CiviCRM - en to sl translation catalogue (1828 entries)

en: % of Total
sl: % skupnega

en: %1 - Participants
sl: %1 - Udeležencev

en: %1 Breakdown
sl: razdelitev %1

en: %1 Options
sl: %1 možnosti

en: %1 is a required field.
sl: %1 je zahtevano polje.

en: %1 must be an integer (whole number).
sl: %1 mora biti celo število.

en: %count month | %count months
sl[0]: %count mesec
sl[1]: %count meseca
sl[2]: %count meseci
sl[3]: %count mesecev

en: %count year | %count years
sl[0]: %count leto
sl[1]: %count leti
sl[2]: %count leta
sl[3]: %count let

en: '%1' information has been saved.
sl: Informacija '%1' je bila shranjena.

en: (Recurring Contribution)
sl: (ponavljajoči prispevek)

en: (Sum of all weights should be greater than or equal to threshold: %1).
sl: (Vsota vseh uteži mora biti večja od ali enaka pragu: %1).

en: (bottom of page)
sl: (dno strani)

en: (current month)
sl: (trenutni mesec)

en: (current year)
sl: (trenutno leto)

en: (preferred)
sl: (priljubljeno)

en: (recipients)
sl: (prejemniki)

en: (signature)
sl: (podpis)

en: (top of page)
sl: (vrh strani)

en: - Activity Fields -
sl: - Polja aktivnosti -

en: - All Contacts -
sl: - Vsi kontakti -

en: - Contact Fields -
sl: - Polja stikov -

en: - Select Relationship Type-
sl: - izberi tip razmerja -

en: - any contact type -
sl: - katerikoli tip stika -

en: - any group -
sl: - katerakoli skupina -

en: - any tag -
sl: - katerakoli oznaka -

en: - default view -
sl: - privzeti pogled -

en: - do not import -
sl: - ne uvozi -

en: - none -
sl: - nič -

en: - prefix -
sl: - predpona -

en: - select -
sl: - izberi -

en: - select group -
sl: - izberi skupino -

en: - select label -
sl: - izberi oznako -

en: - select profile -
sl: - izberi profil -

en: - select record type -
sl: - izberi tip zapisa -

en: - select role -
sl: - izberi vlogo -

en: - suffix -
sl: - pripona -

en: <strong>Check Availability</strong>
sl: <strong>Preveri razpoložljivost</strong>

en: <strong>Export PRIMARY fields</strong> provides the most commonly used data values. This includes primary address information, preferred phone and email.
sl: <strong>Izvozi PRIMARNA polja</strong> nudi najbolj pogosto uporabljene vrednosti podatkov. To vključuje podatke o primarnem naslovu, preferenčni telefon in e-pošto.

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contacts(s).
sl: Kopija aktivnosti je bila poslana tudi tistemu, ki so mu stiki dodeljeni.

en: A field of the same label exists in the destination group
sl: Polje iste oznake obstaja v ciljni skupini

en: A group of contacts
sl: Skupina stikov

en: A profile
sl: Profil

en: A set of custom data fields
sl: Nabor ukrojenih polij podatkov

en: A valid file must be uploaded.
sl: Veljavna datoteka mora biti naložena.

en: ACL Name
sl: Ime ACL

en: ACL Role
sl: Vloga ACL

en: ACL Type
sl: Tip ACL

en: AND
sl: IN

en: Access Control
sl: Nadzor dostopa

en: Account Holder
sl: Nosilec računa

en: Actions
sl: Dejanja

en: Active On
sl: Aktiven na

en: Active?
sl: Aktivno?

en: Activities
sl: Dejavnosti

en: Activities %%StatusMessage%%
sl: Aktivnosti %%StatusMessage%%

en: Activity
sl: Aktivnost

en: Activity Assignee
sl: Nosilec aktivnosti

en: Activity Auto-generated?
sl: Aktivnost samodejno ustvarjena?

en: Activity Date
sl: Datum dejavnosti

en: Activity Details
sl: Podrobnosti dejavnosti

en: Activity Filter
sl: Filter aktivnosti

en: Activity ID
sl: ID aktivnosti

en: Activity Links
sl: Povezave aktivnosti

en: Activity Medium
sl: Medij aktivnosti

en: Activity Record
sl: Zapis dejavnosti

en: Activity Reporter
sl: Poročevalec aktivnosti

en: Activity Status
sl: Status aktivnosti

en: Activity Subject
sl: Tip aktivnosti

en: Activity Type
sl: Tip aktivnosti

en: Activity Type ID
sl: ID tipa aktivnosti

en: Activity Type is a required field
sl: Tip aktivnosti je zahtevano polje

en: Activity is in the Trash
sl: Aktivnost je v smeteh

en: Actual Amount
sl: Dejanski znesek

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Comment
sl: Dodaj komentar

en: Add Contact To Existing Group
sl: Dodaj stike v obstoječo skupino

en: Add Contacts to %1
sl: Dodaj stike v %1

en: Add Contacts to A Group
sl: Dodaj stike v skupino

en: Add Contacts: %1
sl: Dodaj Stike: %1

en: Add Contribution
sl: Dodaj prispevek

en: Add Contribution Page
sl: Dodaj stran prispevka

en: Add Language
sl: Dodaj jezik

en: Add Membership
sl: Dodaj članstvo

en: Add Note
sl: Dodaj opombo

en: Add Pledge
sl: Dodaj zavezo

en: Add Relationship
sl: Dodaj razmerje

en: Add User
sl: Dodaj uporabnika

en: Add another website
sl: Dodaj drug naslov spletne strani

en: Add this contact to one or more groups...
sl: Dodaj ta stik en ali več skupinam ...

en: Add to Group
sl: Dodaj v skupino

en: Add to a group
sl: Dodaj v skupino

en: Added
sl: Dodano

en: Address
sl: Naslov

en: Address Fields
sl: Polja za naslov

en: Address Format
sl: Oblika naslova

en: Address Name
sl: Naslov

en: Addressee
sl: Naslovnik

en: Addressee Custom
sl: Naslovnik prikrojeno

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Administer CiviCRM
sl: Administriraj CiviCRM

en: Advanced Search
sl: Napredno iskanje

en: Age
sl: Starot

en: Aggregate Amount
sl: Agregirani znesek

en: All
sl: Vse

en: All Custom Groups
sl: Vse posebne skupine

en: All Events
sl: Vsi dogodki

en: All Groups
sl: Vse skupine

en: All Profiles
sl: Vsi profili

en: Allow other amounts
sl: Dovoli druge zneske

en: Alphanumeric
sl: Alfanumerično

en: Amount
sl: Znesek

en: Amount Between
sl: Znesek med

en: Amount Label
sl: Oznaka znesek

en: Amount Statistics
sl: Statistike zneska

en: Amount is required field.
sl: Znesek je zahtevano polje.

en: Amount must be positive
sl: Znesek mora biti pozitiven

en: Amounts
sl: Zneski

en: An email confirmation with these payment instructions has been sent to %1 and to %2.
sl: Potrditveni email z navodili je bil poslan na %1 in %2.

en: An email confirmation with these payment instructions has been sent to %1.
sl: Potrditveni email z navodili je bil poslan na %1.

en: Any Role
sl: Katerakoli vloga

en: Are you sure you want to add back into %1?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi dodali nazaj v %1?

en: Are you sure you want to confirm subscription for %1?
sl: Ali ste prepričani, da želite potrditi naronino na %1?

en: Are you sure you want to disable '%1' Price Set?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili '%1' nabor cen?

en: Are you sure you want to disable this ACL Role Assignment?
sl: Ali ste prepričani, da hočete onemogočiti nalogo tej ACL vlogi?

en: Are you sure you want to disable this ACL?
sl: Ali ste prepričani, da boste onemogočili ta ACL?

en: Are you sure you want to disable this CiviCRM Profile field?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili to polje CiviCRM Profila?

en: Are you sure you want to disable this Event?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili ta Dogodek?

en: Are you sure you want to disable this Option?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili to možnost?

en: Are you sure you want to disable this Participant Status?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili Status udeleženca?

en: Are you sure you want to disable this component?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili to komponento?

en: Are you sure you want to disable this location type?
sl: Ali ste prepričani, da hočete onemogočiti ta tip lokacije?

en: Are you sure you want to disable this membership status rule?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti to pravilo statusa članstva?

en: Are you sure you want to disable this membership type?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti ta tip članstva?

en: Are you sure you want to disable this message tempate?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti to predlogo sporočil?

en: Are you sure you want to disable this payment processor?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti ta plačilni procesor?

en: Are you sure you want to disable this premium? This action will remove the premium from any contribution pages that currently offer it. However it will not delete the premium record - so you can re-enable it and add it back to your contribution page(s) at a later time.
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogčili to premijo? To dejanje bo odstranilo premijo iz katerekoli strani prispevkov, ki jo trenutno ponujajo. Kljub temu to ne bo izbrisalo zapisa premije - tako jo lahko kasneje ponovno omogočite in dodate nazaj na strani prispevkov.

en: Are you sure you want to disable this profile?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili ta profil?

en: Are you sure you want to disable this relationship type?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti ta tip razmerja?

en: Are you sure you want to disable this relationship?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi onemogočili to razmerje?

en: Are you sure you want to unsubscribe from %1?
sl: Ali ste prepričani, da bi radi prekinili naročnino na %1?

en: Assign Users to Roles
sl: Dodeli uporabnike vlogam

en: Assigned
sl: Dodeljeno

en: Assigned to
sl: Dodeljeno

en: Assigned to Contact
sl: Dodeljeno kontaktu

en: Associated Multi-Org Group
sl: Povezana večorganizacijska skupina

en: At least one payment option needs to be checked.
sl: Izbran mora biti vsaj en način plačila.

en: Attached File
sl: Pripeta datoteka

en: Authentication?
sl: Avtentikacija?

en: Auto
sl: Samodejno

en: Auto Renew
sl: Samodejno podalšanje

en: Autocomplete-Select
sl: Samodopolnitvena izbira

en: Automatically Generated
sl: Generirano samodejno

en: Average
sl: Povprečje

en: Avg Amount
sl: Povprečni znesek

en: Back to Listings
sl: Nazaj na sezname

en: Back to Search
sl: Nazaj na iskanje

en: Bank Account Number
sl: Številka bančnega računa

en: Bank Name
sl: Ime banke

en: Basic Contact Type
sl: Tip stika

en: Billing First Name
sl: Ime plačnika

en: Billing Last Name
sl: Priimek plačnika

en: Billing Middle Name
sl: Srednje ime plačnika

en: Billing Name and Address
sl: Ime in naslov plačnika

en: Birth Date
sl: Datum rojstva

en: Both
sl: Oboje

en: Bounce Reason
sl: razlog zavrnitve

en: Browse to the <strong>file</strong> you want to upload.
sl: Brskaj k <strong>datoteki</strong>, ki bi jo radi naložili.

en: Button Title
sl: Naslov gumba

en: CC
sl: Kp

en: CMS User
sl: Uporabnik CMS

en: Campaign ended on %1
sl: Akcija se zaključi %1

en: Campaign ends on %1
sl: Akcija se zaključi %1

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Date
sl: Prekliči datum

en: Cancel Pledge
sl: Prekliči zavezo

en: Cancel Reason
sl: Prekliči razlog

en: Cancel Redirect URL
sl: Prekliči preusmeritev URL

en: Cancel Registration
sl: Prekliči registracijo

en: Cannot uninstall this extension - there is at least one payment processor using the payment processor type provided by it.
sl: Dodatka ni mogoče odstraniti - uporablja ga vsaj en proces za plačila.

en: Card Number
sl: Številka kartice

en: Card Type
sl: Tip kartice

en: Card declined by bank. Please try with a different card.
sl: Banka je zavrnila kartico. Prosimo poskusi z drugo kartico.

en: Card reported lost or stolen. This incident will be reported.
sl: Kartica je prijavljena kot izgubljena ali ukradena. Ta poskus bo prijavljen.

en: Case
sl: Primer

en: Case Activity
sl: Aktivnost primera

en: Case ID
sl: ID Primera

en: Case Id not found.
sl: Id primera ni bil najden.

en: Cases
sl: Primeri

en: Cases Only
sl: Izključno primeri

en: Cases?
sl: Primeri?

en: Centimeters
sl: Centimetri

en: Change Log
sl: Zapisnik sprememb

en: Changes Not Saved.
sl: Spremembe niso shranjene.

en: Chart Style
sl: Stil grafa

en: Check for Matching Contact(s)
sl: Preveri za ujemanje stikov

en: CheckBox
sl: Kvadratek

en: Choose Data Source
sl: Izberite vir podatkov

en: City
sl: Mesto

en: CiviCRM Activity
sl: Aktivnost CiviCRM

en: CiviCRM Case Search
sl: CiviCRM iskanje primerov

en: CiviCRM Contact Search
sl: CiviCRM iskanje stikov

en: CiviCRM Create New Record
sl: CiviCRM ustvari nov zapis

en: CiviCRM Full-text Search
sl: CiviCRM iskanje po celotnem besedilu

en: CiviCRM Home
sl: CiviCRM domov

en: CiviCRM Participant Search
sl: CiviCRM iskanje udeležencev

en: CiviCRM Profile Field
sl: CiviCRM polje profilov

en: CiviCRM Profile Fields
sl: Polja CiviCRM profila

en: CiviCRM Profile Group
sl: CiviCRM skupina profilov

en: CiviCRM Quick Add
sl: CiviCRM hitro dodajanje

en: CiviCRM Recent Items
sl: CiviCRM nedavni predmeti

en: CiviCRM Upcoming Events
sl: CiviCRM prihajajoči dogodki

en: CiviCase Dashboard
sl: Plošča CiviPrimer

en: CiviEvent Dashboard
sl: Plošča CiviDogodek

en: Class
sl: Razred

en: Clear
sl: Počisti

en: Click &quot;%2&quot; below to register your pledge. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
sl: Pritisnite &quot;%2&quot; za potrditev zaveze. S prijavo v sistem lahkourejate ali prekličete plačila. Lahko pa nas tudi kontaktirate na %1.

en: Column Names
sl: Imena stolpcev

en: Command parameters
sl: Parametri izvajanja

en: Comment
sl: Komentar

en: Comments
sl: Komentarji

en: Complete Description
sl: Popoln opis

en: Complete OR partial group name.
sl: Popolno ALI delno ime skupine.

en: Component Type
sl: Tip komponente

en: Component name
sl: Ime komponente

en: Configuration Checklist
sl: Seznam nastavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Configure Contact Search behavior.
sl: Nastavi obnašanje iskanja stikov.

en: Configure Event
sl: Konfiguriraj dogodek

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Confirm From Email
sl: Potrdi pošiljateljev e-naslov

en: Confirm From Name
sl: Potrdi pošiljateljevo ime

en: Confirm Password
sl: Ponovite geslo

en: Contact
sl: Stik

en: Contact %%StatusMessage%%
sl: Stik %%SporočiloStatusa%%

en: Contact Activities
sl: Aktivnosti stika

en: Contact Address Fields - Selection Values
sl: Polja naslova stika - izbirne vrednosti

en: Contact Dashboard
sl: Plošča stikov

en: Contact Details
sl: Podrobnosti stika

en: Contact ID
sl: ID stika

en: Contact Name
sl: Ime stika

en: Contact Notes
sl: Kontaktni zapiski

en: Contact Page
sl: Stran stikov

en: Contact Reference
sl: Referenca stika

en: Contact Search
sl: Iskanje stikov

en: Contact Source
sl: Vir stika

en: Contact Sub Type
sl: Kontaktiraj podtip

en: Contact Subtype
sl: Podtip kontakta

en: Contact Summary:
sl: Podrobnosti kontakta

en: Contact Type
sl: Tip stika

en: Contact Type(s)
sl: Tip(i) kontakta

en: Contact is Deceased
sl: Stik je preminul

en: Contact type names should not use reserved keywords.
sl: Uporabniško ime ne sme vsebovati simbolov.

en: Contact your site administrator for help creating reports.
sl: Za pomoč pri ustvarjanju poročila vprašajte administratorja spletnega mesta.

en: Contact's Groups
sl: Stikove skupine

en: Contacts
sl: Stiki

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Contribute!
sl: Prispevaj!

en: Contribution
sl: Prispevek

en: Contribution %%StatusMessage%%
sl: Prispevek %%StatusMessage%%

en: Contribution Amounts
sl: Znesek prispevka

en: Contribution Information
sl: Informacije o prispevku

en: Contribution Links
sl: Povezave prispevka

en: Contribution Note %1 %2
sl: Opomba prispevka %1 %2

en: Contribution Page
sl: Stran prispevkov

en: Contribution Page Created Date
sl: Stran za prispevek datum ustvarjanja

en: Contribution Page End Date
sl: Stran za prispevek končni datum

en: Contribution Page Start Date
sl: Stran za prispevek začetni datum

en: Contribution Reports
sl: Poročila o prispevkih

en: Contribution Status
sl: Stanje prispevkov

en: Contribution amount cannot be more than %1.
sl: Znesek prispevka ne more biti več kot %1.

en: Contribution amount must be at least %1
sl: Znesek prispevka mora biti vsaj %1

en: Contribution can not be less than zero. Please select the options accordingly
sl: Prispevek ne more biti manjši kot nič. Prosimo izberite primerno opcijo

en: Contributions
sl: Prispevki

en: Contributions Charts
sl: Grafi prispevkov

en: Copy of Contribution Receipt
sl: Kopija potrdila o prispevku

en: Could not find an email address.
sl: E-poštnega naslova ni bilo mogoče najti.

en: Could not get a contact_id and/or contact_type
sl: Ni bilo moč najti contact_id in/ali contact_type

en: Could not move custom file to custom upload directory
sl: Ni bilo mogoče prenesti prikrojene datoteke v prikrojeno mapo za prenos na omrežje

en: Counted?
sl: Prešteto?

en: Country
sl: Država

en: County
sl: Okrožje

en: Create
sl: Ustvari

en: Create Profile
sl: Ustvari profil

en: Create an account?
sl: Kreiraj račun?

en: Create report from this template
sl: Ustvari poročilo iz te predloge

en: Created By
sl: Ustvaril

en: Created Date
sl: Ustvarjeno dne

en: Created by
sl: Ustvaril

en: Credit Card Contribution
sl: Prispevek z kreditno kartico

en: Credit Card Pledge Payment
sl: Zaveza z kreditno kartico

en: Currency Type
sl: Tip valute

en: Current #
sl: Trenutna #

en: Current Attachment(s)
sl: Trenutne priponke

en: Current Cycle Start Date
sl: Trenutni ciklični začetni datum

en: Current Employer
sl: Trenutni delodajalec

en: Current Employer ID
sl: ID trenutnega delodajalca

en: Current Month-To-Date
sl: Tekoči mesec do danes

en: Current Relationships
sl: Trenutno razmerje

en: Custom  %1 is a required field if %1 is of type Customized.
sl: Prikrojen  %1 je zahtevano polje, če je %1 tipa Prikrojeno.

en: Custom Addressee
sl: Prikrojeni naslovnik

en: Custom Data
sl: Prikrojeni podatki

en: Custom Data Field
sl: Prikrojeno polje podatkov

en: Custom Data Fields
sl: Polja prikrojenih podatkov

en: Custom Email Greeting
sl: Prikrojeno pozdravljanje v e-pošti

en: Custom Group
sl: Posebna skupina

en: Custom Postal Greeting
sl: Prikrojeno pozdravljanje v pošti

en: Custom Search
sl: Prirejeno iskanje

en: Custom Search Path
sl: Prikrojena pot iskanja

en: Customized
sl: Prikrojeno

en: Dashboard
sl: Kontrolna plošča

en: Data
sl: Podatki

en: Data Type
sl: Tip podatkov

en: Database Error Code:
sl: Podatkovna koda napake

en: Date
sl: Datum

en: Date Added
sl: Dodano dne

en: Date Format
sl: Format datuma

en: Date and Time
sl: Datum in čas

en: Date(s)
sl: Datumi

en: Debugging
sl: Razhroščevanje

en: Deceased Date
sl: Datum smrti

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Option?
sl: Privzeta možnost?

en: Default Value
sl: Privzeta vrednost

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete %1 Type
sl: Izbriši tip %1

en: Delete ACL
sl: Izbriši ACL

en: Delete ACL Role Assignment
sl: Izbriši nalogo ACL vlogi

en: Delete Activities
sl: Izbriši aktivnosti

en: Delete Activity
sl: Izbriši dejavnost

en: Delete Comment
sl: Izbriši komentar

en: Delete Contact
sl: Izbriši stik

en: Delete Contact Image
sl: Izbriši sliko kontakta

en: Delete Contribution
sl: briši prispevke

en: Delete Contribution Page
sl: Izbriši stran prispevka

en: Delete Contributions
sl: Pobriši prispevke

en: Delete Credit Card
sl: Izbriši kreditno kartico

en: Delete Custom Field
sl: Izbriši prikrojeno polje

en: Delete Custom Group
sl: Izbriši prikrojeno skupino

en: Delete DedupeRule
sl: Izbriši pravilo DeDupe

en: Delete Event
sl: Briši dogodek

en: Delete Event Template
sl: Izbriši predlogo dogodka

en: Delete Group
sl: Izbriši skupino

en: Delete Location Type
sl: Izbriši tip lokacije

en: Delete Mapping
sl: Izbriši mapiranje

en: Delete Message Template
sl: Izbriši predlogo sporočila

en: Delete Note
sl: Izbriši opombo

en: Delete Payment Processor
sl: Izbriši plačilni procesor

en: Delete Payment ProcessorType
sl: Izbriši tip plačilnega procesorja

en: Delete Permanently
sl: Dokončno izbriši

en: Delete Phone Block
sl: Izbriši telefonski blok

en: Delete Pledge
sl: Izbriši zavezo

en: Delete Pledges
sl: Izbriši zaveze

en: Delete Price Set
sl: Izbriši nabor cen

en: Delete Relationship
sl: Izbriši razmerje

en: Delete Reletionship Type
sl: Izbriši tip razmerja

en: Delete Report Template
sl: Izbriši predlogo poročila

en: Demographics
sl: Demografski podatki

en: Description
sl: Opis

en: Description:
sl: Opis:

en: Descriptive title of message - used for template selection.
sl: Opisni naslov sporočila - uporabljen za izbiro predloge.

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Disable ACL
sl: Onemogoči ACL

en: Disable ACL Role Assignment
sl: Onemogoči nalogo ACL vlogi

en: Disable Location Type
sl: Onemogoči tip lokacije

en: Disable Payment Processor
sl: Onemogoči plačilni procesor

en: Disable Payment ProcessorType
sl: Onemogoči tip plačilnega procesorja

en: Disable Premium
sl: Onemogoči Premium

en: Disable Relationship
sl: Onemogoči razmerje

en: Disable Relationship Type
sl: Onemogoči tip razmerja

en: Display Minimum Contribution Amount?
sl: Prikaži minimalni znesek prispevka?

en: Display Name
sl: Prikaži ime

en: Displaying contacts where:
sl: Prikazujem stike kjer:

en: Distance
sl: Razdalja

en: Do Not Email
sl: Ne pošiljaj e-pošte

en: Do Not Mail
sl: Ne pošiljaj pošte

en: Do Not Phone
sl: Ne telefoniraj

en: Do Not Trade
sl: Ne trguj

en: Do not display an image
sl: Ne prikaži slike

en: Do not email
sl: Ne pošiljaj e-pošte

en: Do not mail
sl: Ne pošiljaj pošte

en: Do not phone
sl: Ne telefoniraj

en: Do not print labels for contacts with "Do Not Mail" privacy option checked
sl: Ne tiskaj nalepk za stike z "Ne pošiljaj pošte" odkljukano možnostjo zasebnosti

en: Do not sms
sl: Ne pošiljaj SMS

en: Do not trade
sl: Ne trguj

en: Do you really want to remove this Smart Group?
sl: Ali res hočete odstraniti to pametno skupino?

en: Does this Payment Processor Type support recurring donations?
sl: Ali ta tip plačilnega procesorja podpira povratne donacije?

en: Domain
sl: Domena

en: Domain (organization) address
sl: Naslov področja (organizacije)

en: Domain (organization) phone
sl: Telefon področja (organizacije)

en: Domain information for '%1' has been saved.
sl: Informacija o domeni za '%1' je bila shranjena.

en: Domain name
sl: Ime področja

en: Donations
sl: Donacije

en: Done
sl: Končano

en: Done with Preview
sl: Končaj predogled

en: Donor Name
sl: Ime donatorja

en: Donors
sl: donatorjev

en: Download Errors
sl: Napake pri prenosu

en: Download and Install
sl: Prenesi in namesti

en: Dropdown Options
sl: Možnosti spustnega seznama

en: Drupal User Registration
sl: Registracija Drupal uporabnika

en: Duplicate Import Mapping Name
sl: Podvojite ime uvoznega mapiranja

en: Duplicate Option label
sl: Podvojena oznaka za možnosti

en: Duration
sl: Trajanje

en: Dynamic
sl: Dinamično

en: ERROR: Title is not Set
sl: NAPAKA: Naslov ni nastavljen

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit %1
sl: Uredi %1

en: Edit ACL
sl: Uredi ACL

en: Edit ACL Role Assignment
sl: Uredi nalogo ACL vlogi

en: Edit Comment
sl: Uredi komentar

en: Edit Contact
sl: Uredi kontakt

en: Edit Contact Details
sl: Uredi podrobnosti stika

en: Edit Contribution
sl: uredi prispevke

en: Edit Credit Card
sl: Uredi kreditno kartico

en: Edit DedupeRule
sl: Uredi pravilo 'Dedupe'

en: Edit Event Template
sl: Uredi predlogo dogodka

en: Edit Field
sl: Uredi polje

en: Edit Group
sl: Uredi skupino

en: Edit Location Type
sl: Uredi tip lokacije

en: Edit Mapping
sl: Uredi mapiranje

en: Edit Message Template
sl: Uredi predlogo sporočila

en: Edit Note
sl: Uredi opombo

en: Edit Option
sl: Uredi možnost

en: Edit Payment Processor
sl: Uredi plačilni procesor

en: Edit Payment ProcessorType
sl: Uredi tip plačilnega procesorja

en: Edit Pledge
sl: Uredi obljubo

en: Edit Premium
sl: Uredi Premium

en: Edit Price Options
sl: Uredi cenovne možnosti

en: Edit Relationship
sl: Uredi razmerje

en: Edit Relationship Type
sl: Uredi tip razmerja

en: Edit Report Template
sl: Uredi predlogo poročila

en: Edit Rule
sl: Uredi pravilo

en: Edit Smart Group Criteria
sl: Uredi kriterije pametne skupine

en: Edit Tags
sl: Uredi oznake

en: Editing Contacts
sl: Urejanje stikov

en: Email
sl: Elektronska pošta

en: Email Address
sl: Email

en: Email Delivery Settings
sl: Nastavitve e-poštne dostave

en: Email Domain
sl: Domena e-pošte

en: Email Greeting
sl: Pozdrav v e-pošti

en: Email a Contact
sl: Pošlji stiku elektronsko pošto

en: Email domain must use a valid internet domain format (e.g. 'example.org').
sl: E-poštna domena mora uporabljati veljavno obliko spletne domene (npr. 'example.org').

en: Email is not valid.
sl: Elektronski naslov ni veljaven.

en: Employer
sl: Delodajalec

en: Enable
sl: Omogoči

en: Enable ACL
sl: Omogoči ACL

en: Enable ACL Role Assignment
sl: Omogoči nalogo ACL vlogi

en: Enable Location Type
sl: Omogoči tip lokacije

en: Enable Multiple Languages
sl: Omogoči več jezikov hkrati

en: Enable Payment Processor
sl: Omogoči plačilni procesor

en: Enable Payment ProcessorType
sl: Omogoči tip plačilnega procesorja

en: Enable Relationship
sl: Omogoči razmerje

en: Enable Relationship Type
sl: Omogoči tip razmerja

en: Enabled?
sl: Omogočeno?

en: End Date
sl: Datum konca

en: Enter a new organization
sl: Vstavi novo organizacijo

en: Enter a positive integer
sl: Vpišite pozitivno številko

en: Enter a valid URL
sl: Vpišite veljaven URL

en: Enter name to save message template
sl: Za shranjenje predloge sporočila vpišite ime

en: Entity Table
sl: Tabela entitet

en: Error Code:
sl: Koda napake:

en: Event
sl: Dogodek

en: Event Information
sl: Informacije o dogodku

en: Event Total
sl: Skupaj za dogodek

en: Event Type
sl: Tip dogodka

en: Events
sl: Dogodki

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (off-line)
sl: Dogodki - Potrditev registracije in račun (off-line)

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (on-line)
sl: Dogodki - Potrditev registracije in račun (on-line)

en: Everyone
sl: Vsi

en: Exclude Group(s)
sl: Izloči skupine

en: Exclude cases
sl: izloči Oznaka/e

en: Exclude non-case
sl: izloči ne-Oznaka/e

en: Existing Report(s)
sl: Obstoječa poročila

en: Existing report(s) from this template
sl: Obstoječa poročila iz te predloge

en: Expand all tabs
sl: Razširi vse jezičke

en: Expiration Date
sl: Veljavnost

en: Expire On
sl: Poteče na

en: Expired Date
sl: Poteklo dne

en: Extension Disabled
sl: Dodatek je onemogočen

en: Extension Enabled
sl: Dodatek je omogočen

en: Extension Installed
sl: Dodatek je nameščen

en: Extension Uninstalled
sl: Dodatek odstranjen

en: Extension Upgrade Failed
sl: Posodobitev dodatka ni uspela

en: Extension Upgraded
sl: Dodatek je posodobljen

en: External ID
sl: Zunanji ID

en: External ID already exists in Database.
sl: Zunanji ID že obstaja v podatkovni bazi.

en: External Identifier
sl: Zunanji identifikator

en: Fax
sl: Faks

en: Field
sl: Polje

en: Field Label
sl: Oznaka polja

en: Field Name
sl: Ime polja

en: Fields for this Set
sl: Polja za ta nabor

en: File
sl: Datoteka

en: File on case
sl: Datoteka o primeru

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
sl: Velikost datoteke bi morala biti manj kot %1 MBajtov (%2 bajtov)

en: Fill
sl: Napolni

en: Filter search by group type(s).
sl: Filtriraj iskanje po tipih skupine.

en: Filter search by visibility.
sl: Filtriraj iskanje po vidnosti.

en: Find
sl: Najdi

en: Find Cases
sl: Najdi primere

en: Find Contacts
sl: Najdi stike

en: Find Contribution Pages
sl: Najdi strani prispevkov

en: Find Contributions
sl: Najdi prispevke

en: Find Grants
sl: Najdi dotacije

en: Find Participants
sl: Najdi udeležence

en: Find Pay Later Contributions
sl: Poišči prispevke Plačaj kasneje

en: Find Pledges
sl: Najdi obljube

en: First Name
sl: Ime

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
sl: Nastavljeni bi morali biti ime in primek ALI e-pošta ALI OpenID v primarni lokaciji.

en: First row contains column headers
sl: Prva vrstica vsebuje glave iz stolpcev

en: Fiscal Year-To-Date
sl: Fiskalno leto do danes

en: Followup Activity
sl: Sledeča dejavnost

en: Footer
sl: Noga

en: Footer Message
sl: Spročilo v "nogi"

en: Force Secure URLs (SSL)
sl: Vsili varne URLje (SSL)

en: Format
sl: Oblika

en: Forward this email (link)
sl: Posreduj to e-pošto (povezava)

en: Frequency Interval
sl: Interval ponovitve

en: From
sl: Od

en: From Email Addresses
sl: Od e-poštnih naslovov

en: Full Name
sl: Polno ime

en: Full-text Search
sl: Iskanje po celotnem besedilu

en: Gender
sl: Spol

en: Given API command is not defined.
sl: API ukaz ni znan.

en: Go
sl: Pojdi

en: Goal Amount
sl: Ciljni znesek

en: Grant
sl: Dovoli

en: Group
sl: Skupina

en: Group Name
sl: Ime skupine

en: Group Status
sl: Stanje skupine

en: Group Type
sl: Tip skupine

en: Group(s)
sl: Skupina(e)

en: Groups
sl: Skupine

en: HTML Message
sl: HTML sporočilo

en: Header
sl: Glava

en: Help Post
sl: Pomoč po

en: Help Pre
sl: Pomoč pred

en: Hold Date
sl: Zadrži datum

en: Home
sl: Domov

en: Horizontal Spacing
sl: Vodoravni razmak

en: Household
sl: Gospodinjstvo

en: Household Name
sl: Ime gospodinjstva

en: Html Type
sl: Tip Html

en: I pledge to contribute this amount every
sl: Redna donacija

en: I pledge to contribute this amount every %1 %2s for %3 installments.
sl: Zavežem se, da bom prispeval ta znesek vsak %1 %2 naslednjih %3 plačil.

en: I pledge to contribute this amount every %2 for %3 installments.
sl: Zavežem se, da bom prispeval ta znesek vsak %2 naslednja %3 plačila.

en: I want this membership to be renewed automatically every %1 %2(s).
sl: Želim, da se to članstvo obnavlja samodejno vsak %1 %2.

en: I want to make a one-time contribution
sl: Želim prispevati v enkratnem znesku.

en: I will send payment by check
sl: Plačilo bom poravnal z čekom

en: IM Screen Name
sl: Prikazno ime SK

en: Image Url
sl: Url slike

en: Import Data File
sl: Uvozi datoteko s podatki

en: Import Options
sl: Možnosti uvoza

en: Import mode
sl: funkcija Uvozi

en: Import to Groups
sl: Uvozi v skupine

en: Include Both
sl: Vključi obe

en: Include Group(s)
sl: Vključi skupine

en: Include Profile
sl: Vključi profil

en: Include Profiles
sl: Vključi profile

en: Include a Picture or an Image
sl: Vključi sliko ali podobo

en: Individual
sl: Posameznik

en: Individual Prefix
sl: Predpona posameznika

en: Individual Suffix
sl: Pripona posameznika

en: Inline
sl: Vmes

en: Input file must be in CSV format
sl: Vhodna datoteka mora biti v formatu CSV

en: Insert new contributions
sl: Vstavi nove prispevke

en: Install
sl: Namesti

en: Instant Messenger
sl: Spletni sel

en: Integer
sl: Celo število

en: Invalid default value for country.
sl: Neveljavna privzeta vrednost za državo.

en: Invalid relationship type
sl: Nepravilen tip razmerja

en: Invoice ID
sl: Sklic

en: Is Active?
sl: Je aktiven?

en: Is Deceased
sl: Je preminul

en: Is greater than
sl: Je več kot

en: Is greater than or equal to
sl: Je več ali enako

en: Is less than or equal to
sl: Je manj ali enako

en: Is this Label Format the default?
sl: Ali je to privzeti format nalepk?

en: Is this PDF Page Format the default?
sl: Ali je to privzeti format PDF?

en: Is this Payment Processor Type active?
sl: Je ta tip plačilnega procesorja aktiven?

en: Is this Payment Processor Type the default?
sl: Je ta tip plačilnega procesorja privzet?

en: Is this Payment Processor active?
sl: Je ta procesor plačil aktiven?

en: Is this Payment Processor the default?
sl: Je ta procesor plačil privzet?

en: Is this Scheduled Job active?
sl: Ali je to načrtovano opravilo aktivno?

en: Is this activity a current revision in versioning chain?
sl: Ali je ta aktivnost trenutna revizija v verigi različic?

en: Item
sl: Postavka

en: Job Title
sl: Naziv v službi

en: Join Date
sl: Datum pridružitve

en: Join a Group
sl: Pridruži se skupini

en: Kilometers
sl: Kilometrov

en: Label
sl: Oznaka

en: Label Height
sl: Višina nalepk

en: Label Width
sl: Širina nalepk

en: Labels Per Column
sl: Število nalepk v stolpcu

en: Labels Per Row
sl: Število nalepk v vrsti

en: Landscape
sl: Ležeče

en: Last Name
sl: Priimek

en: Last Reminder
sl: Zadnji opomnik

en: Latitude
sl: Pasovna širina

en: Learn more about a script that can automatically update contact addressee and greeting options.
sl: Več informacij glede skripta za avtomatično posodabljanje stikov in možnosti zahval.

en: Legal Identifier
sl: Pravni identifikator

en: Legal Name
sl: Pravno ime

en: Length
sl: Dolžina

en: Line Number
sl: Številka vrste

en: Link
sl: Povezava

en: Links
sl: Povezave

en: Lists detailed contribution(s) for this record.
sl: Podrobno navede prispevke za ta zapis.

en: Live
sl: V živo

en: Live API URL
sl: Živ URL API

en: Live Button URL
sl: URL živega gumba

en: Live Page
sl: Živa stran

en: Live Recurring Payments URL
sl: URL živih povratnih plačil

en: Live Site URL
sl: URL žive strani

en: Load Mapping
sl: Naloži mapiranje

en: Loading
sl: Nalagam

en: Localization
sl: Lokalizacija

en: Location
sl: Lokacija

en: Location Type
sl: Tip lokacije

en: Longitude
sl: Pasovna dolžina

en: Mail Setting Deleted.
sl: Nastavitve e-pošte izbrisane.

en: Mailing Report
sl: E-poštarjevo poročilo

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: Make Contribution
sl: Potrdi prispevek

en: Make a Copy
sl: Izdelaj kopijo

en: Make a Copy of CiviCRM Contribution Page
sl: Izdelaj kopijo CiviCrm strani s prispevki

en: Make this option value 'selected' by default?
sl: Naj postane ta vrednost možnosti privzeto 'izbrana'?

en: Manage - Scheduled Jobs
sl: Upravljanje - Urnik opravil

en: Manage ACL Roles
sl: Upravljaj z ACL vlogami

en: Manage Contribution Page
sl: Upravljaj stran prispevka

en: Manage Contribution Pages
sl: Upravljaj strani prispevkov

en: Manage Events
sl: Upravljaj dogodke

en: Manage Groups
sl: Upravljaj skupine

en: Map
sl: Zemljevid

en: Map Contact
sl: Umesti stik na zemljevid

en: Map Location(s)
sl: Umesti lokacijo(e)

en: Map Primary Address
sl: Kartiraj primarni naslov

en: Map these contacts
sl: Kartiraj te stike

en: Mapper for Field %1
sl: Maper za polje %1

en: Mapping and Geocoding
sl: Mapiranje in geokodiranje

en: Mapping features require PHP version 5 or greater
sl: Funkcije mapiranja zahtevajo različico najmanj 5. različico PHP.

en: Mask
sl: Zakrij

en: Match Fields
sl: Ujemanje polj

en: Maximum Number of Reminders
sl: Največje število opomnikov

en: Meeting
sl: Sestanek

en: Member
sl: Član

en: Members
sl: Člani

en: Members as of %1 %2
sl: Član skupine %1 %2

en: Members by Type
sl: Člani po tipu

en: Membership
sl: Članstvo

en: Membership Options
sl: Opcije članstva

en: Membership Settings
sl: Nastavitve članstva

en: Membership Summary Report
sl: Povzetek poročila o članstvu

en: Membership Type
sl: Tip članstva

en: Membership Types
sl: Tipi članstva

en: Memberships
sl: Članstva

en: Menu '%1' has been saved.
sl: Menu '%1' je bil shranjen.

en: Menu has been rebuilt
sl: Menu je bil izgrajen

en: Merge
sl: Združi

en: Merge labels for contacts with the same address
sl: Združi oznake za stike z enakim naslovom

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message Subject
sl: Predmet sporočila

en: Message Title
sl: Naslov sporočila

en: Middle Name
sl: Drugo ime

en: Miles
sl: Milj

en: Millimeters
sl: Milimetri

en: Mime Type
sl: Tip MIME

en: Minimum Amount should be less than Maximum Amount
sl: Minimalni znesek mora biti manjši kot maksimalni znesek

en: Minimum Contribution
sl: Najmanjši prispevek

en: Minimum Contribution Amount
sl: Minimalna vsota za darovanje

en: Missing required field: %1
sl: Manjka zahtevano polje: %1

en: Mobile
sl: Mobilni telefon

en: Modified By
sl: Urejeno -

en: Modified Date
sl: Spremenjen datum

en: Module
sl: Modul

en: Money
sl: Denar

en: Move Custom Field
sl: Premakni prikrojeno polje

en: Multi-Select
sl: Večkratna izbira

en: Multiple Choice Options
sl: Možnosti z več izbirami

en: Multiple Contact Merge
sl: Spajanje stikov

en: Name
sl: Ime

en: Name already exists in Database.
sl: Ime že obstaja v bazi podatkov.

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
sl: Ime lahko vsebuje le alfanumerične znake.

en: Name is required to save Import Mapping
sl: Za shranjevanje uvoznega mapiranja je potrebno ime.

en: Name or Email
sl: Ime ali email

en: New %1
sl: Nov %1

en: New Contact
sl: Nov stik

en: New Contribution
sl: Nov prispevek

en: New Credit Card
sl: Nova kreditna kartica

en: New Event
sl: Nov dogodek

en: New Event Template
sl: Nova predloga dogodka

en: New Individual
sl: Nov posameznik

en: New Message Template
sl: Nova predloga sporočila

en: New Option for '%1'
sl: Nova možnost za '%1'

en: New Price Set
sl: Nov nabor cen

en: New Report Template
sl: Nova predloga poročila

en: Next Amount
sl: Naslednji znesek

en: Next Payment Date
sl: Nasledni datum plačila

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: No
sl: Ne

en: No matching Groups found for your search criteria. Suggestions:
sl: Nobena skupina se ne ujema z vašimi kriteriji iskanja. Predlogi:

en: No processing status reported yet.
sl: O statusu procesiranja se še ni poročalo.

en: No thank you
sl: Ne hvala

en: Not Now
sl: Ne zdaj

en: Not a CMS User
sl: Ni uporabnik CMS

en: Note
sl: Opomba

en: Note(s)
sl: Opombe

en: Notes
sl: Zapiski

en: Number
sl: Številka

en: Number of installments must be a whole number.
sl: Število obrokov mora biti cela številka.

en: Number of selected contributions: %1
sl: Število izbranih prispevkov: %1

en: OR
sl: ALI

en: On Hold
sl: Na čakanju

en: On Hold?
sl: Na čakanju?

en: Online Contribution (Live)
sl: Online prispevek (živa stran)

en: Online Contribution (Test-drive)
sl: Online prispevek (Testna stran)

en: Online event registration and participant tracking.
sl: Spletna registracija za dogodek in sledenje udeleženca.

en: Operation
sl: Operacija

en: Option Grouping Name
sl: Ime možnosti združevanja

en: Option Label
sl: Oznaka možnosti

en: Option Value
sl: Vrednost možnosti

en: Option label cannot be empty
sl: Oznaka možnosti ne more biti prazna

en: Option value cannot be empty
sl: Vrednost možnosti ne more biti prazna

en: Options Per Line
sl: Možnosti na vrstico

en: Order
sl: Naročilo

en: Organization
sl: Organizacija

en: Organization Name
sl: Ime organizacije

en: Organization Profile
sl: Profil organizacije

en: Other
sl: Drugo

en: Other Amount
sl: Drug znesek

en: PDF Receipts
sl: PDF potrdila

en: PHP class name
sl: PHP ime razreda

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Paid Amount
sl: Plačan znesek

en: Paid Date
sl: Datum plačila

en: Paid Event
sl: Plačan dogodek

en: Participant
sl: Udeleženec

en: Participant ID
sl: Identifikacija udeleženca

en: Participant Role
sl: Vloga udeleženca

en: Participant Status
sl: Stanje udeleženca

en: Participants
sl: Udeleženci

en: Participants (Event Name)
sl: Udeleženci (ime dogodka)

en: Participants (Role)
sl: Udeleženci (vloga)

en: Password
sl: Geslo

en: Password Label
sl: Oznaka gesla

en: Password and Confirm Password values are not the same.
sl: Geslo in Potrditveno geslo se ne ujemata. Bodite pozorni, da ste pravilno vpisali dvakrat ENAKO.

en: Past Groups
sl: Pretekle skupine

en: Path
sl: Pot

en: Pay Later
sl: Plačaj kasneje

en: Pay later label
sl: Naziv plačaj kasneje

en: Pay later option
sl: Izbira plačaj kasneje

en: Payment ID
sl: Identifikacija plačila

en: Payment Status
sl: Status plačila

en: Payment processor is not set for this page
sl: Za to stran ni določenega plačilnega procesorja.

en: Payments
sl: Plačila

en: Payments Received
sl: Prejetih plačil

en: Payments Start
sl: Začetek plačil

en: Pending
sl: Na čakanju

en: Pending Subscriptions
sl: Zadržane naročnine

en: Personal Campaign Pages
sl: Osebne strani za kampanje

en: Phone
sl: Telefon

en: Phone Call
sl: Telefonski klic

en: Phone No
sl: Telefonska št.

en: Phone Number
sl: Telefonska številka

en: Phone Type
sl: Tip telefona

en: Phone and Email
sl: Telefon in e-pošta

en: Pie
sl: Torta

en: Please assign this permission to a Role.
sl: Prosimo določite to dovoljenje vlogi.

en: Please correct the following errors in the form fields below:
sl: Prosimo popravite napake v spodnjem obrazcu:

en: Please enter 1 or 0 as value.
sl: Prosimo vpišite kot vrednost 1 ali 0.

en: Please enter a number for frequency (e.g. every "3" months).
sl: Prosimo vnesite številko za frekvenco (npr. vske "3" mesece).

en: Please enter a password.
sl: Prosimo vnesite geslo

en: Please enter a time.
sl: Prosimo vnesite čas

en: Please enter a valid %1
sl: Prosimo vnesite veljavni %1

en: Please enter a valid amount.
sl: Prosimo, vpišite veljaven znesek.

en: Please enter a valid date using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
sl: Prosimo vpišite veljaven datum v obliki DD-MM-LLLL. Primer: 31-12-2004.

en: Please enter a valid domain for this mailbox account (the part after @).
sl: Prosimo vnesite veljavno ime domene za ta poštni račun (za znakom @).

en: Please enter a valid integer value.
sl: Prosimo vnesite veljavno vrednost celega števila.

en: Please enter a valid list of comma delimited email addresses
sl: Vnesite veljaven seznam e-naslovov, ločenih z vejico

en: Please enter a valid monetary value for Fee Amount.
sl: Prosimo vnesite pravilno vrednost za znesek prispevka.

en: Please enter a valid money value.
sl: Prosimo vstavite veljavno vrednost denarja.

en: Please enter a valid number of installments.
sl: Prosimo vnesi veljavno številko obrokov.

en: Please enter a valid phone number.
sl: Prosimo vnesi veljavno telefonsko številko.

en: Please enter a valid value for your card security code. This is usually the last 3-4 digits on the card's signature panel.
sl: Prosimo vnesite veljavno varnostno kodo kreditne kartice. To so ponavadi zadnje 3 številke zapisane na prostoru za podpis.

en: Please enter a valid value.
sl: Prosimo vpišite veljavno vrednost.

en: Please enter at least one friend's information, or click Cancel if you don't want to send emails at this time.
sl: Prosimo vnesite vsaj en podatek o prijatelju ali kliknite Prekliči, če sedaj nočete pošiljati e-pošte.

en: Please enter the duration as number of minutes (integers only).
sl: Prosimo vnesite trajanje kot število minut (samo cela števila).

en: Please enter the text for the 'pay later' checkbox displayed on the contribution form.
sl: Prosimo vnesi tekst za izbiro 'plačaj kasneje' na formi prispevka.

en: Please follow the proper format for From Email Address
sl: Prosimo sledite primerni obliki za Od e-poštni naslov

en: Please login if you have an account on this site with the link
sl: Prosimo prijavite se, če imate račun na tej strani z povezavo

en: Please select %1
sl: Prosimo izberi %1

en: Please select a Group (or ALL Groups).
sl: Prosimo izberite skupino (ali VSE skupine).

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
sl: Prosimo izberite profil (ali VSE profile).

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
sl: Prosimo izberite nabor ukrojenih podatkov (ali VSE ukrojene podatke)

en: Please select at least one membership option.
sl: Prosimo izberite vsaj eno opcijo članstva.

en: Please specify a username.
sl: Prosimo zapišite uporabniško ime

en: Please specify a valid email address.
sl: Prosimo navedite veljaven e-poštni naslov.

en: Please verify the information below carefully. Click <strong>Go Back</strong> if you need to make changes.
sl: Prosimo pazljivo preverite podane informacije. Kliknite <strong>Nazaj</strong> če so potrebni popravki.

en: Pledge
sl: Obljuba

en: Pledge Frequency
sl: Frekvenca obljube

en: Pledge Installments is required field.
sl: Štelivo plačil je zahtevano polje.

en: Pledge Payment Status
sl: Status plačila zaveze

en: Pledge Search
sl: Iskanje zavez

en: Pledge has been updated.<br />
sl: Zaveza je bila posodobljena.<br />

en: Pledger
sl: Zavezanec

en: Pledger Name or Email
sl: Ime ali email

en: Pledges
sl: Obljube

en: Portrait
sl: Pokončno

en: Post-form Help
sl: Pomoč po obrazcu

en: Postal
sl: Poštno

en: Postal Code
sl: Poštna številka

en: Postal Code Suffix
sl: Pripona poštne številke

en: Postal Greeting
sl: Pozdrav v pošti

en: Postal code
sl: Poštna številka

en: Postal code greater than or equal to '%1'
sl: Poštna številka večja ali enaka '%1'

en: Postal code less than or equal to '%1'
sl: Poštna številka manjša ali enaka '%1'

en: Pre-form Help
sl: Pomoč pred obrazcem

en: Preferred Communication Method
sl: Zaželjena metoda komuniciranja

en: Preferred Mail Format
sl: Zaželjen format pošte

en: Preferred Method(s)
sl: Zaželjene metode

en: Prefix
sl: Predpona

en: Preview
sl: Predogled

en: Preview %1
sl: Predogled %1

en: Preview Custom Data
sl: Predogled ukrojenih podatkov

en: Preview Mailing
sl: Predogled skupinske e-pošte

en: Preview Premium
sl: Predogled Premimum

en: Price
sl: Cena

en: Price Field
sl: Polje za ceno

en: Price Field '%1' has been saved.
sl: Cenovno polje '%1' je bilo shranjeno.

en: Price Field Options
sl: Možnosti cenovnega poljapolja

en: Price Fields
sl: Cenovna polja

en: Price Set
sl: Zbirka cen

en: Price Sets
sl: Nabori cen

en: Primary
sl: Primarni

en: Primary Email
sl: Primarni email

en: Primary Phone
sl: Primarni telefon

en: Print
sl: Natisni

en: Print Activities
sl: Natisni aktivnosti

en: Print Contribution Receipts
sl: Tiskaj račune prispevkov

en: Print Contributions
sl: Tiskajte prispevke

en: Print Pledge List
sl: Natisni seznam zavez

en: Printer-friendly view of this page.
sl: Tiskalniku prijazna stran.

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Profile
sl: Profil

en: Protocol
sl: Protokol

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Zapišite v obe polji enako geslo!

en: Public
sl: Javno

en: Public Pages
sl: Javne strani

en: Qty
sl: Kol

en: Raised %1
sl: Zbrano %1

en: Raised %1 of %2
sl: Zbrano %1 od %2

en: Reason
sl: Razlog

en: Receipt Date
sl: Datum računa

en: Receipt Message
sl: Predmet računa

en: Receipt Sent
sl: Račun je bil poslan

en: Received date
sl: Datum prejema

en: Recent Contributions
sl: Zadnji prispevki

en: Recent Memberships
sl: Nedavne članarine

en: Records %%StatusMessage%%
sl: Zapiše %%SporočiloStatusa%%

en: Recurring contribution, but no database id
sl: Rekurzivni prispevek, vendar brez id v zbirki podatkov

en: Register New %1
sl: Registriraj nov %1

en: Register Now
sl: Registriraj se

en: Registration End Date
sl: Končni datum registracije

en: Registration Start Date
sl: Začetni datum registracije

en: Regular Expression?
sl: Pogost izraz?

en: Relationship
sl: Razmerje

en: Relationship Direction
sl: Smer razmerja

en: Relationship Report
sl: Poročilo razmerja

en: Relationship Status
sl: Status razmerja

en: Relationship Type
sl: Tip razmerja

en: Relationships
sl: Razmerja

en: Relative Date Range
sl: Relativni datumski obseg

en: Reminders Sent
sl: Opomniki poslani

en: Remove Contacts from Group
sl: Odstrani stike iz skupine

en: Removed
sl: Odstranjeno

en: Renew
sl: Obnovi

en: Reply to this email (link)
sl: Odgovori na to e-pošto (povezava)

en: Report Templates
sl: Prikrojene predloge

en: Report Url must be like "contribute/summary"
sl: Url poročila mora biti kot "prispevki/povzetek"

en: Report description appear in the display screen.
sl: Opis poročila se pojavi na prikaznem zaslonu.

en: Report title appear in the display screen.
sl: Naslov poročila se pojavi na prikaznem zaslonu.

en: Required?
sl: Zahtevano?

en: Reset Date
sl: Ponastavi datum

en: Restore
sl: Obnovi

en: Result
sl: Rezultat

en: Return to Single Language
sl: Vrni se k enemu jeziku

en: Return to home page.
sl: Vrni se na domačo stran

en: Return-Path
sl: Povratna pot

en: Return-Path must use a valid email address format.
sl: Povratna pot mora uporabljati veljavno obliko e-poštnega naslova.

en: Rich Text Editor
sl: Urejevalnik bogatega besedila

en: Role
sl: Vloga

en: Role is a required field
sl: Vloga je zahtevano polje.

en: Row(s) Listed
sl: Vrstice na seznamu

en: Run frequency
sl: Frekvenca izvajanja

en: Run this report
sl: Poženi to poročilo

en: SMTP Port
sl: SMTP vrata

en: SMTP Server
sl: SMTP strežnik

en: SMTP Username
sl: SMTP uporabniško ime

en: SQL Import
sl: Uvoz SQL

en: Save
sl: Shrani

en: Save Matching Contact
sl: Shrani ujemajoči stik

en: Save Relationship
sl: Shrani razmerje

en: Save With Duplicate Household
sl: Shrani s podvojeno šolo

en: Save and New
sl: Shrani in nov

en: Save as a new field mapping
sl: Shrani kot novo mapiranje polja

en: Save this field mapping
sl: Shrani to mapiranje polja

en: Scheduled Amount
sl: Načrtovan znesek

en: Scheduled Job Deleted.
sl: Načrtovano opravilo je izbrisano.

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Builder
sl: Izdelovalec iskanja

en: Search Contribution
sl: Išči prispevke

en: Search Results
sl: Rezultati iskanja

en: Security Code
sl: Varnostna koda

en: Select
sl: Izberi

en: Select Date
sl: Izberi datum

en: Select Group
sl: Izberi skupino

en: Select Profile
sl: Izberi profil

en: Select an existing organization
sl: Izberi obstoječo organizacijo

en: Select at least one option from Contribution(s).
sl: Izberite vsaj eno opicjo iz Prispevkov.

en: Select at least one option from Membership Type(s).
sl: Izberite vsaj eno opcijo iz Tipa članarin.

en: Select the Product
sl: Izberi izdelek

en: Selected %1 type has been deleted.
sl: Izbran tip %1 je bil izbrisan.

en: Selected %1 type has not been deleted.
sl: Izbran tip %1 ni bil izbrisan.

en: Selected ACL has been deleted.
sl: Izbrani ACL je bil izbrisan.

en: Selected Entity Role has been deleted.
sl: Izbrana vloga entitete je bila izbrisana

en: Selected Label Format has been deleted.
sl: Izbrani format nalepk je bil izbrisan.

en: Selected Location type has been deleted.
sl: Tip izbrane lokacije je bil izbrisan.

en: Selected PDF Page Format has been deleted.
sl: Izbrani PDF format je bil izbrisan.

en: Selected Relationship type has been deleted.
sl: Izbran tip razmerja je bil izbrisan.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
sl: Izbrani tip stika ni mogoče izbrisati dokler so nanj vezane informacije. Izbrišite povezave in nato ponovno poizkusite.

en: Selected contact type has been deleted.
sl: Izbran tip stika je bil izbrisan.

en: Selected option group has been deleted.
sl: Izbrana skupina možnosti je bila izbrisana.

en: Selected participant status has <strong>NOT</strong> been deleted; there are still participants with this status.
sl: Izbrani status udeleženca <strong>NI</strong> bil izbrisan; še vedno obstajajo udeleženci s tem statusom.

en: Selected participant status has been deleted.
sl: Izbrani status udeleženca je bil izbrisan.

en: Send Email to Contacts
sl: Pošlji email kontaktu

en: Send additional reminders
sl: Pošlji dodatna opozorila

en: Send an Email
sl: Pošlji e-pošto

en: Send an SMS
sl: Pošlji SMS

en: Send payment reminder
sl: Pošlji opomnik za plačilo

en: Send to these Friend(s)
sl: Pošlji tem prijateljem

en: Send up to
sl: Pošlji do

en: Sent SMS Message
sl: Poslano SMS sporočilo

en: Set Title
sl: Naslov nabora

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Settings - CiviMail
sl: Nastavitve - CiviMail

en: Settings - Date
sl: Nastavitve - Datum

en: Settings - Localization
sl: Nastavitve - Lokalizacija

en: Settings - Payment Processor
sl: Nastavitve - procesor plačil

en: Settings - Resource URLs
sl: Nastavitve - URLji virov

en: Sheet Size
sl: Velikost lista

en: Sheet Size (w x h)
sl: Velikost lista (š x v)

en: Sic Code
sl: Koda Sic

en: Signature
sl: Podpis

en: Signature (HTML)
sl: Podpis (HTML)

en: Signature (Text)
sl: Podtpis (tekstovni)

en: Signature HTML
sl: Podpis HTML

en: Signature Label
sl: Oznaka podpisa

en: Skip
sl: Preskoči

en: Sort Name
sl: Sortiraj ime

en: Source
sl: Vir

en: Source Contact
sl: Izvorni stik

en: Specify the Report if it is belongs to any component like "CiviContribute"
sl: Navedi poročilo, če pripada katerikoli komponenti kot "CiviContribute"

en: Start Date
sl: Datum začetka

en: State
sl: Zvezna država

en: State/Province
sl: Zvezna država/provinca

en: Static
sl: Statično

en: Status
sl: Stanje

en: Status class is a required field
sl: Za "Status class" je zahtevan vnos

en: Status of this membership.
sl: Status članarine

en: Street Address
sl: Ulica

en: Street Name
sl: Ime ulice

en: Street Number
sl: Ulična številka

en: Street Number Suffix
sl: Pripona ulične številke

en: Street Type
sl: Tip ulice

en: Street Unit
sl: Ulična enota

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box
sl: Številka ulice, ime ulice, stanovanje/enota - ALI poštni predal

en: Style
sl: Stil

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subject Label
sl: Oznaka predmeta

en: Submitted For
sl: Poslano za

en: Submitted For:
sl: Poslano za:

en: Submitted Form Values
sl: Vrednosti poslanega obrazca

en: Submitted by %1
sl: Poslano od %1

en: Subscribe
sl: Naroči

en: Suffix
sl: Pripona

en: Suggested Message
sl: Predlagano sporočilo

en: Summary
sl: Povzetek

en: Supplemental Address 3
sl: Nadomestni naslov 3

en: Tab
sl: Zavihek

en: Tag
sl: Označi

en: Tag Contacts
sl: Označi stike

en: Tag Name
sl: Ime oznake

en: Tag imported records
sl: Označi uvožene zapise

en: Tag(s)
sl: Oznaka(e)

en: Tagged %1
sl: Označen %1

en: Tags
sl: Oznake

en: Tell a Friend
sl: Povej prijatelju/ci

en: Template Title
sl: Naslov predloge

en: Test
sl: Preizkusi

en: Test API URL
sl: Preizkusi URL API

en: Test Button URL
sl: URL testnega gumba

en: Test Recurring Payments URL
sl: Testiraj URL povratnih plačil

en: Test Site URL
sl: URL testne strani

en: Text
sl: Besedilo

en: Text Message
sl: Tekstovno sporočilo

en: Thank-you Footer
sl: Hvala vam - noga

en: Thank-you Sent
sl: Zahvala je poslana

en: Thanks for Spreading the Word
sl: Hvala za Vaše širjenje glasu o nas

en: The %1 '%2' has been saved.
sl: %1 '%2' je bil shranjen.

en: The CiviCRM module stores information on the universe of people associated with a community and on their interactions such as emails, donations, petitions, events, etc. It can act as a stand alone contact management system or it can be integrated with mass mailer, volunteer management, petition, and event finding. CiviCRM enables organizations to maintain all these activities in a single database, creating efficiencies and new opportunities for communities to better communicate and benefit from relationships with their community members.
sl: CiviCRM modul hrani informacije o ljudeh, ki so vključeni v skupnost in njihove odnose kot so spletna pošta, donacije, peticije, dogodki, itd. Lahko deluje kot samostojni sistem za urejanje stikov ali pa je integriran z masovno pošto, upravljanjem prostovoljcev, peticijami ali iskanjem dogodkov. CiviCRM omogoča organizacijam vzdrževanje vseh teh aktivnosti v enotni podatkovni bazi, kar ustvari učinkovitost in nove priložnosti za organizacijo da bolje komunicira in tako izboljša odnose z njenimi člani skupnosti.

en: The Contact Type '%1' has been saved.
sl: Tip stika '%1' je shranjen.

en: The Group '%1' has been deleted.
sl: Skupina '%1' je bila izbrisana.

en: The Group '%1' has been saved.
sl: Skupina '%1' je bila shranjena.

en: The Message Template '%1' has been saved.
sl: Predloga sporočila '%1' je bila shranjena.

en: The Option Group '%1' has been saved.
sl: Skupina možnosti '%1' je bila shranjena.

en: The Participant Status has been updated.
sl: Status udeleženca je bil posodobljen.

en: The Price Field '%1' has been deleted.
sl: Cenovno polje '%1' je bilo izbrisano.

en: The Price Set '%1' has been deleted.
sl: Nabor cen '%1' je bil izbrisan.

en: The Relationship Type has been saved.
sl: Tip razmerja je bil shranjen.

en: The Set '%1' has been saved.
sl: Nabor '%1' je bil shranjen.

en: The attached file has been deleted.
sl: Pripeta datoteka je bila izbrisana.

en: The changes have not been saved.
sl: Spremembe niso bile shranjene.

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
sl: Zapisa stika, ki je vezan na trenutno prijavljen uporabniški račun - '%1' - ni mogoče izbrisati.

en: The contribution page '%1' has been deleted.
sl: Stran prispevka '%1' je bila izbrisana.

en: The custom field '%1' has been deleted.
sl: Prikrojeno polje '%1' je bilo izbrisano.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
sl: Podatkovni stolpci pri tem uvozu datoteke so drugačni od shranjenega mapiranja. Prosimo preverite, da ste izbrali pravilno shranjeno mapiranje pred nadaljevanjem.

en: The date type '%1' has been saved.
sl: Tip datuma '%1' je bil shranjen.

en: The location type '%1' has been saved.
sl: Tip lokacije '%1' je bil shranjen.

en: The new Participant Status has been saved.
sl: Nov status udeleženca je bil shranjen.

en: The option '%1' has been saved.
sl: Možnost '%1' je bila shranjena.

en: The page you requested is currently unavailable.
sl: Stran, ki ste jo zahtevali, trenutno ni dosegljiva

en: The selected %1 option has <strong>not been deleted</strong> because it is currently in use. Please update these contacts to use a different format before deleting this option. %2
sl: Izbrana možnost %1 <strong>ni bila izbrisana<?strong> ker je trenutno v uporabi. Izberite drugi format za stike in nato izbrišite to možnost. %2

en: The system administrator has disabled this feature.
sl: Funkcija je onemogočena iz strani administratorja.

en: The update greeting job can be very resource intensive and is typically not necessary to run on a regular basis. If you do choose to enable the job, we recommend you do not run it with the force=1 option, which would rebuild greetings on all records. Leaving that option absent, or setting it to force=0, will only rebuild greetings for contacts that do not currently have a value stored. %1
sl: Opravilo za pošiljanje zahval je lahko zelo procesorsko potratno in ga ni potrebno zaganjati na dnevni ravni. V kolikor omogočite opravilo priporočamo, da nastavite parameter "force=0" , s katerim se izvede obdelava samo na zapisih, ki še niso bila obdelana. V primeru, da nastavite parameter "force=1", se obdelava izvaja na vseh zapisih.

en: The username %1 is already taken. Please select another username.
sl: Uporabniško ime %1 je že zasedeno. Prosimo zapišite novega.

en: There are no Event Templates present. You can <a href='%1'>add one</a>.
sl: Prisotne ni nobene predloge dogodka, lahko pa jo <a accesskey="N" href='%1'>dodate</a>.

en: There is an entry with the same label.
sl: Obstaja vpsi z enako oznako.

en: There is an entry with the same value.
sl: Obstaja zapis z enako vrednostjo.

en: There is no valid default from email address configured for the domain. You can configure here <a href='%1'>Configure From Email Address.</a>
sl: Za to domeno ni nastavljen noben privzet veljaven e-poštni naslov. To lahko nastavite tu <a href='%1'>Nastavi Od e-poštni naslov.</a>

en: These records have been filled in with the imported data.
sl: Ti zapisi so bili napolnjeni z uvoženimi podatki.

en: These records have been updated with the imported data.
sl: Ti zapisi so bili posodobljeni z uvoženimi podatki.

en: These records have not been imported.
sl: Ti zapisi niso bili uvoženi.

en: This Label already exists in the database for the selected contact type.
sl: Za izbrani tip stika ta oznaka že obstaja v bazi podatkov.

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja se ne da razveljaviti.

en: This address does not contain latitude/longitude information and cannot be mapped.
sl: Ta naslov ne vsebuje podatkov o zemljepisni širini/dolžini in zato ne more biti kartiran.

en: This contact does not belong to any groups.
sl: Ta stik ne pripada nobeni od skupin.

en: This contact does not currently belong to any groups.
sl: Ta stik trenutno ne pripada nobeni od skupin.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
sl: Uporabniško ime že obstaja. Vnesite novega...

en: This field is required.
sl: To polje je zahtevano.

en: This username is currently available.
sl: To uporabniško ime je ta trenutek na voljo

en: This username is taken.
sl: To uporabniško ime je že v uporabi.

en: Time
sl: Čas

en: Time Format
sl: Format časa

en: Timezone
sl: Časovni pas

en: Title
sl: Naslov

en: Title and Settings
sl: Naslov in nastavitve

en: To
sl: Za

en: To Be Paid
sl: Za plačilo

en: To be paid in
sl: Za plačilo v

en: To:
sl: Za:

en: Total Amount
sl: Skupni znesek

en: Total Pledge Amount
sl: Skupen znesek zaveze

en: Total Pledge Amount should be greater than zero.
sl: Skupni znesek zaveze mora biti višji kot nič.

en: Total Pledges
sl: Skupaj zavez

en: Total Price
sl: Skupaj cena

en: Totals (all types)
sl: Seštevki (vseh tipov)

en: Transaction ID
sl: ID transakcije

en: Transaction ID already exists in Database.
sl: Transakcijski ID že obstaja v podatkovni bazi.

en: Type
sl: Tip

en: Type of Data
sl: Tip podatka

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Uninstall Error
sl: Napaka pri odstranjevanju

en: Uninstall Extension
sl: Odstrani dodatek

en: Unit Price
sl: Cena enote

en: Units
sl: Enote

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unsubscribe
sl: Prekliči naročnino

en: Unsubscribe via email
sl: Odnaroči prek e-pošte

en: Unsubscribe via web page
sl: Odnaroči prek spletne strani

en: Unsubscribed Groups
sl: Nenaročene skupine

en: Unsupported action
sl: Nepodprta funkcija

en: Upcoming Events
sl: Dogodki na sporedu

en: Update
sl: Posodobi

en: Update Activity
sl: Posodobi dejavnost

en: Update Contributions
sl: Posodobi prispevke

en: Update Smart Group
sl: Posodobi pametno skupino

en: Update existing contributions
sl: Uredi obstoječe prispevke

en: Update this field mapping
sl: Posodobi to mapiranje polja

en: Upgrade CiviCRM to Version %1
sl: Nadgradi CiviCRM na verzijo %1

en: Upload CSV File
sl: Naloži datoteko CSV

en: Upload Data
sl: Naloži podatke

en: Use DedupeRule
sl: Uporabi pravilo 'Dedupe'

en: Use Rule
sl: Uporabi pravilo

en: Use default image
sl: Uporabi privzeto sliko

en: Use this form to add or edit re-usable message templates.
sl: Uporabi ta obrazec za dodajanje ali urejanje recikliranih predlog sporočila.

en: Used For
sl: Uporabljeno za

en: Used For?
sl: Uporabno za?

en: User ID
sl: Uporabniški ID

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: User Name Label
sl: Oznaka uporabniškega imena

en: User Record
sl: Zapis uporabnika

en: User and User Admin Only
sl: Samo uporabnik in skrbnik uporabnikov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing contact locations.
sl: Uporabniki ne bodo več mogli izbirati te vrednosti pri dodajanju ali urejanju kontaktnih lokacij.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing relationships between contacts.
sl: Uporabniki ne bodo več mogli izbrati te vrednosti, ko bodo dodajali ali urejali razmerja med stiki.

en: Usually the last 3-4 digits in the signature area on the back of the card.
sl: Ponavadi zadnje 3 številke na prostoru za podpis, na zadnji strani kartice.

en: Value
sl: Vrednost

en: Value should be a positive number
sl: Vrednost mora biti pozitivna številka

en: Vertical Spacing
sl: Navpični razmak

en: View
sl: Pogled

en: View Activity
sl: Poglej aktivnost

en: View All Reports
sl: Poglej vsa poročila

en: View Comment
sl: Poglej komentar

en: View Contact
sl: Poglej stik

en: View Contact Details
sl: Poglej podrobnosti stika

en: View Contact Summary for this Contact
sl: Poglej Povzetek stika za ta stik

en: View Contact Summary for this Contact.
sl: Poglej Povzetek stika za ta stik.

en: View Contact details for this contact.
sl: Poglej podrobnosti stika za ta stik.

en: View Contribution Details for this Contact.
sl: Poglej Podrobnosti prispevkov za ta stik

en: View Mailing Report
sl: Poglej poročilo o pošiljanju

en: View Note
sl: Poglej opombo

en: View Only?
sl: Samo za gledanje?

en: View Pledge
sl: Poglej zavezo

en: View Relationship
sl: Poglej razmerje

en: View Relationship Type
sl: Pregled tipa razmerja

en: View System Default Message Template
sl: Ogled privzetih nastavitev sporočil

en: View related contribution
sl: Poglej povezane prispevke

en: View/Edit Drupal User Account
sl: Poglej/Uredi Drupal uporabniški račun

en: Viewing Contacts
sl: Ogled stikov

en: Visibility
sl: Vidnost

en: WARNING: Deleting this pledge will also delete any related pledge payments.
sl: OPOZORILO: Brisanje te zaveze bo tudi izbrisalo vsa povezana plačila.

en: Warning: Update Greeting job enabled
sl: Opozorilo: Opravilo za pošiljanje zahval je omogočeno

en: We could not find a contact id.
sl: Ni bilo mogoče najti id stika.

en: We were unable to process your payment at this time. Please try again later.
sl: V tem trenutku ne moremo izvesti plačila. Prosimo poskusi kasneje.

en: We will record your initial pledge payment when we receive it from you. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
sl: Vaše prvo plačilo bo zavedeno, ko dobimo potrdilo o plačilu.Vaša prihodnja plačila lahko uredite ali prekličete na vaših uporabniških stranehali pa nas kontaktirate na %1.

en: We will send you a payment reminder %1 days prior to each scheduled payment date. The reminder will include a link to a page where you can make your payment online.
sl: Opomnik za plačilo vam bomo poslali %1 dni pred vsakim predvidenim datumom plačila. Ta opomnik bo vseboval povezavo do strani kjer lahko opravite plačilo online.

en: Web
sl: Splet

en: Web Service URL
sl: URL spletne storitve

en: Website
sl: Spletna stran

en: Weight
sl: Teža

en: Weight Threshold to Consider Contacts 'Matching':
sl: Teža pragu, ki bo določil da se stika ujemata

en: Weight must be integer
sl: Teža mora biti številka

en: Welcome Message
sl: Dobrodošlica

en: When
sl: Kdaj

en: When recording mobile phone numbers for contacts, it may be useful to include the Mobile Phone Service Provider (e.g. Cingular, Sprint, etc.). CiviCRM is installed with the most commonly encountered service providers. Administrators may define as many additional providers as needed.
sl: Pri zapisovanju številke mobilnega telefona zna biti uporabno, da se doda tudi ime ponudnika storitve (npr. Mobitel, Si.mobil, itd.). CiviCRM je nameščen z najbolj pogostimi ponudniki storitev. Administratorji lahko po potrebi dodajo še druge ponudnike.

en: Where
sl: Kje

en: With
sl: Z

en: World Region
sl: Svetovna regija

en: Yes
sl: Da

en: Yes or No
sl: Da ali Ne

en: You are logged-in user
sl: Ste prijavljeni kot uporabnik

en: You are no longer subscribed to these group(s). Click Rejoin Group if you want to re-subscribe.
sl: Na te skupine niste več naročeni. Kliknite Ponovno združi skupino če bi se radi ponovno naročili.

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimaš pravice za dostop do te strani.

en: You are not currently subscribed to any Groups.
sl: Trenutno niste naročeni na nobeno skupino.

en: You can also include general email and/or phone contact information in mailings.
sl: Pri pošiljanju pošte lahko vključite tudi splošne e-poštne in/ali telefonske podatke stika.

en: You can create reports by selecting from the <a href="%1">list of report templates here.</a>
sl: Poročila lahko ustvarite z izbiro iz <a href="%1">seznama predlog poročil.</a>

en: You can have a maximum of %1 attachment(s).
sl: Lahko imate največ %1 priponk.

en: You cannot record scheduled email activity.
sl: E-poštne aktivnosti na urniku ne morete zapisati.

en: You do not have permission to access this page
sl: Za dostop do te strani nimate dovoljenja

en: You do not have permission to access this page.
sl: Nimaš pravice za dostop do te strani.

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
sl: Nimate potrebnih dovoljenj za urejanje tega stika.

en: You have selected "Disable Outbound Email". A test email can not be sent.
sl: Izbrali ste "Onemogoči e-pošto navzven". Preizkusna e-pošta ne more biti poslana.

en: You must have at least the test or live section filled
sl: Zapolnjeno morate imeti vsaj testno ali živo sekcijo

en: You must have at least the user_name specified
sl: Imeti morate opredeljeno vsaj eno user_name

en: You need more than one custom group to move fields
sl: Za premikanje polij potrebujete več kot eno prikrojeno skupino

en: You need to enable CiviContribute before enabling CiviPledge.
sl: Pred omogočenjem CiviPledge morate omogočiti CiviContribute.

en: Your %1 settings are correct. A test email has been sent to your email address.
sl: Vaše nastavitve %1 so pravilne. Preizkusna e-pošta je bila poslana na vaš e-poštni naslov.

en: Your <strong>%2</strong> membership expired on %1.
sl: Članstvo: <strong>%2</strong> je poteklo %1.

en: Your <strong>%2</strong> membership expires on %1.
sl: Člantvo: <strong>%2</strong> poteče %1.

en: Your Contribution(s)
sl: Tvoji prispevki

en: Your Email
sl: Email

en: Your Email Settings have been updated.
sl: Nastavitve e-pošte so bile posodobljene.

en: Your Group(s)
sl: Vaše skupine

en: Your Label Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
sl: Format nalepk <strong>%1</strong> je posodobljen.

en: Your PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
sl: PDF format z naslovom <strong>%1</strong> je posodobljen.

en: Your Pledge(s)
sl: Toje obljube

en: Your Set '%1' has been added. You can add fields to this set now.
sl: Vaš nabor '%1' je bil dodan. Sedaj lahko k temu naboru dodate polja.

en: Your changes have been saved.
sl: Vaše spremebe so bile shranjene.

en: Your contribution will not be completed until you click the <strong>%1</strong> button. Please click the button one time only.
sl: Vaš prispevek ne bo poslan, dokler ne pritisnete na <strong>%1</strong>. Prosimo pritisnite na gumb samo enkrat.

en: Your initial pledge payment will be processed when you click &quot;%2&quot; below. You will be able to modify or cancel future pledge payments at any time by logging in to your account or contacting us at %1.
sl: Vaše prvo plačilo bo izvedeno, ko boste pritisnili &quot;%2&quot;. Po prijavi z vašim računom, boste lahko kadarkoli urejali ali preklicali vaše prispevke. Lahko pa nas kontaktirate na %1.

en: Your multiple choice option '%1' has been saved
sl: Vaša možnost večkratne izbire '%1' je bila shranjena

en: Your new Label Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
sl: Novi format nalepk <strong>%1</strong> je shranjen.

en: Your new PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
sl: Novi PDF format z naslovom <strong>%1</strong> je shranjen.

en: Your subscription to these group(s) is pending confirmation.
sl: Vaša naročnina na te skupine je zadržana za potrditev.

en: Your transaction will not be completed until you click the <strong>%1</strong> button. Please click the button one time only.
sl: Transakcija ne bo zaključena, dokler ne pritisnete na <strong>%1</strong>. Prosimo pritisnite samo enkrat.

en: Your username contains invalid characters
sl: Vaše uporabniško ime vsebuje nedovoljene znake

en: Your username contains invalid characters or is too short
sl: Vaše uporabniško ime vsebuje nedovoljene znake ali pa je prekratko.

en: Your username is too short
sl: Uporabniško ime je prekratko

en: access CiviCRM
sl: pojdi na CiviCRM

en: access Contact Dashboard
sl: pojdi na Ploščo stikov

en: access all custom data
sl: pojdi do vseh posebnih podatkov

en: access uploaded files
sl: pojdi do naloženih datotek

en: add contacts
sl: dodaj stike

en: add new
sl: dodaj novo

en: administer CiviCRM
sl: administriraj CiviCRM

en: administer Multiple Organizations
sl: upravljaj več organizacij

en: and
sl: in

en: close
sl: zapri

en: contact does not exist: %1
sl: stik ne obstaja: %1

en: contactId
sl: stikId

[ctx: country]
en: Afghanistan
sl: Afganistan

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
sl: Zahodna, vzodna, srednja in severna Afrika

[ctx: country]
en: Albania
sl: Albanija

[ctx: country]
en: Algeria
sl: Alžirija

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
sl: Južna, srednja, severna Amerika in Karibi

[ctx: country]
en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

[ctx: country]
en: Andorra
sl: Andora

[ctx: country]
en: Anguilla
sl: Angvila

[ctx: country]
en: Antarctica
sl: Antarktika

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

[ctx: country]
en: Armenia
sl: Armenija

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
sl: Azija-Pacifik

[ctx: country]
en: Australia
sl: Avstralija

[ctx: country]
en: Austria
sl: Avstrija

[ctx: country]
en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

[ctx: country]
en: Bahamas
sl: Bahami

[ctx: country]
en: Bahrain
sl: Bahrajn

[ctx: country]
en: Bangladesh
sl: Bangladeš

[ctx: country]
en: Belarus
sl: Belorusija

[ctx: country]
en: Belgium
sl: Belgija

[ctx: country]
en: Bhutan
sl: Butan

[ctx: country]
en: Bolivia
sl: Bolivija

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

[ctx: country]
en: Botswana
sl: Bocvana

[ctx: country]
en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

[ctx: country]
en: Brazil
sl: Brazilija

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
sl: Britansko ozemlje v Indijskem oceanu

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
sl: Brunej

[ctx: country]
en: Bulgaria
sl: Bolgarija

[ctx: country]
en: Cambodia
sl: Kambodža

[ctx: country]
en: Cameroon
sl: Kamerun

[ctx: country]
en: Canada
sl: Kanada

[ctx: country]
en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

[ctx: country]
en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

[ctx: country]
en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

[ctx: country]
en: Chad
sl: Čad

[ctx: country]
en: Chile
sl: Čile

[ctx: country]
en: China
sl: Kitajska

[ctx: country]
en: Christmas Island
sl: Božični otok

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

[ctx: country]
en: Colombia
sl: Kolumbija

[ctx: country]
en: Comoros
sl: Komori

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
sl: Demokratična republika Kongo

[ctx: country]
en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

[ctx: country]
en: Costa Rica
sl: Kostarika

[ctx: country]
en: Croatia
sl: Hrvaška

[ctx: country]
en: Cuba
sl: Kuba

[ctx: country]
en: Curaçao
sl: Caracao

[ctx: country]
en: Cyprus
sl: Ciper

[ctx: country]
en: Czech Republic
sl: Češka republika

[ctx: country]
en: Denmark
sl: Danska

[ctx: country]
en: Djibouti
sl: Džibuti

[ctx: country]
en: Dominica
sl: Dominika

[ctx: country]
en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

[ctx: country]
en: Ecuador
sl: Ekvador

[ctx: country]
en: Egypt
sl: Egipt

[ctx: country]
en: El Salvador
sl: Salvador

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

[ctx: country]
en: Eritrea
sl: Eritreja

[ctx: country]
en: Estonia
sl: Estonija

[ctx: country]
en: Ethiopia
sl: Etiopija

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
sl: Evropa in Centralna Azija

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
sl: Falklandski otoki

[ctx: country]
en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

[ctx: country]
en: Fiji
sl: Fidži

[ctx: country]
en: Finland
sl: Finska

[ctx: country]
en: France
sl: Francija

[ctx: country]
en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

[ctx: country]
en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

[ctx: country]
en: French Southern Territories
sl: Južni francoski teritorij

[ctx: country]
en: Gambia
sl: Gambija

[ctx: country]
en: Georgia
sl: Gruzija

[ctx: country]
en: Germany
sl: Nemčija

[ctx: country]
en: Ghana
sl: Gana

[ctx: country]
en: Greece
sl: Grčija

[ctx: country]
en: Greenland
sl: Grenlandija

[ctx: country]
en: Guadeloupe
sl: Gvadelup

[ctx: country]
en: Guatemala
sl: Gvatemala

[ctx: country]
en: Guinea
sl: Gvineja

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

[ctx: country]
en: Guyana
sl: Gvajana

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
sl: Sveti sedež (Vatikanska mestna država)

[ctx: country]
en: Hungary
sl: Madžarska

[ctx: country]
en: Iceland
sl: Islandija

[ctx: country]
en: India
sl: Indija

[ctx: country]
en: Indonesia
sl: Indonezija

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
sl: Iran, islamska republika

[ctx: country]
en: Iraq
sl: Irak

[ctx: country]
en: Ireland
sl: Irska

[ctx: country]
en: Isle of Man
sl: Otok Man

[ctx: country]
en: Israel
sl: Izrael

[ctx: country]
en: Italy
sl: Italija

[ctx: country]
en: Jamaica
sl: Jamajka

[ctx: country]
en: Japan
sl: Japonska

[ctx: country]
en: Jordan
sl: Jordanija

[ctx: country]
en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

[ctx: country]
en: Kenya
sl: Kenija

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
sl: Koreja, demokratična ljudska republika

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
sl: Koreja, republika

[ctx: country]
en: Kuwait
sl: Kuvajt

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
sl: Laoška ljudska demokratična republika

[ctx: country]
en: Latvia
sl: Latvija

[ctx: country]
en: Lebanon
sl: Libanon

[ctx: country]
en: Lesotho
sl: Lesoto

[ctx: country]
en: Liberia
sl: Liberija

[ctx: country]
en: Liechtenstein
sl: Lihtenštajn

[ctx: country]
en: Lithuania
sl: Litva

[ctx: country]
en: Luxembourg
sl: Luksemburg

[ctx: country]
en: Madagascar
sl: Madagaskar

[ctx: country]
en: Malawi
sl: Malavi

[ctx: country]
en: Malaysia
sl: Malezija

[ctx: country]
en: Maldives
sl: Maldivi

[ctx: country]
en: Marshall Islands
sl: Marshallovi otoki

[ctx: country]
en: Martinique
sl: Martinik

[ctx: country]
en: Mauritania
sl: Mavretanija

[ctx: country]
en: Mexico
sl: Mehika

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
sl: Mikronezije, federativne države

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
sl: Srednji Vzhod in Severna Afrika

[ctx: country]
en: Moldova
sl: Moldavija

[ctx: country]
en: Monaco
sl: Monako

[ctx: country]
en: Mongolia
sl: Mongolija

[ctx: country]
en: Montenegro
sl: Črna gora

[ctx: country]
en: Morocco
sl: Maroko

[ctx: country]
en: Mozambique
sl: Mozambik

[ctx: country]
en: Myanmar
sl: Mjanmar

[ctx: country]
en: Namibia
sl: Namibija

[ctx: country]
en: Netherlands
sl: Nizozemska

[ctx: country]
en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

[ctx: country]
en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

[ctx: country]
en: Nicaragua
sl: Nikaragva

[ctx: country]
en: Nigeria
sl: Nigerija

[ctx: country]
en: Norfolk Island
sl: Norfolški otok

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

[ctx: country]
en: Norway
sl: Norveška

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

[ctx: country]
en: Paraguay
sl: Paragvaj

[ctx: country]
en: Philippines
sl: Filipini

[ctx: country]
en: Poland
sl: Poljska

[ctx: country]
en: Portugal
sl: Portugalska

[ctx: country]
en: Puerto Rico
sl: Portoriko

[ctx: country]
en: Qatar
sl: Katar

[ctx: country]
en: Romania
sl: Romunija

[ctx: country]
en: Russian Federation
sl: Ruska federacija

[ctx: country]
en: Rwanda
sl: Ruanda

[ctx: country]
en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
sl: Saint Kitts in Nevis

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Saint Pierre in Miquelon

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Saint Vincent in the Grenadines

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

[ctx: country]
en: Serbia
sl: Srbija

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
sl: Srbija in Črna gora

[ctx: country]
en: Seychelles
sl: Sejšeli

[ctx: country]
en: Singapore
sl: Singapur

[ctx: country]
en: Sint Maarten (Dutch Part)
sl: Sveti martin (Nizozemski del)

[ctx: country]
en: Slovakia
sl: Slovaška

[ctx: country]
en: Slovenia
sl: Slovenija

[ctx: country]
en: Solomon Islands
sl: Solomonovi otoki

[ctx: country]
en: Somalia
sl: Somalija

[ctx: country]
en: South Africa
sl: Južna Afrika

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sl: Južna Georgia in Južni Sandwichevi otoki

[ctx: country]
en: South Sudan
sl: Južni Sudan

[ctx: country]
en: Spain
sl: Španija

[ctx: country]
en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

[ctx: country]
en: Suriname
sl: Surinam

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

[ctx: country]
en: Sweden
sl: Švedska

[ctx: country]
en: Switzerland
sl: Švica

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
sl: Sirska arabska republika

[ctx: country]
en: Taiwan
sl: Tajvan

[ctx: country]
en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
sl: Tanzanija, združena republike

[ctx: country]
en: Thailand
sl: Tajska

[ctx: country]
en: Timor-Leste
sl: Vzhodni Timor

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tabago

[ctx: country]
en: Tunisia
sl: Tunizija

[ctx: country]
en: Turkey
sl: Turčija

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
sl: Turks in Caicos otoki

[ctx: country]
en: Ukraine
sl: Ukrajina

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
sl: Združeni Arabski emirati

[ctx: country]
en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

[ctx: country]
en: United States
sl: Združene države

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
sl: manjši otoki Združenih držav Amerike

[ctx: country]
en: Uruguay
sl: Urugvaj

[ctx: country]
en: Viet Nam
sl: Vietnam

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
sl: Deviški otoki, Britanski

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
sl: Deviški otoki, ZDA

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
sl: Wallis in Futuna

[ctx: country]
en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

[ctx: country]
en: Yemen
sl: Jemen

[ctx: country]
en: Zambia
sl: Zambija

[ctx: country]
en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

[ctx: country]
en: unassigned
sl: nedoločena

[ctx: country]
en: Åland Islands
sl: Ålandsko otočje

en: day
sl: dan

en: disabled
sl: Onemogočeno

en: each
sl: vsak

en: edit all contacts
sl: uredi vse stike

en: edit groups
sl: uredi skupine

en: end date
sl: končni datum

en: for
sl: za

en: hide field or section
sl: skrij polje ali oddelek

en: import contacts
sl: uvozi stike

en: in
sl: v

en: installments
sl: obroki

en: installments.
sl: obdobij.

en: is a numeric field
sl: je numerično polje

en: is...
sl: je...

en: lifetime
sl: celo življenje

[ctx: menu]
en: ACL Roles
sl: Vloge ACL

[ctx: menu]
en: Access Control
sl: Nadzor dostopa

[ctx: menu]
en: Activities
sl: Dejavnosti

[ctx: menu]
en: Activity Types
sl: Tipi aktivnosti

[ctx: menu]
en: Activity View
sl: Pogled aktivnosti

[ctx: menu]
en: Add User
sl: Dodaj uporabnika

[ctx: menu]
en: Additional Info
sl: Dodatne informacije

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
sl: Obrazec DodatneInformacije

[ctx: menu]
en: Address Settings
sl: Nastavitve naslova

[ctx: menu]
en: Administer
sl: Upravljaj

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
sl: Administriraj CiviCRM

[ctx: menu]
en: Advanced Search
sl: Napredno iskanje

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
sl: Arhivirane poštne pošiljke

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
sl: Dodeli uporabnike vlogam ACL

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
sl: Brskaj po naloženih datotekah

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
sl: Nadzorna plošča

[ctx: menu]
en: Campaign Status
sl: Status Kampanije

[ctx: menu]
en: Campaign Types
sl: Vste Kampanije

[ctx: menu]
en: Case
sl: Primer

[ctx: menu]
en: Case Activity
sl: Aktivnost primera

[ctx: menu]
en: Case Details
sl: Podrobnosti primera

[ctx: menu]
en: Case Types
sl: Tipi primera

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
sl: CiviCRM domov

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
sl: Ustvari CiviCRM profil

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
sl: Polja CiviCRM profila

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
sl: CiviCRM poročila

[ctx: menu]
en: CiviCampaign Component Settings
sl: CivicCampaign Nastavitev Komponente

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
sl: Plošča CiviPrimer

[ctx: menu]
en: CiviContribute
sl: CiviPrispevaj

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
sl: Plošča CiviPrispevaj

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
sl: Plošča CiviDogodek

[ctx: menu]
en: CiviMail
sl: CiviPošta

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
sl: Plošča CiviČlan

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
sl: Plošča CiviObljuba

[ctx: menu]
en: CiviReport
sl: CiviPoročilo

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
sl: Izvedite anketo

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
sl: Seznam nastavitev

[ctx: menu]
en: Confirm
sl: Potrdi

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
sl: Potrdi registracijo za dogodek

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
sl: Plošča stikov

[ctx: menu]
en: Contact Summary
sl: Povzetek stika

[ctx: menu]
en: Contacts
sl: Kontakti

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
sl: Povzetek prispevkov - pogled grafov

[ctx: menu]
en: Contributions
sl: Prispevki

[ctx: menu]
en: Custom Data
sl: Prikrojeni podatki

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
sl: Polja prikrojenih podatkov

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
sl: Prikrojeno polje - Premakni

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
sl: Prikrojeno polje - Možnosti

[ctx: menu]
en: Custom Searches
sl: Prikrojena iskanja

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
sl: Nadgradnje podatkovne zbirke

[ctx: menu]
en: Date Formats
sl: Formati datuma

[ctx: menu]
en: Debugging
sl: Razhroščevanje

[ctx: menu]
en: Delete Contact
sl: Izbriši stik

[ctx: menu]
en: Download Errors
sl: Napake pri prenosu

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
sl: Osnutki in pošte brez urnika

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
sl: Možnosti spustnega seznama

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
sl: Uredi dotičen stik

[ctx: menu]
en: Email a Contact
sl: Pošlji stiku elektronsko pošto

[ctx: menu]
en: Engagement Index
sl: Indeks zainteresiranosti

[ctx: menu]
en: Event Information
sl: Informacije o dogodku

[ctx: menu]
en: Event Participants List
sl: Seznam udeležencev dogodka

[ctx: menu]
en: Event Registration
sl: Registracija dogodka

[ctx: menu]
en: Event Templates
sl: Predloge dogodkov

[ctx: menu]
en: Event Types
sl: Tipi dogodkov

[ctx: menu]
en: Export Contacts
sl: Izvozi stike

[ctx: menu]
en: Find Cases
sl: Najdi primere

[ctx: menu]
en: Find Contacts
sl: Najdi stike

[ctx: menu]
en: Find Contributions
sl: Najdi prispevke

[ctx: menu]
en: Find Participants
sl: Najdi udeležence

[ctx: menu]
en: Find Pledges
sl: Najdi obljube

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
sl: Najdi in združi podvojene stike

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
sl: Posreduj skupinsko pošto

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
sl: Od e-poštnih naslovov

[ctx: menu]
en: Gender Options
sl: Možnosti spola

[ctx: menu]
en: Grant Types
sl: Tipi dotacij

[ctx: menu]
en: Group Members
sl: Člani skupine

[ctx: menu]
en: Groups
sl: Skupine

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
sl: Glave, noge in avtomatizirana sporočila

[ctx: menu]
en: Import
sl: Uvozi

[ctx: menu]
en: Import Activities
sl: Uvozi dejavnosti

[ctx: menu]
en: Import Contacts
sl: Uvozi stike

[ctx: menu]
en: Import Contributions
sl: Uvozi prispevke

[ctx: menu]
en: Import Participants
sl: Uvozi udeležence

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
sl: Uvozi/Izvozi mapiranja

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
sl: Nazivi oseb (ga., g., ...)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
sl: Pripone oseb (jr., sr., ...)

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
sl: Klepetalniške storitve

[ctx: menu]
en: Localization
sl: Lokalizacija

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
sl: Tipi lokacij (dom, delo, ...)

[ctx: menu]
en: Log out
sl: Odjava

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
sl: E-poštni računi

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
sl: Nastavitve e-poštarja

[ctx: menu]
en: Mailing Event
sl: E-poštni

[ctx: menu]
en: Mailing Report
sl: E-poštarjevo poročilo

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
sl: Upravljaj ACL-je

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
sl: Upravljaj strani prispevkov

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
sl: Upravljaj prikrojena iskanja

[ctx: menu]
en: Manage Events
sl: Upravljaj dogodke

[ctx: menu]
en: Manage Groups
sl: Upravljaj skupine

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
sl: Upravljaj premije

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
sl: Upravljaj nabore cen

[ctx: menu]
en: Manage Templates
sl: Upravljaj predloge

[ctx: menu]
en: Map Event Location
sl: Mapiraj lokacijo dogodka

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
sl: Umesti lokacijo(e)

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
sl: Mapiranje in geokodiranje

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
sl: Pravila stanja članstva

[ctx: menu]
en: Membership Types
sl: Tipi članstva

[ctx: menu]
en: Memberships
sl: Članstva

[ctx: menu]
en: Merge Contact
sl: Združi stik

[ctx: menu]
en: Message Templates
sl: Predloge sporočil

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
sl: Ponudniki mobilne telefonije

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
sl: Navigacijski meni

[ctx: menu]
en: New Activity
sl: Nova dejavnost

[ctx: menu]
en: New Campaign
sl: Nova Kampanija

[ctx: menu]
en: New Contact
sl: Nov stik

[ctx: menu]
en: New Contribution
sl: Nov prispevek

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
sl: Nova stran prispevkov

[ctx: menu]
en: New Event
sl: Nov dogodek

[ctx: menu]
en: New Group
sl: Nova skupina

[ctx: menu]
en: New Household
sl: Novo gospodinjstvo

[ctx: menu]
en: New Individual
sl: Nov posameznik

[ctx: menu]
en: New Mailing
sl: Nova skupinska e-pošta

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
sl: Novi masovni SMS

[ctx: menu]
en: New Organization
sl: Nova organizacija

[ctx: menu]
en: New Pledge
sl: Nova obljuba

[ctx: menu]
en: New Price Set
sl: Nov nabor cen

[ctx: menu]
en: New SMS
sl: Nov SMS

[ctx: menu]
en: New Survey
sl: Nova Anketa

[ctx: menu]
en: New Tag
sl: Nova oznaka

[ctx: menu]
en: Notes
sl: Zapiski

[ctx: menu]
en: Open Case
sl: Odpri primer

[ctx: menu]
en: Option Groups
sl: Skupine možnosti

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
sl: Predloge za seznam udeležencev

[ctx: menu]
en: Participant Role
sl: Vloga udeleženca

[ctx: menu]
en: Participant Status
sl: Stanje udeleženca

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
sl: Tip plačilnega procesorja

[ctx: menu]
en: Payment Processors
sl: Plačilni procesorji

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
sl: Osebne strani za kampanje

[ctx: menu]
en: Phone Type
sl: Tip telefona

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
sl: Plačila obljub

[ctx: menu]
en: Pledges
sl: Obljube

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
sl: Priljubljeni načini komuniciranja

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
sl: Predogled skupinske e-pošte

[ctx: menu]
en: Price Field Options
sl: Možnosti cenovnega poljapolja

[ctx: menu]
en: Price Fields
sl: Cenovna polja

[ctx: menu]
en: Price Sets
sl: Nabori cen

[ctx: menu]
en: Register New Participant
sl: Registriraj novega udeleženca

[ctx: menu]
en: Register Report
sl: Poročilo registracij

[ctx: menu]
en: Relationship Types
sl: Tipi razmerij

[ctx: menu]
en: Relationships
sl: Razmerja

[ctx: menu]
en: Report
sl: Poročilo

[ctx: menu]
en: Reports Listing
sl: Seznam poročil

[ctx: menu]
en: Resubscribe
sl: Ponovno naroči

[ctx: menu]
en: SMS Providers
sl: SMS Ponudniki

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
sl: Možnosti varnih končnic datoteke

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
sl: Poštne pošiljke - na sporedu in poslane

[ctx: menu]
en: Search
sl: Iskanje

[ctx: menu]
en: Search Builder
sl: Izdelovalec iskanja

[ctx: menu]
en: Sending Mail
sl: Pošiljam e-pošto

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
sl: Nastavi Osebno stran za kampanje - Podatki o računu

[ctx: menu]
en: Sms Providers
sl: Sms ponudniki

[ctx: menu]
en: Subscribe
sl: Naroči

[ctx: menu]
en: Survey Types
sl: Vrste Anket

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
sl: Uskladi uporabnike s stiki

[ctx: menu]
en: Tags
sl: Oznake

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
sl: Povej prijatelju/ci

[ctx: menu]
en: Thank You
sl: Zahvala

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
sl: Prekliči naročnino

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
sl: Nadgradi CiviCRM

[ctx: menu]
en: View Activity
sl: Poglej aktivnost

en: miles
sl: milje

en: month
sl: mesec

en: must be a numeric value
sl: mora biti numerična vrednost

en: or
sl: ali

[ctx: province]
en: Alaska
sl: Aljaska

[ctx: province]
en: Altay, Respublika
sl: Altajska republika

[ctx: province]
en: Altayskiy kray
sl: Altajsko območje

[ctx: province]
en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

[ctx: province]
en: Amurskaya oblast'
sl: Amursko okrožje

[ctx: province]
en: Andaman and Nicobar Islands
sl: Andamani in Nikobari

[ctx: province]
en: Andhra Pradesh
sl: Andra Pradeš

[ctx: province]
en: Antalya
sl: Antalija

[ctx: province]
en: Arkhangel'skaya oblast'
sl: Arhangelsko okrožje

[ctx: province]
en: Arunachal Pradesh
sl: Arunačal Pradeš

[ctx: province]
en: Assam
sl: Asam

[ctx: province]
en: Astrakhanskaya oblast'
sl: Astrahansko okrožje

[ctx: province]
en: Attiki
sl: Atika

[ctx: province]
en: Australian Antarctic Territory
sl: Avstralsko antarktično ozemlje

[ctx: province]
en: Baghdad
sl: Bagdad

[ctx: province]
en: Baleares
sl: Baleari

[ctx: province]
en: Baranya
sl: Baranja

[ctx: province]
en: Bashkortostan, Respublika
sl: Baškirska republika

[ctx: province]
en: Bayern
sl: Bavarska

[ctx: province]
en: Belgorodskaya oblast'
sl: Belgorodsko okrožje

[ctx: province]
en: Bjelovarsko-bilogorska zupanija
sl: Bjelovarsko-bilogorska županija

[ctx: province]
en: Brabant Wallon
sl: Valonski Brabant

[ctx: province]
en: British Columbia
sl: Britanska Kolumbija

[ctx: province]
en: Brodsko-posavska zupanija
sl: Brodsko-posavska županija

[ctx: province]
en: Budapest
sl: Budimpešta

[ctx: province]
en: Buryatiya, Respublika
sl: Burjatska republika

[ctx: province]
en: Chalkidiki
sl: Halkidika

[ctx: province]
en: Chania
sl: Hania

[ctx: province]
en: Chechenskaya Respublika
sl: Čečenska republika

[ctx: province]
en: Chelyabinskaya oblast'
sl: Čeljabinsko okrožje

[ctx: province]
en: Chiba
sl: Čiba

[ctx: province]
en: Chios
sl: Hios

[ctx: province]
en: Chisinau
sl: Kišinjev

[ctx: province]
en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
sl: Čukotsko avtonomno okrožje

[ctx: province]
en: Chuvashskaya Respublika
sl: Čuvaška republika

[ctx: province]
en: Ciudad de La Habana
sl: Mesto Havana

[ctx: province]
en: Corse-du-Sud
sl: Južna Korzika

[ctx: province]
en: Crna Gora
sl: Črna Gora

[ctx: province]
en: Dadra and Nagar Haveli
sl: Dadra in Nagar Haveli

[ctx: province]
en: Dagestan, Respublika
sl: Republika Dagestan

[ctx: province]
en: Daman and Diu
sl: Daman in Diu

[ctx: province]
en: Djibouti
sl: Džibuti

[ctx: province]
en: Dobrova-Polhov Gradec
sl: Dobrova - Polhov Gradec

[ctx: province]
en: Dodekanisos
sl: Dodekanezi

[ctx: province]
en: Dubrovacko-neretvanska zupanija
sl: Dubrovniško-neretvanska županija

[ctx: province]
en: Eastern Cape
sl: Vzhodna Kaplandija

[ctx: province]
en: Evvoia
sl: Evbeja

[ctx: province]
en: Free State
sl: Svobodna država Oranje

[ctx: province]
en: Friesland
sl: Frizija

[ctx: province]
en: Fukusima
sl: Fukušima

[ctx: province]
en: Georgia
sl: Gruzija

[ctx: province]
en: Gorenja vas-Poljane
sl: Gorenja vas - Poljane

[ctx: province]
en: Gorizia
sl: Gorica

[ctx: province]
en: Guantanamo
sl: Gvantanamo

[ctx: province]
en: Guatemala
sl: Gvatemala

[ctx: province]
en: Gujarat
sl: Gudžarat

[ctx: province]
en: Haryana
sl: Harjana

[ctx: province]
en: Haute-Corse
sl: Gornja Korzika

[ctx: province]
en: Hawaii
sl: Havaji

[ctx: province]
en: Himachal Pradesh
sl: Himačal Pradeš

[ctx: province]
en: Hiroshima
sl: Hirošima

[ctx: province]
en: Hokkaido
sl: Hokaido

[ctx: province]
en: Hrpelje-Kozina
sl: Hrpelje - Kozina

[ctx: province]
en: Hyogo
sl: Hjogo

[ctx: province]
en: Ingushskaya Respublika
sl: Inguška republika

[ctx: province]
en: Irkutskaya oblast'
sl: Irkutsko okrožje

[ctx: province]
en: Ishikawa
sl: Išikava

[ctx: province]
en: Istarska zupanija
sl: Istrska županija

[ctx: province]
en: Ivanovskaya oblast'
sl: Ivanovsko okrožje

[ctx: province]
en: Jammu and Kashmir
sl: Džamu in Kašmir

[ctx: province]
en: Kabardino-Balkarskaya
sl: Kabardino-Balkarska republika

[ctx: province]
en: Kagoshima
sl: Kagošima

[ctx: province]
en: Kaliningradskaya oblast'
sl: Kaliningradsko okrožje

[ctx: province]
en: Kalmykiya, Respublika
sl: Kalmikija, republika

[ctx: province]
en: Kaluzhskaya oblast'
sl: Kalužsko okrožje

[ctx: province]
en: Kanal
sl: Kanal ob Soči

[ctx: province]
en: Karachayevo-Cherkesskaya Respublika
sl: Karačajevsko-Čerkeška republika

[ctx: province]
en: Karbala'
sl: Karbala

[ctx: province]
en: Kareliya, Respublika
sl: Republika Karelija

[ctx: province]
en: Karlovacka zupanija
sl: Karlovška županija

[ctx: province]
en: Kefallinia
sl: Kefalonija

[ctx: province]
en: Kemerovskaya oblast'
sl: Kemerovsko okrožje

[ctx: province]
en: Kerkyra
sl: Krf

[ctx: province]
en: Khabarovskiy kray
sl: Habarovsko območje

[ctx: province]
en: Khakasiya, Respublika
sl: Republika Hakasija

[ctx: province]
en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug
sl: Hanti-Mansijsko avtonomno okrožje

[ctx: province]
en: Kirovskaya oblast'
sl: Kirovsko okrožje

[ctx: province]
en: Kochi
sl: Koči

[ctx: province]
en: Komi, Respublika
sl: Komijska republika

[ctx: province]
en: Korinthia
sl: Korint

[ctx: province]
en: Kostromskaya oblast'
sl: Kostromsko okrožje

[ctx: province]
en: Krapinako-zagorska zupanija
sl: Krapinsko-zagorska županija

[ctx: province]
en: Krasnodarskiy kray
sl: Krasnodarsko območje

[ctx: province]
en: Krasnoyarskiy kray
sl: Krasnojarsko območje

[ctx: province]
en: Kurganskaya oblast'
sl: Kurgansko okrožje

[ctx: province]
en: Kurskaya oblast'
sl: Kursko okrožje

[ctx: province]
en: Kyklades
sl: Kikladi

[ctx: province]
en: Kyoto
sl: Kjoto

[ctx: province]
en: La Habana
sl: Havana

[ctx: province]
en: Leningradskaya oblast'
sl: Leningradsko okrožje

[ctx: province]
en: Lesvos
sl: Lesbos

[ctx: province]
en: Licko-senjska zupanija
sl: Liško-senjska županija

[ctx: province]
en: Luxembourg
sl: Luksemburg

[ctx: province]
en: Macau
sl: Makao

[ctx: province]
en: Madhya Pradesh
sl: Madja Pradeš

[ctx: province]
en: Magadanskaya oblast'
sl: Magadansko okrožje

[ctx: province]
en: Maharashtra
sl: Maharaštra

[ctx: province]
en: Male
sl: Moški

[ctx: province]
en: Mariy El, Respublika
sl: Marijska republika

[ctx: province]
en: Mecklenburg-Vorpommern
sl: Mecklenburg-Pomorjansko

[ctx: province]
en: Meghalaya
sl: Megalaja

[ctx: province]
en: Mexico
sl: Mehika

[ctx: province]
en: Miren-Kostanjevica
sl: Miren - Kostanjevica

[ctx: province]
en: Mordoviya, Respublika
sl: Mordovska republika

[ctx: province]
en: Moskovskaya oblast'
sl: Moskovsko okrožje

[ctx: province]
en: Murmanskaya oblast'
sl: Murmansko okrožje

[ctx: province]
en: Napoli
sl: Neapelj

[ctx: province]
en: Nenetskiy avtonomnyy okrug
sl: Nenško avtonomno okrožje

[ctx: province]
en: New Brunswick
sl: Novi Brunswick

[ctx: province]
en: New Mexico
sl: Nova Mehika

[ctx: province]
en: New South Wales
sl: Novi južni Wales

[ctx: province]
en: Niedersachsen
sl: Spodnjesaška

[ctx: province]
en: Nizhegorodskaya oblast'
sl: Nižnonovgorodsko okrožje

[ctx: province]
en: Nordrhein-Westfalen
sl: Severno Porenje-Vestfalija

[ctx: province]
en: North Carolina
sl: Severna Karolina

[ctx: province]
en: North Dakota
sl: Severna Dakota

[ctx: province]
en: Northern Cape
sl: Severna Kaplandija

[ctx: province]
en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

[ctx: province]
en: Northern Territory
sl: Severni teritorij

[ctx: province]
en: Northwest Territories
sl: Severozahodni teritoriji

[ctx: province]
en: Nova Scotia
sl: Nova Škotska

[ctx: province]
en: Novgorodskaya oblast'
sl: Novgorodsko okrožje

[ctx: province]
en: Novosibirskaya oblast'
sl: Novosibirsko okrožje

[ctx: province]
en: Okayama
sl: Okajama

[ctx: province]
en: Okinawa
sl: Okinava

[ctx: province]
en: Omskaya oblast'
sl: Okrožje Omska

[ctx: province]
en: Orenburgskaya oblast'
sl: Orenburško okrožje

[ctx: province]
en: Orissa
sl: Orisa

[ctx: province]
en: Orlovskaya oblast'
sl: Orlovsko okrožje

[ctx: province]
en: Osjecko-baranjska zupanija
sl: Osiješko-baranjska županija

[ctx: province]
en: Pennsylvania
sl: Pensilvanija

[ctx: province]
en: Penzenskaya oblast'
sl: Penzensko okrožje

[ctx: province]
en: Pesaro e Urbino
sl: Pesaro in Urbino

[ctx: province]
en: Pozesko-slavonska zupanija
sl: Požeško-slavonska županija

[ctx: province]
en: Primorskiy kray
sl: Primorsko območje

[ctx: province]
en: Prince Edward Island
sl: Otok princa Edvarda

[ctx: province]
en: Pskovskaya oblast'
sl: Pskovsko okrožje

[ctx: province]
en: Puerto Rico
sl: Portoriko

[ctx: province]
en: Punjab
sl: Pandžab

[ctx: province]
en: Rajasthan
sl: Radžastan

[ctx: province]
en: Rethymnon
sl: Retimna

[ctx: province]
en: Rheinland-Pfalz
sl: Porenje-Pfalz

[ctx: province]
en: Roma
sl: Rim

[ctx: province]
en: Rostovskaya oblast'
sl: Rostovsko okrožje

[ctx: province]
en: Ryazanskaya oblast'
sl: Rjazansko okrožje

[ctx: province]
en: Saarland
sl: Posarje

[ctx: province]
en: Sachsen
sl: Saška

[ctx: province]
en: Sachsen-Anhalt
sl: Saška-Anhalt

[ctx: province]
en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

[ctx: province]
en: Sakha, Respublika [Yakutiya]
sl: Republika Saha (Jakutija)

[ctx: province]
en: Sakhalinskaya oblast'
sl: Sahalinsko okrožje

[ctx: province]
en: Salzburg
sl: Solnograško

[ctx: province]
en: Samarskaya oblast'
sl: Samarsko okrožje

[ctx: province]
en: Sankt-Peterburg
sl: Sankt Peterburg

[ctx: province]
en: Sao Vicente
sl: Sao Vincente

[ctx: province]
en: Saratovskaya oblast'
sl: Saratovsko okrožje

[ctx: province]
en: Shiga
sl: Šiga

[ctx: province]
en: Shimane
sl: Šimane

[ctx: province]
en: Shizuoka
sl: Šizuoka

[ctx: province]
en: Sibenako-kninska zupanija
sl: Šibeniško-kninska županija

[ctx: province]
en: Sikkim
sl: Sikim

[ctx: province]
en: Smolenskaya oblast'
sl: Smolensko okrožje

[ctx: province]
en: South Australia
sl: Južna Avstralija

[ctx: province]
en: South Carolina
sl: Južna Karolina

[ctx: province]
en: South Dakota
sl: Južna Dakota

[ctx: province]
en: Splitako-dalmatinska zupanija
sl: Splitsko-dalmatinska županija

[ctx: province]
en: Stavropol'skiy kray
sl: Stavropoljsko območje

[ctx: province]
en: Steiermark
sl: Štajerska

[ctx: province]
en: Sverdlovskaya oblast'
sl: Sverdlovsko okrožje

[ctx: province]
en: Sveti Jurij
sl: Sveti Jurij ob Ščavnici

[ctx: province]
en: Taiwan
sl: Tajvan

[ctx: province]
en: Tambovskaya oblast'
sl: Tambovsko okrožje

[ctx: province]
en: Tasmania
sl: Tasmanija

[ctx: province]
en: Tatarstan, Respublika
sl: Republika Tatarstan

[ctx: province]
en: Tel-Aviv
sl: Tel Aviv

[ctx: province]
en: Texas
sl: Teksas

[ctx: province]
en: Thessaloniki
sl: Solun

[ctx: province]
en: Tirol
sl: Tirolska

[ctx: province]
en: Tochigi
sl: Točigi

[ctx: province]
en: Tokushima
sl: Tokušima

[ctx: province]
en: Tokyo
sl: Tokio

[ctx: province]
en: Tomskaya oblast'
sl: Okrožje Tomska

[ctx: province]
en: Trieste
sl: Trst

[ctx: province]
en: Tul'skaya oblast'
sl: Tulsko okrožje

[ctx: province]
en: Tverskaya oblast'
sl: Tversko okrožje

[ctx: province]
en: Tyumenskaya oblast'
sl: Tjumensko okrožje

[ctx: province]
en: Tyva, Respublika [Tuva]
sl: Republika Tuva

[ctx: province]
en: Udine
sl: Videm

[ctx: province]
en: Udmurtskaya Respublika
sl: Udmurtska republika

[ctx: province]
en: Ul'yanovskaya oblast'
sl: Uljanovsko okrožje

[ctx: province]
en: United States Minor Outlying Islands
sl: manjši otoki Združenih držav Amerike

[ctx: province]
en: Utah
sl: Juta

[ctx: province]
en: Uttar Pradesh
sl: Utar Pradeš

[ctx: province]
en: Valencia
sl: Valencija

[ctx: province]
en: Varaidinska zupanija
sl: Varaždinska županija

[ctx: province]
en: Venezia
sl: Benetke

[ctx: province]
en: Virgin Islands
sl: Deviški otoki

[ctx: province]
en: VirovitiEko-podravska zupanija
sl: Virovitiško-podravska županija

[ctx: province]
en: Vladimirskaya oblast'
sl: Vladimirsko okrožje

[ctx: province]
en: Volgogradskaya oblast'
sl: Volgogradsko okrožje

[ctx: province]
en: Vorarlberg
sl: Predarlberško

[ctx: province]
en: Voronezhskaya oblast'
sl: Voroneško okrožje

[ctx: province]
en: VuRovarako-srijemska zupanija
sl: Vukovarsko sremska županija

[ctx: province]
en: Wakayama
sl: Vakajama

[ctx: province]
en: West Bengal
sl: Zahodna Bengalija

[ctx: province]
en: West Virginia
sl: Zahodna Virginia

[ctx: province]
en: West-Vlaanderen
sl: Zahodna Flamska

[ctx: province]
en: Western Australia
sl: Zahodna Avstralija

[ctx: province]
en: Western Cape
sl: Zahodna Kaplandija

[ctx: province]
en: Wien
sl: Dunaj

[ctx: province]
en: Yamagata
sl: Jamagata

[ctx: province]
en: Yamaguchi
sl: Jamaguči

[ctx: province]
en: Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug
sl: Jamalo-nenško avtonomno okrožje

[ctx: province]
en: Yamanashi
sl: Jamanaši

[ctx: province]
en: Yaroslavskaya oblast'
sl: Jaroslavsko okrožje

[ctx: province]
en: Yevreyskaya avtonomnaya oblast'
sl: Judovsko avtonomno okrožje

[ctx: province]
en: Yucatan
sl: Jukatan

[ctx: province]
en: Yukon Territory
sl: Jukonski teritorij

[ctx: province]
en: Zagrebacka zupanija
sl: Zagrebška županija

[ctx: province]
en: Zakynthos
sl: Zakintos

[ctx: province]
en: Zaragoza
sl: Saragosa

[ctx: province]
en: Zeeland
sl: Zelandija

en: select
sl: izberi

en: select activity
sl: Izberi dejavnost

en: start date
sl: začetni datum

en: through
sl: do

en: translate CiviCRM
sl: prevedi CiviCRM

en: vCard Name
sl: Ime vCard

en: view all contacts
sl: poglej vse stike

en: view current employer
sl: poglej trenutnega delodajalca

en: with
sl: z

en: year
sl: leto
