідповідність часової мітки

en: Timestamps and Timezones
uk: Мітки часу та часові пояси

en: Timestamps for Activities and Cases
uk: Часові мітки для Активностей та Справ

en: Timezone
uk: Часова зона

en: Timezone Abbreviation
uk: Абревіатура часової зони

en: Timezone ID
uk: ID часової зони

en: Timezone Name
uk: Назва часової зони

en: Tip
uk: Підказка

en: Tip: Managing waitlisted participants
uk: Підказка: Керування учасниками з Переліку очікування

en: Title
uk: Назва

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (plain)
uk: Назва (простий текст)

en: Title - New Membership
uk: Заголовок - Нове Членство

en: Title - Renewals
uk: Заголовок - Подовження

en: Title Color
uk: Колір назви

en: Title Text Color
uk: Призначте Колір Тексту

en: Title and Format
uk: Заголовок та формат

en: Title and Settings
uk: Назва та Налаштування

en: Title for Premiums section
uk: Назва розділу щодо Премій

en: Title for the Honoree section (e.g. &quot;Honoree Information&quot;).
uk: Назва розділу щодо інформації про особу, на чию честь зроблено внесок (лауреата) (напр., &quot;Інформація про тих, кого відзначено&quot;).

en: Title is a required field.
uk: Назва є обов'язковим для заповнення полем

en: Title not Set
uk: Назва не задана

en: Title of the mailing
uk: Назва поштової розсилки

en: Title of the survey.
uk: Назва опитування.

en: Title to appear at the top of the Premiums section.
uk: Назва, що має з'являтися у верхній частині Розділу Премій.

en: To
uk: До

en: To Be Paid
uk: Підлягає оплаті

en: To Email
uk: На Пошту

en: To End of
uk: До кінця

en: To End of Previous
uk: До кінця минулого

en: To First Name
uk: На Ім'я

en: To Last Name
uk: На Прізвище

en: To add a field to this form, drag or double-click an item from the list to the right.
uk: Щоб додати поле до цієї форми, перетягніть або двічі клацніть потрібну позицію у переліку праворуч.

en: To add reports to your dashboard:
uk: Для додавання звітів до Вашої контрольної панелі:

en: To allow users to see a listing of participants, set this field to 'Name' (list names only), 'Name and Email', or 'Name, Status and Register Date'.
uk: Щоб дозволити переглядати список учасників, встановіть в цьому полі «Ім'я» (тільки імена списку) «Ім'я та e-mail», або «ім'я, статус і Дата реєстрації».

en: To be paid in
uk: Підлягає оплаті у

en: To cancel automatic renewal:
uk: Для відміни автоматичного подовження:

en: To change the organization data collected use the "On Behalf Of Organization" profile (<a href="%1">Administer > Customize Data and Screens > Profiles</a>).
uk: Для того, щоб змінити зібрані дані про організацію використайте профіль "Від імені організації"  (<a href="%1">Адміністрування > Персоналізація даних і вікон > Профілі</a>).

en: To cleanup both, add <em>%1</em>
uk: Для очищення тек обох типів, додайте

en: To complete and confirm your signature, please follow the activation instructions sent to the email address you provided.
uk: Щоб поставити та підтвердити Ваш підпис, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій по активації, які були надіслані на вказану Вами адресу електронної пошти.

en: To disable Contribution Amounts section you need to first disable Separate Membership Payment option from Membership Settings.
uk: Для того, щоб відключити розділ "Сума внеску" Вам, в першу чергу, потрібно відключити опцію Окремий платіж за членство в Налаштуваннях членства.

en: To display a stack trace listing at the top of a page, add <em>%1</em>
uk: Для відображення протоколу трекінгу стеку вгорі сторінки, додайте <em>%1</em>

en: To empty template cache (civicrm/templates_c folder), add <em>%1</em>
uk: Для очищення кешу шаблонів (тека civicrm/templates_c), додайте <em>%1</em>

en: To enable event participation approval the following statuses must be enabled:
uk: Для активації схвалення на участь у події, повинні бути активні наступні статуси:

en: To enable event waitlist management the following statuses must be enabled:
uk: Для активації керування переліками очікування подій, необхідно увімкнути наступні статуси:

en: To end of current calendar month
uk: До кінця поточного календарного місяця

en: To end of current calendar year
uk: До кінця поточного календарного року

en: To end of current quarter
uk: До кінця поточного кварталу

en: To end of current week
uk: До кінця поточного тижня

en: To end of previous calendar month
uk: До кінця минулого календарного місяця

en: To end of previous calendar year
uk: До кінця минулого календарного року

en: To end of previous quarter
uk: До кінця минулого кварталу

en: To end of previous week
uk: До кінця минулого тижня

en: To end of yesterday
uk: До кінця вчорашнього дня

en: To ensure that all of your custom data groups are available to Views, you may need to add the following key(s) to the db_prefix array in your settings.php file: '%1'.
uk: Для того, щоб впевнитись у тому, що всі Ваші групи індивідуально налаштованої інформації доступні для перегляду,  Ви маєте ввести наступний параметр(и) до $db_prefix array у файлі налаштувань settings.php: %1.

en: To filter on Staff Member or Relationship, please also select Staff Member and Relationship from the list of fields.
uk: Щоб встановити фільтр на штатного співробітника або взаємовідносини, будь ласка, також оберіть штатного співробітника та взаємовідносини зі списку полів.

en: To find out more about this event, go to:
uk: Для того, щоб дізнатися більше про цей захід, перейдіть до:

en: To include a dashlet report drag it from the "Available Dashlets" block to one of the two columns (use the right column for a better fit).
uk: Для додавання звіту у вигляді Модулю, перетягніть його з блоку "Доступні Модулі" до однієї з двох колонок (використовуйте праву колонку для кращої відповідності).

en: To make a contribution, go to:
uk: Для того, щоб зробити внесок, перейдіть до:

en: To remove temporary upload files (civicrm/upload folder), add <em>%1</em>
uk: Для видалення тимчасових відвантажених файлів (тека (civicrm/upload), додайте <em>%1</em>

en: To search by specific location types (e.g. Home, Work...), select one or more options.
uk: Для пошуку за конкретними типами розташування (наприклад, дім, робота тощо), оберіть одну або декілька опцій.

en: To send a Mass SMS, you must have a valid group of recipients - either at least one group that's a Mailing List
uk: Для розсилки СМС потрібно мати бодай одну групу, визначену як «список розсилки».

en: To send only one message to the shared address, enable this option. Mail-merge tokens will be filled for only one person.
uk: Для відправлення тільки одного повідомлення за загальною адресою, включіть цю опцію. Майл-злиття жетони будуть заповнені тільки для однієї людини.

en: To send separate messages for each person, disable this option. Mail-merge tokens will be filled separately for each person.
uk: Для відправки окремих повідомлень для кожної людини, відключіть цю опцію. Мейл-злиття жетони будуть заповнені окремо для кожної людини.

en: To the user
uk: До користувача

en: To view totals please select all of activity id, date and duration.
uk: Щоб переглянути загальні суми, будь ласка, оберіть усі id заходів, дату та тривалість.

en: To:
uk: Кому:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toggle fullscreen
uk: Увімкнути або вимкнути режим повного екрану

en: Token
uk: Маркери

en: Tokens
uk: Поля

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Tonga (Tonga Islands)
uk: Тонганська (острови Тонга)

en: Too many matching results
uk: Забагато результатів, що збігаються.

en: Top Donors Report
uk: Звіт про топ спонсорів

en: Top Margin
uk: Верхнє поле

en: Top Padding
uk: Заповнення зверху

en: Top level
uk: Верхня панель

en: Total
uk: Всього

en: Total %1 Amount
uk: Всього %1 Сума

en: Total Activities
uk: Загальна кількість заходів

en: Total Amount
uk: Загальна сума

en: Total Amount (%1)
uk: Загальна сума (%1)

en: Total Amount (Contributions)
uk: Загальна сума (Внески)

en: Total Amount (Soft Credits)
uk: Загальна сума (пільгові кредити)

en: Total Amount Contributed
uk: Загальна сума внесків

en: Total Amount Paid
uk: Загальна сума виплат

en: Total Amount should be a positive number
uk: Загальна сума повинна бути позитивним числом

en: Total Clicks (WIP)
uk: Загальні натискання (ВІП)

en: Total Clicks on a particular link
uk: Всього натискань на певні посилання

en: Total Committed
uk: Загальна сума внеску

en: Total Contributions
uk: Загальна кількість внесків

en: Total Donations
uk: Усього пожертв

en: Total Donors
uk: Загальна кількість донорів

en: Total Duration (in Minutes)
uk: Загальна тривалість (у хвилинах)

en: Total Income
uk: Загальний дохід

en: Total LifeTime
uk: Внесків за весь час

en: Total Members
uk: Загальна кількість членів

en: Total No Pledges
uk: Загальна кількість застав

en: Total Number of Activities
uk: Загальна кількість заходів

en: Total Number of Cases
uk: Загальна кількість справ

en: Total Number of Countries
uk: Загальна кількість країн

en: Total Open Rate
uk: Усього показників відкриття

en: Total Opens
uk: Усього відкриттів

en: Total Paid
uk: Загальна випла

en: Total Participant(s) added to event: %1.
uk: Загальна кількість учасників, доданих до заходу: %1.

en: Total Participants
uk: Усі Учасники

en: Total Participants : %1
uk: Загальна кількість учасників: %1

en: Total Payments Made
uk: Загальний обсяг здійснених платежів

en: Total Pledge Amount
uk: Загальна сума платіжного зобов’язання

en: Total Pledge Amount should be greater than zero.
uk: Загальна сума платіжного зобов’язання повинна бути більше нуля.

en: Total Pledged
uk: Загальна сума, представлена у платіжному зобов’язанні

en: Total Pledges
uk: Загальна кількість застав

en: Total Price
uk: Загальна Ціна

en: Total Primary Contact(s)
uk: Загальна кількість первинного контакту (-ів)

en: Total Received
uk: Загальна сума надходжень

en: Total Recipients:
uk: Всього отримувачів:

en: Total Reserve
uk: Загальна кількість резервувань

en: Total Row(s)
uk: Всього рядків

en: Total Rows
uk: Загальна кількість рядків.

en: Total Selected Activities: %1
uk: Загальна кількість обраної діяльності: %1

en: Total Soft Credit Amount
uk: Загальна сума пільгових кредитів

en: Total Soft Credits
uk: Загальна кількість пільгових кредитів

en: Total Tax
uk: Загальна сума податку

en: Total Tax Amount
uk: Загальна Сума Податку

en: Total Tracked Opens
uk: Усього відслідкованих відкриттів

en: Total Types
uk: Загальна кількість типів

en: Total Unique Clicks
uk: Загальні унікальні переходи за посиланнями

en: Total Usage:
uk: Загальне використання:

en: Total amount entered
uk: Введена загальна сума

en: Total amount expected
uk: Очікувана загальна сума

en: Total amount last year
uk: Загальна кількість за минулий рік

en: Total amount you would like to raise for this campaign.
uk: Загальна сума, яку Ви плануєте зібрати для цієї кампанії.

en: Total for
uk: Всього за

en: Total for Fiscal Year
uk: Всього за фіскальний рік

en: Total for amounts entered below does not match the expected batch total.
uk: Загальна сума значень, введених нижче, не співпадає з очікуваною сумою пакетів.

en: Total number of payments to be made. Set this to 0 if this is an open-ended commitment i.e. no set end date.
uk: Загальна кількість платежів, які будуть зроблені. Поставте 0, якщо це одностороннє зобов'язання, тобто кінцева дата не встановлена.

en: Total number of rows imported successfully.
uk: Загальна кількість рядків була успішно імпортована.

en: Total number of rows in the imported data.
uk: Загальна кількість рядків у імпортованих даних.

en: Total reserved contacts should be a positive number
uk: Загальна кількість зарезервованих контактів повинна бути додатним числом

en: Total reserved per interviewer
uk: Загальна кількість резервувань на одного інтерв'юєра

en: Total rows (activity records) in uploaded file.
uk: Загальна кількість рядків (записи про Діяльності) у завантаженому файлі.

en: Total rows (contribution records) in uploaded file.
uk: Загальна кількість рядків (записи про Діяльності) у завантаженому файлі.

en: Total rows (membership records) in uploaded file.
uk: Загальне число рядків (записів про членство) у файлі, що завантажується.

en: Total rows (participant records) in uploaded file.
uk: Загальна кількість рядків (записів учасників) у відвантаженому файлі.

en: Total rows to be imported.
uk: Загальна кількість рядків для імпорту.

en: Totals (all types)
uk: Загалом (усі типи)

en: Totals Only
uk: Тільки загальні суми

en: Touched Activity
uk: Обговорений захід

en: Touched Contact
uk: Контакт, з яким було проведено обговорення

en: Track Click-Throughs
uk: Відслідковувати переходи за посиланнями

en: Track Mailing?
uk: Відслідкувати поштову розсилку?

en: Track Opens
uk: Відслідковувати відкриття листів

en: Track Opens?
uk: Відслідковувати відкриття листів?

en: Track Replies
uk: Відслідкувати відповіді

en: Track URLs?
uk: Відслідковувати електронні адреси розміщення?

en: Track replies using VERP in Reply-To header
uk: Відслідкувати відповіді, використовуючи VERP у заголовку "Відповісти"

en: Track the number of times recipients click each link in this mailing.
uk: Відслідкувати кількість разів, коли отримувачі натиснули кожне посилання у цій розсилці.

en: Track the number of times recipients open this mailing in their email software.
uk: Відслідкувати кількість разів, коли отримувачі відкривають цю розсилку своїм програмним забезпеченням.

en: Trackable Opens
uk: Відслідковані відкриття

en: Trackable Replies
uk: Відслідковані відповіді

en: Trackable URL ID
uk: URL ID, що відслідковуються

en: Trackable URL Open ID
uk: URL, що відслідковується, відкритий ID

en: Trackable URLs
uk: URL, що відслідковуються

en: Trackable Url
uk: Url, що відслідковуються

en: Tracking
uk: Відстежування

en: Trans #
uk: Номер транзакції

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Transaction #
uk: Переказ #

en: Transaction Amount
uk: Сума транзакції

en: Transaction Date
uk: Дата проведення переказу

en: Transaction Fee
uk: Комісійна винагорода по транзакції

en: Transaction ID
uk: ID транзакції

en: Transaction ID already exists in Database.
uk: ID переказу вже є в датабазі.

en: Transaction ID must be unique within the database
uk: ID транзакції мусить бути унікальним у базі даних

en: Transaction ID's must be unique. Include the account number for checks.
uk: ID коди транзакцій мають бути унікальними. Включіть в чеки номер рахунку.

en: Transaction ID's must be unique. Transaction '%1' already exists in your database.
uk: ID транзакції мусить бути унікальним. Транзакція '%1' вже існує у Вашій базі даних.

en: Transaction Result Code
uk: Код результату транзакції

en: Transactions
uk: Транзакції

en: Transfer
uk: Змінити

en: Transfer Registration
uk: Змінити Реєстрацію

en: Transfer or Cancel
uk: Перевести або Скасувати

en: Transfer or Cancel Registration
uk: Змінити або Скасувати Реєстрацію

en: Transfer or cancel your registration:
uk: Змініть або скасуйте Вашу реєстрацію:

en: Transferred
uk: Передано

en: Transferred to Contact ID
uk: Змінено до ID контакту

en: Try "Search All or by Date Range".
uk: Спробуйте посилання "Шукати увесь вміст, або за діапазоном дат", наведене вище.

en: Try a different spelling or use fewer letters.
uk: Спробуйте іншу форму написання чи використайте менше літер.

en: Tsonga
uk: Тсонга

en: Tswana
uk: Тсвана

en: Turkish
uk: Турецька

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Twi
uk: Тві

en: Two
uk: Два

en: Type
uk: Вид

en: Type of Data
uk: Вид інформації

en: Type of bounce
uk: Вид відхилення

en: Type of the queue
uk: Тип черги

en: UF Group Created Date
uk: Дата створення UF групи

en: UF Join ID
uk: ID приєднання до UF

en: UF Match ID
uk: ID співставлення UF

en: URL Click-through tracking
uk: Відслідковування URL для переходів за посиланнями

en: URL Variables
uk: Змінні URL-адреси

en: URL for Winner Criteria
uk: URL для критеріїв переможців

en: URL for this Page
uk: Електронна адреса розміщення даної сторінки

en: URL is not set for this payment processor
uk: URL не налаштований для цього методу платежу

en: URL of the location for uploaded image files.
uk: Інтернет-адреса розміщення відвантажених файлів зображень.

en: URL to Logo Image
uk: URL та Зображення Логотипу

en: URLs used to access CiviCRM resources (CSS files, Javascript files, images, etc.). Enable secure URLs.
uk: Інтернет-адреси для доступу до ресурсів CiviCRM (файли CSS, Javascript, зображення тощо). Активуйте безпечні Інтернет-адреси.

en: USPS Address Lookup Failed with HTTP status code: %1
uk: Пошук USPS адреси завершився невдачею, статус код HTTP: %1

en: USPS Code
uk: USPS код

en: Uighur, Uyghur
uk: Уйгурська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Un-subscribe Confirmation
uk: Підтвердження відмови від підписки

en: Unable to Delete
uk: Неможливо видалити

en: Unable to create InnoDB tables. MySQL InnoDB support is required for CiviCRM but is either not available or not enabled in this MySQL database server.
uk: Не вдалося створити таблиці InnoDB. Потрібна підтримка MySQL InnoDB для програми CiviCRM, проте вона або недоступна, або заблокована на цьому сервері бази даних MySQL.

en: Unable to create temporary tables. This MySQL user is missing the CREATE TEMPORARY TABLES privilege.
uk: Не вдалося створити тимчасові таблиці. Даний користувач MySQL не має повноваження СТВОРЮВАТИ ТИМЧАСОВІ ТАБЛИЦІ.

en: Unable to create triggers. This MySQL user is missing the CREATE TRIGGERS  privilege.
uk: Не вдалося створити тригери. Даний користувач MySQL не має повноваження СТВОРЮВАТИ ТРИГЕРИ.

en: Unable to delete the '%1' Price Field - it is currently in use by one or more active events or contribution pages or contributions  or event templates.
uk: Неможливо видалити поле ціни "%1" - зараз воно використовується однією або кількома активними сторінками подій чи внесків, або шаблонами внесків чи подій.

en: Unable to delete the '%1' Price Field Option - it is currently in use by one or more active events  or contribution pages or contributions.
uk: Неможливо видалити Опцію Поля Ціни "%1" - зараз вона використовується одним чи кількома активними Заходами, чи сторінками Внесків, чи Внесками.

en: Unable to delete the '%1' price set - it is currently in use by one or more active events or contribution pages or contributions or event templates.
uk: Неможливо видалити ціновий набір "%1" - зараз він використовується однією або кількома активними сторінками подій чи внесків, або шаблонами внесків чи подій.

en: Unable to deliver to destintation mail server
uk: Неможливо доставити до призначеного поштового сервера

en: Unable to disable the '%1' price set - it is currently in use by one or more active events, contribution pages or contributions.
uk: Неможливо вимкнути набір цін "%1" - зараз він використовується одним або декількома активними подіями, сторінками внесків або внесками.

en: Unable to extract the extension to %1.
uk: Не вдалося екстрагувати розширення до %1.

en: Unable to extract the extension.
uk: Не вдалося екстрагувати розширення.

en: Unable to extract the extension: %1 cannot be cleared
uk: Не вдалося екстрагувати розширення: %1 не може бути очищено

en: Unable to extract the extension: bad directory structure
uk: Не вдалося екстрагувати розширення: неправильна структура каталогу

en: Unable to file on case.
uk: Неможливо прикріпити до справи

en: Unable to load configuration file for the referenced case type: '%1' %2.
uk: Неможливо завантажити файл конфігурації для обраного типу справи: %1, %2.

en: Unable to lock tables. This MySQL user is missing the LOCK TABLES privilege.
uk: Не вдалося блокувати таблиці. Даний користувач MySQL не має повноваження створювати ТАБЛИЦІ БЛОКУВАНЬ.

en: Unable to reach destination mail server
uk: Неможливо зв'язатися з призначеним поштовим сервером

en: Unable to reach the server. Please refresh this page in your browser and try again.
uk: Неможливо з’єднатися з сервером. Будь ласка, оновіть цю сторінку в браузері та спробуйте знову.

en: Unable to remove directory %1
uk: Неможливо видалити директорію %1

en: Unable to remove file %1
uk: Не можливо видалити файл %1

en: Unable to resize image because the GD image library is not currently compiled in your PHP installation.
uk: Неможливо змінити розмір зображення, оскільки бібліотека зображень GD наразі не скомпільована у Вашій інсталяції PHP.

en: Unable to resize image because the file supplied was not an image.
uk: Неможливо змінити розмір зображення, оскільки наданий файл не є зображенням.

en: Unable to resolve recipient domain
uk: Неможливо вирахувати домен отримувача

en: Unbalanced transactions may be created if you delete the account of type: %1.
uk: Незбалансовані угоди можуть бути створені, якщо видалити обліковий запис типу:% 1.

en: Uncheck this box if you are using this contribution page for free membership signup ONLY, or to solicit in-kind / non-monetary donations such as furniture, equipment.. etc.
uk: Зніміть дану позначку, якщо Ви використовуєте цю сторінку внесків ТІЛЬКИ з метою реєстрації для отримання безкоштовного членства, або з метою отримання негрошових пожертвувань, таких як меблі, обладнання тощо.

en: Uncheck this box if you are using this contribution page for membership signup and renewal only &ndash; and you do NOT want users to select or enter any additional contribution amounts.
uk: Зніміть прапорець, якщо ви використовуєте цю сторінку внеску лише для реєстрації та оновлення членства &ndash; і ви НЕ хочете, щоб користувачі вибирали або вводили додаткові суми внесків.

en: Unfortunately some of your options have now sold out for one or more participants.
uk: На жаль, деякі з Ваших обраних подій вже продані одному або декільком учасникам.

en: Unhide
uk: Відкрити

en: Unhold Email
uk: Виключити режим утримування електронної пошти

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Uninstall "%1"?
uk: Видалити "%1"?

en: Uninstall Error
uk: Помилка видалення

en: Uninstall Extension
uk: Видалити розширення

en: Unique Case ID
uk: Номер справи

en: Unique Click-throughs
uk: Унікальні переходи за посиланнями

en: Unique Clicks
uk: Окремі люди

en: Unique Custom Field ID
uk: № саморобного поля

en: Unique Custom Group ID
uk: № саморобної групи

en: Unique ID (OpenID)
uk: Унікальний ID (Відкритий ID)

en: Unique Invoice ID from system
uk: Унікальний код інвойсу, наданий системою

en: Unique Open Rate
uk: Унікальний показник відкриття

en: Unique Opens
uk: Унікальні відкриття

en: Unique Replies
uk: Унікальні відповіді

en: Unique Tracked Opens
uk: Унікальні відслідковані відкриття

en: Unique Transaction ID
uk: Унікальний код транзакції

en: Unique Transaction ID from Payment Processor / Bank etc
uk: Унікальний код транзакції, наданий платіжною системою / банком тощо.

en: Unique internal Credit Note ID for this contribution.
uk: Унікальний внутрішній код кредит-ноти для даного внеску.

en: Unique internal reference ID for this contribution.
uk: Унікальний внутрішній ідентифікаційний номер даного внеску.

en: Unique payment ID for this transaction. The Payment Processor's transaction ID will be automatically stored here on online contributions.
uk: Унікальний код для оплати даної операції. Код операції у платіжній системі буде автоматично збережено тут на сайті внесків.

en: Unit Price
uk: Ціна за одиницю

en: Unit of Measure
uk: Одиниці виміру

en: Unit price.
uk: Ціна за одиницю.

en: Units
uk: Одиниця

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown bounce type: Could not parse bounce email
uk: Невідома причина повернення листа: не можливо проаналізувати відмову листа

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown path
uk: Невідомий шлях

en: Unknown tag.
uk: Невідомий тег

en: Unlimited
uk: Необмежене

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Unmatched Soft Credit Rows (skipped)
uk: Невідовідні рядки з м'якими кредитами (пропущено)

en: Unnamed Profile
uk: Профіль без назви

en: Unopened/Hidden
uk: Не відкрито/Приховано

en: Unpaid
uk: Несплачено

en: Unreachable
uk: Не досяжний

en: Unrecognised message part of type "%1".
uk: Нерозпізнана частина повідомлення типу "% 1".

en: Unrecognized payment hook (%1) in %2::%3
uk: Платіжний засіб не розпізнано (%1) у %2::%3

en: Unrecognized upgrade action
uk: Не розпізнана дія з оновлення

en: Unrestricted
uk: Необмежений

en: Unreviewed
uk: Неперевірено

en: Unsafe Files
uk: Небезпечні файли

en: Unsafe Permission Settings
uk: Ненадійні налаштування дозволів

en: Unsaved Changes
uk: Незбережені зміни

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Unsubscribe (Action)
uk: Відписатись (Дія)

en: Unsubscribe Group
uk: Відписатися від групи

en: Unsubscribe ID
uk: Відписатися ID

en: Unsubscribe Message
uk: Відмовитись від підписки на повідомлення

en: Unsubscribe Requests
uk: Запити на відписку

en: Unsubscribe Timestamp
uk: Відмовитись від підписки на відмітку часу

en: Unsubscribe URL (Action)
uk: URL - відписки (Дія)

en: Unsubscribe is for Organization?
uk: Відмовитися від підписки для організації?

en: Unsubscribe via email
uk: Відписаться через електронну пошту

en: Unsubscribe via web page
uk: Відписатися через веб сторінку

en: Unsubscribed
uk: Відписка здійснена

en: Unsubscribed Groups
uk: Групи, з яких відписалися

en: Unsubscribes
uk: Відписалися

en: Unsubscription Groups
uk: Групи відмови від підписки

en: Unsupervised
uk: Некероване

en: Unsupported Field Type
uk: Непідтримуваний Тип Поля

en: Unsupported action
uk: Ця дія не підтримується

en: Up To %1
uk: До %1

en: Up To %1 Donation
uk: Пожертва на суму до %1

en: Upcoming
uk: Найближчий

en: Upcoming Events
uk: Майбутні заходи

en: Update
uk: Оновити

en: Update "%1"
uk: Оновити "%1"

en: Update Activities
uk: Оновити діяльність

en: Update Activity
uk: Оновити діяльність

en: Update Campaign
uk: Оновити дані по кампанії

en: Update Check Disabled
uk: Перевірка оновлення вимкнена

en: Update Contact Information
uk: Оновити контактну інформацію

en: Update Contact(s)
uk: Оновити контакт (и)

en: Update Contacts
uk: Оновити контакти

en: Update Contribution(s)
uk: Оновити Внесок(ски)

en: Update Contributions
uk: Оновити Внески

en: Update Error
uk: Помилка при оновленні

en: Update Grants
uk: Оновити гранти

en: Update Greetings and Addressees
uk: Оновити привітання та адреси

en: Update Indices
uk: Оновити показники

en: Update Linked Cases Status?
uk: Оновити Статус Пов'язаних Справ?

en: Update Members(s)
uk: Оновити члена (членів)

en: Update Membership Statuses
uk: Оновити статуси членства

en: Update Memberships
uk: Оновити членства

en: Update Page Format (this will affect all templates that use this format)
uk: Оновити Формат сторінки (це вплине на усі шаблони, що використовують цей формат)

en: Update Participant Statuses
uk: Оновити статуси учасників

en: Update Participant(s)
uk: Оновити учасника(ів)

en: Update Payment details
uk: Оновити реквізити Платежу

en: Update Petition
uk: Оновити дані по петиції

en: Update Recurring Contribution
uk: Оновити повторний внесок

en: Update Recurring Contribution Billing Details
uk: Оновити платіжні деталі Повторного внеску

en: Update Response
uk: Оновити відповідь

en: Update Responses for All
uk: Оновити відповіді для всіх

en: Update Smart Group
uk: Оновити смарт групу

en: Update Smart Group Counts
uk: Оновити показники лічильників смарт-групи

en: Update Success
uk: Оновлено успішно

en: Update Survey
uk: Оновити дані по дослідженню

en: Update Template
uk: Оновити шаблон

en: Update all database indices now? This may take a few minutes and cause a noticeable performance lag for all users while running.
uk: Оновити показники всіх баз даних зараз? Це може зайняти кілька хвилин і викликатиме помітне відставання в  продуктивності для всіх користувачів під час роботи.

en: Update existing Membership
uk: Оновити існуюче членство

en: Update existing contributions
uk: Оновити існуючі внески

en: Update field values for each %1 as needed. Click <strong>Update %2s</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first %1 and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
uk: Оновлюйте значення полів для кожного% 1 за потреби. Натисніть<strong>  Оновити%2s</strong>нижче, щоб зберегти всі зміни. Щоб встановити одне значення для ВСІХ рядків, введіть це значення для першого% 1 і  потім натисніть </strong>Копіювати іконку</strong> (поруч із заголовком стовпця).

en: Update field values for each Activities as needed. Click <strong>Update Activities</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first Activity and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
uk: За необхідності, оновіть дані у полях для кожної Діяльності. Натисніть <strong>Оновити Діяльності</strong> знизу для збереження Ваших змін. Для встановлення у полі однакових значень для УСІХ рядків, введіть це значеня для першої Діяльності, а потім натисніть <strong>значок Копіювати</strong> (біля заголовку поля).

en: Update field values for each contact as needed. Click <strong>Update Contacts</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first contact and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
uk: Оновіть значення полів для кожного контакту за необхідності. Натисніть <strong>Оновити Контакти</strong> знизу щоб зберегти усі Ваші зміни. Щоб встановити одне й те ж значення для УСІХ рядків, введіть значення для першого контакту а потім натисніть  <strong>Знчок Копіювання</strong> (біля імені стовпця).

en: Update field values for each contribution as needed. Click <strong>Update Contributions</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first contribution and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
uk: Оновіть значення полів для кожного внеску за необхідності. Натисніть <strong>Оновити Внески</strong> знизу щоб зберегти усі Ваші зміни. Щоб встановити одне й те ж значення для УСІХ рядків, введіть значення для першого внеску, а потім натисніть  <strong>Знчок Копіювання</strong> (біля імені стовпця).

en: Update field values for each member as needed. Click <strong>Update Memberships</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first member and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
uk: Оновіть значення полів для кожного члена за необхідності. Натисніть <strong>Оновити Членство</strong> знизу щоб зберегти усі Ваші зміни. Щоб встановити одне й те ж значення для УСІХ рядків, введіть значення для першого члена, а потім натисніть  <strong>Знчок Копіювання</strong> (біля імені стовпця).

en: Update field values for each participant as needed. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first participation and then click the
            <strong>Copy icon</strong>
            (next to the column title).
uk: За потреби оновіть значення полів для кожного учасника. Для встановлення однакового значення поля для УСІХ рядків, введіть це значення для першого учасника, а потім натисніть <strong>значок Копіювати</strong> (біля заголовку рядка).

en: Update grants
uk: Оновити гранти

en: Update multiple %1s
uk: Оновити кілька %1s

en: Update multiple activities
uk: Оновити декілька діяльностей

en: Update multiple cases
uk: Оновити кілька справ

en: Update multiple contacts
uk: Оновити кілька контактів

en: Update multiple contacts requires that all selected contacts be the same basic type (e.g. all Individuals OR all Organizations...). Please modify your selection and try again.
uk: Пакетне оновлення потребує, щоб усі обрані контакти були одного основного типу (напр., усі Особи, або Організації, тощо). Будь ласка, змініть Ваш вибір та спробуйте знову.

en: Update multiple contributions
uk: Оновлення декількох внесків

en: Update multiple memberships
uk: Оновити декілька членств

en: Update multiple participants
uk: Оновити декількох учасників

en: Update multiple records error
uk: Помилка групового оновлення записів

en: Update on Duplicate
uk: Оновлена інформація про дублікати

en: Update receipt dates for these contributions
uk: Оновити дати отримання даних внесків

en: Update repeating %1
uk: Оновити з повторенням %1

en: Update thank-you dates for these contributions
uk: Оновити дати надсилання подяки за дані внески

en: Update the matching contact
uk: Оновити контакти, що співпадають

en: Update the status for each participant individually below, or change all statuses to:
uk: Оновити статус кожного учасника окремо нижче, або змінити всі статуси на:

en: Update this field mapping
uk: Оновити цю схему імпорту визначених полів

en: Update this page with current statistics on the number of contacts in each smart group.
uk: Оновити дану сторінку, використовуючи поточну статистику стосовно кількості контактів у кожній смарт-групі.

en: Update your personal contact information
uk: Оновити Вашу персональну контактну інформацію

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updated Fee(s)
uk: Оновлена вартість

en: Updated Grant(s): %1 (Total Selected: %2)
uk: Оновлений грант (гранти): %1 (Загалом обрано: %2)

en: Updated Mailing
uk: Оновлена поштова розсилка

en: Updated contact
uk: Оновлений контакт

en: Updated personal campaign page
uk: Оновлена персональна сторінка кампаній

en: Updates Saved
uk: Оновлення збережені

en: Updates made using this form will change the recurring contribution information stored in your CiviCRM database, but will NOT be sent to the payment processor. You must enter the same changes using the payment processor web site.
uk: УВАГА: Оновлення, що вносяться за допомогою цієї форми, змінять інформацію про регулярні внески, що зберігаються у Вашій базі даних CiviCRM, але НЕ будуть надіслані до платіжної системи. Ви повинні ввести такі ж зміни за допомогою веб-сайту платіжної системи.

en: Updates membership statuses. WARNING: Membership renewal reminders have been migrated to the Schedule Reminders functionality, which supports multiple renewal reminders.
uk: Оновлює статуси членства. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: нагадування про подовження членства уже перенесена до функціоналу "Запланувати нагадування", який підтримує численні нагадування про подовження.

en: Updates pending event participant statuses based on time
uk: Оновлює статуси учасників заходу, які в очікуванні, залежно від часу

en: Updates pledge records and sends out reminders
uk: Оновлює записи про зобов'язання та розсилає нагадування

en: Updates the reset_date on an email address to indicate that there was a valid delivery to this email address.
uk: Оновлює reset_date для електронних адрес для позначення того, що відбулась дійсна доставка до цієї адреси.

en: Updating
uk: Оновлення

en: Upgrade CiviCRM from v %1 To v %2
uk: Оновити CiviCRM з версії v %1 До v %2

en: Upgrade CiviCRM to Version %1
uk: Оновити CiviCRM до версії %1

en: Upgrade DB to %1: SQL
uk: Оновити БД до %1: SQL

en: Upgrade DB to %1: Update Contribution Invoice number (%2 => %3)
uk: Оновити БД до% 1: Оновити номер рахунку-фактури внеску  (% 2 =>% 3)

en: Upgrade Now
uk: Оновити Зараз

en: Upgrade failed to redirect
uk: Оновлення не змогло переадресуватися

en: Upload CSV File
uk: Завантажити файл CSV

en: Upload Content
uk: Завантажити вміст

en: Upload Data
uk: Завантаження даних

en: Upload Document
uk: Завантажити документ

en: Upload TEXT Message
uk: Завантажити ТЕКСТОВЕ повідомлення

en: Upload a photo or icon that you want to be displayed when viewing this contact.
uk: Завантажте фото чи аватарку, яка буде відображуватися під час перегляду цього контакту.

en: Upload from my computer
uk: Завантажити з мого комп'ютера

en: Upload or Compose On-screen
uk: Завантажити або створити у вікні

en: Upload the document in .docx or .odt format.
uk: Завантажте документ у форматі  .docx або .odt.

en: Urdu
uk: Урду

en: Urgent
uk: Терміново

en: Url Tracking
uk: Відслідковувати Url

en: Url already exists in Database.
uk: Така електронна адреса розміщення вже існує у базі даних.

en: Usage
uk: Використання

en: Usage Count:
uk: Підрахунок використання:

en: Use %1 for state/province abbreviation or %2 for state province name.
uk: Використовуйте %1 для абревіатур області/району, або %2 для повних назв області/району.

en: Use %1 unless otherwise advised by eWAY.
uk: Використовуйте %1, якщо інше не пропонується .

en: Use 'Exact Match' if you don't want partial matches to be replaced OR you are replacing a complete phrase (e.g. replace 'Create Printable Letters (PDF)' with  'Write Letters').
uk: Використовуйте "Точне співпадання", якщо Ви не бажаєте, щоб часткові співпадання були замінені, АБО Вам необхідно замінити точну фразу (напр., замінити "Створити листи для друку (PDF)" на "Написати листи").

en: Use 'Find Contacts within this Group' to search for specific contacts.
uk: Використовуйте "Знайти контакти у цій групі" для пошуку певних контактів.

en: Use 'https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do' unless otherwise advised by Elavon.
uk: Використовуйте "https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do", якщо інше не пропонується Elavon.

en: Use 'https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do' unless otherwise advised by Elavon..
uk: Використовуйте "https://www.myvirtualmerchant.com/VirtualMerchant/processxml.do", якщо інше не пропонується Elavon.

en: Use (create mode)
uk: Ввести дані (режим створення)

en: Use - Create Mode
uk: Внести запис

en: Use - Edit Mode
uk: Змінити запис

en: Use - Listings Mode
uk: Пошук записів

en: Use <a href='%1' %2>%3 Access Control</a> to manage basic access to CiviCRM components and menu items. Use CiviCRM ACLs to control access to specific CiviCRM contact groups. You can also configure ACLs to grant or deny access to specific Events, Profiles, and/or Custom Data Fields.
uk: Використовуйте <a href='%1' %2>Управління доступом %3</a> для надання доступу до компонентів CiviCRM та розділів меню. Для управління доступом до окремих груп особових записів використовуйте списки ACL. Ці списки також можна налаштувати для надання чи заборони доступу до окремих заходів, форм та саморобних полів.

en: Use <a href='%1'>Find</a> or <a href='%2'>Advanced Search</a> form to enter search criteria
uk: Використовуйте форму <a href='%1'>Знайти</a> або <a href='%2'>Складний Пошук</a> для вводу критеріїв пошуку

en: Use <strong>&#37;</strong> wildcard(s) for partial matches. EXAMPLE: Enter 'Volunteer&#37;' as your Activity Type to match any activity whose type is 'Volunteer' + any other words (e.g. Volunteer for Open House).
uk: Ви можете використовували <strong>&#37;</strong> шаблон(и) для пошуку часткового співпадання. ПРИКЛАД: Введіть Волонтер% у поле Тип Діяльності для пошуку діяльностей, чий тип є Волонтерський + будь-які інші слова (напр., Волонтер на Дні Відчинених дверей).

en: Use <strong>Find Groups</strong> to search by group name, type and visibility.
uk: Використовуйте <strong>Знайти Групу</strong> для пошуку за іменем, типом чи видимістю групи.

en: Use <strong>Word Replacements</strong> to change all occurrences of a word or phrase in CiviCRM screens (e.g. replace all occurrences of 'Contribution' with 'Donation').
uk: Використовуйте <strong>Заміну слів</strong>, щоб замінити усі випадки, коли слово або словосполучення зустрічаються у вікнах CiviCRM (наприклад, для заміни усіх слів "Внесок" на "Пожертва").

en: Use Address Elements
uk: Використовувати елементи адреси

en: Use Complete Address
uk: Використовувати повну адресу

en: Use Custom Field Sets to add logically related fields for a specific type of CiviCRM record (e.g. contact records, contribution records, etc.).
uk: Використовуйте Довільні Набори Полів для додавання логічно пов'язаних полів для специфічного типу запису CiviCRM (напр., контактні записи, записи внесків тощо).

en: Use DedupeRule
uk: Використати правило пошуку повторів

en: Use Event Types to categorize your events. Event feeds can be filtered by Event Type and participant searches can use Event Type as a criteria.
uk: Використовуйте типи подій для класифікації Ваших подій. Стрічки подій можна фільтрувати за типом події, і під час пошуку користувачі можуть використовувати типи подій як критерії.

en: Use Groups to organize contacts (e.g. these contacts are part of our 'Steering Committee').
uk: Для організації контактів використовуйте групи (напр., ці контакти є частиною Правління).

en: Use Groups to organize contacts (e.g. these contacts are part of our 'Steering Committee'). You can also create 'smart' groups based on contact characteristics (e.g. this group consists of all people in our database who live in a specific locality).
uk: Використовуйте групи для упорядкування контактів (наприклад, ці контакти є частиною нашого Розпорядчого Комітету). Ви також можете створювати "смарт-групи" залежно від параметрів контактів (наприклад, люди у базі даних, які живуть у певній місцевості).

en: Use Groups to organize contacts (e.g. these contacts are part of our 'Steering Committee'). You can also create <strong>smart groups</strong> based on contact characteristics (e.g. this group consists of all people in our database who live in a specific locality).
uk: Використовуйте групи для упорядкування контактів (наприклад, ці контакти є частиною нашого Розпорядчого Комітету). Ви також можете створювати <strong>смарт-групи</strong> залежно від параметрів контактів (наприклад, люди у базі даних, які живуть у певній місцевості).

en: Use Location
uk: Використання розташування

en: Use Rule
uk: Застосувати

en: Use SSL?
uk: Використовувати SSL?

en: Use Saved Field Mapping
uk: Використовувати збережену схему імпорту/експорту

en: Use Street Address
uk: Використовувати Поштову адресу

en: Use Template
uk: Використати шаблон

en: Use Thermometer?
uk: Застосувати Термометр?

en: Use a confirmation page?
uk: Використовувати сторінку підтвердження?

en: Use a confirmation screen?
uk: Використовувати вікно підтвердження?

en: Use a token in the Subject when you are sending mail to a number of recipients and want to include their name and / or other values from their contact record automatically in the subject line.
uk: Використовуйте токени (мітки) у Темі листа, коли надсилаєте повідомлення численним отримувачам і бажаєте, щоб їхні імена та/або інші дані з контактних записів були автоматично включені у рядок Теми листа.

en: Use another contact's address
uk: Використати іншу адресу контакту

en: Use default image
uk: Використати зображення за умовчанням

en: Use default site language
uk: Використовуйте мову за замовчуванням сайту

en: Use email greeting at top where available
uk: Використовуйте привітання електронною поштою у верхній частині, де є можливим

en: Use existing location
uk: Використати існуюче розташування

en: Use existing result set
uk: Використати існуючий набір результатів

en: Use following steps if you need to control View and/or Edit permissions for specific contact groups, specific profiles or specific custom data fields.
uk: Якщо Вам потрібен контроль над дозволами Перегляд та/або Редагування для певної контактної групи, певних профілів чи певних персоналізованих полів даних.

en: Use for Bulk Mail
uk: Використати для масового надсилання електронних листів

en: Use language in use at the time
uk: Використовуйте мову, яка використовується у той час

en: Use one of the merge contact options when exporting records to reduce your mailing size by sending a single piece of mail to each address.
uk: Скористайтеся однією з опцій об'єднання контактів під час експортування записів для зменшення обсягу Вашої поштової розсилки та відправлення лише одного примірника листа на кожну адресу.

en: Use the %1 token for state/province abbreviation or %2 for full state/province name.
uk: Використовуйте маркер %1 для скорочення області/району, або %2 - для повної назви області/району.

en: Use the 'Add Association Rule' form to add new rules.
uk: Скористайтеся формою "Додати асоціативне правило", щоб додати нові правила.

en: Use the 'Add Association Rule' form to add one.
uk: Скористайтеся формою "Додати асоціативне правило", щоб додати нове правило.

en: Use the 'Group Status...' checkboxes to view contacts with 'Pending' status and/or contacts who have been 'Removed' from this group.
uk: Використовуйте перемикачі "Статуси групи..." для перегляду контактів зі статусом "На очікуванні" та/або контактів, які були "Видалені" з цієї групи.

en: Use the <a %1>Configuration Checklist</a> to review and configure settings for your new site
uk: Скористайтеся <a %1>Списком для перевірки конфігурації</a>, щоб переглянути налаштування для Вашого нового сайту та здійснити їх конфігурацію.

en: Use the <a href="%1">Multi-value Custom Data Import tool</a> to import data into multiple record custom fields (contact records must already exist).
uk: Використовуйте <a href="%1">Інструмент імпортування користувацьких даних із множиною значень</a> для імпортування даних в індивідуально налаштовані поля з множиною записів (записи контактів повинні бути вже існуючими).

en: Use the form below to configure a Widget Title (with optional logo), your contribute button text, a short description of this fund-raising campaign, and a link to your organizations home page (for folks who want to learn more). You can also modify the default color-scheme by expanding the 'Edit Widget Colors' section of the form.
uk: Використовуйте форму нижче для налаштування заголовку віджета (з логотипом на вибір), текст на кнопці, що відповідає за Ваш внесок, короткий опис цієї кампанії по збору коштів, а також посилання на головну сторінку Вашої організації (для тих, хто хоче дізнатися більше). Ви також можете змінити кольорову схему за умовчанням, розширивши секцію "Edit Widget Colors" /Редагувати кольори віджету/ даної форми.

en: Use the greeting/address options to determine how you would like the contact's salutation and name displayed for different communication methods. When you send an email or export a list of records to a .csv file for mail merging, the greeting and addressee fields will reflect your preferences.
uk: Використовуйте опції Привітання/Адреса для визначення того, як будуть відображатися привітання та ім'я контакту за різних способів комунікації. Коли Ви надсилаєте електронне повідомлення або експортуєте перелік записів до файлу .csv для об'єднання поштової інформації, поля Привітання та Адресат будуть відображати Ваші преференції.

en: Use the links below to configure or modify the global settings for CiviCRM for this site. Refer to the %1 for details on settings and options.
uk: Використовуйте посилання нижче, щоб налаштувати чи змінити загальні налаштування CiviCRM для цього сайту. Зверніться до %1 для отримання детальної інформації щодо налаштувань і опцій.

en: Use the table below to enter descriptive labels and amounts for up to ten discounted event fees for each discount set. <strong>Don't forget to click 'Save' when you are finished.</strong>
uk: Використовуйте таблицю нижче, щоб ввести описові ярлики і суми для максимум десяти рівнів оплати за участь у заходи для кожного набору знижок на оплату, обравши внизу перемикач "Знижки за датою реєстрації". <STRONG> Коли ви закінчите, не забудьте натиснути на кнопку "Зберегти". </ STRONG>

en: Use the table below to enter descriptive labels and amounts for up to ten event fee levels. These will be presented as a list of radio button options. Both the label and dollar amount will be displayed. You can also configure one or more sets of discounted fees by checking "Discounts by Signup Date" below.
uk: Використовуйте таблицю нижче, щоб ввести описові ярлики і суми для максимум десяти рівнів оплати за участь у заходи. Вони будуть представлені у вигляді списку варіантів перемикача. Будуть відображатися і ярлики, і сума у гривнях. Ви також можете налаштувати один або декілька наборів знижок на оплату, обравши внизу перемикач "Знижки за датою реєстрації".

en: Use the table below to enter up to ten fixed contribution amounts. These will be presented as a list of radio button options. Both the label and dollar amount will be displayed.
uk: Використовуйте таблицю нижче, щоб ввести до десяти фіксованих сум внесків. Вони будуть представлені у вигляді списку із перемикачем опцій. Будуть відображатися і мітка, і сума в доларах/гривнях.

en: Use this Search form to find contacts. Mark the contacts you want to add to this group. Then click 'Add Contacts to %1'.
uk: Використовуйте цю форму Пошуку, щоб знаходити контакти. Позначте контакти, які Ви бажаєте додати до цієї групи. Потім натисніть "Додати Контакти до 1%".

en: Use this checklist to review and complete configuration tasks for your site. You will be redirected back to this checklist after saving each setting. Settings which you have not yet reviewed will be <span class="status-overdue">displayed in red</span>. After you have visited a page, the links will <span class="status-pending">display in green</span>  (although you may still need to revisit the page to complete or update the settings). You can access this page again from the <a href="%1">Administer CiviCRM</a> menu at any time.
uk: Використовуйте цей контрольний перелік, щоб переглядати та виконувати завдання з налаштування свого сайту. Вас буде спрямовано назад до цього контрольного переліку після збереження кожного налаштування. Розділи, Які Ви ще не переглянули, будуть <span class="status-overdue">відображатися червоним</span>. Після відвідування цієї сторінки, посилання стануть <span class="status-pending">відображатися зеленим кольором</span> (хоча Вам може знадобитися повторно відвідати сторінку для завершення чи оновлення налаштувань). Ви можете відвідати цю сторінку знову з меню <a href="%1">Адміністрування CiviCRM</a> у будь-який час.

en: Use this field if you need to populate the <code>Return-Path</code> mail header element with a fixed value (e.g., <code>myuser@example.org</code>). Enter a fully qualified email address which belongs to a valid SMTP account in your domain. This address will not be seen by 'typical' email clients. Consult with your SMTP provider what address to put in here so that the SMTP server accepts outgoing mail from CiviMail. If this field is left blank, the <code>From</code> email address will be used as the <code>Return-Path</code>.
uk: Використовуйте це поле, якщо Вам необхідно заповнити елемент заголовку листа <code>Return-Path</code> певним значенням (напр., <code>myuser@example.org</code>). Введіть перевірену адресу, що належить дійсному обліковому запису SMTP Вашого домену. Ця адреса не буди показана "типовим" користувачам електронної пошти. Проконсультуйтеся із Вашим провайдером SMTP послуг щодо адресу, яку слід вказати, щоб SMTP сервер міг обробляти вихідну пошту від CiviПошта. Якщо це поле залишити пустим, адреса <code>Від кого</code> буде використана як <code>Зворотна Адреса</code>.

en: Use this field to configure Membership Types where memberships are automatically granted to related contacts. Examples:
uk: Використовуйте це поле для налаштування Типів Членства, коли членство автоматично надається відповідним контактам. Приклади:

en: Use this field to indicate the organization that owns this account.
uk: Використовуйте це поле для вказівки організації, якій належить цей рахунок.

en: Use this field to limit/end the repetition of the %1.
uk: Скористайтеся цим полем, щоб обмежити/завершити повторення %1.

en: Use this field to store a description of how/why this contact was added to the database. This field is usually auto-filled when a contact is created from a public form i.e. Event Registration.
uk: Опису того, як або чому цей контакт був доданий до бази даних. Це поле заповнюється автоматично, якщо контакт створюється через сайт, наприклад, під час реєстрації на захід.

en: Use this field to store a unique identifier. This is generally used to link contacts with records in a related or legacy application. When migrating data from another system, import the unique contact identifier from the old system to this field. You can then use it to match imported contributions and other transactional data to the corresponding contact record.
uk: Використовуйте це поле для збереження унікального ідентифікатора. Це зазвичай використовується для того, щоб зв'язати контакти із записами у теперішньому чи минулому застосуванні. Якщо Ви переносите дані з іншої системи, імпортуйте до цього поля унікальний ідентифікатор контакту зі старої системи. Потім Ви зможете його використати для співставлення імпортованих внесків та інших даних по транзакціям із відповідними контактними записами.

en: Use this filter to limit search results to relationships where the related contacts are part of a specific group or groups. For example, you might want to find all individuals who are employees ('Employee of' relationship type) of organizations which are in your 'Corporate Sponsors' group.
uk: Використовуйте цей фільтр для обмеження результатів пошуку відносин там, де пов'язані контакти є учасниками певної групи чи груп. Наприклад, Вам може знадобитися знайти усіх осіб, які є співробітниками (тип відносин "Співробітник компанії ...") організацій, які знаходяться у Вашій групі "Корпоративних спонсорів".

en: Use this filter to limit search results to relationships which were active during the specified time period (e.g. this is useful if you need to search all volunteer relationships that were active during 2014).
uk: Використовуйте цей фільтр для обмеження результатів пошуку до відносин, які були активними протягом вказаного періоду часу (наприклад, це зручно, якщо вам потрібно шукати всі відносини, які були активними протягом 2014 року).

en: Use this form to Add new Survey. You can create a new Activity type, specific to this Survey or select an existing activity type for this Survey.
uk: Скористайтеся цією формою, щоб додати нове опитування. Ви можете створити новий тип діяльності для цього опитування або обрати існуючий тип діяльності для цього опитування.

en: Use this form to Grant access to CiviCRM components and other CiviCRM permissions to WordPress roles.
uk: Використовуйте цю форму для надання доступу до компонентів CiviCRM та інших дозволів CiviCRM для ролей WordPress.

en: Use this form to add or edit re-usable message templates.
uk: Використовуйте цю форму, щоб додавати чи редагувати багаторазові шаблони повідомлень.

en: Use this form to change the amount or number of installments for this recurring contribution. Changes will be automatically sent to the payment processor. You can not change the contribution frequency.
uk: Використовуйте дану форму, щоб змінити суму або кількість виплат даного регулярного внеску. Зміни будуть автоматично відправлені до платіжної системи. Ви не можете змінити частоту виплати внеску.

en: Use this form to configure Contribution Amount options. You can give contributors the ability to enter their own contribution amounts and/or provide a fixed list of amounts. For fixed amounts, you can enter a label for each 'level' of contribution (e.g. Friend, Sustainer, etc.). If you allow people to enter their own dollar amounts, you can also set minimum and maximum values. Depending on your choice of Payment Processor, you may be able to offer a recurring contribution option.
uk: Скористайтесь цією формою для налаштування параметрів Суми Внесків. Ви можете надати вкладникам можливість вводити свої власні суми внесків і / або надавати фіксований перелік сум. Для фіксованих сум можна ввести мітку для кожного "рівня" внеску (наприклад, друг, утримувач тощо). Якщо ви дозволяєте людям вводити свої власні доларові суми, ви також можете встановити мінімальні та максимальні значення. В залежності від вибору платіжного процесора,ви можете запропонувати опцію періодичного внеску.

en: Use this form to configure the location and optional contact information for the event. This information will be displayed on the Event Information page. It will also be included in online registration pages and confirmation emails if these features are enabled.
uk: Використовуйте цю форму, щоб налаштувати розташування і додаткову контактну інформацію для заходу. Ця інформація буде відображатися на сторінці інформації про захід. Вона також буде включена в реєстрацію інтернет-сторінок та підтвердження електронної пошти, якщо ці функції включені.

en: Use this form to configure the thank-you message and receipting options for this online contribution page. Contributors will see a thank-you page whenever an online contribution is successfully processed. You provide the content and layout of the thank-you section below. You also control whether an electronic receipt is automatically emailed to each contributor, and you can add a custom message to that receipt.
uk: Скористайтеся цією формою, щоб налаштувати повідомлення подяки та опції отримання цієї сторінки онлайн -внесків. Вкладники будуть бачити сторінку подяки кожного разу, коли онлайн-внесок буде успішно оброблено. Ви надаєте зміст і макет розділу подяки нижче. Ви також контролюєте, чи електронна квитанція автоматично надсилається кожному вкладнику, і Ви можете додати спеціальне повідомлення до цїєї квитанції.

en: Use this form to configure the thank-you message and receipting options.
uk: Скористайтеся цією формою для налаштування повідомлення-подяки та опцій створення квитанцій.

en: Use this form to configure the thank-you message and receipting options. Contributors will see a confirmation and thank-you page after whenever an online contribution is successfully processed. You provide the content and layout of the thank-you section below. You also control whether an electronic receipt is automatically emailed to each contributor, and you can add a custom message to that receipt.
uk: Скористайтеся цією формою для налаштування  опцій листів подяки та отримання. Учасники побачать сторінку підтвердження та подяки після того, як онлайн внесок буде успішно оброблено. Ви надаєте зміст і макет розділу подяки нижче. Ви також контролюєте, чи електронна квитанція автоматично надсилається кожному вкладнику, і ви можете додати спеціальне повідомлення до цїєї квитанції.

en: Use this form to edit the page title, financial type (e.g. donation, campaign contribution, etc.), goal amount, introduction, and status (active/inactive) for this online contribution page.
uk: Скористайтеся цією формою для редагування назви сторінки, фінансового типу (напр., добровільна пожертва, внесок на кампанію тощо), цільової суми, вступного тексту та стану (активний/неактивний) для цієї сторінки он-лайн внеску.

en: Use this form to edit the title and group-level help for a set of Price fields.
uk: Використовуйте цю форму для групового редагування назви та надання довідки для наборів полів цін.

en: Use this form to enable and configure a Membership Signup and Renewal section for this Online Contribution Page. If you're not using this page for membership signup, leave the <strong>Enabled</strong> box un-checked..
uk: Використовуйте цю форму, щоб включити і налаштувати реєстрацію членства та розділ подовження для даної он-лайн сторінки внесків. Якщо Ви не використовуєте дану сторінку для реєстрації членства, залиште перемикач <strong>Активувати</strong> вимкненим.

en: Use this form to enable and configure a Membership Signup and Renewal section for this Online Contribution Page. If you're not using this page for membership signup, leave the Enabled box un-checked.
uk: Використовуйте цю форму, щоб активувати і налаштувати реєстрацію членства та розділ подовження для даної он-лайн сторінки внесків. Якщо Ви не використовуєте дану сторінку для реєстрації членства, залиште перемикач Активувати вимкненим.

en: Use this form to find Grant(s) by Contact name, Grant Status, Grant Type, Total Amount , etc .
uk: Використовуйте цю форму для пошуку грантів за критеріями: Ім'я контакту, Статус гранту, Тип гранту, Загальна сума тощо.

en: Use this form to select a premium to be offered on this Online Contribution Page.
uk: Використовуйте цю форму для вибору премії, яка буде запропонована на даній Інтернет-сторінці внесків.

en: Use this form to set the title, the type of record the fields will be used for, and set-level help. You will then be able to add any number of fields to the set.
uk: Використовуйте цю форму, щоб призначати ім'я, тип записів, для яких поля будуть використовуватися, та встановити рівень допомоги. Потім Ви зможете додати будь-яку кількість полів до набору.

en: Use this form to submit Membership Record on behalf of %1. <strong>A %2 transaction will be submitted</strong> using the selected payment processor.
uk: Використовуйте дану форму для реєстрації членства від імені %1. <strong>A %2 операція буде проведена</strong>, використовуючи обрану платіжну систему.

en: Use this form to submit an event registration on behalf of %1. <strong>A %2 transaction will be submitted</strong> using the selected payment processor.
uk: Використовуйте цю форму для подання реєстрації заходи від імені %1. З використанням обраного платіжного процесору <strong>буде заявлено %2 транзакції</strong>.

en: Use this form to update the credit card and billing name and address used for this recurring contribution.
uk: Використовуйте дану форму, щоб обновити кредитну картку та ім'я і адресу платника, використані для даного регулярного внеску.

en: Use this screen to configure default formats for date display and date input fields throughout your site. Settings use standard POSIX specifiers. New installations are preconfigured with standard United States formats. You can override this default setting and define the range of allowed dates for specific field types at <a href="%1">Administer > Customize Data and Screens > Date Preferences</a>
uk: Використовуйте це вікно, щоб налаштувати формати за умовчанням для відображення дати та полів введення дати по всьому Вашому сайті. Налаштування використовують стандартні специфікатори POSIX. Для нових інсталяцій попередньо задані стандарти США. Ви можете змінити ці значення за умовчанням і задати діапазон дозволених дат для певних типів полів у розділі <a href="%1">Адміністрування > Персоналізовані дані і вікна > Налаштування дат</a>

en: Use this screen to configure formats for date display and date input fields. Defaults are provided for standard United States formats. Settings use standard POSIX specifiers. Available specifiers and the values produced will vary based on your operating system and locale.
uk: Використовуйте це вікно для налаштування відображення дати, та полів для введення дат. За умовчанням використовується прийнятий у США формат дати. Налаштування використовують стандартні визначники POSIX. Доступні визначники і отримані значення будуть залежати від Вашої операційної системи та місцезнаходження.

en: Use this screen to define or update the Case Roles, Activity Types, and Timelines for a case type.
uk: Використовуйте це вікно, щоб створювати і оновлювати ролі у справах, типи діяльностей, а також розклади для типів справ.

en: Use this search
uk: Використовуйте цей пошук

en: Use this section to enter and update all premiums that you want to offer on any of your Online Contribution pages. Then you can assign one or more premiums to a specific Contribution page from <a href='%1'>Configure Online Contribution Pages</a> <strong>&raquo; Configure &raquo; Premiums</strong>.
uk: Використовуйте даний розділ для введення і оновлення всіх премій, які Ви хочете запропонувати на будь-якій із Ваших он-лайн сторінок внесків. Потім Ви можете призначити одну або кілька премій на конкретну сторінку внесків у розділі <a href='%1'> Налаштування он-лайн сторінок внесків</a> <strong>&raquo;  Налаштування &raquo; Премії </strong>.

en: Use this section to indicate that the contribution came in via a constituent's Personal Campaign Page (PCP), OR should be credited to that PCP post facto.
uk: Скористайтеся даним розділом, щоб зазначити, що внесок надійшов через персональну сторінку кампаній конституента (РСР), АБО його потрібно кредитувати до цієї сторінки постфактум.

en: Use to indicate that a contact has a relationship with the actual donor and / or was indirectly responsible for the contribution. For example, if one family member makes a large contribution - it is often useful to record a Soft Credit for the other family member(s). You can record a soft credit while adding or editing a contribution record from this tab.
uk: Використовуйте цю опцію для того, щоб позначити, що контакт має відносини з внескодавцем і/або був ненапряму пов'язаний з цим внеском. Наприклад, якщо один член сім'ї робить великий внесок - варто надати завдячення іншим членам сім'ї. Ви можете зробити запис про завдячення, додаючи або редагуючи історію внесків на цій вкладці.

en: Use tokens when you are sending mail or generating PDF letters for a number of recipients, and want to include their name and / or other values from their contact record automatically within your message.
uk: Використовуйте мітки (токени), коли надсилаєте кореспонденцію чи створюєте листи у PDF-форматі для численних отримувачів і бажаєте, щоб їхні імена та/або інші дані з відповідного контактного запису були  включені автоматично у Ваше повідомлення.

en: Use tokens when you are sending mail to a number of recipients, and want to include their name and / or other values from their contact record automatically within your message.
uk: Використовуйте мітки (токени), коли надсилаєте кореспонденцію численним отримувачам і бажаєте, щоб їхні імена та/або інші дані з відповідного контактного запису були  включені у Ваше повідомлення автоматично.

en: Use tokens when you are sending sms to a number of recipients, and want to include their name and / or other values from their contact record automatically within your message.
uk: Використовуйте мітки (токени), коли надсилаєте СМС численним отримувачам і бажаєте, щоб їхні імена та/або інші дані з контактного запису були  включені автоматично у Ваше повідомлення.

en: Used For
uk: Використовується для

en: Used For:
uk: Використовується для:

en: Used For?
uk: Використовувати для?

en: Used for
uk: Використовується для

en: Used in search forms and for relationships.
uk: Використовується в пошукових формах та у відносинах.

en: User Added
uk: Користувач доданий

en: User Dashboard
uk: Панель керування користувача

en: User Dashboard Options
uk: Опції панелі управління користувача

en: User ID
uk: ID (ідентифікаційний номер) користувача

en: User Link
uk: Посилання Користувача

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User Name Label
uk: Мітка імені користувача

en: User Name is not set in the Administer &raquo; System Settings &raquo; Payment Processors.
uk: Ім'я користувача не зазначено у: Адміністратрування CiviCRM > Системні налаштування > Платіжні системи.

en: User Preference
uk: Налаштування користувача

en: User Record
uk: Запис Користувача

en: User account is no longer active
uk: Обліковий запис користувача більше не активний

en: User and User Admin Only
uk: Тільки адміністратори та користувачі

en: User creating the case
uk: Користувач, що створює справу

en: User inbox is full
uk: Тека Вхідних листів переповнена

en: User-defined Profile
uk: Профіль, який визначається користувачем

en: User-defined Profiles
uk: Профілі, які визначається користувачем

en: User-driven Messages
uk: Повідомлення для користувачів

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username is not set for this payment processor
uk: Ім'я користувача не налаштоване для цієї платіжної системи

en: Username to use when polling (for IMAP and POP3).
uk: Ім'я користувача для використання при опитуваннях (для IMAP and POP3).

en: Users and Permissions
uk: Користувачі та дозволи

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing Participant Status.
uk: Користувачі більше не зможуть обрати це значення під час додавання чи редагування Статусів учасника.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing contact locations.
uk: Користувачі більше не зможуть обрати це значення під час додавання чи редагування локацій контакту.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing relationships between contacts.
uk: Користувачі більше не зможуть обрати це значення під час додавання чи редагування відносин між контактами.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing transaction pages.
uk: Користувачі більше не зможуть обрати це значення при додаванні чи редагуванні сторінок транзакцій.

en: Users with 'administer reserved reports' permission can mark a report instance as reserved, which prevents other users from accessing or modifying Report Criteria and Report Settings. This is particularly useful for report instances whose criteria affect the data available on non-report screens. For example, the display columns configured for the  Contact Logging Summary affect the columns shown under each contact's Change Log tab.
uk: Користувачі із дозволом "адмініструвати зарезервовані звіти" можуть позначати екземпляр звіту як зарезервований, що дозволить запобігти доступу або зміні критеріїв звіту та налаштувань звіту іншими користувачами. Це буде особливо корисно для тих екземплярів звіту, чиї критерії впливають на дані, які є доступними під час відображення не-звітньої інформації увікні. Наприклад, налаштування колонок відображення для зведеної інформації щодо ведення журналу контакту впливає на колонки, що відображаються під закладкою журналу змін кожного контакту.

en: Users with appropriate permissions can add this report to their dashboard.
uk: Користувачі, що мають відповідні дозволи, зможуть додавати цей звіт до своїх панелей інструментів.

en: Uses date range passed in by form field. Can pass in a posix date part parameter. Start and end offsets defined here are ignored.
uk: Використовує діапазон дат, що пройшов у полі форми. Може передати частковий параметр позиції дати. Початкові та кінцеві відтермінування, визначені тут, ігноруються.

en: Usually the last 3-4 digits in the signature area on the back of the card.
uk: Зазвичай, останні 3-4 цифри в області для підпису на зворотному боці карти.

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Valid Rows
uk: Правильні рядки

en: Validate & Process the Batch
uk: Перевірити та обробити пакет

en: Validate Email Address from Mailings.
uk: Підтвердити Електронну адресу з Розсилок

en: Value
uk: Значення

en: Value Label
uk: Мітка значення

en: Value Saved
uk: Значення збережено

en: Value field Data Type mismatch
uk:  Несумісність поля значення і типу даних

en: Value for filters 'This Year' and 'Other Years' can not be same.
uk: Значення для фільтрів "Цей рік" та "Інші роки" не може бути однаковим.

en: Value must be an integer.
uk: Значення повинне бути цілим числом.

en: Value should be a positive number
uk: Значення повинне бути додатним числом

en: Venda
uk: Венда

en: Verify SSL Certificates
uk: Перевіряти сертифікати SSL

en: Verify SSL Certs
uk: Перевірити сертифікати SSL

en: Verify the content and formatting looks consistent across various email clients.
uk: Перевірка того, що вміст і форматування виглядають однаково у різних поштових клієнтах.

en: Verifying the SSL certificate helps confirm that CiviCRM is securely communicating directly to payment processors.
uk: Перевірка SSL-сертифікатів допомагає упевнитися, що CiviCRM має безпечне з'єднання безпосередньо з платіжним процесором.

en: Version
uk: Версія

en: Version %1
uk: Версія %1

en: Version %1 is installed. <a %2>Upgrade to version %3</a>.
uk: Встановлено версію %1. <a %2>Оновіться до версії %3</a>

en: Version information found to be missing in database. You will need to determine the correct version corresponding to your current database state.
uk: Встановлено, що інформація про версію в базі даних втрачена. Вам слід визначити правильну версію відповідно до поточного стану Вашої бази даних.

en: Version information missing in civicrm codebase.
uk: Інформацію про версію не знайдено у базі коду CiviCRM.

en: Version information missing in civicrm database.
uk: Інформацію про версію не знайдено у базі даних CiviCRM

en: Vertical Spacing
uk: Вертикальний проміжок

en: Via Email
uk: через поштову розсилку

en: Via Web
uk: через поштову розсилку

en: Vietnamese
uk: В’єтнамська

en: View
uk: Дивитись

en: View %1
uk: Перегляд %1

en: View %1 Record
uk: Переглянути %1 обліковий запис

en: View / Edit Multiple Choice Options
uk: Змінити варіанти вибору

en: View / download files including images and photos
uk: Перегляд/завантаження файлів, включаючи зображення і світлини.

en: View ANY CONTACT in the CiviCRM database, export contact info and perform activities such as Send Email, Phone Call, etc.
uk: Перегляд БУДЬ-ЯКОГО КОНТАКТУ у базі даних CiviCRM, експорт контактної інформації і виконання діяльностей, таки, як Надсилання Е-мейлів, Телефонні дзвінки тощо.

en: View Activity
uk: Переглянути діяльність

en: View Activity Record
uk: Переглянути записи про діяльність

en: View All Reports
uk: Переглянути усі звіти

en: View Case
uk: Переглянути справу

en: View Change Log
uk: Переглянути журнал змін

en: View Comment
uk: Переглянути коментар

en: View Contact
uk: Переглянути контакт

en: View Contact Dashboard
uk: Переглянути панель інструментів контакту

en: View Contact Dashboard (for themselves and visible contacts)
uk: Переглянути Панель керування контактами (для своїх власних та видимих контактів)

en: View Contact Detail Report for this contact
uk: Дивитись Звіт по контактних деталях для цього Контакту

en: View Contact Details
uk: Переглянути інформацію контакта

en: View Contact Record
uk: Переглянути запис контакту

en: View Contact Summary for Contact that registered the participant.
uk: Перегляньте резюме контактів для контакту, який зареєстрував учасника.

en: View Contact Summary for Employer.
uk: Переглянути резюме контактів для роботодавця.

en: View Contact Summary for this Contact
uk: Переглянути стислу контактну інформацію для даного контакту

en: View Contact Summary for this Contact.
uk: Переглянути стислу контактну інформацію для даного контакту.

en: View Contact details for this contact.
uk: Переглянути контактну інформацію для цього контакту

en: View Contribution
uk: Переглянути внески

en: View Contribution Details
uk: Переглянути деталізовану інформацію по внесках

en: View Contribution Details for this Contact.
uk: Переглянути детальну інформацію про внески для цього контакту.

en: View Contribution details for this contact
uk: Переглянути детальну інформацію про внески для цього контакту

en: View Contribution from
uk: Переглянути Внески від

en: View Default
uk: Початкові налаштування

en: View Details of Case.
uk: Переглянути детальну інформацію по справі

en: View Details of this Contribution.
uk: Переглянути детальну інформацію щодо цього внеску.

en: View Details of this Pledge.
uk: Переглянути деталі цієї застави.

en: View Event Income Details for this Event
uk: Переглянути детальну інформацію про доходи за результатами даної події

en: View Event Income For this Event
uk: Переглянути інформацію про доходи за результатами даної події

en: View Event Income details for this Event.
uk: Переглянути детальну інформацію про доходи за результатами даної події.

en: View Event Participants For this Event
uk: Переглянути учасників події для даної події

en: View Event Registration for
uk: Переглянути реєстрацію на захід для

en: View Grant
uk: Переглянути грант

en: View Log (all jobs)
uk: Переглянути протокол (усі завдання)

en: View Mailing
uk: Переглянути поштову розсилку

en: View Mailing Report
uk: Переглянути звіт поштової розсилки

en: View Mailing details for this mailing
uk: Перегляньте деталі для цієї розсилки

en: View Membership
uk: Переглянути учасників

en: View Membership Detail for this Contact.
uk: Переглянути детальну інформацію про членство для цього контакту.

en: View Membership for
uk: Переглянути Членство для

en: View Multiple Choice Option
uk: Переглянути опцію мультивибору

en: View Note
uk: Переглянути примітку

en: View Only
uk: Лише перегляд

en: View Only cannot be selected if this field is to be included on the registration form
uk: "Лише перегляд" не може бути обраний, якщо це поле повинне бути включено до Реєстраційної форми

en: View Only?
uk: Тільки переглянути?

en: View Option
uk: Переглянути Опцію

en: View Page
uk: Переглянути сторінку

en: View Participant
uk: Переглянути учасника

en: View Participant Record
uk: Переглянути записи учасника

en: View Participant Record for this Contact.
uk: Переглянути записи учасника для цього контакту.

en: View Participation
uk: Подивитись участь

en: View Payment
uk: Переглянути платіж

en: View Personal Campaign Page
uk: Дивитись Персональну Сторінку Кампаній

en: View Pledge
uk: Переглянути заставу

en: View Pledge Details for this contact
uk: Переглянути детальну інформацію про заставу для цього контакту

en: View Pledge by
uk: Переглянути заставу, надану

en: View Price Fields
uk: Переглянути цінові поля

en: View Price Option
uk: Переглянути опції ціни

en: View Price Options
uk: Переглянути цінові опції

en: View Primary
uk: Переглянути Основних

en: View Primary member record
uk: Переглянути запис основного члена

en: View Profile Details
uk: Переглянути деталі профілю

en: View Recurring Payment
uk: Переглянути періодичний платіж

en: View Relationship
uk: Переглянути відносини

en: View Relationship Type
uk: Переглянути тип відносин

en: View Relationship for
uk: Переглянути відносини для

en: View Relationship for %1
uk: Переглянути відносини для %1

en: View Results
uk: Переглянути

en: View Results As
uk: Переглянути Результати Як

en: View Revisions
uk: Переглянути ревізії

en: View Selected Contacts
uk: Переглянути обрані контакти

en: View Survey Report
uk: Переглянути звіт про опитування

en: View System Default Message Template
uk: Переглянути системні шаблони повідомлень за умовчанням

en: View Website Profile
uk: Переглянути  профіль веб-сайту

en: View accounting batches created by user (with Access to CiviContribute)
uk: Переглянути пакетні фінансові операції, які створені користувачами (з правом доступу до модулю CiviВнески)

en: View activity
uk: Переглянути діяльність

en: View all accounting batches (with Access to CiviContribute)
uk: Переглянути усі пакетні фінансові операції, які створені користувачами (з правом доступу до модулю CiviВнесок)

en: View all activities (for visible contacts)
uk: Перегляд усіх діяльностей (для видимих контактів)

en: View all custom fields regardless of ACL rules
uk: Перегляд усіх персоналізованих полів, незалежно від правил ACL

en: View all events for this contact
uk: Переглянути усі заходи для цього контакту

en: View all existing and / or expired memberships for this contact
uk: Переглянути всі поточні та минулі членства для цього контакту

en: View all grants
uk: Перегляд усіх грантів

en: View all memberships for this contact
uk: Переглянути усі членства цього контакту

en: View and Edit Custom Fields
uk: Змінити поля

en: View and Edit Fields
uk: Перегляд і Редагування Полів

en: View and Edit Options
uk: Опції перегляду і редагування

en: View and Edit Price Fields
uk: Змінити поля

en: View and edit all cases (for visible contacts)
uk: Переглянути і редагувати всі завдання (для видимих контактів)

en: View and edit only those cases managed by this user
uk: Перегляньте і редагуйте тільки ті завдання, які керуються цим користувачем

en: View and update
uk: Перегляд та Оновлення

en: View as pdf
uk: Переглянути як pdf

en: View campaign page
uk: Переглянути сторінку кампанії

en: View complete event information.
uk: Переглянути повну інформацію про захід

en: View complete message
uk: Переглянути усе повідомлення

en: View contact
uk: Переглянути контакт

en: View contact record
uk: Переглянути історію контакту

en: View contact summary for this househould
uk: Переглянути стислу контактну інформацію для даного домогосподарства

en: View contact summary for this organization.
uk: Переглянути стислу контактну інформацію для даної організації.

en: View contribution details for this individual
uk: Переглянути детальну інформацію про внески для даної приватної особи

en: View contributions for this Country.
uk: Переглянути внески для даної країни.

en: View current revision
uk: Переглянути поточну версію перегляду

en: View data in a profile.
uk: Перегляд даних у профілі.

en: View details and manage alerts
uk: Переглянути подробиці й керувати сповіщеннями

en: View details for this update
uk: Переглянути детальну інформацію для даного оновлення

en: View displays CiviCRM Activities
uk: Показати вікна модулю Діяльності CiviCRM

en: View displays CiviCRM Contacts, of people, organizations, etc.
uk: Режим перегляду показує у вікні контакти CiviCRM людей, організацій тощо.

en: View displays CiviCRM Contributions, with relation to contacts.
uk: Показати вікна модулю Події CiviCRM з прив'язкою до контактів.

en: View displays CiviCRM Events
uk: Показати вікна модулю Події CiviCRM

en: View displays CiviCRM Mailing Results.
uk: Показати вікна модулю Результатів поштових розсилок CiviCRM.

en: View displays CiviCRM Memberships, with connection to contacts.
uk: Показати вікна модулю Членство CiviCRM, з прив'язкою до контактів.

en: View displays CiviCRM Participants, often in conjunction with Event Filters
uk: Показати вікна модулю Учасники CiviCRM, часто у поєднанні з фільтрами подій

en: View displays CiviCRM Relationships, with connection to contacts.
uk: Показати вікна модулю Відносини CiviCRM, з прив'язкою до контактів.

en: View event info page
uk: Переглянути сторінку інформації заходи

en: View issues and report bugs.
uk: Переглянути проблеми та звіт про збої роботи.

en: View memberships
uk: Перегляд членства

en: View notes (for visible contacts) even if they're marked admin only
uk: Перегляд приміток (для видимих контактів), навіть якщо вони призначені для перегляду лише адміністраторами

en: View online event information pages
uk: Перегляд он-лайн сторінок з інформацією про захід

en: View only
uk: Лише Перегляд

en: View or Edit Fields for this Profile
uk: Поля Перегляду та Редагування для цього Профілю.

en: View or Edit Financial Accounts
uk: Переглянути або змінити фінансову звітність

en: View page
uk: Переглянути сторінку

en: View pledges
uk: Перегляд платіжних зобов'язань

en: View primary member contact summary
uk: Переглянути коротку інформацію Основного члена

en: View related contribution
uk: Переглянути відповідний внесок

en: View repeatDetails for this state.
uk: Переглянути подробиці, що повторюються, для даної країни.

en: View reports
uk: Переглянути звіти

en: View results
uk: Переглянути

en: View results of debug and backtrace
uk: Переглянути результати відладки і зворотнього відслідковування логів

en: View sql used in CiviReports
uk: Переглянути sql використані у CiviЗвіт

en: View the Dedupe Exceptions
uk: Переглянути винятки з правил

en: View the Event Information page as it will be displayed to site visitors.
uk: Перегляд сторінки інформації про захід так, як воно буде відображатися відвідувачам сайту.

en: View the system default for this workflow message template
uk: Переглянути варіанти за умовчанням для цього шаблону системного повідомлення

en: View this Participant
uk: Переглянути цього Учасника

en: View this contribution.
uk: Переглянути даний внесок.

en: View this revision of the activity record.
uk: Продивитись це оновлення запису по діяльності.

en: View, Edit and Delete ANY CONTACT in the CiviCRM database; Create and edit relationships, tags and other info about the contacts
uk: Перегляд, Редагування і видалення  БУДЬ-ЯКОГО КОНТАКТУ у базі даних CiviCRM, створення і редагування відносин, тегів та іншої інформації стосовно контактів.

en: View/Add Transactions to Batch
uk: Переглянути/Додати транзакції до пакету

en: View/Edit Drupal User Account
uk: Переглянути/редагувати акаунт користувача Drupal

en: Viewed contact
uk: Переглянутий контакт

en: Viewing Contacts
uk: Перегляд контактів

en: Viewing Smart Groups
uk: Перегляд Смарт-груп

en: Viewing and Editing Contacts
uk: Перегляд та редагування контактів

en: Views For Display Contacts
uk: Перегляди відображення контактів

en: Views integration settings
uk: Налаштування перегляду інтеграції

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visibility per Option
uk: Видимість на опцію

en: Visible
uk: Видимість

en: Voicemail
uk: Голосова пошта

en: Volapük
uk: Волапюк

en: Volunteer
uk: Волонтер

en: Volunteer for
uk: Волонтер у

en: Volunteer is
uk: Волонтер це

en: Volunteer relationship.
uk: Відносини волонтерства

en: Vote
uk: Голосувати

en: Vote Cancelled.
uk: Голос скасовано.

en: Vote Recorded.
uk: Голос записано.

en: Voted?
uk: Проголосовано?

en: Voter Reservation
uk: Резервування виборців

en: Voter Reservation did not add for %1 Contact(s).
uk: Резервування виборців не було додане для %1 контакту (-ів).

en: Voter Reservation has been added for %1 Contact(s).
uk: Резервування виборців було додане для %1 контакту (-ів).

en: Voter Reservation is full for this survey.
uk: Резерв виборців для даного опитування вже повний.

en: WARNING - Disabling an option which has been assigned to existing records will result in that option being cleared when the record is edited.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Вимикання опції, яка була призначена існуючим записам, призведе до того, що опція буде очищена при редагуванні запису.

en: WARNING - Disabling this group will disable all the child groups associated if any.
uk: УВАГА! Вимкнення цієї групи вимкне усі її підгрупи, якщо вони є.

en: WARNING - This action sets the CiviCRM recurring contribution status to Cancelled, but does NOT send a cancellation request to the payment processor. You will need to ensure that this recurring payment (subscription) is cancelled by the payment processor.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Ця дія встановлює статус повторюваного внеску CiviCRM як відмінений, однак НЕ надсилає запиту на відміну до процесору платежів. Вам слід пересвідчитися, що цей повторюваний платіж (підписка) відмінений процесором платежів.

en: WARNING: Are you sure you want to Delete the selected Contribution Page? A Delete operation cannot be undone. Do you want to continue?
uk: УВАГА: Ви впевнені, що хочете Видалити вибрану Сторінку Внеску? Операцію видалення не можна скасувати. Хочете продовжити?

en: WARNING: Are you sure you want to delete mapping '<b>%1</b>'?
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ви впевнені, що бажаєте видалити схему "<b>%1</b>"?

en: WARNING: Are you sure you want to delete the attached file?
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ви впевнені, що бажаєте видалити вкладені файли?

en: WARNING: Delete will remove this permission from the specified ACL Role.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Натискання Delete видалить цей дозвіл із зазначеної Ролі ACL.

en: WARNING: Deleting this Participant Status will remove all of its settings.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього статусу учасника видалить усі його налаштування.

en: WARNING: Deleting this Scheduled Job will cause some important site functionality to stop working.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього запланованого завдання спричинить зупинку роботи деяких важливих функцій сайту.

en: WARNING: Deleting this batch will result in the loss of all data entered for the batch.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення даного пакету призведе до втрати усіх даних, записаних у цьому пакеті.

en: WARNING: Deleting this contribution will result in the loss of the associated financial transactions (if any).
uk: УВАГА: Видалення даного внеску призведе до втрати пов'язаних з ним фінансових операцій (якщо такі є).

en: WARNING: Deleting this custom field option will result in the loss of all related data.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення опції користувацького поля призведе до втрати усієї пов'язаної інформації.

en: WARNING: Deleting this custom field set will result in the loss of all '%1' data.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього набору полів, створеного користувачем, призведе до втрати усіх даних "%1".

en: WARNING: Deleting this custom field will result in the loss of all '%1' data. Any Profile form and listings field(s) linked with '%1' will also be deleted.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього поля, створеного користувачем, призведе до втрати усіх даних %1. Усі форми Профілю та перелік(и) полів, пов'язані з "%1", також будуть видалені.

en: WARNING: Deleting this option gruop will result in the loss of all records which use the option.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції призведе до втрати усіх записів, які використовують цю опцію.

en: WARNING: Deleting this option will remove this ACL Role Assignment.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції знищить це призначення ролі ACL.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all %1 related records which use the option.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції спричинить втрату усіх %1 записів, які використовують цю опцію.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all Relationship records of this type.
uk: ПОПЕРЕДЖЕНЯ: Видалення цієї опції призведе до втрати усіх зв'язків, які належать до цього типу.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all Report related records which use the option. This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone. Do you want to continue?
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення даної опції призведе до втрати усіх пов'язаних зі звітом записів, які використовують дану опцію. Це може означати втрату суттєвого обсягу інформації, і ця дія має незворотній характер. Ви бажаєте продовжити?

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all contribution records which use this option.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції призведе до втрати всіх записів внесків, які пов'язані з нею.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all data.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції призведе до втрати усіх даних.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all location type records which use the option.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції спричинить втрату усіх записів типів локації, які використовують цю опцію.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all membership records of this type.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції призведе до втрати всіх записів членства цього типу.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of mail settings data.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї опції призведе до втрати даних налаштування пошти.

en: WARNING: Deleting this pledge will also delete any related pledge payments.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього платіжного зобов’язання призведе також до видалення усіх пов'язаних записів про платежі за платіжним зобов'язанням.

en: WARNING: Deleting this price field will result in the loss of all '%1' data.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього поля цін призведе до втрати усіх даних "%1".

en: WARNING: Deleting this price set will result in the loss of all '%1' data.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього набору цін призведе до втрати усіх даних "%1".

en: WARNING: Deleting this profile field will remove it from Profile forms and listings. If this field is used in any 'stand-alone' Profile forms, you will need to update those forms to remove this field.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цього полю профілю прибере його з Профілю та Переліків. Якщо це поле використовується у яких-небудь "відособлених" формах Профілю, Вам буде необхідно оновити такі форми, щоб видалити це поле.

en: WARNING: Deleting this registration will result in the loss of related payment records (if any).
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видалення цієї реєстрації призведе до втрати пов'язаних записів платежів (якщо такі існують).

en: WARNING: Do NOT use spaces in the Location Name.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: НЕ використовуйте пробіли у назві місцезнаходження.

en: WARNING: If any external files or programs reference the old "Name", then they must be updated manually.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо які-небудь зовнішні файли чи програми містять посилання на старе "Ім'я", їх слід оновити вручну.

en: WARNING: If you cancel the recurring contribution associated with this membership, the membership will no longer be renewed automatically. However, the current membership status will not be affected.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо Ви відміните повторюваний внесок, пов'язаний з цим членством, членство більше не буде подовжуватися автоматично. Однак, це не вплине на поточний статус членства.

en: WARNING: If you delete this option, contributors will not be able to use this credit card type on your Online Contribution pages.
uk: УВАГА: Якщо Ви видалите цей параметр, вкладники не зможуть використовувати цей тип кредитної картки на Ваших он-лайн сторінках внесків.

en: WARNING: Many option groups are used programatically and values should be added or modified with caution.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Багато груп опцій використовуються програмно, тому їхні значення слід додавати або змінювати з обережністю.

en: WARNING: Once a rule is marked as reserved it can not be deleted and the fields and weights can not be modified.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо поле позначено як "зарезервоване", воно не може бути видалене, а поля та ваги не можуть бути змінені.

en: WARNING: The case type name includes deprecated characters.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ім'я типу справи містить символи, вживання яких не рекомендується.

en: WARNING: The duplicate contact record WILL BE DELETED after the merge is complete.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Повторюваний контактний запис БУДЕ ВИДАЛЕНИЙ після завершення операції об'єднання.

en: WARNING: The setting (%1) has been reverted.
uk: УВАГА: Налаштування (%1) відновлено.

en: WARNING: The setting (%1) is overridden and could not be reverted.
uk: УВАГА: Налаштування (%1) було змінено і неможливо відновити.

en: WARNING: There are %1 user accounts associated with both the original and duplicate contacts. Ensure that the %1 user you want to retain is on the right - if necessary use the 'Flip between original and duplicate contacts.' option at top to swap the positions of the two records before doing the merge.
      The user record associated with the duplicate contact will not be deleted, but will be unlinked from the associated contact record (which will be deleted).
      You will need to manually delete that user (click on the link to open the %1 user account in new screen). You may need to give thought to how you handle any content or contents associated with that user.
uk: Існує %1 облікових записів користувачів, пов'язаних як з оригінальним, так і повторним записами. Переконайтеся, що Користувач %1, якого Ви збираєтесь залишити, відображається праворуч - за необхідності, використовуйте функцію "Перемикання між оригінальним і повторним контактом" зверху для заміни контактів місцями, перед виконанням об'єднання.
    Обліковий запис користувача, пов'язаний з повторним контактом, не буде видалений, однак буде припинено його зв'язок з відповідним контактним записом (який буде видалений).
    Вам буде необхідно видалити такого користувача вручну (натисніть на посилання Відкрити Користувача %1 у новому вікні). 
    Можливо, Вам слід поміркувати, що робити із вмістом, який пов'язаний з цим користувачем.

en: WARNING: Uninstalling this extension might result in the loss of all records which use the extension.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Видадення цього розширення може призвести до втрати усіх записів, які використовують дане розширення.

en: WARNING: You are about to delete the Label Format titled <strong>%1</strong>.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ви збираєтесь видалити формат мітки з назвою <strong>%1</strong>.

en: WARNING: You are about to delete the PDF Page Format titled <strong>%1</strong>.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ви збираєтесь видалити формат PDF-сторінки з назвою <strong>%1</strong>.

en: WARNING: You are about to delete the Reminder titled <strong>%1</strong>.
uk: УВАГА: Ви збираєтесь видалити Нагадування з назвою <strong>%1</strong>.

en: WARNING: You are switching from a testing mode (Redirect to Database) to a live mode. Check Mailings > Archived Mailings, and delete any test mailings that are not in Completed status prior to running the mailing cron job for the first time. This will ensure that test mailings are not actually sent out.
uk: ПОПЕРЕДЖЕНЯ: Зараз Ви перемикаєтесь з тестового режиму (Перенаправлення листів до бази даних) на живий режим. Перевірте Листи > Архівовані листи, та видаліть усі тестові листи, які не мають статусу Завершені, перед запуском першим крон-служб. Це забезпечить, Що тестові листи не будуть надіслані.

en: WARNING: You cannot delete a financial type if it is currently used by any Contributions, Contribution Pages or Membership Types. Consider disabling this option instead.
uk: УВАГА: Ви не можете видалити тип внеску, якщо він в даний час використовується будь-якими Внесками, Сторінками Внесків або Типами членства. Натомість, розгляньте можливість відключення цього параметру.

en: WYSIWYG Editor
uk: Редактор Повної графічної відповідності

en: WYSIWYG Editor Presets
uk: Стилі редактора WYSIWYG

en: Wait List Confirmation
uk: Підтвердження переліку очікування

en: Waiting
uk: Очікування

en: Waiting Review
uk: Очікує перевірки

en: Waitlist
uk: Лист очікування

en: Waitlist Enabled
uk: Включено листа очікування

en: Waitlist Message
uk: Повідомлення листа очікування

en: Waitlist Text
uk: Тест листа очікування

en: Waitlisting Statuses
uk: Статуси, що перебувають у переліку очікування

en: Walk / Phone List Report
uk: Звіт по Переліку телефонів/адрес для візитів

en: WalkList
uk: Перелік для візитів

en: Walloon
uk: Валлонська

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Warning: Debug is enabled in <a href="%1">system settings</a>. This should not be enabled on production servers.
uk: Відладка у <a href="%1">системних налаштуваннях</a> увімкнена. Цього не слід робити на робочому сервері.

en: Warning: Deleting this event template will also delete associated Event Registration Page and Event Fee configurations.
uk: Попередження: Видалення шаблону заходу призведе до видалення відповідної сторінки реєстрації та налаштувань оплати заходу.

en: Warning: Deleting this event will also delete associated Event Registration Page and Event Fee configurations.
uk: Попередження: Видалення цього заходу призведе також до видалення відповідної сторінки реєстрації та налаштувань оплати заходу.

en: Warning: External profile support (aka "HTML Snippet" support) is enabled in <a href="%1">system settings</a>. This setting may be prone to abuse. If you must retain it, consider HTTP throttling or other protections.
uk: Увага: підтримка зовнішнього профілю (також відома як підтримка "Сніпету HTML") активована в налаштуваннях <a href="%1">системи</a>. Цей параметр може бути схильним до зловживань. Якщо ви повинні зберегти це, розгляньте HTTP троттлинг або інші заходи захисту.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has privacy implications. Access public searchable directories.
uk: Попередження: Надавати лише довіреним ролям; цей дозвіл має значення для конфіденційності. Додавання / редагування даних в онлайн-формах і доступ до загальнодоступних для пошуку директорій.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has privacy implications. Add/edit data in online forms and access public searchable directories.
uk: Попередження: Надавати лише довіреним ролям; цей дозвіл має значення для конфіденційності. Додавання / редагування даних в онлайн-формах і доступ до загальнодоступних  для пошуку каталогів

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications. IDS system is bypassed for users with this permission. Prevents false errors for admin users.
uk: Попередження: Надавати лише довіреним ролям; цей дозвіл має наслідки для безпеки. Система IDS обходиться для користувачів з цим дозволом. Попереджує невірні помилки для адміністративних користувачів.

en: Warning: Outbound email is disabled in <a href="%1">system settings</a>. Proper settings should be enabled on production servers.
uk: Попередження: Опція вихідних електронних листів деактивована у <a href="%1">системні налаштування</a>. Потрібно ввести у дію належні налаштування на робочих серверах.

en: Warning: Update Greeting job enabled
uk: Попередження: Завдання оновлення привітання увімкнене

en: Warning: You have chosen to remove one or more subtypes. This will cause any custom data records associated with those subtypes to be removed as long as the contact does not have a contact subtype still selected.
uk: Увага: Ви вирішили видалити один або декілька підтипів. Це призведе до видалення усіх записів персоналізованих даних, пов'язаних із цими підтипами.

en: Warning: You will not be able to reopen or change the batch after it is exported. Are you sure you want to export?
uk: Увага: Ви не зможете відновити або змінити пакет після того, як він буде експортований. Ви впевнені, що хочете експортувати цей пакет?

en: We are not able to install the software. Please <a href="#requirements">see below</a> for details.
uk: Нам не вдалося завершити інсталяцію програмного забезпечення. Будь ласка, <a href="#requirements">дивіться нижче</a> для отримання більш детальної інформації.

en: We can't determine how much memory you have allocated. Install only if you're sure you've allocated at least %1 MB.
uk: Ми не можемо визначити, який обсяг пам'яті Вами виділений. Проводьте інсталяцію програми, тільки якщо Ви впевнені, що Ви виділили хоча б %1 МБ пам'яті.

en: We can't load the requested web page due to an incomplete link. This can be caused by using your browser's Back button or by using an incomplete or invalid link.
uk: Ми не можемо завантажити задану веб-сторінку через неповне посилання. Це могло статися через те, що Ви натиснули кнопку "назад" у Вашому браузері або через використання неповного чи недійсного посилання.

en: We can't load the requested web page. This page requires cookies to be enabled in your browser settings. Please check this setting and enable cookies (if they are not enabled). Then try again. If this error persists, contact the site administrator for assistance.
uk: Неможливо завантажити веб-сторінку. Для перегляду цієї сторінки необхідно увімкнути реп'яшки (cookies) в налаштуваннях Вашого браузера. Будь ласка, перевірте ці налаштування й увімкніть їх (якщо вони вимкнені). Потім спробуйте ще раз. Якщо ця помилка буде повторюватися, зверніться до адміністратора сайту по допомогу.

en: We could not extract the mail body from this bounce message.
uk: Ми не змогли виокремити тіло листа з цього повідомлення про відхилення.

en: We could not find a contact id.
uk: Ми не змогли знайти id контакту

en: We could not found respondent for this survey to release.
uk: Ми не змогли звільнити респондента для цього опитування.

en: We could not geocode the destination address.
uk: Ми не можемо встановити географічні координати адреси призначення

en: We could not move the uploaded file %1 to the upload directory %2. Please verify that the 'Temporary Files' setting points to a valid path which is writable by your web server.
uk: Не вдалося перетягнути завантажений файл %1 до директорії завантажень %2. Будь ласка, перевірте чи директорія "Тимчасові файли" правильно налаштована на Вашому веб сервері.

en: We detected a cycle which we can't handle. aborting
uk: Ми виявили цикл, який ми не можемо обробити. Скасування

en: We encountered an error when attempting to create the database. Please check your MySQL server permissions and the database name and try again.
uk: Ми стикнулися із помилкою при спробі створити базу даних. Будь ласка, перевірте наявні дозволи для Вашого сервера MySQL, а також перевірте правильність назви бази даних та спробуйте ще раз.

en: We experienced an unexpected error. You may have found a bug. For more information on how to provide a bug report, please read: %1
uk: У нас виникла несподівана помилка. Можливо, ви знайшли помилку. Докладніше про те, як надати звіт про помилку, будь ласка, прочитайте:% 1

en: We had a problem processing your subscription request for %1. You have tried to subscribe to a private group and/or we encountered a database error. Please contact the site administrator.
uk: Виникли проблеми під час обробки Вашого запиту на приєднання до %1. Ви намагаєтесь підписатися на приватну групу та/або трапилася помилка бази даних. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: We have automatically enabled the Mailings tab for the Contact Summary screens
            so that you can view mailings sent to each contact.
uk: Ми автоматично активували вкладку Розсилки для вікон "Коротка інформація по контактах", щоб Ви могли бачити розсилки, надіслані кожному контакту.

en: We have integrated KCFinder with CKEditor and TinyMCE. This allows a user to upload images. All uploaded images are public.
uk: Ми інтегрували KCFinder з CKEditor та TinyMCE. Це дозволяє користувачу завантажувати зображення. Усі завантажені зображення є загальнодоступними.

en: We recommend that you save a copy of the your customized Text and HTML message content to a text file before reverting so you can combine your changes with the system default messages as needed.
uk: Перед поверненням, ми рекомендуємо зберегти зміненого Вами змісту текстового або HTML-повідомлення до текстового файлу, що дозволить за необхідності поєднати Ваші зміни з системними повідомленнями за умовчанням.

en: We were unable to process your payment at this time. Please try again later.
uk: Ми не змогли обробити Ваш платіж цього разу. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: We will record your initial pledge payment when we receive it from you. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
uk: Ми зафіксуємо Ваш початковий внесок, коли ми отримаємо його від Вас. Ви зможете змінити або скасувати майбутні внески у будь-який час, зайшовши на свій аккаунт або зв'язавшись з нами по 1%.

en: We will send you a payment reminder %1 days prior to each scheduled payment date. The reminder will include a link to a page where you can make your payment online.
uk: Ми надішлемо Вам нагадування про сплату за %1 днів до кожного запланованого дня платежу. Нагадування буде включати в себе посилання на сторінку, де Ви зможете зробити свою оплату он-лайн.

en: Web
uk: Веб

en: Web Service URL
uk: Інтернет-адреса Веб-сервісу

en: Web service user ID.
uk: ID користувача веб-сервісу.

en: Webserver config
uk: Налаштування веб-сервера

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Website ID
uk: ID веб-сайту

en: Website Profile
uk: Веб-сайт профілю

en: Website Type
uk: Вид веб-сайту

en: Website URL
uk: Електронна адреса розміщення веб-сайту

en: Website URL %1
uk: URL Веб-сайту %1

en: Website type
uk: Тип веб-сайту

en: Website type ID
uk: ID типу веб-сайту

en: Week
uk: Тиждень

en: Week %week
uk: Тиждень %week

en: Week Beginning
uk: Початок тижня

en: Week prior to previous week
uk: Тиждень перед попереднім тижнем

en: Weekly
uk: Щотижнево

en: Weeks
uk: Тижні

en: Weight
uk: Вага

en: Weight Threshold to Consider Contacts 'Matching':
uk: Виставити межу для пошуку за критерієм "Відповідність":

en: Weight controls the order in which Label Formats are displayed in selection lists. Enter a positive or negative integer. Lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
uk: Ваги задають порядок, у якому формати міток відображаються у переліку для вибору. Введіть додатне чи від'ємне ціле число. Низькі значення відображаються попереду вищих значень.

en: Weight controls the order in which PDF Page Formats are displayed <br />in selection lists. Enter a positive or negative integer. Lower numbers <br />are displayed ahead of higher numbers.
uk: Ваги задають порядок, у якому формати PDF-сторінок відображаються <br /> у переліку для вибору. Введіть додатне чи від'ємне ціле число. Низькі значення <br /> відображаються попереду вищих значень.

en: Weight controls the order in which custom field sets are presented when there are more than one. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
uk: Ваги впливають на порядок, у якому напори полів відображаються, якщо їхнє число більше, ніж одне. Введіть додатне чи від'ємне ціле число - менші цифри відображаються попереду більших.

en: Weight controls the order in which fields are displayed in a group. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
uk: Ваги керують порядком, за яким поля відображаються у групі. Введіть додатне чи від'ємне ціле число - менші номери відображаються перед більшими номерами.

en: Weight controls the order in which fields are displayed within a profile. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers. Note: The field order will not respect non-multi fields interspersed with multi record fields in edit mode.
uk: Ваги керують порядком, за яким поля відображаються у профілі. Введіть додатне чи від'ємне ціле число - менші номери відображаються перед більшими номерами. Примітка: порядок полів не впливає на не-множинні поля упереміш з полями із множинними записами в режимі редагування.

en: Weight controls the order in which profiles are presented when more than one profile is included in User Registration or My Account screens. Enter a positive or negative integer - lower numbers are displayed ahead of higher numbers.
uk: Ваги впливають на порядок, у якому профілі відображаються, якщо більше, ніж один профіль включений до вікон "Реєстрації користувача" та "Мій обліковий запис". Введіть додатне чи від'ємне ціле число - менші цифри відображаються попереду більших.

en: Weight controls the order that premiums are displayed on the Contribution Page.
uk: Вага контролює порядок, за яким премії відображаються на Сторінці Внесків.

en: Weight must be integer
uk: Вага повинна бути цілим числом

en: Weight sets the order of precedence for automatic assignment of status to a membership. It also sets the order for status displays. EXAMPLE: The default 'New' and 'Current' statuses have overlapping ranges. Memberships that meet both status range criteria are assigned the status with the lower weight.
uk: Ваги встановлюють порядок першочерговості призначення статусів членствам. Також вони визначають порядок відрображення статусів. ПРИКЛАД: За умовчанням, статуси "Нове" та "Поточне" пають діапазони, що перекриваються. Членству, яке відповідає обом діапазонам критеріїв, надається статус з меншою відносною вагою.

en: Welcome
uk: Запрошення

en: Welcome %1
uk: Ласкаво просимо, %1!

en: Welcome Message
uk: Вітальне повідомлення

en: Welcome. Your subscription to the %1 mailing list has been activated.
uk: Вітаємо! Ваша підписка на поштову розсилку «%1» була активована.

en: Welsh
uk: Уельська

en: Western Frisian
uk: Західно Фризька

en: What URL was clicked
uk: На яку електронну адресу розміщення натиснули

en: What day in the contribution will the debit occur
uk: На який день буде здійснено дебетування внеску

en: What to do upon duplicate match
uk: Що робити після того, як знайдено повтор

en: What type of operation (action) is being permitted?
uk: Який тип операцій (дій) дозволено?

en: What types of record(s) can this tag be used for?
uk: Для якого типу запису (ів) можна використовувати цей тег?

en: When
uk: Коли

en: When <strong>Status Override</strong> is active, the selected status will remain in force (it will NOT be subject to membership status rules) until it is cancelled or become inactive.
uk: Коли <strong>Перевизначити Статус </strong> активний, вибраний статус залишатиметься в силі (він НЕ буде підпадати під правила статусу членства), поки він не буде скасований або не стане неактивним

en: When CiviCRM emails a copy of this activity to each assignees, that email will come from the contact listed under "Added By".
uk: Коли CiviCRM надсилає копію цієї активності кожному уповноваженому, ця електронна пошта надходить від контакту, зазначеного в розділі "Додано ".

en: When CiviMail is enabled and a profile uses the "Add to Group" setting, users who complete the profile form will receive a confirmation email. They must respond (opt-in) before they are added to the group.
uk: Якщо заповнення форми передбачає додавання користувача до певної групи, він отримає підтверджувального листа, на який треба відповісти, щоб підтвердити включення до групи.

en: When CiviMail is enabled, users who "subscribe" to a group from a profile Group(s) checkbox will receive a confirmation email. They must respond (opt-in) before they are added to the group.
uk: Користувачі, які підписалися на групу, позначивши галочку в формі, отримають підтверджувального листа. Вони повинні відповісти на нього, щоб бути доданими до групи.

en: When Personal Campaign Pages are enabled, constituents will see a link inviting them to create their own fundraising page after making a contribution.
uk: Коли Персональні сторінки кампаній активовані, після того, як був зроблений внесок, громадяни побачать посилання, що містить запрошення створити їхню власну сторінку фанд-рейзингу.

en: When Personal Campaign Pages are enabled, constituents will see a link inviting them to create their own fundraising page after making a contribution.  Contributions from people who come in through a Personal Campaign Page are recorded as "soft credits" for the supporter who created that campaign page.
uk: Коли персональні сторінки кампаній є активованими, громадяни бачитимуть посилання, що запрошує їх створити свої власні сторінки зі збору коштів після того, як вони зроблять свій внесок. Внески від людей, які приходять через персональну сторінку кампаній, записуються як "пільгові кредити" для спонсора, котрий створив дану сторінку кампаній.

en: When Saving
uk: Під час збереження

en: When a contribution is made via a Personal Campaign Page, a soft credit for that contribution is automatically assigned to the contact who created the Personal Campaign Page.
uk: Коли внесок здійснюється за допомогою персональної сторінки кампанії, завдячення для цього внеску автоматично призначається тому контакту, який створив сторінку кампанії.

en: When claiming an item (or batch of items) for work, how long should the item(s) be reserved. (Seconds)
uk: Забираючи елемент (або партію елементів) для роботи, вкажіть, на який термін потрібно зарезервувати елемент(и). (Секунди)

en: When contributions are made via a Personal Campaign Page a soft credit (of type 'Personal Campaign Page') is automatically created and assigned to the 'owner' of the the Personal Campaign Page.
uk: Якщо внески робляться через персональну сторінку кампаній, автоматично створюється пільговий кредит (типу "Персональна сторінка кампаній") та приписується до "власника" персональної сторінки кампаній.

en: When did this contact first become a member?
uk: Коли цей контакт вперше отримав членство?

en: When does this status begin? EXAMPLE: <strong>New</strong> status begins at the membership 'join date'.
uk: Коли цей статус починає дію? ПРИКЛАД: Статус <strong>Новий</strong> починається з "Дати приєднання" членства.

en: When does this status end? EXAMPLE: <strong>Current</strong> status ends at the membership 'end date'.
uk: Коли цей статус завершує дію? ПРИКЛАД: Статус <strong>Поточне</strong> закінчується "Датою Закінчення" членства.

en: When enabled, any filter settings a user selects on the contact's Activity tab will be remembered as they visit other contacts.
uk: Будь-які фільтри, обрані користувачем на вкладці "Події", будуть застосовані й на інших картках.

en: When enabled, contacts who are assigned activities will automatically receive an email notification with a copy of the activity.
uk: Контакти, з якими пов'язані певні діяльності, будуть автоматично отримувати електроні листи з повідомленням з копією цієї діяльності.

en: When enabled, the assignee notification sent out above will also include an ical meeting invite.
uk: Повідомлення пов'язаним контактам, згаданим вище, будуть містити запрошення на зустрічі iCal.

en: When enabled, this event will be included in iCalendar feeds and displayed on your site's "Upcoming Events" block.
uk: При включенні, ця подія буде включено в Календарні канали та відображатись у "Майбутні заходи" блоці вашого сайту.

en: When enabled, this feature allows users to identify an organization as the donor or member. Logged in users will be given a choice of selecting from a list of organizations that they have a permissioned relationship with OR entering a new organization. Anonymous users are prompted to enter the organization name. If a matching organization is found using your site's configured unsupervised duplicate matching rules for Organizations, the contribution or membership will be linked to that organization. Otherwise a new organization contact record is created.
uk: Коли активована, ця функція дозволяє користувачам ідентифікувати організацію як донора або учасника. Користувачам, які ввійшли в систему, буде надана можливість обрати зі списку організацій ті організації, з якими у них встановлені відносини, АБО ввести назву нової організації. Анонімні користувачі повинні ввести назву організації. Якщо потрібна організація була знайдена за рахунок використання на Вашому сайті Суворого некерованого правила пошуку повторів для Організацій, даний внесок або членство будуть пов'язані з цією організацією. В протилежному випадку буде створений новий контактний запис організації.

en: When importing, consume data directly from a SQL datasource
uk: При імпорті споживайте дані безпосередньо з SQL-джерела даних

en: When migrating a site to a new server, the paths and URLs of your CiviCRM installation may change.
uk: При перенесенні сайту на новий сервер, шляхи та URL-адреси вашої установки CiviCRM можуть змінюватися.

en: When multiple options are selected within a search field the selections are combined using <strong>OR</strong> criteria (e.g. selecting both 'Group A' and 'Group B' will find contacts who are either in 'Group A' OR 'Group B' or in both).</p>
      <p>By default the different search fields are combined using the <strong>AND</strong> Search Operator (e.g. selecting Tag is 'Age' AND Country is 'Canada' returns only those contacts who meet both criteria). You can override the Search Operator default for combining different fields in the Search Settings.
uk: Якщо в полі пошуку вибрано декілька параметрів, вибір об'єднується з використанням критеріїв <strong>АБО</strong> (наприклад, обидва "Група A" і "Група B" знайдуть контакти, які знаходяться або в групі А, або в групі B, або в обох). </p>
       <p>За замовчуванням різні поля пошуку об'єднуються за допомогою оператора пошуку <strong>ТА</strong> (наприклад, вибравши Тег «Вік», ТА країну «Канада» ви отримаєте лише ті контакти, які відповідають обом критеріям). Ви можете перевизначити  оператор пошуку за замовчуванням для об'єднання різних полів у Налаштуваннях пошуку.

en: When reCAPTCHA is enabled for a profile form, anonymous users are required to read an image with letters and numbers and enter the value in a field. This helps prevent abuse by automated scripts.
uk: Якщо у форму профілю включена reCAPTCHA, анонімним користувачам необхідно прочитати зображення з літерами та цифрами і ввести їх у поле. Це дозволяє боротися зі шкідливими діями автоматичних скриптів.

en: When recording Instant Messenger (IM) 'screen names' for contacts, it is useful to include the IM Service Provider (e.g. AOL, Yahoo, etc.). CiviCRM is installed with the most commonly encountered service providers. Administrators may define as many additional providers as needed.
uk: При записі "імен користувачів" контактів у системах Миттєвих повідомлень (ІМ, або МП), може бути доцільним включити назви провайдерів послуг МП (наприклад,  Yahoo, Skype тощо). CiviCRM встановлюється з попередньо встановленими найбільш поширеними провайдерами. Адміністратори можуть задати стільки додаткових провайдерів, скільки необхідно.

en: When recording mobile phone numbers for contacts, it may be useful to include the Mobile Phone Service Provider (e.g. Cingular, Sprint, etc.). CiviCRM is installed with the most commonly encountered service providers. Administrators may define as many additional providers as needed.
uk: При веденні обліку номерів мобільних телефонів для контактів, може бути доцільним включити провайдера послуг мобільного зв'язку (напр., Cingular, Sprint тощо). CiviCRM встановлюється з попередньо встановленими найбільш поширеними мобільними провайдерами. Адміністратори можуть задавати стільки додаткових провайдерів, скільки необхідно.

en: When selecting a dedupe rule, be sure to choose one that includes fields contained in your import file. Also be aware that the update and fill options could have significant impact on your existing data. You should define and select a rule that is strict enough to ensure there are no false positive matches.
uk: При виборі правила усунення повторів (дублювання) даних, переконайтеся, що Ви обрали одне з тих правил, яке включає у себе поля, що містяться в імпортованому Вами файлі. Також майте на увазі, що опції оновлення та заповнення можуть суттєво вплинути на Ваші вже існуючі дані. Ви повинні визначити та обрати правило, яке є достатньо жорстким, щоб забезпечити відсутність хибних співпадінь.

en: When someone donates through a personal campaign page, a soft credit is given to the owner of the page to recognize the role she played in the contribution. CiviContribute has a section that allows you to administer all of the PCPs for your organization. You can require approval before a PCP goes 'live', and disable or delete any campaign pages you don't approve of.
uk: Коли хтось робить внесок через персональну сторінку кампаній, власнику сторінки надається пільговий кредит як визнання його або її важливої ролі у залученні даного внеску. У модулі CiviВнески є розділ, який дозволяє Вам адмініструвати усі персональні сторінки кампаній для Вашої організації. Ви маєте право попереднього затвердження персональної сторінки кампаній, перш ніж вона перейде у режим "наживо", а також право блокувати та видаляти ті сторінки кампаній, які Ви не затвердили.

en: When this Event is active, create front-end links to the Event Information page using the Menu Manager. Select <strong>Event Info Page</strong> and enter <strong>%1</strong> for the Event ID.
uk: Коли ця подія є активною, створювати інтерфейсні посилання на сторінки інформації про захід за допомогою диспетчера меню. Виберіть Інфо <STRONG> Подія Сторінка </ STRONG> і введіть <STRONG>% 1 </ STRONG> для заходи з кодом.

en: When this Event is active, create links to the Event Information page by copying and pasting the following URL:
uk: Коли ця подія є активною, створювати посилання на сторінки інформації про захід від копіювання та вставки за наступною адресою:

en: When this box is checked, the membership fee is included in the listing of each membership option on the signup and renewal page. This is recommended for most configurations.
uk: Коли цей перемикач увімкнено, членський внесок включається до переліку кожної опції членства на сторінці подання або продовження. Це рекомендоване для більшості конфігурацій.

en: When visibility is 'Expose Publicly and for Listings', users can also click the field value when viewing a contact in order to locate other contacts with the same value(s) (i.e. other contacts who live in Poland).
uk: Якщо видимість позначена як "Публічні сторінки та Переліки", користувачі також можуть натискати на значення полів, коли переглядають контакти, для того, щоб знайти контакти з такими ж значеннями (значенням) (напр., інші контакти, місцем проживанням яких є Польща).

en: When will the failed contribution be retried?
uk: Коли буде зроблено повторну спробу зробити внесок, який раніше не вдалося здійснити?

en: When you choose the primary location type the collected data will use the default location type from the <a href="%1">Location types</a> setup.
uk: Під час вибору Вами основного типу розташування зібрані дані використовуватимуть тип розташування за умовчанням, взятий з налаштувань у <a href="%1">Типи розташування</a>.

en: When you close your batch, CiviCRM will verify that you have entered the correct number
uk: Коли Ви закриваєте пакет, CiviCRM буде перевіряти, щоб Ви ввели правильну кількість

en: When you close your batch, CiviCRM will verify the totals entered match this number
uk: Коли Ви закриваєте пакет, CiviCRM буде перевіряти, чи збігається загальне введене число з цією кількістю.

en: When you view your campaign page WHILE LOGGED IN, the page includes links to edit your page, tell friends, and update your contact info.
uk: Коли Ви переглядаєте Вашу сторінку кампаній, БУДУЧИ АВТОРИЗОВАНИМ У СИСТЕМІ, дана сторінка включає у себе посилання на редагування Вашої сторінки, функцію "Розкажи другу" та оновлення Вашої контактної інформації.

en: When your page is active, create front-end links to the contribution page using the Menu Manager. Select <strong>Administer CiviCRM &raquo; CiviContribute &raquo; Manage Contribution Pages</strong> and select <strong>%1</strong> for the contribution page.
uk: Коли Ваша сторінка активна, Ви можете створювати інтерфейсні посилання на сторінку внеску за допомогою вкладки Менеджер Меню. Виберіть <strong>Адміністрування CiviCRM > CiviВнески > Керування сторінками внесків</strong> та виберіть <strong>%1</strong> для цієї сторінки внеску.

en: When your page is active, you can link people to the page by copying and pasting the following URL:
uk: Коли Ваша сторінка активна, Ви можете прив'язати до цієї сторінки людей, скопіювавши та вставивши наступну електронну URL-адресу:

en: Whenever you want to preview, update or promote your page
uk: Кожного разу, коли Ви забажаєте здійснити попередній перегляд, оновлення або рекламування Вашої сторінки

en: Where
uk: Де

en: Where did this registration come from?
uk: Звідки прийшла дана реєстрація?

en: Where the Contribution came through.
uk: Звідки надійшов внесок.

en: Whether to use SSL for IMAP and POP3 or not.
uk: Використовувати SSL для IMAP та POP3, чи ні.

en: Which Data
uk: Які дані

en: Which Domain is this instance for
uk: Для якого домену цей примірник

en: Which countries are available in the Country selection field when adding or editing contact addresses. Profile and Custom 'Country' fields also use this setting. To include ALL countries, leave the right-hand box empty.
uk: Які країни доступні для вибору Країни при додаванні чи редагуванні адрес контакту. Поля профілю та персоналізовані поля "Країна" також використовують це налаштування. Для включення УСІХ країн, залиште блок ліворуч порожнім.

en: Which frequencies can the user pick from (e.g. every 'week', every 'month', every 'year')?
uk: Які терміни може вибрати користувач (наприклад, кожен "тиждень", кожен "місяць", кожен "рік")?

en: While
uk: Для

en: While Typing
uk: Під час введення

en: Widget
uk: Віджет

en: Widget ID
uk: Віджет ID

en: Widget Image Url
uk: Url віджету зображення

en: Widget Settings
uk: Налаштування Міні-додатку

en: Widget Title
uk: Назва віджету

en: Widgets
uk: Віджети

en: Widgets allow you and your supporters to easily promote this fund-raising campaign. Widget code can be added to any web page.  They will provide a real-time display of current contribution results, and a direct link to this contribution page.
uk: Віджети дозволяють Вам та Вашим партнерам легко просувати цю кампанію зі збору коштів. Віджет код можна додати до будь-якої веб-сторінки. Вони забезпечуватимуть відображення поточних результатів внеску в режимі реального часу, та пряме посилання на цю сторінку внеску.

en: Width (columns)
uk: Ширина (колонок)

en: Width x Height
uk: Ширина х Висота

en: Wildcard Match
uk: Співпадіння із символом узагальнення

en: Will this recurring contribution automayically renew?
uk: Чи буде здійснено автоматичне оновлення даного періодичного внеску?

en: Winner
uk: Переможець

en: Winner Criteria
uk: Критерїї переможці

en: With
uk: З

en: With Contact
uk: З контактом

en: With Contact(s)
uk: З Контактом (ами)

en: With Logo
uk: З логотипом

en: With a mailto:
uk: З адресатом:

en: With a single activity, the activity information cannot be customized for each contact.
uk: Щодо одиночної активності, то інформацію по активності не можна налаштувати для кожного контакту.

en: With client
uk: З клієнтом

en: With client(s)
uk: З клієнтом (ами)

en: With no personal note
uk: Не додавати особистої думки

en: With other contact(s)
uk: З іншим (и) контактом (ами)

en: With separate activities, you can enter different activity information for different contacts after creating the activities.
uk: За допомогою окремих активностей  Ви можете ввести різні відомості про активність для різних контактів після створення активностей.

en: With the personal note
uk: Додавши особисту думку

en: With this configuration, the membership fee is automatically charged, and users have an option to make an additional contribution (two separate payment transactions will be generated).
uk: У цій конфігурації, членські внески розраховуються автоматично, і користувачі мають змогу зробити додатковий внесок (буде створено дві окремі платіжні транзакції).

en: Within Selections
uk: В межах вибору

en: Wolof
uk: Волоф

en: Word Replacement ID
uk: ID заміни слова

en: Word Replacement Match Type
uk: Вид співставлення слів-замінників

en: Word Replacement is Active
uk: Заміна слова є активною

en: WordPress user permissions have been automatically set - giving Anonymous and Subscribers access to public CiviCRM forms and features. We recommend that you <a %1>review these permissions</a> to ensure that they are appropriate for your requirements (<a %2>learn more...</a>)
uk: Дозволи користувачів Drupal встановлені автоматично - анонімним користувачам та підписникам надається доступ до публічних форм та функцій CiviCRM. Ми рекомендуємо Вам <a %1>переглянути ці дозволи</a>, щоб переконатися, що вони відповідають Вашим вимогам (<a %2>дізнатися більше...</a>)

en: Wordpress Access Control Updated
uk: Контроль доступу Wordpress оновлено

en: Work
uk: Робота

en: Work location
uk: Розташування роботи

en: Workflow messages include text AND necessary program logic. Use caution when editing so as not to modify the program logic. Be sure to test the workflow and review the emails sent after making any changes. If you find that your changes have caused problems, errors or missing information - you can always &quot;Revert&quot; to the system default for that workflow.
uk: Повідомлення робочих процесів містять текст ТА необхідні вислови програмної логіки. Будьте уважні при редагуванні, щоб не змінити сенс виразів програмної логіки. Обов'язково перевірте перебіг робочого процесу та перегляньте електронні повідомлення, які надсилаються при внесенні будь-яких змін. Якщо Ви бачите, що Ваші зміни спричинили певні проблеми, помилки чи втрату інформації - Ви завжди можете &quot;Повернутися&quot; до системних налаштувань за умовчанням для цього процесу.

en: Workplace Giving
uk: Надання робочого місця

en: Workshop
uk: Семінар

en: World Region
uk: Регіон світу

en: World Region ID
uk: ID регіону світу

en: XCache compatibility
uk: Сумісність XCache

en: XCache is installed and there are known compatibility issues between XCache and CiviCRM. Consider using an alternative PHP caching mechanism or disable PHP caching altogether.
uk: Інстальовано XCache, а, як відомо, існують певні проблеми сумісності між XCache та CiviCRM. Обміркуйте можливість використання альтернативного механізму кешування PHP або повністю заблокуйте механізм кешування PHP.

en: Xhosa
uk: Коса

en: Year
uk: Рік

en: Year Beginning
uk: Початок року

en: Year prior to previous calendar year
uk: Рік перед попереднім роком

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Yearly (Fiscal)
uk: Щорічно (фіскальний рік)

en: Years
uk: Роки

en: Yes
uk: Так

en: Yes or No
uk: Так або Ні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Yiddish
uk: Їдиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: You already have a lifetime membership and cannot select a membership with a shorter term.
uk: Ви вже маєте статус пожиттєвого членства і не можете обрати опцію членства на більш короткий період.

en: You also have the option to <strong>Exclude</strong> some contacts from your included groups by selecting one or more <strong>Excluded Groups</strong>. Contacts who are in both groups will NOT receive the SMS (they are 'excluded').
uk: Вам також доступна опція <strong>Виключення</strong> деяких контактів з Ваших включених груп, обравши одну чи більше <strong>Виключених Груп</strong>. Контакти, які знаходяться в обох групах, НЕ будуть отримувати СМС (вони "виключені").

en: You also have the option to <strong>Exclude</strong> some contacts in your included groups by selecting one or more <strong>Excluded Groups</strong>. Contacts who are in both groups will NOT receive the SMS (they are 'excluded').
uk: Вам також доступна опція <strong>Виключення</strong> деяких контактів з Ваших включених груп, обравши одну чи більше <strong>Виключених Груп</strong>. Контакти, які знаходяться в обох групах, НЕ будуть отримувати СМС (вони "виключені").

en: You are about to combine the following %1 tags into a single tag:
uk: Ви збираєтеся об'єднати наступні %1 мітки в єдину мітку:

en: You are already subscribed in %1, your subscription is %2.
uk: Ви уже підписані до %1, Ваша підписка - %2

en: You are completing this form on behalf of someone else. Please enter their details.</span>
uk: Ви заповнюєте цю форму від імені іншої особи. Будь ласка, введіть її дані.</span>

en: You are currently logged in as '%1'. You cannot delete yourself.
uk: Зараз Ви увійшли до системи як "%1". Ви не можете видалити самого себе.

en: You are going to skip the last participant, your event registration will be confirmed. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
uk: Ви збираєтеся видалити останнього учасника, Ваша реєстрація на захід буде підтверджена. Будь ласка, перейдіть до головної сторінки реєстрації, щоб заповнити інформацію про оплату.

en: You are logged-in user
uk: Ви увійшли до системи

en: You are no longer subscribed to these group(s). Click Rejoin Group if you want to re-subscribe.
uk: Ви більше не підписані до цієї групи (груп). Натисніть "Повторно приєднатися до Групи", якщо Ви бажаєте знову підписатися.

en: You are not allowed to change the total amount as it will lead to incorrect line item entries. You can either delete or recreate or install <a %1>Line Item Editor</a>.
uk: Ви не можете змінювати загальну суму, оскільки це призведе до неправильних записів рядків-позицій. Можна або видалити, або перестворити ,або встановити <a %1>Редактор Позицій</a> .

en: You are not authorized to access all cases and activities.
uk: Ви не авторизовані для доступу до всіх справ та діяльностей.

en: You are not authorized to access this page.
uk: Ви не авторизовані для доступу до цієї сторінки.

en: You are not currently subscribed to any Groups.
uk: Зараз Ви не підписані на жодну групу.

en: You are not registered for any current or upcoming Events.
uk: Ви не зареєстровані на жодні поточні або заплановані заходи.

en: You are requesting to opt out this email address from all mailing lists:
uk: Ви просите прибрати цю адресу електронної пошти з усіх списків розсилки:

en: You are requesting to unsubscribe this email address:
uk: Ви бажаєте відписати цю адресу електронної пошти:

en: You are using a payment processor that supports auto-renewals.
uk: Ви використовуєте систему обробки платежів із функцією підтримки автоматичного поновлення.

en: You are viewing the default message template for this system workflow.
uk: Ви переглядаєте шаблон повідомлення за умовчанням для цього робочого процесу.

en: You can
uk: Ви можете

en: You can <a href="%1">Create a New Event</a> now.
uk: Ви можете <a href="%1">Створити нову подію</a> зараз.

en: You can <a href="%1">Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the participant IDs for those that are not.
uk: Ви можете <a href="%1">Завантажити дублікати</a>. Після цього Ви можете переглянути ці записи, щоб визначити, чи вони дійсно є дублікатами, та виправити ID учасників.

en: You can <a href="%1">Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
uk: Ви можете <a href="%1"> завантажити помилки </a>, щоб потім відредагувати їх, та завантажити нові файли з виправленою інформацією.

en: You can <a href='%1'>Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the email address for those that are not.
uk: Ви можете <a href='%1'>Завантажити Повтори</a>. Потім Ви можете перевірити, чи справді ці записи є повторами, та виправити електронні адреси там, де це потрібно.

en: You can <a href='%1'>Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
uk: Ви можете <a href='%1'>Завантажити Помилки</a>. Потім Ви можете їх виправити, та імпортувати новий файл з виправленими даними.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Contacts</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
uk: Ви можете <a href='%1'>Завантажити контакти, що не співпадають</a>. Потім Ви можете виправити їх та імпортувати новий файл з виправленими даними.

en: You can <a href='%1'>Download Street Address Records </a>. You may then edit those contact records and update the street address accordingly.
uk: Ви можете <a href='%1'>Завантажити записи поштових адрес </a>. Потім можете відредагувати контактні записи та оновити поштові адреси відповідним чином.

en: You can <a href='%1'>create and send one</a>
uk: Ви можете <a href='%1'>створити і надіслати її</a>

en: You can <a href='%1'>create and send one</a>.
uk: Ви можете <a href='%1'>створити і надіслати її</a>.

en: You can <a href='%1'>create one here</a>.
uk: Щоб створити, <a href='%1'>натисніть тут</a>.

en: You can View or Edit the existing contact | You can View or Edit the existing contacts
uk[0]: Ви можете переглядати та змінювати наявний запис
uk[1]: Ви можете переглядати та змінювати наявні записи
uk[2]: Ви можете переглядати та змінювати наявні записи
uk[3]: Ви можете переглядати та змінювати наявні записи

en: You can View or Edit the existing contact. | You can View or Edit the existing contacts.
uk[0]: Ви можете Переглядати та Редагувати існуючий контакт.
uk[1]: Ви можете Переглядати та Редагувати існуючі контакти.
uk[2]: Ви можете Переглядати та Редагувати існуючі контакти.
uk[3]: Ви можете Переглядати та Редагувати існуючі контакти.

en: You can View the existing contact | You can View the existing contacts
uk[0]: Ви можете переглядати наявний запис
uk[1]: Ви можете переглядати наявні записи
uk[2]: Ви можете переглядати наявні записи
uk[3]: Ви можете переглядати наявні записи

en: You can View the existing contact. | You can View the existing contacts.
uk[0]: Ви можете переглянути існуючий контакт.
uk[1]: Ви можете переглянути існуючий контакт.
uk[2]: Ви можете переглянути існуючий контакт.
uk[3]: Ви можете переглянути існуючий контакт.

en: You can add another option.
uk: Ви можете додати іншу опцію.

en: You can add contacts to a group from any set of search results (or when viewing an individual contact). You can also allow contacts to sign themselves up for certain groups by setting the group visibility to 'Public Pages' (use the <strong>Settings</strong> link), and including the <strong>Groups</strong> element in your CiviCRM Profile.
uk: Ви можете додавати контакти до групи з будь-яких результатів пошуку (або під час перегляду індивідуального контакту). Ви також можете дозволити контактам самостійно вступати в деякі групи, якщо встановити перемикач видимості групи у положення "Публічні сторінки" (використовуйте посилання <strong>Налаштування</strong>) та включити елемент <strong>Групи</strong> до Вашого Профілю CiviCRM.

en: You can add links to this page in your Drupal or Joomla menus and on any content page. You can also use the additional parameters shown above to filter the events included on the page.
uk: Ви можете додати посилання на цю сторінку у Ваших меню Друпал чи Джумла, а також на будь-яких сторінках зі змістом. Ви також можете використовувати додаткові параметри, які наведені вище, для фільтрації подій, що будуть включені на сторінці.

en: You can also <a href="%1">register another participant</a>.
uk: Ви також можете <a href="%1">зареєструвати іншого учасника</a>.

en: You can also <strong>Upload</strong> the content stored in the files. OR you can <strong>Compose</strong> content directly on the screen.
uk: Ви також можете <strong>Завантажити</strong> вміст, збережений у файліх. АБО, Ви можете <strong>Створити</strong> вміст безпосередньо у вікні.

en: You can also add contacts to a smart group directly - regardless of whether they meet the smart group search criteria. For example, you might have a smart group for constituents who live in a certain locality, AND might have a few constituents who want to stay informed about events in that locality even though they no longer live there. Click this button to add contacts directly to this smart group.
uk: Також Ви можете додавати контакти до смарт-групи безпосередньо - незалежно від того, чи відповідають вони критеріям пошуку смарт-групи. Наприклад, у Вас існує смарт-група громадян, що живуть у певній місцевості, ТА може мати декілька виборців, що бажають залишатися в курсі подій цієї місцевості, навіть якщо вже не проживають там. натисніть цю кнопку для того, щоб додавати контакти до цієї групи безпосередньо.

en: You can also allow people to choose a Role by creating a Profile with the Participant Role field. Then include that Profile when you configure the Online Registration page for this event.
uk: Ви також можете дозволити людям вибирати роль, створюючи профіль з полем Роль Учасника. Потім увімкніть цей профіль при налаштуванні Інтернет сторінки Реєстрації на цей захід.

en: You can also click a letter on the <strong>A-to-Z bar</strong> to quickly find all groups starting with that letter.
uk: Ви також можете натиснути на відповідну літеру  у меню <strong>А - Я</strong> для швидкого пошуку усіх груп, чиє ім'я починається з цієї літери.

en: You can also create additional sets of criteria: <em>Also include contacts where... State IS California AND City IS Los Angeles AND Birth Date is later than (>) Jan 1, 1985</em>
uk: Ви також можете створювати додаткові набори критеріїв: <em>Також включити контакти, де... Область ДОРІВНЮЄ Дніпропетровська ТА Місто ДОРІВНЮЄ Перещепине ТА Дата Народження пізніше (>) ніж 1 січня 1985</em>

en: You can also create front-end links (or menu items) allowing constituents to create their own fundraising pages using the Menu Manager. Select <strong>Contributions &raquo; Personal Campaign Pages</strong> and then select this event.
uk: Ви також можете створити інтерфейсні лінки (або посилання у меню), які дозволять громадянам створювати власні сторінки зі збору коштів за допомогою Менеджеру меню. Оберіть <strong>Внески &raquo; Персональні сторінки кампаній</strong>, а потім оберіть дану подію.

en: You can also include general email and/or phone contact information in mailings by filling in the fields below, and then using the %2 and %3 tokens in your mailings. These are particularly useful for inclusion in pre-configured mailing <a href='%1'>Headers or Footers</a>.
uk: Також Ви можете включати у розсилку загальну електронну адресу та/або контактні телефони, заповнюючи поля нижче, а потім використовуючи токени %2 та %3 у Ваших повідомленнях. Особливо зручним це є при включенні до попередньо сформованих повідомлень <a href='%1'>Верхніх та Нижніх колонтитулів</a>.

en: You can also include general email and/or phone contact information in mailings.
uk: Ви також можете додавати загальну електронну адресу та/або контактні телефони до повідомлень.

en: You can also input and track membership sign-ups offline. To record memberships manually for individual contacts, use <a href="%1">Find Contacts</a> to locate the contact. Then click <strong>View</strong> to go to their summary page and click on the <strong>New Membership</strong> link. You can also <a href="%2">import batches of membership records</a> from other sources.
uk: Ви можете також ввести та відслідковувати офлайн реєстрацію членів. Для того, щоб ввести членство вручну для індивідуальних контактів, використовуйте пошук <a href='%1'> Знайти контакти</a> для того, щоб знайти контакт. Потім клікніть <strong>Переглянути</strong>, щоб перейти до його сторінки з інформацією та натисніть посилання <strong>Нове членство</strong>. Ви також можете <a href='%2'> імпортувати пакети записів про членство</a> з інших джерел.

en: You can also input and track offline Events. To enter events manually for individual contacts, use <a href='%1'>Find Contacts</a> to locate the contact. Then click <strong>View</strong> to go to their summary page and click on the <strong>New Event</strong> link. You can also <a href='%2'><strong>import batches of participants</strong></a> from other sources.
uk: Ви також можете вводити і відслідковувати заходи оф-лайн. Для ручного введення подій для індивідуальних контактів, використовуйте пошук <a href='%1'>Знайти контакти</a>, щоб знайти контакт. Потім натисніть <strong>Перегляд</strong>, щоб перейти до сторінки з коротким описом, і натисніть посилання <strong>Нова подія</strong>. Ви також можете <a href='%2'><strong>імпортувати сукупності учасників</strong></a> з інших джерел.

en: You can also place additional links (or menu items) allowing constituents to create their own fundraising pages using the following URL:
uk: Ви також можете розмістити додаткові лінки (або пункти меню) для того, щоб дозволити конституентам створити власні сторінки зі збору коштів, використовуючи наступну електронну адресу розміщення:

en: You can also set a <strong>Length</strong> value which determines how many characters in the field should be compared.
uk: Ви також можете задати значення <strong>Довжину</strong>, яке визначає, скільки символів у полі слід порівнювати.

en: You can also set the maximum number of records which can be recorded per contact. Using the previous example, you might only want data for the three most recent jobs.
uk: Також Ви можете максимальне число записів, які будуть зберігатися для кожного контакту. З попереднього прикладу, Ви можете обмежити дані трьома останніми місцями працевлаштування.

en: You can also share the below link in an email or on your website:
uk: Ви також можете поділитися посиланням на сторінку заходу:

en: You can also use message templates for CiviMail (bulk email) content. However, subscribe, unsubscribe and opt-out messages are configured at <a href="%1">Administer > CiviMail > Headers, Footers and Automated Messages</a>.
uk: Ви також можете використовувати шаблони повідомлень для CiviMail (масового емейлу) контенту. Однак, повідомлення підписки, відписки та відмови є налаштовані у <a href="%1">Адміністратор > CiviMail > Заголовки, Нижній колонтитул та Автоматичні Повідомлення</a>.

en: You can also use the additional parameters shown above to filter the events included in the RSS feed.
uk: Ви також можете використовувати додаткові параметри, наведені вище, для фільтрації подій, що будуть відображатися у RSS-стрічці.

en: You can assign one or more permissions to this menu item. Multiple permissions are additive by default. EXAMPLE: If you assign <em>access CiviContribute</em> and <em>administer CiviCRM</em> to a menu item, a user will need to have BOTH permissions to access it. You can change this behavior to "either / or" by changing the Operator below.
uk: Ви можете призначити один чи декілька дозволів для цього пункту меню. Множинні дозволи за умовчанням є адитивними. ПРИКЛАД: Якщо Ви призначаєте <em>access CiviВнески</em> та <em>administer CiviCRM</em> пункту меню, користувач повинен мати ОБИДВА дозволи, щоб мати доступ до нього. Ви можете змінити цю функцію на "АБО/АБО", змінивши оператор нижче.

en: You can begin your fundraising efforts using our "Tell a Friend" form
uk: Ви можете розпочати діяльність зі збору коштів, скориставшись нашою формою "Розкажи другу"

en: You can cancel the recurring contribution option by <a href="%1">visiting this web page</a>.
uk: Ви можете відключити опцію регулярного внеску <a href="%1">, visiting this web page</a>.

en: You can cancel your registration for %1 by clicking "Cancel Registration".
uk: Ви можете скасувати Вашу реєстрацію на %1, натиснувши "Скасувати реєстрацію".

en: You can change the text for the 'No thank-you' radio button.
uk: Ви можете змінити текст для перемикача "Ні, дякую".

en: You can choose to select %1 occurring every third Friday, last Monday, fourth Wednesday of the month and various other combinations given in the dropdown.
uk: Ви можете обрати повторення %1 кожної третьої п'ятниці, останнього понеділка, четвертої середи місяця та багато інших комбінацій, представлених у випадаючому меню.

en: You can choose to select your %1 to repeat on weekdays, weekends or any combination of day of the week.
uk: Ви можете вирішити обрати повторення Вашого %1 у робочі дні, вихідні дні або будь-яку іншу комбінацію днів тижня.

en: You can choose to send BOTH an <strong>HTML</strong> and a plain <strong>TEXT</strong> version of your mailing, OR you can send a <strong>TEXT</strong> version only.
uk: Ви можете обрати для відправки як обидві версії розсилки - і <strong>HTML</strong> і лише <strong>ТЕКСТОВУ</strong>, АБО надіслати лише <strong>ТЕКСТОВУ</strong> версію.

en: You can choose to send thank-you letters as emails to contacts who are able to receive email. If you choose to do this, you can also decide whether to only print PDF's for the remaining contacts OR generate PDF's for all.
uk: Ви можете відправити листи-подяки електронною поштою тим контактам, які мають можливість отримувати електронні листи. Якщо Ви вирішили це зробити, Ви також можете зробити вибір з приводу того, чи друкувати PDF файли лише для решти контактів АБО згенерувати PDF файли для усіх контактів.

en: You can choose to show contribution data for multiple contributions from the same contact in one location in the body of your letter. This option can be useful for end-of-year thank-you letters, or other situations where you want to acknowledge multiple gifts.
uk: Ви можете обрати опцію показу даних про внесок одразу для декількох внесків від одного й того самого контакту у єдиному місцезнаходженні у тілі Вашого листа. Дана опція може бути корисною при написанні листів-подяк наприкінці року або в інших ситуаціях, коли Ви бажаєте висловити вдячність за декілька пожертв.

en: You can collect additional information about a donor or event participant by including profiles directly in Online Contribution Pages and Event Registration forms. When using a profile in this manner you do not need to check any of the "Used For" checkboxes.
uk: Ви можете накопичувати додаткову інформацію про спонсора чи учасника заходу, включаючи профілі безпосередньо до он-лайн Сторінок Внесків чи Реєстраційної форми Заходу. Коли Ви використовуєте профіль таким чином, немає необхідності вмикати будь-які перемикачі "Використовується для".

en: You can configure any number of additional 'General' rules to provide other criteria to scan for possible duplicates.
uk: Ви можете налаштувати довільне число додаткових "Загальних" правил і додати інші критерії для сканування на можливі повтори.

en: You can configure any number of additional 'General' rules to provide other criteria to scan for possible duplicates. Click <strong>Use Rule</strong> to start a scan.
uk: Ви можете налаштувати довільне число додаткових "Загальних" правил і додати інші критерії для сканування на можливі повтори. Для початку сканування натисніть <strong>Використати правило</strong>.

en: You can configure one or more Label Formats for your CiviCRM installation. Label Formats are used when creating mailing labels.
uk: Ви можете налаштувати один чи декілька Форматів наліпок на конверти для Вашої CiviCRM. Формати використовуються при створенні поштових наліпок.

en: You can configure one or more PDF Page Formats for your CiviCRM installation. PDF Page Formats may be assigned to <strong><a href="%1">Message Templates</a></strong> to use when creating PDF letters.
uk: Ви можете задати один або декілька форматів PDF-сторінок у Вашій інсталяції CiviCRM. Формати сторінок PDF можуть бути пов'язані з <strong><a href="%1">Шаблонами повідомлень</a></strong>, які будуть використовуватися при створенні PDF-листів.

en: You can configure one or more Payment Processors for your CiviCRM installation. You must then assign an active Payment Processor to each <strong>Online Contribution Page</strong> and each paid <strong>Event</strong>.
uk: Ви можете налаштувати один або декілька платіжних процесорів для Вашої інсталяції CiviCRM. Потім Вам необхідно призначити активний платіжний процесор кожній <strong>Он-лайн сторінці внесків</strong> та кожній платній <strong>Події</strong>.

en: You can configure scheduled jobs (cron tasks) for your CiviCRM installation. For most sites, your system administrator should set up one or more 'cron' tasks to run the enabled jobs. However, you can also <a href="%1">run all scheduled jobs manually</a>, or run specific jobs from this screen (click 'more' and then 'Execute Now').
uk: Ви можете налаштувати заплановані завдання (крон-служби) для Вашої інсталяції CiviCRM. Для більшості сайтів, Ваш адміністратор повинен встановити одну чи більше "крон"-служб, для запуску активованих завдань. Однак, Ви також можете <a href="%1">запустити усі заплановані завдання вручну</a>, або запустити окремі завдання з цього вікна (натисніть "більше", а потім "Виконати зараз").

en: You can configure the SMS message body up to %1 characters
uk: Ви можете задати текст СМС повідомлення до %1 символів

en: You can control access to this report by selecting a 'Permission' from the list, or selecting one or more Roles. For example, you might select <em>access CiviContribute</em> for contribution reports (e.g. the same people who can see contribution data would also have access to the report). You can also prevent users from modifying the default report criteria and filters for reports by NOT giving them <em>access Report Criteria</em> permission. Those users will be able to run the report - but only with the criteria and filters that you've established for them.
uk: Ви можете контролювати режим доступу до даного звіту, обравши опцію 'Дозвіл' зі списку, або обравши одну чи більшу кількість ролей. Наприклад, Ви можете надати дозвіл на <em>доступ до CiviВнески</em> для звітів про внески (наприклад, ті особи, які можуть бачити дані про внески, також матимуть доступ до звіту). Ви також можете заборонити користувачам вносити зміни до стандартних критеріїв звіту, а також стандартних фільтрів для звітів, НЕ надавши їм дозвіл на <em>доступ до Критеріїв звіту</em>. Такі користувачі зможуть запустити виконання звіту - проте, виключно з використанням тих критеріїв та фільтрів, які Ви для них встановили.

en: You can control the web page that someone is directed to AFTER completing the form by modifying the contents of the hidden <strong>postURL</strong> input field. Replace the default value with any valid complete URL prior to saving the form code to the desired page(s).
uk: Ви можете встановлювати веб-сторінку, до якої спрямовується користувач ПІСЛЯ заповнення форми, шляхом зміни прихованої постадреси <strong>postURL</strong> у полі вводу. Замініть значення за умовчанням будь-яким дійсним URL перед збереженням коду форми на потрібній сторінці (сторінках).

en: You can create new multiple choice options for this field, or select an existing set of options which you've already created for another custom field.
uk: Ви можете створити Нову опцію множинного вибору для цього поля, чи обрати існуючий набір опцій, який Ви вже створили раніше для іншого довільного набору.

en: You can create new result options for this survey, or select an existing survey result set which you've already created for another survey.
uk: Ви можете створити опцію нових результатів для цього опитування або обрати існуючий набір результатів опитування, який Ви вже створили для іншого опитування.

en: You can create reports by selecting from the <a href="%1">list of report templates here.</a>
uk: Ви можете створити звіти, обравши з <a href="%1">переліку шаблонів звітів, розташованих тут.</a>

en: You can customize the CiviCRM navigation menu bar to better meet the needs of your users. You can:
uk: Ви можете персоналізувти меню навігації CiviCRM, щоб воно краще відповідало потребам Ваших користувачів. Ви можете:

en: You can define as many additional relationships types as needed to cover the types of relationships you want to track. Once a relationship type is created, you may also define custom fields to extend relationship information for that type from <a href='%1'>Administer CiviCRM &raquo; Custom Data</a>.
uk: Ви можете заджати стільки додаткових типів відносин, скільки необхідно, для охоплення усіх типів відносин, які Ви бажаєте відслідковувати. Коли тип відносин створений, Ви можете також задати персоналізовані поля для розширення інформації про відносини цього типу, у <a href='%1'>Адміністрування CiviCRM &raquo; Персоналізовані дані </a>.

en: You can edit the Name and Description for this group here. Click <a %1>Contacts in this Group</a> to view, add or remove contacts in this group.
uk: Ви можете редагувати назву та опис цієї групи тут. Натисніть <a %1>Контакти у цій групі</a> для перегляду, додавання чи видалення контактів у цій групі.

en: You can either <strong>upload</strong> the sms content from your computer OR <strong>compose</strong> the content on this screen.
uk: Ви можете або <strong>завантажити</strong> вміст СМС з Вашого комп'ютеру АБО <strong>створити</strong> вміст у цьому вікні.

en: You can give this premium a picture that will be displayed on the contribution page. Both a 50 x 50 pixel thumbnail image and a 200 x 200 pixel larger image will be displayed. Images must be in GIF, JPEG, or PNG format.
uk: Ви можете закріпити за цією премією зображення, яке буде відображатися на сторінці внесків. Обидві 50х50 пікселів мініатюрне зображення та 200х200 пікселів велике зображення будуть відображатися. Зображення мають бути в GIF, JPEG або PNG форматі.

en: You can have a maximum of %1 attachment(s).
uk: Ви можете додати не більше %1 вкладень.

en: You can import records from a <strong>comma-separated-values format (CSV)</strong> file, or using a <strong>SQL query</strong>. See "Choose Data Source" help below for more information.
uk: Ви можете імпортувати записи з файлу <strong>формату "з розділенням комою" (CSV)</strong>, або з використанням <strong>запитів SQL</strong>. Дивіться розділ довідки "Обрати джерело даних" знизу для отримання більш детальної інформації.

en: You can include a column with each contact's <strong>Internal Contact ID</strong>. This is the unique ID assigned by CiviCRM which is displayed at the bottom of the Contact Summary screen - and can be exported.
uk: Ви можете створити колонку для внесення інформації про внутрішній ID кожного контакту. Цей унікальний ID визначається CiviCRM і відображається внизу, в секції про загальну інформацію контакту. Також, цей ID може бути експортований.

en: You can include a column with each contributor's <strong>Internal Contact ID</strong>. This is the unique ID assigned by CiviCRM which is displayed at the bottom of the Contact Summary screen and can be exported.
uk: Ви можете включити стовпець з </strong> Внутрішнім Ідентифікатором Контакту </strong>для кожного вкладника. Це унікальний ідентифікатор, призначений CiviCRM, який відображається в нижній частині екрану Contact Summary і може експортуватися.

en: You can include auto-renew membership choices for only one price field in a price set. Another field in this set already contains one or more auto-renew membership options.
uk: Ви можете передбачити вибір автоматичного подовження членства лише для одного поля ціни у наборі цін. Інше поле у цьому наборі цін вже містить одну чи більше опцій автоматичного подовження членства.

en: You can limit the recipient of the reminder to contacts with the specified preferred language. You can also choose to add contacts that have no preferred language defined.
uk: Ви можете обмежити одержувача нададування контактами зі зазначеними мовами, яким надається перевага. Ви також можете обрати дадавання контактів, які не мають зазначеної мови, якій надають перевагу.

en: You can make this report instance available for users to include in their CiviCRM 'Home Dashboard' by checking this box. Users with appropriate permissions will see the report in the 'Available Dashlets' box when they 'Configure' their dashboard. If you want to make a graphic version of the report available, select the desired 'View' and click 'Update Report'. You may want to create a set of report instances specifically for use as dashlets (and you can choose to NOT include them in the navigation menu if you want to distinguish these from the reports that users typically utilize in full screen mode).
uk: Ви можете зробити цей екземпляр звіту доступним для користувачів, встановивши цей перемикач. Тоді користувачі зможуть додати цей екземпляр до своїх Панелей керування CiviCRM. Користувачі з відповідним рівнем дозволу зможуть побачити звіт у вікні "Доступні Модулі Панелі інструментів", коли вони натиснуть кнопку "Налаштуйте свою Панель керування". Якщо Ви бажаєте зробити доступною графічну версію цього звіту, оберіть бажаний варіант "Перегляду" та натисніть "Оновити звіт". За бажанням, Ви також можете створити набір екземплярів звіту спеціально для використання у якості Модулів на Панелі керування (і Ви також можете прийняти рішення НЕ включати їх у меню навігації, якщо Ви бажаєте виділити ці звіти з-поміж тих, з якими користувачі зазвичай працюють у режимі повного екрану).

en: You can manually send out the reminders to these recipients.
uk: Ви можете вручну відправити нагадування цим адресатам.

en: You can modify the activity subject before filing.
uk: Ви можете модифікувати тему діяльності перед тим, як вносити дані.

en: You can modify the look and feel of CiviCRM by adding your own stylesheet. For small to medium sized modifications, use your css file to override some of the styles in civicrm.css. Or if you need to make drastic changes, you can choose to disable civicrm.css completely.
uk: Ви можете змінити вигляд CiviCRM, додаючи свій власний файл стилів. Для малих і середніх модифікацій, використовуйте власний css-файл, щоб обійти деякі стилі у civicrm.css. Або, якщо ВАм необхідно зробити значні зміни, Ви можете повністю вимкнути civicrm.css.

en: You can modify the names of the built-in contact types (Individual, Household, Organizations), and you can create or modify "contact subtypes" for more specific uses (e.g. Student, Parent, Team, etc.).
uk: Ви можете змінити імена вбудованих типів контактів (Індивідуальний, Домогосподарство, Організація), також Ви можете створювати "Підтипи контактів" для більш специфічного використання (напр., Студент, Батько, Команда тощо).

en: You can not add another '%1' activity to this case. %2
uk: Ви не можете додати інший %1 діяльність до цієї справи %2.

en: You can not delete this case type -- it is assigned to %1 existing case record(s). If you do not want this case type to be used going forward, consider disabling it instead.
uk: Ви не можете видалити цей вид справи. Він призначений %1 чинним записам. Якщо ви не хочете, щоб цей вид справи використовувався в майбутньому, радимо натомість його відключити.

en: You can not have the same Status Rule registered as both "Current" and "Expired".
uk: Ви не можете зареєструвати одне і те саме правило статусу одночасно як "Дійсне" та "Не дійсне".

en: You can not mark a field as a Result Column in a profile that contains fields from multiple record types.
uk: Ви не можете позначати поля як "Колонка Результатів" у профілі, який містить поля для множинних типів записів.

en: You can not mark fields as Searchable in a profile that contains fields for multiple record types.
uk: Ви не можете позначати поля як "Охоплені пошуком" у профілі, який містить поля для множинних типів записів.

en: You can not pass a severity level higher than 7.
uk: Ви не можете пройти рівень тяжкості вище 7.

en: You can not record two payments for the same pledge in a single batch.
uk: Ви не можете записати одразу два платежі для одного фінансового зобов'язання в одному пакеті.

en: You can not use other Group by with Financial type or Contribution source.
uk: Ви не можете використовувати іншу групу за фінансовим типом чи джерелом внеску.

en: You can notify event organizers of each online registration by specifying one or more email addresses to receive a carbon copy (cc). Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
uk: Ви можете повідомити організаторів події про кожну он-лайн-реєстрацію, вказавши один або кілька адрес електронної пошти, на які буде надіслано  копію листа (сс). Кілька адрес електронної пошти повинні бути розділені комою (наприклад, jane@example.org, paula@example.org).

en: You can only configure one 'Unsupervised' and one 'Supervised' rule for each contact type, but you can configure any number of additional 'General' rules to provide other criteria to scan for possible duplicates.
uk: Ви можете налаштувати лише одне "Некероване" та одне "Кероване" правило для кожного типу контактів, однак ви можете створити довільне число додаткових "Загальних" правил для використання інших критеріїв пошуку при скануванні на можливі повтори.

en: You can optionally assign this activity to someone. Assigned activities will appear in their Activities listing at CiviCRM Home.
uk: Ви можете додатково призначити цю діяльність будь-кому. Призначені діяльності з'являться у переліку його діяльностей на домашній сторінці CiviCRM.

en: You can optionally set an "active date range" for this contribution page. These dates are currently used by the "Contribution Widget" and "Personal Campaign Pages". The widget will give a "Campaign is over" message if it is accessed outside of the specified range. The "Donate" button will be hidden on Personal Campaign Pages if accessed outside of the specified range.
uk: За вибором Ви можете встановити "активний строк дії" на цій сторінці внеску. Ці дати наразі використовуються лише "Віджетом внесків" та "Сторінками персональних кампаній". Віджет відображатиме повідомлення "Кампанія завершена", якщо він доступний за межами зазначеного діапазону. Кнопка "Пожертвувати" буде схована на Персональних сторінках кампаній, якщо вона доступна за межами зазначеного діапазону.

en: You can re-enable it by visiting the <a %1>CKEditor Config</a> screen and setting "fullPage = true" under the Advanced Options of the CiviMail preset.
uk: Ви можете знову ввімкнути його, перейшовши на  екран <a %1>CKРедактор Налашт</a> і встановивши "fullPage = true" у  Розширених опціях  налаштувань CiviПошти.

en: You can reserve a maximum of %count contact at a time for this survey. | You can reserve a maximum of %count contacts at a time for this survey.
uk[0]: Для цього опитування Ви можете зарезервувати не більше %count контакту одночасно.
uk[1]: Для цього опитування Ви можете зарезервувати не більше %count контактів одночасно.
uk[2]: Для цього опитування Ви можете зарезервувати не більше %count контактів одночасно.
uk[3]: Для цього опитування Ви можете зарезервувати не більше %count контактів одночасно.

en: You can schedule Mass SMS to be sent starting at a specific date and time, OR you can request that they be sent as soon as possible by checking &quot;Send Immediately&quot;.
uk: Ви можете призначити відправлення масових СМС на певну дату і час. АБО, Ви можете встановити, щоб вони були відправлені якнайшвидше, обравши "Надіслати негайно".

en: You can schedule this Mass SMS to be sent starting at a specific date and time, OR you can request that it be sent as soon as possible by checking &quot;Send Immediately&quot;.
uk: Ви можете призначити відправлення цієї СМС-розсилки на певну дату і час, АБО, Ви можете встановити, щоб вони були відправлені якнайшвидше, обравши "Надіслати негайно".

en: You can search all contacts for duplicates or limit the results for better performance.
          If you limit by group then it will look for matches with that group both inside and outside of the group.
          You can also limit the contacts in the group to be matched by specifying the number of contacts to match. This can be done in conjunction with a group or separately and is recommended for performance reasons.
uk: Ви можете перевірити на повтори всі контакти або обмежити результати для кращої продуктивності. Якщо ви обмежите пошук за групою, система шукатиме повтори як всередині цієї групи, так і за її межами. Ви також можете обмежити процес до пошуку всередині групи, вказавши кількість повторів. Це можна зробити спільно в групі або окремо, це також рекомендується з міркувань продуктивності.

en: You can select a pre-configured Event Template to streamline setting up your new event. The information and configuration settings from the selected template will be automatically copied to this new event. You can then add and modify as needed for this specific event instance. Event templates do NOT store the event date and time - so you will definitely need to set those on this page.
uk: Ви можете вибрати попередньо налаштований шаблон подій для спрощення встановлення нової заходи. Інформація та конфігурації налаштування з обраного шаблону будуть автоматично скопійовані в цю нову подію. Ви можете додавати і змінювати в міру необхідності для цього конкретного екземпляра подій. Шаблони заходи, НЕ зберігати дату і час заходи - так вам, безумовно, потрібно встановити це на цій сторінці.

en: You can select an existing Event Template as the basis for the new template you are creating, or you can create the template from scratch.
uk: Ви можете вибрати існуючий шаблон подій в якості основи для нового шаблону, який  ви створюєте, або ви можете створити шаблон з нуля.

en: You can select an existing organization record here, OR type in the name of a new organization if this person's employer is not already in your database. However, if you want this person to share their work address with their employer AND that organization doesn't exist yet - leave this field blank and use the Shared Address feature in the Address pane below to create the employer record AND enter the employer address. The 'current employer' relationship will be automatically created for you.
uk: Тут Ви можете обрати запис про організацію, яка вже існує. АБО введіть назву нової організації, якщо роботодавець цієї особи ще не присутній у Вашій баз даних. Однак, якщо Ви бажаєте, щоб у цієї особа була спільна робоча адреса з її роботодавцем І ПРИ ЦЬОМУ цієї організації ще не існує - залиште це поле порожнім і використайте функцію Поширити Адресу у розділі вікна "Адреса", щоб створити запис про роботодавця ТА ввести адресу роботодавця. Для Вас автоматично будуть створені відносини "дійсний роботодавець".

en: You can select maximum %1 contact(s) at a time for voter reservation of this survey.
uk: Ви можете обрати максимум %1 контакт (-ів) за один раз для резервування виборців під дане опитування.

en: You can send a <strong>TEXT</strong> Message using the available text pane.
uk: Ви можете надсилати <strong>ТЕКСТОВІ</strong> повідомлення, використовуючи текстову панель.

en: You can send your email as a simple text-only message, as an HTML formatted message, or both. Text-only messages are sufficient for most email communication - and some recipients may prefer not to receive HTML formatted messages.
uk: Ви можете відправляти електронні листи у текстовому форматі, HTML-форматі, чи в обох. Текстові повідомлення достатні для більшості електронних повідомлень - крім того, деякі отримувачі не бажають отримувати листи у HTML-форматі.

en: You can send your email as a simple text-only message, as an HTML formatted message, or both. Text-only messages are sufficient for most email communication, and some recipients may prefer not to receive HTML formatted messages.
uk: Ви можете надіслати  електронне повідомлення як просте текстове повідомлення, як повідомлення у форматі HTML, або обидва. Для більшості повідомлень електронної пошти достатньо лише текстових повідомлень, і деякі одержувачі не бажають отримувати повідомлення, відформатовані HTML.

en: You can set a start date for recurring contributions and the first payment will be on that date. For a single post-dated contribution you must select recurring and choose one installment
uk: Ви можете визначити дату початку для повторюваних вкладів і тоді перший платіж буде зроблений у визначену дату. Для одноразового внеску, що буде зроблений після визначеної дати, Ви повинні обрати опцію Повторюваний та вибрати опцію окремий внесок.

en: You can set the FROM name and email address for this reminder in these fields. If you leave these fields blank, the default FROM name and email address for your site will be used (Administer > Communications > FROM Email Addresses).
uk: Ви можете задати ім'я ВІД КОГО та електронну адресу для цього нагадування у цих полях. Якщо Ви залишите ці поля порожніми, будуть використані ім'я ВІД КОГО та електронна адреса Вашого сайту за умовчанням (Адміністрування > Комунікація > Електронні Адреси ВІД КОГО).

en: You can set this to a number other than one to allow multiple membership terms.
uk: Ви можете задати тут число, більше ніж один, для дозволу декількох умов членства.

en: You can set your own background image
uk: Ви можете встановити власне зображення тла

en: You can specify the number of installments, or you can leave the number of installments blank if you want to make an open-ended commitment. In either case, you can choose to cancel at any time.
uk: Ви можете вказати кількість розстрочок або ж залишити кількість платежів порожньою, якщо ви хочете здійснити безстрокове зобов'язання. У будь-якому випадку, у Вас завжди є можливість відміни.

en: You can still preview your page prior to approval
uk: Ви все одно можете попередньо переглянути Вашу сторінку до моменту її затвердження

en: You can support it as well - once you complete the donation, you will be able to create your own Personal Campaign Page!
uk: Ви також можете допомогти нам залучити підтримку ваших друзів. Після того, як ви зробите внесок, у вас буде можливість створити власну сторінку підтримки!

en: You can update billing details for this automatically renewed membership by <a href="%1">visiting this web page</a>.
uk: Ви можете коректувати платіжну інформацію для цього автоматично подовженого членства <a href="%1">, відвідавши цю веб-сторінку</a>.

en: You can update billing details for this recurring contribution at:
uk: Ви можете оновити платіжну інформацію про даний регулярний внесок за:

en: You can update billing details for this recurring contribution by <a href="%1">visiting this web page</a>.
uk: Ви можете оновити платіжну інформацію про даний регулярний внесок<a href="%1">, відвідавши цю веб-сторінку</a>.

en: You can update recurring contribution amount or change the number of installments details for this recurring contribution by <a href="%1">visiting this web page</a>.
uk: Ви можете коректувати суму внеску або змінити інформацію про кількість виплат для даного регулярного внеску <a href="%1">, відвідавши цю веб-сторінку</a>.

en: You can update recurring contribution amount or change the number of installments for this recurring contribution at:
uk: Ви можете оновити суму регулярного внеску або змінити кількість виплат за:

en: You can update recurring contribution amount or change the number of installments for this recurring contribution by <a href="%1">visiting this web page</a>.
uk: Ви можете оновити суму регулярного внеску або змінити кількість виплат <a href="%1">, відвідавши дану веб-сторінку</a>.

en: You can upload a picture or image to include on your page. Your file should be in .jpg, .gif, or .png format. Recommended image size is 250 x 250 pixels. Images over 360 pixels wide will be automatically resized to fit.
uk: Ви можете завантажити малюнок чи зображення для використання на Вашій сторінці. Ваш файл повинен бути у форматі .jpg, .gif або .png. Рекомендований розмір зображення - 250 x 250 пікселів. Зображення, розмір яких перевищує 360 пікселів, будуть автоматично зменшені до максимально дозволених розмірів.

en: You can upload an image from your computer OR enter a URL for an image already on the Web. If you chose to upload an image file, a 'thumbnail' version will be automatically created for you. If you don't have an image available at this time, you may also choose to display a 'No Image Available' icon by selecting the 'default image'.
uk: Можна завантажити зображення з комп'ютера або ввести URL-адресу для зображення, вже розміщеного в Інтернеті. Якщо Ви вирішили завантажити файл із зображенням, для Вас автоматично буде створено версію "ескіз". Якщо Ви не маєте зображення, доступного в цей час, Ви також можете відобразити піктограму "Немає Зображення", вибравши "зображення за замовчуванням".

en: You can use an address belonging to an existing contact or create a new contact by selecting the desired contact type from the select field. If you link an individual's address to an organization, an employee-employer relationship will be automatically created. If you link an individual's address to a household, a household member relationship is created.
uk: Ви можете використати адресу, що належить існуючому контакту, або створити новий контакт, обравши тип контакту у полі вибору. Якщо Ви пов'язуєте адресу індивідуальної особи з організацією, будуть автоматично створені відносини "робітник-роботодавець". Якщо Ви пов'язуєте адресу індивідуальної особи з домогосподарством, будуть автоматично створені відносини "член домогосподарства".

en: You can use different profile for the person who is registering than for "Additional Participants". For example, you may want to require an email address from the person entering the registration while not requiring (or even requesting) emails for additional participants (i.e. their "guests").
uk: Ви можете використовувати інший профіль для людини, яка реєструється, ніж для "додаткових учасників". Наприклад, ви можете вимагати адресу електронної пошти від особи, яка входить до реєстрації, не вимагаючи (або навіть запитуючи) адреси електронної пошти для доповнення (тобто їх "гості").

en: You can use existing CiviCRM Profiles on your page or create profile(s) specifically for use in Online Contribution pages. Go to <a href="%1"><strong>Administer CiviCRM Profiles</strong></a> if you need to review, modify or create profiles (you can come back at any time to select or update the Profile(s) used for this page).
uk: Ви можете використовувати існуючі профілі CiviCRM на Вашій сторінці або створювати профіль (і) спеціально для використання на сторінках Онлайн-Внесків. Перейдіть до пункту<a href="%1"><strong> Адміністрування CiviCRM Профайлів</strong></a>, якщо Вам потрібно переглянути, змінити або створити профілі (ви можете повернутися в будь-який час, щоб вибрати або оновити профіль (і), використані для цієї сторінки).

en: You can use the links above to schedule or record an activity.
uk: Ви можете скористатися посиланням вище для запису чи внесення Діяльності до розкладу.

en: You can view and / or restore deleted cases by checking the "Deleted Cases" option under Find Cases.
uk: Ви можете переглядати й відновлювати видалені справи, поставивши позначку «Видалені справи» у розділі «Знайти справи»

en: You can view or revert to the default version of any system workflow message template which you've modified. After upgrades OR if you are having issues with your modified version, it is useful to compare your active version to the default code shown on this screen. You can use the 'Select' buttons below (with copy and paste commands) to copy the default code into a text editor and then compare it to your customized version.
uk: Ви можете переглянути версію за умовчанням, або повернутися до неї, для будь-якого шаблону системного процесу, який Ви змінили. Після оновлення, АБО якщо у Вас виникли проблеми зі зміненою версією, може бути доцільним порівняти Вашу активну версію та код за умовчанням, який наведений у цьому вікні. Ви можете використати кнопки "Обрати" нижче (з командами копіювати і вставити) для копіювання коду за умовчанням до текстового редактора, а потім порівняти його з Вашою персоналізованою версією.

en: You can't connect an address to itself
uk: Ви не можете підключити адресу до самої себе.

en: You can:
uk: Ви можете:

en: You cannot add a new record as  maximum allowed limit is reached
uk: Ви не можете додати новий запис, оскільки досягнута дозволена межа

en: You cannot change the account type since this financial account refers to a financial item having an account type of Revenue/Liability.
uk: Ви не можете змінити тип облікового запису, оскільки цей фінансовий рахунок стосується фінансової позиції, що має тип облікового запису "Дохід / Відповідальність".

en: You cannot combine profiles of multiple types.
uk: Ви не можете поєднувати профілі декількох типів.

en: You cannot configure multi-record custom fields belonging to different custom sets in one profile
uk: Ви не можете налаштовувати поля з індивідуально заданими множинними записами, що належать до різних наборів, налаштованих індивідуально, в одному профілі.

en: You cannot delete this Contribution Page because it has already been used to submit a contribution or membership payment. It is recommended that your disable the page instead of deleting it, to preserve the integrity of your contribution records. If you do want to completely delete this contribution page, you first need to search for and delete all of the contribution transactions associated with this page in CiviContribute.
uk: Ви не можете видалити дану сторінку внесків, тому що вона вже була використана для здійснення внеску або оплати членства. Рекомендується деактивувати сторінку, а не видаляти її, щоб зберегти цілісність архіву Ваших внесків. Якщо Ви хочете повністю видалити дану сторінку внесків, спочатку потрібно провести пошук і видалити всі операції внесків, пов'язані з цією сторінкою в CiviВнески.

en: You cannot enable both Membership Signup and a Contribution Price Set on the same online contribution page.
uk: Ви не можете одночасно активувати Реєстрацію Членства та Набір Цін Внесків на одній он-лайн сторінці внесків.

en: You cannot enable both Recurring Contributions AND Pledges on the same online contribution page.
uk: Ви не можете активувати одночасно Повторювані внески ТА Платіжні зобов'язання на одній і тій самій он-лайн-сторінці внеску.

en: You cannot enable both Recurring Contributions and Auto-renew memberships on the same online contribution page
uk: Ви не можете одночасно активувати "Регулярні внески" та "Автоматичне поновлення членства" на одній сторінці онлайн внесків.

en: You cannot enable both Recurring Contributions and Auto-renew memberships on the same online contribution page.
uk: Ви не можете одночасно активувати "Регулярні внески" та "Автоматичне поновлення членства" на ті й же сторінці онлайн внесків.

en: You cannot enable both a Contribution Price Set and Membership Signup on the same online contribution page.
uk: Ви не можете активувати обидві функції Набори цін внесків та Реєстрацію членства на одній і тій самі сторінці он-лайн внесків.

en: You cannot enter multiple soft credits for the same contact.
uk: Ви не можете ввести одразу декілька пільгових кредитів для одного контакту.

en: You cannot export batches which have already been exported.
uk: Не можна експортувати батчі, які вже експортувалися.

en: You cannot group by soft credit when displaying contributions only.  Please uncheck "Soft Credit" in the Grouping tab.
uk: Ви не можете групувати за пільговим кредитом під час відображення лише внесків. Будь ласка, зніміть прапорець «Пільговий кредит» на вкладці «Групування».

en: You cannot have auto-renewal on if you are paying later.
uk: Ви не можете мати автоматичне поновлення, якщо ви платите пізніше.

en: You cannot modify relationship type because there are membership records associated with this membership type.
uk: Ви не можете змінити тип відносин тому, що існують записи членства, пов'язані з цим типом членства.

en: You cannot record scheduled email activity.
uk: Ви не можете записати заплановану e-mail діяльність.

en: You cannot remove an account with a %1 relationship because it is being referenced by one or more of the following types of records: Contributions, Contribution Pages, or Membership Types. Consider disabling this type instead if you no longer want it used.
uk: Ви не можете видалити обліковий запис з% 1 відносин, тому що на нього є посилання в одному чи кількох наступних видах записів: Внески, Сторінки Внеску чи Типи Членства. Замість цього спробуйте його відмінити, якщо не хочете більше ним користуватися.

en: You cannot remove an account with a %1 relationship while the Financial Type is used for a Premium.
uk: Ви не можете видалити обліковий запис з % 1 відносин, тому що фінансовий тип використовується для Преміум.

en: You cannot select more than %1 choices. For more complex functionality, please use a Price Set.
uk: Ви не можете обирати більше, ніж %1 вибір (виборів). Для більш розвиненої функціональності, будь ласка, використовуйте Ціновий набір.

en: You cannot set up a recurring contribution if you are not paying online by credit card.
uk: Ви не можете встановити періодичність внеску в разі, якщо не здійснюєте цю оплату он-лайн кредитною карткою.

en: You cannot update this payment as it is tied to a payment processor
uk: Неможливо оновити цей платіж, оскільки він прив'язаний до платіжного процесора

en: You cannot use "Add Contacts to Group" action unless contacts fields are selected.
uk: Ви не можете використовувати "Додати контакти до групи", якщо ви не вибрали поля контактів.

en: You cannot use 'id' as a field label.
uk: Ви не можете використовувати "ID" як ярлик для поля.

en: You cannot use a Membership Price Set when the Contribution Amounts section is enabled. Click the Memberships tab above, and select your Membership Price Set on that form. Membership Price Sets may include additional fields for non-membership options that require an additional fee (e.g. magazine subscription) or an additional voluntary contribution.
uk: Ви не можете використовувати цей Набір цін за членство, коли секція Сума внеску активована. Натисніть вкладку "Членство" зверху, та оберіть "Набір цін за членство" в цій формі. Форма "Набір цін за членство" може включати додаткові поля для не-членських опцій, які вимагають додаткових внесків (наприклад, підписка на журнали) або інші додаткові волонтерські внески.

en: You do not have access to add notes.
uk: У Вас немає доступу до додавання приміток.

en: You do not have access to delete this note.
uk: У Вас немає доступу до видалення цієї примітки.

en: You do not have access to edit this note.
uk: У Вас немає доступу до редагування цієї примітки.

en: You do not have access to this note.
uk: Ви не маєте доступу до цієї примітки.

en: You do not have all the permissions needed for this page.
uk: У вас немає всіх доступів для цієї сторінки.

en: You do not have any Open Data Entry Batches.
uk: У Вас немає жодних відкритих пакетів із введенням даних.

en: You do not have any active %1
uk: Ви не маєте жодної активної %1

en: You do not have any active Personal Campaign pages.
uk: У вас немає жодних активних персональних сторінок кампанії.

en: You do not have any private reports. To add a report to this section, edit the Report Settings for a report and set 'Add to My Reports' to Yes.
uk: У вас немає приватних звітів. Щоб додати звіт до цього розділу, відкрийте налаштування будь-якого звіту та виберіть "Додати до моїх звітів".

en: You do not have permission to Delete Report.
uk: У Вас немає дозволу на видалення звіту.

en: You do not have permission to access this contact.
uk: Ви не маєте дозволу для доступу до цього контакту.

en: You do not have permission to access this event registration. Contact the site administrator if you need assistance.
uk: Ви не маєте дозволів для доступу до реєстрації на цей захід. Якщо Вам необхідна консультація, зверніться до адміністратора сайту.

en: You do not have permission to access this mailing report
uk: У вас немає доступу до цього звіту про розсилку

en: You do not have permission to access this page
uk: У вас немає доступу для перегляду цієї сторінки.

en: You do not have permission to access this page.
uk: У вас немає доступу для перегляду цієї сторінки.

en: You do not have permission to access this report.
uk: У Вас немає дозволу на отримання доступу до даного звіту.

en: You do not have permission to administer reserved tags.
uk: У вас немає дозволу на адміністрування зарезервованих тегів.

en: You do not have permission to cancel this recurring contribution.
uk: Ви не маєте дозволу для анулювання цього періодичного внеску.

en: You do not have permission to delete this contact.
uk: Ви не маєте дозволу на видалення цього контакту.

en: You do not have permission to delete this contact. Note: you can delete contacts if you can edit them.
uk: Ви не маєте права видаляти цей контакт. Примітка: Ви можете видаляти контакти тільки за умови якщо Ви маєте право їх редагувати.

en: You do not have permission to edit this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
uk: Ви не маєте дозволу редагувати цей запис контатку. Зв'яжіться з адміністратором сайту якщо Вам потрібна допомога,

en: You do not have permission to force merge duplicate contact records
uk: У Вас немає дозволу на зумисне об'єднання записів дублікатів

en: You do not have permission to make changes to the record
uk: У Вас немає дозволу на внесення змін до запису

en: You do not have permission to register for this event
uk: Ви не маєте дозволу для участі у цьому заході

en: You do not have permission to send SMS
uk: У Вас немає дозволу відправляти SMS -повідомлення

en: You do not have permission to view requested page.
uk: У вас немає доступу для перегляду цієї сторінки.

en: You do not have permission to view this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
uk: Ви не маєте права на перегляд цього запису контакту. Зверніться до сайту адміністратора, якщо Вам потрібна допомога.

en: You do not have permission to view this event
uk: Ви не маєте дозволу на перегляд цієї події

en: You do not have permission to view this page.
uk: У Вас немає дозволу переглядати цю сторінку

en: You do not have sufficient permission to change settings for this reserved group.
uk: Ви не маєте необхідного дозволу для зміни налаштувань для цієї зарезервованої групи.

en: You do not have sufficient permission to delete this reserved group.
uk: Ви не маєте необхідного дозволу для видалення цієї зарезервованої групи.

en: You do not have sufficient permission to delete this reserved tag.
uk: Ви не маєте потрібного дозволу на видалення цього зарезервованого тегу.

en: You do not have sufficient permission to edit this reserved tag.
uk: Ви не маєте потрібного дозволу для редагування цього зарезервованого тегу.

en: You do not have sufficient permission to edit this tagset.
uk: У Вас немає потрібного дозволу для редагування цього набору тегів.

en: You do not have sufficient permission to transfer/cancel this participant.
uk: У Вас немає необхідного дозволу щоб змінити/скасувати цього учасника.

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
uk: Ви не маєте необхідного дозволу для редагування цього контакту.

en: You do not have the necessary permission to view this contact.
uk: Ви не маєте необхідного дозволу на перегляд цього контакту.

en: You don't have logging enabled on some tables. This may cause errors on performing insert/update operation on them.
uk: У деяких таблицях не ввімкнено реєстрацію логів. Це може призвести до помилок при виконанні операцій вставки / оновлення.

en: You don't have permission to access this page
uk: У Вас немає прав доступу до цієї сторінки

en: You dont have permission to %1 this batch
uk: Ви не маєте дозволу на % 1 цього пакету

en: You have a current Lifetime Membership which does not need to be renewed.
uk: Ви маєте поточне пожиттєве членство, яке не потрібно поновлювати.

en: You have a pending subscription to the %1 mailing list. To confirm this subscription, reply to this email or click <a href="%2">here</a>.
uk: У Вас є підписка в режимі очікування на %1 поштову розсилку. Для підтвердження цієї підписки надішліть відповідь на цей електронний лист або натисніть <a href="%2">тут</a>.

en: You have a pending subscription to the %1 mailing list. To confirm this subscription, reply to this email or click on this link: %2
uk: У Вас є підписка в режимі очікування на %1 поштову розсилку. Для підтвердження цієї підписки надішліть відповідь на цей електронний лист або натисніть посилання: %2

en: You have already added a primary location field of this type: %1
uk: Ви вже додали основне поле розташування цього типу: %1

en: You have already signed this petition but we<strong>need to confirm your email address</strong>.
uk: Ви вже підписали дану петицію, проте нам<strong>необхідно підтвердити адресу Вашої електронної пошти</strong>.

en: You have already signed this petition but you still <b>need to verify your email address</b>.
uk: Ви вже підписали дану петицію, проте Вам все ще <b>необхідно підтвердити адресу Вашої електронної пошти</b>.

en: You have already signed this petition.
uk: Ви вже підписали цю петицію.

en: You have been added to the WAIT LIST for this event.
uk: Ви були внесені до ПЕРЕЛІКУ ОЧІКУВАННЯ для цієї події.

en: You have been re-subscribed to the following groups: %1. You can un-subscribe by mailing %2 or clicking %3
uk: Ви повторно підписалися на наступні групи: %1. Ви можете відписатися, відправивши лист на %2 або натиснувши %3

en: You have been re-subscribed to the following groups: %1. You can un-subscribe by mailing %2 or clicking <a href="%3">here</a>.
uk: Ви повторно підписалися на наступні групи: %1. Ви можете відписатися, відправивши лист на %2 або натиснувши <a href="%3">тут</a>.

en: You have been returned to the start of the registration process and any sold out events have been removed from your selections. You will not be able to continue until you review your booking and select different events if you wish.
uk: Ви повернулись на початок процесу реєстрації, та усі заходи, участь у яких вже розпродана, були видалені з Ваших Обраних подій. Ви не зможете продовжити, поки не переглянете своє бронювання, та не виберете інші заходи, якщо Ви бажаєте прийняти участь.

en: You have been un-subscribed from the following groups: %1. You can re-subscribe by mailing %2 or clicking %3
uk: Ви відписалися від наступних груп: %1. Ви можете повторно підписатися, відправивши лист на %2 або натиснувши %3

en: You have been un-subscribed from the following groups: %1. You can re-subscribe by mailing %2 or clicking <a href="%3">here</a>.
uk: Ви відписалися від наступних груп: %1. Ви можете повторно підписатися, відправивши лист на %2 або натиснувши <a href="%3">тут</a>.

en: You have enabled the County option. Please ensure you populate the county table in your CiviCRM Database. You can find extensions to populate counties in the <a %1>CiviCRM Extensions Directory</a>.
uk: Ви активували опцію вибору країни. Будь ласка, пересвідчиться, що Ви збільшили відповідну таблицю у Вашій базі даних CiviCRM. Ви можете знайти розширення для збільшення числа країн у <a %1>Теці розширень CiviCRM</a>.

en: You have indicated that this is a paid event, but no payment option has been selected. If this is not a paid event, please select the "No" option at the top of the page. If this is a paid event, please select at least one payment processor and/or enable the pay later option.
uk: Ви вказали, що це платна подія, але варіант оплати не вибрано. Якщо це не платна подія, будь ласка, виберіть "Ні" у верхній частині сторінки. Якщо це платна подія, виберіть принаймні один платіжний процесор та / або увімкніть опцію оплати пізніше.

en: You have listed fixed contribution options or selected a price set, but no payment option has been selected. Please select at least one payment processor and/or enable the pay later option.
uk: Ви перелічили фіксовані опції внеску або вибрали встановлену ціну, однак спосіб оплати не обрано. Виберіть хоча б один  з платіжних процесорів та / або увімкніть опцію оплати пізніше.

en: You have no A/B mailings
uk: У вас немає А/Б-розсилок

en: You have no Grants registered in your database.
uk: У Вашій базі даних не існує зареєстрованих грантів.

en: You have received a donation at your personal page
uk: Ви отримали пожертву на Вашій персональній сторінці

en: You have selected "Disable Outbound Email". A test email can not be sent.
uk: Ви обрали "Вимкнути надсилання повідомлень". Пробне повідомлення не може бути надіслане.

en: You have selected "Redirect to Database". A test email can not be sent.
uk: Ви обрали "Перенаправити до бази даних". Пробне повідомлення не може бути надіслане.

en: You have selected multiple memberships for the same organization or entity. Please review your selections and choose only one membership per entity.
uk: Ви обрали декілька членств для однієї організації чи суб'єкту. Будь ласка, перегляньте Ваш вибори і оберіть лише по одному членству для кожного суб'єкта.

en: You have selected multiple memberships for the same organization or entity. Please review your selections and choose only one membership per entity. Contact the site administrator if you need assistance.
uk: Ви обрали декілька членств для однієї організації чи суб'єкту. Будь ласка, перегляньте Ваш вибір і оберіть лише по одному членству для кожного суб'єкта. Зверніться до адміністратора сайту, якщо Вам потрібна допомога.

en: You have selected the table cell separator, but one or more token fields are not placed inside a table cell. This would result in invalid HTML, so comma separators have been used instead.
uk: Ви обрали роздільник клітинок таблиці, проте одне або більша кількість полів символів не були розміщені всередині клітинки таблиці. Це може призвести до виникнення невірного коду HTML, тому натомість були використані роздільники у вигляді коми.

en: You have selected to make this field public but have not enabled any public price options. Please update your selections to include a public price option, or make this field admin visibility only.
uk: Ви вибрали, щоб зробити це поле публічним, але не ввімкнули жодні загальнодоступні опції цін. Оновіть свій вибір, щоб включити опцію загальнодоступної ціни, або зробіть це поле видимим лише для адміна

en: You have skipped last participant and which result into event having enough spaces, but your registration require approval, Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
uk: Ви видалили останнього учасника, тому подія тепер має достатньо вільних місць, однак, Ваша реєстрація повинна бути затверджена. Як тільки Ваша реєстрація буде перевірена, Ви отримаєте посилання на веб-сторінку, де Ви зможете завершити Ваш процес реєстрації.

en: You have skipped last participant and which result into event having enough spaces, hence your group become as register participants though you selected on wait list.
uk: Ви видалили останнього учасника, тому подія тепер має достатньо вільних місць. Таким чином, Ваша група стала зареєсттрованою на участь, хоча Ви були внесені до переліку очікування.

en: You have specified the status Partially Paid but have entered an amount that equals or exceeds the amount due. Please adjust the status of the payment or the amount
uk: Ви вказали статус "Частково оплачено", проте ввели суму, що дорівнює або перевищує необхідну. Поправте статус оплати чи суму

en: You have tried to access a report that does not exist.
uk: Ви спробували отримати доступ до звіту, якого не існує.

en: You have unsaved changes.
uk: У Вас залишились незбережені зміни.

en: You may allow users to join a waitlist when the event is full (by checking the box below).
uk: Ви можете дозволити користувачам приєднуватися до листа очікування, коли подія готова (встановивши прапорець нижче).

en: You may also configure events to require administrative approval prior to participants completing the registration process. To enable this feature you must first enable the Participant Statuses used by the approval work-flow (Administer » CiviEvent » Participant Statuses). Then reload this form and check 'Require participant approval?'.
uk: Ви також можете налаштувати заходи, які вимагають адміністративного схвалення до учасників, які завершили процес реєстрації. Щоб включити цю функцію необхідно спочатку включити Статус учасника використовуючи робочий процес затвердження (Адміністрування »CiviЗахід » Учасник Статуси). Тоді завантажте цю форму і перевірте "Вимагати схвалення учасника?".

en: You may also create a customized greeting and use field tokens to insert fields of your choice. For more information on available tokens, see the online documentation %1.
uk: Також Ви можете створити персоналізоване привітання та використовувати мітки полів вставлення тих полів, які Ви обираєте. За більшою інформацією щодо міток полів, звертайтеся до он-лайн довідника %1.

en: You may also optionally set an MD5 Hash Key to verify that responses come directly from Authorize.Net. Login to your merchant account and navigate to <strong>Account Settings</strong>. Select MD5-Hash and enter a new hash value. This can be just about any string of characters or words. Then enter the exact same value here.
uk: Також Ви можете опціонально встановити хеш-кей , щоб пересвідчитися, що відповіді надходять безпосередньо з Authorize.Net. Увійдіть у Ваш Транзитний рахунок продавця і перейдіть до <strong>Налаштувань рахунку</strong>. Оберіть MD5-хеш та введіть нове значення хеша. Це може бути будь-який рядок символів або слів. Потім введіть точно таке ж значення тут.

en: You may choose to email invoice to contributors OR download a PDF file containing one invoice per page to your local computer by clicking <strong>Process Invoice(s)</strong> . Your browser may display the file for you automatically, or you may need to open it for printing using any PDF reader (such as Adobe&reg; Reader).
uk: Ви можете обрати варіант з відправкою інвойсу особам, що зробили внески, АБО завантажити PDF файл, що містить по одній квитанції на кожній сторінці, на Ваш локальний комп'ютер, натиснувши <strong>Обробити інвойс(-и)</strong>. Ваш браузер може автоматично відобразити файл для Вас або Вам необхідно буде відкрити його для друку за допомогою будь-якої програми для читання файлів PDF (наприклад, Adobe Reader).

en: You may choose to email receipts to contributors OR download a PDF file containing one receipt per page to your local computer by clicking <strong>Process Receipt(s)</strong>. Your browser may display the file for you automatically, or you may need to open it for printing using any PDF reader (such as Adobe&reg; Reader).
uk: Ви можете обрати опцію "відправити квитанції особам, що зробили внески" АБО завантажити PDF файл, що містить квитанцію на Ваш комп'ютер натиснувши <strong>Process Receipt(s)</strong>.  Ваш браузер може автоматично відобразити файл для Вас, або Вам необхідно буде відкрити його будь якою програмою для читання файлів PDF (наприклад, Adobe Reader). Також, тоді Ви можете роздрукувати Ваш файл.

en: You may choose to include a pre-configured Footer block below your message. This is a good place to include the required unsubscribe, opt-out and postal address tokens.
uk: Ви можете додати попередньо підготовлений блок нижнього колонтитулу в кінці свого повідомлення. Його часто використовують для розміщення токенів відписки, відмови від розсилок та поштової адреси організації.

en: You may choose to include a pre-configured Header block above your message.
uk: Ви можете додати попередньо підготовлений блок верхнього колонтитулу зверху свого повідомлення.

en: You may choose to record the payment method used for each contribution and fee. Reserved payment methods are required - you may modify their labels but they can not be deleted (e.g. Check, Credit Card, Debit Card). If your site requires additional payment methods, you can add them here. You can associate each payment method with a Financial Account which specifies where the payment is going (e.g. a bank account for checks and cash).
uk: Ви можете записувати метод сплати, використаний для кожного внеску та оплати. Зарезервовані методи оплати є обов'язковими - Ви можете змінювати їхні мітки, але вони не можуть бути видалені (напр., Чек, Кредитна картка, Дебетова картка). Якщо для Вашого сайту потрібні додаткові методи оплати, Ви можете додавати їх тут. Ви можете пов'язати кожен метод оплати з Фінансовим обліковим записом, у якому буде зазначено, куди спрямовується оплата (напр., банківський рахунок для чеків і готівки).

en: You may configure these settings using absolute URLs or URL variables.
uk: Ви можете налаштувати ці налаштування за допомогою абсолютних URL-адрес або змінних URL-адреси.

en: You may configure these upload directories using absolute paths or path variables.
uk: Ви можете налаштувати ці каталоги завантаження за допомогою абсолютних шляхів або змінну шляху.

en: You may enter a negative amount value if the field or option is being used to discount the total price.
uk: Ви можете ввести від'ємне значення суми, якщо поле чи опція використовуються для отримання знижки на загальну вартість.

en: You may enter a negative amount value if the field or option is being used to discount the total price. Use a price of 1 and Display Amount off (unchecked) to allow a user to enter a contribution amount in a Text / Numeric Quantity field.
uk: Ви можете ввести від'ємне значення суми, якщо поле чи опція використовуються для отримання знижки на загальну вартість. Використовуйте "Ціну за 1" та перемикач "Показати Суму" (вимкнутий) для дозволу користувачам вводити суму внеску у Текстове/Цифрове поле Кількості.

en: You may include tokens to represent fields (like a contact's "first name") in the message subject and body. These will be replaced with the actual value of the corresponding field in the outgoing message. Click "Insert Tokens" for a searchable list of available tokens.
uk: Ви можете включати маркери, які представляють певні поля (наприклад "Ім'я" контакту), у тему та текст повідомлення. У вихідному листі вони будуть заміщені дійсними значеннями відповідного поля. Натисніть "Вставити маркери", щоб відкрити перелік, де можна знайти усі доступні маркери.

en: You may need to check that: <ul><li>(a) the path and URL match,</li><li> (b) the httpd/htaccess policy allows requests for files inside this folder,</li><li>and (c) the web domain matches the normal web domain.</ul>
uk: Можливо, Вам доведеться перевірити:<ul><li> (a) відповідність шляху та URL , </li><li> (b) чи політика httpd / htaccess дозволяє запити на файли усередині цієї папки, </li><li>(c) веб-домен відповідає звичайному веб-домену. 1

en: You may only select one contact field per reminder
uk: Ви можете обрати лише одне поле контакту на кожне нагадування

en: You may optionally record the actual cost of this premium to your organization. This may be useful when evaluating net return for this incentive.
uk: Опціонально, Ви можете записати реальну вартість цієї премії для Вашої організації. Це може стати в нагоді, коли Ви будете оцінювати чистий прибуток від цієї ініціативи.

en: You may override the ts() function in CiviCRM by defining your own translation function.
uk: Ви можете скасувати функцію ts () у CiviCRM, визначивши власну функцію перекладу.

en: You may specify one or more email addresses to receive a blind carbon copy (bcc) of the confirmation email. Multiple email addresses should be separated by a comma (e.g. jane@example.org, paula@example.org).
uk: Ви можете вказати один або кілька адрес електронної пошти, щоб отримувати приховану копію (bcc) в електронному підтвердженні бронювання. Кілька адрес електронної пошти повинні бути розділені комою (наприклад, jane@example.org, paula@example.org).

en: You may transfer your registration to another participant or cancel your registration up to %1 hours %2 the event.
uk: Ви можете передати участь іншій людині або скасувати участь за %1 годин %2 початку заходу.

en: You may want to collect information from contributors beyond what is required to make a contribution. For example, you may want to inquire about volunteer availability and skills. Add any number of fields to your contribution form by selecting CiviCRM Profiles (collections of fields) to include at the beginning of the page, and/or at the bottom.
uk: Ви можете отримувати додаткову інформацію про вкладників, крім тієї, що потрібна, щоб зробити свій внесок. Наприклад, Ви можете запитати про наявність бажання бути волонтером і навичок. Додайте будь-яку кількість полів до Вашої форми внеску, вибравши Профілі CiviCRM (колекції полів), щоб додати їх на початку сторінки та/або внизу.

en: You must be logged in to view this page.
uk: Ви маєте ввійти в систему для того, щоб переглянути цю сторінку.

en: You must be logged in to your account to access the editing options above. (If you visit this page without logging in, you will be viewing the page in "live" mode - as your visitors and friends see it.)
uk: Ви повинні увійти до Вашого облікового запису, щоб отримати доступ до опцій редагування, розташованих вище. (Якщо Ви відвідаєте цю сторінку без проходження авторизації, Ви зможете переглядати її у режимі "наживо" - так само, як її побачать Ваші друзі та інші відвідувачі цієї сторінки.)

en: You must choose 'Admin' visibility for this price option, as it belongs to a field with 'Admin' visibility.
uk: Для цього варіанту ціни необхідно вибрати видимість "Адмін", оскільки вона належить до поля з видимістю "Адмін".

en: You must contribute at least %1 to get this item
uk: Ви повинні зробити внесок на суму не менше, ніж %1, щоб отримати даний предмет

en: You must contribute more to get that item
uk: Ви повинні зробити більший внесок для того, щоб отримати цю річ

en: You must enable the Membership Block for this Contribution Page if you want to include a Profile with Membership fields.
uk: Вам потрібно активувати Розділ про Членство на Сторінці Внесків, якщо Ви хочете, аби Профіль з даними про Членство був включений до нього.

en: You must have at least the test or live section filled
uk: Ви повинні заповнити принаймні тестовий або поточний розділ.

en: You must have at least the user_name specified
uk: Вам слід принаймні зазначити ім'я користувача - user_name

en: You must select a Multiple Choice Option set if you chose Reuse an existing set.
uk: Ви повинні обрати Опція мультивибору якщо бажаєте використовувати існуючу функцію.

en: You must select at least 2 tags for merging.
uk: Вам необхідно обрати хоча б 2 теги для об'єднання.

en: You must select at least one email recipient type.
uk: Ви маєте обрати принаймні один тип отримувача електронного листа.

en: You must select both a CiviCRM Group and a Drupal Role from the "Association Rule" section.
uk: Ви повинні обрати одночасно і тип членства CiviЧленство, і роль у Друпал у розділі "Асоціативне правило".

en: You must select both a CiviMember Membership Type and a Drupal Role from the "Association Rule" section.
uk: Ви повинні обрати одночасно і тип членства CiviЧленство, і роль у Drupal у розділі "Асоціативне правило".

en: You need PHP version %1 or later, only %2 is installed. Please upgrade your server, or ask your web-host to do so.
uk: Вам потрібна версія PHP %1 або новіше, при цьому зараз встановлена лише версія %2. Будь ласка, оновіть версію Вашого сервера або попросіть Вашу веб-хостінгову компанію зробити це.

en: You need more than one custom group to move fields
uk: Ви повинні мати більш ніж одну індивідуально налаштовану групу для того, щоб перемістити поля

en: You need to configure a Mapping Provider before using this feature (Administer > System Settings > Mapping and Geocoding).
uk: Для того, щоб використовувати цю функцію, Вам необхідно налаштувати Провайдер картографічної інформації (Адміністрування > Системні налаштування > Картографія і геокодування).

en: You need to enable CiviContribute before enabling CiviPledge.
uk: Вам необхідно увімкнути CiviВнески перед вмиканням CiviЗобов'язання.

en: You need to enable Separate Membership Payment when online contribution page is configured for both Membership and Recurring Contribution
uk: Вам необхідно активувати Окремий платіж за членство, коли сторінка онлайн внеску налаштована як для Членства, так і для Регулярного внеску

en: You need to enable Separate Membership Payment when online contribution page is configured for both Membership and Recurring Contribution.
uk: Вам необхідно активувати "Окремий платіж за членство", коли сторінка онлайн внеску налаштована як для Членства, так і для Регулярного внеску.

en: You need to have at least one <a href="%1">Membership Type</a> with 'Public' visibility in order to enable self-service Membership Signup and Renewal.
uk: Вам необхідно мати принаймні один <a href="%1">Тип Членства</a> з видимістю "Публічний" для того, щоб активувати самостійну Реєстрацію та Подовження членства.

en: You need to select the type of record that this set of custom fields is applicable for.
uk: Ви повинні обрати то тип запису, який є сумісним з цими індивідуально налаштованими полями.

en: You need to set up a secure server before you can use the Force Secure URLs option
uk: Попередньо Вам необхідно налаштувати безпечний сервер, для використання опцій роботи з Інтернет-адресами з посиленою безпекою.

en: You need to setup and load Case and Activity configuration files before you can begin using the CiviCase component.
uk: Ви повинні налаштувати та завантажити файли конфігурації справи та діяльності перед тим, як почати використовувати комнонент Civiсправи.

en: You need to use a Port other than the default port 25 in your environment.
uk: Вам слід використати порт, відмінний від порту за умовчанням 25 у Вашому середовищі.

en: You only have %1 allocated
uk: Вами виділено лише %1 пам'яті

en: You seem to be using an unsupported webserver. The server variables SCRIPT_NAME, HTTP_HOST, SCRIPT_FILENAME need to be set.
uk: Схоже на те, що Ви використовуєте веб-сервер, робота якого не підтримується. Потрібно налаштувати перемінні параметри сервера SCRIPT_NAME, HTTP_HOST, SCRIPT_FILENAME.

en: You seem to have deleted the relationship type 'Employee of'
uk: Здається, Ви видалили тип відносин "Працівник .."

en: You seem to have deleted the relationship type 'Household Member of'
uk: Здається, Ви видалили тип відносин "Член Домогосподарства"

en: You should move the membership related fields configured in %1 to the 'On Behalf' profile for this Contribution Page
uk: Ви повинні направити поля, що відносяться до членства %1, в профілі "Від імені" до цієї Сторінки Внесків.

en: You should move the membership related fields in the "On Behalf" profile for this Contribution Page
uk: Ви повинні направити поля, що відносяться до членства, в профілі "Від імені" до цієї Сторінки Внесків.

en: You were registered by:
uk: Вас зареєствував (-ла):

en: You will also need to change Drupal permissions so anonymous users can make contributions, register for events and / or use profiles to enter contact information.
uk: Вам також необхідно змінити дозволи Друпал, так, щоб анонімні користувачі могли робити внески, реєструватися на події та/або використовувати профілі для введення контактної інформації.

en: You will also use tokens to insert Unsubscribe, Opt out and Forwarding links in your message.
uk: Ви також можете використовувати мітки для додавання до Вашого листа посилань "Відписатися", "Відмовитися від розсилки" та "Переслати".

en: You will need to configure the %1 settings for your Payment Processor before you can submit a credit card transactions.
uk: Вам потрібно буде провести конфігурацію %1 налаштувань для Вашої системи обробки платежів, перш ніж Ви зможете проводити транзакції з використанням кредитної картки.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple %2. Navigate to Administer > Customize Data and Screens > Profiles to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
uk: Необхідно створити форму, що містить поля %1, які потрібно змінити, перш ніж Ви зможете скористися груповим оновленням %2. Перейдіть до пункту Адміністрування > Налаштувати Дані та Екрани > Профілі, щоб налаштувати профіль. Для отримання додаткової інформації зверніться до онлайн-документації Адміністратора.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple activities. Navigate to Administer > Customize Data and Screens > Profiles to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
uk: Вам необхідно створити Профіль, що містить %1 полів, які Ви бажаєте редагувати, перед тим, Як Ви зможете використовувати Оновлення декількох діяльностей. Для налаштування профілю перейдіть до Адміністрування > Персоналізація інформації та вікон > Профілі. Зверніться до онлайн документації для Адміністратора для отримання більш детальної інформації.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple contributions. Navigate to Administer CiviCRM > Customize Data and Screens > CiviCRM Profile to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
uk: Вам необхідно створити профіль, що містить поле %1, які ви бажаєте редагувати, перед тим, як ви зможете використовувати Оновлення декількох внесків. Для налаштування профілю перейдіть до CiviCRM > Адміністрування > Персоналізація інформації та вікон > Профілі. Подробиці описано в документації для Адміністратора.

en: You will need to create a Profile containing the %1 fields you want to edit before you can use Update multiple memberships. Navigate to Administer CiviCRM >> CiviCRM Profile to configure a Profile. Consult the online Administrator documentation for more information.
uk: Щоб оновити кілька записів про членство, необхідно створити форму, що містить полія «%1», які Ви бажаєте редагувати. Перейдіть до Адмініструвати CiviCRM >> Профіль CiviCRM та налаштуйте Профіль. Подробиці – в документації для адміністратора.

en: You will need to select and configure a supported payment processor (currently Authorize.Net, PayPal Pro, or PayPal Website Standard) in order to offer automatically renewing memberships.
uk: Вам треба обрати і налаштувати платіжну систему, яка підтримується (на даний час - Authorize.Net, PayPal Pro, або PayPal Website Standard) для автоматичного подовження членства.

en: You will need to set Access Control permissions to include 'view event participants' for any Roles you want to access this listing.
uk: Вам потрібно буде встановити дозвіл контролю доступу, щоб включити "перегляд подій учасників, для будь-яких ролей, якщо Ви хочете отримати доступ до цього запису.

en: You will not be able to delete this membership status if there are existing memberships with this status. You will need to check all your membership status rules afterwards to ensure that a valid status will always be available.
uk: Ви не зможете видалити цей статус членства, якщо є існуючі членства з цим статусом. Після цього потрібно перевірити всі правила щодо статусу членства, щоб забезпечити наявність дійсного статусу.

en: You will not be able to install extensions at this time because your installation of PHP does not support ZIP archives. Please ask your system administrator to install the standard PHP-ZIP extension.
uk: Зараз ви не зможете інсталювати розширення, тому що інстальована Вами версія РНР не підтримує ZIP-архіви. Будь ласка, зверніться до адміністратора Вашої системи для інсталяції стандартного PHP-ZIP розширення.

en: You will not be able to send an acknowledgment for this pledge because there is no email address recorded for this contact. If you want a acknowledgment to be sent when this pledge is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the pledge.
uk: Ви не зможете надіслати підтвердження по цій заставі, тому що для цього контакту не вказана адреса електронної пошти. Якщо Ви бажаєте надіслати підтвердження, коли цю заставу буде зареєстровано, натисніть Скасувати, а потім Редагувати у вкладці Резюме, щоб додати адресу електронної пошти, перш ніж зареєструвати заставу.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this Membership because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this Membership is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the Membership.
uk: Ви не зможете автоматично надіслати квитанцію електронною поштою за це Членство, тому що адреса електронної пошти для цього контакту не вказана. Якщо Ви бажаєте надіслати квитанцію, коли Членство реєструється, натисніть Скасувати, а далі Редагувати у вкладці Резюме, щоб додати адресу електронної пошти перед реєстрацією Членства.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this Renew Membership because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this Membership is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before Renewal the Membership.
uk: Ви не зможете надіслати автоматичну квитанцію електронною поштою для цього Подовження Членства, тому що адреса електронної пошти для цього контакту не вказана. Якщо Ви бажаєте надіслати квитанцію, коли це Членство зареєстровано, натисніть Скасувати, а далі Редагувати у вкладці Резюме, щоб додати адресу електронної пошти перед Подовженням Членства.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this contribution because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this contribution is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the contribution.
uk: Ви не зможете надіслати квитанцію, отриману автоматично електронною поштою, за цей внесок, тому що адреса електронної пошти для цього контакту не вказана. За Вашим бажанням квитанція буде надіслана, коли буде зареєстровано внесок, натисніть Скасувати, а далі Редагувати в Основній вкладці, щоб додати адресу електронної пошти перед реєстрацією внеску.

en: You will not be able to send an automatic email receipt for this payment because there is no email address recorded for this contact. If you want a receipt to be sent when this payment is recorded, click Cancel and then click Edit from the Summary tab to add an email address before recording the payment.
uk: Ви не зможете автоматично надіслати квитанцію електронною поштою для оплати, тому що адреса електронної пошти для цього контакту не вказана. Якщо Ви бажаєте надіслати квитанцію, коли оплата реєструється, натисніть Скасувати, а далі Редагувати у вкладці Резюме, щоб додати адресу електронної пошти перед реєстрацією оплати.

en: You will receive an email notification when your page is Approved and you can begin promoting your campaign.
uk: Ви отримаєте сповіщення електронною поштою, коли Вашу сторінку буде затверджено і Ви зможете почати рекламування Вашої кампанії.

en: You will receive an email receipt which includes information about how to cancel the auto-renewal option.
uk: Ви отримаєте квитанцію електронною поштою, яка включає в себе інформацію про те, як скасувати функцію автоматичного оновлення.

en: You will receive an email receipt which includes information about how to update or cancel this recurring contribution.
uk: Ви отримаєте  квитанцію електронною поштою, яка містить інформацію про те, як оновити або відмінити даний регулярний внесок.

en: You will see a row and a checkbox for each type of related data currently linked to the duplicate contact. For example, if the duplicate contact has Activity records - you will see a row and a checkbox for you to mark IF you want those contribution records moved over to the main contact record. If you want to move all related records, you can check the <strong>Mark All</strong> checkbox.
uk: Ви побачите рядок з перемикачами для кожного типу відповідних даних, на даний час пов'язаних з повторюваним контактом. Наприклад, якщо повторюваний контакт має записи про діяльності - Ви побачите рядок з перемикачем для позначення, який треба увімкнути, ЯКЩО Ви бажаєте перенести цей запис про внески до головного контактного запису. Якщо Ви бажаєте перенести усі пов'язані записи, Ви можете обрати перемикач <strong>Позначити Усі</strong>.

en: You're ready to install!
uk: Ви готові до інсталяції!

en: Your %1 settings are correct. A test email has been sent to your email address.
uk: Ваші налаштування %1 правильні. Пробне повідомлення відправлене на Вашу електронну адресу.

en: Your <strong>%1</strong> membership does not expire (you do not need to renew that membership).
uk: Термін <strong>%1</strong>  дії Вашого облікового запису ще не скінчився (Вам не потрібно оновлювати членство).

en: Your <strong>%2</strong> membership expired on %1.
uk: Ваше членство <strong>%2</strong> закінчилося %1.

en: Your <strong>%2</strong> membership expires on %1.
uk: Ваше членство <strong>%2</strong> дійсне до %1.

en: Your Assigned Activities
uk: Діяльності, що пов'язані з Вами

en: Your Case Role(s)
uk: Ваша роль у справі

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been added. You can add fields to this profile now.
uk: Ваш профіль CiviCRM '%1' був доданий. Тепер Ви можете додавати поля до цього профілю.

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been deleted.
uk: Форма «%1» була видалена.

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been saved.
uk: Форма «%1» була збережена.

en: Your CiviCRM Profile Field '%1' has been saved to '%2'.
uk: Ваше поле Профілю CiviCRM "%1" було збережено у "%2".

en: Your Contacts / Organizations
uk: Ваші контакти/організації

en: Your Contribution(s)
uk: Ваш(і) Внесок(ски)

en: Your Credit Card transaction was not successful. No money has yet been charged to your card.
uk: Транзакція з Вашої кредитної картки була невдалою. З Вашої картки не надійшо жодних коштів.

en: Your Email
uk: Ваш е-мейл

en: Your Email Settings have been updated.
uk: Ваші налаштування пошти були оновлені.

en: Your Event Registration has been Transferred to %1.
uk: Ваша Реєстрація на захід була змінена на 1%.

en: Your Event Registration has been cancelled.
uk: Ваша реєстрація на захід була скасована.

en: Your Event Registration has been transferred to %1.
uk: Ваша Реєстрація на захід була змінена на 1%.

en: Your Event(s)
uk: Ваша подія(ії)

en: Your Financial "%1" Type has been created and assigned to an existing financial account with the same title. You should review the assigned account and determine whether additional account relationships are needed.
uk: Ваш фінансовий тип "%1" був створений та призначений для існуючого фінансово рахунку з такою самою назвою. Ви повинні переглянути призначений обліковий запис і визначити необхідність взаємодії додаткових облікових записів.

en: Your Financial "%1" Type has been created, along with a corresponding income account "%1". That income account, along with standard financial accounts "%2", "%3" and "%4" have been linked to the financial type. You may edit or replace those relationships here.
uk: Ваш фінансовий тип «%1» створено разом з відповідним прибутковим рахунком «%1». Цей прибутковий рахунок, а також стандартні фінансові рахунки «%2», «%3» і «%4» були пов'язані з фінансовим типом. Ви можете редагувати або замінювати ці зв'язки тут.

en: Your Goal
uk: Ваша ціль

en: Your Group(s)
uk: Ваші Групи

en: Your Label Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
uk: Ваш формат значків, який називається <strong>%1</strong>, був оновлений.

en: Your Mass SMS has been saved.
uk: Ваша масова розсилка СМС була збережена.

en: Your Mass SMS has been saved. Click the 'Continue' action to resume working on it.
uk: Ваше масове СМС було збережено. Натисніть "Продовжити" для наступної роботи з ним.

en: Your Membership(s)
uk: Ваше членство (членства)

en: Your Message
uk: Ваше повідомлення

en: Your Note has been saved.
uk: Ваша замітка була збережена.

en: Your PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
uk: Ваш формат PDF-сторінки, який називається <strong>%1</strong>, був оновлений.

en: Your Page
uk: Ваша сторінка

en: Your Personal Campaign Page
uk: Ваша персональна сторінка кампаній

en: Your Personal Campaign Page for %1
uk: Ваша персональна сторінка кампаній для %1

en: Your Personal Campaign Page has been %1 %2 %3
uk: Ваша персональна сторінка кампаній була %1 %2 %3

en: Your Pledge(s)
uk: Ваші платіжні зобов’язання

en: Your Premium Selection
uk: Ваша секція премій

en: Your Registration Info
uk: Ваша реєстраційна інформація

en: Your Reminder titled %1 has been updated.
uk: Ваше нагадування «%1» було оновлене.

en: Your SMTP Server (machine) name is incorrect.
uk: Ваше ім'я SMTP серверу (машини) не вірне.

en: Your SMTP Username or Password are incorrect.
uk: Ваше ім'я користувача або пароль SMTP не вірні.

en: Your SMTP server is just not responding right now (it is down for some reason).
uk: На даний момент Ваш SMTP сервер не відповідає (з якоїсь причини він не працює).

en: Your Sendmail argument is incorrect.
uk: Ваш аргумент для відправленняпошти не вірний.

en: Your Sendmail path is incorrect.
uk: Ваш шлях для відправлення пошти не вірний.

en: Your Set '%1' has been added. You can add fields to this set now.
uk: Ваш профіль %1 був доданий. Ви можете додати поля в цей профіль.

en: Your Subscription has been Activated
uk: Ваша Підписка була активована

en: Your USPS API Authorization has Failed.
uk: Ваша USPS API авторизація не виконана.

en: Your USPS API Lookup has Failed.
uk: Ваш пошук USPS API не виконаний.

en: Your account data will be used to charge your bank account via direct debit. While submitting this form you agree to the charging of your bank account via direct debit.
uk: Дані Вашого облікового запису будуть використовуватися для зняття коштів з Вашого банківського рахунку за допомогою прямого дебету. З подачею цієї форми Ви погоджуєтеся, щоб з Вашого банківського рахунку були зняті кошти за допомогою прямого дебету.

en: Your association rule has been added.
uk: Ваше асоціативне правило було додано.

en: Your association rule has been edited.
uk: Ваше асоціативне правило було відредаговано.

en: Your auto renew membership sign-up has ended and your membership will not be automatically renewed.
uk: Термін дії Вашого автоматичного оновлення членства закінчився і Ваше членство не буде автоматично поновлене.

en: Your browser session has expired and we are unable to complete your form submission. We have returned you to the initial step so you can complete and resubmit the form. If you experience continued difficulties, please contact us for assistance.
uk: Ваш сеанс браузера закінчився і ми не можемо завершити подання форми. Ми повернули вас на початкову сторінку для заповнення та повторного подання форми. Якщо помилки тривають, будь ласка, зверніться до нас по допомогу.

en: Your changes have been saved.
uk: Ваші зміни були збережені.

en: Your changes in the <em>%1</em> tab have not been saved.
uk: Внесені Вами зміни у вкладці <em>%1</em> не були збережені.

en: Your configured editor "TinyMCE" is no longer part of the main CiviCRM download. To continue using it, visit the <a %1>Manage Extensions</a> page to download and install the TinyMCE extension.
uk: Ваш налаштований редактор "TinyMCE" більше не є частиною основної версії завантаження CiviCRM. Щоб продовжити використовувати його, відвідайте сторінку <a %1>Керування розширеннями</a>, щоб завантажити та встановити розширення TinyMCE.

en: Your contribution has been submitted to %1 for processing.
uk: Ваш внесок передано в обробку службі %1.

en: Your contribution will not be completed until you click the <strong>%1</strong> button. Please click the button one time only.
uk: Ваш внесок не буде завершений, поки Ви не натиснете кнопку <strong>%1</strong>. Будь ласка, натисніть на кнопку тільки один раз.

en: Your custom field set '%1 ' has been saved.
uk: Ваше індивідуально налаштоване поле %1 було збережено.

en: Your custom field set '%1' has been added. You can add custom fields now.
uk: Був доданий "%1" набір полів, що задаються користувачем. Тепер ви можете додати поля, що задаються користувачем.

en: Your database has already been upgraded to CiviCRM %1
uk: Ваша база даних вже була оновлена до CiviCRM %1

en: Your database is configured to use the MyISAM database engine. CiviCRM requires InnoDB. You will need to convert any MyISAM tables in your database to InnoDB. Using MyISAM tables will result in data integrity issues.
uk: Ваша база даних налаштована використовувати механізм бази даних MyISAM. CiviCRM потребує InnoDB. Вам необхідно конвертувати усі таблиці MyISAM у Вашій базі даних до InnoDB. Використання таблиць MyISAM спричинить проблеми у цілісності даних.

en: Your database is marked with an unexpected version number: %1. The automated upgrade to version %2 can not be run - and the %2 codebase may not be compatible with your database state. You will need to determine the correct version corresponding to your current database state. You may want to revert to the codebase you were using prior to beginning this upgrade until you resolve this problem.
uk: Ваша база даних позначена неочікуваним номером версії: %1. Автоматичне оновлення до версії %2 не може бути запущене - і база даних коду %2 може бути несумісною зі станом Вашої бази даних. Вам треба визначити правильну версію відповідно до поточного стану Вашої бази даних. Можуть знадобитися інструменти для роботи з базами даних %3. Ви можете повернутися до бази даних коду, яку Ви використовували перед початком цього оновлення, доки Ви не вирішите цю проблему.

en: Your database is marked with an unexpected version number: %1. The v%2 codebase may not be compatible with your database state.
                You will need to determine the correct version corresponding to your current database state. You may want to revert to the codebase
                you were using until you resolve this problem.<br/>OR if this is a manual install from git, you might want to fix civicrm-version.php file.
uk: Ваша база даних позначена неочікуваним номером версії: %1. База даних коду v%2 може бути несумісною зі станом Вашої бази даних. Вам слід визначити правильну версію сумісну з поточним станом Вашої бази даних. Можливо, Вам слід повернутися до бази даних коду, яку Ви використовували раніше, поки Ви не вирішите цю проблему.<br/> АБО якщо це інсталяція вручну з git, можливо, вам знадобиться виправити файл civicrm-version.php.

en: Your database is not configured for version %1
uk: Ваша база даних не налаштована для версії %1

en: Your database settings don't appear to be correct. Please check the <a href='%1'>Database Details</a> below for specific errors.
uk: Схоже, що Ваші налаштування бази даних є некоректними. Будь ласка, перевірте <a href='%1'>Детальну інформацію про базу даних</a>, зазначену нижче, для виявлення конкретних помилок.

en: Your email address has been removed from %1 mailing lists.
uk: Ваша електронна адреса була видалена зі списку розсилки «%1».

en: Your event registration will be confirmed. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
uk: Ваша реєстрація на захід буде підтверджена. Будь ласка, поверніться на головну сторінку реєстрації, щоб заповнити інформацію про оплату.

en: Your extensions cache directory (%1) is not web server writable. Please go to the <a href="%2">path setting page</a> and correct it.<br/>
uk: Ваш каталог кеша розширень (%1) не доступний для записів на веб-сервері. Будь ласка, перейдіть до <a href="%2">сторінки встановлення шляху</a> та виправте її.<br/>

en: Your extensions directory (%1) is read-only. If you would like to perform downloads or upgrades, then change the file permissions.
uk: Ваш каталог розширень (%1) доступний лише для читання. Якщо потрібно виконати завантаження або оновлення, змініть права доступу до файлів.

en: Your extensions directory is not set or is not writable. Click <a href='%1'>here</a> to set the extensions directory.
uk: Ваш каталог розширень не налаштований або не відкритий для запису. Натисніть <a href='%1'>тут</a>, щоб налаштувати каталог розширень.

en: Your extensions directory is not set.  Click <a href="%1">here</a> to set the extensions directory.
uk: Ваш каталог розширень не налаштовано. Натисніть <a href="%1">тут</a>, щоб налаштувати каталог розширень.

en: Your extensions directory path points to %1, which is not a directory.  Please check your file system.
uk: Шлях каталогів розширень вказує на %1, який не є каталогом. Будь ласка, перевірте вашу файлову систему.

en: Your extensions require database updates. Please <a href="%1">execute the updates</a>.
uk: Ваші розширення вимагають оновлень бази даних. Будь ласка, <a href="%1">зробіть оновлення</a>.

en: Your fundraising total has been updated.
uk: Сума зібраних Вами коштів була оновлена.

en: Your information has been saved.
uk: Ваша інформація була збережена.

en: Your initial contribution will be processed once you complete the confirmation step. You will be able to cancel the recurring contribution by visiting the web page link that will be included in your receipt.
uk: Ваш початковий внесок буде оброблений, як тільки Ви завершите крок підтвердження. Ви зможете скасувати регулярний внесок, слідуючи посиланню на веб-сторінку, яке буде включене в квитанцію.

en: Your initial membership fee will be processed once you complete the confirmation step. You will be able to cancel the auto-renewal option by visiting the web page link that will be included in your receipt.
uk: Ваш вступний членський внесок буде оброблено, як тільки Ви завершите етап підтвердження. Ви матимете можливість скасувати опцію автооновлення, перейшовши за Інтернет-посиланням, яке буде додане до Вашої квитанції.

en: Your initial pledge payment has been processed. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by contacting us at %1.
uk: Ваш початковий внесок був оброблений. Ви зможете змінити або відмінити майбутні виплати у будь-який час, зв'язавшись з нами по 1%.

en: Your initial pledge payment will be processed when you click &quot;%2&quot; below. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
uk: Ваш початковий внесок буде оброблений при натисканні кнопки &quot;%2&quot; нижче. Ви зможете змінити або скасувати майбутні сплати у будь-який час, увійшовши в свій обліковий запис або зв'язавшись з нами за 1%.

en: Your mail has been sent.
uk: Вашу пошту надіслано.

en: Your message thanking the %1 for helping to spread the word. You may include HTML tags to add formatting or links.
uk: Ваше повідомлення з подякою для %1 за допомогу для поширення інформації. Ви можете включити HTML-теги для форматування чи посилань.

en: Your multiple choice option '%1' has been saved
uk: Ваша опція мультивибору %1 була збережена

en: Your new Label Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
uk: Ваш новий формат значків, який називається <strong>%1</strong>, був збережений.

en: Your new PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
uk: Ваш новий формат PDF-сторінки <strong>%1</strong> був збережений.

en: Your new Reminder titled %1 has been saved.
uk: Ваше нове нагадування «%1» було збережене.

en: Your organization can use Campaigns to track all constituent interactions related to a particular fund-raising or engagement effort. You can link activities, contributions, event participation, mailings, membership signups, and pledges to a particular campaign.
uk: Ваша організація може користатися засобами модулю Кампанія, щоб відслідковувати усі взаємодії з громадянами, які стосуються конкретного заходу зі збору коштів або співробітництва. Ви можете з'єднати посиланнями
    заходи, внески, участь у заходах, поштові розсилки, заяви про членство та платіжні зобов’язання з конкретною кампанією.

en: Your page requires administrator review before you can begin your fundraising efforts.
uk: Вашу сторінку повинен перевірити адміністратор, перш ніж Ви зможете почати діяльність зі збору коштів.

en: Your payment information looks incomplete. Please go back to the main registration page, to complete payment information.
uk: Здається, Ваша інформація про оплату неповна. Будь ласка, поверніться до головної сторінки реєстрації, щоб заповнити інформацію про оплату.

en: Your pending event registration for %1 has expired
    because you did not confirm your registration.
uk: Ваша реєстрація на захід %1, що знаходилась в режимі очікування, втратила чинність, оскільки Ви не підтвердили Вашу реєстрацію.

en: Your personal campaign page has been approved and is now live.
uk: Ваша персональна сторінка кампаній була затверджена і тепер є діючою - працює у режимі "наживо".

en: Your personal campaign page has been reviewed. There were some issues with the content which prevented us from approving the page. We are sorry for any inconvenience.
uk: Ваша персональна сторінка кампаній була перевірена. Виникли деякі проблеми, пов'язані зі змістом, які не дозволили нам затвердити дану сторінку. Просимо вибачення за будь-які незручності.

en: Your profile has not been saved.
uk: Ваш профіль не був збережений.

en: Your profile is not saved and Account is not created.
uk: Ваш профіль не збережений і акаунт не був створений.

en: Your record has been deleted.
uk: Ваш запис було видалено.

en: Your recurring contribution has been updated as requested:
uk: Ваш регулярний внесок був коректований за Вашим бажанням:

en: Your recurring contribution of %1, every %2 %3 has been cancelled as requested.
uk: Ваш регулярний внесок, що складає %1, кожні %2 %3, був скасований за Вашим бажанням.

en: Your recurring contribution term has ended.
uk: Термін дії Вашого періодичного внеску закінчився.

en: Your registration has been processed successfully.
uk: Вашу заявку на реєстрацію прийнято.

en: Your registration has been submitted.
uk: Ваша інформація була відправлена.

en: Your registration will not be submitted until you click the <strong>Continue</strong> button. Please click the button one time only. If you need to change any details, click the Go Back button below to return to the previous screen.
uk: Ваша реєстрація не буде надіслана, поки Ви не натиснете на кнопку <strong>Продовжити</strong>. Будь ласка, натискайте на цю кнопку лише один раз. Якщо Вам необхідно змінити будь-які деталі, натисніть розташовану нижче кнопку Повернутися назад, щоб повернутися до попереднього вікна.

en: Your report has been successfully copied as "%1". You are currently viewing the new copy.
uk: Ваш звіт був успішно скопійований як "%1". Зараз Ви переглядаєте нову копію.

en: Your schedule:
uk: Ваш розклад:

en: Your site administrator must also configure a "cron job" (scheduled server task) to run this script.
uk: Адміністратор Вашого сайту повинен також налаштувати "крон-службу" (cron job, заплановане завдання для сервера), щоб запустити цей скрипт.

en: Your site administrator must configure the scheduled job (Administer > System Settings > Scheduled Jobs) which updates pledge payment statuses and sends the reminders.
uk: Адміністратор Вашого сайту повинен налаштувати заплановану роботу (Адміністрування> Параметри системи> Заплановані завдання), яка оновлює статус виплати застав та надсилає нагадування.

en: Your site administrator will need to setup an instance of the Scheduled Job "Mail Reports" to trigger creation and delivery of each report. When invoked, this job will deliver email to the recipients specified for the report. The report can be attached to the email as a PDF file (default), as a CSV file, or included in HTML format.
uk: Адміністратор Вашого сайту має налаштувати екземпляр запланованого завдання "Поштова розсилка звітів", щоб ініціювати процес створення та відправки кожного звіту. У разі активації цього завдання отримувачам, вказаним для конкретного звіту, буде надіслано електронний лист. Звіт може бути прикріпленим до електронного листа у вигляді PDF файлу (за умовчанням), у вигляді CSV файлу або бути вставленим у форматі HTML.

en: Your site is currently configured to require double-opt in when users join (subscribe) to Group(s) via a Profile form. In this mode, you need to include an Email field in a Profile BEFORE you can add the Group(s) field. This ensures that an opt-in confirmation email can be sent. Your site administrator can disable double opt-in on the civimail admin settings: <em>%1</em>
uk: Ваш сайт на даний час налаштований вимагати подвійної підписки, коли користувачі приєднуються (підписуються) до Групи (Груп) через форму Профілю. Вам слід включити поле Е-мейл у Профілі ПЕРЕД тим, як Ви зможете додавати поля Груп. Це забезпечує, що е-мейл, який підтверджує підписку, зможе бути відправлений. Адміністратор Вашого сайту зможе відключити подвійну підписку у налаштуваннях адміністрування civimail: <em>%1</em>

en: Your site may already have profile(s) which were previously created for this purpose, in which case you can re-use them for any number of online contribution pages.
uk: На Вашому сайті, можливо, вже використовується профіль (-і), який був попередньо створений з цією метою, і в такому випадку Ви можете повторно використати його для будь-якої кількості сторінок он-лайн внесків.

en: Your smart group has been saved as '%1'.
uk: Ваша смарт-група була збережена як «%1».

en: Your subscription request has been submitted for %1. Check your inbox shortly for the confirmation email(s). If you do not see a confirmation email, please check your spam/junk mail folder.
uk: Ваш запит на підписку був направлений до %1. Перевірте Вашу поштову скриньку найближчим часом на наявність листа (листів) підтвердження. Якщо Ви не бачите листа підтвердження, перевірте свою поштову теку Спам/Підозрілі.

en: Your subscription to these group(s) is pending confirmation.
uk: Ваша підписка до цієї групи (груп) очікує підтвердження.

en: Your transaction will not be completed until you click the <strong>%1</strong> button. Please click the button one time only.
uk: Ваша операція не буде завершена, поки Ви не натиснете кнопку <strong>%1</strong>. Будь ласка, натисніть на кнопку тільки один раз.

en: Your update(s) have been saved.
uk: Ваше оновлення було збережене.

en: Your updates have been saved.
uk: Ваші оновлення були збережені.

en: Your user record does not have a valid email address and no from addresses have been configured.
uk: Ваш зареєстрований користувач не має дійсного е-мейлу та жодну з адрес не була налаштовано

en: Your username contains invalid characters
uk: Ваше ім'я користувача містить недопустимі символи

en: Your username contains invalid characters or is too short
uk: Ваше ім'я користувача містить недопустимі знаки або занадто коротке

en: Your username is too short
uk: Ваше імя користувача занадто коротке

en: ZIP / Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: ZIP / Postal Code of the Address
uk: Поштовий індекс для вказаної адреси

en: ZIP Support Required
uk: Необхідна підтримка ZIP формату

en: Zhuang, Chuang
uk: Чжуанська

en: Zip Code Range
uk: Діапазон поштових індексів

en: Zulu
uk: Зулу

en: [CiviMail Draft]
uk: [Пробне повідомлення]

en: [Copy id %1]
uk: [Копіювати ID %1]

en: [your Backdrop root directory]
uk: Ваш кореневий каталог Backdrop

en: [your Drupal root directory]
uk: [Ваш кореневий каталог Drupal]

en: a household
uk: домогосподарство

en: abbreviated month name ('Jan'..'Dec')
uk: скорочені назви місяців ("січ".."лют")

en: access AJAX API
uk: виклик AJAX API

en: access CiviCRM
uk: отримати доступ до CiviCRM

en: access CiviCRM backend and API
uk: доступ до бекенду CiviCRM та API

en: access CiviContribute
uk: доступ до модулю CiviВнески

en: access CiviEvent
uk: доступ до модулю CiviЗахід

en: access CiviGrant
uk: доступ до модулю CiviГрант

en: access CiviMail
uk: доступ до модулю CiviПошта

en: access CiviMail subscribe/unsubscribe pages
uk: доступ до сторінок підписки/відписки модулю CiviПошта

en: access CiviMember
uk: доступ до модулю CiviЧленство

en: access CiviPledge
uk: доступ до модулю CiviЗобов'язання

en: access CiviReport
uk: Доступ до CiviЗвіт

en: access Contact Dashboard
uk: отримати доступ до панелі налаштувань контактів

en: access Report Criteria
uk: Доступ до критеріїв звіту

en: access all cases and activities
uk: доступ до усіх справ і діяльностей

en: access all custom data
uk: Отримати доступ до індивідуально налаштованої інформації

en: access contact reference fields
uk: доступ до довідкових полів контакту

en: access deleted contacts
uk: отримати доступ до видалених контактів

en: access my cases and activities
uk: доступ до моїх справ і діяльностей

en: access uploaded files
uk: отримати доступ до завантажених файлів

en: add
uk: додати

en: add a <a href='%1'>New Individual</a>, <a href='%2'>Organization</a> or <a href='%3'>Household</a>
uk: додати <a href='%1'>Нову людину</a>, <a href='%2'>Установу</a> чи <a href='%3'>Сім'ю</a>

en: add another choice
uk: додати інший вибір

en: add another profile (bottom of page)
uk: додати інший профіль (знизу сторінки)

en: add cases
uk: додати справи

en: add contact notes
uk: додати нотатки контактів

en: add contacts
uk: Додати контакти

en: add new
uk: додати ще

en: administer CiviCRM
uk: адміністрування CiviCRM

en: administer CiviCampaign
uk: адміністрування модулю CiviКампанія

en: administer CiviCase
uk: адміністрування модулю CiviСправа

en: administer Multiple Organizations
uk: адмініструвати декілька організацій

en: administer Reports
uk: адміністрування Звітів

en: administer Tagsets
uk: адміністрування наборів тегів

en: administer dedupe rules
uk: адміністрування правил усунення дублювання

en: administer payment processors
uk: адміністрування платіжних систем

en: administer private reports
uk: Адміністрування особистих звітів

en: administer reserved groups
uk: адміністрування зарезервованих груп

en: administer reserved reports
uk: адміністрування зарезервованих звітів

en: administer reserved tags
uk: адміністрування зарезервованих тегів

en: an individual
uk: індивідуальна особа

en: an organization
uk: організація

en: and
uk: і

en: and a password
uk: та пароль

en: and end date of %1
uk: та кінцева дата %1

en: and is ready to use.
uk: та є готовим для використання.

en: anonymously
uk: анонімно

en: another column
uk: Інша колонка

en: another discount set
uk: встановити іншу знижку

en: another soft credit
uk: інше завдячення

en: approve mailings
uk: підтвердження розсилок

en: arguments that are passed in the url when invoking the instance
uk: аргументи, які передаються в url під час виклику примірника

en: as of
uk: щодо

en: because no email address on file or communication preferences specify DO NOT EMAIL or Contact is deceased or Primary email address is On Hold
uk: тому, що немає електронної адреси у файлі, або в налаштуваннях комунікації зазначено НЕ НАДСИЛАТИ ЕЛЕКТРОННИХ ЛИСТІВ, або контакт є проблемним, або першочергова електронна адреса стоїть в режимі утримування

en: because no phone number on file or communication preferences specify DO NOT SMS or Contact is deceased
uk: тому, що відсутній номер телефону, або налаштування користувача свідчать, що він  НЕ БАЖАЄ отримувати СМС, або контакт є проблемним.

en: but requires administrator review before you can begin promoting your campaign. You will receive an email confirmation shortly which includes a link to return to this page.
uk: проте, має бути перевірена адміністратором, перш ніж Ви можете почати просування Вашої кампанії. Незабаром Ви отримаєте електронний лист-підтвердження, який містить посилання для повернення на цю сторінку.

en: by relationship
uk: за відносинами

en: cc Email Report Instance To
uk: Відправити копію електронного листа з екземпляром звіту на адресу

en: change
uk: змінити

en: change membership type
uk: змінити тип членства

en: check your spelling
uk: перевірте правопис

en: civicrm_root is currently set to: <em>!1</em>.
uk: civicrm_root зараз налаштовано на: <em>!1</em>.

en: click to add more
uk: натисніть, щоб додати ще

en: close
uk: закрити

en: close all manual batches
uk: закрити усі ручні батчі

en: close own manual batches
uk: закрити власні ручні батчі

en: comma-separated list of email addresses to send the report to
uk: розділений комами список адрес електронної пошти для надсилання звіту

en: confirmation
uk: підтвердження

en: contact does not exist: %1
uk: контакт не існує: %1

en: contactId
uk: Id контакту

en: copy
uk: копіювати

[ctx: country]
en: Afghanistan
uk: Афганістан

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
uk: Західна, Східна, Центральна та Південна Африка

[ctx: country]
en: Albania
uk: Албанія

[ctx: country]
en: Algeria
uk: Алжир

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
uk: Південна, Центральна, Північна Америка та Карибські острови

[ctx: country]
en: American Samoa
uk: Американське Самоа

[ctx: country]
en: Andorra
uk: Андорра

[ctx: country]
en: Angola
uk: Ангола

[ctx: country]
en: Anguilla
uk: Острів Ангілья

[ctx: country]
en: Antarctica
uk: Антарктида

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа і Барбуда

[ctx: country]
en: Argentina
uk: Аргентина

[ctx: country]
en: Armenia
uk: Вірменія

[ctx: country]
en: Aruba
uk: Острів Аруба

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
uk: Азійсько-тихоокеанський регіон

[ctx: country]
en: Australia
uk: Австралія

[ctx: country]
en: Austria
uk: Австрія

[ctx: country]
en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

[ctx: country]
en: Bahamas
uk: Багамські Острови

[ctx: country]
en: Bahrain
uk: Бахрейн

[ctx: country]
en: Bangladesh
uk: Бангладеш

[ctx: country]
en: Barbados
uk: Острів Барбадос

[ctx: country]
en: Belarus
uk: Білорусь

[ctx: country]
en: Belgium
uk: Бельгія

[ctx: country]
en: Belize
uk: Беліз

[ctx: country]
en: Benin
uk: Бенін

[ctx: country]
en: Bermuda
uk: Бермудські острови

[ctx: country]
en: Bhutan
uk: Бутан

[ctx: country]
en: Bolivia
uk: Болівія

[ctx: country]
en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uk: Острівна територія Бонер, острів Сінт-Естатіус та острів Саба

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія і Герцеговина

[ctx: country]
en: Botswana
uk: Ботсвана

[ctx: country]
en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

[ctx: country]
en: Brazil
uk: Бразилія

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська територія в Індійському океані

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
uk: Бруней-Даруссалам

[ctx: country]
en: Bulgaria
uk: Болгарія

[ctx: country]
en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

[ctx: country]
en: Burundi
uk: Бурунді

[ctx: country]
en: Cambodia
uk: Камбоджа

[ctx: country]
en: Cameroon
uk: Камерун

[ctx: country]
en: Canada
uk: Канада

[ctx: country]
en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

[ctx: country]
en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

[ctx: country]
en: Central African Republic
uk: Центральноафриканська Республіка

[ctx: country]
en: Chad
uk: Республіка Чад

[ctx: country]
en: Chile
uk: Республіка Чилі

[ctx: country]
en: China
uk: Китай

[ctx: country]
en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінгові) острови

[ctx: country]
en: Colombia
uk: Колумбія

[ctx: country]
en: Comoros
uk: Коморські острови

[ctx: country]
en: Congo, Republic of the
uk: Республіка Конго

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
uk: Демократична Республіка Конго

[ctx: country]
en: Cook Islands
uk: Острови Кука

[ctx: country]
en: Costa Rica
uk: Республіка Коста-Ріка

[ctx: country]
en: Croatia
uk: Хорватія

[ctx: country]
en: Cuba
uk: Куба

[ctx: country]
en: Curaçao
uk: Острів Кюрасао

[ctx: country]
en: Cyprus
uk: Республіка Кіпр

[ctx: country]
en: Czech Republic
uk: Чеська Республіка

[ctx: country]
en: Côte d’Ivoire
uk: Кот-д-Івуар

[ctx: country]
en: Denmark
uk: Королівство Данія

[ctx: country]
en: Djibouti
uk: Республіка Джибуті

[ctx: country]
en: Dominica
uk: Острів Домініка

[ctx: country]
en: Dominican Republic
uk: Домініканська Республіка

[ctx: country]
en: Ecuador
uk: Республіка Еквадор

[ctx: country]
en: Egypt
uk: Арабська Республіка Єгипет

[ctx: country]
en: El Salvador
uk: Республіка Ель-Сальвадор

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
uk: Республіка Екваторіальна Гвінея

[ctx: country]
en: Eritrea
uk: Держава Еритрея

[ctx: country]
en: Estonia
uk: Естонська Республіка

[ctx: country]
en: Eswatini
uk: Есватіні

[ctx: country]
en: Ethiopia
uk: Федеративна Демократична Республіка Ефіопія

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
uk: Європа та Центральна Азія

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
uk: Фолклендські (Мальвінські) острови

[ctx: country]
en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

[ctx: country]
en: Fiji
uk: Республіка Фіджі

[ctx: country]
en: Finland
uk: Фінляндія

[ctx: country]
en: France
uk: Франція

[ctx: country]
en: French Guiana
uk: Французька Гвінея

[ctx: country]
en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

[ctx: country]
en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні території

[ctx: country]
en: Gabon
uk: Габон

[ctx: country]
en: Gambia
uk: Республіка Гамбія

[ctx: country]
en: Georgia
uk: Грузія

[ctx: country]
en: Germany
uk: Німеччина

[ctx: country]
en: Ghana
uk: Республіка Гана

[ctx: country]
en: Gibraltar
uk: Гібралтар

[ctx: country]
en: Greece
uk: Греція

[ctx: country]
en: Greenland
uk: Гренландія

[ctx: country]
en: Grenada
uk: Гренада

[ctx: country]
en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

[ctx: country]
en: Guam
uk: Гуам

[ctx: country]
en: Guatemala
uk: Республіка Гватемала

[ctx: country]
en: Guernsey
uk: Острів Гернсі

[ctx: country]
en: Guinea
uk: Республіка Гвінея

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
uk: Республіка Гвінея-Бісау

[ctx: country]
en: Guyana
uk: Кооперативна Республіка Гайана

[ctx: country]
en: Haiti
uk: Республіка Гаїті

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і острови Макдональд

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
uk: Святійший Престіл (Ватикан)

[ctx: country]
en: Honduras
uk: Республіка Гондурас

[ctx: country]
en: Hong Kong
uk: Особливий адміністративний район Гонконг

[ctx: country]
en: Hungary
uk: Угорщина

[ctx: country]
en: Iceland
uk: Ісландія

[ctx: country]
en: India
uk: Індія

[ctx: country]
en: Indonesia
uk: Республіка Індонезія

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
uk: Ісламська Республіка Іран

[ctx: country]
en: Iraq
uk: Республіка Ірак

[ctx: country]
en: Ireland
uk: Ірландія

[ctx: country]
en: Isle of Man
uk: Острів Мен

[ctx: country]
en: Israel
uk: Держава Ізраїль

[ctx: country]
en: Italy
uk: Італія

[ctx: country]
en: Jamaica
uk: Ямайка

[ctx: country]
en: Japan
uk: Японія

[ctx: country]
en: Jersey
uk: Острів Джерсі

[ctx: country]
en: Jordan
uk: Йорданія

[ctx: country]
en: Kazakhstan
uk: Республіка Казахстан

[ctx: country]
en: Kenya
uk: Республіка Кенія

[ctx: country]
en: Kiribati
uk: Республіка Кірибаті

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
uk: Корейська Народно-Демократична Республік

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
uk: Республіка Корея або Південна Корея

[ctx: country]
en: Kosovo
uk: Косово

[ctx: country]
en: Kuwait
uk: Держава Кувейт

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
uk: Киргизька Республіка

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
uk: Лаоська Народна Демократична Республіка

[ctx: country]
en: Latvia
uk: Латвійська Республіка

[ctx: country]
en: Lebanon
uk: Ліванська Республіка

[ctx: country]
en: Lesotho
uk: Королівство Лесото

[ctx: country]
en: Liberia
uk: Республіка Ліберія

[ctx: country]
en: Libya
uk: Лівія

[ctx: country]
en: Liechtenstein
uk: Князівство Ліхтенштейн

[ctx: country]
en: Lithuania
uk: Литовська Республіка

[ctx: country]
en: Luxembourg
uk: Велике Герцогство Люксембург

[ctx: country]
en: Macao
uk: Аоминь або Макао

[ctx: country]
en: Madagascar
uk: Демократична Республіка Мадагаскар

[ctx: country]
en: Malawi
uk: Республіка Малаві

[ctx: country]
en: Malaysia
uk: Малайзія

[ctx: country]
en: Maldives
uk: Мальдіви

[ctx: country]
en: Mali
uk: Республіка Малі

[ctx: country]
en: Malta
uk: Республіка Мальта

[ctx: country]
en: Marshall Islands
uk: Маршаллові Острови

[ctx: country]
en: Martinique
uk: Мартиніка

[ctx: country]
en: Mauritania
uk: Ісламська Республіка Мавританія

[ctx: country]
en: Mauritius
uk: Республіка Маврикій

[ctx: country]
en: Mayotte
uk: Майотта

[ctx: country]
en: Mexico
uk: Мексика

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
uk: Федеративні Штати Мікронезії

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
uk: Близький Схід та Північна Африка

[ctx: country]
en: Moldova
uk: Республіка Молдова

[ctx: country]
en: Monaco
uk: Князівство Монако

[ctx: country]
en: Mongolia
uk: Монголія

[ctx: country]
en: Montenegro
uk: Чорногорія

[ctx: country]
en: Montserrat
uk: Монтсеррат

[ctx: country]
en: Morocco
uk: Королівство Марокко

[ctx: country]
en: Mozambique
uk: Республіка Мозамбік

[ctx: country]
en: Myanmar
uk: Мьянма

[ctx: country]
en: Namibia
uk: Республіка Намібія

[ctx: country]
en: Nauru
uk: Республіка Науру

[ctx: country]
en: Nepal
uk: Федеративна Демократична Республіка Непал

[ctx: country]
en: Netherlands
uk: Королівство Нідерландів

[ctx: country]
en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

[ctx: country]
en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

[ctx: country]
en: Nicaragua
uk: Республіка Нікарагуа

[ctx: country]
en: Niger
uk: Республіка Нігер

[ctx: country]
en: Nigeria
uk: Федеративна Республіка Нігерія

[ctx: country]
en: Niue
uk: Ніуе

[ctx: country]
en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

[ctx: country]
en: North Macedonia
uk: Північна Македонія

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

[ctx: country]
en: Norway
uk: Королівство Норвегія

[ctx: country]
en: Oman
uk: Султанат Оман

[ctx: country]
en: Pakistan
uk: Ісламська Республіка Пакистан

[ctx: country]
en: Palau
uk: Республіка Палау

[ctx: country]
en: Palestine, State of
uk:  Держава Палестина

[ctx: country]
en: Panama
uk: Республіка Панама

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

[ctx: country]
en: Paraguay
uk: Республіка Парагвай

[ctx: country]
en: Peru
uk: Республіка Перу

[ctx: country]
en: Philippines
uk: Республіка Філіппіни

[ctx: country]
en: Pitcairn
uk: Острови Піткерн

[ctx: country]
en: Poland
uk: Республіка Польща

[ctx: country]
en: Portugal
uk: Республіка Португалія

[ctx: country]
en: Puerto Rico
uk: Вільно асоційована держава Пуерто-Рико

[ctx: country]
en: Qatar
uk: Держава Катар

[ctx: country]
en: Reunion
uk: Острів Реюньйон

[ctx: country]
en: Romania
uk: Румунія

[ctx: country]
en: Russian Federation
uk: Російська Федерація

[ctx: country]
en: Rwanda
uk: Республіка Руанда

[ctx: country]
en: Saint Barthélemy
uk: Сен-Бартельмі

[ctx: country]
en: Saint Helena
uk: Острів Святої Єлени

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
uk: Федерація Сент-Кіттс і Невіс

[ctx: country]
en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

[ctx: country]
en: Saint Martin (French part)
uk: Сен-Мартен (заморська спільнота Франції)

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Острови Сен-П'єр і Мікелон

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадини

[ctx: country]
en: Samoa
uk: Незалежна Держава Самоа

[ctx: country]
en: San Marino
uk: Сан-Марино

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
uk: Демократична Республіка Сан-Томе і Принсіпі

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
uk: Королівство Саудівська Аравія

[ctx: country]
en: Senegal
uk: Республіка Сенегал

[ctx: country]
en: Serbia
uk: Республіка Сербія

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
uk: Державний союз Сербії та Чорногорії

[ctx: country]
en: Seychelles
uk: Сейшельські Острови

[ctx: country]
en: Sierra Leone
uk: Республіка Сьєрра-Леоне

[ctx: country]
en: Singapore
uk: Республіка Сінгапур

[ctx: country]
en: Sint Maarten (Dutch Part)
uk: Острів Сен-Мартен (у складі Нідерландів)

[ctx: country]
en: Slovakia
uk: Словаччина

[ctx: country]
en: Slovenia
uk: Республіка Словенія

[ctx: country]
en: Solomon Islands
uk: Соломонові Острови

[ctx: country]
en: Somalia
uk: Республіка Сомалі

[ctx: country]
en: South Africa
uk: Південно-Африканська Республіка (ПАР)

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови

[ctx: country]
en: South Sudan
uk: Республіка Південний Судан

[ctx: country]
en: Spain
uk: Іспанія

[ctx: country]
en: Sri Lanka
uk: Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка

[ctx: country]
en: Sudan
uk: Республіка Судан

[ctx: country]
en: Suriname
uk: Республіка Суринам

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Архіпелаг Шпіцберген та острів Ян-Маєн

[ctx: country]
en: Sweden
uk: Королівство Швеція

[ctx: country]
en: Switzerland
uk: Швейцарія

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
uk: Сирійська Арабська Республіка

[ctx: country]
en: Taiwan
uk: Тайвань

[ctx: country]
en: Tajikistan
uk: Республіка Таджикистан

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
uk: Об'єднана Республіка Танзанія

[ctx: country]
en: Thailand
uk: Таїланд

[ctx: country]
en: Timor-Leste
uk: Демократична Республіка Східного Тимору

[ctx: country]
en: Togo
uk: Республіка Того

[ctx: country]
en: Tokelau
uk: Токелау

[ctx: country]
en: Tonga
uk: Королівство Тонга

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
uk: Республіка Тринідад і Тобаго

[ctx: country]
en: Tunisia
uk: Республіка Туніс

[ctx: country]
en: Turkey
uk: Туреччина

[ctx: country]
en: Turkmenistan
uk: Республіка Туркменістан

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

[ctx: country]
en: Tuvalu
uk: Тувалу

[ctx: country]
en: Uganda
uk: Республіка Уганда

[ctx: country]
en: Ukraine
uk: Україна

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

[ctx: country]
en: United Kingdom
uk: Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії

[ctx: country]
en: United States
uk: Сполучені Штати Америки

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
uk: Зовнішні малі острови США

[ctx: country]
en: Uruguay
uk: Східна Республіка Уругвай

[ctx: country]
en: Uzbekistan
uk: Республіка Узбекистан

[ctx: country]
en: Vanuatu
uk: Республіка Вануату

[ctx: country]
en: Venezuela
uk: Венесуела

[ctx: country]
en: Viet Nam
uk: В'єтнам

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
uk: Британські Віргінські острови

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
uk: Американські Віргінські острови

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
uk: Волліс і Футуна

[ctx: country]
en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

[ctx: country]
en: Yemen
uk: Республіка Ємен

[ctx: country]
en: Zambia
uk: Республіка Замбія

[ctx: country]
en: Zimbabwe
uk: Республіка Зімбабве

[ctx: country]
en: unassigned
uk: непризначенно

[ctx: country]
en: Åland Islands
uk: Аландські острови

en: create mailings
uk: створення розсилок

en: create manual batch
uk: створити ручний пакетний процес

en: create or administer CiviCRM profiles (i.e. what contact data is collected during user registration and included in My Account) at <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; CiviCRM Profiles</a>.
uk: створити або адмініструвати профілі CiviCRM (тобто, визначити, які контактні дані потрібно отримати під час реєстрації користувача та включити їх у Мій акаунт) через опцію <a href="!1">CiviCRM &raquo; Адміністрування &raquo; Профілі CiviCRM</a>.

en: create or administer activity types (e.g. house meeting, intake interview...) at <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Activity Types</a>.
uk: створити або адмініструвати типи заходів (наприклад, зустріч у домі, вхідне інтерв'ю...) через опцію <a href="!1">CiviCRM &raquo; Адміністрування &raquo; Типи заходів</a>.

en: create or administer custom data fields (e.g. volunteer skills, emergency contact info...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Custom Data</a>.
uk: створити або адмініструвати поля даних користувача (наприклад, волонтерські навички, інформація про контакт для надзвичайних ситуацій...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Адміністрування &raquo; Дані користувача</a>.

en: create or administer location types (e.g. home, work, school...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Location Types</a>.
uk: створити або адмініструвати типи місцезнаходжень (наприклад, дім, робота, школа...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Адміністрування &raquo; Типи місцезнаходжень</a>.

en: create or administer relationship types (e.g. household member, board member, spouse...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Relationship Types</a>.
uk: створити або адмініструвати типи відносин (наприклад, член домогосподарства, член правління, член подружжя...) <a href="!1">CiviCRM &raquo; Адміністрування &raquo; Типи відносин</a>.

en: create or administer tags (e.g. organizer, foundation, environment...) at <a href="!1">CiviCRM &raquo; Administer &raquo; Tags</a>.
uk: створити або адмініструвати теги (наприклад, організатор, фонд, середовище...) через опцію <a href="!1">CiviCRM &raquo; Адміністрування &raquo; Теги</a>.

en: create or manage groups at <a href="!1">Manage Groups</a>.
uk: створювати або керувати групами можливо у розділі <a href="!1">Керування групами</a>.

en: created
uk: створена

en: credit card
uk: кредитна карта

en: ct=[Individual or Household or Organization] required
    gt=[email_greeting or postal_greeting or addressee] required
    force=[0 or 1] optional-0 update contacts with null value, 1 update all
    limit=Number optional-Limit the number of contacts to update
uk: ct=[Фізична особа або Домогосподарство або Організація] є обов'язковим
    gt=[email_greeting або postal_greeting або addressee] є обов'язковим
    force=[0 або 1] опціонально-0 оновити контакти з нульовим значенням, 1 оновити усіх
    limit=Число є опціональним: обмежує кількість контактів для оновлення

en: currency ISO code (e.g. 'USD')
uk: Код ISO валюти (Наприклад, 'USD')

en: currency symbol (e.g. '$')
uk: Символ валюти (Наприклад, '$')

en: custom fields
uk: автоматичні поля

en: date format for custom date
uk: Формат дати (саморобний)

en: date on which this item was submitted to the queue
uk: Дата, в яку ця задача поставлена в чергу

en: date on which this job becomes available; null if ASAP
uk: День, коли ця задача буде доступною; порожнє якщо якнайшвидше

en: day
uk: день

en: day of the month
uk: день місяця

en: day of the month as a decimal number ('1'..'31')
uk: день місяця як десяткове число ("1", "31")

en: day of the month as a decimal number, 0-padded ('01'..'31')
uk: день місяця як десяткове число, з нулем на початку ("01".."31")

en: day of the month as a decimal number, blank-padded (' 1'..'31')
uk: день місяця як десяткове число, без нуля на початку ("1", "31")

en: day of the period
uk: день періоду

en: day of the week
uk: день тижня

en: dd-mm (31-12)
uk: дд-мм (31-12)

en: dd-mon-yy OR dd/mm/yy (25-Dec-98 OR 25/12/98)
uk: дд-міс-рр АБО дд/мм/рр (25-Гру-98 АБО 25/12/98)

en: dd/mm/yyyy (25/12/1998) OR (1/9/2008)
uk: дд/мм/рррр (25/12/1998) АБО (1/9/2008)

en: deceased
uk: помер

en: default organization
uk: організація за умовчанням

en: delete
uk: видалити

en: delete activities
uk: видалити діяльність

en: delete all manual batches
uk: видалити усі ручні пакетні процеси

en: delete contacts
uk: видалити контакти

en: delete in CiviCase
uk: видалити з модулю CiviСправа

en: delete in CiviContribute
uk: видалити з модулю CiviВнески

en: delete in CiviEvent
uk: видалити з модулю CiviЗахід

en: delete in CiviGrant
uk: видалити з модулю

en: delete in CiviMail
uk: видалити з модулю CiviПошта

en: delete in CiviMember
uk: видалити з модулю CiviЧленство

en: delete in CiviPledge
uk: видалити з модулю CiviЗобов'язання

en: delete own manual batches
uk: видалити власні ручні пакетні процеси

en: details...
uk: подробиці...

en: disabled
uk: відключено

en: do complex searches based on tags, group membership, location, activities and custom fields at <a href="!1">Advanced Search</a>.
uk: здійснити комплексний пошук за тегами, груповим членством, місцезнаходженням, заходами та полями, що налаштовуються, через опцію <a href="!1">Розширений пошук</a>.

en: due
uk: підлягає оплаті

en: duplicate
uk: повтор

en: e.g. 'Student', 'Senior', 'Honor Society'...
uk: наприклад, "Студент", "Старший", "Почесна спілка" тощо.

en: each
uk: кожен

en: edit
uk: змінити

en: edit all contacts
uk: редагувати всі контакти

en: edit all events
uk: редагування усіх подій

en: edit all manual batches
uk: редагувати усі ручні пакетні процеси

en: edit api keys
uk: редагувати api ключі

en: edit contributions
uk: редагування внесків

en: edit event participants
uk: редагувати учасників заходи

en: edit grants
uk: редагування грантів

en: edit groups
uk: редагувати групи

en: edit inbound email basic information
uk: редагувати основну інформацію про вхідну електронну пошту

en: edit inbound email basic information and content
uk: редагувати основну інформацію та контент  вхідної електронної пошти

en: edit memberships
uk: редагування членства

en: edit message templates
uk: редагувати шаблони повідомлення

en: edit my contact
uk: редагувати мій контакт

en: edit own api keys
uk: Редагувати власні API ключі

en: edit own manual batches
uk: редагувати власні ручні пакетні процеси

en: edit pledges
uk: редагування платіжних зобов'язань

en: edit profile
uk: редагувати профіль

en: edit system workflow message templates
uk: редагувати шаблони повідомлень робочого циклу системи

en: edit user-driven message templates
uk: редагувати шаблони повідомлень, керовані користувачем

en: email
uk: адреса електронної пошти

en: email Domain
uk: Домен адреси електронної пошти

en: email Local Part
uk: Локальна частина адреси електронної пошти

en: empowered by %1
uk: Працює на %1

en: enable CiviCRM blocks at <a href="!1">Administer &raquo; Site Building &raquo; Blocks</a>.
uk: увімкнути блоки CiviCRM через опцію <a href="!1">Адміністрування &raquo; Розбудова сайту &raquo; Блоки</a>.

en: end date
uk: дата закінчення

en: ended
uk: закінчений

en: entityID needs to be set and of type Integer
uk: числове ID має бути визначене та бути цілим числом

en: events
uk: заходи

en: every
uk: кожен

en: expected only one price field to be in price set but multiple are present
uk: лише одне цінове поле передбачене у встановленій ціні, а присутні кілька

en: export all manual batches
uk: експортувати усі ручні пакетні процеси

en: export own manual batches
uk: експортувати власні ручні пакетні процеси

en: false
uk: хибно

en: field ID
uk: ID поля

en: field ID needs to be of type Integer for index %1
uk: ID поля має бути цілим числом для індексу %1

en: file '%1' found
uk: файл '%1 знайдено

en: file '%1' not found
uk: файл '%1 не знайдено

en: find contacts by name, email address, group membership and or tagging at <a href="!1">Find Contacts</a>.
uk: знайти контакти за ім'ям, адресою електронної пошти, груповим членством та або за мітками через опцію <a href="!1">Знайти контакти</a>.

en: flip
uk: Перемикання

en: for
uk: для

en: force merge duplicate contacts
uk: зумисно об'єднати дублікати

en: full month name ('January'..'December')
uk: повні назви місяців ("січень".."лютий")

en: geocoding=[1 or 0] required
    parse=[1 or 0] required
    start=[contact ID] optional-begin with this contact ID
    end=[contact ID] optional-process contacts with IDs less than this
    throttle=[1 or 0] optional-1 adds five second sleep
uk: geocoding=[1 або 0] обов'язкове⏎
    parse=[1 або 0] обов'язкове⏎
    start=[contact ID] опціонально-починати з цього ID контакту⏎
    end=[contact ID] опціонально-обробити контакти з ID, меншими за це⏎
    throttle=[1 або 0] опціонально-1 додає п'ять наступних sleep

en: grants
uk: гранти

en: greater than
uk: більше, ніж

en: greater than or equal to
uk: більше або дорівнює

en: has already been assigned to another address. Please select another location for this address.
uk: вже був призначений іншій адресі. Будь ласка, оберіть інше розміщення для цієї адреси.

en: has been successfully resubscribed.
uk: було успішно підписано повторно

en: has now had a domain id column added. As there is more than 1 domains in this install you need to manually set the domain id for the providers in this install
uk: тепер додано стовпець ідентифікатора домену. Оскільки в цій інсталяції є більше 1 домену, потрібно вручну встановити ідентифікатор домену для провайдерів у цій інсталяції

en: here
uk: тут

en: hide child groups
uk: сховати дочірні групи

en: hide field or section
uk: сховати поле або секцію

en: hour | hours
uk[0]: години
uk[1]: години
uk[2]: години
uk[3]: години

en: hour in 12-hour format, 0-padded ('01'..'12')
uk: години у форматі 12 годин, з нулем на початку ("00".."12")

en: hour in 12-hour format, blank-padded (' 1'..'12')
uk: години у форматі 12 годин, без нуля на початку ("0".."12")

en: hour in 24-hour format, 0-padded ('00'..'23')
uk: години у форматі 24 годин, з нулем на початку ("00".."23")

en: hour in 24-hour format, blank-padded (' 0'..'23')
uk: години у форматі 24 годин, без нуля на початку ("0".."23")

en: iCalendar feed for this event.
uk: Стрічка iCalendar для цього заходу.

en: iCalendar is a standard format for representing information about calendaring and scheduling. CiviEvent allows you to output your current and upcoming 'public' events in the iCalendar format - so this information can be shared with other iCalendar-enabled applications.
uk: iCalendar - це стандартний формат для представлення інформації для роботи з датами та планування. CiviЗахід дозволяє Вам виводити Ваші поточні та заплановані "публічні" події у форматі iCalendar - таким чином, ця інформація може бути розповсюджена серед інших програм, які використовують iCalendar.

en: if Tell Friend is enable, Maximum recipients limit should be greater than zero.
uk: якщо функція "Розкажи другу" активована, ліміт максимальної кількості отримувачів повинен бути більше нуля.

en: if Tell Friend is enabled, Maximum recipients limit should be greater than zero.
uk: Якщо функція "Розкажи другу" активована, ліміт максимальної кількості отримувачів повинен бути більше нуля.

en: if you are searching by Contact name, check your spelling
uk: Якщо Ви шукаєте за іменем контакту, перевірте правильність написання

en: if you are searching by client name, check your spelling
uk: Якщо Ви здійснюєте пошук за іменем клієнта, перевірте правильність написання

en: if you are searching by contributor name, check your spelling
uk: Якщо Ви шукаєте за іменем учасника, який зробив внесок, перевірте правильність написання.

en: if you are searching by member name, check your spelling
uk: Якщо Ви здійснюєте пошук за іменем члена, перевірте правильність написання

en: if you are searching by participant name, check your spelling
uk: Якщо Ви проводите пошук за ім'ям учасника, перевірте правильність написання

en: if you are searching by respondent name, check your spelling
uk: Якщо Ви здійснюєте пошук за ім'ям респондента, перевірте правильність написання

en: if you are searching within a Group or for Tagged contacts, try 'any group' or 'any tag'
uk: Якщо ви шукаєте в межах групи або лише записи з мітками, спробуйте налаштування «будь-яка група» або «будь-яка мітка».

en: if you are searching within a date or amount range, try a wider range of values
uk: Якщо Ви шукаєте за датою або сумою, спробуйте збільшити діапазон пошукових значень.

en: if you are searching within a date range, try a wider range of values
uk: Якщо Ви здійснюєте пошук за датою, спробуйте збільшити діапазон пошукових значень

en: import SQL datasource
uk: імпортувати SQL джерело даних

en: import contacts
uk: імортувати контакти

en: import contacts from other sources at <a href="!1">Import Contacts</a>.
uk: імпортувати контакти з інших джерел через опцію <a href="!1">Імпортувати контакти</a>.

en: in
uk: в

en: installments
uk: Платежі

en: installments of
uk: чергові внески по

en: installments.
uk: розстрочки.

en: instanceId=[ID of report instance] required
    format=[csv or print] optional-output CSV or print-friendly HTML, else PDF
uk: instanceId=[ID звітної одиниці] обов'язкове⏎
    format=[csv або print] опціонально-вихідний CSV-формат або придатний для друку HTML, або PDF

en: interview campaign contacts
uk: інтерв'ю контактів кампанії

en: is a numeric field
uk: числове поле

en: is...
uk: є...

en: km
uk: км

en: less than
uk: менше, ніж

en: less than or equal to
uk: менше або дорівнює

en: lifetime
uk: довічно

en: limit=Number optional-Limit the number of smart groups rebuild
uk: limit=Число опціонально - Обмежує число перероблених смарт-груп

en: live
uk: наживо

en: loading
uk: завантаження

en: lowercase ante/post meridiem ('am', 'pm')
uk: малі літери у позначення часу до/після полудня ("дп", "пп")

en: make online contributions
uk: зробити он-лайн-внесок

en: make sure you have enough privileges in the access control system
uk: Впевніться, що у Вас є достатньо прав у системі керування доступом.

en: manage campaign
uk: керування кампанією

en: manage event profiles
uk: Керувати профілями події

en: manage tags
uk: керувати тегами

en: match
uk: співпадіння

en: member since
uk: член з

en: membership periods
uk: терміни членства

[ctx: menu]
en: ACL Roles
uk: ACL Ролі

[ctx: menu]
en: About CiviCRM
uk: Про CiviCRM

[ctx: menu]
en: Accepted Credit Cards
uk: Платіжні картки

[ctx: menu]
en: Access Control
uk: Контроль доступу

[ctx: menu]
en: Accounting Batch
uk: Пакетна фінансова операція

[ctx: menu]
en: Accounting Batch Export
uk: Експорт пакетної фінансової операції

[ctx: menu]
en: Accounting Batches
uk: Пакетні фінансові операції

[ctx: menu]
en: Activities
uk: Події

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
uk: Модуль "Діяльності"

[ctx: menu]
en: Activity Details
uk: Деталі активності

[ctx: menu]
en: Activity Summary
uk: Резюме активності

[ctx: menu]
en: Activity Types
uk: Види подій

[ctx: menu]
en: Activity View
uk: Переглянути діяльність

[ctx: menu]
en: Add Field
uk: Додати поле

[ctx: menu]
en: Add Products to This Page
uk: Додати товар до цієї сторінки

[ctx: menu]
en: Add User
uk: Додати користувача

[ctx: menu]
en: Additional Info
uk: Додаткова інформація

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
uk: Додаткова інформаційна форма

[ctx: menu]
en: Address Settings
uk: Налаштування адреси

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
uk: Види звертання

[ctx: menu]
en: Administer
uk: Адміністрування

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
uk: Управління CiviCRM

[ctx: menu]
en: Administration Console
uk: Консоль адміністрування

[ctx: menu]
en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

[ctx: menu]
en: All Cases
uk: Всі справи

[ctx: menu]
en: All Cases Dashlet
uk: Модуль "Усі справи"

[ctx: menu]
en: All Reports
uk: Усі звіти

[ctx: menu]
en: Api Explorer v3
uk: Довідник API v3

[ctx: menu]
en: Api Explorer v4
uk: Довідник API v4

[ctx: menu]
en: Approve Mailing
uk: Затвердити розсилку

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
uk: Пошук розсилок (архів)

[ctx: menu]
en: Ask a question
uk: Задати запитання

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
uk: Призначити ACL Ролі за користувачами

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
uk: Доручити іншому клієнту

[ctx: menu]
en: Attendee List
uk: Список учасників

[ctx: menu]
en: Badge Layout
uk: Макет бейджа

[ctx: menu]
en: Batch Data Entry
uk: Масове введення даних

[ctx: menu]
en: Batch Merge Duplicate Contacts
uk: Гуртове об'єднання повторюваних записів

[ctx: menu]
en: Bookkeeping Transactions
uk: Облік грошових переказів

[ctx: menu]
en: Bounce Report for mailings
uk: Звіт по поштових відмовах

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
uk: Переглянути завантажені файли

[ctx: menu]
en: CMS Database Integration
uk: CMS-інтеграція бази даних

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
uk: Панель керування кампаніями

[ctx: menu]
en: Campaign Reports
uk: Звіти по кампаніях

[ctx: menu]
en: Campaign Status
uk: Статус кампанії

[ctx: menu]
en: Campaign Types
uk: Види кампаній

[ctx: menu]
en: Campaigns
uk: Кампанії

[ctx: menu]
en: Cancel Subscription
uk: Анулювати підписку

[ctx: menu]
en: Case
uk: Справа

[ctx: menu]
en: Case Activity
uk: Діяльність у справі

[ctx: menu]
en: Case Activity Audit
uk: Аудит діяльності справи

[ctx: menu]
en: Case Custom Set
uk: Індивідуальне налаштування справи

[ctx: menu]
en: Case Dashboard Dashlet
uk: Панель керування справами

[ctx: menu]
en: Case Dashlet
uk: Модуль "Справи"

[ctx: menu]
en: Case Details
uk: Деталі справи

[ctx: menu]
en: Case Reports
uk: Звіти по справах

[ctx: menu]
en: Case Statuses
uk: Статуси справ

[ctx: menu]
en: Case Types
uk: Види справ

[ctx: menu]
en: Cases
uk: Справи

[ctx: menu]
en: Change Registration Selections
uk: Змінити вибір реєстрації

[ctx: menu]
en: CiviCRM API v3
uk: CiviCRM API вер. 3

[ctx: menu]
en: CiviCRM Blog
uk: CiviCRM Блог

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
uk: CiviCRM - Головна

[ctx: menu]
en: CiviCRM News
uk: Новини CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
uk: Створити профіль CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
uk: CiviCRM поля профілю

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
uk: Звіти CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Resources
uk: Ресурси CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCampaign
uk: CiviКампанія

[ctx: menu]
en: CiviCampaign Component Settings
uk: Налаштування компонентів CiviКампанія

[ctx: menu]
en: CiviCase
uk: CiviСправа

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
uk: Панель керування модулем CiviСправа

[ctx: menu]
en: CiviCase Settings
uk: Налаштування CiviСправи

[ctx: menu]
en: CiviContribute
uk: CiviВнески

[ctx: menu]
en: CiviContribute Component Settings
uk: Налаштування компонентів CiviВнески

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
uk: Панель керування модулем CiviВнески

[ctx: menu]
en: CiviEvent
uk: CiviЗаходи

[ctx: menu]
en: CiviEvent Component Settings
uk: Налаштування компоненту CiviЗахід

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
uk: Панель керування модулем CiviЗахід

[ctx: menu]
en: CiviMail
uk: CiviПошта

[ctx: menu]
en: CiviMail Component Settings
uk: Налаштування компоненту CiviПошта

[ctx: menu]
en: CiviMember
uk: CiviЧленство

[ctx: menu]
en: CiviMember Component Settings
uk: Налаштування компоненту CiviЧленство

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
uk: Панель керування модулем CiviЧленство

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
uk: Civiзобов'язання

[ctx: menu]
en: CiviReport
uk: CiviЗвіт

[ctx: menu]
en: Cleanup Caches and Update Paths
uk: Очистити кеш та оновити шляхи

[ctx: menu]
en: Closed Batches
uk: Закриті пакети

[ctx: menu]
en: Communication Style Options
uk: Налаштування стилю комунікацій

[ctx: menu]
en: Communications
uk: Комунікації

[ctx: menu]
en: Components
uk: Компоненти

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
uk: Провести опитування

[ctx: menu]
en: Conference Slot Labels
uk: Ярлики для слотів конференцій

[ctx: menu]
en: Conference Slots
uk: Слоти конференцій

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
uk: Контрольний список налаштувань

[ctx: menu]
en: Configure Custom Set
uk: Налаштувати спеціальний набір

[ctx: menu]
en: Configure Survey
uk: Налаштувати опитування

[ctx: menu]
en: Configure Widget
uk: Налаштування віджету

[ctx: menu]
en: Confirm
uk: Підтвердити

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
uk: Підтвердити реєстрацію

[ctx: menu]
en: Confirm dates
uk: Підтвердити дати

[ctx: menu]
en: Constituent Detail
uk: Детальна інформація по громадянах

[ctx: menu]
en: Constituent Summary
uk: Коротка інформація про громадянина

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
uk: Панель керування контактами

[ctx: menu]
en: Contact Reports
uk: Звіт по контактах

[ctx: menu]
en: Contact Summary
uk: Стислий виклад контактів

[ctx: menu]
en: Contact Types
uk: Види контактів

[ctx: menu]
en: Contacts
uk: Контакти

[ctx: menu]
en: Contribution Aggregate by Relationship
uk: Внески відсортовані за відносинами

[ctx: menu]
en: Contribution Amounts
uk: Суми внесків

[ctx: menu]
en: Contribution Details
uk: Деталізована інформація по внесках

[ctx: menu]
en: Contribution Reports
uk: Звіт по внесках

[ctx: menu]
en: Contribution Summary
uk: Внески помісячно

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
uk: Сумарне число внесків - переглянути в таблиці

[ctx: menu]
en: Contribution Task
uk: Внесок-завдання

[ctx: menu]
en: Contribution and Membership Details
uk: Інформація щодо внесків та членства

[ctx: menu]
en: Contribution details for any type of contribution, plus associated membership information for contributions which are in payment for memberships.
uk: Деталізована інформація по будь якому типу внесків, плюс інформація про асоційоване членство для внесків, які мають бути зроблені як членський платіж.

[ctx: menu]
en: Contributions
uk: Внески

[ctx: menu]
en: Contributions by Household
uk: Внески по домогосподарствах

[ctx: menu]
en: Contributions by Organization
uk: Сортувати внески за організаціями

[ctx: menu]
en: Create New Report from Template
uk: Створити новий звіт з шаблону

[ctx: menu]
en: Current Employers
uk: Поточні роботодавці

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
uk: Поточні та майбутні заходи

[ctx: menu]
en: Custom Data
uk: Саморобні поля

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
uk: Індивідуально налаштовані поля інформації

[ctx: menu]
en: Custom Field - Add
uk: Індивідуально налаштоване поле - Додати

[ctx: menu]
en: Custom Field - Edit
uk: Індивідуально налаштоване поле - Редагувати

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
uk: Індивідуально налаштоване поле - перемістити

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
uk: Індивідуально налаштоване поле - Опції

[ctx: menu]
en: Custom Field Preview
uk: Перегляд спеціального поля

[ctx: menu]
en: Custom Fields
uk: Саморобні поля

[ctx: menu]
en: Custom Searches
uk: Інші види пошуку

[ctx: menu]
en: Customize Data and Screens
uk: Налаштування даних і вікон

[ctx: menu]
en: Dashboard
uk: Панель управління

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
uk: Оновлення бази даних

[ctx: menu]
en: Date Formats
uk: Формати дат

[ctx: menu]
en: Date Preferences
uk: Вигляд дати

[ctx: menu]
en: Debugging
uk: Відладка

[ctx: menu]
en: Debugging and Error Handling
uk: Відладка та обробка системних помилок

[ctx: menu]
en: Dedupe Exceptions
uk: Винятки з повторів

[ctx: menu]
en: Delete Contact
uk: Видалити контакт

[ctx: menu]
en: Delete Custom Field
uk: Видалити спеціальне поле

[ctx: menu]
en: Delete Custom Set
uk: Видалити спеціальний набір

[ctx: menu]
en: Delete File
uk: Видалити файл

[ctx: menu]
en: Delete Survey
uk: Видалити опитування

[ctx: menu]
en: Detailed report for canvassing, phone-banking, walk lists or other surveys.
uk: Деталізований звіт по агітаційній діяльності, телефон банкінгу, walk lists або інші опитування.

[ctx: menu]
en: Developer
uk: Розробникам

[ctx: menu]
en: Developer Docs
uk: Документація для розробників

[ctx: menu]
en: Directories
uk: Директорії

[ctx: menu]
en: Display Preferences
uk: Налаштування вигляду

[ctx: menu]
en: Display clicks from each mailing
uk: Відображати кліки для кожної поштової розсилки

[ctx: menu]
en: Display contacts who opened emails from a mailing
uk: Відображати контакти, які відркривали елекронні листи із списку розсилки

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by household which includes contributions made by members of the household.
uk: Відображає деталізований звіт по внесках, групування яких проведено по домогосподарствах, що включає інформацію про внески, зроблені їхніми членами.

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by organization, which includes contributions made by employees for the organisation.
uk: Відображає деталізований список внесків, які згруповані по організаціям, та які включають внески зроблені працівниками цих організацій.

[ctx: menu]
en: Documentation
uk: Документація

[ctx: menu]
en: Download Errors
uk: Завантажити помилки

[ctx: menu]
en: Draft Mailings
uk: Чернетки розсилок

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
uk: Чернетки та повідомлення, незаплановані до відправлення

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
uk: Налаштування випадних меню

[ctx: menu]
en: Edit Contact Type
uk: Редагувати тип контактів

[ctx: menu]
en: Edit Field
uk: Редагувати поле

[ctx: menu]
en: Edit Financial Accounts
uk: Редагувати фінансові рахунки

[ctx: menu]
en: Edit Financial Type
uk: Редагувати фінансових типів

[ctx: menu]
en: Edit Location Type
uk: Редагувати тип локації

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
uk: Редагувати пов'язані контакти

[ctx: menu]
en: Edit Relationship Type
uk: Редагувати тип стосунків

[ctx: menu]
en: Email
uk: Елекронна пошта

[ctx: menu]
en: Email Greeting Formats
uk: Формат привітання в електронному листі

[ctx: menu]
en: Email Invoice
uk: Рахунок - Е-мейл

[ctx: menu]
en: Email a Contact
uk: Надіслати лист контакту

[ctx: menu]
en: Email address verified
uk: Адреси електронної пошти були перевірені

[ctx: menu]
en: Enable CiviCRM Components
uk: Активація компонентів CiviCRM

[ctx: menu]
en: Encounter Medium
uk: Засіб комунікації

[ctx: menu]
en: Encounter Mediums
uk: Засоби комунікації

[ctx: menu]
en: Engagement Index
uk: Індекс залучення

[ctx: menu]
en: Event Fees
uk: Плата за участь

[ctx: menu]
en: Event Income Details
uk: Докладний звіт про доходи

[ctx: menu]
en: Event Income Summary
uk: Короткий звіт про доходи

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
uk: Інформація про подію та налаштування

[ctx: menu]
en: Event Information
uk: Інформація про захід

[ctx: menu]
en: Event Location
uk: Місце події

[ctx: menu]
en: Event Name Badge Layouts
uk: Макети бейджів з назвою заходу

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
uk: Он-лайн реєстрація на подію

[ctx: menu]
en: Event Participants List
uk: Список запрошених

[ctx: menu]
en: Event Registration
uk: Реєстрація на захід

[ctx: menu]
en: Event Reports
uk: Звіти про заходи

[ctx: menu]
en: Event Templates
uk: Шаблони заходів

[ctx: menu]
en: Event Types
uk: Види заходів

[ctx: menu]
en: Events
uk: Заходи

[ctx: menu]
en: Export
uk: Експорт

[ctx: menu]
en: Export Contacts
uk: Експортувати контакти

[ctx: menu]
en: Exported Batches
uk: Експортовані пакети

[ctx: menu]
en: Extensions
uk: Розширення

[ctx: menu]
en: FROM Email Addresses
uk: ВІД Адрес електронної пошти

[ctx: menu]
en: Fake Error
uk: Фальшива помилка

[ctx: menu]
en: File on Case
uk: Файл завдання

[ctx: menu]
en: Financial Accounts
uk: Фінансові рахунки

[ctx: menu]
en: Financial Type Accounts
uk: Види фінансових рахунків

[ctx: menu]
en: Financial Types
uk: Види внесків

[ctx: menu]
en: Find Activities
uk: Пошук подій

[ctx: menu]
en: Find Cases
uk: Пошук справ

[ctx: menu]
en: Find Contacts
uk: Пошук контактів

[ctx: menu]
en: Find Contributions
uk: Пошук внесків

[ctx: menu]
en: Find Mailings
uk: Пошук розсилок

[ctx: menu]
en: Find Mass SMS
uk: Пошук СМС-розсилок

[ctx: menu]
en: Find Memberships
uk: Пошук членів

[ctx: menu]
en: Find Participants
uk: Пошук учасників

[ctx: menu]
en: Find Pledges
uk: Пошук зобов'язань

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
uk: Знайти та об'єднати повтори

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
uk: Перенаправити поштову розсилку

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
uk: Адреси відправлення електронної пошти

[ctx: menu]
en: Full-text Search
uk: Повнотекстовий пошук

[ctx: menu]
en: GOTV (Track Voters)
uk: GOTV (Відстежувати виборців)

[ctx: menu]
en: GOTV (Voter Tracking)
uk: GOTV (Система відстежування виборців)

[ctx: menu]
en: Gender Options
uk: Різновиди статі

[ctx: menu]
en: Get Image File
uk: Отримати файл малюнку

[ctx: menu]
en: Get expert help
uk: Отримати допомогу спеціаліста

[ctx: menu]
en: Get started
uk: Розпочати роботу

[ctx: menu]
en: Given two date ranges, shows contacts who contributed in both the date ranges with the amount contributed in each and the percentage increase / decrease.
uk: Задані два параметри показують кількість контактів, які зробили внески в двох розрізах: часовий проміжок та сума внеску і відсоток збільшення/зменшення.

[ctx: menu]
en: Gives relationship details between two contacts
uk: Надає деталізовану інформацію про відносини між двома контактами

[ctx: menu]
en: Grant Types
uk: Види грантів

[ctx: menu]
en: Group Members
uk: Учасники групи

[ctx: menu]
en: Groups
uk: Групи

[ctx: menu]
en: Groups and totals contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc.
uk: Групи і загальна кількість внесків за критеріями, включаючи інформацю про контакт, часовий проміжок, тип внесків, розташування особи/організації, яка робить внесок тощо.

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
uk: Верхні і нижині колонтитули та автоматичні повідомлення

[ctx: menu]
en: Helps you to analyze the income generated by an event. The report can include details by participant type, status and payment method.
uk: Допомагає Вам проаналізувати дохід отриманий від події. Звіт може містити деталізовану інформацію розмежовану за типом учасників, статусом та платіжним методом.

[ctx: menu]
en: Home
uk: Домашня сторінка

[ctx: menu]
en: Import
uk: Імпортувати

[ctx: menu]
en: Import Activities
uk: Імпортувати події

[ctx: menu]
en: Import Contacts
uk: Імпортувати контакти

[ctx: menu]
en: Import Contributions
uk: Імпортувати внески

[ctx: menu]
en: Import Custom Data
uk: Імпортувати спеціальні дані

[ctx: menu]
en: Import Memberships
uk: Імпортувати членства

[ctx: menu]
en: Import Multi-value Custom Data
uk: Імпортувати індивідуальну інформацію з мульти-значеннями

[ctx: menu]
en: Import Participants
uk: Імпортувати учасників

[ctx: menu]
en: Import results
uk: Імпортувати результати

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
uk: Схеми імпорту/експорту

[ctx: menu]
en: Include Profiles
uk: Включити профілі

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
uk: Індивідуальне звертання (Пан, пані...)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
uk: Індивідуальні суфікси (молодший , старший...)

[ctx: menu]
en: Insert CiviCRM Content
uk: Вставити вміст CiviCRM

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
uk: Служби миттєвих повідомлень

[ctx: menu]
en: Interview Respondents
uk: Провести опитування респондентів

[ctx: menu]
en: Join CiviCRM
uk: Приєднатися до CiviCRM

[ctx: menu]
en: LYBUNT (last year but not this year)
uk: LYBUNT (минулий рік, але не цей рік

[ctx: menu]
en: Label Formats
uk: Формат ярликів

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
uk: Мови, валюта, локації

[ctx: menu]
en: Lapsed Memberships
uk: Недійсний список членства

[ctx: menu]
en: Last year but not this year. Provides a list of constituents who donated last year but did not donate during the time period you specify as the current year.
uk: Минулий рік, але не зазначений рік. Надає список громадян, які зробили внески минулого року, але не зробили внески у проміжок часу, визначений Вами як поточний рік.

[ctx: menu]
en: List contact's donation history, grouped by year, along with contributions attributed to any of the contact's related contacts.
uk: Перераховує історію внесків контакту, сгрупованих за роками, включаючи внески, які були зроблені іншими контактами, але які взаємопов'язані з контактом.

[ctx: menu]
en: List of pledges including amount pledged, pledge status, next payment date, balance due, total amount paid etc.
uk: Список платіжних зобов'язань,  в тому числі суми, за якими було зроблено платіж, статус зобов'язань, наступна дата платежу, дебетове сальдо, загальна сума виплат тощо.

[ctx: menu]
en: Lists specific contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc. Contribution summary report points to this report for contribution details.
uk: Перераховує конкретні внески, включаючи інформацію про контакт, часовий проміжок, тип внесків, розташування особи/організації, яка робить внесок тощо. Короткий звіт по внесках включається в колонку деталізованої інформації по внесках.

[ctx: menu]
en: Localization
uk: Локалізація

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
uk: Різновиди адрес (домашня, робоча адреса...)

[ctx: menu]
en: Log out
uk: Вийти

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
uk: Поштові облікові записи

[ctx: menu]
en: Mail Bounces
uk: Поштові відмови

[ctx: menu]
en: Mail Clickthroughs
uk: Відкриті посилання

[ctx: menu]
en: Mail Opened
uk: Відкриті електронні листи

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
uk: Налаштування поштового клієнта

[ctx: menu]
en: Mailing Details
uk: Деталізована інформація про поштову розсилку

[ctx: menu]
en: Mailing Event
uk: Подія щодо розсилки

[ctx: menu]
en: Mailing Report
uk: Звіт по розсилках

[ctx: menu]
en: Mailing Reports
uk: Звіти по поштових розсилках

[ctx: menu]
en: Mailing Summary
uk: Стислий звіт по розсилках

[ctx: menu]
en: Mailings
uk: Розсилки

[ctx: menu]
en: Manage A/B Tests
uk: Розсилка з А/Б-тестом

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
uk: Управління ACLs

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
uk: Керування сторінками внесків

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
uk: Управління іншими видами пошуку

[ctx: menu]
en: Manage Events
uk: Список заходів

[ctx: menu]
en: Manage Extensions
uk: Керування розширеннями

[ctx: menu]
en: Manage Groups
uk: Керування групами

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
uk: Управління преміями

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
uk: Керування наборами цін

[ctx: menu]
en: Manage Tags
uk: Керувати мітками

[ctx: menu]
en: Manage Templates
uk: Управління шаблонами

[ctx: menu]
en: Map Event Location
uk: Занести в карту місце заходу

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
uk: Відображати місцезнаходження

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
uk: Картографічна інформація та Геокодування

[ctx: menu]
en: Membership Details
uk: Деталізована інформація по членству

[ctx: menu]
en: Membership Recurring Contributions
uk: Періодичні Платежі по Членствах

[ctx: menu]
en: Membership Reports
uk: Звіти по членству

[ctx: menu]
en: Membership Section
uk: Секція членства

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
uk: Правила статусів членства

[ctx: menu]
en: Membership Summary
uk: Підсумок по членству

[ctx: menu]
en: Membership Types
uk: Види членства

[ctx: menu]
en: Memberships
uk: Членство

[ctx: menu]
en: Merge Contact
uk: Об'єднати контакти

[ctx: menu]
en: Merge Tags
uk: Об'єднати мітки

[ctx: menu]
en: Message Templates
uk: Шаблони повідомлень

[ctx: menu]
en: Misc (Undelete, PDFs, Limits, Logging, etc.)
uk: Різне (відновлення, PDF-файли, обмеження, реєстр, тощо)

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
uk: Служби мобільного зв'язку

[ctx: menu]
en: Multi Site Settings
uk: Налаштування множинних сайтів

[ctx: menu]
en: My Cases
uk: Мої справи

[ctx: menu]
en: My Reports
uk: Мої звіти

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
uk: Меню навігації

[ctx: menu]
en: New A/B Test
uk: Новий А/Б-тест

[ctx: menu]
en: New Activity
uk: Нова подія

[ctx: menu]
en: New Batch
uk: Новий пакет

[ctx: menu]
en: New Campaign
uk: Нова кампанія

[ctx: menu]
en: New Case
uk: Нова справа

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
uk: Новий CiviCRM профіль

[ctx: menu]
en: New Contact
uk: Новий контакт

[ctx: menu]
en: New Contribution
uk: Новий внесок

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
uk: Нова сторінка внесків

[ctx: menu]
en: New Email
uk: Новий електронний лист

[ctx: menu]
en: New Event
uk: Новий захід

[ctx: menu]
en: New Group
uk: Нова група

[ctx: menu]
en: New Household
uk: Нова сім'я

[ctx: menu]
en: New Individual
uk: Додати людину

[ctx: menu]
en: New Mailing
uk: Нова розсилка

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
uk: Новий профіль масових СМС

[ctx: menu]
en: New Membership
uk: Новий член

[ctx: menu]
en: New Organization
uk: Додати установу

[ctx: menu]
en: New Payment
uk: Новий платіж

[ctx: menu]
en: New Petition
uk: Нова петиція

[ctx: menu]
en: New Pledge
uk: Нове зобов'язання

[ctx: menu]
en: New Price Set
uk: Новий профіль цін

[ctx: menu]
en: New SMS
uk: Нове СМС

[ctx: menu]
en: New Survey
uk: Нове опитування

[ctx: menu]
en: New Tag
uk: Додати мітку

[ctx: menu]
en: Notes
uk: Примітки

[ctx: menu]
en: Open Batches
uk: Відкриті пакети

[ctx: menu]
en: Open Case
uk: Відкрити Справу

[ctx: menu]
en: Opt-out
uk: Відписатися

[ctx: menu]
en: Option Groups
uk: Групи налаштувань

[ctx: menu]
en: Organization Address and Contact Info
uk: Адреса організації та контактні дані

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
uk: Вихідна електронна пошта (SMTP/Надіслана пошта)

[ctx: menu]
en: Outbound Email Settings
uk: Налаштування відправлення повідомлень

[ctx: menu]
en: PDF Invoice
uk: Рахунок - PDF

[ctx: menu]
en: Participant Listing Options
uk: Види списків учасників

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
uk: Шаблони переліків учасників

[ctx: menu]
en: Participant Role
uk: Роль учасника

[ctx: menu]
en: Participant Roles
uk: Ролі учасників

[ctx: menu]
en: Participant Status
uk: Статуси учасників

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
uk: Статуси учасників

[ctx: menu]
en: Payment Methods
uk: Методи оплати

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
uk: Вид платіжної системи

[ctx: menu]
en: Payment Processors
uk: Обробник платежів

[ctx: menu]
en: Permissions (Access Control)
uk: Дозволи (на доступ)

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Page Summary
uk: Короткий звіт по Персональній Сторінці Кампанії

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
uk: Персональні сторінки кампаній

[ctx: menu]
en: Petitions
uk: Петиції

[ctx: menu]
en: Phone Type
uk: Тип телефону

[ctx: menu]
en: Phone Types
uk: Види телефонів

[ctx: menu]
en: Pledge Detail
uk: Деталі платіжного зобов'язання

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
uk: Виплати по зобов'язаннях

[ctx: menu]
en: Pledge Reports
uk: Звіт по зобов'язаннях

[ctx: menu]
en: Pledged But not Paid
uk: Було зроблено фінансове зобов'язання, але не було зроблено виплат.

[ctx: menu]
en: Pledged but not Paid Report
uk: Звіт по фінансових зобов'язаннях, за якими не було зроблено виплати.

[ctx: menu]
en: Pledges
uk: Зобов'язання

[ctx: menu]
en: Postal Greeting Formats
uk: Формат привітання в поштовому листі

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
uk: Бажані способи зв'язку

[ctx: menu]
en: Preferred Language Options
uk: Різновиди бажаних мов

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
uk: Бажані мови

[ctx: menu]
en: Premiums
uk: Премії

[ctx: menu]
en: Premiums (Thank-you Gifts)
uk: Подарунки-подяки

[ctx: menu]
en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
uk: Переглянути розсилку

[ctx: menu]
en: Price Field Options
uk: Опції поля цін

[ctx: menu]
en: Price Fields
uk: Поля ціни

[ctx: menu]
en: Price Sets
uk: Профілі цін

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
uk: Роздрукувати значки учасників заходу

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
uk: Формат сторінок для друку (PDF)

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
uk: Обробити завантажені зображення

[ctx: menu]
en: Profile Settings
uk: Налаштування профілю

[ctx: menu]
en: ProfileEditor
uk: Редактор профілю

[ctx: menu]
en: Profiles
uk: Форми

[ctx: menu]
en: Provides a list of address and telephone information for constituent records in your system.
uk: Надає список адрес та телефонів по записах громадян у Вашій системі

[ctx: menu]
en: Provides a list of constituent activity including activity statistics for one/all contacts during a given date range(required)
uk: Надає список діяльності громадян, включаючи статистику по діяльності для одного/всіх контактів упродовж зазначеного часового проміжку (необхідно зазначити)

[ctx: menu]
en: Provides a list of members along with their membership status and membership details (Join Date, Start Date, End Date). Can also display contributions (payments) associated with each membership.
uk: Надає список членів, включаючи їхній членський статус та деталізовану інформацію по членству (Дата приєднання, дата початку, дата закінчення). Також може відображати внески (платежі) асоційовані з кожним членом.

[ctx: menu]
en: Provides a list of memberships that have lapsed or will lapse by the date you specify.
uk: Надає список членства який вже не дійсний, або став недійсним на дату обрану Вами.

[ctx: menu]
en: Provides a list of the top donors during a time period you define. You can include as many donors as you want (for example, top 100 of your donors).
uk: Надає список найбільших благодійників за обраний період часу. Ви можете включити будь-яку кількість донорів (наприклад, найбільші 100).

[ctx: menu]
en: Provides a summary of memberships by type and join date.
uk: Надає підсумок по членству сегрегований за типом і датою приєднання.

[ctx: menu]
en: Provides an overview of event income. You can include key information such as event ID, registration, attendance, and income generated to help you determine the success of an event.
uk: Проводить загальний перегляд майбутніх подій. Ви можете включити головну інформацію - таку як: ID події, реєстрація, кількість відвідань, та отриманий дохід. Ця інформація допоможе Вам визачити успішність події.

[ctx: menu]
en: Provides contact-related information on contributions, memberships, events and activities.
uk: Надає інформацію, що містить контактні дані щодо внесків, членства, подій та діяльності.

[ctx: menu]
en: Provides detail list of employer employee relationships along with employment details.
uk: Надає деталізований список відносин роботодавець - робітник, включаючи деталі працевлаштування.

[ctx: menu]
en: Provides information about the status of recurring contributions
uk: Надає інформацію щодо повторюваних внесків

[ctx: menu]
en: Provides lists of event attendees.
uk: Надає список учасників, що відвідали подію.

[ctx: menu]
en: Provides lists of participants for an event.
uk: Надає список учасників події.

[ctx: menu]
en: Provides reporting on Intended and Successful Deliveries, Unsubscribes and Opt-outs, Replies and Forwards.
uk: Надає звіт по запланованим або успішним доставкам, анулюванням підписок і відмовам, відповідям та переадресуванням.

[ctx: menu]
en: Provides transaction details for all contributions and payments, including Transaction #, Invoice ID, Payment Instrument and Check #.
uk: Надає інформацію щодо деталей грошових переказів для всіх внесків та виплат, включаючи № Переказу, № Платіжної відомості, метод платежу тощо.

[ctx: menu]
en: QUnit
uk: QОдиниця

[ctx: menu]
en: Record Respondents Interview
uk: Запис інтерв'ю з респондентами

[ctx: menu]
en: Recurring Contribution's Payments
uk: Періодичні Платежі по Внесках

[ctx: menu]
en: Recurring Contributions
uk: Повторні внески

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
uk: Правила знеособлення даних

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
uk: Зареєструвати учасника заходу

[ctx: menu]
en: Register New Participant
uk: Зареєструвати нового учасника

[ctx: menu]
en: Register Report
uk: Зареєструвати новий звіт

[ctx: menu]
en: Register your site
uk: Зареєструйте Ваш сайт

[ctx: menu]
en: Relationship Types
uk: Види відносин

[ctx: menu]
en: Relationships
uk: Відносини

[ctx: menu]
en: Release Respondents
uk: Звільнити зарезервованих респондентів

[ctx: menu]
en: Repeat Contributions
uk: Повторні внески

[ctx: menu]
en: Repeat Event
uk: Повторити захід

[ctx: menu]
en: Report
uk: Звіт

[ctx: menu]
en: Reports
uk: Звіти

[ctx: menu]
en: Reports Listing
uk: Список звітів

[ctx: menu]
en: Reserve Respondents
uk: Зарезервувати респондентів

[ctx: menu]
en: Resource URLs
uk: Інтернет-адреси ресурсів

[ctx: menu]
en: Resubscribe
uk: Перепідписатися

[ctx: menu]
en: SMS Providers
uk: СМС провайдери

[ctx: menu]
en: SYBUNT (some year but not this year)
uk: ЯРАНЦ (якийсь рік, але не цей)

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
uk: Безпечні види файлів

[ctx: menu]
en: Safe File Extensions
uk: Безпечні файли

[ctx: menu]
en: Schedule Reminders
uk: Запланувати нагадування

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs
uk: Заплановані завдання

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs Log
uk: Звіт про заплановані завданння

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
uk: Заплановані та відправлені повідомлення

[ctx: menu]
en: Search
uk: Пошук

[ctx: menu]
en: Search Builder
uk: Пошуковий конструктор

[ctx: menu]
en: Search Preferences
uk: Налаштування пошуку

[ctx: menu]
en: Self-service Registration Transfer
uk: Трансфер по Самостійній Реєстрації

[ctx: menu]
en: Self-service Registration Update
uk: Оновлення реєстрації

[ctx: menu]
en: Sending Mail
uk: Відправка пошти

[ctx: menu]
en: Sent Mailings
uk: Відправлені розсилки

[ctx: menu]
en: Settings - Payment Processor
uk: Налаштування - Платіжний Процесор

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
uk: Встановити персональну сторінку кампанії - інформація про рахунок

[ctx: menu]
en: Shows activity statistics by type / date
uk: Показує статистику активності за типом / датою

[ctx: menu]
en: Shows contributions made by contacts that have been soft-credited to other contacts.
uk: Показує внески зроблені контактами, які були визначені як м'які кредити для інших контактів.

[ctx: menu]
en: Sign Petition
uk: Підписати петицію

[ctx: menu]
en: Smart Groups
uk: Гнучкі групи

[ctx: menu]
en: Sms Providers
uk: Служби СМС

[ctx: menu]
en: Soft Credit Types
uk: Види завдячень

[ctx: menu]
en: Soft Credits
uk: Причетні особи

[ctx: menu]
en: Some year(s) but not this year. Provides a list of constituents who donated at some time in the history of your organization but did not donate during the time period you specify.
uk: Певний рік (роки), але не зазначений рік. Надає список громадян, які зробили внески в певний проміжок часу існування Вашої організації, але не зробили внесок в той період часу, що був визначений Вами.

[ctx: menu]
en: Subscribe
uk: Підписатись

[ctx: menu]
en: Summarizes amount raised and number of contributors for each Personal Campaign Page.
uk: Підсумовує зібрану суму і кількість людей, що зробили внесок для Персональної Сторінки Кампаній.

[ctx: menu]
en: Summary statistics for mailings
uk: Статистика по поштовій розсилці

[ctx: menu]
en: Support
uk: Підтримка

[ctx: menu]
en: Survey Details
uk: Деталізована інформація по дослідженню

[ctx: menu]
en: Survey Types
uk: Види опитувань

[ctx: menu]
en: Surveys
uk: Опитування

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
uk: Синхронізація користувачів і контактів

[ctx: menu]
en: System Settings
uk: Системні налаштування

[ctx: menu]
en: System Status
uk: Стан системи

[ctx: menu]
en: Tags
uk: Керування мітками

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
uk: Розказати друзям

[ctx: menu]
en: Thank You
uk: Дякую

[ctx: menu]
en: Thank-you and Receipting
uk: Подяка та отримання квитанцій

[ctx: menu]
en: Title and Settings
uk: Назва та налаштування

[ctx: menu]
en: Top Donors
uk: Найбільші грошедавці

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
uk: Відписатися

[ctx: menu]
en: Update Billing Details
uk: Оновити платіжну інформацію

[ctx: menu]
en: Update Subscription
uk: Оновити підписку

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
uk: Оновити CiviCRM

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
uk: Користувачі та дозволи

[ctx: menu]
en: View Activity
uk: Переглянути діяльність

[ctx: menu]
en: View Date Preferences
uk: Налаштування дати

[ctx: menu]
en: View Mailing
uk: Переглянути розсилку

[ctx: menu]
en: View Payment
uk: Переглянути платіж

[ctx: menu]
en: View Petition Signatures
uk: Переглянути підписи під петицією

[ctx: menu]
en: Website Types
uk: Види веб-сайтів

[ctx: menu]
en: Word Replacements
uk: Заміна слів

[ctx: menu]
en: WordPress Access Control
uk: WordPress контроль за доступом

en: merge
uk: об'єднати

en: merge duplicate contacts
uk: поєднання дублікатів контактів

en: migrate
uk: мігрувати

en: miles
uk: милі

en: minDays, maxDays=Consider mailings that have completed between minDays and maxDays
uk: minDays, maxDays=Відображає розсилки, які були завершені між minDays та maxDays

en: minute, 0-padded ('00'..'60')
uk: хвилини, з нулем на початку ("00".."60")

en: minutes
uk: хвилини

en: mismatch.
uk: невідповідність.

en: mm/dd (12/31)
uk: мм/дн (12/31)

en: mm/dd/yy OR mm-dd-yy (12/25/98 OR 12-25-98) OR (9/1/08 OR 9-1-08)
uk: мм/дд/рр, АБО мм-дд-рр (12/25/98 АБО 12-25-98), АБО (9/1/08 АБО 9-1-08)

en: mm/dd/yyyy OR mm-dd-yyyy (12/25/1998 OR 12-25-1998) OR (9/1/2008 OR 9-1-2008)
uk: мм/дд/рррр АБО мм-дн-рррр (12/25/1998 АБО 12-25-1998), АБО (9/1/2008 АБО 9-1-2008)

en: monetary amount, formatted according to selected Monetary Locale
uk: Грошові суми, відформатований відповідно до обраної валютної локалі

en: month
uk: місяць

en: month as a decimal number, 0-padded ('01'..'12')
uk: місяць як десяткове число, з нулем на початку ("01".."12")

en: more
uk: Додатково

en: must be a monetary value
uk: має бути у грошовому вираженні

en: must be a numeric value
uk: має бути числовим значенням

en: new
uk: Нове

en: new tag
uk: нова мітка

en: no parameters
uk: немає параметрів

en: none
uk: немає

en: not a duplicate
uk: не повтор

en: not available
uk: недоступно

en: notification
uk: повідомлення

en: occurrences
uk: випадки повторення

en: offline membership renewal reminder.
uk: оф-лайн нагадування про подовження членства.

en: on
uk: на

en: on hold
uk: в очікуванні

en: ongoing
uk: поточний

en: option
uk: вид

en: options
uk: опції

en: or
uk: або

en: or ODD / EVEN
uk: або НЕПАРНІ/ПАРНІ

en: or the contact is not part of the activity '%1'
uk: або контакт не є частиною діяльності "%1"

en: overwrite
uk: перезаписати

en: page argument missing or invalid
uk: Аргумент сторінки відсутній або неправильний

en: paid
uk: оплачено

en: participants
uk: учасники

en: permission required to be able to run this instance
uk: потрібен дозвіл для запуску цього примірника

en: profile create
uk: створити профіль

en: profile edit
uk: редагувати профіль

en: profile listings
uk: списки профілів

en: profile listings and forms
uk: списки та форми профілів

en: profile view
uk: переглянути профіль

en: profiles
uk: профілі

[ctx: province]
en: 'Ajman
uk:  Аджман

[ctx: province]
en: 18 Montagnes
uk: Дізюіт-Монтань

[ctx: province]
en: A'ali an Nil
uk: Аалі-ен-Ніл

[ctx: province]
en: A'ana
uk: Аана

[ctx: province]
en: Aargau
uk: Ааргау

[ctx: province]
en: Abaco Islands
uk: Острови Абако

[ctx: province]
en: Aberdeen City
uk: Абердин

[ctx: province]
en: Aberdeenshire
uk: Абердиншир

[ctx: province]
en: Abia
uk: Абія

[ctx: province]
en: Abkhazia
uk: Абхазія

[ctx: province]
en: Abra
uk: Абра

[ctx: province]
en: Abseron
uk: Апшерон

[ctx: province]
en: Abu Zaby
uk: Абу-Дабі

[ctx: province]
en: Abuja Federal Capital Territory
uk: Абуджа

[ctx: province]
en: Abyan
uk: Аб'ян

[ctx: province]
en: Aceh
uk: Ачех

[ctx: province]
en: Achaïa
uk: Ахая

[ctx: province]
en: Acklins and Crooked Islands
uk: Аклінс та Крукед-Айленд

[ctx: province]
en: Acre
uk: Акрі

[ctx: province]
en: Ad Dakhillyah
uk: Ед-Дахілія

[ctx: province]
en: Ad Dali
uk: Ед-Даля

[ctx: province]
en: Ad Daqahllyah
uk: Ад-Дакахлія

[ctx: province]
en: Ad Dawhah
uk: Ад-Доха

[ctx: province]
en: Ad yaman
uk: Адияман

[ctx: province]
en: Adamaoua
uk: Адамава

[ctx: province]
en: Adamawa
uk: Адамава

[ctx: province]
en: Adan
uk: Аден

[ctx: province]
en: Adana
uk: Адана

[ctx: province]
en: Addis Ababa
uk: Аддис-Абеба

[ctx: province]
en: Adjara
uk: Аджарія

[ctx: province]
en: Adjumani
uk: Аджумані

[ctx: province]
en: Adrar
uk: Адрар

[ctx: province]
en: Adygeya, Respublika
uk: Респу́бліка Адиге́я

[ctx: province]
en: Afar
uk: Афар

[ctx: province]
en: Afyon
uk: Афьон

[ctx: province]
en: Ag r
uk: Агри

[ctx: province]
en: Agadez
uk: Агадес

[ctx: province]
en: Agadir
uk: Агадір

[ctx: province]
en: Agalega Islands
uk: Агалега

[ctx: province]
en: Agcabadi
uk: Агджабеді

[ctx: province]
en: Agdam
uk: Агдам

[ctx: province]
en: Agdas
uk: Агдаш

[ctx: province]
en: Agio Oros
uk: Афон

[ctx: province]
en: Aglonas novads
uk: Аглонський край

[ctx: province]
en: Agnebi
uk: Агнебі

[ctx: province]
en: Agrigento
uk: Агрідженто

[ctx: province]
en: Agstafa
uk: Агстафа

[ctx: province]
en: Agsu
uk: Агсу

[ctx: province]
en: Aguascalientes
uk: Агуаскальєнтес

[ctx: province]
en: Agusan del Norte
uk: Північний Аґусан

[ctx: province]
en: Agusan del Sur
uk: Південний Аґусан

[ctx: province]
en: Ahal
uk: Ахал

[ctx: province]
en: Ahuachapan
uk: Ауачапан

[ctx: province]
en: Aichi
uk: Вітербо

[ctx: province]
en: Aiga-i-le-Tai
uk: Айга-і-ле-Тай

[ctx: province]
en: Aileu
uk: Айлеу

[ctx: province]
en: Ailinglapalap
uk: Аілінглапалап

[ctx: province]
en: Ailuk
uk: Аїлук

[ctx: province]
en: Ain
uk: Айн

[ctx: province]
en: Ain Defla
uk: Айн-Дефла

[ctx: province]
en: Ain Tmouchent
uk: Айн-Темушент

[ctx: province]
en: Ainaro
uk: Айнару

[ctx: province]
en: Aisen del General Carlos Ibanez del Campo
uk: Айсен-дель-Хенераль-Карлос-Ібаньєс-дель-Кампо

[ctx: province]
en: Aisne
uk: Ена

[ctx: province]
en: Aitolia-Akarnania
uk: Етолія і Акарнанія

[ctx: province]
en: Aizkraukles novads
uk: Айзкраукленський край

[ctx: province]
en: Aizputes novads
uk: Айзпутенський край

[ctx: province]
en: Ajdovščina
uk: Айдовщина

[ctx: province]
en: Ajdābiyā
uk: Адждабія

[ctx: province]
en: Ajln
uk: Аїн

[ctx: province]
en: Akershus
uk: Акерсгус

[ctx: province]
en: Akita
uk: Акіта

[ctx: province]
en: Aklan
uk: Аклан

[ctx: province]
en: Aknīstes novads
uk: Акністський край

[ctx: province]
en: Aksaray
uk: Аксарай

[ctx: province]
en: Akwa Ibom
uk: Аква-Ібом

[ctx: province]
en: Al 'Aqaba
uk: Акаба

[ctx: province]
en: Al Ahmadi
uk: Ель Ахмаді

[ctx: province]
en: Al Anbar
uk: Анбар

[ctx: province]
en: Al Ba,rah
uk: Бара

[ctx: province]
en: Al Bah al Ahmar
uk: Червоне Море

[ctx: province]
en: Al Bahah
uk: Ель-Баха

[ctx: province]
en: Al Bahr al Ahmar
uk: Ель-Бахр-ель-Ахмар

[ctx: province]
en: Al Balqa'
uk: Балка

[ctx: province]
en: Al Batinah
uk:  Ель-Батіна

[ctx: province]
en: Al Bayda'
uk: Ель-Бейда

[ctx: province]
en: Al Buhayrah
uk: Ель-Бухейра

[ctx: province]
en: Al Buhayrat
uk: Озерний штат

[ctx: province]
en: Al Buţnān
uk: Ель-Бутнан

[ctx: province]
en: Al Farwanlyah
uk: Ель Фарванія

[ctx: province]
en: Al Fayym
uk: Ель-Файюм

[ctx: province]
en: Al Fujayrah
uk: Ель-Фуджайра

[ctx: province]
en: Al Gharbiyah
uk: Ель-Гарбія

[ctx: province]
en: Al Ghuwayriyah
uk: Аль-Гуварія

[ctx: province]
en: Al Hadd
uk: Аль - Хадд

[ctx: province]
en: Al Haouz
uk: Аль-Хавас

[ctx: province]
en: Al Hasakah
uk: Хасеке

[ctx: province]
en: Al Hizām al Akhdar
uk: Ель-Хізам Ель-Ахдар

[ctx: province]
en: Al Hoceïma
uk: Аль-Хосейма

[ctx: province]
en: Al Hudaydah
uk: Ель-Худайда

[ctx: province]
en: Al Hudud Ash Shamaliyah
uk: Ель Худуд Еш Шамалія

[ctx: province]
en: Al Iskandarlyah
uk: Ель-Іскандарля

[ctx: province]
en: Al Isma illyah
uk: Ель-Ізмаїлля

[ctx: province]
en: Al Jabal al Akhdar
uk: Ель-Джебал Ель-Ахдар

[ctx: province]
en: Al Jahrah
uk: Ель Джахра

[ctx: province]
en: Al Janblyah
uk: Янблях

[ctx: province]
en: Al Janūbīyah
uk: Ель-Джанубія

[ctx: province]
en: Al Jawf
uk: Ель-Джауф

[ctx: province]
en: Al Jazirah
uk: Аль-Джазіра

[ctx: province]
en: Al Jifārah
uk: Ель-Джифара

[ctx: province]
en: Al Jizah
uk: Ель-Жіза

[ctx: province]
en: Al Jufrah
uk: Ель-Джуфра

[ctx: province]
en: Al Jumayliyah
uk: Ель-Джамалія

[ctx: province]
en: Al Karak
uk: Карак

[ctx: province]
en: Al Khartum
uk: Хартум

[ctx: province]
en: Al Khawr
uk: Ель-Хаур

[ctx: province]
en: Al Kufrah
uk: Ель-Куфра

[ctx: province]
en: Al Kuwayt
uk: Ель Кувейт

[ctx: province]
en: Al Ladhiqiyah
uk: Латакія

[ctx: province]
en: Al Madinah
uk: Медіна

[ctx: province]
en: Al Mafraq
uk: Мафрак

[ctx: province]
en: Al Mahrah
uk: Ель-Махра

[ctx: province]
en: Al Mahwit
uk: Ель-Махвіт

[ctx: province]
en: Al Manamah
uk: Аль-Манама

[ctx: province]
en: Al Manāmah (Al ‘Āşimah)
uk: Ель-Манама (Ель-Асіма)

[ctx: province]
en: Al Marj
uk: Ель-Мардж

[ctx: province]
en: Al Marqab
uk: Ель-Маркаб

[ctx: province]
en: Al Mintagah al Wusta
uk: Ель-Мінтака ель-Вуста

[ctx: province]
en: Al Mintaqah al Gharbiyah
uk: Аль-Мінтака аль-Гарбія

[ctx: province]
en: Al Mintaqah ash Shamaliyah
uk:  Аль-Мінтака аш-Шамалія

[ctx: province]
en: Al Minuflyah
uk: Ель-Мінуфля

[ctx: province]
en: Al Minya
uk: Ель-Мінья

[ctx: province]
en: Al Muharraq
uk: Аль-Мухаррак

[ctx: province]
en: Al Muthanna
uk: Мутанна

[ctx: province]
en: Al Qadarif
uk: Гедареф

[ctx: province]
en: Al Qadisiyah
uk: Кадісія

[ctx: province]
en: Al Qahirah
uk: Каїр

[ctx: province]
en: Al Qalyublyah
uk: Ель-Калюбля

[ctx: province]
en: Al Qasim
uk: Ель-Касім

[ctx: province]
en: Al Qaţrūn
uk: Ель-Катрун

[ctx: province]
en: Al Qubbah
uk: Ель-Кубба

[ctx: province]
en: Al Qunaytirah
uk: Ель-Кунейтра

[ctx: province]
en: Al Wadi al Jadid
uk: Ваді-ель-Гедід

[ctx: province]
en: Al Wahdah
uk: Аль-Вахда

[ctx: province]
en: Al Wakrah
uk: Ель-Вакра

[ctx: province]
en: Al Wusta
uk: Ель-Вуста

[ctx: province]
en: Al Wusţá
uk: Ель-Вуста

[ctx: province]
en: Al Wāhah
uk: Ель-Вахат

[ctx: province]
en: Alabama
uk: Алабама

[ctx: province]
en: Alagoas
uk: Алагоас‎

[ctx: province]
en: Alajuela
uk: Алахуела

[ctx: province]
en: Alaska
uk: Аляска

[ctx: province]
en: Alba
uk: Альба

[ctx: province]
en: Albacete
uk: Альбасете

[ctx: province]
en: Albay
uk: Албай

[ctx: province]
en: Alberta
uk: Альберта

[ctx: province]
en: Alessandria
uk: Алессандрія

[ctx: province]
en: Alger
uk: Алжир

[ctx: province]
en: Ali Bayramli
uk: Алі-Байрамли

[ctx: province]
en: Ali Sabiah
uk: Алі-Сабіх

[ctx: province]
en: Alibori
uk: Аліборі

[ctx: province]
en: Alicante
uk: Аліканте

[ctx: province]
en: Alif
uk: Аліфу

[ctx: province]
en: Allier
uk: Альє

[ctx: province]
en: Almaty
uk: Алмати

[ctx: province]
en: Almaty oblysy
uk: Алматинська область

[ctx: province]
en: Almería
uk: Альмерія

[ctx: province]
en: Alojas novads
uk: Алойський край

[ctx: province]
en: Alpes-Maritimes
uk: Приморські Альпи

[ctx: province]
en: Alpes-de-Haute-Provence
uk: Альпи Верхнього Провансу

[ctx: province]
en: Alsungas novads
uk: Алсунзький край

[ctx: province]
en: Alta Verapaz
uk: Альта-Верапас

[ctx: province]
en: Altay, Respublika
uk: Респу́бліка Алта́й

[ctx: province]
en: Altayskiy kray
uk: Алтайський край

[ctx: province]
en: Alto Paraguay
uk: Альто-Парагвай

[ctx: province]
en: Alto Parana
uk: Альто-Парана

[ctx: province]
en: Alytaus Apskritis
uk: Алітуський повіт

[ctx: province]
en: Alūksnes novads
uk: Алуксненський край

[ctx: province]
en: Amambay
uk: Амамбай

[ctx: province]
en: Amapa
uk: Амапа

[ctx: province]
en: Amara
uk: Амара

[ctx: province]
en: Amasya
uk: Амасья

[ctx: province]
en: Amatas novads
uk: Аматський край

[ctx: province]
en: Amazonas
uk: Амазонас

[ctx: province]
en: Amazonea
uk: Амазонія

[ctx: province]
en: American Samoa
uk: Американське Самоа

[ctx: province]
en: Amman
uk: Амман

[ctx: province]
en: Ammochostos Magusa
uk: Фамагуста

[ctx: province]
en: Amnat Charoen
uk: Амнатчарен

[ctx: province]
en: Ampara
uk: Ампара

[ctx: province]
en: Amran
uk: Амран

[ctx: province]
en: Amurskaya oblast'
uk: Амурська область

[ctx: province]
en: An Giang
uk: Анзянг

[ctx: province]
en: An Najef
uk: Ен-Наджаф

[ctx: province]
en: An Nil
uk: Ніл

[ctx: province]
en: An Nil al Abyaq
uk: Білий Ніл

[ctx: province]
en: An Nil al Azraq
uk: Блакитний Ніл

[ctx: province]
en: An Nuqaţ al Khams
uk: Ен-Нуґат ель-Хумс

[ctx: province]
en: Anambra
uk: Анамбра

[ctx: province]
en: Ancash
uk: Анкаш

[ctx: province]
en: Ancona
uk: Анкона

[ctx: province]
en: Andaman and Nicobar Islands
uk: Андаманські і Нікобарські острови

[ctx: province]
en: Andhra Pradesh
uk: Андхра-Прадеш

[ctx: province]
en: Andijon
uk: Андижан

[ctx: province]
en: Andorra la Vella
uk: Андорра-ла-Велья

[ctx: province]
en: Andros Island
uk: Острів Андрос

[ctx: province]
en: Ang Thong
uk: Ангтхонг

[ctx: province]
en: Angus
uk: Ангус

[ctx: province]
en: Anhui
uk: Аньхой

[ctx: province]
en: Anjouan Ndzouani
uk: Анжуан Нджуани

[ctx: province]
en: Ankara
uk: Анкара

[ctx: province]
en: Ankaran
uk: Анкаран

[ctx: province]
en: Annaba
uk: Аннаба

[ctx: province]
en: Annobon
uk: Аннобон

[ctx: province]
en: Anseba
uk: Ансеба

[ctx: province]
en: Antalya
uk: Анталья

[ctx: province]
en: Antananarivo
uk: Антананаріву

[ctx: province]
en: Antioquia
uk: Антіокія

[ctx: province]
en: Antique
uk: Антіке

[ctx: province]
en: Antofagasta
uk: Антофагаста

[ctx: province]
en: Antrim and Newtownabbey
uk: Антрім і Ньютаунеббі

[ctx: province]
en: Antsiranana
uk: Анціранана

[ctx: province]
en: Antwerpen
uk: Антверпен

[ctx: province]
en: Anuradhapura
uk: Анурадхапура

[ctx: province]
en: Anzoategui
uk: Ансоатегі

[ctx: province]
en: Aomori
uk: Аоморі

[ctx: province]
en: Aosta
uk: Аоста

[ctx: province]
en: Apac
uk: Апак

[ctx: province]
en: Apayao
uk: Апаяо

[ctx: province]
en: Apače
uk: Апаче

[ctx: province]
en: Apes novads
uk: Апський край

[ctx: province]
en: Appenzell Ausserrhoden
uk: Аппенцелль Аусерроден

[ctx: province]
en: Appenzell Innerrhoden
uk: Аппенцелль Іннерроден

[ctx: province]
en: Apure
uk: Апуре

[ctx: province]
en: Apurimac
uk: Апурімак

[ctx: province]
en: Aqmola oblysy
uk: Акмолинська область

[ctx: province]
en: Aqtobe oblysy
uk: Актюбінська область

[ctx: province]
en: Ar Raqqah
uk: Ракка

[ctx: province]
en: Ar Rayyan
uk: Ер-Райян

[ctx: province]
en: Ar Rifa
uk: Ар Ріфа

[ctx: province]
en: Ar Riyad
uk: Ер-Ріяд

[ctx: province]
en: Arad
uk: Арад

[ctx: province]
en: Aragacotn
uk: Араґацотн

[ctx: province]
en: Aragua
uk: Арагуа

[ctx: province]
en: Ararat
uk: Арарат

[ctx: province]
en: Arauca
uk: Араука

[ctx: province]
en: Araucania
uk: Арауканія

[ctx: province]
en: Arbil
uk: Ербіль

[ctx: province]
en: Ardabil
uk: Ардебіль

[ctx: province]
en: Ardahan
uk: Ардахан

[ctx: province]
en: Ardennes
uk: Арденни

[ctx: province]
en: Ards and North Down
uk: Ардс і Норт-Даун

[ctx: province]
en: Ardèche
uk: Ардеш

[ctx: province]
en: Arequipa
uk: Арекіпа

[ctx: province]
en: Arezzo
uk: Ареццо

[ctx: province]
en: Argeș
uk: Арджеш

[ctx: province]
en: Argolis
uk: Арголіда

[ctx: province]
en: Argyll and Bute
uk: Аргілл-і-Б'ют

[ctx: province]
en: Arhangay
uk: Архангай

[ctx: province]
en: Arica y Parinacota
uk: Аріка та Парінакота

[ctx: province]
en: Arima
uk: Аріма

[ctx: province]
en: Arizona
uk: Арізона

[ctx: province]
en: Ariège
uk: Арьєж

[ctx: province]
en: Arkadia
uk: Аркадія

[ctx: province]
en: Arkansas
uk: Арканзас

[ctx: province]
en: Arkhangel'skaya oblast'
uk: Архангельська область

[ctx: province]
en: Armagh City, Banbridge and Craigavon
uk: Арма Сіті, Бенбридж і Крейгавон

[ctx: province]
en: Armavir
uk: Армавір

[ctx: province]
en: Armed Forces Americas
uk: Збройні Сили Америки

[ctx: province]
en: Armed Forces Europe
uk: Збройні Сили Європи

[ctx: province]
en: Armed Forces Pacific
uk: Тихоокеанські Збройні Сили

[ctx: province]
en: Arno
uk: Арно

[ctx: province]
en: Arta
uk: Арта

[ctx: province]
en: Artibonite
uk: Артібоніт

[ctx: province]
en: Artigsa
uk:  Артіґас

[ctx: province]
en: Artvin
uk: Артвін

[ctx: province]
en: Arua
uk: Аруа

[ctx: province]
en: Arunachal Pradesh
uk: Аруначал-Прадеш

[ctx: province]
en: Arusha
uk:  Аруша

[ctx: province]
en: As Sulaymaniyah
uk: Сулейманія

[ctx: province]
en: As Suwayda'
uk: Ес-Сувейда

[ctx: province]
en: As Suways
uk: Ес-Суейс

[ctx: province]
en: Ascension
uk: Вознесіння

[ctx: province]
en: Ascoli Piceno
uk: Асколі-Пічено

[ctx: province]
en: Ash Shamallyah
uk: Північний штат

[ctx: province]
en: Ash Shamālīyah
uk: Еш Шамалія

[ctx: province]
en: Ash Shariqah
uk:  Шарджа

[ctx: province]
en: Ash Sharqiyah
uk: Ель-Шаркія

[ctx: province]
en: Ash Sharqlyah
uk: Еш-Шаркійя

[ctx: province]
en: Ash Shāţi'
uk: Eш-Шаті

[ctx: province]
en: Ashanti
uk: Ашанті

[ctx: province]
en: Asir
uk: Асір

[ctx: province]
en: Assa-Zag
uk: Асса-Заг

[ctx: province]
en: Assaba
uk: Ассаба

[ctx: province]
en: Assam
uk: Ассам

[ctx: province]
en: Astana
uk: Астана

[ctx: province]
en: Astara
uk: Астара

[ctx: province]
en: Asti
uk: Асті

[ctx: province]
en: Astrakhanskaya oblast'
uk: Астраханська область

[ctx: province]
en: Asturias
uk: Астурія

[ctx: province]
en: Asuncion
uk: Асунсьйон

[ctx: province]
en: Aswan
uk: Асуан

[ctx: province]
en: Asyut
uk: Асьют

[ctx: province]
en: At Ta'mim
uk: Тамім

[ctx: province]
en: At Tafilah
uk: Ет-Тафіла

[ctx: province]
en: Atacama
uk: Атакама

[ctx: province]
en: Atakora
uk: Атакора

[ctx: province]
en: Atlantico Norte
uk: Автономний Регіон Північної Атлантики

[ctx: province]
en: Atlantico Sur
uk: Автономний Регіон Південної Атлантики

[ctx: province]
en: Atlantida
uk: Атлантида

[ctx: province]
en: Atlantique
uk: Атлантичний

[ctx: province]
en: Atlántico
uk: Атлантико

[ctx: province]
en: Attapu
uk: Аттапи

[ctx: province]
en: Attiki
uk: Аттика

[ctx: province]
en: Atua
uk: Атуа

[ctx: province]
en: Atyrau oblyfiy
uk: Атирауська область

[ctx: province]
en: Aube
uk: Об

[ctx: province]
en: Auces novads
uk: Ауценський край

[ctx: province]
en: Auckland
uk: Окленд

[ctx: province]
en: Aude
uk: Об

[ctx: province]
en: Aur
uk: Аур

[ctx: province]
en: Aurora
uk: Аурора

[ctx: province]
en: Aust-Agder
uk: Еуст-Агдер

[ctx: province]
en: Australian Antarctic Territory
uk: Австралійська Антарктична Територія

[ctx: province]
en: Australian Capital Territory
uk: Австралійська Столична Територія

[ctx: province]
en: Austurland
uk: Аустурланд

[ctx: province]
en: Aveiro
uk: Авейру

[ctx: province]
en: Avellino
uk: Авелліно

[ctx: province]
en: Aveyron
uk: Аверон

[ctx: province]
en: Awdal
uk: Авдал

[ctx: province]
en: Ayacucho
uk: Аякучо

[ctx: province]
en: Aydin
uk: Айдин

[ctx: province]
en: Ayeyarwady
uk: Іраваді

[ctx: province]
en: Az Zahirah
uk: Ез-Захіра

[ctx: province]
en: Az Zarga
uk: Ез-Зарка

[ctx: province]
en: Az Zāwiyah
uk: Ез-Завія

[ctx: province]
en: Azad Kashmir
uk:  Азад Кашмір

[ctx: province]
en: Azarbayjan-e Gharbi
uk: Західний Азербайджан

[ctx: province]
en: Azarbayjan-e Sharqi
uk: Східний Азербайджан

[ctx: province]
en: Azilal
uk: Азілал

[ctx: province]
en: Azua
uk: Асуа

[ctx: province]
en: Azuay
uk: Асуай

[ctx: province]
en: Aït Baha
uk: Айт-Баха

[ctx: province]
en: Aït Melloul
uk: Айт Меллоул

[ctx: province]
en: Ba Ria - Vung Tau
uk: Баріа

[ctx: province]
en: Baa
uk: Баа

[ctx: province]
en: Baat Dambang
uk: Баттамбанг

[ctx: province]
en: Babak
uk: Бабак

[ctx: province]
en: Babil
uk: Бабіль

[ctx: province]
en: Babītes novads
uk: Бабітський край

[ctx: province]
en: Bac Can
uk: Баккан

[ctx: province]
en: Bac Giang
uk: Бакзянг

[ctx: province]
en: Bac Lieu
uk: Бакльєу

[ctx: province]
en: Bac Ninh
uk: Бакнінь

[ctx: province]
en: Bacucau
uk: Баукау

[ctx: province]
en: Bacău
uk: Бакеу

[ctx: province]
en: Badajoz
uk: Бадахос

[ctx: province]
en: Badakhshan
uk: Бадахшан

[ctx: province]
en: Baden-Württemberg
uk: Баден-Вюртемберг

[ctx: province]
en: Badghis
uk: Бадгіс

[ctx: province]
en: Badulla
uk: Бадулла

[ctx: province]
en: Bafata
uk: Бафата

[ctx: province]
en: Bagerhat zila
uk:  Округ Багерхат

[ctx: province]
en: Baghdad
uk: Багдад

[ctx: province]
en: Baghlan
uk: Баглан

[ctx: province]
en: Bago
uk:  Баго

[ctx: province]
en: Bahia
uk: Баїя

[ctx: province]
en: Bahoruco
uk: Бароко

[ctx: province]
en: Bahr al Jabal
uk: Білий Ніл

[ctx: province]
en: Baja California
uk: Баха-Каліфорнія

[ctx: province]
en: Baja California Sur
uk: Баха-Каліфорнія-Сюр

[ctx: province]
en: Baja Verapaz
uk: Баха-Верапас

[ctx: province]
en: Baker Island
uk: О́стрів Бе́йкер

[ctx: province]
en: Baki
uk: Баку

[ctx: province]
en: Bakool
uk: Баколь

[ctx: province]
en: Bal kesir
uk: Баликесір

[ctx: province]
en: Balaka
uk: Балака

[ctx: province]
en: Balakan
uk: Балакан

[ctx: province]
en: Baldones novads
uk: Балдонський край

[ctx: province]
en: Bale
uk: Бале

[ctx: province]
en: Baleares
uk: Балеарські острови

[ctx: province]
en: Bali
uk: Балі

[ctx: province]
en: Balkan
uk: Балка́н

[ctx: province]
en: Balkh
uk: Балх

[ctx: province]
en: Balti
uk: Бєльці

[ctx: province]
en: Baltinavas novads
uk: Балтінавський край

[ctx: province]
en: Baluchistan
uk: Белуджистан

[ctx: province]
en: Balvu novads
uk: Балвський край

[ctx: province]
en: Bam
uk: Бам

[ctx: province]
en: Bamako
uk: Бамако

[ctx: province]
en: Bamian
uk: Баміан

[ctx: province]
en: Bamingui-Bangoran
uk: Бамбінґі-Банґоран

[ctx: province]
en: Banaadir
uk:  Бенадір

[ctx: province]
en: Bandarban zila
uk:  Округ Бандарбан

[ctx: province]
en: Banghāzī
uk: Бенгазі

[ctx: province]
en: Bangui
uk: Бангі

[ctx: province]
en: Bani Suwayf
uk: Бені-Суейф

[ctx: province]
en: Banjul
uk: Банжул

[ctx: province]
en: Banskobystrický kraj
uk: Банськобистрицький край

[ctx: province]
en: Banteay Mean Chey
uk: Бантеаймеантьей

[ctx: province]
en: Banten
uk: Бантен

[ctx: province]
en: Banwa
uk: Банва

[ctx: province]
en: Banī Walīd
uk: Бені-Валід

[ctx: province]
en: Barahona
uk: Бараона

[ctx: province]
en: Baranya
uk: Бараня

[ctx: province]
en: Barbuda
uk: Барбуда

[ctx: province]
en: Barcelona
uk: Барселона

[ctx: province]
en: Barda
uk: Барда

[ctx: province]
en: Barguna zila
uk: Округ Баргуна

[ctx: province]
en: Bari
uk: Барі

[ctx: province]
en: Barima-Waini
uk: Барима-Вайн

[ctx: province]
en: Barinas
uk: Баринас

[ctx: province]
en: Baringo
uk: Баринго

[ctx: province]
en: Barisal zila
uk: Округ Барісал

[ctx: province]
en: Barletta-Andria-Trani
uk: Барлетта-Андрія-Трані

[ctx: province]
en: Bartin
uk: Бартин

[ctx: province]
en: Bas-Rhin
uk: Нижній Рейн

[ctx: province]
en: Bas-Sassandra
uk: Нижня Сасандра

[ctx: province]
en: Bas-Uele
uk: Нижнє Уеле

[ctx: province]
en: Basel-Landschaft
uk: Базель-Ланд

[ctx: province]
en: Basel-Stadt
uk: Базель-Штадт

[ctx: province]
en: Bashkortostan, Respublika
uk: Респу́бліка Башкортоста́н

[ctx: province]
en: Basilan
uk: Басілан

[ctx: province]
en: Basse-Kotto
uk: Нижнє Котто

[ctx: province]
en: Bataan
uk: Батаан

[ctx: province]
en: Batanes
uk: Батанес

[ctx: province]
en: Batangas
uk:  Батанґас

[ctx: province]
en: Batha
uk: Батха

[ctx: province]
en: Batken
uk: Баткен

[ctx: province]
en: Batman
uk: Батман

[ctx: province]
en: Batna
uk: Батна

[ctx: province]
en: Batticaloa
uk: Баттікалоа

[ctx: province]
en: Batys Quzaqstan oblysy
uk: Західно Казахстанська область

[ctx: province]
en: Bauchi
uk: Баучі

[ctx: province]
en: Bauskas novads
uk: Бауський край

[ctx: province]
en: Bay
uk: Бай

[ctx: province]
en: Bay of Plenty
uk: Бей оф Пленті

[ctx: province]
en: Bayan-Olgiy
uk: Баян-Улгий

[ctx: province]
en: Bayanhongor
uk: Баянхонгор

[ctx: province]
en: Bayburt
uk: Байбурт

[ctx: province]
en: Bayelsa
uk: Байельса

[ctx: province]
en: Bayern
uk: Баварія

[ctx: province]
en: Bazega
uk: Базега

[ctx: province]
en: Beau Bassin-Rose Hill
uk: Бо-Басен — Роз-Гілл

[ctx: province]
en: Bechar
uk: Бешар

[ctx: province]
en: Bedfordshire
uk: Бедфорд

[ctx: province]
en: Beijing
uk: Пекін

[ctx: province]
en: Beirut
uk: Бейрут

[ctx: province]
en: Beja
uk: Бежа

[ctx: province]
en: Bejaia
uk: Беджая

[ctx: province]
en: Belait
uk:  Белайт

[ctx: province]
en: Belfast
uk: Белфаст

[ctx: province]
en: Belgorodskaya oblast'
uk: Бєлгородська область

[ctx: province]
en: Belize
uk: Беліз

[ctx: province]
en: Belluno
uk: Беллуно

[ctx: province]
en: Beltinci
uk: Белтинці

[ctx: province]
en: Ben Arous
uk:  Бен-Арус

[ctx: province]
en: Ben Sllmane
uk: Бен-Сліман

[ctx: province]
en: Ben Tre
uk: Бенче

[ctx: province]
en: Benedikt
uk: Бенедикт

[ctx: province]
en: Benevento
uk: Беневенто

[ctx: province]
en: Bengkulu
uk: Бенгкулу

[ctx: province]
en: Bengo
uk: Бенго

[ctx: province]
en: Benguela
uk: Бенгела

[ctx: province]
en: Benguet
uk: Бенґет

[ctx: province]
en: Beni Mellal
uk: Бені-Меллал

[ctx: province]
en: Benshangul-Gumaz
uk: Бенішангул-Гумуз

[ctx: province]
en: Benue
uk: Бенуе

[ctx: province]
en: Beqaa
uk: Бекаа

[ctx: province]
en: Berat
uk: Берат

[ctx: province]
en: Berea
uk: Береа

[ctx: province]
en: Bergamo
uk: Бергамо

[ctx: province]
en: Berkane
uk: Беркан

[ctx: province]
en: Berkshire
uk: Беркшир

[ctx: province]
en: Berlin
uk: Берлін

[ctx: province]
en: Bern
uk: Берн

[ctx: province]
en: Berry Islands
uk: Острови Беррі

[ctx: province]
en: Bethlehem
uk: Вифлеєм

[ctx: province]
en: Beverīnas novads
uk: Беверинский край

[ctx: province]
en: Beyla
uk: Бейла

[ctx: province]
en: Beylagan
uk: Бейлаґан

[ctx: province]
en: Bhola zila
uk: Округ Бхола

[ctx: province]
en: Bie
uk: Біє

[ctx: province]
en: Biella
uk: Б'єлла

[ctx: province]
en: Bihar
uk: Біхар

[ctx: province]
en: Bihor
uk: Біхор

[ctx: province]
en: Bilasuvar
uk: Білясувар

[ctx: province]
en: Bilecik
uk: Біледжик

[ctx: province]
en: Biliran
uk:  Біліран

[ctx: province]
en: Biltine
uk: Більтин

[ctx: province]
en: Bimini
uk: Біміні

[ctx: province]
en: Bingol
uk: Бінгьоль

[ctx: province]
en: Binh Dinh
uk: Біньдінь

[ctx: province]
en: Binh Duong
uk: Біньзионг

[ctx: province]
en: Binh Phuoc
uk: Біньфиок

[ctx: province]
en: Binh Thuan
uk: Біньтхуан

[ctx: province]
en: Bio-Bio
uk: Біо-Біо

[ctx: province]
en: Bioko Norte
uk: Бйоко Норте

[ctx: province]
en: Bioko Sur
uk: Бйоко Сур

[ctx: province]
en: Biombo
uk: Біомбо

[ctx: province]
en: Bishkek
uk: Бішкек

[ctx: province]
en: Biskra
uk: Біскра

[ctx: province]
en: Bissau
uk: Бісау

[ctx: province]
en: Bistrica ob Sotli
uk: Бистриця-об-Сотлі

[ctx: province]
en: Bistrița-Năsăud
uk: Бистриця-Несеуд

[ctx: province]
en: Bitlis
uk: Бітліс

[ctx: province]
en: Bizerte
uk: Бізерта

[ctx: province]
en: Bjelovarsko-bilogorska zupanija
uk: Беловарсько-Білогорська жупанія

[ctx: province]
en: Black River
uk: Рив'єр-Нуар

[ctx: province]
en: Blaenau Gwent
uk: Блайнай-Ґвент

[ctx: province]
en: Blagoevgrad
uk: Благоєвград

[ctx: province]
en: Blantyre
uk:  Блантайр

[ctx: province]
en: Bled
uk: Блед

[ctx: province]
en: Blekinge län
uk: Лен Блекінге

[ctx: province]
en: Blida
uk: Бліда

[ctx: province]
en: Bloke
uk: Блоке

[ctx: province]
en: Boa Vista
uk: Боа-Віста

[ctx: province]
en: Boaco
uk: Боако

[ctx: province]
en: Bobonaro
uk: Бобонару

[ctx: province]
en: Bocas del Toro
uk: Бокас-дель-Торо

[ctx: province]
en: Boffa
uk: Бофа

[ctx: province]
en: Bogra zila
uk: Округ Богра

[ctx: province]
en: Bohinj
uk: Бохінь

[ctx: province]
en: Bohol
uk: Бохоль

[ctx: province]
en: Boke
uk: Боке

[ctx: province]
en: Bokeo
uk: Бокеу

[ctx: province]
en: Bolama
uk: Болама

[ctx: province]
en: Bolikhamxai
uk: Болікхамсай

[ctx: province]
en: Bolivar
uk: Болівар

[ctx: province]
en: Bologna
uk: Болонья

[ctx: province]
en: Bolu
uk: Болу

[ctx: province]
en: Bolzano
uk: Больцано

[ctx: province]
en: Bolívar
uk: Болівар

[ctx: province]
en: Bomet
uk: Бомет

[ctx: province]
en: Bomi
uk: Бомі

[ctx: province]
en: Bong
uk: Бонг

[ctx: province]
en: Boqueron
uk: Бокерон

[ctx: province]
en: Bordj Bou Arreridj
uk: Бордж-Бу-Арреридж

[ctx: province]
en: Borgou
uk: Боргу

[ctx: province]
en: Borkou-Ennedi-Tibesti
uk: Борку-Еннеді-Тібесті

[ctx: province]
en: Bornholm
uk: Борнгольм

[ctx: province]
en: Borno
uk: Борно

[ctx: province]
en: Borovnica
uk: Боровниця

[ctx: province]
en: Borsod-Abaúj-Zemplén
uk: Боршод-Абауй-Земплен

[ctx: province]
en: Botoșani
uk: Ботошані

[ctx: province]
en: Bouches-du-Rhône
uk: Буш-дю-Рон

[ctx: province]
en: Bouenza
uk: Буенза

[ctx: province]
en: Bougouriba
uk: Бугуріба

[ctx: province]
en: Bouira
uk: Буїра

[ctx: province]
en: Boujdour
uk: Буждур

[ctx: province]
en: Boulemane
uk: Булемане

[ctx: province]
en: Boulgou
uk: Булгу

[ctx: province]
en: Boulkiemde
uk: Булькіемде

[ctx: province]
en: Boumerdes
uk: Бумердес

[ctx: province]
en: Bovec
uk: Бовец

[ctx: province]
en: Boyacá
uk: Бояка

[ctx: province]
en: Brabant Wallon
uk: Валонський Брабант

[ctx: province]
en: Braga
uk: Брага

[ctx: province]
en: Bragança
uk: Браганса

[ctx: province]
en: Brahmanbaria zila
uk: Округ Брахманбарія

[ctx: province]
en: Brakna
uk: Бракна

[ctx: province]
en: Brandenburg
uk: Бранденбург

[ctx: province]
en: Braslovče
uk: Брасловче

[ctx: province]
en: Bratislavský kraj
uk: Братиславський край

[ctx: province]
en: Brava
uk: Брава

[ctx: province]
en: Brazzaville
uk: Браззавіль

[ctx: province]
en: Brașov
uk: Брашов

[ctx: province]
en: Brda
uk: Брда

[ctx: province]
en: Bremen
uk: Бремен

[ctx: province]
en: Brescia
uk: Брешія

[ctx: province]
en: Brezovica
uk: Брезовиця

[ctx: province]
en: Brežice
uk: Брежице

[ctx: province]
en: Bridgend
uk: Брідженд

[ctx: province]
en: Brindisi
uk: Бриндізі

[ctx: province]
en: Bristol, City of
uk: Бристоль Сіті

[ctx: province]
en: British Columbia
uk: Британська Колумбія

[ctx: province]
en: Brocēnu novads
uk: Броценський край

[ctx: province]
en: Brodsko-posavska zupanija
uk: Бродсько-Посавська жупанія

[ctx: province]
en: Brokopondo
uk: Брокопондо

[ctx: province]
en: Brong-Ahafo
uk: Бронг-Ахафо

[ctx: province]
en: Brunei-Muara
uk:  Бруней-Муара

[ctx: province]
en: Brussels
uk: Брюссельський столичний регіон

[ctx: province]
en: Bryanskaya oblast'
uk: Брянская область

[ctx: province]
en: Brèsckaja voblasc'
uk: Брестська область

[ctx: province]
en: Brăila
uk: Браїла

[ctx: province]
en: Bubanza
uk: Бубанза

[ctx: province]
en: Buckinghamshire
uk: Бакінгемши

[ctx: province]
en: Bucuresti
uk: Бухарест

[ctx: province]
en: Budapest
uk: Будапешт

[ctx: province]
en: Buenos Aires
uk: Буенос-Айрес

[ctx: province]
en: Bugiri
uk: Бугірі

[ctx: province]
en: Bujumbura
uk: Бужумбура

[ctx: province]
en: Bukidnon
uk: Букіднон

[ctx: province]
en: Bulacan
uk: Булакан

[ctx: province]
en: Bulawayo
uk: Булавайо

[ctx: province]
en: Bulgan
uk: Булган

[ctx: province]
en: Bulqizë
uk: Булькіза

[ctx: province]
en: Bumthang
uk: Бумтанг

[ctx: province]
en: Bundibugyo
uk: Бундібугіо

[ctx: province]
en: Bungoma
uk: Бунґома

[ctx: province]
en: Bur Sa'id
uk: Порт-Саїд

[ctx: province]
en: Burdur
uk: Бурдур

[ctx: province]
en: Burgas
uk: Бургас

[ctx: province]
en: Burgenland
uk: Бургенлянд

[ctx: province]
en: Burgos
uk: Бургос

[ctx: province]
en: Buri Ram
uk: Бурірам

[ctx: province]
en: Bursa
uk: Бурса

[ctx: province]
en: Burtnieku novads
uk: Буртнієкський край

[ctx: province]
en: Bururi
uk: Бурурі

[ctx: province]
en: Buryatiya, Respublika
uk: Респу́бліка Буря́тія

[ctx: province]
en: Busan Gwang'yeogsi
uk: Бусан Гванг'єосі

[ctx: province]
en: Bushehr
uk: Бушир

[ctx: province]
en: Bushenyi
uk: Бушеньї

[ctx: province]
en: Busia
uk: Бусіа

[ctx: province]
en: Buskerud
uk: Бускеруд

[ctx: province]
en: Butare
uk: Бутаре

[ctx: province]
en: Butha-Buthe
uk: Бута-Буте

[ctx: province]
en: Buxoro
uk: Бухара

[ctx: province]
en: Buzău
uk: Бузеу

[ctx: province]
en: Byumba
uk: Б'юмба

[ctx: province]
en: Bács-Kiskun
uk: Бач-Кішкун

[ctx: province]
en: Béja
uk: Беджа

[ctx: province]
en: Békés
uk: Бекеш

[ctx: province]
en: Békéscsaba
uk: Бекешчаба

[ctx: province]
en: Ca Mau
uk: Камау

[ctx: province]
en: Caazapl
uk: Каасапа

[ctx: province]
en: Cabanas
uk: Кабаньяс

[ctx: province]
en: Cabinda
uk: Кабінда

[ctx: province]
en: Cabo Delgado
uk: Кабу-Делгаду

[ctx: province]
en: Cabrayll
uk: Джебраїл

[ctx: province]
en: Cacheu
uk: Кашеу

[ctx: province]
en: Caeguazu
uk: Каагвасу

[ctx: province]
en: Caerphilly
uk: Карфіллі

[ctx: province]
en: Cagayan
uk: Каґаян

[ctx: province]
en: Cagliari
uk: Кальярі

[ctx: province]
en: Cahul
uk: Кагул

[ctx: province]
en: Cajamarca
uk: Кахамарка

[ctx: province]
en: Caldea
uk: Кальдеа

[ctx: province]
en: Calheta de Sao Miguel
uk: Кальхета-де-Сан-Мігель

[ctx: province]
en: California
uk: Каліфорнія

[ctx: province]
en: Calilabad
uk: Джалілабад

[ctx: province]
en: Caltanissetta
uk: Кальтаніссетта

[ctx: province]
en: Calvados
uk: Кальвадос

[ctx: province]
en: Camagey
uk: Камагуей

[ctx: province]
en: Camagoey
uk: Камагуей

[ctx: province]
en: Camarines Norte
uk: Північний Камарінес

[ctx: province]
en: Camarines Sur
uk: Південний Камарінес

[ctx: province]
en: Cambridgeshire
uk: Кембриджши

[ctx: province]
en: Camiguin
uk:  Каміґін

[ctx: province]
en: Campeche
uk: Кампече

[ctx: province]
en: Campobasso
uk: Кампобассо

[ctx: province]
en: Can Tho
uk: Кантхо

[ctx: province]
en: Canakkale
uk: Чанаккале

[ctx: province]
en: Canar
uk: Канар

[ctx: province]
en: Canelones
uk: Канелонес

[ctx: province]
en: Canillo
uk: Канільйо

[ctx: province]
en: Canindeyu
uk: Каніндею

[ctx: province]
en: Cankir
uk: Чанкири

[ctx: province]
en: Cankova
uk: Цанкова

[ctx: province]
en: Cankuzo
uk: Чанкузо

[ctx: province]
en: Cantabria
uk: Кантабрія

[ctx: province]
en: Cantal
uk: Канталь

[ctx: province]
en: Canterbury
uk: Кентербері

[ctx: province]
en: Cao Bang
uk: Каобанг

[ctx: province]
en: Capital Territory (Honiara)
uk: Хоніара

[ctx: province]
en: Capital federal
uk: Федеральна Столиця

[ctx: province]
en: Capiz
uk:  Капіз

[ctx: province]
en: Caprivi
uk: Капріві

[ctx: province]
en: Caquetá
uk: Жапура

[ctx: province]
en: Carabobo
uk: Карабобо

[ctx: province]
en: Carazo
uk: Карасо

[ctx: province]
en: Caraș-Severin
uk: Караш-Северін

[ctx: province]
en: Carbonia-Iglesias
uk: Карбонія-Іглезіас

[ctx: province]
en: Carchi
uk: Карчі

[ctx: province]
en: Cardiff
uk: Кардіфф

[ctx: province]
en: Cargados Carajos Shoals
uk: Каргадос-Карахос

[ctx: province]
en: Carlow
uk: Карлоу

[ctx: province]
en: Carmarthenshire
uk: Кармартеншир

[ctx: province]
en: Carnikavas novads
uk: Царнікавський край

[ctx: province]
en: Cartago
uk: Картаго

[ctx: province]
en: Casablanca  [Dar el Beïda]
uk: Касабланка [Касабланка]

[ctx: province]
en: Casanare
uk: Касанаре

[ctx: province]
en: Caserta
uk: Кампобассо

[ctx: province]
en: Castellón
uk: Кастельйон

[ctx: province]
en: Castelo Branco
uk: Кастело Бранко

[ctx: province]
en: Cat Island
uk: Кет-Айленд

[ctx: province]
en: Catamarca
uk: Катамарка

[ctx: province]
en: Catanduanes
uk: Катандуанес

[ctx: province]
en: Catania
uk: Катанія

[ctx: province]
en: Catanzaro
uk: Катандзаро

[ctx: province]
en: Cauca
uk: Каука

[ctx: province]
en: Causeway Coast and Glens
uk: Козвей-Коуст і Гленс

[ctx: province]
en: Cavan
uk: Каван

[ctx: province]
en: Cavite
uk: Кавіте

[ctx: province]
en: Cayo
uk: Кайо

[ctx: province]
en: Ceara
uk: Сеара

[ctx: province]
en: Cebu
uk: Себу

[ctx: province]
en: Celje
uk: Целє

[ctx: province]
en: Central
uk: Централ

[ctx: province]
en: Central Finland
uk: Центральна Фінляндія

[ctx: province]
en: Central Ostrobothnia
uk: Центральна Остроботнія

[ctx: province]
en: Central and Western
uk: Центральний і Західний

[ctx: province]
en: Centre
uk: Центр

[ctx: province]
en: Centro Sur
uk: Сентро-Сур

[ctx: province]
en: Ceredigion
uk: Кередіґіон

[ctx: province]
en: Cerklje na Gorenjskem
uk: Церклє-на-Горенськем

[ctx: province]
en: Cerknica
uk: Церкниця

[ctx: province]
en: Cerkno
uk: Церкно

[ctx: province]
en: Cerkvenjak
uk: Церквеняк

[ctx: province]
en: Cerro Largo
uk: Серро-Ларго

[ctx: province]
en: Cesar
uk: Цезар

[ctx: province]
en: Cesvaines novads
uk: Цесвайнський край

[ctx: province]
en: Ceuta
uk: Сеута

[ctx: province]
en: Chachoengsao
uk: Чаченгсао

[ctx: province]
en: Chaco
uk: Чако

[ctx: province]
en: Chagang-do
uk: Чагандо

[ctx: province]
en: Chaguanas
uk: Чагуанас

[ctx: province]
en: Chahar Mahall va Bakhtiari
uk: Чехармехаль и Бахтіарія

[ctx: province]
en: Chai Nat
uk: Чайнат

[ctx: province]
en: Chaiyaphum
uk: Чаяпхум

[ctx: province]
en: Chalatenango
uk: Чалатенанго

[ctx: province]
en: Chalkidiki
uk: Халкідіки

[ctx: province]
en: Champasak
uk: Тямпасак

[ctx: province]
en: Chandigarh
uk: Чандігарх

[ctx: province]
en: Chandpur zila
uk: Округ Чандпур

[ctx: province]
en: Changhua County
uk: Повіт Чжанхуа

[ctx: province]
en: Chania
uk: Ханья

[ctx: province]
en: Chanthaburi
uk: Чантхабурі

[ctx: province]
en: Charente
uk: Шаранта

[ctx: province]
en: Charente-Maritime
uk: Приморская Шаранта

[ctx: province]
en: Chari-Baguirmi
uk: Шарі-Багірмі

[ctx: province]
en: Chechenskaya Respublika
uk: Чече́нська Респу́бліка

[ctx: province]
en: Chefchaouene
uk: Шефшауен

[ctx: province]
en: Chelyabinskaya oblast'
uk: Челябінська область

[ctx: province]
en: Cher
uk: Шер

[ctx: province]
en: Cherkas'ka Oblast'
uk: Черкаська область

[ctx: province]
en: Chernihivs'ka Oblast'
uk: Чернігівська область

[ctx: province]
en: Chernivets'ka Oblast'
uk: Чернівецька область

[ctx: province]
en: Cheshire
uk: Чешир

[ctx: province]
en: Chhattisgarh
uk: Чхаттісгарх

[ctx: province]
en: Chhukha
uk: Чукха

[ctx: province]
en: Chiang Mai
uk: Чіангмай

[ctx: province]
en: Chiang Rai
uk: Чіанграй

[ctx: province]
en: Chiapas
uk: Чіапас

[ctx: province]
en: Chiayi City
uk: Цзяї

[ctx: province]
en: Chiayi County
uk: Повіт Цзяі

[ctx: province]
en: Chiba
uk: Тіба

[ctx: province]
en: Chichaoua
uk: Чічауа

[ctx: province]
en: Chieti
uk: К'єті

[ctx: province]
en: Chihuahua
uk: Чіуауа

[ctx: province]
en: Chikwawa
uk: Чіквава

[ctx: province]
en: Chimaltenango
uk: Чимальтенанго

[ctx: province]
en: Chimborazo
uk: Чимборасо

[ctx: province]
en: Chimbu
uk: Сімбу

[ctx: province]
en: Chin
uk: Чин

[ctx: province]
en: Chinandega
uk: Чинандега

[ctx: province]
en: Chios
uk: Хіос

[ctx: province]
en: Chiquimula
uk: Чикімула

[ctx: province]
en: Chiradzulu
uk: Чірадзулу

[ctx: province]
en: Chiriqui
uk: Чирикі

[ctx: province]
en: Chisinau
uk: Кишинів

[ctx: province]
en: Chitipa
uk: Читіпа

[ctx: province]
en: Chittagong zila
uk: Округ Читтагонг

[ctx: province]
en: Chlef
uk: Шлеф

[ctx: province]
en: Chocó
uk: Чоко

[ctx: province]
en: Choluteca
uk: Чолутека

[ctx: province]
en: Chon Buri
uk: Чонбурі

[ctx: province]
en: Chongqing
uk: Чунцін

[ctx: province]
en: Chontales
uk: Чонталес

[ctx: province]
en: Christ Church
uk: Крайст-Черч

[ctx: province]
en: Chu
uk: Чу

[ctx: province]
en: Chuadanga zila
uk: Округ Чуаданга

[ctx: province]
en: Chubut
uk: Чубут

[ctx: province]
en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
uk: Чукотський автономний округ

[ctx: province]
en: Chumphon
uk: Чумпхон

[ctx: province]
en: Chungcheongbugdo
uk: Чунчонбукдо

[ctx: province]
en: Chungcheongnamdo
uk: Чхунчехонгмандо

[ctx: province]
en: Chuquisaca
uk: Чукісака

[ctx: province]
en: Chuuk
uk: Чуук

[ctx: province]
en: Chuvashskaya Respublika
uk: Чуваська Республіка

[ctx: province]
en: Cibitoke
uk: Чібітоке

[ctx: province]
en: Ciblas novads
uk: Ціблський край

[ctx: province]
en: Ciego de Avila
uk: Сьєго-де-Авіла

[ctx: province]
en: Ciego de `vila
uk: Сьєго-де-віла

[ctx: province]
en: Cienfuegos
uk: Сьєнфуегос

[ctx: province]
en: Cirkulane
uk: Циркулане

[ctx: province]
en: Ciudad Real
uk: Сьюдад-Реаль

[ctx: province]
en: Ciudad de La Habana
uk: Гавана

[ctx: province]
en: Clackmannanshire
uk: Клакманнаншир

[ctx: province]
en: Clare
uk: Клер

[ctx: province]
en: Clarendon
uk: Кларендон

[ctx: province]
en: Cluj
uk: Клуж

[ctx: province]
en: Clwyd
uk: Клуїд

[ctx: province]
en: Co Antrim
uk: Антрім

[ctx: province]
en: Co Armagh
uk: Арма

[ctx: province]
en: Co Down
uk: Даун

[ctx: province]
en: Co Fermanagh
uk: Фермана

[ctx: province]
en: Co Londonderry
uk: Лондондеррі

[ctx: province]
en: Co Tyrone
uk: Тірон

[ctx: province]
en: Coahuila
uk: Коауїла

[ctx: province]
en: Cochabamba
uk: Кочабамба

[ctx: province]
en: Cocle
uk: Кокле

[ctx: province]
en: Coimbra
uk: Коїмбра

[ctx: province]
en: Cojedes
uk: Кохедес

[ctx: province]
en: Colima
uk: Коліма

[ctx: province]
en: Collines
uk: Коллін

[ctx: province]
en: Colombo
uk: Коломбо

[ctx: province]
en: Colon
uk: Колон

[ctx: province]
en: Colonia
uk: Колонія

[ctx: province]
en: Colorado
uk: Колорадо

[ctx: province]
en: Comarca de San Blas
uk: Регіон Сан Блас

[ctx: province]
en: Comayagua
uk: Комаягуа

[ctx: province]
en: Comilla zila
uk: Округ Комілла

[ctx: province]
en: Commewijne
uk: Коммевейне

[ctx: province]
en: Como
uk: Комо

[ctx: province]
en: Comoe
uk: Комое

[ctx: province]
en: Concepcion
uk: Консепсьйон

[ctx: province]
en: Connecticut
uk: Коннектикут

[ctx: province]
en: Constantine
uk: Константин

[ctx: province]
en: Constanța
uk: Констанца

[ctx: province]
en: Conwy
uk: Конві

[ctx: province]
en: Copan
uk: Копан

[ctx: province]
en: Copenhagen
uk: Копенгаген

[ctx: province]
en: Copenhagen City
uk: Копенгаген

[ctx: province]
en: Copperbelt
uk: Коппербелт

[ctx: province]
en: Coquimbo
uk: Кокімбо

[ctx: province]
en: Cordillera
uk: Кордильєра

[ctx: province]
en: Cordoba
uk: Кордова

[ctx: province]
en: Cork
uk: Корк

[ctx: province]
en: Cornwall
uk: Корнуол

[ctx: province]
en: Coronie
uk: Короні

[ctx: province]
en: Corozal
uk: Корозал

[ctx: province]
en: Corrientes
uk: Коррієнтес

[ctx: province]
en: Corrèze
uk: Коррез

[ctx: province]
en: Corse-du-Sud
uk: Південна Корсика

[ctx: province]
en: Cortes
uk: Кортес

[ctx: province]
en: Corum
uk: Чорум

[ctx: province]
en: Cosenza
uk: Козенца

[ctx: province]
en: Cotabato
uk: Котабато

[ctx: province]
en: Cotopaxi
uk: Котопахі

[ctx: province]
en: County Durham
uk: Дарем

[ctx: province]
en: Couva-Tabaquite-Talparo
uk: Кува-Табакіте-Тальпаро

[ctx: province]
en: Cova Lima
uk: Кова Ліма

[ctx: province]
en: Covasna
uk: Ковасна

[ctx: province]
en: Cox's Bazar zila
uk: Округ Коксс-Базар

[ctx: province]
en: Coyah
uk: Коя

[ctx: province]
en: Cremona
uk: Кремона

[ctx: province]
en: Creuse
uk: Крьоз

[ctx: province]
en: Crna Gora
uk: Чорногорія

[ctx: province]
en: Cross River
uk: Крос-Рівер

[ctx: province]
en: Crotone
uk: Кротоне

[ctx: province]
en: Csongrád
uk: Чонград

[ctx: province]
en: Cuando-Cubango
uk: Квандо-Кубанго

[ctx: province]
en: Cuanza Norte
uk: Північна Кванза

[ctx: province]
en: Cuanza Sul
uk: Південна Кванза

[ctx: province]
en: Cuenca
uk: Куенка

[ctx: province]
en: Culfa
uk: Джульфа

[ctx: province]
en: Cumbria
uk: Камбрія

[ctx: province]
en: Cundinamarca
uk: Кундинамарка

[ctx: province]
en: Cunene
uk: Кунене

[ctx: province]
en: Cuneo
uk: Кунео

[ctx: province]
en: Curepipe
uk: Кьюрпайп

[ctx: province]
en: Cuscatlan
uk: Кускатлан

[ctx: province]
en: Cuvette
uk: Кювет

[ctx: province]
en: Cuvette-Ouest
uk: Західний Кювет

[ctx: province]
en: Cuyuni-Mazaruni
uk: Куюні-Мазаруні

[ctx: province]
en: Cuzco
uk: Куско

[ctx: province]
en: Cyangugu
uk: Чьянгугу

[ctx: province]
en: Cáceres
uk: Касерес

[ctx: province]
en: Cádiz
uk: Кадіс

[ctx: province]
en: Córdoba
uk: Кордова

[ctx: province]
en: Côte-d'Or
uk: Кот-д'Ор

[ctx: province]
en: Côtes-d'Armor
uk: Кот-д'Армор

[ctx: province]
en: Călărași
uk: Калараш

[ctx: province]
en: Cēsu novads
uk: Цесіський край

[ctx: province]
en: DI Yogyakarta
uk: Джок'якарта

[ctx: province]
en: DKI Jakarta
uk: Джакарта

[ctx: province]
en: Da Nang, thanh pho
uk: Дананг

[ctx: province]
en: Dabola
uk: Дабола

[ctx: province]
en: Dac Lac
uk: Даклак

[ctx: province]
en: Dadra and Nagar Haveli
uk: Дадра і Нагар-Хавелі

[ctx: province]
en: Daegu Gwang'yeogsi
uk: Тегу Гванг'єосі

[ctx: province]
en: Daejeon Gwang'yeogsi
uk: Теджон Гванг'єосі

[ctx: province]
en: Dagana
uk: Дагана

[ctx: province]
en: Dagdas novads
uk: Дагдський край

[ctx: province]
en: Dagestan, Respublika
uk: Респу́бліка Дагеста́н

[ctx: province]
en: Dahuk
uk: Дахук

[ctx: province]
en: Dajabón
uk: Дахабон

[ctx: province]
en: Dakar
uk: Дакар

[ctx: province]
en: Dakhlet Nouadhibou
uk: Дахлет Нуадібу

[ctx: province]
en: Dalaba
uk: Далаба

[ctx: province]
en: Dalarnas län
uk: Лен Даларна

[ctx: province]
en: Daman and Diu
uk: Даман і Діу

[ctx: province]
en: Dar'a
uk: Дар'а

[ctx: province]
en: Dar-es-Salaam
uk: Дар-ес-Салам

[ctx: province]
en: Darhan uul
uk: Дархан-Уул

[ctx: province]
en: Darien
uk: Дар'єн

[ctx: province]
en: Darnah
uk: Дерна

[ctx: province]
en: Daskasan
uk: Дашкесан

[ctx: province]
en: Dasoguz
uk: Дашогуз

[ctx: province]
en: Daugavpils
uk: Даугавпілс

[ctx: province]
en: Daugavpils novads
uk: Даугавпілський край

[ctx: province]
en: Davaci
uk: Дивичи

[ctx: province]
en: Davao Oriental
uk: Східний Давао

[ctx: province]
en: Davao de Oro
uk: Південне Давао

[ctx: province]
en: Davao del Norte
uk: Північне Давао

[ctx: province]
en: Davao del Sur
uk: Південний Давао

[ctx: province]
en: Dayr az Zawr
uk: Дайр-ез-Заур

[ctx: province]
en: Debrecen
uk: Дебрецен

[ctx: province]
en: Debub
uk: Дебуб

[ctx: province]
en: Debubawi Keyih Bahri [Debub-Keih-Bahri]
uk: Дебуб-Кей-Бахрі

[ctx: province]
en: Dedza
uk: Дзеда

[ctx: province]
en: Deir el-Balah
uk: Дейр-аль-Балах

[ctx: province]
en: Delaware
uk: Делавер

[ctx: province]
en: Delhi
uk: Делі

[ctx: province]
en: Delta
uk: Дельта

[ctx: province]
en: Delta Amacuro
uk: Дельта-Амакуро

[ctx: province]
en: Delvinë
uk: Дельвіна

[ctx: province]
en: Demerara-Mahaica
uk: Демерара-Махайк

[ctx: province]
en: Denbighshire
uk: Денбішир

[ctx: province]
en: Denguele
uk: Денгеле

[ctx: province]
en: Denizli
uk: Денізлі

[ctx: province]
en: Dependencias Federales
uk: Федеральні володіння Венесуели

[ctx: province]
en: Derbyshire
uk: Дербішир

[ctx: province]
en: Derry City and Strabane
uk: Деррі-Сіті та Страбейн

[ctx: province]
en: Destrnik
uk: Дестрник

[ctx: province]
en: Deux-Sèvres
uk: Де-Севр

[ctx: province]
en: Devoll
uk: Девол

[ctx: province]
en: Devon
uk: Девон

[ctx: province]
en: Dhaalu
uk: Дхаалу

[ctx: province]
en: Dhaka zila
uk: Округ Дакка

[ctx: province]
en: Dhamar
uk: Дамар

[ctx: province]
en: Dhi Qar
uk: Ді-Кар

[ctx: province]
en: Dibër
uk: Дібер

[ctx: province]
en: Diego Martin
uk: Дієго Мартін

[ctx: province]
en: Diekirch
uk: Дікірх

[ctx: province]
en: Diffa
uk: Діффа

[ctx: province]
en: Dikhil
uk: Дікіль

[ctx: province]
en: Dili
uk: Ділі

[ctx: province]
en: Dimashq
uk: Дамаск

[ctx: province]
en: Dinagat Islands
uk: Острови Дінагат

[ctx: province]
en: Dinajpur zila
uk: Округ Дінаджпур

[ctx: province]
en: Dinguiraye
uk: Дінґірає

[ctx: province]
en: Diourbel
uk: Діурбель

[ctx: province]
en: Dire Dawa
uk: Дире-Дауа

[ctx: province]
en: District of Columbia
uk: Округ Колумбія

[ctx: province]
en: Distrito Capital de Bogotá
uk: Столичний округ Богота

[ctx: province]
en: Distrito Federal
uk: Федеральний Округ

[ctx: province]
en: Distrito Nacional (Santo Domingo)
uk: Національний округ (Санто-Домінго)

[ctx: province]
en: Divača
uk: Дівача

[ctx: province]
en: Diyala
uk: Діяла

[ctx: province]
en: Diyarbakir
uk: Діярбакир

[ctx: province]
en: Djelfa
uk: Джельфа

[ctx: province]
en: Djibouti
uk: Джибуті

[ctx: province]
en: Dnipropetrovs'ka Oblast'
uk: Дніпропетровська область

[ctx: province]
en: Dobeles novads
uk: Добельський край

[ctx: province]
en: Dobje
uk: Добє

[ctx: province]
en: Dobrepolje
uk: Добреполє

[ctx: province]
en: Dobrich
uk: Добрич

[ctx: province]
en: Dobrna
uk: Добрна

[ctx: province]
en: Dobrova-Polhov Gradec
uk: Доброва-Полхов Градець

[ctx: province]
en: Dobrovnik
uk: Добровник

[ctx: province]
en: Dodekanisos
uk: Додеканес

[ctx: province]
en: Dodoma
uk: Додома

[ctx: province]
en: Dol pri Ljubljani
uk: Дол-при-Любляні

[ctx: province]
en: Dolenjske Toplice
uk: Доленьське Топлице

[ctx: province]
en: Dolj
uk: Долж

[ctx: province]
en: Domžale
uk: Домжале

[ctx: province]
en: Donegal
uk: Донегол

[ctx: province]
en: Donets'ka Oblast'
uk: Донецька область

[ctx: province]
en: Dong Nai
uk: Донгнай

[ctx: province]
en: Dong Thap
uk: Донгтхап

[ctx: province]
en: Donga
uk: Донга

[ctx: province]
en: Dordogne
uk: Дордонь

[ctx: province]
en: Dornava
uk: Дорнава

[ctx: province]
en: Dornod
uk: Дорнод

[ctx: province]
en: Dornogov,
uk: Дорноговь

[ctx: province]
en: Dorset
uk: Дорсет

[ctx: province]
en: Dosso
uk: Доссо

[ctx: province]
en: Doubs
uk: Ду

[ctx: province]
en: Dowa
uk:  Дова

[ctx: province]
en: Drama
uk: Драма

[ctx: province]
en: Dravograd
uk: Дравоград

[ctx: province]
en: Drente
uk: Дренте

[ctx: province]
en: Drôme
uk: Дром

[ctx: province]
en: Duarte
uk: Дуарте

[ctx: province]
en: Dubayy
uk: Дубай

[ctx: province]
en: Dublin
uk: Дублін

[ctx: province]
en: Dubreka
uk: Дюбрека

[ctx: province]
en: Dubrovacko-neretvanska zupanija
uk: Дубровницько-Неретванська жупанія

[ctx: province]
en: Dumfries and Galloway
uk: Дамфріс і Галловей

[ctx: province]
en: Dumyat
uk: Дум'ят

[ctx: province]
en: Dunaújváros
uk: Дунауйварош

[ctx: province]
en: Dundagas novads
uk: Дундазький край

[ctx: province]
en: Dundee City
uk: Данді

[ctx: province]
en: DundgovL
uk: Дундговь

[ctx: province]
en: Duplek
uk: Дуплек

[ctx: province]
en: Durango
uk: Дура́нго

[ctx: province]
en: Durazno
uk:  Дурасно

[ctx: province]
en: Durbes novads
uk: Дурбський край

[ctx: province]
en: Durrës
uk: Дуррес

[ctx: province]
en: Dushanbe
uk: Душанбе

[ctx: province]
en: Duzce
uk: Дюздже

[ctx: province]
en: Dzavhan
uk: Завхан

[ctx: province]
en: Dâmbovița
uk: Димбовіца

[ctx: province]
en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
uk: Дадра і Нагар Хавелі і Даман і Діу

[ctx: province]
en: East
uk: Схід

[ctx: province]
en: East Ayrshire
uk: Східний Ершир

[ctx: province]
en: East Berbice-Corentyne
uk: Східний Бербіс-Корентайн

[ctx: province]
en: East Dunbartonshire
uk: Східний Данбартоншир

[ctx: province]
en: East Lothian
uk: Східний Лотіан

[ctx: province]
en: East New Britain
uk: Східна Нова Британія

[ctx: province]
en: East Renfrewshire
uk: Східний Ренфрюшир

[ctx: province]
en: East Riding of Yorkshire
uk: Східний Йоркширський Райдінг

[ctx: province]
en: East Sepik
uk: Східний Сепік

[ctx: province]
en: East Sussex
uk: Східний Сассекс

[ctx: province]
en: Eastern
uk: Східний

[ctx: province]
en: Eastern Cape
uk: Східно-Капська провінція

[ctx: province]
en: Eastern Highlands
uk: Східний Гайлендс

[ctx: province]
en: Eastern Samar
uk: Східний Самар

[ctx: province]
en: Eastern Tobago
uk: Східний Тобаго

[ctx: province]
en: Ebon
uk: Ебон

[ctx: province]
en: Ebonyi
uk: Ебоньї

[ctx: province]
en: Edinburgh, City of
uk: Единбург

[ctx: province]
en: Edinet
uk: Єдинці

[ctx: province]
en: Edirne
uk: Едірне

[ctx: province]
en: Edo
uk: Едо

[ctx: province]
en: Eger
uk: Егер

[ctx: province]
en: Ehime
uk: Ехіме

[ctx: province]
en: Ekiti
uk: Екіті

[ctx: province]
en: El Bayadh
uk: Ель-Баяд

[ctx: province]
en: El Beni
uk: Бені

[ctx: province]
en: El Callao
uk: Каяо

[ctx: province]
en: El Hajeb
uk: Ель-Хаджеб

[ctx: province]
en: El Jadida
uk: Ель-Джадіда

[ctx: province]
en: El Oro
uk: Ель-Оро

[ctx: province]
en: El Oued
uk: Ель-Уед

[ctx: province]
en: El Paraiso
uk: Ель-Параїсо

[ctx: province]
en: El Progreso
uk: Ель-Прогресо

[ctx: province]
en: El Seybo [El Seibo]
uk: Ель-Сейбо

[ctx: province]
en: El Tarf
uk: Ель-Тарф

[ctx: province]
en: Elazig
uk: Елязиг

[ctx: province]
en: Elbasan
uk: Ельбасан

[ctx: province]
en: Eleuthera
uk: Ельютера

[ctx: province]
en: Elgeyo/Marakwet
uk: Елгейо-Мараквет

[ctx: province]
en: Embu
uk: Ембу

[ctx: province]
en: Encamp
uk: Енкамп

[ctx: province]
en: Enga
uk: Енга

[ctx: province]
en: Engures novads
uk: Енгурський край

[ctx: province]
en: Eniwetok
uk: Еніветок

[ctx: province]
en: Enna
uk: Енна

[ctx: province]
en: Entre Rios
uk: Ентре-Ріос

[ctx: province]
en: Enugu
uk: Енугу

[ctx: province]
en: Equateur
uk: Екватор

[ctx: province]
en: Erevan
uk: Ереван

[ctx: province]
en: Ermera
uk: Ермера

[ctx: province]
en: Erongo
uk: Еронго

[ctx: province]
en: Errachidia
uk: Ер-Рашидія

[ctx: province]
en: Erzincan
uk: Ерзінджан

[ctx: province]
en: Erzurum
uk: Ерзурум

[ctx: province]
en: Es Smara
uk: Смара

[ctx: province]
en: Escaldes-Engordany
uk: Ескальдес-Енгордань

[ctx: province]
en: Escuintla
uk: Ескуінтла

[ctx: province]
en: Esfahan
uk: Ісфаган

[ctx: province]
en: Eskis'ehir
uk: Ескішехір

[ctx: province]
en: Esmeraldas
uk: Есмеральда

[ctx: province]
en: Espaillat
uk: Еспаят

[ctx: province]
en: Espirito Santo
uk: Еспіриту-Санту

[ctx: province]
en: Essaouira
uk: Ес-Сувейра

[ctx: province]
en: Essequibo Islands-West Demerara
uk: Острови Есекібо-Західна Демерара

[ctx: province]
en: Essex
uk: Ессекс

[ctx: province]
en: Essonne
uk: Ессонн

[ctx: province]
en: Esteli
uk: Естелі

[ctx: province]
en: Estuaire
uk: Естуер

[ctx: province]
en: Etelä-Savo
uk: Південна Савонія

[ctx: province]
en: Eure
uk: Ер

[ctx: province]
en: Eure-et-Loir
uk: Ер і Луар

[ctx: province]
en: Evros
uk: Еврос

[ctx: province]
en: Evrytania
uk: Евританія

[ctx: province]
en: Evvoia
uk: Евбея

[ctx: province]
en: Exuma
uk: Екзума

[ctx: province]
en: Fa'aaaleleaga
uk: Фаалелаґа

[ctx: province]
en: Faafu
uk: Фаафу

[ctx: province]
en: Falcon
uk: Фалкон

[ctx: province]
en: Falkirk
uk: Фолкерк

[ctx: province]
en: Far North
uk: Далекий Північ

[ctx: province]
en: Farah
uk: Фарах

[ctx: province]
en: Faranah
uk: Фарана

[ctx: province]
en: Farg'ona
uk: Фергана

[ctx: province]
en: Faridpur zila
uk: Округ Фарідпур

[ctx: province]
en: Faro
uk: Фару

[ctx: province]
en: Fars
uk: Фарс

[ctx: province]
en: Faryab
uk: Фарьяб

[ctx: province]
en: Fatick
uk: Фатік

[ctx: province]
en: Federacija Bosna i Hercegovina
uk: Федерація Боснія і Герцеговина

[ctx: province]
en: Federally Administered Tribal Areas
uk: Федерально керовані племінні території

[ctx: province]
en: Fejér
uk: Феєр

[ctx: province]
en: Feni zila
uk: Округ Фені

[ctx: province]
en: Fermanagh and Omagh
uk: Ферман і Ома

[ctx: province]
en: Fermo
uk: Фермо

[ctx: province]
en: Ferrara
uk: Феррара

[ctx: province]
en: Fianarantsoa
uk: Фіанаранцуа

[ctx: province]
en: Fier
uk: Фіер

[ctx: province]
en: Fife
uk: Файф

[ctx: province]
en: Figuig
uk: Фігуг

[ctx: province]
en: Finistère
uk: Фіністер

[ctx: province]
en: Finnmark
uk: Фіннмарк

[ctx: province]
en: Firenze
uk: Флоренція

[ctx: province]
en: Flacq
uk: Флак

[ctx: province]
en: Flevoland
uk: Флеволанд

[ctx: province]
en: Flintshire
uk: Флінтшир

[ctx: province]
en: Flores
uk: Флорес

[ctx: province]
en: Florida
uk: Флорида

[ctx: province]
en: Florina
uk: Флорина

[ctx: province]
en: Foggia
uk: Фоджа

[ctx: province]
en: Fogo
uk: Фого

[ctx: province]
en: Fokis
uk: Фокис

[ctx: province]
en: Forecariah
uk: Форекарія

[ctx: province]
en: Forlì-Cesena
uk: Форлі-Чезена

[ctx: province]
en: Formosa
uk: Формоса

[ctx: province]
en: Francisco Morazan
uk: Франсіско-Морасан

[ctx: province]
en: Frederiksberg
uk: Фредеріксберг

[ctx: province]
en: Frederiksborg
uk: Фредеріксборг

[ctx: province]
en: Free State
uk: Вільна держава

[ctx: province]
en: Fria
uk: Фрія

[ctx: province]
en: Fribourg
uk: Фрібур

[ctx: province]
en: Friesland
uk: Фрисландія

[ctx: province]
en: Frosinone
uk: Фрозіноне

[ctx: province]
en: Fthiotis
uk: Фтіотида

[ctx: province]
en: Fujian
uk: Фуцзянь

[ctx: province]
en: Fukui
uk: Фукуй

[ctx: province]
en: Fukuoka
uk: Фукуока

[ctx: province]
en: Fukusima
uk: Фукусіма

[ctx: province]
en: Fuzuli
uk: Фізулі

[ctx: province]
en: Fyn
uk: Фин

[ctx: province]
en: Fès
uk: Фес

[ctx: province]
en: Gaaf Alif
uk: Гаафуаліфу

[ctx: province]
en: Gabrovo
uk: Габрово

[ctx: province]
en: Gabu
uk: Габу

[ctx: province]
en: Gabès
uk: Габес

[ctx: province]
en: Gadabay
uk: Кедабек

[ctx: province]
en: Gaefu Dhaalu
uk: Гаафу-Джаалу

[ctx: province]
en: Gafsa
uk: Гафса

[ctx: province]
en: Gaga'emauga
uk: Гагаемауга

[ctx: province]
en: Gagaifomauga
uk: Гагаіфомауга

[ctx: province]
en: Gagauzia, Unitate Teritoriala Autonoma
uk: Гагаузія, автономне територіальне утворення

[ctx: province]
en: Gaibandha zila
uk: Округ Гайбандха

[ctx: province]
en: Galapagos
uk: Галапагос

[ctx: province]
en: Galați
uk: Галац

[ctx: province]
en: Galguduud
uk: Галгудуд

[ctx: province]
en: Galle
uk: Ґалле

[ctx: province]
en: Galway
uk: Голвей

[ctx: province]
en: Gambela Peoples
uk: Народ Гамбела

[ctx: province]
en: Gampaha
uk: Гампаха

[ctx: province]
en: Ganca
uk: Гянджа

[ctx: province]
en: Gang'weondo
uk: Гангвондо

[ctx: province]
en: Gansu
uk: Ґаньсу

[ctx: province]
en: Ganzourgou
uk: Ганзургу

[ctx: province]
en: Gao
uk: Гао

[ctx: province]
en: Gaoual
uk: Гауал

[ctx: province]
en: Gard
uk: Гар

[ctx: province]
en: Garissa
uk: Ґарісса

[ctx: province]
en: Garkalnes novads
uk: Гаркалнський край

[ctx: province]
en: Gasa
uk: Гаса

[ctx: province]
en: Gash-Barka
uk: Гаш-Барка

[ctx: province]
en: Gauteng
uk: Ґаутенг

[ctx: province]
en: Gaza
uk: Газа

[ctx: province]
en: Gaziantep
uk: Ґазіантеп

[ctx: province]
en: Gazipur zila
uk: Округ Газіпур

[ctx: province]
en: Gedo
uk: Гедо

[ctx: province]
en: Gegarkunik'
uk: Ґегаркунік

[ctx: province]
en: Gelderland
uk: Гелдерланд

[ctx: province]
en: Geneva
uk: Женева

[ctx: province]
en: Genova
uk: Генуя

[ctx: province]
en: Georgia
uk: Джорджія

[ctx: province]
en: Gers
uk: Жер

[ctx: province]
en: Ghadāmis
uk: Гадамес

[ctx: province]
en: Ghanzi
uk: Ганзі

[ctx: province]
en: Gharb Ba~r al Ghazal
uk: Західний Бахр-ель-Газаль

[ctx: province]
en: Gharb Darfur
uk: Західний Дарфур

[ctx: province]
en: Gharb Kurdufan
uk: Західний Кордофан

[ctx: province]
en: Gharb al Istiwa'iyah
uk: Західна Екваторія

[ctx: province]
en: Ghardaia
uk: Гардая

[ctx: province]
en: Gharyān
uk: Гарьян

[ctx: province]
en: Ghazni
uk: Газні

[ctx: province]
en: Ghowr
uk: Гор

[ctx: province]
en: Ghāt
uk: Гат

[ctx: province]
en: Gia Lai
uk: Зялай

[ctx: province]
en: Gifu
uk: Ґіфу

[ctx: province]
en: Gikongoro
uk: Гіконгоро

[ctx: province]
en: Gilan
uk: Гілян

[ctx: province]
en: Gilbert Islands
uk: Острови Гілберта

[ctx: province]
en: Gilgit-Baltistan
uk: Гілгіт-Балтистан

[ctx: province]
en: Giresun
uk: Гіресун

[ctx: province]
en: Girona [Gerona]
uk: Жирона

[ctx: province]
en: Gironde
uk: Жиронда

[ctx: province]
en: Gisborne
uk: Гісборн

[ctx: province]
en: Gisenyi
uk: Гісеньї

[ctx: province]
en: Gitarama
uk: Гітарама

[ctx: province]
en: Gitega
uk: Гітега

[ctx: province]
en: Giurgiu
uk: Джурджу

[ctx: province]
en: Gjirokastër
uk: Гірокастер

[ctx: province]
en: Glarus
uk: Гларус

[ctx: province]
en: Glasgow City
uk: Глазго

[ctx: province]
en: Gloucestershire
uk: Глостершир

[ctx: province]
en: Gms'hane
uk: Гюмюшхане

[ctx: province]
en: Gnagna
uk: Няня

[ctx: province]
en: Gnaviyani
uk: Гнавіїані

[ctx: province]
en: Goa
uk: Гоа

[ctx: province]
en: Goias
uk: Гояс

[ctx: province]
en: Golestan
uk: Голестан

[ctx: province]
en: Gombe
uk: Гомбе

[ctx: province]
en: Gopalganj zila
uk: Округ Гопалгандж

[ctx: province]
en: Goranboy
uk: Геранбой

[ctx: province]
en: Gorenja vas-Poljane
uk: Гореня вас-Поляне

[ctx: province]
en: Gorgol
uk: Ґорґоль

[ctx: province]
en: Gorizia
uk: Горіція

[ctx: province]
en: Gorišnica
uk: Горишниця

[ctx: province]
en: Gorj
uk: Горж

[ctx: province]
en: Gorje
uk: Жорже

[ctx: province]
en: Gornja Radgona
uk: Горня Радгона

[ctx: province]
en: Gornji Grad
uk: Горній Град

[ctx: province]
en: Gornji Petrovci
uk: Горні Петровці

[ctx: province]
en: Gorno-Badakhshan
uk: Го́рно-Бадахша́н

[ctx: province]
en: Gorontalo
uk: Горонтало

[ctx: province]
en: Gotlands län
uk: Лен Готланд

[ctx: province]
en: Gourma
uk: Ґурма

[ctx: province]
en: Govi-Altay
uk:  Гобі-Алтай

[ctx: province]
en: Govi-Smber
uk:  Гобі-Сумбер

[ctx: province]
en: Goycay
uk: Гейчай

[ctx: province]
en: Gracias a Dios
uk: Грасіас-а-Діос

[ctx: province]
en: Grad
uk: Град

[ctx: province]
en: Gramsh
uk: Грамші

[ctx: province]
en: Granada
uk: Гранада

[ctx: province]
en: Grand Bahama
uk: Великий Багама

[ctx: province]
en: Grand Basaa
uk: Гранд-Баса

[ctx: province]
en: Grand Cape Mount
uk: Гранд-Кейп-Маунт

[ctx: province]
en: Grand Gedeh
uk: Гранд-Геде

[ctx: province]
en: Grand Kru
uk: Гранд-Кру

[ctx: province]
en: Grand Port
uk: Гранд-Порт

[ctx: province]
en: Grande Comore Ngazidja
uk: Гранд-Комор Нгазіджа

[ctx: province]
en: Grande-Anse
uk: Гранд-Анс

[ctx: province]
en: Granma
uk: Гранма

[ctx: province]
en: Graubunden
uk: Граубюнден

[ctx: province]
en: Greater Accra
uk: Велика Аккра

[ctx: province]
en: Greater Manchester
uk: Великий Манчестер

[ctx: province]
en: GreveNmacher
uk: Гревенмахер

[ctx: province]
en: Grevena
uk: Гревена

[ctx: province]
en: Grobiņas novads
uk: Гробіньський край

[ctx: province]
en: Groningen
uk: Гронінген

[ctx: province]
en: Grosseto
uk: Гроссето

[ctx: province]
en: Grosuplje
uk: Гросуплє

[ctx: province]
en: Guadalajara
uk: Гвадалахара

[ctx: province]
en: Guadalcanal
uk: Гуадалканал

[ctx: province]
en: Guadeloupe
uk: Гваделу́па

[ctx: province]
en: Guainía
uk: Ґуайнія

[ctx: province]
en: Guaira
uk: Гуайра

[ctx: province]
en: Guam
uk: Гуам

[ctx: province]
en: Guanacaste
uk: Ґуанакасте

[ctx: province]
en: Guanajuato
uk: Гуанахуато

[ctx: province]
en: Guangdong
uk: Гуандун

[ctx: province]
en: Guangxi
uk: Гуансі

[ctx: province]
en: Guantanamo
uk: Гуантанамо

[ctx: province]
en: Guarda
uk: Гуарда

[ctx: province]
en: Guarico
uk: Гуаріко

[ctx: province]
en: Guatemala
uk: Гватемала

[ctx: province]
en: Guaviare
uk: Ґуав'яре

[ctx: province]
en: Guayas
uk: Гуаяс

[ctx: province]
en: Guekedou
uk: Гекеду

[ctx: province]
en: Guelma
uk: Гельма

[ctx: province]
en: Guelmim
uk: Гельмім

[ctx: province]
en: Guera
uk: Гера

[ctx: province]
en: Guerrero
uk: Герреро

[ctx: province]
en: Guidimaka
uk: Ґуїдімака

[ctx: province]
en: Guimaras
uk: Ґімарас

[ctx: province]
en: Guipúzcoa
uk: Гіпускоа

[ctx: province]
en: Guizhou
uk: Ґуйчжоу

[ctx: province]
en: Gujarat
uk: Гуджарат

[ctx: province]
en: Gulbenes novads
uk: Гулбенський край

[ctx: province]
en: Gulf
uk: Галф

[ctx: province]
en: Gulu
uk: Гулу

[ctx: province]
en: Gunma
uk: Ґумма

[ctx: province]
en: Guria
uk: Гурія

[ctx: province]
en: Guyane
uk: Гвіана

[ctx: province]
en: Guyuan
uk: Гуюань

[ctx: province]
en: Gwangju Gwang'yeogsi
uk: Кванджу Гванг'єосі

[ctx: province]
en: Gwynedd
uk: Гвінед

[ctx: province]
en: Gyeonggido
uk: Кьонгідо

[ctx: province]
en: Gyeongsangbugdo
uk: Кенсанбугдо

[ctx: province]
en: Gyeongsangnamdo
uk: Конгсангмадо

[ctx: province]
en: Győr
uk: Дьйор

[ctx: province]
en: Győr-Moson-Sopron
uk: Дьйор-Мошон-Шопрон

[ctx: province]
en: Gävleborgs län
uk: Лен Евлеборг

[ctx: province]
en: Ha
uk: Хаа

[ctx: province]
en: Ha Giang
uk: Хазянг

[ctx: province]
en: Ha Nam
uk: Ханам

[ctx: province]
en: Ha Noi, thu do
uk: Ханой

[ctx: province]
en: Ha Tay
uk: Хатей

[ctx: province]
en: Ha Tinh
uk: Хатінь

[ctx: province]
en: Ha'il
uk: Хаіль

[ctx: province]
en: HaDarom
uk: Ха-Даром

[ctx: province]
en: HaMerkaz
uk: Ха-Мерказ

[ctx: province]
en: HaZafon
uk: Ха-Зафон

[ctx: province]
en: Haa Alif
uk: Хаа-Аліфу

[ctx: province]
en: Haa Dhaalu
uk: Хаа-Дхаалу

[ctx: province]
en: Habiganj zila
uk: Округ Хабігандж

[ctx: province]
en: Haciqabul
uk: Аджикабул

[ctx: province]
en: Hadramawt
uk: Хадрамаут

[ctx: province]
en: Hai Duong
uk: Хайзионг

[ctx: province]
en: Hai Phong, thanh pho
uk: Хайфонг

[ctx: province]
en: Haifa
uk: Хайфа

[ctx: province]
en: Hainan
uk: Хайнань

[ctx: province]
en: Hainaut
uk: Ено

[ctx: province]
en: Hajdina
uk: Хайдина

[ctx: province]
en: Hajdu-Bihar
uk: Гайду-Бігар

[ctx: province]
en: Hajjah
uk: Хадджа

[ctx: province]
en: Hakkari
uk: Хаккярі

[ctx: province]
en: Halab
uk: Халеб / Алеппо

[ctx: province]
en: Hallands län
uk: Лен Галланд

[ctx: province]
en: Hamadan
uk: Хамадан

[ctx: province]
en: Hamah
uk: Хама

[ctx: province]
en: Hambantota
uk: Хамбантота

[ctx: province]
en: Hamburg
uk: Гамбург

[ctx: province]
en: Hamgyongbuk-do
uk: Хамджонгдо

[ctx: province]
en: Hamgyongnam-do
uk: Хамхіндо

[ctx: province]
en: Hampshire
uk: Гемпшир

[ctx: province]
en: Hanover
uk: Ганновер

[ctx: province]
en: Harare
uk: Хараре

[ctx: province]
en: Harari People
uk: Харарі

[ctx: province]
en: Hardap
uk: Хардап

[ctx: province]
en: Harghita
uk: Харгіта

[ctx: province]
en: Harjumaa
uk: Гар'юмаа

[ctx: province]
en: Haryana
uk: Хар'яна

[ctx: province]
en: Has
uk: Хас

[ctx: province]
en: Haskovo
uk: Хасково

[ctx: province]
en: Hatay
uk: Хатай

[ctx: province]
en: Hato Mayor
uk: Ато-Майор

[ctx: province]
en: Haut-Katanga
uk: Верхня Катанга

[ctx: province]
en: Haut-Lomami
uk: Верхнє Ломамі

[ctx: province]
en: Haut-Mbomou
uk: Верхнє Мбому

[ctx: province]
en: Haut-Ogooué
uk: Хаут-Огове

[ctx: province]
en: Haut-Rhin
uk: Верхній Рейн

[ctx: province]
en: Haut-Sassandra
uk: Верхня Сасандра

[ctx: province]
en: Haut-Uele
uk: Верхнє Уеле

[ctx: province]
en: Haute-Corse
uk: Верхня Корсика

[ctx: province]
en: Haute-Garonne
uk: Верхня Гаронна

[ctx: province]
en: Haute-Kotto
uk: Верхнє Котто

[ctx: province]
en: Haute-Loire
uk: Верхня Луар

[ctx: province]
en: Haute-Marne
uk: Верхня Марна

[ctx: province]
en: Haute-Savoie
uk: Верхня Савойя

[ctx: province]
en: Haute-Saône
uk: Верхня Сона

[ctx: province]
en: Haute-Vienne
uk: Верхня В'єнна

[ctx: province]
en: Hautes-Alpes
uk: Верхні Альпи

[ctx: province]
en: Hautes-Pyrénées
uk: Верхні Піренеї

[ctx: province]
en: Hauts-de-Seine
uk: Верхня Сена

[ctx: province]
en: Hawaii
uk: Гаваї

[ctx: province]
en: Hawalli
uk: Хаваллі

[ctx: province]
en: Hawkes Bay
uk: Хокс-Бей

[ctx: province]
en: Hebei
uk: Хебей

[ctx: province]
en: Hebron
uk: Хеврон

[ctx: province]
en: Hedmark
uk: Хедмарк

[ctx: province]
en: Heilongjiang
uk: Хейлунцзян

[ctx: province]
en: Helmand
uk: Гільменд

[ctx: province]
en: Henan
uk: Хенань

[ctx: province]
en: Hentiy
uk:  Хентій

[ctx: province]
en: Herat
uk: Герат

[ctx: province]
en: Heredia
uk: Ередія

[ctx: province]
en: Herefordshire
uk: Герефордшир

[ctx: province]
en: Herrera
uk: Еррера

[ctx: province]
en: Hertfordshire
uk: Гартфордшир

[ctx: province]
en: Hessen
uk: Гессен

[ctx: province]
en: Heves
uk: Гевеш

[ctx: province]
en: Hhohho
uk: Хохо

[ctx: province]
en: Hidalgo
uk: Ідальго

[ctx: province]
en: Highland
uk: Гайленд

[ctx: province]
en: Hiirsan
uk: Хіран

[ctx: province]
en: Hiiumaa
uk: Гіюмаа

[ctx: province]
en: Himachal Pradesh
uk: Хімачал-Прадеш

[ctx: province]
en: Hiroshima
uk: Хіросіма

[ctx: province]
en: Ho Chi Minh, thanh pho [Sai Gon]
uk: Хошимін

[ctx: province]
en: Hoa Binh
uk: Хоабінь

[ctx: province]
en: Hodh ech Chargui
uk: Худ-аш-Шаркі

[ctx: province]
en: Hodh el Charbi
uk: Ход-ель-Ґарбі

[ctx: province]
en: Hodoš
uk: Ходош

[ctx: province]
en: Hofuoborgarsvaeoi utan Reykjavikur
uk: Гефюдборгарсвайдід

[ctx: province]
en: Hoima
uk: Хоїма

[ctx: province]
en: Hokkaido
uk: Хоккайдо

[ctx: province]
en: Holgun
uk: Ольгин

[ctx: province]
en: Holquin
uk: Ольгін

[ctx: province]
en: Homa Bay
uk: Хома-Бей

[ctx: province]
en: Homel'skaja voblasc'
uk: Гомельська область

[ctx: province]
en: Hong Kong
uk: Гонконг

[ctx: province]
en: Hordaland
uk: Хордаланн

[ctx: province]
en: Horjul
uk: Хорюл

[ctx: province]
en: Hormozgan
uk: Хормозґан

[ctx: province]
en: Houaphan
uk: Хуапхан

[ctx: province]
en: Houet
uk: Уе

[ctx: province]
en: Hovd
uk: Ховд

[ctx: province]
en: Hovsgol
uk:  Хувсгел

[ctx: province]
en: Howland Island
uk: Острів Гауленд

[ctx: province]
en: Hoče-Slivnica
uk: Хоче-Сливниця

[ctx: province]
en: Hrastnik
uk: Храстник

[ctx: province]
en: Hrodzenskaja voblasc'
uk: Гродненська область

[ctx: province]
en: Hrpelje-Kozina
uk: Хрпелє-Козіна

[ctx: province]
en: Hsinchu City
uk: Сіньчжу

[ctx: province]
en: Hsinchu County
uk: Повіт Сіньчжу

[ctx: province]
en: Hualien County
uk: Повіт Хуалянь

[ctx: province]
en: Huambo
uk: Гуамбо

[ctx: province]
en: Huancavelica
uk: Уанкавеліка

[ctx: province]
en: Huanuco
uk: Уануко

[ctx: province]
en: Hubei
uk: Хубей

[ctx: province]
en: Huehuetenango
uk: Уеуетенанго

[ctx: province]
en: Huelva
uk: Уельва

[ctx: province]
en: Huesca
uk: Уеска

[ctx: province]
en: Huila
uk: Уїла

[ctx: province]
en: Hunan
uk: Хунань

[ctx: province]
en: Hunedoara
uk: Хунедоара

[ctx: province]
en: Hung Yen
uk: Хинг'єн

[ctx: province]
en: Hwanghaebuk-do
uk: Хванхедо

[ctx: province]
en: Hwanghaenam-do
uk: Хванхенамдо

[ctx: province]
en: Hyogo
uk: Хьоґо

[ctx: province]
en: Häme
uk: Хяме

[ctx: province]
en: Hérault
uk: Еро

[ctx: province]
en: Hódmezővásárhely
uk: Годмезевашаргей

[ctx: province]
en: Ialomița
uk: Яломіца

[ctx: province]
en: Iași
uk: Яси

[ctx: province]
en: Ibaraki
uk: Ібаракі

[ctx: province]
en: Ibb
uk: Ібб

[ctx: province]
en: Ica
uk: Іка

[ctx: province]
en: Icel
uk:  Ічель

[ctx: province]
en: Ida-Virumaa
uk: Іда-Вірумаа

[ctx: province]
en: Idaho
uk: Айдахо

[ctx: province]
en: Idlib
uk: Ідліб

[ctx: province]
en: Idrija
uk: Ідрія

[ctx: province]
en: Iecavas novads
uk: Ієцавський край

[ctx: province]
en: Ifrane
uk: Іфран

[ctx: province]
en: Ifugao
uk:  Іфуґао

[ctx: province]
en: Ig
uk: Іг

[ctx: province]
en: Iganga
uk: Іганга

[ctx: province]
en: Igidir
uk: Игдир

[ctx: province]
en: Iiam
uk: Ліам

[ctx: province]
en: Ikšķiles novads
uk: Ікшкільський край

[ctx: province]
en: Ilan County
uk: Повіт  Ілан

[ctx: province]
en: Ileia
uk: Еліда

[ctx: province]
en: Ilfov
uk: Ілфов

[ctx: province]
en: Ilirska Bistrica
uk: Ілірська Бистриця

[ctx: province]
en: Ille-et-Vilaine
uk: Іль і Вілен

[ctx: province]
en: Illinois
uk: Іллінойс

[ctx: province]
en: Illizi
uk: Іллізі

[ctx: province]
en: Ilocos Norte
uk: Північний Ілокос

[ctx: province]
en: Ilocos Sur
uk:  Південний Ілокос

[ctx: province]
en: Iloilo
uk: Ілоіло

[ctx: province]
en: Ilūkstes novads
uk: Ілукстський край

[ctx: province]
en: Imathia
uk: Іматія

[ctx: province]
en: Imbabura
uk: Імбабура

[ctx: province]
en: Imereti
uk: Імеретія

[ctx: province]
en: Imisli
uk: Імішлі

[ctx: province]
en: Imo
uk: Імо

[ctx: province]
en: Imperia
uk: Імперія

[ctx: province]
en: Inagua
uk: Інагуа

[ctx: province]
en: Incheon Gwang'yeogsi
uk: Інчхон Гванг'єосі

[ctx: province]
en: Inchiri
uk: Інширі

[ctx: province]
en: Independencia
uk: Індепенденсія

[ctx: province]
en: Indiana
uk: Індіана

[ctx: province]
en: Indre
uk: Ендр

[ctx: province]
en: Indre-et-Loire
uk: Ендр і Луара

[ctx: province]
en: Ingushskaya Respublika
uk: Інгушська Республіка

[ctx: province]
en: Inhambane
uk: Іньямбане

[ctx: province]
en: Intibuca
uk: Інтібука

[ctx: province]
en: Inverclyde
uk: Інверклайд

[ctx: province]
en: Inčukalna novads
uk: Інчукалнський край

[ctx: province]
en: Ioannina
uk: Яніна

[ctx: province]
en: Ioba
uk: Іоба

[ctx: province]
en: Iowa
uk: Айова

[ctx: province]
en: Irakleion
uk: Іракліон

[ctx: province]
en: Irbid
uk: Ірбід

[ctx: province]
en: Iringa
uk:  Іринга

[ctx: province]
en: Irkutskaya oblast'
uk: Іркутська область

[ctx: province]
en: Isabel
uk: Ізабель

[ctx: province]
en: Isabela
uk: Ісабела

[ctx: province]
en: Isernia
uk: Ізернія

[ctx: province]
en: Ishikawa
uk: Ісікава

[ctx: province]
en: Isiolo
uk: Ісіоло

[ctx: province]
en: Isla de la Juventud
uk: Ісла-де-ла-Хувентуд

[ctx: province]
en: Islamabad Federal Capital Area
uk: Федеральний столичний Регіон Ісамблад

[ctx: province]
en: Islands
uk: Острови

[ctx: province]
en: Islas de la Bahia
uk: Іслас-де-ла-Байя

[ctx: province]
en: Isle of Anglesey
uk: Англсі

[ctx: province]
en: Isle of Wight
uk: Острів Вайт

[ctx: province]
en: Ismayilli
uk: Ісмаїлли

[ctx: province]
en: Isparta
uk: Испарта

[ctx: province]
en: Istanbul
uk: Істанбул

[ctx: province]
en: Istarska zupanija
uk: Істрійська жупанія

[ctx: province]
en: Isère
uk: Ізер

[ctx: province]
en: Itapua
uk: Ітапуа

[ctx: province]
en: Ituri
uk: Ітурі

[ctx: province]
en: Itä-Uusimaa
uk: Східна Уусімаа

[ctx: province]
en: Ivano-Frankivs'ka Oblast'
uk: Івано-Франківська область

[ctx: province]
en: Ivanovskaya oblast'
uk: Івановська область

[ctx: province]
en: Ivančna Gorica
uk: Іванчна Гориця

[ctx: province]
en: Iwate
uk: Івате

[ctx: province]
en: Izabal
uk: Ісабаль

[ctx: province]
en: Izmir
uk: Ізмір

[ctx: province]
en: Izola
uk: Ізола

[ctx: province]
en: Jaffna
uk: Джафна

[ctx: province]
en: Jaghbūb
uk: Ель-Джагбуб

[ctx: province]
en: Jaipurhat zila
uk: Округ Джайпурхат

[ctx: province]
en: Jalal-Abad
uk: Джалал-Абад

[ctx: province]
en: Jalapa
uk: Халапа

[ctx: province]
en: Jalisco
uk: Халіско

[ctx: province]
en: Jaluit
uk: Джалуіт

[ctx: province]
en: Jamalpur zila
uk: Округ Джамалпур

[ctx: province]
en: Jambi
uk: Джамбі

[ctx: province]
en: Jammu and Kashmir
uk: Джамму й Кашмір

[ctx: province]
en: Jan Mayen
uk: Ян-Майен

[ctx: province]
en: Janub Darfur
uk: Південний Дарфур

[ctx: province]
en: Janub Rurdufan
uk: Південний Рурдуфан

[ctx: province]
en: Janub Sina'
uk: Південний Синай

[ctx: province]
en: Jarash
uk: Джераш

[ctx: province]
en: Jariyan al Batnah
uk: Джаріян-аль-Батна

[ctx: province]
en: Jarvis Island
uk: Острів Джарвіс

[ctx: province]
en: Jaunjelgavas novads
uk: Яун'єлгавський край

[ctx: province]
en: Jaunpiebalgas novads
uk: Яунпієбалгський край

[ctx: province]
en: Jaunpils novads
uk: Яунпілський край

[ctx: province]
en: Jawa Barat
uk: Західна Ява

[ctx: province]
en: Jawa Tengah
uk: Центральна Ява

[ctx: province]
en: Jawa Timur
uk: Східна Ява

[ctx: province]
en: Jaén
uk: Хаен

[ctx: province]
en: Jejudo
uk: Чеджудо

[ctx: province]
en: Jelgava
uk: Єлгава

[ctx: province]
en: Jelgavas novads
uk: Єлгавський край

[ctx: province]
en: Jendouba
uk: Джендуба

[ctx: province]
en: Jenin
uk: Джанін

[ctx: province]
en: Jeonrabugdo
uk: Ченрабугдо

[ctx: province]
en: Jeonranamdo
uk: Чолланамдо

[ctx: province]
en: Jerada
uk: Джерада

[ctx: province]
en: Jericho
uk: Єрихон

[ctx: province]
en: Jerusalem
uk: Єрусалим

[ctx: province]
en: Jesenice
uk: Єсеніце

[ctx: province]
en: Jessore zila
uk: Округ Джессор

[ctx: province]
en: Jezersko
uk: Єзерсько

[ctx: province]
en: Jhalakati zila
uk: Округ Джалокаті

[ctx: province]
en: Jharkhand
uk: Джаркханд

[ctx: province]
en: Jhenaidah zila
uk: Округ Дженайда

[ctx: province]
en: Jiangsu
uk: Цзянсу

[ctx: province]
en: Jiangxi
uk: Цзянсі

[ctx: province]
en: Jidd Hafs
uk: Джидд-Хафс

[ctx: province]
en: Jigawa
uk: Джігава

[ctx: province]
en: Jihomoravský kraj
uk: Південноморавський край

[ctx: province]
en: Jihočeský kraj
uk: Південночеський край

[ctx: province]
en: Jijel
uk: Джиджель

[ctx: province]
en: Jilin
uk: Цзілінь

[ctx: province]
en: Jim'
uk: Джим

[ctx: province]
en: Jinja
uk: Джинджа

[ctx: province]
en: Jinotega
uk: Хінотега

[ctx: province]
en: Jizzax
uk: Джиззак

[ctx: province]
en: Jlzan
uk: Джизан

[ctx: province]
en: Jnqall
uk: Йнкалл

[ctx: province]
en: Johnston Atoll
uk: Атол Джонстон

[ctx: province]
en: Johor
uk: Джохор

[ctx: province]
en: Jowzjan
uk: Джаузджан

[ctx: province]
en: Jubbada Dhexe
uk: Середня Джуба

[ctx: province]
en: Jubbada Hoose
uk: Нижня Джуба

[ctx: province]
en: Jujuy
uk: Жужуй

[ctx: province]
en: Junin
uk: Хунін

[ctx: province]
en: Jura
uk: Юра

[ctx: province]
en: Juršinci
uk: Юршинці

[ctx: province]
en: Jutiapa
uk: Хутьяпа

[ctx: province]
en: Jász-Nagykun-Szolnok
uk: Яс-Надькун-Сольнок

[ctx: province]
en: Jämtlands län
uk: Лен Емтланд

[ctx: province]
en: Järvamaa
uk: Ярвамаа

[ctx: province]
en: Jõgevamaa
uk: Йи́ґевамаа

[ctx: province]
en: Jönkopings län
uk: Лен Йенчепинг

[ctx: province]
en: Jēkabpils
uk: Єкабпілс

[ctx: province]
en: Jēkabpils novads
uk: Єкабпілський край

[ctx: province]
en: Jūrmala
uk: Юрмала

[ctx: province]
en: Kaafu
uk: Каафу

[ctx: province]
en: Kabale
uk: Кабале

[ctx: province]
en: Kabardino-Balkarskaya
uk: Кабардино-Балкарія

[ctx: province]
en: Kabarole
uk: Кабароле

[ctx: province]
en: Kaberamaido
uk: Каберамайдо

[ctx: province]
en: Kabul
uk: Кабул

[ctx: province]
en: Kach Kong
uk: Кохконг

[ctx: province]
en: Kachin
uk: Качин

[ctx: province]
en: Kadiogo
uk: Кадіого

[ctx: province]
en: Kaduna
uk: Кадуна

[ctx: province]
en: Kaesong-si
uk: Кесон

[ctx: province]
en: Kafr ash Shaykh
uk: Кафр-еш-Шейх

[ctx: province]
en: Kagawa
uk: Каґава

[ctx: province]
en: Kagera
uk: Кагера

[ctx: province]
en: Kagoshima
uk: Каґосіма

[ctx: province]
en: Kahramanmaras
uk: Кахраманмараш

[ctx: province]
en: Kainuu
uk: Кайнуу

[ctx: province]
en: Kairouan
uk: Кайруан

[ctx: province]
en: Kajiado
uk: Каджіадо

[ctx: province]
en: Kakamega
uk: Какамега

[ctx: province]
en: Kakheti
uk: Кахетія

[ctx: province]
en: Kalangala
uk: Калангала

[ctx: province]
en: Kalasin
uk: Каласін

[ctx: province]
en: Kalbacar
uk: Кельбаджар

[ctx: province]
en: Kalimantan Barat
uk: Західний Калімантан

[ctx: province]
en: Kalimantan Selatan
uk: Південний Калімантан

[ctx: province]
en: Kalimantan Tengah
uk:  Центральний Калімантан

[ctx: province]
en: Kalimantan Timur
uk: Східний Калімантан

[ctx: province]
en: Kalimantan Utara
uk: Північний Калімантан

[ctx: province]
en: Kalinga
uk: Калінґа

[ctx: province]
en: Kaliningradskaya oblast'
uk: Калінінградська область

[ctx: province]
en: Kalmar län
uk: Лен Кальмар

[ctx: province]
en: Kalmykiya, Respublika
uk: Калмикія

[ctx: province]
en: Kalutara
uk: Калутара

[ctx: province]
en: Kaluzhskaya oblast'
uk: Калузька область

[ctx: province]
en: Kamchatka Krai'
uk: Камчатський край

[ctx: province]
en: Kamnik
uk: Камнік

[ctx: province]
en: Kampala
uk: Кампала

[ctx: province]
en: Kamphasng Phet
uk: Кампхенгпхет

[ctx: province]
en: Kampong Chhnang
uk: Кампонгчнанг

[ctx: province]
en: Kampong Spueu
uk: Кампонгспи

[ctx: province]
en: Kampong Thum
uk: Кампонгтхом

[ctx: province]
en: Kampot
uk: Кампот

[ctx: province]
en: Kamuli
uk: Камулі

[ctx: province]
en: Kamwenge
uk: Камвенге

[ctx: province]
en: Kanagawa
uk: Канаґава

[ctx: province]
en: Kanal
uk: Канал

[ctx: province]
en: Kanchanaburi
uk: Канчанабурі

[ctx: province]
en: Kandaal
uk: Кандаль

[ctx: province]
en: Kandahar
uk: Кандагар

[ctx: province]
en: Kandavas novads
uk: Кандавський край

[ctx: province]
en: Kandy
uk: Канді

[ctx: province]
en: Kanem
uk: Канем

[ctx: province]
en: Kangwon-do
uk: Канвондо

[ctx: province]
en: Kankan
uk: Канкан

[ctx: province]
en: Kano
uk: Кано

[ctx: province]
en: Kansas
uk: Канзас

[ctx: province]
en: Kanungu
uk: Канунгу

[ctx: province]
en: Kaohsiung City
uk: Гаосюн

[ctx: province]
en: Kaohsiung County
uk: Повіт  Гаосюн

[ctx: province]
en: Kaolack
uk: Каолак

[ctx: province]
en: Kapchorwa
uk: Капчорва

[ctx: province]
en: Kapisa
uk: Капіса

[ctx: province]
en: Kaposvár
uk: Капошвар

[ctx: province]
en: Kara
uk:  Кара

[ctx: province]
en: Karabk
uk: Карабюк

[ctx: province]
en: Karachayevo-Cherkesskaya Respublika
uk: Карачаєво-Черкесія

[ctx: province]
en: Karaman
uk: Караман

[ctx: province]
en: Karas
uk: Карас

[ctx: province]
en: Karbala'
uk: Кербела

[ctx: province]
en: Karditsa
uk: Кардиця

[ctx: province]
en: Kardzhali
uk: Кирджалі

[ctx: province]
en: Kareliya, Respublika
uk: Республіка Карелія

[ctx: province]
en: Karlovacka zupanija
uk: Карловацька жупанія

[ctx: province]
en: Karlovarský kraj
uk: Карловарский край

[ctx: province]
en: Karnataka
uk: Карнатака

[ctx: province]
en: Karonga
uk:  Каронга

[ctx: province]
en: Kars
uk: Карс

[ctx: province]
en: Karuzi
uk: Карузі

[ctx: province]
en: Kasai
uk: Касаї

[ctx: province]
en: Kasai-Oriental
uk: Східне Касаї

[ctx: province]
en: Kasese
uk: Касеке

[ctx: province]
en: Kaskazini Pemba
uk: Касказіні Пемба

[ctx: province]
en: Kaskazini Unguja
uk: Касказіні Унгунджа

[ctx: province]
en: Kassala
uk: Кассала

[ctx: province]
en: Kastamonu
uk: Кастамону

[ctx: province]
en: Kastoria
uk: Касторія

[ctx: province]
en: Kasungu
uk: Касунгу

[ctx: province]
en: Katakwi
uk: Катакві

[ctx: province]
en: Katsina
uk: Каціна

[ctx: province]
en: Kauno Apskritis
uk: Каунаський повіт

[ctx: province]
en: Kavajë
uk: Кавая

[ctx: province]
en: Kavalla
uk: Кавала

[ctx: province]
en: Kayah
uk: Кая

[ctx: province]
en: Kayanza
uk: Каянза

[ctx: province]
en: Kayes
uk: Каєс

[ctx: province]
en: Kayin
uk: Карен

[ctx: province]
en: Kayseri
uk:  Кайсері

[ctx: province]
en: Kayunga
uk: Кайунга

[ctx: province]
en: Kebbi
uk: Кеббі

[ctx: province]
en: Kebili
uk: Кебілі

[ctx: province]
en: Kecskemét
uk: Кечкемет

[ctx: province]
en: Kedah
uk: Кедах

[ctx: province]
en: Keelung City
uk: Кілунг

[ctx: province]
en: Kefallinia
uk: Кефалонія

[ctx: province]
en: Kegalla
uk: Кегала

[ctx: province]
en: Kelaat Sraghna
uk: Ель-Келаа-Дес-Срагна

[ctx: province]
en: Kelantan
uk: Келантан

[ctx: province]
en: Kemerovskaya oblast'
uk: Кемеровська область

[ctx: province]
en: Kemo
uk: Кемо

[ctx: province]
en: Kenedougou
uk: Кенедугу

[ctx: province]
en: Kent
uk: Кент

[ctx: province]
en: Kentucky
uk: Кентуккі

[ctx: province]
en: Kepulauan Bangka Belitung
uk: Банка-Белітунг

[ctx: province]
en: Kepulauan Riau
uk: Острови Ріау

[ctx: province]
en: Kerala
uk: Керала

[ctx: province]
en: Kericho
uk: Керічо

[ctx: province]
en: Kerkyra
uk: Керкіра

[ctx: province]
en: Kerman
uk: Керман

[ctx: province]
en: Kermanshah
uk: Керманшах

[ctx: province]
en: Kerouane
uk: Керуане

[ctx: province]
en: Kerry
uk: Керрі

[ctx: province]
en: Keryneia
uk: Кіренія

[ctx: province]
en: Kgalagadi
uk: Кгалагаді

[ctx: province]
en: Kgatleng
uk: Кгатленг

[ctx: province]
en: Khabarovskiy kray
uk: Хабаровський край

[ctx: province]
en: Khagrachari zila
uk: Округ Кхаграчхарі

[ctx: province]
en: Khakasiya, Respublika
uk: Республіка Хакасія

[ctx: province]
en: Khammouan
uk: Кхаммуан

[ctx: province]
en: Khan Yunis
uk: Хан-Юніс

[ctx: province]
en: Khanh Hoa
uk: Кханьхоа

[ctx: province]
en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug
uk: Ханти-Мансійський автономний округ

[ctx: province]
en: Kharkivs'ka Oblast'
uk: Харківська область

[ctx: province]
en: Khatlon
uk: Хатлон

[ctx: province]
en: Khemisaet
uk: Хеміссет

[ctx: province]
en: Khenchela
uk: Хеншела

[ctx: province]
en: Khenifra
uk: Хеніфра

[ctx: province]
en: Khersons'ka Oblast'
uk: Херсонська область

[ctx: province]
en: Khmel'nyts'ka Oblast'
uk: Хмельницька область

[ctx: province]
en: Khomas
uk: Кхомас

[ctx: province]
en: Khon Kaen
uk: Кхонкен

[ctx: province]
en: Khorasan
uk: Хорасан

[ctx: province]
en: Khorazm
uk: Хорезм

[ctx: province]
en: Khouribga
uk: Хурібга

[ctx: province]
en: Khowst
uk: Хост

[ctx: province]
en: Khulna zila
uk: Округ Кхулна

[ctx: province]
en: Khuzestan
uk: Хузестан

[ctx: province]
en: Khyber Pakhtun Khawa
uk: Хайбер-Пахтунхва

[ctx: province]
en: Kiambu
uk: Кіамбу

[ctx: province]
en: Kibaale
uk: Кібале

[ctx: province]
en: Kiboga
uk: Кібога

[ctx: province]
en: Kibungo
uk: Кібунго

[ctx: province]
en: Kibuye
uk: Кібуе

[ctx: province]
en: Kidal
uk: Кідаль

[ctx: province]
en: Kidričevo
uk: Кидричево

[ctx: province]
en: Kie-Ntem
uk: Ке-Нтем

[ctx: province]
en: Kien Giang
uk: Кьєнзянг

[ctx: province]
en: Kigali-Rural Kigali y' Icyaro
uk: Кігалі-Руралі

[ctx: province]
en: Kigali-Ville Kigali Ngari
uk: Провінція Кігалі

[ctx: province]
en: Kildare
uk: Кілдер

[ctx: province]
en: Kili
uk: Кілі

[ctx: province]
en: Kilifi
uk: Кіліфі

[ctx: province]
en: Kilimanjaro
uk: Кіліманджаро

[ctx: province]
en: Kilinochchi
uk: Кіліноччі

[ctx: province]
en: Kilis
uk: Кіліс

[ctx: province]
en: Kilkenny
uk: Кілкенні

[ctx: province]
en: Kilkis
uk: Кілкіс

[ctx: province]
en: Kindia
uk: Кіндіа

[ctx: province]
en: Kingman Reef
uk: Риф Кінгмен

[ctx: province]
en: Kingston
uk: Кінгстон

[ctx: province]
en: Kinshasa
uk: Кіншаса

[ctx: province]
en: Kirikkale
uk:  Кириккалє

[ctx: province]
en: Kirinyaga
uk: Кіріньяга

[ctx: province]
en: Kirklareli
uk: Киркларелі

[ctx: province]
en: Kirovohrads'ka Oblast'
uk: Кіровоградська область

[ctx: province]
en: Kirovskaya oblast'
uk: Кіровська область

[ctx: province]
en: Kirs'ehir
uk: Киршехір

[ctx: province]
en: Kishorganj zila
uk: Округ Кішоргандж

[ctx: province]
en: Kisii
uk: Кісі

[ctx: province]
en: Kisoro
uk: Кісоро

[ctx: province]
en: Kissidougou
uk: Кісідугу

[ctx: province]
en: Kisumu
uk: Кісуму

[ctx: province]
en: Kitgum
uk: Кітгум

[ctx: province]
en: Kitui
uk: Кітуї

[ctx: province]
en: Klaipėdos Apskritis
uk: Повіт Клайпеда

[ctx: province]
en: Kobarid
uk: Кобарід

[ctx: province]
en: Kobilje
uk: Кобилє

[ctx: province]
en: Kocaeli
uk: Коджаелі

[ctx: province]
en: Kochi
uk: Коті

[ctx: province]
en: Kocēnu novads
uk: Коценський край

[ctx: province]
en: Kogi
uk: Когі

[ctx: province]
en: Kohjiluyeh va Buyer Ahmad
uk: Кохгілуйе і Бойерахмед

[ctx: province]
en: Kokneses novads
uk: Кокнеський край

[ctx: province]
en: Kolda
uk: Колда

[ctx: province]
en: Kolonjë
uk: Коленя

[ctx: province]
en: Komen
uk: Комен

[ctx: province]
en: Komenda
uk: Коменда

[ctx: province]
en: Komi, Respublika
uk: Республіка Комі

[ctx: province]
en: Komondjari
uk: Комонджарі

[ctx: province]
en: Kompienga
uk: Компіенга

[ctx: province]
en: Komárom-Esztergom
uk: Комаром-Естергом

[ctx: province]
en: Kon Tum
uk: Контум

[ctx: province]
en: Konar
uk: Кунар

[ctx: province]
en: Kondoz
uk:  Кундуз

[ctx: province]
en: Kongo central
uk: Нижнє Конго

[ctx: province]
en: Konya
uk: Конья

[ctx: province]
en: Koper
uk: Копер

[ctx: province]
en: Koprivnickco-krizevacka zupanija
uk: Копривницько-Крижевецька жупанія

[ctx: province]
en: Kordestan
uk: Курдистан

[ctx: province]
en: Korinthia
uk: Коринфія

[ctx: province]
en: Korçë
uk: Корча

[ctx: province]
en: Kosovo-Metohija
uk: Косово і Метохія

[ctx: province]
en: Kosrae
uk: Косрае

[ctx: province]
en: Kossi
uk: Косі

[ctx: province]
en: Kostanjevica na Krki
uk: Костанєвиця-на-Кркі

[ctx: province]
en: Kostel
uk: Костел

[ctx: province]
en: Kostromskaya oblast'
uk: Костромська область

[ctx: province]
en: Kotayk'
uk: Котайк

[ctx: province]
en: Kotido
uk: Котідо

[ctx: province]
en: Koubia
uk: Кубіа

[ctx: province]
en: Kouffo
uk: Куффо

[ctx: province]
en: Kouilou
uk: Куілу

[ctx: province]
en: Koulpulogo
uk: Кульпелого

[ctx: province]
en: Koundara
uk: Кундара

[ctx: province]
en: Kouritenga
uk: Курітенга

[ctx: province]
en: Kouroussa
uk: Куруса

[ctx: province]
en: Kourweogo
uk: Курвеого

[ctx: province]
en: Kowloon City
uk: Коулун Сіті

[ctx: province]
en: Kozani
uk: Козані

[ctx: province]
en: Kozje
uk: Козє

[ctx: province]
en: Kočevje
uk: Кочев'є

[ctx: province]
en: Košický kraj
uk: Кошицький край

[ctx: province]
en: Krabi
uk: Крабі

[ctx: province]
en: Krachoh
uk: Панган

[ctx: province]
en: Kranj
uk: Крань

[ctx: province]
en: Kranjska Gora
uk: Кранська Гора

[ctx: province]
en: Krapinako-zagorska zupanija
uk: Крапинсько-Загорська жупанія

[ctx: province]
en: Krasnodarskiy kray
uk: Краснодарський край

[ctx: province]
en: Krasnoyarskiy kray
uk: Красноярський край

[ctx: province]
en: Krimuldas novads
uk: Крімулдський край

[ctx: province]
en: Križevci
uk: Крижевці

[ctx: province]
en: Krong Kaeb
uk: Кронг Каеб

[ctx: province]
en: Krong Pailin
uk: Кронг Пайлін

[ctx: province]
en: Kronobergs län
uk: Лен Крунуберґ

[ctx: province]
en: Krujë
uk: Круя

[ctx: province]
en: Krung Thep Maha Nakhon Bangkok
uk: Крунгтхепмаханакхон Бангкок

[ctx: province]
en: Krustpils novads
uk: Крустпілський край

[ctx: province]
en: Královéhradecký kraj
uk: Краловоградецький край

[ctx: province]
en: Krāslavas novads
uk: Краславський край

[ctx: province]
en: Krško
uk: Кршко

[ctx: province]
en: Ktahya
uk: Кютах'я

[ctx: province]
en: Kukës
uk: Кукес

[ctx: province]
en: Kuldīgas novads
uk: Кулдізький край

[ctx: province]
en: Kumamoto
uk: Кумамото

[ctx: province]
en: Kumi
uk: Кумі

[ctx: province]
en: Kunene
uk: Кунене

[ctx: province]
en: Kungota
uk: Кунгота

[ctx: province]
en: Kurbin
uk: Курбін

[ctx: province]
en: Kurdamir
uk: Кюрдамир

[ctx: province]
en: Kurganskaya oblast'
uk: Курганська область

[ctx: province]
en: Kurigram zila
uk: Округ Куріграм

[ctx: province]
en: Kurskaya oblast'
uk: Курская область

[ctx: province]
en: Kurunegala
uk: Курунегала

[ctx: province]
en: Kushtia zila
uk: Округ Куштія

[ctx: province]
en: Kusini Unguja
uk: Кусіні Унгуджа

[ctx: province]
en: Kuzma
uk: Кузма

[ctx: province]
en: Kuçovë
uk: Кучова

[ctx: province]
en: Kvemo Kartli
uk: Квемо Картлі

[ctx: province]
en: Kwai Tsing
uk: Квай Цинг

[ctx: province]
en: Kwajalein
uk: Кваджалейн

[ctx: province]
en: Kwale
uk: Квале

[ctx: province]
en: Kwango
uk: Кванго

[ctx: province]
en: Kwara
uk: Квара

[ctx: province]
en: Kwazulu-Natal
uk: Квазулу-Наталь

[ctx: province]
en: Kweneng
uk: Квененг

[ctx: province]
en: Kwilu
uk: Квілу

[ctx: province]
en: Kwun Tong
uk: Квун Тонг

[ctx: province]
en: Kyenjojo
uk: Кьєнжожо

[ctx: province]
en: Kyiv
uk: Київ

[ctx: province]
en: Kyivs'ka Oblast'
uk: Київська область

[ctx: province]
en: Kyklades
uk: Кіклади

[ctx: province]
en: Kymenlaakso
uk: Кюменлааксо

[ctx: province]
en: Kyoto
uk: Кіото

[ctx: province]
en: Kyustendil
uk: Кюстенділ

[ctx: province]
en: Kärnten
uk: Каринтія

[ctx: province]
en: Kénitra
uk: Кенітра

[ctx: province]
en: Kārsavas novads
uk: Карсавський край

[ctx: province]
en: L'Aquila
uk: Л'Аквіла

[ctx: province]
en: L'Ariana
uk: Ар'яна

[ctx: province]
en: L'vivs'ka Oblast'
uk: Львівська область

[ctx: province]
en: La Altagracia
uk: Ла-Альтаграсія

[ctx: province]
en: La Coruña
uk: Ла-Корунья

[ctx: province]
en: La Estrelleta [Elias Pina]
uk: Ла-Естреллета

[ctx: province]
en: La Guajira
uk: Гуахіра

[ctx: province]
en: La Habana
uk: Гавана

[ctx: province]
en: La Libertad
uk: Ла-Лібертад

[ctx: province]
en: La Manouba
uk: Мануба

[ctx: province]
en: La Massana
uk: Ла-Массана

[ctx: province]
en: La Pampa
uk: Ла-Пампа

[ctx: province]
en: La Paz
uk: Ла-Пас

[ctx: province]
en: La Rioja
uk: Ла-Ріоха

[ctx: province]
en: La Romana
uk: Ла-Романа

[ctx: province]
en: La Réunion
uk: Реюньон

[ctx: province]
en: La Spezia
uk: Ла-Спеція

[ctx: province]
en: La Union
uk:  Ла Уніон

[ctx: province]
en: La Vega
uk: Ла-Вега

[ctx: province]
en: Laamu
uk: Лааму

[ctx: province]
en: Labe
uk: Лабе

[ctx: province]
en: Lac
uk: Лак

[ctx: province]
en: Lacin
uk: Лачин

[ctx: province]
en: Lacs
uk: Лакс

[ctx: province]
en: Ladākh
uk: Ладакх

[ctx: province]
en: Lae
uk: Лае

[ctx: province]
en: Laghman
uk: Лагман

[ctx: province]
en: Laghouat
uk: Лагуат

[ctx: province]
en: Lagos
uk: Лагос

[ctx: province]
en: Laguna
uk:  Лагуна

[ctx: province]
en: Lagunes
uk: Лагюн

[ctx: province]
en: Lahij
uk: Лахдж

[ctx: province]
en: Lai Chau
uk: Лайтяу

[ctx: province]
en: Laikipia
uk: Лайкіпія

[ctx: province]
en: Lakonia
uk: Лаконія

[ctx: province]
en: Lakshadweep
uk: Лакшадвіп

[ctx: province]
en: Lakshmipur zila
uk: Округ Лакшміпур

[ctx: province]
en: Lalmonirhat zila
uk: Округ Лалмонірхат

[ctx: province]
en: Lam Dong
uk: Ламдонг

[ctx: province]
en: Lambayeque
uk: Ламбаєке

[ctx: province]
en: Lampang
uk: Лампанг

[ctx: province]
en: Lamphun
uk: Лампхун

[ctx: province]
en: Lampung
uk: Лампунг

[ctx: province]
en: Lamu
uk: Ламу

[ctx: province]
en: Lanao del Norte
uk:  Північний Ланао

[ctx: province]
en: Lanao del Sur
uk: Південний Ланао

[ctx: province]
en: Lancashire
uk: Ланкашир

[ctx: province]
en: Landes
uk: Ланди

[ctx: province]
en: Lang Son
uk: Лангшон

[ctx: province]
en: Lankaran
uk: Ленкорань

[ctx: province]
en: Lao Cai
uk: Лаокай

[ctx: province]
en: Laois
uk: Ліїш

[ctx: province]
en: Lapland
uk: Лапландія

[ctx: province]
en: Lapusna
uk: Лепушна

[ctx: province]
en: Lara
uk: Лара

[ctx: province]
en: Larache
uk: Лараш

[ctx: province]
en: Larisa
uk: Лариса

[ctx: province]
en: Larnaka
uk: Ларнака

[ctx: province]
en: Las Palmas
uk: Лас-Пальмас

[ctx: province]
en: Las Tunas
uk: Лас-Тунас

[ctx: province]
en: Lasithion
uk: Ласітіон

[ctx: province]
en: Latina
uk: Латина

[ctx: province]
en: Laulem
uk: Лаулем

[ctx: province]
en: Lavalleja
uk:  Лавальєха

[ctx: province]
en: Laâyoune (EH)
uk: Ель-Аюн

[ctx: province]
en: Laško
uk: Лашко

[ctx: province]
en: Le Ref
uk:  Ель-Кеф

[ctx: province]
en: Lebap
uk: Лебап

[ctx: province]
en: Lecce
uk: Лечче

[ctx: province]
en: Lecco
uk: Лекко

[ctx: province]
en: Lefkas
uk: Лефкада

[ctx: province]
en: Lefkosia
uk: Лефкосія

[ctx: province]
en: Leicestershire
uk: Лестершир

[ctx: province]
en: Leiria
uk: Лейрія

[ctx: province]
en: Leitrim
uk: Литрим

[ctx: province]
en: Lekoumou
uk: Лекуму

[ctx: province]
en: Lelouma
uk: Лелума

[ctx: province]
en: Lemesos
uk: Лімасол

[ctx: province]
en: Lempira
uk: Лемпіра

[ctx: province]
en: Lenart
uk: Ленарт

[ctx: province]
en: Lendava
uk: Лендава

[ctx: province]
en: Leningradskaya oblast'
uk: Ленінградська область

[ctx: province]
en: Leon
uk: Леон

[ctx: province]
en: Leraba
uk: Лераба

[ctx: province]
en: Leribe
uk: Лерібе

[ctx: province]
en: Lerik
uk: Лерік

[ctx: province]
en: Lesvos
uk: Лесбос

[ctx: province]
en: Leyte
uk:  Лейте

[ctx: province]
en: Lezhë
uk: Леже

[ctx: province]
en: León
uk: Леон

[ctx: province]
en: Lhaviyani
uk: Лавіяні

[ctx: province]
en: Lhuentse
uk: Лхунце

[ctx: province]
en: Liaoning
uk: Ляонін

[ctx: province]
en: Lib
uk: Ліб

[ctx: province]
en: Liberecký kraj
uk: Ліберецький край

[ctx: province]
en: Libertador General Bernardo O'Higgins
uk: Лібертадор-Хенераль-Бернардо-О'Хіггінс

[ctx: province]
en: Librazhd
uk: Лібражд

[ctx: province]
en: Licko-senjska zupanija
uk: Ліцько-Сенська жупанія

[ctx: province]
en: Liege
uk: Льєж

[ctx: province]
en: Lielvārdes novads
uk: Лієлвардський край

[ctx: province]
en: Liepāja
uk: Лієпая

[ctx: province]
en: Likiep
uk: Лікіеп

[ctx: province]
en: Likoma Island
uk: Лікома

[ctx: province]
en: Likouala
uk: Лікуала

[ctx: province]
en: Lilongwe
uk: Лілонгве

[ctx: province]
en: Lima
uk: Ліма

[ctx: province]
en: Limbažu novads
uk: Лімбазький край

[ctx: province]
en: Limburg
uk: Лімбург

[ctx: province]
en: Limerick
uk: Лімерик

[ctx: province]
en: Limon
uk: Лимон

[ctx: province]
en: Limpopo
uk: Лімпопо

[ctx: province]
en: Lincolnshire
uk: Лінкольншир

[ctx: province]
en: Lindi
uk: Лінді

[ctx: province]
en: Line Islands
uk: Острови Лайн

[ctx: province]
en: Lipetskaya oblast'
uk: Липецька область

[ctx: province]
en: Liquica
uk: Лікіса

[ctx: province]
en: Lira
uk: Ліра

[ctx: province]
en: Lisboa
uk: Лісабон

[ctx: province]
en: Lisburn and Castlereagh
uk: Лісберн і Каслрі

[ctx: province]
en: Litija
uk: Літія

[ctx: province]
en: Litoral
uk: Літорал

[ctx: province]
en: Littoral
uk: Літораль

[ctx: province]
en: Livorno
uk: Ліворно

[ctx: province]
en: Ljubljana
uk: Любляна

[ctx: province]
en: Ljubno
uk: Любно

[ctx: province]
en: Ljutomer
uk: Лютомер

[ctx: province]
en: Lleida [Lérida]
uk: Льєйда

[ctx: province]
en: Loa Santoa
uk: Лос-Сантос

[ctx: province]
en: Lobaye
uk: Лобае

[ctx: province]
en: Lodi
uk: Лоді

[ctx: province]
en: Loei
uk: Лой

[ctx: province]
en: Lofa
uk: Лофа

[ctx: province]
en: Log-Dragomer
uk: Лог-Драгомер

[ctx: province]
en: Logatec
uk: Логатець

[ctx: province]
en: Logone-Occidental
uk: Західний Логон

[ctx: province]
en: Logone-Oriental
uk: Східний Логон

[ctx: province]
en: Loir-et-Cher
uk: Луар і Шер

[ctx: province]
en: Loire
uk: Луара

[ctx: province]
en: Loire-Atlantique
uk: Атлантична Луара

[ctx: province]
en: Loiret
uk: Луаре

[ctx: province]
en: Loja
uk: Лоха

[ctx: province]
en: Lola
uk: Лола

[ctx: province]
en: Lomami
uk: Ломамі

[ctx: province]
en: London
uk: Лондон

[ctx: province]
en: Long An
uk: Лонган

[ctx: province]
en: Long Island
uk: Лонг-Айленд

[ctx: province]
en: Longford
uk: Лонгфорд

[ctx: province]
en: Lop Buri
uk: Лопбурі

[ctx: province]
en: Lorestan
uk: Лурестан

[ctx: province]
en: Loreto
uk: Лорето

[ctx: province]
en: Loroum
uk: Лорум

[ctx: province]
en: Lory
uk: Лорі

[ctx: province]
en: Los Lagos
uk: Лос-Лагос

[ctx: province]
en: Los Rios
uk: Лос-Ріос

[ctx: province]
en: Lot
uk: Лот

[ctx: province]
en: Lot-et-Garonne
uk: Лот і Гаронна

[ctx: province]
en: Louang Namtha
uk: Луангнамтха

[ctx: province]
en: Louangphabang
uk: Луангпхабанг

[ctx: province]
en: Louga
uk: Луга

[ctx: province]
en: Louisiana
uk: Луїзіана

[ctx: province]
en: Louth
uk: Лаут

[ctx: province]
en: Lovech
uk: Ловеч

[ctx: province]
en: Lovrenc na Pohorju
uk: Ловренц-на-Похорю

[ctx: province]
en: Lower River
uk: Нижня Річка

[ctx: province]
en: Lowgar
uk: Логар

[ctx: province]
en: Lozère
uk: Лозер

[ctx: province]
en: Loška dolina
uk: Лошка Долина

[ctx: province]
en: Loški Potok
uk: Лошкий Поток

[ctx: province]
en: Lualaba
uk: Луалаба

[ctx: province]
en: Luanda
uk: Луанда

[ctx: province]
en: Luapula
uk: Луапула

[ctx: province]
en: Lubombo
uk: Лубомбо

[ctx: province]
en: Lubānas novads
uk: Лубанський край

[ctx: province]
en: Lucca
uk: Лукка

[ctx: province]
en: Ludzas novads
uk: Лудзенський край

[ctx: province]
en: Lugo
uk: Луго

[ctx: province]
en: Luhans'ka Oblast'
uk: Луганська область

[ctx: province]
en: Lukovica
uk: Луковиця

[ctx: province]
en: Lulua
uk: Лулуа

[ctx: province]
en: Lunda Norte
uk: Північна Лунда

[ctx: province]
en: Lunda Sul
uk: Південна Лунда

[ctx: province]
en: Lusaka
uk: Лусака

[ctx: province]
en: Lushnjë
uk: Лушня

[ctx: province]
en: Luwero
uk: Луверо

[ctx: province]
en: Luxembourg
uk: Люксембург

[ctx: province]
en: Luzern
uk: Люцерн

[ctx: province]
en: Luče
uk: Луче

[ctx: province]
en: Lääne-Virumaa
uk: Ляяне-Вірумаа

[ctx: province]
en: Läänemaa
uk:  Ляянемаа

[ctx: province]
en: Līgatnes novads
uk: Лігатненський край

[ctx: province]
en: Līvānu novads
uk: Ліванський край

[ctx: province]
en: Ma'an
uk: Маан

[ctx: province]
en: Ma'rib
uk: Маріб

[ctx: province]
en: Maakel [Maekel]
uk: Маекел

[ctx: province]
en: MacCarthy Island
uk: Острів МакКарті

[ctx: province]
en: Macau
uk: Макао

[ctx: province]
en: Macenta
uk: Масента

[ctx: province]
en: Macerata
uk: Мачерата

[ctx: province]
en: Machakos
uk: Мачакос

[ctx: province]
en: Machinga
uk: Мачінга

[ctx: province]
en: Madaba
uk: Мадаба

[ctx: province]
en: Madang
uk: Маданг

[ctx: province]
en: Madaripur zila
uk: Округ Мадаріпур

[ctx: province]
en: Madhya Pradesh
uk: Мадх'я-Прадеш

[ctx: province]
en: Madinat ash Shamal
uk: Мадінат-Еш-Шамаль

[ctx: province]
en: Madluat Isa
uk:  Мадінат-Іса

[ctx: province]
en: Madluat Jamad
uk: Мадинат-Хамад

[ctx: province]
en: Madonas novads
uk: Мадонський край

[ctx: province]
en: Madre de Dios
uk: Мадре-де-Дьйос

[ctx: province]
en: Madrid
uk: Мадрид

[ctx: province]
en: Madriz
uk: Мадрис

[ctx: province]
en: Mae Hong Son
uk: Мехонгсон

[ctx: province]
en: Mafeteng
uk: Мафетенг

[ctx: province]
en: Magadanskaya oblast'
uk: Магаданська область

[ctx: province]
en: Magallanes
uk: Магальянес

[ctx: province]
en: Magdalena
uk: Магдалина

[ctx: province]
en: Magnisia
uk: Магнісія

[ctx: province]
en: Maguindanao
uk: Магінданао

[ctx: province]
en: Magura zila
uk: Округ Магура

[ctx: province]
en: Magway
uk: Магуе

[ctx: province]
en: Maha Sarakham
uk: Махасаракхам

[ctx: province]
en: Mahaica-Berbice
uk: Махайка-Бербіс

[ctx: province]
en: Mahajanga
uk: Махадзанга

[ctx: province]
en: Maharashtra
uk: Махараштра

[ctx: province]
en: Mahdia
uk: Махдія

[ctx: province]
en: Mahilëuskaja voblasc'
uk: Могилевська область

[ctx: province]
en: Mai-Ndombe
uk: Маї-Ндомбе

[ctx: province]
en: Maine
uk: Мен

[ctx: province]
en: Maine-et-Loire
uk: Мен і Луара

[ctx: province]
en: Maio
uk: Маіо

[ctx: province]
en: Majuro
uk: Маджуро

[ctx: province]
en: Majšperk
uk: Майшперк

[ctx: province]
en: Makamba
uk: Макамба

[ctx: province]
en: Makira
uk: Макіра

[ctx: province]
en: Makkah
uk: Мекка

[ctx: province]
en: Makole
uk: Маколе

[ctx: province]
en: Makueni
uk: Макуені

[ctx: province]
en: Malaita
uk: Малаїта

[ctx: province]
en: Malampa
uk: Малампа

[ctx: province]
en: Malange
uk: Меланже

[ctx: province]
en: Malatya
uk: Малатья

[ctx: province]
en: Maldonado
uk: Мальдонадо

[ctx: province]
en: Male
uk: Мале

[ctx: province]
en: Mali
uk: Малі

[ctx: province]
en: Mallakastër
uk: Малакастра

[ctx: province]
en: Maloelap
uk: Малоелап

[ctx: province]
en: Maluku
uk: Малуку

[ctx: province]
en: Maluku Utara
uk: Північне Малуку

[ctx: province]
en: Malësi e Madhe
uk: Малесія-е-Маді

[ctx: province]
en: Mambere-Kadei
uk: Мамбере-Кадеї

[ctx: province]
en: Mamou
uk: Маму

[ctx: province]
en: Manabi
uk: Манабі

[ctx: province]
en: Manafahi
uk: Мануфахі

[ctx: province]
en: Managua
uk: Манагуа

[ctx: province]
en: Manatuto
uk: Манатуто

[ctx: province]
en: Manawatu-Wanganui
uk: Манавату-Вангануї

[ctx: province]
en: Manche
uk: Манш

[ctx: province]
en: Manchester
uk: Манчестер

[ctx: province]
en: Mandalay
uk: Мандалай

[ctx: province]
en: Mandera
uk: Мандера

[ctx: province]
en: Mandiana
uk: Мандіана

[ctx: province]
en: Mangghystau oblysy
uk: Мангістауська область

[ctx: province]
en: Mangochi
uk:  Мангоче

[ctx: province]
en: Manica
uk: Маніка

[ctx: province]
en: Manicaland
uk: Манікаленд

[ctx: province]
en: Maniema
uk: Манієма

[ctx: province]
en: Manikganj zila
uk: Округ Манікгандж

[ctx: province]
en: Manipur
uk: Маніпур

[ctx: province]
en: Manisa
uk: Маніса

[ctx: province]
en: Manitoba
uk: Манітоба

[ctx: province]
en: Mannar
uk: Маннар

[ctx: province]
en: Mantova
uk: Мантуя

[ctx: province]
en: Manus
uk: Манус

[ctx: province]
en: Manyara
uk: Мануара

[ctx: province]
en: Manzini
uk: Манзіні

[ctx: province]
en: Maputo
uk: Мапуту

[ctx: province]
en: Mara
uk: Мара

[ctx: province]
en: Maradi
uk: Мараді

[ctx: province]
en: Marahoue
uk: Марауе

[ctx: province]
en: Maramureș
uk: Марамуреш

[ctx: province]
en: Maranhao
uk: Мараньян

[ctx: province]
en: Mardin
uk: Мардін

[ctx: province]
en: Margibi
uk: Маргібі

[ctx: province]
en: Maribor
uk: Марибор

[ctx: province]
en: Marijampolės Apskritis
uk: Повіт Маріямполе

[ctx: province]
en: Marinduque
uk: Маріндук

[ctx: province]
en: Maritime (Region)
uk: Марітіме / Приморський (регіон)

[ctx: province]
en: Mariy El, Respublika
uk: Марій Ел

[ctx: province]
en: Markazi
uk: Меркезі

[ctx: province]
en: Markovci
uk: Марковці

[ctx: province]
en: Marlborough
uk:  Марлборо

[ctx: province]
en: Marne
uk: Марні

[ctx: province]
en: Maroia Trinidad Sánchez
uk: Марія-Тринідад-Санчес

[ctx: province]
en: Marowijne
uk: Маровейне

[ctx: province]
en: Marrakech
uk: Марракеш

[ctx: province]
en: Marsabit
uk: Марсабіт

[ctx: province]
en: Martinique
uk: Мартиніка

[ctx: province]
en: Mary
uk: Мари

[ctx: province]
en: Maryland
uk: Меріленд

[ctx: province]
en: Masaka
uk: Масака

[ctx: province]
en: Masalli
uk: Масалли

[ctx: province]
en: Masaya
uk: Масая

[ctx: province]
en: Masbate
uk: Масбате

[ctx: province]
en: Mascara
uk: Маскара

[ctx: province]
en: Maseru
uk: Масеру

[ctx: province]
en: Mashonaland Central
uk: Центральний Машоналенд

[ctx: province]
en: Mashonaland East
uk: Східний Машоналенд

[ctx: province]
en: Mashonaland West
uk: Західний Машоналенд

[ctx: province]
en: Masindi
uk: Масінді

[ctx: province]
en: Masqat
uk:  Маскат

[ctx: province]
en: Massa-Carrara
uk: Масса-Каррара

[ctx: province]
en: Massachusetts
uk: Массачусетс

[ctx: province]
en: Masvingo
uk: Масвінго

[ctx: province]
en: Mat
uk: Мат

[ctx: province]
en: Matabeleland North
uk: Північний Матабелеленд

[ctx: province]
en: Matabeleland South
uk: Південний Матабелеленд

[ctx: province]
en: Matagalpa
uk: Матагальпа

[ctx: province]
en: Matale
uk: Матале

[ctx: province]
en: Matam
uk:  Матам

[ctx: province]
en: Matanzas
uk: Матансас

[ctx: province]
en: Matara
uk: Матара

[ctx: province]
en: Matera
uk: Матера

[ctx: province]
en: Mato Grosso
uk: Мату-Гросу

[ctx: province]
en: Mato Grosso do Sul
uk: Мату-Гросу-ду-Сул

[ctx: province]
en: Matruh
uk: Матрух

[ctx: province]
en: Maule
uk: Мауле

[ctx: province]
en: Mayaguana
uk: Маягуана

[ctx: province]
en: Mayenne
uk: Майєнн

[ctx: province]
en: Mayo
uk: Майо

[ctx: province]
en: Mayo-Kebbi
uk: Майо-Кебі

[ctx: province]
en: Mayotte
uk: Майотта

[ctx: province]
en: Maysan
uk: Майсан

[ctx: province]
en: Mayuge
uk: Майуге

[ctx: province]
en: Mazandaran
uk: Мазендеран

[ctx: province]
en: Mazsalacas novads
uk: Мазсалацський край

[ctx: province]
en: Mbale
uk: Мбале

[ctx: province]
en: Mbarara
uk: Мбарара

[ctx: province]
en: Mbeya
uk: Мбея

[ctx: province]
en: Mbomou
uk: Мбому

[ctx: province]
en: Mchinji
uk: Мічінджи

[ctx: province]
en: Meath
uk: Міт

[ctx: province]
en: Mecklenburg-Vorpommern
uk: Мекленбург-Передня Померанія

[ctx: province]
en: Medea
uk: Медея

[ctx: province]
en: Medenine
uk: Меденін

[ctx: province]
en: Medimurska zupanija
uk: Меджимурська жупанія

[ctx: province]
en: Medio Campidano
uk: Медіо-Кампідано

[ctx: province]
en: Medvode
uk: Медводе

[ctx: province]
en: Meemu
uk: Міїму

[ctx: province]
en: Meghalaya
uk: Мегхалая

[ctx: province]
en: Mehedinți
uk: Мехедінць

[ctx: province]
en: Meherpur zila
uk: Округ Мехерпур

[ctx: province]
en: Mejit
uk: Меджіт

[ctx: province]
en: Meknsès
uk: Мекнес

[ctx: province]
en: Melaka
uk: Малакка

[ctx: province]
en: Melilla
uk: Мелілья

[ctx: province]
en: Mendoza
uk: Мендоса

[ctx: province]
en: Mengeš
uk: Менгеш

[ctx: province]
en: Merida
uk: Мерида

[ctx: province]
en: Merseyside
uk: Мерсісайд

[ctx: province]
en: Merthyr Tydfil
uk: Мертір-Тідвіл

[ctx: province]
en: Meru
uk: Меру

[ctx: province]
en: Messina
uk: Мессіна

[ctx: province]
en: Messinia
uk: Мессіна

[ctx: province]
en: Meta
uk: Мета

[ctx: province]
en: Metlika
uk: Метлика

[ctx: province]
en: Metropolitan Manila
uk: Манільська агломерація

[ctx: province]
en: Meurthe-et-Moselle
uk: Мерт і Мозель

[ctx: province]
en: Meuse
uk: Маас

[ctx: province]
en: Mexico
uk: Мексика

[ctx: province]
en: Mežica
uk: Межиця

[ctx: province]
en: Miaiones
uk: Місьйонес

[ctx: province]
en: Miaoli County
uk: Повіт  Мяолі

[ctx: province]
en: Michigan
uk: Мічиган

[ctx: province]
en: Michoacin
uk: Мічоакан

[ctx: province]
en: Mid Ulster
uk: Середній Ольстер

[ctx: province]
en: Mid and East Antrim
uk: Середній і Східний Антрім

[ctx: province]
en: Midlands
uk: Мідлендс

[ctx: province]
en: Midlothian
uk: Середній Лотіан

[ctx: province]
en: Midway Islands
uk: Мідвей

[ctx: province]
en: Mie
uk: Міе

[ctx: province]
en: Migori
uk: Мігорі

[ctx: province]
en: Miklavž na Dravskem polju
uk: Миклавж-на-Дравськем Полю

[ctx: province]
en: Mila
uk: Міла

[ctx: province]
en: Milano
uk: Мілан

[ctx: province]
en: Mili
uk: Милі

[ctx: province]
en: Milne Bay
uk: Мілн-Бей

[ctx: province]
en: Minas Gerais
uk: Мінас-Жерайс

[ctx: province]
en: Mindoro Occidental
uk: Західний Міндоро

[ctx: province]
en: Mindoro Oriental
uk: Східний Міндоро

[ctx: province]
en: Mingacevir
uk: Мінгечаур

[ctx: province]
en: Minnesota
uk: Міннесота

[ctx: province]
en: Minskaja voblasc'
uk: Мінська область

[ctx: province]
en: Mintaqat Juzur tawar
uk: Мінтака Джузур Хавар

[ctx: province]
en: Miranda
uk: Міранда

[ctx: province]
en: Mirditë
uk: Мірдіта

[ctx: province]
en: Miren-Kostanjevica
uk: Мірен-Костанєвіца

[ctx: province]
en: Mirna
uk: Мирна

[ctx: province]
en: Mirna Peč
uk: Мирна Пе

[ctx: province]
en: Misamis Occidental
uk: Західний Місаміс

[ctx: province]
en: Misamis Oriental
uk: Східний Місаміс

[ctx: province]
en: Misiones
uk: Місьйонес

[ctx: province]
en: Miskolc
uk: Мішкольц

[ctx: province]
en: Mislinja
uk: Мислиня

[ctx: province]
en: Mississippi
uk: Міссісіпі

[ctx: province]
en: Missouri
uk: Міссурі

[ctx: province]
en: Miyagi
uk: Міяґі

[ctx: province]
en: Miyazaki
uk: Міядзакі

[ctx: province]
en: Mizdah
uk: Мізда

[ctx: province]
en: Mizoram
uk: Мізорам

[ctx: province]
en: Mişrātah
uk: Місурата

[ctx: province]
en: Mjini Magharibi
uk: Мжіні Магарібі

[ctx: province]
en: Modena
uk: Модена

[ctx: province]
en: Mohale's Hoek
uk: Мохалес-Хук

[ctx: province]
en: Moheli Moili
uk: Мохелі Моілі

[ctx: province]
en: Moka
uk: Мока

[ctx: province]
en: Mokhotlong
uk: Мокотлонг

[ctx: province]
en: Mokronog-Trebelno
uk: Мокроног-Требелно

[ctx: province]
en: Mombasa
uk: Момбаса

[ctx: province]
en: Mon
uk: Мон

[ctx: province]
en: Monagas
uk: Монагас

[ctx: province]
en: Monaghan
uk: Монахан

[ctx: province]
en: Monaragala
uk: Монарагала

[ctx: province]
en: Mondol Kiri
uk:  Мондолькірі

[ctx: province]
en: Moneatir
uk: Монастір

[ctx: province]
en: Mongala
uk: Монгала

[ctx: province]
en: Monggar
uk: Монгар

[ctx: province]
en: Monmouthshire
uk: Монмутшир

[ctx: province]
en: Mono
uk: Моно

[ctx: province]
en: Monseñor Nouel
uk: Монсеньор-Новель

[ctx: province]
en: Montana
uk: Монтана

[ctx: province]
en: Monte Cristi
uk: Монте-Крісті

[ctx: province]
en: Monte Plata
uk: Монте-Плата

[ctx: province]
en: Montevideo
uk: Монтевідео

[ctx: province]
en: Montserrado
uk: Монтсеррадо

[ctx: province]
en: Monza e Brianza
uk: Монца і Бріанца

[ctx: province]
en: Mopti
uk: Мопті

[ctx: province]
en: Moquegua
uk: Мокеґуа

[ctx: province]
en: Moravske Toplice
uk: Моравське Топлице

[ctx: province]
en: Moravskoslezský kraj
uk: Мораво-Сілезький край

[ctx: province]
en: Moravče
uk: Моравче

[ctx: province]
en: Moray
uk: Морай

[ctx: province]
en: Morazan
uk: Морасан

[ctx: province]
en: Morbihan
uk: Морбіан

[ctx: province]
en: Mordoviya, Respublika
uk: Республіка Мордовія

[ctx: province]
en: Morelos
uk: Морелос

[ctx: province]
en: Morobe
uk: Моробе

[ctx: province]
en: Morogoro
uk: Морогоро

[ctx: province]
en: Morona-Santiago
uk: Морона-Сантьяго

[ctx: province]
en: Moroto
uk: Морото

[ctx: province]
en: Moselle
uk: Мозель

[ctx: province]
en: Moskovskaya oblast'
uk: Московська область

[ctx: province]
en: Moskva
uk: Москва

[ctx: province]
en: Mostaganem
uk: Мостаганем

[ctx: province]
en: Mosteiros
uk: Мостієрос

[ctx: province]
en: Mouhoun
uk: Мухун

[ctx: province]
en: Moulvibazar zila
uk: Округ Маулвібазар

[ctx: province]
en: Mount Lebanon
uk: Гірський Ліван

[ctx: province]
en: Mountain Province
uk: Гірська Провінція

[ctx: province]
en: Moxico
uk: Мошико

[ctx: province]
en: Moyen-Chari
uk: Середнє Шарі

[ctx: province]
en: Moyen-Comoe
uk: Середня Комое

[ctx: province]
en: Moyen-Ogooué
uk: Моен-Огове

[ctx: province]
en: Moyo
uk: Мойо

[ctx: province]
en: Mozirje
uk: Мозирє

[ctx: province]
en: Mpigi
uk: Мпігі

[ctx: province]
en: Mpumalanga
uk: Мпумаланга

[ctx: province]
en: Msila
uk: Мсіла

[ctx: province]
en: Mtskheta-Mtianeti
uk: Мцхета-Мтіанеті

[ctx: province]
en: Mtwara
uk: Мтвара

[ctx: province]
en: Mubende
uk: Мубенде

[ctx: province]
en: Mudug
uk: Мудуг

[ctx: province]
en: Mugila
uk: Мугла

[ctx: province]
en: Mukdahan
uk: Мукдахан

[ctx: province]
en: Mukono
uk: Муконо

[ctx: province]
en: Mulanje
uk: Муланджє

[ctx: province]
en: Mullaittivu
uk: Муллайтиву

[ctx: province]
en: Municipio Especial Isla de la Juventud
uk: Спеціальний муніципалітет Ісла-де-ла-Хувентуд

[ctx: province]
en: Munshiganj zila
uk: Муншигандж

[ctx: province]
en: Muramvya
uk: Мурамвія

[ctx: province]
en: Murang'a
uk: Муранґа

[ctx: province]
en: Murcia
uk: Мурсія

[ctx: province]
en: Mureș
uk: Муреш

[ctx: province]
en: Murmanskaya oblast'
uk: Мурманська область

[ctx: province]
en: Murska Sobota
uk: Мурська Собота

[ctx: province]
en: Murzuq
uk: Марзук

[ctx: province]
en: Mus
uk: Муш

[ctx: province]
en: Musandam
uk: Мусандам

[ctx: province]
en: Muta
uk: Мута

[ctx: province]
en: Mutara
uk: Мутара

[ctx: province]
en: Mwanza
uk: Мванза

[ctx: province]
en: Mwaro
uk: Мваро

[ctx: province]
en: Mykolaivs'ka Oblast'
uk: Миколаївська область

[ctx: province]
en: Mymensingh zila
uk: Округ Міменсінгх

[ctx: province]
en: Mzimba
uk: Мзімба

[ctx: province]
en: Málaga
uk: Малага

[ctx: province]
en: Møre og Romsdal
uk: Мере-ог-Ромсдал

[ctx: province]
en: Mālpils novads
uk: Малпілський край

[ctx: province]
en: Mārupes novads
uk: Марупський край

[ctx: province]
en: Mērsraga novads
uk: Мерсрагський край

[ctx: province]
en: Na h-Eileanan Siar
uk: Західні острови

[ctx: province]
en: Naama
uk: Наама

[ctx: province]
en: Nabatieh
uk: Набатія

[ctx: province]
en: Nablus
uk: Наблус

[ctx: province]
en: Naboul
uk: Набуль

[ctx: province]
en: Nador
uk: Надор

[ctx: province]
en: Naftalan
uk: Нафталан

[ctx: province]
en: Nagaland
uk: Нагаленд

[ctx: province]
en: Nagano
uk: Наґано

[ctx: province]
en: Nagasaki
uk: Нагасакі

[ctx: province]
en: Nagykanizsa
uk: Надьканіжа

[ctx: province]
en: Nahouri
uk: Наурі

[ctx: province]
en: Nairobi City
uk: Найробі

[ctx: province]
en: Najin Sonbong-si
uk: Наджин Сонбонг-сі

[ctx: province]
en: Najran
uk: Наджран

[ctx: province]
en: Nakapiripirit
uk: Накапіріпіріт

[ctx: province]
en: Nakasongola
uk: Накасонгола

[ctx: province]
en: Nakhon Nayok
uk: Накхоннайок

[ctx: province]
en: Nakhon Pathom
uk: Накхонпатхом

[ctx: province]
en: Nakhon Phanom
uk: Накхонпханом

[ctx: province]
en: Nakhon Ratchasima
uk: Накхонратчасіма

[ctx: province]
en: Nakhon Sawan
uk: Накхонсаван

[ctx: province]
en: Nakhon Si Thammarat
uk: Накхонсітхаммарат

[ctx: province]
en: Naklo
uk: Накло

[ctx: province]
en: Nakuru
uk: Накуру

[ctx: province]
en: Nam Dinh
uk: Намдін

[ctx: province]
en: Namangan
uk: Наманганська область

[ctx: province]
en: Namentenga
uk: Наментенга

[ctx: province]
en: Namibe
uk: Намібе

[ctx: province]
en: Namorik
uk: Наморік

[ctx: province]
en: Nampo-si
uk: Нампхо

[ctx: province]
en: Namu
uk: Наму

[ctx: province]
en: Namur
uk: Намюр

[ctx: province]
en: Nan
uk: Нан

[ctx: province]
en: Nana-Grebizi
uk: Нана-Гребізі

[ctx: province]
en: Nana-Mambere
uk: Нана-Мамбере

[ctx: province]
en: Nandi
uk: Нанді

[ctx: province]
en: Nangrahar
uk: Нангархар

[ctx: province]
en: Nantou County
uk: Повіт  Нанту

[ctx: province]
en: Naogaon zila
uk: Округ Наогаон

[ctx: province]
en: Napo
uk: Напо

[ctx: province]
en: Napoli
uk: Наполі

[ctx: province]
en: Nara
uk: Нара

[ctx: province]
en: Narail zila
uk: Округ Нарайл

[ctx: province]
en: Narathiwat
uk: Наратхіват

[ctx: province]
en: Narayanganj zila
uk: Округ Нараянгандж

[ctx: province]
en: Nariño
uk: Наріньйо

[ctx: province]
en: Narok
uk: Нарок

[ctx: province]
en: Narsingdi zila
uk: Округ Нарсінгді

[ctx: province]
en: Naryn
uk: Нарин

[ctx: province]
en: Nassarawa
uk: Насарава

[ctx: province]
en: National Capital District (Port Moresby)
uk: Національний столичний округ (Порт-Морсбі)

[ctx: province]
en: Natore zila
uk: Округ Натор

[ctx: province]
en: Naukšēnu novads
uk: Наукшенський край

[ctx: province]
en: Navarra
uk: Наварра

[ctx: province]
en: Navassa Island
uk: Острів Навасса

[ctx: province]
en: Navoiy
uk: Навоїйська область

[ctx: province]
en: Nawabganj zila
uk: Округ Навабгандж

[ctx: province]
en: Naxcivan
uk: Нахічевань

[ctx: province]
en: Nayarit
uk: Наяріт

[ctx: province]
en: Nazarje
uk: Назарє

[ctx: province]
en: Neamț
uk: Нямц

[ctx: province]
en: Neath Port Talbot
uk: Ніт-Порт-Толбот

[ctx: province]
en: Nebbi
uk: Неббі

[ctx: province]
en: Nebraska
uk: Небраска

[ctx: province]
en: Neembucu
uk: Ньєембуку

[ctx: province]
en: Neftcala
uk: Нефтечала

[ctx: province]
en: Negeri Sembilan
uk: Негері-Сембілан

[ctx: province]
en: Negroe Occidental
uk: Західний Неґрос

[ctx: province]
en: Negros Oriental
uk: Східний Неґрос

[ctx: province]
en: Neia Mongol (mn)
uk: Внутрішня Монголія

[ctx: province]
en: Nelson
uk: Нельсон

[ctx: province]
en: Nenetskiy avtonomnyy okrug
uk: Ненецький автономний округ

[ctx: province]
en: Neretas novads
uk: Неретський край

[ctx: province]
en: Netrakona zila
uk: Округ Нетрокона

[ctx: province]
en: Neuchatel
uk: Невшатель

[ctx: province]
en: Neuquen
uk: Неукен

[ctx: province]
en: Nevada
uk: Невада

[ctx: province]
en: Nevis
uk: Невіс

[ctx: province]
en: Nevs'ehir
uk: Невшехір

[ctx: province]
en: New Brunswick
uk: Нью-Брансвік

[ctx: province]
en: New Hampshire
uk: Нью-Гемпшир

[ctx: province]
en: New Ireland
uk: Нова Ірландія

[ctx: province]
en: New Jersey
uk: Нью-Джерсі

[ctx: province]
en: New Mexico
uk: Нью-Мексико

[ctx: province]
en: New Providence
uk: Нью-Провіденс

[ctx: province]
en: New South Wales
uk: Новий Південний Уельс

[ctx: province]
en: New York
uk: Нью-Йорк

[ctx: province]
en: Newfoundland and Labrador
uk: Ньюфаундленд і Лабрадор

[ctx: province]
en: Newport
uk: Ньюпорт

[ctx: province]
en: Newry, Mourne and Down
uk: Ньюрі, Морн і Даун

[ctx: province]
en: Ngamiland
uk: Нгаміленд

[ctx: province]
en: Nghe An
uk: Нгеан

[ctx: province]
en: Ngounié
uk: Нгуні

[ctx: province]
en: Ngozi
uk: Нгозі

[ctx: province]
en: Niaaea
uk: Ніааея

[ctx: province]
en: Niamey
uk: Ніамей

[ctx: province]
en: Niari
uk: Ніарі

[ctx: province]
en: Nickerie
uk: Ніккері

[ctx: province]
en: Nidwalden
uk: Нідвальден

[ctx: province]
en: Niedersachsen
uk: Нижня Саксонія

[ctx: province]
en: Niederösterreich
uk: Нижня Австрія

[ctx: province]
en: Niger
uk: Нігер

[ctx: province]
en: Nigide
uk: Нігде

[ctx: province]
en: Niigata
uk: Ніїґата

[ctx: province]
en: Nilphamari zila
uk: Округ Нілпхамарі

[ctx: province]
en: Nimba
uk: Німба

[ctx: province]
en: Nimruz
uk: Німроз

[ctx: province]
en: Ninh Binh
uk: Ніньбінь

[ctx: province]
en: Ninh Thuan
uk: Ніньтхуан

[ctx: province]
en: Nippes
uk: Ніп

[ctx: province]
en: Nitriansky kraj
uk: Нітранський край

[ctx: province]
en: Nizhegorodskaya oblast'
uk: Нижньогородська область

[ctx: province]
en: Nièvre
uk: Ньєвр

[ctx: province]
en: Nkhata Bay
uk: Нката-Бей

[ctx: province]
en: Nkhotakota
uk: Нхотакота

[ctx: province]
en: Noakhali zila
uk: Округ Ноакхалі

[ctx: province]
en: Nográd
uk: Ноград

[ctx: province]
en: Nohiyahoi Tobei Jumhurí
uk: Райони під юрисдикцією центрального уряду Таджикистану

[ctx: province]
en: Nong Bua Lam Phu
uk: Нонгбуалампху

[ctx: province]
en: Nong Khai
uk: Нонгкай

[ctx: province]
en: Nonthaburi
uk: Нонтхабурі

[ctx: province]
en: Noonu
uk: Нуну

[ctx: province]
en: Noord-Brabant
uk: Північний Брабант

[ctx: province]
en: Noord-Holland
uk: Північна Голландія

[ctx: province]
en: Nord
uk: Норд

[ctx: province]
en: Nord-Est
uk: Північно-Східний

[ctx: province]
en: Nord-Kivu
uk: Північне Ківу

[ctx: province]
en: Nord-Ouest
uk: Північно-Західний

[ctx: province]
en: Nord-Trøndelag
uk: Нур-Треннелаг

[ctx: province]
en: Nord-Ubangi
uk: Північне Убангі

[ctx: province]
en: Nordland
uk: Нурлан

[ctx: province]
en: Nordrhein-Westfalen
uk: Північний Рейн-Вестфалія

[ctx: province]
en: Norfolk
uk: Норфолк

[ctx: province]
en: Norourland eystra
uk: Нордурланд-Ейстра

[ctx: province]
en: Norourland vestra
uk: Нордурланд-Вестра

[ctx: province]
en: Norrbottens län
uk: Лен Норрботтен

[ctx: province]
en: Norte de Santander
uk: Норте-де-Сантандер

[ctx: province]
en: North
uk: Північ

[ctx: province]
en: North Ayrshire
uk: Північний Ершир

[ctx: province]
en: North Bank
uk: Північний Берег

[ctx: province]
en: North Carolina
uk: Північна Кароліна

[ctx: province]
en: North Dakota
uk: Північна Дакота

[ctx: province]
en: North Gaza
uk: Північна Газа

[ctx: province]
en: North Jutland
uk: Північна Ютландія

[ctx: province]
en: North Karelia
uk: Північна Карелія

[ctx: province]
en: North Lanarkshire
uk: Північний Ланаркшир

[ctx: province]
en: North Lebanon
uk: Північний Ліван

[ctx: province]
en: North Solomons
uk: Північні Соломонові острови

[ctx: province]
en: North West
uk: Північний Захід

[ctx: province]
en: North Yorkshire
uk: Північний Йоркшир

[ctx: province]
en: North-East
uk: Північний схід

[ctx: province]
en: North-West
uk: Північний захід

[ctx: province]
en: North-Western
uk: Північно-Західний

[ctx: province]
en: Northamptonshire
uk: Нортгемптоншир

[ctx: province]
en: Northern
uk: Північний

[ctx: province]
en: Northern Cape
uk: Північно-Капська провінція

[ctx: province]
en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

[ctx: province]
en: Northern Ostrobothnia
uk: Північна Остроботнія

[ctx: province]
en: Northern Samar
uk: Північний Самар

[ctx: province]
en: Northern Savo
uk: Північна Савонія

[ctx: province]
en: Northern Territory
uk: Північна Територія

[ctx: province]
en: Northland
uk: Нортленд

[ctx: province]
en: Northumberland
uk: Нортамберленд

[ctx: province]
en: Northwest Territories
uk: Північно-західні території

[ctx: province]
en: Nottinghamshire
uk: Ноттінгемшир

[ctx: province]
en: Nouakchott
uk: Нуакшот

[ctx: province]
en: Noumbiel
uk: Нумбіель

[ctx: province]
en: Nouvelle-Calédonie
uk: Нова Каледонія

[ctx: province]
en: Nova Gorica
uk: Нова Гориця

[ctx: province]
en: Nova Scotia
uk: Нова Шотландія

[ctx: province]
en: Novara
uk: Новара

[ctx: province]
en: Novgorodskaya oblast'
uk: Новгородська область

[ctx: province]
en: Novo mesto
uk: Ново Место

[ctx: province]
en: Novosibirskaya oblast'
uk: Новосибірська область

[ctx: province]
en: Nsanje
uk: Нсандже

[ctx: province]
en: Ntcheu
uk: Нтчеу

[ctx: province]
en: Ntchisi
uk: Нтчісі

[ctx: province]
en: Ntungamo
uk: Нтунгамо

[ctx: province]
en: Nueva Ecija
uk:  Нуева Есіха

[ctx: province]
en: Nueva Esparta
uk: Нуева-Еспарта

[ctx: province]
en: Nueva Segovia
uk: Нуева-Сеговія

[ctx: province]
en: Nueva Vizcaya
uk: Нуева Віская

[ctx: province]
en: Nuevo Leon
uk: Нуево-Леон

[ctx: province]
en: Nugaal
uk: Нугаль

[ctx: province]
en: Numpula
uk: Нампула

[ctx: province]
en: Nunavut
uk: Нунавут

[ctx: province]
en: Nuoro
uk: Нуоро

[ctx: province]
en: Nurestan
uk: Нурістан

[ctx: province]
en: Nusa Tenggara Barat
uk: Західна Південно-Східна Нуса

[ctx: province]
en: Nusa Tenggara Timur
uk: Східна Південно-Східна Нуса

[ctx: province]
en: Nuwara Eliya
uk: Нувара Елія

[ctx: province]
en: Nyamira
uk: Ньяміра

[ctx: province]
en: Nyandarua
uk: Ньяндаруа

[ctx: province]
en: Nyanga
uk: Ньянга

[ctx: province]
en: Nyeri
uk: Ньєрі

[ctx: province]
en: Nyiregyháza
uk: Ньїредьгаза

[ctx: province]
en: Nzerekore
uk: Нзерекоре

[ctx: province]
en: Nzi-Comoe
uk: Нзі-Комое

[ctx: province]
en: Nālūt
uk: Налут

[ctx: province]
en: Nīcas novads
uk: Ніцький край

[ctx: province]
en: Oaxaca
uk: Оахака

[ctx: province]
en: Oberösterreich
uk: Верхня Австрія

[ctx: province]
en: Obock
uk: Обок

[ctx: province]
en: Obwalden
uk: Обвальден

[ctx: province]
en: Ocotepeque
uk: Окотепеке

[ctx: province]
en: Odes 'ka Oblast'
uk: Одеська область

[ctx: province]
en: Odranci
uk: Одранці

[ctx: province]
en: Oecussi
uk: Окусі

[ctx: province]
en: Offaly
uk: Оффалі

[ctx: province]
en: Ogliastra
uk: Ольястра

[ctx: province]
en: Ogooué-Ivindo
uk: Огове-Івіндо

[ctx: province]
en: Ogooué-Lolo
uk: Огове-Лоло

[ctx: province]
en: Ogooué-Maritime
uk: Оґове-Марітіме

[ctx: province]
en: Ogres novads
uk: Огрський край

[ctx: province]
en: Ogun
uk: Огун

[ctx: province]
en: Oguz
uk: Огуз

[ctx: province]
en: Ohangwena
uk: Охангвена

[ctx: province]
en: Ohio
uk: Огайо

[ctx: province]
en: Oio
uk: Ойо

[ctx: province]
en: Oise
uk: Уаза

[ctx: province]
en: Oita
uk: Ойта

[ctx: province]
en: Okavango
uk: Охангвена

[ctx: province]
en: Okayama
uk: Окаяма

[ctx: province]
en: Okinawa
uk: Окінава

[ctx: province]
en: Oklahoma
uk: Оклахома

[ctx: province]
en: Olaines novads
uk: Олайнський край

[ctx: province]
en: Olancho
uk: Оланчо

[ctx: province]
en: Olbia-Tempio
uk: Ольбія-Темпіо

[ctx: province]
en: Oldham
uk: Олдем

[ctx: province]
en: Olomoucký kraj
uk: Оломоуцький край

[ctx: province]
en: Olt
uk: Олт

[ctx: province]
en: Omagh
uk: Ома

[ctx: province]
en: Omaheke
uk: Омахеке

[ctx: province]
en: Ombella-Mpoko
uk: Омбелла-Мпоко

[ctx: province]
en: Omnogovi
uk: Умнегобі

[ctx: province]
en: Omskaya oblast'
uk: Омська область

[ctx: province]
en: Omusati
uk: Омусаті

[ctx: province]
en: Ondo
uk: Ондо

[ctx: province]
en: Ongtustik Quzaqstan oblysy
uk: Південно Казахстанська область

[ctx: province]
en: Ontario
uk: Онтаріо

[ctx: province]
en: Oost-Vlaanderen
uk: Східна Фландрія

[ctx: province]
en: Oplotnica
uk: Оплотниця

[ctx: province]
en: Oppland
uk: Оппланн

[ctx: province]
en: Oran
uk: Оран

[ctx: province]
en: Orange Walk
uk: Ориндж-Волк

[ctx: province]
en: Ordino
uk: Ордіно

[ctx: province]
en: Ordu
uk: Орду

[ctx: province]
en: Ordubad
uk: Ордубад

[ctx: province]
en: Oregon
uk: Орегон

[ctx: province]
en: Orellana
uk: Орельяна

[ctx: province]
en: Orenburgskaya oblast'
uk: Оренбургська область

[ctx: province]
en: Orhei
uk: Оргіїв

[ctx: province]
en: Orhon
uk: Орхон

[ctx: province]
en: Orissa
uk: Орісса

[ctx: province]
en: Oristano
uk: Ористано

[ctx: province]
en: Orkney Islands
uk: Оркнейські острови

[ctx: province]
en: Orlovskaya oblast'
uk: Орловська область

[ctx: province]
en: Ormož
uk: Ормож

[ctx: province]
en: Orne
uk: Орн

[ctx: province]
en: Oromia
uk: Оромія

[ctx: province]
en: Oruro
uk: Оруро

[ctx: province]
en: Oruzgan
uk: Урузган

[ctx: province]
en: Osaka
uk: Осака

[ctx: province]
en: Osh
uk: Ош

[ctx: province]
en: Oshana
uk: Ошана

[ctx: province]
en: Oshikoto
uk: Ошикото

[ctx: province]
en: Osilnica
uk: Осилниця

[ctx: province]
en: Osjecko-baranjska zupanija
uk: Осієцько-Баранська жупанія

[ctx: province]
en: Oslo
uk: Осло

[ctx: province]
en: Osmaniye
uk: Османіє

[ctx: province]
en: Ostrobothnia
uk: Остроботнія

[ctx: province]
en: Osun
uk: Осун

[ctx: province]
en: Otago
uk: Отаго

[ctx: province]
en: Otdar Mean Chey
uk: Оддармеантьей

[ctx: province]
en: Otjozondjupa
uk: Очосондьюпа

[ctx: province]
en: Ouaddai
uk: Вадаї

[ctx: province]
en: Ouaka
uk: Уака

[ctx: province]
en: Ouargla
uk: Уаргла

[ctx: province]
en: Ouarzazate
uk: Варзазат

[ctx: province]
en: Oubritenga
uk: Убрітенга

[ctx: province]
en: Oudalan
uk: Удалан

[ctx: province]
en: Oudomxai
uk: Удомсай

[ctx: province]
en: Oued ed Dahab (EH)
uk: Уед Ед-Дахаб

[ctx: province]
en: Oueme
uk: Веме

[ctx: province]
en: Ouest
uk: Захід

[ctx: province]
en: Ouham
uk: Уам

[ctx: province]
en: Ouham-Pende
uk: Уам-Пенде

[ctx: province]
en: Oujda
uk: Уджда

[ctx: province]
en: Oum el Bouaghi
uk: Ум-ель-Буакі

[ctx: province]
en: Ourense
uk: Оренсе

[ctx: province]
en: Overijssel
uk: Оверейсел

[ctx: province]
en: Ovorhangay
uk: Уверхангай

[ctx: province]
en: Oxfordshire
uk: Оксфордшир

[ctx: province]
en: Oyo
uk: Ойо

[ctx: province]
en: Ozolnieku novads
uk: Озолнієкський край

[ctx: province]
en: Pabna zila
uk: Округ Пабна

[ctx: province]
en: Pader
uk: Падер

[ctx: province]
en: Padova
uk: Падуя

[ctx: province]
en: Pafos
uk: Пафос

[ctx: province]
en: Pahang
uk: Паханг

[ctx: province]
en: Paktia
uk: Пактія

[ctx: province]
en: Paktika
uk: Пактіка

[ctx: province]
en: Palauli
uk: Палаулі

[ctx: province]
en: Palawan
uk: Палаван

[ctx: province]
en: Palencia
uk: Паленсія

[ctx: province]
en: Palermo
uk: Палермо

[ctx: province]
en: Pallisa
uk: Палліса

[ctx: province]
en: Palmyra Atoll
uk: Ато́л Пальмі́ра

[ctx: province]
en: Pampanga
uk: Пампанґа

[ctx: province]
en: Pamplemousses
uk: Памплемус

[ctx: province]
en: Panama
uk: Панама

[ctx: province]
en: Panchagarh zila
uk: Округ Панчагарх

[ctx: province]
en: Pando
uk: Пандо

[ctx: province]
en: Panevėžio Apskritis
uk: Повіт Паневежис

[ctx: province]
en: Pangasinan
uk: Панґасінан

[ctx: province]
en: Papua
uk: Папуа

[ctx: province]
en: Papua Barat
uk: Західне Папуа

[ctx: province]
en: Para
uk: Пара

[ctx: province]
en: Paraguari
uk: Парагвай

[ctx: province]
en: Paraiba
uk:  Параїба

[ctx: province]
en: Paramaribo
uk: Парамарибо

[ctx: province]
en: Parana
uk: Парана

[ctx: province]
en: Pardubický kraj
uk: Пардубицький край

[ctx: province]
en: Paris
uk: Париж

[ctx: province]
en: Parma
uk: Парма

[ctx: province]
en: Paro
uk: Паро

[ctx: province]
en: Parwan
uk: Парван

[ctx: province]
en: Pas-de-Calais
uk: Па-де-Кале

[ctx: province]
en: Pasco
uk: Паско

[ctx: province]
en: Passore
uk: Пасоре

[ctx: province]
en: Pastaza
uk: Пастаса

[ctx: province]
en: Pathum Thani
uk: Патхумтхані

[ctx: province]
en: Pattani
uk: Паттані

[ctx: province]
en: Patuakhali zila
uk: Округ Патуакхалі

[ctx: province]
en: Paul
uk: Пол

[ctx: province]
en: Pavia
uk: Павія

[ctx: province]
en: Pavlodar oblysy
uk: Павлодарська область

[ctx: province]
en: Paysandu
uk: Пайсанду

[ctx: province]
en: Pazardzhik
uk: Пазарджик

[ctx: province]
en: Pedernales
uk: Педерналес

[ctx: province]
en: Pella
uk: Пелла

[ctx: province]
en: Pemagatshel
uk: Пемагацел

[ctx: province]
en: Pembrokeshire
uk: Пембрукшир

[ctx: province]
en: Penal-Debe
uk: Пенал-Дебе

[ctx: province]
en: Penama
uk: Пенама

[ctx: province]
en: Penghu County
uk: Повіт  Пенху

[ctx: province]
en: Pennsylvania
uk: Пенсильванія

[ctx: province]
en: Penzenskaya oblast'
uk: Пензенська область

[ctx: province]
en: Peqin
uk: Пекіні

[ctx: province]
en: Perak
uk: Перак

[ctx: province]
en: Peravia
uk: Перавія

[ctx: province]
en: Perlis
uk: Перліс

[ctx: province]
en: Perm krai'
uk: Пермський край

[ctx: province]
en: Pernambuco
uk: Пернамбуку

[ctx: province]
en: Pernik
uk: Пернік

[ctx: province]
en: Perth and Kinross
uk: Перт-і-Кінросс

[ctx: province]
en: Perugia
uk: Перуджа

[ctx: province]
en: Pesaro e Urbino
uk: Пезаро-е-Урбіно

[ctx: province]
en: Pescara
uk: Пескара

[ctx: province]
en: Pesnica
uk: Песниця

[ctx: province]
en: Pest
uk: Пешт

[ctx: province]
en: Peten
uk: Петен

[ctx: province]
en: Phalomba
uk:  Фаломбе

[ctx: province]
en: Phangnga
uk: Пхангнга

[ctx: province]
en: Phatthalung
uk: Пхаттхалунг

[ctx: province]
en: Phatthaya
uk: Паттайя

[ctx: province]
en: Phayao
uk: Пхаяо

[ctx: province]
en: Phetchabun
uk: Пхетчабун

[ctx: province]
en: Phetchaburi
uk: Пхетчабурі

[ctx: province]
en: Phichit
uk: Пхічіт

[ctx: province]
en: Phitsanulok
uk: Пхітсанулок

[ctx: province]
en: Phnom Penh
uk: Пномпе́нь

[ctx: province]
en: Phoenix Islands
uk: Острови Фенікс

[ctx: province]
en: Phongsali
uk:  Пхонгсалі

[ctx: province]
en: Phra Nakhon Si Ayutthaya
uk: Пхранакхонсіаюттхая

[ctx: province]
en: Phrae
uk: Пхре

[ctx: province]
en: Phu Tho
uk: Футхо

[ctx: province]
en: Phu Yen
uk: Фуєн

[ctx: province]
en: Phuket
uk: Пхукет

[ctx: province]
en: Piacenza
uk: П'яченца

[ctx: province]
en: Piaui
uk: Піауї

[ctx: province]
en: Pichincha
uk: Пічинча

[ctx: province]
en: Pieria
uk: Пієрія

[ctx: province]
en: Pinar del Rio
uk: Пінар-дель-Ріо

[ctx: province]
en: Pinar del Roo
uk: Пінар-дель-Ріо

[ctx: province]
en: Pingtung County
uk: Повіт  Пінтунг

[ctx: province]
en: Piran
uk: Піран

[ctx: province]
en: Pirojpur zila
uk: Округ Піроджпур

[ctx: province]
en: Pisa
uk: Піза

[ctx: province]
en: Pistoia
uk: Пістоя

[ctx: province]
en: Pita
uk: Піта

[ctx: province]
en: Piura
uk: П'юра

[ctx: province]
en: Pivka
uk: Півка

[ctx: province]
en: Plaines Wilhems
uk: Плен-Вілем

[ctx: province]
en: Plateau
uk: Плато

[ctx: province]
en: Plateaux
uk: Плато

[ctx: province]
en: Pleven
uk: Плевен

[ctx: province]
en: Plovdiv
uk: Пловдив

[ctx: province]
en: Plzeňský kraj
uk: Плзенський край

[ctx: province]
en: Podlehnik
uk: Подлехник

[ctx: province]
en: Podvelka
uk: Подвелка

[ctx: province]
en: Podčetrtek
uk: Подчетртек

[ctx: province]
en: Pogradec
uk: Поградец

[ctx: province]
en: Pohnpei
uk: Понпеї

[ctx: province]
en: Point Fortin
uk: Пойнт-Фортін

[ctx: province]
en: Poljčane
uk: Польчане

[ctx: province]
en: Polonnaruwa
uk: Полоннарува

[ctx: province]
en: Poltavs'ka Oblast'
uk: Полтавська область

[ctx: province]
en: Polzela
uk: Ползела

[ctx: province]
en: Pomeroon-Supenaam
uk: Померун-Супенаам

[ctx: province]
en: Pondicherry
uk: Пондішері

[ctx: province]
en: Poni
uk: Поні

[ctx: province]
en: Pontevedra
uk: Понтеведра

[ctx: province]
en: Pool
uk: Пул

[ctx: province]
en: Pordenone
uk: Порденоне

[ctx: province]
en: Port Louis
uk: Пор-Луї

[ctx: province]
en: Port of Spain
uk: Порт-оф-Спейн

[ctx: province]
en: Portalegre
uk: Порталегре

[ctx: province]
en: Portland
uk: Портленд

[ctx: province]
en: Porto
uk: Порту

[ctx: province]
en: Porto Novo
uk: Порто-Ново

[ctx: province]
en: Portuguesa
uk: Португеза

[ctx: province]
en: Postojna
uk: Постойна

[ctx: province]
en: Potaro-Siparuni
uk: Потаро-Сипаруні

[ctx: province]
en: Potenza
uk: Потенца

[ctx: province]
en: Potosi
uk: Потосі

[ctx: province]
en: Pousaat
uk: Поусат

[ctx: province]
en: Powys
uk: Повіс

[ctx: province]
en: Pozesko-slavonska zupanija
uk: Пожезько-Славонська жупанія

[ctx: province]
en: Prachin Buri
uk: Прачінбурі

[ctx: province]
en: Prachuap Khiri Khan
uk: Прачуапкхірікхан

[ctx: province]
en: Praha, hlavní město
uk: Прага

[ctx: province]
en: Prahova
uk: Прахова

[ctx: province]
en: Praia
uk: Прая

[ctx: province]
en: Prato
uk: Прато

[ctx: province]
en: Preah Vihear
uk: Преахвіхеа

[ctx: province]
en: Prebold
uk: Преболд

[ctx: province]
en: Preddvor
uk: Преддвор

[ctx: province]
en: Preiļu novads
uk: Прейльський край

[ctx: province]
en: Presidente Hayes
uk: Пресіденте-Аєс

[ctx: province]
en: Prevalje
uk: Превалє

[ctx: province]
en: Preveza
uk: Превеза

[ctx: province]
en: Prey Veaeng
uk: Прейвенг

[ctx: province]
en: Prešovský kraj
uk: Пряшівський край

[ctx: province]
en: Priekules novads
uk: Прієкулеський край

[ctx: province]
en: Priekuļu novads
uk: Прієкульський край

[ctx: province]
en: Primorskiy kray
uk: Приморський край

[ctx: province]
en: Primorsko-goranska zupanija
uk: Приморсько-Горанська жупанія

[ctx: province]
en: Prince Edward Island
uk: Острів Принца Едварда

[ctx: province]
en: Princes Town
uk: Прінсес Таун

[ctx: province]
en: Principe
uk: Принсіпі

[ctx: province]
en: Pskovskaya oblast'
uk: Псковська область

[ctx: province]
en: Ptuj
uk: Птуй

[ctx: province]
en: Puconci
uk: Пуцонці

[ctx: province]
en: Puebla
uk: Пуебла

[ctx: province]
en: Puerto Plata
uk: Пуерто-Плата

[ctx: province]
en: Puerto Rico
uk: Вільно асоційована держава Пуерто-Рико

[ctx: province]
en: Pukë
uk: Пука

[ctx: province]
en: Pulau Pinang
uk: Пенанг

[ctx: province]
en: Punakha
uk:  Пунакха

[ctx: province]
en: Punjab
uk: Пенджаб

[ctx: province]
en: Puno
uk: Пуно

[ctx: province]
en: Puntarenas
uk: Пунтаренас

[ctx: province]
en: Puttalum
uk: Путталам

[ctx: province]
en: Putumayo
uk: Путумайо

[ctx: province]
en: Puy-de-Dôme
uk: Пюї-де-Дом

[ctx: province]
en: Pwani
uk: Пвані

[ctx: province]
en: Pyonganbuk-do
uk: Пьонганбукдо

[ctx: province]
en: Pyongannam-do
uk: Пьонганнамдо

[ctx: province]
en: Pyongyang-ai
uk: Панган

[ctx: province]
en: Pyrénées-Atlantiques
uk: Атлантичні Піренеї

[ctx: province]
en: Pyrénées-Orientales
uk: Східні Піренеї

[ctx: province]
en: Päijät-Häme
uk: Пяйят-Хяме

[ctx: province]
en: Pärnumaa
uk: Пярнумаа

[ctx: province]
en: Pécs
uk: Печ

[ctx: province]
en: Përmet
uk: Перметі

[ctx: province]
en: Põlvamaa
uk:  Пилвамаа

[ctx: province]
en: Pārgaujas novads
uk: Паргауйський край

[ctx: province]
en: Pāvilostas novads
uk: Павілостський край

[ctx: province]
en: Pļaviņu novads
uk: Плявіньський край

[ctx: province]
en: Qabala
uk: Ґабала

[ctx: province]
en: Qacha's Nek
uk: Цгачас-Нек

[ctx: province]
en: Qalqilya
uk: Калькілія

[ctx: province]
en: Qaraghandy oblysy
uk: Карагандинська область

[ctx: province]
en: Qashqadaryo
uk: Кашкадар'їнська область

[ctx: province]
en: Qax
uk: Ґах

[ctx: province]
en: Qazax
uk: Ґазах

[ctx: province]
en: Qazvin
uk: Казвін

[ctx: province]
en: Qina
uk: Кена

[ctx: province]
en: Qinghai
uk: Цінхай

[ctx: province]
en: Qobustan
uk: Ґобустан

[ctx: province]
en: Qom
uk: Кум

[ctx: province]
en: Qoraqalpogiston Respublikasi
uk: Каракалпацька Республіка

[ctx: province]
en: Qostanay oblysy
uk: Костанайська область

[ctx: province]
en: Quang Binh
uk: Куангбінь

[ctx: province]
en: Quang Nam
uk: Куангнам

[ctx: province]
en: Quang Ngai
uk: Куангнгай

[ctx: province]
en: Quang Ninh
uk: Куангнінь

[ctx: province]
en: Quang Tri
uk: Куангчі

[ctx: province]
en: Quatre Bornes
uk: Катр-Борн

[ctx: province]
en: Quba
uk: Ґуба

[ctx: province]
en: Qubadli
uk: Кубатли

[ctx: province]
en: Quebec
uk: Квебек

[ctx: province]
en: Queensland
uk:  Квінсленд

[ctx: province]
en: Queretaro
uk: Керетаро

[ctx: province]
en: Quetzaltenango
uk: Кесальтенанго

[ctx: province]
en: Quezon
uk: Кесон

[ctx: province]
en: Quiche
uk: Кіче

[ctx: province]
en: Quindio
uk: Квіндіо

[ctx: province]
en: Quintana Roo
uk: Кінтана-Роо

[ctx: province]
en: Quirino
uk:  Кіріно

[ctx: province]
en: Quloara
uk: Кулара

[ctx: province]
en: Qusar
uk: Ґусар

[ctx: province]
en: Quthing
uk: Цгутінг

[ctx: province]
en: Qyzylorda oblysy
uk: Кизилординська область

[ctx: province]
en: Ra's al Khaymah
uk:  Рас-ель-Хайма

[ctx: province]
en: Raa
uk: Раа

[ctx: province]
en: Rabat-Salé
uk: Рабат-Сале

[ctx: province]
en: Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
uk: Рача-Лечхумі  і Квемо Свнеті

[ctx: province]
en: Radenci
uk: Раденці

[ctx: province]
en: Radeče
uk: Радече

[ctx: province]
en: Radlje ob Dravi
uk: Радле-об-Драві

[ctx: province]
en: Radovljica
uk: Радовлиця

[ctx: province]
en: Rafah
uk: Рафах

[ctx: province]
en: Ragged Island
uk: Реггід-Айленд

[ctx: province]
en: Ragusa
uk: Рагуза

[ctx: province]
en: Rajasthan
uk: Раджастхан

[ctx: province]
en: Rajbari zila
uk: Округ Раджбарі

[ctx: province]
en: Rajshahi zila
uk: Округ Раджшахі

[ctx: province]
en: Rakai
uk: Ракаї

[ctx: province]
en: Rakhine
uk: Ракхайн

[ctx: province]
en: Ramallah and Al-Bireh
uk: Рамалла і Ель-Біра

[ctx: province]
en: Rampong Chaam
uk: Кампонгтям

[ctx: province]
en: Rangamati zila
uk: Округ Рангаматі

[ctx: province]
en: Rangpur zila
uk: Округ Рангпур

[ctx: province]
en: Ranong
uk: Ранонг

[ctx: province]
en: Raplamaa
uk: Рапламаа

[ctx: province]
en: Rasserine
uk: Касерін

[ctx: province]
en: Ratchaburi
uk: Ратчабурі

[ctx: province]
en: Ratnapura
uk: Ратнапура

[ctx: province]
en: Raunas novads
uk: Раунський край

[ctx: province]
en: Ravenna
uk: Равенна

[ctx: province]
en: Ravne na Koroškem
uk: Равне-на-Корошкем

[ctx: province]
en: Rayong
uk: Районг

[ctx: province]
en: Razgrad
uk: Разград

[ctx: province]
en: Razkrižje
uk: Разкрижє

[ctx: province]
en: Rače-Fram
uk: Раче-Фрам

[ctx: province]
en: Redonda
uk: Редонда

[ctx: province]
en: Reggio Calabria
uk: Реджо-Калабрія

[ctx: province]
en: Reggio Emilia
uk: Реджо-нель-Емілія

[ctx: province]
en: Region Continental
uk: Континентальний регіон

[ctx: province]
en: Region Insular
uk: Острівний регіон

[ctx: province]
en: Região Autónoma da Madeira
uk: Мадейра

[ctx: province]
en: Região Autónoma dos Açores
uk: Азорські острови

[ctx: province]
en: Relizane
uk: Релізан

[ctx: province]
en: Renfrewshire
uk: Ренфрюшир

[ctx: province]
en: Renče-Vogrsko
uk: Ренче-Вогрско

[ctx: province]
en: Republika Srpska
uk: Сербська Республіка

[ctx: province]
en: Respublika Krym
uk: Автономна Республіка Крим

[ctx: province]
en: Retalhuleu
uk: Реталулеу

[ctx: province]
en: Rethymnon
uk: Ретимно

[ctx: province]
en: Reykjavik
uk: Рейк'явік

[ctx: province]
en: Rečica ob Savinji
uk: Речиця-об-Савиньї

[ctx: province]
en: Rheinland-Pfalz
uk: Рейнланд-Пфальц

[ctx: province]
en: Rhode Island
uk: Род-Айленд

[ctx: province]
en: Rhondda, Cynon, Taff
uk: Ронта-Кінон-Тав

[ctx: province]
en: Rhône
uk: Рона

[ctx: province]
en: Riau
uk: Ріау

[ctx: province]
en: Ribe
uk: Рібе

[ctx: province]
en: Ribeira Grande
uk: Рібейра-Гранде

[ctx: province]
en: Ribnica
uk: Рибниця

[ctx: province]
en: Ribnica na Pohorju
uk: Рибниця-на-Похорю

[ctx: province]
en: Riebiņu novads
uk: Рієбіньський край

[ctx: province]
en: Rieti
uk: Рієті

[ctx: province]
en: Rif Dimashq
uk: Риф-Дамаск

[ctx: province]
en: Rimini
uk: Ріміні

[ctx: province]
en: Ringkjøbing
uk: Рінгкьобінг

[ctx: province]
en: Rio Claro-Mayaro
uk: Ріо Кларо Майаро

[ctx: province]
en: Rio Grande do Norte
uk: Ріу-Гранді-ду-Норті

[ctx: province]
en: Rio Grande do Sul
uk: Ріу-Гранді-ду-Сул‎

[ctx: province]
en: Rio Negro
uk: Ріо-Негро

[ctx: province]
en: Rio San Juan
uk: Ріо-Сан-Хуан

[ctx: province]
en: Rio de Janeiro
uk: Ріо-де-Жанейро

[ctx: province]
en: Risaralda
uk: Рісаральда

[ctx: province]
en: Rivas
uk: Рівас

[ctx: province]
en: Rivera
uk: Рівера

[ctx: province]
en: Rivercess
uk: Рівер-Сесс

[ctx: province]
en: Rivers
uk: Ріверс

[ctx: province]
en: Riviere du Rempart
uk: Рив'єр-дю-Рампар

[ctx: province]
en: Rivnens'ka Oblast'
uk: Рівненська область

[ctx: province]
en: Rizal
uk: Рісаль

[ctx: province]
en: Rize
uk: Різе

[ctx: province]
en: Rocha
uk: Роча

[ctx: province]
en: Rodopi
uk: Родопи

[ctx: province]
en: Rodrigues Island
uk: Острів Родрігес

[ctx: province]
en: Rogaland
uk: Ругаланн

[ctx: province]
en: Rogatec
uk: Рогатек

[ctx: province]
en: Rogaška Slatina
uk: Рогашка-Слатіна

[ctx: province]
en: Rogašovci
uk: Рогашовці

[ctx: province]
en: Roi Et
uk: Роєт

[ctx: province]
en: Rojas novads
uk: Ройський край

[ctx: province]
en: Roma
uk: Рим

[ctx: province]
en: Romblon
uk: Ромблон

[ctx: province]
en: Rondonia
uk: Рондонія

[ctx: province]
en: Rongelap
uk:  Ронгелап

[ctx: province]
en: Ropažu novads
uk: Ропазький край

[ctx: province]
en: Roraima
uk: Рорайма

[ctx: province]
en: Roscommon
uk: Роскоммон

[ctx: province]
en: Roskilde
uk: Роскілле

[ctx: province]
en: Rostovskaya oblast'
uk: Ростовська область

[ctx: province]
en: Rotanak Kiri
uk: Ратанакірі

[ctx: province]
en: Rotuma
uk: Ротума

[ctx: province]
en: Rovigo
uk: Ровіго

[ctx: province]
en: Rucavas novads
uk: Руцавський край

[ctx: province]
en: Rugāju novads
uk: Ругайський край

[ctx: province]
en: Ruhengeri
uk: Рухенгері

[ctx: province]
en: Rukungiri
uk: Рукунгірі

[ctx: province]
en: Rukwa
uk: Руква

[ctx: province]
en: Rum Cay
uk: Рам Кі

[ctx: province]
en: Rumphi
uk: Румфі

[ctx: province]
en: Rundāles novads
uk: Рундальський край

[ctx: province]
en: Ruse
uk: Русе

[ctx: province]
en: Rusini Pemba
uk: Русіні Пемба

[ctx: province]
en: Rutana
uk: Рутана

[ctx: province]
en: Rutland
uk: Рутленд

[ctx: province]
en: Ruvuma
uk: Рувума

[ctx: province]
en: Ruyigi
uk: Руйиги

[ctx: province]
en: Ruše
uk: Руше

[ctx: province]
en: Ryazanskaya oblast'
uk: Рязанська область

[ctx: province]
en: Rēzekne
uk: Резекне

[ctx: province]
en: Rēzeknes novads
uk: Резекненський край

[ctx: province]
en: Rīga
uk: Рига

[ctx: province]
en: Rūjienas novads
uk: Руїенський край

[ctx: province]
en: S'anliurfa
uk: Шанлиурфа

[ctx: province]
en: S'rnak
uk: Ширнак

[ctx: province]
en: S69ou
uk: Сегу

[ctx: province]
en: Sa Kaeo
uk: Сакео

[ctx: province]
en: Sa'dah
uk: Саада

[ctx: province]
en: Saaremaa
uk:  Сааремаа

[ctx: province]
en: Saarland
uk: Саар

[ctx: province]
en: Saatli
uk: Саатли

[ctx: province]
en: Sabah
uk: Сабах

[ctx: province]
en: Sabhā
uk: Саба

[ctx: province]
en: Sabirabad
uk: Сабірабад

[ctx: province]
en: Sacatepequez
uk: Сакатепекес

[ctx: province]
en: Sachsen
uk: Саксонія

[ctx: province]
en: Sachsen-Anhalt
uk: Саксонія-Ангальт

[ctx: province]
en: Sadarak
uk: Садарак

[ctx: province]
en: Safi
uk: Сафі

[ctx: province]
en: Saga
uk: Сага

[ctx: province]
en: Sagaing
uk: Сікайн

[ctx: province]
en: Sahbuz
uk: Шахбуз

[ctx: province]
en: Sai Kung
uk: Сай Кунг

[ctx: province]
en: Saida
uk: Саїда

[ctx: province]
en: Saint Andrew
uk: Сент-Ендрюс

[ctx: province]
en: Saint Ann
uk: Сент-Енн

[ctx: province]
en: Saint Catherine
uk: Сент-Кетерінс

[ctx: province]
en: Saint Elizabeth
uk: Сент-Елізабет

[ctx: province]
en: Saint George
uk: Сент-Джорджес

[ctx: province]
en: Saint Helena
uk: Свята Єлена

[ctx: province]
en: Saint James
uk: Сент-Джеймс

[ctx: province]
en: Saint John
uk: Сент-Джон

[ctx: province]
en: Saint Joseph
uk: Сент-Джозеф

[ctx: province]
en: Saint Kitts
uk: Сент-Кіттс

[ctx: province]
en: Saint Lucy
uk: Сент-Люсі

[ctx: province]
en: Saint Mary
uk: Сент-Мері

[ctx: province]
en: Saint Michael
uk: Сент-Майкл

[ctx: province]
en: Saint Paul
uk: Сент-Пол

[ctx: province]
en: Saint Peter
uk: Сент-Пітер

[ctx: province]
en: Saint Philip
uk: Сент-Філіп

[ctx: province]
en: Saint Thomas
uk: Сент-Томас

[ctx: province]
en: Saint-Louis
uk: Сен-Луї

[ctx: province]
en: Saitama
uk: Сайтама

[ctx: province]
en: Sakarya
uk: Сакарія

[ctx: province]
en: Sakha, Respublika [Yakutiya]
uk: Республіка Саха (Якутія)

[ctx: province]
en: Sakhalinskaya oblast'
uk: Сахалінська область

[ctx: province]
en: Saki
uk: Шекі

[ctx: province]
en: Sakon Nakhon
uk: Саконнакхон

[ctx: province]
en: Sal
uk: Сал

[ctx: province]
en: Salacgrīvas novads
uk: Салацгрівський край

[ctx: province]
en: Salah ad Din
uk: Салах ад-Дін

[ctx: province]
en: Salamanca
uk: Саламанка

[ctx: province]
en: Salamat
uk: Саламат

[ctx: province]
en: Salas novads
uk: Салський край

[ctx: province]
en: Salaspils novads
uk: Саласпілський край

[ctx: province]
en: Salavan
uk: Сараван

[ctx: province]
en: Salcedo
uk: Сальчедо

[ctx: province]
en: Saldus novads
uk: Салдуський край

[ctx: province]
en: Salerno
uk: Салерно

[ctx: province]
en: Salfit
uk: Сальфіт

[ctx: province]
en: Salgótarján
uk: Шальготарьян

[ctx: province]
en: Salima
uk:  Саліма

[ctx: province]
en: Salta
uk: Сальта

[ctx: province]
en: Salto
uk: Сальто

[ctx: province]
en: Salyan
uk: Сальян

[ctx: province]
en: Salzburg
uk: Зальцбург

[ctx: province]
en: Samangan
uk:  Саманган

[ctx: province]
en: Samaná
uk: Самана

[ctx: province]
en: Samarqand
uk: Самаркандська область

[ctx: province]
en: Samarskaya oblast'
uk: Самарська область

[ctx: province]
en: Samaxi
uk: Шамахи

[ctx: province]
en: Samburu
uk: Самбуру

[ctx: province]
en: Samdrup Jongkha
uk: Самдруп-Джонгхар

[ctx: province]
en: Samegrelo-Zemo Svaneti
uk: Самегрело-Верхняя Сванетія

[ctx: province]
en: Samkir
uk: Шамкір

[ctx: province]
en: Samos
uk: Самос

[ctx: province]
en: Samsun
uk: Самсун

[ctx: province]
en: Samtee
uk: Самті

[ctx: province]
en: Samtskhe-Javakheti
uk: Самцхе-Джавахеті

[ctx: province]
en: Samut Prakan
uk: Самутпракан

[ctx: province]
en: Samut Sakhon
uk: Самутсакхон

[ctx: province]
en: Samut Songkhram
uk: Самутсонгкхрам

[ctx: province]
en: Samux
uk: Самух

[ctx: province]
en: San Andrés, Providencia y Santa Catalina
uk: Сан-Андрес та Провіденсія

[ctx: province]
en: San Cristóbal
uk: Сан-Крістобаль

[ctx: province]
en: San Fernando
uk: Сан Фернандо

[ctx: province]
en: San Jose
uk: Сан-Хосе

[ctx: province]
en: San Juan
uk: Сан-Хуан

[ctx: province]
en: San Juan-Laventille
uk: Сан Хуан-Лавентілі

[ctx: province]
en: San Luis
uk: Сан-Луїс

[ctx: province]
en: San Luis Potosi
uk: Сан-Луїс-Потосі

[ctx: province]
en: San Marcos
uk: Сан-Маркос

[ctx: province]
en: San Martin
uk: Сан-Мартін

[ctx: province]
en: San Miguel
uk: Сан-Мігель

[ctx: province]
en: San Pedro
uk: Сан-Педро

[ctx: province]
en: San Pedro de Macorís
uk: Сан-Педро-де-Макоріс

[ctx: province]
en: San Salvador
uk: Сан-Сальвадор

[ctx: province]
en: San Salvador Island
uk: Острів Сан-Сальвадор

[ctx: province]
en: San Vicente
uk: Сан-Вісенте

[ctx: province]
en: San'a'
uk: Сана

[ctx: province]
en: Sancti Spiritus
uk: Санкті-Спірітус

[ctx: province]
en: Sancti Spritus
uk: Санкті-Спірітус

[ctx: province]
en: Saneag
uk: Санааг

[ctx: province]
en: Sangha
uk: Сангха

[ctx: province]
en: Sangha-Mbaere
uk: Санга-Мбаере

[ctx: province]
en: Sangre Grande
uk: Сангре  Гранде

[ctx: province]
en: Sanguie
uk: Сангіє

[ctx: province]
en: Sankt Gallen
uk: Санкт-Галлен

[ctx: province]
en: Sankt-Peterburg
uk: Санкт-Петербург

[ctx: province]
en: Sankuru
uk: Санкуру

[ctx: province]
en: Sanma
uk: Санма

[ctx: province]
en: Sanmatenga
uk: Санматенга

[ctx: province]
en: Sant Julia de Loria
uk: Сант-Жулія-де-Лорія

[ctx: province]
en: Santa Ana
uk: Санта-Ана

[ctx: province]
en: Santa Barbara
uk: Санта-Барбара

[ctx: province]
en: Santa Catarina
uk: Санта-Катарина

[ctx: province]
en: Santa Cruz
uk: Санта-Крус

[ctx: province]
en: Santa Cruz de Tenerife
uk: Санта-Крус-де-Тенерифе

[ctx: province]
en: Santa Fe
uk: Санта-Фе

[ctx: province]
en: Santa Rosa
uk: Санта-Роза

[ctx: province]
en: Santander
uk: Сантандер

[ctx: province]
en: Santarém
uk: Сантарен

[ctx: province]
en: Santaun
uk: Сандаун

[ctx: province]
en: Santiago
uk: Сантьяго

[ctx: province]
en: Santiago Metropolitan
uk: Метрополітен Сантьяго

[ctx: province]
en: Santiago Rodríguez
uk: Сантьяго-Родрігес

[ctx: province]
en: Santiago de Cuba
uk: Сантьяго-де-Куба

[ctx: province]
en: Santiago del Estero
uk: Сантьяго-дель-Естеро

[ctx: province]
en: Sao Domingos
uk: Сан-Домінгус

[ctx: province]
en: Sao Filipe
uk: Сан-Філіп

[ctx: province]
en: Sao Nicolau
uk: Сан-Ніколау

[ctx: province]
en: Sao Paulo
uk: Сан-Паулу

[ctx: province]
en: Sao Tome
uk: Сан-Томе

[ctx: province]
en: Sao Vicente
uk: Сан-Вісенте

[ctx: province]
en: Sar-e Pol
uk: Сарі-Пуль

[ctx: province]
en: Saraburi
uk: Сарабурі

[ctx: province]
en: Saramacca
uk: Сарамакка

[ctx: province]
en: Sarandë
uk: Саранда

[ctx: province]
en: Sarangani
uk: Саранґані

[ctx: province]
en: Saratovskaya oblast'
uk: Саратовська область

[ctx: province]
en: Sarawak
uk: Саравак

[ctx: province]
en: Sarpang
uk: Сарпанг

[ctx: province]
en: Sarthe
uk: Сарта

[ctx: province]
en: Sarur
uk: Шарур

[ctx: province]
en: Saskatchewan
uk: Саскачеван

[ctx: province]
en: Sassari
uk: Сассарі

[ctx: province]
en: Satakunta
uk: Сатакунта

[ctx: province]
en: Satkhira zila
uk: Округ Саткхіра

[ctx: province]
en: Satu Mare
uk: Сату-Маре

[ctx: province]
en: Satun
uk: Сатун

[ctx: province]
en: Satupa'itea
uk: Сатупайтеа

[ctx: province]
en: Saulkrastu novads
uk: Саулкрастський край

[ctx: province]
en: Savanes
uk: Савани

[ctx: province]
en: Savannakhet
uk: Саваннакхет

[ctx: province]
en: Savanne
uk: Саван

[ctx: province]
en: Savannes
uk: Савани

[ctx: province]
en: Savoie
uk: Савойя

[ctx: province]
en: Savona
uk: Савона

[ctx: province]
en: Saône-et-Loire
uk: Сона і Луара

[ctx: province]
en: Schaffhausen
uk: Шаффгаузен

[ctx: province]
en: Schleswig-Holstein
uk: Шлезвіг-Гольштейн

[ctx: province]
en: Schwyz
uk: Швіц

[ctx: province]
en: Scottish Borders
uk: Шотландські кордони

[ctx: province]
en: Seenu
uk: Сіїну

[ctx: province]
en: Sefrou
uk:  Сефру

[ctx: province]
en: Segovia
uk: Сеговія

[ctx: province]
en: Seine-Maritime
uk: Приморська Сена

[ctx: province]
en: Seine-Saint-Denis
uk: Сена-Сен-Дені

[ctx: province]
en: Seine-et-Marne
uk: Сена і Марна

[ctx: province]
en: Sejong
uk: Седжон

[ctx: province]
en: Selangor
uk: Селангор

[ctx: province]
en: Selenge
uk: Селенге

[ctx: province]
en: Selnica ob Dravi
uk: Селниця-об-Драві

[ctx: province]
en: Sembabule
uk: Сембабуле

[ctx: province]
en: Semenawi Keyih Bahri [Semien-Keih-Bahri]
uk: Семіен-Кей-Бахрі

[ctx: province]
en: Semič
uk: Семич

[ctx: province]
en: Semnan
uk: Семнан

[ctx: province]
en: Seno
uk: Сено

[ctx: province]
en: Seoul Teugbyeolsi
uk: Сеул Теугбйоолсі

[ctx: province]
en: Sergipe
uk: Сержипі

[ctx: province]
en: Serrai
uk: Сьєрра

[ctx: province]
en: Setif
uk: Сетіф

[ctx: province]
en: Settat
uk:  Сеттат

[ctx: province]
en: Setúbal
uk: Сетубал

[ctx: province]
en: Sevastopol
uk: Севастополь

[ctx: province]
en: Severnaya Osetiya, Respublika
uk: Північна Осетія

[ctx: province]
en: Sevilla
uk: Севілья

[ctx: province]
en: Sevnica
uk: Севниця

[ctx: province]
en: Sežana
uk: Сежана

[ctx: province]
en: Sfax
uk: Сфакс

[ctx: province]
en: Sha Tin
uk: Ша Тін

[ctx: province]
en: Shaanxi
uk: Шеньсі

[ctx: province]
en: Shabeellaha Dhexe
uk: Середня Шабелле

[ctx: province]
en: Shabeellaha Hoose
uk: Нижня Шабелле

[ctx: province]
en: Shabwah
uk: Шабва

[ctx: province]
en: Sham Shui Po
uk: Шам Шуй По

[ctx: province]
en: Shamal Batr al Ghazal
uk: Північний Бахр-ель-Газаль

[ctx: province]
en: Shamal Darfur
uk: Північний Дарфур

[ctx: province]
en: Shamal Kurdufan
uk: Північний Кордофан

[ctx: province]
en: Shamal Sina'
uk: Північний Синай

[ctx: province]
en: Shan
uk: Шан

[ctx: province]
en: Shandong
uk: Шаньдун

[ctx: province]
en: Shanghai
uk: Шанхай

[ctx: province]
en: Shanxi
uk: Шаньсі

[ctx: province]
en: Shariatpur zila
uk: Округ Шаріатпур

[ctx: province]
en: Sharq al Istiwa'iyah
uk: Північна Екваторія

[ctx: province]
en: Shaviyani
uk: Шавіяні

[ctx: province]
en: Shbaatar
uk: Сухе-Батор

[ctx: province]
en: Shefa
uk: Шефа

[ctx: province]
en: Sherpur zila
uk: Округ Шерпур

[ctx: province]
en: Shetland Islands
uk: Шетландські острови

[ctx: province]
en: Shida Kartli
uk: Шида Картлі

[ctx: province]
en: Shiga
uk: Сіґа

[ctx: province]
en: Shimane
uk: Сімане

[ctx: province]
en: Shinyanga
uk: Шиньянга

[ctx: province]
en: Shiselweni
uk: Шиселвені

[ctx: province]
en: Shizuishan
uk: Шіцзуйшань

[ctx: province]
en: Shizuoka
uk: Сідзуока

[ctx: province]
en: Shkodër
uk: Шкодер

[ctx: province]
en: Shropshire
uk: Шропшир

[ctx: province]
en: Shumen
uk: Шумен

[ctx: province]
en: Shyghys Quzaqstan oblysy
uk: Східно Казахстанська область

[ctx: province]
en: Si Sa Ket
uk: Сісакет

[ctx: province]
en: Siasili
uk: Сісілі

[ctx: province]
en: Siaya
uk: Сіая

[ctx: province]
en: Sibenako-kninska zupanija
uk: Шибеницько-Кнінська жупанія

[ctx: province]
en: Sibiu
uk: Сібіу

[ctx: province]
en: Sichuan
uk: Сичуань

[ctx: province]
en: Sidi Bel Abbes
uk: Сіді-Бель-Аббес

[ctx: province]
en: Sidi Bouxid
uk: Сіді-Бузід

[ctx: province]
en: Sidl Kacem
uk: Сіді-Касем

[ctx: province]
en: Siem Reab
uk: Сієм Ріп

[ctx: province]
en: Siena
uk: Сієна

[ctx: province]
en: Siguiri
uk: Сігірі

[ctx: province]
en: Siguldas novads
uk: Сігулдський край

[ctx: province]
en: Siirt
uk: Сіірт

[ctx: province]
en: Sikasso
uk: Сікассо

[ctx: province]
en: Sikkim
uk: Сіккім

[ctx: province]
en: Siliana
uk: Сільяна

[ctx: province]
en: Silistra
uk:  Сілістра

[ctx: province]
en: Sinaloa
uk: Сіналоа

[ctx: province]
en: Sindh
uk: Сінд

[ctx: province]
en: Sing Buri
uk: Сінгбурі

[ctx: province]
en: Singida
uk: Сингіда

[ctx: province]
en: Sinnar
uk: Сіннар

[ctx: province]
en: Sinoe
uk: Сіное

[ctx: province]
en: Sinop
uk: Сіноп

[ctx: province]
en: Sipaliwini
uk: Сипалівіні

[ctx: province]
en: Siparia
uk: Сипарія

[ctx: province]
en: Siquijor
uk:  Сікіхор

[ctx: province]
en: Siracusa
uk: Сиракуза

[ctx: province]
en: Sirajganj zila
uk: Округ Сіраджгандж

[ctx: province]
en: Sirak
uk: Ширак

[ctx: province]
en: Sirdaryo
uk: Сирдар'їнська область

[ctx: province]
en: Sironko
uk: Сіронко

[ctx: province]
en: Sisacko-moelavacka Iupanija
uk: Сисацько-Мославака жупанія

[ctx: province]
en: Sistan va Baluchestan
uk: Систан і Белуджистан

[ctx: province]
en: Sitrah
uk: Сітра

[ctx: province]
en: Sivas
uk: Сівас

[ctx: province]
en: Siyazan
uk: Сіазань

[ctx: province]
en: Skikda
uk: Скікда

[ctx: province]
en: Skrapar
uk: Скрапар

[ctx: province]
en: Skrundas novads
uk: Скрундський край

[ctx: province]
en: Skrīveru novads
uk: Скріверський край

[ctx: province]
en: Skåne län
uk: Лен Сконе

[ctx: province]
en: Sligo
uk: Слайго

[ctx: province]
en: Sliven
uk: Слівен

[ctx: province]
en: Slovenj Gradec
uk: Словень Градець

[ctx: province]
en: Slovenska Bistrica
uk: Словенська Бистриця

[ctx: province]
en: Slovenske Konjice
uk: Словенське Коніце

[ctx: province]
en: Smiltenes novads
uk: Смілтенський край

[ctx: province]
en: Smolenskaya oblast'
uk: Смоленська область

[ctx: province]
en: Smolyan
uk: Смолян

[ctx: province]
en: Soc Trang
uk: Шокчанг

[ctx: province]
en: Sodražica
uk: Содражиця

[ctx: province]
en: Sofala
uk: Софала

[ctx: province]
en: Sofia
uk: Софія

[ctx: province]
en: Sogn og Fjordane
uk: Согн-ог-Ф'юране

[ctx: province]
en: Sokoto
uk: Сокото

[ctx: province]
en: Sololá
uk: Солола

[ctx: province]
en: Solothurn
uk: Золотурн

[ctx: province]
en: Soltustik Quzaqstan oblysy
uk: Північно Казахстанська область

[ctx: province]
en: Solčava
uk: Солчава

[ctx: province]
en: Somali
uk: Сомалі

[ctx: province]
en: Somerset
uk: Сомерсет

[ctx: province]
en: Somme
uk: Сомма

[ctx: province]
en: Somogy
uk: Шомодь

[ctx: province]
en: Son La
uk: Шонла

[ctx: province]
en: Sondrio
uk: Сондріо

[ctx: province]
en: Songkhla
uk: Сонгкхла

[ctx: province]
en: Sonora
uk: Сонора

[ctx: province]
en: Sonsonate
uk: Сонсонате

[ctx: province]
en: Sool
uk: Сул

[ctx: province]
en: Sopron
uk: Шопрон

[ctx: province]
en: Soria
uk: Сорія

[ctx: province]
en: Soriano
uk: Соріано

[ctx: province]
en: Soroca
uk: Сороки

[ctx: province]
en: Soroti
uk: Сороті

[ctx: province]
en: Sorsogon
uk: Сорсоґон

[ctx: province]
en: Souk Ahras
uk: Сук-Ахрас

[ctx: province]
en: Soum
uk: Сум

[ctx: province]
en: Sourou
uk: Суру

[ctx: province]
en: Sousse
uk: Сус

[ctx: province]
en: South
uk: Південь

[ctx: province]
en: South Australia
uk: Південна Австралія

[ctx: province]
en: South Ayrshire
uk: Південний Ершир

[ctx: province]
en: South Carolina
uk: Південна Кароліна

[ctx: province]
en: South Cotabato
uk:  Південний Котабато

[ctx: province]
en: South Dakota
uk: Південна Дакота

[ctx: province]
en: South Glamorgan
uk: Південний Гламорган

[ctx: province]
en: South Gloucestershire
uk: Південний Глостершир

[ctx: province]
en: South Jutland
uk: Південна Ютландія

[ctx: province]
en: South Karelia
uk: Південна Карелія

[ctx: province]
en: South Lanarkshire
uk: Південний Ланаркшир

[ctx: province]
en: South Lebanon
uk: Південний Ліван

[ctx: province]
en: South Ostrobothnia
uk: Південна Остроботнія

[ctx: province]
en: South Yorkshire
uk: Південний Йоркшир

[ctx: province]
en: South-East
uk: Південний схід

[ctx: province]
en: South-West
uk: Південний захід

[ctx: province]
en: South-West Finland
uk: Південно-Західна Фінляндія

[ctx: province]
en: Southern
uk: Південний

[ctx: province]
en: Southern Highlands
uk: Південний Гайлендс

[ctx: province]
en: Southern Leyte
uk:  Південний Лейте

[ctx: province]
en: Southern Nations, Nationalities and Peoples
uk: Південні нації та народи

[ctx: province]
en: Southland
uk: Саутленд

[ctx: province]
en: Splitako-dalmatinska zupanija
uk: Сплітсько-Далматинська жупанія

[ctx: province]
en: Srbija
uk: Сербія

[ctx: province]
en: Središče ob Dravi
uk: Средище-об-Драві

[ctx: province]
en: Staffordshire
uk: Стаффордшир

[ctx: province]
en: Stann Creek
uk: Станн-Крик

[ctx: province]
en: Stara Zagora
uk: Стара-Загора

[ctx: province]
en: Starše
uk: Старше

[ctx: province]
en: Stavropol'skiy kray
uk: Ставропольський край

[ctx: province]
en: Steiermark
uk: Штирія

[ctx: province]
en: Stinga Nistrului, unitatea teritoriala din
uk: Річка Ністру, територіальна одиниця

[ctx: province]
en: Stirling
uk: Стерлінг

[ctx: province]
en: Stockholms län
uk: Лен Стокгольм

[ctx: province]
en: Stopiņu novads
uk: Стопіньський край

[ctx: province]
en: Storstrøm
uk: Сторстром

[ctx: province]
en: Straža
uk: Стража

[ctx: province]
en: Strenču novads
uk: Стренчський край

[ctx: province]
en: Stueng Traeng
uk: Стингтраенг

[ctx: province]
en: Středočeský kraj
uk: Середньочеський край

[ctx: province]
en: Suceava
uk: Сучава

[ctx: province]
en: Suchitepequez
uk: Сучитепекес

[ctx: province]
en: Sucre
uk: Сукре

[ctx: province]
en: Sucumbios
uk: Сукумбіос

[ctx: province]
en: Sud
uk: Південь

[ctx: province]
en: Sud-Bandama
uk: Південна Бандама

[ctx: province]
en: Sud-Comoe
uk: Південна Комое

[ctx: province]
en: Sud-Est
uk: Південний схід

[ctx: province]
en: Sud-Kivu
uk: Південне Ківу

[ctx: province]
en: Sud-Ubangi
uk: Південне Убангі

[ctx: province]
en: Suffolk
uk: Саффолк

[ctx: province]
en: Sughd
uk: Согд

[ctx: province]
en: Suhaj
uk: Согаґ

[ctx: province]
en: Sukhothai
uk: Сукхотхай

[ctx: province]
en: Sulawesi Barat
uk: Західне Сулавесі

[ctx: province]
en: Sulawesi Selatan
uk: Південне Сулавесі

[ctx: province]
en: Sulawesi Tengah
uk: Центральне Сулавесі

[ctx: province]
en: Sulawesi Tenggara
uk: Південно-Східне Сулавесі

[ctx: province]
en: Sulawesi Utara
uk: Північне Сулавесі

[ctx: province]
en: Sultan Kudarat
uk: Султан Кударат

[ctx: province]
en: Sulu
uk: Сулу

[ctx: province]
en: Sumatera Utara
uk: Північна Суматра

[ctx: province]
en: Sumatra Barat
uk: Західна Суматра

[ctx: province]
en: Sumatra Selatan
uk: Південна Суматра

[ctx: province]
en: Sumqayit
uk: Сумгаїт

[ctx: province]
en: Sums 'ka Oblast'
uk: Сумська область

[ctx: province]
en: Sunamganj zila
uk: Округ Сунамгандж

[ctx: province]
en: Suourland
uk: Судурланд

[ctx: province]
en: Suournes
uk: Судурнес

[ctx: province]
en: Suphan Buri
uk: Супханбурі

[ctx: province]
en: Surat Thani
uk: Сураттхані

[ctx: province]
en: Surigao del Norte
uk: Північний Суріґао

[ctx: province]
en: Surigao del Sur
uk: Південний Суріґао

[ctx: province]
en: Surin
uk: Сурін

[ctx: province]
en: Surrey
uk: Суррей

[ctx: province]
en: Surt
uk: Сурт

[ctx: province]
en: Surxondaryo
uk: Сурхандар'їнська область

[ctx: province]
en: Susa
uk: Шуша

[ctx: province]
en: Svaay Rieng
uk: Свайріенг

[ctx: province]
en: Svalbard
uk: Свальбард

[ctx: province]
en: Sverdlovskaya oblast'
uk: Свердловська область

[ctx: province]
en: Sveta Ana
uk: Света Ана

[ctx: province]
en: Sveta Trojica v Slovenskih goricah
uk: Свята Трійця в Славянське Горіце

[ctx: province]
en: Sveti Andraž v Slovenskih goricah
uk: Светий Андраж-в-Словенських Горицях

[ctx: province]
en: Sveti Jurij
uk: Светий Юрій

[ctx: province]
en: Sveti Jurij v Slovenskih goricah
uk: Муніципалітет Св. Юрія в Славянське Горіце

[ctx: province]
en: Sveti Tomaž
uk: Светий Томаж

[ctx: province]
en: Swansea
uk: Свонсі

[ctx: province]
en: Sylhet zila
uk: Округ Сілхет

[ctx: province]
en: Syunik'
uk: Сюнік

[ctx: province]
en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
uk: Саболч-Сатмар-Берег

[ctx: province]
en: Szeged
uk: Сегед

[ctx: province]
en: Szekszárd
uk: Сексард

[ctx: province]
en: Szolnok
uk: Сольнок

[ctx: province]
en: Szombathely
uk: Сомбатгей

[ctx: province]
en: Székesfehérvár
uk: Секешфегервар

[ctx: province]
en: Sánchez Ramírez
uk: Санчес-Рамірес

[ctx: province]
en: Södermanlands län
uk: Лен  Седерманланд

[ctx: province]
en: Sør-Trøndelag
uk: Сер-Треннелаг

[ctx: province]
en: Sălaj
uk: Селаж

[ctx: province]
en: Sējas novads
uk: Сейський край

[ctx: province]
en: Ta'izz
uk: Таїз

[ctx: province]
en: Taakaev
uk: Такео

[ctx: province]
en: Tabasco
uk: Табаско

[ctx: province]
en: Tabor
uk: Табор

[ctx: province]
en: Tabora
uk: Табора

[ctx: province]
en: Tabuk
uk: Табук

[ctx: province]
en: Tachira
uk: Тачира

[ctx: province]
en: Tacna
uk: Такна

[ctx: province]
en: Tacuarembo
uk:  Такуарембо

[ctx: province]
en: Tadjoura
uk: Таджура

[ctx: province]
en: Tafea
uk: Тафеа

[ctx: province]
en: Tagant
uk: Таґант

[ctx: province]
en: Tahoua
uk: Тахуа

[ctx: province]
en: Tai Po
uk: Тай По

[ctx: province]
en: Taichung City
uk: Тайчжун

[ctx: province]
en: Taichung County
uk: Повіт  Тайхунг

[ctx: province]
en: Tainan City
uk: Тайнань

[ctx: province]
en: Tainan County
uk: Повіт  Тайнань

[ctx: province]
en: Taipei City
uk: Тайбей

[ctx: province]
en: Taipei County
uk: Повіт  Тайбей

[ctx: province]
en: Taita/Taveta
uk: Таїта-Тавета

[ctx: province]
en: Taitung County
uk: Повіт Тайтунг

[ctx: province]
en: Taiwan
uk: Тайвань

[ctx: province]
en: Tak
uk: Так

[ctx: province]
en: Takhar
uk: Тахар

[ctx: province]
en: Talas
uk: Талас

[ctx: province]
en: Talsu novads
uk: Талсинський край

[ctx: province]
en: Tamanghasset
uk: Таманрассет

[ctx: province]
en: Tamaulipas
uk: Тамауліпас

[ctx: province]
en: Tambacounda
uk: Тамбакунда

[ctx: province]
en: Tambovskaya oblast'
uk: Тамбовська область

[ctx: province]
en: Tamil Nadu
uk: Тамілнад

[ctx: province]
en: Tampere Region
uk: Тампере

[ctx: province]
en: Tan-Tan
uk: Тан-Тан

[ctx: province]
en: Tana River
uk: Тана-Рівер

[ctx: province]
en: Tandjile
uk: Танджиле

[ctx: province]
en: Tanga
uk: Танга

[ctx: province]
en: Tangail zila
uk: Округ Тангайл

[ctx: province]
en: Tanganyika
uk: Танганьїка

[ctx: province]
en: Tanger
uk: Танжер

[ctx: province]
en: Tanintharyi
uk: Танінтаї

[ctx: province]
en: Taounate
uk: Таунат

[ctx: province]
en: Taoyuan County
uk: Повіт Тайнань

[ctx: province]
en: Tapoa
uk: Тапоа

[ctx: province]
en: Taraba
uk: Тараба

[ctx: province]
en: Taraclia
uk: Тараклія

[ctx: province]
en: Taranaki
uk: Таранакі

[ctx: province]
en: Taranto
uk: Таранто

[ctx: province]
en: Tarapaca
uk: Тарапака

[ctx: province]
en: Targovishte
uk: Тирговіште

[ctx: province]
en: Tarhūnah-Masallātah
uk: Тархуна-Масаллатах

[ctx: province]
en: Tarija
uk: Таріха

[ctx: province]
en: Tarlac
uk: Тарлак

[ctx: province]
en: Tarn
uk: Тарн

[ctx: province]
en: Tarn-et-Garonne
uk: Тарн і Гаронна

[ctx: province]
en: Taroudannt
uk: Тарудант

[ctx: province]
en: Tarrafal
uk: Таррафал

[ctx: province]
en: Tarragona
uk: Таррагона

[ctx: province]
en: Tartar
uk: Тертер

[ctx: province]
en: Tarts
uk: Тартус

[ctx: province]
en: Tartumaa
uk: Тартумаа

[ctx: province]
en: Tasman
uk: Тасман

[ctx: province]
en: Tasmania
uk: Тасманія

[ctx: province]
en: Tata
uk: Тата

[ctx: province]
en: Tatabánya
uk: Татабанья

[ctx: province]
en: Tataouine
uk: Татауїн

[ctx: province]
en: Tatarstan, Respublika
uk: Республіка Татарстан

[ctx: province]
en: Tauragės Apskritis
uk: Повіт Таураге

[ctx: province]
en: Tavus
uk: Тавуш

[ctx: province]
en: Tawi-Tawi
uk: Таві-Таві

[ctx: province]
en: Tay Ninh
uk: Тейнінь

[ctx: province]
en: Taza
uk: Тазу

[ctx: province]
en: Tbilisi
uk: Тбілісі

[ctx: province]
en: Tebessa
uk: Тебесса

[ctx: province]
en: Tehran
uk: Тегеран

[ctx: province]
en: Tekirdag
uk: Текірдаг

[ctx: province]
en: Tel-Aviv
uk: Тель-Авів

[ctx: province]
en: Telangana
uk: Телангана

[ctx: province]
en: Telemark
uk: Телемарк

[ctx: province]
en: Teleorman
uk: Телеорман

[ctx: province]
en: Telimele
uk: Телімеле

[ctx: province]
en: Telšių Apskritis
uk: Повіт Тельшяй

[ctx: province]
en: Temburong
uk:  Тембуронґ

[ctx: province]
en: Temotu
uk: Темоту

[ctx: province]
en: Tennessee
uk: Теннессі

[ctx: province]
en: Tepelenë
uk: Тепелєна

[ctx: province]
en: Teramo
uk: Терамо

[ctx: province]
en: Terengganu
uk: Теренггану

[ctx: province]
en: Terni
uk: Терні

[ctx: province]
en: Ternopil's'ka Oblast'
uk: Тернопільська область

[ctx: province]
en: Territoire de Belfort
uk: Територія Бельфор

[ctx: province]
en: Teruel
uk: Теруель

[ctx: province]
en: Tete
uk: Тете

[ctx: province]
en: Texas
uk: Техас

[ctx: province]
en: Thaa
uk: Тхаа

[ctx: province]
en: Thaba-Tseka
uk: Таба-Цека

[ctx: province]
en: Thai Binh
uk: Тхайбінь

[ctx: province]
en: Thai Nguyen
uk: Тхайнгуєн

[ctx: province]
en: Thakurgaon zila
uk: Округ Тхакургаон

[ctx: province]
en: Thanh Hoa
uk: Тханхоа

[ctx: province]
en: Tharaka-Nithi
uk: Тарака-Нітхі

[ctx: province]
en: Thesprotia
uk: Теспротія

[ctx: province]
en: Thessaloniki
uk: Салоніки

[ctx: province]
en: Thies
uk: Тієс

[ctx: province]
en: Thimphu
uk: Тхімпху

[ctx: province]
en: Thua Thien-Hue
uk: Тхіатхьєн-Хюе

[ctx: province]
en: Thurgau
uk: Тургау

[ctx: province]
en: Thyolo
uk: Тіоло

[ctx: province]
en: Thüringen
uk: Тюринґія

[ctx: province]
en: Tianjin
uk: Тяньцзінь

[ctx: province]
en: Tiaret
uk: Тіарет

[ctx: province]
en: Ticino
uk: Тічино

[ctx: province]
en: Tien Giang
uk: Тьєнзянг

[ctx: province]
en: Tierra del Fuego
uk: Вогняна Земля

[ctx: province]
en: Tighina [Bender]
uk: Тігіна [Бендери]

[ctx: province]
en: Tigrai
uk: Тиграй

[ctx: province]
en: Tillaberi
uk: Тіллабері

[ctx: province]
en: Timiș
uk: Тіміш

[ctx: province]
en: Tindouf
uk: Тіндуф

[ctx: province]
en: Tipaza
uk: Тіпаза

[ctx: province]
en: Tipperary
uk: Тіпперері

[ctx: province]
en: Tiranë
uk: Тирана

[ctx: province]
en: Tiris Zemmour
uk: Тіріс-Земмур

[ctx: province]
en: Tirol
uk: Тіроль

[ctx: province]
en: Tissemsilt
uk: Тіссемсілт

[ctx: province]
en: Tizi Ouzou
uk: Тізі-Узу

[ctx: province]
en: Tiznit
uk:  Тізніт

[ctx: province]
en: Tišina
uk: Тишина

[ctx: province]
en: Tlaxcala
uk: Тласкала

[ctx: province]
en: Tlemcen
uk: Тлемсен

[ctx: province]
en: Toamasina
uk: Туамасіна

[ctx: province]
en: Tocantins
uk: Токантінс

[ctx: province]
en: Tochigi
uk: Тотіґі

[ctx: province]
en: Togdheer
uk: Тогдер

[ctx: province]
en: Tokat
uk: Токат

[ctx: province]
en: Tokushima
uk: Токушіма

[ctx: province]
en: Tokyo
uk: Токіо

[ctx: province]
en: Toledo
uk: Толедо

[ctx: province]
en: Toliara
uk: Туліара

[ctx: province]
en: Tolima
uk: Толіма

[ctx: province]
en: Tolmin
uk: Толмин

[ctx: province]
en: Tolna
uk: Толна

[ctx: province]
en: Tombali S
uk: Томбалі

[ctx: province]
en: Tombouctou
uk: Тімбукту

[ctx: province]
en: Tomskaya oblast'
uk: Томська область

[ctx: province]
en: Torba
uk: Торба

[ctx: province]
en: Torfaen
uk: Торвайн

[ctx: province]
en: Torino
uk: Торіно

[ctx: province]
en: Tororo
uk: Тороро

[ctx: province]
en: Toshkent
uk: Ташкентська область

[ctx: province]
en: Toshkent (city)
uk: Ташкент (місто)

[ctx: province]
en: Totonicapan
uk: Тотонікапан

[ctx: province]
en: Tottori
uk: Тотторі

[ctx: province]
en: Tougue
uk: Туге

[ctx: province]
en: Tov
uk: Туве

[ctx: province]
en: Tovuz
uk: Товуз

[ctx: province]
en: Toyama
uk: Тояма

[ctx: province]
en: Tozeur
uk: Таузар

[ctx: province]
en: Tra Vinh
uk: Чавінь

[ctx: province]
en: Trabzon
uk: Трабзон

[ctx: province]
en: Trang
uk: Транг

[ctx: province]
en: Trans Nzoia
uk: Транс Нзоя

[ctx: province]
en: Trapani
uk: Трапані

[ctx: province]
en: Trarza
uk: Трарза

[ctx: province]
en: Trashi Yangtse
uk: Трашіянгце

[ctx: province]
en: Trashigang
uk:  Трашіганг

[ctx: province]
en: Trat
uk: Трат

[ctx: province]
en: Trbovlje
uk: Трбовлє

[ctx: province]
en: Trebnje
uk: Требнє

[ctx: province]
en: Treinta y Tres
uk: Трейнта-і-Трес

[ctx: province]
en: Trelawny
uk: Трелоні

[ctx: province]
en: Trento
uk: Тренто

[ctx: province]
en: Trenčiansky kraj
uk: Тренчинський край

[ctx: province]
en: Treviso
uk: Тревізо

[ctx: province]
en: Trieste
uk: Трієст

[ctx: province]
en: Trikala
uk: Трикала

[ctx: province]
en: Trincomalee
uk: Тринкомалі

[ctx: province]
en: Tripura
uk: Трипура

[ctx: province]
en: Tristan da Cunha
uk: Тристан-да-Кунья

[ctx: province]
en: Trnavský kraj
uk: Трнавський край

[ctx: province]
en: Trnovska vas
uk: Трновська Вас

[ctx: province]
en: Troms
uk: Трумс

[ctx: province]
en: Trongsa
uk: Тронгса

[ctx: province]
en: Tropojë
uk: Тропоя

[ctx: province]
en: Trujillo
uk: Трухільйо

[ctx: province]
en: Trzin
uk: Трзин

[ctx: province]
en: Tržič
uk: Тржич

[ctx: province]
en: Tshopo
uk: Чопо

[ctx: province]
en: Tshuapa
uk: Чуапа

[ctx: province]
en: Tsirang
uk: Ціранг

[ctx: province]
en: Tsuen Wan
uk: Цуен Ван

[ctx: province]
en: Tuamasaga
uk: Туамасага

[ctx: province]
en: Tubas
uk: Тубас

[ctx: province]
en: Tucuman
uk: Тукуман

[ctx: province]
en: Tuen Mun
uk: Туен Мун

[ctx: province]
en: Tui
uk: Туй

[ctx: province]
en: Tukuma novads
uk: Тукумський край

[ctx: province]
en: Tul'skaya oblast'
uk: Тульська область

[ctx: province]
en: Tulcea
uk: Тульча

[ctx: province]
en: Tulkarm
uk: Тулькарм

[ctx: province]
en: Tumbes
uk: Тумбес

[ctx: province]
en: Tunapuna-Piarco
uk: Тунапуна-Піарко

[ctx: province]
en: Tunceli
uk: Тунджелі

[ctx: province]
en: Tungurahua
uk: Тунґурауа

[ctx: province]
en: Tunis
uk: Туніс

[ctx: province]
en: Turkana
uk: Туркана

[ctx: province]
en: Turnišče
uk: Турнище

[ctx: province]
en: Tutong
uk:  Тутонґ

[ctx: province]
en: Tuyen Quang
uk: Туєнкуанг

[ctx: province]
en: Tverskaya oblast'
uk: Тверська область

[ctx: province]
en: Tyne and Wear
uk: Тайн і Вір

[ctx: province]
en: Tyumenskaya oblast'
uk: Тюменська область

[ctx: province]
en: Tyva, Respublika [Tuva]
uk: Тувинська Народна Республіка

[ctx: province]
en: Tétouan
uk: Тетуан

[ctx: province]
en: Tājūrā' wa an Nawāhī al Arbāh
uk: Таджура-ва-Ель-Навахі-Ель-Арба

[ctx: province]
en: Tērvetes novads
uk: Терветський край

[ctx: province]
en: Uasin Gishu
uk: Уасін Гішу

[ctx: province]
en: Ubon Ratchathani
uk: Убонратчатхані

[ctx: province]
en: Ucar
uk: Уджар

[ctx: province]
en: Ucayali
uk: Укаялі

[ctx: province]
en: Udine
uk: Удіне

[ctx: province]
en: Udmurtskaya Respublika
uk: Удмуртія

[ctx: province]
en: Udon Thani
uk: Убонтхані

[ctx: province]
en: Uige
uk: Уїже

[ctx: province]
en: Ujae
uk: Уджае

[ctx: province]
en: Ujelang
uk: Уджеланг

[ctx: province]
en: Ul'yanovskaya oblast'
uk: Ульяновська область

[ctx: province]
en: Ulaanbaatar
uk: Улан-Батор

[ctx: province]
en: Ulsan Gwang'yeogsi
uk: Ульсан Гванг'єосі

[ctx: province]
en: Umm Salal
uk: Умм-Салаль

[ctx: province]
en: Umm al Qaywayn
uk: Умм-ель-Кайвайн

[ctx: province]
en: Ungheni
uk: Унгени

[ctx: province]
en: United States Minor Outlying Islands
uk: Зовнішні малі острови США

[ctx: province]
en: Upper Demerara-Berbice
uk: Верхня Демерара-Бербіс

[ctx: province]
en: Upper East
uk: Верхній Іст

[ctx: province]
en: Upper River
uk: Верхня Річка

[ctx: province]
en: Upper Takutu-Upper Essequibo
uk: Верхнє Такуту-Верхня Есекібо

[ctx: province]
en: Upper West
uk: Верхній Вест

[ctx: province]
en: Uppsala län
uk: Лен Уппсала

[ctx: province]
en: Uri
uk: Урі

[ctx: province]
en: Us'ak
uk: Ушак

[ctx: province]
en: Usulutan
uk: Усулутан

[ctx: province]
en: Utah
uk: Юта

[ctx: province]
en: Utenos Apskritis
uk: Утенський повіт

[ctx: province]
en: Uthai Thani
uk: Утхайтхані

[ctx: province]
en: Utirik
uk: Утірік

[ctx: province]
en: Utrecht
uk: Утрехт

[ctx: province]
en: Uttar Pradesh
uk: Уттар-Прадеш

[ctx: province]
en: Uttaradit
uk: Уттарадіт

[ctx: province]
en: Uttarakhand
uk: Уттаракханд

[ctx: province]
en: Uusimaa
uk: Уусімаа

[ctx: province]
en: Uvs
uk:  Увс

[ctx: province]
en: Va'a-o-Fonoti
uk: Ваа-о-Фоноті

[ctx: province]
en: Vaavu
uk: Вааву

[ctx: province]
en: Vacosa-Phoenix
uk: Вакоас-Фенікс

[ctx: province]
en: Vaisigano
uk: Вайсігано

[ctx: province]
en: Vaiņodes novads
uk: Вайньодський край

[ctx: province]
en: Vakaga
uk: Вакага

[ctx: province]
en: Val d'Oise
uk: Валь-д'Уаз

[ctx: province]
en: Val-de-Marne
uk: Валь-де-Марн

[ctx: province]
en: Valais
uk: Вале

[ctx: province]
en: Vale of Glamorgan, The
uk: Долина Ґламорґан

[ctx: province]
en: Valencia
uk: Валенсія

[ctx: province]
en: Valgamaa
uk: Валгамаа

[ctx: province]
en: Valkas novads
uk: Валкський край

[ctx: province]
en: Valladolid
uk: Вальядолід

[ctx: province]
en: Valle
uk: Валле

[ctx: province]
en: Valle del Cauca
uk: Вальє-дель-Каука

[ctx: province]
en: Vallee du Bandama
uk: Валле-дю-Бандама

[ctx: province]
en: Valmiera
uk: Валмієра

[ctx: province]
en: Valparaiso
uk: Вальпараїсо

[ctx: province]
en: Valverde
uk: Вальверде

[ctx: province]
en: Van
uk: Ван

[ctx: province]
en: Var
uk: Вар

[ctx: province]
en: Varaidinska zupanija
uk: Вараждинська жупанія

[ctx: province]
en: Varakļānu novads
uk: Вараклянський край

[ctx: province]
en: Varese
uk: Варезе

[ctx: province]
en: Vargas
uk: Варгас

[ctx: province]
en: Varna
uk: Варна

[ctx: province]
en: Vas
uk: Вас

[ctx: province]
en: Vaslui
uk: Васлуй

[ctx: province]
en: Vaucluse
uk: Воклюз

[ctx: province]
en: Vaud
uk: Во

[ctx: province]
en: Vaupés
uk: Ваупес

[ctx: province]
en: VavunLya
uk: Вавунія

[ctx: province]
en: Vayoc Jor
uk:  Вайоц-Дзор

[ctx: province]
en: Vecpiebalgas novads
uk: Вецпієбалгський край

[ctx: province]
en: Vecumnieku novads
uk: Вецумнієкський край

[ctx: province]
en: Vejle
uk: Вайле

[ctx: province]
en: Velenje
uk: Веленє

[ctx: province]
en: Velika Polana
uk: Велика Полана

[ctx: province]
en: Velike Lašče
uk: Велике Лаще

[ctx: province]
en: Veliko Tarnovo
uk: Велико-Тирново

[ctx: province]
en: Vendée
uk: Вандея

[ctx: province]
en: Venezia
uk: Венеція

[ctx: province]
en: Ventspils
uk: Вентспілс

[ctx: province]
en: Ventspils novads
uk: Вентспілський край

[ctx: province]
en: Veracruz
uk: Веракрус

[ctx: province]
en: Veraguas
uk: Вераґуас

[ctx: province]
en: Verbano-Cusio-Ossola
uk: Вербано-Кузіо-Оссола

[ctx: province]
en: Vercelli
uk: Верчеллі

[ctx: province]
en: Vermont
uk: Вермонт

[ctx: province]
en: Verona
uk: Верона

[ctx: province]
en: Veržej
uk: Вержей

[ctx: province]
en: Vest-Agder
uk: Вест-Агдер

[ctx: province]
en: Vestfirolr
uk: Вестфірдір

[ctx: province]
en: Vestfold
uk: Вестфол

[ctx: province]
en: Vestsjælland
uk: Вестшелланн

[ctx: province]
en: Vesturland
uk: Вестурланд

[ctx: province]
en: Veszprém
uk: Веспрем

[ctx: province]
en: Viana do Castelo
uk: Віана-ду-Каштелу

[ctx: province]
en: Vibo Valentia
uk: Вібо-Валентія

[ctx: province]
en: Viborg
uk: Виборг

[ctx: province]
en: Vicebskaja voblasc'
uk: Вітебська область

[ctx: province]
en: Vicenza
uk: Віченца

[ctx: province]
en: Vichada
uk: Вічада

[ctx: province]
en: Victoria
uk: Вікторія

[ctx: province]
en: Videm
uk: Видем

[ctx: province]
en: Vidin
uk: Відін

[ctx: province]
en: Vienne
uk: В'єнн

[ctx: province]
en: Vientiane
uk: В'єнтьян

[ctx: province]
en: Viesītes novads
uk: Вієсітський край

[ctx: province]
en: Vihiga
uk: Віхіга

[ctx: province]
en: Vila Real
uk: Віла-Реал

[ctx: province]
en: Viljandimaa
uk: Вільяндімаа

[ctx: province]
en: Villa Clara
uk: Вілья-Клара

[ctx: province]
en: Vilniaus Apskritis
uk: Вільнюський пові

[ctx: province]
en: Vinh Long
uk: Віньлонг

[ctx: province]
en: Vinh Phuc
uk: Віньфук

[ctx: province]
en: Vinnyts'ka Oblast'
uk: Вінницька область

[ctx: province]
en: Vipava
uk: Віпава

[ctx: province]
en: Viqueque
uk: Вікеке

[ctx: province]
en: Virgin Islands
uk: Віргінські Острови

[ctx: province]
en: Virginia
uk: Вірджинія

[ctx: province]
en: VirovitiEko-podravska zupanija
uk: Вировитицько-Подравська жупанія

[ctx: province]
en: Viseu
uk: Вісеу

[ctx: province]
en: Vitanje
uk: Витанє

[ctx: province]
en: Viterbo
uk: Вітербо

[ctx: province]
en: Vizcaya
uk: Біскайя

[ctx: province]
en: Viļakas novads
uk: Вілякський край

[ctx: province]
en: Viļānu novads
uk: Вілянський край

[ctx: province]
en: Vlaams-Brabant
uk: Фламандський Брабант

[ctx: province]
en: Vladimirskaya oblast'
uk: Владимирська область

[ctx: province]
en: Vlorë
uk: Вльора

[ctx: province]
en: Vodice
uk: Водіце

[ctx: province]
en: Voiotia
uk: Беотія

[ctx: province]
en: Vojnik
uk: Войник

[ctx: province]
en: Vojvodina
uk: Воєводина

[ctx: province]
en: Volgogradskaya oblast'
uk: Волгоградська область

[ctx: province]
en: Vologodskaya oblast'
uk: Вологодська область

[ctx: province]
en: Volta
uk: Вольта

[ctx: province]
en: Volyos'ka Oblast'
uk: Волинська область

[ctx: province]
en: Vorarlberg
uk: Форарльберг

[ctx: province]
en: Voronezhskaya oblast'
uk: Воронезька область

[ctx: province]
en: Vosges
uk: Вогези

[ctx: province]
en: Vrancea
uk: Вранча

[ctx: province]
en: Vransko
uk: Врансько

[ctx: province]
en: Vratsa
uk: Враца

[ctx: province]
en: Vrhnika
uk: Врхника

[ctx: province]
en: VuRovarako-srijemska zupanija
uk: Вуковарсько-Сремська жупанія

[ctx: province]
en: Vuzenica
uk: Вузениця

[ctx: province]
en: Vysočina
uk: Край Височина

[ctx: province]
en: Vâlcea
uk: Вилчя

[ctx: province]
en: Värmlands län
uk: Лен Вермланд

[ctx: province]
en: Västerbottens län
uk: Лен Вестерботтен

[ctx: province]
en: Västernorrlands län
uk: Лен Вестернорланд

[ctx: province]
en: Västmanlands län
uk: Лен Вестманланд

[ctx: province]
en: Västra Götalands län
uk: Лен Вестра Йоталанд

[ctx: province]
en: Võrumaa
uk: Вирумаа

[ctx: province]
en: Vārkavas novads
uk: Варкавський край

[ctx: province]
en: Waikato
uk: Ваікато

[ctx: province]
en: Wajir
uk: Ваджір

[ctx: province]
en: Wakayama
uk: Вакаяма

[ctx: province]
en: Wake Island
uk: Острів Вейк

[ctx: province]
en: Wakiso
uk: Вакісо

[ctx: province]
en: Wallis-et-Futuna
uk: Волліс і Футуна

[ctx: province]
en: Wan Chai
uk: Ван Чай

[ctx: province]
en: Wangdue Phodrang
uk: Вангді-Пходранг

[ctx: province]
en: Wanica
uk: Ваніка

[ctx: province]
en: Warab
uk: Вараб

[ctx: province]
en: Wardak
uk: Вардак

[ctx: province]
en: Warwickshire
uk: Ворикшир

[ctx: province]
en: Washington
uk: Вашингтон

[ctx: province]
en: Wasit
uk: Васіт

[ctx: province]
en: Waterford
uk: Вотерфорд

[ctx: province]
en: Wele-Nzas
uk: Веле-Нзас

[ctx: province]
en: Wellington
uk:  Веллінгтон

[ctx: province]
en: West
uk: Захід

[ctx: province]
en: West Bengal
uk: Західний Бенгал

[ctx: province]
en: West Coast
uk: Уест-Кост

[ctx: province]
en: West Dunbartonshire
uk: Західний Данбартоншир

[ctx: province]
en: West Glamorgan
uk: Західний Гламорган

[ctx: province]
en: West Lothian
uk: Західний Лотіан

[ctx: province]
en: West Midlands
uk: Західний Мідленд

[ctx: province]
en: West New Britain
uk: Західна Нова Британія

[ctx: province]
en: West Pokot
uk: Вест-Покот

[ctx: province]
en: West Sussex
uk: Західний Сассекс

[ctx: province]
en: West Virginia
uk: Західна Вірджинія

[ctx: province]
en: West Yorkshire
uk: Західний Йоркшир

[ctx: province]
en: West-Vlaanderen
uk: Західна Фландрія

[ctx: province]
en: Western
uk: Західний

[ctx: province]
en: Western Area (Freetown)
uk: Західна територія (Фрітаун)

[ctx: province]
en: Western Australia
uk: Західна Австралія

[ctx: province]
en: Western Cape
uk: Західно-Капська провінція

[ctx: province]
en: Western Highlands
uk: Західний Гайлендс

[ctx: province]
en: Western Samar
uk: Західний Самар

[ctx: province]
en: Western Tobago
uk: Західний Тобаго

[ctx: province]
en: Westmeath
uk: Західний Міт

[ctx: province]
en: Westmoreland
uk: Вестморленд

[ctx: province]
en: Wexford
uk: Вексфорд

[ctx: province]
en: Wicklow
uk: Віклов

[ctx: province]
en: Wien
uk: Відень

[ctx: province]
en: Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
uk: Куала-Лумпур

[ctx: province]
en: Wilayah Persekutuan Labuan
uk: Лабуан

[ctx: province]
en: Wilayah Persekutuan Putrajaya
uk: Путраджая

[ctx: province]
en: Wiltshire
uk: Вілтшир

[ctx: province]
en: Wisconsin
uk: Вісконсин

[ctx: province]
en: Woleu-Ntem
uk: Волю-Нтем

[ctx: province]
en: Wong Tai Sin
uk: Вонг Тай Сін

[ctx: province]
en: Woqooyi Galbeed
uk: Вокуй-Гальбід

[ctx: province]
en: Worcestershire
uk: Вустершир

[ctx: province]
en: Worodouqou
uk: Вородугу

[ctx: province]
en: Wotho
uk: Вото

[ctx: province]
en: Wotje
uk: Вотье

[ctx: province]
en: Wrexham
uk: Рексем

[ctx: province]
en: Wuzhong
uk: Учжун

[ctx: province]
en: Wyoming
uk: Вайомінг

[ctx: province]
en: Wādī al hayāt
uk: Ваді-ель-Хаят

[ctx: province]
en: Xacmaz
uk: Хачмаз

[ctx: province]
en: Xaignabouli
uk: Сайнябулі

[ctx: province]
en: Xankandi
uk: Ханкенді

[ctx: province]
en: Xanlar
uk: Ханлар

[ctx: province]
en: Xanthi
uk: Ксанті

[ctx: province]
en: Xekong
uk: Секонг

[ctx: province]
en: Xiangkhoang
uk: Сіангкхуанг

[ctx: province]
en: Xiasomboun
uk: Сяйнабун

[ctx: province]
en: Xigoma
uk: Кігома

[ctx: province]
en: Xinjiang
uk: Сіньцзян

[ctx: province]
en: Xizang
uk: Сіцзян

[ctx: province]
en: Xizi
uk: Хизи

[ctx: province]
en: Xocali
uk: Ходжали

[ctx: province]
en: Xocavand
uk: Ходжавенд

[ctx: province]
en: Xorazm
uk: Хорезмська область

[ctx: province]
en: Xoulikoro
uk: Кулікоро

[ctx: province]
en: Xrong Preah Sihanouk
uk: Сіануквіль

[ctx: province]
en: Yafran-Jādū
uk: Яфран-Джаду

[ctx: province]
en: Yagha
uk: Яга

[ctx: province]
en: Yala
uk: Яла

[ctx: province]
en: Yalova
uk: Ялова

[ctx: province]
en: Yamagata
uk: Ямаґата

[ctx: province]
en: Yamaguchi
uk: Ямаґуті

[ctx: province]
en: Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug
uk: Ямало-Ненецький автономний округ

[ctx: province]
en: Yamanashi
uk: Яманасі

[ctx: province]
en: Yambol
uk: Ямбол

[ctx: province]
en: Yanggang-do
uk: Янггангдо

[ctx: province]
en: Yangon
uk: Янгон

[ctx: province]
en: Yap
uk: Яп

[ctx: province]
en: Yaracuy
uk: Яракуй

[ctx: province]
en: Yardimli
uk: Ярдимли

[ctx: province]
en: Yaroslavskaya oblast'
uk: Ярославська область

[ctx: province]
en: Yasothon
uk: Ясотхон

[ctx: province]
en: Yatenga
uk: Ятенга

[ctx: province]
en: Yau Tsim Mong
uk: Яу Цім Монг

[ctx: province]
en: Yazd
uk: Єзд

[ctx: province]
en: Yen Bai
uk: Єнбай

[ctx: province]
en: Yevlax
uk: Євлах

[ctx: province]
en: Yevreyskaya avtonomnaya oblast'
uk: Єврейська автономна область

[ctx: province]
en: Yinchuan
uk: Іньчуань

[ctx: province]
en: Yobe
uk: Йобе

[ctx: province]
en: Yomou
uk: Йому

[ctx: province]
en: Yonne
uk: Йонна

[ctx: province]
en: Yoro
uk: Йоро

[ctx: province]
en: Yozgat
uk: Йозгат

[ctx: province]
en: Ysyk-Kol
uk: Іссик-Куль

[ctx: province]
en: Yucatan
uk: Юкатан

[ctx: province]
en: Yuen Long
uk: Юен Лонг

[ctx: province]
en: Yukon Territory
uk: Територія Юкон

[ctx: province]
en: Yumbe
uk: Йумбе

[ctx: province]
en: Yunlin County
uk: Юньлінь

[ctx: province]
en: Yunnan
uk: Юньнань

[ctx: province]
en: Yvelines
uk: Івлін

[ctx: province]
en: Zabaykalsky Krai'
uk: Забайкальский край

[ctx: province]
en: Zabol
uk:  Забуль

[ctx: province]
en: Zacapa
uk: Сакапа

[ctx: province]
en: Zacatecas
uk: Сакатекас

[ctx: province]
en: Zadaraka
uk: Задарака

[ctx: province]
en: Zaghouan
uk: Загуан

[ctx: province]
en: Zagorje ob Savi
uk: Загорє-об-Саві

[ctx: province]
en: Zagrebacka zupanija
uk: Загребська жупанія

[ctx: province]
en: Zaire
uk: Заїре

[ctx: province]
en: Zakarpats'ka Oblast'
uk: Закарпатська область

[ctx: province]
en: Zakynthos
uk: Закінф

[ctx: province]
en: Zala
uk: Зала

[ctx: province]
en: Zalaegerszeg
uk: Залаегерсег

[ctx: province]
en: Zambales
uk: Замбалес

[ctx: province]
en: Zambezia
uk: Замбезія

[ctx: province]
en: Zamboanga Sibiguey
uk: Замбоанґа-Сібуґай

[ctx: province]
en: Zamboanga del Norte
uk: Північна Замбоанґа

[ctx: province]
en: Zamboanga del Sur
uk: Південна Замбоанґа

[ctx: province]
en: Zamfara
uk: Замфара

[ctx: province]
en: Zamora
uk: Замора

[ctx: province]
en: Zamora-Chinchipe
uk: Самора-Чинчипе

[ctx: province]
en: Zangilan
uk: Зангелан

[ctx: province]
en: Zanjan
uk: Зенджан

[ctx: province]
en: Zanzan
uk: Занзан

[ctx: province]
en: Zaporiz'ka Oblast'
uk: Запорізька область

[ctx: province]
en: Zaqatala
uk: Заґатала

[ctx: province]
en: Zaragoza
uk: Сарагоса

[ctx: province]
en: Zardab
uk: Зардоб

[ctx: province]
en: Zavrč
uk: Заврч

[ctx: province]
en: Zeeland
uk: Зеландія

[ctx: province]
en: Zhambyl oblysy Zhambylskaya oblast'
uk: Жамбилська область

[ctx: province]
en: Zhejiang
uk: Чжецзян

[ctx: province]
en: Zhemgang
uk: Жемганг

[ctx: province]
en: Zhongwei
uk: Чжунвей

[ctx: province]
en: Zhytomyrs'ka Oblast'
uk: Житомирська область

[ctx: province]
en: Ziguinchor
uk: Зігіншор

[ctx: province]
en: Zilupes novads
uk: Зілупський край

[ctx: province]
en: Zinder
uk: Зіндер

[ctx: province]
en: Ziro
uk: Зіро

[ctx: province]
en: Zlínský kraj
uk: Злінський край

[ctx: province]
en: Zomba
uk: Зомба

[ctx: province]
en: Zondoma
uk: Зондома

[ctx: province]
en: Zonguldak
uk: Зонгулдак

[ctx: province]
en: Zou
uk: Зу

[ctx: province]
en: Zoundweogo
uk: Зундвеого

[ctx: province]
en: Zreče
uk: Зрече

[ctx: province]
en: Zug
uk: Цуг

[ctx: province]
en: Zuid-Holland
uk: Південна Голландія

[ctx: province]
en: Zulia
uk: Сулія

[ctx: province]
en: Zurich
uk: Цюрих

[ctx: province]
en: dolnośląskie
uk: Нижньосілезьке

[ctx: province]
en: kujawsko-pomorskie
uk: Куявсько-Поморське

[ctx: province]
en: lubelskie
uk: Люблінське

[ctx: province]
en: lubuskie
uk: Любуське

[ctx: province]
en: mazowieckie
uk: Мазовецьке

[ctx: province]
en: małopolskie
uk: Малопольське

[ctx: province]
en: opolskie
uk: Опольське

[ctx: province]
en: podkarpackie
uk: Підкарпатське

[ctx: province]
en: podlaskie
uk: Підляське

[ctx: province]
en: pomorskie
uk: Поморське

[ctx: province]
en: warmińsko-mazurskie
uk: Вармінсько-Мазурське

[ctx: province]
en: wielkopolskie
uk: Великопольське

[ctx: province]
en: zachodniopomorskie
uk: Західнопоморське

[ctx: province]
en: Álava
uk: Алава

[ctx: province]
en: Ávila
uk: Авіла

[ctx: province]
en: Åland
uk: Аландські острови

[ctx: province]
en: Århus
uk: Орхус

[ctx: province]
en: Évora
uk: Евора

[ctx: province]
en: Örebro län
uk: Лен Еребру

[ctx: province]
en: Östergötlands län
uk: Лен Естерйотланд

[ctx: province]
en: Østfold
uk: Естфол

[ctx: province]
en: Ústecký kraj
uk: Устецький край

[ctx: province]
en: Ādažu novads
uk: Адажинський край

[ctx: province]
en: Črenšovci
uk: Чреншовці

[ctx: province]
en: Črna na Koroškem
uk: Чрна-на-Корошкем

[ctx: province]
en: Črnomelj
uk: Чрномель

[ctx: province]
en: Ērgļu novads
uk: Ергльський край

[ctx: province]
en: Ķeguma novads
uk: Кегумський край

[ctx: province]
en: Ķekavas novads
uk: Кекавський край

[ctx: province]
en: łódzkie
uk: Лодзьке

[ctx: province]
en: śląskie
uk: Сілезьке

[ctx: province]
en: świętokrzyskie
uk: Свентокшиське

[ctx: province]
en: Şabrātah Şurmān
uk: Сабрата Сурман

[ctx: province]
en: Šalovci
uk: Шаловці

[ctx: province]
en: Šempeter-Vrtojba
uk: Шемпетер-Вртойба

[ctx: province]
en: Šentilj
uk: Шентиль

[ctx: province]
en: Šentjernej
uk: Шентєрней

[ctx: province]
en: Šentjur
uk: Шентюр

[ctx: province]
en: Šentrupert
uk: Сентруперт

[ctx: province]
en: Šenčur
uk: Шенчур

[ctx: province]
en: Šiaulių Apskritis
uk: Повіт Шяуляй

[ctx: province]
en: Škocjan
uk: Шкоцян

[ctx: province]
en: Škofja Loka
uk: Шкофя Лока

[ctx: province]
en: Škofljica
uk: Шкофліца

[ctx: province]
en: Šmarje pri Jelšah
uk: Шмарє-при-Єлшах

[ctx: province]
en: Šmarješke Toplice
uk: Шмарьешке Топліце

[ctx: province]
en: Šmartno ob Paki
uk: Шмартно-об-Пакі

[ctx: province]
en: Šmartno pri Litiji
uk: Шмартно-при-Літії

[ctx: province]
en: Šoštanj
uk: Шоштань

[ctx: province]
en: Štore
uk: Шторе

[ctx: province]
en: Ţarābulus
uk: Тарабулус

[ctx: province]
en: Žalec
uk: Жалець

[ctx: province]
en: Železniki
uk: Железнікі

[ctx: province]
en: Žetale
uk: Жетале

[ctx: province]
en: Žilinský kraj
uk: Жилінський край

[ctx: province]
en: Žiri
uk: Жири

[ctx: province]
en: Žirovnica
uk: Жировниця

[ctx: province]
en: Žužemberk
uk: Жужемберк

en: raised
uk: зібрано

en: reCAPTCHA is also not available when a profile is used inside the User Registration and My Account screens.
uk: reCAPTCHA також не доступна, коли профіль використовується у вікнах "Реєстрація Користувача" та "Мій Обліковий Запис".

en: read about <a href="!1">CiviCRM access permissions</a> and set access permissions at <a href="!2">Administer CiviCRM &raquo; Access Control</a>.
uk: прочитати про <a href="!1">дозволи на доступ у CiviCRM</a> та встановити дозволи на доступ через опцію <a href="!2">Адміністрування CiviCRM &raquo; Контроль доступу</a>.

en: read more
uk: читати далі

en: read the <a href="!1">CiviCRM Administrator Guide</a>.
uk: прочитати <a href="!1">Керівництво адміністратора CiviCRM</a>.

en: receipt
uk: Квитанція

en: record response
uk: записати відповідь

en: register for events
uk: зареєструвати на захід

en: release
uk: звільнити

en: release campaign contacts
uk: звільнити контакти кампанії

en: remove profile
uk: Видалити профіль

en: remove sort by column
uk: видалити сортування за стовпцем

en: reopen all manual batches
uk: перевідкрити усі ручні батчі

en: reopen own manual batches
uk: перевідкрити власні ручні батчі

en: reserve
uk: зарезервувати

en: reserve campaign contacts
uk: резервування контактів кампанії

en: role required to be able to run this instance
uk: роль, необхідна для запуску цього примірника

en: rows
uk: Рядки

en: save Report Criteria
uk: зберегти критерії звітів

en: schedule mailings
uk: планування розсилок

en: search by group
uk: пошук за групою

en: search by group type
uk: пошук за типом групи

en: seconds
uk: секунд

en: select
uk: вибрати

en: select activity
uk: вибрати діяльність

en: selected contact(s)
uk: обраний контакт (-и)

en: send SMS
uk: надіслати SMS

en: send_reminders=[1 or 0] optional- 1 to send payment reminders
uk: send_reminders=[1 або 0] опціонально- 1 для відправлення нагадувань про сплату

en: show all
uk: показати все

en: show child groups
uk: показати дочірні групи

en: sign CiviCRM Petition
uk: підписати петицію CiviCRM

en: site root
uk: корінь сайту

en: skip IDS check
uk: пропустити перевірку IDS

en: smart group
uk: смарт група

en: ssl_merchant_id is not set for this payment processor
uk: ssl_merchant_id не визначений як платіжний процесор

en: start date
uk: дата початку

en: start=YYYYMMDD - Specify a different starting date range for the events to be listed.
uk: (початок) start=РРРРММДД - Визначає іншу початкову дату з діапазону дат, Які треба відобразити.

en: status
uk: статус

en: submit credit card contribution
uk: Здійснити внесок кредитною карткою

en: submit credit card membership
uk: подати членство з кредитною карткою

en: submit credit card payment
uk: Здійснити оплату кредитною карткою

en: test
uk: тест

en: test-drive
uk: Тестовий режим

en: the following PHP variables are missing: %1
uk: відсутні наступні змінні параметри PHP: %1

en: the record
uk: запис

en: this is just an interface and should not be called directly
uk: це лише інтерфейс і не може викликатися безпосередньо

en: through
uk: до

en: through %1
uk: через %1

en: translate CiviCRM
uk: перекласти CiviCRM

en: true
uk: істина

en: try a different spelling or use fewer letters
uk: Спробуйте інше написання чи менше літер.

en: type
uk: тип

en: type=N - Specify a particular Event Type using the event_type_id value. (You can find these values by browsing the listing at Administer &raquo; CiviEvent &raquo; Event Types.)
uk: (тип) type=N - Визначає певний тип заходи, з використанням значення event_type_id value. (Ви також можете знайти ці параметри, переглянувши список Адміністрування &raquo; CiviЗахід &raquo; Типи подій.)

en: under the name
uk: зазначивши ім'я

en: unknown
uk: Невідоме

en: until
uk: до

en: updated
uk: оновлено

en: uppercase ante/post meridiem ('AM', 'PM')
uk: великі літери у позначення часу до/після полудня ("ДП", "ПП")

en: user '%1' doesn't have CREATE DATABASE permissions.
uk: користувач '%1' не має дозволу на СТВОРЕННЯ БАЗИ ДАНИХ.

en: vCard
uk: vCard електронна візитка

en: vCard Location Type
uk: vCard Тип локації

en: vCard Name
uk: Назва vCard

en: vCard record for this contact.
uk: Запис vCard для цього контакту.

en: value: %1 is not of the right field data type: %2
uk: значення %1 є неправильним типом даних для поля: %2

en: view
uk: перегляд

en: view additional participant
uk: переглянути додаткового учасника

en: view all activities
uk: Переглянути всю діяльність

en: view all contacts
uk: переглянути контакти

en: view all manual batches
uk: переглянути усі ручні пакетні процеси

en: view all notes
uk: переглянути усі примітки

en: view current employer
uk: переглянути поточного роботодавця

en: view debug output
uk: переглянути результати відладки

en: view event info
uk: перегляд інформації про захід

en: view event participants
uk: перегляд учасників заходи

en: view my contact
uk: переглянути мій контакт

en: view my invoices
uk: переглянути мою накладну

en: view own manual batches
uk: переглянути власні ручні пакетні процеси

en: view payments
uk: Переглянути платежи

en: view primary participant
uk: переглянути основного учасника

en: view public CiviMail content
uk: переглянути публічний вміст модулю CiviПошта

en: view report sql
uk: Переглянути звіти sql

en: view result set
uk: переглянути набір результатів

en: week | weeks
uk[0]: тижні
uk[1]: тижні
uk[2]: тижні
uk[3]: тижні

en: when combined with report_id/template uniquely identifies the instance
uk: у поєднанні з report_id/template унікально ідентифікує примірник

en: with
uk: з

en: year
uk: рік

en: year as a decimal number including the century ('2015')
uk: рік як десяткове число, включаючи століття ("2015")

en: years after the current date.
uk: років після поточної дати

en: years prior to current date.
uk: років до поточної дати

en: you will have the opportunity to override the warning if they do not match
uk: Ви будете мати можливість проігнорувати таке попередження, якщо вони не співпадають

en: yyyy-mm-dd OR yyyy-mm-dd HH:mm OR yyyymmdd OR yyyymmdd HH:mm (1998-12-25 OR 1998-12-25 15:33 OR 19981225 OR 19981225 10:30 OR ( 2008-9-1 OR 2008-9-1 15:33 OR 20080901 15:33)
uk: рррр-мм-дд, АБО рррр-мм-дд ГГ:хх, АБО ррррммдд, АБО ррррммдд ГГ:хх (1198-12-25, АБО 1998-12-25 15:33, АБО 19981225, АБО 19981225 10:30, АБО (2008-9-1, АБО 2008-9-1 15:33, АБО 20080901 15:33)

en: yyyy-mm-dd OR yyyymmdd (1998-12-25 OR 19981225) OR (2008-9-1 OR 20080901)
uk: рр-мм-дн або ррммдн (1998-12-25 або 19981225) або (2008-9-1 або 20080901)

en: ~%1 recipients
uk: ~%1 отримувачів
