CiviCRM - en to sk translation catalogue (2438 entries)

en:  - any status -
sk: - akýkoľvek stav -

en:  You can add another price set field.
sk: Možete pridať ďalšie pole cenovej zostavy.

en: "%1" report has been successfully created. You are currently viewing the new report instance.
sk: Vaša zostava "%1" bola úspešne vytvorená. Prezeráte si novú inštanciu zostavy.

en: "%1" report has been updated.
sk: zostava "%1"  bola aktualizovaná.

en: # Activities
sk: # Aktivít

en: %1 - due on %2
sk: %1 - splatné %2

en: %1 - due on %2 (overdue)
sk: %1 - splatné %2 (po splatnosti)

en: %1 Breakdown
sk: %1 rozpis

en: %1 Donation
sk: %1 dary

en: %1 From must be a number (with or without decimal point).
sk: %1 Od musí byť číslo (s alebo bez desatinnej čiarky).

en: %1 From must be an integer (whole number).
sk: %1 Od musí byť celé číslo.

en: %1 From must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
sk: %1 Od musí byť v náležitom peňažnom formáte. (povolené sú desatinná čiarka/čiarka/medzera).

en: %1 Options
sk: %1 Voľby

en: %1 Scheduled Job has been executed. See the log for details.
sk: %1 naplánovaná úloha bola vykonaná. Pre detailné info pozri log.

en: %1 To must be a number (with or without decimal point).
sk: %1 Do musí byť číslo (s alebo bez desatinnej čiarky).

en: %1 To must be an integer (whole number).
sk: %1 Do musí byť celé číslo.

en: %1 To must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
sk: %1 Do musí byť v náležitom peňažnom formáte. (povolené sú desatinná čiarka/čiarka/medzera).

en: %1 for this country.
sk: %1 pre túto krajinu.

en: %1 for this county.
sk: %1 pre túto krajinu.

en: %1 for this state.
sk: %1 pre tento štát.

en: %1 is a required field.
sk: %1 je povinné pole.

en: %1 must be a number (with or without decimal point).
sk: %1 musí byť číslo (s alebo bez desatinnej čiarky).

en: %1 must be an integer (whole number).
sk: %1 musí byť celé číslo

en: %1 must be in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
sk: %1 musí byť v náležitom peňažnom formáte. (povolené sú desatinná čiarka/čiarka/medzera).

en: %1 of %2 records - %3 remaining
sk: %1 z %2 záznamov - zostáva %3

en: %count pledge deleted. | %count pledges deleted.
sk[0]: %count prísľub zmazaný.
sk[1]: %count prísľuby zmazané.
sk[2]: %count prísľubov zmazaných.
sk[3]: %count prísľubov zmazaných.

en: &lt; Previous
sk: &lt; Predošlý

en: &lt;&lt; First
sk: &lt;&lt; Prvý

en: 'Children' of that individual
sk: 'Deti' tejto osoby

en: 'Employees' of that organization
sk: 'Zamestnanci' tejto organizácie

en: (bottom of page)
sk: (spodok stránky)

en: (more)
sk: (viac)

en: (preferred)
sk: (uprednostňované)

en: (recipients)
sk: (príjemcovia)

en: (step %1 of %2)
sk: (krok %1 z %2)

en: (this will take a few minutes)
sk: (zaberie to niekoľko minút)

en: (top of page)
sk: (vrch stránky)

en: - Activity Fields -
sk: - polia aktivity -

en: - All Contacts -
sk: - Všetky kontakty -

en: - Contact Fields -
sk: - Polia kontaktu -

en: - Contribution Fields -
sk: - Polia zálohy -

en: - Participant Fields -
sk: - polia účastníka -

en: - any contact type -
sk: - akýkoľvek typ kontaktu -

en: - any group -
sk: - akákoľvek skupina -

en: - any interviewer -
sk: - akýkoľvek dotazovateľ -

en: - any tag -
sk: - akýkoľvek tag -

en: - any visibility -
sk: - akákoľvek viditeľnosť -

en: - default view -
sk: - predvolené zobrazenie -

en: - do not import -
sk: - neimportovať -

en: - none -
sk: - žiadne -

en: - prefix -
sk: - predvoľba -

en: - select -
sk: - zvoľ -

en: - select group -
sk: - zvoľ skupinu -

en: - select profile -
sk: - zvoľ profil -

en: - select record type -
sk: - zvoľ typ záznamu -

en: - select role -
sk: - zvoľ rolu -

en: - suffix -
sk: - za menom -

en: -operator-
sk: -operátor-

en: 1. Manage Roles
sk: 1. Spravovať roly

en: A group of contacts
sk: Skupina kontaktov

en: A profile
sk: Profil A

en: A set of custom data fields
sk: Zostava vlastných údajových polí

en: A valid file must be uploaded.
sk: Musí byť natiahnutý platný súbor

en: ACL Group/Role
sk: ACL Skupina/Rola

en: ACL Name
sk: Názov ACL

en: ACL Role
sk: ACL rola

en: ACL Type
sk: Typ ACL

en: ACL Type(s)
sk: Typ(y) ACL

en: AND
sk: A

en: API Call Action
sk: Akcia volania API

en: API Call Entity
sk: Entita volania API

en: Accepted Credit Card Type(s)
sk: Akceptované typy kreditných kariet

en: Accepted Rate
sk: Úroveň akceptovania

en: Access Control
sk: Správa prístupov

en: Access Keys:
sk: Klávesové skratky:

en: Account Type Code
sk: Typ kódu účtu

en: Accounting Batch - %1
sk: Účtovné obdobie - 1%

en: Accounting Code
sk: Účtovný kód

en: Action
sk: Akcia

en: Actions
sk: Akcie

en: Active
sk: Aktívny

en: Active?
sk: Aktívne?

en: Activities
sk: Aktivity

en: Activity
sk: Aktivita

en: Activity Date
sk: Dátum aktivity

en: Activity ID
sk: ID aktivity

en: Activity Links
sk: Prepojenia aktivity

en: Activity Record
sk: Záznam aktivity

en: Activity Status
sk: Stav aktivity

en: Activity Subject
sk: Predmet aktivity

en: Activity Type
sk: Typ aktivity

en: Activity assigned to
sk: Aktivita priradená k

en: Activity created by
sk: Aktivita vytvorená užívateľom

en: Activity type of the last completed activity
sk: Typ aktivity poslednej dokončenej činnosti

en: Actual Cost of Product
sk: Súčasná cena produktu

en: Add
sk: Pridať

en: Add Contact To Existing Group
sk: Pridať kontakt do jestvujúcej skupiny

en: Add Contacts to %1
sk: Pridať kontakty do %1

en: Add Contacts to A Group
sk: Pridať kontakty do skupiny A

en: Add Contacts: %1
sk: Pridať kontakty: %1

en: Add Custom Field
sk: Pridať vlastné pole

en: Add Field
sk: Pridať pole

en: Add Language
sk: Pridať jazyk

en: Add Mail Account
sk: Pridať e-mailový účet

en: Add Menu Item
sk: Pridať položku menu

en: Add Message Template
sk: Pridať šablónu správ

en: Add Note
sk: Pridať poznámku

en: Add Parent
sk: Pridať nadradené

en: Add Reminder
sk: Pridať pripomienku

en: Add Timeline
sk: Pridať časovú os

en: Add a new language to this installation.
sk: Pridať nový jazyk k tejto inštalácii.

en: Add to Group
sk: Pridať do skupiny

en: Add to a group
sk: Pridať do skupiny

en: Added
sk: Pridané

en: Added (by %1)
sk: Pridané (od %1)

en: Address
sk: Adresa

en: Address Display
sk: Zobrazovanie adries

en: Address Editing
sk: Úprava adries

en: Address Fields
sk: Polia pre adresu

en: Address Format
sk: Formát adresy

en: Address Name
sk: Meno adresy

en: Address Settings
sk: Nastavenia adresy

en: Address Standardization
sk: Štandardizácia adries

en: Addressee
sk: Adresa

en: Addresses
sk: Adresy

en: Admin
sk: Administrátor

en: Administer CiviCRM
sk: Administrácia CiviCRM

en: Administration Documentation
sk: Administrátorská dokumentácia

en: Administrator Only?
sk: Len administrátor?

en: Advanced Search
sk: Rozšírené vyhľadávanie

en: Age
sk: Vek

en: Aggregate Amount
sk: Agregované množstvo

en: Aggregate Amount Pledged
sk: Zoskupiť prisľúbené čiastky

en: All
sk: Všetky

en: All Contact Types
sk: Všetky typy kontaktov

en: All Contacts
sk: Všetky kontakty

en: All Custom Groups
sk: Všetky užívateľské skupiny

en: All Events
sk: Všetky udalosti

en: All Groups
sk: Všetky Skupiny

en: All Profiles
sk: Všetky profily

en: All report instances are automatically included in the Report Listing page. Check this box to also add this report to the navigation menu.
sk: Všetky inštancie zostávy sú automaticky zaradené na stránku zoznamu zostáv. Zaškrtnite, ak chcete pridať túto zostavu aj do navigačného menu.

en: Alphanumeric
sk: Písmená a číslice

en: Altered Contact
sk: Zmenený kontakt

en: Amount
sk: Množstvo

en: Amount (%1)
sk: Množstvo (%1)

en: Amount Between
sk: Množstvo medzi

en: Amount Received
sk: Obdržaná suma

en: Amount Statistics
sk: štatistika množstva

en: Amount cannot be empty.
sk: Množstvo nemôže byť prázdne.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Another Address
sk: Ďalšia adresa

en: Any Role
sk: Akákoľvek rola

en: Api Key
sk: API kľúč

en: Archive
sk: Archív

en: Are the access credentials correct?
sk: Sú prístupové oprávnenia správne?

en: Are you sure you want to be removed from the mailing list(s) shown below:
sk: Ste si istý, že chcete byť odstránený z mailing listu (listov) zobrazeného nižšie:

en: Are you sure you want to delete attached file.
sk: Ste si istí, že chcete zmazať priložený súbor

en: Are you sure you want to delete the note '%1'?
sk: Ste si istí, že chcete zmazať poznámku '%1'?

en: Are you sure you want to delete this price set?
sk: Ste si istí, že chcete zmazať túto cenovú zostavu?

en: Are you sure you want to disable this ACL Role Assignment?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať toto priradenie ACL Roly?

en: Are you sure you want to disable this ACL?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať toto ACL?

en: Are you sure you want to disable this Group?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať túto skupinu?

en: Are you sure you want to disable this Option?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať túto voľbu?

en: Are you sure you want to disable this location type?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať tento typ umiestnenia?

en: Are you sure you want to disable this message tempate?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať túto šablónu správ?

en: Are you sure you want to disable this payment processor?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať tento platobný procesor?

en: Are you sure you want to disable this relationship type?
sk: Ste si istí, že chcete zakázať tento typ vzťahu?

en: Are you sure you want to resubscribe: %1 (%2)
sk: Ste si istý, že sa chcete znovu zapísať: %1 (%2)

en: Assign ACL Role
sk: Prideliť ACL rolu

en: Assign Users to Roles
sk: Priradiť užívateľov k roliam

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Assigned to
sk: Pričlenené k

en: Attach File
sk: Priložiť súbor

en: Attached File
sk: Priložený súbor

en: Attachment(s)
sk: Príloha(y)

en: Attachment(s):
sk: Prílohy:

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Attendee
sk: Účastník

en: Authentication?
sk: Overenie?

en: Available Countries
sk: Dostupné štáty

en: Available Languages
sk: Zvoliteľné jazyky

en: Available for Dashboard?
sk: Dostupný pre palubnú dosku?

en: Average
sk: Priemer

en: Back to Listings
sk: Späť na zoznamy

en: Back to Search
sk: Späť na vyhľadávanie

en: Backdrop Database Details
sk: Podrobnosti databázy Backdrop-u

en: Backdrop Database Settings
sk: Nastavenia databázy Backdrop-u

en: Balance Amount
sk: Zostávajúca čiastka

en: Bar
sk: Stĺpcový

en: Basic Contact Type
sk: Základny typ kontaktu

en: Batch %1
sk: Dávka %1

en: Between %1 and %2
sk: Medzi %1 a %2

en: Billing location for this contact
sk: Účtovné umiestnenie pre tento kontakt

en: Birth Date
sk: Dátum narodenia

en: Birthdate
sk: Dátum narodenia

en: Blank column at the Begining
sk: Prázdny stĺpec na začiatku

en: Blank column at the End
sk: Prázdny stĺpec na konci

en: Body
sk: Text

en: Body HTML
sk: Telo HTML

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: Both
sk: Obidva

en: Bounce Count
sk: Počet odskočení

en: Bounce Rate
sk: Úroveň odskočení

en: Browse Sent Mailings
sk: Prezrieť odoslanú poštu

en: Browse/Upload Image
sk: Prehliadať/Nahrať obrázok

en: Button Title
sk: Označenie tlačítka

en: CMS User
sk: Užívateľ CMS

en: CMS User?
sk: Užívateľ CMS?

en: Campaign Description
sk: Popis kampane

en: Campaign End Date
sk: Dátum konca kampane

en: Campaign Name
sk: Názov kampane

en: Campaign Start Date
sk: Dátum začiatku kampane

en: Can't find the a MySQL server on '%1'.
sk: Nemožno nájsť MySQL server na '%1'.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Pledge
sk: Zrušiť prísľub

en: Cancel Reason
sk: Dôvod zrušenia

en: Cancel Registration
sk: Zrušiť registráciu

en: Cancellation Reason
sk: Dôvod zrušenia

en: Cancelled Date
sk: Dátum zrušenia

en: Cancelling this pledge will also cancel any scheduled (and not completed) pledge payments.
sk: Zrušením tohoto prísľubu budú tiež zrušené všetky plánované (a neuskutočnené) platby tohoto prísľubu.

en: Cannot uninstall this extension - there is at least one payment processor using the payment processor type provided by it.
sk: Toto rozšírenie nie je možné odinštalovať - existuje aspoň jeden spracovateľ platieb, ktorý používa ním poskytnutý typ spracovateľa platieb.

en: Capacity
sk: Kapacita

en: Card Number
sk: Číslo karty

en: Card Type
sk: Typ karty

en: Case
sk: Prípad

en: Case %1 All Cases
sk: Prípad %1 všetky prípady

en: Case %1 My Cases
sk: Prípad %1 moje prípady

en: Case Activity
sk: Aktivity prípadu

en: Case End
sk: Koniec prípadu

en: Case ID
sk: ID prípadu

en: Case Role(s)
sk: Roly pre prípady

en: Case Search
sk: Vyhľadávanie prípadov

en: Case Start
sk: Začiatok prípadu

en: Case Type changed successfully.
sk: Typ prípadu úspešne zmenený.

en: Case opened successfully.
sk: Prípad úspešne otvorený.

en: Cases?
sk: Prípady?

en: Category
sk: Kategória

en: Change Date
sk: Zmeniť dátum

en: Change Log
sk: Záznam zmien

en: Change Log:
sk: Záznam zmien:

en: Change language
sk: Zmeniť jazyk

en: Changed By
sk: Zmenené užívateľom

en: Changes Not Saved.
sk: Zmeny sa neuložili.

en: Chart
sk: Graf

en: Chart Style
sk: Štýl grafu

en: Check Requirements and Install CiviCRM
sk: Overiť požiadavky a inštalovať CiviCRM

en: Check for Matching Contact(s)
sk: Preveriť zhodné kontakty

en: Checkbox(es)
sk: Zaškrtávací štvorček

en: Cheque #
sk: Šek #

en: Choose Data Source
sk: Zvoliť zdroj údajov

en: Choose Icon
sk: Vyberte ikonu

en: Choose Location
sk: Zvoliť umiestnenie

en: City
sk: Mesto/Obec

en: City.
sk: Mesto/obec.

en: CiviCRM Activity
sk: CiviCRM Aktivita

en: CiviCRM Address
sk: CiviCRM Adresa

en: CiviCRM Contact
sk: CiviCRM Kontakt

en: CiviCRM Contact Search
sk: Vyhľadávanie CiviCRM kontaktov

en: CiviCRM Custom Search
sk: CiviCRM Vlastné vyhľadávanie

en: CiviCRM Database Details
sk: Podrobnosti databázy CiviCRM

en: CiviCRM Database Settings
sk: Nastavenia databázy CiviCRM

en: CiviCRM Full-text Search
sk: CiviCRM Plnotextové vyhľadávanie

en: CiviCRM Grant Search
sk: CiviCRM Vyhľadávanie grantov

en: CiviCRM Installer
sk: Inštalátor CiviCRM

en: CiviCRM Language Switcher
sk: CiviCRM Prepínač jazyka

en: CiviCRM Profile Field
sk: CiviCRM Polia profilu

en: CiviCRM Profile Fields
sk: CiviCRM polia profilu

en: CiviCRM Profile Group
sk: CiviCRM Skupina profilov

en: CiviCRM Quick Add
sk: CiviCRM Rýchla pomoc

en: CiviCRM Upcoming Events
sk: CiviCRM Nastávajúca udalosť

en: CiviCRM has been translated to many languages, thanks to its community of translators. By selecting another language, the installer may be available in that language. The initial configuration of the basic data will also be set to that language (ex: individual prefixes, suffixes, activity types, etc.). <a href="%1">Learn more about using CiviCRM in other languages.</a>
sk: CiviCRM bolo preložené do mnohých jazykov, vďaka komunite jeho prekladateľov. Je možné, že inštalátor bude dostupný aj v inom, vami zvolenom jazyku. Počiatočná konfigurácia základných údajov bude takisto nastavená na tento jazyk (napr.: tituly osôb pred a za menom, typy aktivít, atď.). <a href="%1">Naštudujte si viac o použití CiviCRM v iných jazykoch.</a>

en: CiviCRM home page
sk: CiviCRM hlavná stránka

en: CiviCRM needs a minimum of %1 MB allocated to PHP, but recommends %2 MB.
sk: CiviCRM potrebuje aby bolo pre PHP alokovaných najmenej %1 MB, ale odporúča sa %2 MB.

en: CiviEvent Public Calendar
sk: CiviUdalosť verejný kalendár

en: Class
sk: Trieda

en: Class Name
sk: Názov triedy

en: Class already exists in Database.
sk: Trieda sa už nachádza v databáze

en: Click Count
sk: Kliknite na počet

en: Click through Rate
sk: Kliknite na Úroveň

en: Click through URL
sk: Kliknitr na URL

en: Click to Open Rate
sk: Kliknite na otvorenie poradí

en: Clicks: %1
sk: Kliknutí: %1

en: Client Name or Email
sk: Meno alebo e-mail klienta

en: Client contact does not exist: %1
sk: Kontak na klienta nejestvuje: %1

en: Column Headers
sk: Záhlavia stĺpcov

en: Column Names
sk: Názvy stĺpcov

en: Column No
sk: Stĺpec č.

en: Command parameters
sk: Prepínače príkazov

en: Comment
sk: Komentár

en: Committed Amount
sk: Pridelená suma

en: Communication Preferences
sk: Komunikačné preferencie

en: Component name
sk: názov súčasti

en: Configuration Checklist
sk: Kontrolný zoznam nastavení

en: Configure
sk: Konfigurácia

en: Confirm
sk: Potvriť

en: Confirm Action
sk: Potvrdiť akciu

en: Confirm Custom Group Delete
sk: Potvrdiť zmazanie vlastnej skupiny

en: Confirm Group Delete
sk: Potvrdiť zmazanie skupiny

en: Confirm Password
sk: Potvrdiť heslo

en: Confirm Price Field Delete
sk: Potvrdiť zmazanie cenového poľa

en: Confirm Text
sk: Text potvrdenia

en: Confirmation Email Text
sk: Text potvrdzujúceho e-mailu

en: Confirmation Title
sk: Nadpis potvrdenia

en: Const Id
sk: Identifikátor konštanty

en: Constituent Name
sk: Meno zakladateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact %%StatusMessage%%
sk: Kontakt %%StatusMessage%%

en: Contact Dashboard
sk: Panel kontaktu

en: Contact Details
sk: Podrobnosti kontaktu

en: Contact ID
sk: ID kontaktu

en: Contact Information
sk: Informácie o kontakte

en: Contact Name
sk: Názov kontaktu

en: Contact Notes
sk: Poznámky ku kontaktu

en: Contact Page
sk: Stránka kontaktu

en: Contact Relationships
sk: Vzťahy kontaktu

en: Contact Search
sk: Vyhľadávanie kontaktu

en: Contact Source
sk: Zdroj kontaktu

en: Contact Sub Type
sk: Podtyp kontaktu

en: Contact Tags
sk: Poznámky ku kontaktom

en: Contact Type
sk: Typ kontaktu

en: Contact Type(s)
sk: Typ(y) contaktu

en: Contact is Deceased
sk: Kontakt je po smrti:

en: Contact type names should not use reserved keywords.
sk: Názov kontaktu nemôže obsahovať rezervované slová.

en: Contact your site administrator for help creating reports.
sk: Obráťte sa na správcu webu pomôcť vytváranie zostáv.

en: Contact's first name.
sk: Krstné meno kontaktu.

en: Contact's last name.
sk: Priezvisko kontaktu.

en: Contact's middle name.
sk: Stredné meno kontaktu.

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Contacts Added
sk: Pridané kontakty

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Contents of the Return-Path header.
sk: Obsah hlavičky spiatočnej cesty (Return-Path).

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Contribute
sk: Prispej

en: Contribute!
sk: Prispieť!

en: Contribution
sk: Príspevok

en: Contribution #
sk: Príspevok #

en: Contribution ID
sk: ID príspevku

en: Contribution Ordinality
sk: Základný príspevok

en: Contribution Page
sk: Stránka príspevku

en: Contribution Reports
sk: Zostavy príspevkov

en: Contribution Status
sk: Stav príspevku

en: Contribution Type
sk: Typ príspevku

en: Contributions
sk: Príspevky

en: Contributor's Email
sk: E-mail prispievateľa

en: Contributor's Phone
sk: Telefón prispievateľa

en: Copy %1 of %2
sk: Skopírované %1 z %2

en: Copy Event
sk: Kopírovať udalosť

en: Could not find an email address.
sk: Neviem nájsť e-mailovú adresu.

en: Could not find survey for %1 respondents.
sk: Nepodarilo sa nájsť prieskum pre %1 respondentov.

en: Could not find template for the instance.
sk: Neviem nájsť šablónu pre inštanciu.

en: Could not find the report template. Make sure the report template is registered and / or url is correct.
sk: Nemožno nájsť šablónu zostavy. Uistite sa, že šablóna zostavy je registrovaná a / alebo URL je správne.

en: Could not get the contact ID
sk: Nemožno získať ID kontaktu

en: Counted?
sk: Spočítané?

en: Country
sk: Štát/krajina

en: Country name (e.g. Canada).
sk: Názov štátu (napr. Kanada).

en: County
sk: Okres

en: County Abbreviation
sk: Skratka štátu

en: Cover Sheet for %1
sk: Košieľka  pre  %1

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create New Group
sk: Vytvoriť novú skupinu

en: Create Profile
sk: Vytvoriť profil

en: Create an account?
sk: Vytvoriť účet?

en: Create and update pledges
sk: Vytvoriť a aktualizovať prísľuby

en: Create new location
sk: Vytvoriť nové umiestnenie

en: Create report from this template
sk: Vytvoriť zostavu z tejto šablóny

en: Create reports for your users from any of the report templates listed below. Click on a template title to get started. Click Existing Report(s) to see any reports that have already been created from that template.
sk: Vytváranie zostáv pre užívateľov z niektorej z šablón uvedených nižšie. Kliknutím na názov šablóny, začnete. Kliknite na existujúcu zostavu a  uvidíte zostavy,  ktoré už boli vytvorené z tejto šablóny.

en: Created By
sk: Vytvorené užívateľom

en: Created Date
sk: Dátum vytvorenia

en: Created by
sk: Vytvorené užívateľom

en: Criteria
sk: Kritériá

en: Currency
sk: Mena

en: Current Attachment(s)
sk: Súčasná(é) príloha(y)

en: Current Campaigns
sk: Aktuálne kampane

en: Current Cycle End Date
sk: Dátum ukončenia aktuálneho cyklu

en: Current Cycle Start Date
sk: Dátum začiatku pre aktuálny cyklus

en: Current Employer
sk: Súčasný zamestnávateľ

en: Current Membership?
sk: Súčasné Členstvo?

en: Current Relationships
sk: Súčasné vzťahy

en: Custom Addressee
sk: Vlastná adresa

en: Custom Data
sk: Vlastné údaje

en: Custom Data Field
sk: Vlastné pole pre údaje

en: Custom Data Fields
sk: Polia vlastných údajov

en: Custom Field
sk: Vlestné pole

en: Custom Fields
sk: Vlastné polia

en: Custom Group
sk: Vlastná skupina

en: Custom Search
sk: Vlastné vyhľadávania

en: Customize Data, Forms and Screens
sk: Prispôsobiť údaje, formuláre a obrazovky

en: Customized
sk: Prispôsobený

en: Dashboard
sk: Panel

en: Dashboard - %1
sk: Panel - %1

en: Data
sk: Údaje

en: Data Source
sk: Zdroj údajov

en: Data Type
sk: Typ údajov

en: Database Error Code:
sk: Kód chyby databázy:

en: Database Version and Connection Settings
sk: Verzia databázy a nastavenia spojenia

en: Date
sk: Dátum

en: Date Added
sk: Dátum pridaný

en: Date Created
sk: Dátum vytvorenia

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Date Formats
sk: Formáty dátumu

en: Date Removed
sk: Dátum odstránený

en: Date Sent
sk: Dátum odoslaný

en: Date and Time
sk: Dátum a čas

en: Date(s)
sk: Dátum(y)

en: Date:
sk: Dátum:

en: Deceased Date
sk: Dátum úmrtia

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Country
sk: Predvolený štát

en: Default Currency
sk: Predvolená mena

en: Default Language
sk: Predvolený jazyk

en: Default Option?
sk: Predvolená možnosť?

en: Default State/Province
sk: Predvolený Kraj/Región

en: Default Value
sk: Predvolená hodnota

en: Default currency assigned to contributions and other monetary transactions.
sk: Predvolená mena pre príspevky a iné peňažné pohyby.

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete %1 Type
sk: Zmazať typ %1

en: Delete (to trash)
sk: Zmazať (do koša)

en: Delete ACL
sk: Zmazať ACL

en: Delete Activity
sk: Zmazať aktivitu

en: Delete Attached File
sk: Zmazať priložený súbor

en: Delete Batch
sk: Zmazať dávku

en: Delete Campaign
sk: Zmazať kampaň

en: Delete CiviCRM Profile
sk: Zmazať CiviCRM profil

en: Delete CiviCRM Profile Group
sk: Zmazať CiviCRM Skupinu profilov

en: Delete Contact
sk: Zmazať kontakt

en: Delete Contact Image
sk: Zmazať obrázok kontaktu

en: Delete Contributions
sk: Zmazať príspevok

en: Delete Custom Field
sk: Zmazať vlastné pole

en: Delete Custom Group
sk: Zmazať vlastnú skupinu

en: Delete Event
sk: Zmazať udalosť

en: Delete Financial Type
sk: Zmazať finančný typ

en: Delete Grant
sk: Zmazať grant

en: Delete Grants
sk: Zmazať granty

en: Delete Group
sk: Zmazať skupinu

en: Delete Location Type
sk: Zmazať typ umiestnenia

en: Delete Mail Settings
sk: Zmazať nastavenia pošty

en: Delete Mapping
sk: Zmazať mapovanie

en: Delete Membership
sk: Zmazať členstvo

en: Delete Message Template
sk: Zmazať šablónu správy

en: Delete Note
sk: Zmazať poznámku

en: Delete Option Group
sk: Zmazať skupinu volieb

en: Delete Page - %1
sk: Zmazať stránku - %1

en: Delete Participation
sk: Zmazať účasť

en: Delete Payment Procesor Type
sk: Zmazať typ platobného procesora

en: Delete Payment Processor
sk: Zmazaž Zmazať platobný procesor

en: Delete Payment ProcessorType
sk: Zmazať typ platobného procesora

en: Delete Pledge
sk: Zmazať prísľub

en: Delete Pledges
sk: Zmazať prísľuby

en: Delete Price
sk: Zmazať cenu

en: Delete Price Field
sk: Zmazať cenové pole

en: Delete Price Set
sk: Zmazať cenovú zostavu

en: Delete Relationship
sk: Zmazať vzťah

en: Delete Reletionship Type
sk: Zmazaž typ vzťahu

en: Delete Report Template
sk: Zmazať šablónu zostavy

en: Delete pledges
sk: Zmazať prísľuby

en: Delete report
sk: Vymazať report

en: Deleted?
sk: Zmazané?

en: Demographics
sk: Demografia

en: Description
sk: Popis

en: Description of new group
sk: Popis novej skupiny

en: Description:
sk: Popis:

en: Details
sk: Detaily

en: Details and Notes regarding the activity.
sk: Detaily a poznámky týkajúce sa aktivity.

en: Directories
sk: Adresáre

en: Directory Cleanup
sk: Čistenie adresára

en: Directory Unwritable
sk: Do adresára sa nedá zapisovať

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable "%1"?
sk: Zakázať "%1"?

en: Disable ACL
sk: Zakázať ACL

en: Disable CiviCRM Profile Group
sk: Zakázať CiviCRM Skupinu profilov

en: Disable Custom Field
sk: Zakázať vlastné pole

en: Disable Event
sk: Zakázať udalosť

en: Disable Financial Type
sk: Zakázať finančný typ

en: Disable Group
sk: Zakázať skupinu

en: Disable Location Type
sk: Zakázať typ umiestnenia

en: Disable Outbound Email
sk: Zakázať odosielané e-maily

en: Disable Payment Processor
sk: Zakázať platobný procesor

en: Disable Payment ProcessorType
sk: Zakázať typ platobného procesora

en: Disable Price
sk: Zakázať cenu

en: Disable Price Option
sk: Zakázať cenové voľby

en: Disable Price Set
sk: Zakázať cenovú zostavu

en: Disable Relationship
sk: Zakázať vzťah

en: Disable Relationship Type
sk: Zakázať typ vzťahu

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Disabled Statuses
sk: Zakázané stavy

en: Display Amount?
sk: Zobraziž množstvo?

en: Display Preferences
sk: Zobraziť Preferencie

en: Display Style
sk: Štýl zobrazenia

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Do Not Email
sk: Neposielať e-maily

en: Do Not Mail
sk: Neposielať poštu

en: Do Not Phone
sk: Netelefonovať

en: Do Not Trade
sk: Neobchodovať

en: Do not display an image
sk: Nezobrazovať obrázok

en: Do not email
sk: Neposielať e-maily

en: Do not mail
sk: Neposielať poštu

en: Do not phone
sk: Netelefonovať

en: Do not select field %1 with Group by %2.
sk: Nevyberajte pole %1 so so zoskupením  2%.

en: Do not trade
sk: Neobchodovať

en: Do you want to continue?
sk: Chcete pokračovať?

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
sk: Je možné viacnásobné registrovanie sa na udalosť z rovnakej e-mailovej adresy?

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Does the server exist?
sk: Jestvuje tento server?

en: Does your SMTP server require authentication (user name + password)?
sk: Vyžaduje váš SMTP server overenie (užívateľské meno + heslo)?

en: Domain
sk: Doména

en: Domain Name
sk: Názov domény

en: Donations
sk: Dary

en: Done
sk: Dokončené

en: Donor Email
sk: E-mail darcu

en: Donor Name
sk: Meno darcu

en: Donor Phone
sk: Telefón darcu

en: Download Batch
sk: Stiahnuť dávku

en: Download Errors
sk: Chyby sťahovania

en: Download and Install
sk: Stiahnuť a nainštalovať.

en: Download and Install "%1"?
sk: Stiahnuť a nainštalovať "%1"?

en: Drupal Database Details
sk: Podrobnosti databázy Drupal-u

en: Drupal Database Settings
sk: Nastavenia databázy Drupal-u

en: Duplicate Import Mapping Name
sk: Zdvojený názov mapovania importu

en: Duplicate Rows
sk: Zdvojené riadky

en: Duration
sk: Trvanie

en: Duration (Days)
sk: Trvanie (dni)

en: Dynamic
sk: Dynamický

en: EXAMPLE:
sk: PRÍKLAD:

en: EXAMPLES
sk: PRÍKLADY

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit %1
sk: Upraviť %1

en: Edit ACL
sk: Upraviť ACL

en: Edit CiviCRM Profile Field
sk: Upraviť pole CiviCRM Profil

en: Edit CiviCRM Profile Group
sk: Upraviť CiviCRM Skupinu profilov

en: Edit Contact Details
sk: Upraviť detaily kontaktu

en: Edit Contact Information
sk: Upraviť informáciu o kontakte

en: Edit Custom Field
sk: Upraviť vlastné pole

en: Edit Date Type
sk: Upraviť typ dátumu

en: Edit Domain Information
sk: Upraviť informáciu o doméne

en: Edit Field
sk: Upraviť pole

en: Edit Financial Type
sk: Typy Finančných účtov

en: Edit Grant
sk: Upraviť Grant

en: Edit Group
sk: Upraviť skupinu

en: Edit Location Type
sk: Upraviť typ umiestnenia

en: Edit Mail Settings
sk: Upraviť nastavenia pošty

en: Edit Mapping
sk: Upraviť mapovanie

en: Edit Membership
sk: Upraviť členstvo

en: Edit Membership Type
sk: Upraviť typ členstva

en: Edit Message Template
sk: Upraviť šablónu správy

en: Edit Note
sk: Upraviť poznámku

en: Edit Option
sk: Upraviť voľbu

en: Edit Option Group
sk: Upraviť skupinu volieb

en: Edit Participation
sk: Upraviť účasť

en: Edit Payment Procesor Type
sk: Upraviť typ platobného procesora

en: Edit Payment Processor
sk: Upraviť platobný procesor

en: Edit Payment ProcessorType
sk: Upraviť typ platobného procesora

en: Edit Pledge
sk: Upraviť zálohu

en: Edit Price
sk: Upraviť cenu

en: Edit Price Option
sk: Upraviť cenové voľby

en: Edit Price Set
sk: Upraviť cenovú zostavu

en: Edit Relationship
sk: Upraviť vzťah

en: Edit Relationship Type
sk: Upraviť typ vzťahu

en: Edit Report Template
sk: Upraviť šablónu zostavy

en: Edit Rule
sk: Upraviť pravidlo

en: Edit Scheduled Pledge Payment
sk: Upraviť plánovanú výplatbu prísľubu

en: Edit Search Criteria
sk: Upraviť vyhľadávacie kritériá

en: Edit Tags
sk: Upraviť Tag-y

en: Edit settings
sk: Upraviť nastavenia

en: Either filter on at least one relationship type, or de-select Staff Member and Relationship from the list of fields.
sk: Buď filtrovať na aspoň jednom type vzťahu, alebo odznačiť pracovníka a vzťah zo zoznamu polí.

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Email Delivery Settings
sk: Nastavenia pre doručenie e-mailu

en: Email Domain
sk: Doména e-mailu

en: Email Greeting
sk: Pozdrav v E-maily

en: Email On Hold
sk: Email pozastavený

en: Email Settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email a Contact
sk: Pošli mail pre kontakt

en: Email address domain (the part after @).
sk: Doména e-mailovej adresy (časť za @).

en: Email domain must use a valid internet domain format (e.g. 'example.org').
sk: Doména e-mailu musí byť v platnom formáte (napr. 'nejakadomena.sk').

en: Email is not valid.
sk: E-mail nie je platný

en: Email:
sk: E-mail:

en: Employee Name
sk: Meno zamestnanca

en: Employee Since
sk: Zamestnaný od

en: Employer
sk: Zamestnávateľ

en: Employer Name
sk: Názov Zamestnávateľa

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable "%1"?
sk: Povoliť "%1"?

en: Enable ACL
sk: Povoliť ACL

en: Enable CiviCRM Profile Group
sk: Povoliť CiviCRM Skupinu profilov

en: Enable Components
sk: Povoliť súčasti

en: Enable Custom Field
sk: Povoliť vlastné pole

en: Enable Event
sk: Povoliť udalosť

en: Enable Financial Type
sk: Povoliť finančný typ

en: Enable Group
sk: Povoliť skupinu

en: Enable Location Type
sk: Povoliť typ umiestnenia

en: Enable Pay Later option?
sk: Povoliť možnosť zaplatiť neskôr?

en: Enable Payment Processor
sk: Povoliť platobný procesor

en: Enable Payment ProcessorType
sk: Povoliť typ platobného procesora

en: Enable Price
sk: Povoliť cenu

en: Enable Price Option
sk: Povoliť cenové voľby

en: Enable Price Set
sk: Povoliť cenovú zostavu

en: Enable Relationship
sk: Povoliť vzťah

en: Enable Relationship Type
sk: Povoliť typ vzťahu

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enabled?
sk: Povolené?

en: End
sk: Koniec

en: End Date
sk: Dátum skončenia

en: End Event
sk: Skončiť udalosť

en: Ends with
sk: Končí sa na

en: Enter a positive integer
sk: Zadajte kladné celé číslo

en: Enter a valid URL
sk: Zadajte platné URL

en: Enter the Sendmail Path. EXAMPLE: /usr/sbin/sendmail
sk: Vložiť cestu na Sendmail. PRÍKLAD: /usr/sbin/sendmail

en: Error Code:
sk: Kód chyby:

en: Event
sk: Udalosť

en: Event Date
sk: Dátum udalosti

en: Event Date(s)
sk: Dátum(y) udalosti

en: Event Fee(s)
sk: Poplatok udalosti

en: Event Info
sk: Informácia o udalosti

en: Event Information
sk: Informácie o udalosti

en: Event Participants
sk: Účastníci udalosti

en: Event Registration Link Text
sk: Text linku registrácie na udalosť

en: Event Type
sk: Typ udalosti

en: Event Type
sk: Typ udalosti

en: Events
sk: Udalosti

en: Every
sk: Každý

en: Everyone
sk: Každý

en: Everyone (includes anonymous)
sk: Všetci (vrátane anonymných)

en: Example
sk: Príklad

en: Exclude Group(s)
sk: Nezahŕňajúc skupinu(y)

en: Exclude cases
sk: Nezahŕňať prípady

en: Exclude non-case
sk: Nezahŕňať iné ako prípady

en: Execute
sk: Vykonať

en: Executed
sk: Vykonané

en: Existing Report(s)
sk: Existujúce zostavy

en: Existing report(s) from this template
sk: Existujúce zostavy pre z tejto šablóny

en: Expiration Date
sk: Dátum expirácie

en: Expired Date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Export as CSV
sk: Export do CSV

en: Export pledges
sk: Exportovať prísľuby

en: Extension Disabled
sk: Rozšírenie bolo zakázané

en: Extension Enabled
sk: Rozšírenie bolo povolené

en: Extension Installed
sk: Rozšírenie nainštalované

en: Extension Uninstalled
sk: Rozšírenie odinštalované

en: Extension Upgrade Failed
sk: Aktualizácia rozšírenia zlyhala

en: Extension Upgraded
sk: Rošírenie bolo aktualizované

en: External ID
sk: Externé ID

en: External ID already exists in Database.
sk: Externé ID už jestvuje v databáze.

en: External Identifier
sk: Externý identifikátor

en: Fee
sk: Poplatok

en: Fee Amount
sk: Výška polplatku

en: Fee Level
sk: Úroveň poplatku

en: Fee level
sk: Úroveň poplatku

en: Female
sk: Žena

en: Field
sk: Pole

en: Field Label
sk: Označenie poľa

en: Field Name
sk: Názov poľa

en: File
sk: Súbor

en: File format must be comma-separated-values (CSV).
sk: Formát súboru musí byť čiarkou-oddelené-hodnoty (CSV).

en: File permissions
sk: Oprávnenia súboru

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
sk: Veľkosť súboru musí byť menšia ako %1 MB (%2 B)

en: Fill
sk: Naplniť

en: Filter with Group only allow with group by Contact
sk: Filter so skupinou povoliť len so skupinou kontaktov

en: Financial Account Code - Credit
sk: Kód Finančného účtu - Kredit

en: Financial Account Code - Debit
sk: Kód Finančného účtu - Debet

en: Financial Account Name - Credit
sk: Kód Finančného účtu - Kredit

en: Financial Account Name - Debit
sk: Kód Finančného účtu - Debet

en: Financial Type - %1
sk: Finančný typ - %1

en: Find
sk: Nájsť

en: Find Cases
sk: Hľadať prípady

en: Find Contacts
sk: Vyhľadať kontakty

en: Find Contacts to Add to this Group
sk: Nájsť kontakty na pridanie do tejto skupiny

en: Find Contributions
sk: Vyhľadať príspevky

en: Find Grants
sk: Vyhľadať granty

en: Find Groups
sk: Vyhľadať skupiny

en: Find Participants
sk: Vyhľadať účastníkov

en: Find Pledges
sk: Vyhľadať prísľuby

en: Find more members
sk: Nájsť viac členov

en: First Contribution Amount
sk: Čiastka prvého príspevku

en: First Contribution Date
sk: Dátum prvého príspevku

en: First Name
sk: Krstné meno

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
sk: Krstné meno a priezvisko ALEBO e-mail ALEBO OpenID by mal byť v Hlavnom umiestnení nastavené.

en: First Name:
sk: Krstné meno:

en: First row contains column headers
sk: Prvý riadok obsahuje záhlavia stĺpcov

en: Fiscal Year Starting
sk: Začiatok účtovného roku

en: Footer
sk: Pätička

en: Footer Message
sk: Správa pod čiarou

en: Footer Text
sk: Text päty

en: For Chart view, please select at least one field from %1 OR %2.
sk: Pre zobrazenie grafu, vyberte prosím aspoň jedno pole %1 alebo %2.

en: For Duplicate Contacts
sk: Pre zdvojené kontakty

en: For existing pages
sk: Pre jestvujúce stránky

en: Forwarded
sk: Preposlaný

en: Forwarded to Email
sk: Preposielaný na E-mail

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Friend's Email
sk: Priateľov e-mail

en: Friend's First Name
sk: Priateľovo krstné meno

en: Friend's Last Name
sk: Priateľovo priezvisko

en: From
sk: Od koho

en: From Email Addresses
sk: Z emailových adries

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Full description of Campaign.
sk: Celý popis kampane.

en: Full-text Search
sk: Fulltextové vyhľadávanie

en: Gender
sk: Pohlavie

en: Generate Report
sk: Vytvoriť výkaz

en: Given API command is not defined.
sk: Daný API príkaz nie je definovaný.

en: Global CSV separator character. Modify this setting to enable import and export of different kinds of CSV files (for example: ',' ';' ':' '|' ).
sk: Globálny znak oddeľovača polí CSV. Upravte toto nastavenie pre umožnenie importu a exportu rozličných druhov súborov CST (naríklad: ',' ';' ':' '|' ).

en: Go
sk: Vykonať

en: Go to contact summary
sk: Choďte na prehľad kontaktu

en: Grant
sk: Prideliť

en: Grants
sk: Granty

en: Group
sk: Skupina

en: Group '%1' already exists.
sk: Skupina '%1' už jestvuje.

en: Group Listings
sk: Zoznamy skupín

en: Group Name
sk: Názov skupiny

en: Group Name:
sk: Názov skupiny:

en: Group Options
sk: Voľby skupiny

en: Group Settings: %1
sk: Nastavenia skupiny: %1

en: Group Status
sk: Stav skupiny

en: Group Title
sk: Nadpis skupiny

en: Group Type
sk: Typ skupiny

en: Group by columns
sk: Zoskupenie podľa stĺpcov

en: Group(s)
sk: Skupina(y)

en: Grouping(s)
sk: Zoskupenie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Header
sk: Nadpis

en: Height (rows)
sk: Výška (riadky)

en: Home
sk: Domov

en: Horizontal Spacing
sk: Horizontálne rozstupy

en: Household
sk: Zariadenie

en: Household Name
sk: Názov zariadenia

en: I pledge to contribute this amount every
sk: Sľubujem prispieť touto čiastkou každý/é

en: I want to make a one-time contribution
sk: Chcem poskytnúť jednorazový príspevok

en: I will send payment by check
sk: Pošlem úhradu šekom

en: IM Provider
sk: Poskytovateľ služby IM

en: If a payment is due now, you can record <a href='%1'>a check, EFT, or cash payment for this pledge</a> OR <a href='%2'>submit a credit card payment</a>.
sk: Ak nastal termín výplaty prísľubu, môžete ju uskutočniť <a href='%1'> šekom, bankovým prevodom, alebo platbou v hotovosti</a> ALEBO <a href='%2'>vykonať platbu kartou</a>.

en: If a payment is due now, you can record <a href='%1'>a check, EFT, or cash payment for this pledge</a>.
sk: Ak nastal termín výplaty prísľubu, môžete ju uskutočniť <a href='%1'> šekom, bankovým prevodom, alebo platbou v hotovosti</a>.

en: If reserved, only users with 'administer reserved reports' permission can modify this report instance.
sk: Ak vyhradená, iba používatelia s oprávnením "spravovať vyhradené zostavy" môžu zmeniť túto inštanciu zostavy.

en: If you need to make a dashlet NOT available, AND remove it from existing user dashboards - you can do that from the 'Configure' screen on your dashboard. Click the 'x' on the right side of the dashlet's icon.
sk: Ak potrebujete, aby dashlet nebol k dispozícii a bol zrušený z existujúcich používateľských panelov - môžete to urobiť z "Konfiguračnej" obrazovky na prístrojovej doske. Kliknite na "x"  ikonu na pravej strane dashletu.

en: If your SMTP server requires authentication, enter your Username and Password here.
sk: Ak váš SMTP server vyžaduje overenie, tu zadajte vaše užívateľské meno a heslo.

en: Image File Name
sk: Názov súboru obrázka

en: Image Url
sk: URL obrázku

en: Import Data File
sk: Importovať súbor s údajmi

en: Import Options
sk: Možnosti importu

en: Import to Groups
sk: Importovať do skupín

en: In the future
sk: V budúcnosti

en: In the past
sk: V minulosti

en: Include Both
sk: Zahrnúť oba / obe

en: Include Group(s)
sk: Vrátane skupiny(ín)

en: Include Profile
sk: Vrátane profilu

en: Include Profiles
sk: Vrátane profilov

en: Include Report in Navigation Menu?
sk: Zahrnúť report do  navigačného menu?

en: Include contacts where
sk: Vrátane kontaktov kde

en: Income Statistics
sk: Štatistika príjmov

en: Incomplete
sk: Nekompletné

en: Individual
sk: Osoba

en: Individual Prefix
sk: Intividuálny titul pred menom

en: Individual Suffix
sk: Individuálny titul za menom

en: Initial Date Range
sk: Počiatočný rozsah dátumov

en: Input file must be in CSV format
sk: Vstupný súbor musí byť vo formáte CSV

en: Insert new contributions
sk: Vložiť nové príspevky

en: Install
sk: Inštalovať

en: Install "%1"?
sk: Inštalovať "%1"?

en: Installation Error
sk: Chyba inštalácie

en: Installation Guide
sk: Inštalačná príručka

en: Installing CiviCRM...
sk: Inštaluje sa CiviCRM...

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Interview Respondents
sk: Rozhovor s respondentom

en: Interviewed
sk: Dotazovaný

en: Interviewer
sk: Anketár

en: Interviewer Name
sk: Meno dotazovateľa

en: Invalid Base Directory
sk: Neplatný základný adresár

en: Invalid Base URL
sk: Neplatná základná URL

en: Invalid Message template
sk: Neplatná šablóna správy

en: Invalid Rows (skipped)
sk: Neplatné stĺpce (preskočené)

en: Invalid default value for country.
sk: Neplatná predvolená hodnota pre štát/krajinu.

en: Invalid relationship type
sk: Neplatný typ vzťahu

en: Invoice ID
sk: Č. Faktúry

en: Is
sk: je

en: Is Calendar Year
sk: Je kalendárny rok

en: Is Deceased
sk: Je po smrti

en: Is Event Public
sk: Je udalosť verejná

en: Is Not
sk: Nie je

en: Is Online Registration
sk: Je Online registrácia

en: Is Primary Address
sk: Je primárnou adresou

en: Is between
sk: je medzi

en: Is empty (Null)
sk: je prázdny (Null)

en: Is equal to
sk: je rovný s

en: Is greater than
sk: je väčší ako

en: Is greater than or equal to
sk: je väčší ako alebo zhodný s

en: Is less than
sk: je menší ako

en: Is less than or equal to
sk: je menší ako alebo zhodný s

en: Is not between
sk: nie je medzi

en: Is not empty (Null)
sk: nie je prázdny (Null)

en: Is not equal to
sk: nie je rovný s

en: Is not one of
sk: nie je jeden z

en: Is one of
sk: je jeden z

en: Is the provided database name valid?
sk: Je uvedený názov databázy platný?

en: Is this Label Format the default?
sk: Je tento formát štítku predvolený?

en: Is this Payment Processor active?
sk: Je tento Platobný procesor aktívny?

en: Is this Payment Processor the default?
sk: Je tento Platobný procesor predvolený?

en: Is this Scheduled Job active?
sk: Je načasovaná úloha aktívna?

en: Is this address the contact's primary address?
sk: Je táto adresa kontaktu primárnou adresou?

en: JSON support
sk: Podpora JSON

en: JSON support not included in PHP.
sk: PHP neobsahuje podporu pre JSON.

en: Job Title
sk: Povolanie

en: Join Date
sk: Dátum spojenia

en: Join a Group
sk: Pripojiť sa ku skupine

en: Label
sk: Označenie

en: Label Height
sk: Výška označenia

en: Label Width
sk: Šírka označenia

en: Labels Per Column
sk: Označenia na stĺpec

en: Labels Per Row
sk: Označenie na riadok

en: Language
sk: Jazyk

en: Language and Currency
sk: Jazyk a mena

en: Language and Region Settings
sk: Nastavenia jazyka a regiónu

en: Language of basic data:
sk: Jazyk základných údajov:

en: Languages available to users of this installation.
sk: Použiteľné jazyky pre túto inštaláciu.

en: Last &gt;&gt;
sk: Posledný &gt;&gt;

en: Last Action Date
sk: Dátum poslednej aktivity

en: Last Change by
sk: Naposledy zmenené užívateľom

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last Name, First Name
sk: Priezvisko, Krstné meno

en: Last Name:
sk: Priezvisko:

en: Latitude
sk: Zem. šírka

en: Legal Name
sk: Oficiálny názov

en: Length
sk: Dĺžka

en: Limit To Current User
sk: Obmedzenia na aktuálneho užívateľa

en: Line Number
sk: Čislo riadku

en: Link
sk: Prepojenie

en: Link this field
sk: Prepojiť toto pole

en: Link to Event Configuration
sk: Odkaz na konfiguráciu podujatia

en: Link to Event Page
sk: Odkaz na stránku podujatia

en: List all contribution(s) for this date unit.
sk: Zoznam všetkých príspevkov pre tento deň.

en: List all direct contribution(s) from this contact.
sk: Vypísať všetky priame príspevky z tohoto kontaktu.

en: List of all dates of activities of Type
sk: Zoznam všetkých dátumov pre aktivitu daného typu

en: Listed contact(s) have been added to the selected group.
sk: Zoznam kontaktov bol pridaný do zvolenej skupiny

en: Lists Summary of Memberships for this date unit.
sk: Zoznam všetkých členov pre tento deň.

en: Lists detailed contribution(s) for this record.
sk: Podrobný  vypis príspevkov pre tento záznam.

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Location Type
sk: Typ umiestnenia

en: Location search uses the PRIMARY location for each contact by default.
sk: Vyhľadávanie umiestnenia používa pre každý kontakt ako predvolené HLAVNÉ umiestnenie.

en: Location type
sk: Typ umiestnenia

en: Log Type
sk: Typ logovania

en: Longitude
sk: Zem. dĺžka

en: Mail Account
sk: E-mailový účet

en: Mail Bounce: %1
sk: Email odskočenia:  %1

en: Mail Error
sk: E-mail Chyba

en: Mail Opened: %1
sk: Počet otvorených Emailov: %1

en: Mail Setting Deleted.
sk: Nastavenie e-mailu zmazané.

en: Mail Summary
sk: Email Súhrn

en: Mailing Report
sk: Prehľad pošty

en: Main Menu
sk: Hlavné menu

en: Make Name Badges
sk: Vyrobiť menovky

en: Make Pledge Payment(s):
sk: Uskutočniť výplatu/y prísľubu:

en: Make a Copy of CiviCRM Profile Group
sk: Vytvoriť kópiu CiviCRM Skupiny profilov

en: Male
sk: Muž

en: Manage - Scheduled Jobs
sk: Správa - Načasované úlohy

en: Manage ACL Roles
sk: Spravovať ACL roly

en: Manage Case
sk: Spravovať prípad

en: Manage Contribution Page
sk: Správa stránky príspevkov

en: Manage Contribution Pages
sk: Spravovať stránky príspevkov

en: Manage Events
sk: Spravovať udalosti

en: Manage Groups
sk: Spravovať skupiny

en: Manage the rules used to identify potentially duplicate contact records. Scan for duplicates using a selected rule and merge duplicate contact data as needed.
sk: Spravovať pravidlá použité na určenie možných zdvojených záznamov kontaktov. Vyhľadať duplicity použitím zvolených pravidiel a zlúčiť zdvojené kontakty ak je to potrebné.

en: Map
sk: Mapa

en: Map Location(s)
sk: Mapovať umiestnenie(a)

en: Mapper for Field %1
sk: Mapovanie pre pole %1

en: Mapping and Geocoding
sk: Práca s mapami a Geocoding

en: Mark All
sk: Označiť všetko

en: Market Value
sk: Tržná hodnota

en: Mask
sk: Maska

en: Match Fields
sk: Porovnať polia

en: Max Participants
sk: Maximum účastníkov

en: Maximum Number of Reminders
sk: Maximálny počet upozornení

en: Maximum Upload File Size: %1 MB
sk: Maximálny veľkosť naťahovaného súboru: %1 MB

en: Maximum number of multiple records
sk: Maximálny počet viacerých záznamov

en: Medium
sk: Stredná

en: Meeting
sk: Stretnutie

en: Member
sk: Člen

en: Member Count
sk: Počet členov

en: Member Since %2 %1
sk: Členom od %2 %1

en: Members
sk: Členovia

en: Membership
sk: Členstvo

en: Membership #
sk: Členstvo #

en: Membership Detail Report
sk: Detailný report o členoch

en: Membership Fee
sk: Členský poplatok

en: Membership Information
sk: Informácie o členstve

en: Membership Lapse Date
sk: Dátum platnosti členstva

en: Membership Source
sk: Zdroj Členstva

en: Membership Start Date
sk: Dátum začiatku členstva

en: Membership Summary Report
sk: Členský súhrnný report

en: Membership Type
sk: Typ členstva

en: Membership Type:
sk: Typ členstva

en: Membership Types
sk: Typy členstva

en: Memberships
sk: Členstvá

en: Memory allocated (PHP config option 'memory_limit')
sk: Alokovaná pamäť (PHP konfiguračná voľba 'memory_limit')

en: Menu '%1' has been saved.
sk: Menu '%1' bolo uložené.

en: Menu Item
sk: Položka menu

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Message
sk: Správa

en: Message Subject
sk: Predmet správy

en: Message Title
sk: Názov správy

en: Middle Name
sk: Stredné meno

en: Min
sk: Minimum

en: Minimum Contribution Amount
sk: Minimálna výška príspevku

en: Minimum Fee
sk: Minimálny poplatok

en: Miscellaneous Settings
sk: Rôzne nastavenia

en: Missing Requirement: %1
sk: Chýbajúca požiadavka: %1

en: Mobile
sk: Mobil

en: Modified By
sk: Upravené užívateľom

en: Modified Date
sk: Dátum úpravy

en: Module
sk: Modul

en: Money
sk: Peniaze

en: Month/Year
sk: Mesiac/rok

en: Move Custom Field
sk: Presunúť vlastné pole

en: Move down one row
sk: Presunúť o riadok nižšie

en: Move to bottom
sk: Presunúť nadol

en: Move to top
sk: Presunúť nahor

en: Move up one row
sk: Presunúť o riadok vyššie

en: Multi-Select
sk: Viacnásobný výber

en: Multiple Choice Options
sk: Voľby viacnásobného výberu

en: Multiple Languages Support
sk: Podpora viacerých jazykov

en: My Contact Dashboard
sk: Panel - Môj kontakt

en: My Role
sk: Moja rola

en: MySQL %1 Configuration
sk: MySQL %1 konfigurácia

en: MySQL database:
sk: MySQL databáza:

en: MySQL password:
sk: MySQL heslo:

en: MySQL support
sk: Podpora MySQL

en: MySQL support not included in PHP.
sk: PHP neobsahuje podporu pre MySQL.

en: MySQL username:
sk: MySQL používateľské meno:

en: MySQL version %1 or higher is required, you are running MySQL %2.
sk: Je vyžadovaná MySQL verzia %1 alebo vyššia, u vás beží MySQL %2.

en: MySQL version at least %1
sk: MySQL verzia aspoň %1

en: NO BULK EMAILS (User Opt Out)
sk: ŽIADNE HROMADNÉ E-MAILY (nevyžiadané užívateľom)

en: Name
sk: Názov

en: Name Badge
sk: Menovka

en: Name already exists in Database.
sk: Meno sa už nachádza v databáze

en: Name badges - print
sk: Menovky - tlačiť

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
sk: Názov môže obsahovať len alfanumerické znaky

en: Name for new group
sk: Názov pre novú skupinu

en: Name is required to save Import Mapping
sk: Vyžaduje sa názov na uloženie mapovania importu

en: Name like: %1
sk: Názov ako: %1

en: Name of the Campaign.
sk: Názov kampane.

en: Name of the protocol to use for polling.
sk: Názov protokolu použitého pre hlasovanie.

en: Name of the queue which includes this item
sk: Názov fronty ktorá obsahuje túto položku

en: Name of this group of settings.
sk: Názov pre túto skupinu nastavení.

en: Name or Email
sk: Meno alebo e-mail

en: Name or IP address of mail server machine.
sk: Názov alebo IP adresa počítača s mailovým serverom.

en: Navigation Menu
sk: Navigačné menu

en: New %1
sk: Nové %1

en: New %1 Report
sk: Nová zostava %1

en: New ACL
sk: Nové ACL

en: New Campaign
sk: Nová kampaň

en: New Case Type
sk: Nový typ prípadu

en: New CiviCRM Profile
sk: Nový CiviCRM Profil

en: New Contact
sk: Nový kontakt

en: New Donor
sk: Nový darca

en: New Event
sk: Nová udalosť

en: New Individual
sk: Nová osoba

en: New Message Template
sk: Nová šablóna správy

en: New Option Group
sk: Nová skupina volieb

en: New Payment Procesor Type
sk: Nový typ platobného procesora

en: New Payment Processor
sk: Nový platobný procesor

en: New Price Set
sk: Nová cenová zostava

en: New Report
sk: Nová zostava

en: New Report Template
sk: Nová šablóna zostavy

en: Next &gt;
sk: Ďalší &gt;

en: Next Payment Date
sk: Dátum nasledujúcej platby

en: Next Payment Due
sk: Ďalší termín splatnosti

en: Nickname
sk: Prezývka

en: No
sk: Nie

en: No %1 reports have been created.
sk: Bolo vytvorených  "%1" zostáv.

en: No Bulk Email(Is Opt Out)
sk: Žiadne hromadné e-maily (nevyžiadané užívateľom)

en: No Bulk Emails (User Opt Out)
sk: Žiadne hromadné e-maily (nevyžiadané užívateľom)

en: No link
sk: Žiaden odkaz

en: No matches found for:
sk: Nenájdené žiadne zhody pre:

en: No matching results for
sk: Žiaden zhodný výsledok pre

en: No survey sid parameter. Cannot process signature.
sk: Chýba sid prieskumu. Podpis nie je možné spracovať.

en: Not a CMS User
sk: Nie je užívateľ CMS

en: Not set
sk: Nezadané

en: Note
sk: Poznámka

en: Note Text
sk: Text poznámky

en: Note(s)
sk: Poznámka(y)

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes for
sk: Poznámky pre

en: Number
sk: Číslo

en: Number of Donors
sk: Počet darcov

en: OR
sk: ALEBO

en: Obsolete
sk: Zastaraný

en: Odd / Even Street Number
sk: Párne / nepárne Číslo ulice

en: On Hold
sk: Pozastavené

en: One
sk: Jeden

en: Online documentation.
sk: Online dokumentácia.

en: Oops! CiviCRM is already installed
sk: Huups! CiviCRM je už nainštalované

en: Oops! Incorrect Backdrop version
sk: Huups! Nesprávna verzia Backdrop-u

en: Oops! Incorrect CiviCRM version
sk: Huups! Nesprávna verzia CiviCRM

en: Oops! Incorrect Drupal version
sk: Huups! Nesprávna verzia Drupal-u

en: Oops! Please correct your install location
sk: Huups! Opravte prosím umiestnenie vašej inštalácie

en: OpenID is not a valid URL.
sk: OpenID nie je platné URL.

en: Opened Count
sk: Počet otvorení

en: Operation
sk: Operácia

en: Operator
sk: Operátor

en: Operator:
sk: Operátor:

en: Option Label
sk: Označenie voľby

en: Option Type
sk: Typ voľby

en: Option Value
sk: Hodnota voľby

en: Option label cannot be empty
sk: Označenie voľby namôže byť prázdne

en: Option value cannot be empty
sk: Hodnota voľby nemôže byť prázdna.

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Order
sk: Objednávka

en: Order by Section
sk: Zotriedenie podľa sekcie

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organization Name
sk: Názov organizácie

en: Organization name, email address for system-generated emails, organization address
sk: Názov organizácie, e-mailová adresa pre systémom generované e-maily, adresu organizácie

en: Organize your contacts
sk: Usporiadať vaše kontakty

en: Other
sk: Ostatné

en: Other Settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Other Years
sk: Ostatné roky

en: Outbound Email
sk: Odchádzajúci e-mail

en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
sk: Odchádzajúci e-mail (SMTP/Sendmail)

en: PHP Configuration
sk: Konfigurácia PHP

en: PHP class name
sk: Meno PHP triedy

en: Page %1 of %2
sk: Strana %1 z %2

en: Paid Amount
sk: Vyplatená čiastka

en: Paid Date
sk: Dátum vyplatenia

en: Paid Event
sk: Platená udalosť

en: Parent Groups
sk: Nadradené skupiny

en: Parent Menu
sk: Nadradené menu

en: Parse error in extension: %1
sk: Chyba spracovania v rozšírení: %1

en: Participant
sk: Účastník

en: Participant E-mail
sk: E=mail účastníka

en: Participant ID
sk: ID účastníka

en: Participant Role
sk: Rola účastníka

en: Participant Status
sk: Status účastníka

en: Participants
sk: Účastníci

en: Participants (Event Name)
sk: Účastníci (názov udalosti)

en: Participants (Role)
sk: Účastníci (rola)

en: Password
sk: Heslo

en: Password and Confirm Password values are not the same.
sk: Hodnoty v poliach Heslo a Potvrdiť heslo nie sú rovnaké.

en: Password to use when polling (for IMAP and POP3).
sk: Heslo pre použitie pri hlasovaní (pre IMAP a POP3).

en: Past Campaigns
sk: Minulé kampane

en: Path
sk: Cesta

en: Pay Later Label
sk: Označenie platenia neskôr

en: Pay later label
sk: Označenie platby neskôr

en: Pay later option
sk: Možnosť platby neskôr

en: Payment Amount (most recent)
sk: Suma platby (najaktuálnejšia)

en: Payment ID
sk: ID platby

en: Payment Options
sk: Platobné možnosti

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Percentage Change
sk: Percentuálna zmena

en: Permissions for Anonymous Users
sk: Oprávnenia pre anonymných užívateľov

en: Personal Campaign Pages
sk: Stránky osobných kampaní

en: Personal Campaign Title
sk: Názov osobnej kampane

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone Call
sk: Telefonický hovor

en: Phone No
sk: Číslo telefónu

en: Phone Number
sk: Číslo telefónu

en: Phone Type
sk: Typ telefónu

en: Phone and Email
sk: Telefón a e-mail

en: Pie
sk: Koláčový

en: Please correct the following errors in the form fields below:
sk: Prosím opravte nasledujúce chyby v poliach formuláru nižšie:

en: Please do not select GroupBy 'Activity Date' with GroupBy 'Contact'
sk: Prosím nevyberte GroupBy "Dátum Aktivity" spolu s GroupBy 'Kontakt'

en: Please do not select any Contact Fields with GroupBy 'Activity Date'
sk: Prosím, nevyberte žiadne pole kontaktu s GroupBy "Dátum aktivity"

en: Please enter 1 or 0 as value.
sk: Zadajte, prosím, ako hodnotu 1 alebo 0.

en: Please enter a password.
sk: Zadajte, prosím, heslo.

en: Please enter a valid date using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
sk: Zadajte, prosím, platný dátum použitím formátu RRRR-MM-DD. Príklad: 2008-12-31.

en: Please enter a valid integer.
sk: Zadajte, prosím, platné celé číslo.

en: Please enter a valid money value.
sk: Zadajte, prosím, platnú peňažnú hodnotu.

en: Please enter a valid number.
sk: Zadajte, prosím, platné číslo.

en: Please enter a valid value.
sk: Zadajte, prosím, platnú hodnotu.

en: Please enter at least one friend's information, or click Cancel if you don't want to send emails at this time.
sk: Zadajte, prosím, aspoň jednu informáciu o priateľovi, alebo kliknite na Zrušiť ak nechcete poslať e-mail práve teraz.

en: Please enter positive number
sk: Zadajte, prosím, kladné číslo.

en: Please enter the Actual Cost of Product.
sk: Zadajte, prosím, súčasnú cenu produktu.

en: Please enter the operator.
sk: Zadajte, prosím, operátor.

en: Please enter valid Pledge Frequency Interval
sk: Zadajte prosím platný interval opakovania prísľubu

en: Please enter your friend's email address.
sk: Zadajte, prosím, e-mailovú adresu vášho priateľa.

en: Please enter your friend's first name.
sk: Zadajte, prosím, krstné meno vášho priateľa.

en: Please enter your friend's last name.
sk: Zadajte, prosím, priezvisko vášho priateľa.

en: Please follow the proper format for From Email Address
sk: Dodržujte, prosím správny formát pre e-mailovú adresu

en: Please select %1
sk: Zvoľte prosím %1

en: Please select 'Is equal to' OR 'Is Less than or equal to' operator
sk: Prosím vyberte operátor "rovné" alebo "menšie alebo rovné"

en: Please select a field name
sk: Zvoľte, prosím, názov poľa

en: Please select at least one Group by field.
sk: Zvoľte, prosím, aspoň jedenu skupinu.

en: Please select at least one tag.
sk: Zvoľte, prosím, aspoň jeden tag.

en: Please select the Amount Statistics
sk: Prosím vyberte Štatistiky množstva/čiastok

en: Please specify a username.
sk: Uveďte, prosím, užívateľské meno.

en: Please specify a valid email address.
sk: Uveďte, prosím, platnú e-mailovú adresu.

en: Please untar (uncompress) your downloaded copy of CiviCRM in the <strong>%1</strong> directory below your Drupal root directory.
sk: Rozbaľte (dekomprimujte) prosím vami stiahnutú kópiu CiviCRM v adresári <strong>%1</strong> pod koreňovým adresárom Drupal-u.

en: Pledge
sk: Zíloha

en: Pledge Cancelled Date
sk: Dátum zrušenia prísľubu

en: Pledge Currency
sk: Mena prísľubu

en: Pledge Frequency
sk: Opakovanie prísľubu

en: Pledge Frequency Interval
sk: Interval opakovania prísľubu

en: Pledge Frequency Unit
sk: Jednotka opakovania prísľubu

en: Pledge Information
sk: Informácia o prísľube

en: Pledge Made Date
sk: Dátum poskytnutia prísľubu

en: Pledge Modified Date
sk: Dátum úpravy prísľubu

en: Pledge Payment Schedule has been updated.
sk: Plánovaná výplata prísľubu bola aktualizovaná.

en: Pledge Payment Status
sk: Stav vyplatenia prísľubu

en: Pledge Received
sk: Obdržaný prísľub

en: Pledge Search
sk: Vyhľadávanie prísľubov

en: Pledge Summary
sk: Prehľad prísľubu

en: Pledge day
sk: Deň prísľubu

en: Pledge has been Cancelled and all scheduled (not completed) payments have been cancelled.<br />
sk: Prísľub bol zrušený a všetky plánované (nedokončené) platby boli zrušené tiež.<br />

en: Pledge has been recorded and the payment schedule has been created.<br />
sk: Prísľub bol zaznamenaný a plánovaná výplata bola vytvorená.<br />

en: Pledge has been updated.<br />
sk: Prísľub bol aktualizovaný.<br />

en: Pledge is a Test
sk: Prísľub je testovací

en: Pledge is a Test?
sk: Je prísľub testovací?

en: Pledged
sk: Prisľúbené

en: Pledged Amount
sk: Výška prísľubu

en: Pledged For
sk: Prisľúbené pre

en: Pledger
sk: Poskytovateľ prísľubu

en: Pledger Name
sk: Meno poskytovateľa prísľubu

en: Pledger Name or Email
sk: Meno a e-mail poskytovateľa prísľubu

en: Pledges
sk: Zálohy

en: Postal
sk: Poštový

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Postal code
sk: PSČ

en: Postal code.
sk: PSČ.

en: Preferred Communication Method
sk: Uprednostňovaný spôsob komunikácie

en: Preferred Language
sk: Preferovaný jazyk

en: Preferred Mail Format
sk: Uprednostňovaný formát pošty

en: Prefix
sk: Predvoľba

en: Premium Option
sk: Prémiová možnosť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview %1
sk: Náhľad %1

en: Preview CiviCRM Profile Field
sk: Prezrieť pole CiviCRM Profil

en: Preview Custom Data
sk: Prezrieť vlastné údaje

en: Preview Custom Field
sk: Prehliadnuť vlastné pole

en: Preview Mailing
sk: Náhľad pošty

en: Preview Price
sk: Prezrieť Cenu

en: Preview Price Set
sk: Prehliadnuť cenovú zostavu

en: Previous
sk: Predošlý

en: Price
sk: Cerna

en: Price Field Option
sk: Voľby cenového poľa

en: Price Field Options
sk: Možnosti cenového poľa

en: Price Fields
sk: Cenové polia

en: Price Option
sk: Voľby ceny

en: Price Sets
sk: Cenové zostavy

en: Price is a required field
sk: Cena je povinné pole

en: Primary
sk: Hlavný

en: Primary Contact(s) Listed
sk: Základné kontakty vylistované

en: Primary Email
sk: Hlavný e-mail

en: Primary Phone
sk: Hlavný telefón

en: Primary location for this contact
sk: Hlavné umiestnenie pre tento kontakt

en: Primary?
sk: Hlavný?

en: Print
sk: Vytlačiť

en: Print Case List
sk: Vytlačiť zoznam prípadov

en: Print Contact List
sk: Tlačiť zoznam kontaktov

en: Print Contributions
sk: Vytlačiť príspevky

en: Print Name Badge
sk: Vytlačiť menovku

en: Print Pledge List
sk: Vytlačiť zoznam prísľubov

en: Print to PDF
sk: Tlač do PDF

en: Printer-friendly view of this page.
sk: Náhľad tejto stránky vhodný pre tlač.

en: Priority
sk: Priorita

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Processing
sk: Spracovávam

en: Processor Details for Live Payments
sk: Detaily procesora pre ostré platby

en: Processor Details for Test Payments
sk: Detaily procesora pre testovacie platby

en: Processor Type
sk: Typ procesora

en: Profile
sk: Profil

en: Profile Name
sk: Názov Profilu

en: Profile Preview
sk: Náhľad profilu

en: Profile Settings
sk: Nastavenia profilu

en: Profile is not configured for the selected action.
sk: Pre zvolenú akciu nie je nakonfigurovaný žiaden profil.

en: Profiles
sk: Profily

en: Protocol
sk: ProtoKol

en: Provide a password for the new account in both fields.
sk: Zadajte heslo nového účtu do oboch polí.

en: Public
sk: Verejný

en: Public Pages
sk: Verejné stránky

en: Qty
sk: Množstvo

en: Queue Name
sk: Názov fronty

en: Queue Runner
sk: Spúšťač fronty

en: Queue item data
sk: Údaje položky vo fronte

en: Radio buttons
sk: Prepínač

en: Re-check requirements
sk: Znovu overiť požiadavky

en: Re-open Batch
sk: Znovu otvoriť dávku

en: Reason
sk: Dôvod

en: Received
sk: Obdržané

en: Recent Grants
sk: Posledné granty

en: Recent Pledges
sk: Nedávne prísľuby

en: Recently Viewed:
sk: Prezerané posledne:

en: Recipient(s)
sk: Adresát(i)

en: Recognised webserver
sk: Rozpoznaný webserver

en: Records
sk: Záznam

en: Records %%StatusMessage%%
sk: Záznamy %%StatusMessage%%

en: Records Imported
sk: Importované záznamy

en: Recurring Contribution Id
sk: Id opakujúceho sa príspevku

en: Redirect URL
sk: Presmerovať URL

en: Register New %1
sk: Registrovať novú %1

en: Register Now
sk: Registrovať

en: Register date
sk: Dátum registrácie

en: Register multiple participants?
sk: Registrovať viacerých účstníkov?

en: Registered Templates
sk: Registrované šablóny

en: Registration Link Text
sk: Text registračného linku

en: Regular Expression?
sk: Regulárny výraz?

en: Relationship A to B
sk: Vzťah A k B

en: Relationship A-B
sk: Vzťah A a B

en: Relationship B to A
sk: Vzťah B k A

en: Relationship B-A
sk: Vzťah B a A

en: Relationship Direction
sk: Smer vzťahu

en: Relationship Status
sk: Stav vzťahu

en: Relationship Type
sk: Typ vzťahu

en: Relationship With
sk: Vzťah s

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Release Respondents
sk: Uvoľniť respondentov

en: Release Time
sk: Čas uvoľnenia

en: Remove
sk: Odsrániť

en: Remove Contacts from Group
sk: Odstrániť kontakty zo skupiny

en: Remove Parent?
sk: Odstrániť nadradené?

en: Remove from Group
sk: Odstrániť zo skupiny

en: Removed
sk: Odobraté

en: Renew
sk: Obnoviť

en: Renew Membership Using Credit Card
sk: Obnoviť členstvo použitím kreditnej karty

en: Renew-Credit Card
sk: Obnoviť-Kreditná karta

en: Replied
sk: Odpovedaný

en: Report Class must be present before adding the report here, e.g. 'CRM_Report_Form_Contribute_Summary'
sk: Trieda zostavy musí byť k dispozícii pred pridaním zostavysem, napríklad "CRM_Report_Form_Contribute_Summary"

en: Report Description
sk: Popis reportu

en: Report Footer
sk: Päta reportu

en: Report Header
sk: Hlavička reportu

en: Report Instance Title
sk: Názov inštancie reportu

en: Report Templates
sk: Šablóny reportov

en: Report URL
sk: URL Zostavy

en: Report Url must be like "contribute/summary"
sk: Url zostavy musí byť  "contribute/summary"

en: Report description appear in the display screen.
sk: Popis zostavi  sa bude zobrazovať.

en: Report mail could not be sent.
sk: Report mail nemohol byť odoslaný.

en: Report mail has been sent.
sk: Report mail bol odoslaný.

en: Report title appear in the display screen.
sk: Názov zostavy sa bude zobrazovať.

en: Report(s) created from the template: %1
sk: Zostavy vytvorené so šablóny: %1

en: Reported By
sk: Oznámené od

en: Required
sk: Povinné

en: Required?
sk: Vyžadované?

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Reserve Respondents
sk: Rezervovať respondentov

en: Reserved Report?
sk: Vyhradená zostava

en: Resource URLs
sk: Zdrojové URL-ky

en: Respondent Name
sk: Meno respondenta

en: Respondent Status
sk: Status respondenta

en: Response Codes
sk: Kódy zodpovednosti

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Return Path
sk: Spätná cesta

en: Return to CiviCRM home page.
sk: Návrat na CiviCRM hlavnú stránku.

en: Return to home page.
sk: Návrat na úvodnú stránku.

en: Return-Path
sk: Spiatočná cesta (Return-Path)

en: Return-Path must use a valid email address format.
sk: Pri Spiatočnej-Ceste (Return-Path) musí byť použitý platný formát e-mailovej adresy.

en: Revert to Default
sk: Vrátiť predvolené

en: Role
sk: Rola

en: Role in Case
sk: Rola v prípade

en: Role is a required field
sk: Pole Rola je povinné

en: Row(s) Listed
sk: Riadok (y) sú uvedené

en: Rows imported successfully.
sk: Riadky úspešne importované.

en: Rows per page:
sk: Riadkov na stránku:

en: Rows with Errors
sk: Stĺpce s chybami

en: Rule ID
sk: ID pravidla

en: Rule ID !1 was successfully deleted.
sk: ID pravidla !1 bol úspešne zmazaný.

en: Rule Name
sk: Názov pravidla

en: Run
sk: Spustiť

en: Run %1
sk: Spustiť %1

en: Run and refine the search criteria as necessary
sk: Spustiť a spresniť vyhľadávacie kritériá ako je potrebné

en: Run frequency
sk: Frekvencia spúšťania

en: Run this report
sk: Spustiť túto zostavu

en: SIC Code
sk: IČO

en: SMTP Configuration
sk: Konfigurácia SMTP

en: SMTP Password
sk: SMTP heslo

en: SMTP Username
sk: SMTP užívateľské meno

en: Save
sk: Uložiť

en: Save & Send Test Email
sk: Uložiť a odoslať testovací e-mail

en: Save & Test
sk: Ulož a otestuj

en: Save Failed
sk: Uloženie zlyhalo

en: Save Matching Contact
sk: Uložiť zhodné kontakty

en: Save Relationship
sk: Uložiť vzťah

en: Save Report
sk: Uložiť report

en: Save a copy...
sk: Uložiť kópiu...

en: Save and New
sk: Uložiť a nový

en: Save as a new field mapping
sk: Uložiť ako nové mapovanie polí

en: Save this field mapping
sk: Uložiť toto mapovanie polí

en: Saved Search
sk: Uložené vyhľadávanie

en: Scheduled Date
sk: Dátum načasovania

en: Scheduled Job Deleted.
sk: Načasovaná úloha bola zmazaná.

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Builder
sk: Zostavovanie vyhľadávania

en: Search Contribution
sk: Vyhľadať príspevok

en: Search Criteria
sk: Vyhľadávacie kritériá

en: Search Events
sk: Vyhľadať udalosti

en: Search Groups
sk: Vyhľadať skupiny

en: Search Profile
sk: Vyhľadať profil

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search by Range?
sk: Vyhľadať podľa rozsahu?

en: Searchable?
sk: Vyhľadateľné?

en: Second Date Range
sk: Druhý rozsah dátumov

en: Security Code
sk: Bezpečnostný kód

en: Select
sk: Zvoliť

en: Select Columns
sk: Zvoliť stĺpce

en: Select Date
sk: Zvoliť dátum

en: Select Group
sk: Zvoliť skupinu

en: Select Location
sk: Zvoliť umiestnenie

en: Select Mailer
sk: Zvoliť odosielača pošty

en: Select Profile
sk: Zvoliť profil

en: Select Records
sk: Zvoliť záznamy

en: Select Saved Mapping or Leave blank to create a new One.
sk: Zvoilť uložené mapovanie alebo ponechať prázdne pre vytvorenie nového.

en: Select a specific profile, OR apply this permission to ALL profiles.
sk: Zvoliť učitý profil, ALEBO použiť tieto oprávnenie pre VŠETKY profily.

en: Select the Product
sk: Zvoliť produkt

en: Select valid date range
sk: Zvoľte správny rozsah dátum

en: Selected %1 Report has been deleted.
sk: Zvolená zostava '%1' bola zmazaná.

en: Selected %1 type has been deleted.
sk: Zvolený typ '%1' bol zmazaný.

en: Selected ACL has been deleted.
sk: Zvolené ACL bolo zmazané.

en: Selected Label Format has been deleted.
sk: Vybraný formát označenia bol odstránený.

en: Selected Location type has been deleted.
sk: Zvolený typ lolality bol zmazaný.

en: Selected Note has been deleted successfully.
sk: Zvolená poznámka bola úspešne vymazaná

en: Selected Option
sk: Zvolené možnosti

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
sk: Vybraný typ kontaktu nemožno odstrániť. Uistite sa, že typ kontaktu nemá žiadne súvisiace dáta alebo skupiny.

en: Selected contact type has been deleted.
sk: Zvolený kontakt bol zmazaný.

en: Selected option group has been deleted.
sk: Zvolená skupina bola zmazaná.

en: Selected participant status has <strong>NOT</strong> been deleted; there are still participants with this status.
sk: Vybraný  status účastníka <strong> Nebol </ strong> odstránený, stále existujú účastníci s týmto statusom.

en: Selected participant status has been deleted.
sk: Vybraný stav účastníka bol odstránený.

en: Selected report has been deleted.
sk: Zvolená zostava bola zmazaná.

en: Send Email
sk: Poslať e-mail

en: Send Email to Contacts
sk: Odoslať e-mail kontaktom

en: Send Mailing
sk: Odoslať poštu

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Send Your Message
sk: Poslať vašu správu

en: Send an Email
sk: Poslať e-mail

en: Send an SMS
sk: Odoslať SMS

en: Send payment reminder
sk: Poslať pripomienku platby

en: Send to these Friend(s)
sk: Odoslať týmto priateľom

en: Sendmail Configuration
sk: Konfigurácia Sendmail

en: Sendmail Path
sk: Cesta na Sendmail

en: Sent Email Message
sk: Odoslaná e-mailová správa

en: Sent SMS Message
sk: Odoslaná SMS správa

en: Set Title
sk: Nastaviť nadpis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings - Date
sk: Nastavenia - Dátum

en: Settings - Date Preferences
sk: Nastavenia - Preferencie dátumu

en: Settings - Localization
sk: Nastavenia - Lokalizácia

en: Settings - Outbound Mail
sk: Nastavenia - Odchádzajúca pošta

en: Settings - Payment Processor
sk: Nastavenia - Platobný procesor

en: Settings - Resource URLs
sk: Nastavenia - Zdrojové URL-ká

en: Sex
sk: Pohlavie

en: Sheet Size
sk: Rozmery tabuľky

en: Sheet Size (w x h)
sk: Rozmery tabuľky (š x v)

en: Show Location?
sk: Ukázať umiestnenie?

en: Show no. of Top Donors
sk: Zobrazí počet Top darcov

en: Sic Code
sk: IČO

en: Signature
sk: Podpis

en: Site Preferences
sk: Preferencie stránky

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Skipped Donation
sk: Vynechané darovania

en: Soft Credit Id
sk: Identifikátor Soft Kreditu

en: Source
sk: Zdroj:

en: Specify the Report if it is belongs to any component like "CiviContribute"
sk: Zadajte zostavu, ak patrí ku akejkoľvek zložke  "CiviPríspevky"

en: Staff Member
sk: Pracovník

en: Staff Relationship
sk: Vzťah pracovníkov

en: Start
sk: Začiatok

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Start Event
sk: Začať udalosť

en: Start Offset
sk: Posunutie začiatku

en: Starts with
sk: Začína sa na

en: State
sk: Kraj/región

en: State/Prov
sk: Kraj/Región

en: State/Province
sk: Kraj/Región

en: Static
sk: Statický

en: Statistics
sk: Štatistika

en: Status
sk: Stav

en: Status Class
sk: Trieda statusu

en: Status Type
sk: Typ statusu

en: Status class is a required field
sk: Stav triedy je povinné pole

en: Street Address
sk: Ulica a č. domu

en: Street Name
sk: Názov ulice

en: Street Number
sk: Uličné číslo

en: Style
sk: Štýl

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject of the last completed activity in the case
sk: Predmet poslednej dokončenej činnosti v prípade

en: Submit Time
sk: Čas odoslania

en: Submitted Form Values
sk: Odoslané údaje formulára

en: Subscribe
sk: Zapísať sa

en: Suffix
sk: Za menom

en: Suggested Message
sk: Doporučená správa

en: Suggestions:
sk: Odporúčania:

en: Summary
sk: Súhrn

en: Supplementary Address Field 1
sk: Doplňujúce adresné pole 1

en: Supplementary Address Field 2
sk: Doplňujúce adresné pole 2

en: Supporter Name
sk: Meno podporovateľa

en: Survey - %1
sk: Prieskum - %1

en: Survey Interviewer - %1
sk: Anketár prieskumu - %1

en: Survey Status - %1
sk: Stav prieskumu - %1

en: Survey Title = %1
sk:  Názov prieskumu = %1

en: Synchronize Complete
sk: Synchronizácia ukončená

en: Synchronize Users to Contacts:
sk: Synchronizovať užívateľov s kontaktmi:

en: Table Name
sk: Názov tabuľky

en: Tag '%1' already exists.
sk: Tag '%1' už jestvuje.

en: Tag Name
sk: Názov tag-u

en: Tag(s)
sk: Tag(y)

en: Tags
sk: Tagy

en: Target Contact
sk: Cieľový kontakt

en: Tax-Deductible?
sk: Uznateľná daň?

en: Tell a Friend
sk: Povedz priateľovi

en: Template Not Found
sk: Sablóna neexistuje

en: Thank you for your Pledge
sk: Vďaka za Váš prísľub

en: Thank you.
sk: Ďakujem.

en: That username/password doesn't work
sk: Toto používateľské meno/heslo nefunguje

en: The Contact Type '%1' has been saved.
sk: Typ kontaktu %1 bol uložený.

en: The Group '%1' has been deleted.
sk: Skupina '%1' bola zmazaná.

en: The Group '%1' has been saved.
sk: Skupina '%1' bola uložená.

en: The Message Template '%1' has been saved.
sk: Šablóna správ '%1' bola uložená.

en: The Option Group '%1' has been saved.
sk: Skupina '%1' bola uložená.

en: The Participant Status has been updated.
sk: Stav účastníka bol aktualizovaný.

en: The Price Set '%1' has been deleted.
sk: Cenová zostava '%1' bola zmazaná.

en: The Report Footer HTML code will be output at the end of the document. You can add any additional footer text, replace the CiviCRM logo, or make other changes as needed.
sk: Päta zostavy HTML kódú bude na konci tohto dokumentu. Môžete pridať ľubovoľný ďalší text päty, vymeňte logo, alebo vykonať ďalšie zmeny podľa potreby.

en: The Report Header contains HTML code that will be output at the beginning of the document whenever this report is printed or downloaded in PDF format. The default values will work for most situations. However you may want to enter the actual report title in the &lt;title&gt; tag (replacing 'CiviCRM Report'). You can include a logo by adding an &lt;img&gt; tag. You can also modify the look and feel of the printed report by including a custom CSS file (instead of print.css).
sk: Hlavička zostavy obsahuje HTML kód, ktorý bude výstupom na začiatku dokumentu, kedykoľvek bude táto zostava v tlačenej forme, alebo vo formáte PDF. Predvolené hodnoty budú fungovať pre väčšinu situácií. Avšak, možno budete chcieť zadať iný titul v tagu &lt;title&gt; . Môžete vložiť logo pridaním tagu &lt;img&gt;. Môžete tiež zmeniť vzhľad a forrmu tlače zostavy, vrátane vlastného CSS súboru (namiesto print.css).

en: The attached file has been deleted.
sk: Priložený súbor bol zmazaný.

en: The changes have not been saved.
sk: Zmeny neboli uložené.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
sk: Dátové stĺpce v tompto importe sa zdajú byť odlišné ako uložené mapovanie. Overte prosím, či máte zvolené správne mapovanie, než budete pokračovať.

en: The following problems are preventing me from installing CiviCRM:
sk: Nasledujúce problémy mi bránia v inštalácii CiviCRM:

en: The format of this email address is not valid.
sk: Formát tejto e-mailovej adresy je neplatný.

en: The invalid value for State/Province data type
sk: Neplatná hodnota pre údaj typu Kraj/Región

en: The listed records(s) cannot be added to the group.
sk: Zoznam kontaktov nemôže byť pridaný do skupiny.

en: The location type '%1' has been saved.
sk: Typ lokality '%1' bol uložený.

en: The new Participant Status has been saved.
sk: Nový stav účastníka bol uložený.

en: The new membership End Date is %1.
sk: Dátum skončenia nového členstva je %1.

en: The page you requested is currently unavailable.
sk: Stránka, ktorú požadujete je práve neprístupná.

en: The report is attached as a CSV file.
sk: Zostava je priložená v csv súbore.

en: The report is attached as a PDF file.
sk: Zostava je priložená v PDF súbore.

en: The selected activity has been moved to the Trash. You can view and / or restore deleted activities by checking "Deleted Activities" from the Case Activities search filter (under Manage Case).<br />
sk: Označené aktivity budú presunuté do odpadkového koša. Zmazané aktivity môžete prezerať a / alebo obnoviť zaškrtnutím voľby "Zmazané aktivity" pri filtri vyhľadávania aktivít prípadov (v menu Správa prípadov).<br />

en: The selected activity has been restored.<br />
sk: Označené aktivity budú obnovené.<br />

en: The system administrator has disabled this feature.
sk: Táto funkcia bola zablokovaná správcom systému.

en: The username %1 is already taken. Please select another username.
sk: Užívateľské meno %1 sa už používa. Zvoľte si, prosím, iné užívateľské meno.

en: There are currently no Report Templates.
sk: V súčasnosti neexistujú žiadne šablóny pre zostavy.

en: There are currently no Saved Searches. To create a Saved search:
sk: V súčasnosti nejestujú žiadne uložené vyhľadávania. Pre vytvorenie uloženého vyhľadávania:

en: There are no Activities to display.
sk: Nejestvujú žiadne aktivity pre zobrazenie.

en: There are no active Events to display.
sk: Nejestvujú žiadne aktívne udalosti k zobrazeniu.

en: There are no option values entered. You can <a href="%1">add one</a>.
sk: Nie sú žiadne voľby zadanej hodnoty. Môžete <a href="%1"> pridať novú</ a>.

en: These records have been filled in with the imported data.
sk: Tieto záznamy boli vyplnené importovanými údajmi.

en: These records have been updated with the imported data.
sk: Tieto záznamy boli aktualizované importovanými údajmi.

en: These records have not been imported.
sk: Tieto záznamy neboli importované.

en: These settings define the CMS variables that are used with CiviCRM.
sk: Tieto nastavenia určujú premenné CMS, ktoré sú použité CiviCRM.

en: This Label already exists in the database for the selected contact type.
sk: Tento štítok už existuje v databáze pre vybraný typ kontaktu.

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: This contact does not currently belong to any groups.
sk: Tento kontak v súčasnosti nepatrí do žiadnej skupiny.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
sk: Typ kontaktu s týmto názvom už v databáze existuje. Názvy typov kontaktov musia byť jedinečné.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This financial account cannot be deleted since it is being used as a header account. Please remove it from being a header account before trying to delete it again.
sk: Tento finančný účet nemôže byť zrušený, pretože je používaný ako účet hlavičky. Predtým, než ho zmažete musíte v hlavičke použiť iný typ účtu. Potom môžete tento zmazať.

en: This installer can only be used for the Backdrop version of CiviCRM.
sk: Tento inštalátor môže byť použitý len na verziu CiviCRM pre Backdrop.

en: This installer can only be used for the Drupal version of CiviCRM.
sk: Tento inštalátor je možné použiť len na verziu CiviCRM pre Drupal.

en: This installer can only be used for the WordPress version of CiviCRM.
sk: Tento inštalátor može byť použitý len na verziu CiviCRM pre WordPress.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
sk: Toto môže znamenať stratu podstatného množstva údajov, a akcia nemôže byť odvolaná.

en: This title and the description below will be displayed to users in the reports list when they click the 'Reports Listing' menu. The title should reflect the report's default criteria. EXAMPLE: Activity Report - Current Month
sk: Tento názov a popis nižšie sa zobrazí používateľom v zozname zostáv, keď kliknú na "zosnam zostáv' v menu. Názov by mal odrážať predvolené kritériá zostavy . PRÍKLAD: Zostava o činnosti - Aktuálny mesiac

en: This version of CiviCRM can only be used with Backdrop 1.x. Please ensure that '%1' exists if you are running Backdrop 1.0 and over.
sk: Táto verzia CiviCRM môže byť použitá len s Backdrop 1.x. Ak bežíte na Backdrop 1.0 a vyššom, uistite sa prosím, že '%1' jestvuje.

en: This version of CiviCRM can only be used with Drupal 6.x or 7.x. Please ensure that '%1' exists if you are running Drupal 7.0 and over.
sk: Táto verzia CiviCRM môže byť použitá len s Drupal-om 6.x alebo 7.x. Ak bežíte na Drupal-e 7.0 a vyššom, uistite sa prosím, že '%1' jestvuje.

en: Thousands Separator
sk: Oddeľovač tisícov

en: Three
sk: Tri

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Thumbnail URL
sk: URL miniatúry

en: Time Format
sk: Formát času

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Title
sk: Nadpis

en: Title of the Campaign.
sk: Titul kampane.

en: To
sk: Komu

en: To filter on Staff Member or Relationship, please also select Staff Member and Relationship from the list of fields.
sk: Ak chcete filtrovať pracovníkov alebo vzťah, prosím vybrerte pracovníka  a vzťah zo zoznamu polí.

en: To view totals please select all of activity id, date and duration.
sk: Ak chcete zobraziť súčty vyberte všetky id aktivít, dátum a trvanie.

en: Top level
sk: Najvyššia úroveň

en: Total Amount Paid
sk: Celková platba

en: Total Members
sk: Členov celkovo

en: Total No Pledges
sk: Ceľkový počet prísľubov

en: Total Number of Cases
sk: Ceľkový pocět prípadov

en: Total Number of Countries
sk: Ceľkový počet krajín

en: Total Payments Made
sk: Vykonané Platby celkom

en: Total Pledge Amount
sk: Celková čiastka prísľubu

en: Total Pledge Amount should be greater than zero.
sk: Celková čiastka prísľubu by mala byť väčšia ako nula.

en: Total Pledges
sk: Celkom prísľubov

en: Total Primary Contact(s)
sk: Ceľkom základných kontaktov

en: Total Row(s)
sk: Celkom riadkov

en: Total Rows
sk: Celkom stĺpcov

en: Total rows to be imported.
sk: Celkový počet riadkov, ktoré budú importované.

en: Totals Only
sk: Len súčet

en: Touched Activity
sk: Dotknutá aktivita

en: Touched Contact
sk: Dotknutý kontakt

en: Transaction ID already exists in Database.
sk: ID pohybu už je v databáze

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Two
sk: Dva

en: Type
sk: Typ

en: Type of Data
sk: Typ údajov

en: URL to Logo Image
sk: URL orázku loga

en: Unable to extract the extension to %1.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť rozšírenie do %1.

en: Unable to extract the extension.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť rozšírenie.

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Uninstall "%1"?
sk: Odinštalovať "%1"?

en: Uninstall Error
sk: Odinštalovanie zlyhalo

en: Unique Campaign ID.
sk: Unikátne ID kampane.

en: Unique ID (OpenID)
sk: Jedinečné ID (OpenID)

en: Unit Price
sk: Jednotková cena

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unrestricted
sk: Bez obmedzenia

en: Unsubscribe
sk: Odpísanie sa

en: Unsubscribed
sk: Odhlásený

en: Unsupported action
sk: Táto operácia nie je podporovaná.

en: Up To %1 Donation
sk: Dary do %1

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update Contact(s)
sk: Aktualizovať kontakt(y)

en: Update Contacts
sk: Aktualizovať kontakty

en: Update this field mapping
sk: Aktualizovať toto mapovanie polí

en: Upload CSV File
sk: Natiahnuť súbor CSV

en: Upload Document
sk: Nahraj dokument

en: Url already exists in Database.
sk: URL sa už nachádza v databáze

en: Use Location
sk: Použiť umiestnenie

en: Use Rule
sk: Použiť pravidlo

en: Use existing location
sk: Použiť jestvujúce umiestnenie

en: Use this form to add or edit re-usable message templates.
sk: Použite tento formulár pre pridanie alebo úpravu opakovane použiteľných šablón správ.

en: Use this search
sk: Použiť toto vyhľadávanie

en: User Dashboard Options
sk: Možnosti úžívateľského panelu

en: User ID
sk: ID užívateľa

en: User Name
sk: Užívateľské meno

en: User and User Admin Only
sk: Len užívateľ a administrátor

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username to use when polling (for IMAP and POP3).
sk: Užívateľské meno pre použitie pri hlasovaní (pre IMAP a POP3).

en: Users with appropriate permissions can add this report to their dashboard.
sk: Používatelia s príslušnými oprávneniami môžu pridať túto zostavu na svoju palubnú dosku.

en: Valid Rows
sk: Platné stĺpce

en: Value
sk: Hodnota

en: Value for filters 'This Year' and 'Other Years' can not be same.
sk: Hodnota pre filtre "Tento rok" a "Ďalšie roky", nemôže byť rovnaká.

en: Value should be a positive number
sk: Hodnota by mala byť kladné číslo

en: Version %1
sk: Verzia %1

en: Vertical Spacing
sk: Vertikálne rozstupy

en: View
sk: Náhľad

en: View Activity
sk: Zobraziť aktivity

en: View Activity Record
sk: Zobrazenie záznamu aktivity

en: View All Reports
sk: zobraziť všetky zostavy

en: View Change Log
sk: Zobraziť záznam zmien

en: View Contact
sk: Zobraziť kontakt

en: View Contact Dashboard
sk: Zobraziť panel kontaktu

en: View Contact Details
sk: Zobraziť detaily kontaktu

en: View Contact Summary for this Contact
sk: Zobrazenie prehľadu pre tento kontakt

en: View Contact Summary for this Contact.
sk: Zobraziť prehľad pre tento kontakt.

en: View Contact details for this contact.
sk: Zobraziť detaily kontaktu pre tento kontakt

en: View Contribution Details for this Contact.
sk: Zobraziť podrobnosti príspevkov pre tento kontakt.

en: View Contribution details for this contact
sk: Zobraziť podrobnosti príspevkov pre tento kontakt.

en: View Details of Case.
sk: Zobraziť podrobnosti prípadu.

en: View Details of this Contribution.
sk: Zobraziť podrobnosti pre tento príspevok.

en: View Event Income Details for this Event
sk: Zobraziť podrobnosti príjmov z podujatia pre toto podujatie

en: View Event Income For this Event
sk: Zobraziť príjmy z tohoto podujatia

en: View Event Income details for this Event.
sk: Zobraziť podrobnosti príjmov z podujatia pre toto podujatie

en: View Event Participants For this Event
sk: Zobraziť zoznam účastníkov tejto udalosti

en: View Grant
sk: Zobraziť grant

en: View Membership
sk: Zobraziť členstvo

en: View Membership Detail for this Contact.
sk: Zobraziť členské podrobnosti pre tento kontakt.

en: View Note
sk: Zobraziť poznámku

en: View Only?
sk: Len zobraziť?

en: View Participant Record
sk: Zobraziť záznam účastníka

en: View Participant Record for this Contact.
sk: Zobraziť účastnícky záznam pre tento kontakt.

en: View Participation
sk: Zobraziť účasť

en: View Pledge
sk: Zobraziť zálohu

en: View Pledge Details for this contact
sk: Zobraziť podrobnosti prísľubov pre tento kontakt

en: View Pledge by
sk: Zobraziť prísľub podľa

en: View Price Option
sk: Zobraziť cenové voľby

en: View Profile Details
sk: Zobraziť detaily profilu

en: View Relationship
sk: Zobraziť vzťah

en: View Relationship Type
sk: Zobraziť typ vzťahu

en: View Survey Report
sk: Zobraziť správu z prieskumu

en: View System Default Message Template
sk: Zobraziť predvolené systémové nastavenie šablóny správ

en: View Website Profile
sk: Zobraziť profil webowej stránky

en: View and Edit Custom Fields
sk: Zobraziť a upraviť vlastné polia

en: View and Edit Fields
sk: Zobraziť a upraviť polia

en: View contact
sk: Zobraziť kontakt

en: View contact summary for this househould
sk: Zobrazenie prehľadu pre túto domácnosť

en: View contact summary for this organization.
sk: Zobraziť prehľad kontaktov pre túto organizáciu.

en: View contribution details for this individual
sk: Zobraziť podrobnosti príspevkov pre túto osobu.

en: View contributions for this Country.
sk: Zobraziť príspevky pre túto krajinu.

en: View details for this update
sk: Zobraziť podrobnostipre túto aktualizáciu.

en: View pledges
sk: Zobraziť prísľuby

en: View repeatDetails for this state.
sk: Zobraziť repeatDetails pre tento status.

en: View this contribution.
sk: Zobraziť  tento príspevok.

en: View/Add Transactions to Batch
sk: Prezerať/pridať transakcie do dávky

en: Viewing and Editing Contacts
sk: Prezeranie a úprava kontaktov

en: Views integration settings
sk: Nastavenia integrácie zobrazení

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all Report related records which use the option. This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone. Do you want to continue?
sk: VAROVANIE: Odstránenie tejto možnosti bude mať za následok stratu všetkých záznamov súvisiacich so zostavou, ktoré používajú túto voľbu. To môže znamenať stratu značného množstvo dát a akciu nemožno vrátiť späť. Chcete pokračovať?

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of all location type records which use the option.
sk: VAROVANIE: Zmazanie tejto voľby povedie k strate všetkých záznamov o type umiestnenia, ktoré používa táto voľba.

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of mail settings data.
sk: VAROVANIE: Zmazanie tejto voľby povedie k strate údajov o nastavení pošty.

en: WARNING: Do NOT use spaces in the Location Name.
sk: VAROVANIE: NEPOUŽÍVAJTE medzery v názve umiestnenia.

en: Warning: Update Greeting job enabled
sk: Upozornenie: Úloha Aktualizácia pozdravu povolená

en: We can't determine how much memory you have allocated. Install only if you're sure you've allocated at least %1 MB.
sk: Nedokážeme určiť, ako veľa pamäte máte alokovanej. Inštalujte len ak ste si istí, že máte alokovaných najmenej %1 MB.

en: We could not find a contact id.
sk: Nevieme nájsť ID kontaku.

en: Website
sk: Webstránka

en: Website Profile
sk: Profil webovej stránky

en: Weight
sk: Váha

en: Welcome Message
sk: Uvítacia správa

en: When
sk: Kedy

en: Where
sk: Kde

en: Width (columns)
sk: Šírka (stĺpce)

en: With
sk: S

en: With Contact
sk: S kontaktom

en: World Region
sk: Svetový región

en: XCache compatibility
sk: XCache kompatibilita

en: XCache is installed and there are known compatibility issues between XCache and CiviCRM. Consider using an alternative PHP caching mechanism or disable PHP caching altogether.
sk: Je nainštalovaná XCache a sú známe problémy s kompatibilitou medzi XCache a CiviCRM. Zvážte použitie alternatívneho mechanizmu vyrovnávacej pamäte pre PHP, alebo vypnite vyrovnávaciu pamäť úplne.

en: Yes
sk: Áno

en: Yes or No
sk: Áno alebo Nie

en: You are not currently subscribed to any Groups.
sk: V súčasnosti nie ste zapísaní do žiadnych skupín.

en: You are requesting to opt out this email address from all mailing lists:
sk: Žiadate odstrániť túto emailovú adresu zo všetkých mailingových zoznamov:

en: You are requesting to unsubscribe this email address:
sk: Žiadate zrušiť odber emailov pre túto emailovú adresu:

en: You can control access to this report by selecting a 'Permission' from the list, or selecting one or more Roles. For example, you might select <em>access CiviContribute</em> for contribution reports (e.g. the same people who can see contribution data would also have access to the report). You can also prevent users from modifying the default report criteria and filters for reports by NOT giving them <em>access Report Criteria</em> permission. Those users will be able to run the report - but only with the criteria and filters that you've established for them.
sk: Môžete riadiť prístup k tejto zostave výberom "oprávnení" zo zoznamu alebo výberom jednej alebo viacerých rolí. Napríklad vyberiete <em> prístup CiviPríspevky </em> pre príspevkové zostavy (napr. rovnakí ľudia, ktorí môžu vidieť príspevkové údaje by mali tiež prístup k tejto zostave). Môžete tiež zabrániť používateľom meniť predvolené kritériá zostavy a filtre pre zostavy, zakázaním <em>prístupu ku  kritériám zostavy</em>. Títo používatelia budú môcť spustiť zostavu - ale len s kritériami a filtrami, ktoré ste zriadili pre nich.

en: You can create reports by selecting from the <a href="%1">list of report templates here.</a>
sk: Môžete vytvárať zostavy výberom zo zoznamu <a href="%1"> šablón tu. </a>

en: You can have a maximum of %1 attachment(s).
sk: Možete mať najviac %1 prílohu(y).

en: You can make this report instance available for users to include in their CiviCRM 'Home Dashboard' by checking this box. Users with appropriate permissions will see the report in the 'Available Dashlets' box when they 'Configure' their dashboard. If you want to make a graphic version of the report available, select the desired 'View' and click 'Update Report'. You may want to create a set of report instances specifically for use as dashlets (and you can choose to NOT include them in the navigation menu if you want to distinguish these from the reports that users typically utilize in full screen mode).
sk: Môžete túto inštanciu zostavy sprístupniť pre ostatných  používateľov, aby na svoje 'palubné dosky" a to zaškrtnutím tohto políčka. Používatelia s príslušnými oprávneniami uvidia zostavu kolónke "Dostupné Dashlets" pri konfigurácii ich palubných dosiek. Ak chcete, aby sa grafická verzia tejto zostavy bola k dispozícii, vyberte "Zobraziť" a kliknite na tlačidlo "Aktualizovať zostavu". Možno budete chcieť vytvoriť sadu zostáv inštancie špeciálne pre použitie ako dashlets (môžete aj zvoliť, že nechcete ich zahrnúť do navigačného menu, ak chcete odlíšiť tie zo zostáv, ktoré používatelia zvyčajne využívajú v celoobrazovkovom režime).

en: You can not add another '%1' activity to this case. %2
sk: Nemôžete pridať ďalšiu '%1' aktivitu k tomuto prípadu. %2

en: You can not use other Group by with Financial type or Contribution source.
sk: Nedá sa použiť iná skupina s finančným typom alebo zdrojom príspevkov .

en: You can use the links above to schedule or record an activity.
sk: Možete použiť horeuvedené odkazy pre načasovanie alebo záznam aktivity.

en: You cannot remove an account with a %1 relationship while the Financial Type is used for a Premium.
sk: Nemôžete odstrániť účet s 1% vzťahu, zatiaľ čo finančný typ sa používa pre Premium.

en: You cannot use 'id' as a field label.
sk: Nemôžete použiť 'id' ako názov poľa

en: You do not have access to this note.
sk: Nemáte prístup k tejto poznámke

en: You do not have permission to Delete Report.
sk: Nemáte povolenie na vymazanie zostavy.

en: You do not have permission to access this page
sk: Nemáte povolenie na prístup k tejto stránke

en: You do not have permission to access this page.
sk: Nemáte povolenie na prístup k tejto stránke

en: You do not have permission to access this report.
sk: Nemáte povolenie na prístup k tejto zostave

en: You do not have permission to make changes to the record
sk: Nemáte oprávnenie vykonávať zmeny v zázname.

en: You do not have permission to view requested page.
sk: Nemáte povolenie na prezeranie požadovanej stránky.

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
sk: Nemáte potrebné oprávnenie pre úpravu tohoto kontaktu.

en: You must have at least the test or live section filled
sk: Musíte mať aspoň test alebo prevádzkové sekcie vyplnené

en: You must have at least the user_name specified
sk: Musíte zadať minimálne user_name

en: You need PHP version %1 or later, only %2 is installed. Please upgrade your server, or ask your web-host to do so.
sk: Potrebujete PHP verziu %1 alebo neskoršiu, máte však nainštalovanú len %2. Aktualizujte prosím váš vebserver, alebo o to požiadajte vášho poskytovateľa webhostingu.

en: You need to use a Port other than the default port 25 in your environment.
sk: V nastavení vášho prostredia musíte použiť iný ako predvolený port 25.

en: You only have %1 allocated
sk: Máte alokovaných len %1

en: You seem to be using an unsupported webserver. The server variables SCRIPT_NAME, HTTP_HOST, SCRIPT_FILENAME need to be set.
sk: Zdá sa, že používate nepodporovaný webserver. Je potrebné, aby boli nastavené serverové premenné SCRIPT_NAME, HTTP_HOST a SCRIPT_FILENAME.

en: You're ready to install!
sk: Ste pripravení na inštaláciu

en: Your Contacts / Organizations
sk: Vaše Kontakty / Organizácie

en: Your Email
sk: Váš e-mail

en: Your Email Settings have been updated.
sk: Nastaveni vášho e-mailu bolo aktualizované.

en: Your Group(s)
sk: Vaša(e) skupina(y)

en: Your Message
sk: Vaša správa

en: Your New Email Settings have been saved.
sk: Nové nastavenie vášho e-mailu bolo uložené.

en: Your Note has been saved.
sk: Vaša poznámka bola uložená.

en: Your Pledge(s)
sk: Vaše príspevky

en: Your SMTP Server (machine) name is incorrect.
sk: Názov vášho SMTP servra (počítača) je nesprávny.

en: Your SMTP Username or Password are incorrect.
sk: Užívateľské meno alebo heslo pre váš SMTP server je nesprávne.

en: Your SMTP server is just not responding right now (it is down for some reason).
sk: Váš SMTP server momentálne nedáva žiadnu odozvu (je z nejakého dôvodu nefunkčný).

en: Your Sendmail argument is incorrect.
sk: Váš argument pre Sendmail je nesprávny.

en: Your Sendmail path is incorrect.
sk: Vaša cesta na Sendmail je nesprávna.

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Your information has been saved.
sk: Vaše údaje boli uložené.

en: Your report has been successfully copied as "%1". You are currently viewing the new copy.
sk: Vaša zostava bola úspešne skopírovaná ako "%1". Prezeráte si novú kópiu.

en: Your site administrator will need to setup an instance of the Scheduled Job "Mail Reports" to trigger creation and delivery of each report. When invoked, this job will deliver email to the recipients specified for the report. The report can be attached to the email as a PDF file (default), as a CSV file, or included in HTML format.
sk: Váš správca webu bude musieť nastaviť inštanciu naplánovanej úlohy "Mail zostavy" na tvorbu a doručenie každej zostavy. Po vyvolaní sa táto zostava doručí e-mailom príjemcom uvedeným pre report. Report môže byť pripojený k e-mailu ako súbor PDF (predvolené), ako súbor CSV, alebo vo formáte HTML.

en: Your subscription request has been submitted for %1. Check your inbox shortly for the confirmation email(s). If you do not see a confirmation email, please check your spam/junk mail folder.
sk: Vaša žiadosť o odber emailov %1 bola odoslaná. Za krátko dostanete potvrdenie emailom. Ak potvrdzujúci email nenájdete v inboxe, prosím, skontrolujte svoj spam folder.

en: [your Backdrop root directory]
sk: [váš koreňový adresár Backdrop-u]

en: [your Drupal root directory]
sk: [váš koreňový adresár Drupal-u]

en: add
sk: pridať

en: add contacts
sk: pridať kontakty

en: add new
sk: pridať nové

en: administer CiviCRM
sk: spravovať CiviCRM

en: and
sk: a

en: and a password
sk: a heslo

en: contact does not exist: %1
sk: kontakt nejestvuje: %1

en: contactId
sk: Identifikačné číslo kontaktu

[ctx: country]
en: Afghanistan
sk: Afganistan

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
sk: Západná, východná, stredná a južná Afrika

[ctx: country]
en: Albania
sk: Albánsko

[ctx: country]
en: Algeria
sk: Alžírsko

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
sk: Južná, stredná, severná Amerika a Karibik

[ctx: country]
en: American Samoa
sk: Americká Samoa

[ctx: country]
en: Antarctica
sk: Antarktída

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

[ctx: country]
en: Argentina
sk: Argentína

[ctx: country]
en: Armenia
sk: Arménsko

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
sk: Ázia-Pacifik

[ctx: country]
en: Australia
sk: Austrália

[ctx: country]
en: Austria
sk: Rakúsko

[ctx: country]
en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

[ctx: country]
en: Bahamas
sk: Bahamy

[ctx: country]
en: Bahrain
sk: Bahrajn

[ctx: country]
en: Bangladesh
sk: Bangladéš

[ctx: country]
en: Belarus
sk: Bielorusko

[ctx: country]
en: Belgium
sk: Belgicko

[ctx: country]
en: Bermuda
sk: Bermudy

[ctx: country]
en: Bhutan
sk: Bhután

[ctx: country]
en: Bolivia
sk: Bolívia

[ctx: country]
en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sk: Karibské Holandsko

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

[ctx: country]
en: Bouvet Island
sk: Bouvetov ostrov

[ctx: country]
en: Brazil
sk: Brazília

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské indickooceánske teritórium

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
sk: Brunej

[ctx: country]
en: Bulgaria
sk: Bulharsko

[ctx: country]
en: Cambodia
sk: Kambodža

[ctx: country]
en: Cameroon
sk: Kamerun

[ctx: country]
en: Canada
sk: Kanada

[ctx: country]
en: Cape Verde
sk: Kapverdy

[ctx: country]
en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

[ctx: country]
en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

[ctx: country]
en: Chad
sk: Čad

[ctx: country]
en: Chile
sk: Čile

[ctx: country]
en: China
sk: Čína

[ctx: country]
en: Christmas Island
sk: Vianočný ostrov

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové (Keelingove) ostrovy

[ctx: country]
en: Colombia
sk: Kolumbia

[ctx: country]
en: Comoros
sk: Komory

[ctx: country]
en: Congo, Republic of the
sk: Konžská demokratická republika

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
sk: Kongo, Demokratická republika

[ctx: country]
en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

[ctx: country]
en: Costa Rica
sk: Kostarika

[ctx: country]
en: Croatia
sk: Chorvátsko

[ctx: country]
en: Cuba
sk: Kuba

[ctx: country]
en: Czech Republic
sk: Česká republika

[ctx: country]
en: Côte d’Ivoire
sk: Pobrežie slonoviny

[ctx: country]
en: Denmark
sk: Dánsko

[ctx: country]
en: Djibouti
sk: Džibuti

[ctx: country]
en: Dominica
sk: Dominika

[ctx: country]
en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

[ctx: country]
en: Ecuador
sk: Ekvádor

[ctx: country]
en: El Salvador
sk: Salvádor

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

[ctx: country]
en: Estonia
sk: Estónsko

[ctx: country]
en: Eswatini
sk: Svazijsko

[ctx: country]
en: Ethiopia
sk: Etiópia

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
sk: Európa a stredná Ázia

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falklandské ostrovy (Malvíny)

[ctx: country]
en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

[ctx: country]
en: Fiji
sk: Fidži

[ctx: country]
en: Finland
sk: Fínsko

[ctx: country]
en: France
sk: Francúzsko

[ctx: country]
en: French Guiana
sk: Francúzska Guiana

[ctx: country]
en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

[ctx: country]
en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné teritóriá

[ctx: country]
en: Georgia
sk: Gruzínsko

[ctx: country]
en: Germany
sk: Nemecko

[ctx: country]
en: Gibraltar
sk: Gibraltár

[ctx: country]
en: Greece
sk: Grécko

[ctx: country]
en: Greenland
sk: Grónsko

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Heardov a McDonaldove ostrovy

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
sk: Vatikán

[ctx: country]
en: Hong Kong
sk: Hongkong

[ctx: country]
en: Hungary
sk: Maďarsko

[ctx: country]
en: Iceland
sk: Island

[ctx: country]
en: Indonesia
sk: Indonézia

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
sk: Irán

[ctx: country]
en: Iraq
sk: Irak

[ctx: country]
en: Ireland
sk: Írsko

[ctx: country]
en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

[ctx: country]
en: Israel
sk: Izrael

[ctx: country]
en: Italy
sk: Taliansko

[ctx: country]
en: Jamaica
sk: Jamajka

[ctx: country]
en: Japan
sk: Japonsko

[ctx: country]
en: Jordan
sk: Jordánsko

[ctx: country]
en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

[ctx: country]
en: Kenya
sk: Keňa

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
sk: Kórea

[ctx: country]
en: Kuwait
sk: Kuvajt

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laos

[ctx: country]
en: Latvia
sk: Lotyšsko

[ctx: country]
en: Lebanon
sk: Libanon

[ctx: country]
en: Liberia
sk: Libéria

[ctx: country]
en: Libya
sk: Líbya

[ctx: country]
en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

[ctx: country]
en: Lithuania
sk: Litva

[ctx: country]
en: Luxembourg
sk: Luxemburg

[ctx: country]
en: Madagascar
sk: Madagaskar

[ctx: country]
en: Malaysia
sk: Malajzia

[ctx: country]
en: Maldives
sk: Maledivy

[ctx: country]
en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

[ctx: country]
en: Mauritania
sk: Mauretánia

[ctx: country]
en: Mauritius
sk: Maurícius

[ctx: country]
en: Mexico
sk: Mexiko

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
sk: Mikronézia

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
sk: Stredný východ a Afrika

[ctx: country]
en: Moldova
sk: Moldavsko

[ctx: country]
en: Monaco
sk: Monako

[ctx: country]
en: Mongolia
sk: Mongolsko

[ctx: country]
en: Montenegro
sk: Čierna hora

[ctx: country]
en: Montserrat
sk: Čierna hora

[ctx: country]
en: Morocco
sk: Maroko

[ctx: country]
en: Mozambique
sk: Mozambik

[ctx: country]
en: Myanmar
sk: Myanmarsko (Barma)

[ctx: country]
en: Namibia
sk: Namíbia

[ctx: country]
en: Nepal
sk: Nepál

[ctx: country]
en: Netherlands
sk: Holandsko

[ctx: country]
en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

[ctx: country]
en: New Zealand
sk: Nový Zéland

[ctx: country]
en: Nicaragua
sk: Nikaragua

[ctx: country]
en: Nigeria
sk: Nigéria

[ctx: country]
en: Norfolk Island
sk: Norfolk

[ctx: country]
en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariány

[ctx: country]
en: Norway
sk: Nórsko

[ctx: country]
en: Oman
sk: Omán

[ctx: country]
en: Palestine, State of
sk: Palestína

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

[ctx: country]
en: Paraguay
sk: Paraguaj

[ctx: country]
en: Philippines
sk: Filipíny

[ctx: country]
en: Pitcairn
sk: Pitcairnove ostrovy

[ctx: country]
en: Poland
sk: Poľsko

[ctx: country]
en: Portugal
sk: Portugalsko

[ctx: country]
en: Puerto Rico
sk: Portoriko

[ctx: country]
en: Qatar
sk: Katar

[ctx: country]
en: Romania
sk: Rumunsko

[ctx: country]
en: Russian Federation
sk: Rusko

[ctx: country]
en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

[ctx: country]
en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

[ctx: country]
en: Saint Martin (French part)
sk: Saint Martin (Francúzska časť)

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Svätý Pierre a Miquelon

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

[ctx: country]
en: San Marino
sk: San Maríno

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

[ctx: country]
en: Serbia
sk: Srbsko

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
sk: Srbsko a Čierna hora

[ctx: country]
en: Seychelles
sk: Seychely

[ctx: country]
en: Singapore
sk: Singapur

[ctx: country]
en: Sint Maarten (Dutch Part)
sk: Svätý Martin (Holandská časť)

[ctx: country]
en: Slovakia
sk: Slovensko

[ctx: country]
en: Slovenia
sk: Slovinsko

[ctx: country]
en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

[ctx: country]
en: Somalia
sk: Somálsko

[ctx: country]
en: South Africa
sk: Južná Afrika

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

[ctx: country]
en: South Sudan
sk: Južný Sudán

[ctx: country]
en: Spain
sk: Španielsko

[ctx: country]
en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

[ctx: country]
en: Sudan
sk: Sudán

[ctx: country]
en: Suriname
sk: Surinam

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Svalbard

[ctx: country]
en: Sweden
sk: Švédsko

[ctx: country]
en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
sk: Sýria

[ctx: country]
en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
sk: Tanzánia

[ctx: country]
en: Thailand
sk: Thajsko

[ctx: country]
en: Timor-Leste
sk: Východný Timor

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

[ctx: country]
en: Tunisia
sk: Tunis

[ctx: country]
en: Turkey
sk: Turecko

[ctx: country]
en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
sk: Turks a Caicos

[ctx: country]
en: Ukraine
sk: Ukrajina

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

[ctx: country]
en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

[ctx: country]
en: United States
sk: Spojené štáty americké

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
sk: Americké nezačlenené územia

[ctx: country]
en: Uruguay
sk: Uruguaj

[ctx: country]
en: Viet Nam
sk: Vietnam

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
sk: Britské panenské ostrovy

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
sk: Panenské ostrovy, U. S.

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

[ctx: country]
en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

[ctx: country]
en: Yemen
sk: Jemen

[ctx: country]
en: unassigned
sk: nepriradený

[ctx: country]
en: Åland Islands
sk: Alandy

en: custom fields
sk: vlastné polia

en: date on which this item was submitted to the queue
sk: dátum kedy bola táto položka odoslaná do fronty

en: day
sk: deň

en: delete
sk: odstrániť

en: delete contacts
sk: zmazať kontakty

en: details...
sk: detaily...

en: edit
sk: upraviť

en: edit all contacts
sk: upraviť všetky kontakty

en: edit groups
sk: upraviť skupiny

en: edit pledges
sk: upraviť prísľuby

en: email
sk: E-mail

en: end date
sk: dátum ukončenia

en: events
sk: udalosti

en: file '%1' found
sk: súbor '%1' nájdený

en: file '%1' not found
sk: súbor '%1' nenájdený

en: has been successfully resubscribed.
sk: bol úspešne znovu zapísaný.

en: hide field or section
sk: skryť pole alebo sekciu

en: http://www.example.com/thank_you.html
sk: http://www.priklad.sk/dakujeme_vam.html

en: import contacts
sk: importovať kontakty

en: in
sk: v

en: is a numeric field
sk: je číselné pole

en: is...
sk: je...

en: lifetime
sk: celoživotný

[ctx: menu]
en: ACL Roles
sk: ACL roly

[ctx: menu]
en: About CiviCRM
sk: O CiviCRM

[ctx: menu]
en: Accepted Credit Cards
sk: Akceptovanie Kreditných kariet

[ctx: menu]
en: Access Control
sk: Správa prístupov

[ctx: menu]
en: Accounting Batch
sk: Účtovné spracovanie

[ctx: menu]
en: Accounting Batch Export
sk: Export úštovného spracovania

[ctx: menu]
en: Accounting Batches
sk: Účtovné spracovania

[ctx: menu]
en: Activities
sk: Aktivity

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
sk: Dashlet aktivít

[ctx: menu]
en: Activity Details
sk: Podrobnosti aktivity

[ctx: menu]
en: Activity Summary
sk: Prehľad aktivity

[ctx: menu]
en: Activity Types
sk: Typy aktivít

[ctx: menu]
en: Activity View
sk: Prehľad aktivít

[ctx: menu]
en: Add Field
sk: Pridať pole

[ctx: menu]
en: Add Products to This Page
sk: Pridať produkty na túto stránku

[ctx: menu]
en: Add User
sk: Pridať používateľa

[ctx: menu]
en: Additional Info
sk: Doplňujúce Info

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
sk: Formulár pre doplňujúce info

[ctx: menu]
en: Address Settings
sk: Nastavenia adresy

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
sk: Formáty adries

[ctx: menu]
en: Administer
sk: Administrácia

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
sk: Administrácia CiviCRM

[ctx: menu]
en: Administration Console
sk: Administrátorská konzola

[ctx: menu]
en: Advanced Search
sk: Rozšírené vyhľadávanie

[ctx: menu]
en: All Cases
sk: Všetky prípady

[ctx: menu]
en: All Cases Dashlet
sk: Dashlet všetkých prípadov

[ctx: menu]
en: All Reports
sk: Všetky zostavy

[ctx: menu]
en: Approve Mailing
sk: Schváliť poštu

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
sk: Archivované správy

[ctx: menu]
en: Ask a question
sk: Spýtať sa

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
sk: Pričleniť užívateľov k ACL roliam

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
sk: Priradiť inému klientovi

[ctx: menu]
en: Attendee List
sk: Zoznam účastníkov

[ctx: menu]
en: Badge Layout
sk: Grafika menovky

[ctx: menu]
en: Batch Data Entry
sk: Hromadné vkladanie údajov

[ctx: menu]
en: Batch Merge Duplicate Contacts
sk: Dávkovo zlúčiť zdvojené kontakty

[ctx: menu]
en: Bookkeeping Transactions
sk: Účtovnícke transakcie

[ctx: menu]
en: Bounce Report for mailings
sk: Zostava odrieknutí od rozosielania e-mailov

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
sk: Prezrieť natiahnuté súbory

[ctx: menu]
en: CMS Database Integration
sk: Integrácia s CMS databázou

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
sk: Panel kampaní

[ctx: menu]
en: Campaign Reports
sk: Zostavy Kampaní

[ctx: menu]
en: Campaign Status
sk: Stav kampaní

[ctx: menu]
en: Campaign Types
sk: Typy kampaní

[ctx: menu]
en: Campaigns
sk: Kampane

[ctx: menu]
en: Cancel Subscription
sk: Zrušiť odoberanie

[ctx: menu]
en: Case
sk: Prípad

[ctx: menu]
en: Case Activity
sk: Aktivity prípadu

[ctx: menu]
en: Case Custom Set
sk: Nastaviť vlastný set

[ctx: menu]
en: Case Dashboard Dashlet
sk: Dashlet panelu prípadov

[ctx: menu]
en: Case Dashlet
sk: Dashlet prípadov

[ctx: menu]
en: Case Details
sk: Detaily Prípadu

[ctx: menu]
en: Case Reports
sk: Zostavy Prípadov

[ctx: menu]
en: Case Statuses
sk: Stavy prípadu

[ctx: menu]
en: Case Types
sk: Typy prípadov

[ctx: menu]
en: Cases
sk: Prípady

[ctx: menu]
en: CiviCRM News
sk: CiviCRM Novinky

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
sk: CiviCRM vytvoriť profil

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
sk: CiviCRM polia profilu

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
sk: CiviCRM Zostavy

[ctx: menu]
en: CiviCRM Resources
sk: CiviCRM zdroje

[ctx: menu]
en: CiviCampaign
sk: CiviKampane

[ctx: menu]
en: CiviCampaign Component Settings
sk: Nastavenie komponentov CiviKampaní

[ctx: menu]
en: CiviCase
sk: CiviPrípad

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
sk: CiviPrípady - palubná doska

[ctx: menu]
en: CiviCase Settings
sk: Nastavenia CiviCase

[ctx: menu]
en: CiviContribute
sk: CiviPríspevok

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
sk: CiviPríspevky - palubná doska

[ctx: menu]
en: CiviEvent
sk: CiviPodujatie

[ctx: menu]
en: CiviEvent Component Settings
sk: Nastaviť komponentov CiviPodujatí

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
sk: CiviPodujatia - palubná doska

[ctx: menu]
en: CiviMail Component Settings
sk: Nastavenie komponentov CiviPošty

[ctx: menu]
en: CiviMember
sk: CiviČlen

[ctx: menu]
en: CiviMember Component Settings
sk: Nastavenie komponentov CiviČlenov

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
sk: CiviČlen - palubná doska

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
sk: CiviPrísľub - palubná doska

[ctx: menu]
en: CiviReport
sk: CiviZostavy

[ctx: menu]
en: Cleanup Caches and Update Paths
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť a upraviť cesty

[ctx: menu]
en: Closed Batches
sk: Zatvorené Hromadné spracovania

[ctx: menu]
en: Communications
sk: Komunikácie

[ctx: menu]
en: Components
sk: Komponenty

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
sk: Vykonať prieskum

[ctx: menu]
en: Conference Slot Labels
sk: Štítky konferenčných priestorov

[ctx: menu]
en: Conference Slots
sk: Konferenčne priestory

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
sk: Kontrolný zoznam nastavení

[ctx: menu]
en: Configure Survey
sk: Konfigurácia Prieskumu

[ctx: menu]
en: Configure Widget
sk: Konfigurácia Widgetu

[ctx: menu]
en: Confirm
sk: Potvrdiť

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
sk: Potvrdenie registrovania sa na udalosť

[ctx: menu]
en: Confirm dates
sk: Potvrdiť dátumy

[ctx: menu]
en: Constituent Detail
sk: Detail zakladateľa

[ctx: menu]
en: Constituent Summary
sk: Sumár zakladateľa

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
sk: Panel kontaktu

[ctx: menu]
en: Contact Reports
sk: Zostavy kontaktov

[ctx: menu]
en: Contact Summary
sk: Kontakt - prehľad

[ctx: menu]
en: Contact Types
sk: Typy kontaktu

[ctx: menu]
en: Contacts
sk: Kontakty

[ctx: menu]
en: Contribution Aggregate by Relationship
sk: Súhrnn príspevkov podľa vzťahov

[ctx: menu]
en: Contribution Amounts
sk: Výška príspevku

[ctx: menu]
en: Contribution Details
sk: Detaily Príspevkov

[ctx: menu]
en: Contribution Reports
sk: Zostavy prispevkov

[ctx: menu]
en: Contribution Summary
sk: Sumár príspevkov

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
sk: Prehľad príspevkov - Graf

[ctx: menu]
en: Contribution and Membership Details
sk: Detaily príspevkov a členov

[ctx: menu]
en: Contribution details for any type of contribution, plus associated membership information for contributions which are in payment for memberships.
sk: Detaily príspevkov pre každý typ príspevku, plus súvisiace informácie členstvá k príspevkom, ktoré sú platbou za členstvo.

[ctx: menu]
en: Contributions
sk: Príspevky

[ctx: menu]
en: Contributions by Household
sk: Príspevky podľa domácností

[ctx: menu]
en: Contributions by Organization
sk: Príspevky podľa organizácií

[ctx: menu]
en: Create New Report from Template
sk: Vytvoriť zostavu zo šablóny

[ctx: menu]
en: Current Employers
sk: Súčasní zamestnávatelia

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
sk: Súčasné a nadchádzajúce udalosti

[ctx: menu]
en: Custom Data
sk: Vlastné údaje

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
sk: Polia vlastných údajov

[ctx: menu]
en: Custom Field - Add
sk: Vlastné pole - Pridať

[ctx: menu]
en: Custom Field - Edit
sk: Vlastné pole - Upraviť

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
sk: Vlastné pole - Presunúť

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
sk: Vlastné pole - Možnosti

[ctx: menu]
en: Custom Fields
sk: Vlastné polia

[ctx: menu]
en: Custom Searches
sk: Vlastné vyhľadávania

[ctx: menu]
en: Customize Data and Screens
sk: Prispôsobiť údaje a obrazovky

[ctx: menu]
en: Dashboard
sk: Panel

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
sk: Aktualizácie databázy

[ctx: menu]
en: Date Formats
sk: Formáty dátumu

[ctx: menu]
en: Date Preferences
sk: Preferencie dátumu

[ctx: menu]
en: Debugging and Error Handling
sk: Ladenie a odstraňovanie chýb

[ctx: menu]
en: Dedupe Exceptions
sk: Deduplikácia výnimiek

[ctx: menu]
en: Delete Contact
sk: Zmazať kontakt

[ctx: menu]
en: Delete File
sk: Vymazať súbor

[ctx: menu]
en: Delete Survey
sk: Vymazať Prieskum

[ctx: menu]
en: Detailed report for canvassing, phone-banking, walk lists or other surveys.
sk: Podrobná zostava o agitácii, telefónnom bankovníctve,  alebo iných prieskumoch.

[ctx: menu]
en: Developer
sk: Vývojár

[ctx: menu]
en: Developer Docs
sk: Dokumentácia pre programátorov

[ctx: menu]
en: Directories
sk: Adresáre

[ctx: menu]
en: Display Preferences
sk: Zobraziť Preferencie

[ctx: menu]
en: Display clicks from each mailing
sk: Zobraziť kliknutia z každého  mailingu

[ctx: menu]
en: Display contacts who opened emails from a mailing
sk: Zobrazenie kontaktov, ktorí otvorili e-maily zo zaslanej pošty

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by household which includes contributions made by members of the household.
sk: Zobrazí podrobný zoznam príspevkov zoskupených podľa domácností, ktorý zahŕňa príspevky členov domácnosti.

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by organization, which includes contributions made by employees for the organisation.
sk: Zobrazí podrobný zoznam príspevkov zoskupených podľa organizácie, ktorá zahŕňa príspevky od zamestnancov organizácie.

[ctx: menu]
en: Documentation
sk: Dokumentácia

[ctx: menu]
en: Download Errors
sk: Chyby sťahovania

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
sk: Správy rozpísané a nezaradené k odoslaniu

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
sk: Roletové možnosti

[ctx: menu]
en: Edit Field
sk: Upraviť pole

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
sk: Uprav súvisiaci kontakt

[ctx: menu]
en: Email Greeting Formats
sk: Formáty Emailových pozdravov

[ctx: menu]
en: Email Invoice
sk: E-mailová faktúra

[ctx: menu]
en: Email a Contact
sk: Pošli mail pre kontakt

[ctx: menu]
en: Email address verified
sk: Emailová adresa overená

[ctx: menu]
en: Enable CiviCRM Components
sk: Povoliť CiviCRM súčasti

[ctx: menu]
en: Encounter Medium
sk: Mediálne stretnutie

[ctx: menu]
en: Encounter Mediums
sk: Mediálne stretnutia

[ctx: menu]
en: Engagement Index
sk: Index viazanosti

[ctx: menu]
en: Event Fees
sk: Poplatok podujatia

[ctx: menu]
en: Event Income Details
sk: Príjmy z udalosti (Detail)

[ctx: menu]
en: Event Income Summary
sk: Príjmy z udalosti (zhrnutie)

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
sk: Informácie a nastavenie podujatia

[ctx: menu]
en: Event Information
sk: Informácie o udalosti

[ctx: menu]
en: Event Location
sk: Umiestnenie podujatia

[ctx: menu]
en: Event Name Badge Layouts
sk: Grafiky menoviek na podujatie

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
sk: Online registrácia na podujatie

[ctx: menu]
en: Event Participants List
sk: Zoznam účastníkov udalosti

[ctx: menu]
en: Event Registration
sk: Prihlásenie sa na udalosť

[ctx: menu]
en: Event Reports
sk: Zostavy Podujatí

[ctx: menu]
en: Event Templates
sk: Šablóny Udalostí

[ctx: menu]
en: Event Types
sk: Typy udalostí

[ctx: menu]
en: Events
sk: Udalosti

[ctx: menu]
en: Export
sk: Exportovať

[ctx: menu]
en: Export Contacts
sk: Exportovať kontakty

[ctx: menu]
en: Exported Batches
sk: Exportovať hromadné spracovania

[ctx: menu]
en: Extensions
sk: Rozšírenia

[ctx: menu]
en: FROM Email Addresses
sk: OD e-mailové adresy

[ctx: menu]
en: Financial Accounts
sk: Finančné účty

[ctx: menu]
en: Financial Type Accounts
sk: Typy Finančných účtov

[ctx: menu]
en: Financial Types
sk: Finančné typy

[ctx: menu]
en: Find Activities
sk: Vyhľadať aktivity

[ctx: menu]
en: Find Cases
sk: Hľadať prípady

[ctx: menu]
en: Find Contacts
sk: Vyhľadať kontakty

[ctx: menu]
en: Find Contributions
sk: Vyhľadať príspevky

[ctx: menu]
en: Find Mailings
sk: Hladať správy

[ctx: menu]
en: Find Mass SMS
sk: Vyhľadať hromadná SMS

[ctx: menu]
en: Find Memberships
sk: Vyhľadať členstvo

[ctx: menu]
en: Find Participants
sk: Vyhľadať účastníkov

[ctx: menu]
en: Find Pledges
sk: Vyhľadať prísľuby

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
sk: Vyhľadať a spojiť zdvojené kontakty

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
sk: Preposielanie pošty

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
sk: Z emailových adries

[ctx: menu]
en: Full-text Search
sk: Fulltextové vyhľadávanie

[ctx: menu]
en: Gender Options
sk: Možnosti pohlavia

[ctx: menu]
en: Get started
sk: Začať

[ctx: menu]
en: Given two date ranges, shows contacts who contributed in both the date ranges with the amount contributed in each and the percentage increase / decrease.
sk: Danné dve časové obdobia, zobrazujú kontakty, ktorí prispeli v oboch časových obdobiach s čiastkou prispevku s  percentom zvýšenia / zníženia.

[ctx: menu]
en: Gives relationship details between two contacts
sk: Dáva detailný vzťah medzi dvoma kontakty

[ctx: menu]
en: Grant Types
sk: Typy grantov

[ctx: menu]
en: Group Members
sk: Členovia skupiny

[ctx: menu]
en: Groups
sk: Skupiny

[ctx: menu]
en: Groups and totals contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc.
sk: Skupiny a súčty príspevky podľa kritérií, napr. kontaktu, časového obdobia, typu príspevkov , lokality prispievateľa atď.

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
sk: Záhlavia, päty a automatické správy

[ctx: menu]
en: Helps you to analyze the income generated by an event. The report can include details by participant type, status and payment method.
sk: Pomáha analyzovať príjmy vzniknuté z udalosti. Zostava môže obsahovať podrobnosti o type účastníka, stave a spôsobe platby.

[ctx: menu]
en: Home
sk: Domov

[ctx: menu]
en: Import
sk: Importovať

[ctx: menu]
en: Import Activities
sk: Importovať aktivity

[ctx: menu]
en: Import Contacts
sk: Importovať kontakty

[ctx: menu]
en: Import Contributions
sk: Importovať príspevky

[ctx: menu]
en: Import Memberships
sk: Importovať členstvo

[ctx: menu]
en: Import Participants
sk: Importovať účastníkov

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
sk: Mapovanie Importu/Exportu

[ctx: menu]
en: Include Profiles
sk: Vrátane profilov

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
sk: Individuálne tituly pred menom

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
sk: Individuálne tituly za menom

[ctx: menu]
en: Insert CiviCRM Content
sk: Vložiť CiviCRM obsah

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
sk: Služby instantných komunikátorov

[ctx: menu]
en: Interview Respondents
sk: Rozhovory s respondentami

[ctx: menu]
en: Join CiviCRM
sk: Pridajte sa k CiviCRM

[ctx: menu]
en: LYBUNT (last year but not this year)
sk: LYBUNT (posledný rok, ale nie v tomto roku)

[ctx: menu]
en: Label Formats
sk: Formáty štítkov (názvov)

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
sk: Jazyk, mena, lokalita

[ctx: menu]
en: Lapsed Memberships
sk: Prepadnuté Členstvo

[ctx: menu]
en: Last year but not this year. Provides a list of constituents who donated last year but did not donate during the time period you specify as the current year.
sk: V minulom roku, ale nie v tomto roku. Poskytuje zoznam zakladateľov, ktorí darovali v minulom roku, ale nedarovali počas časového obdobia, ktoré určíte ako aktuálny rok.

[ctx: menu]
en: List contact's donation history, grouped by year, along with contributions attributed to any of the contact's related contacts.
sk: Zoznam  darovacej histórie kontaktov, zoskupený podľa roku, spolu s príspevkami pripísať niektorým z kontaktov vo vzťahu.

[ctx: menu]
en: List of pledges including amount pledged, pledge status, next payment date, balance due, total amount paid etc.
sk: Zoznam prísľubov, vrátane prisľúbenej čiastky, stavu prísľubu, dátumu nasledujúcej platby, zostatku, celkovej vyplatenej čiastky atď.

[ctx: menu]
en: Lists specific contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc. Contribution summary report points to this report for contribution details.
sk: Zoznamy osobitných príspevkov podľa kritérií, napr. kontaktu, časového obdobia, typu príspevku, lokality prispievateľa, atď. Sumárna zostava príspevkov sa odkazuje na túto podrobnú zostavu príspevkov.

[ctx: menu]
en: Localization
sk: Lokalizácia

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
sk: Typy umiestnení (Doma, Práca...)

[ctx: menu]
en: Log out
sk: Odhlásiť

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
sk: E-mailové účty

[ctx: menu]
en: Mail Bounces
sk: Email odskočenia

[ctx: menu]
en: Mail Clickthroughs
sk: rozkliknuté maily

[ctx: menu]
en: Mail Opened
sk: Otvorené E-maily

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
sk: Nastavenia pošty

[ctx: menu]
en: Mailing Details
sk: Poštové detaily

[ctx: menu]
en: Mailing Event
sk: Poštové udalosti

[ctx: menu]
en: Mailing Report
sk: Prehľad pošty

[ctx: menu]
en: Mailing Reports
sk: Zostavy pošty

[ctx: menu]
en: Mailing Summary
sk: Email Súhrn

[ctx: menu]
en: Mailings
sk: Rozposielanie

[ctx: menu]
en: Manage A/B Tests
sk: Spravovať A/B testy

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
sk: Spravovať ACL-ká

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
sk: Spravovať stránky príspevkov

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
sk: Spravovať vlastné vyhľadávania

[ctx: menu]
en: Manage Events
sk: Spravovať udalosti

[ctx: menu]
en: Manage Extensions
sk: Spravovať rozšírenia

[ctx: menu]
en: Manage Groups
sk: Spravovať skupiny

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
sk: Spravovať poistnenia

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
sk: Spravovať cenové zostavy

[ctx: menu]
en: Manage Templates
sk: Správa šablón

[ctx: menu]
en: Map Event Location
sk: Mapovať umiestnenie udalosti

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
sk: Mapovať umiestnenie(a)

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
sk: Práca s mapami a Geocoding

[ctx: menu]
en: Membership Details
sk: Detaily členstva

[ctx: menu]
en: Membership Reports
sk: Zostavy Členstva

[ctx: menu]
en: Membership Section
sk: Sekcia Členov

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
sk: Pravidlá statusu člena

[ctx: menu]
en: Membership Summary
sk: Súhrn Členov

[ctx: menu]
en: Membership Types
sk: Typy členstva

[ctx: menu]
en: Memberships
sk: Členstvá

[ctx: menu]
en: Merge Contact
sk: Pripojiť kontakt

[ctx: menu]
en: Merge Tags
sk: Zlúčiť tagy

[ctx: menu]
en: Message Templates
sk: Šablóny správ

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
sk: Mobilní operátori

[ctx: menu]
en: Multi Site Settings
sk: Nastaviť multi site

[ctx: menu]
en: My Cases
sk: Moje prípady

[ctx: menu]
en: My Reports
sk: Moje zostavy

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
sk: Navigačné menu

[ctx: menu]
en: New A/B Test
sk: Nový A/B test

[ctx: menu]
en: New Activity
sk: Nová aktivita

[ctx: menu]
en: New Batch
sk: Nové hromadné spracovanie

[ctx: menu]
en: New Campaign
sk: Nová Kampaň

[ctx: menu]
en: New Case
sk: Nový prípad

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
sk: Nový CiviCRM Profil

[ctx: menu]
en: New Contact
sk: Nový kontakt

[ctx: menu]
en: New Contribution
sk: Nový príspevok

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
sk: Nová stránka príspevkov

[ctx: menu]
en: New Email
sk: Nový email

[ctx: menu]
en: New Event
sk: Nová udalosť

[ctx: menu]
en: New Group
sk: Nová skupina

[ctx: menu]
en: New Household
sk: Nové zariadenie

[ctx: menu]
en: New Individual
sk: Nová osoba

[ctx: menu]
en: New Mailing
sk: Nová pošta

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
sk: Nová hromadná SMS

[ctx: menu]
en: New Membership
sk: Nové členstvo

[ctx: menu]
en: New Organization
sk: Nová organizácia

[ctx: menu]
en: New Payment
sk: Nová platba

[ctx: menu]
en: New Petition
sk: Nové petícia

[ctx: menu]
en: New Pledge
sk: Nový prísľub

[ctx: menu]
en: New Price Set
sk: Nová cenová zostava

[ctx: menu]
en: New SMS
sk: Nová SMS

[ctx: menu]
en: New Survey
sk: Nový prieskum

[ctx: menu]
en: New Tag
sk: Nový tag

[ctx: menu]
en: Notes
sk: Poznámky

[ctx: menu]
en: Open Batches
sk: Otvoriť hromadné spracovania

[ctx: menu]
en: Open Case
sk: Otvoriť prípad

[ctx: menu]
en: Option Groups
sk: Skupiny nastavení

[ctx: menu]
en: Organization Address and Contact Info
sk: MsiMai

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
sk: Odchádzajúci e-mail (SMTP/Sendmail)

[ctx: menu]
en: Outbound Email Settings
sk: Nastavenia odchádzajúcich e-mailov

[ctx: menu]
en: PDF Invoice
sk: PDF Faktúra

[ctx: menu]
en: Participant Listing Options
sk: Možnosti zoznamu účastníkov

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
sk: Šablóny zoznamov účastníkov

[ctx: menu]
en: Participant Role
sk: Rola účastníka

[ctx: menu]
en: Participant Roles
sk: Roly účastníka

[ctx: menu]
en: Participant Status
sk: Status účastníka

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
sk: Statusy účastníka

[ctx: menu]
en: Payment Methods
sk: Platobné metódy

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
sk: Typ platobného procesora

[ctx: menu]
en: Payment Processors
sk: Platobné procesory

[ctx: menu]
en: Permissions (Access Control)
sk: Oprávnenia (Sptáva prístupov)

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Page Summary
sk: Sumárna stránka osobných kampaní

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
sk: Stránky osobných kampaní

[ctx: menu]
en: Petitions
sk: Petície

[ctx: menu]
en: Phone Type
sk: Typ telefónu

[ctx: menu]
en: Phone Types
sk: Typy telefónov

[ctx: menu]
en: Pledge Detail
sk: Podrobnosti prísľubu

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
sk: Platby prísľubov

[ctx: menu]
en: Pledge Reports
sk: Zostavy prísľubov

[ctx: menu]
en: Pledged But not Paid
sk: Prisľúbené ale neuhradené

[ctx: menu]
en: Pledged but not Paid Report
sk: Prisľúbené ale žiadny výkaz platieb.

[ctx: menu]
en: Pledges
sk: Prísľuby

[ctx: menu]
en: Postal Greeting Formats
sk: Formáty poštových pozdravov

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
sk: Uprednostňované metódy komunikácie

[ctx: menu]
en: Preferred Language Options
sk: Preferované možnosti jazykov

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
sk: Preferované jazyky

[ctx: menu]
en: Premiums
sk: Prémie

[ctx: menu]
en: Premiums (Thank-you Gifts)
sk: Prémie (ďakovné dary)

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
sk: Náhľad pošty

[ctx: menu]
en: Price Field Options
sk: Možnosti cenového poľa

[ctx: menu]
en: Price Fields
sk: Cenové polia

[ctx: menu]
en: Price Sets
sk: Cenové zostavy

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
sk: Vytlačiť menovky na podujatie

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
sk: Vytlačiť stránku v (PDF) formáte

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
sk: Proces nahratých obrázkov

[ctx: menu]
en: Profile Settings
sk: Nastavenia profilu

[ctx: menu]
en: ProfileEditor
sk: Editor profilov

[ctx: menu]
en: Profiles
sk: Profily

[ctx: menu]
en: Provides a list of address and telephone information for constituent records in your system.
sk: Poskytuje zoznam adries a telefónnych informácii pre záznamy zakladateľa v systéme.

[ctx: menu]
en: Provides a list of constituent activity including activity statistics for one/all contacts during a given date range(required)
sk: Poskytuje zoznam zakladateľovej aktivity vrátane štatistík pre jeden / všetky kontakty počas daného časového obdobia (vyžadované)

[ctx: menu]
en: Provides a list of members along with their membership status and membership details (Join Date, Start Date, End Date). Can also display contributions (payments) associated with each membership.
sk: Poskytuje zoznam členov spolu s ich stavom členstva a detaily členstva (Dátum vstupu, čas začatia, dátum ukončenia). Môžete tiež zobraziť príspevky (platby) spojené s každým členstvom.

[ctx: menu]
en: Provides a list of memberships that have lapsed or will lapse by the date you specify.
sk: Poskytuje zoznam členstvá, ktoré zanikli alebo zaniknú k dátumu, ktorý určíte.

[ctx: menu]
en: Provides a list of the top donors during a time period you define. You can include as many donors as you want (for example, top 100 of your donors).
sk: Poskytuje zoznam najlepších darcov počas doby, ktorú definujete. Môžete zahŕňať toľko darcov, koľko chcete (napríklad 100 najlepších darcov).

[ctx: menu]
en: Provides a summary of memberships by type and join date.
sk: Poskytuje prehľad o členstve podľa typu a dátumu.

[ctx: menu]
en: Provides an overview of event income. You can include key information such as event ID, registration, attendance, and income generated to help you determine the success of an event.
sk: Poskytuje prehľad príjmov z udalostí . Môžete obsahovať kľúčové informácie, ako napríklad ID podujatia, registrácia, účasť a generované výnosy , ktoré vám pomôžu rozhodnúť o úspechu podujatia.

[ctx: menu]
en: Provides contact-related information on contributions, memberships, events and activities.
sk: Poskytuje kontaktné informácie súvisiace s príspevkami, členstvom, podujatiami a aktivitami.

[ctx: menu]
en: Provides detail list of employer employee relationships along with employment details.
sk: Poskytuje detailný zoznam vzťahov zamestnávateľ - zamestnanec, spolu s pracovnými detailami.

[ctx: menu]
en: Provides lists of event attendees.
sk: Poskytuje zoznamy účastníkovna udalostí.

[ctx: menu]
en: Provides lists of participants for an event.
sk: Poskytuje zoznamy účastníkov na podujatie.

[ctx: menu]
en: Provides reporting on Intended and Successful Deliveries, Unsubscribes and Opt-outs, Replies and Forwards.
sk: Poskytuje zostavy o plánovaných a úspešných doručeniach, odhlásení, odpovedí a preposlaní.

[ctx: menu]
en: Provides transaction details for all contributions and payments, including Transaction #, Invoice ID, Payment Instrument and Check #.
sk: Poskytuje podrobnosti transakcie pre všetky príspevky a platby, vrátane čísla faktúry, čísla transakcie , platobného prostriedku a čísla šeku.

[ctx: menu]
en: QUnit
sk: Q jednotka

[ctx: menu]
en: Record Respondents Interview
sk: Nahrať rozhovor s respondentmi

[ctx: menu]
en: Recurring Contributions
sk: Opakujúce sa príspevky

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
sk: Redigovenie pravidiel

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
sk: Registrovať účstníka podujatia

[ctx: menu]
en: Register New Participant
sk: Registrovať nového účastníka

[ctx: menu]
en: Register Report
sk: Registrovať zostavu

[ctx: menu]
en: Relationship Types
sk: Typy vzťahov

[ctx: menu]
en: Relationships
sk: Vzťahy

[ctx: menu]
en: Release Respondents
sk: Uvoľnenie repondentov

[ctx: menu]
en: Repeat Contributions
sk: Opkovať príspevky

[ctx: menu]
en: Repeat Event
sk: Opakovať udalosť

[ctx: menu]
en: Report
sk: Zostava

[ctx: menu]
en: Reports
sk: Zostavy

[ctx: menu]
en: Reports Listing
sk: Zoznam zostáv

[ctx: menu]
en: Reserve Respondents
sk: Vyhradená respondenti

[ctx: menu]
en: Resource URLs
sk: Zdrojové URL-ky

[ctx: menu]
en: Resubscribe
sk: Znovuzapísať

[ctx: menu]
en: SMS Providers
sk: SMS Poskytovatelia

[ctx: menu]
en: SYBUNT (some year but not this year)
sk: SYBUNT (niektorý rok, ale nie  tento rok)

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
sk: Možnosti rozšírenia pre uloženie súborov

[ctx: menu]
en: Safe File Extensions
sk: Rozšírenia pre uloženie súborov

[ctx: menu]
en: Schedule Reminders
sk: Naplánované pripomienky

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs
sk: Naplánované úlohy

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs Log
sk: Log naplánovaných úloh

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
sk: Správy odoslané a určené k odoslaniu

[ctx: menu]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: menu]
en: Search Builder
sk: Zostavovanie vyhľadávania

[ctx: menu]
en: Search Preferences
sk: Vyhladať preferencie

[ctx: menu]
en: Sending Mail
sk: Odosielanie pošty

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
sk: Nastaviľ osobnú stránku kampane - informácie o účte

[ctx: menu]
en: Shows activity statistics by type / date
sk: Zobrazí štatistiky aktivity podľa typu / dátumu

[ctx: menu]
en: Shows contributions made by contacts that have been soft-credited to other contacts.
sk: Zobrazuje príspevky od kontaktov, ktoré sú soft kreditované na ďalšie kontakty.

[ctx: menu]
en: Sign Petition
sk: Podpísať petíciu

[ctx: menu]
en: Smart Groups
sk: Inteligentné skupiny

[ctx: menu]
en: Sms Providers
sk: SMS poskytovateľia

[ctx: menu]
en: Soft Credits
sk: Soft Kredit

[ctx: menu]
en: Some year(s) but not this year. Provides a list of constituents who donated at some time in the history of your organization but did not donate during the time period you specify.
sk: Nejaký(é) rok (y), ale nie v tento rok. Poskytuje zoznam zakladateľov, ktorí darovali v určitej dobe v histórii vašej organizácie, ale nedarovali počas časového obdobia, ktoré  určíte.

[ctx: menu]
en: Subscribe
sk: Zapísať sa

[ctx: menu]
en: Summarizes amount raised and number of contributors for each Personal Campaign Page.
sk: Sumarizuje zvýšenú čiastku  a počet prispievateľov pre každú stránku  osobnej kampane.

[ctx: menu]
en: Summary statistics for mailings
sk: Sumár štatistík  pre E-maily

[ctx: menu]
en: Support
sk: Podpora

[ctx: menu]
en: Survey Details
sk: DEtail prieskumu

[ctx: menu]
en: Survey Types
sk: Typy prieskumu

[ctx: menu]
en: Surveys
sk: Prieskumy

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
sk: Synchronizovať kontakty s užívateľmi

[ctx: menu]
en: System Settings
sk: Systémové nastavenia

[ctx: menu]
en: System Status
sk: Stav systému

[ctx: menu]
en: Tags
sk: Tagy

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
sk: Povedz priateľovi

[ctx: menu]
en: Thank You
sk: Ďakujem

[ctx: menu]
en: Thank-you and Receipting
sk: Ďakujem vám a potvrdzujem príjem

[ctx: menu]
en: Title and Settings
sk: Názov a nastavenia

[ctx: menu]
en: Top Donors
sk: Top darcovia

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
sk: Odpísanie sa

[ctx: menu]
en: Update Billing Details
sk: Aktualizovať fakturačné detaily

[ctx: menu]
en: Update Subscription
sk: Aktualizovať odoberanie

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
sk: Aktualizácia CiviCRM

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
sk: Užívatelia a Povolenia

[ctx: menu]
en: View Activity
sk: Zobraziť aktivity

[ctx: menu]
en: View Date Preferences
sk: Zobraziť nastavenia dátumu

[ctx: menu]
en: View Mailing
sk: Zobraziť poštu

[ctx: menu]
en: View Payment
sk: Zobraziť platbu

[ctx: menu]
en: View Petition Signatures
sk: Zobraziť podpisy na petícii

[ctx: menu]
en: Website Types
sk: Typy Webstránok

[ctx: menu]
en: Word Replacements
sk: Náhrada slova

[ctx: menu]
en: WordPress Access Control
sk: Riadenie prístupu s WordPress

en: merge
sk: zlúčiť

en: miles
sk: míľ

en: minutes
sk: minúty

en: month
sk: mesiac

en: more
sk: viac

en: must be a monetary value
sk: musí byť peňažná hodnota

en: must be a numeric value
sk: musí byť číselná hodnota

en: none
sk: žiadne

en: or
sk: alebo

en: profiles
sk: profily

[ctx: province]
en: Abkhazia
sk: Abcházsko

[ctx: province]
en: Abu Zaby
sk: Abú Zabí

[ctx: province]
en: Al Fujayrah
sk: Al Fudžaráh

[ctx: province]
en: Alaska
sk: Aljaška

[ctx: province]
en: American Samoa
sk: Americká Samoa

[ctx: province]
en: Antwerpen
sk: Antwerpy

[ctx: province]
en: Armed Forces Europe
sk: Ozbrojené sily Európy

[ctx: province]
en: Bayern
sk: Bavorsko

[ctx: province]
en: Berlin
sk: Berlín

[ctx: province]
en: Bethlehem
sk: Betlehem

[ctx: province]
en: Brabant Wallon
sk: Valónsky Brabant

[ctx: province]
en: Brandenburg
sk: Brandenbursko

[ctx: province]
en: Bremen
sk: Brémy

[ctx: province]
en: British Columbia
sk: Britská Kolumbia

[ctx: province]
en: Brussels
sk: Brusel

[ctx: province]
en: California
sk: Kalifornia

[ctx: province]
en: Central Finland
sk: Centrálne Fínsko

[ctx: province]
en: Central Ostrobothnia
sk: Stredná Ostrobotnia

[ctx: province]
en: Central and Western
sk: Centrálne a Západné

[ctx: province]
en: Cherkas'ka Oblast'
sk: Čerkaská oblasť

[ctx: province]
en: Chernihivs'ka Oblast'
sk: Černigovská oblasť

[ctx: province]
en: Chernivets'ka Oblast'
sk: Černovická oblasť

[ctx: province]
en: Crna Gora
sk: Čierna hora

[ctx: province]
en: Delhi
sk: Dilí

[ctx: province]
en: District of Columbia
sk: Dištrikt Kolumbia

[ctx: province]
en: Dnipropetrovs'ka Oblast'
sk: Dnepropetrovská oblasť

[ctx: province]
en: Dobrich
sk: Dobrič

[ctx: province]
en: Donets'ka Oblast'
sk: Donecká oblasť

[ctx: province]
en: Dubayy
sk: Dubaj

[ctx: province]
en: Erevan
sk: Jerevan

[ctx: province]
en: Formosa
sk: Formóza

[ctx: province]
en: Free State
sk: Slobodný štát

[ctx: province]
en: Greater Manchester
sk: Veľký Manchester

[ctx: province]
en: Ha Noi, thu do
sk: Hanoj

[ctx: province]
en: Hawaii
sk: Havaj

[ctx: province]
en: Hessen
sk: Hesensko

[ctx: province]
en: Ho Chi Minh, thanh pho [Sai Gon]
sk: Hočiminovo mesto

[ctx: province]
en: Islands
sk: Ostrovy

[ctx: province]
en: Ivano-Frankivs'ka Oblast'
sk: Ivano-Frankovská oblasť

[ctx: province]
en: Jammu and Kashmir
sk: Jammu a Kašmír

[ctx: province]
en: Jihomoravský kraj
sk: Juhomoravský kraj

[ctx: province]
en: Jihočeský kraj
sk: Juhočeský kraj

[ctx: province]
en: Kabul
sk: Kábul

[ctx: province]
en: Kandahar
sk: Kandahár

[ctx: province]
en: Kharkivs'ka Oblast'
sk: Charkovská oblasť

[ctx: province]
en: Khersons'ka Oblast'
sk: Chersonská oblasť

[ctx: province]
en: Khmel'nyts'ka Oblast'
sk: Chmeľnická oblasť

[ctx: province]
en: Kirovohrads'ka Oblast'
sk: Kirovohradská oblasť

[ctx: province]
en: Kosovo-Metohija
sk: Kosovo

[ctx: province]
en: Kowloon City
sk: Kowloon

[ctx: province]
en: Královéhradecký kraj
sk: Královohradecký kraj

[ctx: province]
en: Kyiv
sk: Kyjev

[ctx: province]
en: Kyivs'ka Oblast'
sk: Kyjevská oblasť

[ctx: province]
en: Kärnten
sk: Korutánsko

[ctx: province]
en: L'vivs'ka Oblast'
sk: Ľvovská oblasť

[ctx: province]
en: Lapland
sk: Laponsko

[ctx: province]
en: Luhans'ka Oblast'
sk: Luhanská oblasť

[ctx: province]
en: Luxembourg
sk: Luxemburg

[ctx: province]
en: Male
sk: Muž

[ctx: province]
en: Mecklenburg-Vorpommern
sk: Meklenbursko-Predpomoransko

[ctx: province]
en: Moravskoslezský kraj
sk: Moravskosliezsky kraj

[ctx: province]
en: Mykolaivs'ka Oblast'
sk: Mikolajevská oblasť

[ctx: province]
en: New Mexico
sk: Nové Mexiko

[ctx: province]
en: New South Wales
sk: Nový Južný Wales

[ctx: province]
en: Newfoundland and Labrador
sk: Newfoundland a Labrador

[ctx: province]
en: Niedersachsen
sk: Dolné Sasko

[ctx: province]
en: Nordrhein-Westfalen
sk: Severné Porýnie-Vestfálsko

[ctx: province]
en: North Carolina
sk: Severná Karolína

[ctx: province]
en: North Dakota
sk: Severná Dakota

[ctx: province]
en: North Gaza
sk: Severná Gaza

[ctx: province]
en: North Karelia
sk: Severná Karélia

[ctx: province]
en: North West
sk: Severozápad

[ctx: province]
en: North-Western
sk: Severozápad

[ctx: province]
en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariánske ostrovy

[ctx: province]
en: Northern Savo
sk: Severné Savo

[ctx: province]
en: Northern Territory
sk: Severné teritórium

[ctx: province]
en: Northwest Territories
sk: Severozápadné teritóriá

[ctx: province]
en: Nova Scotia
sk: Nové Škótsko

[ctx: province]
en: Odes 'ka Oblast'
sk: Odeská oblasť

[ctx: province]
en: Ontario
sk: Ontário

[ctx: province]
en: Oost-Vlaanderen
sk: Východné Flámsko

[ctx: province]
en: Pennsylvania
sk: Pennsylvánia

[ctx: province]
en: Plzeňský kraj
sk: Plzenský kraj

[ctx: province]
en: Poltavs'ka Oblast'
sk: Poltavská oblasť

[ctx: province]
en: Praha, hlavní město
sk: Praha, hlavné mesto

[ctx: province]
en: Prince Edward Island
sk: Ostrov Princa Edwarda

[ctx: province]
en: Puerto Rico
sk: Portoriko

[ctx: province]
en: Punjab
sk: Pandžáb

[ctx: province]
en: Rajasthan
sk: Radžastan

[ctx: province]
en: Respublika Krym
sk: Republika Krym

[ctx: province]
en: Rheinland-Pfalz
sk: Porýnie-Falcko

[ctx: province]
en: Rivnens'ka Oblast'
sk: Rivnenská oblasť

[ctx: province]
en: Saarland
sk: Sársko

[ctx: province]
en: Sachsen
sk: Sasko

[ctx: province]
en: Sachsen-Anhalt
sk: Sasko-Anhaltsko

[ctx: province]
en: Schleswig-Holstein
sk: Šlezvicko-Holštajnsko

[ctx: province]
en: Sevastopol
sk: Sevastopoľ

[ctx: province]
en: Shumen
sk: Šumen

[ctx: province]
en: Smolyan
sk: Smoljan

[ctx: province]
en: South Australia
sk: Južná Austrália

[ctx: province]
en: South Carolina
sk: Južná Karolína

[ctx: province]
en: South Dakota
sk: Južná Dakota

[ctx: province]
en: South Glamorgan
sk: Južný Glamorgan

[ctx: province]
en: South Karelia
sk: Južná Karélia

[ctx: province]
en: South Ostrobothnia
sk: Južná Ostrobotnia

[ctx: province]
en: South Yorkshire
sk: Južný Yorkshire

[ctx: province]
en: South-West Finland
sk: Juhozápadné Fínsko

[ctx: province]
en: Srbija
sk: Srbsko

[ctx: province]
en: Středočeský kraj
sk: Stredočeský kraj

[ctx: province]
en: Sums 'ka Oblast'
sk: Sumská oblasť

[ctx: province]
en: Taipei City
sk: Tchaj-pej

[ctx: province]
en: Taiwan
sk: Tchajwan

[ctx: province]
en: Tamil Nadu
sk: Tamilnádu

[ctx: province]
en: Tanganyika
sk: Tanganika

[ctx: province]
en: Tasmania
sk: Tasmánia

[ctx: province]
en: Ternopil's'ka Oblast'
sk: Ternopiľská oblasť

[ctx: province]
en: Tirol
sk: Tirolsko

[ctx: province]
en: Toshkent
sk: Taškent

[ctx: province]
en: Toshkent (city)
sk: Taškent

[ctx: province]
en: Uttar Pradesh
sk: Utarpradéš

[ctx: province]
en: Victoria
sk: Viktória

[ctx: province]
en: Vinnyts'ka Oblast'
sk: Vinnická oblasť

[ctx: province]
en: Virgin Islands
sk: Panenské ostrovy

[ctx: province]
en: Virginia
sk: Virgínia

[ctx: province]
en: Vlaams-Brabant
sk: Flámsky Brabant

[ctx: province]
en: Volyos'ka Oblast'
sk: Volynská oblasť

[ctx: province]
en: West Bengal
sk: Západné Bengálsko

[ctx: province]
en: West Glamorgan
sk: Západný Glamorgan

[ctx: province]
en: West Virginia
sk: Západná Virgínia

[ctx: province]
en: West Yorkshire
sk: Západný Yorkshire

[ctx: province]
en: West-Vlaanderen
sk: Západné Flámsko

[ctx: province]
en: Western Australia
sk: Západná Austrália

[ctx: province]
en: Wien
sk: Viedeň

[ctx: province]
en: Zakarpats'ka Oblast'
sk: Zakarpatská oblasť

[ctx: province]
en: Zaporiz'ka Oblast'
sk: Záporožská oblasť

[ctx: province]
en: Zhytomyrs'ka Oblast'
sk: Žitomirská oblasť

[ctx: province]
en: Zlínský kraj
sk: Zlínsky kraj

[ctx: province]
en: Åland
sk: Alandy

en: seconds
sk: sekundy

en: select
sk: zvoliť

en: site root
sk: koreňový adresár stránky

en: start date
sk: dátum začiatku

en: status
sk: stav

en: through
sk: cez

en: translate CiviCRM
sk: preložiť CiviCRM

en: vCard Name
sk: Názov vCard

en: view
sk: zobraziť

en: view all activities
sk: zobraziť všetky aktivity

en: view all contacts
sk: zobraziť všetky kontakty

en: view all notes
sk: zobraziť všetky poznámky

en: view current employer
sk: zobraziť súčasného zamestnávateľa

en: with
sk: s

en: year
sk: rok
